League of Legends Build voor Gragas
Gragas Top build
Een zeldzame build die vaker wint.
- gewonnen
- 48.5%
- games
- 147,289
- Winimpact
- -1.4
- Pickrate
- 0.8%
StartitemsDoran's Ring
Doran's Ring wint vaker dan Doran's Ring + Health Potion x2, de meest gekozen: +2.1 tegenover +0.3 per 100 games. Het kan toeval zijn.
| Keuze | Gekozen | Gewonnen | Extra winst |
|---|---|---|---|
| 79% | 48.4% | +0.3 kan toeval zijn | |
| 10% | 45.5% | -2.1 duidelijk verschil | |
| 8% | 50.6% | +2.0 duidelijk verschil | |
| 1% | 48.2% | -1.7 kan toeval zijn | |
| <1% | 47.7% | 0.0 kan toeval zijn | |
| <1% | 44.5% | -1.3 kan toeval zijn | |
| <1% | 52.1% | +2.1 kan toeval zijn | |
| <1% | 51.6% | +1.0 kan toeval zijn |
De bootsMercury's Treads
Mercury's Treads wint vaker dan Ionian Boots of Lucidity, de meest gekozen: +1.6 tegenover -0.3 per 100 games. Het verschil is duidelijk.
| Keuze | Gekozen | Gewonnen | Extra winst | Tijd |
|---|---|---|---|---|
| 43% | 50.0% | -0.2 kan toeval zijn | 15:09 | |
| 42% | 48.1% | -0.3 kan toeval zijn | 12:53 | |
| 9% | 46.7% | +0.4 kan toeval zijn vaak achter | 15:15 | |
| 4% | 48.7% | +1.6 duidelijk verschil | 16:02 | |
| 2% | 52.5% | +0.5 kan toeval zijn | 14:12 |
Tegen een team met vooral AD
| Keuze | Gekozen | Gewonnen | Uitkomst |
|---|---|---|---|
| 35% | 50.0% | meest gekocht | |
| 35% | 50.9% | ongeveer gelijk | |
| 12% | 49.9% | ongeveer gelijk | |
| 2% | 43.4% | ongeveer gelijk |
Tegen een team met vooral AP
| Keuze | Gekozen | Gewonnen | Uitkomst |
|---|---|---|---|
| 37% | 50.3% | meest gekocht | |
| 34% | 46.4% | ongeveer gelijk | |
| 10% | 52.1% | ongeveer gelijk | |
| 2% | 47.1% | ongeveer gelijk |
Vaker gekocht tegen één soort schade
| Keuze | AD-team | AP-team |
|---|---|---|
| 12% | 2% | |
| 2% | 10% | |
| 28% | 31% | |
| 35% | 37% | |
| 44% | 46% | |
| 12% | 10% | |
| 10% | 11% | |
| 31% | 29% | |
| 9% | 10% | |
| 14% | 13% |
Item nr. 1Lich Bane
Lich Bane hoort bij de build die vaker wint: +0.8 per 100 potjes, tegen +0.6 voor de build die de meeste spelers afmaken.
| Keuze | Gekozen | Gewonnen | Extra winst | Tijd |
|---|---|---|---|---|
| 33% | 49.1% | +0.4 duidelijk verschil | 13:35 | |
| 33% | 47.1% | -1.2 kan toeval zijn | 12:15 | |
| 8% | 49.7% | -0.1 duidelijk verschil | 11:48 | |
| 6% | 48.7% | -0.6 kan toeval zijn | 13:32 | |
| 5% | 50.7% | +1.6 duidelijk verschil | 12:12 | |
| 5% | 50.3% | +1.3 duidelijk verschil | ||
| 2% | 50.8% | +1.2 duidelijk verschil | ||
| <1% | 53.4% | +2.4 duidelijk verschil |
Samen afgemaakt
| Keuze | Gekozen | games |
|---|---|---|
| 8% | 5,195 | |
| 7% | 4,801 | |
| 6% | 4,004 | |
| 4% | 2,366 |
Item nr. 2Shadowflame
Shadowflame hoort bij de build die vaker wint: +0.8 per 100 potjes, tegen +0.6 voor de build die de meeste spelers afmaken.
| Keuze | Gekozen | Gewonnen | Extra winst | Tijd |
|---|---|---|---|---|
| 24% | 50.2% | -1.5 kan toeval zijn | 21:54 | |
| 15% | 51.9% | 0.0 kan toeval zijn | 20:30 | |
| 14% | 49.5% | +1.9 kan toeval zijn | 19:53 | |
| 12% | 49.7% | +0.8 kan toeval zijn | 20:22 | |
| 9% | 48.6% | -1.7 kan toeval zijn | 20:27 | |
| 8% | 51.0% | +0.9 kan toeval zijn | ||
| 5% | 52.4% | +0.3 kan toeval zijn | ||
| <1% | 53.7% | +2.3 kan toeval zijn |
Samen afgemaakt
| Keuze | Gekozen | games |
|---|---|---|
| 8% | 5,195 | |
| 7% | 4,801 | |
| 6% | 4,004 | |
| 4% | 2,366 |
Item nr. 3Rabadon's Deathcap
Rabadon's Deathcap hoort bij de build die vaker wint: +0.8 per 100 potjes, tegen +0.6 voor de build die de meeste spelers afmaken.
| Keuze | Gekozen | Gewonnen | Extra winst | Tijd |
|---|---|---|---|---|
| 18% | 53.4% | -1.4 kan toeval zijn | 27:11 | |
| 15% | 53.6% | +1.1 kan toeval zijn | 27:11 | |
| 13% | 52.1% | -0.5 kan toeval zijn | 28:23 | |
| 12% | 55.8% | -0.7 kan toeval zijn | 27:50 | |
| 9% | 54.9% | 0.0 kan toeval zijn | 26:19 | |
| 8% | 54.3% | -0.3 kan toeval zijn | ||
| 1% | 79.1% | gekocht als je al voor staat | ||
| <1% | 51.2% | +2.3 kan toeval zijn |
Samen afgemaakt
| Keuze | Gekozen | games |
|---|---|---|
| 8% | 5,195 | |
| 7% | 4,801 | |
| 6% | 4,004 | |
| 4% | 2,366 |
Item nr. 4Stormsurge
Stormsurge wint vaker dan Zhonya's Hourglass, de meest gekozen: +0.9 tegenover -1.3 per 100 games. Het kan toeval zijn.
| Keuze | Gekozen | Gewonnen | Extra winst | Tijd |
|---|---|---|---|---|
| 32% | 51.9% | -1.3 kan toeval zijn | 33:06 | |
| 16% | 52.8% | +0.6 kan toeval zijn | 32:41 | |
| 12% | 57.7% | -0.1 kan toeval zijn | 32:17 | |
| 11% | 60.4% | +0.9 kan toeval zijn |
Item nr. 5Void Staff
Void Staff wint vaker dan Rabadon's Deathcap, de meest gekozen: +0.4 tegenover -0.7 per 100 games. Het kan toeval zijn.
| Keuze | Gekozen | Gewonnen | Extra winst | Tijd |
|---|---|---|---|---|
| 18% | 54.1% | -0.7 kan toeval zijn | 36:48 | |
| 17% | 54.1% | -0.5 kan toeval zijn | 37:01 | |
| 11% | 56.5% | +0.4 kan toeval zijn | 36:44 | |
| 7% | 54.0% | +0.2 kan toeval zijn | 36:55 | |
| 5% | 52.7% | +0.7 kan toeval zijn | 36:19 | |
| 5% | 49.5% | -1.0 kan toeval zijn | ||
| 4% | 53.7% | -1.0 kan toeval zijn | ||
| 3% | 62.1% | gekocht als je al voor staat |
Item nr. 6Zhonya's Hourglass
| Keuze | Gekozen | Gewonnen | Tijd |
|---|---|---|---|
| 18% | 49.3% | 40:38 | |
| 14% | 47.3% | 39:15 | |
| 13% | 49.5% | 39:05 | |
| 11% | - | 41:28 | |
| 7% | - | 39:20 |
HoofdruneStormraider's Surge
Extra winst hier: +1.7 per 100 games. Geen andere keuze heeft een duidelijke voorsprong op deze.
| Keuze | Gekozen | Gewonnen | Extra winst |
|---|---|---|---|
| 71% | 49.0% | +1.7 kan toeval zijn | |
| 15% | 46.0% | -2.3 duidelijk verschil | |
| 10% | 47.1% | -0.8 duidelijk verschil | |
| 4% | 49.6% | +0.7 kan toeval zijn | |
| <1% | 47.8% | -2.2 duidelijk verschil | |
| <1% | 43.8% | -4.0 duidelijk verschil | |
| <1% | 53.0% | +2.0 kan toeval zijn | |
| <1% | 53.5% | +0.8 kan toeval zijn |
Hoofdrij 1Nimbus Cloak
Nimbus Cloak wint vaker dan Manaflow Band, de meest gekozen: +1.8 tegenover +0.4 per 100 games. Het kan toeval zijn.
| Keuze | Gekozen | Gewonnen | Extra winst |
|---|---|---|---|
| 85% | 48.4% | +0.4 kan toeval zijn | |
| 10% | 47.0% | -0.9 duidelijk verschil | |
| 3% | 49.4% | +0.6 kan toeval zijn | |
| <1% | 47.8% | -1.5 kan toeval zijn | |
| <1% | 49.4% | +0.8 kan toeval zijn | |
| <1% | 48.3% | -0.3 kan toeval zijn | |
| <1% | 51.7% | +1.8 kan toeval zijn | |
| <1% | 56.8% | +2.7 kan toeval zijn |
Hoofdrij 2Absolute Focus
Absolute Focus wint vaker dan Transcendence, de meest gekozen: +0.9 tegenover +0.4 per 100 games. Het kan toeval zijn.
| Keuze | Gekozen | Gewonnen | Extra winst |
|---|---|---|---|
| 84% | 48.5% | +0.4 kan toeval zijn | |
| 9% | 47.0% | -0.8 duidelijk verschil | |
| 2% | 48.5% | -0.4 kan toeval zijn | |
| 1% | 48.1% | +0.4 kan toeval zijn | |
| 1% | 50.4% | +1.6 kan toeval zijn | |
| 1% | 48.4% | +0.1 kan toeval zijn | |
| 1% | 50.2% | +0.9 kan toeval zijn | |
| <1% | 50.8% | +0.4 kan toeval zijn |
Hoofdrij 3Gathering Storm
Gathering Storm wint vaker dan Scorch, de meest gekozen: +3.4 tegenover -1.4 per 100 games. Het verschil is duidelijk.
| Keuze | Gekozen | Gewonnen | Extra winst |
|---|---|---|---|
| 75% | 48.0% | -1.4 kan toeval zijn | |
| 10% | 52.0% | +3.4 duidelijk verschil | |
| 9% | 47.0% | -0.9 kan toeval zijn | |
| 3% | 48.7% | 0.0 kan toeval zijn | |
| 1% | 51.6% | 0.0 kan toeval zijn | |
| 1% | 48.0% | +0.6 kan toeval zijn | |
| <1% | 49.6% | +1.6 duidelijk verschil | |
| <1% | 49.7% | -0.1 kan toeval zijn |
Tweede padInspiration
Een keuze uit een andere runeboom heeft hier een duidelijke voorsprong (+1.8 per 100 games), maar een boom wisselt alleen met de hele pagina.
| Keuze | Gekozen | Gewonnen | Extra winst |
|---|---|---|---|
| 68% | 48.0% | -1.1 kan toeval zijn | |
| 13% | 47.8% | -0.3 kan toeval zijn | |
| 8% | 50.5% | +1.8 duidelijk verschil | |
| 6% | 49.7% | +1.7 duidelijk verschil | |
| 5% | 49.6% | +0.8 duidelijk verschil |
Secundaire runesMagical Footwear + Triple Tonic
Magical Footwear + Triple Tonic wint vaker dan Biscuit Delivery + Cosmic Insight, de meest gekozen: +4.1 tegenover -2.8 per 100 games. Het verschil is duidelijk.
| Keuze | Gekozen | Gewonnen | Extra winst |
|---|---|---|---|
| 86% | 47.4% | -2.8 kan toeval zijn | |
| 4% | 50.4% | +2.1 duidelijk verschil | |
| 3% | 53.0% | +4.1 duidelijk verschil | |
| 2% | 50.8% | +1.7 duidelijk verschil | |
| 2% | 52.7% | +1.7 duidelijk verschil | |
| 1% | 52.9% | +3.1 duidelijk verschil | |
| 1% | 52.2% | +1.8 duidelijk verschil | |
| <1% | 52.2% | +1.2 duidelijk verschil |
AanvalsshardAbility Haste
Ability Haste wint vaker dan Adaptive Force, de meest gekozen: +0.9 tegenover -0.7 per 100 games. Het verschil is duidelijk.
| Keuze | Gekozen | Gewonnen | Extra winst |
|---|---|---|---|
| 79% | 48.2% | -0.7 kan toeval zijn | |
| 19% | 49.0% | +0.9 duidelijk verschil | |
| 2% | 47.8% | -1.0 kan toeval zijn |
FlexshardMS-shard
MS-shard wint vaker dan Adaptive Force, de meest gekozen: +1.6 tegenover -1.5 per 100 games. Het verschil is duidelijk.
| Keuze | Gekozen | Gewonnen | Extra winst |
|---|---|---|---|
| 98% | 48.3% | -1.5 kan toeval zijn | |
| 1% | 50.3% | +1.6 duidelijk verschil | |
| 1% | 50.8% | +1.0 kan toeval zijn |
VerdedigingsshardTenacity and Slow Resist
Tenacity and Slow Resist wint vaker dan Health Scaling, de meest gekozen: +1.8 tegenover -1.1 per 100 games. Het verschil is duidelijk.
| Keuze | Gekozen | Gewonnen | Extra winst |
|---|---|---|---|
| 88% | 48.1% | -1.1 kan toeval zijn | |
| 10% | 49.6% | +0.8 duidelijk verschil | |
| 2% | 50.8% | +1.8 duidelijk verschil |
EQW
De skillsE > Q > W
E > Q > W wint vaker dan Q > E > W, de meest gekozen: +1.3 tegenover -0.4 per 100 games. Het kan toeval zijn.
| Keuze | Gekozen | Gewonnen | Extra winst |
|---|---|---|---|
| QEWQ + E + W | 79% | 48.4% | -0.4 kan toeval zijn |
| QWEQ + W + E | 16% | 49.2% | +0.9 duidelijk verschil |
| WQEW + Q + E | 2% | 44.9% | -2.6 duidelijk verschil |
| WEQW + E + Q | 2% | 45.7% | -1.0 kan toeval zijn |
| EQWE + Q + W | 1% | 50.1% | +1.3 kan toeval zijn |
| EWQE + W + Q | 1% | 47.7% | -0.9 kan toeval zijn |
Levels 1 tot 18
- 1Q
- 2E
- 3W
- 4Q
- 5Q
- 6R
- 7Q
- 8E
- 9Q
- 10E
- 11R
- 12E
- 13E
- 14W
- 15W
- 16R
- 17W
- 18W
Eerst Q maxen: 49.2% gewonnen. Eerst W: 49.2% gewonnen (ongeveer gelijk).
De spellsFlash + Ignite
Flash + Ignite wint vaker dan Flash + Teleport, de meest gekozen: +1.2 tegenover -1.1 per 100 games. Het verschil is duidelijk.
| Keuze | Gekozen | Gewonnen | Extra winst |
|---|---|---|---|
| 72% | 48.1% | -1.1 kan toeval zijn | |
| 26% | 49.0% | +1.2 duidelijk verschil | |
| 1% | 50.1% | +0.3 kan toeval zijn | |
| 1% | 47.3% | -0.3 kan toeval zijn | |
| <1% | 46.7% | -0.5 kan toeval zijn |
- gewonnen
- 52.4%
- games
- 13,217
- Winimpact
- +3.6
- Pickrate
- 9.6%
StartitemsDoran's Ring + Health Potion x2
De gewone keuze: spelers van deze build zijn het hier niet eens.
| Keuze | Gekozen | Gewonnen | Extra winst |
|---|---|---|---|
| 79% | 48.4% | +0.3 kan toeval zijn | |
| 10% | 45.5% | -2.1 duidelijk verschil | |
| 8% | 50.6% | +2.0 duidelijk verschil | |
| 1% | 48.2% | -1.7 kan toeval zijn | |
| <1% | 47.7% | 0.0 kan toeval zijn | |
| <1% | 44.5% | -1.3 kan toeval zijn | |
| <1% | 52.1% | +2.1 kan toeval zijn | |
| <1% | 51.6% | +1.0 kan toeval zijn |
De bootsSorcerer's Shoes
| Keuze | Gekozen | Gewonnen |
|---|---|---|
| 61% | 53.9% | |
| 29% | 50.6% | |
| 4% | 48.8% | |
| 3% | 57.1% | |
| 3% | 55.9% |
Item nr. 1Lich Bane
| Keuze | Gekozen | Gewonnen |
|---|---|---|
| 49% | 54.6% | |
| 12% | 50.7% | |
| 8% | 50.1% | |
| 7% | 51.5% | |
| 7% | 50.6% |
Item nr. 2Shadowflame
| Keuze | Gekozen | Gewonnen |
|---|---|---|
| 31% | 54.9% | |
| 9% | 53.2% | |
| 9% | 56.3% | |
| 8% | 52.4% | |
| 7% | 56.2% |
Item nr. 3Rabadon's Deathcap
| Keuze | Gekozen | Gewonnen |
|---|---|---|
| 21% | 58.7% | |
| 11% | 55.8% | |
| 9% | 59.9% | |
| 7% | 59.7% | |
| 5% | 54.8% |
Item nr. 4Zhonya's Hourglass
| Keuze | Gekozen | Gewonnen |
|---|---|---|
| 17% | 53.4% | |
| 9% | 51.8% | |
| 7% | 61.5% | |
| 5% | 64.0% | |
| 3% | 62.7% |
Item nr. 5Void Staff
| Keuze | Gekozen | Gewonnen |
|---|---|---|
| 15% | 56.1% | |
| 7% | 61.7% | |
| 6% | 55.9% | |
| 5% | 60.9% | |
| 3% | 61.3% |
Item nr. 6Cosmic Drive
| Keuze | Gekozen | Gewonnen |
|---|---|---|
| 16% | 57.1% | |
| 13% | 40.9% | |
| 9% | 46.7% | |
| 5% | 75.0% | |
| 2% | 75.0% |
HoofdruneStormraider's Surge
| Keuze | Gekozen | Gewonnen |
|---|---|---|
| 10% | 52.5% |
Hoofdrij 1Manaflow Band
| Keuze | Gekozen | Gewonnen |
|---|---|---|
| 10% | 52.5% |
Hoofdrij 2Transcendence
| Keuze | Gekozen | Gewonnen |
|---|---|---|
| 10% | 52.5% |
Hoofdrij 3Gathering Storm
| Keuze | Gekozen | Gewonnen |
|---|---|---|
| 10% | 52.5% |
Tweede padInspiration
| Keuze | Gekozen | Gewonnen |
|---|---|---|
| 10% | 52.5% |
AanvalsshardAbility Haste
| Keuze | Gekozen | Gewonnen |
|---|---|---|
| 10% | 52.5% |
FlexshardAdaptive Force
| Keuze | Gekozen | Gewonnen |
|---|---|---|
| 10% | 52.5% |
VerdedigingsshardHealth Scaling
| Keuze | Gekozen | Gewonnen |
|---|---|---|
| 10% | 52.5% |
EQW
De skillsE > Q > W
| Keuze | Gekozen | Gewonnen | Extra winst |
|---|---|---|---|
| QEWQ + E + W | 79% | 48.4% | -0.4 kan toeval zijn |
| QWEQ + W + E | 16% | 49.2% | +0.9 duidelijk verschil |
| WQEW + Q + E | 2% | 44.9% | -2.6 duidelijk verschil |
| WEQW + E + Q | 2% | 45.7% | -1.0 kan toeval zijn |
| EQWE + Q + W | 1% | 50.1% | +1.3 kan toeval zijn |
| EWQE + W + Q | 1% | 47.7% | -0.9 kan toeval zijn |
De spellsFlash + Ignite
| Keuze | Gekozen | Gewonnen | Extra winst |
|---|---|---|---|
| 72% | 48.1% | -1.1 kan toeval zijn | |
| 26% | 49.0% | +1.2 duidelijk verschil | |
| 1% | 50.1% | +0.3 kan toeval zijn | |
| 1% | 47.3% | -0.3 kan toeval zijn | |
| <1% | 46.7% | -0.5 kan toeval zijn |
Gragas Jungle build
Een zeldzame build die vaker wint.
- gewonnen
- 49.8%
- games
- 52,899
- Winimpact
- -0.2
- Pickrate
- 0.3%
StartitemsScorchclaw Pup
Scorchclaw Pup wint vaker dan Gustwalker Hatchling + Health Potion, de meest gekozen: +0.4 tegenover 0.0 per 100 games. Het kan toeval zijn.
| Keuze | Gekozen | Gewonnen | Extra winst |
|---|---|---|---|
| 43% | 49.7% | 0.0 kan toeval zijn | |
| 23% | 49.4% | -0.1 kan toeval zijn | |
| 20% | 49.9% | +0.1 kan toeval zijn | |
| 11% | 50.1% | +0.4 kan toeval zijn | |
| 3% | 46.3% | -1.8 kan toeval zijn | |
| 1% | 49.9% | +0.3 kan toeval zijn |
De bootsSorcerer's Shoes
Extra winst hier: +0.8 per 100 games. Geen andere keuze heeft een duidelijke voorsprong op deze.
| Keuze | Gekozen | Gewonnen | Extra winst | Tijd |
|---|---|---|---|---|
| 83% | 50.3% | +0.8 kan toeval zijn | 12:57 | |
| 13% | 47.4% | -1.0 duidelijk verschil | 12:44 | |
| 2% | 48.9% | +0.3 kan toeval zijn | 15:09 | |
| 2% | 45.9% | +0.5 kan toeval zijn vaak achter | 14:59 | |
| 1% | 46.1% | -2.5 duidelijk verschil | 12:23 |
Tegen een team met vooral AD
| Keuze | Gekozen | Gewonnen | Uitkomst |
|---|---|---|---|
| 68% | 52.0% | meest gekocht | |
| 10% | 49.1% | ongeveer gelijk | |
| 2% | 45.0% | ongeveer gelijk | |
| 1% | 39.4% | ongeveer gelijk |
Tegen een team met vooral AP
| Keuze | Gekozen | Gewonnen | Uitkomst |
|---|---|---|---|
| 69% | 50.2% | meest gekocht | |
| 11% | 41.2% | ongeveer gelijk | |
| 4% | 48.1% | ongeveer gelijk | |
| 1% | 38.7% | te weinig games |
Vaker gekocht tegen één soort schade
| Keuze | AD-team | AP-team |
|---|---|---|
| 2% | 5% | |
| 20% | 23% | |
| 30% | 28% | |
| 54% | 56% | |
| 40% | 42% |
Item nr. 1Lich Bane
Extra winst hier: +1.2 per 100 games. Geen andere keuze heeft een duidelijke voorsprong op deze.
| Keuze | Gekozen | Gewonnen | Extra winst | Tijd |
|---|---|---|---|---|
| 67% | 50.1% | +1.2 kan toeval zijn | 11:08 | |
| 22% | 48.9% | -0.9 duidelijk verschil | 11:06 | |
| 5% | 48.5% | -2.1 duidelijk verschil | 11:10 | |
| 1% | 46.8% | -1.8 kan toeval zijn | 11:04 | |
| 1% | 48.3% | -0.9 kan toeval zijn | 10:08 | |
| 1% | 48.4% | -1.9 kan toeval zijn | ||
| 1% | 46.2% | -0.3 kan toeval zijn | ||
| <1% | 63.7% | +2.6 kan toeval zijn vaak voor |
Samen afgemaakt
| Keuze | Gekozen | games |
|---|---|---|
| 21% | 6,195 | |
| 16% | 4,726 | |
| 12% | 3,418 | |
| 6% | 1,653 |
Item nr. 2Shadowflame
Extra winst hier: -0.5 per 100 games. Geen andere keuze heeft een duidelijke voorsprong op deze.
| Keuze | Gekozen | Gewonnen | Extra winst | Tijd |
|---|---|---|---|---|
| 51% | 50.1% | -0.5 kan toeval zijn | 19:40 | |
| 17% | 50.6% | +0.3 kan toeval zijn | 19:06 | |
| 9% | 51.4% | +0.9 kan toeval zijn | 19:05 | |
| 6% | 49.0% | -1.0 kan toeval zijn | 19:13 | |
| 5% | 45.0% | -1.1 kan toeval zijn | 21:11 | |
| 2% | 60.0% | +0.2 kan toeval zijn vaak voor | ||
| 2% | 73.7% | gekocht als je al voor staat | ||
| <1% | 54.9% | +2.4 kan toeval zijn |
Samen afgemaakt
| Keuze | Gekozen | games |
|---|---|---|
| 21% | 6,195 | |
| 16% | 4,726 | |
| 12% | 3,418 | |
| 6% | 1,653 |
Item nr. 3Rabadon's Deathcap
Rabadon's Deathcap hoort bij de build die vaker wint: +2.7 per 100 potjes, tegen -3.3 voor de build die de meeste spelers afmaken.
| Keuze | Gekozen | Gewonnen | Extra winst | Tijd |
|---|---|---|---|---|
| 31% | 50.7% | -1.1 kan toeval zijn | 26:25 | |
| 20% | 53.7% | -0.5 kan toeval zijn | 25:16 | |
| 19% | 57.0% | +0.5 kan toeval zijn | 25:53 | |
| 10% | 54.7% | -0.1 kan toeval zijn | 25:14 | |
| 4% | 55.5% | +1.2 kan toeval zijn | 25:30 | |
| 3% | 75.5% | gekocht als je al voor staat | ||
| 2% | 53.9% | -0.5 kan toeval zijn | ||
| 1% | 53.8% | +1.7 kan toeval zijn |
Samen afgemaakt
| Keuze | Gekozen | games |
|---|---|---|
| 21% | 6,195 | |
| 16% | 4,726 | |
| 12% | 3,418 | |
| 6% | 1,653 |
Item nr. 4Stormsurge
Van alles wat we hier gemeten hebben, geeft Stormsurge de meeste extra winst: +0.4 per 100 games. Rabadon's Deathcap, de meest gekozen, heeft geen getal om mee te vergelijken.
| Keuze | Gekozen | Gewonnen | Extra winst | Tijd |
|---|---|---|---|---|
| 40% | 56.6% | -0.9 kan toeval zijn | 30:55 | |
| 21% | 55.5% | 0.0 kan toeval zijn | 31:06 | |
| 10% | 60.4% | -0.7 kan toeval zijn | 30:49 | |
| 10% | 58.6% | +0.4 kan toeval zijn | 30:55 | |
| 8% | 77.5% | gekocht als je al voor staat |
Item nr. 5Void Staff
Extra winst hier: +0.6 per 100 games. Geen andere keuze heeft een duidelijke voorsprong op deze.
| Keuze | Gekozen | Gewonnen | Extra winst | Tijd |
|---|---|---|---|---|
| 24% | 61.5% | +0.6 kan toeval zijn | 35:16 | |
| 20% | 58.0% | +0.6 kan toeval zijn | 35:16 | |
| 18% | 59.6% | -0.4 kan toeval zijn | 34:53 | |
| 9% | 57.1% | -0.2 kan toeval zijn | 36:57 | |
| 7% | 68.5% | gekocht als je al voor staat | 31:58 | |
| 4% | 60.9% | -0.6 kan toeval zijn |
Item nr. 6Zhonya's Hourglass
| Keuze | Gekozen | Gewonnen | Tijd |
|---|---|---|---|
| 19% | 49.3% | 39:08 | |
| 17% | 60.2% | 37:42 | |
| 13% | - | 37:44 | |
| 11% | - | 39:33 | |
| 8% | - | 39:30 |
HoofdruneDark Harvest
Extra winst hier: +1.0 per 100 games. Geen andere keuze heeft een duidelijke voorsprong op deze.
| Keuze | Gekozen | Gewonnen | Extra winst |
|---|---|---|---|
| 69% | 50.0% | +1.0 kan toeval zijn | |
| 19% | 48.6% | -1.5 duidelijk verschil | |
| 9% | 50.4% | +1.2 kan toeval zijn | |
| <1% | 44.1% | -4.9 duidelijk verschil | |
| <1% | 48.1% | -1.2 kan toeval zijn | |
| <1% | 42.0% | -5.7 duidelijk verschil | |
| <1% | 58.3% | +1.1 kan toeval zijn | |
| <1% | 39.8% | -4.2 kan toeval zijn |
Hoofdrij 1Sudden Impact
Extra winst hier: -0.2 per 100 games. Geen andere keuze heeft een duidelijke voorsprong op deze.
| Keuze | Gekozen | Gewonnen | Extra winst |
|---|---|---|---|
| 87% | 49.7% | -0.2 kan toeval zijn | |
| 4% | 48.2% | -0.2 kan toeval zijn | |
| 4% | 52.0% | +1.6 kan toeval zijn | |
| 3% | 50.3% | +0.4 kan toeval zijn | |
| 1% | 48.9% | -0.5 kan toeval zijn | |
| <1% | 47.5% | -2.3 kan toeval zijn | |
| <1% | 41.0% | -6.3 duidelijk verschil | |
| <1% | 41.3% | -3.0 kan toeval zijn |
Hoofdrij 2Sixth Sense
Sixth Sense wint vaker dan Grisly Mementos, de meest gekozen: +1.6 tegenover -0.9 per 100 games. Het verschil is duidelijk.
| Keuze | Gekozen | Gewonnen | Extra winst |
|---|---|---|---|
| 81% | 49.5% | -0.9 kan toeval zijn | |
| 8% | 50.2% | +0.8 kan toeval zijn | |
| 6% | 51.4% | +1.6 duidelijk verschil | |
| 1% | 49.5% | -0.4 kan toeval zijn | |
| 1% | 51.5% | +0.7 kan toeval zijn | |
| 1% | 50.6% | +1.4 kan toeval zijn | |
| <1% | 45.2% | -4.8 kan toeval zijn | |
| <1% | 56.0% | +0.7 kan toeval zijn |
Hoofdrij 3Relentless Hunter
Relentless Hunter wint vaker dan Treasure Hunter, de meest gekozen: +3.6 tegenover +0.6 per 100 games. Het verschil is duidelijk.
| Keuze | Gekozen | Gewonnen | Extra winst |
|---|---|---|---|
| 64% | 50.0% | +0.6 kan toeval zijn | |
| 20% | 48.1% | -2.0 duidelijk verschil | |
| 5% | 51.9% | +2.3 kan toeval zijn | |
| 4% | 52.5% | +3.6 duidelijk verschil | |
| 3% | 45.7% | -2.6 duidelijk verschil | |
| 2% | 51.0% | +0.7 kan toeval zijn | |
| 1% | 42.5% | -5.2 duidelijk verschil | |
| <1% | 55.3% | +0.4 kan toeval zijn |
Tweede padSorcery
Een keuze uit een andere runeboom heeft hier een duidelijke voorsprong (+1.7 per 100 games), maar een boom wisselt alleen met de hele pagina.
| Keuze | Gekozen | Gewonnen | Extra winst |
|---|---|---|---|
| 62% | 49.2% | -1.1 kan toeval zijn | |
| 31% | 50.6% | +0.8 duidelijk verschil | |
| 4% | 50.7% | +0.9 kan toeval zijn | |
| 3% | 49.8% | +1.7 duidelijk verschil | |
| 1% | 49.1% | -0.5 kan toeval zijn |
Secundaire runesWaterwalking + Absolute Focus
Waterwalking + Absolute Focus wint vaker dan Transcendence + Waterwalking, de meest gekozen: +2.7 tegenover +0.7 per 100 games. Het kan toeval zijn.
| Keuze | Gekozen | Gewonnen | Extra winst |
|---|---|---|---|
| 64% | 49.3% | +0.7 kan toeval zijn | |
| 27% | 48.5% | -1.2 duidelijk verschil | |
| 1% | 51.7% | +1.9 kan toeval zijn | |
| 1% | 48.9% | -0.5 kan toeval zijn | |
| 1% | 54.5% | +1.8 kan toeval zijn | |
| 1% | 44.7% | -3.8 duidelijk verschil | |
| 1% | 49.1% | -1.8 kan toeval zijn | |
| <1% | 51.9% | +2.7 kan toeval zijn |
AanvalsshardAbility Haste
Ability Haste wint vaker dan Adaptive Force, de meest gekozen: +2.4 tegenover -1.3 per 100 games. Het verschil is duidelijk.
| Keuze | Gekozen | Gewonnen | Extra winst |
|---|---|---|---|
| 69% | 49.2% | -1.3 kan toeval zijn | |
| 26% | 50.7% | +0.8 duidelijk verschil | |
| 5% | 50.6% | +2.4 duidelijk verschil |
FlexshardHealth Scaling
Health Scaling wint vaker dan Adaptive Force, de meest gekozen: +0.5 tegenover +0.2 per 100 games. Het kan toeval zijn.
| Keuze | Gekozen | Gewonnen | Extra winst |
|---|---|---|---|
| 98% | 49.7% | +0.2 kan toeval zijn | |
| 1% | 48.6% | -0.7 kan toeval zijn | |
| 1% | 48.9% | +0.5 kan toeval zijn |
VerdedigingsshardHealth
Health wint vaker dan Health Scaling, de meest gekozen: +1.8 tegenover -1.6 per 100 games. Het verschil is duidelijk.
| Keuze | Gekozen | Gewonnen | Extra winst |
|---|---|---|---|
| 90% | 49.6% | -1.6 kan toeval zijn | |
| 7% | 51.8% | +1.8 duidelijk verschil | |
| 3% | 48.5% | +0.7 kan toeval zijn |
QEW
De skillsQ > E > W
Extra winst hier: +1.3 per 100 games. Geen andere keuze heeft een duidelijke voorsprong op deze.
| Keuze | Gekozen | Gewonnen | Extra winst |
|---|---|---|---|
| QEWQ + E + W | 80% | 50.3% | +1.3 kan toeval zijn |
| QWEQ + W + E | 14% | 48.4% | -1.1 duidelijk verschil |
| WQEW + Q + E | 3% | 47.9% | -1.4 duidelijk verschil |
| WEQW + E + Q | 2% | 50.3% | -0.8 kan toeval zijn |
| EQWE + Q + W | 1% | 47.0% | -2.3 duidelijk verschil |
| EWQE + W + Q | 1% | 46.3% | -3.0 duidelijk verschil |
Levels 1 tot 18
- 1W
- 2Q
- 3E
- 4Q
- 5Q
- 6R
- 7Q
- 8E
- 9Q
- 10E
- 11R
- 12E
- 13E
- 14W
- 15W
- 16R
- 17W
- 18W
Eerst Q maxen: 50.4% gewonnen. Eerst W: 50.0% gewonnen (ongeveer gelijk).
- W
- Q
- E
- Q
- Q
- R
- Q
- E
- Q
- E
- R
- E
- E
- W
- W
- R
- W
- W
De spellsFlash + Smite
Extra winst hier: +2.4 per 100 games. Geen andere keuze heeft een duidelijke voorsprong op deze.
| Keuze | Gekozen | Gewonnen | Extra winst |
|---|---|---|---|
| 100% | 49.7% | +2.4 kan toeval zijn |
- gewonnen
- 52.5%
- games
- 1,584
- Winimpact
- +2.7
- Pickrate
- 3.2%
StartitemsGustwalker Hatchling + Health Potion
De gewone keuze: spelers van deze build zijn het hier niet eens.
| Keuze | Gekozen | Gewonnen | Extra winst |
|---|---|---|---|
| 43% | 49.7% | 0.0 kan toeval zijn | |
| 23% | 49.4% | -0.1 kan toeval zijn | |
| 20% | 49.9% | +0.1 kan toeval zijn | |
| 11% | 50.1% | +0.4 kan toeval zijn | |
| 3% | 46.3% | -1.8 kan toeval zijn | |
| 1% | 49.9% | +0.3 kan toeval zijn |
De bootsSorcerer's Shoes
| Keuze | Gekozen | Gewonnen |
|---|---|---|
| 100% | 52.5% |
Item nr. 1Lich Bane
| Keuze | Gekozen | Gewonnen |
|---|---|---|
| 65% | 52.1% | |
| 35% | 53.2% |
Item nr. 2Stormsurge
| Keuze | Gekozen | Gewonnen |
|---|---|---|
| 65% | 52.1% |
Item nr. 3Shadowflame
| Keuze | Gekozen | Gewonnen |
|---|---|---|
| 54% | 57.2% | |
| 20% | 50.4% | |
| 15% | 64.1% | |
| 3% | 51.5% | |
| 2% | 51.9% |
Item nr. 4Zhonya's Hourglass
De gewone keuze: spelers van deze build zijn het hier niet eens.
| Keuze | Gekozen | Gewonnen | Extra winst | Tijd |
|---|---|---|---|---|
| 31% | 50.7% | -1.1 kan toeval zijn | 26:25 | |
| 20% | 53.7% | -0.5 kan toeval zijn | 25:16 | |
| 19% | 57.0% | +0.5 kan toeval zijn | 25:53 | |
| 10% | 54.7% | -0.1 kan toeval zijn | 25:14 | |
| 4% | 55.5% | +1.2 kan toeval zijn | 25:30 | |
| 3% | 75.5% | gekocht als je al voor staat | ||
| 2% | 53.9% | -0.5 kan toeval zijn | ||
| 1% | 53.8% | +1.7 kan toeval zijn |
Item nr. 5Rabadon's Deathcap
| Keuze | Gekozen | Gewonnen |
|---|---|---|
| 29% | 73.2% | |
| 25% | 51.4% | |
| 14% | 50.0% | |
| 13% | 61.1% | |
| 4% | 40.0% |
Item nr. 6Void Staff
De gewone keuze: spelers van deze build zijn het hier niet eens.
| Keuze | Gekozen | Gewonnen | Extra winst | Tijd |
|---|---|---|---|---|
| 24% | 61.5% | +0.6 kan toeval zijn | 35:16 | |
| 20% | 58.0% | +0.6 kan toeval zijn | 35:16 | |
| 18% | 59.6% | -0.4 kan toeval zijn | 34:53 | |
| 9% | 57.1% | -0.2 kan toeval zijn | 36:57 | |
| 7% | 68.5% | gekocht als je al voor staat | 31:58 | |
| 4% | 60.9% | -0.6 kan toeval zijn |
HoofdruneElectrocute
| Keuze | Gekozen | Gewonnen |
|---|---|---|
| 73% | 53.5% |
Hoofdrij 1Sudden Impact
| Keuze | Gekozen | Gewonnen |
|---|---|---|
| 73% | 53.5% |
Hoofdrij 2Grisly Mementos
| Keuze | Gekozen | Gewonnen |
|---|---|---|
| 73% | 53.5% |
Hoofdrij 3Ultimate Hunter
| Keuze | Gekozen | Gewonnen |
|---|---|---|
| 73% | 53.5% |
Tweede padSorcery
| Keuze | Gekozen | Gewonnen |
|---|---|---|
| 73% | 53.5% |
AanvalsshardAdaptive Force
| Keuze | Gekozen | Gewonnen |
|---|---|---|
| 73% | 53.5% |
FlexshardAdaptive Force
| Keuze | Gekozen | Gewonnen |
|---|---|---|
| 73% | 53.5% |
VerdedigingsshardHealth Scaling
| Keuze | Gekozen | Gewonnen |
|---|---|---|
| 73% | 53.5% |
QEW
De skillsQ > E > W
| Keuze | Gekozen | Gewonnen | Extra winst |
|---|---|---|---|
| QEWQ + E + W | 80% | 50.3% | +1.3 kan toeval zijn |
| QWEQ + W + E | 14% | 48.4% | -1.1 duidelijk verschil |
| WQEW + Q + E | 3% | 47.9% | -1.4 duidelijk verschil |
| WEQW + E + Q | 2% | 50.3% | -0.8 kan toeval zijn |
| EQWE + Q + W | 1% | 47.0% | -2.3 duidelijk verschil |
| EWQE + W + Q | 1% | 46.3% | -3.0 duidelijk verschil |
- W
- Q
- E
- Q
- Q
- R
- Q
- E
- Q
- E
- R
- E
- E
- W
- W
- R
- W
- W
De spellsFlash + Smite
| Keuze | Gekozen | Gewonnen | Extra winst |
|---|---|---|---|
| 100% | 49.7% | +2.4 kan toeval zijn |
Gragas Mid build
- gewonnen
- 50.7%
- games
- 36,759
- Winimpact
- +0.7
- Pickrate
- 0.2%
StartitemsSapphire Crystal + Refillable Potion
Sapphire Crystal + Refillable Potion wint vaker dan Doran's Ring + Health Potion x2, de meest gekozen: +1.2 tegenover +0.7 per 100 games. Het kan toeval zijn.
| Keuze | Gekozen | Gewonnen | Extra winst |
|---|---|---|---|
| 85% | 50.9% | +0.7 kan toeval zijn | |
| 7% | 53.4% | +1.2 kan toeval zijn | |
| 5% | 48.3% | -3.1 duidelijk verschil | |
| 1% | 47.2% | +0.2 kan toeval zijn | |
| <1% | 51.9% | -0.8 kan toeval zijn | |
| <1% | 45.5% | 0.0 kan toeval zijn | |
| <1% | 43.6% | -2.8 kan toeval zijn | |
| <1% | 55.0% | 0.0 kan toeval zijn |
De bootsSorcerer's Shoes
Extra winst hier: +0.8 per 100 games. Geen andere keuze heeft een duidelijke voorsprong op deze.
| Keuze | Gekozen | Gewonnen | Extra winst | Tijd |
|---|---|---|---|---|
| 78% | 52.0% | +0.8 kan toeval zijn | 13:27 | |
| 14% | 51.4% | -0.5 kan toeval zijn | 12:57 | |
| 6% | 45.8% | -1.9 duidelijk verschil vaak achter | 14:34 | |
| 2% | 50.5% | +1.1 kan toeval zijn | 14:23 | |
| 1% | 51.8% | -0.2 kan toeval zijn | 13:23 |
Tegen een team met vooral AD
| Keuze | Gekozen | Gewonnen | Uitkomst |
|---|---|---|---|
| 65% | 53.3% | meest gekocht | |
| 13% | 55.1% | ongeveer gelijk | |
| 4% | 57.1% | ongeveer gelijk | |
| 3% | 37.4% | ongeveer gelijk |
Tegen een team met vooral AP
| Keuze | Gekozen | Gewonnen | Uitkomst |
|---|---|---|---|
| 66% | 51.5% | meest gekocht | |
| 11% | 51.8% | ongeveer gelijk | |
| 9% | 47.5% | ongeveer gelijk | |
| <1% | 57.1% | te weinig games |
Vaker gekocht tegen één soort schade
| Keuze | AD-team | AP-team |
|---|---|---|
| 3% | 9% | |
| 57% | 60% | |
| 48% | 51% | |
| 12% | 10% | |
| 20% | 22% | |
| 13% | 11% |
Item nr. 1Lich Bane
Extra winst hier: +1.1 per 100 games. Geen andere keuze heeft een duidelijke voorsprong op deze.
| Keuze | Gekozen | Gewonnen | Extra winst | Tijd |
|---|---|---|---|---|
| 42% | 51.4% | +1.1 kan toeval zijn | 13:29 | |
| 37% | 51.1% | -1.1 duidelijk verschil | 11:20 | |
| 5% | 49.6% | -0.9 kan toeval zijn | 11:47 | |
| 4% | 49.5% | -2.2 duidelijk verschil | 13:03 | |
| 3% | 50.6% | +0.6 kan toeval zijn | 11:56 | |
| 3% | 52.5% | +2.5 kan toeval zijn | ||
| 2% | 52.2% | +0.6 kan toeval zijn | ||
| 1% | 51.9% | -0.2 kan toeval zijn |
Samen afgemaakt
| Keuze | Gekozen | games |
|---|---|---|
| 16% | 2,892 | |
| 12% | 2,271 | |
| 9% | 1,738 | |
| 6% | 1,095 |
Item nr. 2Shadowflame
Extra winst hier: -0.7 per 100 games. Geen andere keuze heeft een duidelijke voorsprong op deze.
| Keuze | Gekozen | Gewonnen | Extra winst | Tijd |
|---|---|---|---|---|
| 44% | 52.0% | -0.7 kan toeval zijn | 21:18 | |
| 22% | 53.0% | -0.1 kan toeval zijn | 19:57 | |
| 8% | 54.0% | +0.8 kan toeval zijn | 20:10 | |
| 5% | 49.6% | -0.7 kan toeval zijn | 20:21 | |
| 5% | 52.0% | +0.9 kan toeval zijn | 20:13 | |
| 4% | 52.5% | -0.3 kan toeval zijn | ||
| 2% | 54.3% | +2.4 kan toeval zijn | ||
| 1% | 79.9% | gekocht als je al voor staat |
Samen afgemaakt
| Keuze | Gekozen | games |
|---|---|---|
| 16% | 2,892 | |
| 12% | 2,271 | |
| 9% | 1,738 | |
| 6% | 1,095 |
Item nr. 3Rabadon's Deathcap
Extra winst hier: -0.1 per 100 games. Geen andere keuze heeft een duidelijke voorsprong op deze.
| Keuze | Gekozen | Gewonnen | Extra winst | Tijd |
|---|---|---|---|---|
| 24% | 55.9% | +0.2 kan toeval zijn | 26:07 | |
| 22% | 57.0% | -0.1 kan toeval zijn | 27:16 | |
| 17% | 54.3% | +0.3 kan toeval zijn | 26:31 | |
| 8% | 53.7% | -0.6 kan toeval zijn | 27:50 | |
| 8% | 55.8% | +0.6 kan toeval zijn | 25:43 | |
| 4% | 52.8% | -1.8 kan toeval zijn | ||
| 3% | 78.7% | gekocht als je al voor staat | ||
| <1% | 61.1% | +2.1 kan toeval zijn |
Samen afgemaakt
| Keuze | Gekozen | games |
|---|---|---|
| 16% | 2,892 | |
| 12% | 2,271 | |
| 9% | 1,738 | |
| 6% | 1,095 |
Item nr. 4Void Staff
Void Staff wint vaker dan Zhonya's Hourglass, de meest gekozen: +1.0 tegenover -1.9 per 100 games. Het kan toeval zijn.
| Keuze | Gekozen | Gewonnen | Extra winst | Tijd |
|---|---|---|---|---|
| 22% | 50.0% | -1.9 kan toeval zijn | 32:19 | |
| 21% | 59.1% | +0.5 kan toeval zijn | 31:43 | |
| 16% | 58.6% | +1.0 kan toeval zijn | 31:33 | |
| 10% | 61.0% | -0.7 kan toeval zijn |
Item nr. 5Stormsurge
Stormsurge wint vaker dan Void Staff, de meest gekozen: +1.2 tegenover 0.0 per 100 games. Het kan toeval zijn.
| Keuze | Gekozen | Gewonnen | Extra winst | Tijd |
|---|---|---|---|---|
| 22% | 54.9% | -0.3 kan toeval zijn | 36:25 | |
| 22% | 59.5% | +0.3 kan toeval zijn | 36:04 | |
| 13% | 54.0% | 0.0 kan toeval zijn | 34:44 | |
| 9% | 60.1% | +1.2 kan toeval zijn | 36:26 | |
| 5% | 60.0% | gekocht als je al voor staat | 33:10 |
Item nr. 6Zhonya's Hourglass
| Keuze | Gekozen | Gewonnen | Tijd |
|---|---|---|---|
| 20% | - | 39:35 | |
| 19% | - | 39:08 | |
| 19% | - | 39:55 | |
| 10% | - | 38:47 | |
| 7% | - | 40:29 |
HoofdruneDark Harvest
Dark Harvest wint vaker dan Electrocute, de meest gekozen: -0.9 tegenover -1.3 per 100 games. Het kan toeval zijn.
| Keuze | Gekozen | Gewonnen | Extra winst |
|---|---|---|---|
| 59% | 51.2% | +1.3 duidelijk verschil | |
| 34% | 50.5% | -1.3 kan toeval zijn | |
| 4% | 51.1% | -0.4 kan toeval zijn | |
| 1% | 50.0% | -0.9 kan toeval zijn | |
| 1% | 53.1% | -0.2 kan toeval zijn | |
| <1% | 50.7% | -1.1 kan toeval zijn |
Hoofdrij 1Taste of Blood
Taste of Blood wint vaker dan Sudden Impact, de meest gekozen: +2.4 tegenover -1.2 per 100 games. Het kan toeval zijn.
| Keuze | Gekozen | Gewonnen | Extra winst |
|---|---|---|---|
| 62% | 51.2% | +1.2 duidelijk verschil | |
| 33% | 50.5% | -1.2 kan toeval zijn | |
| 1% | 48.3% | -3.7 kan toeval zijn | |
| 1% | 48.2% | 0.0 kan toeval zijn | |
| 1% | 52.1% | +1.6 kan toeval zijn | |
| 1% | 51.8% | -0.9 kan toeval zijn | |
| <1% | 54.2% | +2.4 kan toeval zijn |
Hoofdrij 2Sixth Sense
Sixth Sense wint vaker dan Grisly Mementos, de meest gekozen: +2.3 tegenover -1.8 per 100 games. Het verschil is duidelijk.
| Keuze | Gekozen | Gewonnen | Extra winst |
|---|---|---|---|
| 61% | 51.3% | +1.4 duidelijk verschil | |
| 31% | 49.9% | -1.8 kan toeval zijn | |
| 3% | 55.0% | +2.3 duidelijk verschil | |
| 2% | 46.8% | -1.6 kan toeval zijn | |
| 1% | 51.6% | 0.0 kan toeval zijn | |
| 1% | 53.5% | +1.6 kan toeval zijn | |
| 1% | 52.2% | +0.5 kan toeval zijn |
Hoofdrij 3Relentless Hunter
Relentless Hunter wint vaker dan Ultimate Hunter, de meest gekozen: +2.7 tegenover -1.7 per 100 games. Het verschil is duidelijk.
| Keuze | Gekozen | Gewonnen | Extra winst |
|---|---|---|---|
| 32% | 51.6% | +1.2 duidelijk verschil | |
| 32% | 50.0% | -1.7 kan toeval zijn | |
| 32% | 50.8% | +0.1 duidelijk verschil | |
| 2% | 54.5% | +1.3 kan toeval zijn | |
| 1% | 55.7% | +2.7 duidelijk verschil | |
| 1% | 51.1% | -1.4 kan toeval zijn | |
| <1% | 48.5% | -1.3 kan toeval zijn |
Tweede padSorcery
Een keuze uit een andere runeboom heeft hier een duidelijke voorsprong (+2.1 per 100 games), maar een boom wisselt alleen met de hele pagina.
| Keuze | Gekozen | Gewonnen | Extra winst |
|---|---|---|---|
| 33% | 50.0% | -1.6 kan toeval zijn | |
| 23% | 50.7% | +0.4 duidelijk verschil | |
| 20% | 51.6% | +1.0 duidelijk verschil | |
| 14% | 50.5% | -0.8 kan toeval zijn | |
| 10% | 53.6% | +2.1 duidelijk verschil |
Secundaire runesTranscendence + Gathering Storm
Transcendence + Gathering Storm wint vaker dan Manaflow Band + Scorch, de meest gekozen: +3.3 tegenover -3.0 per 100 games. Het verschil is duidelijk.
| Keuze | Gekozen | Gewonnen | Extra winst |
|---|---|---|---|
| 79% | 49.1% | -3.0 kan toeval zijn | |
| 7% | 53.1% | +1.1 duidelijk verschil | |
| 3% | 52.8% | +1.3 duidelijk verschil | |
| 3% | 56.7% | +3.3 duidelijk verschil | |
| 2% | 50.2% | +1.3 kan toeval zijn | |
| 1% | 60.0% | +2.8 duidelijk verschil |
AanvalsshardAbility Haste
Ability Haste wint vaker dan Adaptive Force, de meest gekozen: +2.2 tegenover -1.8 per 100 games. Het verschil is duidelijk.
| Keuze | Gekozen | Gewonnen | Extra winst |
|---|---|---|---|
| 85% | 50.6% | -1.8 kan toeval zijn | |
| 12% | 53.1% | +2.2 duidelijk verschil | |
| 3% | 52.7% | -0.5 kan toeval zijn |
FlexshardHealth Scaling
Health Scaling wint vaker dan Adaptive Force, de meest gekozen: +0.9 tegenover -0.5 per 100 games. Het kan toeval zijn.
| Keuze | Gekozen | Gewonnen | Extra winst |
|---|---|---|---|
| 97% | 50.9% | -0.5 kan toeval zijn | |
| 2% | 51.5% | -0.1 kan toeval zijn | |
| 1% | 54.6% | +0.9 kan toeval zijn |
VerdedigingsshardTenacity and Slow Resist
Tenacity and Slow Resist wint vaker dan Health Scaling, de meest gekozen: +1.0 tegenover -1.1 per 100 games. Het kan toeval zijn.
| Keuze | Gekozen | Gewonnen | Extra winst |
|---|---|---|---|
| 85% | 50.7% | -1.1 kan toeval zijn | |
| 11% | 51.8% | +0.9 duidelijk verschil | |
| 4% | 53.9% | +1.0 kan toeval zijn |
QWE
De skillsQ > W > E
Q > W > E wint vaker dan Q > E > W, de meest gekozen: +2.1 tegenover -1.6 per 100 games. Het verschil is duidelijk.
| Keuze | Gekozen | Gewonnen | Extra winst |
|---|---|---|---|
| QEWQ + E + W | 75% | 50.6% | -1.6 kan toeval zijn |
| QWEQ + W + E | 22% | 53.1% | +2.1 duidelijk verschil |
| WQEW + Q + E | 1% | 50.7% | -1.6 kan toeval zijn |
| EQWE + Q + W | 1% | 51.6% | -1.2 kan toeval zijn |
| WEQW + E + Q | 1% | 47.2% | -4.5 kan toeval zijn |
| EWQE + W + Q | <1% | 39.4% | -4.9 kan toeval zijn |
Levels 1 tot 18
- 1Q
- 2E
- 3W
- 4Q
- 5Q
- 6R
- 7Q
- 8E
- 9Q
- 10E
- 11R
- 12E
- 13E
- 14W
- 15W
- 16R
- 17W
- 18W
Eerst Q maxen: 49.2% gewonnen. Eerst W: 32.1% gewonnen (te weinig games).
De spellsFlash + Barrier
Flash + Barrier wint vaker dan Flash + Ignite, de meest gekozen: +0.8 tegenover +0.2 per 100 games. Het kan toeval zijn.
| Keuze | Gekozen | Gewonnen | Extra winst |
|---|---|---|---|
| 71% | 51.1% | +0.2 kan toeval zijn | |
| 27% | 50.4% | -0.2 kan toeval zijn | |
| 1% | 50.4% | -0.8 kan toeval zijn | |
| <1% | 52.4% | -1.1 kan toeval zijn | |
| <1% | 48.2% | +0.8 kan toeval zijn |
Gragas Support build
- gewonnen
- 48.1%
- games
- 18,688
- Winimpact
- -1.7
- Pickrate
- 0.1%
StartitemsHealth Potion x2
Health Potion x2 wint vaker dan Health Potion x2 + World Atlas, de meest gekozen: +1.8 tegenover +1.5 per 100 games. Het kan toeval zijn.
| Keuze | Gekozen | Gewonnen | Extra winst |
|---|---|---|---|
| 87% | 47.6% | +1.5 kan toeval zijn | |
| 5% | 45.8% | -2.6 duidelijk verschil | |
| 4% | 47.3% | -0.5 kan toeval zijn | |
| 2% | 45.6% | -1.7 kan toeval zijn | |
| 1% | 48.2% | +1.8 kan toeval zijn |
De bootsMercury's Treads
Mercury's Treads wint vaker dan Ionian Boots of Lucidity, de meest gekozen: +2.3 tegenover -0.2 per 100 games. Het verschil is duidelijk.
| Keuze | Gekozen | Gewonnen | Extra winst | Tijd |
|---|---|---|---|---|
| 58% | 47.6% | -0.2 kan toeval zijn | 13:12 | |
| 23% | 50.0% | -1.8 kan toeval zijn vaak voor | 15:32 | |
| 8% | 49.1% | +2.3 duidelijk verschil | 16:16 | |
| 7% | 48.6% | +2.2 kan toeval zijn | 15:58 | |
| 3% | 49.1% | -0.7 kan toeval zijn | 14:13 |
Tegen een team met vooral AD
| Keuze | Gekozen | Gewonnen | Uitkomst |
|---|---|---|---|
| 45% | 49.3% | meest gekocht | |
| 20% | 49.9% | ongeveer gelijk | |
| 8% | 51.7% | ongeveer gelijk | |
| 5% | 56.8% | won vaker |
Tegen een team met vooral AP
| Keuze | Gekozen | Gewonnen | Uitkomst |
|---|---|---|---|
| 46% | 48.0% | meest gekocht | |
| 19% | 49.9% | ongeveer gelijk | |
| 12% | 52.1% | ongeveer gelijk | |
| 3% | 51.1% | te weinig games |
Vaker gekocht tegen één soort schade
| Keuze | AD-team | AP-team |
|---|---|---|
| 5% | 12% | |
| 8% | 2% |
Item nr. 1Hextech Rocketbelt
Extra winst hier: -2.8 per 100 games. Geen andere keuze heeft een duidelijke voorsprong op deze.
| Keuze | Gekozen | Gewonnen | Extra winst | Tijd |
|---|---|---|---|---|
| 27% | 47.6% | +1.0 duidelijk verschil | 12:43 | |
| 24% | 45.8% | -2.8 kan toeval zijn | 13:23 | |
| 16% | 46.8% | -1.8 kan toeval zijn | 13:19 | |
| 6% | 50.1% | +1.1 duidelijk verschil | 14:38 | |
| 5% | 49.3% | +5.1 duidelijk verschil | 13:19 | |
| 4% | 51.3% | -1.5 kan toeval zijn | ||
| 3% | 50.7% | +1.3 duidelijk verschil | ||
| 2% | 44.5% | -3.1 kan toeval zijn |
Samen afgemaakt
| Keuze | Gekozen | games |
|---|---|---|
| 4% | 233 | |
| 4% | 227 | |
| 3% | 196 | |
| 3% | 180 |
Item nr. 2Lich Bane
Lich Bane hoort bij de build die vaker wint: -1.1 per 100 potjes, tegen -3.8 voor de build die de meeste spelers afmaken.
| Keuze | Gekozen | Gewonnen | Extra winst | Tijd |
|---|---|---|---|---|
| 15% | 49.8% | -0.7 kan toeval zijn | 22:42 | |
| 13% | 48.5% | -1.0 kan toeval zijn | 22:11 | |
| 10% | 48.7% | +0.8 kan toeval zijn | 21:60 | |
| 10% | 44.8% | -2.2 kan toeval zijn | 22:16 | |
| 7% | 47.3% | -2.2 kan toeval zijn | 23:14 | |
| 6% | 51.9% | -0.9 kan toeval zijn | ||
| 6% | 53.1% | +2.1 kan toeval zijn | ||
| 2% | 57.1% | +3.8 kan toeval zijn |
Samen afgemaakt
| Keuze | Gekozen | games |
|---|---|---|
| 4% | 233 | |
| 4% | 227 | |
| 3% | 196 | |
| 3% | 180 |
Item nr. 3Stormsurge
Extra winst hier: -1.3 per 100 games. Geen andere keuze heeft een duidelijke voorsprong op deze.
| Keuze | Gekozen | Gewonnen | Extra winst | Tijd |
|---|---|---|---|---|
| 17% | 48.2% | -1.3 kan toeval zijn | 29:30 | |
| 10% | 47.1% | -1.6 kan toeval zijn | 28:53 | |
| 10% | 50.2% | -2.4 kan toeval zijn | 29:34 | |
| 6% | 52.6% | -0.6 kan toeval zijn | 29:57 | |
| 6% | 49.2% | -0.2 kan toeval zijn | 31:14 | |
| 4% | 49.3% | +0.5 kan toeval zijn | ||
| 4% | 52.3% | -0.4 kan toeval zijn | ||
| 2% | 57.0% | +1.8 kan toeval zijn |
Samen afgemaakt
| Keuze | Gekozen | games |
|---|---|---|
| 4% | 233 | |
| 4% | 227 | |
| 3% | 196 | |
| 3% | 180 |
Item nr. 4Shadowflame
| Keuze | Gekozen | Gewonnen | Tijd |
|---|---|---|---|
| 36% | 52.9% | 35:47 |
Item nr. 5Rabadon's Deathcap
| Keuze | Gekozen | Gewonnen | Tijd |
|---|---|---|---|
| 15% | 42.9% | 39:57 |
HoofdruneStormraider's Surge
Stormraider's Surge wint vaker dan Arcane Comet, de meest gekozen: -0.8 tegenover -1.6 per 100 games. Het kan toeval zijn.
| Keuze | Gekozen | Gewonnen | Extra winst |
|---|---|---|---|
| 31% | 46.6% | -1.6 kan toeval zijn | |
| 31% | 46.8% | -0.8 kan toeval zijn | |
| 13% | 49.1% | +1.6 duidelijk verschil | |
| 11% | 51.3% | +3.4 duidelijk verschil | |
| 6% | 42.1% | -2.6 kan toeval zijn | |
| 3% | 51.6% | +1.6 kan toeval zijn | |
| 1% | 51.1% | +1.2 kan toeval zijn | |
| 1% | 53.4% | +3.5 duidelijk verschil |
Hoofdrij 1Axiom Arcanist
Axiom Arcanist wint vaker dan Manaflow Band, de meest gekozen: -0.6 tegenover -1.8 per 100 games. Het kan toeval zijn.
| Keuze | Gekozen | Gewonnen | Extra winst |
|---|---|---|---|
| 59% | 46.9% | -1.8 kan toeval zijn | |
| 13% | 50.3% | +2.5 duidelijk verschil | |
| 11% | 50.7% | +3.1 duidelijk verschil | |
| 7% | 44.5% | -1.1 kan toeval zijn | |
| 3% | 47.8% | -1.0 kan toeval zijn | |
| 2% | 45.2% | -0.6 kan toeval zijn | |
| 2% | 39.8% | -3.4 kan toeval zijn | |
| 1% | 45.0% | -0.9 kan toeval zijn |
Hoofdrij 2Celerity
Celerity wint vaker dan Transcendence, de meest gekozen: -0.9 tegenover -2.2 per 100 games. Het kan toeval zijn.
| Keuze | Gekozen | Gewonnen | Extra winst |
|---|---|---|---|
| 59% | 46.6% | -2.2 kan toeval zijn | |
| 10% | 45.5% | +0.1 kan toeval zijn | |
| 8% | 50.0% | +1.4 duidelijk verschil | |
| 7% | 52.7% | +3.6 duidelijk verschil | |
| 4% | 50.2% | +1.5 duidelijk verschil | |
| 4% | 48.2% | +1.4 duidelijk verschil | |
| 2% | 49.2% | -0.9 kan toeval zijn | |
| 2% | 48.0% | 0.0 kan toeval zijn |
Hoofdrij 3Gathering Storm
Gathering Storm wint vaker dan Scorch, de meest gekozen: +1.7 tegenover -2.6 per 100 games. Het verschil is duidelijk.
| Keuze | Gekozen | Gewonnen | Extra winst |
|---|---|---|---|
| 55% | 46.4% | -2.6 kan toeval zijn | |
| 12% | 46.7% | +0.3 duidelijk verschil | |
| 11% | 49.1% | +0.9 duidelijk verschil | |
| 7% | 48.8% | +1.7 duidelijk verschil | |
| 5% | 51.9% | +3.1 duidelijk verschil | |
| 4% | 51.0% | +2.7 duidelijk verschil | |
| 2% | 49.9% | +1.5 duidelijk verschil | |
| 2% | 49.2% | +1.2 kan toeval zijn |
Tweede padInspiration
Extra winst hier: -1.3 per 100 games. Geen andere keuze heeft een duidelijke voorsprong op deze.
| Keuze | Gekozen | Gewonnen | Extra winst |
|---|---|---|---|
| 57% | 47.0% | -1.3 kan toeval zijn | |
| 23% | 47.6% | +0.7 kan toeval zijn | |
| 8% | 48.3% | +0.9 kan toeval zijn | |
| 8% | 49.2% | +0.8 kan toeval zijn | |
| 5% | 49.5% | +0.4 kan toeval zijn |
Secundaire runesMagical Footwear + Jack Of All Trades
Magical Footwear + Jack Of All Trades wint vaker dan Biscuit Delivery + Cosmic Insight, de meest gekozen: +4.0 tegenover -3.1 per 100 games. Het verschil is duidelijk.
| Keuze | Gekozen | Gewonnen | Extra winst |
|---|---|---|---|
| 74% | 46.0% | -3.1 kan toeval zijn | |
| 8% | 52.0% | +3.2 duidelijk verschil | |
| 6% | 47.7% | +0.5 duidelijk verschil | |
| 4% | 52.3% | +1.9 duidelijk verschil | |
| 1% | 51.8% | +4.0 duidelijk verschil |
AanvalsshardAttack Speed
Attack Speed wint vaker dan Adaptive Force, de meest gekozen: +1.4 tegenover -0.9 per 100 games. Het kan toeval zijn.
| Keuze | Gekozen | Gewonnen | Extra winst |
|---|---|---|---|
| 70% | 47.4% | -0.9 kan toeval zijn | |
| 27% | 47.3% | +0.6 kan toeval zijn | |
| 3% | 52.0% | +1.4 kan toeval zijn |
FlexshardHealth Scaling
Health Scaling wint vaker dan Adaptive Force, de meest gekozen: +1.6 tegenover -1.8 per 100 games. Het verschil is duidelijk.
| Keuze | Gekozen | Gewonnen | Extra winst |
|---|---|---|---|
| 87% | 47.3% | -1.8 kan toeval zijn | |
| 8% | 49.0% | +1.5 duidelijk verschil | |
| 5% | 49.2% | +1.6 duidelijk verschil |
VerdedigingsshardHealth
Health wint vaker dan Health Scaling, de meest gekozen: +2.8 tegenover -2.2 per 100 games. Het verschil is duidelijk.
| Keuze | Gekozen | Gewonnen | Extra winst |
|---|---|---|---|
| 77% | 47.0% | -2.2 kan toeval zijn | |
| 16% | 50.3% | +2.8 duidelijk verschil | |
| 7% | 46.9% | +0.1 kan toeval zijn |
EWQ
De skillsE > W > Q
E > W > Q wint vaker dan Q > E > W, de meest gekozen: +1.7 tegenover 0.0 per 100 games. Het kan toeval zijn.
| Keuze | Gekozen | Gewonnen | Extra winst |
|---|---|---|---|
| QEWQ + E + W | 68% | 48.3% | 0.0 kan toeval zijn |
| QWEQ + W + E | 14% | 46.0% | -1.1 kan toeval zijn |
| EQWE + Q + W | 7% | 50.2% | +1.4 kan toeval zijn |
| EWQE + W + Q | 6% | 49.3% | +1.7 kan toeval zijn |
| WEQW + E + Q | 3% | 46.3% | -1.4 kan toeval zijn |
| WQEW + Q + E | 2% | 47.6% | -1.3 kan toeval zijn |
Levels 1 tot 18
- 1Q
- 2E
- 3W
- 4Q
- 5Q
- 6R
- 7Q
- 8E
- 9Q
- 10E
- 11R
- 12E
- 13E
- 14W
- 15W
- 16R
- 17W
- 18W
Eerst Q maxen: 51.4% gewonnen. Eerst E: 47.7% gewonnen (ongeveer gelijk).
De spellsFlash + Heal
Flash + Heal wint vaker dan Flash + Ignite, de meest gekozen: +1.4 tegenover +1.1 per 100 games. Het kan toeval zijn.
| Keuze | Gekozen | Gewonnen | Extra winst |
|---|---|---|---|
| 63% | 48.6% | +1.1 kan toeval zijn | |
| 19% | 46.7% | -0.3 kan toeval zijn | |
| 9% | 47.4% | +1.4 kan toeval zijn | |
| 8% | 42.3% | -4.1 duidelijk verschil | |
| 1% | 47.4% | -0.3 kan toeval zijn | |
| <1% | 41.9% | -2.6 kan toeval zijn |
Beste Gragas-spelers
Bekijk alle 4,961Normale game als Top
146,519 gamesTegen elke Top-champion
- Minste 8% Deaths per game 5.8
- Top 31% Aantal control wards 0.7
- Onderste 6% First bloods 6%
- Kills per game
- 5.0 Onderste 24%
- Assists per game
- 6.4 Top 38%
- Solokills
- 2.0 Onderste 23%
- KP
- 34% Onderste 26%
- Aandeel teamdmg
- 21% Onderste 28%
- Dmg / min
- 751 Onderste 29%
- Farm per min
- 6.2 Onderste 37%
- Gold per min
- 374 Onderste 24%
- Vision per min
- 0.76 Top 47%
Tegen je lanetegenstander
- Level 6 op 5:26
- Level 11 op 13:21
Middelste game per minuut
Toegebrachte schade
Magisch 91% Fysiek 9%Gestorven door
Fysiek 53% Magisch 38% True damage 9%Normale game als Jungle
52,861 gamesTegen elke Jungle-champion
- Top 10% Aantal control wards 1.9
- Top 18% Vision per min 0.91
- Onderste 39% Farm per min 6.2
- Kills per game
- 7.2 Top 41%
- Deaths per game
- 6.0 Minste 23%
- Assists per game
- 8.4 Top 38%
- Solokills
- 1.2 Onderste 47%
- KP
- 46% Top 41%
- Aandeel teamdmg
- 18% Top 37%
- Dmg / min
- 688 Top 36%
- Gold per min
- 424 Top 49%
- First bloods
- 5% Top 48%
Tegen de vijandelijke jungler
- Level 6 op 7:17
- Level 11 op 17:13
- blue buff eerst in 52% van de games
- Eerste dragon op 7:53
Middelste game per minuut
Toegebrachte schade
Magisch 93% Fysiek 7%Gestorven door
Fysiek 53% Magisch 40% True damage 7%Normale game als Mid
36,536 gamesTegen elke Mid-champion
- Minste 26% Deaths per game 6.3
- Top 35% Aantal control wards 0.8
- Onderste 26% First bloods 7%
- Kills per game
- 7.3 Onderste 45%
- Assists per game
- 6.8 Top 44%
- Solokills
- 2.5 Top 50%
- KP
- 41% Onderste 42%
- Aandeel teamdmg
- 23% Top 50%
- Dmg / min
- 851 Top 46%
- Farm per min
- 6.1 Onderste 46%
- Gold per min
- 401 Onderste 39%
- Vision per min
- 0.68 Top 42%
Tegen je lanetegenstander
- Level 6 op 5:23
- Level 11 op 14:54
Middelste game per minuut
Toegebrachte schade
Magisch 94% Fysiek 6%Gestorven door
Fysiek 50% Magisch 42% True damage 8%Normale game als Support
18,913 gamesTegen elke Support-champion
- Top 31% Assists per game 11.8
- Top 32% Aantal control wards 5.4
- Onderste 18% Gold per min 325
- Kills per game
- 3.7 Onderste 26%
- Deaths per game
- 7.9 Minste 35%
- Solokills
- 0.5 Onderste 24%
- KP
- 45% Onderste 46%
- Aandeel teamdmg
- 15% Onderste 30%
- Dmg / min
- 551 Onderste 33%
- Farm per min
- 1.6 Onderste 23%
- Vision per min
- 2.12 Onderste 49%
- First bloods
- 7% Onderste 35%
Tegen je lanetegenstander
- Level 6 op 8:38
- Level 11 op 21:38
Middelste game per minuut
Toegebrachte schade
Magisch 91% Fysiek 9%Gestorven door
Fysiek 55% Magisch 38% True damage 7%Matchups en teamgenoten komen uit games van Gragas als Top.
-
Shen: -3.2 winsten per 100 games (marge -5.1 tot -1.3) · 2,430 games · Gemeten · 8% hiervan is geleend van vergelijkbare champions -
Mordekaiser: -2.9 winsten per 100 games (marge -4.2 tot -1.5) · 4,882 games · Gemeten · 4% hiervan is geleend van vergelijkbare champions -
Yasuo: -2.7 winsten per 100 games (marge -4.5 tot -0.8) · 2,690 games · Gemeten · 7% hiervan is geleend van vergelijkbare champions -
Urgot: -2.6 winsten per 100 games (marge -4.9 tot -0.4) · 1,697 games · Gemeten · 11% hiervan is geleend van vergelijkbare champions -
Gnar: -2.6 winsten per 100 games (marge -4.7 tot -0.5) · 2,025 games · Gemeten · 9% hiervan is geleend van vergelijkbare champions -
Fiora: -2.1 winsten per 100 games (marge -4.0 tot -0.3) · 2,660 games · Gemeten · 7% hiervan is geleend van vergelijkbare champions -
Sett: -2.1 winsten per 100 games (marge -3.3 tot -0.9) · 6,576 games · Gemeten · 3% hiervan is geleend van vergelijkbare champions -
Malphite: -1.8 winsten per 100 games (marge -3.2 tot -0.4) · 4,696 games · Gemeten · 4% hiervan is geleend van vergelijkbare champions -
Yone: -1.5 winsten per 100 games (marge -2.8 tot -0.3) · 5,965 games · Gemeten · 3% hiervan is geleend van vergelijkbare champions
Matchups en teamgenoten komen uit games van Gragas als Top.
-
Gragas met Bel'Veth: +4.7 winsten per 100 games (marge 2.6-6.8) · 1,979 games · Gemeten · 9% hiervan is geleend van vergelijkbare champions -
Gragas met Lillia: +2.6 winsten per 100 games (marge 0.8-4.5) · 2,733 games · Gemeten · 7% hiervan is geleend van vergelijkbare champions -
Gragas met Master Yi: +2.5 winsten per 100 games (marge 1.3-3.7) · 7,079 games · Gemeten · 3% hiervan is geleend van vergelijkbare champions
-
Gragas met Nidalee: -4.2 winsten per 100 games (marge -6.8 tot -1.7) · 1,259 games · Gemeten · 14% hiervan is geleend van vergelijkbare champions -
Gragas met Qiyana: -3.2 winsten per 100 games (marge -4.4 tot -2.0) · 6,770 games · Gemeten · 3% hiervan is geleend van vergelijkbare champions -
Gragas met Karthus: -3.1 winsten per 100 games (marge -5.8 tot -0.4) · 1,096 games · Samengevoegd · 15% hiervan is geleend van vergelijkbare champions
-
Gragas met Yasuo: +2.81 winsten per 100 games (marge 2.00-3.62) · 16,106 games · Gemeten · 1% hiervan is geleend van vergelijkbare champions -
Gragas met Vladimir: +2.5 winsten per 100 games (marge 0.6-4.5) · 2,417 games · Gemeten · 8% hiervan is geleend van vergelijkbare champions -
Gragas met Vex: +2.1 winsten per 100 games (marge 0.1-4.0) · 2,391 games · Gemeten · 8% hiervan is geleend van vergelijkbare champions
-
Gragas met Mel: -5.7 winsten per 100 games (marge -7.3 tot -4.0) · 3,353 games · Gemeten · 6% hiervan is geleend van vergelijkbare champions -
Gragas met Azir: -3.3 winsten per 100 games (marge -5.9 tot -0.6) · 1,203 games · Gemeten · 14% hiervan is geleend van vergelijkbare champions -
Gragas met Orianna: -2.9 winsten per 100 games (marge -4.9 tot -1.0) · 2,289 games · Gemeten · 8% hiervan is geleend van vergelijkbare champions
-
Gragas met Nilah: +3.6 winsten per 100 games (marge 0.6-6.7) · 840 games · Samengevoegd · 19% hiervan is geleend van vergelijkbare champions -
Gragas met Xayah: +2.0 winsten per 100 games (marge 0.6-3.4) · 4,826 games · Gemeten · 4% hiervan is geleend van vergelijkbare champions -
Gragas met Zeri: +2.0 winsten per 100 games (marge 0.2-3.9) · 2,697 games · Gemeten · 7% hiervan is geleend van vergelijkbare champions
-
Gragas met Ezreal: -5.0 winsten per 100 games (marge -6.0 tot -3.9) · 9,452 games · Gemeten · 2% hiervan is geleend van vergelijkbare champions -
Gragas met Varus: -2.3 winsten per 100 games (marge -4.0 tot -0.6) · 3,189 games · Gemeten · 6% hiervan is geleend van vergelijkbare champions -
Gragas met Caitlyn: -1.71 winsten per 100 games (marge -2.61 tot -0.82) · 12,768 games · Gemeten · 2% hiervan is geleend van vergelijkbare champions
-
Gragas met Braum: +3.4 winsten per 100 games (marge 1.7-5.0) · 3,468 games · Gemeten · 5% hiervan is geleend van vergelijkbare champions -
Gragas met Janna: +3.3 winsten per 100 games (marge 1.4-5.1) · 2,728 games · Gemeten · 7% hiervan is geleend van vergelijkbare champions -
Gragas met Thresh: +3.0 winsten per 100 games (marge 2.0-4.0) · 9,736 games · Gemeten · 2% hiervan is geleend van vergelijkbare champions
-
Gragas met Bard: -2.6 winsten per 100 games (marge -4.6 tot -0.6) · 2,212 games · Gemeten · 8% hiervan is geleend van vergelijkbare champions -
Gragas met Pyke: -2.5 winsten per 100 games (marge -3.9 tot -1.1) · 4,666 games · Gemeten · 4% hiervan is geleend van vergelijkbare champions -
Gragas met Yuumi: -2.3 winsten per 100 games (marge -3.9 tot -0.7) · 3,772 games · Gemeten · 5% hiervan is geleend van vergelijkbare champions