League of Legends Build voor Twitch
Twitch Bot build
Een zeldzame build die vaker wint.
- gewonnen
- 51.8%
- games
- 13,687
- Winimpact
- +1.6
- Pickrate
- 2.7%
StartitemsCull + Health Potion
Van alles wat we hier gemeten hebben, geeft Cull + Health Potion de meeste extra winst: +0.5 per 100 games. Doran's Bow + Health Potion x2, de meest gekozen, heeft geen getal om mee te vergelijken.
| Keuze | Gekozen | Gewonnen | Extra winst |
|---|---|---|---|
| 79% | 51.3% | te weinig potjes | |
| 14% | 53.0% | -0.3 kan toeval zijn | |
| 4% | 41.4% | -1.3 kan toeval zijn | |
| <1% | 53.8% | +0.5 kan toeval zijn | |
| <1% | 25.0% | -3.6 kan toeval zijn | |
| <1% | 40.0% | -0.6 kan toeval zijn | |
| <1% | 50.0% | -1.5 kan toeval zijn | |
| <1% | 66.7% | -1.9 kan toeval zijn |
De bootsBerserker's Greaves
Extra winst hier: +1.2 per 100 games. Geen andere keuze heeft een duidelijke voorsprong op deze.
| Keuze | Gekozen | Gewonnen | Extra winst | Tijd |
|---|---|---|---|---|
| 94% | 53.1% | +1.2 kan toeval zijn | 12:13 | |
| 2% | 55.0% | +0.9 kan toeval zijn | 14:25 | |
| 1% | 41.7% | -3.5 duidelijk verschil | 12:33 | |
| 1% | 26.1% | -2.3 duidelijk verschil | 14:49 | |
| 1% | 29.4% | te groot om te vertrouwen | ||
| 1% | 50.0% | +1.1 kan toeval zijn | 16:58 | |
| <1% | 58.3% | +2.5 kan toeval zijn |
Tegen een team met vooral AD
| Keuze | Gekozen | Gewonnen | Uitkomst |
|---|---|---|---|
| 91% | 53.7% | meest gekocht | |
| 2% | 53.1% | te weinig games | |
| 1% | 50.0% | te weinig games | |
| 1% | 38.9% | te weinig games |
Tegen een team met vooral AP
| Keuze | Gekozen | Gewonnen | Uitkomst |
|---|---|---|---|
| 89% | 55.0% | meest gekocht | |
| 3% | 63.6% | te weinig games | |
| 2% | 76.9% | te weinig games | |
| 1% | 33.3% | te weinig games |
Vaker gekocht tegen één soort schade
| Keuze | AD-team | AP-team |
|---|---|---|
| 7% | 5% |
Item nr. 1Yun Tal Wildarrows
Yun Tal Wildarrows hoort bij de build die vaker wint: +3.2 per 100 potjes, tegen +2.1 voor de build die de meeste spelers afmaken.
| Keuze | Gekozen | Gewonnen | Extra winst | Tijd |
|---|---|---|---|---|
| 74% | 53.0% | +1.0 kan toeval zijn | 11:37 | |
| 17% | 51.6% | +0.6 kan toeval zijn | 11:41 | |
| 3% | 40.0% | -4.3 duidelijk verschil | 11:00 | |
| 2% | 47.3% | -2.4 duidelijk verschil | 13:05 | |
| 1% | 53.3% | -2.4 duidelijk verschil | 11:44 | |
| 1% | 39.1% | +1.1 kan toeval zijn | ||
| 1% | 42.9% | -3.0 duidelijk verschil | ||
| <1% | 75.0% | -2.9 duidelijk verschil |
Samen afgemaakt
| Keuze | Gekozen | games |
|---|---|---|
| 42% | 2,843 | |
| 11% | 741 | |
| 8% | 573 | |
| 7% | 467 |
Item nr. 2Infinity Edge
Infinity Edge hoort bij de build die vaker wint: +3.2 per 100 potjes, tegen +2.1 voor de build die de meeste spelers afmaken.
| Keuze | Gekozen | Gewonnen | Extra winst | Tijd |
|---|---|---|---|---|
| 55% | 54.4% | +0.5 kan toeval zijn | 17:51 | |
| 25% | 53.9% | +0.5 kan toeval zijn | 18:15 | |
| 9% | 53.2% | +1.1 kan toeval zijn | 19:01 | |
| 3% | 54.3% | -1.8 kan toeval zijn | 18:40 | |
| 2% | 43.8% | te groot om te vertrouwen | 18:54 | |
| 1% | 70.0% | -1.6 kan toeval zijn | ||
| 1% | 43.5% | -2.8 kan toeval zijn | ||
| 1% | 35.7% | te groot om te vertrouwen |
Samen afgemaakt
| Keuze | Gekozen | games |
|---|---|---|
| 42% | 2,843 | |
| 11% | 741 | |
| 8% | 573 | |
| 7% | 467 |
Item nr. 3Runaan's Hurricane
Runaan's Hurricane hoort bij de build die vaker wint: +3.2 per 100 potjes, tegen +2.1 voor de build die de meeste spelers afmaken.
| Keuze | Gekozen | Gewonnen | Extra winst | Tijd |
|---|---|---|---|---|
| 60% | 58.5% | +1.9 kan toeval zijn | 23:53 | |
| 13% | 58.9% | 0.0 kan toeval zijn | 22:56 | |
| 12% | 56.7% | -0.5 kan toeval zijn | 24:31 | |
| 4% | 55.4% | -1.2 kan toeval zijn | 23:38 | |
| 2% | 47.9% | -1.2 kan toeval zijn | 23:55 | |
| 1% | 55.2% | -2.6 kan toeval zijn | ||
| 1% | 50.0% | -3.0 kan toeval zijn | ||
| 1% | 34.8% | te groot om te vertrouwen |
Samen afgemaakt
| Keuze | Gekozen | games |
|---|---|---|
| 42% | 2,843 | |
| 11% | 741 | |
| 8% | 573 | |
| 7% | 467 |
Item nr. 4Lord Dominik's Regards
Extra winst hier: +1.9 per 100 games. Geen andere keuze heeft een duidelijke voorsprong op deze.
| Keuze | Gekozen | Gewonnen | Extra winst | Tijd |
|---|---|---|---|---|
| 45% | 65.8% | +1.9 kan toeval zijn | 28:21 | |
| 32% | 69.0% | -0.8 duidelijk verschil | 28:35 | |
| 8% | 53.3% | -0.3 duidelijk verschil | 28:19 | |
| 4% | 85.7% | -1.8 duidelijk verschil | 28:58 | |
| 3% | 80.0% | -1.8 duidelijk verschil vaak voor | ||
| 2% | 33.3% | -0.6 kan toeval zijn | ||
| 1% | 50.0% | -1.2 duidelijk verschil |
Item nr. 5Bloodthirster
| Keuze | Gekozen | Gewonnen | Tijd |
|---|---|---|---|
| 26% | 63.6% | 32:37 |
Item nr. 6Guardian Angel
| Keuze | Gekozen | Gewonnen | Tijd |
|---|---|---|---|
| 22% | 66.0% | 35:49 | |
| 21% | 66.5% | 35:47 | |
| 18% | 70.1% | 35:37 | |
| 5% | - | 36:03 | |
| 3% | - | 37:07 |
HoofdrunePress the Attack
Press the Attack wint vaker dan Lethal Tempo, de meest gekozen: +0.9 tegenover -0.3 per 100 games. Het verschil is duidelijk.
| Keuze | Gekozen | Gewonnen | Extra winst |
|---|---|---|---|
| 80% | 52.1% | -0.3 kan toeval zijn | |
| 18% | 48.4% | +0.9 duidelijk verschil | |
| 1% | 44.1% | -2.5 duidelijk verschil | |
| <1% | 71.4% | -5.7 duidelijk verschil | |
| <1% | 100.0% | -5.2 duidelijk verschil | |
| <1% | 50.0% | +1.0 kan toeval zijn | |
| <1% | 66.7% | te groot om te vertrouwen | |
| <1% | 0.0% | te groot om te vertrouwen |
Hoofdrij 1Triumph
Extra winst hier: +0.7 per 100 games. Geen andere keuze heeft een duidelijke voorsprong op deze.
| Keuze | Gekozen | Gewonnen | Extra winst |
|---|---|---|---|
| 89% | 52.1% | +0.7 kan toeval zijn | |
| 8% | 44.4% | +0.3 kan toeval zijn | |
| 1% | 55.6% | -1.8 duidelijk verschil | |
| 1% | 52.6% | -2.5 duidelijk verschil | |
| <1% | 57.1% | -5.7 duidelijk verschil | |
| <1% | 50.0% | te groot om te vertrouwen | |
| <1% | 100.0% | -5.3 duidelijk verschil | |
| <1% | 50.0% | +1.3 kan toeval zijn |
Hoofdrij 2Legend: Alacrity
Extra winst hier: +1.4 per 100 games. Geen andere keuze heeft een duidelijke voorsprong op deze.
| Keuze | Gekozen | Gewonnen | Extra winst |
|---|---|---|---|
| 95% | 51.3% | +1.4 kan toeval zijn | |
| 3% | 56.4% | +0.5 kan toeval zijn | |
| 1% | 64.0% | -4.0 duidelijk verschil | |
| 1% | 38.9% | -2.8 duidelijk verschil | |
| <1% | 60.0% | -4.0 duidelijk verschil | |
| <1% | 75.0% | -2.9 duidelijk verschil | |
| <1% | 66.7% | te groot om te vertrouwen | |
| <1% | 100.0% | +2.0 kan toeval zijn |
Hoofdrij 3Last Stand
Last Stand wint vaker dan Cut Down, de meest gekozen: +2.0 tegenover +0.3 per 100 games. Het verschil is duidelijk.
| Keuze | Gekozen | Gewonnen | Extra winst |
|---|---|---|---|
| 67% | 50.8% | +0.3 kan toeval zijn | |
| 30% | 52.5% | 0.0 kan toeval zijn | |
| 1% | 61.0% | +2.0 duidelijk verschil | |
| 1% | 52.0% | -3.7 duidelijk verschil | |
| 1% | 58.8% | -1.6 kan toeval zijn | |
| <1% | 60.0% | -5.0 duidelijk verschil | |
| <1% | 50.0% | te groot om te vertrouwen | |
| <1% | 50.0% | +0.1 kan toeval zijn |
Tweede padSorcery
Een keuze uit een andere runeboom heeft hier een duidelijke voorsprong (+1.9 per 100 games), maar een boom wisselt alleen met de hele pagina.
| Keuze | Gekozen | Gewonnen | Extra winst |
|---|---|---|---|
| 65% | 50.4% | +0.1 kan toeval zijn | |
| 30% | 53.9% | -0.1 kan toeval zijn | |
| 3% | 48.3% | +1.9 duidelijk verschil | |
| 1% | 57.7% | -3.3 duidelijk verschil | |
| 1% | 50.0% | -2.4 duidelijk verschil |
Secundaire runesAxiom Arcanist + Gathering Storm
Extra winst hier: +0.8 per 100 games. Geen andere keuze heeft een duidelijke voorsprong op deze.
| Keuze | Gekozen | Gewonnen | Extra winst |
|---|---|---|---|
| 93% | 50.8% | +0.8 kan toeval zijn | |
| 4% | 48.0% | +0.6 kan toeval zijn | |
| <1% | 55.6% | -3.5 duidelijk verschil | |
| <1% | 25.0% | 0.0 kan toeval zijn | |
| <1% | 50.0% | +0.4 kan toeval zijn | |
| <1% | 60.0% | +0.1 kan toeval zijn | |
| <1% | 0.0% | te groot om te vertrouwen | |
| <1% | 0.0% | -1.6 kan toeval zijn |
AanvalsshardAttack Speed
Extra winst hier: +2.1 per 100 games. Geen andere keuze heeft een duidelijke voorsprong op deze.
| Keuze | Gekozen | Gewonnen | Extra winst |
|---|---|---|---|
| 97% | 51.3% | +2.1 kan toeval zijn | |
| 3% | 53.8% | -1.4 duidelijk verschil | |
| <1% | 85.7% | te groot om te vertrouwen |
FlexshardAdaptive Force
Extra winst hier: +2.6 per 100 games. Geen andere keuze heeft een duidelijke voorsprong op deze.
| Keuze | Gekozen | Gewonnen | Extra winst |
|---|---|---|---|
| 99% | 51.4% | +2.6 kan toeval zijn | |
| 1% | 57.6% | -3.0 duidelijk verschil | |
| <1% | 50.0% | -0.5 kan toeval zijn |
VerdedigingsshardHealth
Extra winst hier: +0.3 per 100 games. Geen andere keuze heeft een duidelijke voorsprong op deze.
| Keuze | Gekozen | Gewonnen | Extra winst |
|---|---|---|---|
| 92% | 51.7% | +0.3 kan toeval zijn | |
| 7% | 47.6% | +0.1 kan toeval zijn | |
| 2% | 52.2% | -1.7 duidelijk verschil |
EQW
De skillsE > Q > W
Extra winst hier: +2.6 per 100 games. Geen andere keuze heeft een duidelijke voorsprong op deze.
| Keuze | Gekozen | Gewonnen | Extra winst |
|---|---|---|---|
| EQWE + Q + W | 91% | 53.0% | +2.6 kan toeval zijn |
| QEWQ + E + W | 4% | 60.9% | -1.0 duidelijk verschil |
| EWQE + W + Q | 4% | 41.3% | -3.0 duidelijk verschil |
| QWEQ + W + E | 1% | 34.8% | -5.4 duidelijk verschil |
| WEQW + E + Q | <1% | 0.0% | -6.8 duidelijk verschil |
| WQEW + Q + E | <1% | 0.0% | te groot om te vertrouwen |
Levels 1 tot 18
- 1Q
- 2E
- 3W
- 4E
- 5E
- 6R
- 7E
- 8Q
- 9E
- 10Q
- 11R
- 12Q
- 13Q
- 14W
- 15W
- 16R
- 17W
- 18W
Eerst E maxen: 52.6% gewonnen. Eerst Q: 52.6% gewonnen (ongeveer gelijk).
- Q
- E
- W
- E
- E
- R
- E
- Q
- E
- Q
- R
- Q
- Q
- W
- W
- R
- W
- W
De spellsExhaust + Ignite
Exhaust + Ignite wint vaker dan Flash + Barrier, de meest gekozen: +1.2 tegenover +0.9 per 100 games. Het kan toeval zijn.
| Keuze | Gekozen | Gewonnen | Extra winst |
|---|---|---|---|
| 81% | 52.6% | +0.9 kan toeval zijn | |
| 7% | 42.8% | +0.6 kan toeval zijn | |
| 4% | 44.9% | -0.3 kan toeval zijn | |
| 3% | 54.0% | +0.7 kan toeval zijn | |
| 2% | 47.0% | -2.2 duidelijk verschil | |
| 2% | 50.9% | -3.4 duidelijk verschil | |
| <1% | 16.7% | te groot om te vertrouwen | |
| <1% | 100.0% | +1.2 kan toeval zijn |
- gewonnen
- 57.9%
- games
- 4,127
- Winimpact
- +3.1
- Pickrate
- 0.8%
StartitemsDoran's Bow + Health Potion x2
De gewone keuze: spelers van deze build zijn het hier niet eens.
| Keuze | Gekozen | Gewonnen | Extra winst |
|---|---|---|---|
| 79% | 51.3% | te weinig potjes | |
| 14% | 53.0% | -0.3 kan toeval zijn | |
| 4% | 41.4% | -1.3 kan toeval zijn | |
| <1% | 53.8% | +0.5 kan toeval zijn | |
| <1% | 25.0% | -3.6 kan toeval zijn | |
| <1% | 40.0% | -0.6 kan toeval zijn | |
| <1% | 50.0% | -1.5 kan toeval zijn | |
| <1% | 66.7% | -1.9 kan toeval zijn |
De bootsGluttonous Greaves
| Keuze | Gekozen | Gewonnen |
|---|---|---|
| 100% | 57.9% |
Item nr. 1Yun Tal Wildarrows
| Keuze | Gekozen | Gewonnen |
|---|---|---|
| 100% | 57.9% |
Item nr. 2Runaan's Hurricane
| Keuze | Gekozen | Gewonnen |
|---|---|---|
| 55% | 57.9% | |
| 25% | 60.4% | |
| 14% | 59.2% | |
| 2% | 59.4% | |
| 1% | 52.6% |
Item nr. 3Infinity Edge
| Keuze | Gekozen | Gewonnen |
|---|---|---|
| 46% | 64.2% | |
| 22% | 57.8% | |
| 5% | 57.3% | |
| 4% | 61.7% | |
| 1% | 72.5% |
Item nr. 4Lord Dominik's Regards
| Keuze | Gekozen | Gewonnen |
|---|---|---|
| 46% | 70.0% | |
| 11% | 59.8% | |
| 4% | 73.1% | |
| 2% | 58.5% | |
| 2% | 65.7% |
Item nr. 5Bloodthirster
| Keuze | Gekozen | Gewonnen |
|---|---|---|
| 24% | 68.9% | |
| 21% | 74.6% | |
| 13% | 73.4% | |
| 5% | 75.0% | |
| 4% | 54.8% |
Item nr. 6Guardian Angel
| Keuze | Gekozen | Gewonnen |
|---|---|---|
| 23% | 75.9% | |
| 13% | 57.4% | |
| 8% | 51.7% | |
| 4% | 42.9% | |
| 3% | 41.7% |
HoofdruneLethal Tempo
| Keuze | Gekozen | Gewonnen |
|---|---|---|
| 36% | 57.0% |
Hoofdrij 1Triumph
| Keuze | Gekozen | Gewonnen |
|---|---|---|
| 36% | 57.0% |
Hoofdrij 2Legend: Alacrity
| Keuze | Gekozen | Gewonnen |
|---|---|---|
| 36% | 57.0% |
Hoofdrij 3Cut Down
| Keuze | Gekozen | Gewonnen |
|---|---|---|
| 36% | 57.0% |
Tweede padSorcery
| Keuze | Gekozen | Gewonnen |
|---|---|---|
| 36% | 57.0% |
AanvalsshardAttack Speed
| Keuze | Gekozen | Gewonnen |
|---|---|---|
| 36% | 57.0% |
FlexshardAdaptive Force
| Keuze | Gekozen | Gewonnen |
|---|---|---|
| 36% | 57.0% |
VerdedigingsshardHealth
| Keuze | Gekozen | Gewonnen |
|---|---|---|
| 36% | 57.0% |
EQW
De skillsE > Q > W
| Keuze | Gekozen | Gewonnen | Extra winst |
|---|---|---|---|
| EQWE + Q + W | 91% | 53.0% | +2.6 kan toeval zijn |
| QEWQ + E + W | 4% | 60.9% | -1.0 duidelijk verschil |
| EWQE + W + Q | 4% | 41.3% | -3.0 duidelijk verschil |
| QWEQ + W + E | 1% | 34.8% | -5.4 duidelijk verschil |
| WEQW + E + Q | <1% | 0.0% | -6.8 duidelijk verschil |
| WQEW + Q + E | <1% | 0.0% | te groot om te vertrouwen |
- Q
- E
- W
- E
- E
- R
- E
- Q
- E
- Q
- R
- Q
- Q
- W
- W
- R
- W
- W
De spellsExhaust + Ignite
| Keuze | Gekozen | Gewonnen | Extra winst |
|---|---|---|---|
| 81% | 52.6% | +0.9 kan toeval zijn | |
| 7% | 42.8% | +0.6 kan toeval zijn | |
| 4% | 44.9% | -0.3 kan toeval zijn | |
| 3% | 54.0% | +0.7 kan toeval zijn | |
| 2% | 47.0% | -2.2 duidelijk verschil | |
| 2% | 50.9% | -3.4 duidelijk verschil | |
| <1% | 16.7% | te groot om te vertrouwen | |
| <1% | 100.0% | +1.2 kan toeval zijn |
Twitch Mid build
Patch 16.21- gewonnen
- 47.5%
- games
- 16,124
- Winimpact
- -2.2
- Pickrate
- 0.1%
StartitemsDoran's Blade + Health Potion
Doran's Blade + Health Potion wint vaker dan Doran's Ring + Health Potion x2, de meest gekozen: +1.6 tegenover +0.2 per 100 games. Het kan toeval zijn.
| Keuze | Gekozen | Gewonnen | Extra winst |
|---|---|---|---|
| 51% | 47.8% | +0.2 kan toeval zijn | |
| 32% | 46.6% | -1.1 kan toeval zijn | |
| 12% | 50.1% | +1.6 kan toeval zijn | |
| 2% | 48.0% | +1.5 kan toeval zijn | |
| 1% | 51.1% | -0.7 kan toeval zijn |
De bootsBerserker's Greaves
Extra winst hier: +0.8 per 100 games. Geen andere keuze heeft een duidelijke voorsprong op deze.
| Keuze | Gekozen | Gewonnen | Extra winst | Tijd |
|---|---|---|---|---|
| 49% | 48.1% | +0.8 kan toeval zijn | 11:23 | |
| 21% | 49.8% | +0.5 kan toeval zijn | 13:13 | |
| 15% | 48.7% | -0.6 kan toeval zijn | 13:14 | |
| 10% | 46.0% | -2.1 duidelijk verschil | 13:57 | |
| 2% | 49.6% | -0.2 kan toeval zijn | 13:26 | |
| 2% | 46.9% | -0.3 kan toeval zijn | ||
| 1% | 41.0% | +0.2 kan toeval zijn |
Tegen een team met vooral AD
| Keuze | Gekozen | Gewonnen | Uitkomst |
|---|---|---|---|
| 37% | 49.5% | meest gekocht | |
| 15% | 49.2% | ongeveer gelijk | |
| 11% | 48.6% | ongeveer gelijk | |
| 7% | 43.7% | ongeveer gelijk |
Tegen een team met vooral AP
| Keuze | Gekozen | Gewonnen | Uitkomst |
|---|---|---|---|
| 36% | 51.9% | meest gekocht | |
| 14% | 54.4% | ongeveer gelijk | |
| 11% | 49.4% | ongeveer gelijk | |
| 8% | 44.4% | ongeveer gelijk |
Vaker gekocht tegen één soort schade
| Keuze | AD-team | AP-team |
|---|---|---|
| 6% | 10% |
Item nr. 1The Collector
Extra winst hier: +2.6 per 100 games. Geen andere keuze heeft een duidelijke voorsprong op deze.
| Keuze | Gekozen | Gewonnen | Extra winst | Tijd |
|---|---|---|---|---|
| 57% | 47.2% | -2.8 duidelijk verschil | 11:17 | |
| 28% | 49.1% | +2.6 kan toeval zijn | 11:54 | |
| 4% | 50.5% | +2.1 kan toeval zijn | 11:59 | |
| 2% | 47.2% | -0.7 kan toeval zijn | 11:20 | |
| 2% | 50.3% | -1.0 kan toeval zijn | 12:34 | |
| 1% | 44.0% | -1.8 kan toeval zijn | ||
| 1% | 54.7% | +0.6 kan toeval zijn | ||
| 1% | 48.8% | -1.6 kan toeval zijn |
Samen afgemaakt
| Keuze | Gekozen | games |
|---|---|---|
| 18% | 1,325 | |
| 13% | 946 | |
| 12% | 897 | |
| 6% | 468 |
Item nr. 2Fiendhunter Bolts
Extra winst hier: +1.6 per 100 games. Geen andere keuze heeft een duidelijke voorsprong op deze.
| Keuze | Gekozen | Gewonnen | Extra winst | Tijd |
|---|---|---|---|---|
| 30% | 50.5% | 0.0 kan toeval zijn | 20:02 | |
| 17% | 51.6% | +1.6 kan toeval zijn | 18:31 | |
| 16% | 42.5% | te groot om te vertrouwen | 20:11 | |
| 9% | 50.0% | +2.2 kan toeval zijn | 18:48 | |
| 7% | 53.0% | +1.9 kan toeval zijn | 19:39 | |
| 4% | 50.5% | -0.5 kan toeval zijn | ||
| 3% | 51.2% | +0.2 kan toeval zijn | ||
| 3% | 71.5% | gekocht als je al voor staat |
Samen afgemaakt
| Keuze | Gekozen | games |
|---|---|---|
| 18% | 1,325 | |
| 13% | 946 | |
| 12% | 897 | |
| 6% | 468 |
Item nr. 3Infinity Edge
Extra winst hier: +2.7 per 100 games. Geen andere keuze heeft een duidelijke voorsprong op deze.
| Keuze | Gekozen | Gewonnen | Extra winst | Tijd |
|---|---|---|---|---|
| 20% | 57.3% | +2.7 kan toeval zijn | 24:25 | |
| 14% | 52.7% | -1.4 kan toeval zijn | 26:10 | |
| 13% | 51.3% | -3.4 kan toeval zijn | 26:11 | |
| 13% | 50.1% | -0.6 kan toeval zijn | 26:25 | |
| 8% | 52.1% | +0.3 kan toeval zijn | 24:53 | |
| 6% | 56.7% | +3.1 kan toeval zijn | ||
| 5% | 53.9% | +1.0 kan toeval zijn | ||
| 4% | 70.2% | gekocht als je al voor staat |
Samen afgemaakt
| Keuze | Gekozen | games |
|---|---|---|
| 18% | 1,325 | |
| 13% | 946 | |
| 12% | 897 | |
| 6% | 468 |
Item nr. 4Lord Dominik's Regards
Extra winst hier: +1.1 per 100 games. Geen andere keuze heeft een duidelijke voorsprong op deze.
| Keuze | Gekozen | Gewonnen | Extra winst | Tijd |
|---|---|---|---|---|
| 51% | 62.4% | +1.1 kan toeval zijn | 29:18 |
Item nr. 5Bloodthirster
| Keuze | Gekozen | Gewonnen | Tijd |
|---|---|---|---|
| 20% | 68.3% | 32:25 |
Item nr. 6Guardian Angel
| Keuze | Gekozen | Gewonnen | Tijd |
|---|---|---|---|
| 9% | - | 38:21 | |
| 8% | - | 36:24 | |
| 7% | - | 36:05 | |
| 6% | - | 36:56 | |
| 6% | - | 35:55 |
HoofdrunePress the Attack
Extra winst hier: +0.8 per 100 games. Geen andere keuze heeft een duidelijke voorsprong op deze.
| Keuze | Gekozen | Gewonnen | Extra winst |
|---|---|---|---|
| 60% | 47.6% | +0.8 kan toeval zijn | |
| 27% | 47.8% | -0.3 kan toeval zijn | |
| 9% | 46.4% | -1.3 kan toeval zijn | |
| 1% | 46.3% | -2.4 kan toeval zijn | |
| 1% | 52.6% | +3.4 kan toeval zijn | |
| 1% | 41.7% | -2.0 kan toeval zijn | |
| 1% | 42.5% | -2.0 kan toeval zijn |
Hoofdrij 1Presence of Mind
Presence of Mind wint vaker dan Triumph, de meest gekozen: +1.4 tegenover -0.6 per 100 games. Het kan toeval zijn.
| Keuze | Gekozen | Gewonnen | Extra winst |
|---|---|---|---|
| 55% | 47.2% | -0.6 kan toeval zijn | |
| 32% | 48.5% | +1.4 kan toeval zijn | |
| 8% | 47.5% | -1.1 kan toeval zijn | |
| 2% | 42.2% | -1.4 kan toeval zijn | |
| 1% | 41.8% | -3.2 kan toeval zijn | |
| 1% | 51.3% | +2.6 kan toeval zijn | |
| 1% | 37.5% | -2.9 kan toeval zijn |
Hoofdrij 2Legend: Bloodline
Legend: Bloodline wint vaker dan Legend: Alacrity, de meest gekozen: +2.5 tegenover +0.9 per 100 games. Het kan toeval zijn.
| Keuze | Gekozen | Gewonnen | Extra winst |
|---|---|---|---|
| 85% | 47.6% | +0.9 kan toeval zijn | |
| 5% | 46.4% | -1.2 kan toeval zijn | |
| 4% | 45.9% | -1.9 kan toeval zijn | |
| 2% | 45.1% | -0.2 kan toeval zijn | |
| 1% | 41.4% | -2.7 kan toeval zijn | |
| 1% | 54.7% | +2.5 kan toeval zijn |
Hoofdrij 3Last Stand
Last Stand wint vaker dan Cut Down, de meest gekozen: +1.6 tegenover -1.0 per 100 games. Het kan toeval zijn.
| Keuze | Gekozen | Gewonnen | Extra winst |
|---|---|---|---|
| 49% | 46.7% | -1.0 kan toeval zijn | |
| 37% | 49.0% | +1.5 duidelijk verschil | |
| 4% | 47.8% | +1.6 kan toeval zijn | |
| 4% | 45.2% | -2.9 kan toeval zijn | |
| 3% | 44.5% | -3.1 kan toeval zijn | |
| 1% | 46.8% | +1.6 kan toeval zijn | |
| 1% | 45.0% | -1.9 kan toeval zijn |
Tweede padSorcery
Extra winst hier: -0.8 per 100 games. Geen andere keuze heeft een duidelijke voorsprong op deze.
| Keuze | Gekozen | Gewonnen | Extra winst |
|---|---|---|---|
| 67% | 47.4% | -0.8 kan toeval zijn | |
| 23% | 48.3% | +1.1 kan toeval zijn | |
| 7% | 44.5% | -1.1 kan toeval zijn | |
| 2% | 51.0% | +1.6 kan toeval zijn | |
| 2% | 46.5% | +0.2 kan toeval zijn |
Secundaire runesTranscendence + Gathering Storm
Transcendence + Gathering Storm wint vaker dan Axiom Arcanist + Gathering Storm, de meest gekozen: +1.5 tegenover -1.3 per 100 games. Het kan toeval zijn.
| Keuze | Gekozen | Gewonnen | Extra winst |
|---|---|---|---|
| 54% | 46.3% | -1.3 kan toeval zijn | |
| 33% | 48.3% | +1.3 kan toeval zijn | |
| 3% | 50.8% | +1.1 kan toeval zijn | |
| 2% | 48.2% | +1.5 kan toeval zijn |
AanvalsshardAttack Speed
Extra winst hier: +0.4 per 100 games. Geen andere keuze heeft een duidelijke voorsprong op deze.
| Keuze | Gekozen | Gewonnen | Extra winst |
|---|---|---|---|
| 90% | 47.5% | +0.4 kan toeval zijn | |
| 9% | 47.2% | 0.0 kan toeval zijn | |
| 1% | 44.3% | -2.4 kan toeval zijn |
FlexshardMS-shard
MS-shard wint vaker dan Adaptive Force, de meest gekozen: +1.2 tegenover -1.2 per 100 games. Het kan toeval zijn.
| Keuze | Gekozen | Gewonnen | Extra winst |
|---|---|---|---|
| 97% | 47.4% | -1.2 kan toeval zijn | |
| 2% | 48.2% | +1.2 kan toeval zijn |
VerdedigingsshardHealth Scaling
Health Scaling wint vaker dan Health, de meest gekozen: +0.9 tegenover -0.8 per 100 games. Het kan toeval zijn.
| Keuze | Gekozen | Gewonnen | Extra winst |
|---|---|---|---|
| 80% | 47.2% | -0.8 kan toeval zijn | |
| 17% | 48.5% | +0.9 kan toeval zijn | |
| 3% | 47.9% | 0.0 kan toeval zijn |
EWQ
De skillsE > W > Q
Extra winst hier: +3.0 per 100 games. Geen andere keuze heeft een duidelijke voorsprong op deze.
Master+-spelers kiezen dit: 54% van hun games. Over alle ranks wordt E + Q + W het meest gekozen.
| Keuze | Gekozen | Gewonnen | Extra winst |
|---|---|---|---|
| EQWE + Q + W | 65% | 46.7% | -2.6 duidelijk verschil |
| EWQE + W + Q | 31% | 49.4% | +3.0 kan toeval zijn |
| QEWQ + E + W | 3% | 48.4% | 0.0 kan toeval zijn |
De spellsFlash + Ignite
Extra winst hier: +2.0 per 100 games. Geen andere keuze heeft een duidelijke voorsprong op deze.
| Keuze | Gekozen | Gewonnen | Extra winst |
|---|---|---|---|
| 54% | 48.3% | +2.0 kan toeval zijn | |
| 27% | 46.4% | -1.4 duidelijk verschil | |
| 8% | 46.4% | -0.5 kan toeval zijn | |
| 5% | 48.9% | +0.7 kan toeval zijn | |
| 3% | 40.1% | -4.9 duidelijk verschil | |
| 1% | 50.0% | +0.5 kan toeval zijn | |
| 1% | 56.0% | -2.0 kan toeval zijn |
Beste Twitch-spelers
Bekijk alle 12,511Normale game als Bot
12,916 gamesTegen elke Bot-champion
- Top 4% Kills per game 11.4
- Top 9% Solokills 1.8
- Onderste 6% Farm per min 6.2
- Deaths per game
- 7.6 Meeste 19%
- Assists per game
- 6.0 Onderste 15%
- KP
- 49% Top 19%
- Aandeel teamdmg
- 24% Top 46%
- Dmg / min
- 892 Top 35%
- Gold per min
- 482 Top 31%
- Vision per min
- 0.63 Onderste 31%
- Aantal control wards
- 0.5 Onderste 22%
- First bloods
- 20% Top 9%
Tegen je lanetegenstander
- Level 6 op 7:43
- Level 11 op 19:00
Middelste game per minuut
Toegebrachte schade
Magisch 2% Fysiek 98%Gestorven door
Fysiek 56% Magisch 38% True damage 6%Matchups en teamgenoten komen uit games van Twitch als Bot.
Matchups en teamgenoten komen uit games van Twitch als Bot.
-
Twitch met Heimerdinger: +3.0 winsten per 100 games (marge 1.9-4.0) · 9,241 games · Gemeten · 2% hiervan is geleend van vergelijkbare champions -
Twitch met Teemo: +2.56 winsten per 100 games (marge 1.99-3.13) · 30,469 games · Gemeten · 1% hiervan is geleend van vergelijkbare champions -
Twitch met Singed: +2.2 winsten per 100 games (marge 1.0-3.4) · 6,532 games · Gemeten · 3% hiervan is geleend van vergelijkbare champions
-
Twitch met K'Sante: -6.2 winsten per 100 games (marge -7.4 tot -5.0) · 6,749 games · Gemeten · 3% hiervan is geleend van vergelijkbare champions -
Twitch met Kalista: -4.0 winsten per 100 games (marge -6.8 tot -1.2) · 1,028 games · Samengevoegd · 16% hiervan is geleend van vergelijkbare champions -
Twitch met Draven: -3.8 winsten per 100 games (marge -7.3 tot -0.3) · 560 games · Samengevoegd · 26% hiervan is geleend van vergelijkbare champions
-
Twitch met Rammus: +3.5 winsten per 100 games (marge 2.5-4.6) · 8,214 games · Gemeten · 2% hiervan is geleend van vergelijkbare champions -
Twitch met Amumu: +2.95 winsten per 100 games (marge 2.12-3.77) · 14,174 games · Gemeten · 1% hiervan is geleend van vergelijkbare champions -
Twitch met Lillia: +2.58 winsten per 100 games (marge 1.76-3.40) · 14,383 games · Gemeten · 1% hiervan is geleend van vergelijkbare champions
-
Twitch met Qiyana: -5.59 winsten per 100 games (marge -6.29 tot -4.90) · 20,335 games · Gemeten · 1% hiervan is geleend van vergelijkbare champions -
Twitch met Rengar: -4.16 winsten per 100 games (marge -5.10 tot -3.21) · 10,770 games · Gemeten · 2% hiervan is geleend van vergelijkbare champions -
Twitch met Lee Sin: -3.66 winsten per 100 games (marge -4.28 tot -3.04) · 25,579 games · Gemeten · 1% hiervan is geleend van vergelijkbare champions
-
Twitch met Ziggs: +2.3 winsten per 100 games (marge 0.7-3.9) · 3,521 games · Gemeten · 5% hiervan is geleend van vergelijkbare champions -
Twitch met Malzahar: +2.01 winsten per 100 games (marge 1.38-2.64) · 25,019 games · Gemeten · 1% hiervan is geleend van vergelijkbare champions -
Twitch met Fizz: +2.01 winsten per 100 games (marge 1.34-2.68) · 21,954 games · Gemeten · 1% hiervan is geleend van vergelijkbare champions
-
Twitch met Yunara: -5.9 winsten per 100 games (marge -10.7 tot -1.1) · 215 games · Samengevoegd · 48% hiervan is geleend van vergelijkbare champions -
Twitch met Ezreal: -5.8 winsten per 100 games (marge -7.6 tot -4.0) · 2,724 games · Gemeten · 7% hiervan is geleend van vergelijkbare champions -
Twitch met Samira: -5.5 winsten per 100 games (marge -10.4 tot -0.5) · 187 games · Samengevoegd · 52% hiervan is geleend van vergelijkbare champions
-
Twitch met Braum: +3.46 winsten per 100 games (marge 2.57-4.36) · 11,924 games · Gemeten · 2% hiervan is geleend van vergelijkbare champions -
Twitch met Taric: +3.4 winsten per 100 games (marge 1.9-4.9) · 4,075 games · Gemeten · 5% hiervan is geleend van vergelijkbare champions -
Twitch met Nami: +2.48 winsten per 100 games (marge 1.79-3.18) · 20,300 games · Gemeten · 1% hiervan is geleend van vergelijkbare champions
-
Twitch met Miss Fortune: -6.1 winsten per 100 games (marge -8.0 tot -4.2) · 2,537 games · Gemeten · 7% hiervan is geleend van vergelijkbare champions -
Twitch met Ashe: -5.6 winsten per 100 games (marge -7.0 tot -4.2) · 4,949 games · Gemeten · 4% hiervan is geleend van vergelijkbare champions -
Twitch met Nautilus: -2.33 winsten per 100 games (marge -2.98 tot -1.67) · 22,753 games · Gemeten · 1% hiervan is geleend van vergelijkbare champions