League of Legends Sett için build
Sett Top build
Az oynanan ama daha çok kazanan build.
- galibiyet
- 51.7%
- maç
- 19,696
- Kazanma etkisi
- +1.6
- Seçilme oranı
- 3.9%
Başlangıç eşyalarıDoran'ın Kılıcı + Can İksiri
Buradaki ek galibiyet: 100 maçta +1.6. Başka hiçbir seçimin buna karşı net bir üstünlüğü yok.
| Seçim | Seçilme | Kazanılan | Ek galibiyet |
|---|---|---|---|
| 72% | 52.4% | +1.6 şans olabilir | |
| 24% | 50.6% | -1.8 net fark | |
| <1% | 55.6% | -3.0 net fark | |
| <1% | 27.8% | -0.5 net fark | |
| <1% | 50.0% | -1.9 net fark | |
| <1% | 28.6% | -3.6 net fark | |
| <1% | 40.0% | -0.8 şans olabilir | |
| <1% | 0.0% | -3.0 net fark |
ÇizmeMerkür'ün Adımları
Merkür'ün Adımları: en çok seçilenden (Çelik Kaplamalı Çizme) daha sık kazanıyor. 100 maçta +0.8, en çok seçilende -0.6. Fark net.
| Seçim | Seçilme | Kazanılan | Ek galibiyet | Süre |
|---|---|---|---|---|
| 60% | 51.6% | -0.6 şans olabilir | 13:09 | |
| 23% | 55.9% | +0.8 net fark | 14:38 | |
| 15% | 56.7% | +0.3 net fark | 13:21 | |
| 1% | 52.0% | -3.6 net fark | 12:20 | |
| <1% | 70.0% | -1.2 şans olabilir | 12:59 | |
| <1% | 25.0% | -1.4 şans olabilir |
Çoğunlukla AD takıma karşı
| Seçim | Seçilme | Kazanılan | Sonuç |
|---|---|---|---|
| 70% | 53.9% | en çok alınan | |
| 11% | 59.3% | daha çok kazandı | |
| 8% | 54.0% | dengeli | |
| 1% | 60.0% | yeterli maç yok |
Çoğunlukla AP takıma karşı
| Seçim | Seçilme | Kazanılan | Sonuç |
|---|---|---|---|
| 52% | 53.8% | en çok alınan | |
| 23% | 51.6% | dengeli | |
| 17% | 62.8% | daha çok kazandı | |
| <1% | 57.1% | yeterli maç yok |
Bir hasar türüne karşı daha çok alınanlar
| Seçim | AD takım | AP takım |
|---|---|---|
| 70% | 23% | |
| 8% | 52% | |
| 11% | 17% | |
| 22% | 25% |
Eşya 1Hızkesen
Buradaki ek galibiyet: 100 maçta +3.1. Başka hiçbir seçimin buna karşı net bir üstünlüğü yok.
| Seçim | Seçilme | Kazanılan | Ek galibiyet | Süre |
|---|---|---|---|---|
| 78% | 53.4% | +3.1 şans olabilir | 12:53 | |
| 15% | 52.8% | -3.3 net fark | 12:55 | |
| 2% | 43.0% | +0.2 net fark | 12:25 | |
| 2% | 46.3% | -2.2 net fark | 12:20 | |
| 1% | 44.4% | -0.1 net fark | 13:07 | |
| 1% | 47.8% | -1.1 net fark | ||
| <1% | 75.0% | -2.3 net fark | ||
| <1% | 25.0% | +0.4 net fark |
Birlikte tamamlanan
| Seçim | Seçilme | maç |
|---|---|---|
| 29% | 2,618 | |
| 15% | 1,310 | |
| 6% | 560 | |
| 6% | 518 |
Eşya 2Kara Balta
Buradaki ek galibiyet: 100 maçta +0.5. Başka hiçbir seçimin buna karşı net bir üstünlüğü yok.
| Seçim | Seçilme | Kazanılan | Ek galibiyet | Süre |
|---|---|---|---|---|
| 36% | 56.8% | +0.5 şans olabilir | 21:01 | |
| 11% | 52.8% | -2.4 şans olabilir | 21:10 | |
| 5% | 56.1% | -0.1 şans olabilir | 20:08 | |
| 4% | 54.4% | +1.5 şans olabilir | 21:30 | |
| 2% | 59.5% | -1.8 şans olabilir | ||
| 2% | 46.7% | -2.8 şans olabilir | ||
| 1% | 62.9% | -1.7 şans olabilir | ||
| 1% | 42.9% | -0.2 şans olabilir |
Birlikte tamamlanan
| Seçim | Seçilme | maç |
|---|---|---|
| 29% | 2,618 | |
| 15% | 1,310 | |
| 6% | 560 | |
| 6% | 518 |
Eşya 3Sterak'ın Güvencesi
Buradaki ek galibiyet: 100 maçta +1.6. Başka hiçbir seçimin buna karşı net bir üstünlüğü yok.
| Seçim | Seçilme | Kazanılan | Ek galibiyet | Süre |
|---|---|---|---|---|
| 42% | 60.5% | çok az maç | 26:43 | |
| 22% | 54.2% | +1.6 şans olabilir | 26:58 | |
| 9% | 62.0% | -1.4 şans olabilir | 27:08 | |
| 8% | 65.9% | -1.1 şans olabilir | 26:23 | |
| 8% | 63.6% | +1.8 şans olabilir | 26:43 | |
| 2% | 58.3% | -0.2 şans olabilir | ||
| 1% | 46.7% | -2.4 şans olabilir | ||
| 1% | 45.8% | -1.1 şans olabilir |
Birlikte tamamlanan
| Seçim | Seçilme | maç |
|---|---|---|
| 29% | 2,618 | |
| 15% | 1,310 | |
| 6% | 560 | |
| 6% | 518 |
Eşya 4Warmog'un Zırhı
Warmog'un Zırhı: burada ölçtüklerimiz içinde en çok galibiyet ekleyen seçim, 100 maçta +0.9. En çok seçilenin (Savaş Beyinin Kanzırhı) karşılaştırılacak bir sayısı yok.
| Seçim | Seçilme | Kazanılan | Ek galibiyet | Süre |
|---|---|---|---|---|
| 28% | 60.7% | çok az maç | 32:07 | |
| 25% | 46.9% | +0.2 şans olabilir | 30:50 | |
| 19% | 79.0% | +0.9 şans olabilir | 31:33 | |
| 11% | 42.9% | 0.0 şans olabilir | 31:35 | |
| 3% | 16.7% | -1.2 şans olabilir | ||
| 3% | 40.0% | -1.1 şans olabilir | ||
| 2% | 50.0% | +0.4 şans olabilir | ||
| 2% | 100.0% | +1.0 şans olabilir |
Eşya 5Koruyucu Melek
Koruyucu Melek: en çok seçilenden (Shojin'in Mızrağı) daha sık kazanıyor. 100 maçta +1.7, en çok seçilende +0.1. Şans olabilir.
| Seçim | Seçilme | Kazanılan | Ek galibiyet | Süre |
|---|---|---|---|---|
| 20% | 62.5% | +0.1 şans olabilir | 35:55 | |
| 18% | 65.3% | +0.7 şans olabilir | 35:03 | |
| 16% | 56.8% | +2.5 net fark | 34:55 | |
| 7% | 52.6% | +0.1 şans olabilir | 35:10 | |
| 6% | 75.0% | +0.1 şans olabilir | 34:29 | |
| 4% | 58.3% | -1.7 şans olabilir | ||
| 4% | 70.0% | +1.7 şans olabilir | ||
| 3% | 75.0% | +0.1 şans olabilir |
Eşya 6Omurgakıran
| Seçim | Seçilme | Kazanılan | Süre |
|---|---|---|---|
| 14% | - | 37:13 | |
| 12% | - | 39:49 | |
| 9% | - | 41:06 | |
| 9% | - | 40:26 | |
| 8% | - | 40:41 |
Ana rünYenilmez
Buradaki ek galibiyet: 100 maçta +1.6. Başka hiçbir seçimin buna karşı net bir üstünlüğü yok.
| Seçim | Seçilme | Kazanılan | Ek galibiyet |
|---|---|---|---|
| 79% | 52.3% | +1.6 şans olabilir | |
| 10% | 51.5% | -0.5 net fark | |
| 7% | 47.6% | -2.2 net fark | |
| 1% | 65.2% | -1.9 net fark | |
| 1% | 52.4% | -1.8 net fark | |
| 1% | 60.6% | +0.6 şans olabilir | |
| <1% | 0.0% | -4.5 net fark | |
| <1% | 33.3% | -6.3 net fark |
Ana sıra 1Zafer
Buradaki ek galibiyet: 100 maçta +2.5. Başka hiçbir seçimin buna karşı net bir üstünlüğü yok.
| Seçim | Seçilme | Kazanılan | Ek galibiyet |
|---|---|---|---|
| 91% | 52.4% | +2.5 şans olabilir | |
| 6% | 47.3% | -2.5 net fark | |
| 1% | 44.9% | +0.4 net fark | |
| 1% | 52.2% | -1.7 net fark | |
| <1% | 52.9% | -2.8 net fark | |
| <1% | 61.5% | -1.7 net fark | |
| <1% | 25.0% | -4.7 net fark | |
| <1% | 25.0% | -4.9 net fark |
Ana sıra 2Efsane: Çeviklik
Buradaki ek galibiyet: 100 maçta +2.4. Başka hiçbir seçimin buna karşı net bir üstünlüğü yok.
| Seçim | Seçilme | Kazanılan | Ek galibiyet |
|---|---|---|---|
| 90% | 52.7% | +2.4 şans olabilir | |
| 7% | 47.0% | -2.1 net fark | |
| 1% | 42.3% | -1.5 net fark | |
| 1% | 47.8% | -3.3 net fark | |
| 1% | 45.5% | -2.2 net fark | |
| <1% | 52.9% | -1.1 net fark | |
| <1% | 33.3% | -1.2 net fark | |
| <1% | 37.5% | -2.5 net fark |
Ana sıra 3Son Direniş
Buradaki ek galibiyet: 100 maçta +2.6. Başka hiçbir seçimin buna karşı net bir üstünlüğü yok.
| Seçim | Seçilme | Kazanılan | Ek galibiyet |
|---|---|---|---|
| 90% | 52.5% | +2.6 şans olabilir | |
| 7% | 45.3% | -2.1 net fark | |
| 1% | 53.3% | -3.3 net fark | |
| 1% | 40.9% | -1.7 net fark | |
| 1% | 52.4% | -2.8 net fark | |
| <1% | 57.9% | -3.0 net fark | |
| <1% | 50.0% | -2.3 net fark | |
| <1% | 33.3% | -1.4 net fark |
İkincil yolAzim
Buradaki ek galibiyet: 100 maçta +2.5. Başka hiçbir seçimin buna karşı net bir üstünlüğü yok.
| Seçim | Seçilme | Kazanılan | Ek galibiyet |
|---|---|---|---|
| 91% | 52.4% | +2.5 şans olabilir | |
| 8% | 47.3% | -2.2 net fark | |
| 1% | 38.1% | -2.5 net fark | |
| <1% | 37.5% | güvenmek için fazla büyük | |
| <1% | 70.0% | güvenmek için fazla büyük |
İkincil rünlerKalkan Darbesi + Büyüme
Kalkan Darbesi + Büyüme: en çok seçilenden (Gözü Kara + İkinci Şans) daha sık kazanıyor. 100 maçta +2.1, en çok seçilende -1.9. Fark net.
| Seçim | Seçilme | Kazanılan | Ek galibiyet |
|---|---|---|---|
| 57% | 51.8% | -1.9 şans olabilir | |
| 21% | 54.0% | +1.6 net fark | |
| 5% | 54.5% | +1.6 net fark | |
| 3% | 47.2% | +1.9 net fark | |
| 3% | 54.2% | -0.7 net fark | |
| 2% | 55.4% | +2.1 net fark | |
| 2% | 53.2% | +0.7 net fark | |
| 1% | 58.5% | +1.7 net fark |
Saldırı parçasıSaldırı Hızı
Buradaki ek galibiyet: 100 maçta +0.4. Başka hiçbir seçimin buna karşı net bir üstünlüğü yok.
| Seçim | Seçilme | Kazanılan | Ek galibiyet |
|---|---|---|---|
| 97% | 52.0% | +0.4 şans olabilir | |
| 3% | 50.9% | +0.3 şans olabilir | |
| <1% | 30.8% | güvenmek için fazla büyük |
Esnek parçaDeğişken Kuvvet
Buradaki ek galibiyet: 100 maçta +0.9. Başka hiçbir seçimin buna karşı net bir üstünlüğü yok.
| Seçim | Seçilme | Kazanılan | Ek galibiyet |
|---|---|---|---|
| 98% | 52.0% | +0.9 şans olabilir | |
| 1% | 53.8% | -1.1 net fark | |
| 1% | 44.9% | -0.5 şans olabilir |
Savunma parçasıCan
Can: en çok seçilenden (Zamanla Can Artışı) daha sık kazanıyor. 100 maçta +0.9, en çok seçilende -0.8. Fark net.
| Seçim | Seçilme | Kazanılan | Ek galibiyet |
|---|---|---|---|
| 88% | 52.1% | -0.8 şans olabilir | |
| 9% | 51.2% | +0.9 net fark | |
| 3% | 49.6% | +0.6 net fark |
QWE
YeteneklerQ > W > E
Buradaki ek galibiyet: 100 maçta +2.2. Başka hiçbir seçimin buna karşı net bir üstünlüğü yok.
| Seçim | Seçilme | Kazanılan | Ek galibiyet |
|---|---|---|---|
| QWEQ + W + E | 86% | 52.6% | +2.2 şans olabilir |
| WQEW + Q + E | 9% | 51.7% | -1.5 net fark |
| QEWQ + E + W | 3% | 44.7% | -2.9 net fark |
| WEQW + E + Q | 1% | 50.9% | -3.1 net fark |
| EWQE + W + Q | <1% | 40.0% | -3.4 net fark |
| EQWE + Q + W | <1% | 37.5% | -3.9 net fark |
Seviye 1-18
- 1E
- 2E
- 3Q
- 4Q
- 5Q
- 6R
- 7Q
- 8W
- 9Q
- 10W
- 11R
- 12W
- 13W
- 14E
- 15E
- 16R
- 17E
- 18W
Önce Q: 52.1% galibiyet. Önce W: 49.0% galibiyet (daha çok kazandı).
- E
- E
- Q
- Q
- Q
- R
- Q
- W
- Q
- W
- R
- W
- W
- E
- E
- R
- E
- W
BüyülerSıçra + Tutuştur
Buradaki ek galibiyet: 100 maçta +2.4. Başka hiçbir seçimin buna karşı net bir üstünlüğü yok.
| Seçim | Seçilme | Kazanılan | Ek galibiyet |
|---|---|---|---|
| 87% | 52.0% | +2.4 şans olabilir | |
| 6% | 52.3% | -3.7 net fark | |
| 3% | 48.6% | -1.5 net fark | |
| 2% | 52.5% | +1.1 net fark | |
| <1% | 66.7% | -2.3 net fark | |
| <1% | 40.0% | -4.0 net fark | |
| <1% | 33.3% | güvenmek için fazla büyük | |
| <1% | 33.3% | -1.2 net fark |
- galibiyet
- 54.1%
- maç
- 9,957
- Kazanma etkisi
- +4.2
- Seçilme oranı
- 1.2%
Başlangıç eşyalarıDoran'ın Kılıcı + Can İksiri
Her zamanki seçim: bu build'in oyuncuları burada anlaşamıyor.
| Seçim | Seçilme | Kazanılan | Ek galibiyet |
|---|---|---|---|
| 72% | 52.4% | +1.6 şans olabilir | |
| 24% | 50.6% | -1.8 net fark | |
| <1% | 55.6% | -3.0 net fark | |
| <1% | 27.8% | -0.5 net fark | |
| <1% | 50.0% | -1.9 net fark | |
| <1% | 28.6% | -3.6 net fark | |
| <1% | 40.0% | -0.8 şans olabilir | |
| <1% | 0.0% | -3.0 net fark |
ÇizmeÇelik Kaplamalı Çizme
| Seçim | Seçilme | Kazanılan |
|---|---|---|
| 50% | 54.7% | |
| 27% | 52.7% | |
| 18% | 56.7% | |
| 2% | 53.4% | |
| 1% | 60.5% |
Eşya 1Çelikyürek
| Seçim | Seçilme | Kazanılan |
|---|---|---|
| 88% | 54.2% | |
| 12% | 53.3% |
Eşya 2Savaş Beyinin Kanzırhı
| Seçim | Seçilme | Kazanılan |
|---|---|---|
| 88% | 54.2% |
Eşya 3Warmog'un Zırhı
| Seçim | Seçilme | Kazanılan |
|---|---|---|
| 26% | 62.0% | |
| 20% | 60.9% | |
| 16% | 58.4% | |
| 11% | 57.5% | |
| 7% | 57.8% |
Eşya 4Sterak'ın Güvencesi
| Seçim | Seçilme | Kazanılan |
|---|---|---|
| 20% | 63.0% | |
| 13% | 57.3% | |
| 12% | 59.4% | |
| 8% | 68.3% | |
| 8% | 53.5% |
Eşya 5Shojin'in Mızrağı
| Seçim | Seçilme | Kazanılan |
|---|---|---|
| 13% | 56.4% | |
| 8% | 59.4% | |
| 8% | 73.8% | |
| 7% | 63.6% | |
| 7% | 60.4% |
Eşya 6Hızkesen
Her zamanki seçim: bu build'in oyuncuları burada anlaşamıyor.
| Seçim | Seçilme | Kazanılan | Ek galibiyet | Süre |
|---|---|---|---|---|
| 78% | 53.4% | +3.1 şans olabilir | 12:53 | |
| 15% | 52.8% | -3.3 net fark | 12:55 | |
| 2% | 43.0% | +0.2 net fark | 12:25 | |
| 2% | 46.3% | -2.2 net fark | 12:20 | |
| 1% | 44.4% | -0.1 net fark | 13:07 | |
| 1% | 47.8% | -1.1 net fark | ||
| <1% | 75.0% | -2.3 net fark | ||
| <1% | 25.0% | +0.4 net fark |
Ana rünHortlağın Pençesi
| Seçim | Seçilme | Kazanılan |
|---|---|---|
| 38% | 54.5% |
Ana sıra 1Tahrip
| Seçim | Seçilme | Kazanılan |
|---|---|---|
| 38% | 54.5% |
Ana sıra 2İkinci Şans
| Seçim | Seçilme | Kazanılan |
|---|---|---|
| 38% | 54.5% |
Ana sıra 3Büyüme
| Seçim | Seçilme | Kazanılan |
|---|---|---|
| 38% | 54.5% |
İkincil yolİsabet
| Seçim | Seçilme | Kazanılan |
|---|---|---|
| 38% | 54.5% |
Saldırı parçasıSaldırı Hızı
| Seçim | Seçilme | Kazanılan |
|---|---|---|
| 38% | 54.5% |
Esnek parçaDeğişken Kuvvet
| Seçim | Seçilme | Kazanılan |
|---|---|---|
| 38% | 54.5% |
Savunma parçasıZamanla Can Artışı
| Seçim | Seçilme | Kazanılan |
|---|---|---|
| 38% | 54.5% |
QWE
YeteneklerQ > W > E
| Seçim | Seçilme | Kazanılan | Ek galibiyet |
|---|---|---|---|
| QWEQ + W + E | 86% | 52.6% | +2.2 şans olabilir |
| WQEW + Q + E | 9% | 51.7% | -1.5 net fark |
| QEWQ + E + W | 3% | 44.7% | -2.9 net fark |
| WEQW + E + Q | 1% | 50.9% | -3.1 net fark |
| EWQE + W + Q | <1% | 40.0% | -3.4 net fark |
| EQWE + Q + W | <1% | 37.5% | -3.9 net fark |
- E
- E
- Q
- Q
- Q
- R
- Q
- W
- Q
- W
- R
- W
- W
- E
- E
- R
- E
- W
BüyülerSıçra + Tutuştur
| Seçim | Seçilme | Kazanılan | Ek galibiyet |
|---|---|---|---|
| 87% | 52.0% | +2.4 şans olabilir | |
| 6% | 52.3% | -3.7 net fark | |
| 3% | 48.6% | -1.5 net fark | |
| 2% | 52.5% | +1.1 net fark | |
| <1% | 66.7% | -2.3 net fark | |
| <1% | 40.0% | -4.0 net fark | |
| <1% | 33.3% | güvenmek için fazla büyük | |
| <1% | 33.3% | -1.2 net fark |
Sett Destek build
- galibiyet
- 48.1%
- maç
- 934
- Kazanma etkisi
- -0.6
- Seçilme oranı
- 0.2%
Başlangıç eşyalarıCan İksiri x2
Can İksiri x2: en çok seçilenden (Can İksiri x2 + Dünya Atlası) daha sık kazanıyor. 100 maçta +1.7, en çok seçilende +0.4. Şans olabilir.
| Seçim | Seçilme | Kazanılan | Ek galibiyet |
|---|---|---|---|
| 87% | 49.8% | +0.4 şans olabilir | |
| 6% | 40.0% | -1.1 şans olabilir | |
| 3% | 42.9% | +0.2 şans olabilir | |
| 3% | 28.6% | -1.4 şans olabilir | |
| 2% | 50.0% | +1.7 şans olabilir |
ÇizmeMerkür'ün Adımları
Merkür'ün Adımları: en çok seçilenden (Atiklik Çizmeleri) daha sık kazanıyor. 100 maçta +0.4, en çok seçilende +0.1. Şans olabilir.
| Seçim | Seçilme | Kazanılan | Ek galibiyet | Süre |
|---|---|---|---|---|
| 56% | 52.0% | +0.1 şans olabilir | 11:14 | |
| 25% | 57.1% | -0.2 şans olabilir | 15:13 | |
| 14% | 37.5% | +0.4 şans olabilir | 16:16 | |
| 3% | 33.3% | -2.6 şans olabilir | 14:43 | |
| 1% | 50.0% | +0.4 şans olabilir |
Eşya 1Hızkesen
Buradaki ek galibiyet: 100 maçta +0.9. Başka hiçbir seçimin buna karşı net bir üstünlüğü yok.
| Seçim | Seçilme | Kazanılan | Ek galibiyet | Süre |
|---|---|---|---|---|
| 51% | 51.2% | +0.9 şans olabilir | 14:46 | |
| 26% | 48.4% | 0.0 şans olabilir | 13:02 | |
| 8% | 36.8% | -0.5 şans olabilir | 14:56 | |
| 2% | 40.0% | -2.1 şans olabilir | 15:40 | |
| 1% | 66.7% | +1.1 şans olabilir | ||
| 1% | 50.0% | -0.3 şans olabilir | ||
| 1% | 50.0% | -1.1 şans olabilir | ||
| <1% | 100.0% | +2.0 şans olabilir çoğu zaman önde |
Birlikte tamamlanan
| Seçim | Seçilme | maç |
|---|---|---|
| 14% | 31 | |
| 10% | 23 | |
| 8% | 17 | |
| 7% | 15 |
Eşya 2Sterak'ın Güvencesi
Sterak'ın Güvencesi: burada ölçtüklerimiz içinde en çok galibiyet ekleyen seçim, 100 maçta +0.9. En çok seçilenin (Savaş Beyinin Kanzırhı) karşılaştırılacak bir sayısı yok.
| Seçim | Seçilme | Kazanılan | Ek galibiyet | Süre |
|---|---|---|---|---|
| 45% | 53.8% | çok az maç | 24:12 | |
| 15% | 55.6% | -0.4 şans olabilir | 23:56 | |
| 11% | 63.2% | -0.4 şans olabilir | 23:06 | |
| 6% | 72.7% | +0.2 şans olabilir | 22:55 | |
| 4% | 57.1% | -2.4 şans olabilir | ||
| 3% | 20.0% | +0.9 şans olabilir | 23:57 | |
| 3% | 80.0% | +0.4 şans olabilir | ||
| 2% | 25.0% | -0.5 şans olabilir |
Birlikte tamamlanan
| Seçim | Seçilme | maç |
|---|---|---|
| 14% | 31 | |
| 10% | 23 | |
| 8% | 17 | |
| 7% | 15 |
Eşya 3Warmog'un Zırhı
Buradaki ek galibiyet: 100 maçta +1.4. Başka hiçbir seçimin buna karşı net bir üstünlüğü yok.
| Seçim | Seçilme | Kazanılan | Ek galibiyet | Süre |
|---|---|---|---|---|
| 27% | 79.0% | çok az maç | 29:59 | |
| 13% | 44.4% | +1.4 şans olabilir | 29:49 | |
| 11% | 62.5% | +1.2 şans olabilir | 30:16 | |
| 8% | 66.7% | -1.4 şans olabilir | 31:35 | |
| 7% | 40.0% | -0.2 şans olabilir | ||
| 6% | 50.0% | +0.8 şans olabilir | 30:40 | |
| 4% | 33.3% | -0.9 şans olabilir | ||
| 3% | 50.0% | -1.0 şans olabilir |
Birlikte tamamlanan
| Seçim | Seçilme | maç |
|---|---|---|
| 14% | 31 | |
| 10% | 23 | |
| 8% | 17 | |
| 7% | 15 |
Eşya 4Kara Balta
Kara Balta: en çok seçilenden (Sterak'ın Güvencesi) daha sık kazanıyor. 100 maçta +0.3, en çok seçilende -0.2. Şans olabilir.
| Seçim | Seçilme | Kazanılan | Ek galibiyet | Süre |
|---|---|---|---|---|
| 28% | 42.9% | -0.2 şans olabilir | 34:20 | |
| 20% | 80.0% | -0.5 şans olabilir | 35:21 | |
| 8% | 100.0% | +0.3 şans olabilir | 34:52 |
Eşya 5Çivili Zırh
| Seçim | Seçilme | Kazanılan |
|---|---|---|
| 40% | 100.0% |
Ana rünYenilmez
Buradaki ek galibiyet: 100 maçta +1.1. Başka hiçbir seçimin buna karşı net bir üstünlüğü yok.
| Seçim | Seçilme | Kazanılan | Ek galibiyet |
|---|---|---|---|
| 47% | 49.6% | +1.1 şans olabilir | |
| 14% | 37.1% | +0.2 şans olabilir | |
| 12% | 58.1% | -1.2 şans olabilir | |
| 8% | 50.0% | -1.5 şans olabilir | |
| 7% | 50.0% | -0.7 şans olabilir | |
| 4% | 50.0% | +0.7 şans olabilir | |
| 3% | 66.7% | -2.2 şans olabilir | |
| 1% | 0.0% | +0.6 şans olabilir |
Ana sıra 1Zafer
Buradaki ek galibiyet: 100 maçta +0.7. Başka hiçbir seçimin buna karşı net bir üstünlüğü yok.
| Seçim | Seçilme | Kazanılan | Ek galibiyet |
|---|---|---|---|
| 61% | 51.3% | +0.7 şans olabilir | |
| 13% | 32.4% | -0.2 şans olabilir | |
| 8% | 42.9% | -0.6 şans olabilir | |
| 6% | 50.0% | -1.6 şans olabilir | |
| 3% | 66.7% | +0.7 şans olabilir | |
| 3% | 71.4% | -2.0 şans olabilir | |
| 2% | 40.0% | -2.1 şans olabilir | |
| 1% | 50.0% | +1.4 şans olabilir |
Ana sıra 2Efsane: Hız
Efsane: Hız: en çok seçilenden (Efsane: Çeviklik) daha sık kazanıyor. 100 maçta +1.2, en çok seçilende +0.4. Şans olabilir.
| Seçim | Seçilme | Kazanılan | Ek galibiyet |
|---|---|---|---|
| 58% | 51.7% | +0.4 şans olabilir | |
| 15% | 36.8% | +0.5 şans olabilir | |
| 5% | 50.0% | -0.8 şans olabilir | |
| 5% | 50.0% | -0.9 şans olabilir | |
| 3% | 50.0% | -1.8 şans olabilir | |
| 3% | 62.5% | -0.8 şans olabilir | |
| 3% | 42.9% | -1.0 şans olabilir | |
| 3% | 42.9% | +1.2 şans olabilir |
Ana sıra 3Son Direniş
Buradaki ek galibiyet: 100 maçta +0.7. Başka hiçbir seçimin buna karşı net bir üstünlüğü yok.
| Seçim | Seçilme | Kazanılan | Ek galibiyet |
|---|---|---|---|
| 60% | 50.3% | +0.7 şans olabilir | |
| 17% | 43.2% | +0.6 şans olabilir | |
| 7% | 50.0% | -0.3 şans olabilir | |
| 3% | 44.4% | -1.7 şans olabilir | |
| 3% | 37.5% | -1.1 şans olabilir | |
| 2% | 66.7% | -2.4 şans olabilir | |
| 2% | 100.0% | +0.3 şans olabilir | |
| 1% | 33.3% | -1.4 şans olabilir |
İkincil yolAzim
Buradaki ek galibiyet: 100 maçta +0.7. Başka hiçbir seçimin buna karşı net bir üstünlüğü yok.
| Seçim | Seçilme | Kazanılan | Ek galibiyet |
|---|---|---|---|
| 58% | 49.7% | +0.7 şans olabilir | |
| 16% | 52.4% | -0.5 şans olabilir | |
| 16% | 43.9% | +0.1 şans olabilir | |
| 9% | 47.8% | -1.0 şans olabilir | |
| 1% | 50.0% | -1.7 şans olabilir |
İkincil rünlerKalkan Darbesi + Kemik Zırh
Kalkan Darbesi + Kemik Zırh: en çok seçilenden (Gözü Kara + İkinci Şans) daha sık kazanıyor. 100 maçta +1.8, en çok seçilende -0.4. Şans olabilir.
| Seçim | Seçilme | Kazanılan | Ek galibiyet |
|---|---|---|---|
| 63% | 49.5% | -0.4 şans olabilir | |
| 10% | 60.0% | +0.2 şans olabilir | |
| 7% | 36.4% | +0.6 şans olabilir | |
| 5% | 50.0% | -0.5 şans olabilir | |
| 5% | 50.0% | +1.8 şans olabilir | |
| 1% | 50.0% | -1.4 şans olabilir |
Saldırı parçasıSaldırı Hızı
Buradaki ek galibiyet: 100 maçta +0.4. Başka hiçbir seçimin buna karşı net bir üstünlüğü yok.
| Seçim | Seçilme | Kazanılan | Ek galibiyet |
|---|---|---|---|
| 86% | 48.6% | +0.4 şans olabilir | |
| 10% | 51.8% | -0.1 şans olabilir | |
| 4% | 50.0% | -0.9 şans olabilir |
Esnek parçaHareket Hızı
Hareket Hızı: en çok seçilenden (Değişken Kuvvet) daha sık kazanıyor. 100 maçta +1.0, en çok seçilende -1.1. Şans olabilir.
| Seçim | Seçilme | Kazanılan | Ek galibiyet |
|---|---|---|---|
| 85% | 48.0% | -1.1 şans olabilir | |
| 11% | 50.0% | +1.0 şans olabilir | |
| 4% | 70.0% | +0.8 şans olabilir |
Savunma parçasıSıvışma ve Yavaşlatma Direnci
Sıvışma ve Yavaşlatma Direnci: en çok seçilenden (Zamanla Can Artışı) daha sık kazanıyor. 100 maçta +0.9, en çok seçilende -0.1. Şans olabilir.
| Seçim | Seçilme | Kazanılan | Ek galibiyet |
|---|---|---|---|
| 83% | 48.6% | -0.1 şans olabilir | |
| 13% | 48.5% | -0.5 şans olabilir | |
| 5% | 58.3% | +0.9 şans olabilir |
QWE
YeteneklerQ > W > E
Buradaki ek galibiyet: 100 maçta +0.8. Başka hiçbir seçimin buna karşı net bir üstünlüğü yok.
| Seçim | Seçilme | Kazanılan | Ek galibiyet |
|---|---|---|---|
| QWEQ + W + E | 55% | 51.9% | +0.8 şans olabilir |
| WQEW + Q + E | 32% | 45.3% | -0.1 şans olabilir |
| WEQW + E + Q | 6% | 46.7% | -0.8 şans olabilir |
| QEWQ + E + W | 5% | 41.7% | -2.2 şans olabilir |
| EWQE + W + Q | 2% | 40.0% | -0.1 şans olabilir |
Seviye 1-18
- 1E
- 2W
- 3Q
- 4Q
- 5Q
- 6R
- 7Q
- 8W
- 9Q
- 10W
- 11R
- 12W
- 13W
- 14E
- 15E
- 16R
- 17E
- 18E
Önce Q: 49.7% galibiyet. Önce W: 45.3% galibiyet (dengeli).
- E
- W
- Q
- Q
- Q
- R
- Q
- W
- Q
- W
- R
- W
- W
- E
- E
- R
- E
- E
BüyülerSıçra + Hayalet
Sıçra + Hayalet: en çok seçilenden (Sıçra + Tutuştur) daha sık kazanıyor. 100 maçta +1.1, en çok seçilende +0.3. Şans olabilir.
| Seçim | Seçilme | Kazanılan | Ek galibiyet |
|---|---|---|---|
| 69% | 50.6% | +0.3 şans olabilir | |
| 22% | 50.9% | -0.6 şans olabilir | |
| 5% | 38.5% | +1.1 şans olabilir | |
| 2% | 33.3% | +0.4 şans olabilir | |
| 1% | 0.0% | -2.0 şans olabilir |
Sett Mid build
Az oynanan ama daha çok kazanan build.
Yama 16.21- galibiyet
- 52.5%
- maç
- 22,937
- Kazanma etkisi
- +2.3
- Seçilme oranı
- 0.1%
Başlangıç eşyalarıDoran'ın Kılıcı + Can İksiri
Buradaki ek galibiyet: 100 maçta +2.8. Başka hiçbir seçimin buna karşı net bir üstünlüğü yok.
| Seçim | Seçilme | Kazanılan | Ek galibiyet |
|---|---|---|---|
| 53% | 54.5% | +2.8 şans olabilir | |
| 35% | 49.7% | -2.6 net fark | |
| 9% | 53.0% | -0.2 net fark | |
| 1% | 51.1% | -0.3 şans olabilir | |
| 1% | 49.7% | -1.4 net fark | |
| <1% | 50.7% | -4.0 net fark |
ÇizmeÇelik Kaplamalı Çizme
Buradaki ek galibiyet: 100 maçta +0.6. Başka hiçbir seçimin buna karşı net bir üstünlüğü yok.
| Seçim | Seçilme | Kazanılan | Ek galibiyet | Süre |
|---|---|---|---|---|
| 40% | 54.4% | +0.6 şans olabilir | 12:21 | |
| 31% | 48.1% | -1.9 net fark çoğu zaman geride | 11:32 | |
| 22% | 58.7% | +2.4 şans olabilir çoğu zaman önde | 12:08 | |
| 4% | 50.6% | -2.1 net fark | 11:45 | |
| 2% | 57.0% | -0.4 şans olabilir çoğu zaman önde | 12:17 | |
| 1% | 40.9% | -2.1 şans olabilir |
Çoğunlukla AD takıma karşı
| Seçim | Seçilme | Kazanılan | Sonuç |
|---|---|---|---|
| 47% | 57.6% | en çok alınan | |
| 15% | 62.4% | daha çok kazandı | |
| 11% | 45.8% | dengeli | |
| 3% | 52.1% | dengeli |
Çoğunlukla AP takıma karşı
| Seçim | Seçilme | Kazanılan | Sonuç |
|---|---|---|---|
| 46% | 53.0% | en çok alınan | |
| 17% | 59.7% | daha çok kazandı | |
| 10% | 50.7% | dengeli | |
| 3% | 51.8% | yeterli maç yok |
Bir hasar türüne karşı daha çok alınanlar
| Seçim | AD takım | AP takım |
|---|---|---|
| 47% | 10% | |
| 11% | 46% | |
| 13% | 11% | |
| 5% | 4% |
Eşya 1Hızkesen
Buradaki ek galibiyet: 100 maçta +3.7. Başka hiçbir seçimin buna karşı net bir üstünlüğü yok.
| Seçim | Seçilme | Kazanılan | Ek galibiyet | Süre |
|---|---|---|---|---|
| 80% | 53.7% | +3.7 şans olabilir | 12:46 | |
| 8% | 52.1% | -3.7 net fark | 12:50 | |
| 3% | 49.7% | -3.8 net fark | 12:14 | |
| 1% | 51.5% | -2.0 net fark | 12:21 | |
| 1% | 49.7% | +1.8 şans olabilir | 13:00 | |
| 1% | 50.0% | -0.7 şans olabilir | ||
| 1% | 47.7% | -3.4 net fark | ||
| 1% | 48.9% | -2.1 net fark |
Birlikte tamamlanan
| Seçim | Seçilme | maç |
|---|---|---|
| 22% | 2,156 | |
| 20% | 1,925 | |
| 7% | 712 | |
| 6% | 567 |
Eşya 2Savaş Beyinin Kanzırhı
Buradaki ek galibiyet: 100 maçta +2.1. Başka hiçbir seçimin buna karşı net bir üstünlüğü yok.
| Seçim | Seçilme | Kazanılan | Ek galibiyet | Süre |
|---|---|---|---|---|
| 40% | 57.4% | +2.1 şans olabilir | 20:57 | |
| 25% | 54.2% | +0.3 şans olabilir | 20:46 | |
| 7% | 55.8% | +0.6 şans olabilir | 21:11 | |
| 7% | 53.7% | -1.4 şans olabilir | 20:35 | |
| 4% | 59.7% | -1.1 şans olabilir | 19:46 | |
| 3% | 54.0% | -3.3 şans olabilir | ||
| 3% | 54.9% | -0.9 şans olabilir | ||
| 2% | 54.0% | -1.6 şans olabilir |
Birlikte tamamlanan
| Seçim | Seçilme | maç |
|---|---|---|
| 22% | 2,156 | |
| 20% | 1,925 | |
| 7% | 712 | |
| 6% | 567 |
Eşya 3Warmog'un Zırhı
Warmog'un Zırhı, daha çok kazanan dizilimin parçası: 100 maçta +4.7, oyuncuların çoğunun tamamladığı dizilimde +2.7.
| Seçim | Seçilme | Kazanılan | Ek galibiyet | Süre |
|---|---|---|---|---|
| 30% | 59.4% | -0.1 şans olabilir | 26:30 | |
| 22% | 60.2% | +1.5 şans olabilir | 26:35 | |
| 13% | 58.1% | +0.5 şans olabilir | 26:32 | |
| 8% | 63.2% | +2.2 şans olabilir | 26:10 | |
| 6% | 52.0% | -3.2 şans olabilir | 27:30 | |
| 3% | 58.7% | -0.8 şans olabilir | ||
| 3% | 60.3% | -0.6 şans olabilir | ||
| 2% | 52.8% | -2.0 şans olabilir |
Birlikte tamamlanan
| Seçim | Seçilme | maç |
|---|---|---|
| 22% | 2,156 | |
| 20% | 1,925 | |
| 7% | 712 | |
| 6% | 567 |
Eşya 4Sterak'ın Güvencesi
| Seçim | Seçilme | Kazanılan | Süre |
|---|---|---|---|
| 54% | 63.1% | 30:55 |
Eşya 5Shojin'in Mızrağı
Buradaki ek galibiyet: 100 maçta +0.1. Başka hiçbir seçimin buna karşı net bir üstünlüğü yok.
| Seçim | Seçilme | Kazanılan | Ek galibiyet | Süre |
|---|---|---|---|---|
| 16% | 61.0% | +0.6 şans olabilir | 35:29 | |
| 15% | 61.4% | +1.1 şans olabilir | 34:57 | |
| 14% | 55.4% | +0.1 şans olabilir | 34:39 |
Eşya 6Koruyucu Melek
| Seçim | Seçilme | Kazanılan | Süre |
|---|---|---|---|
| 15% | - | 40:02 | |
| 10% | - | 37:06 | |
| 7% | - | 41:52 | |
| 7% | - | 42:04 | |
| 7% | - | 40:11 |
Ana rünYenilmez
Buradaki ek galibiyet: 100 maçta +1.7. Başka hiçbir seçimin buna karşı net bir üstünlüğü yok.
| Seçim | Seçilme | Kazanılan | Ek galibiyet |
|---|---|---|---|
| 63% | 52.9% | +1.7 şans olabilir | |
| 16% | 52.3% | -0.7 net fark | |
| 9% | 50.5% | -1.8 net fark | |
| 6% | 51.9% | -0.6 şans olabilir | |
| 3% | 49.2% | -1.0 şans olabilir | |
| 2% | 48.3% | -3.3 net fark | |
| <1% | 46.8% | -2.3 şans olabilir |
Ana sıra 1Zafer
Buradaki ek galibiyet: 100 maçta +1.8. Başka hiçbir seçimin buna karşı net bir üstünlüğü yok.
| Seçim | Seçilme | Kazanılan | Ek galibiyet |
|---|---|---|---|
| 83% | 52.6% | +1.8 şans olabilir | |
| 8% | 50.4% | -2.1 net fark | |
| 4% | 52.5% | -0.5 şans olabilir | |
| 2% | 49.0% | -1.8 şans olabilir | |
| 1% | 53.1% | -0.5 şans olabilir | |
| 1% | 50.2% | -3.7 net fark | |
| 1% | 52.5% | -1.5 şans olabilir |
Ana sıra 2Efsane: Çeviklik
Buradaki ek galibiyet: 100 maçta +1.9. Başka hiçbir seçimin buna karşı net bir üstünlüğü yok.
| Seçim | Seçilme | Kazanılan | Ek galibiyet |
|---|---|---|---|
| 81% | 52.7% | +1.9 şans olabilir | |
| 9% | 50.7% | -1.9 net fark | |
| 3% | 49.4% | -1.4 şans olabilir | |
| 3% | 54.9% | +0.2 şans olabilir | |
| 2% | 51.7% | -2.8 net fark | |
| 1% | 50.2% | -1.3 şans olabilir | |
| 1% | 46.2% | -2.4 şans olabilir | |
| <1% | 46.3% | -2.6 şans olabilir |
Ana sıra 3Son Direniş
Buradaki ek galibiyet: 100 maçta +2.4. Başka hiçbir seçimin buna karşı net bir üstünlüğü yok.
| Seçim | Seçilme | Kazanılan | Ek galibiyet |
|---|---|---|---|
| 81% | 52.8% | +2.4 şans olabilir | |
| 9% | 50.7% | -1.6 net fark | |
| 3% | 50.5% | -1.8 net fark | |
| 2% | 49.4% | -1.8 net fark | |
| 2% | 56.4% | +1.8 şans olabilir | |
| 1% | 42.4% | -5.4 net fark | |
| 1% | 44.0% | -4.4 net fark |
İkincil yolAzim
Buradaki ek galibiyet: 100 maçta +2.2. Başka hiçbir seçimin buna karşı net bir üstünlüğü yok.
| Seçim | Seçilme | Kazanılan | Ek galibiyet |
|---|---|---|---|
| 85% | 52.7% | +2.2 şans olabilir | |
| 13% | 50.8% | -1.5 net fark | |
| 1% | 46.4% | -0.7 şans olabilir | |
| 1% | 58.3% | -1.4 şans olabilir |
İkincil rünlerKalkan Darbesi + İkinci Şans
Kalkan Darbesi + İkinci Şans: en çok seçilenden (Gözü Kara + İkinci Şans) daha sık kazanıyor. 100 maçta +2.5, en çok seçilende -1.8. Fark net.
| Seçim | Seçilme | Kazanılan | Ek galibiyet |
|---|---|---|---|
| 57% | 52.0% | -1.8 şans olabilir | |
| 18% | 54.3% | +2.5 net fark | |
| 5% | 56.8% | +1.2 net fark | |
| 5% | 55.9% | +1.4 net fark | |
| 3% | 52.1% | +0.5 şans olabilir | |
| 2% | 50.7% | -0.9 şans olabilir | |
| 2% | 53.5% | +1.0 şans olabilir | |
| 1% | 47.4% | -2.3 şans olabilir |
Saldırı parçasıSaldırı Hızı
Buradaki ek galibiyet: 100 maçta +0.2. Başka hiçbir seçimin buna karşı net bir üstünlüğü yok.
| Seçim | Seçilme | Kazanılan | Ek galibiyet |
|---|---|---|---|
| 93% | 52.3% | +0.2 şans olabilir | |
| 6% | 53.5% | +0.1 şans olabilir | |
| 1% | 47.2% | -1.7 şans olabilir |
Esnek parçaZamanla Can Artışı
Zamanla Can Artışı: en çok seçilenden (Değişken Kuvvet) daha sık kazanıyor. 100 maçta +0.8, en çok seçilende -0.9. Şans olabilir.
| Seçim | Seçilme | Kazanılan | Ek galibiyet |
|---|---|---|---|
| 95% | 52.3% | -0.9 şans olabilir | |
| 3% | 52.1% | +0.7 şans olabilir | |
| 2% | 52.7% | +0.8 şans olabilir |
Savunma parçasıCan
Can: en çok seçilenden (Zamanla Can Artışı) daha sık kazanıyor. 100 maçta +0.2, en çok seçilende -0.1. Şans olabilir.
| Seçim | Seçilme | Kazanılan | Ek galibiyet |
|---|---|---|---|
| 86% | 52.3% | -0.1 şans olabilir | |
| 10% | 53.1% | +0.2 şans olabilir | |
| 5% | 50.7% | 0.0 şans olabilir |
QWE
YeteneklerQ > W > E
Buradaki ek galibiyet: 100 maçta +4.0. Başka hiçbir seçimin buna karşı net bir üstünlüğü yok.
| Seçim | Seçilme | Kazanılan | Ek galibiyet |
|---|---|---|---|
| QWEQ + W + E | 81% | 53.2% | +4.0 şans olabilir |
| WQEW + Q + E | 13% | 49.6% | -3.0 net fark |
| QEWQ + E + W | 4% | 48.2% | -3.5 net fark |
| WEQW + E + Q | 2% | 43.3% | -6.2 net fark |
| EWQE + W + Q | <1% | 52.0% | -2.6 net fark |
Seviye 1-18
- 1E
- 2Q
- 3Q
- 4Q
- 5Q
- 6R
- 7Q
- 8W
- 9W
- 10W
- 11R
- 12W
- 13W
- 14E
- 15E
- 16R
- 17E
- 18E
Önce Q: 53.4% galibiyet. Önce W: 49.5% galibiyet (dengeli).
- E
- Q
- Q
- Q
- Q
- R
- Q
- W
- W
- W
- R
- W
- W
- E
- E
- R
- E
- E
BüyülerSıçra + Tutuştur
Buradaki ek galibiyet: 100 maçta +2.6. Başka hiçbir seçimin buna karşı net bir üstünlüğü yok.
| Seçim | Seçilme | Kazanılan | Ek galibiyet |
|---|---|---|---|
| 80% | 53.0% | +2.6 şans olabilir | |
| 9% | 48.2% | -3.3 net fark | |
| 6% | 50.9% | -0.7 net fark | |
| 5% | 52.4% | -0.6 net fark | |
| <1% | 39.6% | -3.3 net fark |
- galibiyet
- 64.3%
- maç
- 1,141
- Kazanma etkisi
- +3.3
- Seçilme oranı
- 5.3%
Başlangıç eşyalarıDoran'ın Kılıcı + Can İksiri
Her zamanki seçim: bu build'in oyuncuları burada anlaşamıyor.
| Seçim | Seçilme | Kazanılan | Ek galibiyet |
|---|---|---|---|
| 53% | 54.5% | +2.8 şans olabilir | |
| 35% | 49.7% | -2.6 net fark | |
| 9% | 53.0% | -0.2 net fark | |
| 1% | 51.1% | -0.3 şans olabilir | |
| 1% | 49.7% | -1.4 net fark | |
| <1% | 50.7% | -4.0 net fark |
ÇizmeAtiklik Çizmeleri
| Seçim | Seçilme | Kazanılan |
|---|---|---|
| 100% | 64.3% |
Eşya 1Hızkesen
| Seçim | Seçilme | Kazanılan |
|---|---|---|
| 99% | 64.3% | |
| 1% | 66.7% |
Eşya 2Savaş Beyinin Kanzırhı
| Seçim | Seçilme | Kazanılan |
|---|---|---|
| 99% | 64.3% |
Eşya 3Sterak'ın Güvencesi
| Seçim | Seçilme | Kazanılan |
|---|---|---|
| 38% | 68.3% | |
| 26% | 67.3% | |
| 19% | 62.8% | |
| 5% | 65.0% | |
| 5% | 71.1% |
Eşya 4Warmog'un Zırhı
| Seçim | Seçilme | Kazanılan |
|---|---|---|
| 23% | 59.8% | |
| 15% | 69.0% | |
| 11% | 65.9% | |
| 7% | 63.0% | |
| 2% | 55.6% |
Eşya 5Shojin'in Mızrağı
| Seçim | Seçilme | Kazanılan |
|---|---|---|
| 19% | 43.5% | |
| 13% | 68.8% | |
| 5% | 83.3% | |
| 3% | 50.0% | |
| 3% | 50.0% |
Eşya 6Koruyucu Melek
Her zamanki seçim: bu build'in oyuncuları burada anlaşamıyor.
| Seçim | Seçilme | Kazanılan | Süre |
|---|---|---|---|
| 15% | - | 40:02 | |
| 10% | - | 37:06 | |
| 7% | - | 41:52 | |
| 7% | - | 42:04 | |
| 7% | - | 40:11 |
Ana rünYenilmez
| Seçim | Seçilme | Kazanılan |
|---|---|---|
| 45% | 64.7% |
Ana sıra 1Zafer
| Seçim | Seçilme | Kazanılan |
|---|---|---|
| 45% | 64.7% |
Ana sıra 2Efsane: Çeviklik
| Seçim | Seçilme | Kazanılan |
|---|---|---|
| 45% | 64.7% |
Ana sıra 3Son Direniş
| Seçim | Seçilme | Kazanılan |
|---|---|---|
| 45% | 64.7% |
İkincil yolAzim
| Seçim | Seçilme | Kazanılan |
|---|---|---|
| 45% | 64.7% |
Saldırı parçasıSaldırı Hızı
| Seçim | Seçilme | Kazanılan |
|---|---|---|
| 45% | 64.7% |
Esnek parçaDeğişken Kuvvet
| Seçim | Seçilme | Kazanılan |
|---|---|---|
| 45% | 64.7% |
Savunma parçasıZamanla Can Artışı
| Seçim | Seçilme | Kazanılan |
|---|---|---|
| 45% | 64.7% |
QWE
YeteneklerQ > W > E
| Seçim | Seçilme | Kazanılan | Ek galibiyet |
|---|---|---|---|
| QWEQ + W + E | 81% | 53.2% | +4.0 şans olabilir |
| WQEW + Q + E | 13% | 49.6% | -3.0 net fark |
| QEWQ + E + W | 4% | 48.2% | -3.5 net fark |
| WEQW + E + Q | 2% | 43.3% | -6.2 net fark |
| EWQE + W + Q | <1% | 52.0% | -2.6 net fark |
- E
- Q
- Q
- Q
- Q
- R
- Q
- W
- W
- W
- R
- W
- W
- E
- E
- R
- E
- E
BüyülerSıçra + Tutuştur
| Seçim | Seçilme | Kazanılan | Ek galibiyet |
|---|---|---|---|
| 80% | 53.0% | +2.6 şans olabilir | |
| 9% | 48.2% | -3.3 net fark | |
| 6% | 50.9% | -0.7 net fark | |
| 5% | 52.4% | -0.6 net fark | |
| <1% | 39.6% | -3.3 net fark |
Sett Orman build
Yama 16.21- galibiyet
- 48.0%
- maç
- 15,776
- Kazanma etkisi
- -1.8
- Seçilme oranı
- 0.1%
Başlangıç eşyalarıYelgezer Yavrusu
Yelgezer Yavrusu: en çok seçilenden (Yelgezer Yavrusu + Can İksiri) daha sık kazanıyor. 100 maçta +1.9, en çok seçilende -0.8. Fark net.
| Seçim | Seçilme | Kazanılan | Ek galibiyet |
|---|---|---|---|
| 32% | 46.8% | -0.8 şans olabilir | |
| 27% | 48.8% | +1.9 net fark | |
| 16% | 47.9% | -1.2 şans olabilir | |
| 11% | 49.0% | +0.7 şans olabilir | |
| 8% | 45.4% | -0.8 şans olabilir | |
| 6% | 47.5% | -0.4 şans olabilir |
ÇizmeMerkür'ün Adımları
Merkür'ün Adımları: en çok seçilenden (Atiklik Çizmeleri) daha sık kazanıyor. 100 maçta +1.6, en çok seçilende -1.2. Fark net.
| Seçim | Seçilme | Kazanılan | Ek galibiyet | Süre |
|---|---|---|---|---|
| 54% | 49.0% | -1.2 şans olabilir | 12:40 | |
| 24% | 46.7% | +0.7 şans olabilir | 15:04 | |
| 16% | 48.3% | +1.6 net fark | 15:05 | |
| 3% | 45.7% | -3.0 şans olabilir | 13:05 |
Çoğunlukla AD takıma karşı
| Seçim | Seçilme | Kazanılan | Sonuç |
|---|---|---|---|
| 39% | 47.0% | en çok alınan | |
| 27% | 49.4% | dengeli | |
| 5% | 46.8% | dengeli | |
| 2% | 58.0% | dengeli |
Çoğunlukla AP takıma karşı
| Seçim | Seçilme | Kazanılan | Sonuç |
|---|---|---|---|
| 43% | 53.5% | en çok alınan | |
| 25% | 46.4% | dengeli | |
| 7% | 40.7% | dengeli | |
| 2% | 46.7% | yeterli maç yok |
Bir hasar türüne karşı daha çok alınanlar
| Seçim | AD takım | AP takım |
|---|---|---|
| 27% | 7% | |
| 5% | 25% | |
| 39% | 43% |
Eşya 1Hızkesen
Buradaki ek galibiyet: 100 maçta +2.4. Başka hiçbir seçimin buna karşı net bir üstünlüğü yok.
| Seçim | Seçilme | Kazanılan | Ek galibiyet | Süre |
|---|---|---|---|---|
| 65% | 48.6% | +2.4 şans olabilir | 12:20 | |
| 11% | 44.5% | -2.7 net fark | 12:38 | |
| 6% | 48.2% | -0.6 net fark | 11:47 | |
| 3% | 49.0% | -1.9 net fark | 12:23 | |
| 3% | 46.6% | -2.6 net fark | 10:37 | |
| 2% | 51.1% | -1.0 şans olabilir | ||
| 2% | 39.7% | -3.3 net fark | ||
| 1% | 51.7% | +1.3 şans olabilir |
Birlikte tamamlanan
| Seçim | Seçilme | maç |
|---|---|---|
| 22% | 1,578 | |
| 14% | 1,025 | |
| 5% | 346 | |
| 5% | 321 |
Eşya 2Savaş Beyinin Kanzırhı
Buradaki ek galibiyet: 100 maçta +2.0. Başka hiçbir seçimin buna karşı net bir üstünlüğü yok.
| Seçim | Seçilme | Kazanılan | Ek galibiyet | Süre |
|---|---|---|---|---|
| 42% | 50.2% | +2.0 şans olabilir | 21:15 | |
| 18% | 50.0% | +0.9 şans olabilir | 20:47 | |
| 9% | 47.9% | -1.4 şans olabilir | 21:13 | |
| 5% | 50.2% | -0.7 şans olabilir | 20:36 | |
| 4% | 50.5% | +1.9 şans olabilir | 21:09 | |
| 3% | 51.0% | -2.1 şans olabilir | ||
| 3% | 42.9% | güvenmek için fazla büyük | ||
| 2% | 52.1% | -1.8 şans olabilir |
Birlikte tamamlanan
| Seçim | Seçilme | maç |
|---|---|---|
| 22% | 1,578 | |
| 14% | 1,025 | |
| 5% | 346 | |
| 5% | 321 |
Eşya 3Warmog'un Zırhı
Warmog'un Zırhı, daha çok kazanan dizilimin parçası: 100 maçta +4.1, oyuncuların çoğunun tamamladığı dizilimde +1.6.
| Seçim | Seçilme | Kazanılan | Ek galibiyet | Süre |
|---|---|---|---|---|
| 27% | 53.4% | +0.8 şans olabilir | 27:17 | |
| 24% | 57.0% | +1.2 şans olabilir | 27:09 | |
| 13% | 53.3% | +0.3 şans olabilir | 27:08 | |
| 4% | 58.1% | +2.4 şans olabilir | 27:25 | |
| 4% | 58.8% | -0.2 şans olabilir | 26:31 | |
| 3% | 52.0% | -1.6 şans olabilir | ||
| 3% | 55.2% | -1.2 şans olabilir | ||
| 2% | 49.3% | güvenmek için fazla büyük |
Birlikte tamamlanan
| Seçim | Seçilme | maç |
|---|---|---|
| 22% | 1,578 | |
| 14% | 1,025 | |
| 5% | 346 | |
| 5% | 321 |
Eşya 4Sterak'ın Güvencesi
Sterak'ın Güvencesi: en çok seçilenden (Kara Balta) daha sık kazanıyor. 100 maçta +2.8, en çok seçilende 0.0. Şans olabilir.
| Seçim | Seçilme | Kazanılan | Ek galibiyet | Süre |
|---|---|---|---|---|
| 22% | 60.5% | +2.8 şans olabilir | 32:19 | |
| 16% | 58.9% | 0.0 şans olabilir | 32:45 | |
| 10% | 59.7% | +0.4 şans olabilir | 32:43 | |
| 9% | 61.4% | 0.0 şans olabilir | 32:03 | |
| 8% | 62.6% | +1.1 şans olabilir | 32:12 | |
| 4% | 50.0% | -1.8 net fark | ||
| 3% | 53.0% | -1.4 net fark |
Eşya 5Shojin'in Mızrağı
| Seçim | Seçilme | Kazanılan | Süre |
|---|---|---|---|
| 31% | 61.0% | 37:26 |
Eşya 6Koruyucu Melek
| Seçim | Seçilme | Kazanılan | Süre |
|---|---|---|---|
| 17% | - | 40:45 | |
| 12% | - | 41:01 | |
| 7% | - | 40:08 | |
| 6% | - | 42:09 | |
| 5% | - | 41:33 |
Ana rünYenilmez
Buradaki ek galibiyet: 100 maçta +2.2. Başka hiçbir seçimin buna karşı net bir üstünlüğü yok.
| Seçim | Seçilme | Kazanılan | Ek galibiyet |
|---|---|---|---|
| 63% | 48.8% | +2.2 şans olabilir | |
| 17% | 47.3% | -0.1 şans olabilir | |
| 7% | 42.9% | -3.2 net fark | |
| 6% | 45.9% | -3.0 net fark | |
| 3% | 47.5% | -3.0 net fark | |
| 2% | 46.4% | -1.2 şans olabilir | |
| 1% | 52.8% | +1.1 şans olabilir | |
| 1% | 40.2% | -1.9 şans olabilir |
Ana sıra 1Zafer
Buradaki ek galibiyet: 100 maçta +3.7. Başka hiçbir seçimin buna karşı net bir üstünlüğü yok.
| Seçim | Seçilme | Kazanılan | Ek galibiyet |
|---|---|---|---|
| 82% | 48.5% | +3.7 şans olabilir | |
| 5% | 46.1% | -3.2 net fark | |
| 5% | 41.8% | -2.3 net fark | |
| 2% | 48.1% | -3.0 net fark | |
| 2% | 42.8% | -5.6 net fark | |
| 1% | 46.1% | -4.1 net fark | |
| 1% | 46.8% | -2.5 net fark | |
| 1% | 48.3% | -1.1 şans olabilir |
Ana sıra 2Efsane: Çeviklik
Buradaki ek galibiyet: 100 maçta +3.4. Başka hiçbir seçimin buna karşı net bir üstünlüğü yok.
| Seçim | Seçilme | Kazanılan | Ek galibiyet |
|---|---|---|---|
| 79% | 48.7% | +3.4 şans olabilir | |
| 6% | 45.3% | -3.2 net fark | |
| 3% | 43.4% | -3.7 net fark | |
| 3% | 42.1% | -2.1 net fark | |
| 3% | 45.7% | -1.0 net fark | |
| 2% | 46.7% | -3.6 net fark | |
| 1% | 41.7% | -4.1 net fark | |
| 1% | 40.4% | -2.7 net fark |
Ana sıra 3Son Direniş
Buradaki ek galibiyet: 100 maçta +3.7. Başka hiçbir seçimin buna karşı net bir üstünlüğü yok.
| Seçim | Seçilme | Kazanılan | Ek galibiyet |
|---|---|---|---|
| 79% | 48.7% | +3.7 şans olabilir | |
| 6% | 45.9% | -2.5 net fark | |
| 3% | 46.1% | -1.6 net fark | |
| 2% | 40.0% | -4.4 net fark | |
| 2% | 43.0% | -1.7 net fark | |
| 2% | 45.0% | -3.2 net fark | |
| 2% | 49.1% | -2.2 net fark | |
| 1% | 42.5% | -3.4 net fark |
İkincil yolAzim
Buradaki ek galibiyet: 100 maçta +1.3. Başka hiçbir seçimin buna karşı net bir üstünlüğü yok.
| Seçim | Seçilme | Kazanılan | Ek galibiyet |
|---|---|---|---|
| 67% | 48.6% | +1.3 şans olabilir | |
| 11% | 46.9% | -1.3 şans olabilir | |
| 9% | 47.1% | -0.3 şans olabilir | |
| 9% | 46.2% | -0.8 şans olabilir | |
| 3% | 43.5% | -1.7 şans olabilir |
İkincil rünlerGözü Kara + Kalkan Darbesi
Gözü Kara + Kalkan Darbesi: en çok seçilenden (Gözü Kara + İkinci Şans) daha sık kazanıyor. 100 maçta +3.4, en çok seçilende -1.3. Fark net.
| Seçim | Seçilme | Kazanılan | Ek galibiyet |
|---|---|---|---|
| 68% | 48.5% | -1.3 şans olabilir | |
| 7% | 50.8% | +2.0 şans olabilir | |
| 4% | 49.5% | +0.9 şans olabilir | |
| 3% | 43.2% | -2.2 şans olabilir | |
| 2% | 57.2% | +3.4 net fark | |
| 2% | 45.1% | -0.6 şans olabilir | |
| 2% | 50.7% | +1.2 şans olabilir | |
| 2% | 48.3% | -1.5 şans olabilir |
Saldırı parçasıSaldırı Hızı
Buradaki ek galibiyet: 100 maçta +1.2. Başka hiçbir seçimin buna karşı net bir üstünlüğü yok.
| Seçim | Seçilme | Kazanılan | Ek galibiyet |
|---|---|---|---|
| 92% | 48.1% | +1.2 şans olabilir | |
| 7% | 46.1% | -0.8 şans olabilir | |
| 1% | 41.1% | -2.4 şans olabilir |
Esnek parçaDeğişken Kuvvet
Buradaki ek galibiyet: 100 maçta +0.8. Başka hiçbir seçimin buna karşı net bir üstünlüğü yok.
| Seçim | Seçilme | Kazanılan | Ek galibiyet |
|---|---|---|---|
| 91% | 48.3% | +0.8 şans olabilir | |
| 7% | 43.9% | -1.1 şans olabilir | |
| 2% | 46.1% | 0.0 şans olabilir |
Savunma parçasıZamanla Can Artışı
Buradaki ek galibiyet: 100 maçta +1.9. Başka hiçbir seçimin buna karşı net bir üstünlüğü yok.
| Seçim | Seçilme | Kazanılan | Ek galibiyet |
|---|---|---|---|
| 88% | 48.3% | +1.9 şans olabilir | |
| 7% | 44.6% | -1.2 şans olabilir | |
| 6% | 45.6% | -1.7 net fark |
QWE
YeteneklerQ > W > E
Buradaki ek galibiyet: 100 maçta +1.3. Başka hiçbir seçimin buna karşı net bir üstünlüğü yok.
| Seçim | Seçilme | Kazanılan | Ek galibiyet |
|---|---|---|---|
| QWEQ + W + E | 83% | 48.3% | +1.3 şans olabilir |
| WQEW + Q + E | 9% | 48.3% | -1.5 şans olabilir |
| QEWQ + E + W | 6% | 47.2% | -1.0 şans olabilir |
| WEQW + E + Q | 1% | 42.4% | -1.9 şans olabilir |
| EQWE + Q + W | 1% | 51.1% | -2.3 şans olabilir |
BüyülerSıçra + Çarp
Buradaki ek galibiyet: 100 maçta +2.0. Başka hiçbir seçimin buna karşı net bir üstünlüğü yok.
| Seçim | Seçilme | Kazanılan | Ek galibiyet |
|---|---|---|---|
| 94% | 48.0% | +2.0 şans olabilir | |
| 5% | 47.5% | -2.0 şans olabilir | |
| 1% | 43.1% | -1.6 şans olabilir |
Sett Bot build
Yama 16.21- galibiyet
- 49.7%
- maç
- 4,476
- Kazanma etkisi
- -0.2
- Seçilme oranı
- 0.0%
Başlangıç eşyalarıDoran'ın Kalkanı + Can İksiri
Buradaki ek galibiyet: 100 maçta +0.7. Başka hiçbir seçimin buna karşı net bir üstünlüğü yok.
| Seçim | Seçilme | Kazanılan | Ek galibiyet |
|---|---|---|---|
| 44% | 51.1% | +0.7 şans olabilir | |
| 41% | 50.6% | +0.3 şans olabilir | |
| 10% | 52.4% | -1.6 şans olabilir |
ÇizmeMerkür'ün Adımları
Merkür'ün Adımları: en çok seçilenden (Atiklik Çizmeleri) daha sık kazanıyor. 100 maçta +2.2, en çok seçilende +0.1. Şans olabilir.
| Seçim | Seçilme | Kazanılan | Ek galibiyet | Süre |
|---|---|---|---|---|
| 50% | 51.1% | +0.1 şans olabilir | 11:19 | |
| 29% | 48.8% | -1.2 şans olabilir | 13:41 | |
| 13% | 56.6% | +2.2 şans olabilir | 14:15 | |
| 4% | 49.2% | -1.4 şans olabilir | 12:30 |
Çoğunlukla AD takıma karşı
| Seçim | Seçilme | Kazanılan | Sonuç |
|---|---|---|---|
| 33% | 51.9% | en çok alınan | |
| 28% | 58.5% | dengeli | |
| 5% | 57.9% | yeterli maç yok | |
| 3% | 44.1% | yeterli maç yok |
Çoğunlukla AP takıma karşı
| Seçim | Seçilme | Kazanılan | Sonuç |
|---|---|---|---|
| 37% | 51.1% | en çok alınan | |
| 24% | 55.6% | dengeli | |
| 12% | 44.8% | yeterli maç yok | |
| 2% | 50.0% | yeterli maç yok |
Bir hasar türüne karşı daha çok alınanlar
| Seçim | AD takım | AP takım |
|---|---|---|
| 5% | 24% | |
| 28% | 12% |
Eşya 1Hızkesen
Buradaki ek galibiyet: 100 maçta +1.0. Başka hiçbir seçimin buna karşı net bir üstünlüğü yok.
| Seçim | Seçilme | Kazanılan | Ek galibiyet | Süre |
|---|---|---|---|---|
| 80% | 51.5% | +1.0 şans olabilir | 12:22 | |
| 7% | 50.4% | +0.4 şans olabilir | 11:12 | |
| 2% | 56.0% | -0.6 şans olabilir | 12:37 |
Birlikte tamamlanan
| Seçim | Seçilme | maç |
|---|---|---|
| 23% | 520 | |
| 18% | 414 | |
| 9% | 208 | |
| 6% | 125 |
Eşya 2Kara Balta
Buradaki ek galibiyet: 100 maçta +1.6. Başka hiçbir seçimin buna karşı net bir üstünlüğü yok.
| Seçim | Seçilme | Kazanılan | Ek galibiyet | Süre |
|---|---|---|---|---|
| 39% | 53.2% | +0.4 şans olabilir | 20:02 | |
| 23% | 51.9% | +1.6 şans olabilir | 19:54 | |
| 7% | 48.6% | -2.7 şans olabilir | 18:53 | |
| 6% | 52.9% | +0.7 şans olabilir | 20:09 | |
| 4% | 52.7% | -2.7 şans olabilir | 19:33 | |
| 3% | 54.3% | -1.9 şans olabilir | ||
| 3% | 54.3% | -0.2 şans olabilir | ||
| 2% | 46.1% | -2.1 şans olabilir |
Birlikte tamamlanan
| Seçim | Seçilme | maç |
|---|---|---|
| 23% | 520 | |
| 18% | 414 | |
| 9% | 208 | |
| 6% | 125 |
Eşya 3Sterak'ın Güvencesi
Sterak'ın Güvencesi, daha çok kazanan dizilimin parçası: 100 maçta +3.9, oyuncuların çoğunun tamamladığı dizilimde +2.3.
| Seçim | Seçilme | Kazanılan | Ek galibiyet | Süre |
|---|---|---|---|---|
| 34% | 56.3% | +0.2 şans olabilir | 25:35 | |
| 20% | 55.8% | +1.5 şans olabilir | 25:42 | |
| 12% | 51.8% | -0.9 şans olabilir | 25:54 | |
| 6% | 58.3% | +0.6 şans olabilir | 25:02 | |
| 5% | 61.9% | -1.0 şans olabilir | 24:55 | |
| 4% | 53.8% | -0.9 şans olabilir |
Birlikte tamamlanan
| Seçim | Seçilme | maç |
|---|---|---|
| 23% | 520 | |
| 18% | 414 | |
| 9% | 208 | |
| 6% | 125 |
Eşya 4Savaş Beyinin Kanzırhı
Savaş Beyinin Kanzırhı: en çok seçilenden (Sterak'ın Güvencesi) daha sık kazanıyor. 100 maçta -0.3, en çok seçilende +0.9. Şans olabilir.
| Seçim | Seçilme | Kazanılan | Ek galibiyet | Süre |
|---|---|---|---|---|
| 26% | 52.8% | +0.9 şans olabilir | 30:04 | |
| 14% | 56.3% | -1.2 şans olabilir | 30:32 | |
| 12% | 64.8% | +0.1 şans olabilir | 29:39 | |
| 10% | 56.2% | -0.3 şans olabilir | 30:50 | |
| 10% | 62.5% | -0.9 şans olabilir | 29:44 |
Eşya 5Shojin'in Mızrağı
| Seçim | Seçilme | Kazanılan | Süre |
|---|---|---|---|
| 25% | 54.1% | 34:30 |
Eşya 6Warmog'un Zırhı
| Seçim | Seçilme | Kazanılan | Süre |
|---|---|---|---|
| 19% | - | 37:17 | |
| 11% | - | 38:42 | |
| 8% | - | 40:03 | |
| 8% | - | 37:20 | |
| 6% | - | 37:13 |
Ana rünAyağı Çabuk
Ayağı Çabuk: en çok seçilenden (Yenilmez) daha sık kazanıyor. 100 maçta +2.0, en çok seçilende +0.5. Şans olabilir.
| Seçim | Seçilme | Kazanılan | Ek galibiyet |
|---|---|---|---|
| 57% | 51.5% | +0.5 şans olabilir | |
| 18% | 50.9% | +1.5 şans olabilir | |
| 9% | 44.1% | -4.1 şans olabilir | |
| 9% | 50.3% | -2.2 şans olabilir | |
| 3% | 52.4% | +2.0 şans olabilir | |
| 2% | 57.1% | 0.0 şans olabilir |
Ana sıra 1Zafer
Buradaki ek galibiyet: 100 maçta +3.3. Başka hiçbir seçimin buna karşı net bir üstünlüğü yok.
| Seçim | Seçilme | Kazanılan | Ek galibiyet |
|---|---|---|---|
| 79% | 51.7% | +3.3 şans olabilir | |
| 7% | 50.2% | -3.0 net fark | |
| 7% | 42.9% | -2.0 şans olabilir | |
| 2% | 46.2% | -6.5 net fark | |
| 2% | 45.8% | -1.5 şans olabilir |
Ana sıra 2Efsane: Çeviklik
Buradaki ek galibiyet: 100 maçta +2.8. Başka hiçbir seçimin buna karşı net bir üstünlüğü yok.
| Seçim | Seçilme | Kazanılan | Ek galibiyet |
|---|---|---|---|
| 77% | 51.4% | +2.8 şans olabilir | |
| 8% | 49.9% | -2.4 şans olabilir | |
| 5% | 49.1% | -1.4 şans olabilir | |
| 4% | 38.0% | -5.0 net fark | |
| 3% | 53.6% | +0.1 şans olabilir |
Ana sıra 3Son Direniş
Buradaki ek galibiyet: 100 maçta +3.6. Başka hiçbir seçimin buna karşı net bir üstünlüğü yok.
| Seçim | Seçilme | Kazanılan | Ek galibiyet |
|---|---|---|---|
| 78% | 51.7% | +3.6 şans olabilir | |
| 8% | 49.5% | -3.1 net fark | |
| 5% | 48.9% | -0.7 şans olabilir | |
| 2% | 42.4% | -3.8 net fark | |
| 2% | 34.0% | -5.5 net fark |
İkincil yolAzim
Buradaki ek galibiyet: 100 maçta +1.9. Başka hiçbir seçimin buna karşı net bir üstünlüğü yok.
| Seçim | Seçilme | Kazanılan | Ek galibiyet |
|---|---|---|---|
| 80% | 51.3% | +1.9 şans olabilir | |
| 14% | 50.1% | -1.0 şans olabilir | |
| 3% | 44.8% | -0.1 şans olabilir |
İkincil rünlerKalkan Darbesi + İkinci Şans
Kalkan Darbesi + İkinci Şans: en çok seçilenden (Gözü Kara + İkinci Şans) daha sık kazanıyor. 100 maçta +1.7, en çok seçilende -0.7. Şans olabilir.
| Seçim | Seçilme | Kazanılan | Ek galibiyet |
|---|---|---|---|
| 57% | 50.4% | -0.7 şans olabilir | |
| 23% | 53.7% | +1.7 şans olabilir | |
| 4% | 50.3% | -1.4 şans olabilir |
Saldırı parçasıSaldırı Hızı
Buradaki ek galibiyet: 100 maçta +0.6. Başka hiçbir seçimin buna karşı net bir üstünlüğü yok.
| Seçim | Seçilme | Kazanılan | Ek galibiyet |
|---|---|---|---|
| 88% | 51.0% | +0.6 şans olabilir | |
| 11% | 47.7% | -0.4 şans olabilir |
Esnek parçaHareket Hızı
Hareket Hızı: en çok seçilenden (Değişken Kuvvet) daha sık kazanıyor. 100 maçta +0.6, en çok seçilende +0.2. Şans olabilir.
| Seçim | Seçilme | Kazanılan | Ek galibiyet |
|---|---|---|---|
| 92% | 50.9% | +0.2 şans olabilir | |
| 6% | 48.8% | +0.6 şans olabilir | |
| 2% | 42.4% | -1.5 şans olabilir |
Savunma parçasıSıvışma ve Yavaşlatma Direnci
Sıvışma ve Yavaşlatma Direnci: en çok seçilenden (Zamanla Can Artışı) daha sık kazanıyor. 100 maçta +1.1, en çok seçilende -0.1. Şans olabilir.
| Seçim | Seçilme | Kazanılan | Ek galibiyet |
|---|---|---|---|
| 79% | 51.0% | -0.1 şans olabilir | |
| 13% | 47.9% | -0.8 şans olabilir | |
| 8% | 50.0% | +1.1 şans olabilir |
QWE
YeteneklerQ > W > E
Buradaki ek galibiyet: 100 maçta +0.2. Başka hiçbir seçimin buna karşı net bir üstünlüğü yok.
| Seçim | Seçilme | Kazanılan | Ek galibiyet |
|---|---|---|---|
| QWEQ + W + E | 76% | 50.9% | +0.2 şans olabilir |
| WQEW + Q + E | 17% | 51.8% | -0.1 şans olabilir |
| QEWQ + E + W | 4% | 49.7% | -1.2 şans olabilir |
| WEQW + E + Q | 2% | 51.0% | -1.1 şans olabilir |
Seviye 1-18
- 1E
- 2Q
- 3Q
- 4Q
- 5Q
- 6R
- 7Q
- 8W
- 9W
- 10W
- 11R
- 12W
- 13W
- 14E
- 15E
- 16R
- 17E
- 18E
Önce Q: 59.2% galibiyet. Önce W: 42.3% galibiyet (yeterli maç yok).
- E
- Q
- Q
- Q
- Q
- R
- Q
- W
- W
- W
- R
- W
- W
- E
- E
- R
- E
- E
BüyülerSıçra + Hayalet
Buradaki ek galibiyet: 100 maçta +0.9. Başka hiçbir seçimin buna karşı net bir üstünlüğü yok.
Ustalık+ oyuncuları bunu seçiyor: maçlarının 60% kadarı. Tüm liglerde en çok Sıçra + Tutuştur seçiliyor.
| Seçim | Seçilme | Kazanılan | Ek galibiyet |
|---|---|---|---|
| 57% | 49.7% | -0.1 şans olabilir | |
| 21% | 51.9% | +0.9 şans olabilir | |
| 13% | 52.5% | +0.3 şans olabilir | |
| 5% | 53.8% | -0.9 şans olabilir | |
| 3% | 44.8% | -0.9 şans olabilir |
En iyi Sett oyuncuları
21,084 tanesinin hepsini görTop rolünde normal bir maç
18,583 maçTüm Top şampiyonlarına karşı
- İlk %8 İlk kan 21%
- İlk %12 Hasar / dk 894
- Son %2 Kontrol totemi 0.4
- Kill
- 7.0 İlk %29
- Ölüm
- 7.2 En çok %26
- Asist
- 5.2 Son %39
- Solo kill
- 3.5 İlk %17
- Kill katılımı
- 35% Son %42
- Takım hasarı
- 24% İlk %24
- Farm / dk
- 6.2 Son %24
- Altın / dk
- 411 İlk %43
- Görüş / dk
- 0.74 Son %30
Koridor rakibine karşı
- 5:26 itibarıyla 6. seviye
- 13:21 itibarıyla 11. seviye
Her dakikada ortanca maç
Verilen hasar
Büyü 1% Fiziksel 99%Ölüm nedeni
Fiziksel 56% Büyü 37% Gerçek 7%Destek rolünde normal bir maç
896 maçTüm Destek şampiyonlarına karşı
- İlk %15 İlk kan 12%
- İlk %37 Kill 4.7
- Son %7 Kill katılımı 43%
- Ölüm
- 8.4 En çok %22
- Asist
- 10.0 Son %21
- Solo kill
- 0.7 İlk %38
- Takım hasarı
- 16% Son %48
- Hasar / dk
- 599 İlk %47
- Farm / dk
- 2.0 İlk %37
- Altın / dk
- 346 İlk %43
- Görüş / dk
- 2.09 Son %15
- Kontrol totemi
- 4.2 Son %9
Koridor rakibine karşı
- 8:23 itibarıyla 6. seviye
- 21:25 itibarıyla 11. seviye
Her dakikada ortanca maç
Verilen hasar
Büyü 2% Fiziksel 98%Ölüm nedeni
Fiziksel 57% Büyü 37% Gerçek 6%Mid rolünde normal bir maç
22,747 maç Yama 16.21Tüm Mid şampiyonlarına karşı
- İlk %7 İlk kan 19%
- İlk %23 Solo kill 3.1
- Son %14 Kontrol totemi 0.4
- Kill
- 7.6 İlk %45
- Ölüm
- 7.3 En çok %31
- Asist
- 6.1 Son %37
- Kill katılımı
- 40% Son %27
- Takım hasarı
- 23% İlk %40
- Hasar / dk
- 883 İlk %31
- Farm / dk
- 6.1 Son %42
- Altın / dk
- 419 İlk %43
- Görüş / dk
- 0.65 Son %34
Koridor rakibine karşı
- 5:20 itibarıyla 6. seviye
- 14:58 itibarıyla 11. seviye
Her dakikada ortanca maç
Verilen hasar
Büyü 1% Fiziksel 99%Ölüm nedeni
Fiziksel 56% Büyü 37% Gerçek 7%Bot rolünde normal bir maç
4,436 maç Yama 16.21Tüm Bot şampiyonlarına karşı
- İlk %8 İlk kan 21%
- İlk %22 Solo kill 1.6
- Son %2 Kontrol totemi 0.2
- Kill
- 8.9 İlk %27
- Ölüm
- 8.4 En çok %12
- Asist
- 7.6 Son %49
- Kill katılımı
- 45% Son %43
- Takım hasarı
- 22% İlk %33
- Hasar / dk
- 883 İlk %22
- Farm / dk
- 5.5 Son %25
- Altın / dk
- 443 İlk %45
- Görüş / dk
- 0.61 Son %15
Koridor rakibine karşı
- 7:39 itibarıyla 6. seviye
- 19:04 itibarıyla 11. seviye
Her dakikada ortanca maç
Verilen hasar
Büyü 1% Fiziksel 99%Ölüm nedeni
Fiziksel 57% Büyü 37% Gerçek 6%Eşleşmeler ve takım arkadaşları Sett Top maçlarından.
Eşleşmeler ve takım arkadaşları Sett Top maçlarından.
-
Sett ile Lillia: +3.82 100 maçta galibiyet (aralık 3.17-4.46) · 23,215 maç · Ölçülmüş · Bunun %1 kadarı benzer şampiyonlardan ödünç alındı -
Sett ile Shyvana: +3.32 100 maçta galibiyet (aralık 2.67-3.97) · 23,271 maç · Ölçülmüş · Bunun %1 kadarı benzer şampiyonlardan ödünç alındı -
Sett ile Rammus: +2.94 100 maçta galibiyet (aralık 2.04-3.85) · 11,490 maç · Ölçülmüş · Bunun %2 kadarı benzer şampiyonlardan ödünç alındı
-
Sett ile Qiyana: -6.29 100 maçta galibiyet (aralık -6.89 ile -5.69 arası) · 26,843 maç · Ölçülmüş · Bunun %1 kadarı benzer şampiyonlardan ödünç alındı -
Sett ile Lee Sin: -5.01 100 maçta galibiyet (aralık -5.53 ile -4.50 arası) · 36,949 maç · Ölçülmüş · Bunun %1 kadarı benzer şampiyonlardan ödünç alındı -
Sett ile Rengar: -4.83 100 maçta galibiyet (aralık -5.67 ile -4.00 arası) · 13,673 maç · Ölçülmüş · Bunun %1 kadarı benzer şampiyonlardan ödünç alındı
-
Sett ile Heimerdinger: +2.3 100 maçta galibiyet (aralık 1.0-3.7) · 4,894 maç · Ölçülmüş · Bunun %4 kadarı benzer şampiyonlardan ödünç alındı -
Sett ile Malzahar: +2.29 100 maçta galibiyet (aralık 1.76-2.82) · 34,935 maç · Ölçülmüş · Bunun %1 kadarı benzer şampiyonlardan ödünç alındı -
Sett ile Fizz: +2.17 100 maçta galibiyet (aralık 1.62-2.72) · 32,795 maç · Ölçülmüş · Bunun %1 kadarı benzer şampiyonlardan ödünç alındı
-
Sett ile K'Sante: -8.7 100 maçta galibiyet (aralık -12.5 ile -4.9 arası) · 452 maç · Havuzdan · Bunun %31 kadarı benzer şampiyonlardan ödünç alındı -
Sett ile Urgot: -3.8 100 maçta galibiyet (aralık -7.2 ile -0.4 arası) · 629 maç · Havuzdan · Bunun %24 kadarı benzer şampiyonlardan ödünç alındı -
Sett ile Orianna: -3.58 100 maçta galibiyet (aralık -4.40 ile -2.76 arası) · 14,397 maç · Ölçülmüş · Bunun %1 kadarı benzer şampiyonlardan ödünç alındı
-
Sett ile Kog'Maw: +2.45 100 maçta galibiyet (aralık 1.55-3.35) · 11,765 maç · Ölçülmüş · Bunun %2 kadarı benzer şampiyonlardan ödünç alındı -
Sett ile Ziggs: +1.94 100 maçta galibiyet (aralık 1.11-2.78) · 13,736 maç · Ölçülmüş · Bunun %1 kadarı benzer şampiyonlardan ödünç alındı -
Sett ile Nilah: +1.5 100 maçta galibiyet (aralık 0.1-2.9) · 5,033 maç · Ölçülmüş · Bunun %4 kadarı benzer şampiyonlardan ödünç alındı
-
Sett ile Ezreal: -4.07 100 maçta galibiyet (aralık -4.52 ile -3.62 arası) · 50,314 maç · Ölçülmüş -
Sett ile Corki: -2.8 100 maçta galibiyet (aralık -4.0 ile -1.5 arası) · 5,692 maç · Ölçülmüş · Bunun %3 kadarı benzer şampiyonlardan ödünç alındı -
Sett ile Lucian: -2.08 100 maçta galibiyet (aralık -2.67 ile -1.49 arası) · 28,163 maç · Ölçülmüş · Bunun %1 kadarı benzer şampiyonlardan ödünç alındı
-
Sett ile Zyra: +2.27 100 maçta galibiyet (aralık 1.64-2.90) · 24,593 maç · Ölçülmüş · Bunun %1 kadarı benzer şampiyonlardan ödünç alındı -
Sett ile Taric: +2.2 100 maçta galibiyet (aralık 1.0-3.5) · 5,639 maç · Ölçülmüş · Bunun %3 kadarı benzer şampiyonlardan ödünç alındı -
Sett ile Leona: +2.04 100 maçta galibiyet (aralık 1.54-2.54) · 39,323 maç · Ölçülmüş · Bunun %1 kadarı benzer şampiyonlardan ödünç alındı
-
Sett ile Camille: -3.8 100 maçta galibiyet (aralık -5.4 ile -2.2 arası) · 3,428 maç · Ölçülmüş · Bunun %6 kadarı benzer şampiyonlardan ödünç alındı -
Sett ile Yuumi: -3.42 100 maçta galibiyet (aralık -4.13 ile -2.71 arası) · 19,397 maç · Ölçülmüş · Bunun %1 kadarı benzer şampiyonlardan ödünç alındı -
Sett ile Bard: -3.0 100 maçta galibiyet (aralık -4.0 ile -2.0 arası) · 9,379 maç · Ölçülmüş · Bunun %2 kadarı benzer şampiyonlardan ödünç alındı