Extra winst hier: +2.6 per 100 games. Geen andere keuze heeft een duidelijke voorsprong op deze.
Hoofdrune: elke optie
Keuze
Gekozen
Gewonnen
Extra winst
Conqueror
78%
50.2%
+2.6 kan toeval zijn
Hail of Blades andere boom
10%
48.9%
-1.1 duidelijk verschil
Fleet Footwork
8%
48.0%
-4.0 duidelijk verschil
Press the Attack
1%
52.9%
-0.5 duidelijk verschil
Lethal Tempo
1%
44.9%
-2.1 duidelijk verschil
Electrocute andere boom
1%
60.9%
+1.2 kan toeval zijn
Stormraider's Surge andere boom
1%
46.4%
-2.7 duidelijk verschil
First Strike andere boom
<1%
41.7%
-0.1 kan toeval zijn
Hoofdrij 1Triumph
Triumph wint vaker dan Presence of Mind, de meest gekozen: +2.8 tegenover +1.4 per 100 games. Het kan toeval zijn.
Hoofdrij 1: elke optie
Keuze
Gekozen
Gewonnen
Extra winst
Presence of Mind
74%
50.0%
+1.4 kan toeval zijn
Sudden Impact andere boom
11%
49.8%
-0.9 duidelijk verschil
Triumph
7%
52.6%
+2.8 kan toeval zijn
Absorb Life
7%
46.9%
-4.5 duidelijk verschil
Manaflow Band andere boom
1%
41.5%
-3.7 duidelijk verschil
Taste of Blood andere boom
1%
49.4%
-1.4 kan toeval zijn
Axiom Arcanist andere boom
<1%
58.3%
-2.6 kan toeval zijn
Cash Back andere boom
<1%
45.8%
-0.8 kan toeval zijn
Hoofdrij 2Legend: Bloodline
Legend: Bloodline wint vaker dan Legend: Alacrity, de meest gekozen: +2.0 tegenover -0.5 per 100 games. Het verschil is duidelijk.
Hoofdrij 2: elke optie
Keuze
Gekozen
Gewonnen
Extra winst
Legend: Alacrity
71%
49.7%
-0.5 kan toeval zijn
Legend: Bloodline
16%
51.5%
+2.0 duidelijk verschil
Grisly Mementos andere boom
10%
49.4%
-1.2 kan toeval zijn
Legend: Haste
1%
45.5%
-1.4 kan toeval zijn
Sixth Sense andere boom
1%
46.8%
+1.8 kan toeval zijn
Absolute Focus andere boom
<1%
47.1%
-2.1 kan toeval zijn
Transcendence andere boom
<1%
47.2%
-3.5 kan toeval zijn
Deep Ward andere boom
<1%
67.7%
-0.5 kan toeval zijn
Hoofdrij 3Last Stand
Last Stand wint vaker dan Cut Down, de meest gekozen: +4.4 tegenover +0.4 per 100 games. Het verschil is duidelijk.
Hoofdrij 3: elke optie
Keuze
Gekozen
Gewonnen
Extra winst
Cut Down
83%
49.9%
+0.4 kan toeval zijn
Treasure Hunter andere boom
10%
49.4%
-1.1 kan toeval zijn
Coup de Grace
4%
49.7%
+0.9 kan toeval zijn
Last Stand
1%
58.7%
+4.4 duidelijk verschil
Ultimate Hunter andere boom
1%
53.6%
-0.1 kan toeval zijn
Scorch andere boom
1%
51.4%
-4.1 duidelijk verschil
Gathering Storm andere boom
<1%
36.0%
-1.9 kan toeval zijn
Relentless Hunter andere boom
<1%
52.2%
+0.6 kan toeval zijn
Tweede padInspiration
Extra winst hier: +1.0 per 100 games. Geen andere keuze heeft een duidelijke voorsprong op deze.
Tweede pad: elke optie
Keuze
Gekozen
Gewonnen
Extra winst
Inspiration
84%
50.1%
+1.0 kan toeval zijn
Precision
11%
49.1%
-1.1 duidelijk verschil
Sorcery
3%
46.6%
-0.6 kan toeval zijn
Resolve
1%
46.5%
-1.2 kan toeval zijn
Domination
1%
55.4%
+0.4 kan toeval zijn
Secundaire runesJack Of All Trades + Cash Back
Jack Of All Trades + Cash Back wint vaker dan Triple Tonic + Cash Back, de meest gekozen: +2.8 tegenover +0.1 per 100 games. Het verschil is duidelijk.
Secundaire runes: elke optie
Keuze
Gekozen
Gewonnen
Extra winst
Triple Tonic + Cash Back
63%
49.6%
+0.1 kan toeval zijn
Jack Of All Trades + Cash Back
12%
53.4%
+2.8 duidelijk verschil
Cash Back + Cosmic Insight
9%
50.2%
+0.5 kan toeval zijn
Biscuit Delivery + Cosmic Insight
7%
48.0%
te groot om te vertrouwen
Triple Tonic + Jack Of All Trades
2%
47.1%
-0.7 kan toeval zijn
Cash Back + Biscuit Delivery
2%
52.6%
+1.3 kan toeval zijn
Triple Tonic + Cosmic Insight
2%
47.4%
-3.0 duidelijk verschil
Magical Footwear + Biscuit Delivery
1%
52.6%
+0.6 kan toeval zijn
AanvalsshardAdaptive Force
Adaptive Force wint vaker dan Attack Speed, de meest gekozen: +2.1 tegenover -1.7 per 100 games. Het verschil is duidelijk.
Aanvalsshard: elke optie
Keuze
Gekozen
Gewonnen
Extra winst
Attack Speed
95%
49.8%
-1.7 kan toeval zijn
Adaptive Force
5%
52.2%
+2.1 duidelijk verschil
Ability Haste
<1%
40.0%
-3.5 kan toeval zijn
FlexshardAdaptive Force
Extra winst hier: +1.3 per 100 games. Geen andere keuze heeft een duidelijke voorsprong op deze.
Flexshard: elke optie
Keuze
Gekozen
Gewonnen
Extra winst
Adaptive Force
99%
49.9%
+1.3 kan toeval zijn
MS-shard
<1%
38.9%
-1.3 kan toeval zijn
Health Scaling
<1%
48.5%
-0.6 kan toeval zijn
VerdedigingsshardHealth Scaling
Health Scaling wint vaker dan Health, de meest gekozen: +1.6 tegenover -1.4 per 100 games. Het verschil is duidelijk.
Verdedigingsshard: elke optie
Keuze
Gekozen
Gewonnen
Extra winst
Health
92%
49.6%
-1.4 kan toeval zijn
Health Scaling
7%
52.3%
+1.6 duidelijk verschil
Tenacity and Slow Resist
1%
58.3%
-0.4 kan toeval zijn
EWQ
De skillsE > W > Q
E > W > Q wint vaker dan Q > E > W, de meest gekozen: +1.2 tegenover +0.7 per 100 games. Het kan toeval zijn.
De skills: elke optie
Keuze
Gekozen
Gewonnen
Extra winst
QEWQ + E + W
88%
50.3%
+0.7 kan toeval zijn
EQWE + Q + W
8%
49.1%
-0.7 kan toeval zijn
EWQE + W + Q
2%
54.5%
+1.2 kan toeval zijn
QWEQ + W + E
1%
50.6%
-2.3 duidelijk verschil
WEQW + E + Q
<1%
52.5%
-1.3 kan toeval zijn
WQEW + Q + E
<1%
50.0%
-4.0 kan toeval zijn
Levels 1 tot 18
1E
2Q
3W
4Q
5Q
6R
7Q
8E
9Q
10E
11R
12E
13E
14W
15W
16R
17W
18W
Eerst Q maxen: 50.0% gewonnen. Eerst E: 48.7% gewonnen (ongeveer gelijk).
De spellsCleanse + Flash
Cleanse + Flash wint vaker dan Flash + Barrier, de meest gekozen: +0.5 tegenover +0.3 per 100 games. Het kan toeval zijn.
De spells: elke optie
Keuze
Gekozen
Gewonnen
Extra winst
Flash + Barrier
74%
49.9%
+0.3 kan toeval zijn
Exhaust + Flash
20%
50.3%
+0.1 kan toeval zijn
Cleanse + Flash
4%
50.2%
+0.5 kan toeval zijn
Flash + Heal
1%
39.8%
-2.9 duidelijk verschil
Flash + Ignite
1%
49.4%
-1.7 kan toeval zijn
Flash + Teleport
1%
43.4%
-3.7 duidelijk verschil
Flash + Ghost
<1%
45.5%
-0.9 kan toeval zijn
Corki Mid build
Patch 16.21
gewonnen
44.4%
games
19,911
Winimpact
-5.1
Pickrate
0.1%
StartitemsDoran's Bow + Health Potion x2
Doran's Bow + Health Potion x2 wint vaker dan Doran's Blade + Health Potion, de meest gekozen: +0.9 tegenover 0.0 per 100 games. Het kan toeval zijn.
Startitems: elke optie
Keuze
Gekozen
Gewonnen
Extra winst
Doran's Blade + Health Potion
45%
43.9%
0.0 kan toeval zijn
Doran's Bow + Health Potion x2
42%
44.1%
+0.9 kan toeval zijn
Cull + Health Potion
8%
43.6%
-1.8 kan toeval zijn
Health Potion x2 + Tear of the Goddess
1%
39.6%
-3.6 kan toeval zijn
Doran's Helm + Health Potion
1%
50.0%
+0.1 kan toeval zijn
Long Sword + Refillable Potion
1%
49.5%
-1.4 kan toeval zijn
Doran's Shield + Health Potion
<1%
42.2%
-2.6 kan toeval zijn
De bootsPlated Steelcaps
Plated Steelcaps wint vaker dan Mercury's Treads, de meest gekozen: +2.1 tegenover -0.5 per 100 games. Het verschil is duidelijk.
De boots: elke optie
Keuze
Gekozen
Gewonnen
Extra winst
Tijd
Mercury's Treads
41%
43.7%
-0.5 kan toeval zijn
14:13
Plated Steelcaps
20%
45.6%
+2.1 duidelijk verschil
14:55
Gluttonous Greaves
15%
48.4%
+0.5 kan toeval zijnvaak voor
13:34
Berserker's Greaves
15%
45.5%
-1.6 kan toeval zijn
13:37
Boots of Swiftness
6%
46.3%
+0.3 kan toeval zijn
13:35
Ionian Boots of Lucidity
2%
39.9%
-3.3 kan toeval zijn
Sorcerer's Shoes
1%
42.3%
-2.5 kan toeval zijn
Tegen een team met vooral AD
Boots tegen een team met vooral AD
Keuze
Gekozen
Gewonnen
Uitkomst
Plated Steelcaps
27%
50.3%
meest gekocht
Mercury's Treads
17%
45.0%
ongeveer gelijk
Berserker's Greaves
12%
47.1%
ongeveer gelijk
Gluttonous Greaves
11%
51.6%
ongeveer gelijk
Tegen een team met vooral AP
Boots tegen een team met vooral AP
Keuze
Gekozen
Gewonnen
Uitkomst
Mercury's Treads
46%
46.3%
meest gekocht
Gluttonous Greaves
10%
50.3%
ongeveer gelijk
Berserker's Greaves
9%
43.9%
ongeveer gelijk
Plated Steelcaps
4%
38.9%
ongeveer gelijk
Vaker gekocht tegen één soort schade
Vaker gekocht tegen één soort schade
Keuze
AD-team
AP-team
Mercury's Treads
17%
46%
Plated Steelcaps
27%
4%
Maw of Malmortius
1%
7%
Manamune
28%
31%
The Collector
39%
36%
Berserker's Greaves
12%
9%
Mortal Reminder
7%
4%
Guardian Angel
5%
4%
Item nr. 1Essence Reaver
Extra winst hier: +1.2 per 100 games. Geen andere keuze heeft een duidelijke voorsprong op deze.
Van alles wat we hier gemeten hebben, geeft Immortal Shieldbow de meeste extra winst: +1.0 per 100 games. Lord Dominik's Regards, de meest gekozen, heeft geen getal om mee te vergelijken.
Matchups en teamgenoten komen uit games van Corki als Bot.
Top
+1.7Corki met Teemo: +1.7 winsten per 100 games (marge 0.4-3.0) · 5,739 games · Gemeten · 3% hiervan is geleend van vergelijkbare champions
+1.6Corki met Mordekaiser: +1.6 winsten per 100 games (marge 0.2-3.0) · 5,110 games · Gemeten · 4% hiervan is geleend van vergelijkbare champions
-5.1Corki met K'Sante: -5.1 winsten per 100 games (marge -7.1 tot -3.1) · 2,251 games · Gemeten · 8% hiervan is geleend van vergelijkbare champions
-3.6Corki met Rumble: -3.6 winsten per 100 games (marge -6.2 tot -1.1) · 1,260 games · Gemeten · 14% hiervan is geleend van vergelijkbare champions
-3.4Corki met Varus: -3.4 winsten per 100 games (marge -6.6 tot -0.3) · 767 games · Samengevoegd · 21% hiervan is geleend van vergelijkbare champions
Jungle
+2.9Corki met Amumu: +2.9 winsten per 100 games (marge 1.1-4.8) · 2,608 games · Gemeten · 7% hiervan is geleend van vergelijkbare champions
+2.8Corki met Bel'Veth: +2.8 winsten per 100 games (marge 0.4-5.1) · 1,551 games · Gemeten · 11% hiervan is geleend van vergelijkbare champions
+2.3Corki met Evelynn: +2.3 winsten per 100 games (marge 0.2-4.5) · 1,905 games · Gemeten · 10% hiervan is geleend van vergelijkbare champions
-3.1Corki met Lee Sin: -3.1 winsten per 100 games (marge -4.3 tot -2.0) · 7,996 games · Gemeten · 2% hiervan is geleend van vergelijkbare champions
-2.9Corki met Qiyana: -2.9 winsten per 100 games (marge -4.3 tot -1.5) · 5,125 games · Gemeten · 4% hiervan is geleend van vergelijkbare champions
-2.3Corki met Nidalee: -2.3 winsten per 100 games (marge -4.6 tot -0.1) · 1,767 games · Gemeten · 10% hiervan is geleend van vergelijkbare champions
Mid
+2.6Corki met Vladimir: +2.6 winsten per 100 games (marge 0.9-4.3) · 3,105 games · Gemeten · 6% hiervan is geleend van vergelijkbare champions
+1.8Corki met Ekko: +1.8 winsten per 100 games (marge 0.6-3.0) · 6,408 games · Gemeten · 3% hiervan is geleend van vergelijkbare champions
+1.7Corki met Ahri: +1.7 winsten per 100 games (marge 0.5-2.9) · 7,036 games · Gemeten · 3% hiervan is geleend van vergelijkbare champions
-7.8Corki met Ezreal: -7.8 winsten per 100 games (marge -10.9 tot -4.6) · 733 games · Samengevoegd · 21% hiervan is geleend van vergelijkbare champions
-6.5Corki met Tristana: -6.5 winsten per 100 games (marge -9.9 tot -3.1) · 621 games · Samengevoegd · 24% hiervan is geleend van vergelijkbare champions
-5.2Corki met Azir: -5.2 winsten per 100 games (marge -7.7 tot -2.7) · 1,334 games · Gemeten · 13% hiervan is geleend van vergelijkbare champions
Support
+3.1Corki met Soraka: +3.1 winsten per 100 games (marge 1.4-4.9) · 2,951 games · Gemeten · 6% hiervan is geleend van vergelijkbare champions
+3.0Corki met Nami: +3.0 winsten per 100 games (marge 1.9-4.0) · 8,884 games · Gemeten · 2% hiervan is geleend van vergelijkbare champions
+2.5Corki met Blitzcrank: +2.5 winsten per 100 games (marge 1.3-3.8) · 6,195 games · Gemeten · 3% hiervan is geleend van vergelijkbare champions
-6.5Corki met Miss Fortune: -6.5 winsten per 100 games (marge -9.8 tot -3.1) · 651 games · Samengevoegd · 24% hiervan is geleend van vergelijkbare champions
-5.8Corki met Twitch: -5.8 winsten per 100 games (marge -9.2 tot -2.4) · 624 games · Samengevoegd · 24% hiervan is geleend van vergelijkbare champions
-4.4Corki met Ashe: -4.4 winsten per 100 games (marge -7.1 tot -1.7) · 1,145 games · Gemeten · 15% hiervan is geleend van vergelijkbare champions