League of Legends Build voor Brand
Brand Support build
Een zeldzame build die vaker wint.
Patch 16.21- gewonnen
- 50.4%
- games
- 418,908
- Winimpact
- +0.4
- Pickrate
- 2.1%
StartitemsAmplifying Tome + Health Potion x2 + World Atlas
Amplifying Tome + Health Potion x2 + World Atlas wint vaker dan Health Potion x2 + World Atlas, de meest gekozen: +1.6 tegenover +1.3 per 100 games. Het kan toeval zijn.
| Keuze | Gekozen | Gewonnen | Extra winst |
|---|---|---|---|
| 86% | 50.6% | +1.3 kan toeval zijn | |
| 5% | 47.9% | -2.7 duidelijk verschil | |
| 4% | 50.1% | -0.6 duidelijk verschil | |
| 4% | 49.8% | -0.9 duidelijk verschil | |
| 1% | 52.9% | +1.3 kan toeval zijn | |
| <1% | 52.7% | +0.8 kan toeval zijn | |
| <1% | 50.0% | +0.9 kan toeval zijn | |
| <1% | 51.3% | +1.6 kan toeval zijn |
De bootsBoots of Swiftness
Boots of Swiftness wint vaker dan Sorcerer's Shoes, de meest gekozen: +1.2 tegenover -0.5 per 100 games. Het verschil is duidelijk.
| Keuze | Gekozen | Gewonnen | Extra winst | Tijd |
|---|---|---|---|---|
| 84% | 51.6% | -0.5 kan toeval zijn | 15:45 | |
| 10% | 51.1% | +0.1 kan toeval zijn | 14:49 | |
| 4% | 53.7% | +1.2 duidelijk verschil | 15:38 | |
| 1% | 49.8% | +0.9 duidelijk verschil | 17:11 | |
| 1% | 49.9% | +0.7 kan toeval zijn vaak achter | 16:53 | |
| <1% | 54.8% | +0.9 kan toeval zijn |
Tegen een team met vooral AD
| Keuze | Gekozen | Gewonnen | Uitkomst |
|---|---|---|---|
| 62% | 53.4% | meest gekocht | |
| 8% | 53.1% | ongeveer gelijk | |
| 3% | 56.0% | won vaker | |
| 1% | 54.2% | ongeveer gelijk |
Tegen een team met vooral AP
| Keuze | Gekozen | Gewonnen | Uitkomst |
|---|---|---|---|
| 64% | 53.0% | meest gekocht | |
| 7% | 52.9% | ongeveer gelijk | |
| 3% | 53.7% | ongeveer gelijk | |
| 2% | 50.8% | ongeveer gelijk |
Vaker gekocht tegen één soort schade
| Keuze | AD-team | AP-team |
|---|---|---|
| 59% | 61% | |
| 62% | 64% | |
| 18% | 16% | |
| 33% | 35% | |
| 57% | 56% | |
| 10% | 8% | |
| 8% | 7% | |
| 11% | 12% | |
| 5% | 5% |
Item nr. 1Rylai's Crystal Scepter
Extra winst hier: +2.3 per 100 games. Geen andere keuze heeft een duidelijke voorsprong op deze.
| Keuze | Gekozen | Gewonnen | Extra winst | Tijd |
|---|---|---|---|---|
| 42% | 52.5% | +2.3 kan toeval zijn | 12:42 | |
| 29% | 50.6% | -0.2 duidelijk verschil | 14:12 | |
| 26% | 49.0% | -2.0 duidelijk verschil | 13:10 | |
| 1% | 46.9% | -3.4 duidelijk verschil | 13:18 | |
| <1% | 46.0% | -3.8 duidelijk verschil | 13:24 | |
| <1% | 44.3% | -4.7 duidelijk verschil | ||
| <1% | 44.4% | -5.2 duidelijk verschil | ||
| <1% | 47.0% | -2.3 duidelijk verschil |
Samen afgemaakt
| Keuze | Gekozen | games |
|---|---|---|
| 23% | 34,044 | |
| 16% | 23,690 | |
| 10% | 14,293 | |
| 6% | 9,381 |
Item nr. 2Liandry's Torment
Extra winst hier: +0.9 per 100 games. Geen andere keuze heeft een duidelijke voorsprong op deze.
| Keuze | Gekozen | Gewonnen | Extra winst | Tijd |
|---|---|---|---|---|
| 44% | 53.0% | +0.9 kan toeval zijn | 23:05 | |
| 25% | 52.6% | +0.6 kan toeval zijn | 22:16 | |
| 12% | 52.8% | -0.7 kan toeval zijn | 22:23 | |
| 9% | 47.6% | -1.5 kan toeval zijn | 23:45 | |
| 3% | 51.4% | -1.1 kan toeval zijn | 24:39 | |
| 2% | 51.2% | -2.3 kan toeval zijn | ||
| 2% | 52.3% | -1.5 kan toeval zijn | ||
| <1% | 53.8% | +1.8 kan toeval zijn |
Samen afgemaakt
| Keuze | Gekozen | games |
|---|---|---|
| 23% | 34,044 | |
| 16% | 23,690 | |
| 10% | 14,293 | |
| 6% | 9,381 |
Item nr. 3Blackfire Torch
Blackfire Torch hoort bij de build die vaker wint: +2.5 per 100 potjes, tegen -0.4 voor de build die de meeste spelers afmaken.
| Keuze | Gekozen | Gewonnen | Extra winst | Tijd |
|---|---|---|---|---|
| 22% | 50.3% | -0.5 kan toeval zijn | 29:57 | |
| 18% | 53.6% | -1.4 kan toeval zijn | 29:24 | |
| 13% | 54.7% | +0.9 kan toeval zijn | 29:34 | |
| 11% | 52.5% | +0.6 kan toeval zijn | 29:13 | |
| 10% | 54.0% | +0.7 kan toeval zijn | 31:05 | |
| 9% | 54.4% | +0.4 kan toeval zijn | ||
| 6% | 52.7% | -0.6 kan toeval zijn | ||
| 3% | 56.4% | +1.7 kan toeval zijn |
Samen afgemaakt
| Keuze | Gekozen | games |
|---|---|---|
| 23% | 34,044 | |
| 16% | 23,690 | |
| 10% | 14,293 | |
| 6% | 9,381 |
Item nr. 4Zhonya's Hourglass
Extra winst hier: 0.0 per 100 games. Geen andere keuze heeft een duidelijke voorsprong op deze.
| Keuze | Gekozen | Gewonnen | Extra winst | Tijd |
|---|---|---|---|---|
| 29% | 51.7% | 0.0 kan toeval zijn | 35:45 | |
| 23% | 51.7% | 0.0 kan toeval zijn | 36:16 | |
| 17% | 51.8% | -0.8 kan toeval zijn | 35:05 | |
| 7% | 49.0% | -0.4 kan toeval zijn | 35:52 | |
| 7% | 53.2% | 0.0 kan toeval zijn | 35:26 | |
| 4% | 52.0% | -0.4 kan toeval zijn |
Item nr. 5Shadowflame
Shadowflame wint vaker dan Rabadon's Deathcap, de meest gekozen: +1.8 tegenover +0.4 per 100 games. Het kan toeval zijn.
| Keuze | Gekozen | Gewonnen | Extra winst | Tijd |
|---|---|---|---|---|
| 31% | 46.6% | +0.4 kan toeval zijn | 40:59 | |
| 16% | 49.1% | +1.8 kan toeval zijn | 40:52 | |
| 13% | 49.8% | -0.7 kan toeval zijn | 40:32 |
Item nr. 6Rabadon's Deathcap
| Keuze | Gekozen | Gewonnen | Tijd |
|---|---|---|---|
| 26% | 45.7% | 45:37 | |
| 15% | 44.7% | 44:15 | |
| 12% | 58.0% | 44:36 | |
| 10% | 45.8% | 45:16 | |
| 6% | - | 44:48 |
HoofdruneDeathfire Touch
Extra winst hier: +1.8 per 100 games. Geen andere keuze heeft een duidelijke voorsprong op deze.
| Keuze | Gekozen | Gewonnen | Extra winst |
|---|---|---|---|
| 69% | 50.9% | +1.8 kan toeval zijn | |
| 19% | 49.9% | -0.8 duidelijk verschil | |
| 11% | 48.7% | -2.2 duidelijk verschil | |
| 1% | 49.8% | -0.8 duidelijk verschil | |
| <1% | 45.8% | -3.1 duidelijk verschil | |
| <1% | 51.1% | -0.9 kan toeval zijn | |
| <1% | 45.9% | -2.3 duidelijk verschil | |
| <1% | 47.3% | -5.0 duidelijk verschil |
Hoofdrij 1Nimbus Cloak
Nimbus Cloak wint vaker dan Manaflow Band, de meest gekozen: +1.2 tegenover +1.0 per 100 games. Het kan toeval zijn.
| Keuze | Gekozen | Gewonnen | Extra winst |
|---|---|---|---|
| 77% | 50.6% | +1.0 kan toeval zijn | |
| 16% | 49.7% | -0.9 duidelijk verschil | |
| 3% | 50.8% | +0.1 kan toeval zijn | |
| 2% | 49.6% | -0.9 duidelijk verschil | |
| <1% | 52.0% | +1.2 kan toeval zijn | |
| <1% | 47.2% | -2.0 duidelijk verschil | |
| <1% | 43.5% | -5.8 duidelijk verschil | |
| <1% | 49.8% | -0.8 kan toeval zijn |
Hoofdrij 2Celerity
Celerity wint vaker dan Transcendence, de meest gekozen: +1.2 tegenover +0.9 per 100 games. Het kan toeval zijn.
| Keuze | Gekozen | Gewonnen | Extra winst |
|---|---|---|---|
| 77% | 50.6% | +0.9 kan toeval zijn | |
| 17% | 49.8% | -0.8 duidelijk verschil | |
| 2% | 50.7% | -0.1 kan toeval zijn | |
| 1% | 51.6% | +1.2 kan toeval zijn | |
| 1% | 49.9% | -0.5 kan toeval zijn | |
| 1% | 50.3% | -0.8 duidelijk verschil | |
| <1% | 50.5% | -0.9 kan toeval zijn | |
| <1% | 41.6% | te groot om te vertrouwen |
Hoofdrij 3Scorch
Extra winst hier: +1.1 per 100 games. Geen andere keuze heeft een duidelijke voorsprong op deze.
| Keuze | Gekozen | Gewonnen | Extra winst |
|---|---|---|---|
| 77% | 50.7% | +1.1 kan toeval zijn | |
| 15% | 49.8% | -0.9 duidelijk verschil | |
| 3% | 49.9% | -0.7 duidelijk verschil | |
| 3% | 49.3% | -0.6 duidelijk verschil | |
| 1% | 51.9% | +1.3 kan toeval zijn | |
| <1% | 53.4% | +0.8 kan toeval zijn | |
| <1% | 42.9% | te groot om te vertrouwen | |
| <1% | 49.4% | +1.4 kan toeval zijn |
Tweede padPrecision
Extra winst hier: +1.3 per 100 games. Geen andere keuze heeft een duidelijke voorsprong op deze.
| Keuze | Gekozen | Gewonnen | Extra winst |
|---|---|---|---|
| 65% | 50.8% | +1.3 kan toeval zijn | |
| 18% | 49.9% | -0.7 duidelijk verschil | |
| 11% | 49.2% | -1.5 duidelijk verschil | |
| 5% | 49.9% | -0.4 duidelijk verschil | |
| 1% | 48.6% | -1.7 duidelijk verschil |
Secundaire runesPresence of Mind + Legend: Haste
Presence of Mind + Legend: Haste wint vaker dan Presence of Mind + Cut Down, de meest gekozen: +1.2 tegenover 0.0 per 100 games. Het kan toeval zijn.
| Keuze | Gekozen | Gewonnen | Extra winst |
|---|---|---|---|
| 89% | 50.8% | 0.0 kan toeval zijn | |
| 4% | 50.7% | -0.2 kan toeval zijn | |
| 2% | 51.7% | +1.2 kan toeval zijn | |
| 2% | 51.9% | +0.5 kan toeval zijn | |
| 1% | 50.8% | -0.3 kan toeval zijn | |
| 1% | 49.4% | 0.0 kan toeval zijn | |
| <1% | 48.7% | -0.5 kan toeval zijn | |
| <1% | 52.0% | +0.1 kan toeval zijn |
AanvalsshardAdaptive Force
Extra winst hier: +0.2 per 100 games. Geen andere keuze heeft een duidelijke voorsprong op deze.
| Keuze | Gekozen | Gewonnen | Extra winst |
|---|---|---|---|
| 92% | 50.4% | +0.2 kan toeval zijn | |
| 6% | 50.5% | +0.2 kan toeval zijn | |
| 1% | 48.8% | -1.9 duidelijk verschil |
FlexshardMS-shard
MS-shard wint vaker dan Adaptive Force, de meest gekozen: +1.2 tegenover -0.8 per 100 games. Het verschil is duidelijk.
| Keuze | Gekozen | Gewonnen | Extra winst |
|---|---|---|---|
| 96% | 50.4% | -0.8 kan toeval zijn | |
| 3% | 51.5% | +1.2 duidelijk verschil | |
| 1% | 48.6% | -1.1 kan toeval zijn |
VerdedigingsshardHealth
Health wint vaker dan Health Scaling, de meest gekozen: +0.3 tegenover -0.2 per 100 games. Het kan toeval zijn.
| Keuze | Gekozen | Gewonnen | Extra winst |
|---|---|---|---|
| 90% | 50.4% | -0.2 kan toeval zijn | |
| 6% | 50.5% | +0.3 kan toeval zijn | |
| 4% | 50.5% | +0.1 kan toeval zijn |
WQE
De skillsW > Q > E
Extra winst hier: +0.3 per 100 games. Geen andere keuze heeft een duidelijke voorsprong op deze.
| Keuze | Gekozen | Gewonnen | Extra winst |
|---|---|---|---|
| WQEW + Q + E | 61% | 51.1% | +0.3 kan toeval zijn |
| WEQW + E + Q | 31% | 51.2% | +0.2 kan toeval zijn |
| EWQE + W + Q | 5% | 50.5% | -0.3 kan toeval zijn |
| QWEQ + W + E | 2% | 49.1% | -2.6 duidelijk verschil |
| EQWE + Q + W | 1% | 50.8% | -0.7 kan toeval zijn |
| QEWQ + E + W | 1% | 47.3% | -3.6 duidelijk verschil |
Levels 1 tot 18
- 1W
- 2Q
- 3E
- 4W
- 5W
- 6R
- 7W
- 8Q
- 9W
- 10Q
- 11R
- 12Q
- 13Q
- 14E
- 15E
- 16R
- 17E
- 18E
Eerst W maxen: 51.7% gewonnen. Eerst E: 50.1% gewonnen (ongeveer gelijk).
- W
- Q
- E
- W
- W
- R
- W
- Q
- W
- Q
- R
- Q
- Q
- E
- E
- R
- E
- E
De spellsExhaust + Flash
Exhaust + Flash wint vaker dan Flash + Ignite, de meest gekozen: +1.1 tegenover -0.4 per 100 games. Het verschil is duidelijk.
| Keuze | Gekozen | Gewonnen | Extra winst |
|---|---|---|---|
| 75% | 50.3% | -0.4 kan toeval zijn | |
| 12% | 51.3% | +1.1 duidelijk verschil | |
| 9% | 50.5% | +0.4 duidelijk verschil | |
| 1% | 48.3% | -2.3 duidelijk verschil | |
| 1% | 49.1% | -1.6 kan toeval zijn | |
| 1% | 51.6% | +0.4 kan toeval zijn | |
| <1% | 41.4% | -3.8 duidelijk verschil | |
| <1% | 48.7% | -1.8 kan toeval zijn |
- gewonnen
- 54.9%
- games
- 8,674
- Winimpact
- +2.4
- Pickrate
- 2.3%
StartitemsHealth Potion x2 + World Atlas
De gewone keuze: spelers van deze build zijn het hier niet eens.
| Keuze | Gekozen | Gewonnen | Extra winst |
|---|---|---|---|
| 86% | 50.6% | +1.3 kan toeval zijn | |
| 5% | 47.9% | -2.7 duidelijk verschil | |
| 4% | 50.1% | -0.6 duidelijk verschil | |
| 4% | 49.8% | -0.9 duidelijk verschil | |
| 1% | 52.9% | +1.3 kan toeval zijn | |
| <1% | 52.7% | +0.8 kan toeval zijn | |
| <1% | 50.0% | +0.9 kan toeval zijn | |
| <1% | 51.3% | +1.6 kan toeval zijn |
De bootsBoots of Swiftness
| Keuze | Gekozen | Gewonnen |
|---|---|---|
| 100% | 54.9% |
Item nr. 1Rylai's Crystal Scepter
| Keuze | Gekozen | Gewonnen |
|---|---|---|
| 100% | 54.9% |
Item nr. 2Liandry's Torment
| Keuze | Gekozen | Gewonnen |
|---|---|---|
| 60% | 56.4% | |
| 15% | 54.9% | |
| 10% | 55.4% | |
| 8% | 53.4% | |
| 2% | 57.0% |
Item nr. 3Morellonomicon
| Keuze | Gekozen | Gewonnen |
|---|---|---|
| 24% | 54.3% | |
| 16% | 53.6% | |
| 10% | 52.1% | |
| 10% | 58.5% | |
| 10% | 57.4% |
Item nr. 4Zhonya's Hourglass
| Keuze | Gekozen | Gewonnen |
|---|---|---|
| 22% | 54.0% | |
| 8% | 61.6% | |
| 7% | 57.9% | |
| 7% | 53.3% | |
| 6% | 53.8% |
Item nr. 5Shadowflame
De gewone keuze: spelers van deze build zijn het hier niet eens.
| Keuze | Gekozen | Gewonnen | Tijd |
|---|---|---|---|
| 26% | 45.7% | 45:37 | |
| 15% | 44.7% | 44:15 | |
| 12% | 58.0% | 44:36 | |
| 10% | 45.8% | 45:16 | |
| 6% | - | 44:48 |
Item nr. 6Rabadon's Deathcap
| Keuze | Gekozen | Gewonnen |
|---|---|---|
| 33% | 57.1% | |
| 10% | 50.0% | |
| 5% | 0.0% | |
| 5% | 100.0% | |
| 5% | 0.0% |
HoofdruneDeathfire Touch
| Keuze | Gekozen | Gewonnen |
|---|---|---|
| 49% | 55.1% |
Hoofdrij 1Manaflow Band
| Keuze | Gekozen | Gewonnen |
|---|---|---|
| 49% | 55.1% |
Hoofdrij 2Transcendence
| Keuze | Gekozen | Gewonnen |
|---|---|---|
| 49% | 55.1% |
Hoofdrij 3Scorch
| Keuze | Gekozen | Gewonnen |
|---|---|---|
| 49% | 55.1% |
Tweede padPrecision
| Keuze | Gekozen | Gewonnen |
|---|---|---|
| 49% | 55.1% |
AanvalsshardAdaptive Force
| Keuze | Gekozen | Gewonnen |
|---|---|---|
| 49% | 55.1% |
FlexshardAdaptive Force
| Keuze | Gekozen | Gewonnen |
|---|---|---|
| 49% | 55.1% |
VerdedigingsshardHealth Scaling
| Keuze | Gekozen | Gewonnen |
|---|---|---|
| 49% | 55.1% |
WQE
De skillsW > Q > E
| Keuze | Gekozen | Gewonnen | Extra winst |
|---|---|---|---|
| WQEW + Q + E | 61% | 51.1% | +0.3 kan toeval zijn |
| WEQW + E + Q | 31% | 51.2% | +0.2 kan toeval zijn |
| EWQE + W + Q | 5% | 50.5% | -0.3 kan toeval zijn |
| QWEQ + W + E | 2% | 49.1% | -2.6 duidelijk verschil |
| EQWE + Q + W | 1% | 50.8% | -0.7 kan toeval zijn |
| QEWQ + E + W | 1% | 47.3% | -3.6 duidelijk verschil |
- W
- Q
- E
- W
- W
- R
- W
- Q
- W
- Q
- R
- Q
- Q
- E
- E
- R
- E
- E
De spellsExhaust + Flash
| Keuze | Gekozen | Gewonnen | Extra winst |
|---|---|---|---|
| 75% | 50.3% | -0.4 kan toeval zijn | |
| 12% | 51.3% | +1.1 duidelijk verschil | |
| 9% | 50.5% | +0.4 duidelijk verschil | |
| 1% | 48.3% | -2.3 duidelijk verschil | |
| 1% | 49.1% | -1.6 kan toeval zijn | |
| 1% | 51.6% | +0.4 kan toeval zijn | |
| <1% | 41.4% | -3.8 duidelijk verschil | |
| <1% | 48.7% | -1.8 kan toeval zijn |
Brand Mid build
Patch 16.21- gewonnen
- 50.9%
- games
- 110,866
- Winimpact
- +0.8
- Pickrate
- 0.6%
StartitemsDoran's Ring + Health Potion x2
Extra winst hier: +3.3 per 100 games. Geen andere keuze heeft een duidelijke voorsprong op deze.
| Keuze | Gekozen | Gewonnen | Extra winst |
|---|---|---|---|
| 90% | 51.1% | +3.3 kan toeval zijn | |
| 6% | 48.1% | -3.5 duidelijk verschil | |
| 1% | 46.9% | -1.9 duidelijk verschil | |
| 1% | 52.1% | -0.3 duidelijk verschil | |
| 1% | 49.6% | -1.9 duidelijk verschil | |
| <1% | 50.0% | -1.4 duidelijk verschil | |
| <1% | 44.9% | -3.3 duidelijk verschil | |
| <1% | 59.7% | -0.1 kan toeval zijn |
De bootsSorcerer's Shoes
Extra winst hier: +1.1 per 100 games. Geen andere keuze heeft een duidelijke voorsprong op deze.
| Keuze | Gekozen | Gewonnen | Extra winst | Tijd |
|---|---|---|---|---|
| 82% | 52.1% | +1.1 kan toeval zijn | 14:17 | |
| 10% | 49.2% | -1.6 duidelijk verschil | 13:24 | |
| 4% | 49.9% | -0.3 kan toeval zijn | 14:42 | |
| 3% | 52.1% | -0.5 kan toeval zijn | 13:20 | |
| 1% | 48.7% | +0.8 kan toeval zijn | 14:16 | |
| <1% | 62.8% | +1.2 kan toeval zijn |
Tegen een team met vooral AD
| Keuze | Gekozen | Gewonnen | Uitkomst |
|---|---|---|---|
| 61% | 54.0% | meest gekocht | |
| 8% | 51.7% | ongeveer gelijk | |
| 2% | 54.1% | ongeveer gelijk | |
| 2% | 51.9% | ongeveer gelijk |
Tegen een team met vooral AP
| Keuze | Gekozen | Gewonnen | Uitkomst |
|---|---|---|---|
| 61% | 52.2% | meest gekocht | |
| 7% | 48.0% | ongeveer gelijk | |
| 5% | 51.0% | ongeveer gelijk | |
| 2% | 51.3% | ongeveer gelijk |
Vaker gekocht tegen één soort schade
| Keuze | AD-team | AP-team |
|---|---|---|
| 17% | 20% | |
| 17% | 14% | |
| 50% | 53% | |
| 53% | 51% | |
| 59% | 61% | |
| 5% | 6% | |
| 9% | 7% | |
| 8% | 7% |
Item nr. 1Blackfire Torch
Extra winst hier: -0.4 per 100 games. Geen andere keuze heeft een duidelijke voorsprong op deze.
| Keuze | Gekozen | Gewonnen | Extra winst | Tijd |
|---|---|---|---|---|
| 50% | 50.9% | -0.4 kan toeval zijn | 11:19 | |
| 23% | 51.0% | +0.6 duidelijk verschil | 12:19 | |
| 23% | 52.1% | +0.7 duidelijk verschil | 10:54 | |
| 1% | 46.1% | -2.8 kan toeval zijn | 11:35 | |
| 1% | 40.7% | -3.5 duidelijk verschil vaak achter | 11:51 | |
| 1% | 44.5% | -4.0 duidelijk verschil | ||
| <1% | 47.8% | -1.1 kan toeval zijn | ||
| <1% | 47.4% | -2.1 kan toeval zijn |
Samen afgemaakt
| Keuze | Gekozen | games |
|---|---|---|
| 41% | 20,831 | |
| 9% | 4,431 | |
| 8% | 4,051 | |
| 7% | 3,536 |
Item nr. 2Rylai's Crystal Scepter
Rylai's Crystal Scepter hoort bij de build die vaker wint: +1.3 per 100 potjes, tegen +0.5 voor de build die de meeste spelers afmaken.
| Keuze | Gekozen | Gewonnen | Extra winst | Tijd |
|---|---|---|---|---|
| 44% | 53.4% | +0.7 kan toeval zijn | 20:37 | |
| 30% | 53.1% | +0.5 kan toeval zijn | 19:38 | |
| 12% | 53.1% | -0.3 kan toeval zijn | 20:33 | |
| 4% | 51.2% | -2.4 kan toeval zijn | 21:16 | |
| 3% | 47.7% | -2.0 kan toeval zijn | 22:11 | |
| 1% | 52.4% | -1.4 kan toeval zijn | ||
| 1% | 45.9% | -2.0 kan toeval zijn | ||
| <1% | 52.2% | +1.3 kan toeval zijn |
Samen afgemaakt
| Keuze | Gekozen | games |
|---|---|---|
| 41% | 20,831 | |
| 9% | 4,431 | |
| 8% | 4,051 | |
| 7% | 3,536 |
Item nr. 3Liandry's Torment
Liandry's Torment hoort bij de build die vaker wint: +1.3 per 100 potjes, tegen +0.5 voor de build die de meeste spelers afmaken.
| Keuze | Gekozen | Gewonnen | Extra winst | Tijd |
|---|---|---|---|---|
| 24% | 55.2% | +0.8 kan toeval zijn | 26:19 | |
| 20% | 56.3% | +1.1 kan toeval zijn | 26:28 | |
| 18% | 55.6% | -0.9 kan toeval zijn | 27:20 | |
| 15% | 54.7% | -1.0 kan toeval zijn | 27:55 | |
| 5% | 56.6% | +0.2 kan toeval zijn | 26:56 | |
| 5% | 51.6% | -1.1 kan toeval zijn | ||
| 3% | 58.0% | -1.5 kan toeval zijn | ||
| 2% | 60.3% | +1.8 kan toeval zijn |
Samen afgemaakt
| Keuze | Gekozen | games |
|---|---|---|
| 41% | 20,831 | |
| 9% | 4,431 | |
| 8% | 4,051 | |
| 7% | 3,536 |
Item nr. 4Bloodletter's Curse
Bloodletter's Curse wint vaker dan Shadowflame, de meest gekozen: +1.2 tegenover -0.5 per 100 games. Het kan toeval zijn.
| Keuze | Gekozen | Gewonnen | Extra winst | Tijd |
|---|---|---|---|---|
| 31% | 56.3% | 0.0 kan toeval zijn | 32:48 | |
| 25% | 56.4% | -0.5 kan toeval zijn | 32:34 | |
| 14% | 52.8% | -0.3 kan toeval zijn | 32:48 | |
| 8% | 58.8% | -0.4 kan toeval zijn | 32:53 | |
| 6% | 57.7% | +1.2 kan toeval zijn | ||
| 5% | 56.0% | -0.1 kan toeval zijn | 32:44 |
Item nr. 5Morellonomicon
| Keuze | Gekozen | Gewonnen | Tijd |
|---|---|---|---|
| 26% | 52.3% | 37:50 |
Item nr. 6Rabadon's Deathcap
| Keuze | Gekozen | Gewonnen | Tijd |
|---|---|---|---|
| 32% | 40.6% | 41:05 | |
| 15% | 45.5% | 41:45 | |
| 10% | - | 41:60 | |
| 8% | - | 42:12 | |
| 8% | - | 42:08 |
HoofdruneDeathfire Touch
Extra winst hier: +3.0 per 100 games. Geen andere keuze heeft een duidelijke voorsprong op deze.
| Keuze | Gekozen | Gewonnen | Extra winst |
|---|---|---|---|
| 76% | 51.5% | +3.0 kan toeval zijn | |
| 11% | 48.9% | -2.4 duidelijk verschil | |
| 10% | 48.0% | -2.7 duidelijk verschil | |
| 2% | 49.5% | -1.1 duidelijk verschil | |
| <1% | 51.7% | -1.1 duidelijk verschil | |
| <1% | 46.2% | -1.3 duidelijk verschil | |
| <1% | 47.4% | -1.4 duidelijk verschil | |
| <1% | 48.5% | -0.4 kan toeval zijn |
Hoofdrij 1Manaflow Band
Extra winst hier: +2.0 per 100 games. Geen andere keuze heeft een duidelijke voorsprong op deze.
| Keuze | Gekozen | Gewonnen | Extra winst |
|---|---|---|---|
| 83% | 51.1% | +2.0 kan toeval zijn | |
| 10% | 48.4% | -2.6 duidelijk verschil | |
| 3% | 50.3% | +0.8 kan toeval zijn | |
| 2% | 51.3% | -0.5 duidelijk verschil | |
| 1% | 48.9% | -1.9 duidelijk verschil | |
| <1% | 47.8% | -4.0 duidelijk verschil | |
| <1% | 45.4% | -1.2 kan toeval zijn | |
| <1% | 43.7% | -3.9 duidelijk verschil |
Hoofdrij 2Transcendence
Extra winst hier: +2.3 per 100 games. Geen andere keuze heeft een duidelijke voorsprong op deze.
| Keuze | Gekozen | Gewonnen | Extra winst |
|---|---|---|---|
| 82% | 51.2% | +2.3 kan toeval zijn | |
| 11% | 48.9% | -2.3 duidelijk verschil | |
| 3% | 48.5% | -0.6 duidelijk verschil | |
| 2% | 48.5% | -1.4 duidelijk verschil | |
| 1% | 46.1% | -2.3 duidelijk verschil | |
| <1% | 53.0% | -0.7 kan toeval zijn | |
| <1% | 45.5% | -1.9 duidelijk verschil | |
| <1% | 52.0% | +1.2 kan toeval zijn |
Hoofdrij 3Scorch
Extra winst hier: +2.1 per 100 games. Geen andere keuze heeft een duidelijke voorsprong op deze.
| Keuze | Gekozen | Gewonnen | Extra winst |
|---|---|---|---|
| 81% | 51.1% | +2.1 kan toeval zijn | |
| 9% | 48.7% | -2.2 duidelijk verschil | |
| 5% | 50.4% | -0.5 duidelijk verschil | |
| 3% | 49.1% | -2.1 duidelijk verschil | |
| <1% | 51.8% | -2.6 duidelijk verschil | |
| <1% | 49.0% | -1.8 kan toeval zijn | |
| <1% | 47.4% | -1.3 kan toeval zijn | |
| <1% | 52.1% | +0.6 kan toeval zijn |
Tweede padPrecision
Extra winst hier: +1.6 per 100 games. Geen andere keuze heeft een duidelijke voorsprong op deze.
| Keuze | Gekozen | Gewonnen | Extra winst |
|---|---|---|---|
| 76% | 51.2% | +1.6 kan toeval zijn | |
| 12% | 49.0% | -2.3 duidelijk verschil | |
| 5% | 49.3% | -0.2 duidelijk verschil | |
| 4% | 49.4% | -0.6 duidelijk verschil | |
| 2% | 50.5% | -0.1 kan toeval zijn |
Secundaire runesCoup de Grace + Legend: Haste
Coup de Grace + Legend: Haste wint vaker dan Presence of Mind + Coup de Grace, de meest gekozen: +2.7 tegenover -0.6 per 100 games. Het verschil is duidelijk.
| Keuze | Gekozen | Gewonnen | Extra winst |
|---|---|---|---|
| 81% | 51.1% | -0.6 kan toeval zijn | |
| 9% | 51.3% | -0.1 kan toeval zijn | |
| 3% | 51.7% | +1.1 kan toeval zijn | |
| 2% | 54.4% | +2.7 duidelijk verschil | |
| 2% | 52.3% | +0.9 kan toeval zijn | |
| 1% | 53.5% | +0.4 kan toeval zijn | |
| <1% | 51.0% | -0.5 kan toeval zijn | |
| <1% | 49.7% | -0.3 kan toeval zijn |
AanvalsshardAbility Haste
Extra winst hier: +1.1 per 100 games. Geen andere keuze heeft een duidelijke voorsprong op deze.
| Keuze | Gekozen | Gewonnen | Extra winst |
|---|---|---|---|
| 68% | 51.2% | +1.1 kan toeval zijn | |
| 28% | 49.8% | -1.0 duidelijk verschil | |
| 4% | 50.0% | -0.7 duidelijk verschil |
FlexshardAdaptive Force
Extra winst hier: +0.2 per 100 games. Geen andere keuze heeft een duidelijke voorsprong op deze.
| Keuze | Gekozen | Gewonnen | Extra winst |
|---|---|---|---|
| 95% | 50.8% | +0.2 kan toeval zijn | |
| 4% | 50.0% | -0.1 kan toeval zijn | |
| 1% | 50.5% | -0.5 kan toeval zijn |
VerdedigingsshardHealth Scaling
Extra winst hier: +0.5 per 100 games. Geen andere keuze heeft een duidelijke voorsprong op deze.
| Keuze | Gekozen | Gewonnen | Extra winst |
|---|---|---|---|
| 87% | 50.8% | +0.5 kan toeval zijn | |
| 8% | 49.9% | -0.6 kan toeval zijn | |
| 5% | 50.3% | -0.2 kan toeval zijn |
WEQ
De skillsW > E > Q
Extra winst hier: +1.3 per 100 games. Geen andere keuze heeft een duidelijke voorsprong op deze.
| Keuze | Gekozen | Gewonnen | Extra winst |
|---|---|---|---|
| WEQW + E + Q | 74% | 51.3% | +1.3 kan toeval zijn |
| WQEW + Q + E | 15% | 49.5% | -1.1 duidelijk verschil |
| EWQE + W + Q | 9% | 50.1% | -0.4 duidelijk verschil |
| EQWE + Q + W | 1% | 49.8% | -1.8 duidelijk verschil |
| QWEQ + W + E | 1% | 46.2% | -4.6 duidelijk verschil |
| QEWQ + E + W | 1% | 50.0% | -2.7 duidelijk verschil |
Levels 1 tot 18
- 1W
- 2E
- 3Q
- 4W
- 5W
- 6R
- 7W
- 8E
- 9W
- 10E
- 11R
- 12E
- 13E
- 14Q
- 15Q
- 16R
- 17Q
- 18Q
Eerst W maxen: 51.4% gewonnen. Eerst E: 53.9% gewonnen (ongeveer gelijk).
- W
- E
- Q
- W
- W
- R
- W
- E
- W
- E
- R
- E
- E
- Q
- Q
- R
- Q
- Q
De spellsFlash + Ghost
Flash + Ghost wint vaker dan Flash + Teleport, de meest gekozen: +1.7 tegenover -0.4 per 100 games. Het verschil is duidelijk.
| Keuze | Gekozen | Gewonnen | Extra winst |
|---|---|---|---|
| 49% | 50.7% | -0.4 kan toeval zijn | |
| 37% | 50.9% | +0.4 kan toeval zijn | |
| 6% | 50.9% | +0.4 kan toeval zijn | |
| 4% | 52.8% | +1.7 duidelijk verschil | |
| 3% | 49.0% | -0.7 kan toeval zijn | |
| 1% | 45.1% | -4.6 duidelijk verschil | |
| <1% | 46.9% | -0.7 kan toeval zijn | |
| <1% | 51.9% | -1.7 kan toeval zijn |
Brand Top build
Patch 16.21- gewonnen
- 50.2%
- games
- 39,858
- Winimpact
- +0.2
- Pickrate
- 0.2%
StartitemsDoran's Ring + Health Potion x2
Extra winst hier: +2.0 per 100 games. Geen andere keuze heeft een duidelijke voorsprong op deze.
| Keuze | Gekozen | Gewonnen | Extra winst |
|---|---|---|---|
| 87% | 50.2% | +2.0 kan toeval zijn | |
| 8% | 46.7% | -2.9 duidelijk verschil | |
| 1% | 50.9% | +0.5 kan toeval zijn | |
| 1% | 49.7% | +0.2 kan toeval zijn | |
| 1% | 49.7% | +0.2 kan toeval zijn | |
| 1% | 50.0% | +0.2 kan toeval zijn | |
| <1% | 49.1% | -2.3 duidelijk verschil |
De bootsPlated Steelcaps
Plated Steelcaps wint vaker dan Sorcerer's Shoes, de meest gekozen: +1.3 tegenover -0.8 per 100 games. Het kan toeval zijn.
| Keuze | Gekozen | Gewonnen | Extra winst | Tijd |
|---|---|---|---|---|
| 66% | 50.5% | -0.8 kan toeval zijn | 14:52 | |
| 17% | 52.2% | +0.6 kan toeval zijn | 13:49 | |
| 13% | 50.9% | +0.4 kan toeval zijn | 13:49 | |
| 2% | 47.0% | +1.3 kan toeval zijn vaak achter | 14:42 | |
| 2% | 46.4% | +0.2 kan toeval zijn | 15:20 |
Tegen een team met vooral AD
| Keuze | Gekozen | Gewonnen | Uitkomst |
|---|---|---|---|
| 48% | 52.0% | meest gekocht | |
| 14% | 53.3% | ongeveer gelijk | |
| 10% | 54.5% | ongeveer gelijk | |
| 3% | 49.6% | ongeveer gelijk |
Tegen een team met vooral AP
| Keuze | Gekozen | Gewonnen | Uitkomst |
|---|---|---|---|
| 53% | 52.3% | meest gekocht | |
| 11% | 52.3% | ongeveer gelijk | |
| 9% | 54.3% | ongeveer gelijk | |
| 3% | 50.9% | ongeveer gelijk |
Vaker gekocht tegen één soort schade
| Keuze | AD-team | AP-team |
|---|---|---|
| 39% | 45% | |
| 48% | 53% | |
| 64% | 60% | |
| 57% | 61% | |
| 13% | 17% | |
| 14% | 11% | |
| 17% | 15% | |
| 4% | 6% | |
| 8% | 6% | |
| 3% | 5% |
Item nr. 1Rylai's Crystal Scepter
Rylai's Crystal Scepter hoort bij de build die vaker wint: +2.8 per 100 potjes, tegen +0.9 voor de build die de meeste spelers afmaken.
| Keuze | Gekozen | Gewonnen | Extra winst | Tijd |
|---|---|---|---|---|
| 48% | 51.1% | +1.9 duidelijk verschil | 11:12 | |
| 32% | 48.9% | -1.8 kan toeval zijn | 11:30 | |
| 18% | 50.1% | +0.1 duidelijk verschil | 12:36 | |
| 1% | 40.5% | -2.6 kan toeval zijn | 12:18 | |
| <1% | 47.8% | -3.1 kan toeval zijn | 12:13 | |
| <1% | 47.2% | -1.7 kan toeval zijn |
Samen afgemaakt
| Keuze | Gekozen | games |
|---|---|---|
| 34% | 5,925 | |
| 14% | 2,521 | |
| 8% | 1,350 | |
| 5% | 900 |
Item nr. 2Liandry's Torment
Liandry's Torment hoort bij de build die vaker wint: +2.8 per 100 potjes, tegen +0.9 voor de build die de meeste spelers afmaken.
| Keuze | Gekozen | Gewonnen | Extra winst | Tijd |
|---|---|---|---|---|
| 45% | 51.3% | +0.5 kan toeval zijn | 20:49 | |
| 28% | 51.6% | +0.4 kan toeval zijn | 19:40 | |
| 15% | 51.7% | -0.4 kan toeval zijn | 20:02 | |
| 2% | 48.9% | -2.5 kan toeval zijn | 21:07 | |
| 2% | 52.3% | -0.1 kan toeval zijn | 22:07 | |
| 2% | 53.2% | -2.1 kan toeval zijn | ||
| 2% | 44.7% | -2.8 kan toeval zijn | ||
| 1% | 54.6% | +0.9 kan toeval zijn |
Samen afgemaakt
| Keuze | Gekozen | games |
|---|---|---|
| 34% | 5,925 | |
| 14% | 2,521 | |
| 8% | 1,350 | |
| 5% | 900 |
Item nr. 3Shadowflame
Shadowflame hoort bij de build die vaker wint: +2.8 per 100 potjes, tegen +0.9 voor de build die de meeste spelers afmaken.
| Keuze | Gekozen | Gewonnen | Extra winst | Tijd |
|---|---|---|---|---|
| 23% | 55.6% | +1.5 kan toeval zijn | 26:46 | |
| 20% | 54.9% | 0.0 kan toeval zijn | 28:18 | |
| 17% | 54.8% | -0.9 kan toeval zijn | 27:43 | |
| 10% | 52.4% | -0.3 kan toeval zijn | 26:25 | |
| 9% | 54.9% | -0.2 kan toeval zijn | 27:10 | |
| 5% | 51.1% | -0.5 kan toeval zijn | ||
| 5% | 53.9% | +0.3 kan toeval zijn | ||
| 2% | 50.0% | -2.7 kan toeval zijn |
Samen afgemaakt
| Keuze | Gekozen | games |
|---|---|---|
| 34% | 5,925 | |
| 14% | 2,521 | |
| 8% | 1,350 | |
| 5% | 900 |
Item nr. 4Rabadon's Deathcap
Rabadon's Deathcap wint vaker dan Zhonya's Hourglass, de meest gekozen: +0.1 tegenover -0.6 per 100 games. Het kan toeval zijn.
| Keuze | Gekozen | Gewonnen | Extra winst | Tijd |
|---|---|---|---|---|
| 33% | 51.6% | -0.6 kan toeval zijn | 33:26 | |
| 23% | 52.0% | +0.1 kan toeval zijn | 33:07 |
Item nr. 5Zhonya's Hourglass
| Keuze | Gekozen | Gewonnen | Tijd |
|---|---|---|---|
| 23% | 52.3% | 38:12 |
Item nr. 6Void Staff
| Keuze | Gekozen | Gewonnen | Tijd |
|---|---|---|---|
| 30% | 46.0% | 43:38 | |
| 11% | - | 43:06 | |
| 10% | - | 44:53 | |
| 9% | - | 42:05 | |
| 8% | - | 43:24 |
HoofdruneDeathfire Touch
Extra winst hier: +2.4 per 100 games. Geen andere keuze heeft een duidelijke voorsprong op deze.
| Keuze | Gekozen | Gewonnen | Extra winst |
|---|---|---|---|
| 79% | 50.5% | +2.4 kan toeval zijn | |
| 10% | 48.5% | -2.1 duidelijk verschil | |
| 8% | 48.0% | -2.3 duidelijk verschil | |
| 1% | 49.1% | -1.0 kan toeval zijn | |
| 1% | 46.9% | -2.6 duidelijk verschil | |
| <1% | 62.0% | -0.8 kan toeval zijn | |
| <1% | 36.7% | -3.3 duidelijk verschil |
Hoofdrij 1Manaflow Band
Extra winst hier: +1.4 per 100 games. Geen andere keuze heeft een duidelijke voorsprong op deze.
| Keuze | Gekozen | Gewonnen | Extra winst |
|---|---|---|---|
| 86% | 50.2% | +1.4 kan toeval zijn | |
| 7% | 47.7% | -2.5 duidelijk verschil | |
| 3% | 49.8% | +0.2 kan toeval zijn | |
| 2% | 50.1% | -0.4 kan toeval zijn | |
| 1% | 50.9% | -0.1 kan toeval zijn |
Hoofdrij 2Transcendence
Extra winst hier: +1.2 per 100 games. Geen andere keuze heeft een duidelijke voorsprong op deze.
| Keuze | Gekozen | Gewonnen | Extra winst |
|---|---|---|---|
| 85% | 50.2% | +1.2 kan toeval zijn | |
| 8% | 48.0% | -2.4 duidelijk verschil | |
| 3% | 49.6% | +0.3 kan toeval zijn | |
| 2% | 51.3% | +0.7 kan toeval zijn | |
| 1% | 48.2% | -1.0 kan toeval zijn | |
| 1% | 49.8% | +0.1 kan toeval zijn |
Hoofdrij 3Scorch
Extra winst hier: +1.7 per 100 games. Geen andere keuze heeft een duidelijke voorsprong op deze.
| Keuze | Gekozen | Gewonnen | Extra winst |
|---|---|---|---|
| 86% | 50.3% | +1.7 kan toeval zijn | |
| 7% | 48.1% | -2.2 duidelijk verschil | |
| 4% | 48.5% | -0.6 kan toeval zijn | |
| 2% | 48.1% | -1.5 kan toeval zijn | |
| <1% | 48.6% | -2.0 kan toeval zijn |
Tweede padPrecision
Extra winst hier: +1.3 per 100 games. Geen andere keuze heeft een duidelijke voorsprong op deze.
| Keuze | Gekozen | Gewonnen | Extra winst |
|---|---|---|---|
| 74% | 50.3% | +1.3 kan toeval zijn | |
| 10% | 49.7% | -1.0 duidelijk verschil | |
| 9% | 47.9% | -2.0 duidelijk verschil | |
| 4% | 50.6% | +0.2 kan toeval zijn | |
| 3% | 49.0% | -0.2 kan toeval zijn |
Secundaire runesCut Down + Legend: Haste
Cut Down + Legend: Haste wint vaker dan Presence of Mind + Cut Down, de meest gekozen: +0.8 tegenover -0.2 per 100 games. Het kan toeval zijn.
| Keuze | Gekozen | Gewonnen | Extra winst |
|---|---|---|---|
| 82% | 50.2% | -0.2 kan toeval zijn | |
| 8% | 51.7% | +0.2 kan toeval zijn | |
| 3% | 49.9% | -0.4 kan toeval zijn | |
| 3% | 49.9% | +0.8 kan toeval zijn | |
| 2% | 52.4% | +0.3 kan toeval zijn | |
| 1% | 43.1% | -0.5 kan toeval zijn |
AanvalsshardAbility Haste
Ability Haste wint vaker dan Adaptive Force, de meest gekozen: +0.8 tegenover -0.2 per 100 games. Het kan toeval zijn.
| Keuze | Gekozen | Gewonnen | Extra winst |
|---|---|---|---|
| 87% | 50.0% | -0.2 kan toeval zijn | |
| 9% | 51.2% | +0.8 kan toeval zijn | |
| 4% | 48.5% | -1.2 kan toeval zijn |
FlexshardMS-shard
MS-shard wint vaker dan Adaptive Force, de meest gekozen: +1.6 tegenover -1.4 per 100 games. Het kan toeval zijn.
| Keuze | Gekozen | Gewonnen | Extra winst |
|---|---|---|---|
| 95% | 49.9% | -1.4 kan toeval zijn | |
| 4% | 52.6% | +1.6 kan toeval zijn | |
| 1% | 51.8% | -0.1 kan toeval zijn |
VerdedigingsshardHealth
Health wint vaker dan Health Scaling, de meest gekozen: +0.8 tegenover -0.4 per 100 games. Het kan toeval zijn.
| Keuze | Gekozen | Gewonnen | Extra winst |
|---|---|---|---|
| 87% | 50.0% | -0.4 kan toeval zijn | |
| 8% | 50.4% | +0.8 kan toeval zijn | |
| 5% | 49.8% | -0.1 kan toeval zijn |
EQW
De skillsE > Q > W
E > Q > W wint vaker dan W > E > Q, de meest gekozen: +1.2 tegenover +0.6 per 100 games. Het kan toeval zijn.
| Keuze | Gekozen | Gewonnen | Extra winst |
|---|---|---|---|
| WQEW + Q + E | 42% | 49.5% | -1.0 duidelijk verschil |
| WEQW + E + Q | 40% | 50.6% | +0.6 kan toeval zijn |
| EWQE + W + Q | 13% | 50.6% | +1.1 kan toeval zijn |
| EQWE + Q + W | 2% | 52.5% | +1.2 kan toeval zijn |
| QWEQ + W + E | 1% | 48.5% | -2.0 kan toeval zijn |
| QEWQ + E + W | 1% | 46.7% | -3.4 kan toeval zijn |
Levels 1 tot 18
- 1W
- 2E
- 3Q
- 4W
- 5W
- 6R
- 7W
- 8Q
- 9W
- 10Q
- 11R
- 12Q
- 13Q
- 14E
- 15E
- 16R
- 17E
- 18E
Eerst W maxen: 49.1% gewonnen. Eerst E: 45.4% gewonnen (ongeveer gelijk).
De spellsFlash + Ghost
Flash + Ghost wint vaker dan Flash + Ignite, de meest gekozen: +2.4 tegenover -0.5 per 100 games. Het verschil is duidelijk.
| Keuze | Gekozen | Gewonnen | Extra winst |
|---|---|---|---|
| 61% | 49.9% | -0.5 kan toeval zijn | |
| 16% | 50.0% | -0.1 kan toeval zijn | |
| 13% | 52.4% | +2.4 duidelijk verschil | |
| 6% | 48.3% | -1.0 kan toeval zijn | |
| 3% | 48.2% | -1.1 kan toeval zijn | |
| <1% | 42.2% | -0.5 kan toeval zijn | |
| <1% | 45.4% | -4.0 kan toeval zijn |
Brand Bot build
Patch 16.21- gewonnen
- 52.5%
- games
- 46,130
- Winimpact
- +2.4
- Pickrate
- 0.2%
StartitemsDoran's Ring + Health Potion x2
Extra winst hier: +2.5 per 100 games. Geen andere keuze heeft een duidelijke voorsprong op deze.
| Keuze | Gekozen | Gewonnen | Extra winst |
|---|---|---|---|
| 94% | 52.6% | +2.5 kan toeval zijn | |
| 1% | 51.5% | -2.1 duidelijk verschil | |
| 1% | 52.7% | -1.8 duidelijk verschil | |
| 1% | 54.4% | +0.1 kan toeval zijn | |
| 1% | 56.1% | -0.5 kan toeval zijn | |
| <1% | 49.7% | -1.5 kan toeval zijn | |
| <1% | 37.4% | te groot om te vertrouwen | |
| <1% | 51.7% | -2.6 duidelijk verschil |
De bootsSorcerer's Shoes
Extra winst hier: +0.1 per 100 games. Geen andere keuze heeft een duidelijke voorsprong op deze.
| Keuze | Gekozen | Gewonnen | Extra winst | Tijd |
|---|---|---|---|---|
| 89% | 53.4% | +0.1 kan toeval zijn | 13:56 | |
| 5% | 51.4% | 0.0 kan toeval zijn | 13:46 | |
| 3% | 53.0% | -0.6 kan toeval zijn | 14:16 | |
| 1% | 50.9% | -0.8 kan toeval zijn | 14:10 | |
| 1% | 53.9% | +0.7 kan toeval zijn | 15:09 | |
| 1% | 47.7% | -0.2 kan toeval zijn |
Tegen een team met vooral AD
| Keuze | Gekozen | Gewonnen | Uitkomst |
|---|---|---|---|
| 65% | 53.8% | meest gekocht | |
| 4% | 55.1% | ongeveer gelijk | |
| 2% | 57.3% | ongeveer gelijk | |
| 1% | 51.5% | ongeveer gelijk |
Tegen een team met vooral AP
| Keuze | Gekozen | Gewonnen | Uitkomst |
|---|---|---|---|
| 65% | 53.5% | meest gekocht | |
| 4% | 51.2% | ongeveer gelijk | |
| 2% | 51.0% | ongeveer gelijk | |
| 2% | 53.3% | ongeveer gelijk |
Vaker gekocht tegen één soort schade
| Keuze | AD-team | AP-team |
|---|---|---|
| 16% | 13% | |
| 9% | 11% | |
| 63% | 65% | |
| 4% | 5% |
Item nr. 1Rylai's Crystal Scepter
Rylai's Crystal Scepter hoort bij de build die vaker wint: +1.3 per 100 potjes, tegen +1.0 voor de build die de meeste spelers afmaken.
| Keuze | Gekozen | Gewonnen | Extra winst | Tijd |
|---|---|---|---|---|
| 66% | 52.9% | +0.4 kan toeval zijn | 10:57 | |
| 17% | 52.1% | -0.4 kan toeval zijn | 11:56 | |
| 15% | 52.6% | +0.4 kan toeval zijn | 10:45 | |
| 1% | 52.6% | -2.6 kan toeval zijn | 11:29 | |
| <1% | 49.7% | -3.5 duidelijk verschil | 11:19 |
Samen afgemaakt
| Keuze | Gekozen | Gewonnen | games |
|---|---|---|---|
| 53% | 56.0% | 13,474 | |
| 13% | - | 3,285 | |
| 4% | - | 896 | |
| 3% | 57.2% | 872 |
Item nr. 2Blackfire Torch
Blackfire Torch hoort bij de build die vaker wint: +1.3 per 100 potjes, tegen +1.0 voor de build die de meeste spelers afmaken.
| Keuze | Gekozen | Gewonnen | Extra winst | Tijd |
|---|---|---|---|---|
| 42% | 52.6% | +0.3 kan toeval zijn | 18:55 | |
| 40% | 54.3% | +0.8 kan toeval zijn | 18:13 | |
| 10% | 53.3% | 0.0 kan toeval zijn | 18:44 | |
| 3% | 51.1% | -2.8 kan toeval zijn | 19:09 | |
| 1% | 48.5% | -2.9 kan toeval zijn | 20:39 | |
| 1% | 50.9% | -3.1 kan toeval zijn | ||
| 1% | 47.4% | -0.4 kan toeval zijn | ||
| <1% | 48.4% | -2.4 kan toeval zijn |
Samen afgemaakt
| Keuze | Gekozen | Gewonnen | games |
|---|---|---|---|
| 53% | 56.0% | 13,474 | |
| 13% | - | 3,285 | |
| 4% | - | 896 | |
| 3% | 57.2% | 872 |
Item nr. 3Liandry's Torment
Extra winst hier: +0.5 per 100 games. Geen andere keuze heeft een duidelijke voorsprong op deze.
| Keuze | Gekozen | Gewonnen | Extra winst | Tijd |
|---|---|---|---|---|
| 31% | 55.0% | +0.5 kan toeval zijn | 24:40 | |
| 20% | 54.6% | +1.3 kan toeval zijn | 24:21 | |
| 18% | 53.8% | -1.4 kan toeval zijn | 25:38 | |
| 9% | 53.2% | -1.2 kan toeval zijn | 26:13 | |
| 7% | 53.3% | -0.1 kan toeval zijn | 25:22 | |
| 4% | 54.2% | +1.6 kan toeval zijn | ||
| 3% | 51.8% | -2.9 kan toeval zijn | ||
| <1% | 57.1% | +2.9 kan toeval zijn |
Samen afgemaakt
| Keuze | Gekozen | Gewonnen | games |
|---|---|---|---|
| 53% | 56.0% | 13,474 | |
| 13% | - | 3,285 | |
| 4% | - | 896 | |
| 3% | 57.2% | 872 |
Item nr. 4Bloodletter's Curse
Bloodletter's Curse wint vaker dan Shadowflame, de meest gekozen: +1.6 tegenover -0.4 per 100 games. Het kan toeval zijn.
| Keuze | Gekozen | Gewonnen | Extra winst | Tijd |
|---|---|---|---|---|
| 43% | 55.1% | -0.4 kan toeval zijn | 30:49 | |
| 20% | 57.0% | +1.6 kan toeval zijn | 30:21 | |
| 18% | 54.3% | -0.4 kan toeval zijn | 31:11 | |
| 4% | 50.8% | -1.0 kan toeval zijn | 31:09 | |
| 4% | 46.8% | -1.1 kan toeval zijn |
Item nr. 5Zhonya's Hourglass
Extra winst hier: -0.5 per 100 games. Geen andere keuze heeft een duidelijke voorsprong op deze.
| Keuze | Gekozen | Gewonnen | Extra winst | Tijd |
|---|---|---|---|---|
| 33% | 48.4% | -0.5 kan toeval zijn | 35:41 | |
| 22% | 53.9% | -0.8 kan toeval zijn | 35:47 | |
| 19% | 44.1% | -0.8 kan toeval zijn | 35:51 |
Item nr. 6Rabadon's Deathcap
| Keuze | Gekozen | Gewonnen | Tijd |
|---|---|---|---|
| 23% | 48.0% | 39:48 | |
| 21% | 51.4% | 40:24 | |
| 14% | 56.1% | 40:06 | |
| 7% | 47.2% | 39:59 | |
| 7% | 44.2% | 40:38 |
HoofdruneDeathfire Touch
Extra winst hier: +2.4 per 100 games. Geen andere keuze heeft een duidelijke voorsprong op deze.
| Keuze | Gekozen | Gewonnen | Extra winst |
|---|---|---|---|
| 83% | 52.9% | +2.4 kan toeval zijn | |
| 10% | 50.5% | -2.3 duidelijk verschil | |
| 5% | 51.4% | -2.2 duidelijk verschil | |
| <1% | 54.2% | -0.5 kan toeval zijn | |
| <1% | 42.1% | -4.1 duidelijk verschil | |
| <1% | 57.5% | +0.6 kan toeval zijn |
Hoofdrij 1Manaflow Band
Extra winst hier: +1.5 per 100 games. Geen andere keuze heeft een duidelijke voorsprong op deze.
| Keuze | Gekozen | Gewonnen | Extra winst |
|---|---|---|---|
| 86% | 52.8% | +1.5 kan toeval zijn | |
| 9% | 51.0% | -1.8 duidelijk verschil | |
| 3% | 53.2% | +0.5 kan toeval zijn | |
| 2% | 49.7% | -3.4 duidelijk verschil | |
| <1% | 50.7% | +1.4 kan toeval zijn | |
| <1% | 48.1% | -1.6 kan toeval zijn | |
| <1% | 41.3% | -3.4 kan toeval zijn | |
| <1% | 52.1% | -0.5 kan toeval zijn |
Hoofdrij 2Transcendence
Extra winst hier: +1.6 per 100 games. Geen andere keuze heeft een duidelijke voorsprong op deze.
| Keuze | Gekozen | Gewonnen | Extra winst |
|---|---|---|---|
| 85% | 52.7% | +1.6 kan toeval zijn | |
| 10% | 50.7% | -2.1 duidelijk verschil | |
| 3% | 54.8% | +0.4 kan toeval zijn | |
| 1% | 52.9% | -0.1 kan toeval zijn | |
| 1% | 48.5% | -2.6 kan toeval zijn | |
| <1% | 54.0% | -0.4 kan toeval zijn | |
| <1% | 43.1% | -3.5 kan toeval zijn | |
| <1% | 57.3% | +0.5 kan toeval zijn |
Hoofdrij 3Scorch
Extra winst hier: +1.0 per 100 games. Geen andere keuze heeft een duidelijke voorsprong op deze.
| Keuze | Gekozen | Gewonnen | Extra winst |
|---|---|---|---|
| 81% | 52.7% | +1.0 kan toeval zijn | |
| 8% | 51.0% | -1.7 duidelijk verschil | |
| 7% | 53.2% | +0.9 kan toeval zijn | |
| 2% | 48.8% | -3.8 duidelijk verschil | |
| <1% | 54.7% | +0.3 kan toeval zijn | |
| <1% | 40.2% | -3.0 kan toeval zijn | |
| <1% | 58.0% | +1.0 kan toeval zijn |
Tweede padPrecision
Extra winst hier: +1.7 per 100 games. Geen andere keuze heeft een duidelijke voorsprong op deze.
| Keuze | Gekozen | Gewonnen | Extra winst |
|---|---|---|---|
| 80% | 52.8% | +1.7 kan toeval zijn | |
| 10% | 51.1% | -1.8 duidelijk verschil | |
| 6% | 51.0% | -1.7 duidelijk verschil | |
| 3% | 53.3% | -0.4 kan toeval zijn | |
| 1% | 52.5% | -1.0 kan toeval zijn |
Secundaire runesCoup de Grace + Legend: Haste
Coup de Grace + Legend: Haste wint vaker dan Presence of Mind + Cut Down, de meest gekozen: +1.3 tegenover -0.5 per 100 games. Het kan toeval zijn.
| Keuze | Gekozen | Gewonnen | Extra winst |
|---|---|---|---|
| 76% | 52.7% | -0.5 kan toeval zijn | |
| 8% | 52.3% | +0.1 kan toeval zijn | |
| 7% | 53.2% | +0.4 kan toeval zijn | |
| 6% | 53.1% | +0.4 kan toeval zijn | |
| 2% | 54.7% | +1.3 kan toeval zijn | |
| <1% | 53.5% | +0.2 kan toeval zijn | |
| <1% | 56.6% | +0.4 kan toeval zijn |
AanvalsshardAbility Haste
Ability Haste wint vaker dan Adaptive Force, de meest gekozen: +1.0 tegenover -0.8 per 100 games. Het kan toeval zijn.
| Keuze | Gekozen | Gewonnen | Extra winst |
|---|---|---|---|
| 88% | 52.4% | -0.8 kan toeval zijn | |
| 8% | 52.9% | +1.0 kan toeval zijn | |
| 4% | 53.0% | +0.2 kan toeval zijn |
FlexshardMS-shard
MS-shard wint vaker dan Adaptive Force, de meest gekozen: +1.3 tegenover -1.2 per 100 games. Het kan toeval zijn.
| Keuze | Gekozen | Gewonnen | Extra winst |
|---|---|---|---|
| 96% | 52.4% | -1.2 kan toeval zijn | |
| 4% | 54.0% | +1.3 kan toeval zijn | |
| 1% | 52.9% | +0.2 kan toeval zijn |
VerdedigingsshardHealth
Health wint vaker dan Health Scaling, de meest gekozen: +0.7 tegenover -0.6 per 100 games. Het kan toeval zijn.
| Keuze | Gekozen | Gewonnen | Extra winst |
|---|---|---|---|
| 85% | 52.4% | -0.6 kan toeval zijn | |
| 12% | 53.3% | +0.7 kan toeval zijn | |
| 3% | 51.9% | +0.1 kan toeval zijn |
WEQ
De skillsW > E > Q
Extra winst hier: +0.7 per 100 games. Geen andere keuze heeft een duidelijke voorsprong op deze.
Master+-spelers kiezen dit: 57% van hun games. Over alle ranks wordt W + Q + E het meest gekozen.
| Keuze | Gekozen | Gewonnen | Extra winst |
|---|---|---|---|
| WQEW + Q + E | 47% | 52.2% | -0.8 duidelijk verschil |
| WEQW + E + Q | 45% | 53.5% | +0.7 kan toeval zijn |
| EWQE + W + Q | 6% | 53.2% | +0.4 kan toeval zijn |
| EQWE + Q + W | 1% | 56.0% | +0.3 kan toeval zijn |
| QWEQ + W + E | 1% | 52.2% | -1.4 kan toeval zijn |
| QEWQ + E + W | <1% | 49.6% | -2.9 kan toeval zijn |
Levels 1 tot 18
- 1W
- 2E
- 3Q
- 4W
- 5W
- 6R
- 7W
- 8Q
- 9W
- 10Q
- 11R
- 12Q
- 13Q
- 14E
- 15E
- 16R
- 17E
- 18E
Eerst W maxen: 51.8% gewonnen. Eerst E: 52.0% gewonnen (ongeveer gelijk).
- W
- E
- Q
- W
- W
- R
- W
- Q
- W
- Q
- R
- Q
- Q
- E
- E
- R
- E
- E
De spellsFlash + Barrier
Flash + Barrier wint vaker dan Flash + Ignite, de meest gekozen: +1.0 tegenover -1.0 per 100 games. Het verschil is duidelijk.
| Keuze | Gekozen | Gewonnen | Extra winst |
|---|---|---|---|
| 31% | 51.8% | -1.0 kan toeval zijn | |
| 29% | 52.6% | +0.2 kan toeval zijn | |
| 17% | 53.2% | +1.0 duidelijk verschil | |
| 12% | 52.9% | +0.7 duidelijk verschil | |
| 7% | 53.1% | -0.1 kan toeval zijn | |
| 3% | 53.3% | -1.0 kan toeval zijn | |
| 1% | 51.6% | -0.6 kan toeval zijn |
Beste Brand-spelers
Bekijk alle 9,881Normale game als Support
405,337 games Patch 16.21Tegen elke Support-champion
- Top 4% Dmg / min 801
- Top 5% Aandeel teamdmg 20%
- Onderste 23% First bloods 6%
- Kills per game
- 4.6 Onderste 45%
- Deaths per game
- 9.0 Meeste 23%
- Assists per game
- 11.8 Top 32%
- Solokills
- 0.7 Onderste 41%
- KP
- 45% Onderste 44%
- Farm per min
- 2.0 Onderste 40%
- Gold per min
- 344 Onderste 39%
- Vision per min
- 2.22 Top 30%
- Aantal control wards
- 5.3 Top 34%
Tegen je lanetegenstander
- Level 6 op 8:30
- Level 11 op 21:22
Middelste game per minuut
Toegebrachte schade
Magisch 96% Fysiek 4%Gestorven door
Fysiek 55% Magisch 39% True damage 6%Normale game als Mid
106,388 games Patch 16.21Tegen elke Mid-champion
- Top 5% Dmg / min 969
- Top 8% Aandeel teamdmg 25%
- Onderste 18% First bloods 6%
- Kills per game
- 6.8 Onderste 40%
- Deaths per game
- 7.5 Meeste 18%
- Assists per game
- 8.1 Top 27%
- Solokills
- 2.2 Onderste 37%
- KP
- 42% Onderste 45%
- Farm per min
- 6.0 Onderste 39%
- Gold per min
- 385 Onderste 22%
- Vision per min
- 0.71 Top 25%
- Aantal control wards
- 1.0 Top 20%
Tegen je lanetegenstander
- Level 6 op 5:12
- Level 11 op 14:58
Middelste game per minuut
Toegebrachte schade
Magisch 97% Fysiek 3%Gestorven door
Fysiek 49% Magisch 44% True damage 7%Normale game als Top
38,335 games Patch 16.21Tegen elke Top-champion
- Top 6% Dmg / min 929
- Top 11% Aantal control wards 0.9
- Meeste 22% Deaths per game 7.6
- Kills per game
- 5.7 Onderste 39%
- Assists per game
- 7.4 Top 27%
- Solokills
- 2.6 Top 49%
- KP
- 35% Onderste 38%
- Aandeel teamdmg
- 24% Top 12%
- Farm per min
- 6.0 Onderste 27%
- Gold per min
- 373 Onderste 23%
- Vision per min
- 0.82 Top 12%
- First bloods
- 8% Onderste 23%
Tegen je lanetegenstander
- Level 6 op 5:21
- Level 11 op 13:34
Middelste game per minuut
Toegebrachte schade
Magisch 96% Fysiek 4%Gestorven door
Fysiek 53% Magisch 39% True damage 8%Normale game als Bot
44,439 games Patch 16.21Tegen elke Bot-champion
- Top 4% Dmg / min 978
- Top 5% Aandeel teamdmg 25%
- Onderste 18% First bloods 8%
- Kills per game
- 7.1 Onderste 35%
- Deaths per game
- 7.5 Minste 50%
- Assists per game
- 9.3 Top 25%
- Solokills
- 1.1 Onderste 36%
- KP
- 46% Top 47%
- Farm per min
- 6.2 Top 42%
- Gold per min
- 423 Onderste 30%
- Vision per min
- 0.68 Top 36%
- Aantal control wards
- 0.7 Top 28%
Tegen je lanetegenstander
- Level 6 op 7:16
- Level 11 op 18:17
Middelste game per minuut
Toegebrachte schade
Magisch 97% Fysiek 3%Gestorven door
Fysiek 53% Magisch 41% True damage 6%Matchups en teamgenoten komen uit games van Brand als Support.
Matchups en teamgenoten komen uit games van Brand als Support.
-
Brand met Dr. Mundo: +3.55 winsten per 100 games (marge 2.58-4.53) · 10,118 games · Gemeten · 2% hiervan is geleend van vergelijkbare champions -
Brand met Garen: +2.66 winsten per 100 games (marge 1.97-3.36) · 20,765 games · Gemeten · 1% hiervan is geleend van vergelijkbare champions -
Brand met Sion: +2.2 winsten per 100 games (marge 1.2-3.2) · 9,175 games · Gemeten · 2% hiervan is geleend van vergelijkbare champions
-
Brand met Thresh: -6.3 winsten per 100 games (marge -11.2 tot -1.3) · 189 games · Samengevoegd · 51% hiervan is geleend van vergelijkbare champions -
Brand met K'Sante: -5.9 winsten per 100 games (marge -7.3 tot -4.5) · 4,887 games · Gemeten · 4% hiervan is geleend van vergelijkbare champions -
Brand met Rumble: -5.4 winsten per 100 games (marge -7.4 tot -3.4) · 2,264 games · Gemeten · 8% hiervan is geleend van vergelijkbare champions
-
Brand met Rammus: +4.7 winsten per 100 games (marge 3.4-5.9) · 6,245 games · Gemeten · 3% hiervan is geleend van vergelijkbare champions -
Brand met Bel'Veth: +3.6 winsten per 100 games (marge 2.3-5.0) · 5,254 games · Gemeten · 4% hiervan is geleend van vergelijkbare champions -
Brand met Briar: +3.38 winsten per 100 games (marge 2.54-4.23) · 13,575 games · Gemeten · 1% hiervan is geleend van vergelijkbare champions
-
Brand met Qiyana: -5.89 winsten per 100 games (marge -6.72 tot -5.07) · 14,242 games · Gemeten · 1% hiervan is geleend van vergelijkbare champions -
Brand met Nautilus: -5.4 winsten per 100 games (marge -8.7 tot -2.0) · 641 games · Samengevoegd · 24% hiervan is geleend van vergelijkbare champions -
Brand met Nidalee: -4.3 winsten per 100 games (marge -6.1 tot -2.4) · 2,588 games · Gemeten · 7% hiervan is geleend van vergelijkbare champions
-
Brand met Xerath: +2.3 winsten per 100 games (marge 1.2-3.3) · 8,756 games · Gemeten · 2% hiervan is geleend van vergelijkbare champions -
Brand met Yasuo: +1.73 winsten per 100 games (marge 1.23-2.24) · 41,766 games · Gemeten -
Brand met Veigar: +1.72 winsten per 100 games (marge 0.98-2.46) · 18,066 games · Gemeten · 1% hiervan is geleend van vergelijkbare champions
-
Brand met Blitzcrank: -7.0 winsten per 100 games (marge -11.9 tot -2.1) · 189 games · Samengevoegd · 51% hiervan is geleend van vergelijkbare champions -
Brand met Cassiopeia: -5.0 winsten per 100 games (marge -6.7 tot -3.2) · 2,948 games · Gemeten · 6% hiervan is geleend van vergelijkbare champions -
Brand met Orianna: -4.3 winsten per 100 games (marge -5.6 tot -3.0) · 5,771 games · Gemeten · 3% hiervan is geleend van vergelijkbare champions
-
Brand met Nilah: +2.9 winsten per 100 games (marge 0.8-5.0) · 1,970 games · Gemeten · 9% hiervan is geleend van vergelijkbare champions -
Brand met Kog'Maw: +1.8 winsten per 100 games (marge 0.4-3.2) · 4,946 games · Gemeten · 4% hiervan is geleend van vergelijkbare champions -
Brand met Ziggs: +1.3 winsten per 100 games (marge 0.1-2.5) · 6,658 games · Gemeten · 3% hiervan is geleend van vergelijkbare champions
-
Brand met Varus: -3.41 winsten per 100 games (marge -4.35 tot -2.47) · 10,982 games · Gemeten · 2% hiervan is geleend van vergelijkbare champions -
Brand met Kalista: -2.9 winsten per 100 games (marge -4.2 tot -1.5) · 4,885 games · Gemeten · 4% hiervan is geleend van vergelijkbare champions -
Brand met Lucian: -2.66 winsten per 100 games (marge -3.60 tot -1.73) · 11,086 games · Gemeten · 2% hiervan is geleend van vergelijkbare champions