League of Legends Build na Viktor
Build Viktor Mid
- výher
- 49.8%
- her
- 42,864
- Vliv na výhry
- -0.2
- Pickrate
- 2.7%
Startovní předmětyDoranův prsten + Léčivý lektvar x2
Výhry navíc tady: +1.6 na 100 her. Žádná jiná volba nad touto nemá jasný náskok.
| Volba | Voleno | Výhra | Výhry navíc |
|---|---|---|---|
| 99% | 49.8% | +1.6 může být náhoda | |
| <1% | 44.8% | -2.5 jasný rozdíl | |
| <1% | 51.7% | -1.7 může být náhoda | |
| <1% | 51.7% | +0.9 může být náhoda | |
| <1% | 62.2% | -0.9 může být náhoda | |
| <1% | 55.6% | +0.1 může být náhoda |
BotyOcelové chrániče
Ocelové chrániče vyhrává častěji než Kouzelníkovy boty, nejčastější volba: +2.2 proti +1.2 na 100 her. Může to být náhoda.
| Volba | Voleno | Výhra | Výhry navíc | Čas |
|---|---|---|---|---|
| 56% | 51.3% | +1.2 může být náhoda | 13:47 | |
| 23% | 49.3% | -1.3 jasný rozdíl | 11:59 | |
| 13% | 46.9% | -1.2 jasný rozdíl | 13:50 | |
| 5% | 51.1% | 0.0 jasný rozdíl | 12:57 | |
| 3% | 51.5% | +2.2 může být náhoda | 13:37 | |
| <1% | 59.3% | 0.0 může být náhoda |
Proti týmu s převahou AD
| Volba | Voleno | Výhra | Výsledek |
|---|---|---|---|
| 56% | 53.2% | nejčastěji kupované | |
| 23% | 51.5% | vyrovnané | |
| 8% | 54.2% | vyrovnané | |
| 7% | 45.3% | vyrovnané |
Proti týmu s převahou AP
| Volba | Voleno | Výhra | Výsledek |
|---|---|---|---|
| 50% | 50.8% | nejčastěji kupované | |
| 23% | 49.6% | vyrovnané | |
| 20% | 49.1% | vyrovnané | |
| 4% | 47.9% | vyrovnané |
Kupované víc proti jednomu typu poškození
| Volba | AD tým | AP tým |
|---|---|---|
| 7% | 23% | |
| 8% | <1% | |
| 39% | 32% | |
| 56% | 50% | |
| 18% | 22% | |
| 23% | 20% | |
| 18% | 20% |
Předmět 1Černá pochodeň
Výhry navíc tady: +1.0 na 100 her. Žádná jiná volba nad touto nemá jasný náskok.
| Volba | Voleno | Výhra | Výhry navíc | Čas |
|---|---|---|---|---|
| 75% | 50.2% | +1.0 může být náhoda | 11:43 | |
| 22% | 49.1% | -1.1 jasný rozdíl | 11:27 | |
| 2% | 45.1% | -1.0 jasný rozdíl | 11:14 | |
| <1% | 46.5% | -0.2 může být náhoda | 12:24 | |
| <1% | 58.6% | +2.6 může být náhoda | ||
| <1% | 62.9% | -0.3 může být náhoda | 12:58 | |
| <1% | 48.8% | -1.3 může být náhoda | ||
| <1% | 53.3% | +0.4 může být náhoda |
Dokončené spolu
| Volba | Voleno | her |
|---|---|---|
| 17% | 4,070 | |
| 7% | 1,656 | |
| 6% | 1,338 | |
| 6% | 1,337 |
Předmět 2Zhouba lichů
Výhry navíc tady: +0.6 na 100 her. Žádná jiná volba nad touto nemá jasný náskok.
| Volba | Voleno | Výhra | Výhry navíc | Čas |
|---|---|---|---|---|
| 40% | 53.1% | +0.6 může být náhoda | 20:04 | |
| 20% | 52.7% | -0.2 může být náhoda | 20:41 | |
| 16% | 50.4% | +0.3 může být náhoda | 20:33 | |
| 11% | 50.4% | -1.4 může být náhoda | 19:28 | |
| 6% | 47.7% | -0.6 může být náhoda | 21:34 | |
| 2% | 52.2% | -1.7 může být náhoda | ||
| 1% | 80.5% | kupováno už ve vedení | ||
| <1% | 54.2% | +2.1 může být náhoda |
Dokončené spolu
| Volba | Voleno | her |
|---|---|---|
| 17% | 4,070 | |
| 7% | 1,656 | |
| 6% | 1,338 | |
| 6% | 1,337 |
Předmět 3Rabadonův smrtící klobouk
Rabadonův smrtící klobouk patří k sestavě, která vyhrává víc: +2.4 na 100 her, proti -0.7 u sestavy, kterou dokončí nejvíc hráčů.
| Volba | Voleno | Výhra | Výhry navíc | Čas |
|---|---|---|---|---|
| 40% | 53.8% | -1.0 může být náhoda | 27:01 | |
| 19% | 54.0% | -0.6 může být náhoda | 26:26 | |
| 14% | 58.9% | +0.3 může být náhoda | 26:33 | |
| 8% | 59.4% | +0.6 může být náhoda | 25:45 | |
| 4% | 53.8% | 0.0 může být náhoda | 26:46 | |
| 4% | 52.4% | +0.7 může být náhoda | ||
| 3% | 81.5% | kupováno už ve vedení | ||
| 1% | 58.7% | +1.5 může být náhoda |
Dokončené spolu
| Volba | Voleno | her |
|---|---|---|
| 17% | 4,070 | |
| 7% | 1,656 | |
| 6% | 1,338 | |
| 6% | 1,337 |
Předmět 4Hřbitovní květ
Ze všeho, co jsme tu změřili, přidává nejvíc výher Hřbitovní květ: +0.9 na 100 her. Rabadonův smrtící klobouk, nejčastější volba, nemá číslo k porovnání.
| Volba | Voleno | Výhra | Výhry navíc | Čas |
|---|---|---|---|---|
| 45% | 58.5% | -1.0 může být náhoda | 31:30 | |
| 16% | 53.4% | +0.3 může být náhoda | 31:56 | |
| 15% | 64.4% | -0.1 může být náhoda | 31:56 | |
| 6% | 77.3% | kupováno už ve vedení | ||
| 4% | 63.2% | +0.4 může být náhoda | ||
| 4% | 52.6% | +0.9 může být náhoda |
Předmět 5Hůl Prázdnoty
Výhry navíc tady: +0.5 na 100 her. Žádná jiná volba nad touto nemá jasný náskok.
| Volba | Voleno | Výhra | Výhry navíc | Čas |
|---|---|---|---|---|
| 27% | 55.5% | +0.3 může být náhoda | 36:34 | |
| 18% | 57.5% | +0.5 může být náhoda | 36:17 | |
| 14% | 61.0% | -0.4 může být náhoda | 35:45 | |
| 10% | 55.4% | -0.8 může být náhoda | 37:01 | |
| 6% | 64.9% | kupováno už ve vedení | 33:15 | |
| 6% | 44.1% | -0.5 může být náhoda | ||
| 4% | 46.0% | -1.2 může být náhoda | ||
| 4% | 54.4% | +1.1 může být náhoda |
Předmět 6Stínový plamen
| Volba | Voleno | Výhra | Čas |
|---|---|---|---|
| 26% | - | 38:46 | |
| 17% | - | 40:17 | |
| 11% | - | 41:20 | |
| 9% | - | 38:47 | |
| 9% | - | 39:02 |
Klíčová runaMagická kometa
Magická kometa vyhrává častěji než Dotyk smrtícího ohně, nejčastější volba: +1.6 proti +0.6 na 100 her. Může to být náhoda.
| Volba | Voleno | Výhra | Výhry navíc |
|---|---|---|---|
| 89% | 50.0% | +0.6 může být náhoda | |
| 7% | 48.2% | -0.8 jasný rozdíl | |
| 2% | 51.9% | +1.6 může být náhoda | |
| <1% | 44.4% | 0.0 může být náhoda | |
| <1% | 40.5% | +2.0 může být náhoda | |
| <1% | 46.9% | -0.4 může být náhoda | |
| <1% | 49.5% | -2.3 jasný rozdíl | |
| <1% | 46.0% | -3.7 jasný rozdíl |
Hlavní řada 1Axiomatický znalec arkán
Axiomatický znalec arkán vyhrává častěji než Prsten manového proudu, nejčastější volba: +1.4 proti +0.5 na 100 her. Může to být náhoda.
| Volba | Voleno | Výhra | Výhry navíc |
|---|---|---|---|
| 97% | 49.8% | +0.5 může být náhoda | |
| 1% | 53.2% | +1.4 může být náhoda | |
| <1% | 48.8% | -1.2 může být náhoda | |
| <1% | 52.9% | -0.6 může být náhoda | |
| <1% | 39.5% | +2.9 může být náhoda | |
| <1% | 52.0% | -2.8 může být náhoda | |
| <1% | 41.1% | +0.6 může být náhoda | |
| <1% | 50.0% | -2.1 může být náhoda |
Hlavní řada 2Absolutní soustředění
Absolutní soustředění vyhrává častěji než Prostoupení, nejčastější volba: +0.7 proti +0.4 na 100 her. Může to být náhoda.
| Volba | Voleno | Výhra | Výhry navíc |
|---|---|---|---|
| 74% | 50.0% | +0.4 může být náhoda | |
| 24% | 49.7% | -0.3 může být náhoda | |
| 1% | 45.8% | +0.7 může být náhoda | |
| <1% | 49.1% | +0.8 může být náhoda | |
| <1% | 51.2% | -3.5 jasný rozdíl | |
| <1% | 45.6% | +1.6 může být náhoda | |
| <1% | 35.2% | +2.3 může být náhoda | |
| <1% | 42.5% | -2.5 může být náhoda |
Hlavní řada 3Ženoucí se bouře
Ženoucí se bouře vyhrává častěji než Sežehnutí, nejčastější volba: +1.0 proti -0.2 na 100 her. Může to být náhoda.
| Volba | Voleno | Výhra | Výhry navíc |
|---|---|---|---|
| 95% | 49.9% | -0.2 může být náhoda | |
| 3% | 50.6% | +1.0 může být náhoda | |
| <1% | 43.4% | +1.0 může být náhoda | |
| <1% | 45.4% | -1.2 může být náhoda | |
| <1% | 45.3% | -3.6 jasný rozdíl | |
| <1% | 59.2% | -1.5 může být náhoda | |
| <1% | 42.1% | -2.2 může být náhoda | |
| <1% | 33.3% | +4.4 jasný rozdíl |
Vedlejší stromOdhodlání
Výhry navíc tady: +0.6 na 100 her. Žádná jiná volba nad touto nemá jasný náskok.
| Volba | Voleno | Výhra | Výhry navíc |
|---|---|---|---|
| 76% | 50.1% | +0.6 může být náhoda | |
| 21% | 49.0% | -0.7 může být náhoda | |
| 2% | 49.6% | +1.3 může být náhoda | |
| 1% | 48.8% | -0.4 může být náhoda | |
| <1% | 41.7% | -1.8 může být náhoda |
Vedlejší runyÚder štítem + Porost
Úder štítem + Porost vyhrává častěji než Úder štítem + Kostěná zbroj, nejčastější volba: +2.4 proti -1.3 na 100 her. Rozdíl je jasný.
| Volba | Voleno | Výhra | Výhry navíc |
|---|---|---|---|
| 93% | 49.9% | -1.3 může být náhoda | |
| 2% | 48.8% | +0.3 může být náhoda | |
| 1% | 55.6% | +2.2 jasný rozdíl | |
| 1% | 56.3% | +1.8 jasný rozdíl | |
| 1% | 53.1% | +2.4 jasný rozdíl | |
| 1% | 54.1% | +1.1 může být náhoda | |
| <1% | 55.1% | +0.7 může být náhoda | |
| <1% | 46.5% | -0.7 může být náhoda |
Útočný úlomekAdaptivní síla
Adaptivní síla vyhrává častěji než Rychlost útoků, nejčastější volba: +0.8 proti -0.8 na 100 her. Může to být náhoda.
| Volba | Voleno | Výhra | Výhry navíc |
|---|---|---|---|
| 95% | 49.8% | -0.8 může být náhoda | |
| 4% | 49.0% | +0.8 může být náhoda | |
| 1% | 50.8% | +0.5 může být náhoda |
Flexibilní úlomekRychlost pohybu
Rychlost pohybu vyhrává častěji než Adaptivní síla, nejčastější volba: +1.7 proti -1.6 na 100 her. Rozdíl je jasný.
| Volba | Voleno | Výhra | Výhry navíc |
|---|---|---|---|
| 90% | 49.7% | -1.6 může být náhoda | |
| 10% | 50.6% | +1.7 jasný rozdíl | |
| <1% | 50.9% | -0.8 může být náhoda |
Obranný úlomekHouževnatost a odolnost vůči zpomalení
Houževnatost a odolnost vůči zpomalení vyhrává častěji než Zvyšování zdraví, nejčastější volba: +0.6 proti +0.1 na 100 her. Může to být náhoda.
| Volba | Voleno | Výhra | Výhry navíc |
|---|---|---|---|
| 71% | 49.9% | +0.1 může být náhoda | |
| 28% | 49.6% | -0.1 může být náhoda | |
| 1% | 49.7% | +0.6 může být náhoda |
EQW
SchopnostiE > Q > W
Výhry navíc tady: +3.7 na 100 her. Žádná jiná volba nad touto nemá jasný náskok.
| Volba | Voleno | Výhra | Výhry navíc |
|---|---|---|---|
| EQWE + Q + W | 98% | 49.9% | +3.7 může být náhoda |
| QEWQ + E + W | 2% | 48.6% | -2.9 jasný rozdíl |
| EWQE + W + Q | <1% | 37.8% | příliš velké na důvěru |
| QWEQ + W + E | <1% | 18.2% | -6.5 jasný rozdíl |
Úrovně 1 až 18
- 1Q
- 2E
- 3W
- 4E
- 5E
- 6R
- 7E
- 8Q
- 9E
- 10Q
- 11R
- 12Q
- 13Q
- 14W
- 15W
- 16R
- 17W
- 18W
Nejdřív E: 50.2% výher. Nejdřív Q: 44.9% výher (vyhrávaly víc).
Pořadí vylepšení: E > Q > W > R
- Q
- E
- W
- E
- E
- R
- E
- Q
- E
- Q
- R
- Q
- Q
- W
- W
- R
- W
- W
Pořadí vylepšeníEQWR
KouzlaSkok + Duch
Skok + Duch vyhrává častěji než Skok + Teleport, nejčastější volba: +2.4 proti -1.8 na 100 her. Rozdíl je jasný.
| Volba | Voleno | Výhra | Výhry navíc |
|---|---|---|---|
| 83% | 49.8% | -1.8 může být náhoda | |
| 6% | 50.6% | +2.4 jasný rozdíl | |
| 5% | 48.4% | +0.8 jasný rozdíl | |
| 3% | 49.6% | +1.7 jasný rozdíl | |
| 3% | 50.8% | +0.9 jasný rozdíl | |
| <1% | 50.8% | +1.8 jasný rozdíl | |
| <1% | 43.3% | -3.3 může být náhoda |
Build Viktor Bot
- výher
- 50.5%
- her
- 8,336
- Vliv na výhry
- +0.4
- Pickrate
- 0.5%
Startovní předmětyDoranův prsten + Léčivý lektvar x2
Výhry navíc tady: +2.2 na 100 her. Žádná jiná volba nad touto nemá jasný náskok.
| Volba | Voleno | Výhra | Výhry navíc |
|---|---|---|---|
| 98% | 50.5% | +2.2 může být náhoda | |
| 1% | 56.8% | -2.9 jasný rozdíl | |
| <1% | 55.6% | -0.5 může být náhoda |
BotySpěšné boty
Spěšné boty vyhrává častěji než Kouzelníkovy boty, nejčastější volba: +1.3 proti -0.5 na 100 her. Může to být náhoda.
| Volba | Voleno | Výhra | Výhry navíc | Čas |
|---|---|---|---|---|
| 79% | 51.3% | -0.5 může být náhoda | 13:32 | |
| 13% | 50.7% | -0.4 může být náhoda | 13:01 | |
| 5% | 48.7% | +1.3 může být náhoda | 13:35 | |
| 1% | 53.3% | +2.4 jasný rozdíl | 14:28 | |
| 1% | 43.7% | +0.5 může být náhoda | 13:58 | |
| 1% | 55.6% | +0.2 může být náhoda |
Proti týmu s převahou AD
| Volba | Voleno | Výhra | Výsledek |
|---|---|---|---|
| 79% | 53.9% | nejčastěji kupované | |
| 10% | 52.6% | vyrovnané | |
| 4% | 52.6% | vyrovnané | |
| 2% | 56.4% | málo her |
Proti týmu s převahou AP
| Volba | Voleno | Výhra | Výsledek |
|---|---|---|---|
| 77% | 52.2% | nejčastěji kupované | |
| 11% | 53.2% | vyrovnané | |
| 5% | 52.8% | málo her | |
| 3% | 52.0% | málo her |
Kupované víc proti jednomu typu poškození
| Volba | AD tým | AP tým |
|---|---|---|
| 40% | 33% | |
| 2% | 5% |
Předmět 1Černá pochodeň
Výhry navíc tady: +1.7 na 100 her. Žádná jiná volba nad touto nemá jasný náskok.
| Volba | Voleno | Výhra | Výhry navíc | Čas |
|---|---|---|---|---|
| 76% | 51.2% | +1.7 může být náhoda | 11:21 | |
| 21% | 49.2% | -1.7 jasný rozdíl | 11:20 | |
| 1% | 44.7% | -1.4 může být náhoda | 11:28 | |
| <1% | 70.8% | -1.2 může být náhoda | 12:51 | |
| <1% | 63.2% | -0.1 může být náhoda | 12:19 | |
| <1% | 25.0% | +0.3 může být náhoda | ||
| <1% | 50.0% | -0.8 může být náhoda | ||
| <1% | 33.3% | +0.7 může být náhoda |
Dokončené spolu
| Volba | Voleno | Výhra | her |
|---|---|---|---|
| 18% | - | 977 | |
| 13% | 56.8% | 696 | |
| 7% | 71.7% | 395 | |
| 7% | - | 357 |
Předmět 2Zhouba lichů
Výhry navíc tady: +1.2 na 100 her. Žádná jiná volba nad touto nemá jasný náskok.
| Volba | Voleno | Výhra | Výhry navíc | Čas |
|---|---|---|---|---|
| 46% | 51.8% | +1.2 může být náhoda | 18:55 | |
| 24% | 52.0% | -1.3 může být náhoda | 19:25 | |
| 11% | 52.0% | -0.8 může být náhoda | 18:13 | |
| 8% | 49.9% | +0.5 může být náhoda | 18:58 | |
| 3% | 56.0% | -0.2 může být náhoda | 20:11 | |
| 1% | 61.3% | -0.9 může být náhoda | ||
| 1% | 78.5% | kupováno už ve vedení | ||
| 1% | 52.7% | +2.3 může být náhoda |
Dokončené spolu
| Volba | Voleno | Výhra | her |
|---|---|---|---|
| 18% | - | 977 | |
| 13% | 56.8% | 696 | |
| 7% | 71.7% | 395 | |
| 7% | - | 357 |
Předmět 3Rabadonův smrtící klobouk
Rabadonův smrtící klobouk patří k sestavě, která vyhrává víc: +1.7 na 100 her, proti -1.0 u sestavy, kterou dokončí nejvíc hráčů.
| Volba | Voleno | Výhra | Výhry navíc | Čas |
|---|---|---|---|---|
| 32% | 52.9% | -0.9 může být náhoda | 25:33 | |
| 23% | 54.1% | +0.2 může být náhoda | 25:00 | |
| 21% | 56.0% | -0.3 může být náhoda | 25:49 | |
| 6% | 59.6% | +0.6 může být náhoda | 24:17 | |
| 4% | 52.4% | -0.1 může být náhoda | 25:28 | |
| 3% | 44.9% | +0.5 může být náhoda | ||
| 2% | 76.6% | kupováno už ve vedení | ||
| 1% | 58.5% | +2.2 může být náhoda |
Dokončené spolu
| Volba | Voleno | Výhra | her |
|---|---|---|---|
| 18% | - | 977 | |
| 13% | 56.8% | 696 | |
| 7% | 71.7% | 395 | |
| 7% | - | 357 |
Předmět 4Hůl Prázdnoty
Ze všeho, co jsme tu změřili, přidává nejvíc výher Hůl Prázdnoty: +1.6 na 100 her. Rabadonův smrtící klobouk, nejčastější volba, nemá číslo k porovnání.
| Volba | Voleno | Výhra | Výhry navíc | Čas |
|---|---|---|---|---|
| 48% | 56.1% | -2.4 může být náhoda | 30:32 | |
| 15% | 46.6% | +1.6 jasný rozdíl | 30:35 | |
| 12% | 55.9% | +0.2 jasný rozdíl | 30:28 | |
| 8% | 60.0% | +1.2 jasný rozdíl | 30:45 |
Předmět 5Závoj Paní smrti
Závoj Paní smrti vyhrává častěji než Hůl Prázdnoty, nejčastější volba: +1.6 proti +0.3 na 100 her. Může to být náhoda.
| Volba | Voleno | Výhra | Výhry navíc | Čas |
|---|---|---|---|---|
| 23% | 52.7% | -0.8 může být náhoda | 34:35 | |
| 19% | 59.4% | +0.3 může být náhoda | 34:49 | |
| 17% | 57.5% | -1.0 může být náhoda | 34:49 | |
| 9% | 54.0% | -1.6 může být náhoda | 34:47 | |
| 6% | 69.4% | +1.6 může být náhoda | 34:57 | |
| 5% | 65.0% | -0.5 může být náhoda | ||
| 4% | 59.4% | kupováno už ve vedení | ||
| 3% | 50.0% | +0.3 může být náhoda |
Předmět 6Zhonyiny přesýpací hodiny
| Volba | Voleno | Výhra | Čas |
|---|---|---|---|
| 16% | - | 39:27 | |
| 16% | - | 36:59 | |
| 10% | - | 38:47 | |
| 9% | - | 40:18 | |
| 9% | - | 37:27 |
Klíčová runaMagická kometa
Magická kometa vyhrává častěji než Dotyk smrtícího ohně, nejčastější volba: +1.5 proti +0.7 na 100 her. Může to být náhoda.
| Volba | Voleno | Výhra | Výhry navíc |
|---|---|---|---|
| 96% | 50.4% | +0.7 může být náhoda | |
| 1% | 50.5% | +1.5 může být náhoda | |
| 1% | 61.6% | -2.2 může být náhoda | |
| 1% | 45.0% | +1.2 může být náhoda | |
| <1% | 52.2% | -0.3 může být náhoda | |
| <1% | 34.8% | -0.8 může být náhoda | |
| <1% | 57.9% | -3.9 může být náhoda | |
| <1% | 66.7% | -4.0 může být náhoda |
Hlavní řada 1Prsten manového proudu
Výhry navíc tady: +1.5 na 100 her. Žádná jiná volba nad touto nemá jasný náskok.
| Volba | Voleno | Výhra | Výhry navíc |
|---|---|---|---|
| 97% | 50.4% | +1.5 může být náhoda | |
| 1% | 49.2% | -1.5 může být náhoda | |
| <1% | 46.2% | -1.5 může být náhoda | |
| <1% | 54.2% | +1.6 může být náhoda | |
| <1% | 62.5% | -0.1 může být náhoda | |
| <1% | 33.3% | -0.8 může být náhoda | |
| <1% | 75.0% | -2.6 může být náhoda | |
| <1% | 60.0% | -1.8 může být náhoda |
Hlavní řada 2Rychlost
Rychlost vyhrává častěji než Prostoupení, nejčastější volba: +0.6 proti -0.5 na 100 her. Může to být náhoda.
| Volba | Voleno | Výhra | Výhry navíc |
|---|---|---|---|
| 62% | 50.8% | -0.5 může být náhoda | |
| 35% | 49.8% | +0.6 může být náhoda | |
| 1% | 52.3% | -0.4 může být náhoda | |
| <1% | 46.4% | -0.9 může být náhoda | |
| <1% | 48.1% | +0.2 může být náhoda | |
| <1% | 41.7% | +0.8 může být náhoda |
Hlavní řada 3Ženoucí se bouře
Ženoucí se bouře vyhrává častěji než Sežehnutí, nejčastější volba: +1.5 proti -0.9 na 100 her. Může to být náhoda.
| Volba | Voleno | Výhra | Výhry navíc |
|---|---|---|---|
| 92% | 50.4% | -0.9 může být náhoda | |
| 6% | 51.5% | +1.5 může být náhoda | |
| <1% | 53.1% | -1.5 může být náhoda | |
| <1% | 33.3% | -0.7 může být náhoda | |
| <1% | 71.4% | -1.6 může být náhoda | |
| <1% | 75.0% | -3.0 může být náhoda |
Vedlejší stromOdhodlání
Výhry navíc tady: -0.9 na 100 her. Žádná jiná volba nad touto nemá jasný náskok.
| Volba | Voleno | Výhra | Výhry navíc |
|---|---|---|---|
| 55% | 50.5% | -0.9 může být náhoda | |
| 39% | 50.3% | +0.7 může být náhoda | |
| 4% | 52.0% | +1.1 může být náhoda | |
| 1% | 49.3% | -1.1 může být náhoda | |
| <1% | 46.9% | -0.5 může být náhoda |
Vedlejší runyÚder štítem + Porost
Úder štítem + Porost vyhrává častěji než Úder štítem + Kostěná zbroj, nejčastější volba: +1.5 proti -0.4 na 100 her. Může to být náhoda.
| Volba | Voleno | Výhra | Výhry navíc |
|---|---|---|---|
| 95% | 50.5% | -0.4 může být náhoda | |
| 1% | 52.2% | +0.7 může být náhoda | |
| 1% | 38.9% | +1.5 může být náhoda |
Útočný úlomekAdaptivní síla
Adaptivní síla vyhrává častěji než Rychlost útoků, nejčastější volba: +2.1 proti -2.1 na 100 her. Rozdíl je jasný.
| Volba | Voleno | Výhra | Výhry navíc |
|---|---|---|---|
| 93% | 50.3% | -2.1 může být náhoda | |
| 5% | 53.4% | +2.1 jasný rozdíl | |
| 1% | 52.5% | +1.1 může být náhoda |
Flexibilní úlomekRychlost pohybu
Rychlost pohybu vyhrává častěji než Adaptivní síla, nejčastější volba: +1.6 proti -1.7 na 100 her. Rozdíl je jasný.
| Volba | Voleno | Výhra | Výhry navíc |
|---|---|---|---|
| 90% | 50.4% | -1.7 může být náhoda | |
| 9% | 50.3% | +1.6 jasný rozdíl |
Obranný úlomekZdraví
Výhry navíc tady: +0.3 na 100 her. Žádná jiná volba nad touto nemá jasný náskok.
Hráči Mistr+ volí tohle: 56% jejich her. Napříč všemi ranky se nejvíc volí Zvyšování zdraví.
| Volba | Voleno | Výhra | Výhry navíc |
|---|---|---|---|
| 61% | 50.9% | -0.4 může být náhoda | |
| 38% | 49.8% | +0.3 může být náhoda | |
| 1% | 52.4% | +0.2 může být náhoda |
EQW
SchopnostiE > Q > W
Výhry navíc tady: +5.9 na 100 her. Žádná jiná volba nad touto nemá jasný náskok.
| Volba | Voleno | Výhra | Výhry navíc |
|---|---|---|---|
| EQWE + Q + W | 98% | 51.1% | +5.9 může být náhoda |
| QEWQ + E + W | 2% | 43.5% | -5.4 jasný rozdíl |
| EWQE + W + Q | <1% | 42.9% | -5.8 jasný rozdíl |
Úrovně 1 až 18
- 1Q
- 2E
- 3W
- 4E
- 5E
- 6R
- 7E
- 8Q
- 9E
- 10Q
- 11R
- 12Q
- 13Q
- 14W
- 15W
- 16R
- 17W
- 18W
Nejdřív E: 50.1% výher. Nejdřív Q: 49.2% výher (vyrovnané).
Pořadí vylepšení: E > Q > W > R
- Q
- E
- W
- E
- E
- R
- E
- Q
- E
- Q
- R
- Q
- Q
- W
- W
- R
- W
- W
Pořadí vylepšeníEQWR
KouzlaSkok + Duch
Skok + Duch vyhrává častěji než Skok + Teleport, nejčastější volba: +1.9 proti -0.9 na 100 her. Rozdíl je jasný.
| Volba | Voleno | Výhra | Výhry navíc |
|---|---|---|---|
| 75% | 50.4% | -0.9 může být náhoda | |
| 10% | 49.9% | +0.1 může být náhoda | |
| 6% | 52.1% | +1.9 jasný rozdíl | |
| 5% | 52.8% | +0.7 může být náhoda | |
| 2% | 45.4% | -0.5 může být náhoda | |
| 1% | 54.1% | +1.6 může být náhoda | |
| 1% | 39.3% | -1.9 může být náhoda |
Build Viktor Top
Patch 16.21- výher
- 49.1%
- her
- 18,624
- Vliv na výhry
- -0.8
- Pickrate
- 0.1%
Startovní předmětyDoranův prsten + Léčivý lektvar x2
Výhry navíc tady: +2.3 na 100 her. Žádná jiná volba nad touto nemá jasný náskok.
| Volba | Voleno | Výhra | Výhry navíc |
|---|---|---|---|
| 97% | 48.6% | +2.3 může být náhoda | |
| 1% | 47.4% | -3.2 jasný rozdíl |
BotyMerkurovy boty
Merkurovy boty vyhrává častěji než Kouzelníkovy boty, nejčastější volba: +1.8 proti -0.6 na 100 her. Může to být náhoda.
| Volba | Voleno | Výhra | Výhry navíc | Čas |
|---|---|---|---|---|
| 57% | 49.2% | -0.6 může být náhoda | 14:22 | |
| 17% | 48.8% | -0.2 může být náhoda | 13:06 | |
| 16% | 50.3% | -0.2 může být náhoda | 12:54 | |
| 5% | 51.0% | +1.5 může být náhoda | 13:30 | |
| 4% | 51.2% | +1.8 může být náhoda | 14:39 |
Proti týmu s převahou AD
| Volba | Voleno | Výhra | Výsledek |
|---|---|---|---|
| 44% | 49.2% | nejčastěji kupované | |
| 13% | 46.8% | vyrovnané | |
| 11% | 51.7% | vyrovnané | |
| 8% | 54.2% | vyrovnané |
Proti týmu s převahou AP
| Volba | Voleno | Výhra | Výsledek |
|---|---|---|---|
| 43% | 50.2% | nejčastěji kupované | |
| 12% | 44.7% | vyrovnané | |
| 11% | 51.7% | vyrovnané | |
| 10% | 55.1% | vyrovnané |
Kupované víc proti jednomu typu poškození
| Volba | AD tým | AP tým |
|---|---|---|
| 1% | 10% | |
| 8% | 1% | |
| 23% | 19% | |
| 19% | 22% | |
| 11% | 14% | |
| 6% | 8% | |
| 13% | 11% |
Předmět 1Černá pochodeň
Výhry navíc tady: +0.9 na 100 her. Žádná jiná volba nad touto nemá jasný náskok.
| Volba | Voleno | Výhra | Výhry navíc | Čas |
|---|---|---|---|---|
| 67% | 49.0% | +0.9 může být náhoda | 12:05 | |
| 17% | 48.5% | -1.5 jasný rozdíl | 11:47 | |
| 11% | 47.6% | -0.9 může být náhoda | 11:37 | |
| 2% | 53.1% | +1.2 může být náhoda | 12:56 | |
| 1% | 52.6% | +1.4 může být náhoda | 13:27 | |
| 1% | 45.6% | 0.0 může být náhoda | ||
| <1% | 50.0% | +0.2 může být náhoda |
Dokončené spolu
| Volba | Voleno | Výhra | her |
|---|---|---|---|
| 12% | 60.0% | 957 | |
| 9% | - | 676 | |
| 6% | - | 503 | |
| 5% | - | 360 |
Předmět 2Zhouba lichů
Výhry navíc tady: +0.2 na 100 her. Žádná jiná volba nad touto nemá jasný náskok.
| Volba | Voleno | Výhra | Výhry navíc | Čas |
|---|---|---|---|---|
| 37% | 52.0% | +0.2 může být náhoda | 20:14 | |
| 26% | 49.5% | 0.0 může být náhoda | 21:14 | |
| 10% | 49.2% | -0.7 může být náhoda | 20:54 | |
| 9% | 51.2% | -0.9 může být náhoda | 19:59 | |
| 4% | 48.5% | +0.5 může být náhoda | 21:55 | |
| 4% | 48.9% | -1.2 může být náhoda | ||
| 1% | 49.7% | +1.5 může být náhoda | ||
| 1% | 56.6% | +1.4 může být náhoda |
Dokončené spolu
| Volba | Voleno | Výhra | her |
|---|---|---|---|
| 12% | 60.0% | 957 | |
| 9% | - | 676 | |
| 6% | - | 503 | |
| 5% | - | 360 |
Předmět 3Rabadonův smrtící klobouk
Rabadonův smrtící klobouk patří k sestavě, která vyhrává víc: +3.1 na 100 her, proti -0.5 u sestavy, kterou dokončí nejvíc hráčů.
| Volba | Voleno | Výhra | Výhry navíc | Čas |
|---|---|---|---|---|
| 31% | 53.1% | +0.3 může být náhoda | 27:32 | |
| 20% | 54.8% | -1.1 může být náhoda | 26:46 | |
| 12% | 59.4% | -0.1 může být náhoda | 26:52 | |
| 8% | 52.3% | -1.1 může být náhoda | 27:22 | |
| 7% | 56.4% | -0.2 může být náhoda | 26:38 | |
| 6% | 53.0% | +0.8 může být náhoda | ||
| 2% | 83.6% | kupováno už ve vedení | ||
| 1% | 61.8% | +2.1 může být náhoda |
Dokončené spolu
| Volba | Voleno | Výhra | her |
|---|---|---|---|
| 12% | 60.0% | 957 | |
| 9% | - | 676 | |
| 6% | - | 503 | |
| 5% | - | 360 |
Předmět 4Zhonyiny přesýpací hodiny
Ze všeho, co jsme tu změřili, přidává nejvíc výher Zhonyiny přesýpací hodiny: -0.8 na 100 her. Rabadonův smrtící klobouk, nejčastější volba, nemá číslo k porovnání.
| Volba | Voleno | Výhra | Výhry navíc | Čas |
|---|---|---|---|---|
| 38% | 62.3% | -0.8 může být náhoda | 32:10 |
Předmět 5Hůl Prázdnoty
Výhry navíc tady: 0.0 na 100 her. Žádná jiná volba nad touto nemá jasný náskok.
| Volba | Voleno | Výhra | Výhry navíc | Čas |
|---|---|---|---|---|
| 27% | 57.6% | -0.9 může být náhoda | 37:37 | |
| 17% | 59.0% | 0.0 může být náhoda | 36:58 | |
| 14% | 60.8% | -0.6 může být náhoda | 36:34 |
Předmět 6Stínový plamen
| Volba | Voleno | Výhra | Čas |
|---|---|---|---|
| 17% | - | 40:21 | |
| 16% | - | 41:47 | |
| 16% | - | 40:45 | |
| 13% | - | 40:17 |
Klíčová runaDotyk smrtícího ohně
Výhry navíc tady: +1.6 na 100 her. Žádná jiná volba nad touto nemá jasný náskok.
| Volba | Voleno | Výhra | Výhry navíc |
|---|---|---|---|
| 85% | 49.1% | +1.6 může být náhoda | |
| 8% | 47.4% | -1.7 jasný rozdíl | |
| 2% | 39.2% | -4.2 jasný rozdíl | |
| 1% | 47.3% | 0.0 může být náhoda | |
| 1% | 51.9% | +1.2 může být náhoda | |
| 1% | 47.8% | -1.8 může být náhoda | |
| 1% | 50.6% | +0.6 může být náhoda | |
| <1% | 46.7% | +1.1 může být náhoda |
Hlavní řada 1Prsten manového proudu
Výhry navíc tady: +1.2 na 100 her. Žádná jiná volba nad touto nemá jasný náskok.
| Volba | Voleno | Výhra | Výhry navíc |
|---|---|---|---|
| 93% | 48.9% | +1.2 může být náhoda | |
| 2% | 39.6% | -3.8 jasný rozdíl | |
| 1% | 51.9% | +0.3 může být náhoda | |
| 1% | 48.6% | +0.1 může být náhoda | |
| 1% | 45.5% | -0.3 může být náhoda | |
| <1% | 55.8% | -0.6 může být náhoda | |
| <1% | 48.2% | +0.8 může být náhoda |
Hlavní řada 2Prostoupení
Výhry navíc tady: +0.4 na 100 her. Žádná jiná volba nad touto nemá jasný náskok.
| Volba | Voleno | Výhra | Výhry navíc |
|---|---|---|---|
| 69% | 48.9% | +0.4 může být náhoda | |
| 25% | 49.1% | -0.1 může být náhoda | |
| 2% | 37.8% | -4.3 jasný rozdíl | |
| 1% | 51.8% | +0.1 může být náhoda | |
| 1% | 49.6% | +2.0 může být náhoda | |
| 1% | 42.9% | -2.8 může být náhoda | |
| 1% | 48.9% | -0.6 může být náhoda | |
| <1% | 42.7% | -0.4 může být náhoda |
Hlavní řada 3Sežehnutí
Výhry navíc tady: +0.7 na 100 her. Žádná jiná volba nad touto nemá jasný náskok.
| Volba | Voleno | Výhra | Výhry navíc |
|---|---|---|---|
| 91% | 49.0% | +0.7 může být náhoda | |
| 4% | 48.6% | +0.4 může být náhoda | |
| 1% | 41.6% | -2.4 může být náhoda | |
| 1% | 46.5% | +0.5 může být náhoda | |
| 1% | 35.9% | -4.5 může být náhoda | |
| <1% | 51.3% | -0.4 může být náhoda |
Vedlejší stromOdhodlání
Výhry navíc tady: +0.6 na 100 her. Žádná jiná volba nad touto nemá jasný náskok.
| Volba | Voleno | Výhra | Výhry navíc |
|---|---|---|---|
| 71% | 49.0% | +0.6 může být náhoda | |
| 23% | 48.5% | -0.5 může být náhoda | |
| 3% | 43.7% | -1.4 může být náhoda | |
| 3% | 50.3% | +1.3 může být náhoda |
Vedlejší runyÚder štítem + Porost
Úder štítem + Porost vyhrává častěji než Úder štítem + Kostěná zbroj, nejčastější volba: +1.6 proti +0.5 na 100 her. Může to být náhoda.
| Volba | Voleno | Výhra | Výhry navíc |
|---|---|---|---|
| 91% | 49.0% | +0.5 může být náhoda | |
| 2% | 46.2% | -0.9 může být náhoda | |
| 1% | 55.0% | +1.6 může být náhoda | |
| 1% | 52.4% | +1.5 může být náhoda | |
| 1% | 52.2% | +0.1 může být náhoda | |
| 1% | 46.5% | -1.4 může být náhoda |
Útočný úlomekAdaptivní síla
Adaptivní síla vyhrává častěji než Rychlost útoků, nejčastější volba: +0.8 proti -1.0 na 100 her. Může to být náhoda.
| Volba | Voleno | Výhra | Výhry navíc |
|---|---|---|---|
| 91% | 48.7% | -1.0 může být náhoda | |
| 7% | 49.7% | +0.8 může být náhoda | |
| 2% | 48.6% | +0.7 může být náhoda |
Flexibilní úlomekRychlost pohybu
Rychlost pohybu vyhrává častěji než Adaptivní síla, nejčastější volba: +1.2 proti -1.3 na 100 her. Může to být náhoda.
| Volba | Voleno | Výhra | Výhry navíc |
|---|---|---|---|
| 90% | 48.6% | -1.3 může být náhoda | |
| 10% | 49.4% | +1.2 může být náhoda |
Obranný úlomekHouževnatost a odolnost vůči zpomalení
Houževnatost a odolnost vůči zpomalení vyhrává častěji než Zvyšování zdraví, nejčastější volba: +1.8 proti -0.3 na 100 her. Může to být náhoda.
| Volba | Voleno | Výhra | Výhry navíc |
|---|---|---|---|
| 68% | 48.5% | -0.3 může být náhoda | |
| 29% | 49.0% | 0.0 může být náhoda | |
| 3% | 50.5% | +1.8 může být náhoda |
EQW
SchopnostiE > Q > W
Výhry navíc tady: +1.5 na 100 her. Žádná jiná volba nad touto nemá jasný náskok.
| Volba | Voleno | Výhra | Výhry navíc |
|---|---|---|---|
| EQWE + Q + W | 91% | 49.0% | +1.5 může být náhoda |
| QEWQ + E + W | 9% | 47.0% | -1.6 může být náhoda |
Úrovně 1 až 18
- 1Q
- 2E
- 3W
- 4E
- 5E
- 6R
- 7E
- 8Q
- 9E
- 10Q
- 11R
- 12Q
- 13Q
- 14W
- 15W
- 16R
- 17W
- 18W
Nejdřív E: 49.4% výher. Nejdřív Q: 50.0% výher (vyrovnané).
Pořadí vylepšení: E > Q > W > R
- Q
- E
- W
- E
- E
- R
- E
- Q
- E
- Q
- R
- Q
- Q
- W
- W
- R
- W
- W
Pořadí vylepšeníEQWR
KouzlaSkok + Duch
Skok + Duch vyhrává častěji než Skok + Teleport, nejčastější volba: +2.7 proti -2.5 na 100 her. Rozdíl je jasný.
| Volba | Voleno | Výhra | Výhry navíc |
|---|---|---|---|
| 65% | 48.1% | -2.5 může být náhoda | |
| 15% | 50.0% | +2.7 jasný rozdíl | |
| 11% | 49.0% | +0.8 jasný rozdíl | |
| 7% | 50.6% | +0.7 jasný rozdíl | |
| 2% | 50.1% | +0.5 může být náhoda |
Nejlepší hráči Viktor
Zobrazit vše (10,168)Běžná hra na Mid
42,896 herProti všem šampionům na Mid
- Top 8 % Poš. týmu 26%
- Top 8 % Poš. / min 954
- Spodních 14 % První krev 6%
- Killy
- 6.1 Spodních 24 %
- Smrti
- 6.2 Nejméně 25 %
- Asistence
- 7.3 Top 33 %
- Solo killy
- 1.8 Spodních 22 %
- Účast na killech
- 41% Spodních 36 %
- Farma / min
- 7.1 Top 17 %
- Zlato / min
- 405 Spodních 34 %
- Vize / min
- 0.70 Top 43 %
- Ovládací totemy
- 1.2 Top 10 %
Proti soupeři na lajně
- Level 6 v 5:13
- Level 11 v 14:31
Prostřední hra v každé minutě
Udělené poškození
Magické 98% Fyzické 2%Zemřel na
Fyzické 49% Magické 44% Přímé 7%Běžná hra na Bot
8,345 herProti všem šampionům na Bot
- Top 13 % Ovládací totemy 0.9
- Top 20 % Poš. / min 924
- Spodních 8 % První krev 7%
- Killy
- 6.6 Spodních 15 %
- Smrti
- 6.8 Nejméně 31 %
- Asistence
- 8.6 Top 25 %
- Solo killy
- 1.0 Spodních 23 %
- Účast na killech
- 45% Spodních 33 %
- Poš. týmu
- 24% Top 22 %
- Farma / min
- 6.9 Top 27 %
- Zlato / min
- 437 Spodních 25 %
- Vize / min
- 0.65 Spodních 38 %
Proti soupeři na lajně
- Level 6 v 7:12
- Level 11 v 17:50
Prostřední hra v každé minutě
Udělené poškození
Magické 97% Fyzické 3%Zemřel na
Fyzické 53% Magické 41% Přímé 6%Běžná hra na Top
18,089 her Patch 16.21Proti všem šampionům na Top
- Top 8 % Ovládací totemy 1.0
- Top 11 % Poš. týmu 24%
- Spodních 12 % První krev 7%
- Killy
- 5.2 Spodních 28 %
- Smrti
- 6.7 Nejméně 43 %
- Asistence
- 6.3 Top 42 %
- Solo killy
- 2.2 Spodních 29 %
- Účast na killech
- 34% Spodních 24 %
- Poš. / min
- 887 Top 16 %
- Farma / min
- 6.9 Top 19 %
- Zlato / min
- 389 Spodních 33 %
- Vize / min
- 0.77 Top 37 %
Proti soupeři na lajně
- Level 6 v 5:22
- Level 11 v 13:28
Prostřední hra v každé minutě
Udělené poškození
Magické 97% Fyzické 3%Zemřel na
Fyzické 53% Magické 40% Přímé 7%Matchupy a spoluhráči jsou z her Viktor na Mid.
Matchupy a spoluhráči jsou z her Viktor na Mid.
-
Viktor s Singed: +2.2 výhry na 100 her (rozpětí 0.8-3.6) · 4,770 her · Naměřeno · 4 % z toho je vypůjčeno z podobných šampionů -
Viktor s Mordekaiser: +2.02 výhry na 100 her (rozpětí 1.25-2.78) · 16,662 her · Naměřeno · 1 % z toho je vypůjčeno z podobných šampionů -
Viktor s Garen: +1.80 výhry na 100 her (rozpětí 1.10-2.50) · 20,298 her · Naměřeno · 1 % z toho je vypůjčeno z podobných šampionů
-
Viktor s K'Sante: -4.1 výhry na 100 her (rozpětí -5.2 až -3.0) · 8,014 her · Naměřeno · 2 % z toho je vypůjčeno z podobných šampionů -
Viktor s Cassiopeia: -4.0 výhry na 100 her (rozpětí -6.9 až -1.2) · 969 her · Sloučeno · 17 % z toho je vypůjčeno z podobných šampionů -
Viktor s Gnar: -3.3 výhry na 100 her (rozpětí -4.4 až -2.1) · 7,587 her · Naměřeno · 3 % z toho je vypůjčeno z podobných šampionů
-
Viktor s Briar: +3.24 výhry na 100 her (rozpětí 2.42-4.07) · 14,230 her · Naměřeno · 1 % z toho je vypůjčeno z podobných šampionů -
Viktor s Rammus: +3.1 výhry na 100 her (rozpětí 1.9-4.4) · 6,012 her · Naměřeno · 3 % z toho je vypůjčeno z podobných šampionů -
Viktor s Warwick: +2.93 výhry na 100 her (rozpětí 2.16-3.70) · 16,437 her · Naměřeno · 1 % z toho je vypůjčeno z podobných šampionů
-
Viktor s Qiyana: -6.00 výhry na 100 her (rozpětí -6.81 až -5.20) · 14,627 her · Naměřeno · 1 % z toho je vypůjčeno z podobných šampionů -
Viktor s Locke: -3.8 výhry na 100 her (rozpětí -5.7 až -1.9) · 2,473 her · Naměřeno · 7 % z toho je vypůjčeno z podobných šampionů -
Viktor s Lee Sin: -2.29 výhry na 100 her (rozpětí -2.87 až -1.72) · 30,486 her · Naměřeno · 1 % z toho je vypůjčeno z podobných šampionů
-
Viktor s Nilah: +3.6 výhry na 100 her (rozpětí 1.8-5.5) · 2,740 her · Naměřeno · 7 % z toho je vypůjčeno z podobných šampionů -
Viktor s Kog'Maw: +1.8 výhry na 100 her (rozpětí 0.5-3.1) · 5,580 her · Naměřeno · 3 % z toho je vypůjčeno z podobných šampionů -
Viktor s Xayah: +1.26 výhry na 100 her (rozpětí 0.49-2.03) · 16,466 her · Naměřeno · 1 % z toho je vypůjčeno z podobných šampionů
-
Viktor s Ezreal: -3.43 výhry na 100 her (rozpětí -3.99 až -2.88) · 32,495 her · Naměřeno · 1 % z toho je vypůjčeno z podobných šampionů -
Viktor s Corki: -2.8 výhry na 100 her (rozpětí -4.2 až -1.4) · 4,496 her · Naměřeno · 4 % z toho je vypůjčeno z podobných šampionů -
Viktor s Ashe: -1.88 výhry na 100 her (rozpětí -2.54 až -1.22) · 22,801 her · Naměřeno · 1 % z toho je vypůjčeno z podobných šampionů
-
Viktor s Taric: +2.9 výhry na 100 her (rozpětí 1.1-4.6) · 2,938 her · Naměřeno · 6 % z toho je vypůjčeno z podobných šampionů -
Viktor s Leona: +2.39 výhry na 100 her (rozpětí 1.74-3.05) · 23,136 her · Naměřeno · 1 % z toho je vypůjčeno z podobných šampionů -
Viktor s Thresh: +1.75 výhry na 100 her (rozpětí 1.18-2.31) · 32,265 her · Naměřeno · 1 % z toho je vypůjčeno z podobných šampionů
-
Viktor s Mel: -5.6 výhry na 100 her (rozpětí -7.0 až -4.2) · 4,960 her · Naměřeno · 4 % z toho je vypůjčeno z podobných šampionů -
Viktor s Yuumi: -2.78 výhry na 100 her (rozpětí -3.68 až -1.88) · 11,902 her · Naměřeno · 2 % z toho je vypůjčeno z podobných šampionů -
Viktor s Zoe: -2.8 výhry na 100 her (rozpětí -4.9 až -0.6) · 1,878 her · Naměřeno · 10 % z toho je vypůjčeno z podobných šampionů
Další picky na Mid
Všech 173- ARAM A #8
-
59 Viktor -
78 Ekko -
74 Fizz -
74 Veigar -
73 Xerath -
72 Malzahar -
72 Vladimir