League of Legends Build na Teemo
Build Teemo Top
Vzácný build, který vyhrává víc.
- výher
- 51.6%
- her
- 153,310
- Vliv na výhry
- +1.5
- Pickrate
- 3.4%
Startovní předmětyDoranův prsten + Léčivý lektvar x2
Výhry navíc tady: +0.9 na 100 her. Žádná jiná volba nad touto nemá jasný náskok.
| Volba | Voleno | Výhra | Výhry navíc |
|---|---|---|---|
| 72% | 51.8% | +0.9 může být náhoda | |
| 19% | 51.5% | -0.1 může být náhoda | |
| 3% | 49.6% | -0.7 jasný rozdíl | |
| 1% | 52.8% | +0.7 může být náhoda | |
| 1% | 49.7% | -1.3 jasný rozdíl | |
| <1% | 49.3% | -2.7 jasný rozdíl | |
| <1% | 46.2% | -3.4 jasný rozdíl | |
| <1% | 50.3% | -2.6 jasný rozdíl |
BotyOcelové chrániče
Ocelové chrániče vyhrává častěji než Spěšné boty, nejčastější volba: +1.0 proti -0.6 na 100 her. Rozdíl je jasný.
| Volba | Voleno | Výhra | Výhry navíc | Čas |
|---|---|---|---|---|
| 50% | 52.6% | +0.6 jasný rozdíl | 14:10 | |
| 32% | 51.8% | -0.6 může být náhoda | 10:13 | |
| 8% | 52.2% | -1.5 může být náhoda | 11:54 | |
| 4% | 55.9% | +0.7 jasný rozdíl často ve vedení | 13:07 | |
| 3% | 51.7% | +1.0 jasný rozdíl | 11:06 | |
| 2% | 49.8% | -0.3 může být náhoda | ||
| 2% | 51.2% | +1.2 jasný rozdíl |
Proti týmu s převahou AD
| Volba | Voleno | Výhra | Výsledek |
|---|---|---|---|
| 48% | 54.5% | nejčastěji kupované | |
| 31% | 54.4% | vyrovnané | |
| 8% | 54.5% | vyrovnané | |
| 4% | 54.7% | vyrovnané |
Proti týmu s převahou AP
| Volba | Voleno | Výhra | Výsledek |
|---|---|---|---|
| 49% | 51.9% | nejčastěji kupované | |
| 29% | 50.4% | vyrovnané | |
| 7% | 51.5% | vyrovnané | |
| 5% | 53.0% | vyrovnané |
Kupované víc proti jednomu typu poškození
| Volba | AD tým | AP tým |
|---|---|---|
| 20% | 18% | |
| 8% | 6% | |
| 31% | 29% | |
| 8% | 7% | |
| 51% | 52% | |
| 82% | 81% |
Předmět 1Statikkova kudla
Výhry navíc tady: +1.7 na 100 her. Žádná jiná volba nad touto nemá jasný náskok.
| Volba | Voleno | Výhra | Výhry navíc | Čas |
|---|---|---|---|---|
| 78% | 52.3% | +1.7 může být náhoda | 12:50 | |
| 9% | 50.8% | -0.7 jasný rozdíl | 13:42 | |
| 5% | 50.4% | -2.7 jasný rozdíl | 12:48 | |
| 3% | 51.4% | +1.0 může být náhoda | 12:25 | |
| 2% | 54.4% | +0.2 jasný rozdíl | 13:22 | |
| 1% | 47.2% | příliš velké na důvěru | ||
| 1% | 48.5% | -1.7 jasný rozdíl | ||
| <1% | 46.9% | příliš velké na důvěru |
Dokončené spolu
| Volba | Voleno | her |
|---|---|---|
| 43% | 43,143 | |
| 9% | 9,072 | |
| 8% | 7,552 | |
| 3% | 3,015 |
Předmět 2Zhoubnost
Zhoubnost patří k sestavě, která vyhrává víc: +1.3 na 100 her, proti +1.1 u sestavy, kterou dokončí nejvíc hráčů.
| Volba | Voleno | Výhra | Výhry navíc | Čas |
|---|---|---|---|---|
| 57% | 53.5% | +0.1 může být náhoda | 20:39 | |
| 18% | 54.3% | +1.3 může být náhoda | 20:22 | |
| 9% | 53.1% | -1.2 může být náhoda | 20:26 | |
| 4% | 51.7% | +0.1 může být náhoda | 21:25 | |
| 2% | 55.0% | -0.7 může být náhoda | 20:38 | |
| 1% | 52.2% | +0.9 může být náhoda | ||
| 1% | 51.6% | -0.4 může být náhoda | ||
| 1% | 49.3% | 0.0 může být náhoda |
Dokončené spolu
| Volba | Voleno | her |
|---|---|---|
| 43% | 43,143 | |
| 9% | 9,072 | |
| 8% | 7,552 | |
| 3% | 3,015 |
Předmět 3Liandryho utrpení
Liandryho utrpení patří k sestavě, která vyhrává víc: +1.3 na 100 her, proti +1.1 u sestavy, kterou dokončí nejvíc hráčů.
| Volba | Voleno | Výhra | Výhry navíc | Čas |
|---|---|---|---|---|
| 40% | 56.6% | +0.4 může být náhoda | 26:02 | |
| 16% | 56.4% | +0.5 může být náhoda | 26:17 | |
| 16% | 55.7% | +0.1 může být náhoda | 27:05 | |
| 7% | 56.9% | -0.9 může být náhoda | 26:30 | |
| 3% | 57.4% | -0.3 může být náhoda | 26:17 | |
| 2% | 50.0% | -0.4 může být náhoda | ||
| 1% | 53.9% | příliš velké na důvěru | ||
| <1% | 58.7% | +2.9 může být náhoda |
Dokončené spolu
| Volba | Voleno | her |
|---|---|---|
| 43% | 43,143 | |
| 9% | 9,072 | |
| 8% | 7,552 | |
| 3% | 3,015 |
Předmět 4Soumrak a úsvit
Soumrak a úsvit vyhrává častěji než Stínový plamen, nejčastější volba: +0.9 proti 0.0 na 100 her. Může to být náhoda.
| Volba | Voleno | Výhra | Výhry navíc | Čas |
|---|---|---|---|---|
| 36% | 57.8% | 0.0 může být náhoda | 31:35 | |
| 16% | 60.3% | -0.8 může být náhoda | 31:58 | |
| 14% | 55.0% | 0.0 může být náhoda | 31:27 | |
| 9% | 55.2% | +0.1 může být náhoda | 32:07 | |
| 5% | 47.8% | 0.0 může být náhoda | 32:25 | |
| 3% | 56.4% | -1.2 může být náhoda | ||
| 3% | 59.1% | -0.4 může být náhoda | ||
| 2% | 62.4% | +0.9 může být náhoda |
Předmět 5Rabadonův smrtící klobouk
Výhry navíc tady: +0.9 na 100 her. Žádná jiná volba nad touto nemá jasný náskok.
| Volba | Voleno | Výhra | Výhry navíc | Čas |
|---|---|---|---|---|
| 28% | 47.3% | +0.9 může být náhoda | 36:49 |
Předmět 6Hůl Prázdnoty
| Volba | Voleno | Výhra | Čas |
|---|---|---|---|
| 25% | 50.8% | 40:22 | |
| 13% | 49.5% | 41:07 | |
| 12% | 52.8% | 41:16 | |
| 7% | 45.5% | 41:17 | |
| 7% | 51.8% | 40:33 |
Klíčová runaHbité nohy
Hbité nohy vyhrává častěji než Nepolevující útok, nejčastější volba: +1.0 proti +0.7 na 100 her. Může to být náhoda.
| Volba | Voleno | Výhra | Výhry navíc |
|---|---|---|---|
| 70% | 51.8% | +0.7 může být náhoda | |
| 13% | 50.5% | -1.4 jasný rozdíl | |
| 8% | 52.0% | +0.7 může být náhoda | |
| 4% | 51.6% | +0.7 může být náhoda | |
| 1% | 49.0% | -2.2 jasný rozdíl | |
| 1% | 52.5% | +1.0 může být náhoda | |
| 1% | 48.9% | -1.5 jasný rozdíl | |
| <1% | 53.7% | +1.6 může být náhoda |
Hlavní řada 1Čerpání života
Čerpání života vyhrává častěji než Triumf, nejčastější volba: +1.6 proti +0.3 na 100 her. Rozdíl je jasný.
| Volba | Voleno | Výhra | Výhry navíc |
|---|---|---|---|
| 64% | 51.7% | +0.3 může být náhoda | |
| 13% | 50.5% | -1.5 jasný rozdíl | |
| 6% | 51.8% | +0.8 může být náhoda | |
| 5% | 53.7% | +1.6 jasný rozdíl | |
| 3% | 51.0% | +0.5 může být náhoda | |
| 3% | 50.8% | -0.1 může být náhoda | |
| 3% | 50.6% | -1.4 jasný rozdíl | |
| <1% | 51.9% | +2.0 může být náhoda |
Hlavní řada 2Legenda: Horlivost
Výhry navíc tady: +0.8 na 100 her. Žádná jiná volba nad touto nemá jasný náskok.
| Volba | Voleno | Výhra | Výhry navíc |
|---|---|---|---|
| 71% | 51.8% | +0.8 může být náhoda | |
| 12% | 50.6% | -1.4 jasný rozdíl | |
| 6% | 51.8% | +0.4 může být náhoda | |
| 3% | 50.9% | -0.2 může být náhoda | |
| 2% | 50.3% | +0.4 může být náhoda | |
| 2% | 51.8% | 0.0 může být náhoda | |
| 1% | 50.0% | -0.5 může být náhoda | |
| <1% | 53.8% | +1.8 může být náhoda |
Hlavní řada 3Poslední vzdor
Výhry navíc tady: +1.5 na 100 her. Žádná jiná volba nad touto nemá jasný náskok.
| Volba | Voleno | Výhra | Výhry navíc |
|---|---|---|---|
| 44% | 52.5% | +1.5 může být náhoda | |
| 22% | 50.1% | -1.7 jasný rozdíl | |
| 12% | 50.6% | -1.5 jasný rozdíl | |
| 8% | 51.7% | +0.7 jasný rozdíl | |
| 6% | 52.5% | +1.0 může být náhoda | |
| 4% | 51.0% | -0.5 jasný rozdíl | |
| 2% | 50.9% | +0.3 jasný rozdíl | |
| <1% | 53.1% | +1.6 může být náhoda |
Vedlejší stromOdhodlání
Výhry navíc tady: +1.4 na 100 her. Žádná jiná volba nad touto nemá jasný náskok.
| Volba | Voleno | Výhra | Výhry navíc |
|---|---|---|---|
| 46% | 52.3% | +1.4 může být náhoda | |
| 32% | 51.0% | -0.8 jasný rozdíl | |
| 16% | 50.8% | -1.0 jasný rozdíl | |
| 4% | 50.3% | -0.4 jasný rozdíl | |
| 1% | 49.9% | -1.5 jasný rozdíl |
Vedlejší runyPorost + Kostěná zbroj
Výhry navíc tady: +1.3 na 100 her. Žádná jiná volba nad touto nemá jasný náskok.
| Volba | Voleno | Výhra | Výhry navíc |
|---|---|---|---|
| 92% | 52.4% | +1.3 může být náhoda | |
| 2% | 52.1% | -0.2 může být náhoda | |
| 2% | 53.8% | -0.2 může být náhoda | |
| 1% | 50.4% | -1.5 jasný rozdíl | |
| 1% | 49.6% | -1.1 jasný rozdíl | |
| <1% | 48.4% | -0.6 může být náhoda | |
| <1% | 46.3% | -0.1 může být náhoda | |
| <1% | 46.5% | -1.7 jasný rozdíl |
Útočný úlomekRychlost útoků
Výhry navíc tady: +0.9 na 100 her. Žádná jiná volba nad touto nemá jasný náskok.
| Volba | Voleno | Výhra | Výhry navíc |
|---|---|---|---|
| 93% | 51.6% | +0.9 může být náhoda | |
| 5% | 50.6% | -0.8 jasný rozdíl | |
| 2% | 49.3% | -0.8 jasný rozdíl |
Flexibilní úlomekZvyšování zdraví
Zvyšování zdraví vyhrává častěji než Adaptivní síla, nejčastější volba: +0.7 proti -0.3 na 100 her. Může to být náhoda.
| Volba | Voleno | Výhra | Výhry navíc |
|---|---|---|---|
| 94% | 51.5% | -0.3 může být náhoda | |
| 5% | 51.8% | +0.2 může být náhoda | |
| 1% | 51.7% | +0.7 může být náhoda |
Obranný úlomekZdraví
Zdraví vyhrává častěji než Zvyšování zdraví, nejčastější volba: +0.4 proti -0.2 na 100 her. Může to být náhoda.
| Volba | Voleno | Výhra | Výhry navíc |
|---|---|---|---|
| 86% | 51.5% | -0.2 může být náhoda | |
| 9% | 51.3% | +0.4 může být náhoda | |
| 4% | 51.9% | -0.3 může být náhoda |
EWQ
SchopnostiE > W > Q
E > W > Q vyhrává častěji než E > Q > W, nejčastější volba: +1.6 proti 0.0 na 100 her. Rozdíl je jasný.
| Volba | Voleno | Výhra | Výhry navíc |
|---|---|---|---|
| EQWE + Q + W | 81% | 51.6% | 0.0 může být náhoda |
| EWQE + W + Q | 12% | 52.8% | +1.6 jasný rozdíl |
| QEWQ + E + W | 6% | 50.5% | -2.2 jasný rozdíl |
| QWEQ + W + E | 1% | 47.4% | -4.8 jasný rozdíl |
| WEQW + E + Q | <1% | 48.5% | -3.5 jasný rozdíl |
| WQEW + Q + E | <1% | 37.9% | -5.3 jasný rozdíl |
Úrovně 1 až 18
- 1E
- 2Q
- 3W
- 4E
- 5E
- 6R
- 7E
- 8Q
- 9E
- 10Q
- 11R
- 12Q
- 13Q
- 14W
- 15W
- 16R
- 17W
- 18W
Nejdřív E: 51.1% výher. Nejdřív Q: 50.5% výher (vyrovnané).
KouzlaSkok + Vznítit
Výhry navíc tady: +2.3 na 100 her. Žádná jiná volba nad touto nemá jasný náskok.
| Volba | Voleno | Výhra | Výhry navíc |
|---|---|---|---|
| 86% | 51.9% | +2.3 může být náhoda | |
| 7% | 48.3% | -3.0 jasný rozdíl | |
| 2% | 51.4% | -0.3 jasný rozdíl | |
| 2% | 50.1% | -0.1 jasný rozdíl | |
| 1% | 49.5% | +0.2 jasný rozdíl | |
| <1% | 48.1% | -4.7 jasný rozdíl | |
| <1% | 45.1% | -4.8 jasný rozdíl | |
| <1% | 52.9% | -1.7 jasný rozdíl |
- výher
- 53.9%
- her
- 8,224
- Vliv na výhry
- +2.8
- Pickrate
- 5.6%
Startovní předmětyDoranův prsten + Léčivý lektvar x2
Běžná volba: hráči tohoto buildu se tu neshodnou.
| Volba | Voleno | Výhra | Výhry navíc |
|---|---|---|---|
| 72% | 51.8% | +0.9 může být náhoda | |
| 19% | 51.5% | -0.1 může být náhoda | |
| 3% | 49.6% | -0.7 jasný rozdíl | |
| 1% | 52.8% | +0.7 může být náhoda | |
| 1% | 49.7% | -1.3 jasný rozdíl | |
| <1% | 49.3% | -2.7 jasný rozdíl | |
| <1% | 46.2% | -3.4 jasný rozdíl | |
| <1% | 50.3% | -2.6 jasný rozdíl |
BotyKouzelníkovy boty
| Volba | Voleno | Výhra |
|---|---|---|
| 70% | 54.8% | |
| 17% | 53.0% | |
| 7% | 54.8% | |
| 3% | 51.0% | |
| 1% | 56.5% |
Předmět 1Liandryho utrpení
| Volba | Voleno | Výhra |
|---|---|---|
| 70% | 54.0% | |
| 30% | 53.8% |
Předmět 2Zhoubnost
| Volba | Voleno | Výhra |
|---|---|---|
| 70% | 54.0% |
Předmět 3Stínový plamen
| Volba | Voleno | Výhra |
|---|---|---|
| 50% | 57.7% | |
| 16% | 56.8% | |
| 8% | 60.5% | |
| 4% | 51.0% | |
| 3% | 56.6% |
Předmět 4Rabadonův smrtící klobouk
| Volba | Voleno | Výhra |
|---|---|---|
| 29% | 58.7% | |
| 15% | 60.3% | |
| 12% | 53.9% | |
| 8% | 55.3% | |
| 3% | 59.8% |
Předmět 5Hůl Prázdnoty
| Volba | Voleno | Výhra |
|---|---|---|
| 21% | 56.8% | |
| 10% | 51.8% | |
| 4% | 45.9% | |
| 4% | 67.6% | |
| 4% | 70.0% |
Předmět 6Morellonomicon
| Volba | Voleno | Výhra |
|---|---|---|
| 15% | 42.4% | |
| 13% | 46.4% | |
| 9% | 60.0% | |
| 7% | 46.7% | |
| 6% | 53.8% |
Klíčová runaNepolevující útok
| Volba | Voleno | Výhra |
|---|---|---|
| 13% | 55.7% |
Hlavní řada 1Triumf
| Volba | Voleno | Výhra |
|---|---|---|
| 13% | 55.7% |
Hlavní řada 2Legenda: Horlivost
| Volba | Voleno | Výhra |
|---|---|---|
| 13% | 55.7% |
Hlavní řada 3Poslední vzdor
| Volba | Voleno | Výhra |
|---|---|---|
| 13% | 55.7% |
Vedlejší stromOdhodlání
| Volba | Voleno | Výhra |
|---|---|---|
| 13% | 55.7% |
Útočný úlomekRychlost útoků
| Volba | Voleno | Výhra |
|---|---|---|
| 13% | 55.7% |
Flexibilní úlomekAdaptivní síla
| Volba | Voleno | Výhra |
|---|---|---|
| 13% | 55.7% |
Obranný úlomekZvyšování zdraví
| Volba | Voleno | Výhra |
|---|---|---|
| 13% | 55.7% |
EWQ
SchopnostiE > W > Q
| Volba | Voleno | Výhra | Výhry navíc |
|---|---|---|---|
| EQWE + Q + W | 81% | 51.6% | 0.0 může být náhoda |
| EWQE + W + Q | 12% | 52.8% | +1.6 jasný rozdíl |
| QEWQ + E + W | 6% | 50.5% | -2.2 jasný rozdíl |
| QWEQ + W + E | 1% | 47.4% | -4.8 jasný rozdíl |
| WEQW + E + Q | <1% | 48.5% | -3.5 jasný rozdíl |
| WQEW + Q + E | <1% | 37.9% | -5.3 jasný rozdíl |
KouzlaSkok + Vznítit
| Volba | Voleno | Výhra | Výhry navíc |
|---|---|---|---|
| 86% | 51.9% | +2.3 může být náhoda | |
| 7% | 48.3% | -3.0 jasný rozdíl | |
| 2% | 51.4% | -0.3 jasný rozdíl | |
| 2% | 50.1% | -0.1 jasný rozdíl | |
| 1% | 49.5% | +0.2 jasný rozdíl | |
| <1% | 48.1% | -4.7 jasný rozdíl | |
| <1% | 45.1% | -4.8 jasný rozdíl | |
| <1% | 52.9% | -1.7 jasný rozdíl |
Build Teemo Jungle
- výher
- 50.4%
- her
- 26,173
- Vliv na výhry
- +0.4
- Pickrate
- 0.6%
Startovní předmětyMládě mechodupa
Mládě mechodupa vyhrává častěji než Mládě ohňodrápa + Léčivý lektvar, nejčastější volba: +2.0 proti +0.5 na 100 her. Může to být náhoda.
| Volba | Voleno | Výhra | Výhry navíc |
|---|---|---|---|
| 43% | 50.1% | +0.5 může být náhoda | |
| 24% | 50.9% | +0.8 může být náhoda | |
| 16% | 48.5% | -2.4 jasný rozdíl | |
| 6% | 49.4% | -2.6 jasný rozdíl | |
| 6% | 51.5% | +2.0 může být náhoda | |
| 5% | 53.6% | +1.4 může být náhoda |
BotyKouzelníkovy boty
Výhry navíc tady: +2.0 na 100 her. Žádná jiná volba nad touto nemá jasný náskok.
| Volba | Voleno | Výhra | Výhry navíc | Čas |
|---|---|---|---|---|
| 72% | 51.7% | +2.0 může být náhoda | 14:57 | |
| 11% | 49.6% | -1.8 jasný rozdíl | 14:17 | |
| 9% | 50.1% | -2.7 jasný rozdíl | 12:42 | |
| 5% | 50.1% | -0.4 jasný rozdíl | 14:19 | |
| 2% | 50.8% | -1.0 jasný rozdíl | 14:18 | |
| 1% | 48.9% | +0.4 může být náhoda | ||
| 1% | 49.2% | +0.3 může být náhoda |
Proti týmu s převahou AD
| Volba | Voleno | Výhra | Výsledek |
|---|---|---|---|
| 65% | 53.1% | nejčastěji kupované | |
| 9% | 51.5% | vyrovnané | |
| 9% | 51.9% | vyrovnané | |
| 5% | 50.8% | vyrovnané |
Proti týmu s převahou AP
| Volba | Voleno | Výhra | Výsledek |
|---|---|---|---|
| 67% | 51.9% | nejčastěji kupované | |
| 10% | 49.4% | vyrovnané | |
| 6% | 50.0% | vyrovnané | |
| 4% | 51.7% | vyrovnané |
Kupované víc proti jednomu typu poškození
| Volba | AD tým | AP tým |
|---|---|---|
| 41% | 35% | |
| 28% | 32% | |
| 9% | 6% | |
| 7% | 10% | |
| 17% | 19% | |
| 6% | 4% | |
| 5% | 4% |
Předmět 1Liandryho utrpení
Liandryho utrpení patří k sestavě, která vyhrává víc: +1.5 na 100 her, proti +0.6 u sestavy, kterou dokončí nejvíc hráčů.
| Volba | Voleno | Výhra | Výhry navíc | Čas |
|---|---|---|---|---|
| 40% | 50.5% | +0.2 může být náhoda | 11:48 | |
| 31% | 49.5% | -1.2 může být náhoda | 11:36 | |
| 16% | 51.7% | +1.3 může být náhoda | 12:14 | |
| 10% | 52.2% | +1.2 může být náhoda | 11:28 | |
| 2% | 48.5% | -1.0 může být náhoda | 11:44 | |
| 1% | 50.3% | -0.2 může být náhoda | ||
| <1% | 48.3% | -4.3 jasný rozdíl | ||
| <1% | 49.1% | kupováno už ve vedení |
Dokončené spolu
| Volba | Voleno | her |
|---|---|---|
| 23% | 4,171 | |
| 20% | 3,571 | |
| 10% | 1,762 | |
| 4% | 688 |
Předmět 2Zhoubnost
Zhoubnost patří k sestavě, která vyhrává víc: +1.5 na 100 her, proti +0.6 u sestavy, kterou dokončí nejvíc hráčů.
| Volba | Voleno | Výhra | Výhry navíc | Čas |
|---|---|---|---|---|
| 41% | 51.5% | +0.3 může být náhoda | 20:17 | |
| 38% | 52.5% | +1.0 může být náhoda | 19:51 | |
| 6% | 50.8% | -2.3 může být náhoda | 20:25 | |
| 3% | 51.9% | -0.5 může být náhoda | 21:08 | |
| 2% | 51.0% | -1.9 může být náhoda | 20:21 | |
| 2% | 52.5% | +0.7 může být náhoda | ||
| 2% | 57.9% | +0.4 může být náhoda | ||
| 1% | 74.0% | kupováno už ve vedení |
Dokončené spolu
| Volba | Voleno | her |
|---|---|---|
| 23% | 4,171 | |
| 20% | 3,571 | |
| 10% | 1,762 | |
| 4% | 688 |
Předmět 3Stínový plamen
Stínový plamen patří k sestavě, která vyhrává víc: +1.5 na 100 her, proti +0.6 u sestavy, kterou dokončí nejvíc hráčů.
| Volba | Voleno | Výhra | Výhry navíc | Čas |
|---|---|---|---|---|
| 28% | 54.3% | +0.3 může být náhoda | 25:54 | |
| 25% | 56.4% | +0.1 může být náhoda | 26:07 | |
| 18% | 56.1% | +0.7 může být náhoda | 26:55 | |
| 5% | 63.5% | -1.1 může být náhoda | 27:15 | |
| 4% | 56.9% | +0.8 může být náhoda | 26:27 | |
| 3% | 53.5% | -0.9 může být náhoda | ||
| 2% | 75.5% | kupováno už ve vedení | ||
| <1% | 56.2% | +1.2 může být náhoda |
Dokončené spolu
| Volba | Voleno | her |
|---|---|---|
| 23% | 4,171 | |
| 20% | 3,571 | |
| 10% | 1,762 | |
| 4% | 688 |
Předmět 4Rabadonův smrtící klobouk
Ze všeho, co jsme tu změřili, přidává nejvíc výher Rabadonův smrtící klobouk: +0.5 na 100 her. Stínový plamen, nejčastější volba, nemá číslo k porovnání.
| Volba | Voleno | Výhra | Výhry navíc | Čas |
|---|---|---|---|---|
| 33% | 61.5% | +0.5 může být náhoda | 32:14 | |
| 16% | 56.2% | 0.0 může být náhoda | 32:22 | |
| 10% | 64.5% | -0.9 může být náhoda | 31:23 | |
| 10% | 56.3% | +0.4 může být náhoda | ||
| 8% | 63.2% | +0.4 může být náhoda | 30:51 |
Předmět 5Hůl Prázdnoty
Ze všeho, co jsme tu změřili, přidává nejvíc výher Hůl Prázdnoty: +1.0 na 100 her. Rabadonův smrtící klobouk, nejčastější volba, nemá číslo k porovnání.
| Volba | Voleno | Výhra | Výhry navíc | Čas |
|---|---|---|---|---|
| 34% | 59.7% | +1.0 může být náhoda | 36:54 | |
| 22% | 61.7% | -1.2 může být náhoda | 36:16 |
Předmět 6Zhonyiny přesýpací hodiny
| Volba | Voleno | Výhra | Čas |
|---|---|---|---|
| 29% | 58.5% | 40:38 | |
| 18% | 57.2% | 40:25 | |
| 10% | - | 39:59 | |
| 8% | - | 41:46 | |
| 5% | - | 40:17 |
Klíčová runaTemné žně
Výhry navíc tady: +1.2 na 100 her. Žádná jiná volba nad touto nemá jasný náskok.
| Volba | Voleno | Výhra | Výhry navíc |
|---|---|---|---|
| 73% | 50.4% | +1.2 může být náhoda | |
| 17% | 50.6% | -0.6 jasný rozdíl | |
| 4% | 48.2% | -0.7 může být náhoda | |
| 3% | 49.7% | -0.5 může být náhoda | |
| 1% | 49.2% | -3.4 jasný rozdíl | |
| 1% | 57.1% | -2.8 jasný rozdíl | |
| 1% | 47.1% | -5.4 jasný rozdíl | |
| <1% | 44.0% | -3.7 jasný rozdíl |
Hlavní řada 1Rána pod pás
Výhry navíc tady: +1.2 na 100 her. Žádná jiná volba nad touto nemá jasný náskok.
| Volba | Voleno | Výhra | Výhry navíc |
|---|---|---|---|
| 71% | 50.5% | +1.2 může být náhoda | |
| 17% | 50.7% | -0.9 jasný rozdíl | |
| 5% | 49.1% | -0.2 může být náhoda | |
| 2% | 46.9% | -2.4 jasný rozdíl | |
| 1% | 48.8% | +1.0 může být náhoda | |
| 1% | 48.4% | -2.4 jasný rozdíl | |
| 1% | 43.5% | -2.8 jasný rozdíl | |
| <1% | 47.6% | -5.6 jasný rozdíl |
Hlavní řada 2Strašlivá upomínka
Výhry navíc tady: +0.9 na 100 her. Žádná jiná volba nad touto nemá jasný náskok.
| Volba | Voleno | Výhra | Výhry navíc |
|---|---|---|---|
| 65% | 50.2% | +0.9 může být náhoda | |
| 18% | 50.6% | -0.8 jasný rozdíl | |
| 8% | 51.5% | +0.1 může být náhoda | |
| 4% | 48.7% | -0.8 může být náhoda | |
| 2% | 51.2% | +0.8 může být náhoda | |
| 2% | 53.0% | -1.2 může být náhoda | |
| 1% | 42.5% | -3.7 jasný rozdíl | |
| <1% | 48.5% | -5.7 jasný rozdíl |
Hlavní řada 3Ultimátní lovec
Výhry navíc tady: +1.3 na 100 her. Žádná jiná volba nad touto nemá jasný náskok.
| Volba | Voleno | Výhra | Výhry navíc |
|---|---|---|---|
| 73% | 50.5% | +1.3 může být náhoda | |
| 12% | 51.3% | -0.4 jasný rozdíl | |
| 4% | 51.0% | -0.2 může být náhoda | |
| 4% | 50.0% | +0.3 může být náhoda | |
| 2% | 47.3% | -2.3 jasný rozdíl | |
| 2% | 43.5% | -4.8 jasný rozdíl | |
| 1% | 47.1% | -2.4 jasný rozdíl | |
| 1% | 46.5% | -1.7 může být náhoda |
Vedlejší stromČarodějnictví
Výhry navíc tady: +0.3 na 100 her. Žádná jiná volba nad touto nemá jasný náskok.
| Volba | Voleno | Výhra | Výhry navíc |
|---|---|---|---|
| 58% | 50.4% | +0.3 může být náhoda | |
| 20% | 50.2% | +0.4 může být náhoda | |
| 11% | 50.0% | -0.2 může být náhoda | |
| 8% | 51.7% | -0.2 může být náhoda | |
| 3% | 44.1% | -3.0 jasný rozdíl |
Vedlejší runyAxiomatický znalec arkán + Absolutní soustředění
Axiomatický znalec arkán + Absolutní soustředění vyhrává častěji než Absolutní soustředění + Ženoucí se bouře, nejčastější volba: +1.5 proti +0.9 na 100 her. Může to být náhoda.
| Volba | Voleno | Výhra | Výhry navíc |
|---|---|---|---|
| 72% | 50.4% | +0.9 může být náhoda | |
| 9% | 48.9% | 0.0 může být náhoda | |
| 3% | 54.4% | -0.3 může být náhoda | |
| 3% | 48.6% | +0.7 může být náhoda | |
| 2% | 50.9% | -0.4 může být náhoda | |
| 2% | 52.4% | -1.1 může být náhoda | |
| 1% | 48.7% | -1.8 může být náhoda | |
| 1% | 56.9% | +1.5 může být náhoda |
Útočný úlomekRychlost útoků
Výhry navíc tady: +0.6 na 100 her. Žádná jiná volba nad touto nemá jasný náskok.
| Volba | Voleno | Výhra | Výhry navíc |
|---|---|---|---|
| 89% | 50.3% | +0.6 může být náhoda | |
| 7% | 50.9% | -0.2 může být náhoda | |
| 3% | 49.1% | -1.4 může být náhoda |
Flexibilní úlomekAdaptivní síla
Výhry navíc tady: +2.2 na 100 her. Žádná jiná volba nad touto nemá jasný náskok.
| Volba | Voleno | Výhra | Výhry navíc |
|---|---|---|---|
| 95% | 50.2% | +2.2 může být náhoda | |
| 4% | 52.5% | -2.3 jasný rozdíl | |
| 1% | 45.6% | -1.1 může být náhoda |
Obranný úlomekZvyšování zdraví
Výhry navíc tady: +0.3 na 100 her. Žádná jiná volba nad touto nemá jasný náskok.
| Volba | Voleno | Výhra | Výhry navíc |
|---|---|---|---|
| 87% | 50.2% | +0.3 může být náhoda | |
| 8% | 50.7% | +0.1 může být náhoda | |
| 5% | 50.9% | -0.8 může být náhoda |
EQW
SchopnostiE > Q > W
Výhry navíc tady: +0.8 na 100 her. Žádná jiná volba nad touto nemá jasný náskok.
| Volba | Voleno | Výhra | Výhry navíc |
|---|---|---|---|
| EQWE + Q + W | 77% | 50.7% | +0.8 může být náhoda |
| EWQE + W + Q | 17% | 51.3% | +0.8 může být náhoda |
| QEWQ + E + W | 5% | 48.1% | -3.8 jasný rozdíl |
| QWEQ + W + E | 1% | 45.7% | -6.0 jasný rozdíl |
| WEQW + E + Q | <1% | 40.0% | -5.0 jasný rozdíl |
Úrovně 1 až 18
- 1E
- 2Q
- 3W
- 4E
- 5E
- 6R
- 7E
- 8Q
- 9E
- 10Q
- 11R
- 12Q
- 13Q
- 14W
- 15W
- 16R
- 17W
- 18W
Nejdřív E: 52.4% výher. Nejdřív Q: 45.8% výher (vyhrávaly víc).
- E
- Q
- W
- E
- E
- R
- E
- Q
- E
- Q
- R
- Q
- Q
- W
- W
- R
- W
- W
KouzlaSkok + Udeřit
Výhry navíc tady: +4.1 na 100 her. Žádná jiná volba nad touto nemá jasný náskok.
| Volba | Voleno | Výhra | Výhry navíc |
|---|---|---|---|
| 95% | 50.4% | +4.1 může být náhoda | |
| 2% | 49.1% | -3.4 jasný rozdíl | |
| 2% | 46.9% | -3.3 jasný rozdíl | |
| <1% | 40.2% | příliš velké na důvěru | |
| <1% | 51.8% | -1.5 jasný rozdíl |
Build Teemo Podpora
- výher
- 51.3%
- her
- 25,198
- Vliv na výhry
- +1.2
- Pickrate
- 0.6%
Startovní předmětyLéčivý lektvar x2 + Atlas světa
Výhry navíc tady: +2.0 na 100 her. Žádná jiná volba nad touto nemá jasný náskok.
| Volba | Voleno | Výhra | Výhry navíc |
|---|---|---|---|
| 85% | 51.6% | +2.0 může být náhoda | |
| 5% | 49.6% | -2.7 jasný rozdíl | |
| 5% | 50.3% | -0.2 může být náhoda | |
| 3% | 50.0% | -2.8 jasný rozdíl | |
| 1% | 52.0% | +1.1 může být náhoda | |
| <1% | 48.0% | +0.2 může být náhoda |
BotyKouzelníkovy boty
Výhry navíc tady: +1.8 na 100 her. Žádná jiná volba nad touto nemá jasný náskok.
| Volba | Voleno | Výhra | Výhry navíc | Čas |
|---|---|---|---|---|
| 71% | 53.4% | +1.8 může být náhoda | 16:05 | |
| 15% | 51.5% | -0.2 jasný rozdíl | 14:45 | |
| 6% | 49.6% | -1.0 jasný rozdíl | 14:14 | |
| 5% | 49.0% | příliš velké na důvěru | 13:06 | |
| 1% | 48.8% | -1.6 jasný rozdíl | 17:12 | |
| 1% | 46.1% | -2.4 jasný rozdíl | ||
| 1% | 55.9% | +0.2 může být náhoda |
Proti týmu s převahou AD
| Volba | Voleno | Výhra | Výsledek |
|---|---|---|---|
| 63% | 54.7% | nejčastěji kupované | |
| 14% | 51.9% | vyrovnané | |
| 6% | 54.9% | vyrovnané | |
| 5% | 51.6% | vyrovnané |
Proti týmu s převahou AP
| Volba | Voleno | Výhra | Výsledek |
|---|---|---|---|
| 63% | 53.7% | nejčastěji kupované | |
| 14% | 52.8% | vyrovnané | |
| 5% | 52.9% | vyrovnané | |
| 4% | 46.0% | vyrovnané |
Kupované víc proti jednomu typu poškození
| Volba | AD tým | AP tým |
|---|---|---|
| 76% | 78% | |
| 10% | 7% |
Předmět 1Zhoubnost
Výhry navíc tady: +2.6 na 100 her. Žádná jiná volba nad touto nemá jasný náskok.
| Volba | Voleno | Výhra | Výhry navíc | Čas |
|---|---|---|---|---|
| 56% | 52.9% | +2.6 může být náhoda | 13:42 | |
| 22% | 51.3% | -0.3 jasný rozdíl | 14:50 | |
| 10% | 48.9% | -3.3 jasný rozdíl | 14:21 | |
| 4% | 47.4% | -4.3 jasný rozdíl | 14:01 | |
| 3% | 52.7% | -0.5 jasný rozdíl | 13:51 | |
| 1% | 48.2% | -1.6 jasný rozdíl | ||
| 1% | 50.9% | -3.7 jasný rozdíl | ||
| 1% | 52.8% | -0.6 může být náhoda |
Dokončené spolu
| Volba | Voleno | Výhra | her |
|---|---|---|---|
| 26% | 61.2% | 2,977 | |
| 10% | - | 1,160 | |
| 10% | - | 1,118 | |
| 7% | - | 799 |
Předmět 2Liandryho utrpení
Výhry navíc tady: +1.6 na 100 her. Žádná jiná volba nad touto nemá jasný náskok.
| Volba | Voleno | Výhra | Výhry navíc | Čas |
|---|---|---|---|---|
| 46% | 55.4% | +1.6 může být náhoda | 23:38 | |
| 20% | 53.3% | -0.1 může být náhoda | 23:17 | |
| 8% | 52.8% | -0.4 může být náhoda | 24:18 | |
| 7% | 50.6% | -1.7 může být náhoda | 23:55 | |
| 5% | 55.6% | +0.6 může být náhoda | 23:02 | |
| 3% | 51.2% | příliš velké na důvěru | ||
| 2% | 54.4% | -0.8 může být náhoda | ||
| 1% | 57.8% | -1.4 může být náhoda |
Dokončené spolu
| Volba | Voleno | Výhra | her |
|---|---|---|---|
| 26% | 61.2% | 2,977 | |
| 10% | - | 1,160 | |
| 10% | - | 1,118 | |
| 7% | - | 799 |
Předmět 3Stínový plamen
Výhry navíc tady: +1.1 na 100 her. Žádná jiná volba nad touto nemá jasný náskok.
| Volba | Voleno | Výhra | Výhry navíc | Čas |
|---|---|---|---|---|
| 28% | 59.2% | +1.1 může být náhoda | 30:48 | |
| 15% | 57.9% | +0.7 může být náhoda | 29:53 | |
| 14% | 53.7% | +0.5 může být náhoda | 31:01 | |
| 8% | 55.5% | -1.5 může být náhoda | 29:59 | |
| 6% | 57.9% | -0.3 může být náhoda | 30:02 | |
| 5% | 55.6% | -1.2 může být náhoda | ||
| 4% | 60.9% | -0.4 může být náhoda | ||
| 1% | 71.0% | kupováno už ve vedení |
Dokončené spolu
| Volba | Voleno | Výhra | her |
|---|---|---|---|
| 26% | 61.2% | 2,977 | |
| 10% | - | 1,160 | |
| 10% | - | 1,118 | |
| 7% | - | 799 |
Předmět 4Černá pochodeň
Černá pochodeň vyhrává častěji než Morellonomicon, nejčastější volba: +1.4 proti -1.1 na 100 her. Může to být náhoda.
| Volba | Voleno | Výhra | Výhry navíc | Čas |
|---|---|---|---|---|
| 31% | 57.2% | -1.1 může být náhoda | 36:17 | |
| 26% | 58.1% | +0.1 může být náhoda | 36:39 | |
| 12% | 64.7% | +1.4 může být náhoda | 35:41 |
Předmět 5Rabadonův smrtící klobouk
Ze všeho, co jsme tu změřili, přidává nejvíc výher Rabadonův smrtící klobouk: +0.6 na 100 her. Zhonyiny přesýpací hodiny, nejčastější volba, nemá číslo k porovnání.
| Volba | Voleno | Výhra | Výhry navíc | Čas |
|---|---|---|---|---|
| 31% | 57.1% | +0.6 může být náhoda | 40:29 | |
| 11% | 55.9% | +0.6 může být náhoda | 41:10 | |
| 9% | 62.5% | -0.7 může být náhoda | 39:38 | |
| 8% | 54.3% | -0.4 může být náhoda | 41:24 | |
| 7% | 50.0% | -0.3 může být náhoda | 40:53 |
Předmět 6Hůl Prázdnoty
| Volba | Voleno | Výhra | Čas |
|---|---|---|---|
| 21% | - | 43:51 | |
| 9% | - | 44:06 | |
| 9% | - | 44:53 | |
| 8% | - | 45:52 | |
| 8% | - | 43:42 |
Klíčová runaTemné žně
Výhry navíc tady: +3.0 na 100 her. Žádná jiná volba nad touto nemá jasný náskok.
| Volba | Voleno | Výhra | Výhry navíc |
|---|---|---|---|
| 65% | 52.4% | +3.0 může být náhoda | |
| 11% | 46.9% | -4.3 jasný rozdíl | |
| 9% | 49.3% | +0.7 jasný rozdíl | |
| 6% | 53.0% | +0.2 jasný rozdíl | |
| 5% | 47.4% | -4.7 jasný rozdíl | |
| 1% | 48.3% | -3.6 jasný rozdíl | |
| 1% | 51.5% | -0.8 jasný rozdíl | |
| 1% | 54.7% | +0.5 může být náhoda |
Hlavní řada 1Rána pod pás
Výhry navíc tady: +2.7 na 100 her. Žádná jiná volba nad touto nemá jasný náskok.
| Volba | Voleno | Výhra | Výhry navíc |
|---|---|---|---|
| 60% | 52.4% | +2.7 může být náhoda | |
| 11% | 46.7% | -4.5 jasný rozdíl | |
| 8% | 51.5% | +1.0 jasný rozdíl | |
| 7% | 50.5% | -0.5 jasný rozdíl | |
| 4% | 47.8% | -4.6 jasný rozdíl | |
| 3% | 53.6% | 0.0 jasný rozdíl | |
| 3% | 51.6% | +0.8 může být náhoda | |
| 1% | 45.6% | -4.6 jasný rozdíl |
Hlavní řada 2Strašlivá upomínka
Výhry navíc tady: +2.1 na 100 her. Žádná jiná volba nad touto nemá jasný náskok.
| Volba | Voleno | Výhra | Výhry navíc |
|---|---|---|---|
| 54% | 52.3% | +2.1 může být náhoda | |
| 11% | 46.8% | -4.7 jasný rozdíl | |
| 10% | 51.3% | +0.3 jasný rozdíl | |
| 7% | 52.8% | +2.0 může být náhoda | |
| 6% | 52.6% | +0.1 jasný rozdíl | |
| 4% | 47.8% | -4.4 jasný rozdíl | |
| 3% | 49.0% | -0.1 může být náhoda | |
| 3% | 50.5% | -0.3 jasný rozdíl |
Hlavní řada 3Ultimátní lovec
Výhry navíc tady: +3.0 na 100 her. Žádná jiná volba nad touto nemá jasný náskok.
| Volba | Voleno | Výhra | Výhry navíc |
|---|---|---|---|
| 65% | 52.3% | +3.0 může být náhoda | |
| 11% | 50.5% | +0.2 jasný rozdíl | |
| 8% | 47.0% | -4.5 jasný rozdíl | |
| 5% | 52.0% | +0.2 jasný rozdíl | |
| 4% | 47.9% | -4.6 jasný rozdíl | |
| 2% | 46.5% | -4.5 jasný rozdíl | |
| 1% | 57.2% | -1.3 jasný rozdíl | |
| 1% | 46.5% | -3.2 jasný rozdíl |
Vedlejší stromČarodějnictví
Výhry navíc tady: +1.4 na 100 her. Žádná jiná volba nad touto nemá jasný náskok.
| Volba | Voleno | Výhra | Výhry navíc |
|---|---|---|---|
| 70% | 51.7% | +1.4 může být náhoda | |
| 16% | 50.9% | -1.0 jasný rozdíl | |
| 7% | 51.7% | -0.5 jasný rozdíl | |
| 5% | 46.5% | -2.0 jasný rozdíl | |
| 3% | 50.2% | -0.7 může být náhoda |
Vedlejší runyProstoupení + Axiomatický znalec arkán
Prostoupení + Axiomatický znalec arkán vyhrává častěji než Prostoupení + Ženoucí se bouře, nejčastější volba: +1.7 proti +1.6 na 100 her. Může to být náhoda.
| Volba | Voleno | Výhra | Výhry navíc |
|---|---|---|---|
| 63% | 52.0% | +1.6 může být náhoda | |
| 10% | 48.1% | příliš velké na důvěru | |
| 6% | 53.7% | +1.2 může být náhoda | |
| 3% | 55.0% | +1.7 může být náhoda | |
| 3% | 51.9% | 0.0 může být náhoda | |
| 2% | 51.4% | -0.7 může být náhoda | |
| 2% | 51.2% | -0.5 může být náhoda | |
| 2% | 54.1% | +0.4 může být náhoda |
Útočný úlomekAdaptivní síla
Výhry navíc tady: +2.0 na 100 her. Žádná jiná volba nad touto nemá jasný náskok.
| Volba | Voleno | Výhra | Výhry navíc |
|---|---|---|---|
| 61% | 52.2% | +2.0 může být náhoda | |
| 28% | 49.1% | -3.0 jasný rozdíl | |
| 11% | 51.8% | +1.4 může být náhoda |
Flexibilní úlomekRychlost pohybu
Rychlost pohybu vyhrává častěji než Adaptivní síla, nejčastější volba: +0.3 proti -0.1 na 100 her. Může to být náhoda.
| Volba | Voleno | Výhra | Výhry navíc |
|---|---|---|---|
| 90% | 51.3% | -0.1 může být náhoda | |
| 8% | 51.6% | +0.3 může být náhoda | |
| 2% | 52.1% | -1.2 může být náhoda |
Obranný úlomekZdraví
Zdraví vyhrává častěji než Zvyšování zdraví, nejčastější volba: +0.5 proti -0.4 na 100 her. Může to být náhoda.
| Volba | Voleno | Výhra | Výhry navíc |
|---|---|---|---|
| 78% | 51.2% | -0.4 může být náhoda | |
| 14% | 51.3% | +0.5 může být náhoda | |
| 8% | 52.4% | +0.3 může být náhoda |
QWE
SchopnostiQ > W > E
Q > W > E vyhrává častěji než Q > E > W, nejčastější volba: +2.7 proti +1.7 na 100 her. Může to být náhoda.
| Volba | Voleno | Výhra | Výhry navíc |
|---|---|---|---|
| EQWE + Q + W | 53% | 51.6% | -1.8 jasný rozdíl |
| QEWQ + E + W | 33% | 52.4% | +1.7 může být náhoda |
| EWQE + W + Q | 7% | 51.8% | -0.8 jasný rozdíl |
| QWEQ + W + E | 6% | 54.3% | +2.7 může být náhoda |
| WEQW + E + Q | 1% | 54.0% | -2.8 jasný rozdíl |
| WQEW + Q + E | <1% | 50.0% | +0.7 může být náhoda |
Úrovně 1 až 18
- 1Q
- 2E
- 3W
- 4E
- 5E
- 6R
- 7E
- 8Q
- 9E
- 10Q
- 11R
- 12Q
- 13Q
- 14W
- 15W
- 16R
- 17W
- 18W
Nejdřív E: 52.1% výher. Nejdřív Q: 52.6% výher (vyrovnané).
KouzlaSkok + Vznítit
Výhry navíc tady: +0.9 na 100 her. Žádná jiná volba nad touto nemá jasný náskok.
| Volba | Voleno | Výhra | Výhry navíc |
|---|---|---|---|
| 75% | 51.3% | +0.9 může být náhoda | |
| 10% | 51.4% | -0.1 může být náhoda | |
| 8% | 51.4% | -0.1 může být náhoda | |
| 2% | 50.9% | -2.1 jasný rozdíl | |
| 1% | 52.4% | -1.1 může být náhoda | |
| 1% | 50.3% | -3.1 jasný rozdíl | |
| 1% | 51.8% | -2.9 jasný rozdíl | |
| <1% | 40.9% | -1.5 může být náhoda |
Build Teemo Mid
- výher
- 50.8%
- her
- 8,412
- Vliv na výhry
- +0.7
- Pickrate
- 0.2%
Startovní předmětyTemná pečeť + Doplnitelný lektvar
Temná pečeť + Doplnitelný lektvar vyhrává častěji než Doranův prsten + Léčivý lektvar x2, nejčastější volba: +1.1 proti +0.8 na 100 her. Může to být náhoda.
| Volba | Voleno | Výhra | Výhry navíc |
|---|---|---|---|
| 64% | 51.1% | +0.8 může být náhoda | |
| 19% | 50.1% | -0.7 může být náhoda | |
| 7% | 49.8% | +1.1 může být náhoda | |
| 1% | 53.3% | -0.7 může být náhoda | |
| 1% | 39.5% | -1.7 může být náhoda | |
| 1% | 38.7% | -1.4 může být náhoda | |
| 1% | 53.2% | +0.7 může být náhoda | |
| 1% | 41.0% | -1.7 může být náhoda |
BotyKouzelníkovy boty
Výhry navíc tady: +2.3 na 100 her. Žádná jiná volba nad touto nemá jasný náskok.
| Volba | Voleno | Výhra | Výhry navíc | Čas |
|---|---|---|---|---|
| 65% | 52.9% | +2.3 může být náhoda | 14:11 | |
| 11% | 50.7% | -2.3 jasný rozdíl | 13:22 | |
| 11% | 50.8% | -2.5 jasný rozdíl | 12:30 | |
| 5% | 48.1% | +1.0 může být náhoda | 13:52 | |
| 4% | 52.2% | -1.0 jasný rozdíl | 12:57 | |
| 3% | 43.6% | -2.6 jasný rozdíl | ||
| 1% | 54.9% | +0.9 může být náhoda |
Proti týmu s převahou AD
| Volba | Voleno | Výhra | Výsledek |
|---|---|---|---|
| 60% | 56.1% | nejčastěji kupované | |
| 11% | 54.6% | vyrovnané | |
| 10% | 52.2% | vyrovnané | |
| 6% | 50.0% | vyrovnané |
Proti týmu s převahou AP
| Volba | Voleno | Výhra | Výsledek |
|---|---|---|---|
| 64% | 49.8% | nejčastěji kupované | |
| 9% | 41.3% | vyrovnané | |
| 8% | 49.2% | vyrovnané | |
| 5% | 43.6% | málo her |
Kupované víc proti jednomu typu poškození
| Volba | AD tým | AP tým |
|---|---|---|
| 60% | 64% | |
| 11% | 8% |
Předmět 1Zhoubnost
Zhoubnost patří k sestavě, která vyhrává víc: +2.5 na 100 her, proti +0.3 u sestavy, kterou dokončí nejvíc hráčů.
| Volba | Voleno | Výhra | Výhry navíc | Čas |
|---|---|---|---|---|
| 65% | 52.3% | +0.2 může být náhoda | 12:15 | |
| 15% | 46.6% | +0.1 může být náhoda | 12:06 | |
| 8% | 51.8% | +0.5 může být náhoda | 13:03 | |
| 5% | 52.3% | -1.5 může být náhoda | 12:47 | |
| 2% | 47.5% | -0.5 může být náhoda | 11:54 | |
| 1% | 51.4% | -0.1 může být náhoda | ||
| 1% | 46.9% | -0.7 může být náhoda | ||
| 1% | 74.4% | +1.0 může být náhoda |
Dokončené spolu
| Volba | Voleno | her |
|---|---|---|
| 32% | 1,706 | |
| 7% | 373 | |
| 6% | 334 | |
| 6% | 314 |
Předmět 2Liandryho utrpení
Výhry navíc tady: +0.1 na 100 her. Žádná jiná volba nad touto nemá jasný náskok.
| Volba | Voleno | Výhra | Výhry navíc | Čas |
|---|---|---|---|---|
| 44% | 53.0% | +0.1 může být náhoda | 20:41 | |
| 24% | 56.9% | +1.7 může být náhoda | 20:20 | |
| 6% | 53.5% | -2.5 může být náhoda | 20:08 | |
| 5% | 53.5% | -1.1 může být náhoda | 21:35 | |
| 5% | 51.2% | 0.0 může být náhoda | 21:11 | |
| 4% | 50.6% | -0.3 může být náhoda | ||
| 2% | 53.4% | +0.7 může být náhoda | ||
| 2% | 57.6% | +0.3 může být náhoda |
Dokončené spolu
| Volba | Voleno | her |
|---|---|---|
| 32% | 1,706 | |
| 7% | 373 | |
| 6% | 334 | |
| 6% | 314 |
Předmět 3Stínový plamen
Stínový plamen patří k sestavě, která vyhrává víc: +2.5 na 100 her, proti +0.3 u sestavy, kterou dokončí nejvíc hráčů.
| Volba | Voleno | Výhra | Výhry navíc | Čas |
|---|---|---|---|---|
| 24% | 55.5% | -1.0 může být náhoda | 26:06 | |
| 22% | 60.4% | +0.9 může být náhoda | 26:36 | |
| 18% | 56.4% | +1.3 může být náhoda | 27:42 | |
| 8% | 55.3% | -1.7 může být náhoda | 26:46 | |
| 4% | 62.0% | +1.9 může být náhoda | ||
| 3% | 55.4% | -0.2 může být náhoda | 27:03 | |
| 3% | 59.2% | 0.0 může být náhoda | ||
| 1% | 72.3% | kupováno už ve vedení |
Dokončené spolu
| Volba | Voleno | her |
|---|---|---|
| 32% | 1,706 | |
| 7% | 373 | |
| 6% | 334 | |
| 6% | 314 |
Předmět 4Rabadonův smrtící klobouk
Ze všeho, co jsme tu změřili, přidává nejvíc výher Rabadonův smrtící klobouk: +0.1 na 100 her. Stínový plamen, nejčastější volba, nemá číslo k porovnání.
| Volba | Voleno | Výhra | Výhry navíc | Čas |
|---|---|---|---|---|
| 30% | 61.1% | +0.1 může být náhoda | 32:18 |
Předmět 5Hůl Prázdnoty
Hůl Prázdnoty vyhrává častěji než Rabadonův smrtící klobouk, nejčastější volba: +1.3 proti -0.5 na 100 her. Může to být náhoda.
| Volba | Voleno | Výhra | Výhry navíc | Čas |
|---|---|---|---|---|
| 31% | 54.1% | -0.5 může být náhoda | 36:44 | |
| 11% | 51.5% | -0.2 může být náhoda | 35:57 | |
| 9% | 61.7% | +1.3 může být náhoda | 37:14 | |
| 6% | 49.1% | -1.4 může být náhoda | 37:16 |
Předmět 6Černá pochodeň
| Volba | Voleno | Výhra | Čas |
|---|---|---|---|
| 25% | - | 41:04 | |
| 10% | - | 39:43 | |
| 10% | - | 40:34 | |
| 9% | - | 40:53 | |
| 8% | - | 41:41 |
Klíčová runaHbité nohy
Hbité nohy vyhrává častěji než Nepolevující útok, nejčastější volba: +1.0 proti 0.0 na 100 her. Může to být náhoda.
| Volba | Voleno | Výhra | Výhry navíc |
|---|---|---|---|
| 45% | 51.5% | 0.0 může být náhoda | |
| 23% | 49.5% | +0.5 může být náhoda | |
| 10% | 49.3% | -1.8 může být náhoda | |
| 9% | 50.9% | +1.8 může být náhoda | |
| 5% | 46.7% | -2.2 může být náhoda | |
| 2% | 59.2% | +1.0 může být náhoda | |
| 2% | 50.7% | -2.2 může být náhoda | |
| 2% | 55.4% | -0.5 může být náhoda |
Hlavní řada 1Čerpání života
Čerpání života vyhrává častěji než Triumf, nejčastější volba: +0.1 proti 0.0 na 100 her. Může to být náhoda.
| Volba | Voleno | Výhra | Výhry navíc |
|---|---|---|---|
| 43% | 51.5% | 0.0 může být náhoda | |
| 19% | 50.6% | +0.1 může být náhoda | |
| 10% | 49.1% | -1.8 může být náhoda | |
| 8% | 51.5% | +1.2 může být náhoda | |
| 6% | 47.2% | -0.9 může být náhoda | |
| 5% | 46.2% | +1.2 může být náhoda | |
| 3% | 54.1% | +0.1 může být náhoda | |
| 2% | 54.0% | -0.4 může být náhoda |
Hlavní řada 2Legenda: Horlivost
Výhry navíc tady: 0.0 na 100 her. Žádná jiná volba nad touto nemá jasný náskok.
| Volba | Voleno | Výhra | Výhry navíc |
|---|---|---|---|
| 47% | 51.8% | 0.0 může být náhoda | |
| 16% | 49.0% | +0.2 může být náhoda | |
| 9% | 50.3% | +1.0 může být náhoda | |
| 9% | 49.7% | -1.7 může být náhoda | |
| 7% | 52.1% | +0.9 může být náhoda | |
| 4% | 47.9% | -0.7 může být náhoda | |
| 3% | 47.0% | -1.3 může být náhoda | |
| 3% | 51.7% | -0.1 může být náhoda |
Hlavní řada 3Poslední vzdor
Výhry navíc tady: +1.5 na 100 her. Žádná jiná volba nad touto nemá jasný náskok.
| Volba | Voleno | Výhra | Výhry navíc |
|---|---|---|---|
| 23% | 53.4% | +1.5 může být náhoda | |
| 22% | 49.9% | +0.7 může být náhoda | |
| 21% | 49.4% | -2.1 jasný rozdíl | |
| 10% | 49.7% | -0.4 může být náhoda | |
| 10% | 49.4% | -1.8 jasný rozdíl | |
| 5% | 47.9% | +0.8 může být náhoda | |
| 4% | 56.6% | +1.3 může být náhoda | |
| 2% | 55.8% | +0.3 může být náhoda |
Vedlejší stromOdhodlání
Výhry navíc tady: +1.4 na 100 her. Žádná jiná volba nad touto nemá jasný náskok.
| Volba | Voleno | Výhra | Výhry navíc |
|---|---|---|---|
| 40% | 50.0% | -1.0 jasný rozdíl | |
| 28% | 52.1% | +1.4 může být náhoda | |
| 20% | 50.8% | -0.2 může být náhoda | |
| 10% | 49.8% | +0.1 může být náhoda | |
| 2% | 52.8% | -0.5 může být náhoda |
Vedlejší runyNeochvějnost + Kostěná zbroj
Neochvějnost + Kostěná zbroj vyhrává častěji než Porost + Kostěná zbroj, nejčastější volba: +1.4 proti +0.9 na 100 her. Může to být náhoda.
| Volba | Voleno | Výhra | Výhry navíc |
|---|---|---|---|
| 84% | 52.2% | +0.9 může být náhoda | |
| 4% | 55.4% | -1.4 může být náhoda | |
| 3% | 53.2% | +1.4 může být náhoda |
Útočný úlomekAdaptivní síla
Adaptivní síla vyhrává častěji než Rychlost útoků, nejčastější volba: +0.5 proti -0.2 na 100 her. Může to být náhoda.
| Volba | Voleno | Výhra | Výhry navíc |
|---|---|---|---|
| 79% | 51.0% | -0.2 může být náhoda | |
| 15% | 49.9% | +0.5 může být náhoda | |
| 7% | 50.8% | -0.5 může být náhoda |
Flexibilní úlomekRychlost pohybu
Rychlost pohybu vyhrává častěji než Adaptivní síla, nejčastější volba: +0.2 proti 0.0 na 100 her. Může to být náhoda.
| Volba | Voleno | Výhra | Výhry navíc |
|---|---|---|---|
| 90% | 50.6% | 0.0 může být náhoda | |
| 8% | 53.8% | +0.2 může být náhoda | |
| 2% | 43.8% | -0.5 může být náhoda |
Obranný úlomekZvyšování zdraví
Výhry navíc tady: +0.3 na 100 her. Žádná jiná volba nad touto nemá jasný náskok.
| Volba | Voleno | Výhra | Výhry navíc |
|---|---|---|---|
| 79% | 50.6% | +0.3 může být náhoda | |
| 13% | 52.9% | +0.1 může být náhoda | |
| 9% | 49.0% | -0.7 může být náhoda |
EQW
SchopnostiE > Q > W
Výhry navíc tady: +0.9 na 100 her. Žádná jiná volba nad touto nemá jasný náskok.
| Volba | Voleno | Výhra | Výhry navíc |
|---|---|---|---|
| EQWE + Q + W | 75% | 51.3% | +0.9 může být náhoda |
| EWQE + W + Q | 13% | 53.0% | +0.8 může být náhoda |
| QEWQ + E + W | 11% | 47.3% | -2.3 jasný rozdíl |
| QWEQ + W + E | 1% | 47.5% | -2.0 může být náhoda |
Úrovně 1 až 18
- 1E
- 2Q
- 3W
- 4E
- 5E
- 6R
- 7E
- 8Q
- 9E
- 10Q
- 11R
- 12Q
- 13Q
- 14W
- 15W
- 16R
- 17W
- 18W
Nejdřív E: 50.3% výher. Nejdřív Q: 49.1% výher (vyrovnané).
- E
- Q
- W
- E
- E
- R
- E
- Q
- E
- Q
- R
- Q
- Q
- W
- W
- R
- W
- W
KouzlaSkok + Vznítit
Výhry navíc tady: +1.3 na 100 her. Žádná jiná volba nad touto nemá jasný náskok.
| Volba | Voleno | Výhra | Výhry navíc |
|---|---|---|---|
| 75% | 50.6% | +1.3 může být náhoda | |
| 13% | 49.1% | -1.5 jasný rozdíl | |
| 4% | 53.4% | +0.1 může být náhoda | |
| 3% | 55.8% | +0.4 může být náhoda | |
| 2% | 55.2% | +0.2 může být náhoda | |
| 1% | 50.8% | -2.5 jasný rozdíl | |
| 1% | 57.8% | -2.4 může být náhoda | |
| 1% | 48.6% | -1.7 může být náhoda |
Build Teemo Bot
- výher
- 51.4%
- her
- 4,996
- Vliv na výhry
- +1.0
- Pickrate
- 0.1%
Startovní předmětyTemná pečeť + Doplnitelný lektvar
Temná pečeť + Doplnitelný lektvar vyhrává častěji než Doranův prsten + Léčivý lektvar x2, nejčastější volba: +1.9 proti +0.3 na 100 her. Může to být náhoda.
| Volba | Voleno | Výhra | Výhry navíc |
|---|---|---|---|
| 52% | 51.1% | +0.3 může být náhoda | |
| 24% | 51.2% | -0.1 může být náhoda | |
| 13% | 56.4% | +1.9 může být náhoda | |
| 1% | 51.8% | +0.4 může být náhoda | |
| 1% | 46.9% | -3.1 může být náhoda |
BotyNenasytné chrániče
Nenasytné chrániče vyhrává častěji než Kouzelníkovy boty, nejčastější volba: +1.1 proti +0.7 na 100 her. Může to být náhoda.
| Volba | Voleno | Výhra | Výhry navíc | Čas |
|---|---|---|---|---|
| 58% | 53.1% | +0.7 může být náhoda | 14:12 | |
| 16% | 50.2% | -2.2 jasný rozdíl | 13:02 | |
| 14% | 57.1% | +1.1 může být náhoda | 13:31 | |
| 9% | 50.7% | -0.6 může být náhoda | 13:46 | |
| 2% | 47.2% | -0.9 může být náhoda | 14:20 |
Proti týmu s převahou AD
| Volba | Voleno | Výhra | Výsledek |
|---|---|---|---|
| 53% | 58.0% | nejčastěji kupované | |
| 15% | 54.8% | vyrovnané | |
| 13% | 61.8% | vyrovnané | |
| 9% | 55.1% | vyrovnané |
Proti týmu s převahou AP
| Volba | Voleno | Výhra | Výsledek |
|---|---|---|---|
| 53% | 56.4% | nejčastěji kupované | |
| 15% | 50.6% | vyrovnané | |
| 12% | 50.0% | vyrovnané | |
| 9% | 51.1% | málo her |
Kupované víc proti jednomu typu poškození
| Volba | AD tým | AP tým |
|---|---|---|
| 6% | 3% |
Předmět 1Statikkova kudla
Výhry navíc tady: +2.8 na 100 her. Žádná jiná volba nad touto nemá jasný náskok.
| Volba | Voleno | Výhra | Výhry navíc | Čas |
|---|---|---|---|---|
| 79% | 52.8% | +2.8 může být náhoda | 11:53 | |
| 8% | 45.9% | -3.7 jasný rozdíl | 12:23 | |
| 5% | 48.6% | -0.9 jasný rozdíl | 11:41 | |
| 4% | 47.6% | -2.6 jasný rozdíl | 13:01 | |
| 1% | 58.1% | -0.5 může být náhoda | 12:10 |
Dokončené spolu
| Volba | Voleno | Výhra | her |
|---|---|---|---|
| 46% | 53.9% | 1,653 | |
| 8% | - | 278 | |
| 3% | - | 91 | |
| 3% | - | 91 |
Předmět 2Zhoubnost
Výhry navíc tady: +1.1 na 100 her. Žádná jiná volba nad touto nemá jasný náskok.
| Volba | Voleno | Výhra | Výhry navíc | Čas |
|---|---|---|---|---|
| 36% | 52.3% | +0.6 může být náhoda | 19:42 | |
| 33% | 53.4% | +1.1 může být náhoda | 18:50 | |
| 10% | 57.6% | -1.4 může být náhoda | 19:10 | |
| 4% | 44.5% | -1.9 může být náhoda | 20:18 | |
| 3% | 51.8% | -3.2 může být náhoda | 19:12 | |
| 2% | 51.3% | 0.0 může být náhoda | ||
| 2% | 56.6% | -1.6 může být náhoda | ||
| 2% | 48.4% | +0.7 může být náhoda |
Dokončené spolu
| Volba | Voleno | Výhra | her |
|---|---|---|---|
| 46% | 53.9% | 1,653 | |
| 8% | - | 278 | |
| 3% | - | 91 | |
| 3% | - | 91 |
Předmět 3Liandryho utrpení
Výhry navíc tady: +0.1 na 100 her. Žádná jiná volba nad touto nemá jasný náskok.
| Volba | Voleno | Výhra | Výhry navíc | Čas |
|---|---|---|---|---|
| 34% | 55.2% | +0.1 může být náhoda | 24:52 | |
| 27% | 53.4% | +0.2 může být náhoda | 25:13 | |
| 8% | 56.7% | 0.0 může být náhoda | 26:17 | |
| 6% | 53.7% | -0.6 může být náhoda | 25:05 | |
| 3% | 52.4% | -2.1 může být náhoda | 24:58 | |
| 3% | 55.6% | -0.7 může být náhoda | ||
| 2% | 49.4% | -0.5 může být náhoda | ||
| 2% | 77.0% | kupováno už ve vedení |
Dokončené spolu
| Volba | Voleno | Výhra | her |
|---|---|---|---|
| 46% | 53.9% | 1,653 | |
| 8% | - | 278 | |
| 3% | - | 91 | |
| 3% | - | 91 |
Předmět 4Stínový plamen
Výhry navíc tady: 0.0 na 100 her. Žádná jiná volba nad touto nemá jasný náskok.
| Volba | Voleno | Výhra | Výhry navíc | Čas |
|---|---|---|---|---|
| 46% | 55.3% | 0.0 může být náhoda | 30:43 |
Předmět 5Rabadonův smrtící klobouk
Výhry navíc tady: +0.2 na 100 her. Žádná jiná volba nad touto nemá jasný náskok.
| Volba | Voleno | Výhra | Výhry navíc | Čas |
|---|---|---|---|---|
| 59% | 54.9% | +0.2 může být náhoda | 35:50 |
Předmět 6Černá pochodeň
| Volba | Voleno | Výhra | Čas |
|---|---|---|---|
| 23% | - | 38:40 | |
| 12% | - | 40:18 | |
| 11% | - | 40:03 | |
| 9% | - | 38:60 | |
| 7% | - | 38:37 |
Klíčová runaNepolevující útok
Volba z jiného stromu run tu má jasný náskok (+2.5 na 100 her), ale strom se mění jen s celou stránkou.
| Volba | Voleno | Výhra | Výhry navíc |
|---|---|---|---|
| 47% | 50.5% | -0.4 může být náhoda | |
| 32% | 54.9% | +2.5 jasný rozdíl | |
| 6% | 45.9% | -3.4 může být náhoda | |
| 5% | 53.0% | -1.1 může být náhoda | |
| 4% | 44.7% | -3.1 může být náhoda | |
| 2% | 48.5% | -1.7 může být náhoda | |
| 2% | 56.9% | -0.7 může být náhoda | |
| 1% | 47.5% | -3.5 může být náhoda |
Hlavní řada 1Triumf
Výhry navíc tady: -0.5 na 100 her. Žádná jiná volba nad touto nemá jasný náskok.
| Volba | Voleno | Výhra | Výhry navíc |
|---|---|---|---|
| 46% | 50.3% | -0.5 může být náhoda | |
| 18% | 56.0% | +1.9 může být náhoda | |
| 14% | 53.5% | +1.8 může být náhoda | |
| 5% | 45.3% | -3.7 může být náhoda | |
| 4% | 51.1% | -0.5 může být náhoda | |
| 4% | 47.7% | -2.7 může být náhoda | |
| 3% | 50.3% | -3.1 může být náhoda | |
| 3% | 50.5% | -1.2 může být náhoda |
Hlavní řada 2Legenda: Horlivost
Volba z jiného stromu run tu má jasný náskok (+2.1 na 100 her), ale strom se mění jen s celou stránkou.
| Volba | Voleno | Výhra | Výhry navíc |
|---|---|---|---|
| 51% | 50.4% | -0.7 může být náhoda | |
| 23% | 54.9% | +2.1 jasný rozdíl | |
| 9% | 56.3% | +1.7 může být náhoda | |
| 5% | 46.2% | -3.5 může být náhoda | |
| 4% | 51.3% | -2.5 může být náhoda | |
| 2% | 50.5% | -0.8 může být náhoda | |
| 2% | 46.9% | -0.9 může být náhoda | |
| 2% | 51.2% | -0.6 může být náhoda |
Hlavní řada 3Poslední vzdor
Poslední vzdor vyhrává častěji než Rána z milosti, nejčastější volba: +1.4 proti -2.5 na 100 her. Rozdíl je jasný.
| Volba | Voleno | Výhra | Výhry navíc |
|---|---|---|---|
| 27% | 49.0% | -2.5 může být náhoda | |
| 25% | 55.2% | +2.3 jasný rozdíl | |
| 21% | 51.8% | +1.4 jasný rozdíl | |
| 8% | 53.6% | +1.2 jasný rozdíl | |
| 6% | 46.3% | -3.2 může být náhoda | |
| 5% | 48.9% | -0.1 může být náhoda | |
| 5% | 52.7% | -0.5 může být náhoda | |
| 3% | 50.0% | -2.1 může být náhoda |
Vedlejší stromČarodějnictví
Výhry navíc tady: -0.4 na 100 her. Žádná jiná volba nad touto nemá jasný náskok.
| Volba | Voleno | Výhra | Výhry navíc |
|---|---|---|---|
| 42% | 51.1% | -0.4 může být náhoda | |
| 24% | 51.4% | +1.0 může být náhoda | |
| 12% | 47.8% | -2.8 může být náhoda | |
| 11% | 54.2% | +0.7 může být náhoda | |
| 10% | 54.7% | +1.2 může být náhoda |
Vedlejší runyAxiomatický znalec arkán + Ženoucí se bouře
Axiomatický znalec arkán + Ženoucí se bouře vyhrává častěji než Prsten manového proudu + Ženoucí se bouře, nejčastější volba: +2.8 proti -2.4 na 100 her. Rozdíl je jasný.
| Volba | Voleno | Výhra | Výhry navíc |
|---|---|---|---|
| 47% | 49.8% | -2.4 může být náhoda | |
| 12% | 47.2% | +1.3 může být náhoda | |
| 9% | 58.3% | +0.1 může být náhoda | |
| 8% | 62.6% | +2.8 jasný rozdíl | |
| 5% | 47.5% | +0.4 může být náhoda | |
| 3% | 51.0% | -0.3 může být náhoda | |
| 2% | 40.9% | +0.4 může být náhoda | |
| 2% | 61.0% | +0.7 může být náhoda |
Útočný úlomekAdaptivní síla
Adaptivní síla vyhrává častěji než Rychlost útoků, nejčastější volba: +0.6 proti -0.4 na 100 her. Může to být náhoda.
| Volba | Voleno | Výhra | Výhry navíc |
|---|---|---|---|
| 87% | 51.5% | -0.4 může být náhoda | |
| 9% | 49.1% | +0.6 může být náhoda | |
| 4% | 56.6% | -0.6 může být náhoda |
Flexibilní úlomekRychlost pohybu
Rychlost pohybu vyhrává častěji než Adaptivní síla, nejčastější volba: +0.5 proti +0.1 na 100 her. Může to být náhoda.
| Volba | Voleno | Výhra | Výhry navíc |
|---|---|---|---|
| 91% | 51.5% | +0.1 může být náhoda | |
| 7% | 52.5% | +0.5 může být náhoda | |
| 1% | 46.8% | -1.8 může být náhoda |
Obranný úlomekZdraví
Výhry navíc tady: +0.9 na 100 her. Žádná jiná volba nad touto nemá jasný náskok.
Hráči Mistr+ volí tohle: 67% jejich her. Napříč všemi ranky se nejvíc volí Zvyšování zdraví.
| Volba | Voleno | Výhra | Výhry navíc |
|---|---|---|---|
| 76% | 51.9% | -0.8 může být náhoda | |
| 17% | 49.3% | +0.9 může být náhoda | |
| 7% | 51.9% | +0.1 může být náhoda |
EQW
SchopnostiE > Q > W
Výhry navíc tady: +2.8 na 100 her. Žádná jiná volba nad touto nemá jasný náskok.
| Volba | Voleno | Výhra | Výhry navíc |
|---|---|---|---|
| EQWE + Q + W | 81% | 52.4% | +2.8 může být náhoda |
| EWQE + W + Q | 10% | 53.0% | -0.9 jasný rozdíl |
| QEWQ + E + W | 8% | 47.3% | -4.1 jasný rozdíl |
| QWEQ + W + E | 1% | 46.9% | -2.6 může být náhoda |
Úrovně 1 až 18
- 1E
- 2Q
- 3W
- 4E
- 5E
- 6R
- 7E
- 8Q
- 9E
- 10Q
- 11R
- 12Q
- 13Q
- 14W
- 15W
- 16R
- 17W
- 18W
Nejdřív E: 49.7% výher. Nejdřív Q: 36.8% výher (vyrovnané).
- E
- Q
- W
- E
- E
- R
- E
- Q
- E
- Q
- R
- Q
- Q
- W
- W
- R
- W
- W
KouzlaSkok + Bariéra
Skok + Bariéra vyhrává častěji než Skok + Vznítit, nejčastější volba: +2.6 proti -1.1 na 100 her. Rozdíl je jasný.
| Volba | Voleno | Výhra | Výhry navíc |
|---|---|---|---|
| 49% | 50.3% | -1.1 může být náhoda | |
| 23% | 55.3% | +2.6 jasný rozdíl | |
| 9% | 51.8% | +0.2 může být náhoda | |
| 6% | 46.0% | -1.1 může být náhoda | |
| 6% | 54.8% | -1.4 může být náhoda | |
| 3% | 48.9% | -2.1 může být náhoda | |
| 1% | 51.2% | +1.4 může být náhoda |
Nejlepší hráči Teemo
Zobrazit vše (20,744)Běžná hra na Top
148,148 herProti všem šampionům na Top
- Top 6 % Poš. týmu 25%
- Top 6 % Poš. / min 944
- Spodních 25 % Účast na killech 34%
- Killy
- 5.7 Spodních 36 %
- Smrti
- 7.2 Nejvíce 36 %
- Asistence
- 6.3 Top 38 %
- Solo killy
- 2.6 Spodních 49 %
- Farma / min
- 6.8 Top 28 %
- Zlato / min
- 406 Top 43 %
- Vize / min
- 0.81 Top 17 %
- Ovládací totemy
- 0.6 Top 49 %
- První krev
- 12% Spodních 49 %
Proti soupeři na lajně
- Level 6 v 5:25
- Level 11 v 13:36
Prostřední hra v každé minutě
Udělené poškození
Magické 84% Fyzické 16%Zemřel na
Fyzické 51% Magické 41% Přímé 8%Běžná hra na Jungle
25,345 herProti všem šampionům na Jungle
- Top 4 % Poš. / min 824
- Top 5 % Vize / min 1.01
- Spodních 15 % Účast na killech 42%
- Killy
- 5.8 Spodních 25 %
- Smrti
- 6.5 Nejvíce 33 %
- Asistence
- 8.5 Top 37 %
- Solo killy
- 1.1 Spodních 28 %
- Poš. týmu
- 21% Top 9 %
- Farma / min
- 6.7 Top 28 %
- Zlato / min
- 413 Spodních 29 %
- Ovládací totemy
- 1.3 Top 47 %
- První krev
- 4% Spodních 25 %
Proti nepřátelskému jungleru
- Level 6 v 7:24
- Level 11 v 17:17
- blue buff jako první v 48 % her
- První drak v 7:57
Prostřední hra v každé minutě
Udělené poškození
Magické 90% Fyzické 10%Zemřel na
Fyzické 52% Magické 41% Přímé 7%Běžná hra na Podpora
24,383 herProti všem šampionům na Podpora
- Top 5 % Poš. / min 788
- Top 6 % Poš. týmu 20%
- Spodních 23 % Účast na killech 43%
- Killy
- 4.6 Spodních 48 %
- Smrti
- 8.1 Nejméně 48 %
- Asistence
- 10.4 Spodních 46 %
- Solo killy
- 0.7 Spodních 46 %
- Farma / min
- 2.2 Top 41 %
- Zlato / min
- 343 Spodních 40 %
- Vize / min
- 2.19 Top 40 %
- Ovládací totemy
- 4.4 Spodních 40 %
- První krev
- 8% Spodních 45 %
Proti soupeři na lajně
- Level 6 v 8:34
- Level 11 v 21:36
Prostřední hra v každé minutě
Udělené poškození
Magické 92% Fyzické 8%Zemřel na
Fyzické 53% Magické 41% Přímé 6%Běžná hra na Mid
8,157 herProti všem šampionům na Mid
- Top 11 % Poš. / min 943
- Top 17 % Poš. týmu 25%
- Spodních 14 % Účast na killech 39%
- Killy
- 6.2 Spodních 30 %
- Smrti
- 7.4 Nejvíce 23 %
- Asistence
- 7.4 Top 35 %
- Solo killy
- 2.1 Spodních 33 %
- Farma / min
- 6.4 Top 48 %
- Zlato / min
- 399 Spodních 33 %
- Vize / min
- 0.71 Top 28 %
- Ovládací totemy
- 0.6 Spodních 40 %
- První krev
- 9% Spodních 38 %
Proti soupeři na lajně
- Level 6 v 5:22
- Level 11 v 15:15
Prostřední hra v každé minutě
Udělené poškození
Magické 88% Fyzické 12%Zemřel na
Fyzické 48% Magické 45% Přímé 7%Běžná hra na Bot
4,835 herProti všem šampionům na Bot
- Top 9 % Vize / min 0.74
- Top 23 % Poš. / min 888
- Spodních 10 % Účast na killech 43%
- Killy
- 6.6 Spodních 15 %
- Smrti
- 7.6 Nejvíce 39 %
- Asistence
- 8.5 Top 28 %
- Solo killy
- 1.1 Spodních 31 %
- Poš. týmu
- 23% Top 34 %
- Farma / min
- 6.4 Top 50 %
- Zlato / min
- 435 Spodních 28 %
- Ovládací totemy
- 0.6 Spodních 46 %
- První krev
- 12% Spodních 41 %
Proti soupeři na lajně
- Level 6 v 7:38
- Level 11 v 18:44
Prostřední hra v každé minutě
Udělené poškození
Magické 86% Fyzické 14%Zemřel na
Fyzické 53% Magické 41% Přímé 6%Matchupy a spoluhráči jsou z her Teemo na Top.
-
Quinn: +4.7 výhry na 100 her (rozpětí 1.7-7.7) · 846 her · Sloučeno · 19 % z toho je vypůjčeno z podobných šampionů -
Varus: +4.4 výhry na 100 her (rozpětí 0.6-8.3) · 434 her · Sloučeno · 32 % z toho je vypůjčeno z podobných šampionů -
Darius: +4.2 výhry na 100 her (rozpětí 3.0-5.3) · 7,299 her · Naměřeno · 3 % z toho je vypůjčeno z podobných šampionů -
Gnar: +4.0 výhry na 100 her (rozpětí 2.0-6.0) · 2,179 her · Naměřeno · 8 % z toho je vypůjčeno z podobných šampionů -
Warwick: +3.9 výhry na 100 her (rozpětí 0.7-7.2) · 707 her · Sloučeno · 22 % z toho je vypůjčeno z podobných šampionů -
Riven: +3.5 výhry na 100 her (rozpětí 1.1-6.0) · 1,387 her · Naměřeno · 13 % z toho je vypůjčeno z podobných šampionů -
Jayce: +3.4 výhry na 100 her (rozpětí 1.6-5.3) · 2,623 her · Naměřeno · 7 % z toho je vypůjčeno z podobných šampionů -
Jax: +3.3 výhry na 100 her (rozpětí 1.6-4.9) · 3,428 her · Naměřeno · 6 % z toho je vypůjčeno z podobných šampionů -
Gragas: +3.1 výhry na 100 her (rozpětí 0.4-5.7) · 1,172 her · Naměřeno · 15 % z toho je vypůjčeno z podobných šampionů -
Gwen: +3.1 výhry na 100 her (rozpětí 0.5-5.6) · 1,291 her · Naměřeno · 13 % z toho je vypůjčeno z podobných šampionů -
Kayle: +2.1 výhry na 100 her (rozpětí 0.1-4.1) · 2,235 her · Naměřeno · 8 % z toho je vypůjčeno z podobných šampionů -
Garen: +1.7 výhry na 100 her (rozpětí 0.5-2.9) · 6,385 her · Naměřeno · 3 % z toho je vypůjčeno z podobných šampionů
Matchupy a spoluhráči jsou z her Teemo na Top.
-
Teemo s Briar: +3.77 výhry na 100 her (rozpětí 3.12-4.42) · 23,018 her · Naměřeno · 1 % z toho je vypůjčeno z podobných šampionů -
Teemo s Dr. Mundo: +3.3 výhry na 100 her (rozpětí 1.8-4.8) · 4,011 her · Naměřeno · 5 % z toho je vypůjčeno z podobných šampionů -
Teemo s Bel'Veth: +3.3 výhry na 100 her (rozpětí 2.2-4.3) · 8,865 her · Naměřeno · 2 % z toho je vypůjčeno z podobných šampionů
-
Teemo s Qiyana: -5.50 výhry na 100 her (rozpětí -6.16 až -4.85) · 22,806 her · Naměřeno · 1 % z toho je vypůjčeno z podobných šampionů -
Teemo s Nidalee: -5.2 výhry na 100 her (rozpětí -6.6 až -3.8) · 4,850 her · Naměřeno · 4 % z toho je vypůjčeno z podobných šampionů -
Teemo s Lee Sin: -4.35 výhry na 100 her (rozpětí -4.92 až -3.79) · 31,336 her · Naměřeno · 1 % z toho je vypůjčeno z podobných šampionů
-
Teemo s Sion: +2.9 výhry na 100 her (rozpětí 1.7-4.1) · 6,439 her · Naměřeno · 3 % z toho je vypůjčeno z podobných šampionů -
Teemo s Yasuo: +2.89 výhry na 100 her (rozpětí 2.47-3.30) · 60,004 her · Naměřeno -
Teemo s Fizz: +2.43 výhry na 100 her (rozpětí 1.80-3.05) · 24,875 her · Naměřeno · 1 % z toho je vypůjčeno z podobných šampionů
-
Teemo s Gnar: -5.3 výhry na 100 her (rozpětí -9.6 až -1.1) · 323 her · Sloučeno · 38 % z toho je vypůjčeno z podobných šampionů -
Teemo s Orianna: -4.84 výhry na 100 her (rozpětí -5.81 až -3.86) · 9,974 her · Naměřeno · 2 % z toho je vypůjčeno z podobných šampionů -
Teemo s Azir: -4.8 výhry na 100 her (rozpětí -6.2 až -3.5) · 5,443 her · Naměřeno · 4 % z toho je vypůjčeno z podobných šampionů
-
Teemo s Miss Fortune: +2.34 výhry na 100 her (rozpětí 1.96-2.72) · 70,938 her · Naměřeno -
Teemo s Xayah: +1.67 výhry na 100 her (rozpětí 0.98-2.36) · 20,336 her · Naměřeno · 1 % z toho je vypůjčeno z podobných šampionů -
Teemo s Nilah: +1.5 výhry na 100 her (rozpětí 0.0-3.0) · 4,244 her · Naměřeno · 5 % z toho je vypůjčeno z podobných šampionů
-
Teemo s Ezreal: -4.00 výhry na 100 her (rozpětí -4.50 až -3.51) · 41,167 her · Naměřeno -
Teemo s Varus: -2.10 výhry na 100 her (rozpětí -2.92 až -1.29) · 14,475 her · Naměřeno · 1 % z toho je vypůjčeno z podobných šampionů -
Teemo s Ashe: -2.05 výhry na 100 her (rozpětí -2.58 až -1.52) · 36,256 her · Naměřeno · 1 % z toho je vypůjčeno z podobných šampionů
-
Teemo s Taric: +2.5 výhry na 100 her (rozpětí 1.1-3.9) · 4,696 her · Naměřeno · 4 % z toho je vypůjčeno z podobných šampionů -
Teemo s Leona: +2.34 výhry na 100 her (rozpětí 1.81-2.86) · 36,237 her · Naměřeno · 1 % z toho je vypůjčeno z podobných šampionů -
Teemo s Milio: +2.10 výhry na 100 her (rozpětí 1.29-2.92) · 14,545 her · Naměřeno · 1 % z toho je vypůjčeno z podobných šampionů
-
Teemo s Bard: -4.4 výhry na 100 her (rozpětí -5.6 až -3.3) · 7,209 her · Naměřeno · 3 % z toho je vypůjčeno z podobných šampionů -
Teemo s Yuumi: -3.02 výhry na 100 her (rozpětí -3.81 až -2.23) · 15,485 her · Naměřeno · 1 % z toho je vypůjčeno z podobných šampionů -
Teemo s Camille: -2.8 výhry na 100 her (rozpětí -4.6 až -1.1) · 2,930 her · Naměřeno · 6 % z toho je vypůjčeno z podobných šampionů