League of Legends Build na Irelia
Tier B · 59 #33 Top Patch 16.21
Všechny hodnosti
Jejich tým
- výher
- 50.0%
- her
- 322,042
- Vliv na výhry
- 0.0
- Pickrate
- 1.9%


Předmět 1Čepel Padlého krále
Výhry navíc tady: +3.6 na 100 her. Žádná jiná volba nad touto nemá jasný náskok.
Dokončené spolu
Dokončené spolu| Volba | Voleno | her |
|---|
  Nouzová, Čepel Padlého krále, Ničitel trupu | 23% | 44,410 |
|---|
  Čepel Padlého krále, Ničitel trupu, Tanec smrti | 20% | 37,779 |
|---|
  Čepel Padlého krále, Tanec smrti, Zabiják krakenů | 14% | 26,772 |
|---|
  Čepel Padlého krále, Ničitel trupu, Zabiják krakenů | 9% | 17,980 |
|---|

Předmět 2Ničitel trupu
Výhry navíc tady: +1.3 na 100 her. Žádná jiná volba nad touto nemá jasný náskok.
Dokončené spolu
Dokončené spolu| Volba | Voleno | her |
|---|
  Nouzová, Čepel Padlého krále, Ničitel trupu | 23% | 44,410 |
|---|
  Čepel Padlého krále, Ničitel trupu, Tanec smrti | 20% | 37,779 |
|---|
  Čepel Padlého krále, Tanec smrti, Zabiják krakenů | 14% | 26,772 |
|---|
  Čepel Padlého krále, Ničitel trupu, Zabiják krakenů | 9% | 17,980 |
|---|

Předmět 3Zabiják krakenů
Zabiják krakenů patří k sestavě, která vyhrává víc: +1.7 na 100 her, proti +1.1 u sestavy, kterou dokončí nejvíc hráčů.
Dokončené spolu
Dokončené spolu| Volba | Voleno | her |
|---|
  Nouzová, Čepel Padlého krále, Ničitel trupu | 23% | 44,410 |
|---|
  Čepel Padlého krále, Ničitel trupu, Tanec smrti | 20% | 37,779 |
|---|
  Čepel Padlého krále, Tanec smrti, Zabiják krakenů | 14% | 26,772 |
|---|
  Čepel Padlého krále, Ničitel trupu, Zabiják krakenů | 9% | 17,980 |
|---|

Předmět 4Anděl strážný
Anděl strážný vyhrává častěji než Nouzová, nejčastější volba: +1.3 proti -0.1 na 100 her. Může to být náhoda.

Předmět 5Sterakova zástava
Ze všeho, co jsme tu změřili, přidává nejvíc výher Sterakova zástava: +0.7 na 100 her. Anděl strážný, nejčastější volba, nemá číslo k porovnání.
QWE
SchopnostiQ > W > E
Výhry navíc tady: +1.9 na 100 her. Žádná jiná volba nad touto nemá jasný náskok.
Schopnosti: všechny možnosti| Volba | Voleno | Výhra | Výhry navíc |
|---|
| QWEQ + W + E | 87% | 50.6% | +1.9 může být náhoda |
|---|
| QEWQ + E + W | 13% | 48.7% | -1.7 jasný rozdíl |
|---|
| WQEW + Q + E | <1% | 41.1% | příliš velké na důvěru |
|---|
| WEQW + E + Q | <1% | 41.3% | -5.6 jasný rozdíl |
|---|
| EQWE + Q + W | <1% | 39.7% | -6.3 jasný rozdíl |
|---|
| EWQE + W + Q | <1% | 39.0% | -5.9 jasný rozdíl |
|---|
Úrovně 1 až 18
- 1Q
- 2E
- 3W
- 4Q
- 5Q
- 6R
- 7Q
- 8W
- 9Q
- 10W
- 11R
- 12W
- 13W
- 14E
- 15E
- 16R
- 17E
- 18E
- Q
- E
- W
- Q
- Q
- R
- Q
- W
- Q
- W
- R
- W
- W
- E
- E
- R
- E
- E
- výher
- 86.8%
- her
- 151
- Vliv na výhry
- +11.8
- Pickrate
- 0.0%

Předmět 1Čepel Padlého krále

Předmět 6Sterakova zástava
Běžná volba: hráči tohoto buildu se tu neshodnou.
QWE
SchopnostiQ > W > E
Schopnosti: všechny možnosti| Volba | Voleno | Výhra | Výhry navíc |
|---|
| QWEQ + W + E | 87% | 50.6% | +1.9 může být náhoda |
|---|
| QEWQ + E + W | 13% | 48.7% | -1.7 jasný rozdíl |
|---|
| WQEW + Q + E | <1% | 41.1% | příliš velké na důvěru |
|---|
| WEQW + E + Q | <1% | 41.3% | -5.6 jasný rozdíl |
|---|
| EQWE + Q + W | <1% | 39.7% | -6.3 jasný rozdíl |
|---|
| EWQE + W + Q | <1% | 39.0% | -5.9 jasný rozdíl |
|---|
- Q
- E
- W
- Q
- Q
- R
- Q
- W
- Q
- W
- R
- W
- W
- E
- E
- R
- E
- E
- výher
- 49.3%
- her
- 252,568
- Vliv na výhry
- -0.7
- Pickrate
- 1.5%


Předmět 1Čepel Padlého krále
Výhry navíc tady: +4.9 na 100 her. Žádná jiná volba nad touto nemá jasný náskok.
Dokončené spolu
Dokončené spolu| Volba | Voleno | her |
|---|
  Čepel Padlého krále, Tanec smrti, Zabiják krakenů | 34% | 52,922 |
|---|
  Nouzová, Čepel Padlého krále, Ničitel trupu | 12% | 18,158 |
|---|
  Nouzová, Čepel Padlého krále, Zabiják krakenů | 9% | 13,876 |
|---|
  Nouzová, Čepel Padlého krále, Tanec smrti | 8% | 13,181 |
|---|

Předmět 2Ničitel trupu
Ničitel trupu patří k sestavě, která vyhrává víc: +1.8 na 100 her, proti +1.2 u sestavy, kterou dokončí nejvíc hráčů.
Dokončené spolu
Dokončené spolu| Volba | Voleno | her |
|---|
  Čepel Padlého krále, Tanec smrti, Zabiják krakenů | 34% | 52,922 |
|---|
  Nouzová, Čepel Padlého krále, Ničitel trupu | 12% | 18,158 |
|---|
  Nouzová, Čepel Padlého krále, Zabiják krakenů | 9% | 13,876 |
|---|
  Nouzová, Čepel Padlého krále, Tanec smrti | 8% | 13,181 |
|---|

Předmět 3Tanec smrti
Výhry navíc tady: +0.7 na 100 her. Žádná jiná volba nad touto nemá jasný náskok.
Dokončené spolu
Dokončené spolu| Volba | Voleno | her |
|---|
  Čepel Padlého krále, Tanec smrti, Zabiják krakenů | 34% | 52,922 |
|---|
  Nouzová, Čepel Padlého krále, Ničitel trupu | 12% | 18,158 |
|---|
  Nouzová, Čepel Padlého krále, Zabiják krakenů | 9% | 13,876 |
|---|
  Nouzová, Čepel Padlého krále, Tanec smrti | 8% | 13,181 |
|---|

Předmět 4Anděl strážný
Výhry navíc tady: +2.1 na 100 her. Žádná jiná volba nad touto nemá jasný náskok.

Předmět 5Sterakova zástava
Sterakova zástava vyhrává častěji než Nekonečný hlad, nejčastější volba: +1.3 proti -1.2 na 100 her. Může to být náhoda.
QWE
SchopnostiQ > W > E
Výhry navíc tady: +1.4 na 100 her. Žádná jiná volba nad touto nemá jasný náskok.
Schopnosti: všechny možnosti| Volba | Voleno | Výhra | Výhry navíc |
|---|
| QWEQ + W + E | 85% | 49.8% | +1.4 může být náhoda |
|---|
| QEWQ + E + W | 14% | 48.6% | -1.0 jasný rozdíl |
|---|
| WQEW + Q + E | <1% | 39.8% | příliš velké na důvěru |
|---|
| WEQW + E + Q | <1% | 40.0% | příliš velké na důvěru |
|---|
| EQWE + Q + W | <1% | 38.3% | příliš velké na důvěru |
|---|
| EWQE + W + Q | <1% | 50.0% | -2.3 může být náhoda |
|---|
Úrovně 1 až 18
- 1Q
- 2E
- 3W
- 4Q
- 5Q
- 6R
- 7Q
- 8W
- 9Q
- 10W
- 11R
- 12W
- 13W
- 14E
- 15E
- 16R
- 17E
- 18E
- Q
- E
- W
- Q
- Q
- R
- Q
- W
- Q
- W
- R
- W
- W
- E
- E
- R
- E
- E
- výher
- 58.0%
- her
- 1,074
- Vliv na výhry
- +4.1
- Pickrate
- 0.4%

Předmět 1Čepel Padlého krále

Předmět 6Nekonečný hlad
Běžná volba: hráči tohoto buildu se tu neshodnou.
QWE
SchopnostiQ > W > E
Schopnosti: všechny možnosti| Volba | Voleno | Výhra | Výhry navíc |
|---|
| QWEQ + W + E | 85% | 49.8% | +1.4 může být náhoda |
|---|
| QEWQ + E + W | 14% | 48.6% | -1.0 jasný rozdíl |
|---|
| WQEW + Q + E | <1% | 39.8% | příliš velké na důvěru |
|---|
| WEQW + E + Q | <1% | 40.0% | příliš velké na důvěru |
|---|
| EQWE + Q + W | <1% | 38.3% | příliš velké na důvěru |
|---|
| EWQE + W + Q | <1% | 50.0% | -2.3 může být náhoda |
|---|
- Q
- E
- W
- Q
- Q
- R
- Q
- W
- Q
- W
- R
- W
- W
- E
- E
- R
- E
- E
Build Irelia Bot
- výher
- 49.5%
- her
- 9,793
- Vliv na výhry
- -0.4
- Pickrate
- 0.1%

Útočný úlomekRychlost útoků
Výhry navíc tady: +2.2 na 100 her. Žádná jiná volba nad touto nemá jasný náskok.
Útočný úlomek: všechny možnosti| Volba | Voleno | Výhra | Výhry navíc |
|---|
Rychlost útoků | 95% | 49.9% | +2.2 může být náhoda |
|---|
Adaptivní síla | 4% | 43.8% | -2.4 může být náhoda |
|---|

Flexibilní úlomekAdaptivní síla
Výhry navíc tady: +0.1 na 100 her. Žádná jiná volba nad touto nemá jasný náskok.
Flexibilní úlomek: všechny možnosti| Volba | Voleno | Výhra | Výhry navíc |
|---|
Adaptivní síla | 98% | 49.6% | +0.1 může být náhoda |
|---|
QWE
SchopnostiQ > W > E
Výhry navíc tady: +3.2 na 100 her. Žádná jiná volba nad touto nemá jasný náskok.
Schopnosti: všechny možnosti| Volba | Voleno | Výhra | Výhry navíc |
|---|
| QWEQ + W + E | 84% | 50.3% | +3.2 může být náhoda |
|---|
| QEWQ + E + W | 15% | 48.2% | -2.8 jasný rozdíl |
|---|
Úrovně 1 až 18
- 1Q
- 2E
- 3W
- 4Q
- 5Q
- 6R
- 7Q
- 8W
- 9Q
- 10W
- 11R
- 12W
- 13W
- 14E
- 15E
- 16R
- 17E
- 18E
- Q
- E
- W
- Q
- Q
- R
- Q
- W
- Q
- W
- R
- W
- W
- E
- E
- R
- E
- E
Běžná hra na Top
318,845 her Proti všem šampionům na Top
- Top 1 % Solo killy 4.2
- Top 1 % Farma / min 8.1
- Spodních 4 % Asistence 4.3
- Killy
- 7.5 Top 16 %
- Smrti
- 7.7 Nejvíce 17 %
- Účast na killech
- 36% Top 47 %
- Poš. týmu
- 24% Top 22 %
- Poš. / min
- 845 Top 36 %
- Zlato / min
- 465 Top 1 %
- Vize / min
- 0.74 Spodních 35 %
- Ovládací totemy
- 0.5 Spodních 33 %
- První krev
- 23% Top 5 %
Proti soupeři na lajně
- Level 6 v 5:29
- Level 11 v 13:07
Prostřední hra v každé minutě
10 min15 min20 min Farma +15+24+30 Zlato +456+878+1,148
Udělené poškození
Magické 25% Fyzické 75%
Zemřel na
Fyzické 54% Magické 34% Přímé 12%
Běžná hra na Mid
250,254 her Proti všem šampionům na Mid
- Top 1 % Farma / min 7.9
- Top 2 % Solo killy 4.2
- Spodních 6 % Asistence 4.9
- Killy
- 8.5 Top 21 %
- Smrti
- 7.9 Nejvíce 11 %
- Účast na killech
- 41% Spodních 36 %
- Poš. týmu
- 24% Top 22 %
- Poš. / min
- 871 Top 38 %
- Zlato / min
- 473 Top 2 %
- Vize / min
- 0.65 Spodních 37 %
- Ovládací totemy
- 0.5 Spodních 32 %
- První krev
- 20% Top 4 %
Proti soupeři na lajně
- Level 6 v 5:21
- Level 11 v 14:29
Prostřední hra v každé minutě
10 min15 min20 min Farma +15+22+30 Zlato +450+863+1,204
Udělené poškození
Magické 24% Fyzické 76%
Zemřel na
Fyzické 52% Magické 36% Přímé 12%
Běžná hra na Bot
9,675 her Proti všem šampionům na Bot
- Top 2 % Farma / min 7.8
- Top 2 % Zlato / min 510
- Spodních 3 % Asistence 5.9
- Killy
- 10.0 Top 10 %
- Smrti
- 8.8 Nejvíce 9 %
- Solo killy
- 2.2 Top 5 %
- Účast na killech
- 47% Top 30 %
- Poš. týmu
- 23% Top 18 %
- Poš. / min
- 875 Top 26 %
- Vize / min
- 0.62 Spodních 24 %
- Ovládací totemy
- 0.4 Spodních 18 %
- První krev
- 22% Top 6 %
Proti soupeři na lajně
- Level 6 v 7:34
- Level 11 v 18:05
Prostřední hra v každé minutě
10 min15 min20 min Farma +11+19+26 Zlato +468+857+1,194
Udělené poškození
Magické 24% Fyzické 76%
Zemřel na
Fyzické 54% Magické 34% Přímé 12% Matchupy a spoluhráči jsou z her Irelia na Top.
Těžké -
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-2.4 Poppy: -2.4 výhry na 100 her (rozpětí -4.7 až 0.0) · 1,558 her · Naměřeno · 11 % z toho je vypůjčeno z podobných šampionů -
-2.3 Singed: -2.3 výhry na 100 her (rozpětí -4.1 až -0.4) · 2,660 her · Naměřeno · 7 % z toho je vypůjčeno z podobných šampionů -
-2.1 Fiora: -2.1 výhry na 100 her (rozpětí -3.3 až -0.8) · 5,963 her · Naměřeno · 3 % z toho je vypůjčeno z podobných šampionů -
-1.7 Urgot: -1.7 výhry na 100 her (rozpětí -3.3 až -0.1) · 3,705 her · Naměřeno · 5 % z toho je vypůjčeno z podobných šampionů -
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
Lehké -
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
+5.5 Vladimir: +5.5 výhry na 100 her (rozpětí 3.4-7.7) · 1,823 her · Naměřeno · 10 % z toho je vypůjčeno z podobných šampionů -
+5.5 Quinn: +5.5 výhry na 100 her (rozpětí 3.2-7.7) · 1,673 her · Naměřeno · 11 % z toho je vypůjčeno z podobných šampionů -
+5.5 Zed: +5.5 výhry na 100 her (rozpětí 2.6-8.3) · 954 her · Sloučeno · 17 % z toho je vypůjčeno z podobných šampionů -
+5.3 Ambessa: +5.3 výhry na 100 her (rozpětí 3.9-6.7) · 4,719 her · Naměřeno · 4 % z toho je vypůjčeno z podobných šampionů -
+5.2 Anivia: +5.2 výhry na 100 her (rozpětí 2.1-8.2) · 830 her · Sloučeno · 19 % z toho je vypůjčeno z podobných šampionů -
+5.2 Locke: +5.2 výhry na 100 her (rozpětí 1.3-9.0) · 437 her · Sloučeno · 31 % z toho je vypůjčeno z podobných šampionů -
+5.1 Jarvan IV.: +5.1 výhry na 100 her (rozpětí 0.1-10.1) · 178 her · Sloučeno · 53 % z toho je vypůjčeno z podobných šampionů -
+4.9 Karthus: +4.9 výhry na 100 her (rozpětí 0.1-9.8) · 203 her · Sloučeno · 50 % z toho je vypůjčeno z podobných šampionů -
+4.9 Rumble: +4.9 výhry na 100 her (rozpětí 2.9-6.9) · 2,235 her · Naměřeno · 8 % z toho je vypůjčeno z podobných šampionů -
+4.9 Naafiri: +4.9 výhry na 100 her (rozpětí 0.9-8.8) · 411 her · Sloučeno · 33 % z toho je vypůjčeno z podobných šampionů -
+4.7 Brand: +4.7 výhry na 100 her (rozpětí 1.3-8.2) · 601 her · Sloučeno · 25 % z toho je vypůjčeno z podobných šampionů -
+4.1 Vayne: +4.1 výhry na 100 her (rozpětí 2.0-6.2) · 1,922 her · Naměřeno · 9 % z toho je vypůjčeno z podobných šampionů -
+4.0 Aatrox: +4.00 výhry na 100 her (rozpětí 3.04-4.96) · 10,073 her · Naměřeno · 2 % z toho je vypůjčeno z podobných šampionů -
+3.8 Kennen: +3.8 výhry na 100 her (rozpětí 2.1-5.4) · 3,258 her · Naměřeno · 6 % z toho je vypůjčeno z podobných šampionů -
+3.7 Yorick: +3.7 výhry na 100 her (rozpětí 2.7-4.7) · 8,724 her · Naměřeno · 2 % z toho je vypůjčeno z podobných šampionů -
+3.7 Yone: +3.67 výhry na 100 her (rozpětí 2.91-4.43) · 16,366 her · Naměřeno · 1 % z toho je vypůjčeno z podobných šampionů -
+3.4 Gnar: +3.4 výhry na 100 her (rozpětí 2.1-4.6) · 5,803 her · Naměřeno · 3 % z toho je vypůjčeno z podobných šampionů -
+3.1 Kayle: +3.1 výhry na 100 her (rozpětí 1.7-4.5) · 4,492 her · Naměřeno · 4 % z toho je vypůjčeno z podobných šampionů -
+2.6 Gangplank: +2.6 výhry na 100 her (rozpětí 1.6-3.7) · 8,692 her · Naměřeno · 2 % z toho je vypůjčeno z podobných šampionů -
+2.6 Dr. Mundo: +2.6 výhry na 100 her (rozpětí 1.3-3.9) · 5,258 her · Naměřeno · 4 % z toho je vypůjčeno z podobných šampionů -
+1.9 Gragas: +1.9 výhry na 100 her (rozpětí 0.0-3.7) · 2,638 her · Naměřeno · 7 % z toho je vypůjčeno z podobných šampionů -
+1.8 K'Sante: +1.8 výhry na 100 her (rozpětí 0.2-3.3) · 3,911 her · Naměřeno · 5 % z toho je vypůjčeno z podobných šampionů -
+1.4 Teemo: +1.44 výhry na 100 her (rozpětí 0.49-2.40) · 10,286 her · Naměřeno · 2 % z toho je vypůjčeno z podobných šampionů -
+1.4 Pantheon: +1.4 výhry na 100 her (rozpětí 0.1-2.8) · 5,100 her · Naměřeno · 4 % z toho je vypůjčeno z podobných šampionů -
+1.4 Akali: +1.4 výhry na 100 her (rozpětí 0.1-2.6) · 5,674 her · Naměřeno · 3 % z toho je vypůjčeno z podobných šampionů -
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
vs
-6.0 Kontrovaný
vs
-5.6 Kontrovaný
vs
-5.2 Kontrovaný
vs
-5.1 Kontrovaný
vs
-4.8 Kontrovaný
vs
-4.6 Kontrovaný
vs
-3.9 Kontrovaný
vs
-3.3 Kontrovaný
vs
-3.3 Kontrovaný
vs
-3.0 Kontrovaný
vs
-3.0 Kontrovaný
vs
-2.9 Kontrovaný
vs
-2.7 Kontrovaný
vs
-2.7 Kontrovaný
vs
-2.6 Kontrovaný
vs
-2.5 Kontrovaný
vs
+10.5 Ve výhodě
vs
+8.8 Ve výhodě
vs
+8.6 Ve výhodě
vs
+8.3 Ve výhodě
vs
+8.3 Ve výhodě
vs
+8.2 Ve výhodě
vs
+7.9 Ve výhodě
vs
+7.3 Ve výhodě
vs
+7.2 Ve výhodě
vs
+6.9 Ve výhodě
vs
+6.4 Ve výhodě
vs
+6.2 Ve výhodě
vs
+6.2 Ve výhodě
vs
+6.0 Ve výhodě
vs
+6.0 Ve výhodě
vs
+5.7 Ve výhodě Spoluhráči
Top Patch 16.20 Všech 172 Matchupy a spoluhráči jsou z her Irelia na Top.
Jungle -
+3.1 Irelia s Sejuani: +3.1 výhry na 100 her (rozpětí 1.8-4.4) · 5,424 her · Naměřeno · 4 % z toho je vypůjčeno z podobných šampionů -
+3.1 Irelia s Shyvana: +3.1 výhry na 100 her (rozpětí 2.0-4.1) · 9,273 her · Naměřeno · 2 % z toho je vypůjčeno z podobných šampionů -
+2.6 Irelia s Rammus: +2.6 výhry na 100 her (rozpětí 1.4-3.9) · 5,938 her · Naměřeno · 3 % z toho je vypůjčeno z podobných šampionů
-
-4.5 Irelia s Rengar: -4.5 výhry na 100 her (rozpětí -5.8 až -3.3) · 5,793 her · Naměřeno · 3 % z toho je vypůjčeno z podobných šampionů -
-2.0 Irelia s Xin Zhao: -2.0 výhry na 100 her (rozpětí -3.4 až -0.6) · 4,695 her · Naměřeno · 4 % z toho je vypůjčeno z podobných šampionů -
-2.0 Irelia s Qiyana: -1.96 výhry na 100 her (rozpětí -2.82 až -1.10) · 13,273 her · Naměřeno · 1 % z toho je vypůjčeno z podobných šampionů
Mid -
+2.7 Irelia s Heimerdinger: +2.7 výhry na 100 her (rozpětí 0.7-4.8) · 2,091 her · Naměřeno · 9 % z toho je vypůjčeno z podobných šampionů -
+1.8 Irelia s Hwei: +1.8 výhry na 100 her (rozpětí 0.7-2.9) · 8,365 her · Naměřeno · 2 % z toho je vypůjčeno z podobných šampionů -
+1.7 Irelia s Malzahar: +1.71 výhry na 100 her (rozpětí 0.87-2.54) · 14,066 her · Naměřeno · 1 % z toho je vypůjčeno z podobných šampionů
-
-4.5 Irelia s K'Sante: -4.5 výhry na 100 her (rozpětí -8.9 až -0.2) · 301 her · Sloučeno · 40 % z toho je vypůjčeno z podobných šampionů -
-4.2 Irelia s Azir: -4.2 výhry na 100 her (rozpětí -5.9 až -2.5) · 3,268 her · Naměřeno · 6 % z toho je vypůjčeno z podobných šampionů -
-4.1 Irelia s Mel: -4.07 výhry na 100 her (rozpětí -4.92 až -3.23) · 13,702 her · Naměřeno · 1 % z toho je vypůjčeno z podobných šampionů
Bot -
+2.2 Irelia s Ziggs: +2.2 výhry na 100 her (rozpětí 1.0-3.5) · 5,897 her · Naměřeno · 3 % z toho je vypůjčeno z podobných šampionů -
+1.9 Irelia s Jinx: +1.93 výhry na 100 her (rozpětí 1.36-2.50) · 31,861 her · Naměřeno · 1 % z toho je vypůjčeno z podobných šampionů -
+1.6 Irelia s Kog'Maw: +1.6 výhry na 100 her (rozpětí 0.3-2.9) · 5,541 her · Naměřeno · 3 % z toho je vypůjčeno z podobných šampionů
-
-2.7 Irelia s Varus: -2.7 výhry na 100 her (rozpětí -3.9 až -1.4) · 6,278 her · Naměřeno · 3 % z toho je vypůjčeno z podobných šampionů -
-2.5 Irelia s Ezreal: -2.54 výhry na 100 her (rozpětí -3.22 až -1.86) · 21,818 her · Naměřeno · 1 % z toho je vypůjčeno z podobných šampionů -
-1.6 Irelia s Vayne: -1.6 výhry na 100 her (rozpětí -2.7 až -0.6) · 8,395 her · Naměřeno · 2 % z toho je vypůjčeno z podobných šampionů
Podpora -
+2.3 Irelia s Zilean: +2.3 výhry na 100 her (rozpětí 0.9-3.8) · 4,464 her · Naměřeno · 4 % z toho je vypůjčeno z podobných šampionů -
+2.0 Irelia s Rell: +2.0 výhry na 100 her (rozpětí 0.7-3.3) · 5,774 her · Naměřeno · 3 % z toho je vypůjčeno z podobných šampionů -
+1.9 Irelia s Leona: +1.89 výhry na 100 her (rozpětí 1.11-2.67) · 16,170 her · Naměřeno · 1 % z toho je vypůjčeno z podobných šampionů
-
-4.4 Irelia s Camille: -4.4 výhry na 100 her (rozpětí -6.2 až -2.6) · 2,772 her · Naměřeno · 7 % z toho je vypůjčeno z podobných šampionů -
-2.0 Irelia s Yuumi: -2.01 výhry na 100 her (rozpětí -3.00 až -1.02) · 9,830 her · Naměřeno · 2 % z toho je vypůjčeno z podobných šampionů -
-1.8 Irelia s Pyke: -1.79 výhry na 100 her (rozpětí -2.74 až -0.85) · 10,867 her · Naměřeno · 2 % z toho je vypůjčeno z podobných šampionů
ko.lol pro počítač Tvůj další předmět, živě ve tvé hře.
Čteno z předmětů, statů a šampionů nepřátelského týmu. A tvůj nejlepší pick ve výběru šampionů k tomu.
Ukázka