League of Legends Trundle için build
Trundle Top build
Az oynanan ama daha çok kazanan build.
Yama 16.21- galibiyet
- 49.3%
- maç
- 239,417
- Kazanma etkisi
- -0.7
- Seçilme oranı
- 1.2%
Başlangıç eşyalarıUzun Kılıç + Doldurulabilir İksir
Uzun Kılıç + Doldurulabilir İksir: en çok seçilenden (Doran'ın Kılıcı + Can İksiri) daha sık kazanıyor. 100 maçta +1.3, en çok seçilende -0.1. Şans olabilir.
| Seçim | Seçilme | Kazanılan | Ek galibiyet |
|---|---|---|---|
| 52% | 49.3% | -0.1 şans olabilir | |
| 33% | 50.0% | +0.7 net fark | |
| 11% | 47.6% | -1.3 net fark | |
| 1% | 50.9% | +1.3 şans olabilir | |
| 1% | 49.0% | +0.4 şans olabilir | |
| <1% | 49.5% | -2.5 net fark | |
| <1% | 49.5% | -0.3 şans olabilir | |
| <1% | 43.9% | -2.2 şans olabilir |
ÇizmeMerkür'ün Adımları
Merkür'ün Adımları: en çok seçilenden (Çelik Kaplamalı Çizme) daha sık kazanıyor. 100 maçta +0.4, en çok seçilende +0.3. Şans olabilir.
| Seçim | Seçilme | Kazanılan | Ek galibiyet | Süre |
|---|---|---|---|---|
| 49% | 49.9% | +0.3 şans olabilir | 14:11 | |
| 25% | 49.6% | +0.4 şans olabilir | 14:59 | |
| 15% | 52.1% | -0.5 net fark çoğu zaman önde | 13:34 | |
| 9% | 50.0% | -0.5 şans olabilir | 12:36 | |
| 2% | 52.8% | -1.2 şans olabilir çoğu zaman önde | 13:47 | |
| <1% | 51.6% | -1.0 şans olabilir |
Çoğunlukla AD takıma karşı
| Seçim | Seçilme | Kazanılan | Sonuç |
|---|---|---|---|
| 50% | 52.1% | en çok alınan | |
| 10% | 53.3% | dengeli | |
| 8% | 50.8% | dengeli | |
| 7% | 51.4% | dengeli |
Çoğunlukla AP takıma karşı
| Seçim | Seçilme | Kazanılan | Sonuç |
|---|---|---|---|
| 43% | 50.1% | en çok alınan | |
| 15% | 46.5% | dengeli | |
| 12% | 50.6% | dengeli | |
| 6% | 49.6% | dengeli |
Bir hasar türüne karşı daha çok alınanlar
| Seçim | AD takım | AP takım |
|---|---|---|
| 50% | 15% | |
| 8% | 43% | |
| 8% | 23% | |
| 14% | 8% | |
| 2% | 9% | |
| 11% | 5% | |
| 46% | 43% | |
| 10% | 12% | |
| 7% | 6% |
Eşya 1Vahşi Hydra
Buradaki ek galibiyet: 100 maçta +0.8. Başka hiçbir seçimin buna karşı net bir üstünlüğü yok.
| Seçim | Seçilme | Kazanılan | Ek galibiyet | Süre |
|---|---|---|---|---|
| 47% | 50.7% | +0.8 şans olabilir | 12:49 | |
| 32% | 49.0% | -1.0 net fark | 13:03 | |
| 16% | 50.0% | +0.3 şans olabilir | 13:26 | |
| 1% | 50.1% | -1.2 net fark | 14:01 | |
| 1% | 48.3% | -0.6 şans olabilir | 14:02 | |
| 1% | 44.2% | -0.2 şans olabilir çoğu zaman geride | ||
| <1% | 49.5% | -1.0 şans olabilir | ||
| <1% | 53.5% | +1.7 şans olabilir |
Birlikte tamamlanan
| Seçim | Seçilme | maç |
|---|---|---|
| 20% | 21,804 | |
| 13% | 14,120 | |
| 9% | 9,106 | |
| 5% | 5,604 |
Eşya 2Üçlü Kuvvet
Buradaki ek galibiyet: 100 maçta -0.1. Başka hiçbir seçimin buna karşı net bir üstünlüğü yok.
| Seçim | Seçilme | Kazanılan | Ek galibiyet | Süre |
|---|---|---|---|---|
| 36% | 53.1% | -0.1 şans olabilir | 20:52 | |
| 18% | 53.2% | +0.1 şans olabilir | 20:45 | |
| 18% | 51.3% | -0.3 şans olabilir | 20:56 | |
| 14% | 52.3% | +0.2 şans olabilir | 20:43 | |
| 3% | 50.7% | -0.4 şans olabilir | 21:31 | |
| 2% | 47.2% | +1.3 şans olabilir çoğu zaman geride | ||
| 2% | 42.5% | -0.9 şans olabilir çoğu zaman geride | ||
| 1% | 51.8% | +1.7 şans olabilir |
Birlikte tamamlanan
| Seçim | Seçilme | maç |
|---|---|---|
| 20% | 21,804 | |
| 13% | 14,120 | |
| 9% | 9,106 | |
| 5% | 5,604 |
Eşya 3Omurgakıran
Buradaki ek galibiyet: 100 maçta +0.3. Başka hiçbir seçimin buna karşı net bir üstünlüğü yok.
| Seçim | Seçilme | Kazanılan | Ek galibiyet | Süre |
|---|---|---|---|---|
| 29% | 55.9% | +0.3 şans olabilir | 25:43 | |
| 12% | 56.1% | +0.4 şans olabilir | 26:18 | |
| 11% | 54.8% | +0.3 şans olabilir | 26:26 | |
| 11% | 52.0% | -0.4 şans olabilir | 26:29 | |
| 8% | 54.9% | -0.6 şans olabilir | 26:16 | |
| 7% | 50.3% | -0.6 şans olabilir | ||
| 7% | 55.4% | +0.2 şans olabilir | ||
| <1% | 54.7% | +1.7 şans olabilir |
Birlikte tamamlanan
| Seçim | Seçilme | maç |
|---|---|---|
| 20% | 21,804 | |
| 13% | 14,120 | |
| 9% | 9,106 | |
| 5% | 5,604 |
Eşya 4Ölümün Dansı
Buradaki ek galibiyet: 100 maçta +1.2. Başka hiçbir seçimin buna karşı net bir üstünlüğü yok.
| Seçim | Seçilme | Kazanılan | Ek galibiyet | Süre |
|---|---|---|---|---|
| 32% | 55.1% | +1.2 şans olabilir | 30:47 | |
| 27% | 53.8% | -0.2 şans olabilir | 30:36 | |
| 8% | 50.6% | -2.0 net fark | 30:48 | |
| 6% | 52.4% | -0.5 şans olabilir | ||
| 5% | 47.7% | -1.4 net fark | 30:20 | |
| 5% | 54.9% | +0.3 şans olabilir | ||
| 4% | 52.6% | +0.8 şans olabilir | ||
| 3% | 50.4% | -0.5 şans olabilir |
Eşya 5Ruh Gömleği
Buradaki ek galibiyet: 100 maçta +0.1. Başka hiçbir seçimin buna karşı net bir üstünlüğü yok.
| Seçim | Seçilme | Kazanılan | Ek galibiyet | Süre |
|---|---|---|---|---|
| 27% | 51.0% | +0.1 şans olabilir | 34:53 | |
| 24% | 51.2% | -1.6 şans olabilir | 34:56 | |
| 9% | 52.5% | -0.8 şans olabilir | 34:39 | |
| 7% | 43.7% | -1.3 şans olabilir | ||
| 7% | 55.1% | -2.3 şans olabilir |
Eşya 6Koruyucu Melek
| Seçim | Seçilme | Kazanılan | Süre |
|---|---|---|---|
| 12% | 38.6% | 39:11 | |
| 9% | 52.0% | 39:26 | |
| 9% | 39.4% | 38:40 | |
| 9% | 43.0% | 39:06 | |
| 8% | 45.9% | 39:04 |
Ana rünÖlümcül Tempo
Buradaki ek galibiyet: 100 maçta +2.5. Başka hiçbir seçimin buna karşı net bir üstünlüğü yok.
| Seçim | Seçilme | Kazanılan | Ek galibiyet |
|---|---|---|---|
| 78% | 50.0% | +2.5 şans olabilir | |
| 12% | 48.0% | -1.6 net fark | |
| 9% | 47.0% | -3.0 net fark | |
| 1% | 51.2% | +1.1 şans olabilir | |
| <1% | 48.0% | -2.1 net fark | |
| <1% | 43.5% | -2.5 net fark | |
| <1% | 41.1% | -4.4 net fark | |
| <1% | 42.6% | -2.4 net fark |
Ana sıra 1Yaşam Sömürüsü
Yaşam Sömürüsü: en çok seçilenden (Zafer) daha sık kazanıyor. 100 maçta +0.8, en çok seçilende 0.0. Şans olabilir.
| Seçim | Seçilme | Kazanılan | Ek galibiyet |
|---|---|---|---|
| 95% | 49.5% | 0.0 şans olabilir | |
| 3% | 50.6% | +0.8 şans olabilir | |
| 1% | 48.9% | -1.1 şans olabilir | |
| 1% | 51.4% | +1.1 şans olabilir | |
| <1% | 45.8% | -2.3 şans olabilir | |
| <1% | 47.3% | -1.7 şans olabilir | |
| <1% | 44.9% | -4.7 net fark | |
| <1% | 49.5% | +0.8 şans olabilir |
Ana sıra 2Efsane: Çeviklik
Buradaki ek galibiyet: 100 maçta +0.6. Başka hiçbir seçimin buna karşı net bir üstünlüğü yok.
| Seçim | Seçilme | Kazanılan | Ek galibiyet |
|---|---|---|---|
| 97% | 49.5% | +0.6 şans olabilir | |
| 1% | 49.5% | -0.1 şans olabilir | |
| <1% | 46.4% | -1.7 şans olabilir | |
| <1% | 52.5% | +1.7 şans olabilir | |
| <1% | 49.5% | -0.5 şans olabilir | |
| <1% | 49.7% | +0.6 şans olabilir | |
| <1% | 46.0% | -2.4 şans olabilir | |
| <1% | 43.8% | -3.6 şans olabilir |
Ana sıra 3Biç Devir
Biç Devir: en çok seçilenden (Son Direniş) daha sık kazanıyor. 100 maçta +1.1, en çok seçilende -0.6. Fark net.
| Seçim | Seçilme | Kazanılan | Ek galibiyet |
|---|---|---|---|
| 92% | 49.4% | -0.6 şans olabilir | |
| 3% | 50.1% | +0.6 şans olabilir | |
| 3% | 50.2% | +1.1 net fark | |
| 1% | 50.4% | +0.7 şans olabilir | |
| <1% | 47.1% | -2.0 şans olabilir | |
| <1% | 52.7% | +1.1 şans olabilir | |
| <1% | 48.8% | -0.4 şans olabilir | |
| <1% | 46.9% | -2.5 şans olabilir |
İkincil yolAzim
Başka bir rün ağacından bir seçim burada net üstün (100 maçta +2.0), ama ağaç ancak sayfanın tamamıyla değişir.
| Seçim | Seçilme | Kazanılan | Ek galibiyet |
|---|---|---|---|
| 96% | 49.4% | -0.7 şans olabilir | |
| 1% | 51.9% | +2.0 net fark | |
| 1% | 51.4% | +1.3 şans olabilir | |
| 1% | 48.4% | -0.9 şans olabilir | |
| 1% | 49.9% | -1.7 şans olabilir |
İkincil rünlerKondisyon + Büyüme
Kondisyon + Büyüme: en çok seçilenden (Tahrip + Kemik Zırh) daha sık kazanıyor. 100 maçta +1.7, en çok seçilende -1.1. Fark net.
| Seçim | Seçilme | Kazanılan | Ek galibiyet |
|---|---|---|---|
| 86% | 49.3% | -1.1 şans olabilir | |
| 4% | 50.8% | +1.6 net fark | |
| 2% | 50.3% | +1.3 net fark | |
| 2% | 49.2% | +0.8 net fark | |
| 1% | 49.9% | +0.1 şans olabilir | |
| 1% | 51.1% | +1.7 net fark | |
| 1% | 52.4% | +1.4 net fark | |
| <1% | 52.1% | +1.7 net fark |
Saldırı parçasıSaldırı Hızı
Buradaki ek galibiyet: 100 maçta +1.0. Başka hiçbir seçimin buna karşı net bir üstünlüğü yok.
| Seçim | Seçilme | Kazanılan | Ek galibiyet |
|---|---|---|---|
| 98% | 49.5% | +1.0 şans olabilir | |
| 2% | 48.5% | -0.8 şans olabilir | |
| <1% | 48.8% | -1.5 şans olabilir |
Esnek parçaZamanla Can Artışı
Zamanla Can Artışı: en çok seçilenden (Değişken Kuvvet) daha sık kazanıyor. 100 maçta +0.5, en çok seçilende -0.4. Şans olabilir.
| Seçim | Seçilme | Kazanılan | Ek galibiyet |
|---|---|---|---|
| 97% | 49.5% | -0.4 şans olabilir | |
| 2% | 50.3% | +0.3 şans olabilir | |
| 1% | 50.1% | +0.5 şans olabilir |
Savunma parçasıCan
Can: en çok seçilenden (Zamanla Can Artışı) daha sık kazanıyor. 100 maçta +1.3, en çok seçilende -1.2. Fark net.
| Seçim | Seçilme | Kazanılan | Ek galibiyet |
|---|---|---|---|
| 88% | 49.3% | -1.2 şans olabilir | |
| 9% | 50.5% | +1.3 net fark | |
| 3% | 50.4% | +0.7 net fark |
QWE
YeteneklerQ > W > E
Buradaki ek galibiyet: 100 maçta +1.8. Başka hiçbir seçimin buna karşı net bir üstünlüğü yok.
| Seçim | Seçilme | Kazanılan | Ek galibiyet |
|---|---|---|---|
| QWEQ + W + E | 96% | 49.8% | +1.8 şans olabilir |
| WQEW + Q + E | 3% | 49.8% | +1.1 şans olabilir |
| QEWQ + E + W | 1% | 41.0% | güvenmek için fazla büyük |
| WEQW + E + Q | <1% | 49.6% | -2.2 şans olabilir |
| EQWE + Q + W | <1% | 38.1% | -5.2 net fark |
| EWQE + W + Q | <1% | 40.0% | -3.8 şans olabilir |
Seviye 1-18
- 1Q
- 2W
- 3E
- 4Q
- 5Q
- 6R
- 7Q
- 8W
- 9Q
- 10W
- 11R
- 12W
- 13W
- 14E
- 15E
- 16R
- 17E
- 18E
Önce Q: 49.3% galibiyet. Önce W: 48.4% galibiyet (dengeli).
- Q
- W
- E
- Q
- Q
- R
- Q
- W
- Q
- W
- R
- W
- W
- E
- E
- R
- E
- E
BüyülerSıçra + Bariyer
Sıçra + Bariyer: en çok seçilenden (Sıçra + Tutuştur) daha sık kazanıyor. 100 maçta +1.7, en çok seçilende +1.0. Şans olabilir.
| Seçim | Seçilme | Kazanılan | Ek galibiyet |
|---|---|---|---|
| 71% | 49.8% | +1.0 şans olabilir | |
| 10% | 50.5% | +0.8 şans olabilir | |
| 10% | 47.2% | -2.4 net fark | |
| 4% | 48.9% | 0.0 şans olabilir | |
| 2% | 48.5% | -0.7 net fark | |
| 1% | 47.8% | -1.9 net fark | |
| 1% | 51.0% | +1.7 şans olabilir | |
| <1% | 46.6% | -1.2 şans olabilir |
- galibiyet
- 56.1%
- maç
- 636
- Kazanma etkisi
- +3.2
- Seçilme oranı
- 0.3%
Başlangıç eşyalarıDoran'ın Kılıcı + Can İksiri
Her zamanki seçim: bu build'in oyuncuları burada anlaşamıyor.
| Seçim | Seçilme | Kazanılan | Ek galibiyet |
|---|---|---|---|
| 52% | 49.3% | -0.1 şans olabilir | |
| 33% | 50.0% | +0.7 net fark | |
| 11% | 47.6% | -1.3 net fark | |
| 1% | 50.9% | +1.3 şans olabilir | |
| 1% | 49.0% | +0.4 şans olabilir | |
| <1% | 49.5% | -2.5 net fark | |
| <1% | 49.5% | -0.3 şans olabilir | |
| <1% | 43.9% | -2.2 şans olabilir |
ÇizmeÇelik Kaplamalı Çizme
| Seçim | Seçilme | Kazanılan |
|---|---|---|
| 37% | 59.9% | |
| 22% | 56.0% | |
| 17% | 50.5% | |
| 12% | 53.5% | |
| 11% | 57.6% |
Eşya 1Mahvolmuş Kralın Kılıcı
| Seçim | Seçilme | Kazanılan |
|---|---|---|
| 34% | 58.0% | |
| 31% | 54.1% | |
| 25% | 54.7% | |
| 1% | 66.7% | |
| 1% | 44.4% |
Eşya 2Üçlü Kuvvet
| Seçim | Seçilme | Kazanılan |
|---|---|---|
| 31% | 57.6% | |
| 19% | 53.4% | |
| 10% | 53.7% | |
| 4% | 52.4% | |
| 2% | 72.7% |
Eşya 3Omurgakıran
| Seçim | Seçilme | Kazanılan |
|---|---|---|
| 19% | 67.9% | |
| 9% | 55.3% | |
| 8% | 54.5% | |
| 7% | 48.3% | |
| 7% | 57.1% |
Eşya 4Vahşi Hydra
Her zamanki seçim: bu build'in oyuncuları burada anlaşamıyor.
| Seçim | Seçilme | Kazanılan | Ek galibiyet | Süre |
|---|---|---|---|---|
| 47% | 50.7% | +0.8 şans olabilir | 12:49 | |
| 32% | 49.0% | -1.0 net fark | 13:03 | |
| 16% | 50.0% | +0.3 şans olabilir | 13:26 | |
| 1% | 50.1% | -1.2 net fark | 14:01 | |
| 1% | 48.3% | -0.6 şans olabilir | 14:02 | |
| 1% | 44.2% | -0.2 şans olabilir çoğu zaman geride | ||
| <1% | 49.5% | -1.0 şans olabilir | ||
| <1% | 53.5% | +1.7 şans olabilir |
Eşya 5Çivili Zırh
| Seçim | Seçilme | Kazanılan |
|---|---|---|
| 20% | 61.5% | |
| 8% | 40.0% | |
| 8% | 60.0% | |
| 6% | 75.0% | |
| 5% | 100.0% |
Eşya 6Ölümün Dansı
Her zamanki seçim: bu build'in oyuncuları burada anlaşamıyor.
| Seçim | Seçilme | Kazanılan | Ek galibiyet | Süre |
|---|---|---|---|---|
| 32% | 55.1% | +1.2 şans olabilir | 30:47 | |
| 27% | 53.8% | -0.2 şans olabilir | 30:36 | |
| 8% | 50.6% | -2.0 net fark | 30:48 | |
| 6% | 52.4% | -0.5 şans olabilir | ||
| 5% | 47.7% | -1.4 net fark | 30:20 | |
| 5% | 54.9% | +0.3 şans olabilir | ||
| 4% | 52.6% | +0.8 şans olabilir | ||
| 3% | 50.4% | -0.5 şans olabilir |
Ana rünÖlümcül Tempo
| Seçim | Seçilme | Kazanılan |
|---|---|---|
| 23% | 50.0% |
Ana sıra 1Zafer
| Seçim | Seçilme | Kazanılan |
|---|---|---|
| 23% | 50.0% |
Ana sıra 2Efsane: Çeviklik
| Seçim | Seçilme | Kazanılan |
|---|---|---|
| 23% | 50.0% |
Ana sıra 3Son Darbe
| Seçim | Seçilme | Kazanılan |
|---|---|---|
| 23% | 50.0% |
İkincil yolİlham
| Seçim | Seçilme | Kazanılan |
|---|---|---|
| 23% | 50.0% |
Saldırı parçasıSaldırı Hızı
| Seçim | Seçilme | Kazanılan |
|---|---|---|
| 23% | 50.0% |
Esnek parçaDeğişken Kuvvet
| Seçim | Seçilme | Kazanılan |
|---|---|---|
| 23% | 50.0% |
Savunma parçasıZamanla Can Artışı
| Seçim | Seçilme | Kazanılan |
|---|---|---|
| 23% | 50.0% |
QWE
YeteneklerQ > W > E
| Seçim | Seçilme | Kazanılan | Ek galibiyet |
|---|---|---|---|
| QWEQ + W + E | 96% | 49.8% | +1.8 şans olabilir |
| WQEW + Q + E | 3% | 49.8% | +1.1 şans olabilir |
| QEWQ + E + W | 1% | 41.0% | güvenmek için fazla büyük |
| WEQW + E + Q | <1% | 49.6% | -2.2 şans olabilir |
| EQWE + Q + W | <1% | 38.1% | -5.2 net fark |
| EWQE + W + Q | <1% | 40.0% | -3.8 şans olabilir |
- Q
- W
- E
- Q
- Q
- R
- Q
- W
- Q
- W
- R
- W
- W
- E
- E
- R
- E
- E
BüyülerSıçra + Bariyer
| Seçim | Seçilme | Kazanılan | Ek galibiyet |
|---|---|---|---|
| 71% | 49.8% | +1.0 şans olabilir | |
| 10% | 50.5% | +0.8 şans olabilir | |
| 10% | 47.2% | -2.4 net fark | |
| 4% | 48.9% | 0.0 şans olabilir | |
| 2% | 48.5% | -0.7 net fark | |
| 1% | 47.8% | -1.9 net fark | |
| 1% | 51.0% | +1.7 şans olabilir | |
| <1% | 46.6% | -1.2 şans olabilir |
Trundle Orman build
Yama 16.21- galibiyet
- 51.2%
- maç
- 128,380
- Kazanma etkisi
- +1.1
- Seçilme oranı
- 0.6%
Başlangıç eşyalarıYosunezen Yavrusu + Can İksiri
Yosunezen Yavrusu + Can İksiri: en çok seçilenden (Yelgezer Yavrusu + Can İksiri) daha sık kazanıyor. 100 maçta +0.2, en çok seçilende +0.1. Şans olabilir.
| Seçim | Seçilme | Kazanılan | Ek galibiyet |
|---|---|---|---|
| 40% | 51.1% | +0.1 şans olabilir | |
| 22% | 51.0% | +0.1 şans olabilir | |
| 19% | 51.3% | +0.1 şans olabilir | |
| 8% | 50.8% | -0.7 şans olabilir | |
| 7% | 51.6% | +0.2 şans olabilir | |
| 5% | 51.1% | 0.0 şans olabilir |
ÇizmeMerkür'ün Adımları
Merkür'ün Adımları: en çok seçilenden (Çelik Kaplamalı Çizme) daha sık kazanıyor. 100 maçta +1.0, en çok seçilende +0.1. Fark net.
| Seçim | Seçilme | Kazanılan | Ek galibiyet | Süre |
|---|---|---|---|---|
| 47% | 51.1% | +0.1 şans olabilir | 14:47 | |
| 37% | 51.7% | +1.0 net fark | 15:03 | |
| 10% | 50.9% | -1.8 net fark | 13:37 | |
| 5% | 53.4% | -1.2 net fark çoğu zaman önde | 13:50 | |
| 2% | 55.6% | -0.2 şans olabilir çoğu zaman önde | 14:09 | |
| <1% | 47.3% | -2.3 şans olabilir |
Çoğunlukla AD takıma karşı
| Seçim | Seçilme | Kazanılan | Sonuç |
|---|---|---|---|
| 47% | 53.7% | en çok alınan | |
| 14% | 51.8% | dengeli | |
| 7% | 52.6% | dengeli | |
| 4% | 52.4% | dengeli |
Çoğunlukla AP takıma karşı
| Seçim | Seçilme | Kazanılan | Sonuç |
|---|---|---|---|
| 47% | 53.5% | en çok alınan | |
| 16% | 47.2% | dengeli | |
| 6% | 49.6% | dengeli | |
| 4% | 55.5% | dengeli |
Bir hasar türüne karşı daha çok alınanlar
| Seçim | AD takım | AP takım |
|---|---|---|
| 14% | 47% | |
| 47% | 16% | |
| 16% | 34% | |
| 22% | 13% | |
| 34% | 27% | |
| 2% | 8% | |
| 8% | 3% | |
| 7% | 6% | |
| 10% | 9% |
Eşya 1Üçlü Kuvvet
Buradaki ek galibiyet: 100 maçta +2.3. Başka hiçbir seçimin buna karşı net bir üstünlüğü yok.
| Seçim | Seçilme | Kazanılan | Ek galibiyet | Süre |
|---|---|---|---|---|
| 64% | 52.1% | +2.3 şans olabilir | 11:58 | |
| 16% | 49.8% | -0.9 net fark | 12:12 | |
| 11% | 50.1% | -2.4 net fark | 11:60 | |
| 4% | 50.1% | -1.8 net fark | 12:00 | |
| 1% | 50.9% | -1.2 net fark | 11:42 | |
| 1% | 49.1% | -2.3 net fark | ||
| <1% | 49.0% | -3.7 net fark | ||
| <1% | 55.3% | -0.2 şans olabilir |
Birlikte tamamlanan
| Seçim | Seçilme | maç |
|---|---|---|
| 16% | 9,427 | |
| 10% | 5,878 | |
| 6% | 3,889 | |
| 5% | 3,229 |
Eşya 2Ölü Adamın Zırhı
Buradaki ek galibiyet: 100 maçta +1.5. Başka hiçbir seçimin buna karşı net bir üstünlüğü yok.
| Seçim | Seçilme | Kazanılan | Ek galibiyet | Süre |
|---|---|---|---|---|
| 30% | 53.8% | +1.5 şans olabilir | 20:05 | |
| 21% | 52.5% | -0.6 şans olabilir | 20:43 | |
| 12% | 52.5% | -0.6 şans olabilir | 20:47 | |
| 9% | 54.4% | -0.8 şans olabilir | 20:19 | |
| 6% | 49.9% | +0.7 şans olabilir | 20:30 | |
| 6% | 47.3% | -0.2 şans olabilir çoğu zaman geride | ||
| 5% | 53.2% | -0.8 şans olabilir | ||
| 1% | 58.4% | +2.2 şans olabilir |
Birlikte tamamlanan
| Seçim | Seçilme | maç |
|---|---|---|
| 16% | 9,427 | |
| 10% | 5,878 | |
| 6% | 3,889 | |
| 5% | 3,229 |
Eşya 3Ruh Gömleği
Buradaki ek galibiyet: 100 maçta +0.8. Başka hiçbir seçimin buna karşı net bir üstünlüğü yok.
| Seçim | Seçilme | Kazanılan | Ek galibiyet | Süre |
|---|---|---|---|---|
| 28% | 54.8% | +0.8 şans olabilir | 25:44 | |
| 15% | 55.9% | -0.5 şans olabilir | 25:55 | |
| 13% | 51.8% | +0.2 şans olabilir | 25:31 | |
| 12% | 57.1% | -0.4 şans olabilir | 26:09 | |
| 4% | 58.4% | -0.1 şans olabilir | 26:06 | |
| 4% | 56.4% | -0.6 şans olabilir | ||
| 3% | 51.7% | +0.8 şans olabilir | ||
| 1% | 51.7% | +2.2 şans olabilir |
Birlikte tamamlanan
| Seçim | Seçilme | maç |
|---|---|---|
| 16% | 9,427 | |
| 10% | 5,878 | |
| 6% | 3,889 | |
| 5% | 3,229 |
Eşya 4Aklın Sonu
Aklın Sonu: en çok seçilenden (Çivili Zırh) daha sık kazanıyor. 100 maçta +0.6, en çok seçilende -0.9. Şans olabilir.
| Seçim | Seçilme | Kazanılan | Ek galibiyet | Süre |
|---|---|---|---|---|
| 34% | 54.7% | -0.9 şans olabilir | 30:22 | |
| 14% | 60.2% | +0.5 şans olabilir | 30:56 | |
| 14% | 54.4% | +0.1 şans olabilir | 30:48 | |
| 12% | 55.7% | +0.2 şans olabilir | 30:28 | |
| 4% | 56.2% | -1.0 şans olabilir | ||
| 4% | 58.2% | -0.5 şans olabilir | ||
| 4% | 54.6% | +0.6 şans olabilir | ||
| 2% | 55.1% | -0.8 şans olabilir |
Eşya 5Çivili Zırh
| Seçim | Seçilme | Kazanılan | Süre |
|---|---|---|---|
| 14% | 61.5% | 35:09 |
Eşya 6Randuin'in Alameti
| Seçim | Seçilme | Kazanılan | Süre |
|---|---|---|---|
| 12% | 46.7% | 38:42 | |
| 8% | 54.4% | 39:50 | |
| 7% | 47.1% | 39:44 | |
| 7% | 39.1% | 39:33 | |
| 6% | 43.3% | 39:10 |
Ana rünÖlümcül Tempo
Buradaki ek galibiyet: 100 maçta +0.8. Başka hiçbir seçimin buna karşı net bir üstünlüğü yok.
| Seçim | Seçilme | Kazanılan | Ek galibiyet |
|---|---|---|---|
| 50% | 51.1% | -0.3 net fark | |
| 46% | 51.6% | +0.8 şans olabilir | |
| 2% | 47.7% | -3.2 net fark | |
| 1% | 49.7% | -2.6 net fark | |
| <1% | 46.3% | -3.6 net fark | |
| <1% | 46.0% | -3.4 net fark | |
| <1% | 47.8% | -3.5 net fark | |
| <1% | 49.0% | -1.1 şans olabilir |
Ana sıra 1Zafer
Buradaki ek galibiyet: 100 maçta +3.4. Başka hiçbir seçimin buna karşı net bir üstünlüğü yok.
| Seçim | Seçilme | Kazanılan | Ek galibiyet |
|---|---|---|---|
| 97% | 51.2% | +3.4 şans olabilir | |
| 1% | 48.7% | -2.4 net fark | |
| <1% | 49.6% | -3.9 net fark | |
| <1% | 44.2% | -5.2 net fark | |
| <1% | 48.7% | -3.0 net fark | |
| <1% | 49.2% | -1.4 net fark | |
| <1% | 42.0% | -5.3 net fark | |
| <1% | 51.6% | -3.2 net fark |
Ana sıra 2Efsane: Çeviklik
Buradaki ek galibiyet: 100 maçta +2.0. Başka hiçbir seçimin buna karşı net bir üstünlüğü yok.
| Seçim | Seçilme | Kazanılan | Ek galibiyet |
|---|---|---|---|
| 96% | 51.2% | +2.0 şans olabilir | |
| 2% | 50.4% | -0.7 net fark | |
| 1% | 49.0% | -0.9 şans olabilir | |
| <1% | 47.3% | -3.0 net fark | |
| <1% | 45.6% | -4.2 net fark | |
| <1% | 45.2% | -3.6 net fark | |
| <1% | 50.9% | -1.8 şans olabilir | |
| <1% | 46.6% | -3.8 net fark |
Ana sıra 3Son Darbe
Buradaki ek galibiyet: 100 maçta +2.7. Başka hiçbir seçimin buna karşı net bir üstünlüğü yok.
| Seçim | Seçilme | Kazanılan | Ek galibiyet |
|---|---|---|---|
| 76% | 51.8% | +2.7 şans olabilir | |
| 18% | 48.6% | -3.0 net fark | |
| 4% | 51.8% | +0.6 net fark | |
| <1% | 42.3% | güvenmek için fazla büyük | |
| <1% | 50.6% | -0.9 net fark | |
| <1% | 47.2% | -3.3 net fark | |
| <1% | 52.2% | 0.0 şans olabilir | |
| <1% | 52.9% | -4.9 net fark |
İkincil yolİlham
Buradaki ek galibiyet: 100 maçta +3.8. Başka hiçbir seçimin buna karşı net bir üstünlüğü yok.
| Seçim | Seçilme | Kazanılan | Ek galibiyet |
|---|---|---|---|
| 77% | 52.0% | +3.8 şans olabilir | |
| 17% | 48.1% | -3.8 net fark | |
| 2% | 47.9% | -3.1 net fark | |
| 2% | 50.4% | -1.0 net fark | |
| 1% | 47.8% | -2.5 net fark |
İkincil rünlerÜçlü Tonik + Hızını Al
Üçlü Tonik + Hızını Al: en çok seçilenden (Sihirli Pabuçlar + Hızını Al) daha sık kazanıyor. 100 maçta +1.7, en çok seçilende +0.6. Şans olabilir.
| Seçim | Seçilme | Kazanılan | Ek galibiyet |
|---|---|---|---|
| 94% | 52.1% | +0.6 şans olabilir | |
| 2% | 51.8% | -0.4 şans olabilir | |
| 2% | 51.0% | -0.4 şans olabilir | |
| <1% | 47.2% | -1.3 şans olabilir | |
| <1% | 58.1% | +1.7 şans olabilir | |
| <1% | 47.9% | -1.9 şans olabilir | |
| <1% | 50.0% | -2.5 şans olabilir | |
| <1% | 47.7% | +1.1 şans olabilir |
Saldırı parçasıSaldırı Hızı
Buradaki ek galibiyet: 100 maçta +2.7. Başka hiçbir seçimin buna karşı net bir üstünlüğü yok.
| Seçim | Seçilme | Kazanılan | Ek galibiyet |
|---|---|---|---|
| 98% | 51.2% | +2.7 şans olabilir | |
| 2% | 48.6% | -2.6 net fark | |
| 1% | 48.2% | -2.7 net fark |
Esnek parçaDeğişken Kuvvet
Buradaki ek galibiyet: 100 maçta +0.8. Başka hiçbir seçimin buna karşı net bir üstünlüğü yok.
| Seçim | Seçilme | Kazanılan | Ek galibiyet |
|---|---|---|---|
| 96% | 51.2% | +0.8 şans olabilir | |
| 3% | 50.9% | -0.9 şans olabilir | |
| 1% | 49.7% | -0.5 şans olabilir |
Savunma parçasıZamanla Can Artışı
Buradaki ek galibiyet: 100 maçta +0.2. Başka hiçbir seçimin buna karşı net bir üstünlüğü yok.
| Seçim | Seçilme | Kazanılan | Ek galibiyet |
|---|---|---|---|
| 91% | 51.1% | +0.2 şans olabilir | |
| 5% | 51.4% | 0.0 şans olabilir | |
| 4% | 51.6% | -0.5 şans olabilir |
QWE
YeteneklerQ > W > E
Buradaki ek galibiyet: 100 maçta +0.9. Başka hiçbir seçimin buna karşı net bir üstünlüğü yok.
| Seçim | Seçilme | Kazanılan | Ek galibiyet |
|---|---|---|---|
| QWEQ + W + E | 90% | 51.5% | +0.9 şans olabilir |
| WQEW + Q + E | 8% | 50.9% | -0.1 şans olabilir |
| QEWQ + E + W | 1% | 46.9% | -4.5 net fark |
| WEQW + E + Q | <1% | 50.1% | -0.7 şans olabilir |
| EQWE + Q + W | <1% | 48.0% | -4.4 şans olabilir |
| EWQE + W + Q | <1% | 45.3% | -3.8 şans olabilir |
Seviye 1-18
- 1Q
- 2W
- 3E
- 4Q
- 5Q
- 6R
- 7Q
- 8W
- 9Q
- 10W
- 11R
- 12W
- 13W
- 14E
- 15E
- 16R
- 17E
- 18E
Önce Q: 51.1% galibiyet. Önce W: 52.0% galibiyet (dengeli).
- Q
- W
- E
- Q
- Q
- R
- Q
- W
- Q
- W
- R
- W
- W
- E
- E
- R
- E
- E
BüyülerSıçra + Çarp
Buradaki ek galibiyet: 100 maçta +1.5. Başka hiçbir seçimin buna karşı net bir üstünlüğü yok.
| Seçim | Seçilme | Kazanılan | Ek galibiyet |
|---|---|---|---|
| 93% | 51.2% | +1.5 şans olabilir | |
| 5% | 50.9% | -0.8 net fark | |
| 1% | 48.2% | -2.4 net fark | |
| <1% | 51.8% | -1.2 şans olabilir | |
| <1% | 42.9% | güvenmek için fazla büyük |
Trundle Destek build
Yama 16.21- galibiyet
- 45.9%
- maç
- 10,919
- Kazanma etkisi
- -3.5
- Seçilme oranı
- 0.1%
Başlangıç eşyalarıCan İksiri x2 + Dünya Atlası
Buradaki ek galibiyet: 100 maçta +1.4. Başka hiçbir seçimin buna karşı net bir üstünlüğü yok.
| Seçim | Seçilme | Kazanılan | Ek galibiyet |
|---|---|---|---|
| 85% | 45.9% | +1.4 şans olabilir | |
| 6% | 45.4% | -1.7 şans olabilir | |
| 4% | 44.4% | 0.0 şans olabilir | |
| 2% | 39.6% | -2.7 şans olabilir | |
| 1% | 44.1% | +1.1 şans olabilir |
ÇizmeMerkür'ün Adımları
Merkür'ün Adımları: en çok seçilenden (Çelik Kaplamalı Çizme) daha sık kazanıyor. 100 maçta +1.6, en çok seçilende -0.5. Şans olabilir.
| Seçim | Seçilme | Kazanılan | Ek galibiyet | Süre |
|---|---|---|---|---|
| 41% | 45.3% | -0.5 şans olabilir | 12:37 | |
| 23% | 46.4% | +0.1 şans olabilir | 11:25 | |
| 18% | 49.4% | +1.6 şans olabilir | 15:06 | |
| 10% | 46.3% | -2.2 şans olabilir | 11:57 | |
| 6% | 45.9% | +0.2 şans olabilir | 12:21 |
Çoğunlukla AD takıma karşı
| Seçim | Seçilme | Kazanılan | Sonuç |
|---|---|---|---|
| 41% | 50.0% | en çok alınan | |
| 15% | 51.1% | dengeli | |
| 8% | 49.5% | dengeli | |
| 8% | 56.4% | dengeli |
Çoğunlukla AP takıma karşı
| Seçim | Seçilme | Kazanılan | Sonuç |
|---|---|---|---|
| 26% | 48.4% | en çok alınan | |
| 19% | 50.0% | dengeli | |
| 18% | 41.7% | dengeli | |
| 9% | 47.3% | dengeli |
Bir hasar türüne karşı daha çok alınanlar
| Seçim | AD takım | AP takım |
|---|---|---|
| 41% | 18% | |
| 8% | 26% | |
| 11% | 5% | |
| 15% | 19% | |
| 31% | 36% | |
| 2% | 6% | |
| 19% | 16% |
Eşya 1Bandle Gaydası
Buradaki ek galibiyet: 100 maçta +1.7. Başka hiçbir seçimin buna karşı net bir üstünlüğü yok.
| Seçim | Seçilme | Kazanılan | Ek galibiyet | Süre |
|---|---|---|---|---|
| 33% | 46.1% | +1.7 şans olabilir | 12:14 | |
| 13% | 43.6% | -2.9 net fark | 15:21 | |
| 10% | 45.3% | -3.4 net fark | 14:32 | |
| 9% | 44.8% | -2.4 net fark | 15:08 | |
| 4% | 46.5% | -0.1 şans olabilir | 15:02 | |
| 4% | 51.0% | +3.0 şans olabilir | ||
| 3% | 47.0% | +0.6 şans olabilir | ||
| 3% | 49.8% | +4.5 şans olabilir |
Birlikte tamamlanan
| Seçim | Seçilme | maç |
|---|---|---|
| 4% | 134 | |
| 4% | 131 | |
| 4% | 123 | |
| 3% | 103 |
Eşya 2Mahvolmuş Kralın Kılıcı
Buradaki ek galibiyet: 100 maçta -1.5. Başka hiçbir seçimin buna karşı net bir üstünlüğü yok.
| Seçim | Seçilme | Kazanılan | Ek galibiyet | Süre |
|---|---|---|---|---|
| 17% | 49.6% | -1.5 şans olabilir | 22:57 | |
| 13% | 48.9% | +0.6 şans olabilir | 23:06 | |
| 9% | 46.1% | -1.9 şans olabilir | 22:59 | |
| 9% | 52.1% | +2.3 şans olabilir | 21:33 | |
| 8% | 48.2% | +1.5 şans olabilir | 20:42 | |
| 5% | 47.9% | +2.7 şans olabilir | ||
| 5% | 44.9% | -3.3 şans olabilir | ||
| 4% | 50.8% | -0.2 şans olabilir |
Birlikte tamamlanan
| Seçim | Seçilme | maç |
|---|---|---|
| 4% | 134 | |
| 4% | 131 | |
| 4% | 123 | |
| 3% | 103 |
Eşya 3Ölü Adamın Zırhı
Buradaki ek galibiyet: 100 maçta -0.4. Başka hiçbir seçimin buna karşı net bir üstünlüğü yok.
| Seçim | Seçilme | Kazanılan | Ek galibiyet | Süre |
|---|---|---|---|---|
| 12% | 48.6% | -0.4 şans olabilir | 29:03 | |
| 9% | 46.2% | -2.2 şans olabilir | 29:04 | |
| 8% | 50.2% | -0.9 şans olabilir | 28:58 | |
| 7% | 51.7% | -0.1 şans olabilir | 28:21 | |
| 7% | 57.3% | +1.1 şans olabilir | 27:22 | |
| 6% | 47.1% | -0.9 şans olabilir | ||
| 5% | 60.3% | +1.3 şans olabilir | ||
| 4% | 46.7% | +1.4 şans olabilir |
Birlikte tamamlanan
| Seçim | Seçilme | maç |
|---|---|---|
| 4% | 134 | |
| 4% | 131 | |
| 4% | 123 | |
| 3% | 103 |
Eşya 4Çivili Zırh
Buradaki ek galibiyet: 100 maçta -0.2. Başka hiçbir seçimin buna karşı net bir üstünlüğü yok.
| Seçim | Seçilme | Kazanılan | Ek galibiyet | Süre |
|---|---|---|---|---|
| 10% | 46.3% | -0.2 şans olabilir | 33:55 |
Ana rünSaldırıya Devam
Saldırıya Devam: en çok seçilenden (Ölümcül Tempo) daha sık kazanıyor. 100 maçta +0.6, en çok seçilende -1.6. Şans olabilir.
| Seçim | Seçilme | Kazanılan | Ek galibiyet |
|---|---|---|---|
| 33% | 45.3% | -1.6 şans olabilir | |
| 27% | 46.2% | +0.6 şans olabilir | |
| 11% | 46.4% | +0.7 şans olabilir | |
| 8% | 43.8% | -2.9 şans olabilir | |
| 8% | 47.3% | +3.0 net fark | |
| 3% | 45.2% | +0.6 şans olabilir | |
| 3% | 48.3% | +1.6 şans olabilir | |
| 3% | 48.1% | -0.1 şans olabilir |
Ana sıra 1Pratik Zekâ
Pratik Zekâ: en çok seçilenden (Zafer) daha sık kazanıyor. 100 maçta +0.1, en çok seçilende -1.7. Şans olabilir.
| Seçim | Seçilme | Kazanılan | Ek galibiyet |
|---|---|---|---|
| 67% | 45.4% | -1.7 şans olabilir | |
| 10% | 48.2% | +3.2 net fark | |
| 8% | 46.9% | +1.3 şans olabilir | |
| 4% | 45.8% | -0.2 şans olabilir | |
| 3% | 43.2% | -0.8 şans olabilir | |
| 3% | 47.9% | +1.0 şans olabilir | |
| 1% | 45.5% | -1.4 şans olabilir | |
| 1% | 50.0% | +0.1 şans olabilir |
Ana sıra 2Efsane: Çeviklik
Başka bir rün ağacından bir seçim burada net üstün (100 maçta +3.0), ama ağaç ancak sayfanın tamamıyla değişir.
| Seçim | Seçilme | Kazanılan | Ek galibiyet |
|---|---|---|---|
| 67% | 45.5% | -1.9 şans olabilir | |
| 9% | 46.5% | +1.1 şans olabilir | |
| 7% | 45.3% | +0.7 şans olabilir | |
| 4% | 50.6% | +2.6 net fark | |
| 3% | 49.4% | +3.0 net fark | |
| 3% | 45.5% | -0.3 şans olabilir | |
| 2% | 51.1% | +1.5 şans olabilir | |
| 1% | 43.1% | -1.9 şans olabilir |
Ana sıra 3Son Darbe
Son Darbe: en çok seçilenden (Son Direniş) daha sık kazanıyor. 100 maçta +2.6, en çok seçilende -2.3. Fark net.
| Seçim | Seçilme | Kazanılan | Ek galibiyet |
|---|---|---|---|
| 60% | 45.3% | -2.3 şans olabilir | |
| 7% | 47.2% | +1.0 şans olabilir | |
| 6% | 47.3% | +2.6 net fark | |
| 5% | 47.3% | +1.7 net fark | |
| 4% | 43.3% | -0.4 şans olabilir | |
| 4% | 52.7% | +3.3 net fark | |
| 4% | 43.2% | +0.5 şans olabilir | |
| 4% | 44.3% | -2.0 şans olabilir |
İkincil yolAzim
Başka bir rün ağacından bir seçim burada net üstün (100 maçta +2.7), ama ağaç ancak sayfanın tamamıyla değişir.
| Seçim | Seçilme | Kazanılan | Ek galibiyet |
|---|---|---|---|
| 70% | 45.1% | -2.2 şans olabilir | |
| 13% | 46.9% | +1.5 net fark | |
| 6% | 46.4% | 0.0 şans olabilir | |
| 6% | 50.7% | +2.7 net fark | |
| 5% | 48.2% | +1.0 şans olabilir |
İkincil rünlerGözü Kara + Kemik Zırh
Gözü Kara + Kemik Zırh: en çok seçilenden (Tahrip + Kemik Zırh) daha sık kazanıyor. 100 maçta +2.5, en çok seçilende -2.1. Fark net.
| Seçim | Seçilme | Kazanılan | Ek galibiyet |
|---|---|---|---|
| 69% | 44.6% | -2.1 şans olabilir | |
| 6% | 47.9% | +2.5 net fark | |
| 3% | 47.8% | +0.6 şans olabilir | |
| 3% | 42.7% | +0.8 şans olabilir | |
| 2% | 48.9% | +1.2 şans olabilir | |
| 2% | 43.2% | 0.0 şans olabilir | |
| 2% | 42.0% | -1.5 şans olabilir | |
| 2% | 52.4% | +1.3 şans olabilir |
Saldırı parçasıYetenek Hızı
Yetenek Hızı: en çok seçilenden (Saldırı Hızı) daha sık kazanıyor. 100 maçta +1.8, en çok seçilende -1.7. Fark net.
| Seçim | Seçilme | Kazanılan | Ek galibiyet |
|---|---|---|---|
| 83% | 45.6% | -1.7 şans olabilir | |
| 11% | 46.9% | +1.8 net fark | |
| 6% | 46.9% | +0.8 şans olabilir |
Esnek parçaZamanla Can Artışı
Zamanla Can Artışı: en çok seçilenden (Değişken Kuvvet) daha sık kazanıyor. 100 maçta +2.2, en çok seçilende -1.2. Şans olabilir.
| Seçim | Seçilme | Kazanılan | Ek galibiyet |
|---|---|---|---|
| 76% | 45.8% | -1.2 şans olabilir | |
| 16% | 44.5% | +0.1 şans olabilir | |
| 8% | 49.3% | +2.2 şans olabilir |
Savunma parçasıCan
Can: en çok seçilenden (Zamanla Can Artışı) daha sık kazanıyor. 100 maçta +1.5, en çok seçilende -1.8. Fark net.
| Seçim | Seçilme | Kazanılan | Ek galibiyet |
|---|---|---|---|
| 74% | 45.6% | -1.8 şans olabilir | |
| 16% | 46.8% | +1.5 net fark | |
| 9% | 46.7% | +1.4 net fark |
EWQ
YeteneklerE > W > Q
E > W > Q: en çok seçilenden (Q > W > E) daha sık kazanıyor. 100 maçta +4.8, en çok seçilende -1.8. Fark net.
| Seçim | Seçilme | Kazanılan | Ek galibiyet |
|---|---|---|---|
| QWEQ + W + E | 67% | 46.2% | -1.8 şans olabilir |
| EQWE + Q + W | 10% | 46.0% | +0.5 şans olabilir |
| QEWQ + E + W | 10% | 45.6% | -0.7 şans olabilir |
| EWQE + W + Q | 7% | 52.0% | +4.8 net fark |
| WQEW + Q + E | 5% | 48.9% | +0.2 şans olabilir |
| WEQW + E + Q | 2% | 39.0% | +0.5 şans olabilir |
BüyülerSıçra + Şifa
Sıçra + Şifa: en çok seçilenden (Sıçra + Tutuştur) daha sık kazanıyor. 100 maçta +2.9, en çok seçilende -0.2. Şans olabilir.
| Seçim | Seçilme | Kazanılan | Ek galibiyet |
|---|---|---|---|
| 50% | 45.9% | -0.2 şans olabilir | |
| 28% | 45.4% | -0.1 şans olabilir | |
| 8% | 49.1% | +2.9 şans olabilir | |
| 5% | 43.3% | -2.2 şans olabilir | |
| 2% | 38.9% | -3.7 şans olabilir | |
| 2% | 51.7% | -0.2 şans olabilir | |
| 2% | 53.8% | +1.6 şans olabilir | |
| 1% | 44.8% | -1.4 şans olabilir |
En iyi Trundle oyuncuları
4,404 tanesinin hepsini görTop rolünde normal bir maç
231,304 maç Yama 16.21Tüm Top şampiyonlarına karşı
- İlk %9 Altın / dk 428
- İlk %16 İlk kan 19%
- Son %15 Kill katılımı 33%
- Kill
- 5.6 Son %38
- Ölüm
- 7.3 En çok %34
- Asist
- 5.1 Son %24
- Solo kill
- 2.9 İlk %40
- Takım hasarı
- 21% Son %29
- Hasar / dk
- 736 Son %24
- Farm / dk
- 6.8 İlk %24
- Görüş / dk
- 0.76 İlk %48
- Kontrol totemi
- 0.5 Son %27
Koridor rakibine karşı
- 5:36 itibarıyla 6. seviye
- 13:43 itibarıyla 11. seviye
Her dakikada ortanca maç
Verilen hasar
Büyü 13% Fiziksel 87%Ölüm nedeni
Fiziksel 55% Büyü 35% Gerçek 10%Orman rolünde normal bir maç
124,573 maç Yama 16.21Tüm Orman şampiyonlarına karşı
- İlk %14 İlk kan 7%
- En az %18 Ölüm 5.9
- Son %25 Hasar / dk 597
- Kill
- 6.4 Son %44
- Asist
- 8.7 İlk %34
- Solo kill
- 1.3 İlk %44
- Kill katılımı
- 46% İlk %35
- Takım hasarı
- 16% Son %25
- Farm / dk
- 6.3 Son %49
- Altın / dk
- 428 İlk %45
- Görüş / dk
- 0.88 İlk %27
- Kontrol totemi
- 1.3 İlk %30
Rakip ormancıya karşı
- 7:21 itibarıyla 6. seviye
- 17:16 itibarıyla 11. seviye
- Maçların %50 kadarında önce blue buff
- İlk ejder 7:37
Her dakikada ortanca maç
Verilen hasar
Büyü 14% Fiziksel 86%Ölüm nedeni
Fiziksel 53% Büyü 39% Gerçek 8%Eşleşmeler ve takım arkadaşları Trundle Top maçlarından.
Eşleşmeler ve takım arkadaşları Trundle Top maçlarından.
-
Trundle ile Amumu: +4.1 100 maçta galibiyet (aralık 2.9-5.4) · 6,153 maç · Ölçülmüş · Bunun %3 kadarı benzer şampiyonlardan ödünç alındı -
Trundle ile Rammus: +3.9 100 maçta galibiyet (aralık 2.2-5.6) · 3,208 maç · Ölçülmüş · Bunun %6 kadarı benzer şampiyonlardan ödünç alındı -
Trundle ile Sejuani: +3.5 100 maçta galibiyet (aralık 1.7-5.3) · 2,940 maç · Ölçülmüş · Bunun %6 kadarı benzer şampiyonlardan ödünç alındı
-
Trundle ile Qiyana: -5.2 100 maçta galibiyet (aralık -6.3 ile -4.0 arası) · 7,552 maç · Ölçülmüş · Bunun %3 kadarı benzer şampiyonlardan ödünç alındı -
Trundle ile Lee Sin: -4.81 100 maçta galibiyet (aralık -5.78 ile -3.84 arası) · 10,312 maç · Ölçülmüş · Bunun %2 kadarı benzer şampiyonlardan ödünç alındı -
Trundle ile Nidalee: -4.6 100 maçta galibiyet (aralık -6.6 ile -2.5 arası) · 2,089 maç · Ölçülmüş · Bunun %9 kadarı benzer şampiyonlardan ödünç alındı
-
Trundle ile Heimerdinger: +2.9 100 maçta galibiyet (aralık 0.5-5.4) · 1,423 maç · Ölçülmüş · Bunun %12 kadarı benzer şampiyonlardan ödünç alındı -
Trundle ile Xerath: +2.6 100 maçta galibiyet (aralık 1.5-3.6) · 9,000 maç · Ölçülmüş · Bunun %2 kadarı benzer şampiyonlardan ödünç alındı -
Trundle ile Fizz: +2.3 100 maçta galibiyet (aralık 1.2-3.3) · 9,126 maç · Ölçülmüş · Bunun %2 kadarı benzer şampiyonlardan ödünç alındı
-
Trundle ile Orianna: -4.3 100 maçta galibiyet (aralık -5.9 ile -2.8 arası) · 3,972 maç · Ölçülmüş · Bunun %5 kadarı benzer şampiyonlardan ödünç alındı -
Trundle ile Zed: -3.40 100 maçta galibiyet (aralık -4.32 ile -2.47 arası) · 11,540 maç · Ölçülmüş · Bunun %2 kadarı benzer şampiyonlardan ödünç alındı -
Trundle ile Akshan: -3.2 100 maçta galibiyet (aralık -5.3 ile -1.1 arası) · 1,977 maç · Ölçülmüş · Bunun %9 kadarı benzer şampiyonlardan ödünç alındı
-
Trundle ile Miss Fortune: +2.10 100 maçta galibiyet (aralık 1.42-2.78) · 22,436 maç · Ölçülmüş · Bunun %1 kadarı benzer şampiyonlardan ödünç alındı -
Trundle ile Smolder: +1.4 100 maçta galibiyet (aralık 0.2-2.6) · 6,379 maç · Ölçülmüş · Bunun %3 kadarı benzer şampiyonlardan ödünç alındı
-
Trundle ile Ezreal: -3.25 100 maçta galibiyet (aralık -4.10 ile -2.40 arası) · 13,853 maç · Ölçülmüş · Bunun %1 kadarı benzer şampiyonlardan ödünç alındı -
Trundle ile Kalista: -2.7 100 maçta galibiyet (aralık -4.3 ile -1.2 arası) · 3,905 maç · Ölçülmüş · Bunun %5 kadarı benzer şampiyonlardan ödünç alındı -
Trundle ile Lucian: -2.3 100 maçta galibiyet (aralık -3.5 ile -1.2 arası) · 7,785 maç · Ölçülmüş · Bunun %3 kadarı benzer şampiyonlardan ödünç alındı
-
Trundle ile Taric: +3.3 100 maçta galibiyet (aralık 0.9-5.7) · 1,518 maç · Ölçülmüş · Bunun %12 kadarı benzer şampiyonlardan ödünç alındı -
Trundle ile Zilean: +2.5 100 maçta galibiyet (aralık 0.6-4.3) · 2,612 maç · Ölçülmüş · Bunun %7 kadarı benzer şampiyonlardan ödünç alındı -
Trundle ile Leona: +2.25 100 maçta galibiyet (aralık 1.30-3.19) · 11,081 maç · Ölçülmüş · Bunun %2 kadarı benzer şampiyonlardan ödünç alındı
-
Trundle ile Yuumi: -2.1 100 maçta galibiyet (aralık -3.5 ile -0.8 arası) · 5,204 maç · Ölçülmüş · Bunun %4 kadarı benzer şampiyonlardan ödünç alındı -
Trundle ile Nautilus: -1.76 100 maçta galibiyet (aralık -2.67 ile -0.86 arası) · 12,018 maç · Ölçülmüş · Bunun %2 kadarı benzer şampiyonlardan ödünç alındı -
Trundle ile Karma: -1.4 100 maçta galibiyet (aralık -2.7 ile -0.1 arası) · 5,600 maç · Ölçülmüş · Bunun %3 kadarı benzer şampiyonlardan ödünç alındı
Diğer Top seçimleri
Tümü (173)- ARAM C #109
-
49 Trundle -
73 Sett -
72 Garen -
70 Malphite -
68 Illaoi -
68 Nasus -
66 Irelia