League of Legends Build na Singed
Build Singed Top
- výher
- 52.2%
- her
- 39,422
- Vliv na výhry
- +2.1
- Pickrate
- 0.9%
Startovní předmětyDoranův prsten + Léčivý lektvar x2
Výhry navíc tady: +0.6 na 100 her. Žádná jiná volba nad touto nemá jasný náskok.
| Volba | Voleno | Výhra | Výhry navíc |
|---|---|---|---|
| 80% | 52.5% | +0.6 může být náhoda | |
| 12% | 52.6% | +0.4 může být náhoda | |
| 4% | 47.7% | -2.3 jasný rozdíl | |
| 1% | 50.8% | +0.3 může být náhoda | |
| 1% | 49.6% | -0.1 může být náhoda | |
| 1% | 46.1% | -3.4 jasný rozdíl | |
| <1% | 57.5% | -0.8 může být náhoda | |
| <1% | 52.3% | -0.8 může být náhoda |
BotyMerkurovy boty
Merkurovy boty vyhrává častěji než Spěšné boty, nejčastější volba: +1.0 proti -0.6 na 100 her. Rozdíl je jasný.
| Volba | Voleno | Výhra | Výhry navíc | Čas |
|---|---|---|---|---|
| 69% | 52.8% | -0.6 může být náhoda | 9:01 | |
| 20% | 51.9% | +0.6 může být náhoda | 9:48 | |
| 8% | 52.0% | +1.0 jasný rozdíl | 12:49 | |
| 2% | 55.1% | -1.1 může být náhoda | 11:25 | |
| 1% | 56.2% | -1.8 může být náhoda často ve vedení | 12:34 | |
| <1% | 55.0% | -1.5 může být náhoda |
Proti týmu s převahou AD
| Volba | Voleno | Výhra | Výsledek |
|---|---|---|---|
| 63% | 53.5% | nejčastěji kupované | |
| 31% | 54.2% | vyrovnané | |
| 3% | 53.5% | vyrovnané | |
| 2% | 63.9% | vyhrávaly víc |
Proti týmu s převahou AP
| Volba | Voleno | Výhra | Výsledek |
|---|---|---|---|
| 70% | 53.4% | nejčastěji kupované | |
| 21% | 55.0% | vyrovnané | |
| 6% | 43.0% | vyrovnané | |
| 2% | 54.7% | vyrovnané |
Kupované víc proti jednomu typu poškození
| Volba | AD tým | AP tým |
|---|---|---|
| 31% | 6% | |
| 5% | 26% | |
| 3% | 21% | |
| 35% | 18% | |
| 63% | 70% | |
| 8% | 2% | |
| 14% | 18% | |
| 30% | 33% | |
| 7% | 5% | |
| 84% | 82% |
Předmět 1Rylaino křišťálové žezlo
Rylaino křišťálové žezlo patří k sestavě, která vyhrává víc: +1.5 na 100 her, proti +1.5 u sestavy, kterou dokončí nejvíc hráčů.
| Volba | Voleno | Výhra | Výhry navíc | Čas |
|---|---|---|---|---|
| 67% | 53.3% | +0.6 může být náhoda | 12:48 | |
| 26% | 52.2% | +0.2 může být náhoda | 12:08 | |
| 1% | 51.3% | -2.4 jasný rozdíl | 12:19 | |
| 1% | 47.5% | -2.2 jasný rozdíl | 11:19 | |
| 1% | 45.5% | -3.9 jasný rozdíl | 11:36 | |
| <1% | 48.5% | -1.3 může být náhoda | ||
| <1% | 53.8% | kupováno už ve ztrátě | ||
| <1% | 54.0% | +2.6 může být náhoda |
Dokončené spolu
| Volba | Voleno | her |
|---|---|---|
| 28% | 7,545 | |
| 21% | 5,749 | |
| 9% | 2,495 | |
| 5% | 1,257 |
Předmět 2Liandryho utrpení
Liandryho utrpení patří k sestavě, která vyhrává víc: +1.5 na 100 her, proti +1.5 u sestavy, kterou dokončí nejvíc hráčů.
| Volba | Voleno | Výhra | Výhry navíc | Čas |
|---|---|---|---|---|
| 54% | 54.1% | +0.3 může být náhoda | 19:12 | |
| 20% | 53.7% | 0.0 může být náhoda | 19:34 | |
| 6% | 50.8% | +0.1 může být náhoda | 20:15 | |
| 5% | 51.7% | +0.7 může být náhoda | 19:37 | |
| 4% | 57.4% | -0.5 může být náhoda | 19:55 | |
| 2% | 54.9% | +0.7 může být náhoda | ||
| 2% | 54.4% | -1.3 může být náhoda | ||
| <1% | 56.7% | +2.2 může být náhoda |
Dokončené spolu
| Volba | Voleno | her |
|---|---|---|
| 28% | 7,545 | |
| 21% | 5,749 | |
| 9% | 2,495 | |
| 5% | 1,257 |
Předmět 3Protoplazmový postroj
Výhry navíc tady: +1.5 na 100 her. Žádná jiná volba nad touto nemá jasný náskok.
| Volba | Voleno | Výhra | Výhry navíc | Čas |
|---|---|---|---|---|
| 28% | 58.6% | +1.5 může být náhoda | 24:34 | |
| 21% | 55.4% | -0.5 může být náhoda | 25:24 | |
| 9% | 58.4% | -0.4 může být náhoda | 25:03 | |
| 8% | 55.5% | -0.3 může být náhoda | 25:20 | |
| 5% | 53.6% | -0.8 může být náhoda | 25:53 | |
| 5% | 54.0% | -0.2 může být náhoda | ||
| 2% | 79.8% | kupováno už ve vedení | ||
| <1% | 62.1% | +2.2 může být náhoda |
Dokončené spolu
| Volba | Voleno | her |
|---|---|---|
| 28% | 7,545 | |
| 21% | 5,749 | |
| 9% | 2,495 | |
| 5% | 1,257 |
Předmět 4Kyrys mrtvého muže
Kyrys mrtvého muže vyhrává častěji než Proměnlivý Jak'Sho, nejčastější volba: +0.6 proti -0.9 na 100 her. Může to být náhoda.
| Volba | Voleno | Výhra | Výhry navíc | Čas |
|---|---|---|---|---|
| 37% | 57.8% | -0.9 může být náhoda | 30:44 | |
| 26% | 61.0% | +0.6 může být náhoda | 30:08 | |
| 9% | 64.1% | -0.3 může být náhoda | 30:07 | |
| 6% | 74.2% | kupováno už ve vedení | ||
| 5% | 60.9% | +0.1 může být náhoda | 30:25 | |
| 4% | 54.1% | +0.1 může být náhoda | ||
| 3% | 61.5% | +0.2 může být náhoda | ||
| 3% | 62.3% | 0.0 může být náhoda |
Předmět 5Proměnlivý Jak'Sho
Proměnlivý Jak'Sho vyhrává častěji než Tvůrce Žlebu, nejčastější volba: +0.7 proti +0.4 na 100 her. Může to být náhoda.
| Volba | Voleno | Výhra | Výhry navíc | Čas |
|---|---|---|---|---|
| 24% | 58.0% | +0.7 může být náhoda | 34:51 | |
| 16% | 65.3% | +0.4 může být náhoda | 34:58 | |
| 14% | 54.5% | -0.2 může být náhoda | 35:02 | |
| 12% | 53.3% | -1.8 může být náhoda | 34:45 |
Předmět 6Tvůrce Žlebu
| Volba | Voleno | Výhra | Čas |
|---|---|---|---|
| 15% | 51.1% | 38:13 | |
| 10% | - | 39:25 | |
| 9% | - | 38:42 | |
| 9% | - | 37:34 | |
| 9% | - | 38:35 |
Klíčová runaDobyvatel
Volba z jiného stromu run tu má jasný náskok (+2.3 na 100 her), ale strom se mění jen s celou stránkou.
| Volba | Voleno | Výhra | Výhry navíc |
|---|---|---|---|
| 61% | 53.3% | +2.3 jasný rozdíl | |
| 29% | 51.2% | -1.6 může být náhoda | |
| 5% | 49.0% | -2.7 může být náhoda | |
| 2% | 53.1% | +1.1 jasný rozdíl | |
| 1% | 49.3% | -2.4 může být náhoda | |
| <1% | 47.2% | -1.9 může být náhoda | |
| <1% | 48.3% | -2.9 může být náhoda | |
| <1% | 54.2% | -1.4 může být náhoda |
Hlavní řada 1Duchapřítomnost
Duchapřítomnost vyhrává častěji než Triumf, nejčastější volba: -1.5 proti -1.7 na 100 her. Může to být náhoda.
| Volba | Voleno | Výhra | Výhry navíc |
|---|---|---|---|
| 58% | 53.2% | +2.2 jasný rozdíl | |
| 28% | 51.1% | -1.7 může být náhoda | |
| 6% | 48.8% | -2.7 může být náhoda | |
| 3% | 51.5% | -0.9 může být náhoda | |
| 2% | 54.3% | -0.6 může být náhoda | |
| 1% | 54.7% | +1.8 jasný rozdíl | |
| 1% | 54.6% | -1.5 může být náhoda | |
| 1% | 47.7% | -2.4 může být náhoda |
Hlavní řada 2Legenda: Zrychlení
Legenda: Zrychlení vyhrává častěji než Legenda: Horlivost, nejčastější volba: +1.1 proti -2.0 na 100 her. Rozdíl je jasný.
| Volba | Voleno | Výhra | Výhry navíc |
|---|---|---|---|
| 61% | 53.2% | +2.3 jasný rozdíl | |
| 26% | 50.9% | -2.0 může být náhoda | |
| 5% | 48.6% | -2.7 může být náhoda | |
| 2% | 54.3% | +1.1 jasný rozdíl | |
| 2% | 52.9% | -1.7 může být náhoda | |
| 1% | 57.2% | +1.1 jasný rozdíl | |
| 1% | 51.5% | -1.5 může být náhoda | |
| 1% | 47.7% | -0.9 může být náhoda |
Hlavní řada 3Podseknutí
Podseknutí vyhrává častěji než Poslední vzdor, nejčastější volba: -0.5 proti -1.7 na 100 her. Může to být náhoda.
| Volba | Voleno | Výhra | Výhry navíc |
|---|---|---|---|
| 46% | 52.7% | +1.1 jasný rozdíl | |
| 27% | 51.2% | -1.7 může být náhoda | |
| 16% | 54.5% | +1.9 jasný rozdíl | |
| 6% | 49.1% | -2.7 může být náhoda | |
| 2% | 52.9% | -0.6 může být náhoda | |
| 1% | 50.9% | +0.1 může být náhoda | |
| 1% | 50.7% | -0.6 může být náhoda | |
| 1% | 46.3% | -0.5 může být náhoda |
Vedlejší stromČarodějnictví
Výhry navíc tady: -1.9 na 100 her. Žádná jiná volba nad touto nemá jasný náskok.
| Volba | Voleno | Výhra | Výhry navíc |
|---|---|---|---|
| 40% | 53.3% | +1.3 jasný rozdíl | |
| 27% | 50.7% | -1.9 může být náhoda | |
| 26% | 52.6% | +0.3 jasný rozdíl | |
| 5% | 51.5% | +0.7 jasný rozdíl | |
| 2% | 51.0% | -0.6 může být náhoda |
Vedlejší runyRychlost + Ženoucí se bouře
Rychlost + Ženoucí se bouře vyhrává častěji než Rychlost + Oblačný plášť, nejčastější volba: +2.3 proti +0.2 na 100 her. Může to být náhoda.
| Volba | Voleno | Výhra | Výhry navíc |
|---|---|---|---|
| 71% | 50.7% | +0.2 může být náhoda | |
| 20% | 50.0% | -1.0 může být náhoda | |
| 2% | 54.4% | +2.3 může být náhoda | |
| 2% | 50.9% | +1.2 může být náhoda | |
| 1% | 50.0% | -0.3 může být náhoda | |
| 1% | 54.2% | +1.0 může být náhoda | |
| <1% | 63.8% | +0.6 může být náhoda | |
| <1% | 44.1% | -1.0 může být náhoda |
Útočný úlomekAdaptivní síla
Výhry navíc tady: +2.4 na 100 her. Žádná jiná volba nad touto nemá jasný náskok.
| Volba | Voleno | Výhra | Výhry navíc |
|---|---|---|---|
| 97% | 52.3% | +2.4 může být náhoda | |
| 2% | 48.4% | -3.0 jasný rozdíl | |
| 1% | 54.3% | -1.4 jasný rozdíl |
Flexibilní úlomekAdaptivní síla
Výhry navíc tady: +0.5 na 100 her. Žádná jiná volba nad touto nemá jasný náskok.
Hráči Mistr+ volí tohle: 58% jejich her. Napříč všemi ranky se nejvíc volí Rychlost pohybu.
| Volba | Voleno | Výhra | Výhry navíc |
|---|---|---|---|
| 52% | 52.7% | +0.5 může být náhoda | |
| 45% | 51.8% | -0.5 jasný rozdíl | |
| 2% | 53.5% | +0.2 může být náhoda |
Obranný úlomekHouževnatost a odolnost vůči zpomalení
Houževnatost a odolnost vůči zpomalení vyhrává častěji než Zvyšování zdraví, nejčastější volba: +1.7 proti -1.2 na 100 her. Rozdíl je jasný.
| Volba | Voleno | Výhra | Výhry navíc |
|---|---|---|---|
| 59% | 52.0% | -1.2 může být náhoda | |
| 26% | 52.4% | +0.4 jasný rozdíl | |
| 15% | 53.4% | +1.7 jasný rozdíl |
QEW
SchopnostiQ > E > W
Výhry navíc tady: +2.2 na 100 her. Žádná jiná volba nad touto nemá jasný náskok.
| Volba | Voleno | Výhra | Výhry navíc |
|---|---|---|---|
| QEWQ + E + W | 97% | 52.4% | +2.2 může být náhoda |
| QWEQ + W + E | 3% | 52.5% | -2.0 jasný rozdíl |
| EQWE + Q + W | <1% | 47.1% | -3.4 může být náhoda |
Úrovně 1 až 18
- 1Q
- 2E
- 3W
- 4Q
- 5Q
- 6R
- 7Q
- 8E
- 9Q
- 10E
- 11R
- 12E
- 13E
- 14W
- 15W
- 16R
- 17W
- 18W
Nejdřív Q: 53.4% výher. Nejdřív E: 44.4% výher (málo her).
- Q
- E
- W
- Q
- Q
- R
- Q
- E
- Q
- E
- R
- E
- E
- W
- W
- R
- W
- W
KouzlaDuch + Vznítit
Duch + Vznítit vyhrává častěji než Skok + Duch, nejčastější volba: +1.7 proti -0.7 na 100 her. Rozdíl je jasný.
| Volba | Voleno | Výhra | Výhry navíc |
|---|---|---|---|
| 54% | 52.0% | -0.7 může být náhoda | |
| 22% | 53.3% | +0.9 jasný rozdíl | |
| 9% | 54.5% | +1.7 jasný rozdíl | |
| 9% | 51.5% | -0.4 může být náhoda | |
| 4% | 48.7% | -1.7 může být náhoda | |
| 1% | 52.6% | +0.4 může být náhoda | |
| 1% | 52.4% | -1.2 může být náhoda | |
| <1% | 50.0% | -1.2 může být náhoda |
Build Singed Mid
Patch 16.21- výher
- 53.3%
- her
- 16,114
- Vliv na výhry
- +2.9
- Pickrate
- 0.1%
Startovní předmětyTemná pečeť + Doplnitelný lektvar
Temná pečeť + Doplnitelný lektvar vyhrává častěji než Doranův prsten + Léčivý lektvar x2, nejčastější volba: +1.2 proti +0.4 na 100 her. Může to být náhoda.
| Volba | Voleno | Výhra | Výhry navíc |
|---|---|---|---|
| 65% | 55.0% | +0.4 může být náhoda | |
| 24% | 53.9% | +1.2 může být náhoda | |
| 4% | 48.4% | -2.8 může být náhoda | |
| 1% | 56.0% | -0.8 může být náhoda | |
| 1% | 51.4% | -1.2 může být náhoda | |
| 1% | 52.5% | -1.1 může být náhoda | |
| 1% | 53.9% | -1.4 může být náhoda | |
| 1% | 49.2% | -3.2 může být náhoda |
BotyOcelové chrániče
Ocelové chrániče vyhrává častěji než Spěšné boty, nejčastější volba: +3.3 proti -0.5 na 100 her. Rozdíl je jasný.
| Volba | Voleno | Výhra | Výhry navíc | Čas |
|---|---|---|---|---|
| 61% | 54.6% | -0.5 může být náhoda | 7:57 | |
| 20% | 52.8% | -1.2 může být náhoda | 8:53 | |
| 10% | 56.2% | +3.3 jasný rozdíl | 9:53 | |
| 4% | 56.7% | -0.2 může být náhoda | 10:51 | |
| 3% | 55.6% | -0.6 může být náhoda | 11:44 | |
| 3% | 56.1% | -0.8 může být náhoda |
Proti týmu s převahou AD
| Volba | Voleno | Výhra | Výsledek |
|---|---|---|---|
| 47% | 56.7% | nejčastěji kupované | |
| 16% | 60.9% | vyrovnané | |
| 9% | 56.1% | vyrovnané | |
| 3% | 60.0% | vyrovnané |
Proti týmu s převahou AP
| Volba | Voleno | Výhra | Výsledek |
|---|---|---|---|
| 42% | 53.9% | nejčastěji kupované | |
| 26% | 56.7% | vyrovnané | |
| 2% | 40.6% | málo her | |
| 2% | 38.7% | málo her |
Kupované víc proti jednomu typu poškození
| Volba | AD tým | AP tým |
|---|---|---|
| 9% | 26% | |
| 16% | 1% | |
| 3% | 17% | |
| 23% | 13% | |
| 1% | 7% | |
| 8% | 3% | |
| 65% | 60% | |
| 47% | 42% | |
| 10% | 7% | |
| 6% | 9% |
Předmět 1Rylaino křišťálové žezlo
Rylaino křišťálové žezlo patří k sestavě, která vyhrává víc: +2.9 na 100 her, proti -0.4 u sestavy, kterou dokončí nejvíc hráčů.
| Volba | Voleno | Výhra | Výhry navíc | Čas |
|---|---|---|---|---|
| 54% | 55.4% | +1.8 může být náhoda | 12:33 | |
| 25% | 54.4% | -0.4 může být náhoda | 11:50 | |
| 10% | 54.8% | -1.6 jasný rozdíl | 11:27 | |
| 1% | 53.4% | -1.0 může být náhoda | 9:60 | |
| 1% | 53.1% | -1.7 může být náhoda | 10:54 | |
| 1% | 45.3% | -1.1 může být náhoda často v ztrátě | ||
| 1% | 51.9% | -0.1 může být náhoda | ||
| 1% | 58.4% | -0.9 může být náhoda |
Dokončené spolu
| Volba | Voleno | her |
|---|---|---|
| 17% | 1,439 | |
| 12% | 1,006 | |
| 5% | 433 | |
| 5% | 378 |
Předmět 2Liandryho utrpení
Liandryho utrpení patří k sestavě, která vyhrává víc: +2.9 na 100 her, proti -0.4 u sestavy, kterou dokončí nejvíc hráčů.
| Volba | Voleno | Výhra | Výhry navíc | Čas |
|---|---|---|---|---|
| 39% | 56.3% | +0.8 může být náhoda | 18:45 | |
| 22% | 55.1% | -1.2 může být náhoda | 19:13 | |
| 7% | 53.3% | 0.0 může být náhoda | 19:33 | |
| 6% | 55.3% | +0.5 může být náhoda | 19:07 | |
| 4% | 56.3% | +0.4 může být náhoda | 19:24 | |
| 3% | 48.8% | -0.7 může být náhoda | ||
| 2% | 78.2% | kupováno už ve vedení | ||
| 1% | 46.9% | +2.1 může být náhoda často v ztrátě |
Dokončené spolu
| Volba | Voleno | her |
|---|---|---|
| 17% | 1,439 | |
| 12% | 1,006 | |
| 5% | 433 | |
| 5% | 378 |
Předmět 3Protoplazmový postroj
Výhry navíc tady: +0.6 na 100 her. Žádná jiná volba nad touto nemá jasný náskok.
| Volba | Voleno | Výhra | Výhry navíc | Čas |
|---|---|---|---|---|
| 20% | 58.1% | +0.6 může být náhoda | 24:12 | |
| 14% | 55.9% | -1.1 může být náhoda | 24:47 | |
| 12% | 58.0% | +0.4 může být náhoda | 24:13 | |
| 8% | 56.3% | -0.3 může být náhoda | 24:59 | |
| 7% | 57.2% | -1.1 může být náhoda | 25:27 | |
| 6% | 62.5% | +0.6 může být náhoda | ||
| 4% | 77.0% | kupováno už ve vedení | ||
| 1% | 59.2% | +3.1 může být náhoda |
Dokončené spolu
| Volba | Voleno | her |
|---|---|---|
| 17% | 1,439 | |
| 12% | 1,006 | |
| 5% | 433 | |
| 5% | 378 |
Předmět 4Kyrys mrtvého muže
Výhry navíc tady: -0.4 na 100 her. Žádná jiná volba nad touto nemá jasný náskok.
| Volba | Voleno | Výhra | Výhry navíc | Čas |
|---|---|---|---|---|
| 24% | 61.1% | -0.4 může být náhoda | 29:52 |
Předmět 5Proměnlivý Jak'Sho
| Volba | Voleno | Výhra | Čas |
|---|---|---|---|
| 22% | 62.7% | 34:33 |
Předmět 6Tvůrce Žlebu
| Volba | Voleno | Výhra | Čas |
|---|---|---|---|
| 15% | - | 37:14 | |
| 13% | - | 35:52 | |
| 9% | - | 35:23 | |
| 7% | - | 36:44 | |
| 7% | - | 35:14 |
Klíčová runaDobyvatel
Výhry navíc tady: +0.2 na 100 her. Žádná jiná volba nad touto nemá jasný náskok.
| Volba | Voleno | Výhra | Výhry navíc |
|---|---|---|---|
| 71% | 54.2% | +0.6 může být náhoda | |
| 19% | 53.4% | +0.2 může být náhoda | |
| 3% | 56.2% | -2.0 může být náhoda | |
| 2% | 55.8% | +1.1 může být náhoda | |
| 2% | 46.4% | -4.0 může být náhoda | |
| 2% | 55.6% | +0.7 může být náhoda | |
| 1% | 51.2% | -2.0 může být náhoda | |
| 1% | 43.2% | -5.8 může být náhoda |
Hlavní řada 1Triumf
Výhry navíc tady: +0.4 na 100 her. Žádná jiná volba nad touto nemá jasný náskok.
| Volba | Voleno | Výhra | Výhry navíc |
|---|---|---|---|
| 66% | 54.1% | +1.1 může být náhoda | |
| 18% | 53.6% | +0.4 může být náhoda | |
| 4% | 51.2% | -3.9 jasný rozdíl | |
| 3% | 55.2% | -2.6 může být náhoda | |
| 2% | 54.9% | -3.0 může být náhoda | |
| 2% | 53.6% | -0.2 může být náhoda | |
| 1% | 54.7% | +0.6 může být náhoda | |
| 1% | 47.2% | -2.2 může být náhoda |
Hlavní řada 2Legenda: Horlivost
Výhry navíc tady: +0.3 na 100 her. Žádná jiná volba nad touto nemá jasný náskok.
| Volba | Voleno | Výhra | Výhry navíc |
|---|---|---|---|
| 68% | 54.5% | +1.2 může být náhoda | |
| 16% | 53.7% | +0.3 může být náhoda | |
| 4% | 48.2% | -4.2 jasný rozdíl | |
| 2% | 56.2% | -1.4 může být náhoda | |
| 2% | 50.3% | -0.7 může být náhoda | |
| 1% | 55.9% | +1.6 může být náhoda | |
| 1% | 52.4% | -2.9 může být náhoda | |
| 1% | 50.8% | -0.4 může být náhoda |
Hlavní řada 3Poslední vzdor
Výhry navíc tady: +0.1 na 100 her. Žádná jiná volba nad touto nemá jasný náskok.
| Volba | Voleno | Výhra | Výhry navíc |
|---|---|---|---|
| 45% | 54.0% | +0.1 může být náhoda | |
| 20% | 54.5% | +0.6 může být náhoda | |
| 18% | 53.5% | +0.1 může být náhoda | |
| 8% | 52.7% | -1.5 může být náhoda | |
| 3% | 55.0% | -2.8 může být náhoda | |
| 1% | 57.8% | +1.9 může být náhoda | |
| 1% | 52.9% | -0.2 může být náhoda | |
| 1% | 50.0% | -1.4 může být náhoda |
Vedlejší stromČarodějnictví
Výhry navíc tady: -0.1 na 100 her. Žádná jiná volba nad touto nemá jasný náskok.
| Volba | Voleno | Výhra | Výhry navíc |
|---|---|---|---|
| 38% | 54.0% | +0.5 může být náhoda | |
| 27% | 53.8% | 0.0 může být náhoda | |
| 19% | 54.7% | -0.1 může být náhoda | |
| 9% | 53.8% | +0.7 může být náhoda | |
| 6% | 52.7% | -2.6 může být náhoda |
Vedlejší runyRychlost + Oblačný plášť
Výhry navíc tady: +1.9 na 100 her. Žádná jiná volba nad touto nemá jasný náskok.
| Volba | Voleno | Výhra | Výhry navíc |
|---|---|---|---|
| 73% | 54.6% | +1.9 může být náhoda | |
| 12% | 55.7% | -0.3 může být náhoda |
Útočný úlomekAdaptivní síla
Výhry navíc tady: +2.6 na 100 her. Žádná jiná volba nad touto nemá jasný náskok.
| Volba | Voleno | Výhra | Výhry navíc |
|---|---|---|---|
| 96% | 54.1% | +2.6 může být náhoda | |
| 2% | 51.3% | -1.4 může být náhoda | |
| 2% | 47.8% | -3.0 jasný rozdíl |
Flexibilní úlomekAdaptivní síla
Výhry navíc tady: +0.1 na 100 her. Žádná jiná volba nad touto nemá jasný náskok.
Hráči Mistr+ volí tohle: 48% jejich her. Napříč všemi ranky se nejvíc volí Rychlost pohybu.
| Volba | Voleno | Výhra | Výhry navíc |
|---|---|---|---|
| 52% | 54.2% | -0.1 může být náhoda | |
| 43% | 53.7% | +0.1 může být náhoda | |
| 5% | 53.6% | 0.0 může být náhoda |
Obranný úlomekHouževnatost a odolnost vůči zpomalení
Houževnatost a odolnost vůči zpomalení vyhrává častěji než Zvyšování zdraví, nejčastější volba: +0.8 proti -1.2 na 100 her. Může to být náhoda.
| Volba | Voleno | Výhra | Výhry navíc |
|---|---|---|---|
| 48% | 53.4% | -1.2 může být náhoda | |
| 27% | 54.4% | +0.8 může být náhoda | |
| 25% | 54.5% | +0.8 může být náhoda |
QEW
SchopnostiQ > E > W
Výhry navíc tady: +1.3 na 100 her. Žádná jiná volba nad touto nemá jasný náskok.
| Volba | Voleno | Výhra | Výhry navíc |
|---|---|---|---|
| QEWQ + E + W | 94% | 54.0% | +1.3 může být náhoda |
| QWEQ + W + E | 6% | 54.2% | -1.4 může být náhoda |
Úrovně 1 až 18
- 1Q
- 2E
- 3W
- 4Q
- 5Q
- 6R
- 7Q
- 8E
- 9Q
- 10E
- 11R
- 12E
- 13E
- 14W
- 15W
- 16R
- 17W
- 18W
- Q
- E
- W
- Q
- Q
- R
- Q
- E
- Q
- E
- R
- E
- E
- W
- W
- R
- W
- W
KouzlaVyčerpat + Skok
Vyčerpat + Skok vyhrává častěji než Skok + Duch, nejčastější volba: +1.4 proti -0.3 na 100 her. Může to být náhoda.
| Volba | Voleno | Výhra | Výhry navíc |
|---|---|---|---|
| 55% | 53.7% | -0.3 může být náhoda | |
| 23% | 55.5% | +1.4 může být náhoda | |
| 9% | 53.1% | -0.7 může být náhoda | |
| 5% | 55.1% | -0.9 může být náhoda | |
| 4% | 50.8% | -3.8 může být náhoda | |
| 3% | 53.7% | +1.4 může být náhoda | |
| 1% | 53.3% | -1.3 může být náhoda | |
| 1% | 48.2% | -0.4 může být náhoda |
Build Singed Bot
Patch 16.21- výher
- 51.1%
- her
- 2,933
- Vliv na výhry
- +0.7
- Pickrate
- 0.0%
Startovní předmětyDoranův prsten + Léčivý lektvar x2
Výhry navíc tady: +2.0 na 100 her. Žádná jiná volba nad touto nemá jasný náskok.
| Volba | Voleno | Výhra | Výhry navíc |
|---|---|---|---|
| 75% | 52.9% | +2.0 může být náhoda | |
| 12% | 53.0% | -0.6 může být náhoda | |
| 6% | 51.2% | -2.2 může být náhoda |
BotyMerkurovy boty
Merkurovy boty vyhrává častěji než Spěšné boty, nejčastější volba: +1.4 proti -1.2 na 100 her. Může to být náhoda.
| Volba | Voleno | Výhra | Výhry navíc | Čas |
|---|---|---|---|---|
| 72% | 53.1% | -1.2 může být náhoda | 8:28 | |
| 14% | 48.7% | +0.6 může být náhoda | 11:43 | |
| 6% | 51.0% | +1.4 může být náhoda | 13:18 | |
| 5% | 56.4% | -0.3 může být náhoda často ve vedení | 11:47 |
Proti týmu s převahou AD
| Volba | Voleno | Výhra | Výsledek |
|---|---|---|---|
| 55% | 56.3% | nejčastěji kupované | |
| 18% | 52.3% | vyrovnané | |
| 4% | 52.0% | málo her | |
| 2% | 21.4% | málo her |
Proti týmu s převahou AP
| Volba | Voleno | Výhra | Výsledek |
|---|---|---|---|
| 52% | 46.6% | nejčastěji kupované | |
| 16% | 51.1% | málo her | |
| 6% | 29.4% | málo her | |
| 2% | 85.7% | málo her |
Kupované víc proti jednomu typu poškození
| Volba | AD tým | AP tým |
|---|---|---|
| 2% | 16% | |
| 2% | 15% | |
| 18% | 6% | |
| 27% | 17% | |
| 6% | <1% |
Předmět 1Liandryho utrpení
Výhry navíc tady: +2.3 na 100 her. Žádná jiná volba nad touto nemá jasný náskok.
| Volba | Voleno | Výhra | Výhry navíc | Čas |
|---|---|---|---|---|
| 60% | 53.9% | +2.3 může být náhoda | 12:39 | |
| 26% | 48.9% | -3.6 jasný rozdíl | 11:39 | |
| 5% | 59.2% | +1.2 může být náhoda | 11:31 |
Dokončené spolu
| Volba | Voleno | her |
|---|---|---|
| 18% | 313 | |
| 10% | 181 | |
| 7% | 130 | |
| 3% | 58 |
Předmět 2Rylaino křišťálové žezlo
Výhry navíc tady: +1.7 na 100 her. Žádná jiná volba nad touto nemá jasný náskok.
| Volba | Voleno | Výhra | Výhry navíc | Čas |
|---|---|---|---|---|
| 32% | 53.1% | +1.7 může být náhoda | 18:12 | |
| 23% | 50.8% | -2.2 může být náhoda | 18:10 | |
| 8% | 52.5% | -1.7 může být náhoda | 19:11 | |
| 5% | 65.5% | -1.1 může být náhoda často ve vedení | 18:17 | |
| 5% | 55.9% | +0.1 může být náhoda | 19:13 | |
| 4% | 57.0% | +0.2 může být náhoda | ||
| 3% | 55.6% | +0.8 může být náhoda | ||
| 3% | 50.7% | -2.8 může být náhoda |
Dokončené spolu
| Volba | Voleno | her |
|---|---|---|
| 18% | 313 | |
| 10% | 181 | |
| 7% | 130 | |
| 3% | 58 |
Předmět 3Tvůrce Žlebu
Tvůrce Žlebu patří k sestavě, která vyhrává víc: +1.8 na 100 her, proti - u sestavy, kterou dokončí nejvíc hráčů.
| Volba | Voleno | Výhra | Výhry navíc | Čas |
|---|---|---|---|---|
| 17% | 53.4% | -1.4 může být náhoda | 24:03 | |
| 15% | 54.8% | -0.4 může být náhoda | 22:60 | |
| 11% | 55.6% | -0.3 může být náhoda | 23:44 | |
| 10% | 53.0% | -0.7 může být náhoda | 23:39 | |
| 7% | 57.4% | -0.5 může být náhoda | 23:46 | |
| 7% | 62.0% | -0.9 může být náhoda |
Dokončené spolu
| Volba | Voleno | her |
|---|---|---|
| 18% | 313 | |
| 10% | 181 | |
| 7% | 130 | |
| 3% | 58 |
Předmět 4Kyrys mrtvého muže
Kyrys mrtvého muže vyhrává častěji než Protoplazmový postroj, nejčastější volba: +1.1 proti -1.0 na 100 her. Může to být náhoda.
| Volba | Voleno | Výhra | Výhry navíc | Čas |
|---|---|---|---|---|
| 14% | 50.6% | -2.1 může být náhoda | 28:56 | |
| 13% | 54.1% | -1.0 může být náhoda | 28:05 | |
| 8% | 45.8% | -2.0 může být náhoda | 28:12 | |
| 8% | 65.6% | +1.1 může být náhoda | 27:48 |
Předmět 5Tvůrce Žlebu
| Volba | Voleno | Výhra | Čas |
|---|---|---|---|
| 13% | 72.6% | 33:39 |
Předmět 6Proměnlivý Jak'Sho
| Volba | Voleno | Výhra | Čas |
|---|---|---|---|
| 14% | - | 36:49 | |
| 10% | - | 37:11 | |
| 8% | - | 35:47 | |
| 8% | - | 37:45 | |
| 8% | - | 37:01 |
Klíčová runaHbité nohy
Hbité nohy vyhrává častěji než Dobyvatel, nejčastější volba: -2.4 proti -2.6 na 100 her. Může to být náhoda.
| Volba | Voleno | Výhra | Výhry navíc |
|---|---|---|---|
| 54% | 53.3% | +3.2 jasný rozdíl | |
| 31% | 49.1% | -2.6 může být náhoda | |
| 4% | 51.6% | -2.1 může být náhoda | |
| 3% | 52.1% | -2.4 může být náhoda |
Hlavní řada 1Triumf
Volba z jiného stromu run tu má jasný náskok (+2.8 na 100 her), ale strom se mění jen s celou stránkou.
| Volba | Voleno | Výhra | Výhry navíc |
|---|---|---|---|
| 50% | 53.3% | +2.8 jasný rozdíl | |
| 33% | 49.4% | -2.5 může být náhoda | |
| 6% | 49.4% | -1.1 může být náhoda | |
| 4% | 52.4% | -2.7 může být náhoda |
Hlavní řada 2Legenda: Horlivost
Volba z jiného stromu run tu má jasný náskok (+2.6 na 100 her), ale strom se mění jen s celou stránkou.
| Volba | Voleno | Výhra | Výhry navíc |
|---|---|---|---|
| 55% | 53.0% | +2.6 jasný rozdíl | |
| 31% | 49.2% | -2.6 může být náhoda | |
| 4% | 54.7% | -1.6 může být náhoda | |
| 2% | 46.2% | -1.9 může být náhoda |
Hlavní řada 3Poslední vzdor
Volba z jiného stromu run tu má jasný náskok (+2.3 na 100 her), ale strom se mění jen s celou stránkou.
| Volba | Voleno | Výhra | Výhry navíc |
|---|---|---|---|
| 38% | 53.4% | +2.3 jasný rozdíl | |
| 33% | 48.9% | -3.2 může být náhoda | |
| 17% | 53.3% | +1.6 může být náhoda | |
| 4% | 54.2% | -2.0 může být náhoda | |
| 3% | 38.5% | příliš velké na důvěru |
Vedlejší stromČarodějnictví
Výhry navíc tady: -2.4 na 100 her. Žádná jiná volba nad touto nemá jasný náskok.
| Volba | Voleno | Výhra | Výhry navíc |
|---|---|---|---|
| 35% | 54.2% | +3.3 jasný rozdíl | |
| 33% | 50.2% | -2.4 může být náhoda | |
| 19% | 48.6% | -1.8 může být náhoda | |
| 10% | 51.6% | -0.6 může být náhoda | |
| 4% | 53.6% | +0.2 může být náhoda |
Vedlejší runyRychlost + Oblačný plášť
Výhry navíc tady: -0.7 na 100 her. Žádná jiná volba nad touto nemá jasný náskok.
| Volba | Voleno | Výhra | Výhry navíc |
|---|---|---|---|
| 79% | 49.9% | -0.7 může být náhoda |
Útočný úlomekAdaptivní síla
Výhry navíc tady: +2.0 na 100 her. Žádná jiná volba nad touto nemá jasný náskok.
| Volba | Voleno | Výhra | Výhry navíc |
|---|---|---|---|
| 96% | 51.6% | +2.0 může být náhoda |
Flexibilní úlomekAdaptivní síla
Výhry navíc tady: +0.4 na 100 her. Žádná jiná volba nad touto nemá jasný náskok.
Hráči Mistr+ volí tohle: 77% jejich her. Napříč všemi ranky se nejvíc volí Rychlost pohybu.
| Volba | Voleno | Výhra | Výhry navíc |
|---|---|---|---|
| 50% | 52.4% | -0.6 může být náhoda | |
| 48% | 50.3% | +0.4 může být náhoda |
Obranný úlomekHouževnatost a odolnost vůči zpomalení
Houževnatost a odolnost vůči zpomalení vyhrává častěji než Zvyšování zdraví, nejčastější volba: +1.5 proti -2.5 na 100 her. Může to být náhoda.
| Volba | Voleno | Výhra | Výhry navíc |
|---|---|---|---|
| 47% | 48.2% | -2.5 může být náhoda | |
| 28% | 54.4% | +1.5 může být náhoda | |
| 25% | 54.5% | +1.5 může být náhoda |
QWE
SchopnostiQ > W > E
Q > W > E vyhrává častěji než Q > E > W, nejčastější volba: +0.5 proti -0.3 na 100 her. Může to být náhoda.
| Volba | Voleno | Výhra | Výhry navíc |
|---|---|---|---|
| QEWQ + E + W | 97% | 52.1% | -0.3 může být náhoda |
| QWEQ + W + E | 3% | 54.4% | +0.5 může být náhoda |
Úrovně 1 až 18
- 1Q
- 2E
- 3W
- 4Q
- 5Q
- 6R
- 7Q
- 8E
- 9Q
- 10E
- 11R
- 12E
- 13E
- 14W
- 15W
- 16R
- 17W
- 18W
KouzlaSkok + Duch
Výhry navíc tady: +2.0 na 100 her. Žádná jiná volba nad touto nemá jasný náskok.
| Volba | Voleno | Výhra | Výhry navíc |
|---|---|---|---|
| 68% | 52.7% | +2.0 může být náhoda | |
| 13% | 49.7% | 0.0 může být náhoda | |
| 6% | 54.1% | -1.8 může být náhoda | |
| 3% | 38.0% | -4.6 jasný rozdíl | |
| 2% | 46.0% | -0.2 může být náhoda |
Nejlepší hráči Singed
Zobrazit vše (7,632)Běžná hra na Top
39,428 herProti všem šampionům na Top
- Top 2 % Farma / min 7.8
- Top 13 % Asistence 8.0
- Spodních 12 % Solo killy 1.8
- Killy
- 4.7 Spodních 14 %
- Smrti
- 7.1 Nejvíce 39 %
- Účast na killech
- 37% Top 36 %
- Poš. týmu
- 21% Spodních 30 %
- Poš. / min
- 793 Spodních 37 %
- Zlato / min
- 413 Top 33 %
- Vize / min
- 0.75 Spodních 39 %
- Ovládací totemy
- 0.6 Spodních 48 %
- První krev
- 12% Spodních 43 %
Proti soupeři na lajně
- Level 6 v 5:36
- Level 11 v 13:40
Prostřední hra v každé minutě
Udělené poškození
Magické 96% Fyzické 4%Zemřel na
Fyzické 58% Magické 33% Přímé 9%Běžná hra na Mid
15,279 her Patch 16.21Proti všem šampionům na Mid
- Top 4 % Farma / min 7.4
- Top 13 % Asistence 9.7
- Spodních 15 % Solo killy 1.5
- Killy
- 5.7 Spodních 23 %
- Smrti
- 6.2 Nejméně 23 %
- Účast na killech
- 46% Top 14 %
- Poš. týmu
- 21% Spodních 29 %
- Poš. / min
- 786 Spodních 30 %
- Zlato / min
- 421 Top 40 %
- Vize / min
- 0.69 Top 40 %
- Ovládací totemy
- 0.7 Top 43 %
- První krev
- 12% Top 43 %
Proti soupeři na lajně
- Level 6 v 5:35
- Level 11 v 15:18
Prostřední hra v každé minutě
Udělené poškození
Magické 96% Fyzické 4%Zemřel na
Fyzické 55% Magické 37% Přímé 8%Běžná hra na Bot
2,885 her Patch 16.21Proti všem šampionům na Bot
- Top 12 % Účast na killech 49%
- Top 12 % Farma / min 7.1
- Spodních 14 % Solo killy 0.7
- Killy
- 6.8 Spodních 31 %
- Smrti
- 7.3 Nejméně 45 %
- Asistence
- 10.4 Top 16 %
- Poš. týmu
- 21% Top 50 %
- Poš. / min
- 816 Top 47 %
- Zlato / min
- 454 Top 36 %
- Vize / min
- 0.61 Spodních 16 %
- Ovládací totemy
- 0.4 Spodních 21 %
- První krev
- 15% Top 35 %
Proti soupeři na lajně
- Level 6 v 7:46
- Level 11 v 18:41
Prostřední hra v každé minutě
Udělené poškození
Magické 95% Fyzické 5%Zemřel na
Fyzické 58% Magické 35% Přímé 7%Matchupy a spoluhráči jsou z her Singed na Top.
Matchupy a spoluhráči jsou z her Singed na Top.
-
Singed s Tryndamere: +4.4 výhry na 100 her (rozpětí 1.8-7.0) · 1,202 her · Naměřeno · 14 % z toho je vypůjčeno z podobných šampionů -
Singed s Shyvana: +3.0 výhry na 100 her (rozpětí 1.6-4.4) · 4,877 her · Naměřeno · 4 % z toho je vypůjčeno z podobných šampionů -
Singed s Briar: +2.8 výhry na 100 her (rozpětí 1.6-4.1) · 5,970 her · Naměřeno · 3 % z toho je vypůjčeno z podobných šampionů
-
Singed s Qiyana: -5.2 výhry na 100 her (rozpětí -6.4 až -4.1) · 7,228 her · Naměřeno · 3 % z toho je vypůjčeno z podobných šampionů -
Singed s Skarner: -3.3 výhry na 100 her (rozpětí -6.4 až -0.3) · 824 her · Sloučeno · 20 % z toho je vypůjčeno z podobných šampionů -
Singed s Lee Sin: -3.2 výhry na 100 her (rozpětí -4.2 až -2.1) · 9,153 her · Naměřeno · 2 % z toho je vypůjčeno z podobných šampionů
-
Singed s Vex: +2.0 výhry na 100 her (rozpětí 0.3-3.6) · 3,321 her · Naměřeno · 6 % z toho je vypůjčeno z podobných šampionů -
Singed s Yasuo: +1.88 výhry na 100 her (rozpětí 1.05-2.71) · 14,839 her · Naměřeno · 1 % z toho je vypůjčeno z podobných šampionů -
Singed s Veigar: +1.8 výhry na 100 her (rozpětí 0.6-3.0) · 6,646 her · Naměřeno · 3 % z toho je vypůjčeno z podobných šampionů
-
Singed s Mel: -4.7 výhry na 100 her (rozpětí -6.0 až -3.3) · 4,887 her · Naměřeno · 4 % z toho je vypůjčeno z podobných šampionů -
Singed s Ryze: -4.6 výhry na 100 her (rozpětí -7.0 až -2.2) · 1,471 her · Naměřeno · 12 % z toho je vypůjčeno z podobných šampionů -
Singed s Orianna: -3.9 výhry na 100 her (rozpětí -5.6 až -2.1) · 3,095 her · Naměřeno · 6 % z toho je vypůjčeno z podobných šampionů
-
Singed s Sivir: +2.7 výhry na 100 her (rozpětí 1.1-4.2) · 3,850 her · Naměřeno · 5 % z toho je vypůjčeno z podobných šampionů -
Singed s Miss Fortune: +2.39 výhry na 100 her (rozpětí 1.57-3.20) · 15,430 her · Naměřeno · 1 % z toho je vypůjčeno z podobných šampionů -
Singed s Kog'Maw: +2.1 výhry na 100 her (rozpětí 0.2-4.0) · 2,572 her · Naměřeno · 7 % z toho je vypůjčeno z podobných šampionů
-
Singed s Ezreal: -4.23 výhry na 100 her (rozpětí -5.19 až -3.28) · 10,980 her · Naměřeno · 2 % z toho je vypůjčeno z podobných šampionů -
Singed s Corki: -3.0 výhry na 100 her (rozpětí -5.3 až -0.6) · 1,536 her · Naměřeno · 12 % z toho je vypůjčeno z podobných šampionů -
Singed s Ashe: -2.6 výhry na 100 her (rozpětí -3.7 až -1.6) · 8,799 her · Naměřeno · 2 % z toho je vypůjčeno z podobných šampionů
-
Singed s Taric: +5.4 výhry na 100 her (rozpětí 2.8-8.0) · 1,189 her · Naměřeno · 14 % z toho je vypůjčeno z podobných šampionů -
Singed s Rell: +3.4 výhry na 100 her (rozpětí 1.7-5.2) · 2,992 her · Naměřeno · 6 % z toho je vypůjčeno z podobných šampionů -
Singed s Sona: +3.2 výhry na 100 her (rozpětí 1.2-5.2) · 2,289 her · Naměřeno · 8 % z toho je vypůjčeno z podobných šampionů
-
Singed s Camille: -3.2 výhry na 100 her (rozpětí -6.1 až -0.2) · 898 her · Sloučeno · 18 % z toho je vypůjčeno z podobných šampionů -
Singed s Bard: -2.5 výhry na 100 her (rozpětí -4.4 až -0.6) · 2,470 her · Naměřeno · 7 % z toho je vypůjčeno z podobných šampionů -
Singed s Neeko: -2.2 výhry na 100 her (rozpětí -4.2 až -0.3) · 2,323 her · Naměřeno · 8 % z toho je vypůjčeno z podobných šampionů