League of Legends Katarina için build
Katarina Mid build
Az oynanan ama daha çok kazanan build.
- galibiyet
- 49.3%
- maç
- 21,373
- Kazanma etkisi
- -0.6
- Seçilme oranı
- 3.0%
Başlangıç eşyalarıKara Mühür + Can İksiri x3
Kara Mühür + Can İksiri x3: en çok seçilenden (Kara Mühür + Doldurulabilir İksir) daha sık kazanıyor. 100 maçta +3.1, en çok seçilende +0.5. Fark net.
| Seçim | Seçilme | Kazanılan | Ek galibiyet |
|---|---|---|---|
| 37% | 50.8% | +0.5 şans olabilir | |
| 25% | 52.2% | -0.4 net fark | |
| 15% | 48.3% | -1.5 net fark | |
| 11% | 54.4% | +1.0 şans olabilir | |
| 4% | 59.4% | +3.1 net fark | |
| 1% | 46.9% | +1.5 şans olabilir | |
| 1% | 63.2% | -1.3 net fark | |
| 1% | 46.7% | -0.2 şans olabilir |
ÇizmeÇelik Kaplamalı Çizme
Çelik Kaplamalı Çizme: en çok seçilenden (Sihirbaz Pabuçları) daha sık kazanıyor. 100 maçta +2.1, en çok seçilende -0.3. Fark net.
| Seçim | Seçilme | Kazanılan | Ek galibiyet | Süre |
|---|---|---|---|---|
| 70% | 53.7% | -0.3 şans olabilir | 13:16 | |
| 13% | 46.4% | -1.0 net fark | 14:29 | |
| 11% | 51.4% | +0.8 net fark | 13:45 | |
| 6% | 52.2% | +2.1 net fark | 14:51 | |
| 1% | 38.9% | -2.5 net fark | 13:34 | |
| <1% | 40.0% | -1.9 şans olabilir | ||
| <1% | 25.0% | -3.7 net fark |
Çoğunlukla AD takıma karşı
| Seçim | Seçilme | Kazanılan | Sonuç |
|---|---|---|---|
| 63% | 51.2% | en çok alınan | |
| 12% | 48.2% | dengeli | |
| 11% | 57.8% | daha çok kazandı | |
| 8% | 44.6% | dengeli |
Çoğunlukla AP takıma karşı
| Seçim | Seçilme | Kazanılan | Sonuç |
|---|---|---|---|
| 59% | 49.0% | en çok alınan | |
| 24% | 49.6% | dengeli | |
| 9% | 54.4% | dengeli | |
| 2% | 39.1% | yeterli maç yok |
Bir hasar türüne karşı daha çok alınanlar
| Seçim | AD takım | AP takım |
|---|---|---|
| 8% | 24% | |
| 12% | 2% | |
| 33% | 28% | |
| 63% | 59% | |
| 17% | 19% | |
| 8% | 6% | |
| 11% | 9% |
Eşya 1Kraken Katili
Kraken Katili, daha çok kazanan dizilimin parçası: 100 maçta +3.6, oyuncuların çoğunun tamamladığı dizilimde -3.8.
| Seçim | Seçilme | Kazanılan | Ek galibiyet | Süre |
|---|---|---|---|---|
| 57% | 53.5% | +1.1 şans olabilir | 11:09 | |
| 23% | 48.5% | +1.1 şans olabilir | 10:60 | |
| 14% | 50.3% | -3.0 net fark | 11:18 | |
| 3% | 46.6% | -1.9 net fark | 11:15 | |
| 1% | 47.2% | -1.0 net fark | 11:54 | |
| <1% | 33.3% | -0.1 şans olabilir | ||
| <1% | 36.4% | +1.5 şans olabilir | ||
| <1% | 80.0% | zaten öndeyken alınıyor |
Birlikte tamamlanan
| Seçim | Seçilme | maç |
|---|---|---|
| 28% | 2,649 | |
| 15% | 1,458 | |
| 13% | 1,205 | |
| 8% | 798 |
Eşya 2Son Durak
Son Durak, daha çok kazanan dizilimin parçası: 100 maçta +3.6, oyuncuların çoğunun tamamladığı dizilimde -3.8.
| Seçim | Seçilme | Kazanılan | Ek galibiyet | Süre |
|---|---|---|---|---|
| 57% | 52.9% | -1.8 şans olabilir | 19:36 | |
| 13% | 49.1% | +1.9 şans olabilir | 19:53 | |
| 9% | 53.2% | +2.2 şans olabilir | 19:08 | |
| 6% | 80.4% | zaten öndeyken alınıyor | 13:49 | |
| 4% | 59.3% | -1.0 şans olabilir | 18:58 | |
| 3% | 60.0% | -2.3 şans olabilir | ||
| 2% | 50.8% | -1.6 şans olabilir | ||
| <1% | 25.0% | +2.7 şans olabilir |
Birlikte tamamlanan
| Seçim | Seçilme | maç |
|---|---|---|
| 28% | 2,649 | |
| 15% | 1,458 | |
| 13% | 1,205 | |
| 8% | 798 |
Eşya 3Ölümün Dansı
Ölümün Dansı, daha çok kazanan dizilimin parçası: 100 maçta +3.6, oyuncuların çoğunun tamamladığı dizilimde -3.8.
| Seçim | Seçilme | Kazanılan | Ek galibiyet | Süre |
|---|---|---|---|---|
| 34% | 51.5% | -2.2 şans olabilir | 25:40 | |
| 14% | 59.8% | -1.0 şans olabilir | 25:12 | |
| 13% | 65.3% | -0.5 şans olabilir | 22:25 | |
| 13% | 55.5% | +3.1 şans olabilir | 25:18 | |
| 6% | 81.6% | zaten öndeyken alınıyor | 20:08 | |
| 6% | 49.0% | güvenmek için fazla büyük | ||
| 2% | 62.5% | -0.3 şans olabilir | ||
| 2% | 71.0% | +1.9 şans olabilir |
Birlikte tamamlanan
| Seçim | Seçilme | maç |
|---|---|---|
| 28% | 2,649 | |
| 15% | 1,458 | |
| 13% | 1,205 | |
| 8% | 798 |
Eşya 4Hiçlik Değneği
Hiçlik Değneği: en çok seçilenden (Rabadon'un Şapkası) daha sık kazanıyor. 100 maçta -1.1, en çok seçilende -1.2. Şans olabilir.
| Seçim | Seçilme | Kazanılan | Ek galibiyet | Süre |
|---|---|---|---|---|
| 26% | 57.5% | -1.2 şans olabilir | 29:50 | |
| 22% | 67.0% | -2.3 net fark | 28:00 | |
| 11% | 70.7% | güvenmek için fazla büyük | 29:23 | |
| 9% | 68.3% | -1.1 şans olabilir | 29:39 | |
| 8% | 67.7% | zaten öndeyken alınıyor | 25:52 | |
| 4% | 71.4% | -1.6 şans olabilir | ||
| 2% | 58.8% | güvenmek için fazla büyük | ||
| <1% | 66.7% | +1.9 net fark çoğu zaman önde |
Eşya 5Şahbaz Jak'Sho
Şahbaz Jak'Sho: en çok seçilenden (Hiçlik Değneği) daha sık kazanıyor. 100 maçta +2.2, en çok seçilende -0.6. Fark net.
| Seçim | Seçilme | Kazanılan | Ek galibiyet | Süre |
|---|---|---|---|---|
| 28% | 67.4% | -1.4 şans olabilir | 31:19 | |
| 23% | 54.9% | -0.6 şans olabilir | 33:25 | |
| 10% | 53.3% | -2.5 şans olabilir | 31:18 | |
| 8% | 64.0% | +1.1 net fark | 31:01 | |
| 4% | 75.0% | güvenmek için fazla büyük | ||
| 3% | 54.5% | +2.2 net fark | 33:05 | |
| 3% | 70.0% | +2.6 net fark | ||
| 1% | 75.0% | +2.7 net fark |
Eşya 6Rabadon'un Şapkası
| Seçim | Seçilme | Kazanılan | Süre |
|---|---|---|---|
| 24% | - | 34:28 | |
| 11% | - | 34:52 | |
| 10% | - | 35:35 | |
| 7% | - | 35:28 | |
| 5% | - | 34:18 |
Ana rünKara Hasat
Kara Hasat: en çok seçilenden (Elektrik Ver) daha sık kazanıyor. 100 maçta +0.2, en çok seçilende +0.2. Şans olabilir.
| Seçim | Seçilme | Kazanılan | Ek galibiyet |
|---|---|---|---|
| 60% | 52.8% | +0.2 şans olabilir | |
| 32% | 48.9% | -0.1 şans olabilir | |
| 7% | 49.3% | +0.2 şans olabilir | |
| <1% | 54.5% | +1.1 şans olabilir | |
| <1% | 57.1% | -3.3 net fark | |
| <1% | 14.3% | -3.8 net fark | |
| <1% | 50.0% | -0.7 şans olabilir | |
| <1% | 0.0% | -1.8 şans olabilir |
Ana sıra 1Ani Darbe
Buradaki ek galibiyet: 100 maçta +0.3. Başka hiçbir seçimin buna karşı net bir üstünlüğü yok.
| Seçim | Seçilme | Kazanılan | Ek galibiyet |
|---|---|---|---|
| 67% | 52.4% | +0.3 şans olabilir | |
| 32% | 48.9% | -0.1 şans olabilir | |
| <1% | 44.4% | -2.3 net fark | |
| <1% | 42.9% | -2.5 şans olabilir | |
| <1% | 71.4% | +1.5 şans olabilir | |
| <1% | 14.3% | -3.0 şans olabilir | |
| <1% | 25.0% | +0.3 şans olabilir | |
| <1% | 100.0% | -5.6 net fark |
Ana sıra 2Derin Totem
Derin Totem: en çok seçilenden (Acı Hatıra) daha sık kazanıyor. 100 maçta +1.3, en çok seçilende 0.0. Şans olabilir.
| Seçim | Seçilme | Kazanılan | Ek galibiyet |
|---|---|---|---|
| 61% | 51.9% | 0.0 şans olabilir | |
| 30% | 49.0% | -0.2 şans olabilir | |
| 6% | 57.1% | +1.1 net fark | |
| 2% | 50.0% | +0.4 şans olabilir | |
| <1% | 35.7% | -0.7 şans olabilir | |
| <1% | 69.2% | +1.3 şans olabilir | |
| <1% | 66.7% | +1.2 şans olabilir | |
| <1% | 33.3% | -3.1 şans olabilir |
Ana sıra 3Hazine Avcısı
Hazine Avcısı: en çok seçilenden (İnsafsız Avcı) daha sık kazanıyor. 100 maçta +0.9, en çok seçilende +0.2. Şans olabilir.
| Seçim | Seçilme | Kazanılan | Ek galibiyet |
|---|---|---|---|
| 65% | 52.3% | +0.2 şans olabilir | |
| 22% | 47.9% | -1.1 net fark | |
| 9% | 49.6% | +2.1 net fark | |
| 1% | 56.8% | +0.9 şans olabilir | |
| 1% | 60.5% | +0.2 şans olabilir | |
| 1% | 54.8% | -2.0 net fark | |
| <1% | 50.0% | -1.3 şans olabilir | |
| <1% | 40.0% | +2.4 şans olabilir |
İkincil yolİsabet
Başka bir rün ağacından bir seçim burada net üstün (100 maçta +1.4), ama ağaç ancak sayfanın tamamıyla değişir.
| Seçim | Seçilme | Kazanılan | Ek galibiyet |
|---|---|---|---|
| 61% | 52.0% | -0.1 şans olabilir | |
| 22% | 49.7% | -0.9 net fark | |
| 15% | 49.8% | +1.4 net fark | |
| 1% | 52.3% | -1.0 şans olabilir | |
| 1% | 55.6% | +0.2 şans olabilir |
İkincil rünlerBiç Devir + Zafer
Biç Devir + Zafer: en çok seçilenden (Son Darbe + Zafer) daha sık kazanıyor. 100 maçta +2.0, en çok seçilende -1.0. Fark net.
| Seçim | Seçilme | Kazanılan | Ek galibiyet |
|---|---|---|---|
| 95% | 51.9% | -1.0 şans olabilir | |
| 2% | 42.9% | +1.2 net fark | |
| 2% | 63.2% | +2.0 net fark | |
| <1% | 40.0% | +0.7 şans olabilir | |
| <1% | 50.0% | -0.9 şans olabilir | |
| <1% | 33.3% | -2.7 şans olabilir | |
| <1% | 100.0% | -1.6 şans olabilir | |
| <1% | 100.0% | -0.1 şans olabilir |
Saldırı parçasıDeğişken Kuvvet
Buradaki ek galibiyet: 100 maçta +1.0. Başka hiçbir seçimin buna karşı net bir üstünlüğü yok.
| Seçim | Seçilme | Kazanılan | Ek galibiyet |
|---|---|---|---|
| 97% | 51.2% | +1.0 şans olabilir | |
| 3% | 48.9% | -0.6 net fark | |
| <1% | 60.0% | -3.5 net fark |
Esnek parçaZamanla Can Artışı
Zamanla Can Artışı: en çok seçilenden (Değişken Kuvvet) daha sık kazanıyor. 100 maçta +2.8, en çok seçilende -0.9. Fark net.
| Seçim | Seçilme | Kazanılan | Ek galibiyet |
|---|---|---|---|
| 99% | 51.3% | -0.9 şans olabilir | |
| 1% | 38.1% | -1.1 şans olabilir | |
| 1% | 47.4% | +2.8 net fark |
Savunma parçasıCan
Can: en çok seçilenden (Zamanla Can Artışı) daha sık kazanıyor. 100 maçta +1.6, en çok seçilende -1.5. Fark net.
| Seçim | Seçilme | Kazanılan | Ek galibiyet |
|---|---|---|---|
| 76% | 50.2% | -1.5 şans olabilir | |
| 21% | 55.2% | +1.6 net fark | |
| 3% | 46.8% | +0.6 net fark |
EQW
YeteneklerE > Q > W
E > Q > W: en çok seçilenden (Q > E > W) daha sık kazanıyor. 100 maçta +1.2, en çok seçilende +0.8. Şans olabilir.
| Seçim | Seçilme | Kazanılan | Ek galibiyet |
|---|---|---|---|
| QEWQ + E + W | 92% | 51.3% | +0.8 şans olabilir |
| EQWE + Q + W | 6% | 52.6% | +1.2 şans olabilir |
| QWEQ + W + E | 1% | 44.7% | güvenmek için fazla büyük |
| EWQE + W + Q | <1% | 100.0% | -5.5 net fark |
| WQEW + Q + E | <1% | 0.0% | -5.3 net fark |
Seviye 1-18
- 1Q
- 2E
- 3W
- 4Q
- 5Q
- 6R
- 7Q
- 8E
- 9Q
- 10E
- 11R
- 12E
- 13E
- 14W
- 15W
- 16R
- 17W
- 18W
Önce Q: 49.0% galibiyet. Önce E: 51.9% galibiyet (daha çok kazandı).
BüyülerTutuştur + Bariyer
Tutuştur + Bariyer: en çok seçilenden (Sıçra + Tutuştur) daha sık kazanıyor. 100 maçta +4.3, en çok seçilende +1.0. Fark net.
| Seçim | Seçilme | Kazanılan | Ek galibiyet |
|---|---|---|---|
| 95% | 51.3% | +1.0 şans olabilir | |
| 2% | 44.8% | -2.5 net fark | |
| 1% | 64.5% | +0.4 şans olabilir | |
| 1% | 68.4% | +4.3 net fark | |
| 1% | 50.0% | -2.7 net fark | |
| <1% | 46.7% | -0.6 şans olabilir | |
| <1% | 37.5% | +0.4 şans olabilir | |
| <1% | 28.6% | +0.1 şans olabilir |
- galibiyet
- 55.2%
- maç
- 7,627
- Kazanma etkisi
- +3.5
- Seçilme oranı
- 1.4%
Başlangıç eşyalarıKara Mühür + Doldurulabilir İksir
Her zamanki seçim: bu build'in oyuncuları burada anlaşamıyor.
| Seçim | Seçilme | Kazanılan | Ek galibiyet |
|---|---|---|---|
| 37% | 50.8% | +0.5 şans olabilir | |
| 25% | 52.2% | -0.4 net fark | |
| 15% | 48.3% | -1.5 net fark | |
| 11% | 54.4% | +1.0 şans olabilir | |
| 4% | 59.4% | +3.1 net fark | |
| 1% | 46.9% | +1.5 şans olabilir | |
| 1% | 63.2% | -1.3 net fark | |
| 1% | 46.7% | -0.2 şans olabilir |
ÇizmeÇelik Kaplamalı Çizme
| Seçim | Seçilme | Kazanılan |
|---|---|---|
| 100% | 55.2% |
Eşya 1Kraken Katili
| Seçim | Seçilme | Kazanılan |
|---|---|---|
| 100% | 55.2% | |
| <1% | 50.0% |
Eşya 2Son Durak
| Seçim | Seçilme | Kazanılan |
|---|---|---|
| 100% | 55.2% |
Eşya 3Ölümün Dansı
| Seçim | Seçilme | Kazanılan |
|---|---|---|
| 63% | 61.5% | |
| 21% | 58.8% | |
| 3% | 56.3% | |
| 3% | 51.3% | |
| 2% | 63.0% |
Eşya 4Deneysel Hexzırh
| Seçim | Seçilme | Kazanılan |
|---|---|---|
| 21% | 67.7% | |
| 13% | 55.8% | |
| 12% | 61.5% | |
| 9% | 63.2% | |
| 7% | 63.7% |
Eşya 5Şahbaz Jak'Sho
| Seçim | Seçilme | Kazanılan |
|---|---|---|
| 22% | 61.2% | |
| 11% | 63.1% | |
| 11% | 61.2% | |
| 8% | 61.6% | |
| 8% | 62.9% |
Eşya 6Lich Boğan
Her zamanki seçim: bu build'in oyuncuları burada anlaşamıyor.
| Seçim | Seçilme | Kazanılan | Ek galibiyet | Süre |
|---|---|---|---|---|
| 57% | 53.5% | +1.1 şans olabilir | 11:09 | |
| 23% | 48.5% | +1.1 şans olabilir | 10:60 | |
| 14% | 50.3% | -3.0 net fark | 11:18 | |
| 3% | 46.6% | -1.9 net fark | 11:15 | |
| 1% | 47.2% | -1.0 net fark | 11:54 | |
| <1% | 33.3% | -0.1 şans olabilir | ||
| <1% | 36.4% | +1.5 şans olabilir | ||
| <1% | 80.0% | zaten öndeyken alınıyor |
Ana rünYenilmez
| Seçim | Seçilme | Kazanılan |
|---|---|---|
| 34% | 54.0% |
Ana sıra 1Zafer
| Seçim | Seçilme | Kazanılan |
|---|---|---|
| 34% | 54.0% |
Ana sıra 2Efsane: Çeviklik
| Seçim | Seçilme | Kazanılan |
|---|---|---|
| 34% | 54.0% |
Ana sıra 3Son Darbe
| Seçim | Seçilme | Kazanılan |
|---|---|---|
| 34% | 54.0% |
İkincil yolHâkimiyet
| Seçim | Seçilme | Kazanılan |
|---|---|---|
| 34% | 54.0% |
Saldırı parçasıDeğişken Kuvvet
| Seçim | Seçilme | Kazanılan |
|---|---|---|
| 34% | 54.0% |
Esnek parçaDeğişken Kuvvet
| Seçim | Seçilme | Kazanılan |
|---|---|---|
| 34% | 54.0% |
Savunma parçasıZamanla Can Artışı
| Seçim | Seçilme | Kazanılan |
|---|---|---|
| 34% | 54.0% |
EQW
YeteneklerE > Q > W
| Seçim | Seçilme | Kazanılan | Ek galibiyet |
|---|---|---|---|
| QEWQ + E + W | 92% | 51.3% | +0.8 şans olabilir |
| EQWE + Q + W | 6% | 52.6% | +1.2 şans olabilir |
| QWEQ + W + E | 1% | 44.7% | güvenmek için fazla büyük |
| EWQE + W + Q | <1% | 100.0% | -5.5 net fark |
| WQEW + Q + E | <1% | 0.0% | -5.3 net fark |
BüyülerTutuştur + Bariyer
| Seçim | Seçilme | Kazanılan | Ek galibiyet |
|---|---|---|---|
| 95% | 51.3% | +1.0 şans olabilir | |
| 2% | 44.8% | -2.5 net fark | |
| 1% | 64.5% | +0.4 şans olabilir | |
| 1% | 68.4% | +4.3 net fark | |
| 1% | 50.0% | -2.7 net fark | |
| <1% | 46.7% | -0.6 şans olabilir | |
| <1% | 37.5% | +0.4 şans olabilir | |
| <1% | 28.6% | +0.1 şans olabilir |
Katarina Bot build
Yama 16.21- galibiyet
- 52.7%
- maç
- 67,502
- Kazanma etkisi
- +2.6
- Seçilme oranı
- 0.3%
Başlangıç eşyalarıDoran'ın Kılıcı + Can İksiri
Buradaki ek galibiyet: 100 maçta +1.8. Başka hiçbir seçimin buna karşı net bir üstünlüğü yok.
| Seçim | Seçilme | Kazanılan | Ek galibiyet |
|---|---|---|---|
| 62% | 52.9% | +1.8 şans olabilir | |
| 16% | 53.3% | +0.8 şans olabilir | |
| 9% | 48.8% | -3.3 net fark | |
| 6% | 51.8% | -0.5 net fark | |
| 3% | 48.9% | -3.3 net fark | |
| 1% | 46.1% | -4.1 net fark | |
| 1% | 52.1% | -1.0 şans olabilir | |
| 1% | 46.4% | -2.6 net fark |
ÇizmeAçgözlü Çizmeleri
Buradaki ek galibiyet: 100 maçta +1.4. Başka hiçbir seçimin buna karşı net bir üstünlüğü yok.
| Seçim | Seçilme | Kazanılan | Ek galibiyet | Süre |
|---|---|---|---|---|
| 49% | 55.6% | +1.4 şans olabilir | 13:28 | |
| 27% | 51.9% | +0.7 şans olabilir çoğu zaman geride | 14:45 | |
| 14% | 54.9% | +1.1 şans olabilir | 15:42 | |
| 9% | 46.2% | güvenmek için fazla büyük | 13:44 | |
| 1% | 50.6% | -1.7 net fark | 14:20 | |
| <1% | 48.6% | -1.5 şans olabilir |
Çoğunlukla AD takıma karşı
| Seçim | Seçilme | Kazanılan | Sonuç |
|---|---|---|---|
| 33% | 56.2% | en çok alınan | |
| 28% | 54.6% | dengeli | |
| 7% | 47.5% | dengeli | |
| 4% | 51.9% | dengeli |
Çoğunlukla AP takıma karşı
| Seçim | Seçilme | Kazanılan | Sonuç |
|---|---|---|---|
| 34% | 53.2% | en çok alınan | |
| 24% | 56.6% | daha çok kazandı | |
| 8% | 45.1% | dengeli | |
| 6% | 46.7% | dengeli |
Bir hasar türüne karşı daha çok alınanlar
| Seçim | AD takım | AP takım |
|---|---|---|
| 28% | 8% | |
| 4% | 24% | |
| 31% | 23% | |
| 1% | 6% | |
| 10% | 13% |
Eşya 1Kraken Katili
| Seçim | Seçilme | Kazanılan | Ek galibiyet | Süre |
|---|---|---|---|---|
| 82% | 53.3% | güvenmek için fazla büyük | 10:37 | |
| 7% | 44.3% | güvenmek için fazla büyük | 11:09 | |
| 6% | 52.1% | -1.0 şans olabilir | 11:49 | |
| 2% | 49.5% | güvenmek için fazla büyük | 11:01 | |
| 2% | 47.8% | -2.1 şans olabilir | 11:35 | |
| 1% | 49.3% | güvenmek için fazla büyük |
Birlikte tamamlanan
| Seçim | Seçilme | maç |
|---|---|---|
| 50% | 19,309 | |
| 19% | 7,446 | |
| 3% | 1,233 | |
| 3% | 1,078 |
Eşya 2Son Durak
Son Durak, daha çok kazanan dizilimin parçası: 100 maçta +4.3, oyuncuların çoğunun tamamladığı dizilimde +1.4.
| Seçim | Seçilme | Kazanılan | Ek galibiyet | Süre |
|---|---|---|---|---|
| 44% | 53.4% | +0.7 şans olabilir | 18:22 | |
| 34% | 55.5% | +2.6 şans olabilir | 17:38 | |
| 7% | 52.7% | -1.7 şans olabilir | 18:04 | |
| 7% | 44.4% | güvenmek için fazla büyük | 18:60 | |
| 1% | 55.7% | -0.9 şans olabilir | 17:29 | |
| 1% | 47.4% | güvenmek için fazla büyük | ||
| 1% | 57.5% | +0.1 şans olabilir | ||
| 1% | 54.6% | güvenmek için fazla büyük |
Birlikte tamamlanan
| Seçim | Seçilme | maç |
|---|---|---|
| 50% | 19,309 | |
| 19% | 7,446 | |
| 3% | 1,233 | |
| 3% | 1,078 |
Eşya 3Ölümün Dansı
Ölümün Dansı, daha çok kazanan dizilimin parçası: 100 maçta +4.3, oyuncuların çoğunun tamamladığı dizilimde +1.4.
| Seçim | Seçilme | Kazanılan | Ek galibiyet | Süre |
|---|---|---|---|---|
| 45% | 58.2% | +1.0 şans olabilir | 23:25 | |
| 22% | 60.2% | +3.3 şans olabilir | 23:15 | |
| 11% | 57.3% | -0.1 şans olabilir | 23:23 | |
| 5% | 59.1% | -1.3 şans olabilir | 23:13 | |
| 3% | 45.6% | güvenmek için fazla büyük | 25:11 | |
| 3% | 50.2% | güvenmek için fazla büyük | ||
| 2% | 55.7% | -3.1 şans olabilir | ||
| 2% | 51.1% | güvenmek için fazla büyük |
Birlikte tamamlanan
| Seçim | Seçilme | maç |
|---|---|---|
| 50% | 19,309 | |
| 19% | 7,446 | |
| 3% | 1,233 | |
| 3% | 1,078 |
Eşya 4Mahvolmuş Kralın Kılıcı
Mahvolmuş Kralın Kılıcı: burada ölçtüklerimiz içinde en çok galibiyet ekleyen seçim, 100 maçta +0.7. En çok seçilenin (Ölümün Dansı) karşılaştırılacak bir sayısı yok.
| Seçim | Seçilme | Kazanılan | Ek galibiyet | Süre |
|---|---|---|---|---|
| 28% | 68.3% | +0.7 şans olabilir | 26:42 | |
| 27% | 61.1% | -2.4 net fark | 27:42 | |
| 18% | 64.8% | +0.7 şans olabilir | ||
| 8% | 62.3% | +1.0 şans olabilir | 27:47 | |
| 6% | 63.5% | -0.2 şans olabilir | 27:59 |
Eşya 5Şahbaz Jak'Sho
Buradaki ek galibiyet: 100 maçta -0.4. Başka hiçbir seçimin buna karşı net bir üstünlüğü yok.
| Seçim | Seçilme | Kazanılan | Ek galibiyet | Süre |
|---|---|---|---|---|
| 38% | 61.1% | -0.4 şans olabilir | 31:35 |
Eşya 6Haşmetli Hydra
| Seçim | Seçilme | Kazanılan | Süre |
|---|---|---|---|
| 18% | 63.2% | 35:38 | |
| 15% | 64.3% | 35:26 | |
| 10% | 65.4% | 34:54 | |
| 6% | 61.5% | 35:20 | |
| 6% | 68.0% | 35:57 |
Ana rünYenilmez
Buradaki ek galibiyet: 100 maçta +6.9. Başka hiçbir seçimin buna karşı net bir üstünlüğü yok.
| Seçim | Seçilme | Kazanılan | Ek galibiyet |
|---|---|---|---|
| 89% | 53.0% | +6.9 şans olabilir | |
| 7% | 44.9% | -7.7 net fark | |
| 2% | 45.3% | -5.2 net fark | |
| 1% | 49.9% | -2.4 net fark |
Ana sıra 1Yaşam Sömürüsü
Yaşam Sömürüsü: burada ölçtüklerimiz içinde en çok galibiyet ekleyen seçim, 100 maçta -2.5. En çok seçilenin (Zafer) karşılaştırılacak bir sayısı yok.
| Seçim | Seçilme | Kazanılan | Ek galibiyet |
|---|---|---|---|
| 90% | 53.0% | güvenmek için fazla büyük | |
| 9% | 45.1% | güvenmek için fazla büyük | |
| <1% | 53.3% | -2.5 şans olabilir |
Ana sıra 2Efsane: Çeviklik
Buradaki ek galibiyet: 100 maçta +5.7. Başka hiçbir seçimin buna karşı net bir üstünlüğü yok.
| Seçim | Seçilme | Kazanılan | Ek galibiyet |
|---|---|---|---|
| 87% | 53.0% | +5.7 şans olabilir | |
| 8% | 45.1% | güvenmek için fazla büyük | |
| 2% | 53.7% | +1.1 net fark | |
| 1% | 52.2% | -1.9 net fark | |
| <1% | 41.3% | güvenmek için fazla büyük | |
| <1% | 47.5% | -0.4 net fark |
Ana sıra 3Son Direniş
Son Direniş: en çok seçilenden (Son Darbe) daha sık kazanıyor. 100 maçta +2.7, en çok seçilende +0.3. Fark net.
| Seçim | Seçilme | Kazanılan | Ek galibiyet |
|---|---|---|---|
| 58% | 52.5% | +0.3 şans olabilir | |
| 30% | 54.0% | +2.7 net fark | |
| 8% | 45.1% | güvenmek için fazla büyük | |
| 3% | 51.1% | -0.8 şans olabilir | |
| <1% | 44.3% | -6.1 net fark | |
| <1% | 41.2% | -6.2 net fark |
İkincil yolHâkimiyet
Başka bir rün ağacından bir seçim burada net üstün (100 maçta +2.1), ama ağaç ancak sayfanın tamamıyla değişir.
| Seçim | Seçilme | Kazanılan | Ek galibiyet |
|---|---|---|---|
| 52% | 52.2% | -0.3 şans olabilir | |
| 22% | 53.9% | +2.1 net fark | |
| 17% | 53.7% | +1.9 net fark | |
| 8% | 45.5% | güvenmek için fazla büyük | |
| 1% | 49.3% | -2.0 şans olabilir |
İkincil rünlerHazine Avcısı + Ani Darbe
Hazine Avcısı + Ani Darbe: en çok seçilenden (İnsafsız Avcı + Ani Darbe) daha sık kazanıyor. 100 maçta +1.6, en çok seçilende -1.0. Şans olabilir.
| Seçim | Seçilme | Kazanılan | Ek galibiyet |
|---|---|---|---|
| 94% | 52.1% | -1.0 şans olabilir | |
| 4% | 54.4% | +1.6 şans olabilir | |
| 1% | 55.2% | 0.0 şans olabilir |
Saldırı parçasıSaldırı Hızı
Saldırı Hızı: en çok seçilenden (Değişken Kuvvet) daha sık kazanıyor. 100 maçta +1.0, en çok seçilende -0.8. Şans olabilir.
| Seçim | Seçilme | Kazanılan | Ek galibiyet |
|---|---|---|---|
| 91% | 52.2% | -0.8 şans olabilir | |
| 8% | 52.8% | +1.0 şans olabilir | |
| <1% | 50.7% | -2.4 şans olabilir |
Esnek parçaZamanla Can Artışı
Zamanla Can Artışı: en çok seçilenden (Değişken Kuvvet) daha sık kazanıyor. 100 maçta +1.1, en çok seçilende +0.4. Şans olabilir.
| Seçim | Seçilme | Kazanılan | Ek galibiyet |
|---|---|---|---|
| 98% | 52.3% | +0.4 şans olabilir | |
| 1% | 52.7% | +1.1 şans olabilir | |
| 1% | 49.1% | -2.5 şans olabilir |
Savunma parçasıCan
Buradaki ek galibiyet: 100 maçta +2.3. Başka hiçbir seçimin buna karşı net bir üstünlüğü yok.
Ustalık+ oyuncuları bunu seçiyor: maçlarının 50% kadarı. Tüm liglerde en çok Zamanla Can Artışı seçiliyor.
| Seçim | Seçilme | Kazanılan | Ek galibiyet |
|---|---|---|---|
| 68% | 51.7% | -2.2 net fark | |
| 28% | 53.6% | +2.3 şans olabilir | |
| 4% | 51.6% | +0.4 net fark |
EQW
YeteneklerE > Q > W
E > Q > W: en çok seçilenden (Q > E > W) daha sık kazanıyor. 100 maçta +3.1, en çok seçilende -2.4. Fark net.
| Seçim | Seçilme | Kazanılan | Ek galibiyet |
|---|---|---|---|
| QEWQ + E + W | 79% | 52.1% | -2.4 şans olabilir |
| EQWE + Q + W | 20% | 55.1% | +3.1 net fark |
| QWEQ + W + E | 1% | 43.3% | güvenmek için fazla büyük |
| EWQE + W + Q | <1% | 47.9% | -3.0 şans olabilir |
Seviye 1-18
- 1Q
- 2E
- 3W
- 4Q
- 5Q
- 6R
- 7Q
- 8E
- 9Q
- 10E
- 11R
- 12E
- 13E
- 14W
- 15W
- 16R
- 17W
- 18W
Önce Q: 52.0% galibiyet. Önce E: 58.8% galibiyet (daha çok kazandı).
BüyülerSıçra + Bariyer
Sıçra + Bariyer: en çok seçilenden (Sıçra + Tutuştur) daha sık kazanıyor. 100 maçta +2.2, en çok seçilende -1.0. Fark net.
| Seçim | Seçilme | Kazanılan | Ek galibiyet |
|---|---|---|---|
| 64% | 51.9% | -1.0 şans olabilir | |
| 20% | 54.2% | +2.2 net fark | |
| 8% | 50.2% | -1.6 şans olabilir | |
| 3% | 52.4% | -1.4 şans olabilir | |
| 1% | 56.3% | +2.1 net fark | |
| 1% | 50.1% | -0.3 şans olabilir | |
| 1% | 54.8% | -0.6 şans olabilir | |
| 1% | 49.3% | -1.2 şans olabilir |
Katarina Top build
Yama 16.21- galibiyet
- 49.0%
- maç
- 12,281
- Kazanma etkisi
- -0.9
- Seçilme oranı
- 0.1%
Başlangıç eşyalarıDoran'ın Yayı + Can İksiri x2
Doran'ın Yayı + Can İksiri x2: en çok seçilenden (Doran'ın Kılıcı + Can İksiri) daha sık kazanıyor. 100 maçta +2.0, en çok seçilende +0.9. Şans olabilir.
| Seçim | Seçilme | Kazanılan | Ek galibiyet |
|---|---|---|---|
| 54% | 49.6% | +0.9 şans olabilir | |
| 16% | 47.8% | -2.3 net fark | |
| 16% | 49.3% | -0.4 şans olabilir | |
| 5% | 48.8% | +0.4 şans olabilir | |
| 4% | 52.7% | +2.0 şans olabilir | |
| 2% | 47.5% | -0.4 şans olabilir | |
| 1% | 48.3% | -0.4 şans olabilir | |
| 1% | 53.3% | +0.7 şans olabilir |
ÇizmeMerkür'ün Adımları
Merkür'ün Adımları: en çok seçilenden (Çelik Kaplamalı Çizme) daha sık kazanıyor. 100 maçta +1.5, en çok seçilende +1.3. Şans olabilir.
| Seçim | Seçilme | Kazanılan | Ek galibiyet | Süre |
|---|---|---|---|---|
| 29% | 50.7% | +1.3 şans olabilir | 15:34 | |
| 29% | 48.2% | -3.8 net fark | 14:15 | |
| 20% | 54.5% | +1.3 şans olabilir | 14:47 | |
| 19% | 51.2% | +1.5 şans olabilir | 16:03 | |
| 2% | 44.2% | -2.5 şans olabilir | 15:53 |
Çoğunlukla AD takıma karşı
| Seçim | Seçilme | Kazanılan | Sonuç |
|---|---|---|---|
| 32% | 51.9% | en çok alınan | |
| 21% | 49.3% | dengeli | |
| 15% | 54.6% | dengeli | |
| 4% | 51.5% | dengeli |
Çoğunlukla AP takıma karşı
| Seçim | Seçilme | Kazanılan | Sonuç |
|---|---|---|---|
| 31% | 52.4% | en çok alınan | |
| 21% | 46.2% | dengeli | |
| 14% | 57.7% | dengeli | |
| 6% | 45.7% | dengeli |
Bir hasar türüne karşı daha çok alınanlar
| Seçim | AD takım | AP takım |
|---|---|---|
| 4% | 31% | |
| 32% | 6% | |
| 1% | 8% | |
| 16% | 10% |
Eşya 1Kraken Katili
Buradaki ek galibiyet: 100 maçta +3.7. Başka hiçbir seçimin buna karşı net bir üstünlüğü yok.
| Seçim | Seçilme | Kazanılan | Ek galibiyet | Süre |
|---|---|---|---|---|
| 46% | 51.1% | +3.7 şans olabilir | 11:32 | |
| 22% | 48.9% | -3.0 net fark | 11:30 | |
| 18% | 48.3% | -0.1 net fark | 12:34 | |
| 6% | 48.3% | -3.9 net fark | 11:44 | |
| 3% | 48.4% | -2.3 net fark | 11:29 | |
| 1% | 44.4% | -3.6 net fark |
Birlikte tamamlanan
| Seçim | Seçilme | maç |
|---|---|---|
| 37% | 2,115 | |
| 8% | 435 | |
| 7% | 402 | |
| 6% | 343 |
Eşya 2Mahvolmuş Kralın Kılıcı
Buradaki ek galibiyet: 100 maçta +2.6. Başka hiçbir seçimin buna karşı net bir üstünlüğü yok.
| Seçim | Seçilme | Kazanılan | Ek galibiyet | Süre |
|---|---|---|---|---|
| 32% | 53.5% | +2.6 şans olabilir | 20:16 | |
| 22% | 49.7% | -4.1 şans olabilir | 20:18 | |
| 16% | 50.3% | +0.3 şans olabilir | 20:46 | |
| 13% | 53.5% | +1.6 şans olabilir | 19:50 | |
| 2% | 51.0% | -1.7 şans olabilir | 19:30 | |
| 2% | 50.0% | -3.6 şans olabilir | ||
| 1% | 73.0% | zaten öndeyken alınıyor | ||
| 1% | 52.1% | -1.7 şans olabilir |
Birlikte tamamlanan
| Seçim | Seçilme | maç |
|---|---|---|
| 37% | 2,115 | |
| 8% | 435 | |
| 7% | 402 | |
| 6% | 343 |
Eşya 3Son Durak
Buradaki ek galibiyet: 100 maçta +3.3. Başka hiçbir seçimin buna karşı net bir üstünlüğü yok.
| Seçim | Seçilme | Kazanılan | Ek galibiyet | Süre |
|---|---|---|---|---|
| 37% | 60.4% | +3.3 şans olabilir | 25:41 | |
| 13% | 58.4% | +1.4 şans olabilir | 25:41 | |
| 10% | 47.7% | -3.4 şans olabilir | 27:01 | |
| 8% | 52.7% | -3.6 şans olabilir | 26:05 | |
| 5% | 59.9% | -2.0 şans olabilir | 24:06 | |
| 4% | 53.4% | -0.8 şans olabilir | ||
| 3% | 59.0% | -0.4 şans olabilir | ||
| 3% | 79.3% | zaten öndeyken alınıyor |
Birlikte tamamlanan
| Seçim | Seçilme | maç |
|---|---|---|
| 37% | 2,115 | |
| 8% | 435 | |
| 7% | 402 | |
| 6% | 343 |
Eşya 4Ölümün Dansı
Buradaki ek galibiyet: 100 maçta -0.2. Başka hiçbir seçimin buna karşı net bir üstünlüğü yok.
| Seçim | Seçilme | Kazanılan | Ek galibiyet | Süre |
|---|---|---|---|---|
| 54% | 65.5% | -0.2 şans olabilir | 30:14 |
Eşya 5Haşmetli Hydra
| Seçim | Seçilme | Kazanılan | Süre |
|---|---|---|---|
| 31% | 68.6% | 34:38 |
Eşya 6Hiçlik Değneği
| Seçim | Seçilme | Kazanılan | Süre |
|---|---|---|---|
| 11% | - | 34:49 | |
| 7% | - | 37:12 | |
| 7% | - | 36:00 | |
| 6% | - | 36:23 | |
| 5% | - | 37:19 |
Ana rünYenilmez
Buradaki ek galibiyet: 100 maçta +3.3. Başka hiçbir seçimin buna karşı net bir üstünlüğü yok.
| Seçim | Seçilme | Kazanılan | Ek galibiyet |
|---|---|---|---|
| 69% | 50.3% | +3.3 şans olabilir | |
| 24% | 47.1% | -2.4 net fark | |
| 3% | 48.6% | -3.9 net fark | |
| 1% | 39.1% | -5.0 net fark | |
| 1% | 47.4% | -0.8 şans olabilir | |
| 1% | 45.5% | -2.3 şans olabilir |
Ana sıra 1Zafer
Buradaki ek galibiyet: 100 maçta +3.4. Başka hiçbir seçimin buna karşı net bir üstünlüğü yok.
| Seçim | Seçilme | Kazanılan | Ek galibiyet |
|---|---|---|---|
| 69% | 50.3% | +3.4 şans olabilir | |
| 27% | 47.4% | -2.7 net fark | |
| 1% | 38.9% | -4.7 net fark |
Ana sıra 2Efsane: Çeviklik
Buradaki ek galibiyet: 100 maçta +3.2. Başka hiçbir seçimin buna karşı net bir üstünlüğü yok.
| Seçim | Seçilme | Kazanılan | Ek galibiyet |
|---|---|---|---|
| 65% | 50.3% | +3.2 şans olabilir | |
| 25% | 47.3% | -3.0 net fark | |
| 3% | 51.5% | +1.7 şans olabilir | |
| 2% | 46.4% | -2.8 net fark | |
| 2% | 46.7% | -0.3 şans olabilir | |
| 1% | 41.1% | -3.9 net fark |
Ana sıra 3Son Direniş
Son Direniş: en çok seçilenden (Son Darbe) daha sık kazanıyor. 100 maçta +3.6, en çok seçilende +0.3. Fark net.
| Seçim | Seçilme | Kazanılan | Ek galibiyet |
|---|---|---|---|
| 46% | 49.2% | +0.3 şans olabilir | |
| 26% | 47.5% | -2.2 şans olabilir | |
| 20% | 52.6% | +3.6 net fark | |
| 4% | 50.3% | +1.1 şans olabilir | |
| 1% | 37.7% | -3.7 şans olabilir | |
| 1% | 40.9% | -3.8 şans olabilir | |
| 1% | 43.7% | -5.3 net fark |
İkincil yolHâkimiyet
Buradaki ek galibiyet: 100 maçta 0.0. Başka hiçbir seçimin buna karşı net bir üstünlüğü yok.
| Seçim | Seçilme | Kazanılan | Ek galibiyet |
|---|---|---|---|
| 43% | 49.0% | 0.0 şans olabilir | |
| 28% | 51.3% | +2.5 şans olabilir | |
| 25% | 47.2% | -2.6 şans olabilir | |
| 3% | 42.8% | -1.9 şans olabilir | |
| 2% | 56.7% | +0.8 şans olabilir |
İkincil rünlerİnsafsız Avcı + Ani Darbe
Buradaki ek galibiyet: 100 maçta +1.6. Başka hiçbir seçimin buna karşı net bir üstünlüğü yok.
| Seçim | Seçilme | Kazanılan | Ek galibiyet |
|---|---|---|---|
| 94% | 49.0% | +1.6 şans olabilir | |
| 4% | 52.0% | +0.7 şans olabilir |
Saldırı parçasıSaldırı Hızı
Saldırı Hızı: en çok seçilenden (Değişken Kuvvet) daha sık kazanıyor. 100 maçta +2.1, en çok seçilende -1.6. Şans olabilir.
| Seçim | Seçilme | Kazanılan | Ek galibiyet |
|---|---|---|---|
| 91% | 49.0% | -1.6 şans olabilir | |
| 8% | 51.5% | +2.1 şans olabilir |
Esnek parçaZamanla Can Artışı
Zamanla Can Artışı: en çok seçilenden (Değişken Kuvvet) daha sık kazanıyor. 100 maçta +1.7, en çok seçilende -1.4. Şans olabilir.
| Seçim | Seçilme | Kazanılan | Ek galibiyet |
|---|---|---|---|
| 97% | 49.2% | -1.4 şans olabilir | |
| 2% | 48.8% | +1.7 şans olabilir | |
| 1% | 46.9% | +0.2 şans olabilir |
Savunma parçasıCan
Can: en çok seçilenden (Zamanla Can Artışı) daha sık kazanıyor. 100 maçta +2.6, en çok seçilende -2.3. Fark net.
| Seçim | Seçilme | Kazanılan | Ek galibiyet |
|---|---|---|---|
| 77% | 48.9% | -2.3 şans olabilir | |
| 19% | 50.4% | +2.6 net fark | |
| 4% | 48.1% | +0.4 şans olabilir |
EQW
YeteneklerE > Q > W
E > Q > W: en çok seçilenden (Q > E > W) daha sık kazanıyor. 100 maçta +2.1, en çok seçilende -0.8. Şans olabilir.
| Seçim | Seçilme | Kazanılan | Ek galibiyet |
|---|---|---|---|
| QEWQ + E + W | 84% | 49.3% | -0.8 şans olabilir |
| EQWE + Q + W | 14% | 49.9% | +2.1 şans olabilir |
| QWEQ + W + E | 1% | 41.7% | güvenmek için fazla büyük |
Seviye 1-18
- 1Q
- 2E
- 3W
- 4Q
- 5Q
- 6R
- 7Q
- 8E
- 9Q
- 10E
- 11R
- 12E
- 13E
- 14W
- 15W
- 16R
- 17W
- 18W
Önce Q: 52.1% galibiyet. Önce E: 38.3% galibiyet (daha çok kazandı).
BüyülerTutuştur + Bariyer
Tutuştur + Bariyer: en çok seçilenden (Sıçra + Tutuştur) daha sık kazanıyor. 100 maçta +3.0, en çok seçilende +0.7. Şans olabilir.
| Seçim | Seçilme | Kazanılan | Ek galibiyet |
|---|---|---|---|
| 85% | 49.2% | +0.7 şans olabilir | |
| 7% | 47.6% | -3.0 net fark | |
| 3% | 50.6% | +0.5 şans olabilir | |
| 2% | 47.6% | -1.8 şans olabilir | |
| 1% | 46.9% | +0.2 şans olabilir | |
| 1% | 63.5% | +3.0 şans olabilir |
Katarina Destek build
Yama 16.21- galibiyet
- 46.2%
- maç
- 6,756
- Kazanma etkisi
- -3.0
- Seçilme oranı
- 0.0%
Başlangıç eşyalarıCan İksiri x2 + Dünya Atlası
Buradaki ek galibiyet: 100 maçta +2.0. Başka hiçbir seçimin buna karşı net bir üstünlüğü yok.
| Seçim | Seçilme | Kazanılan | Ek galibiyet |
|---|---|---|---|
| 86% | 45.6% | +2.0 şans olabilir | |
| 6% | 39.2% | -3.2 net fark | |
| 4% | 43.0% | +0.4 şans olabilir | |
| 1% | 37.3% | -1.8 şans olabilir | |
| 1% | 43.8% | +1.1 şans olabilir |
ÇizmeÇelik Kaplamalı Çizme
Çelik Kaplamalı Çizme: en çok seçilenden (Sihirbaz Pabuçları) daha sık kazanıyor. 100 maçta +1.5, en çok seçilende -1.1. Şans olabilir.
| Seçim | Seçilme | Kazanılan | Ek galibiyet | Süre |
|---|---|---|---|---|
| 68% | 45.4% | -1.1 şans olabilir | 14:38 | |
| 12% | 50.3% | +1.2 şans olabilir | 15:19 | |
| 9% | 44.2% | -0.5 şans olabilir | 16:48 | |
| 8% | 45.0% | +1.5 şans olabilir | 16:56 | |
| 2% | 47.7% | -2.8 şans olabilir | 15:27 |
Çoğunlukla AD takıma karşı
| Seçim | Seçilme | Kazanılan | Sonuç |
|---|---|---|---|
| 50% | 48.9% | en çok alınan | |
| 9% | 49.3% | dengeli | |
| 9% | 42.9% | dengeli | |
| 4% | 46.9% | dengeli |
Çoğunlukla AP takıma karşı
| Seçim | Seçilme | Kazanılan | Sonuç |
|---|---|---|---|
| 52% | 38.4% | en çok alınan | |
| 12% | 47.6% | dengeli | |
| 9% | 44.9% | yeterli maç yok | |
| 3% | 25.0% | yeterli maç yok |
Bir hasar türüne karşı daha çok alınanlar
| Seçim | AD takım | AP takım |
|---|---|---|
| 4% | 12% | |
| 9% | 3% | |
| 13% | 17% |
Eşya 1Kraken Katili
Kraken Katili, daha çok kazanan dizilimin parçası: 100 maçta +3.5, oyuncuların çoğunun tamamladığı dizilimde -0.9.
| Seçim | Seçilme | Kazanılan | Ek galibiyet | Süre |
|---|---|---|---|---|
| 41% | 45.1% | -0.4 şans olabilir | 12:25 | |
| 26% | 45.6% | +0.4 şans olabilir | 11:57 | |
| 14% | 41.0% | -2.3 şans olabilir | 12:58 | |
| 7% | 50.1% | +0.3 şans olabilir | 12:20 | |
| 3% | 41.1% | -3.3 şans olabilir | 12:53 | |
| 2% | 50.5% | -1.1 şans olabilir | ||
| 2% | 43.2% | -0.2 şans olabilir |
Birlikte tamamlanan
| Seçim | Seçilme | maç |
|---|---|---|
| 15% | 415 | |
| 14% | 385 | |
| 8% | 223 | |
| 5% | 125 |
Eşya 2Mahvolmuş Kralın Kılıcı
Mahvolmuş Kralın Kılıcı, daha çok kazanan dizilimin parçası: 100 maçta +3.5, oyuncuların çoğunun tamamladığı dizilimde -0.9.
| Seçim | Seçilme | Kazanılan | Ek galibiyet | Süre |
|---|---|---|---|---|
| 48% | 44.7% | -0.7 şans olabilir | 21:30 | |
| 14% | 47.5% | +1.2 şans olabilir | 20:59 | |
| 7% | 48.1% | -1.5 şans olabilir | 21:01 | |
| 5% | 37.8% | -3.6 şans olabilir | 21:05 | |
| 3% | 53.2% | -0.8 şans olabilir | 20:46 | |
| 3% | 42.8% | -1.3 şans olabilir | ||
| 3% | 69.2% | zaten öndeyken alınıyor | ||
| 3% | 54.0% | +0.8 şans olabilir |
Birlikte tamamlanan
| Seçim | Seçilme | maç |
|---|---|---|
| 15% | 415 | |
| 14% | 385 | |
| 8% | 223 | |
| 5% | 125 |
Eşya 3Son Durak
Son Durak, daha çok kazanan dizilimin parçası: 100 maçta +3.5, oyuncuların çoğunun tamamladığı dizilimde -0.9.
| Seçim | Seçilme | Kazanılan | Ek galibiyet | Süre |
|---|---|---|---|---|
| 22% | 47.7% | -0.3 şans olabilir | 27:35 | |
| 16% | 52.2% | +2.5 şans olabilir | 26:43 | |
| 12% | 47.5% | -0.1 şans olabilir | 27:49 | |
| 10% | 54.0% | -2.9 şans olabilir | 25:26 | |
| 6% | 40.9% | -2.3 şans olabilir | 27:56 | |
| 5% | 51.6% | -0.4 şans olabilir | ||
| 4% | 73.3% | zaten öndeyken alınıyor | ||
| 3% | 53.5% | +1.0 şans olabilir |
Birlikte tamamlanan
| Seçim | Seçilme | maç |
|---|---|---|
| 15% | 415 | |
| 14% | 385 | |
| 8% | 223 | |
| 5% | 125 |
Eşya 4Ölümün Dansı
| Seçim | Seçilme | Kazanılan | Süre |
|---|---|---|---|
| 43% | 62.5% | 31:13 |
Eşya 5Rabadon'un Şapkası
| Seçim | Seçilme | Kazanılan | Süre |
|---|---|---|---|
| 20% | 58.8% | 33:18 |
Eşya 6Hiçlik Değneği
| Seçim | Seçilme | Kazanılan | Süre |
|---|---|---|---|
| 12% | - | 39:21 |
Ana rünKara Hasat
Kara Hasat: en çok seçilenden (Elektrik Ver) daha sık kazanıyor. 100 maçta +1.7, en çok seçilende -1.7. Şans olabilir.
| Seçim | Seçilme | Kazanılan | Ek galibiyet |
|---|---|---|---|
| 42% | 42.6% | -1.7 şans olabilir | |
| 29% | 45.0% | 0.0 şans olabilir | |
| 25% | 46.5% | +1.7 şans olabilir |
Ana sıra 1Ani Darbe
Buradaki ek galibiyet: 100 maçta -0.4. Başka hiçbir seçimin buna karşı net bir üstünlüğü yok.
| Seçim | Seçilme | Kazanılan | Ek galibiyet |
|---|---|---|---|
| 66% | 43.9% | -0.4 şans olabilir | |
| 30% | 45.4% | +0.3 şans olabilir |
Ana sıra 2Altıncı His
Altıncı His: en çok seçilenden (Acı Hatıra) daha sık kazanıyor. 100 maçta +2.0, en çok seçilende -1.0. Şans olabilir.
| Seçim | Seçilme | Kazanılan | Ek galibiyet |
|---|---|---|---|
| 59% | 43.7% | -1.0 şans olabilir | |
| 27% | 44.6% | -0.4 şans olabilir | |
| 4% | 49.5% | +2.0 şans olabilir | |
| 3% | 42.6% | +0.2 şans olabilir | |
| 2% | 51.8% | -0.4 şans olabilir | |
| 1% | 51.4% | -0.1 şans olabilir |
Ana sıra 3İnsafsız Avcı
Buradaki ek galibiyet: 100 maçta -0.2. Başka hiçbir seçimin buna karşı net bir üstünlüğü yok.
| Seçim | Seçilme | Kazanılan | Ek galibiyet |
|---|---|---|---|
| 59% | 43.8% | -0.2 şans olabilir | |
| 22% | 44.9% | +0.1 şans olabilir | |
| 7% | 44.1% | -1.7 şans olabilir | |
| 5% | 47.1% | -0.3 şans olabilir | |
| 2% | 42.1% | -1.4 şans olabilir | |
| 2% | 54.0% | +0.5 şans olabilir | |
| 1% | 39.0% | -1.9 şans olabilir |
İkincil yolİsabet
Buradaki ek galibiyet: 100 maçta +0.2. Başka hiçbir seçimin buna karşı net bir üstünlüğü yok.
| Seçim | Seçilme | Kazanılan | Ek galibiyet |
|---|---|---|---|
| 61% | 44.4% | +0.2 şans olabilir | |
| 24% | 44.9% | +0.5 şans olabilir | |
| 9% | 45.1% | -0.9 şans olabilir | |
| 4% | 41.9% | -0.4 şans olabilir | |
| 2% | 43.6% | -0.9 şans olabilir |
İkincil rünlerBiç Devir + Zafer
Biç Devir + Zafer: en çok seçilenden (Son Darbe + Zafer) daha sık kazanıyor. 100 maçta +0.9, en çok seçilende -1.2. Şans olabilir.
| Seçim | Seçilme | Kazanılan | Ek galibiyet |
|---|---|---|---|
| 94% | 44.2% | -1.2 şans olabilir | |
| 3% | 43.6% | +0.9 şans olabilir |
Saldırı parçasıYetenek Hızı
Yetenek Hızı: en çok seçilenden (Değişken Kuvvet) daha sık kazanıyor. 100 maçta +2.0, en çok seçilende +0.4. Şans olabilir.
| Seçim | Seçilme | Kazanılan | Ek galibiyet |
|---|---|---|---|
| 92% | 44.3% | +0.4 şans olabilir | |
| 5% | 43.9% | -1.9 şans olabilir | |
| 3% | 52.0% | +2.0 şans olabilir |
Esnek parçaHareket Hızı
Hareket Hızı: en çok seçilenden (Değişken Kuvvet) daha sık kazanıyor. 100 maçta +1.4, en çok seçilende -1.2. Şans olabilir.
| Seçim | Seçilme | Kazanılan | Ek galibiyet |
|---|---|---|---|
| 96% | 44.3% | -1.2 şans olabilir | |
| 3% | 49.1% | +1.4 şans olabilir |
Savunma parçasıSıvışma ve Yavaşlatma Direnci
Sıvışma ve Yavaşlatma Direnci: en çok seçilenden (Zamanla Can Artışı) daha sık kazanıyor. 100 maçta +2.2, en çok seçilende -2.0. Fark net.
| Seçim | Seçilme | Kazanılan | Ek galibiyet |
|---|---|---|---|
| 74% | 43.8% | -2.0 şans olabilir | |
| 18% | 46.1% | +1.1 şans olabilir | |
| 7% | 47.2% | +2.2 net fark |
EQW
YeteneklerE > Q > W
E > Q > W: en çok seçilenden (Q > E > W) daha sık kazanıyor. 100 maçta +2.0, en çok seçilende -0.5. Şans olabilir.
| Seçim | Seçilme | Kazanılan | Ek galibiyet |
|---|---|---|---|
| QEWQ + E + W | 86% | 44.8% | -0.5 şans olabilir |
| EQWE + Q + W | 11% | 46.4% | +2.0 şans olabilir |
| QWEQ + W + E | 2% | 45.7% | -3.1 şans olabilir |
BüyülerSıçra + Şifa
Sıçra + Şifa: en çok seçilenden (Sıçra + Tutuştur) daha sık kazanıyor. 100 maçta +0.6, en çok seçilende +0.1. Şans olabilir.
| Seçim | Seçilme | Kazanılan | Ek galibiyet |
|---|---|---|---|
| 85% | 44.3% | +0.1 şans olabilir | |
| 6% | 43.8% | -1.1 şans olabilir | |
| 3% | 45.7% | +0.3 şans olabilir | |
| 2% | 51.6% | +0.6 şans olabilir |
Katarina Orman build
Yama 16.21- galibiyet
- 40.2%
- maç
- 1,671
- Kazanma etkisi
- -4.5
- Seçilme oranı
- 0.0%
Başlangıç eşyalarıAlazpençe Yavrusu
Alazpençe Yavrusu: en çok seçilenden (Alazpençe Yavrusu + Can İksiri) daha sık kazanıyor. 100 maçta +1.2, en çok seçilende +0.1. Şans olabilir.
| Seçim | Seçilme | Kazanılan | Ek galibiyet |
|---|---|---|---|
| 43% | 37.7% | +0.1 şans olabilir | |
| 19% | 34.4% | -2.7 şans olabilir | |
| 17% | 42.9% | +1.2 şans olabilir | |
| 10% | 40.2% | +0.3 şans olabilir |
ÇizmeÇelik Kaplamalı Çizme
Çelik Kaplamalı Çizme: en çok seçilenden (Açgözlü Çizmeleri) daha sık kazanıyor. 100 maçta +2.4, en çok seçilende +0.5. Şans olabilir.
| Seçim | Seçilme | Kazanılan | Ek galibiyet | Süre |
|---|---|---|---|---|
| 37% | 43.4% | +0.5 şans olabilir | 13:55 | |
| 27% | 31.3% | -3.3 şans olabilir | 14:29 | |
| 21% | 43.6% | +2.4 şans olabilir | 15:43 | |
| 10% | 44.5% | +1.8 şans olabilir | 17:39 |
Eşya 1Kraken Katili
Buradaki ek galibiyet: 100 maçta +2.9. Başka hiçbir seçimin buna karşı net bir üstünlüğü yok.
| Seçim | Seçilme | Kazanılan | Ek galibiyet | Süre |
|---|---|---|---|---|
| 62% | 42.1% | +2.9 şans olabilir | 11:02 | |
| 15% | 30.2% | -1.7 şans olabilir | 11:48 | |
| 8% | 33.0% | -4.6 net fark | 11:45 | |
| 5% | 41.5% | -2.7 şans olabilir | 12:05 |
Birlikte tamamlanan
| Seçim | Seçilme | maç |
|---|---|---|
| 44% | 365 | |
| 5% | 45 | |
| 5% | 45 | |
| 4% | 36 |
Eşya 2Mahvolmuş Kralın Kılıcı
Buradaki ek galibiyet: 100 maçta +0.6. Başka hiçbir seçimin buna karşı net bir üstünlüğü yok.
| Seçim | Seçilme | Kazanılan | Ek galibiyet | Süre |
|---|---|---|---|---|
| 43% | 42.5% | +0.6 şans olabilir | 19:38 | |
| 17% | 43.2% | +0.6 şans olabilir | 19:15 | |
| 14% | 34.9% | -2.6 şans olabilir | 20:32 | |
| 7% | 43.0% | -1.2 şans olabilir | 20:16 |
Birlikte tamamlanan
| Seçim | Seçilme | maç |
|---|---|---|
| 44% | 365 | |
| 5% | 45 | |
| 5% | 45 | |
| 4% | 36 |
Eşya 3Son Durak
Buradaki ek galibiyet: 100 maçta +0.7. Başka hiçbir seçimin buna karşı net bir üstünlüğü yok.
| Seçim | Seçilme | Kazanılan | Ek galibiyet | Süre |
|---|---|---|---|---|
| 40% | 49.7% | +0.7 şans olabilir | 25:12 | |
| 11% | 46.7% | -1.5 şans olabilir | 24:33 |
Birlikte tamamlanan
| Seçim | Seçilme | maç |
|---|---|---|
| 44% | 365 | |
| 5% | 45 | |
| 5% | 45 | |
| 4% | 36 |
Eşya 4Ölümün Dansı
| Seçim | Seçilme | Kazanılan | Süre |
|---|---|---|---|
| 54% | 64.4% | 29:40 |
Ana rünYenilmez
Buradaki ek galibiyet: 100 maçta +6.5. Başka hiçbir seçimin buna karşı net bir üstünlüğü yok.
| Seçim | Seçilme | Kazanılan | Ek galibiyet |
|---|---|---|---|
| 70% | 42.9% | +6.5 şans olabilir | |
| 14% | 33.0% | -4.3 net fark | |
| 11% | 27.3% | -6.4 net fark |
Ana sıra 1Zafer
Buradaki ek galibiyet: 100 maçta +6.2. Başka hiçbir seçimin buna karşı net bir üstünlüğü yok.
| Seçim | Seçilme | Kazanılan | Ek galibiyet |
|---|---|---|---|
| 73% | 42.6% | +6.2 şans olabilir | |
| 25% | 30.8% | -5.7 net fark |
Ana sıra 2Efsane: Çeviklik
Buradaki ek galibiyet: 100 maçta +5.6. Başka hiçbir seçimin buna karşı net bir üstünlüğü yok.
| Seçim | Seçilme | Kazanılan | Ek galibiyet |
|---|---|---|---|
| 68% | 42.8% | +5.6 şans olabilir | |
| 22% | 29.9% | -6.2 net fark |
Ana sıra 3Son Darbe
Buradaki ek galibiyet: 100 maçta +3.5. Başka hiçbir seçimin buna karşı net bir üstünlüğü yok.
| Seçim | Seçilme | Kazanılan | Ek galibiyet |
|---|---|---|---|
| 57% | 43.6% | +3.5 şans olabilir | |
| 24% | 30.5% | -5.5 net fark | |
| 13% | 40.0% | +2.7 şans olabilir |
İkincil yolHâkimiyet
Buradaki ek galibiyet: 100 maçta +2.1. Başka hiçbir seçimin buna karşı net bir üstünlüğü yok.
| Seçim | Seçilme | Kazanılan | Ek galibiyet |
|---|---|---|---|
| 57% | 41.9% | +2.1 şans olabilir | |
| 24% | 29.7% | güvenmek için fazla büyük | |
| 12% | 42.3% | -0.3 şans olabilir |
İkincil rünlerİnsafsız Avcı + Ani Darbe
Buradaki ek galibiyet: 100 maçta +1.7. Başka hiçbir seçimin buna karşı net bir üstünlüğü yok.
| Seçim | Seçilme | Kazanılan | Ek galibiyet |
|---|---|---|---|
| 92% | 43.0% | +1.7 şans olabilir |
Saldırı parçasıDeğişken Kuvvet
Buradaki ek galibiyet: 100 maçta +1.9. Başka hiçbir seçimin buna karşı net bir üstünlüğü yok.
| Seçim | Seçilme | Kazanılan | Ek galibiyet |
|---|---|---|---|
| 85% | 39.5% | +1.9 şans olabilir | |
| 14% | 37.4% | -2.3 şans olabilir |
Esnek parçaDeğişken Kuvvet
Buradaki ek galibiyet: 100 maçta +1.7. Başka hiçbir seçimin buna karşı net bir üstünlüğü yok.
| Seçim | Seçilme | Kazanılan | Ek galibiyet |
|---|---|---|---|
| 97% | 39.6% | +1.7 şans olabilir |
Savunma parçasıZamanla Can Artışı
Zamanla Can Artışı: en çok seçilenden (Can) daha sık kazanıyor. 100 maçta +0.4, en çok seçilende -0.3. Şans olabilir.
| Seçim | Seçilme | Kazanılan | Ek galibiyet |
|---|---|---|---|
| 81% | 40.7% | +0.4 şans olabilir | |
| 15% | 33.6% | -0.3 şans olabilir |
EQW
YeteneklerE > Q > W
E > Q > W: en çok seçilenden (Q > E > W) daha sık kazanıyor. 100 maçta +1.5, en çok seçilende -0.3. Şans olabilir.
| Seçim | Seçilme | Kazanılan | Ek galibiyet |
|---|---|---|---|
| QEWQ + E + W | 82% | 39.1% | -0.3 şans olabilir |
| EQWE + Q + W | 14% | 44.8% | +1.5 şans olabilir |
BüyülerSıçra + Çarp
Buradaki ek galibiyet: 100 maçta +1.5. Başka hiçbir seçimin buna karşı net bir üstünlüğü yok.
| Seçim | Seçilme | Kazanılan | Ek galibiyet |
|---|---|---|---|
| 91% | 39.5% | +1.5 şans olabilir | |
| 6% | 37.6% | -1.6 şans olabilir |
En iyi Katarina oyuncuları
25,642 tanesinin hepsini görMid rolünde normal bir maç
20,324 maçTüm Mid şampiyonlarına karşı
- İlk %3 Kill 10.6
- İlk %9 Kill katılımı 46%
- En çok %17 Ölüm 7.4
- Asist
- 5.7 Son %32
- Solo kill
- 3.5 İlk %16
- Takım hasarı
- 25% İlk %17
- Hasar / dk
- 926 İlk %19
- Farm / dk
- 6.0 Son %19
- Altın / dk
- 436 İlk %25
- Görüş / dk
- 0.69 Son %47
- Kontrol totemi
- 0.6 Son %34
- İlk kan
- 11% İlk %45
Koridor rakibine karşı
- 5:22 itibarıyla 6. seviye
- 15:07 itibarıyla 11. seviye
Her dakikada ortanca maç
Verilen hasar
Büyü 81% Fiziksel 19%Ölüm nedeni
Fiziksel 52% Büyü 40% Gerçek 8%Bot rolünde normal bir maç
65,920 maç Yama 16.21Tüm Bot şampiyonlarına karşı
- İlk %4 Kill 11.6
- İlk %4 Kill katılımı 51%
- Son %9 Kontrol totemi 0.3
- Ölüm
- 7.7 En çok %39
- Asist
- 6.8 Son %25
- Solo kill
- 1.8 İlk %16
- Takım hasarı
- 25% İlk %4
- Hasar / dk
- 962 İlk %5
- Farm / dk
- 6.2 İlk %47
- Altın / dk
- 489 İlk %9
- Görüş / dk
- 0.62 Son %24
- İlk kan
- 14% İlk %42
Koridor rakibine karşı
- 7:39 itibarıyla 6. seviye
- 18:41 itibarıyla 11. seviye
Her dakikada ortanca maç
Verilen hasar
Büyü 48% Fiziksel 52%Ölüm nedeni
Fiziksel 56% Büyü 35% Gerçek 9%Top rolünde normal bir maç
11,950 maç Yama 16.21Tüm Top şampiyonlarına karşı
- İlk %2 Kill 8.8
- İlk %8 Solo kill 3.7
- Son %20 Kontrol totemi 0.5
- Ölüm
- 7.6 En çok %23
- Asist
- 5.3 Son %32
- Kill katılımı
- 39% İlk %13
- Takım hasarı
- 24% İlk %16
- Hasar / dk
- 893 İlk %13
- Farm / dk
- 6.2 Son %39
- Altın / dk
- 420 İlk %19
- Görüş / dk
- 0.73 Son %28
- İlk kan
- 13% İlk %44
Koridor rakibine karşı
- 5:30 itibarıyla 6. seviye
- 13:46 itibarıyla 11. seviye
Her dakikada ortanca maç
Verilen hasar
Büyü 61% Fiziksel 39%Ölüm nedeni
Fiziksel 54% Büyü 37% Gerçek 9%Eşleşmeler ve takım arkadaşları Katarina Mid maçlarından.
Eşleşmeler ve takım arkadaşları Katarina Mid maçlarından.
-
Katarina ile Kayle: +2.1 100 maçta galibiyet (aralık 1.0-3.2) · 7,840 maç · Ölçülmüş · Bunun %2 kadarı benzer şampiyonlardan ödünç alındı -
Katarina ile Teemo: +1.84 100 maçta galibiyet (aralık 1.23-2.45) · 26,590 maç · Ölçülmüş · Bunun %1 kadarı benzer şampiyonlardan ödünç alındı -
Katarina ile Ornn: +1.57 100 maçta galibiyet (aralık 0.61-2.54) · 10,229 maç · Ölçülmüş · Bunun %2 kadarı benzer şampiyonlardan ödünç alındı
-
Katarina ile K'Sante: -4.5 100 maçta galibiyet (aralık -5.6 ile -3.4 arası) · 7,548 maç · Ölçülmüş · Bunun %3 kadarı benzer şampiyonlardan ödünç alındı -
Katarina ile Rumble: -3.7 100 maçta galibiyet (aralık -5.3 ile -2.1 arası) · 3,445 maç · Ölçülmüş · Bunun %5 kadarı benzer şampiyonlardan ödünç alındı -
Katarina ile Riven: -2.3 100 maçta galibiyet (aralık -3.5 ile -1.1 arası) · 6,496 maç · Ölçülmüş · Bunun %3 kadarı benzer şampiyonlardan ödünç alındı
-
Katarina ile Amumu: +3.79 100 maçta galibiyet (aralık 3.00-4.59) · 15,283 maç · Ölçülmüş · Bunun %1 kadarı benzer şampiyonlardan ödünç alındı -
Katarina ile Sejuani: +2.8 100 maçta galibiyet (aralık 1.7-3.8) · 9,001 maç · Ölçülmüş · Bunun %2 kadarı benzer şampiyonlardan ödünç alındı -
Katarina ile Zac: +2.5 100 maçta galibiyet (aralık 1.4-3.5) · 8,090 maç · Ölçülmüş · Bunun %2 kadarı benzer şampiyonlardan ödünç alındı
-
Katarina ile Rengar: -4.09 100 maçta galibiyet (aralık -5.00 ile -3.18 arası) · 11,484 maç · Ölçülmüş · Bunun %2 kadarı benzer şampiyonlardan ödünç alındı -
Katarina ile Qiyana: -3.89 100 maçta galibiyet (aralık -4.68 ile -3.11 arası) · 15,889 maç · Ölçülmüş · Bunun %1 kadarı benzer şampiyonlardan ödünç alındı -
Katarina ile Locke: -3.7 100 maçta galibiyet (aralık -5.4 ile -2.0 arası) · 3,211 maç · Ölçülmüş · Bunun %6 kadarı benzer şampiyonlardan ödünç alındı
-
Katarina ile Kog'Maw: +2.6 100 maçta galibiyet (aralık 1.5-3.8) · 7,167 maç · Ölçülmüş · Bunun %3 kadarı benzer şampiyonlardan ödünç alındı -
Katarina ile Zeri: +2.59 100 maçta galibiyet (aralık 1.60-3.57) · 9,847 maç · Ölçülmüş · Bunun %2 kadarı benzer şampiyonlardan ödünç alındı -
Katarina ile Sivir: +1.87 100 maçta galibiyet (aralık 0.95-2.79) · 11,432 maç · Ölçülmüş · Bunun %2 kadarı benzer şampiyonlardan ödünç alındı
-
Katarina ile Ezreal: -3.57 100 maçta galibiyet (aralık -4.11 ile -3.02 arası) · 33,883 maç · Ölçülmüş · Bunun %1 kadarı benzer şampiyonlardan ödünç alındı -
Katarina ile Draven: -2.31 100 maçta galibiyet (aralık -3.20 ile -1.42 arası) · 12,043 maç · Ölçülmüş · Bunun %2 kadarı benzer şampiyonlardan ödünç alındı -
Katarina ile Corki: -2.1 100 maçta galibiyet (aralık -3.5 ile -0.7 arası) · 4,612 maç · Ölçülmüş · Bunun %4 kadarı benzer şampiyonlardan ödünç alındı
-
Katarina ile Braum: +3.70 100 maçta galibiyet (aralık 2.85-4.56) · 13,118 maç · Ölçülmüş · Bunun %2 kadarı benzer şampiyonlardan ödünç alındı -
Katarina ile Nami: +2.99 100 maçta galibiyet (aralık 2.31-3.67) · 21,159 maç · Ölçülmüş · Bunun %1 kadarı benzer şampiyonlardan ödünç alındı -
Katarina ile Taric: +2.8 100 maçta galibiyet (aralık 1.3-4.4) · 3,845 maç · Ölçülmüş · Bunun %5 kadarı benzer şampiyonlardan ödünç alındı
-
Katarina ile Orianna: -5.8 100 maçta galibiyet (aralık -9.4 ile -2.1 arası) · 522 maç · Havuzdan · Bunun %28 kadarı benzer şampiyonlardan ödünç alındı -
Katarina ile Mel: -5.2 100 maçta galibiyet (aralık -6.3 ile -4.1 arası) · 7,950 maç · Ölçülmüş · Bunun %2 kadarı benzer şampiyonlardan ödünç alındı -
Katarina ile Zoe: -4.3 100 maçta galibiyet (aralık -6.2 ile -2.4 arası) · 2,418 maç · Ölçülmüş · Bunun %8 kadarı benzer şampiyonlardan ödünç alındı
Diğer Mid seçimleri
Tümü (173)- ARAM C #155
-
56 Katarina -
80 Ekko -
74 Veigar -
72 Vladimir -
71 Fizz -
71 Xerath -
69 Hwei