League of Legends Irelia için build
Irelia Top build
- galibiyet
- 50.4%
- maç
- 27,156
- Kazanma etkisi
- +0.4
- Seçilme oranı
- 1.9%
Başlangıç eşyalarıDoran'ın Kılıcı + Can İksiri
Buradaki ek galibiyet: 100 maçta +2.3. Başka hiçbir seçimin buna karşı net bir üstünlüğü yok.
| Seçim | Seçilme | Kazanılan | Ek galibiyet |
|---|---|---|---|
| 85% | 50.6% | +2.3 şans olabilir | |
| 13% | 49.1% | -1.1 net fark | |
| 1% | 47.4% | -2.9 net fark | |
| <1% | 37.0% | -3.5 net fark | |
| <1% | 50.0% | +0.6 şans olabilir | |
| <1% | 41.1% | -4.0 net fark | |
| <1% | 67.9% | +1.6 şans olabilir | |
| <1% | 33.3% | -1.2 net fark |
ÇizmeÇelik Kaplamalı Çizme
Buradaki ek galibiyet: 100 maçta +0.5. Başka hiçbir seçimin buna karşı net bir üstünlüğü yok.
| Seçim | Seçilme | Kazanılan | Ek galibiyet | Süre |
|---|---|---|---|---|
| 65% | 50.3% | +0.5 şans olabilir | 12:42 | |
| 31% | 51.7% | -0.3 net fark | 13:27 | |
| 3% | 59.0% | 0.0 şans olabilir çoğu zaman önde | 12:54 | |
| 1% | 51.3% | -2.3 net fark | 12:01 | |
| <1% | 63.1% | -1.8 şans olabilir çoğu zaman önde | 13:01 | |
| <1% | 30.8% | güvenmek için fazla büyük | ||
| <1% | 54.8% | -2.3 şans olabilir |
Çoğunlukla AD takıma karşı
| Seçim | Seçilme | Kazanılan | Sonuç |
|---|---|---|---|
| 82% | 51.6% | en çok alınan | |
| 11% | 50.6% | dengeli | |
| 3% | 60.5% | daha çok kazandı | |
| 1% | 47.2% | yeterli maç yok |
Çoğunlukla AP takıma karşı
| Seçim | Seçilme | Kazanılan | Sonuç |
|---|---|---|---|
| 70% | 52.3% | en çok alınan | |
| 24% | 46.5% | dengeli | |
| 2% | 71.2% | yeterli maç yok | |
| 1% | 58.8% | yeterli maç yok |
Bir hasar türüne karşı daha çok alınanlar
| Seçim | AD takım | AP takım |
|---|---|---|
| 11% | 70% | |
| 82% | 24% | |
| 23% | 60% | |
| 52% | 35% | |
| 1% | 11% | |
| 34% | 25% | |
| 51% | 46% | |
| 13% | 12% |
Eşya 1Mahvolmuş Kralın Kılıcı
Buradaki ek galibiyet: 100 maçta +3.3. Başka hiçbir seçimin buna karşı net bir üstünlüğü yok.
| Seçim | Seçilme | Kazanılan | Ek galibiyet | Süre |
|---|---|---|---|---|
| 98% | 50.9% | +3.3 şans olabilir | 11:21 | |
| <1% | 50.5% | -1.1 net fark | 11:01 | |
| <1% | 48.0% | -3.5 net fark | 11:60 | |
| <1% | 30.6% | güvenmek için fazla büyük | 11:02 | |
| <1% | 67.7% | -1.3 net fark | 11:47 |
Birlikte tamamlanan
| Seçim | Seçilme | maç |
|---|---|---|
| 23% | 3,963 | |
| 21% | 3,592 | |
| 14% | 2,345 | |
| 9% | 1,599 |
Eşya 2Omurgakıran
Buradaki ek galibiyet: 100 maçta +1.2. Başka hiçbir seçimin buna karşı net bir üstünlüğü yok.
| Seçim | Seçilme | Kazanılan | Ek galibiyet | Süre |
|---|---|---|---|---|
| 47% | 53.5% | +1.2 şans olabilir | 18:28 | |
| 24% | 53.1% | -0.6 şans olabilir | 18:15 | |
| 16% | 49.5% | -0.9 şans olabilir | 18:50 | |
| 5% | 47.8% | -0.1 şans olabilir | 20:01 | |
| 2% | 53.9% | -0.7 şans olabilir | 18:17 | |
| 1% | 52.1% | -0.9 şans olabilir | ||
| 1% | 53.0% | -1.7 şans olabilir | ||
| <1% | 64.7% | +2.4 şans olabilir |
Birlikte tamamlanan
| Seçim | Seçilme | maç |
|---|---|---|
| 23% | 3,963 | |
| 21% | 3,592 | |
| 14% | 2,345 | |
| 9% | 1,599 |
Eşya 3Ölümün Dansı
Buradaki ek galibiyet: 100 maçta +0.3. Başka hiçbir seçimin buna karşı net bir üstünlüğü yok.
| Seçim | Seçilme | Kazanılan | Ek galibiyet | Süre |
|---|---|---|---|---|
| 42% | 55.1% | +0.3 şans olabilir | 24:15 | |
| 26% | 53.9% | -0.6 şans olabilir | 23:01 | |
| 10% | 56.2% | +0.5 şans olabilir | 23:39 | |
| 9% | 58.3% | -0.4 şans olabilir | 23:22 | |
| 2% | 58.8% | -0.4 şans olabilir | 23:12 | |
| 2% | 62.8% | -0.2 şans olabilir | ||
| 2% | 57.1% | +0.5 şans olabilir | ||
| 1% | 57.0% | +2.1 şans olabilir |
Birlikte tamamlanan
| Seçim | Seçilme | maç |
|---|---|---|
| 23% | 3,963 | |
| 21% | 3,592 | |
| 14% | 2,345 | |
| 9% | 1,599 |
Eşya 4Koruyucu Melek
Koruyucu Melek: en çok seçilenden (Aklın Sonu) daha sık kazanıyor. 100 maçta +2.2, en çok seçilende -0.6. Fark net.
| Seçim | Seçilme | Kazanılan | Ek galibiyet | Süre |
|---|---|---|---|---|
| 25% | 57.0% | -0.6 şans olabilir | 28:21 | |
| 22% | 55.7% | +2.2 net fark | 28:48 | |
| 13% | 55.6% | +0.2 şans olabilir | 29:35 | |
| 8% | 62.6% | +0.3 şans olabilir | 27:32 | |
| 6% | 47.3% | -1.6 şans olabilir | ||
| 4% | 58.6% | -1.4 şans olabilir | ||
| 4% | 56.6% | -0.2 şans olabilir | ||
| 3% | 59.1% | +0.1 şans olabilir |
Eşya 5Sterak'ın Güvencesi
Sterak'ın Güvencesi: burada ölçtüklerimiz içinde en çok galibiyet ekleyen seçim, 100 maçta +1.1. En çok seçilenin (Koruyucu Melek) karşılaştırılacak bir sayısı yok.
| Seçim | Seçilme | Kazanılan | Ek galibiyet | Süre |
|---|---|---|---|---|
| 20% | 63.1% | +0.9 şans olabilir | 32:37 | |
| 16% | 42.4% | -0.4 şans olabilir | 32:10 | |
| 12% | 55.9% | +1.1 şans olabilir | 33:13 | |
| 10% | 41.4% | -1.3 şans olabilir | ||
| 10% | 53.7% | +0.1 şans olabilir | 32:00 | |
| 9% | 56.3% | +0.5 şans olabilir | ||
| 7% | 51.2% | +0.3 şans olabilir |
Eşya 6Ebedi Açlık
| Seçim | Seçilme | Kazanılan | Süre |
|---|---|---|---|
| 23% | 51.7% | 36:40 | |
| 10% | - | 36:43 | |
| 9% | - | 35:56 | |
| 9% | - | 36:23 | |
| 6% | - | 35:59 |
Ana rünSaldırıya Devam
Saldırıya Devam: en çok seçilenden (Yenilmez) daha sık kazanıyor. 100 maçta +2.2, en çok seçilende +0.8. Şans olabilir.
| Seçim | Seçilme | Kazanılan | Ek galibiyet |
|---|---|---|---|
| 95% | 50.5% | +0.8 şans olabilir | |
| 3% | 51.6% | 0.0 şans olabilir | |
| 2% | 52.7% | +2.2 şans olabilir | |
| <1% | 30.9% | güvenmek için fazla büyük | |
| <1% | 42.9% | -2.1 şans olabilir | |
| <1% | 23.8% | -3.6 şans olabilir | |
| <1% | 60.0% | -3.0 şans olabilir | |
| <1% | 58.3% | -2.9 şans olabilir |
Ana sıra 1Zafer
Buradaki ek galibiyet: 100 maçta +1.3. Başka hiçbir seçimin buna karşı net bir üstünlüğü yok.
| Seçim | Seçilme | Kazanılan | Ek galibiyet |
|---|---|---|---|
| 95% | 50.5% | +1.3 şans olabilir | |
| 3% | 52.2% | +0.5 şans olabilir | |
| 1% | 52.3% | -0.8 şans olabilir | |
| <1% | 30.8% | güvenmek için fazla büyük | |
| <1% | 43.5% | -1.7 şans olabilir | |
| <1% | 41.2% | -6.0 net fark | |
| <1% | 50.0% | -4.2 net fark | |
| <1% | 41.7% | -4.6 net fark |
Ana sıra 2Efsane: Çeviklik
Buradaki ek galibiyet: 100 maçta +1.8. Başka hiçbir seçimin buna karşı net bir üstünlüğü yok.
| Seçim | Seçilme | Kazanılan | Ek galibiyet |
|---|---|---|---|
| 97% | 50.5% | +1.8 şans olabilir | |
| 2% | 51.5% | +1.0 şans olabilir | |
| 1% | 54.7% | +0.6 şans olabilir | |
| <1% | 33.7% | güvenmek için fazla büyük | |
| <1% | 47.6% | -3.0 net fark | |
| <1% | 38.9% | -1.7 şans olabilir | |
| <1% | 7.1% | güvenmek için fazla büyük | |
| <1% | 69.2% | -4.6 net fark |
Ana sıra 3Son Direniş
Buradaki ek galibiyet: 100 maçta +1.1. Başka hiçbir seçimin buna karşı net bir üstünlüğü yok.
| Seçim | Seçilme | Kazanılan | Ek galibiyet |
|---|---|---|---|
| 95% | 50.5% | +1.1 şans olabilir | |
| 2% | 55.1% | +0.5 şans olabilir | |
| 2% | 47.8% | +0.1 şans olabilir | |
| <1% | 33.0% | güvenmek için fazla büyük | |
| <1% | 39.3% | -5.6 net fark | |
| <1% | 69.2% | -4.6 net fark | |
| <1% | 46.2% | -0.5 şans olabilir | |
| <1% | 12.5% | -5.3 net fark |
İkincil yolİlham
Buradaki ek galibiyet: 100 maçta 0.0. Başka hiçbir seçimin buna karşı net bir üstünlüğü yok.
| Seçim | Seçilme | Kazanılan | Ek galibiyet |
|---|---|---|---|
| 53% | 50.2% | 0.0 şans olabilir | |
| 44% | 50.8% | +0.2 şans olabilir | |
| 1% | 53.8% | +0.8 şans olabilir | |
| 1% | 39.1% | güvenmek için fazla büyük | |
| <1% | 39.6% | güvenmek için fazla büyük |
İkincil rünlerÜçlü Tonik + Özel İndirim
Üçlü Tonik + Özel İndirim: en çok seçilenden (Üçlü Tonik + On Parmağında On Marifet) daha sık kazanıyor. 100 maçta +3.6, en çok seçilende -0.4. Fark net.
| Seçim | Seçilme | Kazanılan | Ek galibiyet |
|---|---|---|---|
| 72% | 50.0% | -0.4 şans olabilir | |
| 17% | 48.4% | -1.5 şans olabilir | |
| 4% | 54.3% | +2.2 net fark | |
| 2% | 53.5% | +1.0 şans olabilir | |
| 1% | 56.5% | güvenmek için fazla büyük | |
| 1% | 49.0% | +3.6 net fark | |
| 1% | 59.8% | +2.7 net fark | |
| 1% | 59.0% | +2.9 net fark |
Saldırı parçasıSaldırı Hızı
Buradaki ek galibiyet: 100 maçta +1.8. Başka hiçbir seçimin buna karşı net bir üstünlüğü yok.
| Seçim | Seçilme | Kazanılan | Ek galibiyet |
|---|---|---|---|
| 98% | 50.5% | +1.8 şans olabilir | |
| 2% | 49.8% | -1.3 net fark | |
| <1% | 29.2% | güvenmek için fazla büyük |
Esnek parçaZamanla Can Artışı
Zamanla Can Artışı: en çok seçilenden (Değişken Kuvvet) daha sık kazanıyor. 100 maçta +0.6, en çok seçilende +0.4. Şans olabilir.
| Seçim | Seçilme | Kazanılan | Ek galibiyet |
|---|---|---|---|
| 99% | 50.4% | +0.4 şans olabilir | |
| <1% | 50.9% | -1.2 şans olabilir | |
| <1% | 55.3% | +0.6 şans olabilir |
Savunma parçasıSıvışma ve Yavaşlatma Direnci
Sıvışma ve Yavaşlatma Direnci: en çok seçilenden (Can) daha sık kazanıyor. 100 maçta +1.0, en çok seçilende -0.2. Şans olabilir.
| Seçim | Seçilme | Kazanılan | Ek galibiyet |
|---|---|---|---|
| 56% | 50.1% | -0.2 şans olabilir | |
| 41% | 50.7% | +0.1 şans olabilir | |
| 3% | 52.5% | +1.0 şans olabilir |
QWE
YeteneklerQ > W > E
Buradaki ek galibiyet: 100 maçta +1.8. Başka hiçbir seçimin buna karşı net bir üstünlüğü yok.
| Seçim | Seçilme | Kazanılan | Ek galibiyet |
|---|---|---|---|
| QWEQ + W + E | 87% | 50.8% | +1.8 şans olabilir |
| QEWQ + E + W | 13% | 49.5% | -1.6 net fark |
| EQWE + Q + W | <1% | 26.7% | -6.9 net fark |
| WQEW + Q + E | <1% | 46.7% | -5.9 net fark |
| WEQW + E + Q | <1% | 57.1% | -5.3 net fark |
Seviye 1-18
- 1Q
- 2E
- 3W
- 4Q
- 5Q
- 6R
- 7Q
- 8W
- 9Q
- 10W
- 11R
- 12W
- 13W
- 14E
- 15E
- 16R
- 17E
- 18E
Önce Q: 51.0% galibiyet. Önce W: 45.5% galibiyet (yeterli maç yok).
- Q
- E
- W
- Q
- Q
- R
- Q
- W
- Q
- W
- R
- W
- W
- E
- E
- R
- E
- E
BüyülerArındır + Sıçra
Arındır + Sıçra: en çok seçilenden (Sıçra + Tutuştur) daha sık kazanıyor. 100 maçta +2.6, en çok seçilende +1.2. Şans olabilir.
| Seçim | Seçilme | Kazanılan | Ek galibiyet |
|---|---|---|---|
| 83% | 50.3% | +1.2 şans olabilir | |
| 10% | 52.2% | -0.4 net fark | |
| 7% | 49.8% | -2.0 net fark | |
| <1% | 47.2% | +0.4 şans olabilir | |
| <1% | 50.0% | -0.9 şans olabilir | |
| <1% | 55.6% | +2.6 şans olabilir | |
| <1% | 55.6% | -2.2 şans olabilir | |
| <1% | 55.0% | +0.3 şans olabilir |
Irelia Mid build
- galibiyet
- 49.5%
- maç
- 20,315
- Kazanma etkisi
- -0.4
- Seçilme oranı
- 1.4%
Başlangıç eşyalarıDoran'ın Kılıcı + Can İksiri
Buradaki ek galibiyet: 100 maçta +3.2. Başka hiçbir seçimin buna karşı net bir üstünlüğü yok.
| Seçim | Seçilme | Kazanılan | Ek galibiyet |
|---|---|---|---|
| 79% | 50.2% | +3.2 şans olabilir | |
| 14% | 48.2% | -1.0 net fark | |
| 5% | 44.2% | -3.8 net fark | |
| 1% | 43.2% | -4.0 net fark | |
| <1% | 40.6% | güvenmek için fazla büyük | |
| <1% | 53.5% | -0.9 net fark | |
| <1% | 57.9% | -1.6 net fark | |
| <1% | 43.8% | -2.8 net fark |
ÇizmeÇelik Kaplamalı Çizme
Çelik Kaplamalı Çizme: en çok seçilenden (Merkür'ün Adımları) daha sık kazanıyor. 100 maçta +1.3, en çok seçilende -1.2. Fark net.
| Seçim | Seçilme | Kazanılan | Ek galibiyet | Süre |
|---|---|---|---|---|
| 49% | 47.6% | -1.2 şans olabilir | 12:31 | |
| 34% | 51.7% | +1.3 net fark | 12:39 | |
| 14% | 55.7% | +1.2 net fark çoğu zaman önde | 11:60 | |
| 2% | 50.4% | -2.4 şans olabilir | 11:39 | |
| 1% | 41.1% | -3.6 net fark | 12:41 | |
| <1% | 58.5% | -1.6 şans olabilir | ||
| <1% | 58.6% | -1.9 şans olabilir |
Çoğunlukla AD takıma karşı
| Seçim | Seçilme | Kazanılan | Sonuç |
|---|---|---|---|
| 56% | 55.1% | en çok alınan | |
| 26% | 46.8% | dengeli | |
| 13% | 55.7% | dengeli | |
| 2% | 50.0% | dengeli |
Çoğunlukla AP takıma karşı
| Seçim | Seçilme | Kazanılan | Sonuç |
|---|---|---|---|
| 72% | 48.2% | en çok alınan | |
| 12% | 52.8% | dengeli | |
| 11% | 42.5% | dengeli | |
| 2% | 40.0% | yeterli maç yok |
Bir hasar türüne karşı daha çok alınanlar
| Seçim | AD takım | AP takım |
|---|---|---|
| 26% | 72% | |
| 56% | 11% | |
| 20% | 54% | |
| 60% | 37% | |
| 3% | 12% | |
| 56% | 47% | |
| 23% | 28% | |
| 17% | 13% | |
| 9% | 7% | |
| 6% | 4% |
Eşya 1Mahvolmuş Kralın Kılıcı
Buradaki ek galibiyet: 100 maçta +4.6. Başka hiçbir seçimin buna karşı net bir üstünlüğü yok.
| Seçim | Seçilme | Kazanılan | Ek galibiyet | Süre |
|---|---|---|---|---|
| 96% | 50.0% | +4.6 şans olabilir | 10:46 | |
| 1% | 39.0% | güvenmek için fazla büyük | 10:08 | |
| 1% | 41.3% | -4.7 net fark | 10:50 | |
| 1% | 44.9% | -1.1 net fark | 10:23 | |
| <1% | 36.0% | -2.7 net fark | 11:49 | |
| <1% | 53.8% | -1.0 net fark |
Birlikte tamamlanan
| Seçim | Seçilme | maç |
|---|---|---|
| 34% | 4,581 | |
| 11% | 1,542 | |
| 9% | 1,236 | |
| 8% | 1,107 |
Eşya 2Omurgakıran
Omurgakıran, daha çok kazanan dizilimin parçası: 100 maçta +3.7, oyuncuların çoğunun tamamladığı dizilimde +1.2.
| Seçim | Seçilme | Kazanılan | Ek galibiyet | Süre |
|---|---|---|---|---|
| 47% | 53.3% | +0.2 şans olabilir | 17:42 | |
| 19% | 47.8% | -0.8 şans olabilir | 18:42 | |
| 15% | 53.0% | +1.2 şans olabilir | 18:14 | |
| 10% | 48.2% | +0.6 şans olabilir | 19:27 | |
| 2% | 50.7% | 0.0 şans olabilir | 18:06 | |
| 1% | 45.5% | -1.3 şans olabilir | ||
| 1% | 41.0% | -1.9 şans olabilir | ||
| <1% | 60.0% | +1.2 şans olabilir |
Birlikte tamamlanan
| Seçim | Seçilme | maç |
|---|---|---|
| 34% | 4,581 | |
| 11% | 1,542 | |
| 9% | 1,236 | |
| 8% | 1,107 |
Eşya 3Kraken Katili
Kraken Katili, daha çok kazanan dizilimin parçası: 100 maçta +3.7, oyuncuların çoğunun tamamladığı dizilimde +1.2.
| Seçim | Seçilme | Kazanılan | Ek galibiyet | Süre |
|---|---|---|---|---|
| 46% | 54.9% | +1.0 şans olabilir | 23:31 | |
| 14% | 52.4% | -0.8 şans olabilir | 23:23 | |
| 12% | 51.6% | 0.0 şans olabilir | 23:52 | |
| 9% | 52.4% | -0.4 şans olabilir | 23:39 | |
| 5% | 58.0% | -0.5 şans olabilir | 22:11 | |
| 3% | 47.4% | +1.1 şans olabilir | ||
| 2% | 58.8% | -0.7 şans olabilir | ||
| 1% | 59.8% | +1.8 şans olabilir |
Birlikte tamamlanan
| Seçim | Seçilme | maç |
|---|---|---|
| 34% | 4,581 | |
| 11% | 1,542 | |
| 9% | 1,236 | |
| 8% | 1,107 |
Eşya 4Koruyucu Melek
Buradaki ek galibiyet: 100 maçta +1.2. Başka hiçbir seçimin buna karşı net bir üstünlüğü yok.
| Seçim | Seçilme | Kazanılan | Ek galibiyet | Süre |
|---|---|---|---|---|
| 36% | 53.7% | +0.6 şans olabilir | 28:08 | |
| 19% | 50.4% | +1.2 şans olabilir | 28:22 | |
| 10% | 46.0% | -0.9 şans olabilir | 27:56 | |
| 7% | 41.9% | -1.0 şans olabilir | 28:00 |
Eşya 5Malmortius'un Ağzı
Malmortius'un Ağzı: en çok seçilenden (Ebedi Açlık) daha sık kazanıyor. 100 maçta +1.1, en çok seçilende +0.4. Şans olabilir.
| Seçim | Seçilme | Kazanılan | Ek galibiyet | Süre |
|---|---|---|---|---|
| 22% | 55.8% | +0.4 şans olabilir | 31:53 | |
| 15% | 47.6% | -1.1 şans olabilir | 32:21 | |
| 13% | 39.1% | -0.5 şans olabilir | 32:29 | |
| 11% | 54.8% | -0.3 şans olabilir | 32:18 | |
| 8% | 50.0% | 0.0 şans olabilir | ||
| 7% | 54.0% | +1.1 şans olabilir |
Eşya 6Sterak'ın Güvencesi
| Seçim | Seçilme | Kazanılan | Süre |
|---|---|---|---|
| 19% | 43.0% | 36:29 | |
| 14% | - | 36:11 | |
| 11% | - | 35:59 | |
| 6% | - | 35:55 | |
| 6% | - | 35:03 |
Ana rünSaldırıya Devam
Saldırıya Devam: en çok seçilenden (Yenilmez) daha sık kazanıyor. 100 maçta +3.3, en çok seçilende +0.2. Fark net.
| Seçim | Seçilme | Kazanılan | Ek galibiyet |
|---|---|---|---|
| 89% | 49.4% | +0.2 şans olabilir | |
| 7% | 53.2% | +3.3 net fark | |
| 2% | 48.3% | -1.9 net fark | |
| 2% | 38.4% | güvenmek için fazla büyük | |
| <1% | 47.7% | -2.8 şans olabilir | |
| <1% | 47.1% | -4.6 şans olabilir | |
| <1% | 46.7% | -2.7 şans olabilir | |
| <1% | 54.5% | -1.9 şans olabilir |
Ana sıra 1Zafer
Buradaki ek galibiyet: 100 maçta +2.3. Başka hiçbir seçimin buna karşı net bir üstünlüğü yok.
| Seçim | Seçilme | Kazanılan | Ek galibiyet |
|---|---|---|---|
| 94% | 49.8% | +2.3 şans olabilir | |
| 3% | 46.0% | +0.5 net fark | |
| 2% | 40.1% | güvenmek için fazla büyük | |
| 1% | 52.5% | +0.4 şans olabilir | |
| <1% | 40.9% | güvenmek için fazla büyük | |
| <1% | 36.8% | -4.3 net fark | |
| <1% | 41.7% | -3.2 net fark |
Ana sıra 2Efsane: Çeviklik
Buradaki ek galibiyet: 100 maçta +3.0. Başka hiçbir seçimin buna karşı net bir üstünlüğü yok.
| Seçim | Seçilme | Kazanılan | Ek galibiyet |
|---|---|---|---|
| 96% | 49.6% | +3.0 şans olabilir | |
| 2% | 52.1% | +1.5 şans olabilir | |
| 1% | 38.5% | güvenmek için fazla büyük | |
| <1% | 62.5% | -0.8 net fark | |
| <1% | 45.6% | -4.0 net fark | |
| <1% | 39.1% | -5.2 net fark | |
| <1% | 42.9% | -3.9 net fark |
Ana sıra 3Son Darbe
Son Darbe: en çok seçilenden (Son Direniş) daha sık kazanıyor. 100 maçta +1.6, en çok seçilende +1.0. Şans olabilir.
| Seçim | Seçilme | Kazanılan | Ek galibiyet |
|---|---|---|---|
| 91% | 49.7% | +1.0 şans olabilir | |
| 3% | 47.8% | +1.3 şans olabilir | |
| 3% | 51.6% | +1.6 şans olabilir | |
| 1% | 40.7% | güvenmek için fazla büyük | |
| <1% | 45.2% | -5.9 net fark | |
| <1% | 11.1% | -4.1 net fark | |
| <1% | 38.5% | -3.1 şans olabilir | |
| <1% | 60.0% | -1.3 şans olabilir |
İkincil yolİlham
Başka bir rün ağacından bir seçim burada net üstün (100 maçta +2.7), ama ağaç ancak sayfanın tamamıyla değişir.
| Seçim | Seçilme | Kazanılan | Ek galibiyet |
|---|---|---|---|
| 50% | 49.7% | +0.1 şans olabilir | |
| 43% | 49.6% | +0.1 şans olabilir | |
| 5% | 50.2% | +2.7 net fark | |
| 2% | 41.3% | güvenmek için fazla büyük | |
| <1% | 40.7% | -3.5 net fark |
İkincil rünlerÜçlü Tonik + Özel İndirim
Üçlü Tonik + Özel İndirim: en çok seçilenden (Üçlü Tonik + On Parmağında On Marifet) daha sık kazanıyor. 100 maçta +2.9, en çok seçilende -0.1. Fark net.
| Seçim | Seçilme | Kazanılan | Ek galibiyet |
|---|---|---|---|
| 67% | 49.4% | -0.1 şans olabilir | |
| 18% | 47.2% | -1.7 şans olabilir | |
| 4% | 56.5% | +2.4 net fark | |
| 3% | 51.8% | +1.2 şans olabilir | |
| 2% | 49.7% | +2.3 şans olabilir | |
| 1% | 50.0% | +2.9 net fark | |
| 1% | 56.7% | +1.0 şans olabilir | |
| 1% | 58.1% | -0.2 şans olabilir |
Saldırı parçasıSaldırı Hızı
Buradaki ek galibiyet: 100 maçta +2.2. Başka hiçbir seçimin buna karşı net bir üstünlüğü yok.
| Seçim | Seçilme | Kazanılan | Ek galibiyet |
|---|---|---|---|
| 96% | 49.5% | +2.2 şans olabilir | |
| 4% | 48.8% | -1.9 net fark | |
| <1% | 43.1% | -4.1 net fark |
Esnek parçaZamanla Can Artışı
Zamanla Can Artışı: en çok seçilenden (Değişken Kuvvet) daha sık kazanıyor. 100 maçta +1.6, en çok seçilende -0.6. Şans olabilir.
| Seçim | Seçilme | Kazanılan | Ek galibiyet |
|---|---|---|---|
| 99% | 49.5% | -0.6 şans olabilir | |
| 1% | 44.7% | -0.3 şans olabilir | |
| <1% | 60.2% | +1.6 şans olabilir |
Savunma parçasıSıvışma ve Yavaşlatma Direnci
Sıvışma ve Yavaşlatma Direnci: en çok seçilenden (Can) daha sık kazanıyor. 100 maçta +1.2, en çok seçilende -0.4. Fark net.
| Seçim | Seçilme | Kazanılan | Ek galibiyet |
|---|---|---|---|
| 54% | 49.3% | -0.4 şans olabilir | |
| 41% | 49.6% | +0.2 şans olabilir | |
| 5% | 51.4% | +1.2 net fark |
QWE
YeteneklerQ > W > E
Buradaki ek galibiyet: 100 maçta +1.5. Başka hiçbir seçimin buna karşı net bir üstünlüğü yok.
| Seçim | Seçilme | Kazanılan | Ek galibiyet |
|---|---|---|---|
| QWEQ + W + E | 85% | 50.0% | +1.5 şans olabilir |
| QEWQ + E + W | 14% | 47.2% | -1.2 net fark |
| WQEW + Q + E | <1% | 48.4% | -6.3 net fark |
| WEQW + E + Q | <1% | 42.3% | -6.2 net fark |
| EQWE + Q + W | <1% | 57.1% | -5.4 net fark |
| EWQE + W + Q | <1% | 38.5% | -1.1 şans olabilir |
Seviye 1-18
- 1Q
- 2E
- 3W
- 4Q
- 5Q
- 6R
- 7Q
- 8W
- 9Q
- 10W
- 11R
- 12W
- 13W
- 14E
- 15E
- 16R
- 17E
- 18E
Önce Q: 49.2% galibiyet. Önce W: 47.8% galibiyet (yeterli maç yok).
- Q
- E
- W
- Q
- Q
- R
- Q
- W
- Q
- W
- R
- W
- W
- E
- E
- R
- E
- E
BüyülerSıçra + Tutuştur
Buradaki ek galibiyet: 100 maçta +0.8. Başka hiçbir seçimin buna karşı net bir üstünlüğü yok.
| Seçim | Seçilme | Kazanılan | Ek galibiyet |
|---|---|---|---|
| 85% | 49.8% | +0.8 şans olabilir | |
| 9% | 48.5% | -0.5 net fark | |
| 5% | 46.7% | -0.9 net fark | |
| <1% | 47.3% | 0.0 şans olabilir | |
| <1% | 46.5% | -1.7 şans olabilir | |
| <1% | 57.9% | +0.2 şans olabilir | |
| <1% | 55.6% | -2.8 şans olabilir |
Irelia Bot build
Yama 16.21- galibiyet
- 49.4%
- maç
- 11,492
- Kazanma etkisi
- -0.5
- Seçilme oranı
- 0.1%
Başlangıç eşyalarıDoran'ın Kılıcı + Can İksiri
Buradaki ek galibiyet: 100 maçta +3.0. Başka hiçbir seçimin buna karşı net bir üstünlüğü yok.
| Seçim | Seçilme | Kazanılan | Ek galibiyet |
|---|---|---|---|
| 72% | 51.2% | +3.0 şans olabilir | |
| 17% | 47.3% | -1.6 net fark | |
| 6% | 46.8% | -3.0 net fark | |
| 1% | 34.9% | -3.4 net fark | |
| 1% | 55.8% | +1.2 şans olabilir |
ÇizmeSavaşçı Çizmeleri
Savaşçı Çizmeleri: en çok seçilenden (Çelik Kaplamalı Çizme) daha sık kazanıyor. 100 maçta +0.2, en çok seçilende -0.2. Şans olabilir.
| Seçim | Seçilme | Kazanılan | Ek galibiyet | Süre |
|---|---|---|---|---|
| 51% | 48.7% | -0.2 şans olabilir | 12:51 | |
| 27% | 51.1% | -0.3 şans olabilir | 13:25 | |
| 15% | 55.8% | +1.7 şans olabilir çoğu zaman önde | 12:18 | |
| 5% | 52.7% | +0.2 şans olabilir | 11:27 | |
| 2% | 33.8% | -3.2 şans olabilir çoğu zaman geride | 14:27 |
Çoğunlukla AD takıma karşı
| Seçim | Seçilme | Kazanılan | Sonuç |
|---|---|---|---|
| 52% | 51.4% | en çok alınan | |
| 10% | 53.4% | dengeli | |
| 10% | 51.8% | dengeli | |
| 3% | 57.9% | dengeli |
Çoğunlukla AP takıma karşı
| Seçim | Seçilme | Kazanılan | Sonuç |
|---|---|---|---|
| 37% | 54.1% | en çok alınan | |
| 22% | 40.8% | dengeli | |
| 11% | 54.3% | dengeli | |
| 4% | 52.9% | yeterli maç yok |
Bir hasar türüne karşı daha çok alınanlar
| Seçim | AD takım | AP takım |
|---|---|---|
| 52% | 22% | |
| 10% | 37% | |
| 17% | 37% | |
| 51% | 37% | |
| 2% | 12% | |
| 55% | 50% | |
| 13% | 11% | |
| 10% | 8% |
Eşya 1Mahvolmuş Kralın Kılıcı
Buradaki ek galibiyet: 100 maçta +2.7. Başka hiçbir seçimin buna karşı net bir üstünlüğü yok.
| Seçim | Seçilme | Kazanılan | Ek galibiyet | Süre |
|---|---|---|---|---|
| 93% | 50.6% | +2.7 şans olabilir | 10:28 | |
| 3% | 33.8% | güvenmek için fazla büyük | 9:55 | |
| 2% | 51.3% | -0.5 şans olabilir | 9:53 |
Birlikte tamamlanan
| Seçim | Seçilme | Kazanılan | maç |
|---|---|---|---|
| 42% | 51.3% | 2,837 | |
| 10% | 49.6% | 645 | |
| 5% | - | 354 | |
| 5% | - | 332 |
Eşya 2Kraken Katili
Buradaki ek galibiyet: 100 maçta +0.1. Başka hiçbir seçimin buna karşı net bir üstünlüğü yok.
| Seçim | Seçilme | Kazanılan | Ek galibiyet | Süre |
|---|---|---|---|---|
| 63% | 51.9% | +0.1 şans olabilir | 17:13 | |
| 8% | 51.1% | -1.5 şans olabilir | 17:07 | |
| 8% | 47.6% | +0.3 şans olabilir | 16:54 | |
| 7% | 50.6% | +1.3 şans olabilir | 18:18 | |
| 3% | 51.3% | +0.3 şans olabilir | 16:54 | |
| 2% | 35.0% | -2.8 şans olabilir | ||
| 2% | 51.9% | -0.8 şans olabilir | ||
| 1% | 56.3% | -0.6 şans olabilir |
Birlikte tamamlanan
| Seçim | Seçilme | Kazanılan | maç |
|---|---|---|---|
| 42% | 51.3% | 2,837 | |
| 10% | 49.6% | 645 | |
| 5% | - | 354 | |
| 5% | - | 332 |
Eşya 3Ölümün Dansı
Buradaki ek galibiyet: 100 maçta +0.8. Başka hiçbir seçimin buna karşı net bir üstünlüğü yok.
| Seçim | Seçilme | Kazanılan | Ek galibiyet | Süre |
|---|---|---|---|---|
| 50% | 52.7% | +0.8 şans olabilir | 22:54 | |
| 14% | 54.0% | -0.1 şans olabilir | 22:02 | |
| 6% | 55.2% | 0.0 şans olabilir | 22:34 | |
| 5% | 52.7% | -1.6 şans olabilir | 22:11 | |
| 5% | 52.9% | -0.8 şans olabilir | 22:12 | |
| 4% | 59.4% | +0.7 şans olabilir | ||
| 3% | 49.7% | +0.2 şans olabilir | ||
| 2% | 50.9% | 0.0 şans olabilir |
Birlikte tamamlanan
| Seçim | Seçilme | Kazanılan | maç |
|---|---|---|---|
| 42% | 51.3% | 2,837 | |
| 10% | 49.6% | 645 | |
| 5% | - | 354 | |
| 5% | - | 332 |
Eşya 4Ebedi Açlık
Ebedi Açlık: en çok seçilenden (Aklın Sonu) daha sık kazanıyor. 100 maçta -0.1, en çok seçilende -1.1. Şans olabilir.
| Seçim | Seçilme | Kazanılan | Ek galibiyet | Süre |
|---|---|---|---|---|
| 37% | 52.0% | -1.1 şans olabilir | 27:25 | |
| 23% | 56.9% | -0.1 şans olabilir | 26:35 |
Eşya 5Koruyucu Melek
| Seçim | Seçilme | Kazanılan | Süre |
|---|---|---|---|
| 30% | 54.8% | 31:38 |
Eşya 6Son Durak
| Seçim | Seçilme | Kazanılan | Süre |
|---|---|---|---|
| 24% | 60.8% | 35:09 | |
| 13% | - | 35:56 | |
| 8% | - | 35:51 | |
| 6% | - | 34:11 | |
| 5% | - | 34:40 |
Ana rünSaldırıya Devam
Saldırıya Devam: en çok seçilenden (Yenilmez) daha sık kazanıyor. 100 maçta +1.5, en çok seçilende +1.2. Şans olabilir.
| Seçim | Seçilme | Kazanılan | Ek galibiyet |
|---|---|---|---|
| 82% | 49.7% | +1.2 şans olabilir | |
| 10% | 52.0% | +1.5 şans olabilir | |
| 4% | 47.8% | -2.9 şans olabilir | |
| 2% | 36.0% | -7.3 net fark |
Ana sıra 1Zafer
Buradaki ek galibiyet: 100 maçta +3.9. Başka hiçbir seçimin buna karşı net bir üstünlüğü yok.
| Seçim | Seçilme | Kazanılan | Ek galibiyet |
|---|---|---|---|
| 91% | 50.0% | +3.9 şans olabilir | |
| 4% | 48.6% | -2.2 net fark | |
| 3% | 39.5% | -5.5 net fark | |
| 2% | 48.9% | -1.4 şans olabilir |
Ana sıra 2Efsane: Çeviklik
Buradaki ek galibiyet: 100 maçta +3.3. Başka hiçbir seçimin buna karşı net bir üstünlüğü yok.
| Seçim | Seçilme | Kazanılan | Ek galibiyet |
|---|---|---|---|
| 92% | 50.0% | +3.3 şans olabilir | |
| 4% | 49.3% | +0.2 şans olabilir | |
| 2% | 36.7% | -5.7 net fark | |
| 1% | 40.2% | -3.8 net fark |
Ana sıra 3Son Direniş
Buradaki ek galibiyet: 100 maçta +1.9. Başka hiçbir seçimin buna karşı net bir üstünlüğü yok.
| Seçim | Seçilme | Kazanılan | Ek galibiyet |
|---|---|---|---|
| 86% | 50.0% | +1.9 şans olabilir | |
| 5% | 50.2% | 0.0 şans olabilir | |
| 5% | 48.6% | -0.3 şans olabilir | |
| 2% | 38.0% | -5.7 net fark |
İkincil yolAzim
Buradaki ek galibiyet: 100 maçta -0.8. Başka hiçbir seçimin buna karşı net bir üstünlüğü yok.
| Seçim | Seçilme | Kazanılan | Ek galibiyet |
|---|---|---|---|
| 48% | 49.4% | -0.8 şans olabilir | |
| 44% | 50.4% | +1.7 şans olabilir | |
| 5% | 50.7% | -0.1 şans olabilir | |
| 2% | 35.0% | güvenmek için fazla büyük |
İkincil rünlerİkinci Şans + Büyüme
İkinci Şans + Büyüme: en çok seçilenden (Gözü Kara + Kemik Zırh) daha sık kazanıyor. 100 maçta +1.7, en çok seçilende -1.3. Şans olabilir.
| Seçim | Seçilme | Kazanılan | Ek galibiyet |
|---|---|---|---|
| 67% | 48.2% | -1.3 şans olabilir | |
| 6% | 54.2% | +0.6 şans olabilir | |
| 5% | 50.0% | +0.7 şans olabilir | |
| 4% | 54.4% | +1.7 şans olabilir | |
| 4% | 51.6% | -0.2 şans olabilir | |
| 4% | 54.0% | +0.3 şans olabilir | |
| 3% | 50.6% | -2.2 şans olabilir |
Saldırı parçasıSaldırı Hızı
Buradaki ek galibiyet: 100 maçta +2.0. Başka hiçbir seçimin buna karşı net bir üstünlüğü yok.
| Seçim | Seçilme | Kazanılan | Ek galibiyet |
|---|---|---|---|
| 95% | 49.8% | +2.0 şans olabilir | |
| 4% | 44.8% | -2.2 şans olabilir |
Esnek parçaDeğişken Kuvvet
Buradaki ek galibiyet: 100 maçta +0.3. Başka hiçbir seçimin buna karşı net bir üstünlüğü yok.
| Seçim | Seçilme | Kazanılan | Ek galibiyet |
|---|---|---|---|
| 98% | 49.5% | +0.3 şans olabilir | |
| 1% | 49.5% | -0.6 şans olabilir |
Savunma parçasıSıvışma ve Yavaşlatma Direnci
Sıvışma ve Yavaşlatma Direnci: en çok seçilenden (Can) daha sık kazanıyor. 100 maçta +1.1, en çok seçilende +0.8. Şans olabilir.
| Seçim | Seçilme | Kazanılan | Ek galibiyet |
|---|---|---|---|
| 50% | 49.7% | +0.8 şans olabilir | |
| 45% | 48.9% | -1.2 şans olabilir | |
| 5% | 52.7% | +1.1 şans olabilir |
QWE
YeteneklerQ > W > E
Buradaki ek galibiyet: 100 maçta +2.8. Başka hiçbir seçimin buna karşı net bir üstünlüğü yok.
| Seçim | Seçilme | Kazanılan | Ek galibiyet |
|---|---|---|---|
| QWEQ + W + E | 84% | 50.1% | +2.8 şans olabilir |
| QEWQ + E + W | 15% | 48.6% | -2.4 net fark |
Seviye 1-18
- 1Q
- 2E
- 3W
- 4Q
- 5Q
- 6R
- 7Q
- 8W
- 9Q
- 10W
- 11R
- 12W
- 13W
- 14E
- 15E
- 16R
- 17E
- 18E
Önce Q: 47.5% galibiyet. Önce W: 33.3% galibiyet (yeterli maç yok).
- Q
- E
- W
- Q
- Q
- R
- Q
- W
- Q
- W
- R
- W
- W
- E
- E
- R
- E
- E
BüyülerSıçra + Bariyer
Sıçra + Bariyer: en çok seçilenden (Sıçra + Tutuştur) daha sık kazanıyor. 100 maçta +1.7, en çok seçilende -1.4. Fark net.
| Seçim | Seçilme | Kazanılan | Ek galibiyet |
|---|---|---|---|
| 53% | 48.8% | -1.4 şans olabilir | |
| 24% | 49.0% | +0.8 şans olabilir | |
| 12% | 51.9% | +1.7 net fark | |
| 7% | 50.5% | -0.6 şans olabilir | |
| 2% | 50.6% | -0.1 şans olabilir | |
| 1% | 59.4% | -1.5 şans olabilir |
Irelia Orman build
Yama 16.21- galibiyet
- 31.2%
- maç
- 900
- Kazanma etkisi
- -5.8
- Seçilme oranı
- 0.0%
Başlangıç eşyalarıAlazpençe Yavrusu + Can İksiri
Buradaki ek galibiyet: 100 maçta +0.2. Başka hiçbir seçimin buna karşı net bir üstünlüğü yok.
| Seçim | Seçilme | Kazanılan | Ek galibiyet |
|---|---|---|---|
| 38% | 35.2% | +0.2 şans olabilir | |
| 20% | 30.6% | +0.2 şans olabilir | |
| 16% | 33.0% | -0.6 şans olabilir | |
| 13% | 34.1% | -0.4 şans olabilir |
ÇizmeMerkür'ün Adımları
Merkür'ün Adımları: en çok seçilenden (Çelik Kaplamalı Çizme) daha sık kazanıyor. 100 maçta +1.9, en çok seçilende +1.7. Şans olabilir.
| Seçim | Seçilme | Kazanılan | Ek galibiyet | Süre |
|---|---|---|---|---|
| 35% | 33.0% | +1.7 şans olabilir | 15:23 | |
| 27% | 33.9% | +1.9 şans olabilir | 15:14 | |
| 23% | 32.6% | güvenmek için fazla büyük | 10:12 |
Eşya 1Mahvolmuş Kralın Kılıcı
Buradaki ek galibiyet: 100 maçta +0.9. Başka hiçbir seçimin buna karşı net bir üstünlüğü yok.
| Seçim | Seçilme | Kazanılan | Ek galibiyet | Süre |
|---|---|---|---|---|
| 81% | 33.7% | +0.9 şans olabilir | 11:59 |
Birlikte tamamlanan
| Seçim | Seçilme | maç |
|---|---|---|
| 27% | 108 | |
| 15% | 61 | |
| 10% | 40 | |
| 3% | 13 |
Eşya 2Kraken Katili
Buradaki ek galibiyet: 100 maçta -0.8. Başka hiçbir seçimin buna karşı net bir üstünlüğü yok.
| Seçim | Seçilme | Kazanılan | Ek galibiyet | Süre |
|---|---|---|---|---|
| 41% | 37.0% | -0.8 şans olabilir | 19:55 | |
| 13% | 26.6% | -1.6 şans olabilir | 20:36 | |
| 12% | 36.8% | +1.7 şans olabilir | 21:46 |
Birlikte tamamlanan
| Seçim | Seçilme | maç |
|---|---|---|
| 27% | 108 | |
| 15% | 61 | |
| 10% | 40 | |
| 3% | 13 |
Eşya 3Ölümün Dansı
Buradaki ek galibiyet: 100 maçta +0.8. Başka hiçbir seçimin buna karşı net bir üstünlüğü yok.
| Seçim | Seçilme | Kazanılan | Ek galibiyet | Süre |
|---|---|---|---|---|
| 37% | 39.7% | +0.8 şans olabilir | 26:43 |
Birlikte tamamlanan
| Seçim | Seçilme | maç |
|---|---|---|
| 27% | 108 | |
| 15% | 61 | |
| 10% | 40 | |
| 3% | 13 |
Eşya 5Koruyucu Melek
| Seçim | Seçilme | Kazanılan |
|---|---|---|
| 13% | 77.8% |
Ana rünYenilmez
Buradaki ek galibiyet: 100 maçta +0.9. Başka hiçbir seçimin buna karşı net bir üstünlüğü yok.
| Seçim | Seçilme | Kazanılan | Ek galibiyet |
|---|---|---|---|
| 81% | 32.9% | +0.9 şans olabilir |
Ana sıra 1Zafer
Buradaki ek galibiyet: 100 maçta +2.4. Başka hiçbir seçimin buna karşı net bir üstünlüğü yok.
| Seçim | Seçilme | Kazanılan | Ek galibiyet |
|---|---|---|---|
| 90% | 32.6% | +2.4 şans olabilir |
Ana sıra 2Efsane: Çeviklik
Buradaki ek galibiyet: 100 maçta +0.7. Başka hiçbir seçimin buna karşı net bir üstünlüğü yok.
| Seçim | Seçilme | Kazanılan | Ek galibiyet |
|---|---|---|---|
| 88% | 32.8% | +0.7 şans olabilir |
Ana sıra 3Son Direniş
Buradaki ek galibiyet: 100 maçta -0.5. Başka hiçbir seçimin buna karşı net bir üstünlüğü yok.
| Seçim | Seçilme | Kazanılan | Ek galibiyet |
|---|---|---|---|
| 82% | 31.9% | -0.5 şans olabilir |
İkincil yolİlham
Buradaki ek galibiyet: 100 maçta +2.0. Başka hiçbir seçimin buna karşı net bir üstünlüğü yok.
| Seçim | Seçilme | Kazanılan | Ek galibiyet |
|---|---|---|---|
| 43% | 33.3% | +2.0 şans olabilir | |
| 38% | 29.5% | -2.7 şans olabilir |
İkincil rünlerÜçlü Tonik + On Parmağında On Marifet
Buradaki ek galibiyet: 100 maçta -1.2. Başka hiçbir seçimin buna karşı net bir üstünlüğü yok.
| Seçim | Seçilme | Kazanılan | Ek galibiyet |
|---|---|---|---|
| 37% | 31.6% | -1.2 şans olabilir |
Saldırı parçasıSaldırı Hızı
Buradaki ek galibiyet: 100 maçta -1.0. Başka hiçbir seçimin buna karşı net bir üstünlüğü yok.
| Seçim | Seçilme | Kazanılan | Ek galibiyet |
|---|---|---|---|
| 95% | 32.0% | -1.0 şans olabilir |
Esnek parçaDeğişken Kuvvet
Buradaki ek galibiyet: 100 maçta +0.2. Başka hiçbir seçimin buna karşı net bir üstünlüğü yok.
| Seçim | Seçilme | Kazanılan | Ek galibiyet |
|---|---|---|---|
| 97% | 32.3% | +0.2 şans olabilir |
Savunma parçasıCan
Can: en çok seçilenden (Zamanla Can Artışı) daha sık kazanıyor. 100 maçta +0.5, en çok seçilende -0.6. Şans olabilir.
| Seçim | Seçilme | Kazanılan | Ek galibiyet |
|---|---|---|---|
| 49% | 32.0% | -0.6 şans olabilir | |
| 46% | 33.0% | +0.5 şans olabilir |
QWE
YeteneklerQ > W > E
Buradaki ek galibiyet: 100 maçta +1.7. Başka hiçbir seçimin buna karşı net bir üstünlüğü yok.
| Seçim | Seçilme | Kazanılan | Ek galibiyet |
|---|---|---|---|
| QWEQ + W + E | 74% | 35.0% | +1.7 şans olabilir |
| QEWQ + E + W | 22% | 26.6% | -2.6 şans olabilir |
BüyülerSıçra + Çarp
Buradaki ek galibiyet: 100 maçta +1.6. Başka hiçbir seçimin buna karşı net bir üstünlüğü yok.
| Seçim | Seçilme | Kazanılan | Ek galibiyet |
|---|---|---|---|
| 97% | 32.1% | +1.6 şans olabilir |
En iyi Irelia oyuncuları
16,560 tanesinin hepsini görTop rolünde normal bir maç
27,411 maçTüm Top şampiyonlarına karşı
- İlk %1 Solo kill 4.2
- İlk %1 Farm / dk 8.1
- Son %3 Asist 4.3
- Kill
- 7.5 İlk %16
- Ölüm
- 7.7 En çok %18
- Kill katılımı
- 36% İlk %50
- Takım hasarı
- 24% İlk %24
- Hasar / dk
- 843 İlk %41
- Altın / dk
- 466 İlk %1
- Görüş / dk
- 0.74 Son %29
- Kontrol totemi
- 0.5 Son %31
- İlk kan
- 23% İlk %6
Koridor rakibine karşı
- 5:29 itibarıyla 6. seviye
- 13:06 itibarıyla 11. seviye
Her dakikada ortanca maç
Verilen hasar
Büyü 25% Fiziksel 75%Ölüm nedeni
Fiziksel 54% Büyü 34% Gerçek 12%Mid rolünde normal bir maç
20,501 maçTüm Mid şampiyonlarına karşı
- İlk %2 Solo kill 4.2
- İlk %2 Farm / dk 8.0
- Son %6 Asist 4.8
- Kill
- 8.5 İlk %26
- Ölüm
- 7.8 En çok %10
- Kill katılımı
- 41% Son %39
- Takım hasarı
- 24% İlk %27
- Hasar / dk
- 868 İlk %46
- Altın / dk
- 475 İlk %2
- Görüş / dk
- 0.66 Son %33
- Kontrol totemi
- 0.6 Son %29
- İlk kan
- 20% İlk %6
Koridor rakibine karşı
- 5:22 itibarıyla 6. seviye
- 14:27 itibarıyla 11. seviye
Her dakikada ortanca maç
Verilen hasar
Büyü 24% Fiziksel 76%Ölüm nedeni
Fiziksel 52% Büyü 36% Gerçek 12%Bot rolünde normal bir maç
11,052 maç Yama 16.21Tüm Bot şampiyonlarına karşı
- İlk %2 Farm / dk 7.8
- İlk %2 Altın / dk 510
- Son %4 Asist 5.9
- Kill
- 10.0 İlk %10
- Ölüm
- 8.7 En çok %8
- Solo kill
- 2.2 İlk %5
- Kill katılımı
- 47% İlk %31
- Takım hasarı
- 23% İlk %18
- Hasar / dk
- 874 İlk %25
- Görüş / dk
- 0.62 Son %24
- Kontrol totemi
- 0.4 Son %18
- İlk kan
- 23% İlk %4
Koridor rakibine karşı
- 7:34 itibarıyla 6. seviye
- 18:05 itibarıyla 11. seviye
Her dakikada ortanca maç
Verilen hasar
Büyü 24% Fiziksel 76%Ölüm nedeni
Fiziksel 54% Büyü 34% Gerçek 12%Eşleşmeler ve takım arkadaşları Irelia Top maçlarından.
Eşleşmeler ve takım arkadaşları Irelia Top maçlarından.
-
Irelia ile Tryndamere: +4.1 100 maçta galibiyet (aralık 1.9-6.3) · 1,752 maç · Ölçülmüş · Bunun %10 kadarı benzer şampiyonlardan ödünç alındı -
Irelia ile Cho'Gath: +2.98 100 maçta galibiyet (aralık 2.13-3.83) · 13,546 maç · Ölçülmüş · Bunun %1 kadarı benzer şampiyonlardan ödünç alındı -
Irelia ile Lillia: +2.95 100 maçta galibiyet (aralık 1.98-3.92) · 10,189 maç · Ölçülmüş · Bunun %2 kadarı benzer şampiyonlardan ödünç alındı
-
Irelia ile Qiyana: -3.98 100 maçta galibiyet (aralık -4.85 ile -3.11 arası) · 12,858 maç · Ölçülmüş · Bunun %2 kadarı benzer şampiyonlardan ödünç alındı -
Irelia ile Olaf: -3.8 100 maçta galibiyet (aralık -6.8 ile -0.8 arası) · 859 maç · Havuzdan · Bunun %19 kadarı benzer şampiyonlardan ödünç alındı -
Irelia ile Rengar: -3.4 100 maçta galibiyet (aralık -4.7 ile -2.2 arası) · 6,055 maç · Ölçülmüş · Bunun %3 kadarı benzer şampiyonlardan ödünç alındı
-
Irelia ile Heimerdinger: +3.9 100 maçta galibiyet (aralık 1.9-6.0) · 1,990 maç · Ölçülmüş · Bunun %9 kadarı benzer şampiyonlardan ödünç alındı -
Irelia ile Hwei: +2.5 100 maçta galibiyet (aralık 1.4-3.5) · 8,306 maç · Ölçülmüş · Bunun %2 kadarı benzer şampiyonlardan ödünç alındı -
Irelia ile Taliyah: +2.1 100 maçta galibiyet (aralık 0.8-3.4) · 5,535 maç · Ölçülmüş · Bunun %3 kadarı benzer şampiyonlardan ödünç alındı
-
Irelia ile Mel: -3.92 100 maçta galibiyet (aralık -4.84 ile -3.00 arası) · 11,439 maç · Ölçülmüş · Bunun %2 kadarı benzer şampiyonlardan ödünç alındı -
Irelia ile Azir: -3.2 100 maçta galibiyet (aralık -4.7 ile -1.6 arası) · 3,725 maç · Ölçülmüş · Bunun %5 kadarı benzer şampiyonlardan ödünç alındı -
Irelia ile Zed: -2.84 100 maçta galibiyet (aralık -3.59 ile -2.10 arası) · 17,918 maç · Ölçülmüş · Bunun %1 kadarı benzer şampiyonlardan ödünç alındı
-
Irelia ile Kog'Maw: +3.1 100 maçta galibiyet (aralık 1.8-4.5) · 5,290 maç · Ölçülmüş · Bunun %4 kadarı benzer şampiyonlardan ödünç alındı -
Irelia ile Xayah: +1.67 100 maçta galibiyet (aralık 0.76-2.57) · 11,906 maç · Ölçülmüş · Bunun %2 kadarı benzer şampiyonlardan ödünç alındı -
Irelia ile Miss Fortune: +1.08 100 maçta galibiyet (aralık 0.50-1.67) · 30,101 maç · Ölçülmüş · Bunun %1 kadarı benzer şampiyonlardan ödünç alındı
-
Irelia ile Ezreal: -2.70 100 maçta galibiyet (aralık -3.34 ile -2.05 arası) · 24,201 maç · Ölçülmüş · Bunun %1 kadarı benzer şampiyonlardan ödünç alındı -
Irelia ile Tristana: -1.45 100 maçta galibiyet (aralık -2.21 ile -0.69 arası) · 17,346 maç · Ölçülmüş · Bunun %1 kadarı benzer şampiyonlardan ödünç alındı -
Irelia ile Samira: -1.4 100 maçta galibiyet (aralık -2.5 ile -0.4 arası) · 8,751 maç · Ölçülmüş · Bunun %2 kadarı benzer şampiyonlardan ödünç alındı
-
Irelia ile Zilean: +3.2 100 maçta galibiyet (aralık 1.8-4.7) · 4,443 maç · Ölçülmüş · Bunun %4 kadarı benzer şampiyonlardan ödünç alındı -
Irelia ile Zyra: +2.86 100 maçta galibiyet (aralık 1.91-3.80) · 10,795 maç · Ölçülmüş · Bunun %2 kadarı benzer şampiyonlardan ödünç alındı -
Irelia ile Taric: +2.3 100 maçta galibiyet (aralık 0.4-4.3) · 2,268 maç · Ölçülmüş · Bunun %8 kadarı benzer şampiyonlardan ödünç alındı
-
Irelia ile Yuumi: -2.4 100 maçta galibiyet (aralık -3.4 ile -1.4 arası) · 9,498 maç · Ölçülmüş · Bunun %2 kadarı benzer şampiyonlardan ödünç alındı -
Irelia ile Pantheon: -1.96 100 maçta galibiyet (aralık -2.88 ile -1.03 arası) · 11,461 maç · Ölçülmüş · Bunun %2 kadarı benzer şampiyonlardan ödünç alındı -
Irelia ile Neeko: -1.7 100 maçta galibiyet (aralık -3.0 ile -0.4 arası) · 5,239 maç · Ölçülmüş · Bunun %4 kadarı benzer şampiyonlardan ödünç alındı