League of Legends Build na Katarina
Build Katarina Mid
Rzadki build, który częściej wygrywa.
- wygranych
- 49.8%
- gier
- 9,651
- Wpływ na wygrane
- 0.0
- Pickrate
- 2.9%
Przedmioty startoweTajemnicza Pieczęć + Mikstura Zdrowia x3
Tajemnicza Pieczęć + Mikstura Zdrowia x3 wygrywa częściej niż Tajemnicza Pieczęć + Odnawialna Mikstura, najczęstszy wybór: +3.1 wobec +0.5 na 100 gier. Różnica jest wyraźna.
| Wybór | Wybierane | Wygrane | Dodatkowe wygrane |
|---|---|---|---|
| 37% | 50.8% | +0.5 może być przypadek | |
| 25% | 52.2% | -0.4 wyraźna różnica | |
| 15% | 48.3% | -1.5 wyraźna różnica | |
| 11% | 54.4% | +1.0 może być przypadek | |
| 4% | 59.4% | +3.1 wyraźna różnica | |
| 1% | 46.9% | +1.5 może być przypadek | |
| 1% | 63.2% | -1.3 wyraźna różnica | |
| 1% | 46.7% | -0.2 może być przypadek |
ButyPancerniaki
Pancerniaki wygrywa częściej niż Obuwie Maga, najczęstszy wybór: +2.1 wobec -0.3 na 100 gier. Różnica jest wyraźna.
| Wybór | Wybierane | Wygrane | Dodatkowe wygrane | Czas |
|---|---|---|---|---|
| 70% | 53.7% | -0.3 może być przypadek | 13:15 | |
| 13% | 46.4% | -1.0 wyraźna różnica | 14:34 | |
| 11% | 51.4% | +0.8 wyraźna różnica | 13:45 | |
| 6% | 52.2% | +2.1 wyraźna różnica | 15:00 | |
| 1% | 38.9% | -2.5 wyraźna różnica | 13:34 | |
| <1% | 40.0% | -1.9 może być przypadek | ||
| <1% | 25.0% | -3.7 wyraźna różnica |
Przeciw drużynie z przewagą AD
| Wybór | Wybierane | Wygrane | Wynik |
|---|---|---|---|
| 63% | 51.7% | najczęściej kupowane | |
| 12% | 46.3% | wyrównane | |
| 11% | 57.2% | wyrównane | |
| 8% | 45.5% | wyrównane |
Przeciw drużynie z przewagą AP
| Wybór | Wybierane | Wygrane | Wynik |
|---|---|---|---|
| 59% | 51.4% | najczęściej kupowane | |
| 25% | 49.8% | wyrównane | |
| 9% | 53.4% | wyrównane | |
| 1% | 50.0% | za mało gier |
Kupowane częściej przeciw jednemu typowi obrażeń
| Wybór | Drużyna AD | Drużyna AP |
|---|---|---|
| 8% | 25% | |
| 12% | 1% | |
| 33% | 29% | |
| 8% | 6% |
Przedmiot 1Pogromca Krakenów
Pogromca Krakenów należy do zestawu, który wygrywa częściej: +3.6 na 100 gier, wobec -3.8 dla zestawu, który kończy najwięcej graczy.
| Wybór | Wybierane | Wygrane | Dodatkowe wygrane | Czas |
|---|---|---|---|---|
| 57% | 53.5% | +1.1 może być przypadek | 11:06 | |
| 23% | 48.5% | +1.1 może być przypadek | 10:58 | |
| 14% | 50.3% | -3.0 wyraźna różnica | 11:18 | |
| 3% | 46.6% | -1.9 wyraźna różnica | 11:22 | |
| 1% | 47.2% | -1.0 wyraźna różnica | 12:04 | |
| <1% | 33.3% | -0.1 może być przypadek | ||
| <1% | 36.4% | +1.5 może być przypadek | ||
| <1% | 80.0% | kupowane już przy prowadzeniu |
Ukończone razem
| Wybór | Wybierane | gier |
|---|---|---|
| 29% | 1,762 | |
| 15% | 881 | |
| 12% | 745 | |
| 9% | 521 |
Przedmiot 2Ostatni Przystanek
Ostatni Przystanek należy do zestawu, który wygrywa częściej: +3.6 na 100 gier, wobec -3.8 dla zestawu, który kończy najwięcej graczy.
| Wybór | Wybierane | Wygrane | Dodatkowe wygrane | Czas |
|---|---|---|---|---|
| 57% | 52.9% | -1.8 może być przypadek | 19:36 | |
| 13% | 49.1% | +1.9 może być przypadek | 19:48 | |
| 9% | 53.2% | +2.2 może być przypadek | 19:12 | |
| 6% | 80.4% | kupowane już przy prowadzeniu | 13:56 | |
| 4% | 59.3% | -1.0 może być przypadek | 18:51 | |
| 3% | 60.0% | -2.3 może być przypadek | ||
| 2% | 50.8% | -1.6 może być przypadek | ||
| <1% | 25.0% | +2.7 może być przypadek |
Ukończone razem
| Wybór | Wybierane | gier |
|---|---|---|
| 29% | 1,762 | |
| 15% | 881 | |
| 12% | 745 | |
| 9% | 521 |
Przedmiot 3Taniec Śmierci
Taniec Śmierci należy do zestawu, który wygrywa częściej: +3.6 na 100 gier, wobec -3.8 dla zestawu, który kończy najwięcej graczy.
| Wybór | Wybierane | Wygrane | Dodatkowe wygrane | Czas |
|---|---|---|---|---|
| 34% | 51.5% | -2.2 może być przypadek | 25:41 | |
| 14% | 59.8% | -1.0 może być przypadek | 25:23 | |
| 13% | 65.3% | -0.5 może być przypadek | 22:05 | |
| 13% | 55.5% | +3.1 może być przypadek | 25:13 | |
| 6% | 81.6% | kupowane już przy prowadzeniu | 20:07 | |
| 6% | 49.0% | za duże, by mu ufać | ||
| 2% | 62.5% | -0.3 może być przypadek | ||
| 2% | 71.0% | +1.9 może być przypadek |
Ukończone razem
| Wybór | Wybierane | gier |
|---|---|---|
| 29% | 1,762 | |
| 15% | 881 | |
| 12% | 745 | |
| 9% | 521 |
Przedmiot 4Kostur Pustki
Kostur Pustki wygrywa częściej niż Zabójczy Kapelusz Rabadona, najczęstszy wybór: -1.1 wobec -1.2 na 100 gier. To może być przypadek.
| Wybór | Wybierane | Wygrane | Dodatkowe wygrane | Czas |
|---|---|---|---|---|
| 26% | 57.5% | -1.2 może być przypadek | 29:50 | |
| 22% | 67.0% | -2.3 wyraźna różnica | 27:50 | |
| 11% | 70.7% | za duże, by mu ufać | 29:16 | |
| 9% | 68.3% | -1.1 może być przypadek | 29:18 | |
| 8% | 67.7% | kupowane już przy prowadzeniu | 26:09 | |
| 4% | 71.4% | -1.6 może być przypadek | ||
| 2% | 58.8% | za duże, by mu ufać | ||
| <1% | 66.7% | +1.9 wyraźna różnica często z przodu |
Przedmiot 5Jak'Sho Zmienny
Jak'Sho Zmienny wygrywa częściej niż Kostur Pustki, najczęstszy wybór: +2.2 wobec -0.6 na 100 gier. Różnica jest wyraźna.
| Wybór | Wybierane | Wygrane | Dodatkowe wygrane | Czas |
|---|---|---|---|---|
| 28% | 67.4% | -1.4 może być przypadek | 31:11 | |
| 23% | 54.9% | -0.6 może być przypadek | 33:29 | |
| 10% | 53.3% | -2.5 może być przypadek | 31:25 | |
| 8% | 64.0% | +1.1 wyraźna różnica | 31:15 | |
| 4% | 75.0% | za duże, by mu ufać | ||
| 3% | 54.5% | +2.2 wyraźna różnica | 32:51 | |
| 3% | 70.0% | +2.6 wyraźna różnica | ||
| 1% | 75.0% | +2.7 wyraźna różnica |
Przedmiot 6Zabójczy Kapelusz Rabadona
| Wybór | Wybierane | Wygrane | Czas |
|---|---|---|---|
| 27% | - | 34:35 | |
| 11% | - | 35:21 | |
| 11% | - | 36:02 | |
| 8% | - | 35:12 | |
| 5% | - | 36:45 |
Kluczowa runaMroczne Żniwa
Mroczne Żniwa wygrywa częściej niż Elektryzacja, najczęstszy wybór: +0.2 wobec +0.2 na 100 gier. To może być przypadek.
| Wybór | Wybierane | Wygrane | Dodatkowe wygrane |
|---|---|---|---|
| 60% | 52.8% | +0.2 może być przypadek | |
| 32% | 48.9% | -0.1 może być przypadek | |
| 7% | 49.3% | +0.2 może być przypadek | |
| <1% | 54.5% | +1.1 może być przypadek | |
| <1% | 57.1% | -3.3 wyraźna różnica | |
| <1% | 14.3% | -3.8 wyraźna różnica | |
| <1% | 50.0% | -0.7 może być przypadek | |
| <1% | 0.0% | -1.8 może być przypadek |
Główny rząd 1Niespodziewane Uderzenie
Dodatkowe wygrane tutaj: +0.3 na 100 gier. Żaden inny wybór nie ma wyraźnej przewagi nad tym.
| Wybór | Wybierane | Wygrane | Dodatkowe wygrane |
|---|---|---|---|
| 67% | 52.4% | +0.3 może być przypadek | |
| 32% | 48.9% | -0.1 może być przypadek | |
| <1% | 44.4% | -2.3 wyraźna różnica | |
| <1% | 42.9% | -2.5 może być przypadek | |
| <1% | 71.4% | +1.5 może być przypadek | |
| <1% | 14.3% | -3.0 może być przypadek | |
| <1% | 25.0% | +0.3 może być przypadek | |
| <1% | 100.0% | -5.6 wyraźna różnica |
Główny rząd 2Głęboki Totem
Głęboki Totem wygrywa częściej niż Makabryczne Pamiątki, najczęstszy wybór: +1.3 wobec 0.0 na 100 gier. To może być przypadek.
| Wybór | Wybierane | Wygrane | Dodatkowe wygrane |
|---|---|---|---|
| 61% | 51.9% | 0.0 może być przypadek | |
| 30% | 49.0% | -0.2 może być przypadek | |
| 6% | 57.1% | +1.1 wyraźna różnica | |
| 2% | 50.0% | +0.4 może być przypadek | |
| <1% | 35.7% | -0.7 może być przypadek | |
| <1% | 69.2% | +1.3 może być przypadek | |
| <1% | 66.7% | +1.2 może być przypadek | |
| <1% | 33.3% | -3.1 może być przypadek |
Główny rząd 3Łowca Skarbów
Łowca Skarbów wygrywa częściej niż Bezwzględny Łowca, najczęstszy wybór: +0.9 wobec +0.2 na 100 gier. To może być przypadek.
| Wybór | Wybierane | Wygrane | Dodatkowe wygrane |
|---|---|---|---|
| 65% | 52.3% | +0.2 może być przypadek | |
| 22% | 47.9% | -1.1 wyraźna różnica | |
| 9% | 49.6% | +2.1 wyraźna różnica | |
| 1% | 56.8% | +0.9 może być przypadek | |
| 1% | 60.5% | +0.2 może być przypadek | |
| 1% | 54.8% | -2.0 wyraźna różnica | |
| <1% | 50.0% | -1.3 może być przypadek | |
| <1% | 40.0% | +2.4 może być przypadek |
Ścieżka dodatkowaPrecyzja
Wybór z innej ścieżki run ma tu wyraźną przewagę (+1.4 na 100 gier), ale ścieżka zmienia się tylko z całą stroną.
| Wybór | Wybierane | Wygrane | Dodatkowe wygrane |
|---|---|---|---|
| 61% | 52.0% | -0.1 może być przypadek | |
| 22% | 49.7% | -0.9 wyraźna różnica | |
| 15% | 49.8% | +1.4 wyraźna różnica | |
| 1% | 52.3% | -1.0 może być przypadek | |
| 1% | 55.6% | +0.2 może być przypadek |
Runy dodatkoweOdcięcie + Triumf
Odcięcie + Triumf wygrywa częściej niż Ostateczny Cios + Triumf, najczęstszy wybór: +2.0 wobec -1.0 na 100 gier. Różnica jest wyraźna.
| Wybór | Wybierane | Wygrane | Dodatkowe wygrane |
|---|---|---|---|
| 95% | 51.9% | -1.0 może być przypadek | |
| 2% | 42.9% | +1.2 wyraźna różnica | |
| 2% | 63.2% | +2.0 wyraźna różnica | |
| <1% | 40.0% | +0.7 może być przypadek | |
| <1% | 50.0% | -0.9 może być przypadek | |
| <1% | 33.3% | -2.7 może być przypadek | |
| <1% | 100.0% | -1.6 może być przypadek | |
| <1% | 100.0% | -0.1 może być przypadek |
Odłamek atakuSiła Adaptacyjna
Dodatkowe wygrane tutaj: +1.0 na 100 gier. Żaden inny wybór nie ma wyraźnej przewagi nad tym.
| Wybór | Wybierane | Wygrane | Dodatkowe wygrane |
|---|---|---|---|
| 97% | 51.2% | +1.0 może być przypadek | |
| 3% | 48.9% | -0.6 wyraźna różnica | |
| <1% | 60.0% | -3.5 wyraźna różnica |
Odłamek elastycznySkalowanie zdrowia
Skalowanie zdrowia wygrywa częściej niż Siła Adaptacyjna, najczęstszy wybór: +2.8 wobec -0.9 na 100 gier. Różnica jest wyraźna.
| Wybór | Wybierane | Wygrane | Dodatkowe wygrane |
|---|---|---|---|
| 99% | 51.3% | -0.9 może być przypadek | |
| 1% | 38.1% | -1.1 może być przypadek | |
| 1% | 47.4% | +2.8 wyraźna różnica |
Odłamek obronyZdrowie
Zdrowie wygrywa częściej niż Skalowanie zdrowia, najczęstszy wybór: +1.6 wobec -1.5 na 100 gier. Różnica jest wyraźna.
| Wybór | Wybierane | Wygrane | Dodatkowe wygrane |
|---|---|---|---|
| 76% | 50.2% | -1.5 może być przypadek | |
| 21% | 55.2% | +1.6 wyraźna różnica | |
| 3% | 46.8% | +0.6 wyraźna różnica |
EQW
UmiejętnościE > Q > W
E > Q > W wygrywa częściej niż Q > E > W, najczęstszy wybór: +1.2 wobec +0.8 na 100 gier. To może być przypadek.
| Wybór | Wybierane | Wygrane | Dodatkowe wygrane |
|---|---|---|---|
| QEWQ + E + W | 92% | 51.3% | +0.8 może być przypadek |
| EQWE + Q + W | 6% | 52.6% | +1.2 może być przypadek |
| QWEQ + W + E | 1% | 44.7% | za duże, by mu ufać |
| EWQE + W + Q | <1% | 100.0% | -5.5 wyraźna różnica |
| WQEW + Q + E | <1% | 0.0% | -5.3 wyraźna różnica |
Poziomy od 1 do 18
- 1Q
- 2E
- 3W
- 4Q
- 5Q
- 6R
- 7Q
- 8E
- 9Q
- 10E
- 11R
- 12E
- 13E
- 14W
- 15W
- 16R
- 17W
- 18W
Najpierw Q: 49.7% wygranych. Najpierw E: 52.5% wygranych (wyrównane).
CzaryPodpalenie + Bariera
Podpalenie + Bariera wygrywa częściej niż Błysk + Podpalenie, najczęstszy wybór: +4.3 wobec +1.0 na 100 gier. Różnica jest wyraźna.
| Wybór | Wybierane | Wygrane | Dodatkowe wygrane |
|---|---|---|---|
| 95% | 51.3% | +1.0 może być przypadek | |
| 2% | 44.8% | -2.5 wyraźna różnica | |
| 1% | 64.5% | +0.4 może być przypadek | |
| 1% | 68.4% | +4.3 wyraźna różnica | |
| 1% | 50.0% | -2.7 wyraźna różnica | |
| <1% | 46.7% | -0.6 może być przypadek | |
| <1% | 37.5% | +0.4 może być przypadek | |
| <1% | 28.6% | +0.1 może być przypadek |
- wygranych
- 55.2%
- gier
- 7,627
- Wpływ na wygrane
- +3.5
- Pickrate
- 1.4%
Przedmioty startoweTajemnicza Pieczęć + Odnawialna Mikstura
Zwykły wybór: gracze tego buildu nie są tu zgodni.
| Wybór | Wybierane | Wygrane | Dodatkowe wygrane |
|---|---|---|---|
| 37% | 50.8% | +0.5 może być przypadek | |
| 25% | 52.2% | -0.4 wyraźna różnica | |
| 15% | 48.3% | -1.5 wyraźna różnica | |
| 11% | 54.4% | +1.0 może być przypadek | |
| 4% | 59.4% | +3.1 wyraźna różnica | |
| 1% | 46.9% | +1.5 może być przypadek | |
| 1% | 63.2% | -1.3 wyraźna różnica | |
| 1% | 46.7% | -0.2 może być przypadek |
ButyPancerniaki
| Wybór | Wybierane | Wygrane |
|---|---|---|
| 100% | 55.2% |
Przedmiot 1Pogromca Krakenów
| Wybór | Wybierane | Wygrane |
|---|---|---|
| 100% | 55.2% | |
| <1% | 50.0% |
Przedmiot 2Ostatni Przystanek
| Wybór | Wybierane | Wygrane |
|---|---|---|
| 100% | 55.2% |
Przedmiot 3Taniec Śmierci
| Wybór | Wybierane | Wygrane |
|---|---|---|
| 63% | 61.5% | |
| 21% | 58.8% | |
| 3% | 56.3% | |
| 3% | 51.3% | |
| 2% | 63.0% |
Przedmiot 4Eksperymentalny Hexpierśnik
| Wybór | Wybierane | Wygrane |
|---|---|---|
| 21% | 67.7% | |
| 13% | 55.8% | |
| 12% | 61.5% | |
| 9% | 63.2% | |
| 7% | 63.7% |
Przedmiot 5Jak'Sho Zmienny
| Wybór | Wybierane | Wygrane |
|---|---|---|
| 22% | 61.2% | |
| 11% | 63.1% | |
| 11% | 61.2% | |
| 8% | 61.6% | |
| 8% | 62.9% |
Przedmiot 6Zmora Licza
Zwykły wybór: gracze tego buildu nie są tu zgodni.
| Wybór | Wybierane | Wygrane | Dodatkowe wygrane | Czas |
|---|---|---|---|---|
| 57% | 53.5% | +1.1 może być przypadek | 11:06 | |
| 23% | 48.5% | +1.1 może być przypadek | 10:58 | |
| 14% | 50.3% | -3.0 wyraźna różnica | 11:18 | |
| 3% | 46.6% | -1.9 wyraźna różnica | 11:22 | |
| 1% | 47.2% | -1.0 wyraźna różnica | 12:04 | |
| <1% | 33.3% | -0.1 może być przypadek | ||
| <1% | 36.4% | +1.5 może być przypadek | ||
| <1% | 80.0% | kupowane już przy prowadzeniu |
Kluczowa runaZdobywca
| Wybór | Wybierane | Wygrane |
|---|---|---|
| 34% | 54.0% |
Główny rząd 1Triumf
| Wybór | Wybierane | Wygrane |
|---|---|---|
| 34% | 54.0% |
Główny rząd 2Legenda: Żwawość
| Wybór | Wybierane | Wygrane |
|---|---|---|
| 34% | 54.0% |
Główny rząd 3Ostateczny Cios
| Wybór | Wybierane | Wygrane |
|---|---|---|
| 34% | 54.0% |
Ścieżka dodatkowaDominacja
| Wybór | Wybierane | Wygrane |
|---|---|---|
| 34% | 54.0% |
Odłamek atakuSiła Adaptacyjna
| Wybór | Wybierane | Wygrane |
|---|---|---|
| 34% | 54.0% |
Odłamek elastycznySiła Adaptacyjna
| Wybór | Wybierane | Wygrane |
|---|---|---|
| 34% | 54.0% |
Odłamek obronySkalowanie zdrowia
| Wybór | Wybierane | Wygrane |
|---|---|---|
| 34% | 54.0% |
EQW
UmiejętnościE > Q > W
| Wybór | Wybierane | Wygrane | Dodatkowe wygrane |
|---|---|---|---|
| QEWQ + E + W | 92% | 51.3% | +0.8 może być przypadek |
| EQWE + Q + W | 6% | 52.6% | +1.2 może być przypadek |
| QWEQ + W + E | 1% | 44.7% | za duże, by mu ufać |
| EWQE + W + Q | <1% | 100.0% | -5.5 wyraźna różnica |
| WQEW + Q + E | <1% | 0.0% | -5.3 wyraźna różnica |
CzaryPodpalenie + Bariera
| Wybór | Wybierane | Wygrane | Dodatkowe wygrane |
|---|---|---|---|
| 95% | 51.3% | +1.0 może być przypadek | |
| 2% | 44.8% | -2.5 wyraźna różnica | |
| 1% | 64.5% | +0.4 może być przypadek | |
| 1% | 68.4% | +4.3 wyraźna różnica | |
| 1% | 50.0% | -2.7 wyraźna różnica | |
| <1% | 46.7% | -0.6 może być przypadek | |
| <1% | 37.5% | +0.4 może być przypadek | |
| <1% | 28.6% | +0.1 może być przypadek |
Build Katarina Bot
patch 16.21- wygranych
- 52.7%
- gier
- 67,499
- Wpływ na wygrane
- +2.6
- Pickrate
- 0.3%
Przedmioty startoweOstrze Dorana + Mikstura Zdrowia
Dodatkowe wygrane tutaj: +1.8 na 100 gier. Żaden inny wybór nie ma wyraźnej przewagi nad tym.
| Wybór | Wybierane | Wygrane | Dodatkowe wygrane |
|---|---|---|---|
| 62% | 52.9% | +1.8 może być przypadek | |
| 16% | 53.3% | +0.8 może być przypadek | |
| 9% | 48.8% | -3.3 wyraźna różnica | |
| 6% | 51.8% | -0.5 wyraźna różnica | |
| 3% | 48.9% | -3.3 wyraźna różnica | |
| 1% | 46.1% | -4.1 wyraźna różnica | |
| 1% | 52.1% | -1.0 może być przypadek | |
| 1% | 46.4% | -2.6 wyraźna różnica |
ButyNagolenniki Pasibrzucha
Dodatkowe wygrane tutaj: +1.4 na 100 gier. Żaden inny wybór nie ma wyraźnej przewagi nad tym.
| Wybór | Wybierane | Wygrane | Dodatkowe wygrane | Czas |
|---|---|---|---|---|
| 49% | 55.6% | +1.4 może być przypadek | 13:28 | |
| 27% | 51.9% | +0.7 może być przypadek często z tyłu | 14:45 | |
| 14% | 54.9% | +1.1 może być przypadek | 15:42 | |
| 9% | 46.2% | za duże, by mu ufać | 13:44 | |
| 1% | 50.6% | -1.7 wyraźna różnica | 14:20 | |
| <1% | 48.6% | -1.5 może być przypadek |
Przeciw drużynie z przewagą AD
| Wybór | Wybierane | Wygrane | Wynik |
|---|---|---|---|
| 33% | 56.2% | najczęściej kupowane | |
| 28% | 54.6% | wyrównane | |
| 7% | 47.5% | wyrównane | |
| 4% | 51.9% | wyrównane |
Przeciw drużynie z przewagą AP
| Wybór | Wybierane | Wygrane | Wynik |
|---|---|---|---|
| 34% | 53.2% | najczęściej kupowane | |
| 24% | 56.6% | wygrywały częściej | |
| 8% | 45.1% | wyrównane | |
| 6% | 46.7% | wyrównane |
Kupowane częściej przeciw jednemu typowi obrażeń
| Wybór | Drużyna AD | Drużyna AP |
|---|---|---|
| 28% | 8% | |
| 4% | 24% | |
| 31% | 23% | |
| 1% | 6% | |
| 10% | 13% |
Przedmiot 1Pogromca Krakenów
| Wybór | Wybierane | Wygrane | Dodatkowe wygrane | Czas |
|---|---|---|---|---|
| 82% | 53.3% | za duże, by mu ufać | 10:37 | |
| 7% | 44.3% | za duże, by mu ufać | 11:09 | |
| 6% | 52.1% | -1.0 może być przypadek | 11:49 | |
| 2% | 49.5% | za duże, by mu ufać | 11:01 | |
| 2% | 47.8% | -2.1 może być przypadek | 11:35 | |
| 1% | 49.3% | za duże, by mu ufać |
Ukończone razem
| Wybór | Wybierane | gier |
|---|---|---|
| 50% | 19,309 | |
| 19% | 7,446 | |
| 3% | 1,233 | |
| 3% | 1,078 |
Przedmiot 2Ostatni Przystanek
Ostatni Przystanek należy do zestawu, który wygrywa częściej: +4.3 na 100 gier, wobec +1.4 dla zestawu, który kończy najwięcej graczy.
| Wybór | Wybierane | Wygrane | Dodatkowe wygrane | Czas |
|---|---|---|---|---|
| 44% | 53.4% | +0.7 może być przypadek | 18:22 | |
| 34% | 55.5% | +2.6 może być przypadek | 17:38 | |
| 7% | 52.7% | -1.7 może być przypadek | 18:04 | |
| 7% | 44.4% | za duże, by mu ufać | 18:60 | |
| 1% | 55.7% | -0.9 może być przypadek | 17:29 | |
| 1% | 47.4% | za duże, by mu ufać | ||
| 1% | 57.5% | +0.1 może być przypadek | ||
| 1% | 54.6% | za duże, by mu ufać |
Ukończone razem
| Wybór | Wybierane | gier |
|---|---|---|
| 50% | 19,309 | |
| 19% | 7,446 | |
| 3% | 1,233 | |
| 3% | 1,078 |
Przedmiot 3Taniec Śmierci
Taniec Śmierci należy do zestawu, który wygrywa częściej: +4.3 na 100 gier, wobec +1.4 dla zestawu, który kończy najwięcej graczy.
| Wybór | Wybierane | Wygrane | Dodatkowe wygrane | Czas |
|---|---|---|---|---|
| 45% | 58.2% | +1.0 może być przypadek | 23:25 | |
| 22% | 60.2% | +3.3 może być przypadek | 23:15 | |
| 11% | 57.3% | -0.1 może być przypadek | 23:23 | |
| 5% | 59.1% | -1.3 może być przypadek | 23:13 | |
| 3% | 45.6% | za duże, by mu ufać | 25:11 | |
| 3% | 50.2% | za duże, by mu ufać | ||
| 2% | 55.7% | -3.1 może być przypadek | ||
| 2% | 51.1% | za duże, by mu ufać |
Ukończone razem
| Wybór | Wybierane | gier |
|---|---|---|
| 50% | 19,309 | |
| 19% | 7,446 | |
| 3% | 1,233 | |
| 3% | 1,078 |
Przedmiot 4Ostrze Zniszczonego Króla
Spośród wszystkiego, co tu zmierzyliśmy, najwięcej wygranych dodaje Ostrze Zniszczonego Króla: +0.7 na 100 gier. Taniec Śmierci, najczęstszy wybór, nie ma liczby do porównania.
| Wybór | Wybierane | Wygrane | Dodatkowe wygrane | Czas |
|---|---|---|---|---|
| 28% | 68.3% | +0.7 może być przypadek | 26:42 | |
| 27% | 61.1% | -2.4 wyraźna różnica | 27:42 | |
| 18% | 64.8% | +0.7 może być przypadek | ||
| 8% | 62.3% | +1.0 może być przypadek | 27:47 | |
| 6% | 63.5% | -0.2 może być przypadek | 27:59 |
Przedmiot 5Jak'Sho Zmienny
Dodatkowe wygrane tutaj: -0.4 na 100 gier. Żaden inny wybór nie ma wyraźnej przewagi nad tym.
| Wybór | Wybierane | Wygrane | Dodatkowe wygrane | Czas |
|---|---|---|---|---|
| 38% | 61.1% | -0.4 może być przypadek | 31:35 |
Przedmiot 6Kolosalna Hydra
| Wybór | Wybierane | Wygrane | Czas |
|---|---|---|---|
| 18% | 63.2% | 35:38 | |
| 15% | 64.3% | 35:26 | |
| 10% | 65.4% | 34:54 | |
| 6% | 61.5% | 35:20 | |
| 6% | 68.0% | 35:57 |
Kluczowa runaZdobywca
Dodatkowe wygrane tutaj: +6.9 na 100 gier. Żaden inny wybór nie ma wyraźnej przewagi nad tym.
| Wybór | Wybierane | Wygrane | Dodatkowe wygrane |
|---|---|---|---|
| 89% | 53.0% | +6.9 może być przypadek | |
| 7% | 44.9% | -7.7 wyraźna różnica | |
| 2% | 45.3% | -5.2 wyraźna różnica | |
| 1% | 49.9% | -2.4 wyraźna różnica |
Główny rząd 1Pochłonięcie Życia
Spośród wszystkiego, co tu zmierzyliśmy, najwięcej wygranych dodaje Pochłonięcie Życia: -2.5 na 100 gier. Triumf, najczęstszy wybór, nie ma liczby do porównania.
| Wybór | Wybierane | Wygrane | Dodatkowe wygrane |
|---|---|---|---|
| 90% | 53.0% | za duże, by mu ufać | |
| 9% | 45.1% | za duże, by mu ufać | |
| <1% | 53.3% | -2.5 może być przypadek |
Główny rząd 2Legenda: Żwawość
Dodatkowe wygrane tutaj: +5.7 na 100 gier. Żaden inny wybór nie ma wyraźnej przewagi nad tym.
| Wybór | Wybierane | Wygrane | Dodatkowe wygrane |
|---|---|---|---|
| 87% | 53.0% | +5.7 może być przypadek | |
| 8% | 45.1% | za duże, by mu ufać | |
| 2% | 53.7% | +1.1 wyraźna różnica | |
| 1% | 52.2% | -1.9 wyraźna różnica | |
| <1% | 41.3% | za duże, by mu ufać | |
| <1% | 47.5% | -0.4 wyraźna różnica |
Główny rząd 3Ostatni Bastion
Ostatni Bastion wygrywa częściej niż Ostateczny Cios, najczęstszy wybór: +2.7 wobec +0.3 na 100 gier. Różnica jest wyraźna.
| Wybór | Wybierane | Wygrane | Dodatkowe wygrane |
|---|---|---|---|
| 58% | 52.5% | +0.3 może być przypadek | |
| 30% | 54.0% | +2.7 wyraźna różnica | |
| 8% | 45.1% | za duże, by mu ufać | |
| 3% | 51.1% | -0.8 może być przypadek | |
| <1% | 44.3% | -6.1 wyraźna różnica | |
| <1% | 41.2% | -6.2 wyraźna różnica |
Ścieżka dodatkowaDominacja
Wybór z innej ścieżki run ma tu wyraźną przewagę (+2.1 na 100 gier), ale ścieżka zmienia się tylko z całą stroną.
| Wybór | Wybierane | Wygrane | Dodatkowe wygrane |
|---|---|---|---|
| 52% | 52.2% | -0.3 może być przypadek | |
| 22% | 53.9% | +2.1 wyraźna różnica | |
| 17% | 53.7% | +1.9 wyraźna różnica | |
| 8% | 45.5% | za duże, by mu ufać | |
| 1% | 49.3% | -2.0 może być przypadek |
Runy dodatkoweŁowca Skarbów + Niespodziewane Uderzenie
Łowca Skarbów + Niespodziewane Uderzenie wygrywa częściej niż Bezwzględny Łowca + Niespodziewane Uderzenie, najczęstszy wybór: +1.6 wobec -1.0 na 100 gier. To może być przypadek.
| Wybór | Wybierane | Wygrane | Dodatkowe wygrane |
|---|---|---|---|
| 94% | 52.1% | -1.0 może być przypadek | |
| 4% | 54.4% | +1.6 może być przypadek | |
| 1% | 55.2% | 0.0 może być przypadek |
Odłamek atakuPrędkość ataku
Prędkość ataku wygrywa częściej niż Siła Adaptacyjna, najczęstszy wybór: +1.0 wobec -0.8 na 100 gier. To może być przypadek.
| Wybór | Wybierane | Wygrane | Dodatkowe wygrane |
|---|---|---|---|
| 91% | 52.2% | -0.8 może być przypadek | |
| 8% | 52.8% | +1.0 może być przypadek | |
| <1% | 50.7% | -2.4 może być przypadek |
Odłamek elastycznySkalowanie zdrowia
Skalowanie zdrowia wygrywa częściej niż Siła Adaptacyjna, najczęstszy wybór: +1.1 wobec +0.4 na 100 gier. To może być przypadek.
| Wybór | Wybierane | Wygrane | Dodatkowe wygrane |
|---|---|---|---|
| 98% | 52.3% | +0.4 może być przypadek | |
| 1% | 52.7% | +1.1 może być przypadek | |
| 1% | 49.1% | -2.5 może być przypadek |
Odłamek obronyZdrowie
Dodatkowe wygrane tutaj: +2.3 na 100 gier. Żaden inny wybór nie ma wyraźnej przewagi nad tym.
Gracze Mistrz+ wybierają to: 50% ich gier. We wszystkich rangach najczęściej wybierane jest Skalowanie zdrowia.
| Wybór | Wybierane | Wygrane | Dodatkowe wygrane |
|---|---|---|---|
| 68% | 51.7% | -2.2 wyraźna różnica | |
| 28% | 53.6% | +2.3 może być przypadek | |
| 4% | 51.6% | +0.4 wyraźna różnica |
EQW
UmiejętnościE > Q > W
E > Q > W wygrywa częściej niż Q > E > W, najczęstszy wybór: +3.1 wobec -2.4 na 100 gier. Różnica jest wyraźna.
| Wybór | Wybierane | Wygrane | Dodatkowe wygrane |
|---|---|---|---|
| QEWQ + E + W | 79% | 52.1% | -2.4 może być przypadek |
| EQWE + Q + W | 20% | 55.1% | +3.1 wyraźna różnica |
| QWEQ + W + E | 1% | 43.3% | za duże, by mu ufać |
| EWQE + W + Q | <1% | 47.9% | -3.0 może być przypadek |
Poziomy od 1 do 18
- 1Q
- 2E
- 3W
- 4Q
- 5Q
- 6R
- 7Q
- 8E
- 9Q
- 10E
- 11R
- 12E
- 13E
- 14W
- 15W
- 16R
- 17W
- 18W
Najpierw Q: 52.0% wygranych. Najpierw E: 58.8% wygranych (wygrywały częściej).
CzaryBłysk + Bariera
Błysk + Bariera wygrywa częściej niż Błysk + Podpalenie, najczęstszy wybór: +2.2 wobec -1.0 na 100 gier. Różnica jest wyraźna.
| Wybór | Wybierane | Wygrane | Dodatkowe wygrane |
|---|---|---|---|
| 64% | 51.9% | -1.0 może być przypadek | |
| 20% | 54.2% | +2.2 wyraźna różnica | |
| 8% | 50.2% | -1.6 może być przypadek | |
| 3% | 52.4% | -1.4 może być przypadek | |
| 1% | 56.3% | +2.1 wyraźna różnica | |
| 1% | 50.1% | -0.3 może być przypadek | |
| 1% | 54.8% | -0.6 może być przypadek | |
| 1% | 49.3% | -1.2 może być przypadek |
Build Katarina Top
patch 16.21- wygranych
- 49.0%
- gier
- 12,281
- Wpływ na wygrane
- -0.9
- Pickrate
- 0.1%
Przedmioty startoweŁuk Dorana + Mikstura Zdrowia x2
Łuk Dorana + Mikstura Zdrowia x2 wygrywa częściej niż Ostrze Dorana + Mikstura Zdrowia, najczęstszy wybór: +2.0 wobec +0.9 na 100 gier. To może być przypadek.
| Wybór | Wybierane | Wygrane | Dodatkowe wygrane |
|---|---|---|---|
| 54% | 49.6% | +0.9 może być przypadek | |
| 16% | 47.8% | -2.3 wyraźna różnica | |
| 16% | 49.3% | -0.4 może być przypadek | |
| 5% | 48.8% | +0.4 może być przypadek | |
| 4% | 52.7% | +2.0 może być przypadek | |
| 2% | 47.5% | -0.4 może być przypadek | |
| 1% | 48.3% | -0.4 może być przypadek | |
| 1% | 53.3% | +0.7 może być przypadek |
ButyObuwie Merkurego
Obuwie Merkurego wygrywa częściej niż Pancerniaki, najczęstszy wybór: +1.5 wobec +1.3 na 100 gier. To może być przypadek.
| Wybór | Wybierane | Wygrane | Dodatkowe wygrane | Czas |
|---|---|---|---|---|
| 29% | 50.7% | +1.3 może być przypadek | 15:34 | |
| 29% | 48.2% | -3.8 wyraźna różnica | 14:15 | |
| 20% | 54.5% | +1.3 może być przypadek | 14:47 | |
| 19% | 51.2% | +1.5 może być przypadek | 16:03 | |
| 2% | 44.2% | -2.5 może być przypadek | 15:53 |
Przeciw drużynie z przewagą AD
| Wybór | Wybierane | Wygrane | Wynik |
|---|---|---|---|
| 32% | 51.9% | najczęściej kupowane | |
| 21% | 49.3% | wyrównane | |
| 15% | 54.6% | wyrównane | |
| 4% | 51.5% | wyrównane |
Przeciw drużynie z przewagą AP
| Wybór | Wybierane | Wygrane | Wynik |
|---|---|---|---|
| 31% | 52.4% | najczęściej kupowane | |
| 21% | 46.2% | wyrównane | |
| 14% | 57.7% | wyrównane | |
| 6% | 45.7% | wyrównane |
Kupowane częściej przeciw jednemu typowi obrażeń
| Wybór | Drużyna AD | Drużyna AP |
|---|---|---|
| 4% | 31% | |
| 32% | 6% | |
| 1% | 8% | |
| 16% | 10% |
Przedmiot 1Pogromca Krakenów
Dodatkowe wygrane tutaj: +3.7 na 100 gier. Żaden inny wybór nie ma wyraźnej przewagi nad tym.
| Wybór | Wybierane | Wygrane | Dodatkowe wygrane | Czas |
|---|---|---|---|---|
| 46% | 51.1% | +3.7 może być przypadek | 11:32 | |
| 22% | 48.9% | -3.0 wyraźna różnica | 11:30 | |
| 18% | 48.3% | -0.1 wyraźna różnica | 12:34 | |
| 6% | 48.3% | -3.9 wyraźna różnica | 11:44 | |
| 3% | 48.4% | -2.3 wyraźna różnica | 11:29 | |
| 1% | 44.4% | -3.6 wyraźna różnica |
Ukończone razem
| Wybór | Wybierane | gier |
|---|---|---|
| 37% | 2,115 | |
| 8% | 435 | |
| 7% | 402 | |
| 6% | 343 |
Przedmiot 2Ostrze Zniszczonego Króla
Dodatkowe wygrane tutaj: +2.6 na 100 gier. Żaden inny wybór nie ma wyraźnej przewagi nad tym.
| Wybór | Wybierane | Wygrane | Dodatkowe wygrane | Czas |
|---|---|---|---|---|
| 32% | 53.5% | +2.6 może być przypadek | 20:16 | |
| 22% | 49.7% | -4.1 może być przypadek | 20:18 | |
| 16% | 50.3% | +0.3 może być przypadek | 20:46 | |
| 13% | 53.5% | +1.6 może być przypadek | 19:50 | |
| 2% | 51.0% | -1.7 może być przypadek | 19:30 | |
| 2% | 50.0% | -3.6 może być przypadek | ||
| 1% | 73.0% | kupowane już przy prowadzeniu | ||
| 1% | 52.1% | -1.7 może być przypadek |
Ukończone razem
| Wybór | Wybierane | gier |
|---|---|---|
| 37% | 2,115 | |
| 8% | 435 | |
| 7% | 402 | |
| 6% | 343 |
Przedmiot 3Ostatni Przystanek
Dodatkowe wygrane tutaj: +3.3 na 100 gier. Żaden inny wybór nie ma wyraźnej przewagi nad tym.
| Wybór | Wybierane | Wygrane | Dodatkowe wygrane | Czas |
|---|---|---|---|---|
| 37% | 60.4% | +3.3 może być przypadek | 25:41 | |
| 13% | 58.4% | +1.4 może być przypadek | 25:41 | |
| 10% | 47.7% | -3.4 może być przypadek | 27:01 | |
| 8% | 52.7% | -3.6 może być przypadek | 26:05 | |
| 5% | 59.9% | -2.0 może być przypadek | 24:06 | |
| 4% | 53.4% | -0.8 może być przypadek | ||
| 3% | 59.0% | -0.4 może być przypadek | ||
| 3% | 79.3% | kupowane już przy prowadzeniu |
Ukończone razem
| Wybór | Wybierane | gier |
|---|---|---|
| 37% | 2,115 | |
| 8% | 435 | |
| 7% | 402 | |
| 6% | 343 |
Przedmiot 4Taniec Śmierci
Dodatkowe wygrane tutaj: -0.2 na 100 gier. Żaden inny wybór nie ma wyraźnej przewagi nad tym.
| Wybór | Wybierane | Wygrane | Dodatkowe wygrane | Czas |
|---|---|---|---|---|
| 54% | 65.5% | -0.2 może być przypadek | 30:14 |
Przedmiot 5Kolosalna Hydra
| Wybór | Wybierane | Wygrane | Czas |
|---|---|---|---|
| 31% | 68.6% | 34:38 |
Przedmiot 6Kostur Pustki
| Wybór | Wybierane | Wygrane | Czas |
|---|---|---|---|
| 11% | - | 34:49 | |
| 7% | - | 37:12 | |
| 7% | - | 36:00 | |
| 6% | - | 36:23 | |
| 5% | - | 37:19 |
Kluczowa runaZdobywca
Dodatkowe wygrane tutaj: +3.3 na 100 gier. Żaden inny wybór nie ma wyraźnej przewagi nad tym.
| Wybór | Wybierane | Wygrane | Dodatkowe wygrane |
|---|---|---|---|
| 69% | 50.3% | +3.3 może być przypadek | |
| 24% | 47.1% | -2.4 wyraźna różnica | |
| 3% | 48.6% | -3.9 wyraźna różnica | |
| 1% | 39.1% | -5.0 wyraźna różnica | |
| 1% | 47.4% | -0.8 może być przypadek | |
| 1% | 45.5% | -2.3 może być przypadek |
Główny rząd 1Triumf
Dodatkowe wygrane tutaj: +3.4 na 100 gier. Żaden inny wybór nie ma wyraźnej przewagi nad tym.
| Wybór | Wybierane | Wygrane | Dodatkowe wygrane |
|---|---|---|---|
| 69% | 50.3% | +3.4 może być przypadek | |
| 27% | 47.4% | -2.7 wyraźna różnica | |
| 1% | 38.9% | -4.7 wyraźna różnica |
Główny rząd 2Legenda: Żwawość
Dodatkowe wygrane tutaj: +3.2 na 100 gier. Żaden inny wybór nie ma wyraźnej przewagi nad tym.
| Wybór | Wybierane | Wygrane | Dodatkowe wygrane |
|---|---|---|---|
| 65% | 50.3% | +3.2 może być przypadek | |
| 25% | 47.3% | -3.0 wyraźna różnica | |
| 3% | 51.5% | +1.7 może być przypadek | |
| 2% | 46.4% | -2.8 wyraźna różnica | |
| 2% | 46.7% | -0.3 może być przypadek | |
| 1% | 41.1% | -3.9 wyraźna różnica |
Główny rząd 3Ostatni Bastion
Ostatni Bastion wygrywa częściej niż Ostateczny Cios, najczęstszy wybór: +3.6 wobec +0.3 na 100 gier. Różnica jest wyraźna.
| Wybór | Wybierane | Wygrane | Dodatkowe wygrane |
|---|---|---|---|
| 46% | 49.2% | +0.3 może być przypadek | |
| 26% | 47.5% | -2.2 może być przypadek | |
| 20% | 52.6% | +3.6 wyraźna różnica | |
| 4% | 50.3% | +1.1 może być przypadek | |
| 1% | 37.7% | -3.7 może być przypadek | |
| 1% | 40.9% | -3.8 może być przypadek | |
| 1% | 43.7% | -5.3 wyraźna różnica |
Ścieżka dodatkowaDominacja
Dodatkowe wygrane tutaj: 0.0 na 100 gier. Żaden inny wybór nie ma wyraźnej przewagi nad tym.
| Wybór | Wybierane | Wygrane | Dodatkowe wygrane |
|---|---|---|---|
| 43% | 49.0% | 0.0 może być przypadek | |
| 28% | 51.3% | +2.5 może być przypadek | |
| 25% | 47.2% | -2.6 może być przypadek | |
| 3% | 42.8% | -1.9 może być przypadek | |
| 2% | 56.7% | +0.8 może być przypadek |
Runy dodatkoweBezwzględny Łowca + Niespodziewane Uderzenie
Dodatkowe wygrane tutaj: +1.6 na 100 gier. Żaden inny wybór nie ma wyraźnej przewagi nad tym.
| Wybór | Wybierane | Wygrane | Dodatkowe wygrane |
|---|---|---|---|
| 94% | 49.0% | +1.6 może być przypadek | |
| 4% | 52.0% | +0.7 może być przypadek |
Odłamek atakuPrędkość ataku
Prędkość ataku wygrywa częściej niż Siła Adaptacyjna, najczęstszy wybór: +2.1 wobec -1.6 na 100 gier. To może być przypadek.
| Wybór | Wybierane | Wygrane | Dodatkowe wygrane |
|---|---|---|---|
| 91% | 49.0% | -1.6 może być przypadek | |
| 8% | 51.5% | +2.1 może być przypadek |
Odłamek elastycznySkalowanie zdrowia
Skalowanie zdrowia wygrywa częściej niż Siła Adaptacyjna, najczęstszy wybór: +1.7 wobec -1.4 na 100 gier. To może być przypadek.
| Wybór | Wybierane | Wygrane | Dodatkowe wygrane |
|---|---|---|---|
| 97% | 49.2% | -1.4 może być przypadek | |
| 2% | 48.8% | +1.7 może być przypadek | |
| 1% | 46.9% | +0.2 może być przypadek |
Odłamek obronyZdrowie
Zdrowie wygrywa częściej niż Skalowanie zdrowia, najczęstszy wybór: +2.6 wobec -2.3 na 100 gier. Różnica jest wyraźna.
| Wybór | Wybierane | Wygrane | Dodatkowe wygrane |
|---|---|---|---|
| 77% | 48.9% | -2.3 może być przypadek | |
| 19% | 50.4% | +2.6 wyraźna różnica | |
| 4% | 48.1% | +0.4 może być przypadek |
EQW
UmiejętnościE > Q > W
E > Q > W wygrywa częściej niż Q > E > W, najczęstszy wybór: +2.1 wobec -0.8 na 100 gier. To może być przypadek.
| Wybór | Wybierane | Wygrane | Dodatkowe wygrane |
|---|---|---|---|
| QEWQ + E + W | 84% | 49.3% | -0.8 może być przypadek |
| EQWE + Q + W | 14% | 49.9% | +2.1 może być przypadek |
| QWEQ + W + E | 1% | 41.7% | za duże, by mu ufać |
Poziomy od 1 do 18
- 1Q
- 2E
- 3W
- 4Q
- 5Q
- 6R
- 7Q
- 8E
- 9Q
- 10E
- 11R
- 12E
- 13E
- 14W
- 15W
- 16R
- 17W
- 18W
Najpierw Q: 52.1% wygranych. Najpierw E: 38.3% wygranych (wygrywały częściej).
CzaryPodpalenie + Bariera
Podpalenie + Bariera wygrywa częściej niż Błysk + Podpalenie, najczęstszy wybór: +3.0 wobec +0.7 na 100 gier. To może być przypadek.
| Wybór | Wybierane | Wygrane | Dodatkowe wygrane |
|---|---|---|---|
| 85% | 49.2% | +0.7 może być przypadek | |
| 7% | 47.6% | -3.0 wyraźna różnica | |
| 3% | 50.6% | +0.5 może być przypadek | |
| 2% | 47.6% | -1.8 może być przypadek | |
| 1% | 46.9% | +0.2 może być przypadek | |
| 1% | 63.5% | +3.0 może być przypadek |
Build Katarina Wsparcie
patch 16.21- wygranych
- 46.2%
- gier
- 6,756
- Wpływ na wygrane
- -3.0
- Pickrate
- 0.0%
Przedmioty startoweMikstura Zdrowia x2 + Atlas Świata
Dodatkowe wygrane tutaj: +2.0 na 100 gier. Żaden inny wybór nie ma wyraźnej przewagi nad tym.
| Wybór | Wybierane | Wygrane | Dodatkowe wygrane |
|---|---|---|---|
| 86% | 45.6% | +2.0 może być przypadek | |
| 6% | 39.2% | -3.2 wyraźna różnica | |
| 4% | 43.0% | +0.4 może być przypadek | |
| 1% | 37.3% | -1.8 może być przypadek | |
| 1% | 43.8% | +1.1 może być przypadek |
ButyPancerniaki
Pancerniaki wygrywa częściej niż Obuwie Maga, najczęstszy wybór: +1.5 wobec -1.1 na 100 gier. To może być przypadek.
| Wybór | Wybierane | Wygrane | Dodatkowe wygrane | Czas |
|---|---|---|---|---|
| 68% | 45.4% | -1.1 może być przypadek | 14:38 | |
| 12% | 50.3% | +1.2 może być przypadek | 15:19 | |
| 9% | 44.2% | -0.5 może być przypadek | 16:48 | |
| 8% | 45.0% | +1.5 może być przypadek | 16:56 | |
| 2% | 47.7% | -2.8 może być przypadek | 15:27 |
Przeciw drużynie z przewagą AD
| Wybór | Wybierane | Wygrane | Wynik |
|---|---|---|---|
| 50% | 48.9% | najczęściej kupowane | |
| 9% | 49.3% | wyrównane | |
| 9% | 42.9% | wyrównane | |
| 4% | 46.9% | wyrównane |
Przeciw drużynie z przewagą AP
| Wybór | Wybierane | Wygrane | Wynik |
|---|---|---|---|
| 52% | 38.4% | najczęściej kupowane | |
| 12% | 47.6% | wyrównane | |
| 9% | 44.9% | za mało gier | |
| 3% | 25.0% | za mało gier |
Kupowane częściej przeciw jednemu typowi obrażeń
| Wybór | Drużyna AD | Drużyna AP |
|---|---|---|
| 4% | 12% | |
| 9% | 3% | |
| 13% | 17% |
Przedmiot 1Pogromca Krakenów
Pogromca Krakenów należy do zestawu, który wygrywa częściej: +3.5 na 100 gier, wobec -0.9 dla zestawu, który kończy najwięcej graczy.
| Wybór | Wybierane | Wygrane | Dodatkowe wygrane | Czas |
|---|---|---|---|---|
| 41% | 45.1% | -0.4 może być przypadek | 12:25 | |
| 26% | 45.6% | +0.4 może być przypadek | 11:57 | |
| 14% | 41.0% | -2.3 może być przypadek | 12:58 | |
| 7% | 50.1% | +0.3 może być przypadek | 12:20 | |
| 3% | 41.1% | -3.3 może być przypadek | 12:53 | |
| 2% | 50.5% | -1.1 może być przypadek | ||
| 2% | 43.2% | -0.2 może być przypadek |
Ukończone razem
| Wybór | Wybierane | gier |
|---|---|---|
| 15% | 415 | |
| 14% | 385 | |
| 8% | 223 | |
| 5% | 125 |
Przedmiot 2Ostrze Zniszczonego Króla
Ostrze Zniszczonego Króla należy do zestawu, który wygrywa częściej: +3.5 na 100 gier, wobec -0.9 dla zestawu, który kończy najwięcej graczy.
| Wybór | Wybierane | Wygrane | Dodatkowe wygrane | Czas |
|---|---|---|---|---|
| 48% | 44.7% | -0.7 może być przypadek | 21:30 | |
| 14% | 47.5% | +1.2 może być przypadek | 20:59 | |
| 7% | 48.1% | -1.5 może być przypadek | 21:01 | |
| 5% | 37.8% | -3.6 może być przypadek | 21:05 | |
| 3% | 53.2% | -0.8 może być przypadek | 20:46 | |
| 3% | 42.8% | -1.3 może być przypadek | ||
| 3% | 69.2% | kupowane już przy prowadzeniu | ||
| 3% | 54.0% | +0.8 może być przypadek |
Ukończone razem
| Wybór | Wybierane | gier |
|---|---|---|
| 15% | 415 | |
| 14% | 385 | |
| 8% | 223 | |
| 5% | 125 |
Przedmiot 3Ostatni Przystanek
Ostatni Przystanek należy do zestawu, który wygrywa częściej: +3.5 na 100 gier, wobec -0.9 dla zestawu, który kończy najwięcej graczy.
| Wybór | Wybierane | Wygrane | Dodatkowe wygrane | Czas |
|---|---|---|---|---|
| 22% | 47.7% | -0.3 może być przypadek | 27:35 | |
| 16% | 52.2% | +2.5 może być przypadek | 26:43 | |
| 12% | 47.5% | -0.1 może być przypadek | 27:49 | |
| 10% | 54.0% | -2.9 może być przypadek | 25:26 | |
| 6% | 40.9% | -2.3 może być przypadek | 27:56 | |
| 5% | 51.6% | -0.4 może być przypadek | ||
| 4% | 73.3% | kupowane już przy prowadzeniu | ||
| 3% | 53.5% | +1.0 może być przypadek |
Ukończone razem
| Wybór | Wybierane | gier |
|---|---|---|
| 15% | 415 | |
| 14% | 385 | |
| 8% | 223 | |
| 5% | 125 |
Przedmiot 4Taniec Śmierci
| Wybór | Wybierane | Wygrane | Czas |
|---|---|---|---|
| 43% | 62.5% | 31:13 |
Przedmiot 5Zabójczy Kapelusz Rabadona
| Wybór | Wybierane | Wygrane | Czas |
|---|---|---|---|
| 20% | 58.8% | 33:18 |
Przedmiot 6Kostur Pustki
| Wybór | Wybierane | Wygrane | Czas |
|---|---|---|---|
| 12% | - | 39:21 |
Kluczowa runaMroczne Żniwa
Mroczne Żniwa wygrywa częściej niż Elektryzacja, najczęstszy wybór: +1.7 wobec -1.7 na 100 gier. To może być przypadek.
| Wybór | Wybierane | Wygrane | Dodatkowe wygrane |
|---|---|---|---|
| 42% | 42.6% | -1.7 może być przypadek | |
| 29% | 45.0% | 0.0 może być przypadek | |
| 25% | 46.5% | +1.7 może być przypadek |
Główny rząd 1Niespodziewane Uderzenie
Dodatkowe wygrane tutaj: -0.4 na 100 gier. Żaden inny wybór nie ma wyraźnej przewagi nad tym.
| Wybór | Wybierane | Wygrane | Dodatkowe wygrane |
|---|---|---|---|
| 66% | 43.9% | -0.4 może być przypadek | |
| 30% | 45.4% | +0.3 może być przypadek |
Główny rząd 2Szósty Zmysł
Szósty Zmysł wygrywa częściej niż Makabryczne Pamiątki, najczęstszy wybór: +2.0 wobec -1.0 na 100 gier. To może być przypadek.
| Wybór | Wybierane | Wygrane | Dodatkowe wygrane |
|---|---|---|---|
| 59% | 43.7% | -1.0 może być przypadek | |
| 27% | 44.6% | -0.4 może być przypadek | |
| 4% | 49.5% | +2.0 może być przypadek | |
| 3% | 42.6% | +0.2 może być przypadek | |
| 2% | 51.8% | -0.4 może być przypadek | |
| 1% | 51.4% | -0.1 może być przypadek |
Główny rząd 3Bezwzględny Łowca
Dodatkowe wygrane tutaj: -0.2 na 100 gier. Żaden inny wybór nie ma wyraźnej przewagi nad tym.
| Wybór | Wybierane | Wygrane | Dodatkowe wygrane |
|---|---|---|---|
| 59% | 43.8% | -0.2 może być przypadek | |
| 22% | 44.9% | +0.1 może być przypadek | |
| 7% | 44.1% | -1.7 może być przypadek | |
| 5% | 47.1% | -0.3 może być przypadek | |
| 2% | 42.1% | -1.4 może być przypadek | |
| 2% | 54.0% | +0.5 może być przypadek | |
| 1% | 39.0% | -1.9 może być przypadek |
Ścieżka dodatkowaPrecyzja
Dodatkowe wygrane tutaj: +0.2 na 100 gier. Żaden inny wybór nie ma wyraźnej przewagi nad tym.
| Wybór | Wybierane | Wygrane | Dodatkowe wygrane |
|---|---|---|---|
| 61% | 44.4% | +0.2 może być przypadek | |
| 24% | 44.9% | +0.5 może być przypadek | |
| 9% | 45.1% | -0.9 może być przypadek | |
| 4% | 41.9% | -0.4 może być przypadek | |
| 2% | 43.6% | -0.9 może być przypadek |
Runy dodatkoweOdcięcie + Triumf
Odcięcie + Triumf wygrywa częściej niż Ostateczny Cios + Triumf, najczęstszy wybór: +0.9 wobec -1.2 na 100 gier. To może być przypadek.
| Wybór | Wybierane | Wygrane | Dodatkowe wygrane |
|---|---|---|---|
| 94% | 44.2% | -1.2 może być przypadek | |
| 3% | 43.6% | +0.9 może być przypadek |
Odłamek atakuPrzyspieszenie umiejętności
Przyspieszenie umiejętności wygrywa częściej niż Siła Adaptacyjna, najczęstszy wybór: +2.0 wobec +0.4 na 100 gier. To może być przypadek.
| Wybór | Wybierane | Wygrane | Dodatkowe wygrane |
|---|---|---|---|
| 92% | 44.3% | +0.4 może być przypadek | |
| 5% | 43.9% | -1.9 może być przypadek | |
| 3% | 52.0% | +2.0 może być przypadek |
Odłamek elastycznyPrędkość ruchu
Prędkość ruchu wygrywa częściej niż Siła Adaptacyjna, najczęstszy wybór: +1.4 wobec -1.2 na 100 gier. To może być przypadek.
| Wybór | Wybierane | Wygrane | Dodatkowe wygrane |
|---|---|---|---|
| 96% | 44.3% | -1.2 może być przypadek | |
| 3% | 49.1% | +1.4 może być przypadek |
Odłamek obronyNieustępliwość i odporność na spowolnienia
Nieustępliwość i odporność na spowolnienia wygrywa częściej niż Skalowanie zdrowia, najczęstszy wybór: +2.2 wobec -2.0 na 100 gier. Różnica jest wyraźna.
| Wybór | Wybierane | Wygrane | Dodatkowe wygrane |
|---|---|---|---|
| 74% | 43.8% | -2.0 może być przypadek | |
| 18% | 46.1% | +1.1 może być przypadek | |
| 7% | 47.2% | +2.2 wyraźna różnica |
EQW
UmiejętnościE > Q > W
E > Q > W wygrywa częściej niż Q > E > W, najczęstszy wybór: +2.0 wobec -0.5 na 100 gier. To może być przypadek.
| Wybór | Wybierane | Wygrane | Dodatkowe wygrane |
|---|---|---|---|
| QEWQ + E + W | 86% | 44.8% | -0.5 może być przypadek |
| EQWE + Q + W | 11% | 46.4% | +2.0 może być przypadek |
| QWEQ + W + E | 2% | 45.7% | -3.1 może być przypadek |
CzaryBłysk + Uzdrowienie
Błysk + Uzdrowienie wygrywa częściej niż Błysk + Podpalenie, najczęstszy wybór: +0.6 wobec +0.1 na 100 gier. To może być przypadek.
| Wybór | Wybierane | Wygrane | Dodatkowe wygrane |
|---|---|---|---|
| 85% | 44.3% | +0.1 może być przypadek | |
| 6% | 43.8% | -1.1 może być przypadek | |
| 3% | 45.7% | +0.3 może być przypadek | |
| 2% | 51.6% | +0.6 może być przypadek |
Najlepsi gracze Katarina
Zobacz wszystkich (25,609)Zwykła gra na Mid
7,810 gierNa tle wszystkich bohaterów na Mid
- Top 4% Zabójstwa 10.5
- Top 8% Udział w zab. 46%
- Dolne 16% Farma / min 6.1
- Śmierci
- 7.2 Najwięcej 16%
- Asysty
- 5.6 Dolne 29%
- Solo zabójstwa
- 3.5 Top 13%
- Obr. drużyny
- 25% Top 18%
- Obr. / min
- 919 Top 18%
- Złoto / min
- 436 Top 25%
- Wizja / min
- 0.69 Dolne 45%
- Totemy Kontroli
- 0.7 Dolne 30%
- Pierwsza krew
- 11% Top 42%
Przeciw rywalowi z linii
- Poziom 6 w 5:22
- Poziom 11 w 15:04
Środkowa gra w każdej minucie
Zadane obrażenia
Magiczne 82% Fizyczne 18%Śmierć od
Fizyczne 52% Magiczne 40% Nieuchronne 8%Zwykła gra na Bot
65,920 gier patch 16.21Na tle wszystkich bohaterów na Bot
- Top 4% Zabójstwa 11.6
- Top 4% Udział w zab. 51%
- Dolne 9% Totemy Kontroli 0.3
- Śmierci
- 7.7 Najwięcej 39%
- Asysty
- 6.8 Dolne 25%
- Solo zabójstwa
- 1.8 Top 16%
- Obr. drużyny
- 25% Top 4%
- Obr. / min
- 962 Top 5%
- Farma / min
- 6.2 Top 47%
- Złoto / min
- 489 Top 9%
- Wizja / min
- 0.62 Dolne 24%
- Pierwsza krew
- 14% Top 42%
Przeciw rywalowi z linii
- Poziom 6 w 7:39
- Poziom 11 w 18:41
Środkowa gra w każdej minucie
Zadane obrażenia
Magiczne 48% Fizyczne 52%Śmierć od
Fizyczne 56% Magiczne 35% Nieuchronne 9%Zwykła gra na Top
11,950 gier patch 16.21Na tle wszystkich bohaterów na Top
- Top 2% Zabójstwa 8.8
- Top 8% Solo zabójstwa 3.7
- Dolne 20% Totemy Kontroli 0.5
- Śmierci
- 7.6 Najwięcej 23%
- Asysty
- 5.3 Dolne 32%
- Udział w zab.
- 39% Top 13%
- Obr. drużyny
- 24% Top 16%
- Obr. / min
- 893 Top 13%
- Farma / min
- 6.2 Dolne 39%
- Złoto / min
- 420 Top 19%
- Wizja / min
- 0.73 Dolne 28%
- Pierwsza krew
- 13% Top 44%
Przeciw rywalowi z linii
- Poziom 6 w 5:30
- Poziom 11 w 13:46
Środkowa gra w każdej minucie
Zadane obrażenia
Magiczne 61% Fizyczne 39%Śmierć od
Fizyczne 54% Magiczne 37% Nieuchronne 9%Matchupy i sojusznicy pochodzą z gier Katarina na Mid.
Matchupy i sojusznicy pochodzą z gier Katarina na Mid.
-
Katarina z Kayle: +2.1 wygrane na 100 gier (zakres 1.0-3.2) · 7,840 gier · Zmierzone · 2% tej wartości jest pożyczone od podobnych bohaterów -
Katarina z Teemo: +1.84 wygrane na 100 gier (zakres 1.23-2.45) · 26,589 gier · Zmierzone · 1% tej wartości jest pożyczone od podobnych bohaterów -
Katarina z Ornn: +1.57 wygrane na 100 gier (zakres 0.61-2.54) · 10,229 gier · Zmierzone · 2% tej wartości jest pożyczone od podobnych bohaterów
-
Katarina z K'Sante: -4.5 wygrane na 100 gier (zakres od -5.6 do -3.4) · 7,548 gier · Zmierzone · 3% tej wartości jest pożyczone od podobnych bohaterów -
Katarina z Rumble: -3.7 wygrane na 100 gier (zakres od -5.3 do -2.1) · 3,445 gier · Zmierzone · 5% tej wartości jest pożyczone od podobnych bohaterów -
Katarina z Riven: -2.3 wygrane na 100 gier (zakres od -3.5 do -1.1) · 6,496 gier · Zmierzone · 3% tej wartości jest pożyczone od podobnych bohaterów
-
Katarina z Amumu: +3.79 wygrane na 100 gier (zakres 3.00-4.59) · 15,283 gry · Zmierzone · 1% tej wartości jest pożyczone od podobnych bohaterów -
Katarina z Sejuani: +2.8 wygrane na 100 gier (zakres 1.7-3.8) · 9,001 gier · Zmierzone · 2% tej wartości jest pożyczone od podobnych bohaterów -
Katarina z Zac: +2.5 wygrane na 100 gier (zakres 1.4-3.5) · 8,090 gier · Zmierzone · 2% tej wartości jest pożyczone od podobnych bohaterów
-
Katarina z Rengar: -4.09 wygrane na 100 gier (zakres od -5.00 do -3.18) · 11,483 gry · Zmierzone · 2% tej wartości jest pożyczone od podobnych bohaterów -
Katarina z Qiyana: -3.89 wygrane na 100 gier (zakres od -4.67 do -3.11) · 15,888 gier · Zmierzone · 1% tej wartości jest pożyczone od podobnych bohaterów -
Katarina z Locke: -3.7 wygrane na 100 gier (zakres od -5.4 do -2.0) · 3,211 gier · Zmierzone · 6% tej wartości jest pożyczone od podobnych bohaterów
-
Katarina z Kog'Maw: +2.6 wygrane na 100 gier (zakres 1.5-3.8) · 7,167 gier · Zmierzone · 3% tej wartości jest pożyczone od podobnych bohaterów -
Katarina z Zeri: +2.59 wygrane na 100 gier (zakres 1.60-3.57) · 9,847 gier · Zmierzone · 2% tej wartości jest pożyczone od podobnych bohaterów -
Katarina z Sivir: +1.87 wygrane na 100 gier (zakres 0.95-2.79) · 11,432 gry · Zmierzone · 2% tej wartości jest pożyczone od podobnych bohaterów
-
Katarina z Ezreal: -3.57 wygrane na 100 gier (zakres od -4.11 do -3.02) · 33,883 gry · Zmierzone · 1% tej wartości jest pożyczone od podobnych bohaterów -
Katarina z Draven: -2.31 wygrane na 100 gier (zakres od -3.21 do -1.42) · 12,042 gry · Zmierzone · 2% tej wartości jest pożyczone od podobnych bohaterów -
Katarina z Corki: -2.1 wygrane na 100 gier (zakres od -3.5 do -0.7) · 4,612 gier · Zmierzone · 4% tej wartości jest pożyczone od podobnych bohaterów
-
Katarina z Braum: +3.70 wygrane na 100 gier (zakres 2.85-4.56) · 13,118 gier · Zmierzone · 2% tej wartości jest pożyczone od podobnych bohaterów -
Katarina z Nami: +2.99 wygrane na 100 gier (zakres 2.31-3.67) · 21,159 gier · Zmierzone · 1% tej wartości jest pożyczone od podobnych bohaterów -
Katarina z Taric: +2.8 wygrane na 100 gier (zakres 1.3-4.4) · 3,845 gier · Zmierzone · 5% tej wartości jest pożyczone od podobnych bohaterów
-
Katarina z Orianna: -5.8 wygrane na 100 gier (zakres od -9.4 do -2.1) · 522 gry · Łączone · 28% tej wartości jest pożyczone od podobnych bohaterów -
Katarina z Mel: -5.2 wygrane na 100 gier (zakres od -6.3 do -4.1) · 7,950 gier · Zmierzone · 2% tej wartości jest pożyczone od podobnych bohaterów -
Katarina z Zoe: -4.3 wygrane na 100 gier (zakres od -6.2 do -2.4) · 2,418 gier · Zmierzone · 8% tej wartości jest pożyczone od podobnych bohaterów
Inne picki na Mid
Wszyscy (173)- ARAM C #161
-
59 Katarina -
84 Ekko -
71 Veigar -
69 Hwei -
69 Vladimir -
69 Xerath -
67 Ahri