League of Legends Pyke için build
Pyke Destek build
- galibiyet
- 48.8%
- maç
- 73,870
- Kazanma etkisi
- -1.2
- Seçilme oranı
- 2.8%
Başlangıç eşyalarıCan İksiri x2
Can İksiri x2: en çok seçilenden (Can İksiri x2 + Dünya Atlası) daha sık kazanıyor. 100 maçta +3.1, en çok seçilende +1.7. Şans olabilir.
| Seçim | Seçilme | Kazanılan | Ek galibiyet |
|---|---|---|---|
| 87% | 49.0% | +1.7 şans olabilir | |
| 4% | 46.2% | -1.8 net fark | |
| 4% | 44.6% | -3.7 net fark | |
| 3% | 46.9% | -1.7 net fark | |
| 1% | 51.4% | +3.1 şans olabilir | |
| 1% | 48.2% | +0.2 şans olabilir | |
| <1% | 50.0% | +2.5 şans olabilir | |
| <1% | 37.8% | +0.1 şans olabilir |
ÇizmeMerkür'ün Adımları
Merkür'ün Adımları: en çok seçilenden (Atiklik Çizmeleri) daha sık kazanıyor. 100 maçta +0.9, en çok seçilende -0.1. Şans olabilir.
| Seçim | Seçilme | Kazanılan | Ek galibiyet | Süre |
|---|---|---|---|---|
| 78% | 49.2% | -0.1 şans olabilir | 11:53 | |
| 14% | 50.2% | -0.3 şans olabilir | 10:49 | |
| 5% | 49.4% | +0.9 şans olabilir | 15:11 | |
| 3% | 48.1% | +0.9 şans olabilir | 15:09 | |
| <1% | 45.7% | -3.6 net fark | 13:04 | |
| <1% | 52.1% | -0.6 şans olabilir |
Çoğunlukla AD takıma karşı
| Seçim | Seçilme | Kazanılan | Sonuç |
|---|---|---|---|
| 75% | 50.1% | en çok alınan | |
| 14% | 52.1% | dengeli | |
| 5% | 51.0% | dengeli | |
| 3% | 51.3% | dengeli |
Çoğunlukla AP takıma karşı
| Seçim | Seçilme | Kazanılan | Sonuç |
|---|---|---|---|
| 74% | 49.1% | en çok alınan | |
| 13% | 50.3% | dengeli | |
| 8% | 52.0% | dengeli | |
| 1% | 38.2% | dengeli |
Bir hasar türüne karşı daha çok alınanlar
| Seçim | AD takım | AP takım |
|---|---|---|
| 3% | 8% | |
| 2% | 8% | |
| 41% | 46% | |
| 51% | 49% | |
| 4% | 5% |
Eşya 1Umbra Mızrağı
Buradaki ek galibiyet: 100 maçta -0.2. Başka hiçbir seçimin buna karşı net bir üstünlüğü yok.
| Seçim | Seçilme | Kazanılan | Ek galibiyet | Süre |
|---|---|---|---|---|
| 75% | 48.4% | -0.2 şans olabilir | 13:24 | |
| 13% | 50.5% | +0.3 şans olabilir | 13:57 | |
| 5% | 53.2% | +0.2 şans olabilir | 12:06 | |
| 2% | 49.4% | -0.6 şans olabilir | 13:23 | |
| 2% | 48.2% | +0.5 şans olabilir | 15:01 | |
| 1% | 47.3% | -1.0 şans olabilir | ||
| 1% | 50.1% | -1.0 şans olabilir | ||
| <1% | 52.8% | +3.7 net fark |
Birlikte tamamlanan
| Seçim | Seçilme | maç |
|---|---|---|
| 28% | 8,971 | |
| 10% | 3,382 | |
| 9% | 2,898 | |
| 8% | 2,680 |
Eşya 2Gecenin Kıyısı
Gecenin Kıyısı, daha çok kazanan dizilimin parçası: 100 maçta +1.6, oyuncuların çoğunun tamamladığı dizilimde -0.5.
| Seçim | Seçilme | Kazanılan | Ek galibiyet | Süre |
|---|---|---|---|---|
| 35% | 49.1% | -0.7 şans olabilir | 21:40 | |
| 29% | 50.6% | +0.9 şans olabilir | 22:33 | |
| 17% | 51.5% | 0.0 şans olabilir | 21:52 | |
| 6% | 50.8% | 0.0 şans olabilir | 21:44 | |
| 4% | 51.7% | 0.0 şans olabilir | 20:58 | |
| 2% | 47.2% | -1.5 şans olabilir | ||
| 1% | 50.3% | +0.6 şans olabilir | ||
| <1% | 68.9% | +2.7 şans olabilir |
Birlikte tamamlanan
| Seçim | Seçilme | maç |
|---|---|---|
| 28% | 8,971 | |
| 10% | 3,382 | |
| 9% | 2,898 | |
| 8% | 2,680 |
Eşya 3Youmuu'nun Hayaletkılıcı
Youmuu'nun Hayaletkılıcı, daha çok kazanan dizilimin parçası: 100 maçta +1.6, oyuncuların çoğunun tamamladığı dizilimde -0.5.
| Seçim | Seçilme | Kazanılan | Ek galibiyet | Süre |
|---|---|---|---|---|
| 29% | 52.3% | +0.1 şans olabilir | 28:48 | |
| 20% | 53.8% | -0.2 şans olabilir | 27:56 | |
| 15% | 51.9% | -0.3 şans olabilir | 28:12 | |
| 15% | 54.4% | +0.4 şans olabilir | 28:37 | |
| 4% | 54.4% | +0.8 şans olabilir | 29:35 | |
| 3% | 47.7% | -1.3 şans olabilir | ||
| 3% | 52.9% | +0.6 şans olabilir | ||
| <1% | 46.4% | +1.7 şans olabilir |
Birlikte tamamlanan
| Seçim | Seçilme | maç |
|---|---|---|
| 28% | 8,971 | |
| 10% | 3,382 | |
| 9% | 2,898 | |
| 8% | 2,680 |
Eşya 4Koruyucu Melek
Koruyucu Melek: en çok seçilenden (Elektrikli Devirkılıcı) daha sık kazanıyor. 100 maçta +1.5, en çok seçilende +0.1. Şans olabilir.
| Seçim | Seçilme | Kazanılan | Ek galibiyet | Süre |
|---|---|---|---|---|
| 24% | 52.9% | -0.5 şans olabilir | 33:37 | |
| 19% | 53.1% | +0.1 şans olabilir | 34:01 | |
| 18% | 55.0% | 0.0 şans olabilir | 33:39 | |
| 10% | 48.7% | -0.6 şans olabilir | 33:60 | |
| 8% | 66.1% | +1.5 şans olabilir | ||
| 6% | 48.3% | +0.2 şans olabilir | ||
| 6% | 61.7% | +0.6 şans olabilir |
Eşya 5Kibir
Kibir: burada ölçtüklerimiz içinde en çok galibiyet ekleyen seçim, 100 maçta -0.6. En çok seçilenin (Koruyucu Melek) karşılaştırılacak bir sayısı yok.
| Seçim | Seçilme | Kazanılan | Ek galibiyet | Süre |
|---|---|---|---|---|
| 17% | 52.5% | güvenmek için fazla büyük | 39:03 | |
| 13% | 51.4% | -1.0 şans olabilir | 38:02 | |
| 11% | 51.0% | +0.9 şans olabilir | 38:56 | |
| 9% | 48.3% | +0.8 şans olabilir | 37:08 | |
| 8% | 41.5% | -0.6 şans olabilir | 38:12 | |
| 7% | 49.4% | -2.4 şans olabilir | ||
| 6% | 48.8% | -0.6 şans olabilir | ||
| 6% | 46.9% | -0.8 şans olabilir |
Eşya 6Yılan Dişi
| Seçim | Seçilme | Kazanılan | Süre |
|---|---|---|---|
| 18% | - | 43:37 | |
| 9% | - | 41:48 | |
| 8% | - | 40:04 | |
| 8% | - | 43:15 | |
| 7% | - | 42:52 |
Ana rünKeskin Sağanak
Buradaki ek galibiyet: 100 maçta +2.8. Başka hiçbir seçimin buna karşı net bir üstünlüğü yok.
| Seçim | Seçilme | Kazanılan | Ek galibiyet |
|---|---|---|---|
| 86% | 49.1% | +2.8 şans olabilir | |
| 11% | 45.8% | -3.2 net fark | |
| 1% | 46.6% | -1.3 net fark | |
| 1% | 52.1% | +2.4 şans olabilir | |
| <1% | 55.1% | +1.9 şans olabilir | |
| <1% | 45.2% | -3.9 net fark | |
| <1% | 42.7% | -4.6 net fark | |
| <1% | 44.4% | -3.5 net fark |
Ana sıra 1Ani Darbe
Ani Darbe: en çok seçilenden (Belden Aşağı) daha sık kazanıyor. 100 maçta +0.8, en çok seçilende -0.7. Fark net.
| Seçim | Seçilme | Kazanılan | Ek galibiyet |
|---|---|---|---|
| 53% | 48.4% | -0.7 şans olabilir | |
| 44% | 49.1% | +0.8 net fark | |
| 1% | 49.8% | +0.3 şans olabilir | |
| <1% | 52.1% | +2.2 net fark | |
| <1% | 46.4% | -3.0 şans olabilir | |
| <1% | 49.7% | +2.2 net fark | |
| <1% | 50.4% | -0.2 şans olabilir | |
| <1% | 50.4% | +1.0 şans olabilir |
Ana sıra 2Derin Totem
Derin Totem: en çok seçilenden (Altıncı His) daha sık kazanıyor. 100 maçta +2.4, en çok seçilende -0.6. Fark net.
| Seçim | Seçilme | Kazanılan | Ek galibiyet |
|---|---|---|---|
| 67% | 48.5% | -0.6 şans olabilir | |
| 16% | 51.1% | +2.4 net fark | |
| 15% | 47.2% | -1.6 net fark | |
| <1% | 52.8% | +1.5 şans olabilir | |
| <1% | 50.0% | -0.4 şans olabilir | |
| <1% | 44.5% | -3.2 şans olabilir | |
| <1% | 52.4% | +1.7 şans olabilir | |
| <1% | 61.9% | +2.6 şans olabilir |
Ana sıra 3İnsafsız Avcı
İnsafsız Avcı: en çok seçilenden (Mükemmel Avcı) daha sık kazanıyor. 100 maçta +2.9, en çok seçilende -2.3. Fark net.
| Seçim | Seçilme | Kazanılan | Ek galibiyet |
|---|---|---|---|
| 64% | 47.9% | -2.3 şans olabilir | |
| 19% | 50.9% | +2.9 net fark | |
| 16% | 49.5% | +0.9 net fark | |
| <1% | 52.5% | +3.4 net fark | |
| <1% | 45.8% | -0.4 şans olabilir | |
| <1% | 48.5% | -1.2 şans olabilir | |
| <1% | 46.6% | -3.6 şans olabilir | |
| <1% | 43.4% | -2.3 şans olabilir |
İkincil yolAzim
Başka bir rün ağacından bir seçim burada net üstün (100 maçta +2.4), ama ağaç ancak sayfanın tamamıyla değişir.
| Seçim | Seçilme | Kazanılan | Ek galibiyet |
|---|---|---|---|
| 61% | 48.6% | -0.2 şans olabilir | |
| 17% | 49.6% | +1.0 net fark | |
| 14% | 46.6% | -2.2 net fark | |
| 7% | 51.8% | +2.4 net fark | |
| 1% | 48.7% | +0.3 şans olabilir |
İkincil rünlerİkinci Şans + Canlandır
İkinci Şans + Canlandır: en çok seçilenden (Gözü Kara + Kemik Zırh) daha sık kazanıyor. 100 maçta +2.9, en çok seçilende -1.8. Fark net.
| Seçim | Seçilme | Kazanılan | Ek galibiyet |
|---|---|---|---|
| 92% | 48.5% | -1.8 şans olabilir | |
| 3% | 50.4% | +2.2 net fark | |
| 1% | 46.2% | 0.0 şans olabilir | |
| 1% | 52.7% | +0.2 şans olabilir | |
| 1% | 47.1% | +2.0 net fark | |
| 1% | 55.3% | +2.6 net fark | |
| 1% | 50.2% | +2.9 net fark | |
| <1% | 57.1% | +0.1 şans olabilir |
Saldırı parçasıYetenek Hızı
Yetenek Hızı: en çok seçilenden (Değişken Kuvvet) daha sık kazanıyor. 100 maçta +2.3, en çok seçilende -1.8. Fark net.
| Seçim | Seçilme | Kazanılan | Ek galibiyet |
|---|---|---|---|
| 93% | 48.6% | -1.8 şans olabilir | |
| 4% | 50.1% | +1.0 net fark | |
| 3% | 51.8% | +2.3 net fark |
Esnek parçaHareket Hızı
Hareket Hızı: en çok seçilenden (Değişken Kuvvet) daha sık kazanıyor. 100 maçta +2.9, en çok seçilende -2.5. Fark net.
| Seçim | Seçilme | Kazanılan | Ek galibiyet |
|---|---|---|---|
| 94% | 48.6% | -2.5 şans olabilir | |
| 5% | 52.4% | +2.9 net fark | |
| 1% | 45.8% | +0.3 net fark |
Savunma parçasıCan
Can: burada ölçtüklerimiz içinde en çok galibiyet ekleyen seçim, 100 maçta +2.6. En çok seçilenin (Zamanla Can Artışı) karşılaştırılacak bir sayısı yok.
| Seçim | Seçilme | Kazanılan | Ek galibiyet |
|---|---|---|---|
| 79% | 47.9% | güvenmek için fazla büyük | |
| 13% | 52.2% | +2.6 şans olabilir | |
| 8% | 51.6% | güvenmek için fazla büyük |
QEW
YeteneklerQ > E > W
Buradaki ek galibiyet: 100 maçta +2.6. Başka hiçbir seçimin buna karşı net bir üstünlüğü yok.
| Seçim | Seçilme | Kazanılan | Ek galibiyet |
|---|---|---|---|
| QEWQ + E + W | 93% | 49.1% | +2.6 şans olabilir |
| QWEQ + W + E | 5% | 46.5% | -2.8 net fark |
| EQWE + Q + W | 1% | 45.1% | -2.0 net fark |
| EWQE + W + Q | <1% | 52.7% | +1.5 şans olabilir |
| WQEW + Q + E | <1% | 40.0% | -3.6 net fark |
| WEQW + E + Q | <1% | 53.1% | -0.4 şans olabilir |
Seviye 1-18
- 1Q
- 2E
- 3W
- 4Q
- 5Q
- 6R
- 7Q
- 8E
- 9Q
- 10E
- 11R
- 12E
- 13E
- 14W
- 15W
- 16R
- 17W
- 18W
Önce Q: 50.2% galibiyet. Önce E: 44.0% galibiyet (dengeli).
- Q
- E
- W
- Q
- Q
- R
- Q
- E
- Q
- E
- R
- E
- E
- W
- W
- R
- W
- W
BüyülerBitkinlik + Sıçra
Bitkinlik + Sıçra: en çok seçilenden (Sıçra + Tutuştur) daha sık kazanıyor. 100 maçta +1.0, en çok seçilende -0.2. Fark net.
| Seçim | Seçilme | Kazanılan | Ek galibiyet |
|---|---|---|---|
| 90% | 48.7% | -0.2 şans olabilir | |
| 8% | 49.8% | +1.0 net fark | |
| 2% | 48.6% | -0.8 şans olabilir | |
| <1% | 47.0% | -1.9 şans olabilir | |
| <1% | 46.6% | -4.2 net fark | |
| <1% | 42.2% | +0.1 şans olabilir | |
| <1% | 37.2% | -2.8 şans olabilir | |
| <1% | 33.3% | -3.0 şans olabilir |
Pyke Mid build
Yama 16.21- galibiyet
- 46.1%
- maç
- 4,096
- Kazanma etkisi
- -2.6
- Seçilme oranı
- 0.0%
Başlangıç eşyalarıDoran'ın Kalkanı + Can İksiri
Buradaki ek galibiyet: 100 maçta +0.4. Başka hiçbir seçimin buna karşı net bir üstünlüğü yok.
| Seçim | Seçilme | Kazanılan | Ek galibiyet |
|---|---|---|---|
| 50% | 47.3% | +0.4 şans olabilir | |
| 27% | 44.7% | 0.0 şans olabilir | |
| 19% | 43.5% | -1.7 şans olabilir |
ÇizmeÇelik Kaplamalı Çizme
Çelik Kaplamalı Çizme: en çok seçilenden (Ionia Çizmeleri) daha sık kazanıyor. 100 maçta +2.4, en çok seçilende -1.3. Şans olabilir.
| Seçim | Seçilme | Kazanılan | Ek galibiyet | Süre |
|---|---|---|---|---|
| 46% | 46.2% | -1.3 şans olabilir | 12:24 | |
| 32% | 47.5% | -0.5 şans olabilir | 12:29 | |
| 14% | 48.4% | +0.9 şans olabilir | 13:29 | |
| 6% | 46.9% | +2.4 şans olabilir | 14:26 |
Çoğunlukla AD takıma karşı
| Seçim | Seçilme | Kazanılan | Sonuç |
|---|---|---|---|
| 37% | 47.9% | en çok alınan | |
| 25% | 47.9% | dengeli | |
| 9% | 52.0% | dengeli | |
| 6% | 37.7% | yeterli maç yok |
Çoğunlukla AP takıma karşı
| Seçim | Seçilme | Kazanılan | Sonuç |
|---|---|---|---|
| 30% | 43.9% | en çok alınan | |
| 28% | 41.0% | dengeli | |
| 16% | 48.2% | yeterli maç yok | |
| 2% | 66.7% | yeterli maç yok |
Bir hasar türüne karşı daha çok alınanlar
| Seçim | AD takım | AP takım |
|---|---|---|
| 6% | 16% | |
| 9% | 1% | |
| 37% | 30% | |
| 3% | 9% |
Eşya 1İtikatsız Hydra
Buradaki ek galibiyet: 100 maçta +2.6. Başka hiçbir seçimin buna karşı net bir üstünlüğü yok.
| Seçim | Seçilme | Kazanılan | Ek galibiyet | Süre |
|---|---|---|---|---|
| 64% | 47.8% | +2.6 şans olabilir | 11:57 | |
| 14% | 48.0% | -0.5 şans olabilir | 11:33 | |
| 13% | 39.9% | -3.6 net fark | 12:17 | |
| 3% | 45.6% | -2.1 şans olabilir | 12:24 |
Birlikte tamamlanan
| Seçim | Seçilme | maç |
|---|---|---|
| 17% | 294 | |
| 13% | 226 | |
| 8% | 140 | |
| 7% | 118 |
Eşya 2Elektrikli Devirkılıcı
Buradaki ek galibiyet: 100 maçta -0.2. Başka hiçbir seçimin buna karşı net bir üstünlüğü yok.
| Seçim | Seçilme | Kazanılan | Ek galibiyet | Süre |
|---|---|---|---|---|
| 33% | 49.5% | -0.2 şans olabilir | 20:07 | |
| 18% | 47.1% | 0.0 şans olabilir | 19:36 | |
| 16% | 47.0% | -1.7 şans olabilir | 19:50 | |
| 10% | 51.7% | -0.4 şans olabilir | 20:04 | |
| 7% | 51.0% | +0.6 şans olabilir | 19:20 | |
| 3% | 52.0% | +0.8 şans olabilir |
Birlikte tamamlanan
| Seçim | Seçilme | maç |
|---|---|---|
| 17% | 294 | |
| 13% | 226 | |
| 8% | 140 | |
| 7% | 118 |
Eşya 3Youmuu'nun Hayaletkılıcı
Youmuu'nun Hayaletkılıcı, daha çok kazanan dizilimin parçası: 100 maçta +2.6, oyuncuların çoğunun tamamladığı dizilimde +2.1.
| Seçim | Seçilme | Kazanılan | Ek galibiyet | Süre |
|---|---|---|---|---|
| 23% | 55.2% | -0.4 şans olabilir | 25:44 | |
| 18% | 58.5% | +0.4 şans olabilir | 25:51 | |
| 16% | 57.0% | +0.4 şans olabilir | 24:56 | |
| 11% | 57.6% | +0.3 şans olabilir | 25:33 | |
| 9% | 50.6% | +0.1 şans olabilir | 27:14 | |
| 5% | 43.5% | -1.0 şans olabilir |
Birlikte tamamlanan
| Seçim | Seçilme | maç |
|---|---|---|
| 17% | 294 | |
| 13% | 226 | |
| 8% | 140 | |
| 7% | 118 |
Eşya 4Gecenin Kıyısı
Gecenin Kıyısı: en çok seçilenden (Aksiyom Akımı) daha sık kazanıyor. 100 maçta +0.9, en çok seçilende -0.1. Şans olabilir.
| Seçim | Seçilme | Kazanılan | Ek galibiyet | Süre |
|---|---|---|---|---|
| 18% | 59.2% | -0.1 şans olabilir | 31:03 | |
| 17% | 61.3% | +0.9 şans olabilir | 30:15 | |
| 10% | 58.8% | -0.3 şans olabilir | 30:32 |
Eşya 5Gecenin Kıyısı
| Seçim | Seçilme | Kazanılan | Süre |
|---|---|---|---|
| 20% | 56.9% | 36:01 |
Ana rünKeskin Sağanak
Buradaki ek galibiyet: 100 maçta +2.5. Başka hiçbir seçimin buna karşı net bir üstünlüğü yok.
| Seçim | Seçilme | Kazanılan | Ek galibiyet |
|---|---|---|---|
| 88% | 46.6% | +2.5 şans olabilir | |
| 10% | 44.7% | -2.6 şans olabilir |
Ana sıra 1Ani Darbe
Ani Darbe: en çok seçilenden (Belden Aşağı) daha sık kazanıyor. 100 maçta +1.8, en çok seçilende -1.6. Şans olabilir.
| Seçim | Seçilme | Kazanılan | Ek galibiyet |
|---|---|---|---|
| 58% | 47.5% | +1.8 şans olabilir | |
| 40% | 44.8% | -1.6 şans olabilir |
Ana sıra 2Acı Hatıra
Acı Hatıra: en çok seçilenden (Altıncı His) daha sık kazanıyor. 100 maçta +2.0, en çok seçilende -1.6. Şans olabilir.
| Seçim | Seçilme | Kazanılan | Ek galibiyet |
|---|---|---|---|
| 59% | 45.2% | -1.6 şans olabilir | |
| 35% | 47.9% | +2.0 şans olabilir | |
| 5% | 51.4% | +0.5 şans olabilir |
Ana sıra 3Hazine Avcısı
Hazine Avcısı: en çok seçilenden (Mükemmel Avcı) daha sık kazanıyor. 100 maçta +1.1, en çok seçilende -0.9. Şans olabilir.
| Seçim | Seçilme | Kazanılan | Ek galibiyet |
|---|---|---|---|
| 77% | 45.8% | -0.9 şans olabilir | |
| 14% | 47.1% | +1.1 şans olabilir | |
| 8% | 51.7% | +0.9 şans olabilir |
İkincil yolAzim
Buradaki ek galibiyet: 100 maçta +0.3. Başka hiçbir seçimin buna karşı net bir üstünlüğü yok.
| Seçim | Seçilme | Kazanılan | Ek galibiyet |
|---|---|---|---|
| 62% | 46.6% | +0.3 şans olabilir | |
| 21% | 46.8% | +0.4 şans olabilir | |
| 11% | 43.0% | -0.8 şans olabilir | |
| 6% | 47.3% | -0.3 şans olabilir |
İkincil rünlerGözü Kara + İkinci Şans
Gözü Kara + İkinci Şans: en çok seçilenden (Gözü Kara + Kemik Zırh) daha sık kazanıyor. 100 maçta +1.2, en çok seçilende -2.9. Şans olabilir.
| Seçim | Seçilme | Kazanılan | Ek galibiyet |
|---|---|---|---|
| 58% | 43.4% | -2.9 şans olabilir | |
| 26% | 50.2% | +1.2 şans olabilir | |
| 4% | 46.5% | +0.3 şans olabilir |
Saldırı parçasıSaldırı Hızı
Saldırı Hızı: en çok seçilenden (Değişken Kuvvet) daha sık kazanıyor. 100 maçta +1.7, en çok seçilende -1.5. Şans olabilir.
| Seçim | Seçilme | Kazanılan | Ek galibiyet |
|---|---|---|---|
| 88% | 45.8% | -1.5 şans olabilir | |
| 10% | 49.0% | +1.7 şans olabilir | |
| 2% | 48.3% | -0.4 şans olabilir |
Esnek parçaHareket Hızı
Hareket Hızı: en çok seçilenden (Değişken Kuvvet) daha sık kazanıyor. 100 maçta -0.1, en çok seçilende -0.3. Şans olabilir.
| Seçim | Seçilme | Kazanılan | Ek galibiyet |
|---|---|---|---|
| 95% | 46.0% | -0.3 şans olabilir | |
| 3% | 52.8% | -0.1 şans olabilir |
Savunma parçasıCan
Buradaki ek galibiyet: 100 maçta +2.4. Başka hiçbir seçimin buna karşı net bir üstünlüğü yok.
Ustalık+ oyuncuları bunu seçiyor: maçlarının 61% kadarı. Tüm liglerde en çok Zamanla Can Artışı seçiliyor.
| Seçim | Seçilme | Kazanılan | Ek galibiyet |
|---|---|---|---|
| 64% | 44.1% | -2.8 net fark | |
| 26% | 50.1% | +2.4 şans olabilir | |
| 10% | 49.4% | +1.3 şans olabilir |
QEW
YeteneklerQ > E > W
Buradaki ek galibiyet: 100 maçta +0.3. Başka hiçbir seçimin buna karşı net bir üstünlüğü yok.
| Seçim | Seçilme | Kazanılan | Ek galibiyet |
|---|---|---|---|
| QEWQ + E + W | 96% | 46.3% | +0.3 şans olabilir |
| QWEQ + W + E | 3% | 51.7% | -1.4 şans olabilir |
Seviye 1-18
- 1Q
- 2E
- 3W
- 4Q
- 5Q
- 6R
- 7Q
- 8E
- 9Q
- 10E
- 11R
- 12E
- 13E
- 14W
- 15W
- 16R
- 17W
- 18W
Önce Q: 38.0% galibiyet. Önce E: 0.0% galibiyet (yeterli maç yok).
- Q
- E
- W
- Q
- Q
- R
- Q
- E
- Q
- E
- R
- E
- E
- W
- W
- R
- W
- W
BüyülerBitkinlik + Sıçra
Bitkinlik + Sıçra: en çok seçilenden (Sıçra + Tutuştur) daha sık kazanıyor. 100 maçta +0.6, en çok seçilende -0.8. Şans olabilir.
| Seçim | Seçilme | Kazanılan | Ek galibiyet |
|---|---|---|---|
| 77% | 45.5% | -0.8 şans olabilir | |
| 12% | 49.1% | +0.4 şans olabilir | |
| 10% | 49.3% | +0.6 şans olabilir |
Pyke Bot build
Yama 16.21- galibiyet
- 46.7%
- maç
- 1,394
- Kazanma etkisi
- -1.4
- Seçilme oranı
- 0.0%
Başlangıç eşyalarıDoran'ın Kalkanı + Can İksiri
Doran'ın Kalkanı + Can İksiri: en çok seçilenden (Doran'ın Kılıcı + Can İksiri) daha sık kazanıyor. 100 maçta +1.3, en çok seçilende -1.2. Şans olabilir.
| Seçim | Seçilme | Kazanılan | Ek galibiyet |
|---|---|---|---|
| 38% | 45.0% | -1.2 şans olabilir | |
| 32% | 46.5% | +1.3 şans olabilir | |
| 15% | 38.4% | -2.3 şans olabilir |
ÇizmeÇelik Kaplamalı Çizme
Çelik Kaplamalı Çizme: en çok seçilenden (Atiklik Çizmeleri) daha sık kazanıyor. 100 maçta +1.7, en çok seçilende -1.2. Şans olabilir.
| Seçim | Seçilme | Kazanılan | Ek galibiyet | Süre |
|---|---|---|---|---|
| 57% | 43.3% | -1.2 şans olabilir | 13:32 | |
| 21% | 45.4% | -0.3 şans olabilir | 12:56 | |
| 8% | 57.1% | +1.7 şans olabilir | 13:43 |
Eşya 1İtikatsız Hydra
İtikatsız Hydra: en çok seçilenden (Kibir) daha sık kazanıyor. 100 maçta +1.1, en çok seçilende -0.5. Şans olabilir.
| Seçim | Seçilme | Kazanılan | Ek galibiyet | Süre |
|---|---|---|---|---|
| 40% | 46.4% | -0.5 şans olabilir | 10:32 | |
| 35% | 47.8% | +1.1 şans olabilir | 10:52 | |
| 12% | 42.6% | -2.3 şans olabilir | 11:07 |
Birlikte tamamlanan
| Seçim | Seçilme | Kazanılan | maç |
|---|---|---|---|
| 15% | - | 109 | |
| 10% | - | 74 | |
| 7% | 44.4% | 54 | |
| 7% | - | 52 |
Eşya 2Elektrikli Devirkılıcı
Elektrikli Devirkılıcı: burada ölçtüklerimiz içinde en çok galibiyet ekleyen seçim, 100 maçta -1.6. En çok seçilenin (İtikatsız Hydra) karşılaştırılacak bir sayısı yok.
| Seçim | Seçilme | Kazanılan | Ek galibiyet | Süre |
|---|---|---|---|---|
| 36% | 46.8% | -1.6 şans olabilir | 18:29 |
Birlikte tamamlanan
| Seçim | Seçilme | Kazanılan | maç |
|---|---|---|---|
| 15% | - | 109 | |
| 10% | - | 74 | |
| 7% | 44.4% | 54 | |
| 7% | - | 52 |
Eşya 3Aksiyom Akımı
Aksiyom Akımı: en çok seçilenden (Elektrikli Devirkılıcı) daha sık kazanıyor. 100 maçta -1.0, en çok seçilende -1.2. Şans olabilir.
| Seçim | Seçilme | Kazanılan | Ek galibiyet | Süre |
|---|---|---|---|---|
| 23% | 48.3% | -1.2 şans olabilir | 23:21 | |
| 15% | 50.0% | -1.0 şans olabilir | 23:60 | |
| 13% | 55.1% | -1.2 şans olabilir | 23:38 |
Birlikte tamamlanan
| Seçim | Seçilme | Kazanılan | maç |
|---|---|---|---|
| 15% | - | 109 | |
| 10% | - | 74 | |
| 7% | 44.4% | 54 | |
| 7% | - | 52 |
Eşya 4Aksiyom Akımı
| Seçim | Seçilme | Kazanılan | Süre |
|---|---|---|---|
| 16% | 45.6% | 27:10 |
Eşya 5Gecenin Kıyısı
| Seçim | Seçilme | Kazanılan | Süre |
|---|---|---|---|
| 20% | 43.6% | 32:32 |
Eşya 6Hisaryıkan
| Seçim | Seçilme | Kazanılan | Süre |
|---|---|---|---|
| 16% | - | 34:47 |
Ana rünKeskin Sağanak
Buradaki ek galibiyet: 100 maçta +0.8. Başka hiçbir seçimin buna karşı net bir üstünlüğü yok.
| Seçim | Seçilme | Kazanılan | Ek galibiyet |
|---|---|---|---|
| 79% | 46.1% | +0.8 şans olabilir | |
| 11% | 40.9% | -3.6 şans olabilir |
Ana sıra 1Ani Darbe
Ani Darbe: en çok seçilenden (Belden Aşağı) daha sık kazanıyor. 100 maçta +1.4, en çok seçilende -1.8. Şans olabilir.
| Seçim | Seçilme | Kazanılan | Ek galibiyet |
|---|---|---|---|
| 52% | 46.2% | +1.4 şans olabilir | |
| 45% | 46.5% | -1.8 şans olabilir |
Ana sıra 2Derin Totem
Derin Totem: en çok seçilenden (Altıncı His) daha sık kazanıyor. 100 maçta +2.1, en çok seçilende -2.1. Şans olabilir.
| Seçim | Seçilme | Kazanılan | Ek galibiyet |
|---|---|---|---|
| 57% | 45.7% | -2.1 şans olabilir | |
| 34% | 45.7% | 0.0 şans olabilir | |
| 6% | 51.2% | +2.1 şans olabilir |
Ana sıra 3İnsafsız Avcı
İnsafsız Avcı: en çok seçilenden (Mükemmel Avcı) daha sık kazanıyor. 100 maçta +3.2, en çok seçilende -2.4. Şans olabilir.
| Seçim | Seçilme | Kazanılan | Ek galibiyet |
|---|---|---|---|
| 69% | 45.6% | -2.4 şans olabilir | |
| 22% | 46.3% | -0.6 şans olabilir | |
| 6% | 50.6% | +3.2 şans olabilir |
İkincil yolAzim
Buradaki ek galibiyet: 100 maçta -0.2. Başka hiçbir seçimin buna karşı net bir üstünlüğü yok.
| Seçim | Seçilme | Kazanılan | Ek galibiyet |
|---|---|---|---|
| 51% | 47.3% | -0.2 şans olabilir | |
| 29% | 46.0% | +0.6 şans olabilir | |
| 12% | 40.1% | -0.8 şans olabilir |
İkincil rünlerGözü Kara + Kemik Zırh
Buradaki ek galibiyet: 100 maçta -2.6. Başka hiçbir seçimin buna karşı net bir üstünlüğü yok.
| Seçim | Seçilme | Kazanılan | Ek galibiyet |
|---|---|---|---|
| 61% | 43.3% | -2.6 şans olabilir |
Saldırı parçasıSaldırı Hızı
Saldırı Hızı: en çok seçilenden (Değişken Kuvvet) daha sık kazanıyor. 100 maçta -0.1, en çok seçilende -1.1. Şans olabilir.
| Seçim | Seçilme | Kazanılan | Ek galibiyet |
|---|---|---|---|
| 88% | 45.4% | -1.1 şans olabilir | |
| 10% | 46.0% | -0.1 şans olabilir |
Esnek parçaDeğişken Kuvvet
Buradaki ek galibiyet: 100 maçta -0.9. Başka hiçbir seçimin buna karşı net bir üstünlüğü yok.
| Seçim | Seçilme | Kazanılan | Ek galibiyet |
|---|---|---|---|
| 97% | 46.0% | -0.9 şans olabilir |
Savunma parçasıCan
Can: en çok seçilenden (Zamanla Can Artışı) daha sık kazanıyor. 100 maçta +2.0, en çok seçilende -3.3. Fark net.
| Seçim | Seçilme | Kazanılan | Ek galibiyet |
|---|---|---|---|
| 61% | 43.1% | -3.3 şans olabilir | |
| 22% | 47.7% | +2.0 net fark | |
| 18% | 53.1% | +2.0 net fark |
QEW
YeteneklerQ > E > W
Buradaki ek galibiyet: 100 maçta +2.2. Başka hiçbir seçimin buna karşı net bir üstünlüğü yok.
| Seçim | Seçilme | Kazanılan | Ek galibiyet |
|---|---|---|---|
| QEWQ + E + W | 95% | 47.1% | +2.2 şans olabilir |
Seviye 1-18
- 1Q
- 2E
- 3W
- 4Q
- 5Q
- 6R
- 7Q
- 8E
- 9Q
- 10E
- 11R
- 12E
- 13E
- 14W
- 15W
- 16R
- 17W
- 18W
Önce Q: 42.9% galibiyet. Önce W: 0.0% galibiyet (yeterli maç yok).
- Q
- E
- W
- Q
- Q
- R
- Q
- E
- Q
- E
- R
- E
- E
- W
- W
- R
- W
- W
BüyülerBitkinlik + Sıçra
Bitkinlik + Sıçra: en çok seçilenden (Sıçra + Tutuştur) daha sık kazanıyor. 100 maçta +1.3, en çok seçilende -2.3. Şans olabilir.
| Seçim | Seçilme | Kazanılan | Ek galibiyet |
|---|---|---|---|
| 68% | 44.4% | -2.3 şans olabilir | |
| 20% | 47.8% | +1.3 şans olabilir |
Pyke Top build
Yama 16.21- galibiyet
- 41.8%
- maç
- 875
- Kazanma etkisi
- -2.5
- Seçilme oranı
- 0.0%
Başlangıç eşyalarıUzun Kılıç + Doldurulabilir İksir
Uzun Kılıç + Doldurulabilir İksir: en çok seçilenden (Doran'ın Kılıcı + Can İksiri) daha sık kazanıyor. 100 maçta +1.1, en çok seçilende -2.0. Şans olabilir.
| Seçim | Seçilme | Kazanılan | Ek galibiyet |
|---|---|---|---|
| 48% | 39.1% | -2.0 şans olabilir | |
| 23% | 47.4% | +1.1 şans olabilir | |
| 21% | 45.5% | +0.3 şans olabilir |
ÇizmeAtiklik Çizmeleri
Buradaki ek galibiyet: 100 maçta +0.7. Başka hiçbir seçimin buna karşı net bir üstünlüğü yok.
| Seçim | Seçilme | Kazanılan | Ek galibiyet | Süre |
|---|---|---|---|---|
| 54% | 48.2% | +0.7 şans olabilir | 14:10 | |
| 28% | 37.8% | -1.5 şans olabilir | 12:11 |
Eşya 1İtikatsız Hydra
Buradaki ek galibiyet: 100 maçta +0.9. Başka hiçbir seçimin buna karşı net bir üstünlüğü yok.
| Seçim | Seçilme | Kazanılan | Ek galibiyet | Süre |
|---|---|---|---|---|
| 41% | 46.4% | +0.9 şans olabilir | 12:31 | |
| 21% | 47.9% | -0.1 şans olabilir | 14:08 |
Birlikte tamamlanan
| Seçim | Seçilme | maç |
|---|---|---|
| 12% | 40 | |
| 8% | 27 | |
| 8% | 25 | |
| 6% | 19 |
Eşya 2Youmuu'nun Hayaletkılıcı
| Seçim | Seçilme | Kazanılan | Süre |
|---|---|---|---|
| 24% | 49.0% | 20:50 |
Birlikte tamamlanan
| Seçim | Seçilme | maç |
|---|---|---|
| 12% | 40 | |
| 8% | 27 | |
| 8% | 25 | |
| 6% | 19 |
Eşya 3Aksiyom Akımı
| Seçim | Seçilme | Kazanılan | Süre |
|---|---|---|---|
| 21% | 52.9% | 26:51 |
Birlikte tamamlanan
| Seçim | Seçilme | maç |
|---|---|---|
| 12% | 40 | |
| 8% | 27 | |
| 8% | 25 | |
| 6% | 19 |
Eşya 4Malmortius'un Ağzı
Ustalık+ oyuncuları bunu seçiyor: maçlarının 100% kadarı. Tüm liglerde en çok Hisaryıkan seçiliyor.
| Seçim | Seçilme | Kazanılan | Süre |
|---|---|---|---|
| 15% | 47.8% | 29:46 |
Eşya 5Gecenin Kıyısı
| Seçim | Seçilme | Kazanılan | Süre |
|---|---|---|---|
| 29% | 35.7% | 34:25 |
Ana rünKeskin Sağanak
Buradaki ek galibiyet: 100 maçta +0.8. Başka hiçbir seçimin buna karşı net bir üstünlüğü yok.
| Seçim | Seçilme | Kazanılan | Ek galibiyet |
|---|---|---|---|
| 68% | 41.1% | +0.8 şans olabilir | |
| 24% | 38.5% | -4.0 şans olabilir |
Ana sıra 1Ani Darbe
Buradaki ek galibiyet: 100 maçta -0.4. Başka hiçbir seçimin buna karşı net bir üstünlüğü yok.
| Seçim | Seçilme | Kazanılan | Ek galibiyet |
|---|---|---|---|
| 47% | 43.7% | -0.4 şans olabilir | |
| 43% | 37.9% | -1.4 şans olabilir |
Ana sıra 2Altıncı His
Buradaki ek galibiyet: 100 maçta -0.5. Başka hiçbir seçimin buna karşı net bir üstünlüğü yok.
| Seçim | Seçilme | Kazanılan | Ek galibiyet |
|---|---|---|---|
| 58% | 40.6% | -0.5 şans olabilir | |
| 28% | 41.6% | -1.3 şans olabilir |
Ana sıra 3Hazine Avcısı
Hazine Avcısı: en çok seçilenden (Mükemmel Avcı) daha sık kazanıyor. 100 maçta 0.0, en çok seçilende -2.3. Şans olabilir.
| Seçim | Seçilme | Kazanılan | Ek galibiyet |
|---|---|---|---|
| 72% | 40.8% | -2.3 şans olabilir | |
| 13% | 45.3% | 0.0 şans olabilir |
İkincil yolAzim
Buradaki ek galibiyet: 100 maçta -0.4. Başka hiçbir seçimin buna karşı net bir üstünlüğü yok.
| Seçim | Seçilme | Kazanılan | Ek galibiyet |
|---|---|---|---|
| 49% | 39.0% | -0.4 şans olabilir | |
| 30% | 42.2% | -1.3 şans olabilir |
İkincil rünlerGözü Kara + Kemik Zırh
Buradaki ek galibiyet: 100 maçta -0.1. Başka hiçbir seçimin buna karşı net bir üstünlüğü yok.
| Seçim | Seçilme | Kazanılan | Ek galibiyet |
|---|---|---|---|
| 79% | 38.1% | -0.1 şans olabilir |
Saldırı parçasıDeğişken Kuvvet
Buradaki ek galibiyet: 100 maçta +1.7. Başka hiçbir seçimin buna karşı net bir üstünlüğü yok.
| Seçim | Seçilme | Kazanılan | Ek galibiyet |
|---|---|---|---|
| 84% | 42.1% | +1.7 şans olabilir |
Esnek parçaDeğişken Kuvvet
Buradaki ek galibiyet: 100 maçta -0.1. Başka hiçbir seçimin buna karşı net bir üstünlüğü yok.
| Seçim | Seçilme | Kazanılan | Ek galibiyet |
|---|---|---|---|
| 92% | 41.9% | -0.1 şans olabilir |
Savunma parçasıZamanla Can Artışı
Buradaki ek galibiyet: 100 maçta -1.0. Başka hiçbir seçimin buna karşı net bir üstünlüğü yok.
| Seçim | Seçilme | Kazanılan | Ek galibiyet |
|---|---|---|---|
| 68% | 40.0% | -1.0 şans olabilir |
QEW
YeteneklerQ > E > W
Buradaki ek galibiyet: 100 maçta +1.6. Başka hiçbir seçimin buna karşı net bir üstünlüğü yok.
| Seçim | Seçilme | Kazanılan | Ek galibiyet |
|---|---|---|---|
| QEWQ + E + W | 92% | 42.8% | +1.6 şans olabilir |
BüyülerSıçra + Tutuştur
Buradaki ek galibiyet: 100 maçta +0.6. Başka hiçbir seçimin buna karşı net bir üstünlüğü yok.
| Seçim | Seçilme | Kazanılan | Ek galibiyet |
|---|---|---|---|
| 79% | 41.6% | +0.6 şans olabilir | |
| 12% | 38.8% | -2.1 şans olabilir |
En iyi Pyke oyuncuları
12,171 tanesinin hepsini görDestek rolünde normal bir maç
73,587 maçTüm Destek şampiyonlarına karşı
- İlk %9 Kill 6.7
- İlk %14 Görüş / dk 2.38
- Son %10 Farm / dk 1.1
- Ölüm
- 8.4 En çok %42
- Asist
- 10.3 Son %42
- Solo kill
- 0.8 İlk %47
- Kill katılımı
- 47% İlk %46
- Takım hasarı
- 12% Son %17
- Hasar / dk
- 450 Son %18
- Altın / dk
- 353 İlk %41
- Kontrol totemi
- 6.3 İlk %21
- İlk kan
- 12% İlk %17
Koridor rakibine karşı
- 8:47 itibarıyla 6. seviye
- 22:09 itibarıyla 11. seviye
Her dakikada ortanca maç
Verilen hasar
Büyü 0% Fiziksel 100%Ölüm nedeni
Fiziksel 55% Büyü 39% Gerçek 6%Mid rolünde normal bir maç
3,872 maç Yama 16.21Tüm Mid şampiyonlarına karşı
- İlk %6 Kill 9.9
- İlk %12 İlk kan 17%
- Son %2 Farm / dk 4.0
- Ölüm
- 7.5 En çok %18
- Asist
- 6.5 Son %48
- Solo kill
- 2.4 Son %47
- Kill katılımı
- 45% İlk %16
- Takım hasarı
- 17% Son %8
- Hasar / dk
- 614 Son %8
- Altın / dk
- 384 Son %22
- Görüş / dk
- 0.66 Son %47
- Kontrol totemi
- 0.7 Son %47
Koridor rakibine karşı
- 5:35 itibarıyla 6. seviye
- 16:28 itibarıyla 11. seviye
Her dakikada ortanca maç
Verilen hasar
Büyü 0% Fiziksel 100%Ölüm nedeni
Fiziksel 51% Büyü 42% Gerçek 7%Bot rolünde normal bir maç
1,420 maç Yama 16.21Tüm Bot şampiyonlarına karşı
- İlk %5 Kill 10.9
- İlk %5 İlk kan 22%
- Son %4 Farm / dk 4.1
- Ölüm
- 7.9 En çok %34
- Asist
- 7.2 Son %38
- Solo kill
- 1.2 Son %45
- Kill katılımı
- 49% İlk %11
- Takım hasarı
- 17% Son %16
- Hasar / dk
- 645 Son %15
- Altın / dk
- 425 Son %33
- Görüş / dk
- 0.65 Son %43
- Kontrol totemi
- 0.7 İlk %35
Koridor rakibine karşı
- 7:41 itibarıyla 6. seviye
- 19:39 itibarıyla 11. seviye
Her dakikada ortanca maç
Verilen hasar
Büyü 0% Fiziksel 100%Ölüm nedeni
Fiziksel 56% Büyü 38% Gerçek 6%Eşleşmeler ve takım arkadaşları Pyke Destek maçlarından.
Eşleşmeler ve takım arkadaşları Pyke Destek maçlarından.
-
Pyke ile Sion: +2.41 100 maçta galibiyet (aralık 1.51-3.30) · 12,020 maç · Ölçülmüş · Bunun %2 kadarı benzer şampiyonlardan ödünç alındı -
Pyke ile Singed: +2.3 100 maçta galibiyet (aralık 1.1-3.5) · 6,301 maç · Ölçülmüş · Bunun %3 kadarı benzer şampiyonlardan ödünç alındı -
Pyke ile Heimerdinger: +2.2 100 maçta galibiyet (aralık 1.1-3.3) · 8,501 maç · Ölçülmüş · Bunun %2 kadarı benzer şampiyonlardan ödünç alındı
-
Pyke ile Blitzcrank: -8.1 100 maçta galibiyet (aralık -12.9 ile -3.4 arası) · 206 maç · Havuzdan · Bunun %49 kadarı benzer şampiyonlardan ödünç alındı -
Pyke ile K'Sante: -4.3 100 maçta galibiyet (aralık -5.4 ile -3.2 arası) · 7,509 maç · Ölçülmüş · Bunun %3 kadarı benzer şampiyonlardan ödünç alındı -
Pyke ile Rumble: -2.3 100 maçta galibiyet (aralık -3.8 ile -0.9 arası) · 4,517 maç · Ölçülmüş · Bunun %4 kadarı benzer şampiyonlardan ödünç alındı
-
Pyke ile Ivern: +3.7 100 maçta galibiyet (aralık 1.8-5.5) · 2,638 maç · Ölçülmüş · Bunun %7 kadarı benzer şampiyonlardan ödünç alındı -
Pyke ile Lillia: +3.60 100 maçta galibiyet (aralık 2.81-4.38) · 15,860 maç · Ölçülmüş · Bunun %1 kadarı benzer şampiyonlardan ödünç alındı -
Pyke ile Shyvana: +3.03 100 maçta galibiyet (aralık 2.22-3.85) · 14,750 maç · Ölçülmüş · Bunun %1 kadarı benzer şampiyonlardan ödünç alındı
-
Pyke ile Rengar: -5.4 100 maçta galibiyet (aralık -6.4 ile -4.4 arası) · 9,223 maç · Ölçülmüş · Bunun %2 kadarı benzer şampiyonlardan ödünç alındı -
Pyke ile Qiyana: -5.40 100 maçta galibiyet (aralık -6.12 ile -4.68 arası) · 18,496 maç · Ölçülmüş · Bunun %1 kadarı benzer şampiyonlardan ödünç alındı -
Pyke ile Lee Sin: -3.91 100 maçta galibiyet (aralık -4.51 ile -3.31 arası) · 27,866 maç · Ölçülmüş · Bunun %1 kadarı benzer şampiyonlardan ödünç alındı
-
Pyke ile Zilean: +4.6 100 maçta galibiyet (aralık 1.6-7.6) · 867 maç · Havuzdan · Bunun %19 kadarı benzer şampiyonlardan ödünç alındı -
Pyke ile Veigar: +2.78 100 maçta galibiyet (aralık 2.12-3.44) · 22,897 maç · Ölçülmüş · Bunun %1 kadarı benzer şampiyonlardan ödünç alındı -
Pyke ile Xerath: +2.68 100 maçta galibiyet (aralık 1.80-3.56) · 12,562 maç · Ölçülmüş · Bunun %2 kadarı benzer şampiyonlardan ödünç alındı
-
Pyke ile Mel: -3.58 100 maçta galibiyet (aralık -4.40 ile -2.76 arası) · 14,255 maç · Ölçülmüş · Bunun %1 kadarı benzer şampiyonlardan ödünç alındı -
Pyke ile Akali: -2.74 100 maçta galibiyet (aralık -3.28 ile -2.19 arası) · 33,376 maç · Ölçülmüş · Bunun %1 kadarı benzer şampiyonlardan ödünç alındı -
Pyke ile Locke: -2.69 100 maçta galibiyet (aralık -3.38 ile -1.99 arası) · 20,234 maç · Ölçülmüş · Bunun %1 kadarı benzer şampiyonlardan ödünç alındı
-
Pyke ile Swain: +2.6 100 maçta galibiyet (aralık 1.4-3.8) · 6,808 maç · Ölçülmüş · Bunun %3 kadarı benzer şampiyonlardan ödünç alındı -
Pyke ile Nilah: +2.5 100 maçta galibiyet (aralık 1.0-4.1) · 3,811 maç · Ölçülmüş · Bunun %5 kadarı benzer şampiyonlardan ödünç alındı -
Pyke ile Miss Fortune: +2.37 100 maçta galibiyet (aralık 1.90-2.83) · 47,044 maç · Ölçülmüş
-
Pyke ile Ezreal: -4.87 100 maçta galibiyet (aralık -5.43 ile -4.31 arası) · 32,101 maç · Ölçülmüş · Bunun %1 kadarı benzer şampiyonlardan ödünç alındı -
Pyke ile Kalista: -2.52 100 maçta galibiyet (aralık -3.43 ile -1.61 arası) · 11,527 maç · Ölçülmüş · Bunun %2 kadarı benzer şampiyonlardan ödünç alındı -
Pyke ile Ashe: -2.01 100 maçta galibiyet (aralık -2.72 ile -1.31 arası) · 19,557 maç · Ölçülmüş · Bunun %1 kadarı benzer şampiyonlardan ödünç alındı