League of Legends Nunu ve Willump için build
Nunu ve Willump Orman build
Az oynanan ama daha çok kazanan build.
Yama 16.21- galibiyet
- 49.6%
- maç
- 218,436
- Kazanma etkisi
- -0.4
- Seçilme oranı
- 1.1%
Başlangıç eşyalarıYosunezen Yavrusu
Yosunezen Yavrusu: en çok seçilenden (Yelgezer Yavrusu) daha sık kazanıyor. 100 maçta +2.3, en çok seçilende +1.6. Şans olabilir.
| Seçim | Seçilme | Kazanılan | Ek galibiyet |
|---|---|---|---|
| 47% | 50.4% | +1.6 şans olabilir | |
| 36% | 48.6% | -1.7 net fark | |
| 6% | 46.5% | -2.1 net fark | |
| 4% | 49.2% | -0.1 net fark | |
| 4% | 49.5% | +0.9 şans olabilir | |
| 3% | 51.4% | +2.3 şans olabilir |
ÇizmeÇelik Kaplamalı Çizme
Buradaki ek galibiyet: 100 maçta +3.5. Başka hiçbir seçimin buna karşı net bir üstünlüğü yok.
Ustalık+ oyuncuları bunu seçiyor: maçlarının 42% kadarı. Tüm liglerde en çok Sihirbaz Pabuçları seçiliyor.
| Seçim | Seçilme | Kazanılan | Ek galibiyet | Süre |
|---|---|---|---|---|
| 50% | 48.6% | güvenmek için fazla büyük | 13:02 | |
| 25% | 50.6% | +3.5 şans olabilir çoğu zaman geride | 13:58 | |
| 19% | 50.6% | +3.1 şans olabilir | 14:07 | |
| 5% | 50.3% | -0.5 net fark | 11:04 | |
| 1% | 49.5% | +1.5 net fark | 10:30 |
Çoğunlukla AD takıma karşı
| Seçim | Seçilme | Kazanılan | Sonuç |
|---|---|---|---|
| 39% | 50.1% | en çok alınan | |
| 26% | 53.0% | daha çok kazandı | |
| 7% | 50.5% | dengeli | |
| 4% | 52.0% | dengeli |
Çoğunlukla AP takıma karşı
| Seçim | Seçilme | Kazanılan | Sonuç |
|---|---|---|---|
| 40% | 49.5% | en çok alınan | |
| 26% | 50.6% | dengeli | |
| 9% | 48.5% | dengeli | |
| 4% | 48.7% | dengeli |
Bir hasar türüne karşı daha çok alınanlar
| Seçim | AD takım | AP takım |
|---|---|---|
| 7% | 26% | |
| 26% | 9% | |
| 10% | 18% | |
| 2% | 9% | |
| 15% | 7% | |
| 7% | 3% | |
| 10% | 7% | |
| 17% | 15% | |
| 23% | 24% | |
| 30% | 32% |
Eşya 1Liandry'nin Eziyeti
Buradaki ek galibiyet: 100 maçta +2.2. Başka hiçbir seçimin buna karşı net bir üstünlüğü yok.
| Seçim | Seçilme | Kazanılan | Ek galibiyet | Süre |
|---|---|---|---|---|
| 37% | 47.8% | -3.2 net fark | 10:43 | |
| 33% | 50.2% | +2.2 şans olabilir | 11:34 | |
| 14% | 49.7% | -1.8 net fark | 11:12 | |
| 9% | 51.6% | +4.0 net fark | 11:20 | |
| 1% | 63.5% | +4.0 net fark çoğu zaman önde | 9:33 | |
| 1% | 46.9% | -2.9 net fark | ||
| 1% | 55.1% | -0.2 net fark çoğu zaman önde | ||
| 1% | 50.4% | +4.5 net fark |
Birlikte tamamlanan
| Seçim | Seçilme | maç |
|---|---|---|
| 10% | 10,303 | |
| 8% | 8,430 | |
| 6% | 6,660 | |
| 5% | 4,971 |
Eşya 2Ölü Adamın Zırhı
Buradaki ek galibiyet: 100 maçta +2.4. Başka hiçbir seçimin buna karşı net bir üstünlüğü yok.
| Seçim | Seçilme | Kazanılan | Ek galibiyet | Süre |
|---|---|---|---|---|
| 17% | 51.4% | +2.4 şans olabilir | 20:24 | |
| 16% | 47.1% | -4.2 şans olabilir | 19:06 | |
| 14% | 46.4% | -3.7 şans olabilir | 20:02 | |
| 12% | 52.2% | -1.8 şans olabilir | 19:46 | |
| 7% | 48.9% | +2.5 şans olabilir | 19:39 | |
| 5% | 49.5% | -1.2 şans olabilir | ||
| 4% | 70.7% | zaten öndeyken alınıyor | ||
| 3% | 49.9% | +4.2 şans olabilir çoğu zaman geride |
Birlikte tamamlanan
| Seçim | Seçilme | maç |
|---|---|---|
| 10% | 10,303 | |
| 8% | 8,430 | |
| 6% | 6,660 | |
| 5% | 4,971 |
Eşya 3Ruh Gömleği
Buradaki ek galibiyet: 100 maçta +2.7. Başka hiçbir seçimin buna karşı net bir üstünlüğü yok.
| Seçim | Seçilme | Kazanılan | Ek galibiyet | Süre |
|---|---|---|---|---|
| 18% | 51.1% | -3.6 şans olabilir | 25:33 | |
| 15% | 54.7% | +2.7 şans olabilir | 26:00 | |
| 11% | 49.9% | -2.3 şans olabilir | 26:36 | |
| 10% | 55.0% | -1.5 şans olabilir | 25:47 | |
| 8% | 51.8% | +2.4 şans olabilir | 25:39 | |
| 6% | 51.5% | -2.2 şans olabilir | ||
| 5% | 72.2% | zaten öndeyken alınıyor | ||
| <1% | 58.6% | +3.7 şans olabilir |
Birlikte tamamlanan
| Seçim | Seçilme | maç |
|---|---|---|
| 10% | 10,303 | |
| 8% | 8,430 | |
| 6% | 6,660 | |
| 5% | 4,971 |
Eşya 4Donmuş Yürek
Donmuş Yürek: en çok seçilenden (Çivili Zırh) daha sık kazanıyor. 100 maçta +0.3, en çok seçilende -0.6. Şans olabilir.
| Seçim | Seçilme | Kazanılan | Ek galibiyet | Süre |
|---|---|---|---|---|
| 32% | 56.3% | -0.6 şans olabilir | 31:05 | |
| 8% | 56.8% | +0.2 şans olabilir | ||
| 8% | 57.9% | +0.3 şans olabilir | ||
| 8% | 72.2% | zaten öndeyken alınıyor | ||
| 8% | 57.5% | -0.9 şans olabilir | 31:15 | |
| 6% | 51.9% | -0.1 şans olabilir | ||
| 5% | 58.4% | +0.3 şans olabilir | ||
| 4% | 55.1% | -0.4 şans olabilir |
Eşya 5Hiçlik Değneği
Hiçlik Değneği: burada ölçtüklerimiz içinde en çok galibiyet ekleyen seçim, 100 maçta -0.2. En çok seçilenin (Şahbaz Jak'Sho) karşılaştırılacak bir sayısı yok.
| Seçim | Seçilme | Kazanılan | Ek galibiyet | Süre |
|---|---|---|---|---|
| 13% | 55.3% | -1.2 şans olabilir | 34:42 | |
| 12% | 64.2% | zaten öndeyken alınıyor | 32:15 | |
| 10% | 56.0% | -1.7 şans olabilir | 35:16 | |
| 9% | 57.0% | -0.2 şans olabilir | 34:39 | |
| 7% | 56.9% | -1.6 şans olabilir | 35:02 | |
| 5% | 54.4% | -0.6 şans olabilir | ||
| 5% | 53.3% | +0.3 şans olabilir | ||
| 2% | 59.4% | +2.3 net fark |
Eşya 6Zhonya'nın Kumsaati
| Seçim | Seçilme | Kazanılan | Süre |
|---|---|---|---|
| 14% | 49.2% | 38:14 | |
| 11% | 49.1% | 37:33 | |
| 8% | 49.5% | 38:47 | |
| 6% | 55.7% | 37:41 | |
| 6% | 53.4% | 39:43 |
Ana rünElektrik Ver
Elektrik Ver: en çok seçilenden (Kara Hasat) daha sık kazanıyor. 100 maçta +1.0, en çok seçilende -1.1. Fark net.
| Seçim | Seçilme | Kazanılan | Ek galibiyet |
|---|---|---|---|
| 43% | 49.2% | -0.6 şans olabilir | |
| 40% | 48.5% | -1.1 şans olabilir | |
| 7% | 50.6% | +1.0 net fark | |
| 4% | 53.8% | +4.6 net fark | |
| 4% | 53.3% | +4.1 net fark | |
| <1% | 49.7% | 0.0 şans olabilir | |
| <1% | 50.1% | +0.1 şans olabilir | |
| <1% | 51.3% | +1.0 şans olabilir |
Ana sıra 1Belden Aşağı
Başka bir rün ağacından bir seçim burada net üstün (100 maçta +4.6), ama ağaç ancak sayfanın tamamıyla değişir.
| Seçim | Seçilme | Kazanılan | Ek galibiyet |
|---|---|---|---|
| 46% | 48.9% | -0.8 şans olabilir | |
| 37% | 48.8% | -1.1 şans olabilir | |
| 6% | 51.9% | +2.5 net fark | |
| 4% | 54.0% | +4.6 net fark | |
| 4% | 53.3% | +4.1 net fark | |
| 1% | 46.5% | -2.2 şans olabilir | |
| <1% | 46.4% | -2.0 şans olabilir | |
| <1% | 54.2% | +2.9 net fark |
Ana sıra 2Altıncı His
Altıncı His: en çok seçilenden (Acı Hatıra) daha sık kazanıyor. 100 maçta +1.8, en çok seçilende -1.2. Fark net.
| Seçim | Seçilme | Kazanılan | Ek galibiyet |
|---|---|---|---|
| 41% | 48.6% | -1.2 şans olabilir | |
| 39% | 48.9% | -0.9 şans olabilir | |
| 5% | 50.8% | +1.8 net fark | |
| 4% | 53.3% | +4.1 net fark | |
| 4% | 51.8% | +2.4 net fark | |
| 4% | 53.6% | +4.3 net fark | |
| 1% | 54.6% | +3.8 net fark | |
| 1% | 47.6% | -1.2 şans olabilir |
Ana sıra 3İnsafsız Avcı
Başka bir rün ağacından bir seçim burada net üstün (100 maçta +4.6), ama ağaç ancak sayfanın tamamıyla değişir.
| Seçim | Seçilme | Kazanılan | Ek galibiyet |
|---|---|---|---|
| 43% | 48.8% | -0.8 şans olabilir | |
| 42% | 49.2% | -0.6 şans olabilir | |
| 4% | 53.1% | +3.7 net fark | |
| 3% | 53.4% | +4.0 net fark | |
| 2% | 48.6% | -1.3 şans olabilir | |
| 1% | 49.9% | +0.3 şans olabilir | |
| 1% | 53.8% | +4.3 net fark | |
| <1% | 54.9% | +4.6 net fark |
İkincil yolBüyücülük
Buradaki ek galibiyet: 100 maçta +0.4. Başka hiçbir seçimin buna karşı net bir üstünlüğü yok.
| Seçim | Seçilme | Kazanılan | Ek galibiyet |
|---|---|---|---|
| 51% | 49.5% | +0.4 şans olabilir | |
| 30% | 50.1% | +1.0 şans olabilir | |
| 14% | 47.6% | -2.2 net fark | |
| 3% | 49.3% | +0.1 şans olabilir | |
| 2% | 48.5% | -0.8 şans olabilir |
İkincil rünlerAksiyom Üstadı + Sürat
Aksiyom Üstadı + Sürat: en çok seçilenden (Suda Yürüyen + Sürat) daha sık kazanıyor. 100 maçta +3.1, en çok seçilende -2.9. Fark net.
| Seçim | Seçilme | Kazanılan | Ek galibiyet |
|---|---|---|---|
| 80% | 48.9% | -2.9 şans olabilir | |
| 7% | 52.3% | +3.0 net fark | |
| 4% | 53.5% | +3.1 net fark | |
| 2% | 51.7% | +2.4 net fark | |
| 1% | 50.5% | +1.5 net fark | |
| 1% | 49.7% | +1.1 net fark | |
| 1% | 51.9% | +1.3 net fark | |
| 1% | 52.1% | +0.1 net fark |
Saldırı parçasıYetenek Hızı
Yetenek Hızı: en çok seçilenden (Saldırı Hızı) daha sık kazanıyor. 100 maçta +3.2, en çok seçilende -1.0. Fark net.
| Seçim | Seçilme | Kazanılan | Ek galibiyet |
|---|---|---|---|
| 46% | 49.1% | -0.5 şans olabilir | |
| 41% | 48.9% | -1.0 şans olabilir | |
| 13% | 52.2% | +3.2 net fark |
Esnek parçaHareket Hızı
Hareket Hızı: en çok seçilenden (Değişken Kuvvet) daha sık kazanıyor. 100 maçta +1.7, en çok seçilende -2.5. Fark net.
| Seçim | Seçilme | Kazanılan | Ek galibiyet |
|---|---|---|---|
| 93% | 49.2% | -2.5 şans olabilir | |
| 6% | 51.4% | +1.7 net fark | |
| 2% | 54.0% | güvenmek için fazla büyük |
Savunma parçasıSıvışma ve Yavaşlatma Direnci
Sıvışma ve Yavaşlatma Direnci: en çok seçilenden (Zamanla Can Artışı) daha sık kazanıyor. 100 maçta +2.1, en çok seçilende -2.1. Fark net.
| Seçim | Seçilme | Kazanılan | Ek galibiyet |
|---|---|---|---|
| 92% | 49.2% | -2.1 şans olabilir | |
| 5% | 51.9% | +1.8 net fark | |
| 3% | 51.3% | +2.1 net fark |
QEW
YeteneklerQ > E > W
Buradaki ek galibiyet: 100 maçta +3.9. Başka hiçbir seçimin buna karşı net bir üstünlüğü yok.
| Seçim | Seçilme | Kazanılan | Ek galibiyet |
|---|---|---|---|
| QEWQ + E + W | 85% | 50.3% | +3.9 şans olabilir |
| QWEQ + W + E | 13% | 47.0% | -2.8 net fark |
| WQEW + Q + E | 2% | 40.0% | güvenmek için fazla büyük |
| EQWE + Q + W | <1% | 42.4% | -6.6 net fark |
| WEQW + E + Q | <1% | 37.4% | güvenmek için fazla büyük |
| EWQE + W + Q | <1% | 40.4% | -4.6 net fark |
Seviye 1-18
- 1Q
- 2W
- 3E
- 4Q
- 5Q
- 6R
- 7Q
- 8E
- 9Q
- 10E
- 11R
- 12E
- 13E
- 14W
- 15W
- 16R
- 17W
- 18W
Önce Q: 49.8% galibiyet. Önce W: 37.8% galibiyet (daha çok kazandı).
- Q
- W
- E
- Q
- Q
- R
- Q
- E
- Q
- E
- R
- E
- E
- W
- W
- R
- W
- W
BüyülerSıçra + Çarp
Buradaki ek galibiyet: 100 maçta +1.4. Başka hiçbir seçimin buna karşı net bir üstünlüğü yok.
| Seçim | Seçilme | Kazanılan | Ek galibiyet |
|---|---|---|---|
| 98% | 49.4% | +1.4 şans olabilir | |
| 2% | 47.7% | -1.5 net fark | |
| <1% | 49.0% | -0.8 şans olabilir | |
| <1% | 43.4% | -1.1 şans olabilir |
- galibiyet
- 52.4%
- maç
- 5,245
- Kazanma etkisi
- +4.8
- Seçilme oranı
- 2.6%
Başlangıç eşyalarıYelgezer Yavrusu
Her zamanki seçim: bu build'in oyuncuları burada anlaşamıyor.
| Seçim | Seçilme | Kazanılan | Ek galibiyet |
|---|---|---|---|
| 47% | 50.4% | +1.6 şans olabilir | |
| 36% | 48.6% | -1.7 net fark | |
| 6% | 46.5% | -2.1 net fark | |
| 4% | 49.2% | -0.1 net fark | |
| 4% | 49.5% | +0.9 şans olabilir | |
| 3% | 51.4% | +2.3 şans olabilir |
ÇizmeÇelik Kaplamalı Çizme
| Seçim | Seçilme | Kazanılan |
|---|---|---|
| 56% | 52.7% | |
| 34% | 52.7% | |
| 7% | 48.5% | |
| 3% | 56.2% | |
| <1% | 46.2% |
Eşya 1Günateşi Kalkanı
| Seçim | Seçilme | Kazanılan |
|---|---|---|
| 98% | 52.3% | |
| 2% | 52.3% |
Eşya 2Çivili Zırh
| Seçim | Seçilme | Kazanılan |
|---|---|---|
| 98% | 52.3% |
Eşya 3Ruh Gömleği
| Seçim | Seçilme | Kazanılan |
|---|---|---|
| 35% | 56.1% | |
| 30% | 54.1% | |
| 15% | 57.0% | |
| 4% | 55.2% | |
| 4% | 51.4% |
Eşya 4Ölü Adamın Zırhı
Her zamanki seçim: bu build'in oyuncuları burada anlaşamıyor.
| Seçim | Seçilme | Kazanılan | Ek galibiyet | Süre |
|---|---|---|---|---|
| 17% | 51.4% | +2.4 şans olabilir | 20:24 | |
| 16% | 47.1% | -4.2 şans olabilir | 19:06 | |
| 14% | 46.4% | -3.7 şans olabilir | 20:02 | |
| 12% | 52.2% | -1.8 şans olabilir | 19:46 | |
| 7% | 48.9% | +2.5 şans olabilir | 19:39 | |
| 5% | 49.5% | -1.2 şans olabilir | ||
| 4% | 70.7% | zaten öndeyken alınıyor | ||
| 3% | 49.9% | +4.2 şans olabilir çoğu zaman geride |
Eşya 5Liandry'nin Eziyeti
| Seçim | Seçilme | Kazanılan |
|---|---|---|
| 15% | 49.3% | |
| 10% | 61.7% | |
| 8% | 55.3% | |
| 8% | 72.2% | |
| 8% | 54.3% |
Eşya 6Şahbaz Jak'Sho
Her zamanki seçim: bu build'in oyuncuları burada anlaşamıyor.
| Seçim | Seçilme | Kazanılan | Ek galibiyet | Süre |
|---|---|---|---|---|
| 13% | 55.3% | -1.2 şans olabilir | 34:42 | |
| 12% | 64.2% | zaten öndeyken alınıyor | 32:15 | |
| 10% | 56.0% | -1.7 şans olabilir | 35:16 | |
| 9% | 57.0% | -0.2 şans olabilir | 34:39 | |
| 7% | 56.9% | -1.6 şans olabilir | 35:02 | |
| 5% | 54.4% | -0.6 şans olabilir | ||
| 5% | 53.3% | +0.3 şans olabilir | ||
| 2% | 59.4% | +2.3 net fark |
Ana rünYıldırım Yağmacısı'nın Cinneti
| Seçim | Seçilme | Kazanılan |
|---|---|---|
| 30% | 51.4% |
Ana sıra 1Bulut Pelerini
| Seçim | Seçilme | Kazanılan |
|---|---|---|
| 30% | 51.4% |
Ana sıra 2Sürat
| Seçim | Seçilme | Kazanılan |
|---|---|---|
| 30% | 51.4% |
Ana sıra 3Suda Yürüyen
| Seçim | Seçilme | Kazanılan |
|---|---|---|
| 30% | 51.4% |
İkincil yolİsabet
| Seçim | Seçilme | Kazanılan |
|---|---|---|
| 30% | 51.4% |
Saldırı parçasıSaldırı Hızı
| Seçim | Seçilme | Kazanılan |
|---|---|---|
| 30% | 51.4% |
Esnek parçaDeğişken Kuvvet
| Seçim | Seçilme | Kazanılan |
|---|---|---|
| 30% | 51.4% |
Savunma parçasıZamanla Can Artışı
| Seçim | Seçilme | Kazanılan |
|---|---|---|
| 30% | 51.4% |
QEW
YeteneklerQ > E > W
| Seçim | Seçilme | Kazanılan | Ek galibiyet |
|---|---|---|---|
| QEWQ + E + W | 85% | 50.3% | +3.9 şans olabilir |
| QWEQ + W + E | 13% | 47.0% | -2.8 net fark |
| WQEW + Q + E | 2% | 40.0% | güvenmek için fazla büyük |
| EQWE + Q + W | <1% | 42.4% | -6.6 net fark |
| WEQW + E + Q | <1% | 37.4% | güvenmek için fazla büyük |
| EWQE + W + Q | <1% | 40.4% | -4.6 net fark |
- Q
- W
- E
- Q
- Q
- R
- Q
- E
- Q
- E
- R
- E
- E
- W
- W
- R
- W
- W
BüyülerSıçra + Çarp
| Seçim | Seçilme | Kazanılan | Ek galibiyet |
|---|---|---|---|
| 98% | 49.4% | +1.4 şans olabilir | |
| 2% | 47.7% | -1.5 net fark | |
| <1% | 49.0% | -0.8 şans olabilir | |
| <1% | 43.4% | -1.1 şans olabilir |
Nunu ve Willump Mid build
Yama 16.21- galibiyet
- 49.0%
- maç
- 19,303
- Kazanma etkisi
- -0.9
- Seçilme oranı
- 0.1%
Başlangıç eşyalarıDoran'ın Yüzüğü + Can İksiri x2
Buradaki ek galibiyet: 100 maçta +3.7. Başka hiçbir seçimin buna karşı net bir üstünlüğü yok.
| Seçim | Seçilme | Kazanılan | Ek galibiyet |
|---|---|---|---|
| 86% | 49.4% | +3.7 şans olabilir | |
| 9% | 42.6% | -4.6 net fark | |
| 3% | 54.1% | +1.0 şans olabilir | |
| 1% | 51.7% | -0.5 şans olabilir |
ÇizmeSihirbaz Pabuçları
Sihirbaz Pabuçları: en çok seçilenden (Atiklik Çizmeleri) daha sık kazanıyor. 100 maçta 0.0, en çok seçilende -0.1. Şans olabilir.
| Seçim | Seçilme | Kazanılan | Ek galibiyet | Süre |
|---|---|---|---|---|
| 53% | 49.0% | -0.1 şans olabilir | 7:49 | |
| 42% | 49.9% | 0.0 şans olabilir | 12:09 | |
| 3% | 47.4% | -0.8 şans olabilir | 13:38 | |
| 1% | 49.4% | +2.2 şans olabilir | 13:05 | |
| <1% | 47.8% | -1.0 şans olabilir | 12:01 |
Çoğunlukla AD takıma karşı
| Seçim | Seçilme | Kazanılan | Sonuç |
|---|---|---|---|
| 42% | 50.2% | en çok alınan | |
| 33% | 51.2% | dengeli | |
| 2% | 46.8% | dengeli | |
| 1% | 50.0% | yeterli maç yok |
Çoğunlukla AP takıma karşı
| Seçim | Seçilme | Kazanılan | Sonuç |
|---|---|---|---|
| 41% | 49.1% | en çok alınan | |
| 33% | 48.2% | dengeli | |
| 4% | 45.6% | dengeli | |
| <1% | 25.0% | yeterli maç yok |
Bir hasar türüne karşı daha çok alınanlar
| Seçim | AD takım | AP takım |
|---|---|---|
| 4% | 8% | |
| 23% | 20% | |
| 27% | 30% | |
| 71% | 68% |
Eşya 1Yıldırım Asası
Buradaki ek galibiyet: 100 maçta +1.0. Başka hiçbir seçimin buna karşı net bir üstünlüğü yok.
| Seçim | Seçilme | Kazanılan | Ek galibiyet | Süre |
|---|---|---|---|---|
| 78% | 49.5% | +1.0 şans olabilir | 12:14 | |
| 13% | 47.9% | -0.6 şans olabilir | 12:04 | |
| 2% | 45.4% | -2.8 şans olabilir | 11:51 | |
| 1% | 47.1% | -1.9 şans olabilir | 12:53 | |
| 1% | 68.8% | +3.2 şans olabilir çoğu zaman önde | 10:04 | |
| 1% | 42.4% | -0.9 şans olabilir |
Birlikte tamamlanan
| Seçim | Seçilme | maç |
|---|---|---|
| 21% | 1,717 | |
| 18% | 1,470 | |
| 15% | 1,266 | |
| 6% | 516 |
Eşya 2Hextech Füzekemer
Buradaki ek galibiyet: 100 maçta -1.1. Başka hiçbir seçimin buna karşı net bir üstünlüğü yok.
| Seçim | Seçilme | Kazanılan | Ek galibiyet | Süre |
|---|---|---|---|---|
| 43% | 47.0% | -1.1 şans olabilir | 19:18 | |
| 20% | 46.2% | -0.6 şans olabilir | 20:52 | |
| 13% | 71.8% | zaten öndeyken alınıyor | 15:22 | |
| 10% | 49.1% | -0.5 şans olabilir | 19:22 | |
| 3% | 52.8% | -0.9 şans olabilir | 20:26 | |
| 3% | 48.3% | -0.6 şans olabilir | ||
| 2% | 48.6% | +2.0 şans olabilir | ||
| 2% | 46.5% | +0.5 şans olabilir |
Birlikte tamamlanan
| Seçim | Seçilme | maç |
|---|---|---|
| 21% | 1,717 | |
| 18% | 1,470 | |
| 15% | 1,266 | |
| 6% | 516 |
Eşya 3Gölgealev
Buradaki ek galibiyet: 100 maçta -1.0. Başka hiçbir seçimin buna karşı net bir üstünlüğü yok.
| Seçim | Seçilme | Kazanılan | Ek galibiyet | Süre |
|---|---|---|---|---|
| 26% | 48.1% | -1.3 şans olabilir | 27:06 | |
| 22% | 52.5% | -1.0 şans olabilir | 25:35 | |
| 14% | 67.7% | zaten öndeyken alınıyor | 21:24 | |
| 13% | 63.6% | 0.0 şans olabilir çoğu zaman önde | 20:48 | |
| 9% | 51.7% | +0.2 şans olabilir | 26:26 | |
| 4% | 50.3% | +0.4 şans olabilir | ||
| 2% | 58.2% | +0.6 şans olabilir | ||
| 2% | 45.1% | -0.7 şans olabilir |
Birlikte tamamlanan
| Seçim | Seçilme | maç |
|---|---|---|
| 21% | 1,717 | |
| 18% | 1,470 | |
| 15% | 1,266 | |
| 6% | 516 |
Eşya 4Rabadon'un Şapkası
Rabadon'un Şapkası: en çok seçilenden (Zhonya'nın Kumsaati) daha sık kazanıyor. 100 maçta +0.8, en çok seçilende -1.0. Şans olabilir.
| Seçim | Seçilme | Kazanılan | Ek galibiyet | Süre |
|---|---|---|---|---|
| 36% | 50.7% | -1.0 şans olabilir | 28:59 | |
| 29% | 58.5% | +0.8 şans olabilir | 30:53 |
Eşya 5Zhonya'nın Kumsaati
| Seçim | Seçilme | Kazanılan | Süre |
|---|---|---|---|
| 31% | 45.3% | 33:47 |
Eşya 6Banshee'nin Duvağı
| Seçim | Seçilme | Kazanılan | Süre |
|---|---|---|---|
| 26% | - | 37:46 | |
| 17% | - | 40:06 | |
| 17% | - | 37:42 | |
| 14% | - | 38:07 | |
| 6% | - | 37:14 |
Ana rünElektrik Ver
Buradaki ek galibiyet: 100 maçta +4.6. Başka hiçbir seçimin buna karşı net bir üstünlüğü yok.
| Seçim | Seçilme | Kazanılan | Ek galibiyet |
|---|---|---|---|
| 73% | 50.4% | +4.6 şans olabilir | |
| 16% | 48.1% | -1.5 net fark | |
| 9% | 41.1% | -7.4 net fark | |
| 1% | 52.3% | +2.6 şans olabilir |
Ana sıra 1Belden Aşağı
Buradaki ek galibiyet: 100 maçta +6.3. Başka hiçbir seçimin buna karşı net bir üstünlüğü yok.
| Seçim | Seçilme | Kazanılan | Ek galibiyet |
|---|---|---|---|
| 86% | 50.1% | +6.3 şans olabilir | |
| 7% | 38.0% | güvenmek için fazla büyük | |
| 3% | 46.9% | -1.9 net fark | |
| 2% | 47.3% | -0.8 net fark | |
| 1% | 42.7% | -3.6 net fark | |
| 1% | 51.6% | +2.6 şans olabilir |
Ana sıra 2Altıncı His
Buradaki ek galibiyet: 100 maçta +2.9. Başka hiçbir seçimin buna karşı net bir üstünlüğü yok.
| Seçim | Seçilme | Kazanılan | Ek galibiyet |
|---|---|---|---|
| 56% | 50.5% | +2.9 şans olabilir | |
| 31% | 48.6% | -0.1 net fark | |
| 9% | 40.5% | güvenmek için fazla büyük | |
| 2% | 53.9% | +0.4 şans olabilir | |
| 1% | 49.7% | +0.7 şans olabilir | |
| 1% | 45.8% | -2.5 şans olabilir |
Ana sıra 3İnsafsız Avcı
Buradaki ek galibiyet: 100 maçta +4.1. Başka hiçbir seçimin buna karşı net bir üstünlüğü yok.
| Seçim | Seçilme | Kazanılan | Ek galibiyet |
|---|---|---|---|
| 80% | 50.0% | +4.1 şans olabilir | |
| 7% | 39.0% | güvenmek için fazla büyük | |
| 5% | 49.9% | -0.3 net fark | |
| 4% | 48.7% | +1.4 şans olabilir | |
| 2% | 44.9% | -3.4 net fark | |
| 1% | 48.5% | +1.1 şans olabilir |
İkincil yolİlham
Buradaki ek galibiyet: 100 maçta +3.0. Başka hiçbir seçimin buna karşı net bir üstünlüğü yok.
| Seçim | Seçilme | Kazanılan | Ek galibiyet |
|---|---|---|---|
| 56% | 50.6% | +3.0 şans olabilir | |
| 34% | 48.3% | -0.9 net fark | |
| 6% | 42.1% | güvenmek için fazla büyük | |
| 3% | 40.8% | güvenmek için fazla büyük | |
| 1% | 44.0% | -1.9 net fark |
İkincil rünlerHextech Sıçratıcısı + Üçlü Tonik
Buradaki ek galibiyet: 100 maçta +3.4. Başka hiçbir seçimin buna karşı net bir üstünlüğü yok.
| Seçim | Seçilme | Kazanılan | Ek galibiyet |
|---|---|---|---|
| 85% | 51.3% | +3.4 şans olabilir | |
| 6% | 49.1% | -3.0 net fark | |
| 3% | 47.9% | -1.6 net fark | |
| 1% | 48.0% | -0.4 şans olabilir |
Saldırı parçasıYetenek Hızı
Yetenek Hızı: burada ölçtüklerimiz içinde en çok galibiyet ekleyen seçim, 100 maçta -1.6. En çok seçilenin (Değişken Kuvvet) karşılaştırılacak bir sayısı yok.
| Seçim | Seçilme | Kazanılan | Ek galibiyet |
|---|---|---|---|
| 91% | 49.6% | güvenmek için fazla büyük | |
| 7% | 40.1% | güvenmek için fazla büyük | |
| 2% | 51.9% | -1.6 şans olabilir |
Esnek parçaDeğişken Kuvvet
Buradaki ek galibiyet: 100 maçta +1.7. Başka hiçbir seçimin buna karşı net bir üstünlüğü yok.
| Seçim | Seçilme | Kazanılan | Ek galibiyet |
|---|---|---|---|
| 97% | 49.1% | +1.7 şans olabilir | |
| 3% | 44.7% | -1.8 şans olabilir |
Savunma parçasıCan
Buradaki ek galibiyet: 100 maçta +2.6. Başka hiçbir seçimin buna karşı net bir üstünlüğü yok.
| Seçim | Seçilme | Kazanılan | Ek galibiyet |
|---|---|---|---|
| 53% | 50.4% | +2.6 şans olabilir | |
| 46% | 47.2% | -2.7 net fark | |
| 2% | 51.3% | +0.8 şans olabilir |
EQW
YeteneklerE > Q > W
E > Q > W: burada ölçtüklerimiz içinde en çok galibiyet ekleyen seçim, 100 maçta -2.8. En çok seçilenin (Q > E > W) karşılaştırılacak bir sayısı yok.
| Seçim | Seçilme | Kazanılan | Ek galibiyet |
|---|---|---|---|
| QEWQ + E + W | 88% | 50.4% | güvenmek için fazla büyük |
| QWEQ + W + E | 6% | 40.9% | -6.6 şans olabilir |
| WQEW + Q + E | 5% | 41.0% | güvenmek için fazla büyük |
| EQWE + Q + W | 1% | 44.1% | -2.8 şans olabilir |
| WEQW + E + Q | 1% | 40.9% | -6.5 şans olabilir |
Seviye 1-18
- 1W
- 2Q
- 3E
- 4Q
- 5Q
- 6R
- 7Q
- 8E
- 9Q
- 10E
- 11R
- 12E
- 13E
- 14W
- 15W
- 16R
- 17W
- 18W
Önce Q: 50.8% galibiyet. Önce W: 53.7% galibiyet (dengeli).
BüyülerSıçra + Tutuştur
Buradaki ek galibiyet: 100 maçta +4.2. Başka hiçbir seçimin buna karşı net bir üstünlüğü yok.
| Seçim | Seçilme | Kazanılan | Ek galibiyet |
|---|---|---|---|
| 91% | 49.3% | +4.2 şans olabilir | |
| 2% | 38.5% | -4.1 net fark | |
| 1% | 44.1% | -3.5 net fark | |
| 1% | 53.6% | +1.2 şans olabilir | |
| 1% | 52.0% | -0.2 şans olabilir | |
| 1% | 39.6% | güvenmek için fazla büyük | |
| 1% | 43.8% | -2.9 net fark |
Nunu ve Willump Destek build
Yama 16.21- galibiyet
- 44.4%
- maç
- 14,908
- Kazanma etkisi
- -5.0
- Seçilme oranı
- 0.1%
Başlangıç eşyalarıCan İksiri x2
Can İksiri x2: en çok seçilenden (Can İksiri x2 + Dünya Atlası) daha sık kazanıyor. 100 maçta +1.6, en çok seçilende +1.0. Şans olabilir.
| Seçim | Seçilme | Kazanılan | Ek galibiyet |
|---|---|---|---|
| 76% | 45.8% | +1.0 şans olabilir | |
| 11% | 45.1% | -1.5 şans olabilir | |
| 6% | 46.4% | +1.3 şans olabilir | |
| 3% | 41.2% | -3.3 net fark | |
| 2% | 43.1% | +1.6 şans olabilir |
ÇizmeMerkür'ün Adımları
Merkür'ün Adımları: en çok seçilenden (Atiklik Çizmeleri) daha sık kazanıyor. 100 maçta +1.7, en çok seçilende -0.3. Şans olabilir.
| Seçim | Seçilme | Kazanılan | Ek galibiyet | Süre |
|---|---|---|---|---|
| 50% | 45.6% | -0.3 şans olabilir | 9:06 | |
| 39% | 47.2% | -0.6 şans olabilir | 14:03 | |
| 5% | 46.7% | +1.5 şans olabilir | 14:55 | |
| 4% | 45.9% | +1.7 şans olabilir | 15:29 | |
| 2% | 41.5% | +0.2 şans olabilir | 9:50 |
Çoğunlukla AD takıma karşı
| Seçim | Seçilme | Kazanılan | Sonuç |
|---|---|---|---|
| 40% | 46.2% | en çok alınan | |
| 31% | 47.0% | dengeli | |
| 5% | 49.4% | dengeli | |
| 2% | 46.9% | dengeli |
Çoğunlukla AP takıma karşı
| Seçim | Seçilme | Kazanılan | Sonuç |
|---|---|---|---|
| 38% | 48.0% | en çok alınan | |
| 33% | 46.8% | dengeli | |
| 5% | 47.1% | dengeli | |
| 2% | 42.4% | yeterli maç yok |
Bir hasar türüne karşı daha çok alınanlar
| Seçim | AD takım | AP takım |
|---|---|---|
| 4% | 9% | |
| 12% | 9% | |
| 2% | 5% | |
| 5% | 2% |
Eşya 1Yıldırım Asası
Buradaki ek galibiyet: 100 maçta -0.5. Başka hiçbir seçimin buna karşı net bir üstünlüğü yok.
| Seçim | Seçilme | Kazanılan | Ek galibiyet | Süre |
|---|---|---|---|---|
| 47% | 45.8% | -0.5 şans olabilir | 13:15 | |
| 34% | 45.6% | -0.9 şans olabilir | 13:03 | |
| 3% | 47.8% | +0.8 şans olabilir | 15:28 | |
| 2% | 44.5% | +1.6 şans olabilir | 12:58 | |
| 2% | 50.8% | +0.7 şans olabilir | 14:12 | |
| 1% | 63.1% | +0.9 şans olabilir çoğu zaman önde | ||
| 1% | 45.6% | -1.5 şans olabilir | ||
| 1% | 50.0% | +2.9 şans olabilir |
Birlikte tamamlanan
| Seçim | Seçilme | maç |
|---|---|---|
| 14% | 673 | |
| 9% | 441 | |
| 7% | 339 | |
| 7% | 331 |
Eşya 2Gölgealev
Buradaki ek galibiyet: 100 maçta -1.9. Başka hiçbir seçimin buna karşı net bir üstünlüğü yok.
| Seçim | Seçilme | Kazanılan | Ek galibiyet | Süre |
|---|---|---|---|---|
| 26% | 46.9% | -1.9 şans olabilir | 22:13 | |
| 16% | 46.2% | -1.9 şans olabilir | 21:18 | |
| 13% | 45.6% | -0.3 şans olabilir | 21:06 | |
| 12% | 50.7% | +1.1 şans olabilir | 23:19 | |
| 6% | 49.1% | +1.4 şans olabilir | 22:28 | |
| 4% | 47.5% | -2.8 şans olabilir | ||
| 3% | 65.6% | zaten öndeyken alınıyor | ||
| 3% | 59.6% | +3.3 şans olabilir |
Birlikte tamamlanan
| Seçim | Seçilme | maç |
|---|---|---|
| 14% | 673 | |
| 9% | 441 | |
| 7% | 339 | |
| 7% | 331 |
Eşya 3Rabadon'un Şapkası
Buradaki ek galibiyet: 100 maçta -0.7. Başka hiçbir seçimin buna karşı net bir üstünlüğü yok.
| Seçim | Seçilme | Kazanılan | Ek galibiyet | Süre |
|---|---|---|---|---|
| 20% | 46.0% | -1.1 şans olabilir | 28:12 | |
| 17% | 46.4% | -0.9 şans olabilir | 29:26 | |
| 13% | 49.1% | -0.7 şans olabilir | 28:30 | |
| 9% | 51.7% | -0.1 şans olabilir | 29:11 | |
| 5% | 42.4% | +0.6 şans olabilir | 28:59 | |
| 5% | 66.3% | zaten öndeyken alınıyor | ||
| 5% | 52.2% | -1.1 şans olabilir | ||
| 2% | 55.3% | +1.1 şans olabilir |
Birlikte tamamlanan
| Seçim | Seçilme | maç |
|---|---|---|
| 14% | 673 | |
| 9% | 441 | |
| 7% | 339 | |
| 7% | 331 |
Eşya 4Zhonya'nın Kumsaati
| Seçim | Seçilme | Kazanılan | Süre |
|---|---|---|---|
| 28% | 44.6% | 34:03 |
Ana rünElektrik Ver
Elektrik Ver: en çok seçilenden (Kara Hasat) daha sık kazanıyor. 100 maçta +2.7, en çok seçilende +0.3. Şans olabilir.
| Seçim | Seçilme | Kazanılan | Ek galibiyet |
|---|---|---|---|
| 46% | 45.5% | +0.3 şans olabilir | |
| 21% | 47.1% | +2.7 şans olabilir | |
| 21% | 42.4% | -3.3 net fark | |
| 4% | 47.9% | +1.1 şans olabilir | |
| 2% | 45.6% | +2.1 şans olabilir | |
| 1% | 43.2% | +0.2 şans olabilir | |
| 1% | 39.6% | -3.7 şans olabilir | |
| 1% | 48.1% | +2.7 şans olabilir |
Ana sıra 1Belden Aşağı
Buradaki ek galibiyet: 100 maçta +2.4. Başka hiçbir seçimin buna karşı net bir üstünlüğü yok.
| Seçim | Seçilme | Kazanılan | Ek galibiyet |
|---|---|---|---|
| 65% | 46.2% | +2.4 şans olabilir | |
| 19% | 42.0% | -3.8 net fark | |
| 4% | 46.6% | +1.4 şans olabilir | |
| 3% | 45.4% | +0.3 şans olabilir | |
| 2% | 41.9% | +1.5 şans olabilir | |
| 2% | 43.7% | +0.2 şans olabilir | |
| 1% | 44.0% | +0.4 şans olabilir | |
| 1% | 40.7% | -1.9 şans olabilir |
Ana sıra 2Derin Totem
Derin Totem: en çok seçilenden (Acı Hatıra) daha sık kazanıyor. 100 maçta +3.1, en çok seçilende +0.4. Şans olabilir.
| Seçim | Seçilme | Kazanılan | Ek galibiyet |
|---|---|---|---|
| 49% | 45.2% | +0.4 şans olabilir | |
| 21% | 42.6% | -3.3 net fark | |
| 10% | 47.2% | +2.3 şans olabilir | |
| 9% | 48.8% | +3.1 şans olabilir | |
| 2% | 47.0% | +1.1 şans olabilir | |
| 2% | 44.0% | +0.5 şans olabilir | |
| 2% | 47.7% | +0.4 şans olabilir | |
| 1% | 42.2% | +0.1 şans olabilir |
Ana sıra 3Mükemmel Avcı
Mükemmel Avcı: en çok seçilenden (İnsafsız Avcı) daha sık kazanıyor. 100 maçta +2.9, en çok seçilende +1.5. Şans olabilir.
| Seçim | Seçilme | Kazanılan | Ek galibiyet |
|---|---|---|---|
| 60% | 46.0% | +1.5 şans olabilir | |
| 20% | 41.9% | -4.0 net fark | |
| 5% | 47.5% | +2.9 şans olabilir | |
| 3% | 42.4% | +1.3 şans olabilir | |
| 2% | 48.2% | +1.5 şans olabilir | |
| 2% | 46.6% | -0.6 şans olabilir | |
| 2% | 46.7% | +1.8 şans olabilir | |
| 1% | 43.4% | -2.2 şans olabilir |
İkincil yolBüyücülük
Buradaki ek galibiyet: 100 maçta +1.8. Başka hiçbir seçimin buna karşı net bir üstünlüğü yok.
| Seçim | Seçilme | Kazanılan | Ek galibiyet |
|---|---|---|---|
| 60% | 45.9% | +1.8 şans olabilir | |
| 15% | 46.7% | +1.2 şans olabilir | |
| 15% | 42.8% | -2.3 net fark | |
| 8% | 40.2% | -3.3 net fark | |
| 3% | 44.7% | -0.5 şans olabilir |
İkincil rünlerSürat + Kızart
Sürat + Kızart: en çok seçilenden (Suda Yürüyen + Sürat) daha sık kazanıyor. 100 maçta +1.6, en çok seçilende -1.6. Şans olabilir.
| Seçim | Seçilme | Kazanılan | Ek galibiyet |
|---|---|---|---|
| 79% | 45.6% | -1.6 şans olabilir | |
| 4% | 46.8% | +1.2 şans olabilir | |
| 4% | 52.0% | +0.9 şans olabilir | |
| 3% | 51.1% | +1.2 şans olabilir | |
| 2% | 46.9% | +1.5 şans olabilir | |
| 2% | 44.2% | +1.6 şans olabilir |
Saldırı parçasıDeğişken Kuvvet
Buradaki ek galibiyet: 100 maçta +3.2. Başka hiçbir seçimin buna karşı net bir üstünlüğü yok.
| Seçim | Seçilme | Kazanılan | Ek galibiyet |
|---|---|---|---|
| 75% | 46.0% | +3.2 şans olabilir | |
| 19% | 41.8% | -4.1 net fark | |
| 6% | 44.1% | +0.4 şans olabilir |
Esnek parçaHareket Hızı
Hareket Hızı: en çok seçilenden (Değişken Kuvvet) daha sık kazanıyor. 100 maçta +2.5, en çok seçilende -2.1. Fark net.
| Seçim | Seçilme | Kazanılan | Ek galibiyet |
|---|---|---|---|
| 84% | 44.4% | -2.1 şans olabilir | |
| 14% | 49.2% | +2.5 net fark | |
| 2% | 42.0% | -0.5 şans olabilir |
Savunma parçasıSıvışma ve Yavaşlatma Direnci
Sıvışma ve Yavaşlatma Direnci: burada ölçtüklerimiz içinde en çok galibiyet ekleyen seçim, 100 maçta +1.8. En çok seçilenin (Can) karşılaştırılacak bir sayısı yok.
| Seçim | Seçilme | Kazanılan | Ek galibiyet |
|---|---|---|---|
| 76% | 43.9% | güvenmek için fazla büyük | |
| 20% | 48.6% | güvenmek için fazla büyük | |
| 5% | 48.4% | +1.8 şans olabilir |
QEW
YeteneklerQ > E > W
Buradaki ek galibiyet: 100 maçta +3.2. Başka hiçbir seçimin buna karşı net bir üstünlüğü yok.
| Seçim | Seçilme | Kazanılan | Ek galibiyet |
|---|---|---|---|
| QEWQ + E + W | 63% | 47.3% | +3.2 şans olabilir |
| WQEW + Q + E | 18% | 42.7% | -3.1 net fark |
| QWEQ + W + E | 14% | 44.1% | -1.5 net fark |
| WEQW + E + Q | 3% | 42.6% | -1.7 net fark |
| EQWE + Q + W | 2% | 40.7% | -2.2 net fark |
BüyülerSıçra + Tutuştur
Buradaki ek galibiyet: 100 maçta +3.3. Başka hiçbir seçimin buna karşı net bir üstünlüğü yok.
| Seçim | Seçilme | Kazanılan | Ek galibiyet |
|---|---|---|---|
| 59% | 46.7% | +3.3 şans olabilir | |
| 28% | 42.7% | -2.3 net fark | |
| 3% | 45.4% | -1.6 net fark | |
| 3% | 41.3% | -1.5 net fark | |
| 2% | 49.3% | +0.5 şans olabilir | |
| 1% | 43.6% | -1.1 net fark | |
| 1% | 40.7% | -3.3 net fark | |
| 1% | 38.2% | -3.2 net fark |
Nunu ve Willump Top build
Yama 16.21- galibiyet
- 39.7%
- maç
- 2,802
- Kazanma etkisi
- -6.0
- Seçilme oranı
- 0.0%
Başlangıç eşyalarıDoran'ın Yüzüğü + Can İksiri x2
Buradaki ek galibiyet: 100 maçta +1.2. Başka hiçbir seçimin buna karşı net bir üstünlüğü yok.
| Seçim | Seçilme | Kazanılan | Ek galibiyet |
|---|---|---|---|
| 75% | 39.0% | +1.2 şans olabilir | |
| 17% | 36.2% | -0.4 şans olabilir |
ÇizmeÇelik Kaplamalı Çizme
Çelik Kaplamalı Çizme: en çok seçilenden (Sihirbaz Pabuçları) daha sık kazanıyor. 100 maçta +0.7, en çok seçilende 0.0. Şans olabilir.
| Seçim | Seçilme | Kazanılan | Ek galibiyet | Süre |
|---|---|---|---|---|
| 58% | 40.2% | 0.0 şans olabilir | 15:12 | |
| 33% | 42.1% | -0.1 şans olabilir | 11:35 | |
| 6% | 36.8% | +0.7 şans olabilir | 14:49 |
Çoğunlukla AD takıma karşı
| Seçim | Seçilme | Kazanılan | Sonuç |
|---|---|---|---|
| 42% | 42.3% | en çok alınan | |
| 24% | 35.2% | dengeli | |
| 5% | 62.5% | yeterli maç yok | |
| 1% | 66.7% | yeterli maç yok |
Çoğunlukla AP takıma karşı
| Seçim | Seçilme | Kazanılan | Sonuç |
|---|---|---|---|
| 42% | 35.8% | en çok alınan | |
| 24% | 45.9% | dengeli | |
| 5% | 38.5% | yeterli maç yok | |
| 3% | 44.4% | yeterli maç yok |
Bir hasar türüne karşı daha çok alınanlar
| Seçim | AD takım | AP takım |
|---|---|---|
| 1% | 5% |
Eşya 1Yıldırım Asası
Buradaki ek galibiyet: 100 maçta -1.0. Başka hiçbir seçimin buna karşı net bir üstünlüğü yok.
| Seçim | Seçilme | Kazanılan | Ek galibiyet | Süre |
|---|---|---|---|---|
| 61% | 38.0% | -1.0 şans olabilir | 12:50 | |
| 24% | 40.6% | -0.8 şans olabilir | 12:39 |
Birlikte tamamlanan
| Seçim | Seçilme | maç |
|---|---|---|
| 31% | 260 | |
| 8% | 71 | |
| 8% | 67 | |
| 6% | 50 |
Eşya 2Hextech Füzekemer
Buradaki ek galibiyet: 100 maçta +1.2. Başka hiçbir seçimin buna karşı net bir üstünlüğü yok.
| Seçim | Seçilme | Kazanılan | Ek galibiyet | Süre |
|---|---|---|---|---|
| 30% | 41.0% | +1.2 şans olabilir | 20:44 | |
| 24% | 41.2% | -1.2 şans olabilir | 22:50 | |
| 20% | 41.8% | -1.5 şans olabilir | 21:54 | |
| 5% | 55.6% | zaten öndeyken alınıyor | 16:32 |
Birlikte tamamlanan
| Seçim | Seçilme | maç |
|---|---|---|
| 31% | 260 | |
| 8% | 71 | |
| 8% | 67 | |
| 6% | 50 |
Eşya 3Gölgealev
Buradaki ek galibiyet: 100 maçta -0.7. Başka hiçbir seçimin buna karşı net bir üstünlüğü yok.
| Seçim | Seçilme | Kazanılan | Ek galibiyet | Süre |
|---|---|---|---|---|
| 34% | 45.8% | -0.7 şans olabilir | 28:27 | |
| 17% | 49.7% | -0.3 şans olabilir | 29:34 | |
| 9% | 48.8% | -1.4 şans olabilir | 28:47 |
Birlikte tamamlanan
| Seçim | Seçilme | maç |
|---|---|---|
| 31% | 260 | |
| 8% | 71 | |
| 8% | 67 | |
| 6% | 50 |
Eşya 4Rabadon'un Şapkası
| Seçim | Seçilme | Kazanılan | Süre |
|---|---|---|---|
| 28% | 50.0% | 34:21 |
Ana rünElektrik Ver
Buradaki ek galibiyet: 100 maçta +4.2. Başka hiçbir seçimin buna karşı net bir üstünlüğü yok.
| Seçim | Seçilme | Kazanılan | Ek galibiyet |
|---|---|---|---|
| 61% | 40.7% | +4.2 şans olabilir | |
| 17% | 36.1% | -5.2 net fark | |
| 15% | 35.1% | -2.8 net fark |
Ana sıra 1Belden Aşağı
Buradaki ek galibiyet: 100 maçta +1.4. Başka hiçbir seçimin buna karşı net bir üstünlüğü yok.
| Seçim | Seçilme | Kazanılan | Ek galibiyet |
|---|---|---|---|
| 73% | 40.0% | +1.4 şans olabilir | |
| 13% | 32.6% | -4.2 şans olabilir | |
| 3% | 31.2% | -1.8 şans olabilir |
Ana sıra 2Altıncı His
Buradaki ek galibiyet: 100 maçta +2.6. Başka hiçbir seçimin buna karşı net bir üstünlüğü yok.
| Seçim | Seçilme | Kazanılan | Ek galibiyet |
|---|---|---|---|
| 39% | 40.9% | +2.6 şans olabilir | |
| 37% | 38.5% | -1.8 şans olabilir | |
| 15% | 34.7% | -2.6 şans olabilir |
Ana sıra 3Hazine Avcısı
Hazine Avcısı: en çok seçilenden (İnsafsız Avcı) daha sık kazanıyor. 100 maçta +2.0, en çok seçilende -0.1. Şans olabilir.
| Seçim | Seçilme | Kazanılan | Ek galibiyet |
|---|---|---|---|
| 67% | 39.0% | -0.1 şans olabilir | |
| 14% | 33.4% | -4.1 şans olabilir | |
| 7% | 41.9% | -0.2 şans olabilir | |
| 4% | 46.9% | +2.0 şans olabilir |
İkincil yolİlham
Buradaki ek galibiyet: 100 maçta +1.8. Başka hiçbir seçimin buna karşı net bir üstünlüğü yok.
| Seçim | Seçilme | Kazanılan | Ek galibiyet |
|---|---|---|---|
| 44% | 40.2% | +1.8 şans olabilir | |
| 37% | 38.4% | -0.5 şans olabilir | |
| 9% | 35.9% | -1.7 şans olabilir | |
| 8% | 36.6% | -2.1 şans olabilir |
İkincil rünlerHextech Sıçratıcısı + Üçlü Tonik
Buradaki ek galibiyet: 100 maçta -1.4. Başka hiçbir seçimin buna karşı net bir üstünlüğü yok.
| Seçim | Seçilme | Kazanılan | Ek galibiyet |
|---|---|---|---|
| 72% | 39.4% | -1.4 şans olabilir |
Saldırı parçasıDeğişken Kuvvet
Buradaki ek galibiyet: 100 maçta +3.0. Başka hiçbir seçimin buna karşı net bir üstünlüğü yok.
| Seçim | Seçilme | Kazanılan | Ek galibiyet |
|---|---|---|---|
| 81% | 40.0% | +3.0 şans olabilir | |
| 16% | 32.4% | -4.2 net fark |
Esnek parçaDeğişken Kuvvet
Buradaki ek galibiyet: 100 maçta -0.9. Başka hiçbir seçimin buna karşı net bir üstünlüğü yok.
| Seçim | Seçilme | Kazanılan | Ek galibiyet |
|---|---|---|---|
| 95% | 38.9% | -0.9 şans olabilir |
Savunma parçasıCan
Buradaki ek galibiyet: 100 maçta +3.2. Başka hiçbir seçimin buna karşı net bir üstünlüğü yok.
Ustalık+ oyuncuları bunu seçiyor: maçlarının 62% kadarı. Tüm liglerde en çok Zamanla Can Artışı seçiliyor.
| Seçim | Seçilme | Kazanılan | Ek galibiyet |
|---|---|---|---|
| 64% | 37.0% | -3.1 net fark | |
| 34% | 43.1% | +3.2 şans olabilir |
QEW
YeteneklerQ > E > W
Buradaki ek galibiyet: 100 maçta +2.2. Başka hiçbir seçimin buna karşı net bir üstünlüğü yok.
| Seçim | Seçilme | Kazanılan | Ek galibiyet |
|---|---|---|---|
| QEWQ + E + W | 73% | 40.4% | +2.2 şans olabilir |
| QWEQ + W + E | 12% | 36.5% | -2.6 şans olabilir |
| WQEW + Q + E | 9% | 39.0% | -1.8 şans olabilir |
| WEQW + E + Q | 4% | 38.5% | -2.1 şans olabilir |
BüyülerSıçra + Tutuştur
Buradaki ek galibiyet: 100 maçta +4.6. Başka hiçbir seçimin buna karşı net bir üstünlüğü yok.
| Seçim | Seçilme | Kazanılan | Ek galibiyet |
|---|---|---|---|
| 69% | 41.2% | +4.6 şans olabilir | |
| 21% | 32.0% | -4.8 net fark | |
| 3% | 42.7% | -0.6 şans olabilir |
En iyi Nunu ve Willump oyuncuları
6,931 tanesinin hepsini görOrman rolünde normal bir maç
211,578 maç Yama 16.21Tüm Orman şampiyonlarına karşı
- İlk %3 Kill katılımı 52%
- İlk %7 Asist 11.7
- Son %15 Görüş / dk 0.78
- Kill
- 6.1 Son %39
- Ölüm
- 6.8 En çok %35
- Solo kill
- 1.0 Son %28
- Takım hasarı
- 16% Son %19
- Hasar / dk
- 587 Son %22
- Farm / dk
- 5.9 Son %26
- Altın / dk
- 409 Son %36
- Kontrol totemi
- 1.1 Son %47
- İlk kan
- 5% İlk %36
Rakip ormancıya karşı
- 7:18 itibarıyla 6. seviye
- 17:12 itibarıyla 11. seviye
- Maçların %53 kadarında önce blue buff
- İlk ejder 7:17
Her dakikada ortanca maç
Verilen hasar
Büyü 93% Fiziksel 7%Ölüm nedeni
Fiziksel 56% Büyü 37% Gerçek 7%Mid rolünde normal bir maç
19,062 maç Yama 16.21Tüm Mid şampiyonlarına karşı
- İlk %1 Kill katılımı 52%
- İlk %12 Asist 9.7
- Son %7 Görüş / dk 0.59
- Kill
- 8.5 İlk %21
- Ölüm
- 7.3 En çok %30
- Solo kill
- 2.7 İlk %40
- Takım hasarı
- 22% Son %44
- Hasar / dk
- 831 Son %44
- Farm / dk
- 4.9 Son %9
- Altın / dk
- 389 Son %26
- Kontrol totemi
- 0.9 İlk %29
- İlk kan
- 12% İlk %37
Koridor rakibine karşı
- 5:47 itibarıyla 6. seviye
- 16:01 itibarıyla 11. seviye
Her dakikada ortanca maç
Verilen hasar
Büyü 96% Fiziksel 4%Ölüm nedeni
Fiziksel 54% Büyü 40% Gerçek 6%Eşleşmeler ve takım arkadaşları Nunu ve Willump Orman maçlarından.
Eşleşmeler ve takım arkadaşları Nunu ve Willump Orman maçlarından.
-
Nunu ve Willump ile Wukong: +3.4 100 maçta galibiyet (aralık 0.7-6.0) · 1,178 maç · Ölçülmüş · Bunun %15 kadarı benzer şampiyonlardan ödünç alındı -
Nunu ve Willump ile Tryndamere: +1.6 100 maçta galibiyet (aralık 0.2-2.9) · 4,976 maç · Ölçülmüş · Bunun %4 kadarı benzer şampiyonlardan ödünç alındı -
Nunu ve Willump ile Garen: +1.32 100 maçta galibiyet (aralık 0.32-2.31) · 9,981 maç · Ölçülmüş · Bunun %2 kadarı benzer şampiyonlardan ödünç alındı
-
Nunu ve Willump ile K'Sante: -5.1 100 maçta galibiyet (aralık -6.9 ile -3.3 arası) · 2,693 maç · Ölçülmüş · Bunun %7 kadarı benzer şampiyonlardan ödünç alındı -
Nunu ve Willump ile Rengar: -4.4 100 maçta galibiyet (aralık -8.5 ile -0.3 arası) · 355 maç · Havuzdan · Bunun %36 kadarı benzer şampiyonlardan ödünç alındı -
Nunu ve Willump ile Jayce: -3.1 100 maçta galibiyet (aralık -4.6 ile -1.6 arası) · 4,155 maç · Ölçülmüş · Bunun %5 kadarı benzer şampiyonlardan ödünç alındı
-
Nunu ve Willump ile Ekko: +1.8 100 maçta galibiyet (aralık 0.5-3.1) · 5,891 maç · Ölçülmüş · Bunun %3 kadarı benzer şampiyonlardan ödünç alındı -
Nunu ve Willump ile Yasuo: +1.62 100 maçta galibiyet (aralık 0.96-2.29) · 23,954 maç · Ölçülmüş · Bunun %1 kadarı benzer şampiyonlardan ödünç alındı -
Nunu ve Willump ile Veigar: +1.4 100 maçta galibiyet (aralık 0.3-2.4) · 8,979 maç · Ölçülmüş · Bunun %2 kadarı benzer şampiyonlardan ödünç alındı
-
Nunu ve Willump ile Azir: -5.2 100 maçta galibiyet (aralık -7.3 ile -3.0 arası) · 1,833 maç · Ölçülmüş · Bunun %10 kadarı benzer şampiyonlardan ödünç alındı -
Nunu ve Willump ile Mel: -4.0 100 maçta galibiyet (aralık -5.2 ile -2.8 arası) · 6,686 maç · Ölçülmüş · Bunun %3 kadarı benzer şampiyonlardan ödünç alındı -
Nunu ve Willump ile Qiyana: -2.8 100 maçta galibiyet (aralık -4.5 ile -1.0 arası) · 3,082 maç · Ölçülmüş · Bunun %6 kadarı benzer şampiyonlardan ödünç alındı
-
Nunu ve Willump ile Zeri: +3.8 100 maçta galibiyet (aralık 2.2-5.4) · 3,707 maç · Ölçülmüş · Bunun %5 kadarı benzer şampiyonlardan ödünç alındı -
Nunu ve Willump ile Nilah: +3.4 100 maçta galibiyet (aralık 0.9-5.9) · 1,358 maç · Ölçülmüş · Bunun %13 kadarı benzer şampiyonlardan ödünç alındı -
Nunu ve Willump ile Xayah: +3.0 100 maçta galibiyet (aralık 1.8-4.2) · 6,931 maç · Ölçülmüş · Bunun %3 kadarı benzer şampiyonlardan ödünç alındı
-
Nunu ve Willump ile Ezreal: -5.05 100 maçta galibiyet (aralık -5.93 ile -4.17 arası) · 12,824 maç · Ölçülmüş · Bunun %2 kadarı benzer şampiyonlardan ödünç alındı -
Nunu ve Willump ile Corki: -2.9 100 maçta galibiyet (aralık -5.0 ile -0.8 arası) · 2,020 maç · Ölçülmüş · Bunun %9 kadarı benzer şampiyonlardan ödünç alındı -
Nunu ve Willump ile Ashe: -2.19 100 maçta galibiyet (aralık -3.15 ile -1.24 arası) · 10,837 maç · Ölçülmüş · Bunun %2 kadarı benzer şampiyonlardan ödünç alındı
-
Nunu ve Willump ile Taric: +3.3 100 maçta galibiyet (aralık 0.9-5.7) · 1,435 maç · Ölçülmüş · Bunun %12 kadarı benzer şampiyonlardan ödünç alındı -
Nunu ve Willump ile Janna: +3.0 100 maçta galibiyet (aralık 1.3-4.6) · 3,381 maç · Ölçülmüş · Bunun %6 kadarı benzer şampiyonlardan ödünç alındı -
Nunu ve Willump ile Braum: +3.0 100 maçta galibiyet (aralık 1.5-4.4) · 4,460 maç · Ölçülmüş · Bunun %4 kadarı benzer şampiyonlardan ödünç alındı
-
Nunu ve Willump ile Lee Sin: -8.0 100 maçta galibiyet (aralık -11.4 ile -4.6 arası) · 609 maç · Havuzdan · Bunun %25 kadarı benzer şampiyonlardan ödünç alındı -
Nunu ve Willump ile Bard: -4.8 100 maçta galibiyet (aralık -6.6 ile -3.0 arası) · 2,777 maç · Ölçülmüş · Bunun %7 kadarı benzer şampiyonlardan ödünç alındı -
Nunu ve Willump ile Neeko: -4.0 100 maçta galibiyet (aralık -5.7 ile -2.3 arası) · 3,002 maç · Ölçülmüş · Bunun %6 kadarı benzer şampiyonlardan ödünç alındı
Diğer Orman seçimleri
Tümü (173)- ARAM C #142
-
60 Nunu ve Willump -
80 Shyvana -
78 Lillia -
77 Cho'Gath -
75 Amumu -
73 Briar -
73 Warwick