League of Legends Build voor Trundle
Trundle Top build
- gewonnen
- 49.4%
- games
- 31,950
- Winimpact
- -0.6
- Pickrate
- 1.3%
StartitemsLong Sword + Refillable Potion
Long Sword + Refillable Potion wint vaker dan Doran's Blade + Health Potion, de meest gekozen: +1.0 tegenover -0.1 per 100 games. Het kan toeval zijn.
| Keuze | Gekozen | Gewonnen | Extra winst |
|---|---|---|---|
| 54% | 49.5% | -0.1 kan toeval zijn | |
| 31% | 50.0% | +0.6 kan toeval zijn | |
| 12% | 47.7% | -1.5 kan toeval zijn | |
| 1% | 55.2% | +1.0 kan toeval zijn | |
| 1% | 41.2% | +0.1 kan toeval zijn | |
| <1% | 29.4% | -2.9 kan toeval zijn | |
| <1% | 54.9% | 0.0 kan toeval zijn | |
| <1% | 38.9% | -2.7 kan toeval zijn |
De bootsPlated Steelcaps
Extra winst hier: +0.4 per 100 games. Geen andere keuze heeft een duidelijke voorsprong op deze.
| Keuze | Gekozen | Gewonnen | Extra winst | Tijd |
|---|---|---|---|---|
| 50% | 49.6% | +0.4 kan toeval zijn | 14:02 | |
| 26% | 49.3% | +0.3 kan toeval zijn | 14:53 | |
| 14% | 53.5% | -0.6 duidelijk verschil | 13:37 | |
| 9% | 50.8% | -0.7 duidelijk verschil | 12:25 | |
| 1% | 54.0% | -1.2 kan toeval zijn | 13:33 | |
| <1% | 46.2% | 0.0 kan toeval zijn |
Tegen een team met vooral AD
| Keuze | Gekozen | Gewonnen | Uitkomst |
|---|---|---|---|
| 65% | 53.1% | meest gekocht | |
| 11% | 51.3% | ongeveer gelijk | |
| 11% | 53.1% | ongeveer gelijk | |
| 9% | 52.8% | ongeveer gelijk |
Tegen een team met vooral AP
| Keuze | Gekozen | Gewonnen | Uitkomst |
|---|---|---|---|
| 55% | 50.0% | meest gekocht | |
| 20% | 47.3% | ongeveer gelijk | |
| 13% | 52.3% | ongeveer gelijk | |
| 8% | 51.4% | ongeveer gelijk |
Vaker gekocht tegen één soort schade
| Keuze | AD-team | AP-team |
|---|---|---|
| 65% | 20% | |
| 11% | 55% | |
| 9% | 30% | |
| 19% | 10% | |
| 14% | 6% | |
| 2% | 9% | |
| 6% | 2% | |
| 11% | 13% | |
| 59% | 57% |
Item nr. 1Ravenous Hydra
Extra winst hier: +0.5 per 100 games. Geen andere keuze heeft een duidelijke voorsprong op deze.
| Keuze | Gekozen | Gewonnen | Extra winst | Tijd |
|---|---|---|---|---|
| 46% | 50.3% | +0.5 kan toeval zijn | 12:52 | |
| 32% | 49.1% | -0.8 duidelijk verschil | 13:03 | |
| 17% | 51.3% | +0.4 kan toeval zijn | 13:26 | |
| 1% | 51.6% | -0.1 kan toeval zijn | 13:59 | |
| 1% | 46.4% | -0.4 kan toeval zijn | ||
| 1% | 37.8% | -1.4 kan toeval zijn | 14:19 | |
| 1% | 50.6% | +1.1 kan toeval zijn | ||
| <1% | 57.1% | -0.9 kan toeval zijn |
Samen afgemaakt
| Keuze | Gekozen | games |
|---|---|---|
| 21% | 4,032 | |
| 13% | 2,497 | |
| 8% | 1,579 | |
| 6% | 1,088 |
Item nr. 2Trinity Force
Extra winst hier: -0.1 per 100 games. Geen andere keuze heeft een duidelijke voorsprong op deze.
| Keuze | Gekozen | Gewonnen | Extra winst | Tijd |
|---|---|---|---|---|
| 37% | 53.1% | -0.1 kan toeval zijn | 20:53 | |
| 18% | 53.1% | +0.2 kan toeval zijn | 20:49 | |
| 17% | 51.3% | -0.4 kan toeval zijn | 20:50 | |
| 14% | 52.5% | +0.2 kan toeval zijn | 20:49 | |
| 3% | 53.3% | -0.4 kan toeval zijn | 21:46 | |
| 2% | 45.4% | +1.1 kan toeval zijn | ||
| 2% | 45.0% | -1.6 kan toeval zijn | ||
| 1% | 53.3% | +2.0 kan toeval zijn |
Samen afgemaakt
| Keuze | Gekozen | games |
|---|---|---|
| 21% | 4,032 | |
| 13% | 2,497 | |
| 8% | 1,579 | |
| 6% | 1,088 |
Item nr. 3Hullbreaker
Extra winst hier: +0.3 per 100 games. Geen andere keuze heeft een duidelijke voorsprong op deze.
| Keuze | Gekozen | Gewonnen | Extra winst | Tijd |
|---|---|---|---|---|
| 29% | 56.9% | +0.3 kan toeval zijn | 25:39 | |
| 12% | 54.3% | -0.5 kan toeval zijn | 26:38 | |
| 12% | 55.8% | +0.2 kan toeval zijn | 26:15 | |
| 11% | 50.8% | +0.1 kan toeval zijn | 26:40 | |
| 8% | 56.1% | -0.7 kan toeval zijn | 26:25 | |
| 7% | 52.3% | -0.2 kan toeval zijn | ||
| 7% | 54.1% | -0.4 kan toeval zijn | ||
| <1% | 45.8% | +2.0 kan toeval zijn |
Samen afgemaakt
| Keuze | Gekozen | games |
|---|---|---|
| 21% | 4,032 | |
| 13% | 2,497 | |
| 8% | 1,579 | |
| 6% | 1,088 |
Item nr. 4Wit's End
Wit's End wint vaker dan Death's Dance, de meest gekozen: +0.7 tegenover +0.7 per 100 games. Het kan toeval zijn.
| Keuze | Gekozen | Gewonnen | Extra winst | Tijd |
|---|---|---|---|---|
| 35% | 51.7% | +0.7 kan toeval zijn | 31:00 | |
| 26% | 52.2% | -0.1 kan toeval zijn | 30:29 | |
| 8% | 47.7% | -1.2 kan toeval zijn | 30:33 | |
| 6% | 50.6% | -0.9 kan toeval zijn | ||
| 5% | 57.4% | +0.4 kan toeval zijn | ||
| 4% | 66.1% | +0.7 kan toeval zijn | ||
| 3% | 53.2% | -1.2 kan toeval zijn | 30:27 | |
| 3% | 61.5% | -0.8 kan toeval zijn |
Item nr. 5Guardian Angel
Guardian Angel wint vaker dan Spirit Visage, de meest gekozen: +2.7 tegenover -1.0 per 100 games. Het verschil is duidelijk.
| Keuze | Gekozen | Gewonnen | Extra winst | Tijd |
|---|---|---|---|---|
| 17% | 46.9% | -1.3 kan toeval zijn | 34:52 | |
| 16% | 52.2% | -1.0 kan toeval zijn | 34:43 | |
| 16% | 48.1% | +0.1 kan toeval zijn | 35:16 | |
| 9% | 47.1% | -0.1 kan toeval zijn | 34:44 | |
| 5% | 61.5% | +0.7 kan toeval zijn | 35:07 | |
| 5% | 51.9% | +0.3 kan toeval zijn | ||
| 5% | 44.9% | -1.8 kan toeval zijn | ||
| 3% | 50.0% | +2.7 duidelijk verschil |
Item nr. 6Randuin's Omen
| Keuze | Gekozen | Gewonnen | Tijd |
|---|---|---|---|
| 10% | - | 39:10 | |
| 10% | - | 39:22 | |
| 9% | - | 38:27 | |
| 9% | - | 41:36 | |
| 9% | - | 40:18 |
HoofdruneLethal Tempo
Extra winst hier: +2.4 per 100 games. Geen andere keuze heeft een duidelijke voorsprong op deze.
| Keuze | Gekozen | Gewonnen | Extra winst |
|---|---|---|---|
| 78% | 49.8% | +2.4 kan toeval zijn | |
| 12% | 49.2% | -1.7 duidelijk verschil | |
| 9% | 46.6% | -2.7 duidelijk verschil | |
| 1% | 46.3% | +1.4 kan toeval zijn | |
| <1% | 39.3% | -4.3 duidelijk verschil | |
| <1% | 48.0% | -2.3 duidelijk verschil | |
| <1% | 50.0% | -4.6 duidelijk verschil | |
| <1% | 50.0% | -2.8 kan toeval zijn |
Hoofdrij 1Absorb Life
Absorb Life wint vaker dan Triumph, de meest gekozen: +1.3 tegenover -0.4 per 100 games. Het kan toeval zijn.
| Keuze | Gekozen | Gewonnen | Extra winst |
|---|---|---|---|
| 95% | 49.3% | -0.4 kan toeval zijn | |
| 3% | 51.1% | +1.3 kan toeval zijn | |
| 1% | 56.0% | -0.2 kan toeval zijn | |
| 1% | 45.5% | +1.5 kan toeval zijn | |
| <1% | 33.3% | -1.2 kan toeval zijn | |
| <1% | 65.0% | -1.9 kan toeval zijn | |
| <1% | 29.4% | -3.8 kan toeval zijn | |
| <1% | 42.9% | -3.2 kan toeval zijn |
Hoofdrij 2Legend: Alacrity
Extra winst hier: +0.7 per 100 games. Geen andere keuze heeft een duidelijke voorsprong op deze.
| Keuze | Gekozen | Gewonnen | Extra winst |
|---|---|---|---|
| 97% | 49.4% | +0.7 kan toeval zijn | |
| 1% | 56.3% | +0.2 kan toeval zijn | |
| 1% | 45.5% | -2.4 kan toeval zijn | |
| <1% | 50.0% | -0.3 kan toeval zijn | |
| <1% | 42.5% | +2.3 kan toeval zijn | |
| <1% | 50.0% | -2.8 kan toeval zijn | |
| <1% | 46.9% | -0.3 kan toeval zijn | |
| <1% | 37.9% | -1.6 kan toeval zijn |
Hoofdrij 3Coup de Grace
Coup de Grace wint vaker dan Last Stand, de meest gekozen: +1.0 tegenover -0.7 per 100 games. Het kan toeval zijn.
| Keuze | Gekozen | Gewonnen | Extra winst |
|---|---|---|---|
| 92% | 49.2% | -0.7 kan toeval zijn | |
| 3% | 55.8% | +1.0 kan toeval zijn | |
| 3% | 49.7% | +0.9 kan toeval zijn | |
| 1% | 47.8% | +0.7 kan toeval zijn | |
| <1% | 33.3% | -2.2 kan toeval zijn | |
| <1% | 46.7% | +1.5 kan toeval zijn | |
| <1% | 62.5% | -2.0 kan toeval zijn | |
| <1% | 41.2% | -0.8 kan toeval zijn |
Tweede padResolve
Een keuze uit een andere runeboom heeft hier een duidelijke voorsprong (+2.2 per 100 games), maar een boom wisselt alleen met de hele pagina.
| Keuze | Gekozen | Gewonnen | Extra winst |
|---|---|---|---|
| 96% | 49.3% | -1.2 kan toeval zijn | |
| 1% | 53.9% | +2.2 duidelijk verschil | |
| 1% | 48.1% | +1.5 kan toeval zijn | |
| 1% | 47.5% | -0.4 kan toeval zijn | |
| 1% | 52.8% | -0.5 kan toeval zijn |
Secundaire runesRevitalize + Bone Plating
Revitalize + Bone Plating wint vaker dan Demolish + Bone Plating, de meest gekozen: +2.0 tegenover -1.3 per 100 games. Het verschil is duidelijk.
| Keuze | Gekozen | Gewonnen | Extra winst |
|---|---|---|---|
| 86% | 49.0% | -1.3 kan toeval zijn | |
| 4% | 51.5% | +1.4 duidelijk verschil | |
| 2% | 49.4% | +1.0 duidelijk verschil | |
| 2% | 49.8% | 0.0 kan toeval zijn | |
| 1% | 51.1% | +0.4 kan toeval zijn | |
| 1% | 56.0% | +1.8 duidelijk verschil | |
| 1% | 50.3% | +2.0 duidelijk verschil | |
| 1% | 49.6% | -0.2 kan toeval zijn |
AanvalsshardAttack Speed
Extra winst hier: +0.5 per 100 games. Geen andere keuze heeft een duidelijke voorsprong op deze.
| Keuze | Gekozen | Gewonnen | Extra winst |
|---|---|---|---|
| 98% | 49.3% | +0.5 kan toeval zijn | |
| 2% | 51.8% | -0.6 kan toeval zijn | |
| <1% | 52.1% | -0.4 kan toeval zijn |
FlexshardMS-shard
MS-shard wint vaker dan Adaptive Force, de meest gekozen: +0.8 tegenover -0.8 per 100 games. Het kan toeval zijn.
| Keuze | Gekozen | Gewonnen | Extra winst |
|---|---|---|---|
| 98% | 49.4% | -0.8 kan toeval zijn | |
| 2% | 49.8% | +0.8 kan toeval zijn | |
| 1% | 50.4% | +0.6 kan toeval zijn |
VerdedigingsshardTenacity and Slow Resist
Tenacity and Slow Resist wint vaker dan Health Scaling, de meest gekozen: +1.4 tegenover -1.3 per 100 games. Het verschil is duidelijk.
| Keuze | Gekozen | Gewonnen | Extra winst |
|---|---|---|---|
| 88% | 49.2% | -1.3 kan toeval zijn | |
| 9% | 49.8% | +1.1 duidelijk verschil | |
| 3% | 52.4% | +1.4 duidelijk verschil |
QWE
De skillsQ > W > E
Extra winst hier: +2.3 per 100 games. Geen andere keuze heeft een duidelijke voorsprong op deze.
| Keuze | Gekozen | Gewonnen | Extra winst |
|---|---|---|---|
| QWEQ + W + E | 96% | 49.5% | +2.3 kan toeval zijn |
| WQEW + Q + E | 3% | 51.3% | +0.4 kan toeval zijn |
| QEWQ + E + W | 1% | 45.3% | te groot om te vertrouwen |
| WEQW + E + Q | <1% | 68.4% | 0.0 kan toeval zijn |
Levels 1 tot 18
- 1Q
- 2W
- 3E
- 4Q
- 5Q
- 6R
- 7Q
- 8W
- 9Q
- 10W
- 11R
- 12W
- 13W
- 14E
- 15E
- 16R
- 17E
- 18E
Eerst Q maxen: 49.4% gewonnen. Eerst W: 53.2% gewonnen (ongeveer gelijk).
- Q
- W
- E
- Q
- Q
- R
- Q
- W
- Q
- W
- R
- W
- W
- E
- E
- R
- E
- E
De spellsCleanse + Flash
Cleanse + Flash wint vaker dan Flash + Ignite, de meest gekozen: +1.1 tegenover +0.7 per 100 games. Het kan toeval zijn.
| Keuze | Gekozen | Gewonnen | Extra winst |
|---|---|---|---|
| 72% | 49.4% | +0.7 kan toeval zijn | |
| 10% | 49.8% | -2.1 duidelijk verschil | |
| 9% | 49.4% | +1.1 kan toeval zijn | |
| 4% | 50.7% | -0.2 kan toeval zijn | |
| 2% | 48.2% | -0.9 kan toeval zijn | |
| 1% | 43.7% | -1.8 duidelijk verschil | |
| <1% | 44.0% | +0.7 kan toeval zijn | |
| <1% | 48.6% | +1.1 kan toeval zijn |
Trundle Jungle build
- gewonnen
- 50.3%
- games
- 17,475
- Winimpact
- +0.3
- Pickrate
- 0.7%
StartitemsMosstomper Seedling + Health Potion
Mosstomper Seedling + Health Potion wint vaker dan Gustwalker Hatchling + Health Potion, de meest gekozen: +0.3 tegenover -0.3 per 100 games. Het kan toeval zijn.
| Keuze | Gekozen | Gewonnen | Extra winst |
|---|---|---|---|
| 41% | 49.7% | -0.3 kan toeval zijn | |
| 23% | 51.7% | +0.2 kan toeval zijn | |
| 18% | 51.5% | +0.1 kan toeval zijn | |
| 7% | 48.0% | -0.3 kan toeval zijn | |
| 7% | 48.6% | +0.3 kan toeval zijn | |
| 4% | 48.4% | +0.2 kan toeval zijn |
De bootsMercury's Treads
Mercury's Treads wint vaker dan Plated Steelcaps, de meest gekozen: +0.8 tegenover +0.1 per 100 games. Het kan toeval zijn.
| Keuze | Gekozen | Gewonnen | Extra winst | Tijd |
|---|---|---|---|---|
| 45% | 49.4% | +0.1 kan toeval zijn | 14:47 | |
| 40% | 51.3% | +0.8 kan toeval zijn | 15:04 | |
| 9% | 49.6% | -1.5 duidelijk verschil | 13:38 | |
| 4% | 55.6% | -1.0 kan toeval zijn | 13:60 | |
| 2% | 53.3% | -0.3 kan toeval zijn | 14:14 | |
| <1% | 33.3% | -2.3 kan toeval zijn |
Tegen een team met vooral AD
| Keuze | Gekozen | Gewonnen | Uitkomst |
|---|---|---|---|
| 60% | 51.8% | meest gekocht | |
| 20% | 51.7% | ongeveer gelijk | |
| 9% | 50.3% | ongeveer gelijk | |
| 4% | 58.2% | ongeveer gelijk |
Tegen een team met vooral AP
| Keuze | Gekozen | Gewonnen | Uitkomst |
|---|---|---|---|
| 65% | 51.1% | meest gekocht | |
| 18% | 50.4% | ongeveer gelijk | |
| 6% | 51.3% | ongeveer gelijk | |
| 4% | 62.0% | ongeveer gelijk |
Vaker gekocht tegen één soort schade
| Keuze | AD-team | AP-team |
|---|---|---|
| 20% | 65% | |
| 60% | 18% | |
| 22% | 47% | |
| 29% | 14% | |
| 46% | 38% | |
| 10% | 3% | |
| 3% | 10% | |
| 9% | 6% |
Item nr. 1Trinity Force
Extra winst hier: +2.2 per 100 games. Geen andere keuze heeft een duidelijke voorsprong op deze.
| Keuze | Gekozen | Gewonnen | Extra winst | Tijd |
|---|---|---|---|---|
| 67% | 51.0% | +2.2 kan toeval zijn | 11:57 | |
| 15% | 48.2% | -0.8 duidelijk verschil | 12:12 | |
| 10% | 49.4% | -2.2 duidelijk verschil | 11:52 | |
| 4% | 48.3% | -2.5 duidelijk verschil | 11:54 | |
| 1% | 47.4% | -1.9 duidelijk verschil | 12:11 | |
| 1% | 44.9% | -2.1 duidelijk verschil | ||
| <1% | 58.3% | -2.5 duidelijk verschil | ||
| <1% | 36.4% | -1.5 kan toeval zijn |
Samen afgemaakt
| Keuze | Gekozen | games |
|---|---|---|
| 18% | 2,006 | |
| 9% | 1,011 | |
| 7% | 747 | |
| 5% | 594 |
Item nr. 2Dead Man's Plate
Extra winst hier: +1.5 per 100 games. Geen andere keuze heeft een duidelijke voorsprong op deze.
| Keuze | Gekozen | Gewonnen | Extra winst | Tijd |
|---|---|---|---|---|
| 31% | 52.3% | +1.5 kan toeval zijn | 20:01 | |
| 19% | 50.7% | -1.1 kan toeval zijn | 20:51 | |
| 12% | 53.6% | -0.6 kan toeval zijn | 20:54 | |
| 10% | 53.0% | -0.5 kan toeval zijn | 20:12 | |
| 7% | 46.1% | +0.7 kan toeval zijn | 20:19 | |
| 6% | 53.1% | -0.7 kan toeval zijn | ||
| 5% | 45.0% | -0.4 kan toeval zijn | ||
| 1% | 57.1% | +2.3 kan toeval zijn |
Samen afgemaakt
| Keuze | Gekozen | games |
|---|---|---|
| 18% | 2,006 | |
| 9% | 1,011 | |
| 7% | 747 | |
| 5% | 594 |
Item nr. 3Spirit Visage
Extra winst hier: +0.9 per 100 games. Geen andere keuze heeft een duidelijke voorsprong op deze.
| Keuze | Gekozen | Gewonnen | Extra winst | Tijd |
|---|---|---|---|---|
| 29% | 55.0% | +0.9 kan toeval zijn | 25:34 | |
| 16% | 54.6% | -0.5 kan toeval zijn | 25:54 | |
| 14% | 48.9% | -0.5 kan toeval zijn | 25:40 | |
| 12% | 53.9% | -0.4 kan toeval zijn | 26:10 | |
| 4% | 53.9% | -0.6 kan toeval zijn | 26:12 | |
| 3% | 57.3% | +1.6 kan toeval zijn | ||
| 3% | 60.7% | -0.1 kan toeval zijn | ||
| 1% | 52.8% | +1.8 kan toeval zijn |
Samen afgemaakt
| Keuze | Gekozen | games |
|---|---|---|
| 18% | 2,006 | |
| 9% | 1,011 | |
| 7% | 747 | |
| 5% | 594 |
Item nr. 4Blade of The Ruined King
Blade of The Ruined King wint vaker dan Thornmail, de meest gekozen: +1.3 tegenover -0.9 per 100 games. Het kan toeval zijn.
| Keuze | Gekozen | Gewonnen | Extra winst | Tijd |
|---|---|---|---|---|
| 35% | 55.6% | -0.9 kan toeval zijn | 30:30 | |
| 15% | 55.5% | -0.3 kan toeval zijn | 30:49 | |
| 14% | 60.3% | +1.3 kan toeval zijn | 30:53 | |
| 11% | 50.0% | -0.4 kan toeval zijn | 30:25 |
Item nr. 5Guardian Angel
Guardian Angel wint vaker dan Randuin's Omen, de meest gekozen: +2.7 tegenover -0.4 per 100 games. Het kan toeval zijn.
| Keuze | Gekozen | Gewonnen | Extra winst | Tijd |
|---|---|---|---|---|
| 18% | 50.0% | -0.6 kan toeval zijn | 35:07 | |
| 16% | 46.9% | -0.4 kan toeval zijn | 35:13 | |
| 12% | 47.5% | -0.5 kan toeval zijn | 35:11 | |
| 7% | 46.1% | -1.8 kan toeval zijn | 34:23 | |
| 7% | 58.3% | +0.7 kan toeval zijn | 35:39 | |
| 5% | 66.0% | -1.5 kan toeval zijn | ||
| 4% | 65.0% | -0.8 kan toeval zijn | ||
| 4% | 52.8% | +2.7 kan toeval zijn |
Item nr. 6Randuin's Omen
| Keuze | Gekozen | Gewonnen | Tijd |
|---|---|---|---|
| 13% | - | 38:41 | |
| 8% | - | 40:19 | |
| 7% | - | 38:49 | |
| 7% | - | 38:23 | |
| 6% | - | 38:58 |
HoofdruneLethal Tempo
Lethal Tempo wint vaker dan Press the Attack, de meest gekozen: +0.7 tegenover -0.2 per 100 games. Het kan toeval zijn.
| Keuze | Gekozen | Gewonnen | Extra winst |
|---|---|---|---|
| 52% | 50.4% | -0.2 kan toeval zijn | |
| 44% | 50.0% | +0.7 kan toeval zijn | |
| 2% | 52.0% | -2.8 duidelijk verschil | |
| <1% | 54.8% | -1.6 kan toeval zijn | |
| <1% | 34.8% | -4.9 kan toeval zijn | |
| <1% | 55.0% | -2.0 kan toeval zijn | |
| <1% | 41.7% | -5.9 duidelijk verschil | |
| <1% | 41.7% | -4.5 kan toeval zijn |
Hoofdrij 1Triumph
Extra winst hier: +3.3 per 100 games. Geen andere keuze heeft een duidelijke voorsprong op deze.
| Keuze | Gekozen | Gewonnen | Extra winst |
|---|---|---|---|
| 98% | 50.4% | +3.3 kan toeval zijn | |
| 1% | 41.8% | -3.3 duidelijk verschil | |
| <1% | 32.4% | -2.9 duidelijk verschil | |
| <1% | 43.3% | -1.9 kan toeval zijn | |
| <1% | 44.0% | -3.4 duidelijk verschil | |
| <1% | 54.5% | -5.1 duidelijk verschil | |
| <1% | 70.0% | -2.0 kan toeval zijn | |
| <1% | 44.4% | -6.3 duidelijk verschil |
Hoofdrij 2Legend: Alacrity
Extra winst hier: +2.2 per 100 games. Geen andere keuze heeft een duidelijke voorsprong op deze.
| Keuze | Gekozen | Gewonnen | Extra winst |
|---|---|---|---|
| 96% | 50.3% | +2.2 kan toeval zijn | |
| 1% | 49.6% | -0.9 kan toeval zijn | |
| 1% | 49.4% | -1.8 duidelijk verschil | |
| <1% | 47.4% | -3.2 duidelijk verschil | |
| <1% | 39.3% | -4.0 duidelijk verschil | |
| <1% | 53.8% | -2.7 kan toeval zijn | |
| <1% | 54.5% | -2.8 kan toeval zijn | |
| <1% | 100.0% | -0.8 kan toeval zijn |
Hoofdrij 3Coup de Grace
Extra winst hier: +2.6 per 100 games. Geen andere keuze heeft een duidelijke voorsprong op deze.
| Keuze | Gekozen | Gewonnen | Extra winst |
|---|---|---|---|
| 77% | 50.8% | +2.6 kan toeval zijn | |
| 17% | 47.5% | -3.0 duidelijk verschil | |
| 5% | 51.1% | +0.7 kan toeval zijn | |
| <1% | 44.2% | te groot om te vertrouwen | |
| <1% | 35.3% | -1.1 kan toeval zijn | |
| <1% | 64.7% | -0.7 kan toeval zijn | |
| <1% | 33.3% | -3.2 duidelijk verschil |
Tweede padInspiration
Extra winst hier: +3.4 per 100 games. Geen andere keuze heeft een duidelijke voorsprong op deze.
| Keuze | Gekozen | Gewonnen | Extra winst |
|---|---|---|---|
| 79% | 50.8% | +3.4 kan toeval zijn | |
| 16% | 47.5% | -3.5 duidelijk verschil | |
| 2% | 53.7% | -2.6 duidelijk verschil | |
| 2% | 48.9% | -0.8 duidelijk verschil | |
| 1% | 36.0% | -2.4 duidelijk verschil |
Secundaire runesMagical Footwear + Approach Velocity
Extra winst hier: +0.9 per 100 games. Geen andere keuze heeft een duidelijke voorsprong op deze.
| Keuze | Gekozen | Gewonnen | Extra winst |
|---|---|---|---|
| 94% | 50.8% | +0.9 kan toeval zijn | |
| 3% | 51.3% | -0.2 kan toeval zijn | |
| 2% | 54.7% | -0.5 kan toeval zijn | |
| <1% | 25.0% | -1.6 kan toeval zijn |
AanvalsshardAttack Speed
Extra winst hier: +2.7 per 100 games. Geen andere keuze heeft een duidelijke voorsprong op deze.
| Keuze | Gekozen | Gewonnen | Extra winst |
|---|---|---|---|
| 98% | 50.3% | +2.7 kan toeval zijn | |
| 1% | 47.6% | -2.4 duidelijk verschil | |
| 1% | 37.1% | -2.7 duidelijk verschil |
FlexshardAdaptive Force
Extra winst hier: +1.1 per 100 games. Geen andere keuze heeft een duidelijke voorsprong op deze.
| Keuze | Gekozen | Gewonnen | Extra winst |
|---|---|---|---|
| 96% | 50.4% | +1.1 kan toeval zijn | |
| 3% | 47.6% | -0.7 kan toeval zijn | |
| 1% | 37.1% | -1.7 kan toeval zijn |
VerdedigingsshardTenacity and Slow Resist
Tenacity and Slow Resist wint vaker dan Health Scaling, de meest gekozen: +0.4 tegenover -0.3 per 100 games. Het kan toeval zijn.
| Keuze | Gekozen | Gewonnen | Extra winst |
|---|---|---|---|
| 90% | 50.2% | -0.3 kan toeval zijn | |
| 5% | 52.3% | +0.4 kan toeval zijn | |
| 4% | 47.0% | +0.1 kan toeval zijn |
QWE
De skillsQ > W > E
Extra winst hier: +1.4 per 100 games. Geen andere keuze heeft een duidelijke voorsprong op deze.
| Keuze | Gekozen | Gewonnen | Extra winst |
|---|---|---|---|
| QWEQ + W + E | 91% | 50.7% | +1.4 kan toeval zijn |
| WQEW + Q + E | 7% | 47.1% | -0.8 duidelijk verschil |
| QEWQ + E + W | 2% | 54.6% | -3.6 duidelijk verschil |
| WEQW + E + Q | <1% | 47.8% | -1.9 kan toeval zijn |
Levels 1 tot 18
- 1Q
- 2W
- 3E
- 4Q
- 5Q
- 6R
- 7Q
- 8W
- 9Q
- 10W
- 11R
- 12W
- 13W
- 14E
- 15E
- 16R
- 17E
- 18E
Eerst Q maxen: 50.2% gewonnen. Eerst W: 45.6% gewonnen (ongeveer gelijk).
- Q
- W
- E
- Q
- Q
- R
- Q
- W
- Q
- W
- R
- W
- W
- E
- E
- R
- E
- E
De spellsFlash + Smite
Extra winst hier: +1.3 per 100 games. Geen andere keuze heeft een duidelijke voorsprong op deze.
| Keuze | Gekozen | Gewonnen | Extra winst |
|---|---|---|---|
| 94% | 50.3% | +1.3 kan toeval zijn | |
| 5% | 48.4% | -0.5 kan toeval zijn | |
| 1% | 44.8% | -2.7 duidelijk verschil | |
| <1% | 36.8% | -0.9 kan toeval zijn | |
| <1% | 64.7% | te groot om te vertrouwen |
Trundle Support build
Patch 16.21- gewonnen
- 45.9%
- games
- 10,919
- Winimpact
- -3.5
- Pickrate
- 0.1%
StartitemsHealth Potion x2 + World Atlas
Extra winst hier: +1.4 per 100 games. Geen andere keuze heeft een duidelijke voorsprong op deze.
| Keuze | Gekozen | Gewonnen | Extra winst |
|---|---|---|---|
| 85% | 45.9% | +1.4 kan toeval zijn | |
| 6% | 45.4% | -1.7 kan toeval zijn | |
| 4% | 44.4% | 0.0 kan toeval zijn | |
| 2% | 39.6% | -2.7 kan toeval zijn | |
| 1% | 44.1% | +1.1 kan toeval zijn |
De bootsMercury's Treads
Mercury's Treads wint vaker dan Plated Steelcaps, de meest gekozen: +1.6 tegenover -0.5 per 100 games. Het kan toeval zijn.
| Keuze | Gekozen | Gewonnen | Extra winst | Tijd |
|---|---|---|---|---|
| 41% | 45.3% | -0.5 kan toeval zijn | 12:37 | |
| 23% | 46.4% | +0.1 kan toeval zijn | 11:25 | |
| 18% | 49.4% | +1.6 kan toeval zijn | 15:06 | |
| 10% | 46.3% | -2.2 kan toeval zijn | 11:57 | |
| 6% | 45.9% | +0.2 kan toeval zijn | 12:21 |
Tegen een team met vooral AD
| Keuze | Gekozen | Gewonnen | Uitkomst |
|---|---|---|---|
| 41% | 50.0% | meest gekocht | |
| 15% | 51.1% | ongeveer gelijk | |
| 8% | 49.5% | ongeveer gelijk | |
| 8% | 56.4% | ongeveer gelijk |
Tegen een team met vooral AP
| Keuze | Gekozen | Gewonnen | Uitkomst |
|---|---|---|---|
| 26% | 48.4% | meest gekocht | |
| 19% | 50.0% | ongeveer gelijk | |
| 18% | 41.7% | ongeveer gelijk | |
| 9% | 47.3% | ongeveer gelijk |
Vaker gekocht tegen één soort schade
| Keuze | AD-team | AP-team |
|---|---|---|
| 41% | 18% | |
| 8% | 26% | |
| 11% | 5% | |
| 15% | 19% | |
| 31% | 36% | |
| 2% | 6% | |
| 19% | 16% |
Item nr. 1Bandlepipes
Extra winst hier: +1.7 per 100 games. Geen andere keuze heeft een duidelijke voorsprong op deze.
| Keuze | Gekozen | Gewonnen | Extra winst | Tijd |
|---|---|---|---|---|
| 33% | 46.1% | +1.7 kan toeval zijn | 12:14 | |
| 13% | 43.6% | -2.9 duidelijk verschil | 15:21 | |
| 10% | 45.3% | -3.4 duidelijk verschil | 14:32 | |
| 9% | 44.8% | -2.4 duidelijk verschil | 15:08 | |
| 4% | 46.5% | -0.1 kan toeval zijn | 15:02 | |
| 4% | 51.0% | +3.0 kan toeval zijn | ||
| 3% | 47.0% | +0.6 kan toeval zijn | ||
| 3% | 49.8% | +4.5 kan toeval zijn |
Samen afgemaakt
| Keuze | Gekozen | games |
|---|---|---|
| 4% | 134 | |
| 4% | 131 | |
| 4% | 123 | |
| 3% | 103 |
Item nr. 2Blade of The Ruined King
Extra winst hier: -1.5 per 100 games. Geen andere keuze heeft een duidelijke voorsprong op deze.
| Keuze | Gekozen | Gewonnen | Extra winst | Tijd |
|---|---|---|---|---|
| 17% | 49.6% | -1.5 kan toeval zijn | 22:57 | |
| 13% | 48.9% | +0.6 kan toeval zijn | 23:06 | |
| 9% | 46.1% | -1.9 kan toeval zijn | 22:59 | |
| 9% | 52.1% | +2.3 kan toeval zijn | 21:33 | |
| 8% | 48.2% | +1.5 kan toeval zijn | 20:42 | |
| 5% | 47.9% | +2.7 kan toeval zijn | ||
| 5% | 44.9% | -3.3 kan toeval zijn | ||
| 4% | 50.8% | -0.2 kan toeval zijn |
Samen afgemaakt
| Keuze | Gekozen | games |
|---|---|---|
| 4% | 134 | |
| 4% | 131 | |
| 4% | 123 | |
| 3% | 103 |
Item nr. 3Dead Man's Plate
Extra winst hier: -0.4 per 100 games. Geen andere keuze heeft een duidelijke voorsprong op deze.
| Keuze | Gekozen | Gewonnen | Extra winst | Tijd |
|---|---|---|---|---|
| 12% | 48.6% | -0.4 kan toeval zijn | 29:03 | |
| 9% | 46.2% | -2.2 kan toeval zijn | 29:04 | |
| 8% | 50.2% | -0.9 kan toeval zijn | 28:58 | |
| 7% | 51.7% | -0.1 kan toeval zijn | 28:21 | |
| 7% | 57.3% | +1.1 kan toeval zijn | 27:22 | |
| 6% | 47.1% | -0.9 kan toeval zijn | ||
| 5% | 60.3% | +1.3 kan toeval zijn | ||
| 4% | 46.7% | +1.4 kan toeval zijn |
Samen afgemaakt
| Keuze | Gekozen | games |
|---|---|---|
| 4% | 134 | |
| 4% | 131 | |
| 4% | 123 | |
| 3% | 103 |
Item nr. 4Thornmail
Extra winst hier: -0.2 per 100 games. Geen andere keuze heeft een duidelijke voorsprong op deze.
| Keuze | Gekozen | Gewonnen | Extra winst | Tijd |
|---|---|---|---|---|
| 10% | 46.3% | -0.2 kan toeval zijn | 33:55 |
HoofdrunePress the Attack
Press the Attack wint vaker dan Lethal Tempo, de meest gekozen: +0.6 tegenover -1.6 per 100 games. Het kan toeval zijn.
| Keuze | Gekozen | Gewonnen | Extra winst |
|---|---|---|---|
| 33% | 45.3% | -1.6 kan toeval zijn | |
| 27% | 46.2% | +0.6 kan toeval zijn | |
| 11% | 46.4% | +0.7 kan toeval zijn | |
| 8% | 43.8% | -2.9 kan toeval zijn | |
| 8% | 47.3% | +3.0 duidelijk verschil | |
| 3% | 45.2% | +0.6 kan toeval zijn | |
| 3% | 48.3% | +1.6 kan toeval zijn | |
| 3% | 48.1% | -0.1 kan toeval zijn |
Hoofdrij 1Presence of Mind
Presence of Mind wint vaker dan Triumph, de meest gekozen: +0.1 tegenover -1.7 per 100 games. Het kan toeval zijn.
| Keuze | Gekozen | Gewonnen | Extra winst |
|---|---|---|---|
| 67% | 45.4% | -1.7 kan toeval zijn | |
| 10% | 48.2% | +3.2 duidelijk verschil | |
| 8% | 46.9% | +1.3 kan toeval zijn | |
| 4% | 45.8% | -0.2 kan toeval zijn | |
| 3% | 43.2% | -0.8 kan toeval zijn | |
| 3% | 47.9% | +1.0 kan toeval zijn | |
| 1% | 45.5% | -1.4 kan toeval zijn | |
| 1% | 50.0% | +0.1 kan toeval zijn |
Hoofdrij 2Legend: Alacrity
Een keuze uit een andere runeboom heeft hier een duidelijke voorsprong (+3.0 per 100 games), maar een boom wisselt alleen met de hele pagina.
| Keuze | Gekozen | Gewonnen | Extra winst |
|---|---|---|---|
| 67% | 45.5% | -1.9 kan toeval zijn | |
| 9% | 46.5% | +1.1 kan toeval zijn | |
| 7% | 45.3% | +0.7 kan toeval zijn | |
| 4% | 50.6% | +2.6 duidelijk verschil | |
| 3% | 49.4% | +3.0 duidelijk verschil | |
| 3% | 45.5% | -0.3 kan toeval zijn | |
| 2% | 51.1% | +1.5 kan toeval zijn | |
| 1% | 43.1% | -1.9 kan toeval zijn |
Hoofdrij 3Coup de Grace
Coup de Grace wint vaker dan Last Stand, de meest gekozen: +2.6 tegenover -2.3 per 100 games. Het verschil is duidelijk.
| Keuze | Gekozen | Gewonnen | Extra winst |
|---|---|---|---|
| 60% | 45.3% | -2.3 kan toeval zijn | |
| 7% | 47.2% | +1.0 kan toeval zijn | |
| 6% | 47.3% | +2.6 duidelijk verschil | |
| 5% | 47.3% | +1.7 duidelijk verschil | |
| 4% | 43.3% | -0.4 kan toeval zijn | |
| 4% | 52.7% | +3.3 duidelijk verschil | |
| 4% | 43.2% | +0.5 kan toeval zijn | |
| 4% | 44.3% | -2.0 kan toeval zijn |
Tweede padResolve
Een keuze uit een andere runeboom heeft hier een duidelijke voorsprong (+2.7 per 100 games), maar een boom wisselt alleen met de hele pagina.
| Keuze | Gekozen | Gewonnen | Extra winst |
|---|---|---|---|
| 70% | 45.1% | -2.2 kan toeval zijn | |
| 13% | 46.9% | +1.5 duidelijk verschil | |
| 6% | 46.4% | 0.0 kan toeval zijn | |
| 6% | 50.7% | +2.7 duidelijk verschil | |
| 5% | 48.2% | +1.0 kan toeval zijn |
Secundaire runesUnflinching + Bone Plating
Unflinching + Bone Plating wint vaker dan Demolish + Bone Plating, de meest gekozen: +2.5 tegenover -2.1 per 100 games. Het verschil is duidelijk.
| Keuze | Gekozen | Gewonnen | Extra winst |
|---|---|---|---|
| 69% | 44.6% | -2.1 kan toeval zijn | |
| 6% | 47.9% | +2.5 duidelijk verschil | |
| 3% | 47.8% | +0.6 kan toeval zijn | |
| 3% | 42.7% | +0.8 kan toeval zijn | |
| 2% | 48.9% | +1.2 kan toeval zijn | |
| 2% | 43.2% | 0.0 kan toeval zijn | |
| 2% | 42.0% | -1.5 kan toeval zijn | |
| 2% | 52.4% | +1.3 kan toeval zijn |
AanvalsshardAbility Haste
Ability Haste wint vaker dan Attack Speed, de meest gekozen: +1.8 tegenover -1.7 per 100 games. Het verschil is duidelijk.
| Keuze | Gekozen | Gewonnen | Extra winst |
|---|---|---|---|
| 83% | 45.6% | -1.7 kan toeval zijn | |
| 11% | 46.9% | +1.8 duidelijk verschil | |
| 6% | 46.9% | +0.8 kan toeval zijn |
FlexshardHealth Scaling
Health Scaling wint vaker dan Adaptive Force, de meest gekozen: +2.2 tegenover -1.2 per 100 games. Het kan toeval zijn.
| Keuze | Gekozen | Gewonnen | Extra winst |
|---|---|---|---|
| 76% | 45.8% | -1.2 kan toeval zijn | |
| 16% | 44.5% | +0.1 kan toeval zijn | |
| 8% | 49.3% | +2.2 kan toeval zijn |
VerdedigingsshardHealth
Health wint vaker dan Health Scaling, de meest gekozen: +1.5 tegenover -1.8 per 100 games. Het verschil is duidelijk.
| Keuze | Gekozen | Gewonnen | Extra winst |
|---|---|---|---|
| 74% | 45.6% | -1.8 kan toeval zijn | |
| 16% | 46.8% | +1.5 duidelijk verschil | |
| 9% | 46.7% | +1.4 duidelijk verschil |
EWQ
De skillsE > W > Q
E > W > Q wint vaker dan Q > W > E, de meest gekozen: +4.8 tegenover -1.8 per 100 games. Het verschil is duidelijk.
| Keuze | Gekozen | Gewonnen | Extra winst |
|---|---|---|---|
| QWEQ + W + E | 67% | 46.2% | -1.8 kan toeval zijn |
| EQWE + Q + W | 10% | 46.0% | +0.5 kan toeval zijn |
| QEWQ + E + W | 10% | 45.6% | -0.7 kan toeval zijn |
| EWQE + W + Q | 7% | 52.0% | +4.8 duidelijk verschil |
| WQEW + Q + E | 5% | 48.9% | +0.2 kan toeval zijn |
| WEQW + E + Q | 2% | 39.0% | +0.5 kan toeval zijn |
De spellsFlash + Heal
Flash + Heal wint vaker dan Flash + Ignite, de meest gekozen: +2.9 tegenover -0.2 per 100 games. Het kan toeval zijn.
| Keuze | Gekozen | Gewonnen | Extra winst |
|---|---|---|---|
| 50% | 45.9% | -0.2 kan toeval zijn | |
| 28% | 45.4% | -0.1 kan toeval zijn | |
| 8% | 49.1% | +2.9 kan toeval zijn | |
| 5% | 43.3% | -2.2 kan toeval zijn | |
| 2% | 38.9% | -3.7 kan toeval zijn | |
| 2% | 51.7% | -0.2 kan toeval zijn | |
| 2% | 53.8% | +1.6 kan toeval zijn | |
| 1% | 44.8% | -1.4 kan toeval zijn |
Trundle Mid build
Patch 16.21- gewonnen
- 47.6%
- games
- 3,431
- Winimpact
- -1.5
- Pickrate
- 0.0%
StartitemsDoran's Blade + Health Potion
Extra winst hier: +1.3 per 100 games. Geen andere keuze heeft een duidelijke voorsprong op deze.
| Keuze | Gekozen | Gewonnen | Extra winst |
|---|---|---|---|
| 41% | 47.8% | +1.3 kan toeval zijn | |
| 29% | 48.6% | +0.2 kan toeval zijn | |
| 22% | 46.7% | -1.2 kan toeval zijn |
De bootsPlated Steelcaps
Plated Steelcaps wint vaker dan Mercury's Treads, de meest gekozen: +0.6 tegenover -0.5 per 100 games. Het kan toeval zijn.
| Keuze | Gekozen | Gewonnen | Extra winst | Tijd |
|---|---|---|---|---|
| 34% | 47.5% | -0.5 kan toeval zijn | 13:14 | |
| 27% | 49.4% | +0.6 kan toeval zijn | 13:16 | |
| 23% | 50.4% | -0.6 kan toeval zijn | 12:00 | |
| 9% | 44.5% | -0.7 kan toeval zijn | 13:58 |
Tegen een team met vooral AD
| Keuze | Gekozen | Gewonnen | Uitkomst |
|---|---|---|---|
| 34% | 52.8% | meest gekocht | |
| 18% | 51.8% | ongeveer gelijk | |
| 13% | 45.0% | ongeveer gelijk | |
| 6% | 40.0% | te weinig games |
Tegen een team met vooral AP
| Keuze | Gekozen | Gewonnen | Uitkomst |
|---|---|---|---|
| 41% | 51.2% | meest gekocht | |
| 14% | 54.5% | te weinig games | |
| 8% | 58.3% | te weinig games | |
| 6% | 29.4% | te weinig games |
Vaker gekocht tegen één soort schade
| Keuze | AD-team | AP-team |
|---|---|---|
| 34% | 4% | |
| 13% | 41% | |
| 8% | 23% | |
| 3% | 12% | |
| 12% | 5% | |
| 49% | 56% | |
| 41% | 34% | |
| 11% | 4% | |
| 5% | 3% |
Item nr. 1Ravenous Hydra
Extra winst hier: +0.3 per 100 games. Geen andere keuze heeft een duidelijke voorsprong op deze.
| Keuze | Gekozen | Gewonnen | Extra winst | Tijd |
|---|---|---|---|---|
| 47% | 48.3% | +0.3 kan toeval zijn | 12:31 | |
| 25% | 48.4% | -1.0 kan toeval zijn | 12:48 | |
| 16% | 48.1% | -0.2 kan toeval zijn | 13:07 |
Samen afgemaakt
| Keuze | Gekozen | Gewonnen | games |
|---|---|---|---|
| 13% | - | 205 | |
| 13% | 66.7% | 201 | |
| 9% | - | 146 | |
| 6% | - | 96 |
Item nr. 2Trinity Force
Extra winst hier: 0.0 per 100 games. Geen andere keuze heeft een duidelijke voorsprong op deze.
| Keuze | Gekozen | Gewonnen | Extra winst | Tijd |
|---|---|---|---|---|
| 27% | 50.4% | 0.0 kan toeval zijn | 20:26 | |
| 24% | 50.2% | -1.0 kan toeval zijn | 20:17 | |
| 17% | 54.4% | -0.2 kan toeval zijn | 20:14 | |
| 11% | 51.2% | -0.6 kan toeval zijn | 20:25 |
Samen afgemaakt
| Keuze | Gekozen | Gewonnen | games |
|---|---|---|---|
| 13% | - | 205 | |
| 13% | 66.7% | 201 | |
| 9% | - | 146 | |
| 6% | - | 96 |
Item nr. 3Hullbreaker
Extra winst hier: +1.0 per 100 games. Geen andere keuze heeft een duidelijke voorsprong op deze.
| Keuze | Gekozen | Gewonnen | Extra winst | Tijd |
|---|---|---|---|---|
| 22% | 54.5% | +1.0 kan toeval zijn | 25:00 | |
| 13% | 54.6% | -2.1 kan toeval zijn | 25:33 | |
| 12% | 51.8% | +0.2 kan toeval zijn | 25:33 | |
| 9% | 54.5% | -2.1 kan toeval zijn | 25:57 | |
| 7% | 63.5% | +0.4 kan toeval zijn | 26:21 | |
| 7% | 48.0% | +1.2 kan toeval zijn | ||
| 6% | 46.1% | -1.8 kan toeval zijn |
Samen afgemaakt
| Keuze | Gekozen | Gewonnen | games |
|---|---|---|---|
| 13% | - | 205 | |
| 13% | 66.7% | 201 | |
| 9% | - | 146 | |
| 6% | - | 96 |
Item nr. 4Spirit Visage
| Keuze | Gekozen | Gewonnen | Tijd |
|---|---|---|---|
| 25% | 56.1% | 30:00 |
Item nr. 5Death's Dance
| Keuze | Gekozen | Gewonnen | Tijd |
|---|---|---|---|
| 15% | 51.2% | 34:09 |
HoofdruneConqueror
Conqueror wint vaker dan Lethal Tempo, de meest gekozen: -0.1 tegenover -0.2 per 100 games. Het kan toeval zijn.
| Keuze | Gekozen | Gewonnen | Extra winst |
|---|---|---|---|
| 64% | 46.9% | -0.2 kan toeval zijn | |
| 21% | 47.3% | -0.7 kan toeval zijn | |
| 9% | 48.9% | -0.1 kan toeval zijn |
Hoofdrij 1Absorb Life
Absorb Life wint vaker dan Triumph, de meest gekozen: +2.4 tegenover -3.1 per 100 games. Het kan toeval zijn.
| Keuze | Gekozen | Gewonnen | Extra winst |
|---|---|---|---|
| 87% | 46.6% | -3.1 kan toeval zijn | |
| 5% | 57.1% | +2.4 kan toeval zijn | |
| 2% | 48.1% | +1.4 kan toeval zijn |
Hoofdrij 2Legend: Alacrity
Extra winst hier: -0.5 per 100 games. Geen andere keuze heeft een duidelijke voorsprong op deze.
| Keuze | Gekozen | Gewonnen | Extra winst |
|---|---|---|---|
| 92% | 47.2% | -0.5 kan toeval zijn |
Hoofdrij 3Coup de Grace
Coup de Grace wint vaker dan Last Stand, de meest gekozen: +0.3 tegenover -0.6 per 100 games. Het kan toeval zijn.
| Keuze | Gekozen | Gewonnen | Extra winst |
|---|---|---|---|
| 82% | 47.1% | -0.6 kan toeval zijn | |
| 8% | 44.6% | +0.3 kan toeval zijn | |
| 5% | 53.6% | -0.7 kan toeval zijn |
Tweede padResolve
Extra winst hier: +0.1 per 100 games. Geen andere keuze heeft een duidelijke voorsprong op deze.
| Keuze | Gekozen | Gewonnen | Extra winst |
|---|---|---|---|
| 90% | 47.0% | +0.1 kan toeval zijn |
Secundaire runesSecond Wind + Demolish
Second Wind + Demolish wint vaker dan Demolish + Bone Plating, de meest gekozen: -0.2 tegenover -0.5 per 100 games. Het kan toeval zijn.
| Keuze | Gekozen | Gewonnen | Extra winst |
|---|---|---|---|
| 78% | 47.0% | -0.5 kan toeval zijn | |
| 4% | 48.7% | -0.2 kan toeval zijn |
AanvalsshardAdaptive Force
Adaptive Force wint vaker dan Attack Speed, de meest gekozen: +1.5 tegenover -0.4 per 100 games. Het kan toeval zijn.
| Keuze | Gekozen | Gewonnen | Extra winst |
|---|---|---|---|
| 95% | 47.3% | -0.4 kan toeval zijn | |
| 4% | 43.0% | +1.5 kan toeval zijn |
FlexshardMS-shard
MS-shard wint vaker dan Adaptive Force, de meest gekozen: +1.9 tegenover -1.3 per 100 games. Het kan toeval zijn.
| Keuze | Gekozen | Gewonnen | Extra winst |
|---|---|---|---|
| 90% | 46.5% | -1.3 kan toeval zijn | |
| 6% | 50.7% | +1.9 kan toeval zijn |
VerdedigingsshardTenacity and Slow Resist
Tenacity and Slow Resist wint vaker dan Health Scaling, de meest gekozen: +0.2 tegenover +0.1 per 100 games. Het kan toeval zijn.
| Keuze | Gekozen | Gewonnen | Extra winst |
|---|---|---|---|
| 82% | 47.6% | +0.1 kan toeval zijn | |
| 10% | 43.5% | -0.1 kan toeval zijn | |
| 8% | 43.8% | +0.2 kan toeval zijn |
WQE
De skillsW > Q > E
W > Q > E wint vaker dan Q > W > E, de meest gekozen: +2.3 tegenover -2.2 per 100 games. Het kan toeval zijn.
| Keuze | Gekozen | Gewonnen | Extra winst |
|---|---|---|---|
| QWEQ + W + E | 91% | 46.8% | -2.2 kan toeval zijn |
| WQEW + Q + E | 6% | 53.0% | +2.3 kan toeval zijn |
Levels 1 tot 18
- 1Q
- 2W
- 3E
- 4Q
- 5Q
- 6R
- 7Q
- 8W
- 9Q
- 10W
- 11R
- 12W
- 13W
- 14E
- 15E
- 16R
- 17E
- 18E
Eerst Q maxen: 49.0% gewonnen. Eerst W: 57.1% gewonnen (te weinig games).
De spellsExhaust + Flash
Exhaust + Flash wint vaker dan Flash + Ignite, de meest gekozen: +1.2 tegenover +0.2 per 100 games. Het kan toeval zijn.
| Keuze | Gekozen | Gewonnen | Extra winst |
|---|---|---|---|
| 59% | 47.2% | +0.2 kan toeval zijn | |
| 16% | 45.4% | -1.7 kan toeval zijn | |
| 9% | 51.7% | +1.2 kan toeval zijn | |
| 6% | 41.0% | -0.3 kan toeval zijn | |
| 3% | 53.8% | -1.0 kan toeval zijn | |
| 2% | 44.4% | -0.8 kan toeval zijn |
Trundle Bot build
Patch 16.21- gewonnen
- 40.4%
- games
- 985
- Winimpact
- -3.2
- Pickrate
- 0.0%
StartitemsDoran's Shield + Health Potion
Doran's Shield + Health Potion wint vaker dan Doran's Blade + Health Potion, de meest gekozen: +0.6 tegenover -0.4 per 100 games. Het kan toeval zijn.
| Keuze | Gekozen | Gewonnen | Extra winst |
|---|---|---|---|
| 38% | 45.1% | -0.4 kan toeval zijn | |
| 30% | 42.6% | -1.0 kan toeval zijn | |
| 24% | 52.3% | +0.6 kan toeval zijn |
De bootsMercury's Treads
Mercury's Treads wint vaker dan Plated Steelcaps, de meest gekozen: +1.4 tegenover +0.6 per 100 games. Het kan toeval zijn.
| Keuze | Gekozen | Gewonnen | Extra winst | Tijd |
|---|---|---|---|---|
| 37% | 43.4% | +0.6 kan toeval zijn | 14:12 | |
| 22% | 42.7% | -2.6 kan toeval zijn | 10:47 | |
| 20% | 47.1% | -0.4 kan toeval zijn | 13:40 | |
| 14% | 51.0% | +1.4 kan toeval zijn | 13:43 |
Item nr. 1Blade of The Ruined King
Blade of The Ruined King wint vaker dan Ravenous Hydra, de meest gekozen: +0.3 tegenover +0.1 per 100 games. Het kan toeval zijn.
| Keuze | Gekozen | Gewonnen | Extra winst | Tijd |
|---|---|---|---|---|
| 42% | 43.2% | +0.1 kan toeval zijn | 12:31 | |
| 25% | 50.8% | +0.3 kan toeval zijn | 12:35 | |
| 23% | 46.7% | -0.6 kan toeval zijn | 12:29 |
Samen afgemaakt
| Keuze | Gekozen | Gewonnen | games |
|---|---|---|---|
| 16% | 61.5% | 83 | |
| 9% | 62.2% | 46 | |
| 7% | - | 37 | |
| 6% | 61.9% | 31 |
Item nr. 2Ravenous Hydra
| Keuze | Gekozen | Gewonnen | Tijd |
|---|---|---|---|
| 48% | 47.4% | 19:50 |
Samen afgemaakt
| Keuze | Gekozen | Gewonnen | games |
|---|---|---|---|
| 16% | 61.5% | 83 | |
| 9% | 62.2% | 46 | |
| 7% | - | 37 | |
| 6% | 61.9% | 31 |
Item nr. 3Spirit Visage
Extra winst hier: +1.3 per 100 games. Geen andere keuze heeft een duidelijke voorsprong op deze.
| Keuze | Gekozen | Gewonnen | Extra winst | Tijd |
|---|---|---|---|---|
| 16% | 52.4% | +1.3 kan toeval zijn | 25:42 | |
| 16% | 50.0% | te weinig potjes | 25:02 |
Samen afgemaakt
| Keuze | Gekozen | Gewonnen | games |
|---|---|---|---|
| 16% | 61.5% | 83 | |
| 9% | 62.2% | 46 | |
| 7% | - | 37 | |
| 6% | 61.9% | 31 |
Item nr. 4Death's Dance
| Keuze | Gekozen | Gewonnen | Tijd |
|---|---|---|---|
| 17% | 53.3% | 30:05 |
HoofdruneLethal Tempo
Extra winst hier: +0.8 per 100 games. Geen andere keuze heeft een duidelijke voorsprong op deze.
| Keuze | Gekozen | Gewonnen | Extra winst |
|---|---|---|---|
| 67% | 44.7% | +0.8 kan toeval zijn | |
| 19% | 48.6% | 0.0 kan toeval zijn | |
| 8% | 46.6% | -1.7 kan toeval zijn |
Hoofdrij 1Triumph
Extra winst hier: +3.0 per 100 games. Geen andere keuze heeft een duidelijke voorsprong op deze.
| Keuze | Gekozen | Gewonnen | Extra winst |
|---|---|---|---|
| 91% | 46.0% | +3.0 kan toeval zijn |
Hoofdrij 2Legend: Alacrity
Extra winst hier: +1.4 per 100 games. Geen andere keuze heeft een duidelijke voorsprong op deze.
| Keuze | Gekozen | Gewonnen | Extra winst |
|---|---|---|---|
| 91% | 46.1% | +1.4 kan toeval zijn |
Hoofdrij 3Last Stand
Extra winst hier: +2.1 per 100 games. Geen andere keuze heeft een duidelijke voorsprong op deze.
| Keuze | Gekozen | Gewonnen | Extra winst |
|---|---|---|---|
| 83% | 45.7% | +2.1 kan toeval zijn |
Tweede padResolve
Extra winst hier: +0.3 per 100 games. Geen andere keuze heeft een duidelijke voorsprong op deze.
| Keuze | Gekozen | Gewonnen | Extra winst |
|---|---|---|---|
| 87% | 45.6% | +0.3 kan toeval zijn |
Secundaire runesDemolish + Bone Plating
Extra winst hier: -1.1 per 100 games. Geen andere keuze heeft een duidelijke voorsprong op deze.
| Keuze | Gekozen | Gewonnen | Extra winst |
|---|---|---|---|
| 76% | 47.7% | -1.1 kan toeval zijn |
AanvalsshardAttack Speed
Extra winst hier: +0.1 per 100 games. Geen andere keuze heeft een duidelijke voorsprong op deze.
| Keuze | Gekozen | Gewonnen | Extra winst |
|---|---|---|---|
| 95% | 45.6% | +0.1 kan toeval zijn |
FlexshardAdaptive Force
Extra winst hier: -1.4 per 100 games. Geen andere keuze heeft een duidelijke voorsprong op deze.
| Keuze | Gekozen | Gewonnen | Extra winst |
|---|---|---|---|
| 92% | 45.0% | -1.4 kan toeval zijn |
VerdedigingsshardHealth Scaling
Extra winst hier: -1.3 per 100 games. Geen andere keuze heeft een duidelijke voorsprong op deze.
| Keuze | Gekozen | Gewonnen | Extra winst |
|---|---|---|---|
| 79% | 46.1% | -1.3 kan toeval zijn |
QWE
De skillsQ > W > E
Extra winst hier: -2.4 per 100 games. Geen andere keuze heeft een duidelijke voorsprong op deze.
| Keuze | Gekozen | Gewonnen | Extra winst |
|---|---|---|---|
| QWEQ + W + E | 90% | 46.4% | -2.4 kan toeval zijn |
De spellsExhaust + Flash
Exhaust + Flash wint vaker dan Flash + Ignite, de meest gekozen: +2.0 tegenover -1.7 per 100 games. Het kan toeval zijn.
| Keuze | Gekozen | Gewonnen | Extra winst |
|---|---|---|---|
| 38% | 44.7% | -1.7 kan toeval zijn | |
| 17% | 49.1% | +2.0 kan toeval zijn | |
| 15% | 45.5% | +0.5 kan toeval zijn | |
| 9% | 41.7% | -0.7 kan toeval zijn |
Beste Trundle-spelers
Bekijk alle 4,433Normale game als Top
31,416 gamesTegen elke Top-champion
- Top 11% Gold per min 428
- Top 17% First bloods 19%
- Onderste 11% KP 33%
- Kills per game
- 5.6 Onderste 32%
- Deaths per game
- 7.3 Meeste 32%
- Assists per game
- 5.0 Onderste 27%
- Solokills
- 2.9 Top 44%
- Aandeel teamdmg
- 21% Onderste 22%
- Dmg / min
- 735 Onderste 17%
- Farm per min
- 6.8 Top 25%
- Vision per min
- 0.76 Onderste 49%
- Aantal control wards
- 0.5 Onderste 29%
Tegen je lanetegenstander
- Level 6 op 5:36
- Level 11 op 13:43
Middelste game per minuut
Toegebrachte schade
Magisch 13% Fysiek 87%Gestorven door
Fysiek 55% Magisch 36% True damage 9%Normale game als Jungle
17,183 gamesTegen elke Jungle-champion
- Top 14% First bloods 8%
- Minste 29% Deaths per game 5.9
- Onderste 17% Dmg / min 593
- Kills per game
- 6.4 Onderste 31%
- Assists per game
- 8.7 Top 32%
- Solokills
- 1.3 Onderste 41%
- KP
- 47% Onderste 49%
- Aandeel teamdmg
- 16% Onderste 17%
- Farm per min
- 6.3 Onderste 37%
- Gold per min
- 427 Onderste 36%
- Vision per min
- 0.89 Top 40%
- Aantal control wards
- 1.4 Top 42%
Tegen de vijandelijke jungler
- Level 6 op 7:19
- Level 11 op 17:16
- blue buff eerst in 53% van de games
- Eerste dragon op 7:24
Middelste game per minuut
Toegebrachte schade
Magisch 14% Fysiek 86%Gestorven door
Fysiek 53% Magisch 39% True damage 8%Normale game als Mid
3,357 games Patch 16.21Tegen elke Mid-champion
- Top 19% First bloods 15%
- Top 20% Gold per min 433
- Onderste 9% KP 38%
- Kills per game
- 6.1 Onderste 29%
- Deaths per game
- 7.5 Meeste 21%
- Assists per game
- 5.8 Onderste 27%
- Solokills
- 2.7 Top 39%
- Aandeel teamdmg
- 20% Onderste 23%
- Dmg / min
- 716 Onderste 19%
- Farm per min
- 6.6 Top 32%
- Vision per min
- 0.65 Onderste 33%
- Aantal control wards
- 0.5 Onderste 22%
Tegen je lanetegenstander
- Level 6 op 5:31
- Level 11 op 15:15
Middelste game per minuut
Toegebrachte schade
Magisch 12% Fysiek 88%Gestorven door
Fysiek 56% Magisch 36% True damage 8%Matchups en teamgenoten komen uit games van Trundle als Top.
Matchups en teamgenoten komen uit games van Trundle als Top.
-
Trundle met Amumu: +4.1 winsten per 100 games (marge 2.9-5.4) · 6,153 games · Gemeten · 3% hiervan is geleend van vergelijkbare champions -
Trundle met Rammus: +3.9 winsten per 100 games (marge 2.2-5.6) · 3,208 games · Gemeten · 6% hiervan is geleend van vergelijkbare champions -
Trundle met Sejuani: +3.5 winsten per 100 games (marge 1.7-5.3) · 2,940 games · Gemeten · 6% hiervan is geleend van vergelijkbare champions
-
Trundle met Qiyana: -5.2 winsten per 100 games (marge -6.3 tot -4.0) · 7,554 games · Gemeten · 3% hiervan is geleend van vergelijkbare champions -
Trundle met Lee Sin: -4.81 winsten per 100 games (marge -5.78 tot -3.84) · 10,312 games · Gemeten · 2% hiervan is geleend van vergelijkbare champions -
Trundle met Nidalee: -4.6 winsten per 100 games (marge -6.6 tot -2.5) · 2,089 games · Gemeten · 9% hiervan is geleend van vergelijkbare champions
-
Trundle met Heimerdinger: +2.9 winsten per 100 games (marge 0.5-5.4) · 1,423 games · Gemeten · 12% hiervan is geleend van vergelijkbare champions -
Trundle met Xerath: +2.6 winsten per 100 games (marge 1.5-3.6) · 9,000 games · Gemeten · 2% hiervan is geleend van vergelijkbare champions -
Trundle met Fizz: +2.3 winsten per 100 games (marge 1.2-3.3) · 9,126 games · Gemeten · 2% hiervan is geleend van vergelijkbare champions
-
Trundle met Orianna: -4.3 winsten per 100 games (marge -5.9 tot -2.8) · 3,972 games · Gemeten · 5% hiervan is geleend van vergelijkbare champions -
Trundle met Zed: -3.40 winsten per 100 games (marge -4.32 tot -2.47) · 11,540 games · Gemeten · 2% hiervan is geleend van vergelijkbare champions -
Trundle met Akshan: -3.2 winsten per 100 games (marge -5.3 tot -1.1) · 1,977 games · Gemeten · 9% hiervan is geleend van vergelijkbare champions
-
Trundle met Miss Fortune: +2.10 winsten per 100 games (marge 1.42-2.78) · 22,436 games · Gemeten · 1% hiervan is geleend van vergelijkbare champions -
Trundle met Smolder: +1.4 winsten per 100 games (marge 0.2-2.6) · 6,379 games · Gemeten · 3% hiervan is geleend van vergelijkbare champions
-
Trundle met Ezreal: -3.25 winsten per 100 games (marge -4.10 tot -2.40) · 13,853 games · Gemeten · 1% hiervan is geleend van vergelijkbare champions -
Trundle met Kalista: -2.7 winsten per 100 games (marge -4.3 tot -1.2) · 3,906 games · Gemeten · 5% hiervan is geleend van vergelijkbare champions -
Trundle met Lucian: -2.3 winsten per 100 games (marge -3.5 tot -1.2) · 7,785 games · Gemeten · 3% hiervan is geleend van vergelijkbare champions
-
Trundle met Taric: +3.3 winsten per 100 games (marge 0.9-5.7) · 1,518 games · Gemeten · 12% hiervan is geleend van vergelijkbare champions -
Trundle met Zilean: +2.5 winsten per 100 games (marge 0.6-4.3) · 2,612 games · Gemeten · 7% hiervan is geleend van vergelijkbare champions -
Trundle met Leona: +2.25 winsten per 100 games (marge 1.31-3.19) · 11,082 games · Gemeten · 2% hiervan is geleend van vergelijkbare champions
-
Trundle met Yuumi: -2.2 winsten per 100 games (marge -3.5 tot -0.8) · 5,205 games · Gemeten · 4% hiervan is geleend van vergelijkbare champions -
Trundle met Nautilus: -1.76 winsten per 100 games (marge -2.67 tot -0.86) · 12,018 games · Gemeten · 2% hiervan is geleend van vergelijkbare champions -
Trundle met Karma: -1.4 winsten per 100 games (marge -2.7 tot -0.1) · 5,600 games · Gemeten · 3% hiervan is geleend van vergelijkbare champions
Andere Top-picks
Alle 173- ARAM A #49
-
56 Trundle -
79 Singed -
74 Kayle -
73 Malphite -
73 Mordekaiser -
73 Teemo -
72 Sett