League of Legends Build na Garen
Build Garen Top
Vzácný build, který vyhrává víc.
- výher
- 51.7%
- her
- 32,698
- Vliv na výhry
- +1.6
- Pickrate
- 3.9%
Startovní předmětyDoranův meč + Léčivý lektvar
Doranův meč + Léčivý lektvar vyhrává častěji než Doranův štít + Léčivý lektvar, nejčastější volba: +0.9 proti -0.5 na 100 her. Rozdíl je jasný.
| Volba | Voleno | Výhra | Výhry navíc |
|---|---|---|---|
| 57% | 51.8% | -0.5 může být náhoda | |
| 32% | 52.3% | +0.9 jasný rozdíl | |
| 7% | 46.9% | -0.3 může být náhoda | |
| 1% | 50.0% | -0.6 může být náhoda | |
| <1% | 47.4% | -1.7 může být náhoda | |
| <1% | 33.3% | -2.9 jasný rozdíl | |
| <1% | 33.3% | -2.1 může být náhoda | |
| <1% | 50.0% | příliš velké na důvěru |
BotyŠílencovy boty
Výhry navíc tady: +0.8 na 100 her. Žádná jiná volba nad touto nemá jasný náskok.
| Volba | Voleno | Výhra | Výhry navíc | Čas |
|---|---|---|---|---|
| 64% | 53.9% | +0.8 může být náhoda | 8:09 | |
| 15% | 48.2% | -0.8 jasný rozdíl | 13:55 | |
| 15% | 47.4% | -0.4 jasný rozdíl | 13:06 | |
| 6% | 55.0% | -0.8 jasný rozdíl | 13:02 | |
| <1% | 75.0% | +0.4 může být náhoda | 10:58 | |
| <1% | 0.0% | -0.9 může být náhoda |
Proti týmu s převahou AD
| Volba | Voleno | Výhra | Výsledek |
|---|---|---|---|
| 62% | 55.6% | nejčastěji kupované | |
| 21% | 51.4% | vyrovnané | |
| 12% | 53.5% | vyrovnané | |
| 2% | 55.6% | vyrovnané |
Proti týmu s převahou AP
| Volba | Voleno | Výhra | Výsledek |
|---|---|---|---|
| 62% | 50.0% | nejčastěji kupované | |
| 17% | 50.1% | vyrovnané | |
| 14% | 50.5% | vyrovnané | |
| 5% | 33.3% | vyrovnané |
Kupované víc proti jednomu typu poškození
| Volba | AD tým | AP tým |
|---|---|---|
| 7% | 24% | |
| 21% | 5% | |
| 2% | 14% | |
| 33% | 23% | |
| 41% | 34% | |
| 12% | 17% | |
| 16% | 20% | |
| 56% | 54% |
Předmět 1Krokolam
Výhry navíc tady: +1.9 na 100 her. Žádná jiná volba nad touto nemá jasný náskok.
| Volba | Voleno | Výhra | Výhry navíc | Čas |
|---|---|---|---|---|
| 92% | 52.8% | +1.9 může být náhoda | 13:43 | |
| 1% | 56.7% | -1.3 jasný rozdíl | 13:37 | |
| 1% | 48.1% | -1.2 jasný rozdíl | 13:57 | |
| 1% | 44.9% | -0.1 jasný rozdíl | 13:05 | |
| 1% | 34.8% | -3.0 jasný rozdíl | ||
| <1% | 27.8% | -0.7 může být náhoda | ||
| <1% | 11.8% | 0.0 může být náhoda často v ztrátě | 12:46 | |
| <1% | 41.2% | -1.6 jasný rozdíl |
Dokončené spolu
| Volba | Voleno | her |
|---|---|---|
| 29% | 4,880 | |
| 10% | 1,747 | |
| 7% | 1,099 | |
| 5% | 911 |
Předmět 2Youmuuina přízračná čepel
Youmuuina přízračná čepel patří k sestavě, která vyhrává víc: +2.6 na 100 her, proti -0.3 u sestavy, kterou dokončí nejvíc hráčů.
| Volba | Voleno | Výhra | Výhry navíc | Čas |
|---|---|---|---|---|
| 48% | 56.0% | +0.6 může být náhoda | 19:36 | |
| 16% | 55.9% | -1.1 může být náhoda | 20:52 | |
| 13% | 56.8% | 0.0 může být náhoda | 19:50 | |
| 6% | 50.7% | +0.6 může být náhoda | 21:31 | |
| 3% | 43.8% | +0.3 může být náhoda | 21:40 | |
| 3% | 50.5% | +0.1 může být náhoda | ||
| 2% | 47.2% | +0.4 může být náhoda | ||
| <1% | 41.7% | +2.0 může být náhoda |
Dokončené spolu
| Volba | Voleno | her |
|---|---|---|
| 29% | 4,880 | |
| 10% | 1,747 | |
| 7% | 1,099 | |
| 5% | 911 |
Předmět 3Tančící přízrak
Tančící přízrak patří k sestavě, která vyhrává víc: +2.6 na 100 her, proti -0.3 u sestavy, kterou dokončí nejvíc hráčů.
| Volba | Voleno | Výhra | Výhry navíc | Čas |
|---|---|---|---|---|
| 29% | 57.1% | -0.2 může být náhoda | 24:55 | |
| 21% | 57.3% | +0.2 může být náhoda | 25:48 | |
| 16% | 56.5% | +0.5 může být náhoda | 25:07 | |
| 8% | 62.8% | -1.8 může být náhoda | 25:10 | |
| 5% | 54.6% | +1.3 může být náhoda | 26:21 | |
| 4% | 64.6% | -0.3 může být náhoda | ||
| 2% | 52.9% | +1.2 může být náhoda | ||
| 2% | 54.7% | +1.7 může být náhoda |
Dokončené spolu
| Volba | Voleno | her |
|---|---|---|
| 29% | 4,880 | |
| 10% | 1,747 | |
| 7% | 1,099 | |
| 5% | 911 |
Předmět 4Sterakova zástava
Sterakova zástava vyhrává častěji než Kyrys mrtvého muže, nejčastější volba: +1.9 proti +1.1 na 100 her. Může to být náhoda.
| Volba | Voleno | Výhra | Výhry navíc | Čas |
|---|---|---|---|---|
| 34% | 57.1% | +1.1 může být náhoda | 29:42 | |
| 16% | 57.1% | -1.2 jasný rozdíl | 29:44 | |
| 12% | 62.5% | -0.6 může být náhoda | 29:48 | |
| 10% | 64.3% | -0.1 může být náhoda | 30:07 | |
| 7% | 50.0% | +1.9 může být náhoda | 30:13 | |
| 5% | 69.2% | -0.3 může být náhoda | ||
| 3% | 57.1% | +0.6 může být náhoda | ||
| 2% | 33.3% | +0.8 může být náhoda |
Předmět 5Anděl strážný
Anděl strážný vyhrává častěji než Síla přírody, nejčastější volba: +1.9 proti -0.8 na 100 her. Rozdíl je jasný.
| Volba | Voleno | Výhra | Výhry navíc | Čas |
|---|---|---|---|---|
| 16% | 57.4% | +2.1 jasný rozdíl | 34:25 | |
| 15% | 52.1% | -0.3 může být náhoda | 33:60 | |
| 14% | 58.2% | -0.8 může být náhoda | 34:26 | |
| 10% | 51.6% | -1.9 může být náhoda | 34:19 | |
| 6% | 68.4% | +0.1 může být náhoda | ||
| 5% | 60.6% | +1.9 jasný rozdíl | ||
| 5% | 60.6% | 0.0 může být náhoda | ||
| 5% | 46.9% | -0.5 může být náhoda |
Předmět 6Ostří nekonečna
| Volba | Voleno | Výhra | Čas |
|---|---|---|---|
| 13% | - | 39:13 | |
| 10% | - | 37:35 | |
| 10% | - | 37:57 | |
| 9% | - | 37:25 | |
| 9% | - | 38:44 |
Klíčová runaDobyvatel
Volba z jiného stromu run tu má jasný náskok (+1.6 na 100 her), ale strom se mění jen s celou stránkou.
| Volba | Voleno | Výhra | Výhry navíc |
|---|---|---|---|
| 70% | 51.5% | -1.0 může být náhoda | |
| 28% | 51.7% | +1.6 jasný rozdíl | |
| 1% | 47.5% | -4.1 jasný rozdíl | |
| <1% | 71.4% | -2.5 může být náhoda | |
| <1% | 50.0% | příliš velké na důvěru | |
| <1% | 66.7% | -4.5 může být náhoda | |
| <1% | 20.0% | -6.4 jasný rozdíl | |
| <1% | 25.0% | příliš velké na důvěru |
Hlavní řada 1Triumf
Volba z jiného stromu run tu má jasný náskok (+1.6 na 100 her), ale strom se mění jen s celou stránkou.
| Volba | Voleno | Výhra | Výhry navíc |
|---|---|---|---|
| 70% | 51.5% | -1.1 může být náhoda | |
| 27% | 51.9% | +1.6 jasný rozdíl | |
| 1% | 51.6% | +1.1 jasný rozdíl | |
| 1% | 55.8% | -3.7 jasný rozdíl | |
| 1% | 53.8% | -2.3 může být náhoda | |
| <1% | 21.4% | -3.2 může být náhoda | |
| <1% | 0.0% | -5.3 jasný rozdíl | |
| <1% | 33.3% | příliš velké na důvěru |
Hlavní řada 2Legenda: Zrychlení
Volba z jiného stromu run tu má jasný náskok (+1.8 na 100 her), ale strom se mění jen s celou stránkou.
| Volba | Voleno | Výhra | Výhry navíc |
|---|---|---|---|
| 65% | 51.4% | -0.8 může být náhoda | |
| 28% | 51.7% | +1.6 jasný rozdíl | |
| 5% | 51.7% | -1.6 může být náhoda | |
| <1% | 54.5% | -4.5 jasný rozdíl | |
| <1% | 50.0% | -2.6 jasný rozdíl | |
| <1% | 38.9% | -4.9 jasný rozdíl | |
| <1% | 64.3% | -1.5 může být náhoda | |
| <1% | 50.0% | +1.8 jasný rozdíl |
Hlavní řada 3Podseknutí
Podseknutí vyhrává častěji než Poslední vzdor, nejčastější volba: -0.7 proti -0.9 na 100 her. Může to být náhoda.
| Volba | Voleno | Výhra | Výhry navíc |
|---|---|---|---|
| 66% | 51.5% | -0.9 může být náhoda | |
| 27% | 51.4% | +1.6 jasný rozdíl | |
| 3% | 51.8% | -1.5 může být náhoda | |
| 1% | 50.7% | -0.7 může být náhoda | |
| 1% | 51.3% | -3.4 jasný rozdíl | |
| 1% | 67.9% | -0.2 může být náhoda | |
| <1% | 43.8% | -4.3 jasný rozdíl | |
| <1% | 42.9% | -5.5 jasný rozdíl |
Vedlejší stromČarodějnictví
Výhry navíc tady: -0.3 na 100 her. Žádná jiná volba nad touto nemá jasný náskok.
| Volba | Voleno | Výhra | Výhry navíc |
|---|---|---|---|
| 51% | 51.8% | +0.6 jasný rozdíl | |
| 46% | 51.4% | -0.3 může být náhoda | |
| 2% | 46.4% | -1.3 může být náhoda | |
| 1% | 44.4% | -1.4 může být náhoda | |
| <1% | 58.8% | příliš velké na důvěru |
Vedlejší runyProstoupení + Oblačný plášť
Prostoupení + Oblačný plášť vyhrává častěji než Axiomatický znalec arkán + Rychlost, nejčastější volba: +1.1 proti +0.3 na 100 her. Může to být náhoda.
| Volba | Voleno | Výhra | Výhry navíc |
|---|---|---|---|
| 93% | 51.2% | +0.3 může být náhoda | |
| 3% | 54.4% | +0.4 může být náhoda | |
| 1% | 40.0% | -0.4 může být náhoda | |
| 1% | 70.6% | -0.1 může být náhoda | |
| 1% | 37.5% | +1.1 může být náhoda | |
| 1% | 61.5% | -0.5 může být náhoda | |
| <1% | 55.6% | -0.3 může být náhoda | |
| <1% | 60.0% | +0.6 může být náhoda |
Útočný úlomekAdaptivní síla
Výhry navíc tady: +2.3 na 100 her. Žádná jiná volba nad touto nemá jasný náskok.
| Volba | Voleno | Výhra | Výhry navíc |
|---|---|---|---|
| 94% | 51.7% | +2.3 může být náhoda | |
| 5% | 49.4% | -2.1 jasný rozdíl | |
| 1% | 40.0% | -3.0 jasný rozdíl |
Flexibilní úlomekAdaptivní síla
Výhry navíc tady: +0.7 na 100 her. Žádná jiná volba nad touto nemá jasný náskok.
| Volba | Voleno | Výhra | Výhry navíc |
|---|---|---|---|
| 96% | 51.8% | +0.7 může být náhoda | |
| 3% | 42.1% | -0.4 může být náhoda | |
| 1% | 45.0% | -1.1 jasný rozdíl |
Obranný úlomekHouževnatost a odolnost vůči zpomalení
Houževnatost a odolnost vůči zpomalení vyhrává častěji než Zvyšování zdraví, nejčastější volba: +0.2 proti -0.1 na 100 her. Může to být náhoda.
| Volba | Voleno | Výhra | Výhry navíc |
|---|---|---|---|
| 89% | 51.7% | -0.1 může být náhoda | |
| 7% | 49.4% | +0.1 může být náhoda | |
| 3% | 50.0% | +0.2 může být náhoda |
EQW
SchopnostiE > Q > W
Výhry navíc tady: +3.5 na 100 her. Žádná jiná volba nad touto nemá jasný náskok.
| Volba | Voleno | Výhra | Výhry navíc |
|---|---|---|---|
| EQWE + Q + W | 88% | 51.9% | +3.5 může být náhoda |
| QEWQ + E + W | 9% | 52.1% | -2.9 jasný rozdíl |
| EWQE + W + Q | 2% | 53.3% | -3.6 jasný rozdíl |
| QWEQ + W + E | 1% | 43.8% | -6.5 jasný rozdíl |
| WQEW + Q + E | <1% | 27.3% | -6.1 jasný rozdíl |
| WEQW + E + Q | <1% | 42.9% | -6.1 jasný rozdíl |
Úrovně 1 až 18
- 1E
- 2Q
- 3W
- 4E
- 5E
- 6R
- 7E
- 8Q
- 9E
- 10Q
- 11R
- 12Q
- 13Q
- 14W
- 15W
- 16R
- 17W
- 18W
Nejdřív E: 51.9% výher. Nejdřív Q: 49.3% výher (vyhrávaly víc).
- E
- Q
- W
- E
- E
- R
- E
- Q
- E
- Q
- R
- Q
- Q
- W
- W
- R
- W
- W
KouzlaSkok + Vznítit
Výhry navíc tady: +3.3 na 100 her. Žádná jiná volba nad touto nemá jasný náskok.
| Volba | Voleno | Výhra | Výhry navíc |
|---|---|---|---|
| 91% | 52.2% | +3.3 může být náhoda | |
| 4% | 41.8% | -3.9 jasný rozdíl | |
| 2% | 49.4% | -0.7 jasný rozdíl | |
| 2% | 59.5% | -1.9 jasný rozdíl | |
| 1% | 27.0% | -3.2 jasný rozdíl | |
| <1% | 23.1% | -0.2 jasný rozdíl | |
| <1% | 55.6% | -4.2 jasný rozdíl | |
| <1% | 50.0% | -3.9 jasný rozdíl |
- výher
- 56.1%
- her
- 2,941
- Vliv na výhry
- +2.5
- Pickrate
- 0.4%
Startovní předmětyDoranův štít + Léčivý lektvar
Běžná volba: hráči tohoto buildu se tu neshodnou.
| Volba | Voleno | Výhra | Výhry navíc |
|---|---|---|---|
| 57% | 51.8% | -0.5 může být náhoda | |
| 32% | 52.3% | +0.9 jasný rozdíl | |
| 7% | 46.9% | -0.3 může být náhoda | |
| 1% | 50.0% | -0.6 může být náhoda | |
| <1% | 47.4% | -1.7 může být náhoda | |
| <1% | 33.3% | -2.9 jasný rozdíl | |
| <1% | 33.3% | -2.1 může být náhoda | |
| <1% | 50.0% | příliš velké na důvěru |
BotyMerkurovy boty
| Volba | Voleno | Výhra |
|---|---|---|
| 100% | 56.1% |
Předmět 1Krokolam
| Volba | Voleno | Výhra |
|---|---|---|
| 100% | 56.2% | |
| <1% | 36.4% |
Předmět 2Tančící přízrak
| Volba | Voleno | Výhra |
|---|---|---|
| 100% | 56.2% |
Předmět 3Připomínka smrtelnosti
| Volba | Voleno | Výhra |
|---|---|---|
| 34% | 57.3% | |
| 23% | 56.9% | |
| 17% | 58.1% | |
| 6% | 68.9% | |
| 5% | 55.2% |
Předmět 4Síla přírody
| Volba | Voleno | Výhra |
|---|---|---|
| 20% | 57.0% | |
| 19% | 57.6% | |
| 12% | 64.2% | |
| 6% | 55.8% | |
| 6% | 63.0% |
Předmět 5Ostří nekonečna
| Volba | Voleno | Výhra |
|---|---|---|
| 17% | 61.4% | |
| 16% | 62.2% | |
| 13% | 54.7% | |
| 6% | 65.5% | |
| 4% | 55.0% |
Předmět 6Kyrys mrtvého muže
Běžná volba: hráči tohoto buildu se tu neshodnou.
| Volba | Voleno | Výhra | Výhry navíc | Čas |
|---|---|---|---|---|
| 34% | 57.1% | +1.1 může být náhoda | 29:42 | |
| 16% | 57.1% | -1.2 jasný rozdíl | 29:44 | |
| 12% | 62.5% | -0.6 může být náhoda | 29:48 | |
| 10% | 64.3% | -0.1 může být náhoda | 30:07 | |
| 7% | 50.0% | +1.9 může být náhoda | 30:13 | |
| 5% | 69.2% | -0.3 může být náhoda | ||
| 3% | 57.1% | +0.6 může být náhoda | ||
| 2% | 33.3% | +0.8 může být náhoda |
Klíčová runaNával lovce bouří
| Volba | Voleno | Výhra |
|---|---|---|
| 78% | 56.0% |
Hlavní řada 1Axiomatický znalec arkán
| Volba | Voleno | Výhra |
|---|---|---|
| 78% | 56.0% |
Hlavní řada 2Rychlost
| Volba | Voleno | Výhra |
|---|---|---|
| 78% | 56.0% |
Hlavní řada 3Ženoucí se bouře
| Volba | Voleno | Výhra |
|---|---|---|
| 78% | 56.0% |
Vedlejší stromOdhodlání
| Volba | Voleno | Výhra |
|---|---|---|
| 78% | 56.0% |
Útočný úlomekAdaptivní síla
| Volba | Voleno | Výhra |
|---|---|---|
| 78% | 56.0% |
Flexibilní úlomekAdaptivní síla
| Volba | Voleno | Výhra |
|---|---|---|
| 78% | 56.0% |
Obranný úlomekZvyšování zdraví
| Volba | Voleno | Výhra |
|---|---|---|
| 78% | 56.0% |
EQW
SchopnostiE > Q > W
| Volba | Voleno | Výhra | Výhry navíc |
|---|---|---|---|
| EQWE + Q + W | 88% | 51.9% | +3.5 může být náhoda |
| QEWQ + E + W | 9% | 52.1% | -2.9 jasný rozdíl |
| EWQE + W + Q | 2% | 53.3% | -3.6 jasný rozdíl |
| QWEQ + W + E | 1% | 43.8% | -6.5 jasný rozdíl |
| WQEW + Q + E | <1% | 27.3% | -6.1 jasný rozdíl |
| WEQW + E + Q | <1% | 42.9% | -6.1 jasný rozdíl |
- E
- Q
- W
- E
- E
- R
- E
- Q
- E
- Q
- R
- Q
- Q
- W
- W
- R
- W
- W
KouzlaSkok + Vznítit
| Volba | Voleno | Výhra | Výhry navíc |
|---|---|---|---|
| 91% | 52.2% | +3.3 může být náhoda | |
| 4% | 41.8% | -3.9 jasný rozdíl | |
| 2% | 49.4% | -0.7 jasný rozdíl | |
| 2% | 59.5% | -1.9 jasný rozdíl | |
| 1% | 27.0% | -3.2 jasný rozdíl | |
| <1% | 23.1% | -0.2 jasný rozdíl | |
| <1% | 55.6% | -4.2 jasný rozdíl | |
| <1% | 50.0% | -3.9 jasný rozdíl |
Build Garen Mid
Vzácný build, který vyhrává víc.
Patch 16.21- výher
- 52.3%
- her
- 49,508
- Vliv na výhry
- +2.2
- Pickrate
- 0.3%
Startovní předmětyKosa + Léčivý lektvar
Kosa + Léčivý lektvar vyhrává častěji než Doranův štít + Léčivý lektvar, nejčastější volba: +1.1 proti -0.2 na 100 her. Může to být náhoda.
| Volba | Voleno | Výhra | Výhry navíc |
|---|---|---|---|
| 61% | 51.8% | -0.2 může být náhoda | |
| 23% | 54.1% | +0.9 může být náhoda | |
| 9% | 51.7% | -0.5 může být náhoda | |
| 2% | 53.4% | -0.6 může být náhoda | |
| 2% | 53.5% | +0.1 může být náhoda | |
| 1% | 51.7% | -4.3 jasný rozdíl | |
| 1% | 56.6% | +1.1 může být náhoda | |
| <1% | 43.9% | -3.8 může být náhoda |
BotySpěšné boty
Výhry navíc tady: +1.9 na 100 her. Žádná jiná volba nad touto nemá jasný náskok.
Hráči Mistr+ volí tohle: 54% jejich her. Napříč všemi ranky se nejvíc volí Šílencovy boty.
| Volba | Voleno | Výhra | Výhry navíc | Čas |
|---|---|---|---|---|
| 47% | 52.2% | -1.4 jasný rozdíl | 7:36 | |
| 33% | 54.4% | +1.9 může být náhoda | 10:11 | |
| 10% | 48.8% | -1.6 jasný rozdíl často v ztrátě | 11:07 | |
| 9% | 51.5% | +0.5 může být náhoda | 13:14 | |
| <1% | 57.1% | -0.4 může být náhoda | 11:52 |
Proti týmu s převahou AD
| Volba | Voleno | Výhra | Výsledek |
|---|---|---|---|
| 39% | 54.8% | nejčastěji kupované | |
| 22% | 55.2% | vyrovnané | |
| 13% | 55.4% | vyrovnané | |
| 4% | 48.6% | vyrovnané |
Proti týmu s převahou AP
| Volba | Voleno | Výhra | Výsledek |
|---|---|---|---|
| 35% | 52.6% | nejčastěji kupované | |
| 27% | 56.0% | vyrovnané | |
| 15% | 50.2% | vyrovnané | |
| 2% | 62.1% | vyrovnané |
Kupované víc proti jednomu typu poškození
| Volba | AD tým | AP tým |
|---|---|---|
| 4% | 16% | |
| 13% | 2% | |
| 4% | 15% | |
| 28% | 18% | |
| 30% | 24% | |
| 22% | 27% | |
| 39% | 35% | |
| 16% | 19% | |
| 4% | 5% | |
| 5% | 5% |
Předmět 1Krokolam
Výhry navíc tady: +2.9 na 100 her. Žádná jiná volba nad touto nemá jasný náskok.
| Volba | Voleno | Výhra | Výhry navíc | Čas |
|---|---|---|---|---|
| 91% | 53.3% | +2.9 může být náhoda | 13:15 | |
| 1% | 51.3% | -1.4 jasný rozdíl | 12:25 | |
| 1% | 52.4% | -0.9 jasný rozdíl | 13:16 | |
| 1% | 46.9% | -2.9 jasný rozdíl | 11:56 | |
| 1% | 51.0% | +0.9 může být náhoda | 13:51 | |
| <1% | 45.1% | -2.6 jasný rozdíl často v ztrátě | ||
| <1% | 48.9% | -2.6 jasný rozdíl | ||
| <1% | 44.9% | +0.4 může být náhoda |
Dokončené spolu
| Volba | Voleno | her |
|---|---|---|
| 24% | 6,422 | |
| 12% | 3,076 | |
| 9% | 2,443 | |
| 5% | 1,385 |
Předmět 2Youmuuina přízračná čepel
Youmuuina přízračná čepel patří k sestavě, která vyhrává víc: +4.8 na 100 her, proti -1.2 u sestavy, kterou dokončí nejvíc hráčů.
| Volba | Voleno | Výhra | Výhry navíc | Čas |
|---|---|---|---|---|
| 50% | 55.1% | +0.8 může být náhoda | 19:07 | |
| 13% | 57.8% | +1.6 může být náhoda | 19:07 | |
| 11% | 50.8% | -1.2 může být náhoda | 20:16 | |
| 9% | 50.0% | -1.1 může být náhoda | 20:34 | |
| 3% | 49.9% | -0.5 může být náhoda | 20:29 | |
| 2% | 46.8% | -1.5 může být náhoda | ||
| 2% | 51.5% | +0.9 může být náhoda | ||
| 1% | 49.3% | -0.7 může být náhoda |
Dokončené spolu
| Volba | Voleno | her |
|---|---|---|
| 24% | 6,422 | |
| 12% | 3,076 | |
| 9% | 2,443 | |
| 5% | 1,385 |
Předmět 3Energetický cyklomeč
Energetický cyklomeč patří k sestavě, která vyhrává víc: +4.8 na 100 her, proti -1.2 u sestavy, kterou dokončí nejvíc hráčů.
| Volba | Voleno | Výhra | Výhry navíc | Čas |
|---|---|---|---|---|
| 26% | 53.1% | -0.8 může být náhoda | 24:32 | |
| 17% | 54.9% | +0.1 může být náhoda | 25:08 | |
| 13% | 56.7% | 0.0 může být náhoda | 24:33 | |
| 9% | 60.2% | +0.9 může být náhoda | 24:14 | |
| 7% | 60.2% | -1.0 může být náhoda | 24:56 | |
| 5% | 61.0% | +1.6 může být náhoda | ||
| 4% | 54.4% | +1.0 může být náhoda | ||
| 3% | 57.9% | +0.7 může být náhoda |
Dokončené spolu
| Volba | Voleno | her |
|---|---|---|
| 24% | 6,422 | |
| 12% | 3,076 | |
| 9% | 2,443 | |
| 5% | 1,385 |
Předmět 4Pozdrav od lorda Dominika
Ze všeho, co jsme tu změřili, přidává nejvíc výher Pozdrav od lorda Dominika: +0.8 na 100 her. Kyrys mrtvého muže, nejčastější volba, nemá číslo k porovnání.
| Volba | Voleno | Výhra | Výhry navíc | Čas |
|---|---|---|---|---|
| 23% | 66.7% | málo her | 29:11 | |
| 23% | 59.8% | +0.8 může být náhoda |
Předmět 5Ostří nekonečna
| Volba | Voleno | Výhra | Čas |
|---|---|---|---|
| 14% | 75.8% | 33:51 |
Předmět 6Anděl strážný
| Volba | Voleno | Výhra | Čas |
|---|---|---|---|
| 12% | 51.7% | 37:59 | |
| 12% | 44.1% | 39:11 | |
| 12% | 44.1% | 37:52 | |
| 9% | - | 37:45 | |
| 7% | - | 38:01 |
Klíčová runaNával lovce bouří
Výhry navíc tady: +2.5 na 100 her. Žádná jiná volba nad touto nemá jasný náskok.
| Volba | Voleno | Výhra | Výhry navíc |
|---|---|---|---|
| 51% | 51.6% | -1.7 jasný rozdíl | |
| 45% | 53.5% | +2.5 může být náhoda | |
| 2% | 49.4% | -3.5 jasný rozdíl | |
| <1% | 45.7% | -5.2 jasný rozdíl | |
| <1% | 48.3% | -3.2 jasný rozdíl | |
| <1% | 40.0% | -6.9 jasný rozdíl | |
| <1% | 41.9% | -7.0 jasný rozdíl |
Hlavní řada 1Axiomatický znalec arkán
Výhry navíc tady: +2.6 na 100 her. Žádná jiná volba nad touto nemá jasný náskok.
| Volba | Voleno | Výhra | Výhry navíc |
|---|---|---|---|
| 52% | 51.5% | -1.9 jasný rozdíl | |
| 42% | 53.7% | +2.6 může být náhoda | |
| 3% | 51.5% | -0.3 jasný rozdíl | |
| 2% | 52.1% | -2.1 jasný rozdíl | |
| 1% | 50.8% | -3.9 jasný rozdíl | |
| <1% | 50.5% | -3.6 jasný rozdíl | |
| <1% | 45.7% | -2.5 může být náhoda |
Hlavní řada 2Rychlost
Výhry navíc tady: +2.6 na 100 her. Žádná jiná volba nad touto nemá jasný náskok.
| Volba | Voleno | Výhra | Výhry navíc |
|---|---|---|---|
| 47% | 51.6% | -1.5 jasný rozdíl | |
| 44% | 53.6% | +2.6 může být náhoda | |
| 5% | 50.9% | -2.5 jasný rozdíl | |
| 1% | 49.5% | -3.7 jasný rozdíl | |
| 1% | 47.5% | -2.4 jasný rozdíl | |
| 1% | 51.4% | -2.9 jasný rozdíl | |
| 1% | 49.4% | -1.9 jasný rozdíl | |
| <1% | 45.6% | -3.6 jasný rozdíl |
Hlavní řada 3Ženoucí se bouře
Výhry navíc tady: +2.7 na 100 her. Žádná jiná volba nad touto nemá jasný náskok.
| Volba | Voleno | Výhra | Výhry navíc |
|---|---|---|---|
| 47% | 51.6% | -1.5 jasný rozdíl | |
| 43% | 53.6% | +2.7 může být náhoda | |
| 4% | 50.7% | -2.3 jasný rozdíl | |
| 2% | 48.3% | -4.0 jasný rozdíl | |
| 2% | 51.0% | -3.0 jasný rozdíl | |
| 1% | 51.0% | -2.2 jasný rozdíl | |
| 1% | 51.6% | -1.8 jasný rozdíl | |
| <1% | 53.0% | -1.0 může být náhoda |
Vedlejší stromOdhodlání
Výhry navíc tady: +1.4 na 100 her. Žádná jiná volba nad touto nemá jasný náskok.
| Volba | Voleno | Výhra | Výhry navíc |
|---|---|---|---|
| 64% | 52.8% | +1.4 může být náhoda | |
| 31% | 51.6% | -1.0 jasný rozdíl | |
| 2% | 52.8% | -0.4 může být náhoda | |
| 2% | 49.1% | -1.5 jasný rozdíl | |
| 1% | 46.5% | -3.3 jasný rozdíl |
Vedlejší runyPorost + Kostěná zbroj
Porost + Kostěná zbroj vyhrává častěji než Druhý dech + Porost, nejčastější volba: +2.3 proti +1.8 na 100 her. Může to být náhoda.
| Volba | Voleno | Výhra | Výhry navíc |
|---|---|---|---|
| 57% | 53.4% | +1.8 může být náhoda | |
| 22% | 51.5% | -2.1 jasný rozdíl | |
| 5% | 51.9% | -1.0 jasný rozdíl | |
| 4% | 56.8% | +2.3 může být náhoda | |
| 3% | 51.3% | -0.9 jasný rozdíl | |
| 2% | 53.5% | +0.7 může být náhoda | |
| 2% | 52.3% | +0.3 může být náhoda | |
| 1% | 49.5% | -1.4 může být náhoda |
Útočný úlomekAdaptivní síla
Výhry navíc tady: +2.3 na 100 her. Žádná jiná volba nad touto nemá jasný náskok.
| Volba | Voleno | Výhra | Výhry navíc |
|---|---|---|---|
| 91% | 52.5% | +2.3 může být náhoda | |
| 8% | 51.7% | -1.7 jasný rozdíl | |
| 2% | 46.8% | -3.7 jasný rozdíl |
Flexibilní úlomekAdaptivní síla
Výhry navíc tady: +0.3 na 100 her. Žádná jiná volba nad touto nemá jasný náskok.
| Volba | Voleno | Výhra | Výhry navíc |
|---|---|---|---|
| 90% | 52.4% | +0.3 může být náhoda | |
| 7% | 52.1% | -0.4 může být náhoda | |
| 3% | 51.1% | +0.2 může být náhoda |
Obranný úlomekZvyšování zdraví
Výhry navíc tady: +0.6 na 100 her. Žádná jiná volba nad touto nemá jasný náskok.
| Volba | Voleno | Výhra | Výhry navíc |
|---|---|---|---|
| 85% | 52.4% | +0.6 může být náhoda | |
| 8% | 52.9% | +0.2 může být náhoda | |
| 7% | 50.4% | -1.2 může být náhoda |
EQW
SchopnostiE > Q > W
Výhry navíc tady: +3.0 na 100 her. Žádná jiná volba nad touto nemá jasný náskok.
| Volba | Voleno | Výhra | Výhry navíc |
|---|---|---|---|
| EQWE + Q + W | 85% | 52.8% | +3.0 může být náhoda |
| QEWQ + E + W | 12% | 50.9% | -2.3 jasný rozdíl |
| EWQE + W + Q | 2% | 47.6% | -3.4 jasný rozdíl |
| QWEQ + W + E | 1% | 45.5% | příliš velké na důvěru |
| WEQW + E + Q | <1% | 42.1% | -3.6 jasný rozdíl |
| WQEW + Q + E | <1% | 59.1% | -0.9 může být náhoda |
Úrovně 1 až 18
- 1E
- 2Q
- 3W
- 4E
- 5E
- 6R
- 7E
- 8Q
- 9E
- 10Q
- 11R
- 12Q
- 13Q
- 14W
- 15W
- 16R
- 17W
- 18W
Nejdřív E: 53.3% výher. Nejdřív Q: 47.1% výher (vyrovnané).
- E
- Q
- W
- E
- E
- R
- E
- Q
- E
- Q
- R
- Q
- Q
- W
- W
- R
- W
- W
KouzlaSkok + Vznítit
Výhry navíc tady: +2.3 na 100 her. Žádná jiná volba nad touto nemá jasný náskok.
| Volba | Voleno | Výhra | Výhry navíc |
|---|---|---|---|
| 86% | 52.7% | +2.3 může být náhoda | |
| 6% | 50.6% | -2.9 jasný rozdíl | |
| 5% | 50.4% | -0.4 jasný rozdíl | |
| 2% | 52.6% | -0.1 může být náhoda | |
| 1% | 50.2% | -2.2 jasný rozdíl | |
| <1% | 48.9% | -2.7 jasný rozdíl | |
| <1% | 52.9% | -2.6 jasný rozdíl | |
| <1% | 49.2% | -0.9 může být náhoda |
- výher
- 59.0%
- her
- 3,367
- Vliv na výhry
- +3.9
- Pickrate
- 7.2%
Startovní předmětyDoranův štít + Léčivý lektvar
Běžná volba: hráči tohoto buildu se tu neshodnou.
| Volba | Voleno | Výhra | Výhry navíc |
|---|---|---|---|
| 61% | 51.8% | -0.2 může být náhoda | |
| 23% | 54.1% | +0.9 může být náhoda | |
| 9% | 51.7% | -0.5 může být náhoda | |
| 2% | 53.4% | -0.6 může být náhoda | |
| 2% | 53.5% | +0.1 může být náhoda | |
| 1% | 51.7% | -4.3 jasný rozdíl | |
| 1% | 56.6% | +1.1 může být náhoda | |
| <1% | 43.9% | -3.8 může být náhoda |
BotySpěšné boty
| Volba | Voleno | Výhra |
|---|---|---|
| 100% | 59.0% |
Předmět 1Krokolam
| Volba | Voleno | Výhra |
|---|---|---|
| 99% | 58.9% | |
| 1% | 62.5% |
Předmět 2Tančící přízrak
| Volba | Voleno | Výhra |
|---|---|---|
| 99% | 58.9% |
Předmět 3Připomínka smrtelnosti
| Volba | Voleno | Výhra |
|---|---|---|
| 35% | 56.4% | |
| 19% | 60.1% | |
| 17% | 64.3% | |
| 8% | 63.4% | |
| 4% | 63.6% |
Předmět 4Kyrys mrtvého muže
| Volba | Voleno | Výhra |
|---|---|---|
| 26% | 63.9% | |
| 16% | 57.1% | |
| 10% | 55.0% | |
| 8% | 60.3% | |
| 5% | 60.8% |
Předmět 5Síla přírody
| Volba | Voleno | Výhra |
|---|---|---|
| 17% | 50.0% | |
| 12% | 66.2% | |
| 10% | 69.1% | |
| 7% | 66.7% | |
| 4% | 70.4% |
Předmět 6Ostří nekonečna
| Volba | Voleno | Výhra |
|---|---|---|
| 16% | 31.6% | |
| 8% | 55.6% | |
| 7% | 62.5% | |
| 7% | 25.0% | |
| 5% | 66.7% |
Klíčová runaNával lovce bouří
| Volba | Voleno | Výhra |
|---|---|---|
| 62% | 59.3% |
Hlavní řada 1Axiomatický znalec arkán
| Volba | Voleno | Výhra |
|---|---|---|
| 62% | 59.3% |
Hlavní řada 2Rychlost
| Volba | Voleno | Výhra |
|---|---|---|
| 62% | 59.3% |
Hlavní řada 3Ženoucí se bouře
| Volba | Voleno | Výhra |
|---|---|---|
| 62% | 59.3% |
Vedlejší stromOdhodlání
| Volba | Voleno | Výhra |
|---|---|---|
| 62% | 59.3% |
Útočný úlomekAdaptivní síla
| Volba | Voleno | Výhra |
|---|---|---|
| 62% | 59.3% |
Flexibilní úlomekAdaptivní síla
| Volba | Voleno | Výhra |
|---|---|---|
| 62% | 59.3% |
Obranný úlomekZvyšování zdraví
| Volba | Voleno | Výhra |
|---|---|---|
| 62% | 59.3% |
EQW
SchopnostiE > Q > W
| Volba | Voleno | Výhra | Výhry navíc |
|---|---|---|---|
| EQWE + Q + W | 85% | 52.8% | +3.0 může být náhoda |
| QEWQ + E + W | 12% | 50.9% | -2.3 jasný rozdíl |
| EWQE + W + Q | 2% | 47.6% | -3.4 jasný rozdíl |
| QWEQ + W + E | 1% | 45.5% | příliš velké na důvěru |
| WEQW + E + Q | <1% | 42.1% | -3.6 jasný rozdíl |
| WQEW + Q + E | <1% | 59.1% | -0.9 může být náhoda |
- E
- Q
- W
- E
- E
- R
- E
- Q
- E
- Q
- R
- Q
- Q
- W
- W
- R
- W
- W
KouzlaSkok + Vznítit
| Volba | Voleno | Výhra | Výhry navíc |
|---|---|---|---|
| 86% | 52.7% | +2.3 může být náhoda | |
| 6% | 50.6% | -2.9 jasný rozdíl | |
| 5% | 50.4% | -0.4 jasný rozdíl | |
| 2% | 52.6% | -0.1 může být náhoda | |
| 1% | 50.2% | -2.2 jasný rozdíl | |
| <1% | 48.9% | -2.7 jasný rozdíl | |
| <1% | 52.9% | -2.6 jasný rozdíl | |
| <1% | 49.2% | -0.9 může být náhoda |
Build Garen Bot
Patch 16.21- výher
- 47.5%
- her
- 3,516
- Vliv na výhry
- -1.6
- Pickrate
- 0.0%
Startovní předmětyDoranův štít + Léčivý lektvar
Výhry navíc tady: +1.8 na 100 her. Žádná jiná volba nad touto nemá jasný náskok.
| Volba | Voleno | Výhra | Výhry navíc |
|---|---|---|---|
| 55% | 50.4% | +1.8 může být náhoda | |
| 20% | 44.5% | -1.1 může být náhoda | |
| 9% | 45.8% | -0.7 může být náhoda | |
| 7% | 38.1% | -1.6 může být náhoda | |
| 3% | 50.6% | +0.1 může být náhoda |
BotyOcelové chrániče
Ocelové chrániče vyhrává častěji než Šílencovy boty, nejčastější volba: +0.8 proti -1.5 na 100 her. Může to být náhoda.
| Volba | Voleno | Výhra | Výhry navíc | Čas |
|---|---|---|---|---|
| 54% | 47.5% | -1.5 může být náhoda | 7:51 | |
| 35% | 49.2% | +0.7 může být náhoda | 10:40 | |
| 7% | 49.5% | +0.8 může být náhoda | 11:09 |
Proti týmu s převahou AD
| Volba | Voleno | Výhra | Výsledek |
|---|---|---|---|
| 43% | 45.5% | nejčastěji kupované | |
| 27% | 48.1% | vyrovnané | |
| 8% | 50.0% | vyrovnané | |
| 1% | 42.9% | málo her |
Proti týmu s převahou AP
| Volba | Voleno | Výhra | Výsledek |
|---|---|---|---|
| 44% | 52.3% | nejčastěji kupované | |
| 24% | 53.7% | vyrovnané | |
| 5% | 61.1% | málo her | |
| 3% | 38.5% | málo her |
Kupované víc proti jednomu typu poškození
| Volba | AD tým | AP tým |
|---|---|---|
| 3% | 13% | |
| 25% | 17% | |
| 8% | 3% |
Předmět 1Krokolam
Výhry navíc tady: +0.7 na 100 her. Žádná jiná volba nad touto nemá jasný náskok.
| Volba | Voleno | Výhra | Výhry navíc | Čas |
|---|---|---|---|---|
| 86% | 48.9% | +0.7 může být náhoda | 13:26 | |
| 3% | 37.5% | -1.8 může být náhoda | 12:60 |
Dokončené spolu
| Volba | Voleno | her |
|---|---|---|
| 21% | 424 | |
| 12% | 233 | |
| 10% | 205 | |
| 8% | 163 |
Předmět 2Tančící přízrak
Výhry navíc tady: +1.0 na 100 her. Žádná jiná volba nad touto nemá jasný náskok.
| Volba | Voleno | Výhra | Výhry navíc | Čas |
|---|---|---|---|---|
| 50% | 51.8% | +1.0 může být náhoda | 19:02 | |
| 16% | 48.0% | -0.3 může být náhoda | 19:02 | |
| 10% | 44.0% | -1.2 může být náhoda | 21:10 | |
| 6% | 54.0% | -0.7 může být náhoda | 20:02 | |
| 3% | 40.3% | -0.1 může být náhoda | 21:04 |
Dokončené spolu
| Volba | Voleno | her |
|---|---|---|
| 21% | 424 | |
| 12% | 233 | |
| 10% | 205 | |
| 8% | 163 |
Předmět 3Kyrys mrtvého muže
Kyrys mrtvého muže patří k sestavě, která vyhrává víc: +0.6 na 100 her, proti +0.5 u sestavy, kterou dokončí nejvíc hráčů.
| Volba | Voleno | Výhra | Výhry navíc | Čas |
|---|---|---|---|---|
| 25% | 50.8% | -0.2 může být náhoda | 24:47 | |
| 15% | 53.0% | -1.1 může být náhoda | 24:58 | |
| 15% | 51.7% | 0.0 může být náhoda | 24:35 | |
| 12% | 51.4% | +0.2 může být náhoda | 25:10 | |
| 5% | 55.1% | +0.9 může být náhoda | 24:39 |
Dokončené spolu
| Volba | Voleno | her |
|---|---|---|
| 21% | 424 | |
| 12% | 233 | |
| 10% | 205 | |
| 8% | 163 |
Předmět 4Ostří nekonečna
Výhry navíc tady: -0.3 na 100 her. Žádná jiná volba nad touto nemá jasný náskok.
| Volba | Voleno | Výhra | Výhry navíc | Čas |
|---|---|---|---|---|
| 21% | 59.5% | -0.3 může být náhoda | 30:02 | |
| 14% | 53.8% | -0.6 může být náhoda | 28:59 | |
| 13% | 50.6% | -0.9 může být náhoda | 29:01 |
Předmět 5Kyrys mrtvého muže
| Volba | Voleno | Výhra | Čas |
|---|---|---|---|
| 15% | 54.1% | 33:35 |
Předmět 6Síla přírody
| Volba | Voleno | Výhra | Čas |
|---|---|---|---|
| 13% | - | 35:00 | |
| 12% | - | 35:56 | |
| 9% | - | 36:38 | |
| 8% | - | 37:30 | |
| 7% | - | 38:18 |
Klíčová runaNával lovce bouří
Výhry navíc tady: +2.2 na 100 her. Žádná jiná volba nad touto nemá jasný náskok.
| Volba | Voleno | Výhra | Výhry navíc |
|---|---|---|---|
| 51% | 47.0% | +2.2 může být náhoda | |
| 44% | 47.9% | -1.2 může být náhoda |
Hlavní řada 1Axiomatický znalec arkán
Výhry navíc tady: +1.8 na 100 her. Žádná jiná volba nad touto nemá jasný náskok.
| Volba | Voleno | Výhra | Výhry navíc |
|---|---|---|---|
| 47% | 46.9% | +1.8 může být náhoda | |
| 45% | 47.6% | -1.6 může být náhoda | |
| 5% | 46.5% | -0.4 může být náhoda |
Hlavní řada 2Rychlost
Výhry navíc tady: +2.0 na 100 her. Žádná jiná volba nad touto nemá jasný náskok.
| Volba | Voleno | Výhra | Výhry navíc |
|---|---|---|---|
| 50% | 47.0% | +2.0 může být náhoda | |
| 40% | 48.6% | -1.1 může být náhoda | |
| 4% | 41.9% | -3.1 může být náhoda |
Hlavní řada 3Ženoucí se bouře
Výhry navíc tady: +2.1 na 100 her. Žádná jiná volba nad touto nemá jasný náskok.
| Volba | Voleno | Výhra | Výhry navíc |
|---|---|---|---|
| 51% | 47.0% | +2.1 může být náhoda | |
| 41% | 47.9% | -0.7 může být náhoda | |
| 3% | 44.6% | -3.0 může být náhoda |
Vedlejší stromOdhodlání
Výhry navíc tady: +0.7 na 100 her. Žádná jiná volba nad touto nemá jasný náskok.
| Volba | Voleno | Výhra | Výhry navíc |
|---|---|---|---|
| 64% | 46.6% | +0.7 může být náhoda | |
| 28% | 47.4% | -1.1 může být náhoda | |
| 3% | 54.2% | +0.7 může být náhoda |
Vedlejší runyUdržování kondice + Porost
Udržování kondice + Porost vyhrává častěji než Druhý dech + Porost, nejčastější volba: -0.1 proti -0.4 na 100 her. Může to být náhoda.
| Volba | Voleno | Výhra | Výhry navíc |
|---|---|---|---|
| 63% | 45.6% | -0.4 může být náhoda | |
| 22% | 48.3% | -0.1 může být náhoda |
Útočný úlomekAdaptivní síla
Výhry navíc tady: +2.5 na 100 her. Žádná jiná volba nad touto nemá jasný náskok.
| Volba | Voleno | Výhra | Výhry navíc |
|---|---|---|---|
| 90% | 47.4% | +2.5 může být náhoda | |
| 9% | 45.0% | -2.3 může být náhoda |
Flexibilní úlomekAdaptivní síla
Výhry navíc tady: +1.2 na 100 her. Žádná jiná volba nad touto nemá jasný náskok.
| Volba | Voleno | Výhra | Výhry navíc |
|---|---|---|---|
| 91% | 47.1% | +1.2 může být náhoda | |
| 6% | 47.6% | -0.8 může být náhoda | |
| 3% | 47.9% | -1.1 může být náhoda |
Obranný úlomekZvyšování zdraví
Výhry navíc tady: +0.3 na 100 her. Žádná jiná volba nad touto nemá jasný náskok.
| Volba | Voleno | Výhra | Výhry navíc |
|---|---|---|---|
| 87% | 47.1% | +0.3 může být náhoda | |
| 7% | 44.8% | 0.0 může být náhoda | |
| 6% | 50.7% | -0.4 může být náhoda |
EQW
SchopnostiE > Q > W
Výhry navíc tady: +2.9 na 100 her. Žádná jiná volba nad touto nemá jasný náskok.
| Volba | Voleno | Výhra | Výhry navíc |
|---|---|---|---|
| EQWE + Q + W | 84% | 48.0% | +2.9 může být náhoda |
| QEWQ + E + W | 13% | 45.8% | -2.6 může být náhoda |
KouzlaSkok + Vznítit
Výhry navíc tady: +1.6 na 100 her. Žádná jiná volba nad touto nemá jasný náskok.
| Volba | Voleno | Výhra | Výhry navíc |
|---|---|---|---|
| 64% | 48.3% | +1.6 může být náhoda | |
| 15% | 44.9% | -0.3 může být náhoda | |
| 8% | 43.8% | -1.0 může být náhoda | |
| 5% | 48.0% | -1.9 může být náhoda | |
| 3% | 51.0% | +0.9 může být náhoda |
Nejlepší hráči Garen
Zobrazit vše (19,578)Běžná hra na Top
26,488 herProti všem šampionům na Top
- Top 10 % Zlato / min 432
- Top 12 % Farma / min 7.2
- Spodních 5 % Ovládací totemy 0.4
- Killy
- 7.2 Top 21 %
- Smrti
- 6.1 Nejméně 19 %
- Asistence
- 4.3 Spodních 6 %
- Solo killy
- 3.1 Top 33 %
- Účast na killech
- 34% Spodních 25 %
- Poš. týmu
- 22% Spodních 28 %
- Poš. / min
- 789 Spodních 32 %
- Vize / min
- 0.79 Top 31 %
- První krev
- 13% Top 48 %
Proti soupeři na lajně
- Level 6 v 5:25
- Level 11 v 13:09
Prostřední hra v každé minutě
Udělené poškození
Magické 0% Fyzické 100%Zemřel na
Fyzické 57% Magické 33% Přímé 10%Běžná hra na Mid
48,965 her Patch 16.21Proti všem šampionům na Mid
- Top 8 % Zlato / min 445
- Top 9 % Farma / min 7.3
- Spodních 8 % Asistence 5.0
- Killy
- 7.9 Top 35 %
- Smrti
- 5.8 Nejméně 11 %
- Solo killy
- 2.8 Top 34 %
- Účast na killech
- 39% Spodních 15 %
- Poš. týmu
- 21% Spodních 29 %
- Poš. / min
- 774 Spodních 28 %
- Vize / min
- 0.70 Top 32 %
- Ovládací totemy
- 0.5 Spodních 22 %
- První krev
- 9% Spodních 39 %
Proti soupeři na lajně
- Level 6 v 5:15
- Level 11 v 14:28
Prostřední hra v každé minutě
Udělené poškození
Magické 0% Fyzické 100%Zemřel na
Fyzické 56% Magické 35% Přímé 9%Matchupy a spoluhráči jsou z her Garen na Top.
Matchupy a spoluhráči jsou z her Garen na Top.
-
Garen s Sion: +3.6 výhry na 100 her (rozpětí 2.3-4.9) · 5,359 her · Naměřeno · 4 % z toho je vypůjčeno z podobných šampionů -
Garen s Rammus: +3.51 výhry na 100 her (rozpětí 2.56-4.47) · 10,326 her · Naměřeno · 2 % z toho je vypůjčeno z podobných šampionů -
Garen s Sejuani: +3.14 výhry na 100 her (rozpětí 2.14-4.14) · 9,417 her · Naměřeno · 2 % z toho je vypůjčeno z podobných šampionů
-
Garen s Qiyana: -6.20 výhry na 100 her (rozpětí -6.82 až -5.58) · 25,304 her · Naměřeno · 1 % z toho je vypůjčeno z podobných šampionů -
Garen s Rengar: -4.71 výhry na 100 her (rozpětí -5.58 až -3.84) · 12,717 her · Naměřeno · 2 % z toho je vypůjčeno z podobných šampionů -
Garen s Lee Sin: -4.43 výhry na 100 her (rozpětí -4.96 až -3.89) · 34,739 her · Naměřeno · 1 % z toho je vypůjčeno z podobných šampionů
-
Garen s Veigar: +2.48 výhry na 100 her (rozpětí 1.96-3.00) · 36,636 her · Naměřeno · 1 % z toho je vypůjčeno z podobných šampionů -
Garen s Hwei: +2.31 výhry na 100 her (rozpětí 1.54-3.07) · 16,452 her · Naměřeno · 1 % z toho je vypůjčeno z podobných šampionů -
Garen s Xerath: +1.83 výhry na 100 her (rozpětí 1.27-2.40) · 31,376 her · Naměřeno · 1 % z toho je vypůjčeno z podobných šampionů
-
Garen s K'Sante: -4.1 výhry na 100 her (rozpětí -8.1 až -0.2) · 410 her · Sloučeno · 33 % z toho je vypůjčeno z podobných šampionů -
Garen s Mel: -3.23 výhry na 100 her (rozpětí -3.83 až -2.63) · 27,578 her · Naměřeno · 1 % z toho je vypůjčeno z podobných šampionů -
Garen s Ryze: -3.2 výhry na 100 her (rozpětí -4.3 až -2.0) · 7,011 her · Naměřeno · 3 % z toho je vypůjčeno z podobných šampionů
-
Garen s Kog'Maw: +2.62 výhry na 100 her (rozpětí 1.68-3.56) · 10,817 her · Naměřeno · 2 % z toho je vypůjčeno z podobných šampionů -
Garen s Nilah: +2.4 výhry na 100 her (rozpětí 1.0-3.9) · 4,562 her · Naměřeno · 4 % z toho je vypůjčeno z podobných šampionů -
Garen s Ziggs: +1.69 výhry na 100 her (rozpětí 0.83-2.55) · 12,870 her · Naměřeno · 2 % z toho je vypůjčeno z podobných šampionů
-
Garen s Ezreal: -3.55 výhry na 100 her (rozpětí -4.02 až -3.09) · 47,203 her · Naměřeno -
Garen s Corki: -2.4 výhry na 100 her (rozpětí -3.7 až -1.1) · 5,500 her · Naměřeno · 4 % z toho je vypůjčeno z podobných šampionů -
Garen s Lucian: -2.07 výhry na 100 her (rozpětí -2.69 až -1.46) · 26,305 her · Naměřeno · 1 % z toho je vypůjčeno z podobných šampionů
-
Garen s Zyra: +2.36 výhry na 100 her (rozpětí 1.71-3.00) · 23,221 her · Naměřeno · 1 % z toho je vypůjčeno z podobných šampionů -
Garen s Zilean: +2.3 výhry na 100 her (rozpětí 1.3-3.4) · 8,837 her · Naměřeno · 2 % z toho je vypůjčeno z podobných šampionů -
Garen s Vel'Koz: +2.08 výhry na 100 her (rozpětí 1.42-2.73) · 22,679 her · Naměřeno · 1 % z toho je vypůjčeno z podobných šampionů
-
Garen s Camille: -4.2 výhry na 100 her (rozpětí -5.9 až -2.5) · 3,129 her · Naměřeno · 6 % z toho je vypůjčeno z podobných šampionů -
Garen s Yuumi: -3.26 výhry na 100 her (rozpětí -4.00 až -2.52) · 17,666 her · Naměřeno · 1 % z toho je vypůjčeno z podobných šampionů -
Garen s Bard: -2.4 výhry na 100 her (rozpětí -3.4 až -1.3) · 9,157 her · Naměřeno · 2 % z toho je vypůjčeno z podobných šampionů