League of Legends Build voor Nunu & Willump
Nunu & Willump Jungle build
Een zeldzame build die vaker wint.
- gewonnen
- 49.4%
- games
- 54,208
- Winimpact
- -0.5
- Pickrate
- 1.1%
StartitemsGustwalker Hatchling
Extra winst hier: +1.6 per 100 games. Geen andere keuze heeft een duidelijke voorsprong op deze.
| Keuze | Gekozen | Gewonnen | Extra winst |
|---|---|---|---|
| 48% | 50.5% | +1.6 kan toeval zijn | |
| 36% | 47.8% | -1.7 duidelijk verschil | |
| 6% | 48.7% | -2.0 duidelijk verschil | |
| 4% | 48.5% | 0.0 kan toeval zijn | |
| 4% | 52.3% | +0.7 kan toeval zijn | |
| 3% | 50.7% | +1.6 kan toeval zijn |
De bootsPlated Steelcaps
Extra winst hier: +3.7 per 100 games. Geen andere keuze heeft een duidelijke voorsprong op deze.
Master+-spelers kiezen dit: 39% van hun games. Over alle ranks wordt Sorcerer's Shoes het meest gekozen.
| Keuze | Gekozen | Gewonnen | Extra winst | Tijd |
|---|---|---|---|---|
| 49% | 48.2% | te groot om te vertrouwen | 13:02 | |
| 24% | 51.4% | +3.7 kan toeval zijn | 13:55 | |
| 19% | 51.6% | +3.1 kan toeval zijn | 14:09 | |
| 7% | 47.2% | -0.8 duidelijk verschil | 11:31 | |
| 1% | 56.0% | +0.6 duidelijk verschil | 9:55 |
Tegen een team met vooral AD
| Keuze | Gekozen | Gewonnen | Uitkomst |
|---|---|---|---|
| 47% | 48.7% | meest gekocht | |
| 32% | 52.5% | won vaker | |
| 11% | 48.5% | ongeveer gelijk | |
| 6% | 47.5% | ongeveer gelijk |
Tegen een team met vooral AP
| Keuze | Gekozen | Gewonnen | Uitkomst |
|---|---|---|---|
| 48% | 48.4% | meest gekocht | |
| 32% | 54.4% | won vaker | |
| 11% | 44.8% | ongeveer gelijk | |
| 6% | 48.0% | ongeveer gelijk |
Vaker gekocht tegen één soort schade
| Keuze | AD-team | AP-team |
|---|---|---|
| 32% | 11% | |
| 11% | 32% | |
| 12% | 23% | |
| 18% | 9% | |
| 2% | 11% | |
| 9% | 3% | |
| 24% | 19% | |
| 8% | 5% | |
| 5% | 2% | |
| 21% | 23% |
Item nr. 1Liandry's Torment
Extra winst hier: +2.8 per 100 games. Geen andere keuze heeft een duidelijke voorsprong op deze.
| Keuze | Gekozen | Gewonnen | Extra winst | Tijd |
|---|---|---|---|---|
| 33% | 50.8% | +2.8 kan toeval zijn | 11:35 | |
| 33% | 48.3% | -2.8 duidelijk verschil | 10:46 | |
| 23% | 47.1% | -2.8 duidelijk verschil | 11:03 | |
| 5% | 55.1% | +4.4 duidelijk verschil | 11:38 | |
| 1% | 51.3% | +2.3 kan toeval zijn | 13:08 | |
| 1% | 66.1% | gekocht als je al voor staat | ||
| 1% | 49.3% | -3.6 duidelijk verschil | ||
| 1% | 57.4% | +3.6 kan toeval zijn |
Samen afgemaakt
| Keuze | Gekozen | games |
|---|---|---|
| 10% | 3,169 | |
| 9% | 2,917 | |
| 9% | 2,854 | |
| 4% | 1,219 |
Item nr. 2Dead Man's Plate
Extra winst hier: +2.7 per 100 games. Geen andere keuze heeft een duidelijke voorsprong op deze.
| Keuze | Gekozen | Gewonnen | Extra winst | Tijd |
|---|---|---|---|---|
| 19% | 52.1% | +2.7 kan toeval zijn | 20:23 | |
| 16% | 45.2% | -3.8 kan toeval zijn | 20:03 | |
| 13% | 46.1% | te groot om te vertrouwen | 19:04 | |
| 12% | 52.2% | -2.0 kan toeval zijn | 19:40 | |
| 7% | 48.5% | -1.3 kan toeval zijn | 18:56 | |
| 4% | 54.0% | +3.9 kan toeval zijn | ||
| 4% | 71.7% | gekocht als je al voor staat | ||
| 1% | 53.2% | te groot om te vertrouwen |
Samen afgemaakt
| Keuze | Gekozen | games |
|---|---|---|
| 10% | 3,169 | |
| 9% | 2,917 | |
| 9% | 2,854 | |
| 4% | 1,219 |
Item nr. 3Spirit Visage
Extra winst hier: +2.5 per 100 games. Geen andere keuze heeft een duidelijke voorsprong op deze.
| Keuze | Gekozen | Gewonnen | Extra winst | Tijd |
|---|---|---|---|---|
| 17% | 50.3% | te groot om te vertrouwen | 25:36 | |
| 15% | 54.1% | +2.5 kan toeval zijn | 26:01 | |
| 12% | 48.9% | -2.1 kan toeval zijn | 26:34 | |
| 10% | 52.8% | -1.5 kan toeval zijn | 25:54 | |
| 8% | 53.8% | +2.6 kan toeval zijn | 25:43 | |
| 5% | 74.8% | gekocht als je al voor staat | ||
| 3% | 56.0% | te groot om te vertrouwen | ||
| 1% | 58.8% | +2.7 kan toeval zijn |
Samen afgemaakt
| Keuze | Gekozen | games |
|---|---|---|
| 10% | 3,169 | |
| 9% | 2,917 | |
| 9% | 2,854 | |
| 4% | 1,219 |
Item nr. 4Thornmail
Extra winst hier: 0.0 per 100 games. Geen andere keuze heeft een duidelijke voorsprong op deze.
| Keuze | Gekozen | Gewonnen | Extra winst | Tijd |
|---|---|---|---|---|
| 38% | 57.4% | 0.0 kan toeval zijn | 30:59 | |
| 8% | 45.9% | -0.4 kan toeval zijn | ||
| 8% | 72.6% | gekocht als je al voor staat | ||
| 6% | 48.7% | -0.3 kan toeval zijn | ||
| 6% | 55.9% | -0.2 kan toeval zijn | 31:05 |
Item nr. 5Jak'Sho, The Protean
| Keuze | Gekozen | Gewonnen |
|---|---|---|
| 16% | 51.8% |
Item nr. 6Zhonya's Hourglass
| Keuze | Gekozen | Gewonnen | Tijd |
|---|---|---|---|
| 16% | 54.8% | 37:39 | |
| 10% | - | 38:14 | |
| 9% | - | 37:33 | |
| 8% | - | 39:00 | |
| 5% | - | 39:33 |
HoofdruneElectrocute
Electrocute wint vaker dan Dark Harvest, de meest gekozen: +0.7 tegenover -1.2 per 100 games. Het verschil is duidelijk.
| Keuze | Gekozen | Gewonnen | Extra winst |
|---|---|---|---|
| 48% | 49.4% | -0.3 kan toeval zijn | |
| 36% | 48.4% | -1.2 kan toeval zijn | |
| 6% | 50.4% | +0.7 duidelijk verschil | |
| 4% | 52.2% | +3.5 duidelijk verschil | |
| 4% | 53.7% | +3.8 duidelijk verschil | |
| <1% | 56.2% | +1.2 kan toeval zijn | |
| <1% | 45.6% | -0.8 kan toeval zijn | |
| <1% | 60.5% | +1.8 kan toeval zijn |
Hoofdrij 1Cheap Shot
Een keuze uit een andere runeboom heeft hier een duidelijke voorsprong (+4.1 per 100 games), maar een boom wisselt alleen met de hele pagina.
| Keuze | Gekozen | Gewonnen | Extra winst |
|---|---|---|---|
| 42% | 48.8% | -0.9 kan toeval zijn | |
| 40% | 48.9% | -0.9 kan toeval zijn | |
| 8% | 51.3% | +2.1 duidelijk verschil | |
| 4% | 52.6% | +3.6 duidelijk verschil | |
| 4% | 54.8% | +4.1 duidelijk verschil | |
| <1% | 45.7% | -2.8 kan toeval zijn | |
| <1% | 46.9% | -2.0 kan toeval zijn | |
| <1% | 48.9% | -1.6 kan toeval zijn |
Hoofdrij 2Sixth Sense
Sixth Sense wint vaker dan Grisly Mementos, de meest gekozen: +1.3 tegenover -1.3 per 100 games. Het verschil is duidelijk.
| Keuze | Gekozen | Gewonnen | Extra winst |
|---|---|---|---|
| 42% | 49.0% | -0.7 kan toeval zijn | |
| 36% | 48.2% | -1.3 kan toeval zijn | |
| 6% | 51.2% | +1.8 duidelijk verschil | |
| 5% | 51.9% | +1.3 duidelijk verschil | |
| 4% | 52.8% | +3.6 duidelijk verschil | |
| 3% | 54.8% | +3.7 duidelijk verschil | |
| 1% | 53.8% | +3.6 duidelijk verschil | |
| 1% | 50.4% | -1.3 kan toeval zijn |
Hoofdrij 3Ultimate Hunter
Ultimate Hunter wint vaker dan Relentless Hunter, de meest gekozen: -0.7 tegenover -0.9 per 100 games. Het kan toeval zijn.
| Keuze | Gekozen | Gewonnen | Extra winst |
|---|---|---|---|
| 46% | 49.4% | -0.3 kan toeval zijn | |
| 39% | 48.7% | -0.9 kan toeval zijn | |
| 4% | 52.2% | +3.2 duidelijk verschil | |
| 3% | 54.1% | +3.3 duidelijk verschil | |
| 2% | 48.9% | -0.7 kan toeval zijn | |
| 1% | 47.1% | 0.0 kan toeval zijn | |
| 1% | 55.2% | +3.8 duidelijk verschil | |
| 1% | 52.7% | +4.0 duidelijk verschil |
Tweede padSorcery
Extra winst hier: +0.2 per 100 games. Geen andere keuze heeft een duidelijke voorsprong op deze.
| Keuze | Gekozen | Gewonnen | Extra winst |
|---|---|---|---|
| 46% | 49.3% | +0.2 kan toeval zijn | |
| 34% | 50.1% | +0.9 kan toeval zijn | |
| 15% | 47.4% | -2.0 duidelijk verschil | |
| 4% | 51.7% | 0.0 kan toeval zijn | |
| 1% | 52.6% | -0.6 kan toeval zijn |
Secundaire runesAxiom Arcanist + Celerity
Axiom Arcanist + Celerity wint vaker dan Waterwalking + Celerity, de meest gekozen: +3.3 tegenover -2.6 per 100 games. Het verschil is duidelijk.
| Keuze | Gekozen | Gewonnen | Extra winst |
|---|---|---|---|
| 79% | 48.7% | -2.6 kan toeval zijn | |
| 7% | 52.4% | +2.7 duidelijk verschil | |
| 5% | 53.7% | +3.3 duidelijk verschil | |
| 2% | 49.4% | +1.2 duidelijk verschil | |
| 1% | 50.8% | +0.7 duidelijk verschil | |
| 1% | 51.6% | +0.2 kan toeval zijn | |
| 1% | 48.3% | +0.4 kan toeval zijn | |
| 1% | 50.4% | +0.1 kan toeval zijn |
AanvalsshardAbility Haste
Ability Haste wint vaker dan Attack Speed, de meest gekozen: +3.0 tegenover -0.8 per 100 games. Het verschil is duidelijk.
| Keuze | Gekozen | Gewonnen | Extra winst |
|---|---|---|---|
| 45% | 48.9% | -0.8 kan toeval zijn | |
| 44% | 48.8% | -0.6 kan toeval zijn | |
| 12% | 53.4% | +3.0 duidelijk verschil |
FlexshardHealth Scaling
Health Scaling wint vaker dan Adaptive Force, de meest gekozen: +4.0 tegenover -2.6 per 100 games. Het verschil is duidelijk.
| Keuze | Gekozen | Gewonnen | Extra winst |
|---|---|---|---|
| 93% | 49.0% | -2.6 kan toeval zijn | |
| 5% | 53.3% | +1.8 duidelijk verschil | |
| 2% | 56.3% | +4.0 duidelijk verschil |
VerdedigingsshardTenacity and Slow Resist
Tenacity and Slow Resist wint vaker dan Health Scaling, de meest gekozen: +1.8 tegenover -2.0 per 100 games. Het verschil is duidelijk.
| Keuze | Gekozen | Gewonnen | Extra winst |
|---|---|---|---|
| 91% | 49.2% | -2.0 kan toeval zijn | |
| 6% | 51.0% | +1.8 duidelijk verschil | |
| 3% | 53.5% | +1.8 duidelijk verschil |
QEW
De skillsQ > E > W
Extra winst hier: +3.9 per 100 games. Geen andere keuze heeft een duidelijke voorsprong op deze.
| Keuze | Gekozen | Gewonnen | Extra winst |
|---|---|---|---|
| QEWQ + E + W | 85% | 50.4% | +3.9 kan toeval zijn |
| QWEQ + W + E | 13% | 46.1% | -2.8 duidelijk verschil |
| WQEW + Q + E | 1% | 38.5% | te groot om te vertrouwen |
| EQWE + Q + W | <1% | 45.8% | -4.6 duidelijk verschil |
| WEQW + E + Q | <1% | 40.2% | te groot om te vertrouwen |
| EWQE + W + Q | <1% | 55.8% | -3.1 duidelijk verschil |
Levels 1 tot 18
- 1Q
- 2W
- 3E
- 4Q
- 5Q
- 6R
- 7Q
- 8E
- 9Q
- 10E
- 11R
- 12E
- 13E
- 14W
- 15W
- 16R
- 17W
- 18W
Eerst Q maxen: 50.3% gewonnen. Eerst W: 39.2% gewonnen (won vaker).
- Q
- W
- E
- Q
- Q
- R
- Q
- E
- Q
- E
- R
- E
- E
- W
- W
- R
- W
- W
De spellsFlash + Smite
Extra winst hier: +1.8 per 100 games. Geen andere keuze heeft een duidelijke voorsprong op deze.
| Keuze | Gekozen | Gewonnen | Extra winst |
|---|---|---|---|
| 98% | 49.5% | +1.8 kan toeval zijn | |
| 2% | 47.9% | -1.4 duidelijk verschil | |
| <1% | 41.0% | -1.6 kan toeval zijn | |
| <1% | 34.0% | -3.2 duidelijk verschil |
- gewonnen
- 54.8%
- games
- 2,206
- Winimpact
- +3.7
- Pickrate
- 4.8%
StartitemsGustwalker Hatchling
De gewone keuze: spelers van deze build zijn het hier niet eens.
| Keuze | Gekozen | Gewonnen | Extra winst |
|---|---|---|---|
| 48% | 50.5% | +1.6 kan toeval zijn | |
| 36% | 47.8% | -1.7 duidelijk verschil | |
| 6% | 48.7% | -2.0 duidelijk verschil | |
| 4% | 48.5% | 0.0 kan toeval zijn | |
| 4% | 52.3% | +0.7 kan toeval zijn | |
| 3% | 50.7% | +1.6 kan toeval zijn |
De bootsPlated Steelcaps
| Keuze | Gekozen | Gewonnen |
|---|---|---|
| 48% | 55.6% | |
| 41% | 54.4% | |
| 6% | 58.5% | |
| 4% | 52.0% | |
| 2% | 56.8% |
Item nr. 1Sunfire Aegis
| Keuze | Gekozen | Gewonnen |
|---|---|---|
| 100% | 54.7% |
Item nr. 2Liandry's Torment
De gewone keuze: spelers van deze build zijn het hier niet eens.
| Keuze | Gekozen | Gewonnen | Extra winst | Tijd |
|---|---|---|---|---|
| 33% | 50.8% | +2.8 kan toeval zijn | 11:35 | |
| 33% | 48.3% | -2.8 duidelijk verschil | 10:46 | |
| 23% | 47.1% | -2.8 duidelijk verschil | 11:03 | |
| 5% | 55.1% | +4.4 duidelijk verschil | 11:38 | |
| 1% | 51.3% | +2.3 kan toeval zijn | 13:08 | |
| 1% | 66.1% | gekocht als je al voor staat | ||
| 1% | 49.3% | -3.6 duidelijk verschil | ||
| 1% | 57.4% | +3.6 kan toeval zijn |
Item nr. 3Dead Man's Plate
De gewone keuze: spelers van deze build zijn het hier niet eens.
| Keuze | Gekozen | Gewonnen | Extra winst | Tijd |
|---|---|---|---|---|
| 19% | 52.1% | +2.7 kan toeval zijn | 20:23 | |
| 16% | 45.2% | -3.8 kan toeval zijn | 20:03 | |
| 13% | 46.1% | te groot om te vertrouwen | 19:04 | |
| 12% | 52.2% | -2.0 kan toeval zijn | 19:40 | |
| 7% | 48.5% | -1.3 kan toeval zijn | 18:56 | |
| 4% | 54.0% | +3.9 kan toeval zijn | ||
| 4% | 71.7% | gekocht als je al voor staat | ||
| 1% | 53.2% | te groot om te vertrouwen |
Item nr. 4Randuin's Omen
| Keuze | Gekozen | Gewonnen |
|---|---|---|
| 15% | 67.0% | |
| 13% | 68.5% | |
| 12% | 55.7% | |
| 12% | 64.2% | |
| 8% | 76.7% |
Item nr. 5Spirit Visage
De gewone keuze: spelers van deze build zijn het hier niet eens.
| Keuze | Gekozen | Gewonnen | Extra winst | Tijd |
|---|---|---|---|---|
| 17% | 50.3% | te groot om te vertrouwen | 25:36 | |
| 15% | 54.1% | +2.5 kan toeval zijn | 26:01 | |
| 12% | 48.9% | -2.1 kan toeval zijn | 26:34 | |
| 10% | 52.8% | -1.5 kan toeval zijn | 25:54 | |
| 8% | 53.8% | +2.6 kan toeval zijn | 25:43 | |
| 5% | 74.8% | gekocht als je al voor staat | ||
| 3% | 56.0% | te groot om te vertrouwen | ||
| 1% | 58.8% | +2.7 kan toeval zijn |
Item nr. 6Thornmail
De gewone keuze: spelers van deze build zijn het hier niet eens.
| Keuze | Gekozen | Gewonnen | Extra winst | Tijd |
|---|---|---|---|---|
| 38% | 57.4% | 0.0 kan toeval zijn | 30:59 | |
| 8% | 45.9% | -0.4 kan toeval zijn | ||
| 8% | 72.6% | gekocht als je al voor staat | ||
| 6% | 48.7% | -0.3 kan toeval zijn | ||
| 6% | 55.9% | -0.2 kan toeval zijn | 31:05 |
HoofdruneStormraider's Surge
| Keuze | Gekozen | Gewonnen |
|---|---|---|
| 23% | 56.5% |
Hoofdrij 1Nimbus Cloak
| Keuze | Gekozen | Gewonnen |
|---|---|---|
| 23% | 56.5% |
Hoofdrij 2Celerity
| Keuze | Gekozen | Gewonnen |
|---|---|---|
| 23% | 56.5% |
Hoofdrij 3Waterwalking
| Keuze | Gekozen | Gewonnen |
|---|---|---|
| 23% | 56.5% |
Tweede padPrecision
| Keuze | Gekozen | Gewonnen |
|---|---|---|
| 23% | 56.5% |
AanvalsshardAttack Speed
| Keuze | Gekozen | Gewonnen |
|---|---|---|
| 23% | 56.5% |
FlexshardAdaptive Force
| Keuze | Gekozen | Gewonnen |
|---|---|---|
| 23% | 56.5% |
VerdedigingsshardHealth Scaling
| Keuze | Gekozen | Gewonnen |
|---|---|---|
| 23% | 56.5% |
QEW
De skillsQ > E > W
| Keuze | Gekozen | Gewonnen | Extra winst |
|---|---|---|---|
| QEWQ + E + W | 85% | 50.4% | +3.9 kan toeval zijn |
| QWEQ + W + E | 13% | 46.1% | -2.8 duidelijk verschil |
| WQEW + Q + E | 1% | 38.5% | te groot om te vertrouwen |
| EQWE + Q + W | <1% | 45.8% | -4.6 duidelijk verschil |
| WEQW + E + Q | <1% | 40.2% | te groot om te vertrouwen |
| EWQE + W + Q | <1% | 55.8% | -3.1 duidelijk verschil |
- Q
- W
- E
- Q
- Q
- R
- Q
- E
- Q
- E
- R
- E
- E
- W
- W
- R
- W
- W
De spellsFlash + Smite
| Keuze | Gekozen | Gewonnen | Extra winst |
|---|---|---|---|
| 98% | 49.5% | +1.8 kan toeval zijn | |
| 2% | 47.9% | -1.4 duidelijk verschil | |
| <1% | 41.0% | -1.6 kan toeval zijn | |
| <1% | 34.0% | -3.2 duidelijk verschil |
Nunu & Willump Mid build
Patch 16.21- gewonnen
- 49.0%
- games
- 19,307
- Winimpact
- -1.0
- Pickrate
- 0.1%
StartitemsDoran's Ring + Health Potion x2
Extra winst hier: +3.7 per 100 games. Geen andere keuze heeft een duidelijke voorsprong op deze.
| Keuze | Gekozen | Gewonnen | Extra winst |
|---|---|---|---|
| 86% | 49.4% | +3.7 kan toeval zijn | |
| 9% | 42.6% | -4.6 duidelijk verschil | |
| 3% | 54.1% | +1.0 kan toeval zijn | |
| 1% | 51.7% | -0.5 kan toeval zijn |
De bootsSorcerer's Shoes
Sorcerer's Shoes wint vaker dan Boots of Swiftness, de meest gekozen: 0.0 tegenover -0.1 per 100 games. Het kan toeval zijn.
| Keuze | Gekozen | Gewonnen | Extra winst | Tijd |
|---|---|---|---|---|
| 53% | 49.0% | -0.1 kan toeval zijn | 7:49 | |
| 42% | 49.9% | 0.0 kan toeval zijn | 12:09 | |
| 3% | 47.4% | -0.8 kan toeval zijn | 13:38 | |
| 1% | 49.4% | +2.2 kan toeval zijn | 13:05 | |
| <1% | 47.8% | -1.0 kan toeval zijn | 12:01 |
Tegen een team met vooral AD
| Keuze | Gekozen | Gewonnen | Uitkomst |
|---|---|---|---|
| 42% | 50.2% | meest gekocht | |
| 33% | 51.2% | ongeveer gelijk | |
| 2% | 46.8% | ongeveer gelijk | |
| 1% | 50.0% | te weinig games |
Tegen een team met vooral AP
| Keuze | Gekozen | Gewonnen | Uitkomst |
|---|---|---|---|
| 41% | 49.1% | meest gekocht | |
| 33% | 48.2% | ongeveer gelijk | |
| 4% | 45.6% | ongeveer gelijk | |
| <1% | 25.0% | te weinig games |
Vaker gekocht tegen één soort schade
| Keuze | AD-team | AP-team |
|---|---|---|
| 4% | 8% | |
| 23% | 20% | |
| 27% | 30% | |
| 71% | 68% |
Item nr. 1Stormsurge
Extra winst hier: +1.0 per 100 games. Geen andere keuze heeft een duidelijke voorsprong op deze.
| Keuze | Gekozen | Gewonnen | Extra winst | Tijd |
|---|---|---|---|---|
| 78% | 49.5% | +1.0 kan toeval zijn | 12:14 | |
| 13% | 47.9% | -0.6 kan toeval zijn | 12:04 | |
| 2% | 45.4% | -2.8 kan toeval zijn | 11:51 | |
| 1% | 47.1% | -1.9 kan toeval zijn | 12:53 | |
| 1% | 68.8% | +3.2 kan toeval zijn vaak voor | 10:04 | |
| 1% | 42.4% | -0.9 kan toeval zijn |
Samen afgemaakt
| Keuze | Gekozen | games |
|---|---|---|
| 21% | 1,717 | |
| 18% | 1,470 | |
| 15% | 1,266 | |
| 6% | 516 |
Item nr. 2Hextech Rocketbelt
Extra winst hier: -1.1 per 100 games. Geen andere keuze heeft een duidelijke voorsprong op deze.
| Keuze | Gekozen | Gewonnen | Extra winst | Tijd |
|---|---|---|---|---|
| 43% | 47.0% | -1.1 kan toeval zijn | 19:18 | |
| 20% | 46.2% | -0.6 kan toeval zijn | 20:52 | |
| 13% | 71.8% | gekocht als je al voor staat | 15:22 | |
| 10% | 49.1% | -0.5 kan toeval zijn | 19:22 | |
| 3% | 52.8% | -0.9 kan toeval zijn | 20:26 | |
| 3% | 48.3% | -0.6 kan toeval zijn | ||
| 2% | 48.6% | +2.0 kan toeval zijn | ||
| 2% | 46.5% | +0.5 kan toeval zijn |
Samen afgemaakt
| Keuze | Gekozen | games |
|---|---|---|
| 21% | 1,717 | |
| 18% | 1,470 | |
| 15% | 1,266 | |
| 6% | 516 |
Item nr. 3Shadowflame
Extra winst hier: -1.0 per 100 games. Geen andere keuze heeft een duidelijke voorsprong op deze.
| Keuze | Gekozen | Gewonnen | Extra winst | Tijd |
|---|---|---|---|---|
| 26% | 48.1% | -1.3 kan toeval zijn | 27:06 | |
| 22% | 52.5% | -1.0 kan toeval zijn | 25:35 | |
| 14% | 67.7% | gekocht als je al voor staat | 21:24 | |
| 13% | 63.6% | 0.0 kan toeval zijn vaak voor | 20:48 | |
| 9% | 51.7% | +0.2 kan toeval zijn | 26:26 | |
| 4% | 50.3% | +0.4 kan toeval zijn | ||
| 2% | 58.2% | +0.6 kan toeval zijn | ||
| 2% | 45.1% | -0.7 kan toeval zijn |
Samen afgemaakt
| Keuze | Gekozen | games |
|---|---|---|
| 21% | 1,717 | |
| 18% | 1,470 | |
| 15% | 1,266 | |
| 6% | 516 |
Item nr. 4Rabadon's Deathcap
Rabadon's Deathcap wint vaker dan Zhonya's Hourglass, de meest gekozen: +0.8 tegenover -1.0 per 100 games. Het kan toeval zijn.
| Keuze | Gekozen | Gewonnen | Extra winst | Tijd |
|---|---|---|---|---|
| 36% | 50.7% | -1.0 kan toeval zijn | 28:59 | |
| 29% | 58.5% | +0.8 kan toeval zijn | 30:53 |
Item nr. 5Zhonya's Hourglass
| Keuze | Gekozen | Gewonnen | Tijd |
|---|---|---|---|
| 31% | 45.3% | 33:47 |
Item nr. 6Banshee's Veil
| Keuze | Gekozen | Gewonnen | Tijd |
|---|---|---|---|
| 26% | - | 37:46 | |
| 17% | - | 40:06 | |
| 17% | - | 37:42 | |
| 14% | - | 38:07 | |
| 6% | - | 37:14 |
HoofdruneElectrocute
Extra winst hier: +4.6 per 100 games. Geen andere keuze heeft een duidelijke voorsprong op deze.
| Keuze | Gekozen | Gewonnen | Extra winst |
|---|---|---|---|
| 73% | 50.4% | +4.6 kan toeval zijn | |
| 16% | 48.1% | -1.5 duidelijk verschil | |
| 9% | 41.1% | -7.4 duidelijk verschil | |
| 1% | 52.3% | +2.6 kan toeval zijn |
Hoofdrij 1Cheap Shot
Extra winst hier: +6.3 per 100 games. Geen andere keuze heeft een duidelijke voorsprong op deze.
| Keuze | Gekozen | Gewonnen | Extra winst |
|---|---|---|---|
| 86% | 50.1% | +6.3 kan toeval zijn | |
| 7% | 38.0% | te groot om te vertrouwen | |
| 3% | 46.9% | -1.9 duidelijk verschil | |
| 2% | 47.3% | -0.8 duidelijk verschil | |
| 1% | 42.7% | -3.6 duidelijk verschil | |
| 1% | 51.6% | +2.6 kan toeval zijn |
Hoofdrij 2Sixth Sense
Extra winst hier: +2.9 per 100 games. Geen andere keuze heeft een duidelijke voorsprong op deze.
| Keuze | Gekozen | Gewonnen | Extra winst |
|---|---|---|---|
| 56% | 50.5% | +2.9 kan toeval zijn | |
| 31% | 48.6% | -0.1 duidelijk verschil | |
| 9% | 40.5% | te groot om te vertrouwen | |
| 2% | 53.9% | +0.4 kan toeval zijn | |
| 1% | 49.7% | +0.7 kan toeval zijn | |
| 1% | 45.8% | -2.5 kan toeval zijn |
Hoofdrij 3Relentless Hunter
Extra winst hier: +4.1 per 100 games. Geen andere keuze heeft een duidelijke voorsprong op deze.
| Keuze | Gekozen | Gewonnen | Extra winst |
|---|---|---|---|
| 80% | 50.0% | +4.1 kan toeval zijn | |
| 7% | 39.0% | te groot om te vertrouwen | |
| 5% | 49.9% | -0.3 duidelijk verschil | |
| 4% | 48.7% | +1.4 kan toeval zijn | |
| 2% | 44.9% | -3.4 duidelijk verschil | |
| 1% | 48.5% | +1.1 kan toeval zijn |
Tweede padInspiration
Extra winst hier: +3.0 per 100 games. Geen andere keuze heeft een duidelijke voorsprong op deze.
| Keuze | Gekozen | Gewonnen | Extra winst |
|---|---|---|---|
| 56% | 50.6% | +3.0 kan toeval zijn | |
| 34% | 48.3% | -0.9 duidelijk verschil | |
| 6% | 42.1% | te groot om te vertrouwen | |
| 3% | 40.8% | te groot om te vertrouwen | |
| 1% | 44.0% | -1.9 duidelijk verschil |
Secundaire runesHextech Flashtraption + Triple Tonic
Extra winst hier: +3.4 per 100 games. Geen andere keuze heeft een duidelijke voorsprong op deze.
| Keuze | Gekozen | Gewonnen | Extra winst |
|---|---|---|---|
| 85% | 51.3% | +3.4 kan toeval zijn | |
| 6% | 49.1% | -3.0 duidelijk verschil | |
| 3% | 47.9% | -1.6 duidelijk verschil | |
| 1% | 48.0% | -0.4 kan toeval zijn |
AanvalsshardAbility Haste
Van alles wat we hier gemeten hebben, geeft Ability Haste de meeste extra winst: -1.6 per 100 games. Adaptive Force, de meest gekozen, heeft geen getal om mee te vergelijken.
| Keuze | Gekozen | Gewonnen | Extra winst |
|---|---|---|---|
| 91% | 49.6% | te groot om te vertrouwen | |
| 7% | 40.1% | te groot om te vertrouwen | |
| 2% | 51.9% | -1.6 kan toeval zijn |
FlexshardAdaptive Force
Extra winst hier: +1.7 per 100 games. Geen andere keuze heeft een duidelijke voorsprong op deze.
| Keuze | Gekozen | Gewonnen | Extra winst |
|---|---|---|---|
| 97% | 49.1% | +1.7 kan toeval zijn | |
| 3% | 44.7% | -1.8 kan toeval zijn |
VerdedigingsshardHealth
Extra winst hier: +2.6 per 100 games. Geen andere keuze heeft een duidelijke voorsprong op deze.
| Keuze | Gekozen | Gewonnen | Extra winst |
|---|---|---|---|
| 53% | 50.4% | +2.6 kan toeval zijn | |
| 46% | 47.2% | -2.7 duidelijk verschil | |
| 2% | 51.3% | +0.8 kan toeval zijn |
EQW
De skillsE > Q > W
Van alles wat we hier gemeten hebben, geeft E > Q > W de meeste extra winst: -2.8 per 100 games. Q > E > W, de meest gekozen, heeft geen getal om mee te vergelijken.
| Keuze | Gekozen | Gewonnen | Extra winst |
|---|---|---|---|
| QEWQ + E + W | 88% | 50.4% | te groot om te vertrouwen |
| QWEQ + W + E | 6% | 40.9% | -6.6 kan toeval zijn |
| WQEW + Q + E | 5% | 41.0% | te groot om te vertrouwen |
| EQWE + Q + W | 1% | 44.1% | -2.8 kan toeval zijn |
| WEQW + E + Q | 1% | 40.9% | -6.5 kan toeval zijn |
Levels 1 tot 18
- 1W
- 2Q
- 3E
- 4Q
- 5Q
- 6R
- 7Q
- 8E
- 9Q
- 10E
- 11R
- 12E
- 13E
- 14W
- 15W
- 16R
- 17W
- 18W
Eerst Q maxen: 50.7% gewonnen. Eerst W: 53.7% gewonnen (ongeveer gelijk).
De spellsFlash + Ignite
Extra winst hier: +4.2 per 100 games. Geen andere keuze heeft een duidelijke voorsprong op deze.
| Keuze | Gekozen | Gewonnen | Extra winst |
|---|---|---|---|
| 91% | 49.3% | +4.2 kan toeval zijn | |
| 2% | 38.5% | -4.1 duidelijk verschil | |
| 1% | 44.1% | -3.5 duidelijk verschil | |
| 1% | 53.6% | +1.2 kan toeval zijn | |
| 1% | 52.0% | -0.2 kan toeval zijn | |
| 1% | 39.6% | te groot om te vertrouwen | |
| 1% | 43.8% | -2.9 duidelijk verschil |
Beste Nunu & Willump-spelers
Bekijk alle 7,073Normale game als Jungle
53,832 gamesTegen elke Jungle-champion
- Top 3% KP 52%
- Top 8% Assists per game 11.6
- Onderste 12% Vision per min 0.78
- Kills per game
- 6.1 Onderste 31%
- Deaths per game
- 6.8 Meeste 28%
- Solokills
- 1.0 Onderste 23%
- Aandeel teamdmg
- 16% Onderste 16%
- Dmg / min
- 586 Onderste 18%
- Farm per min
- 5.9 Onderste 20%
- Gold per min
- 409 Onderste 26%
- Aantal control wards
- 1.1 Onderste 43%
- First bloods
- 5% Top 47%
Tegen de vijandelijke jungler
- Level 6 op 7:18
- Level 11 op 17:12
- blue buff eerst in 56% van de games
- Eerste dragon op 7:13
Middelste game per minuut
Toegebrachte schade
Magisch 93% Fysiek 7%Gestorven door
Fysiek 56% Magisch 37% True damage 7%Normale game als Mid
19,062 games Patch 16.21Tegen elke Mid-champion
- Top 1% KP 52%
- Top 12% Assists per game 9.7
- Onderste 7% Vision per min 0.59
- Kills per game
- 8.5 Top 21%
- Deaths per game
- 7.3 Meeste 30%
- Solokills
- 2.7 Top 40%
- Aandeel teamdmg
- 22% Onderste 44%
- Dmg / min
- 831 Onderste 44%
- Farm per min
- 4.9 Onderste 9%
- Gold per min
- 389 Onderste 26%
- Aantal control wards
- 0.9 Top 29%
- First bloods
- 12% Top 37%
Tegen je lanetegenstander
- Level 6 op 5:47
- Level 11 op 16:01
Middelste game per minuut
Toegebrachte schade
Magisch 96% Fysiek 4%Gestorven door
Fysiek 54% Magisch 40% True damage 6%Matchups en teamgenoten komen uit games van Nunu & Willump als Jungle.
Matchups en teamgenoten komen uit games van Nunu & Willump als Jungle.
-
Nunu & Willump met Wukong: +3.4 winsten per 100 games (marge 0.7-6.0) · 1,178 games · Gemeten · 15% hiervan is geleend van vergelijkbare champions -
Nunu & Willump met Tryndamere: +1.6 winsten per 100 games (marge 0.2-2.9) · 4,976 games · Gemeten · 4% hiervan is geleend van vergelijkbare champions -
Nunu & Willump met Garen: +1.32 winsten per 100 games (marge 0.32-2.31) · 9,983 games · Gemeten · 2% hiervan is geleend van vergelijkbare champions
-
Nunu & Willump met K'Sante: -5.1 winsten per 100 games (marge -6.9 tot -3.3) · 2,693 games · Gemeten · 7% hiervan is geleend van vergelijkbare champions -
Nunu & Willump met Rengar: -4.4 winsten per 100 games (marge -8.5 tot -0.3) · 355 games · Samengevoegd · 36% hiervan is geleend van vergelijkbare champions -
Nunu & Willump met Jayce: -3.1 winsten per 100 games (marge -4.6 tot -1.6) · 4,155 games · Gemeten · 5% hiervan is geleend van vergelijkbare champions
-
Nunu & Willump met Ekko: +1.8 winsten per 100 games (marge 0.5-3.1) · 5,892 games · Gemeten · 3% hiervan is geleend van vergelijkbare champions -
Nunu & Willump met Yasuo: +1.62 winsten per 100 games (marge 0.96-2.29) · 23,955 games · Gemeten · 1% hiervan is geleend van vergelijkbare champions -
Nunu & Willump met Veigar: +1.4 winsten per 100 games (marge 0.3-2.4) · 8,979 games · Gemeten · 2% hiervan is geleend van vergelijkbare champions
-
Nunu & Willump met Azir: -5.2 winsten per 100 games (marge -7.3 tot -3.0) · 1,833 games · Gemeten · 10% hiervan is geleend van vergelijkbare champions -
Nunu & Willump met Mel: -4.0 winsten per 100 games (marge -5.2 tot -2.8) · 6,687 games · Gemeten · 3% hiervan is geleend van vergelijkbare champions -
Nunu & Willump met Qiyana: -2.8 winsten per 100 games (marge -4.5 tot -1.0) · 3,082 games · Gemeten · 6% hiervan is geleend van vergelijkbare champions
-
Nunu & Willump met Zeri: +3.8 winsten per 100 games (marge 2.2-5.3) · 3,708 games · Gemeten · 5% hiervan is geleend van vergelijkbare champions -
Nunu & Willump met Nilah: +3.4 winsten per 100 games (marge 0.9-5.9) · 1,358 games · Gemeten · 13% hiervan is geleend van vergelijkbare champions -
Nunu & Willump met Xayah: +3.0 winsten per 100 games (marge 1.8-4.2) · 6,931 games · Gemeten · 3% hiervan is geleend van vergelijkbare champions
-
Nunu & Willump met Ezreal: -5.04 winsten per 100 games (marge -5.92 tot -4.16) · 12,826 games · Gemeten · 2% hiervan is geleend van vergelijkbare champions -
Nunu & Willump met Corki: -2.9 winsten per 100 games (marge -4.9 tot -0.8) · 2,021 games · Gemeten · 9% hiervan is geleend van vergelijkbare champions -
Nunu & Willump met Ashe: -2.20 winsten per 100 games (marge -3.15 tot -1.24) · 10,839 games · Gemeten · 2% hiervan is geleend van vergelijkbare champions
-
Nunu & Willump met Taric: +3.3 winsten per 100 games (marge 0.9-5.7) · 1,435 games · Gemeten · 12% hiervan is geleend van vergelijkbare champions -
Nunu & Willump met Janna: +3.0 winsten per 100 games (marge 1.3-4.6) · 3,383 games · Gemeten · 6% hiervan is geleend van vergelijkbare champions -
Nunu & Willump met Braum: +3.0 winsten per 100 games (marge 1.5-4.4) · 4,460 games · Gemeten · 4% hiervan is geleend van vergelijkbare champions
-
Nunu & Willump met Lee Sin: -8.0 winsten per 100 games (marge -11.4 tot -4.6) · 609 games · Samengevoegd · 25% hiervan is geleend van vergelijkbare champions -
Nunu & Willump met Bard: -4.8 winsten per 100 games (marge -6.6 tot -3.0) · 2,777 games · Gemeten · 7% hiervan is geleend van vergelijkbare champions -
Nunu & Willump met Neeko: -4.0 winsten per 100 games (marge -5.7 tot -2.2) · 3,003 games · Gemeten · 6% hiervan is geleend van vergelijkbare champions
Andere Jungle-picks
Alle 173- ARAM C #153
-
54 Nunu & Willump -
84 Rammus -
83 Shyvana -
81 Cho'Gath -
80 Briar -
79 Lillia -
79 Wukong