League of Legends Build na Singed
Build Singed Top
- výher
- 52.2%
- her
- 54,442
- Vliv na výhry
- +2.2
- Pickrate
- 0.9%
Startovní předmětyDoranův prsten + Léčivý lektvar x2
Výhry navíc tady: +0.7 na 100 her. Žádná jiná volba nad touto nemá jasný náskok.
| Volba | Voleno | Výhra | Výhry navíc |
|---|---|---|---|
| 80% | 52.5% | +0.7 může být náhoda | |
| 13% | 51.8% | +0.2 může být náhoda | |
| 4% | 48.7% | -2.3 jasný rozdíl | |
| 1% | 46.8% | -0.4 může být náhoda | |
| 1% | 49.9% | -0.2 může být náhoda | |
| 1% | 47.4% | -3.5 jasný rozdíl | |
| <1% | 57.4% | -0.6 může být náhoda | |
| <1% | 54.2% | -0.6 může být náhoda |
BotyMerkurovy boty
Merkurovy boty vyhrává častěji než Spěšné boty, nejčastější volba: +1.0 proti -0.5 na 100 her. Rozdíl je jasný.
| Volba | Voleno | Výhra | Výhry navíc | Čas |
|---|---|---|---|---|
| 69% | 52.8% | -0.5 může být náhoda | 8:59 | |
| 21% | 51.8% | +0.5 může být náhoda | 9:42 | |
| 8% | 51.9% | +1.0 jasný rozdíl | 12:48 | |
| 2% | 55.2% | -1.0 může být náhoda | 11:22 | |
| 1% | 54.1% | -1.9 může být náhoda | 12:45 | |
| <1% | 57.0% | -1.2 může být náhoda |
Proti týmu s převahou AD
| Volba | Voleno | Výhra | Výsledek |
|---|---|---|---|
| 63% | 53.6% | nejčastěji kupované | |
| 30% | 54.7% | vyrovnané | |
| 4% | 55.5% | vyrovnané | |
| 2% | 61.2% | vyhrávaly víc |
Proti týmu s převahou AP
| Volba | Voleno | Výhra | Výsledek |
|---|---|---|---|
| 70% | 53.9% | nejčastěji kupované | |
| 22% | 54.6% | vyrovnané | |
| 6% | 44.0% | vyrovnané | |
| 2% | 51.5% | vyrovnané |
Kupované víc proti jednomu typu poškození
| Volba | AD tým | AP tým |
|---|---|---|
| 30% | 6% | |
| 5% | 26% | |
| 4% | 22% | |
| 35% | 18% | |
| 63% | 70% | |
| 8% | 2% | |
| 14% | 18% | |
| 31% | 33% | |
| 7% | 5% |
Předmět 1Rylaino křišťálové žezlo
Rylaino křišťálové žezlo patří k sestavě, která vyhrává víc: +1.7 na 100 her, proti +1.5 u sestavy, kterou dokončí nejvíc hráčů.
| Volba | Voleno | Výhra | Výhry navíc | Čas |
|---|---|---|---|---|
| 67% | 53.1% | +0.6 může být náhoda | 12:48 | |
| 26% | 52.3% | +0.2 může být náhoda | 12:09 | |
| 1% | 50.3% | -2.6 jasný rozdíl | 12:20 | |
| 1% | 48.2% | -2.1 jasný rozdíl | 11:18 | |
| 1% | 47.6% | -3.8 jasný rozdíl | 11:43 | |
| <1% | 48.5% | -1.1 může být náhoda | ||
| <1% | 48.1% | -0.2 může být náhoda | ||
| <1% | 54.0% | +2.8 může být náhoda |
Dokončené spolu
| Volba | Voleno | her |
|---|---|---|
| 27% | 10,778 | |
| 21% | 8,311 | |
| 9% | 3,594 | |
| 5% | 1,777 |
Předmět 2Liandryho utrpení
Liandryho utrpení patří k sestavě, která vyhrává víc: +1.7 na 100 her, proti +1.5 u sestavy, kterou dokončí nejvíc hráčů.
| Volba | Voleno | Výhra | Výhry navíc | Čas |
|---|---|---|---|---|
| 54% | 54.1% | +0.3 může být náhoda | 19:12 | |
| 19% | 53.6% | -0.1 může být náhoda | 19:32 | |
| 6% | 51.3% | +0.2 může být náhoda | 20:14 | |
| 5% | 51.6% | +0.7 může být náhoda | 19:34 | |
| 4% | 57.2% | -0.4 může být náhoda | 19:55 | |
| 2% | 53.6% | -1.4 může být náhoda | ||
| 2% | 55.2% | +1.1 může být náhoda | ||
| <1% | 55.8% | +2.2 může být náhoda |
Dokončené spolu
| Volba | Voleno | her |
|---|---|---|
| 27% | 10,778 | |
| 21% | 8,311 | |
| 9% | 3,594 | |
| 5% | 1,777 |
Předmět 3Protoplazmový postroj
Výhry navíc tady: +1.4 na 100 her. Žádná jiná volba nad touto nemá jasný náskok.
| Volba | Voleno | Výhra | Výhry navíc | Čas |
|---|---|---|---|---|
| 28% | 58.2% | +1.4 může být náhoda | 24:33 | |
| 21% | 55.2% | -0.5 může být náhoda | 25:24 | |
| 9% | 58.8% | -0.3 může být náhoda | 25:03 | |
| 8% | 55.1% | -0.3 může být náhoda | 25:20 | |
| 5% | 52.6% | -0.8 může být náhoda | 25:55 | |
| 5% | 56.0% | +0.1 může být náhoda | ||
| 2% | 77.5% | kupováno už ve vedení | ||
| 1% | 58.3% | +2.2 může být náhoda |
Dokončené spolu
| Volba | Voleno | her |
|---|---|---|
| 27% | 10,778 | |
| 21% | 8,311 | |
| 9% | 3,594 | |
| 5% | 1,777 |
Předmět 4Kyrys mrtvého muže
Kyrys mrtvého muže vyhrává častěji než Proměnlivý Jak'Sho, nejčastější volba: +0.5 proti -1.0 na 100 her. Může to být náhoda.
| Volba | Voleno | Výhra | Výhry navíc | Čas |
|---|---|---|---|---|
| 36% | 57.2% | -1.0 může být náhoda | 30:39 | |
| 26% | 59.4% | +0.5 může být náhoda | 30:10 | |
| 9% | 61.0% | -0.2 může být náhoda | 30:05 | |
| 6% | 73.8% | kupováno už ve vedení | ||
| 5% | 61.9% | +0.3 může být náhoda | 30:29 | |
| 4% | 54.2% | kupováno už ve ztrátě | ||
| 3% | 59.0% | +0.1 může být náhoda | ||
| 3% | 62.6% | +0.2 může být náhoda |
Předmět 5Proměnlivý Jak'Sho
Proměnlivý Jak'Sho vyhrává častěji než Tvůrce Žlebu, nejčastější volba: +0.5 proti +0.1 na 100 her. Může to být náhoda.
| Volba | Voleno | Výhra | Výhry navíc | Čas |
|---|---|---|---|---|
| 25% | 58.0% | +0.5 může být náhoda | 34:52 | |
| 15% | 59.4% | +0.1 může být náhoda | 34:59 | |
| 14% | 55.7% | 0.0 může být náhoda | 35:02 | |
| 11% | 56.3% | -1.6 může být náhoda | 34:31 |
Předmět 6Tvůrce Žlebu
| Volba | Voleno | Výhra | Čas |
|---|---|---|---|
| 15% | 54.2% | 38:18 | |
| 10% | 50.8% | 39:00 | |
| 9% | 48.3% | 38:11 | |
| 9% | 50.4% | 38:50 | |
| 8% | 46.8% | 37:44 |
Klíčová runaDobyvatel
Volba z jiného stromu run tu má jasný náskok (+2.4 na 100 her), ale strom se mění jen s celou stránkou.
| Volba | Voleno | Výhra | Výhry navíc |
|---|---|---|---|
| 61% | 53.2% | +2.4 jasný rozdíl | |
| 29% | 50.8% | -1.8 může být náhoda | |
| 5% | 49.2% | -2.7 může být náhoda | |
| 2% | 53.4% | +1.2 jasný rozdíl | |
| 1% | 49.7% | -2.3 může být náhoda | |
| <1% | 48.7% | -1.8 může být náhoda | |
| <1% | 53.5% | -1.3 může být náhoda | |
| <1% | 50.8% | -2.7 může být náhoda |
Hlavní řada 1Duchapřítomnost
Duchapřítomnost vyhrává častěji než Triumf, nejčastější volba: -1.6 proti -1.8 na 100 her. Může to být náhoda.
| Volba | Voleno | Výhra | Výhry navíc |
|---|---|---|---|
| 58% | 53.2% | +2.3 jasný rozdíl | |
| 28% | 50.7% | -1.8 může být náhoda | |
| 6% | 49.1% | -2.6 může být náhoda | |
| 4% | 51.8% | -0.7 může být náhoda | |
| 2% | 53.3% | -0.7 může být náhoda | |
| 1% | 55.0% | +1.9 jasný rozdíl | |
| 1% | 53.4% | -1.6 může být náhoda | |
| 1% | 47.7% | -2.6 může být náhoda |
Hlavní řada 2Legenda: Zrychlení
Legenda: Zrychlení vyhrává častěji než Legenda: Horlivost, nejčastější volba: +1.1 proti -2.1 na 100 her. Rozdíl je jasný.
| Volba | Voleno | Výhra | Výhry navíc |
|---|---|---|---|
| 61% | 53.2% | +2.3 jasný rozdíl | |
| 26% | 50.5% | -2.1 může být náhoda | |
| 5% | 48.8% | -2.7 může být náhoda | |
| 2% | 53.8% | +1.1 jasný rozdíl | |
| 2% | 53.3% | -1.5 může být náhoda | |
| 1% | 57.3% | +1.4 jasný rozdíl | |
| 1% | 51.4% | -1.5 může být náhoda | |
| 1% | 50.8% | +0.1 může být náhoda |
Hlavní řada 3Podseknutí
Podseknutí vyhrává častěji než Poslední vzdor, nejčastější volba: -0.6 proti -1.8 na 100 her. Může to být náhoda.
| Volba | Voleno | Výhra | Výhry navíc |
|---|---|---|---|
| 46% | 52.9% | +1.1 jasný rozdíl | |
| 27% | 50.9% | -1.8 může být náhoda | |
| 16% | 54.1% | +1.9 jasný rozdíl | |
| 5% | 49.3% | -2.6 může být náhoda | |
| 2% | 52.1% | -0.6 může být náhoda | |
| 1% | 51.8% | +0.2 může být náhoda | |
| 1% | 50.0% | -0.7 může být náhoda | |
| <1% | 47.1% | -0.6 může být náhoda |
Vedlejší stromČarodějnictví
Výhry navíc tady: -2.0 na 100 her. Žádná jiná volba nad touto nemá jasný náskok.
| Volba | Voleno | Výhra | Výhry navíc |
|---|---|---|---|
| 40% | 53.2% | +1.3 jasný rozdíl | |
| 27% | 50.5% | -2.0 může být náhoda | |
| 26% | 52.6% | +0.3 jasný rozdíl | |
| 5% | 51.8% | +0.7 jasný rozdíl | |
| 2% | 51.2% | -0.5 může být náhoda |
Vedlejší runyRychlost + Ženoucí se bouře
Rychlost + Ženoucí se bouře vyhrává častěji než Rychlost + Oblačný plášť, nejčastější volba: +1.8 proti +0.2 na 100 her. Může to být náhoda.
| Volba | Voleno | Výhra | Výhry navíc |
|---|---|---|---|
| 72% | 50.5% | +0.2 může být náhoda | |
| 19% | 49.9% | -0.9 může být náhoda | |
| 2% | 51.2% | +1.8 může být náhoda | |
| 2% | 51.0% | +1.1 může být náhoda | |
| 1% | 52.1% | -0.1 může být náhoda | |
| 1% | 52.9% | +1.0 může být náhoda | |
| 1% | 62.9% | +0.7 může být náhoda | |
| <1% | 46.7% | -1.1 může být náhoda |
Útočný úlomekAdaptivní síla
Výhry navíc tady: +2.4 na 100 her. Žádná jiná volba nad touto nemá jasný náskok.
| Volba | Voleno | Výhra | Výhry navíc |
|---|---|---|---|
| 97% | 52.3% | +2.4 může být náhoda | |
| 2% | 47.8% | -3.1 jasný rozdíl | |
| 1% | 54.5% | -1.1 jasný rozdíl |
Flexibilní úlomekAdaptivní síla
Výhry navíc tady: +0.5 na 100 her. Žádná jiná volba nad touto nemá jasný náskok.
Hráči Mistr+ volí tohle: 55% jejich her. Napříč všemi ranky se nejvíc volí Rychlost pohybu.
| Volba | Voleno | Výhra | Výhry navíc |
|---|---|---|---|
| 52% | 52.6% | +0.5 může být náhoda | |
| 46% | 51.7% | -0.5 jasný rozdíl | |
| 2% | 53.4% | +0.2 může být náhoda |
Obranný úlomekHouževnatost a odolnost vůči zpomalení
Houževnatost a odolnost vůči zpomalení vyhrává častěji než Zvyšování zdraví, nejčastější volba: +1.7 proti -1.2 na 100 her. Rozdíl je jasný.
| Volba | Voleno | Výhra | Výhry navíc |
|---|---|---|---|
| 59% | 51.8% | -1.2 může být náhoda | |
| 26% | 52.3% | +0.3 jasný rozdíl | |
| 15% | 53.6% | +1.7 jasný rozdíl |
KouzlaDuch + Vznítit
Duch + Vznítit vyhrává častěji než Skok + Duch, nejčastější volba: +1.8 proti -0.7 na 100 her. Rozdíl je jasný.
| Volba | Voleno | Výhra | Výhry navíc |
|---|---|---|---|
| 53% | 51.9% | -0.7 může být náhoda | |
| 22% | 53.0% | +0.8 jasný rozdíl | |
| 9% | 54.3% | +1.8 jasný rozdíl | |
| 9% | 51.5% | -0.4 může být náhoda | |
| 4% | 50.0% | -1.6 může být náhoda | |
| 1% | 53.1% | +0.5 může být náhoda | |
| 1% | 50.6% | -1.4 může být náhoda | |
| <1% | 50.0% | -1.3 může být náhoda |
- Q
- E
- W
- Q
- Q
- R
- Q
- E
- Q
- E
- R
- E
- E
- W
- W
- R
- W
- W
QEW
SchopnostiQ > E > W
Výhry navíc tady: +2.1 na 100 her. Žádná jiná volba nad touto nemá jasný náskok.
| Volba | Voleno | Výhra | Výhry navíc |
|---|---|---|---|
| QEWQ + E + W | 97% | 52.4% | +2.1 může být náhoda |
| QWEQ + W + E | 3% | 52.4% | -1.9 jasný rozdíl |
| EQWE + Q + W | <1% | 44.1% | -3.9 jasný rozdíl |
Úrovně 1 až 18
- 1Q
- 2E
- 3W
- 4Q
- 5Q
- 6R
- 7Q
- 8E
- 9Q
- 10E
- 11R
- 12E
- 13E
- 14W
- 15W
- 16R
- 17W
- 18W
Nejdřív Q: 52.9% výher. Nejdřív E: 50.0% výher (málo her).
Build Singed Mid
- výher
- 55.5%
- her
- 4,409
- Vliv na výhry
- +3.8
- Pickrate
- 0.1%
Startovní předmětyDoranův prsten + Léčivý lektvar x2
Výhry navíc tady: +1.8 na 100 her. Žádná jiná volba nad touto nemá jasný náskok.
| Volba | Voleno | Výhra | Výhry navíc |
|---|---|---|---|
| 65% | 56.5% | +1.8 může být náhoda | |
| 24% | 52.8% | -0.6 může být náhoda | |
| 4% | 57.9% | -2.6 jasný rozdíl | |
| 2% | 54.5% | -1.1 může být náhoda |
BotyOcelové chrániče
Ocelové chrániče vyhrává častěji než Spěšné boty, nejčastější volba: +2.2 proti -0.5 na 100 her. Může to být náhoda.
| Volba | Voleno | Výhra | Výhry navíc | Čas |
|---|---|---|---|---|
| 58% | 55.1% | -0.5 může být náhoda | 7:48 | |
| 22% | 53.0% | -0.7 může být náhoda | 9:00 | |
| 11% | 58.6% | +2.2 může být náhoda | 9:48 | |
| 4% | 62.7% | +0.2 může být náhoda | 10:43 | |
| 3% | 63.1% | -0.1 může být náhoda | 11:31 | |
| 2% | 58.9% | -1.0 může být náhoda často ve vedení |
Proti týmu s převahou AD
| Volba | Voleno | Výhra | Výsledek |
|---|---|---|---|
| 56% | 55.9% | nejčastěji kupované | |
| 23% | 59.6% | vyrovnané | |
| 11% | 46.9% | vyrovnané | |
| 5% | 71.7% | málo her |
Proti týmu s převahou AP
| Volba | Voleno | Výhra | Výsledek |
|---|---|---|---|
| 55% | 54.2% | nejčastěji kupované | |
| 37% | 57.1% | vyrovnané | |
| 4% | 60.0% | málo her | |
| 3% | 72.7% | málo her |
Kupované víc proti jednomu typu poškození
| Volba | AD tým | AP tým |
|---|---|---|
| 11% | 37% | |
| 23% | 3% | |
| 5% | 21% | |
| 30% | 15% | |
| 73% | 66% | |
| 8% | 3% | |
| 2% | 7% |
Předmět 1Liandryho utrpení
Výhry navíc tady: +1.3 na 100 her. Žádná jiná volba nad touto nemá jasný náskok.
| Volba | Voleno | Výhra | Výhry navíc | Čas |
|---|---|---|---|---|
| 56% | 57.3% | +1.3 může být náhoda | 12:34 | |
| 24% | 54.7% | -0.1 může být náhoda | 11:49 | |
| 9% | 52.9% | -1.8 může být náhoda | 11:29 | |
| 2% | 42.9% | -1.9 může být náhoda | 11:02 | |
| 1% | 51.8% | kupováno už ve ztrátě | 14:32 | |
| 1% | 75.0% | +1.1 může být náhoda |
Dokončené spolu
| Volba | Voleno | her |
|---|---|---|
| 16% | 511 | |
| 13% | 403 | |
| 7% | 220 | |
| 4% | 130 |
Předmět 2Rylaino křišťálové žezlo
Výhry navíc tady: +0.1 na 100 her. Žádná jiná volba nad touto nemá jasný náskok.
| Volba | Voleno | Výhra | Výhry navíc | Čas |
|---|---|---|---|---|
| 39% | 56.7% | +0.1 může být náhoda | 18:49 | |
| 20% | 55.7% | -0.4 může být náhoda | 19:19 | |
| 7% | 57.2% | +0.1 může být náhoda | 19:51 | |
| 6% | 52.1% | +0.1 může být náhoda | 18:45 | |
| 5% | 61.4% | +0.5 může být náhoda | 19:30 | |
| 3% | 52.0% | -0.1 může být náhoda | ||
| 2% | 78.4% | kupováno už ve vedení | ||
| 2% | 58.3% | +0.8 může být náhoda |
Dokončené spolu
| Volba | Voleno | her |
|---|---|---|
| 16% | 511 | |
| 13% | 403 | |
| 7% | 220 | |
| 4% | 130 |
Předmět 3Tvůrce Žlebu
Tvůrce Žlebu patří k sestavě, která vyhrává víc: +2.5 na 100 her, proti -0.3 u sestavy, kterou dokončí nejvíc hráčů.
| Volba | Voleno | Výhra | Výhry navíc | Čas |
|---|---|---|---|---|
| 19% | 60.1% | +0.4 může být náhoda | 24:25 | |
| 15% | 56.8% | -1.1 může být náhoda | 25:15 | |
| 12% | 55.9% | +0.4 může být náhoda | 24:36 | |
| 8% | 60.5% | -0.4 může být náhoda | 23:57 | |
| 7% | 63.0% | +0.3 může být náhoda | 24:43 | |
| 6% | 57.6% | -1.2 může být náhoda | ||
| 5% | 79.2% | kupováno už ve vedení | ||
| 3% | 56.3% | +0.8 může být náhoda |
Dokončené spolu
| Volba | Voleno | her |
|---|---|---|
| 16% | 511 | |
| 13% | 403 | |
| 7% | 220 | |
| 4% | 130 |
Předmět 4Protoplazmový postroj
Protoplazmový postroj vyhrává častěji než Proměnlivý Jak'Sho, nejčastější volba: +1.4 proti +0.3 na 100 her. Může to být náhoda.
| Volba | Voleno | Výhra | Výhry navíc | Čas |
|---|---|---|---|---|
| 13% | 56.3% | +0.2 může být náhoda | 28:57 | |
| 13% | 65.0% | +1.4 může být náhoda | 28:58 | |
| 11% | 59.5% | +0.3 může být náhoda | 30:23 | |
| 8% | 64.8% | -1.1 může být náhoda | 29:42 | |
| 8% | 65.5% | -0.6 může být náhoda | 29:48 | |
| 7% | 76.7% | kupováno už ve vedení | ||
| 6% | 54.8% | -0.4 může být náhoda | ||
| 5% | 72.3% | -0.8 může být náhoda |
Předmět 5Proměnlivý Jak'Sho
Výhry navíc tady: -0.2 na 100 her. Žádná jiná volba nad touto nemá jasný náskok.
| Volba | Voleno | Výhra | Výhry navíc | Čas |
|---|---|---|---|---|
| 12% | 51.5% | -0.2 může být náhoda | 34:45 |
Předmět 6Rabadonův smrtící klobouk
| Volba | Voleno | Výhra | Čas |
|---|---|---|---|
| 14% | - | 37:15 | |
| 9% | - | 37:37 | |
| 9% | - | 34:50 |
Klíčová runaDobyvatel
Výhry navíc tady: -0.8 na 100 her. Žádná jiná volba nad touto nemá jasný náskok.
| Volba | Voleno | Výhra | Výhry navíc |
|---|---|---|---|
| 72% | 55.3% | +0.6 může být náhoda | |
| 18% | 54.4% | -0.8 může být náhoda | |
| 3% | 57.0% | +0.2 může být náhoda | |
| 2% | 54.0% | +0.5 může být náhoda | |
| 2% | 54.1% | -3.8 může být náhoda | |
| 1% | 64.4% | +0.8 může být náhoda |
Hlavní řada 1Triumf
Výhry navíc tady: -0.7 na 100 her. Žádná jiná volba nad touto nemá jasný náskok.
| Volba | Voleno | Výhra | Výhry navíc |
|---|---|---|---|
| 66% | 55.8% | +0.7 může být náhoda | |
| 18% | 54.4% | -0.7 může být náhoda | |
| 5% | 54.5% | -2.2 může být náhoda | |
| 3% | 50.5% | -0.8 může být náhoda | |
| 3% | 57.1% | -0.4 může být náhoda | |
| 2% | 54.5% | +0.3 může být náhoda | |
| 2% | 67.2% | +0.7 může být náhoda |
Hlavní řada 2Legenda: Pokrevní linie
Legenda: Pokrevní linie vyhrává častěji než Legenda: Horlivost, nejčastější volba: -0.6 proti -0.8 na 100 her. Může to být náhoda.
| Volba | Voleno | Výhra | Výhry navíc |
|---|---|---|---|
| 69% | 55.7% | +1.2 může být náhoda | |
| 16% | 54.2% | -0.8 může být náhoda | |
| 5% | 55.9% | -3.0 může být náhoda | |
| 2% | 53.6% | 0.0 může být náhoda | |
| 2% | 51.5% | -2.5 může být náhoda | |
| 2% | 55.0% | +1.0 může být náhoda | |
| 1% | 58.6% | -0.6 může být náhoda |
Hlavní řada 3Poslední vzdor
Výhry navíc tady: -0.8 na 100 her. Žádná jiná volba nad touto nemá jasný náskok.
| Volba | Voleno | Výhra | Výhry navíc |
|---|---|---|---|
| 44% | 54.6% | -0.5 může být náhoda | |
| 20% | 56.0% | +0.8 může být náhoda | |
| 18% | 54.1% | -0.8 může být náhoda | |
| 10% | 58.7% | -0.1 může být náhoda | |
| 3% | 55.7% | -0.5 může být náhoda | |
| 1% | 51.8% | +1.4 může být náhoda | |
| 1% | 62.5% | +0.8 může být náhoda | |
| 1% | 61.3% | -0.6 může být náhoda |
Vedlejší stromČarodějnictví
Výhry navíc tady: +0.2 na 100 her. Žádná jiná volba nad touto nemá jasný náskok.
| Volba | Voleno | Výhra | Výhry navíc |
|---|---|---|---|
| 40% | 56.9% | +0.4 může být náhoda | |
| 27% | 55.4% | -0.1 může být náhoda | |
| 19% | 54.8% | +0.2 může být náhoda | |
| 9% | 50.8% | -0.6 může být náhoda | |
| 5% | 56.8% | -0.6 může být náhoda |
Vedlejší runyRychlost + Sežehnutí
Rychlost + Sežehnutí vyhrává častěji než Rychlost + Oblačný plášť, nejčastější volba: +0.9 proti +0.1 na 100 her. Může to být náhoda.
| Volba | Voleno | Výhra | Výhry navíc |
|---|---|---|---|
| 75% | 54.1% | +0.1 může být náhoda | |
| 13% | 56.0% | +0.9 může být náhoda |
Útočný úlomekAdaptivní síla
Výhry navíc tady: +2.2 na 100 her. Žádná jiná volba nad touto nemá jasný náskok.
| Volba | Voleno | Výhra | Výhry navíc |
|---|---|---|---|
| 96% | 55.5% | +2.2 může být náhoda | |
| 2% | 52.3% | -1.7 může být náhoda | |
| 1% | 58.6% | -1.9 může být náhoda |
Flexibilní úlomekZvyšování zdraví
Zvyšování zdraví vyhrává častěji než Rychlost pohybu, nejčastější volba: +0.7 proti +0.1 na 100 her. Může to být náhoda.
| Volba | Voleno | Výhra | Výhry navíc |
|---|---|---|---|
| 50% | 54.9% | +0.1 může být náhoda | |
| 45% | 55.8% | -0.2 může být náhoda | |
| 4% | 59.1% | +0.7 může být náhoda |
Obranný úlomekZdraví
Zdraví vyhrává častěji než Zvyšování zdraví, nejčastější volba: +0.7 proti -0.9 na 100 her. Může to být náhoda.
| Volba | Voleno | Výhra | Výhry navíc |
|---|---|---|---|
| 48% | 55.3% | -0.9 může být náhoda | |
| 28% | 56.2% | +0.7 může být náhoda | |
| 24% | 55.1% | +0.6 může být náhoda |
KouzlaSkok + Vznítit
Skok + Vznítit vyhrává častěji než Skok + Duch, nejčastější volba: +1.4 proti -0.5 na 100 her. Může to být náhoda.
| Volba | Voleno | Výhra | Výhry navíc |
|---|---|---|---|
| 53% | 54.8% | -0.5 může být náhoda | |
| 25% | 56.3% | +1.4 může být náhoda | |
| 9% | 53.9% | -1.5 může být náhoda | |
| 5% | 57.9% | 0.0 může být náhoda | |
| 3% | 61.2% | +0.4 může být náhoda | |
| 3% | 51.0% | -2.3 může být náhoda | |
| 1% | 52.5% | -1.0 může být náhoda |
- Q
- E
- W
- Q
- Q
- R
- Q
- E
- Q
- E
- R
- E
- E
- W
- W
- R
- W
- W
QEW
SchopnostiQ > E > W
Výhry navíc tady: +0.1 na 100 her. Žádná jiná volba nad touto nemá jasný náskok.
| Volba | Voleno | Výhra | Výhry navíc |
|---|---|---|---|
| QEWQ + E + W | 95% | 55.6% | +0.1 může být náhoda |
| QWEQ + W + E | 5% | 55.1% | -0.2 může být náhoda |
Úrovně 1 až 18
- 1Q
- 2E
- 3W
- 4Q
- 5Q
- 6R
- 7Q
- 8E
- 9Q
- 10E
- 11R
- 12E
- 13E
- 14W
- 15W
- 16R
- 17W
- 18W
Nejdřív Q: 51.5% výher. Nejdřív E: 50.0% výher (málo her).
Build Singed Bot
Patch 16.21- výher
- 51.1%
- her
- 2,933
- Vliv na výhry
- +0.7
- Pickrate
- 0.0%
Startovní předmětyDoranův prsten + Léčivý lektvar x2
Výhry navíc tady: +2.0 na 100 her. Žádná jiná volba nad touto nemá jasný náskok.
| Volba | Voleno | Výhra | Výhry navíc |
|---|---|---|---|
| 75% | 52.9% | +2.0 může být náhoda | |
| 12% | 53.0% | -0.6 může být náhoda | |
| 6% | 51.2% | -2.2 může být náhoda |
BotyMerkurovy boty
Merkurovy boty vyhrává častěji než Spěšné boty, nejčastější volba: +1.4 proti -1.2 na 100 her. Může to být náhoda.
| Volba | Voleno | Výhra | Výhry navíc | Čas |
|---|---|---|---|---|
| 72% | 53.1% | -1.2 může být náhoda | 8:28 | |
| 14% | 48.7% | +0.6 může být náhoda | 11:43 | |
| 6% | 51.0% | +1.4 může být náhoda | 13:18 | |
| 5% | 56.4% | -0.3 může být náhoda často ve vedení | 11:47 |
Proti týmu s převahou AD
| Volba | Voleno | Výhra | Výsledek |
|---|---|---|---|
| 55% | 56.3% | nejčastěji kupované | |
| 18% | 52.3% | vyrovnané | |
| 4% | 52.0% | málo her | |
| 2% | 21.4% | málo her |
Proti týmu s převahou AP
| Volba | Voleno | Výhra | Výsledek |
|---|---|---|---|
| 52% | 46.6% | nejčastěji kupované | |
| 16% | 51.1% | málo her | |
| 6% | 29.4% | málo her | |
| 2% | 85.7% | málo her |
Kupované víc proti jednomu typu poškození
| Volba | AD tým | AP tým |
|---|---|---|
| 2% | 16% | |
| 2% | 15% | |
| 18% | 6% | |
| 27% | 17% | |
| 6% | <1% |
Předmět 1Liandryho utrpení
Výhry navíc tady: +2.3 na 100 her. Žádná jiná volba nad touto nemá jasný náskok.
| Volba | Voleno | Výhra | Výhry navíc | Čas |
|---|---|---|---|---|
| 60% | 53.9% | +2.3 může být náhoda | 12:39 | |
| 26% | 48.9% | -3.6 jasný rozdíl | 11:39 | |
| 5% | 59.2% | +1.2 může být náhoda | 11:31 |
Dokončené spolu
| Volba | Voleno | her |
|---|---|---|
| 18% | 313 | |
| 10% | 181 | |
| 7% | 130 | |
| 3% | 58 |
Předmět 2Rylaino křišťálové žezlo
Výhry navíc tady: +1.7 na 100 her. Žádná jiná volba nad touto nemá jasný náskok.
| Volba | Voleno | Výhra | Výhry navíc | Čas |
|---|---|---|---|---|
| 32% | 53.1% | +1.7 může být náhoda | 18:12 | |
| 23% | 50.8% | -2.2 může být náhoda | 18:10 | |
| 8% | 52.5% | -1.7 může být náhoda | 19:11 | |
| 5% | 65.5% | -1.1 může být náhoda často ve vedení | 18:17 | |
| 5% | 55.9% | +0.1 může být náhoda | 19:13 | |
| 4% | 57.0% | +0.2 může být náhoda | ||
| 3% | 55.6% | +0.8 může být náhoda | ||
| 3% | 50.7% | -2.8 může být náhoda |
Dokončené spolu
| Volba | Voleno | her |
|---|---|---|
| 18% | 313 | |
| 10% | 181 | |
| 7% | 130 | |
| 3% | 58 |
Předmět 3Tvůrce Žlebu
Tvůrce Žlebu patří k sestavě, která vyhrává víc: +1.8 na 100 her, proti - u sestavy, kterou dokončí nejvíc hráčů.
| Volba | Voleno | Výhra | Výhry navíc | Čas |
|---|---|---|---|---|
| 17% | 53.4% | -1.4 může být náhoda | 24:03 | |
| 15% | 54.8% | -0.4 může být náhoda | 22:60 | |
| 11% | 55.6% | -0.3 může být náhoda | 23:44 | |
| 10% | 53.0% | -0.7 může být náhoda | 23:39 | |
| 7% | 57.4% | -0.5 může být náhoda | 23:46 | |
| 7% | 62.0% | -0.9 může být náhoda |
Dokončené spolu
| Volba | Voleno | her |
|---|---|---|
| 18% | 313 | |
| 10% | 181 | |
| 7% | 130 | |
| 3% | 58 |
Předmět 4Kyrys mrtvého muže
Kyrys mrtvého muže vyhrává častěji než Protoplazmový postroj, nejčastější volba: +1.1 proti -1.0 na 100 her. Může to být náhoda.
| Volba | Voleno | Výhra | Výhry navíc | Čas |
|---|---|---|---|---|
| 14% | 50.6% | -2.1 může být náhoda | 28:56 | |
| 13% | 54.1% | -1.0 může být náhoda | 28:05 | |
| 8% | 45.8% | -2.0 může být náhoda | 28:12 | |
| 8% | 65.6% | +1.1 může být náhoda | 27:48 |
Předmět 5Tvůrce Žlebu
| Volba | Voleno | Výhra | Čas |
|---|---|---|---|
| 13% | 72.6% | 33:39 |
Předmět 6Proměnlivý Jak'Sho
| Volba | Voleno | Výhra | Čas |
|---|---|---|---|
| 14% | - | 36:49 | |
| 10% | - | 37:11 | |
| 8% | - | 35:47 | |
| 8% | - | 37:45 | |
| 8% | - | 37:01 |
Klíčová runaHbité nohy
Hbité nohy vyhrává častěji než Dobyvatel, nejčastější volba: -2.4 proti -2.6 na 100 her. Může to být náhoda.
| Volba | Voleno | Výhra | Výhry navíc |
|---|---|---|---|
| 54% | 53.3% | +3.2 jasný rozdíl | |
| 31% | 49.1% | -2.6 může být náhoda | |
| 4% | 51.6% | -2.1 může být náhoda | |
| 3% | 52.1% | -2.4 může být náhoda |
Hlavní řada 1Triumf
Volba z jiného stromu run tu má jasný náskok (+2.8 na 100 her), ale strom se mění jen s celou stránkou.
| Volba | Voleno | Výhra | Výhry navíc |
|---|---|---|---|
| 50% | 53.3% | +2.8 jasný rozdíl | |
| 33% | 49.4% | -2.5 může být náhoda | |
| 6% | 49.4% | -1.1 může být náhoda | |
| 4% | 52.4% | -2.7 může být náhoda |
Hlavní řada 2Legenda: Horlivost
Volba z jiného stromu run tu má jasný náskok (+2.6 na 100 her), ale strom se mění jen s celou stránkou.
| Volba | Voleno | Výhra | Výhry navíc |
|---|---|---|---|
| 55% | 53.0% | +2.6 jasný rozdíl | |
| 31% | 49.2% | -2.6 může být náhoda | |
| 4% | 54.7% | -1.6 může být náhoda | |
| 2% | 46.2% | -1.9 může být náhoda |
Hlavní řada 3Poslední vzdor
Volba z jiného stromu run tu má jasný náskok (+2.3 na 100 her), ale strom se mění jen s celou stránkou.
| Volba | Voleno | Výhra | Výhry navíc |
|---|---|---|---|
| 38% | 53.4% | +2.3 jasný rozdíl | |
| 33% | 48.9% | -3.2 může být náhoda | |
| 17% | 53.3% | +1.6 může být náhoda | |
| 4% | 54.2% | -2.0 může být náhoda | |
| 3% | 38.5% | příliš velké na důvěru |
Vedlejší stromČarodějnictví
Výhry navíc tady: -2.4 na 100 her. Žádná jiná volba nad touto nemá jasný náskok.
| Volba | Voleno | Výhra | Výhry navíc |
|---|---|---|---|
| 35% | 54.2% | +3.3 jasný rozdíl | |
| 33% | 50.2% | -2.4 může být náhoda | |
| 19% | 48.6% | -1.8 může být náhoda | |
| 10% | 51.6% | -0.6 může být náhoda | |
| 4% | 53.6% | +0.2 může být náhoda |
Vedlejší runyRychlost + Oblačný plášť
Výhry navíc tady: -0.7 na 100 her. Žádná jiná volba nad touto nemá jasný náskok.
| Volba | Voleno | Výhra | Výhry navíc |
|---|---|---|---|
| 79% | 49.9% | -0.7 může být náhoda |
Útočný úlomekAdaptivní síla
Výhry navíc tady: +2.0 na 100 her. Žádná jiná volba nad touto nemá jasný náskok.
| Volba | Voleno | Výhra | Výhry navíc |
|---|---|---|---|
| 96% | 51.6% | +2.0 může být náhoda |
Flexibilní úlomekAdaptivní síla
Výhry navíc tady: +0.4 na 100 her. Žádná jiná volba nad touto nemá jasný náskok.
Hráči Mistr+ volí tohle: 77% jejich her. Napříč všemi ranky se nejvíc volí Rychlost pohybu.
| Volba | Voleno | Výhra | Výhry navíc |
|---|---|---|---|
| 50% | 52.4% | -0.6 může být náhoda | |
| 48% | 50.3% | +0.4 může být náhoda |
Obranný úlomekHouževnatost a odolnost vůči zpomalení
Houževnatost a odolnost vůči zpomalení vyhrává častěji než Zvyšování zdraví, nejčastější volba: +1.5 proti -2.5 na 100 her. Může to být náhoda.
| Volba | Voleno | Výhra | Výhry navíc |
|---|---|---|---|
| 47% | 48.2% | -2.5 může být náhoda | |
| 28% | 54.4% | +1.5 může být náhoda | |
| 25% | 54.5% | +1.5 může být náhoda |
KouzlaSkok + Duch
Výhry navíc tady: +2.0 na 100 her. Žádná jiná volba nad touto nemá jasný náskok.
| Volba | Voleno | Výhra | Výhry navíc |
|---|---|---|---|
| 68% | 52.7% | +2.0 může být náhoda | |
| 13% | 49.7% | 0.0 může být náhoda | |
| 6% | 54.1% | -1.8 může být náhoda | |
| 3% | 38.0% | -4.6 jasný rozdíl | |
| 2% | 46.0% | -0.2 může být náhoda |
QWE
SchopnostiQ > W > E
Q > W > E vyhrává častěji než Q > E > W, nejčastější volba: +0.5 proti -0.3 na 100 her. Může to být náhoda.
| Volba | Voleno | Výhra | Výhry navíc |
|---|---|---|---|
| QEWQ + E + W | 97% | 52.1% | -0.3 může být náhoda |
| QWEQ + W + E | 3% | 54.4% | +0.5 může být náhoda |
Úrovně 1 až 18
- 1Q
- 2E
- 3W
- 4Q
- 5Q
- 6R
- 7Q
- 8E
- 9Q
- 10E
- 11R
- 12E
- 13E
- 14W
- 15W
- 16R
- 17W
- 18W
Nejlepší hráči Singed
Zobrazit vše (7,655)Běžná hra na Top
54,332 herProti všem šampionům na Top
- Top 2 % Farma / min 7.8
- Top 15 % Asistence 8.0
- Spodních 13 % Solo killy 1.8
- Killy
- 4.7 Spodních 16 %
- Smrti
- 7.1 Nejvíce 39 %
- Účast na killech
- 37% Top 36 %
- Poš. týmu
- 21% Spodních 32 %
- Poš. / min
- 793 Spodních 39 %
- Zlato / min
- 413 Top 31 %
- Vize / min
- 0.75 Spodních 41 %
- Ovládací totemy
- 0.6 Top 49 %
- První krev
- 12% Spodních 41 %
Proti soupeři na lajně
- Level 6 v 5:36
- Level 11 v 13:40
Prostřední hra v každé minutě
Udělené poškození
Magické 96% Fyzické 4%Zemřel na
Fyzické 58% Magické 33% Přímé 9%Běžná hra na Mid
4,379 herProti všem šampionům na Mid
- Top 4 % Farma / min 7.5
- Top 10 % Asistence 9.7
- Spodních 14 % Solo killy 1.5
- Killy
- 5.8 Spodních 21 %
- Smrti
- 5.9 Nejméně 13 %
- Účast na killech
- 45% Top 13 %
- Poš. týmu
- 21% Spodních 25 %
- Poš. / min
- 782 Spodních 29 %
- Zlato / min
- 422 Top 41 %
- Vize / min
- 0.70 Top 36 %
- Ovládací totemy
- 0.8 Top 36 %
- První krev
- 11% Top 44 %
Proti soupeři na lajně
- Level 6 v 5:34
- Level 11 v 15:14
Prostřední hra v každé minutě
Udělené poškození
Magické 96% Fyzické 4%Zemřel na
Fyzické 55% Magické 37% Přímé 8%Běžná hra na Bot
2,885 her Patch 16.21Proti všem šampionům na Bot
- Top 12 % Účast na killech 49%
- Top 12 % Farma / min 7.1
- Spodních 14 % Solo killy 0.7
- Killy
- 6.8 Spodních 31 %
- Smrti
- 7.3 Nejméně 45 %
- Asistence
- 10.4 Top 16 %
- Poš. týmu
- 21% Top 50 %
- Poš. / min
- 816 Top 47 %
- Zlato / min
- 454 Top 36 %
- Vize / min
- 0.61 Spodních 16 %
- Ovládací totemy
- 0.4 Spodních 21 %
- První krev
- 15% Top 35 %
Proti soupeři na lajně
- Level 6 v 7:46
- Level 11 v 18:41
Prostřední hra v každé minutě
Udělené poškození
Magické 95% Fyzické 5%Zemřel na
Fyzické 58% Magické 35% Přímé 7%Matchupy a spoluhráči jsou z her Singed na Top.
-
Pantheon: +3.2 výhry na 100 her (rozpětí 0.0-6.4) · 736 her · Sloučeno · 21 % z toho je vypůjčeno z podobných šampionů -
Mordekaiser: +3.1 výhry na 100 her (rozpětí 1.2-5.1) · 2,295 her · Naměřeno · 8 % z toho je vypůjčeno z podobných šampionů -
Volibear: +3.0 výhry na 100 her (rozpětí 0.4-5.6) · 1,202 her · Naměřeno · 14 % z toho je vypůjčeno z podobných šampionů -
Renekton: +2.8 výhry na 100 her (rozpětí 0.3-5.3) · 1,349 her · Naměřeno · 13 % z toho je vypůjčeno z podobných šampionů
Matchupy a spoluhráči jsou z her Singed na Top.
-
Singed s Tryndamere: +4.4 výhry na 100 her (rozpětí 1.8-7.0) · 1,202 her · Naměřeno · 14 % z toho je vypůjčeno z podobných šampionů -
Singed s Shyvana: +3.0 výhry na 100 her (rozpětí 1.6-4.4) · 4,877 her · Naměřeno · 4 % z toho je vypůjčeno z podobných šampionů -
Singed s Briar: +2.8 výhry na 100 her (rozpětí 1.6-4.1) · 5,970 her · Naměřeno · 3 % z toho je vypůjčeno z podobných šampionů
-
Singed s Qiyana: -5.2 výhry na 100 her (rozpětí -6.4 až -4.1) · 7,229 her · Naměřeno · 3 % z toho je vypůjčeno z podobných šampionů -
Singed s Skarner: -3.3 výhry na 100 her (rozpětí -6.4 až -0.3) · 824 her · Sloučeno · 20 % z toho je vypůjčeno z podobných šampionů -
Singed s Lee Sin: -3.2 výhry na 100 her (rozpětí -4.2 až -2.1) · 9,154 her · Naměřeno · 2 % z toho je vypůjčeno z podobných šampionů
-
Singed s Vex: +2.0 výhry na 100 her (rozpětí 0.3-3.6) · 3,321 her · Naměřeno · 6 % z toho je vypůjčeno z podobných šampionů -
Singed s Yasuo: +1.88 výhry na 100 her (rozpětí 1.06-2.71) · 14,840 her · Naměřeno · 1 % z toho je vypůjčeno z podobných šampionů -
Singed s Veigar: +1.8 výhry na 100 her (rozpětí 0.6-3.0) · 6,646 her · Naměřeno · 3 % z toho je vypůjčeno z podobných šampionů
-
Singed s Mel: -4.7 výhry na 100 her (rozpětí -6.0 až -3.3) · 4,887 her · Naměřeno · 4 % z toho je vypůjčeno z podobných šampionů -
Singed s Ryze: -4.6 výhry na 100 her (rozpětí -7.0 až -2.2) · 1,471 her · Naměřeno · 12 % z toho je vypůjčeno z podobných šampionů -
Singed s Orianna: -3.9 výhry na 100 her (rozpětí -5.6 až -2.1) · 3,095 her · Naměřeno · 6 % z toho je vypůjčeno z podobných šampionů
-
Singed s Sivir: +2.7 výhry na 100 her (rozpětí 1.1-4.2) · 3,850 her · Naměřeno · 5 % z toho je vypůjčeno z podobných šampionů -
Singed s Miss Fortune: +2.38 výhry na 100 her (rozpětí 1.57-3.20) · 15,431 her · Naměřeno · 1 % z toho je vypůjčeno z podobných šampionů -
Singed s Kog'Maw: +2.1 výhry na 100 her (rozpětí 0.2-4.0) · 2,572 her · Naměřeno · 7 % z toho je vypůjčeno z podobných šampionů
-
Singed s Ezreal: -4.23 výhry na 100 her (rozpětí -5.19 až -3.28) · 10,980 her · Naměřeno · 2 % z toho je vypůjčeno z podobných šampionů -
Singed s Corki: -3.0 výhry na 100 her (rozpětí -5.3 až -0.6) · 1,536 her · Naměřeno · 12 % z toho je vypůjčeno z podobných šampionů -
Singed s Ashe: -2.6 výhry na 100 her (rozpětí -3.7 až -1.6) · 8,799 her · Naměřeno · 2 % z toho je vypůjčeno z podobných šampionů
-
Singed s Taric: +5.4 výhry na 100 her (rozpětí 2.8-8.0) · 1,190 her · Naměřeno · 14 % z toho je vypůjčeno z podobných šampionů -
Singed s Rell: +3.4 výhry na 100 her (rozpětí 1.7-5.2) · 2,992 her · Naměřeno · 6 % z toho je vypůjčeno z podobných šampionů -
Singed s Sona: +3.2 výhry na 100 her (rozpětí 1.2-5.2) · 2,289 her · Naměřeno · 8 % z toho je vypůjčeno z podobných šampionů
-
Singed s Camille: -3.2 výhry na 100 her (rozpětí -6.1 až -0.2) · 898 her · Sloučeno · 18 % z toho je vypůjčeno z podobných šampionů -
Singed s Bard: -2.5 výhry na 100 her (rozpětí -4.4 až -0.6) · 2,470 her · Naměřeno · 7 % z toho je vypůjčeno z podobných šampionů -
Singed s Neeko: -2.2 výhry na 100 her (rozpětí -4.2 až -0.3) · 2,323 her · Naměřeno · 8 % z toho je vypůjčeno z podobných šampionů