League of Legends Fiora için build
Fiora Top build
- galibiyet
- 50.1%
- maç
- 48,629
- Kazanma etkisi
- +0.1
- Seçilme oranı
- 1.7%
Başlangıç eşyalarıDoran'ın Kılıcı + Can İksiri
Buradaki ek galibiyet: 100 maçta +3.0. Başka hiçbir seçimin buna karşı net bir üstünlüğü yok.
| Seçim | Seçilme | Kazanılan | Ek galibiyet |
|---|---|---|---|
| 89% | 50.8% | +3.0 şans olabilir | |
| 10% | 45.4% | -3.0 net fark | |
| <1% | 42.5% | -1.8 net fark | |
| <1% | 47.8% | -3.3 net fark | |
| <1% | 42.4% | -0.2 net fark | |
| <1% | 56.3% | -0.9 net fark | |
| <1% | 46.2% | -3.5 net fark |
ÇizmeMerkür'ün Adımları
Merkür'ün Adımları: en çok seçilenden (Çelik Kaplamalı Çizme) daha sık kazanıyor. 100 maçta +0.3, en çok seçilende 0.0. Şans olabilir.
| Seçim | Seçilme | Kazanılan | Ek galibiyet | Süre |
|---|---|---|---|---|
| 64% | 50.9% | 0.0 şans olabilir | 14:32 | |
| 28% | 51.5% | +0.3 şans olabilir | 15:55 | |
| 5% | 54.7% | -0.2 şans olabilir çoğu zaman önde | 15:39 | |
| 2% | 58.4% | -1.5 net fark çoğu zaman önde | 14:30 | |
| 1% | 58.9% | -0.3 şans olabilir çoğu zaman önde | 15:34 | |
| <1% | 52.1% | -3.5 net fark |
Çoğunlukla AD takıma karşı
| Seçim | Seçilme | Kazanılan | Sonuç |
|---|---|---|---|
| 78% | 52.6% | en çok alınan | |
| 9% | 50.4% | dengeli | |
| 3% | 61.5% | daha çok kazandı | |
| 2% | 57.4% | dengeli |
Çoğunlukla AP takıma karşı
| Seçim | Seçilme | Kazanılan | Sonuç |
|---|---|---|---|
| 62% | 53.9% | en çok alınan | |
| 23% | 49.4% | dengeli | |
| 6% | 51.0% | dengeli | |
| 2% | 62.9% | dengeli |
Bir hasar türüne karşı daha çok alınanlar
| Seçim | AD takım | AP takım |
|---|---|---|
| 78% | 23% | |
| 9% | 62% | |
| 5% | 28% | |
| 47% | 31% | |
| 26% | 29% | |
| 3% | 6% | |
| 6% | 7% |
Eşya 1Vahşi Hydra
Buradaki ek galibiyet: 100 maçta +1.8. Başka hiçbir seçimin buna karşı net bir üstünlüğü yok.
| Seçim | Seçilme | Kazanılan | Ek galibiyet | Süre |
|---|---|---|---|---|
| 93% | 51.0% | +1.8 şans olabilir | 12:37 | |
| 4% | 48.7% | -1.3 net fark | 14:06 | |
| 1% | 45.1% | -2.7 net fark | 11:49 | |
| 1% | 44.6% | -3.1 net fark | 13:25 | |
| <1% | 42.0% | zaten gerideyken alınıyor | 14:35 | |
| <1% | 40.8% | -2.2 net fark | ||
| <1% | 68.8% | zaten öndeyken alınıyor | ||
| <1% | 51.1% | +0.6 şans olabilir |
Birlikte tamamlanan
| Seçim | Seçilme | maç |
|---|---|---|
| 32% | 8,041 | |
| 16% | 4,024 | |
| 7% | 1,699 | |
| 6% | 1,615 |
Eşya 2Üçlü Kuvvet
Buradaki ek galibiyet: 100 maçta +0.2. Başka hiçbir seçimin buna karşı net bir üstünlüğü yok.
| Seçim | Seçilme | Kazanılan | Ek galibiyet | Süre |
|---|---|---|---|---|
| 45% | 54.4% | +0.2 şans olabilir | 21:00 | |
| 26% | 54.1% | -0.2 şans olabilir | 19:58 | |
| 8% | 50.3% | +0.9 şans olabilir | 22:03 | |
| 8% | 55.4% | -1.2 şans olabilir | 20:10 | |
| 4% | 51.9% | -0.3 şans olabilir | 21:34 | |
| 3% | 48.8% | +0.5 şans olabilir | ||
| 1% | 48.3% | -0.3 şans olabilir | ||
| 1% | 58.1% | +0.5 şans olabilir |
Birlikte tamamlanan
| Seçim | Seçilme | maç |
|---|---|---|
| 32% | 8,041 | |
| 16% | 4,024 | |
| 7% | 1,699 | |
| 6% | 1,615 |
Eşya 3Ebedi Açlık
Ebedi Açlık, daha çok kazanan dizilimin parçası: 100 maçta +3.3, oyuncuların çoğunun tamamladığı dizilimde +0.5.
| Seçim | Seçilme | Kazanılan | Ek galibiyet | Süre |
|---|---|---|---|---|
| 51% | 58.1% | +0.9 şans olabilir | 26:33 | |
| 17% | 63.1% | +0.1 şans olabilir | 25:18 | |
| 8% | 55.3% | +0.3 şans olabilir | 26:57 | |
| 7% | 58.0% | -0.6 şans olabilir | 26:10 | |
| 5% | 55.4% | -0.3 şans olabilir | 27:26 | |
| 3% | 58.5% | -0.7 şans olabilir | ||
| 2% | 58.1% | -1.6 şans olabilir | ||
| <1% | 57.6% | +1.5 şans olabilir |
Birlikte tamamlanan
| Seçim | Seçilme | maç |
|---|---|---|
| 32% | 8,041 | |
| 16% | 4,024 | |
| 7% | 1,699 | |
| 6% | 1,615 |
Eşya 4Ölümün Dansı
Ölümün Dansı: burada ölçtüklerimiz içinde en çok galibiyet ekleyen seçim, 100 maçta +0.7. En çok seçilenin (Ebedi Açlık) karşılaştırılacak bir sayısı yok.
| Seçim | Seçilme | Kazanılan | Ek galibiyet | Süre |
|---|---|---|---|---|
| 59% | 68.0% | +0.7 şans olabilir | 30:47 | |
| 17% | 63.8% | -0.2 şans olabilir | 31:19 | |
| 5% | 70.5% | -1.4 şans olabilir | 31:10 |
Eşya 5Koruyucu Melek
Buradaki ek galibiyet: 100 maçta +2.8. Başka hiçbir seçimin buna karşı net bir üstünlüğü yok.
| Seçim | Seçilme | Kazanılan | Ek galibiyet | Süre |
|---|---|---|---|---|
| 21% | 73.0% | -0.7 şans olabilir | 34:40 | |
| 17% | 59.2% | +0.4 şans olabilir | 35:36 | |
| 15% | 72.5% | +2.8 net fark | 35:08 | |
| 10% | 55.1% | +1.1 şans olabilir | 35:39 | |
| 9% | 65.1% | -1.0 şans olabilir | 34:06 |
Eşya 6Shojin'in Mızrağı
| Seçim | Seçilme | Kazanılan | Süre |
|---|---|---|---|
| 19% | - | 39:08 | |
| 10% | - | 38:45 | |
| 9% | - | 38:10 | |
| 8% | - | 41:21 | |
| 7% | - | 40:14 |
Ana rünSaldırıya Devam
Saldırıya Devam: en çok seçilenden (Yenilmez) daha sık kazanıyor. 100 maçta -0.1, en çok seçilende -0.1. Şans olabilir.
| Seçim | Seçilme | Kazanılan | Ek galibiyet |
|---|---|---|---|
| 36% | 50.2% | -0.1 şans olabilir | |
| 26% | 50.0% | -0.1 şans olabilir | |
| 24% | 51.7% | +1.9 net fark | |
| 13% | 47.3% | -2.6 net fark | |
| 1% | 53.9% | +2.6 net fark | |
| <1% | 48.6% | -1.5 şans olabilir | |
| <1% | 51.2% | -4.3 net fark | |
| <1% | 45.5% | -3.5 şans olabilir |
Ana sıra 1Pratik Zekâ
Pratik Zekâ: en çok seçilenden (Zafer) daha sık kazanıyor. 100 maçta +0.2, en çok seçilende -0.2. Şans olabilir.
| Seçim | Seçilme | Kazanılan | Ek galibiyet |
|---|---|---|---|
| 59% | 50.1% | -0.2 şans olabilir | |
| 24% | 51.6% | +1.9 net fark | |
| 12% | 47.4% | -2.6 net fark | |
| 2% | 50.8% | +0.2 şans olabilir | |
| 1% | 50.2% | -0.2 şans olabilir | |
| 1% | 53.6% | +2.6 net fark | |
| <1% | 52.4% | -2.9 net fark | |
| <1% | 51.9% | -2.3 şans olabilir |
Ana sıra 2Efsane: Kan
Efsane: Kan: en çok seçilenden (Efsane: Çeviklik) daha sık kazanıyor. 100 maçta +0.4, en çok seçilende -0.2. Şans olabilir.
| Seçim | Seçilme | Kazanılan | Ek galibiyet |
|---|---|---|---|
| 60% | 50.1% | -0.2 şans olabilir | |
| 14% | 51.4% | +1.1 net fark | |
| 10% | 45.7% | -3.2 net fark | |
| 6% | 52.9% | +1.8 net fark | |
| 5% | 50.9% | +2.2 net fark | |
| 3% | 52.6% | -0.3 şans olabilir | |
| 1% | 49.1% | +0.4 şans olabilir | |
| 1% | 49.6% | -0.1 şans olabilir |
Ana sıra 3Son Darbe
Son Darbe: en çok seçilenden (Son Direniş) daha sık kazanıyor. 100 maçta +1.2, en çok seçilende -0.3. Şans olabilir.
| Seçim | Seçilme | Kazanılan | Ek galibiyet |
|---|---|---|---|
| 58% | 50.0% | -0.3 şans olabilir | |
| 21% | 52.1% | +2.1 net fark | |
| 9% | 45.3% | -3.8 net fark | |
| 2% | 47.4% | -0.9 şans olabilir | |
| 2% | 53.5% | +1.2 şans olabilir | |
| 2% | 53.8% | +1.8 net fark | |
| 2% | 49.1% | +0.2 şans olabilir | |
| 1% | 52.7% | +2.4 net fark |
İkincil yolAzim
Buradaki ek galibiyet: 100 maçta +0.2. Başka hiçbir seçimin buna karşı net bir üstünlüğü yok.
| Seçim | Seçilme | Kazanılan | Ek galibiyet |
|---|---|---|---|
| 40% | 49.9% | +0.2 şans olabilir | |
| 28% | 50.1% | -0.3 şans olabilir | |
| 24% | 50.0% | -0.4 şans olabilir | |
| 5% | 51.9% | +0.8 şans olabilir | |
| 4% | 52.5% | +1.3 şans olabilir |
İkincil rünlerİkinci Şans + Tahrip
İkinci Şans + Tahrip: en çok seçilenden (Gözü Kara + Kemik Zırh) daha sık kazanıyor. 100 maçta +2.0, en çok seçilende -2.2. Fark net.
| Seçim | Seçilme | Kazanılan | Ek galibiyet |
|---|---|---|---|
| 63% | 49.0% | -2.2 şans olabilir | |
| 8% | 50.8% | +0.9 net fark | |
| 8% | 51.8% | +1.8 net fark | |
| 7% | 53.0% | +1.8 net fark | |
| 3% | 50.8% | +1.9 net fark | |
| 2% | 50.8% | +1.1 net fark | |
| 2% | 55.0% | +0.8 net fark | |
| 2% | 49.8% | +2.0 net fark |
Saldırı parçasıDeğişken Kuvvet
Buradaki ek galibiyet: 100 maçta +1.5. Başka hiçbir seçimin buna karşı net bir üstünlüğü yok.
Ustalık+ oyuncuları bunu seçiyor: maçlarının 61% kadarı. Tüm liglerde en çok Saldırı Hızı seçiliyor.
| Seçim | Seçilme | Kazanılan | Ek galibiyet |
|---|---|---|---|
| 61% | 51.0% | +1.5 şans olabilir | |
| 39% | 48.9% | -1.5 net fark | |
| 1% | 47.5% | -1.6 net fark |
Esnek parçaZamanla Can Artışı
Zamanla Can Artışı: en çok seçilenden (Değişken Kuvvet) daha sık kazanıyor. 100 maçta +0.9, en çok seçilende +0.5. Şans olabilir.
| Seçim | Seçilme | Kazanılan | Ek galibiyet |
|---|---|---|---|
| 98% | 50.2% | +0.5 şans olabilir | |
| 1% | 46.6% | -1.1 şans olabilir | |
| 1% | 49.8% | +0.9 şans olabilir |
Savunma parçasıSıvışma ve Yavaşlatma Direnci
Sıvışma ve Yavaşlatma Direnci: en çok seçilenden (Can) daha sık kazanıyor. 100 maçta +1.7, en çok seçilende +1.4. Şans olabilir.
| Seçim | Seçilme | Kazanılan | Ek galibiyet |
|---|---|---|---|
| 62% | 50.9% | +1.4 şans olabilir | |
| 34% | 48.4% | -1.8 net fark | |
| 4% | 55.2% | +1.7 şans olabilir |
QEW
YeteneklerQ > E > W
Buradaki ek galibiyet: 100 maçta +1.5. Başka hiçbir seçimin buna karşı net bir üstünlüğü yok.
| Seçim | Seçilme | Kazanılan | Ek galibiyet |
|---|---|---|---|
| QEWQ + E + W | 96% | 50.4% | +1.5 şans olabilir |
| QWEQ + W + E | 4% | 50.1% | -0.7 net fark |
| EQWE + Q + W | <1% | 43.4% | -6.9 net fark |
| WQEW + Q + E | <1% | 51.3% | -3.4 şans olabilir |
Seviye 1-18
- 1Q
- 2W
- 3E
- 4Q
- 5Q
- 6R
- 7Q
- 8E
- 9Q
- 10E
- 11R
- 12E
- 13E
- 14W
- 15W
- 16R
- 17W
- 18W
Önce Q: 50.6% galibiyet. Önce E: 39.4% galibiyet (dengeli).
- Q
- W
- E
- Q
- Q
- R
- Q
- E
- Q
- E
- R
- E
- E
- W
- W
- R
- W
- W
BüyülerSıçra + Tutuştur
Buradaki ek galibiyet: 100 maçta +2.4. Başka hiçbir seçimin buna karşı net bir üstünlüğü yok.
| Seçim | Seçilme | Kazanılan | Ek galibiyet |
|---|---|---|---|
| 87% | 50.5% | +2.4 şans olabilir | |
| 8% | 47.5% | -3.2 net fark | |
| 3% | 46.6% | -0.5 net fark | |
| 1% | 47.9% | 0.0 net fark | |
| <1% | 47.5% | -2.6 net fark | |
| <1% | 42.2% | -2.9 net fark | |
| <1% | 54.0% | -0.3 şans olabilir | |
| <1% | 59.0% | +0.9 şans olabilir |
Fiora Mid build
Yama 16.21- galibiyet
- 53.2%
- maç
- 7,051
- Kazanma etkisi
- +2.5
- Seçilme oranı
- 0.0%
Başlangıç eşyalarıDoran'ın Kılıcı + Can İksiri
Buradaki ek galibiyet: 100 maçta +1.8. Başka hiçbir seçimin buna karşı net bir üstünlüğü yok.
| Seçim | Seçilme | Kazanılan | Ek galibiyet |
|---|---|---|---|
| 80% | 51.8% | +1.8 şans olabilir | |
| 11% | 52.4% | -1.1 şans olabilir | |
| 5% | 48.3% | -1.3 şans olabilir | |
| 1% | 37.3% | -1.7 şans olabilir | |
| 1% | 50.0% | -1.4 şans olabilir |
ÇizmeAtiklik Çizmeleri
Atiklik Çizmeleri: en çok seçilenden (Merkür'ün Adımları) daha sık kazanıyor. 100 maçta +1.1, en çok seçilende -0.6. Şans olabilir.
| Seçim | Seçilme | Kazanılan | Ek galibiyet | Süre |
|---|---|---|---|---|
| 36% | 50.2% | -0.6 şans olabilir çoğu zaman geride | 14:16 | |
| 32% | 50.9% | +0.2 şans olabilir | 14:28 | |
| 21% | 56.7% | -0.7 şans olabilir çoğu zaman önde | 13:14 | |
| 7% | 59.9% | +1.1 şans olabilir | 13:38 | |
| 2% | 57.5% | -0.4 şans olabilir | 12:02 | |
| 2% | 65.5% | -0.4 şans olabilir |
Çoğunlukla AD takıma karşı
| Seçim | Seçilme | Kazanılan | Sonuç |
|---|---|---|---|
| 42% | 51.9% | en çok alınan | |
| 15% | 58.6% | dengeli | |
| 14% | 47.6% | dengeli | |
| 4% | 66.2% | daha çok kazandı |
Çoğunlukla AP takıma karşı
| Seçim | Seçilme | Kazanılan | Sonuç |
|---|---|---|---|
| 46% | 51.5% | en çok alınan | |
| 15% | 52.4% | dengeli | |
| 7% | 44.7% | yeterli maç yok | |
| 5% | 47.1% | yeterli maç yok |
Bir hasar türüne karşı daha çok alınanlar
| Seçim | AD takım | AP takım |
|---|---|---|
| 42% | 7% | |
| 14% | 46% | |
| 5% | 25% | |
| 38% | 27% | |
| 35% | 30% |
Eşya 1Vahşi Hydra
Buradaki ek galibiyet: 100 maçta +0.8. Başka hiçbir seçimin buna karşı net bir üstünlüğü yok.
| Seçim | Seçilme | Kazanılan | Ek galibiyet | Süre |
|---|---|---|---|---|
| 88% | 52.1% | +0.8 şans olabilir | 11:59 | |
| 6% | 48.5% | -1.0 şans olabilir | 13:01 |
Birlikte tamamlanan
| Seçim | Seçilme | maç |
|---|---|---|
| 22% | 733 | |
| 17% | 569 | |
| 10% | 317 | |
| 4% | 144 |
Eşya 2Üçlü Kuvvet
Buradaki ek galibiyet: 100 maçta 0.0. Başka hiçbir seçimin buna karşı net bir üstünlüğü yok.
| Seçim | Seçilme | Kazanılan | Ek galibiyet | Süre |
|---|---|---|---|---|
| 34% | 54.8% | 0.0 şans olabilir | 20:35 | |
| 30% | 53.0% | -0.4 şans olabilir | 19:28 | |
| 9% | 57.0% | +0.9 şans olabilir | 20:57 | |
| 7% | 55.8% | -1.1 şans olabilir | 20:33 | |
| 5% | 57.7% | -1.9 şans olabilir | 19:39 | |
| 3% | 61.5% | -0.1 şans olabilir çoğu zaman önde | ||
| 3% | 48.0% | -1.7 şans olabilir | ||
| 3% | 59.8% | +1.2 şans olabilir |
Birlikte tamamlanan
| Seçim | Seçilme | maç |
|---|---|---|
| 22% | 733 | |
| 17% | 569 | |
| 10% | 317 | |
| 4% | 144 |
Eşya 3Ebedi Açlık
Ebedi Açlık, daha çok kazanan dizilimin parçası: 100 maçta +2.1, oyuncuların çoğunun tamamladığı dizilimde +0.5.
| Seçim | Seçilme | Kazanılan | Ek galibiyet | Süre |
|---|---|---|---|---|
| 44% | 58.3% | +1.6 şans olabilir | 25:41 | |
| 19% | 63.1% | +1.3 şans olabilir | 24:15 | |
| 8% | 59.6% | -1.0 şans olabilir | 25:39 | |
| 7% | 55.7% | -0.2 şans olabilir | 26:18 | |
| 5% | 51.4% | -3.3 şans olabilir | 26:21 | |
| 4% | 57.3% | -0.2 şans olabilir |
Birlikte tamamlanan
| Seçim | Seçilme | maç |
|---|---|---|
| 22% | 733 | |
| 17% | 569 | |
| 10% | 317 | |
| 4% | 144 |
Eşya 4Ölümün Dansı
Ölümün Dansı: burada ölçtüklerimiz içinde en çok galibiyet ekleyen seçim, 100 maçta +1.1. En çok seçilenin (Ebedi Açlık) karşılaştırılacak bir sayısı yok.
| Seçim | Seçilme | Kazanılan | Ek galibiyet | Süre |
|---|---|---|---|---|
| 63% | 67.7% | +1.1 şans olabilir | 29:30 |
Eşya 5Malmortius'un Ağzı
| Seçim | Seçilme | Kazanılan | Süre |
|---|---|---|---|
| 18% | 58.7% | 33:08 |
Eşya 6Koruyucu Melek
| Seçim | Seçilme | Kazanılan | Süre |
|---|---|---|---|
| 31% | - | 36:47 | |
| 11% | - | 37:56 |
Ana rünSaldırıya Devam
Başka bir rün ağacından bir seçim burada net üstün (100 maçta +3.6), ama ağaç ancak sayfanın tamamıyla değişir.
| Seçim | Seçilme | Kazanılan | Ek galibiyet |
|---|---|---|---|
| 37% | 51.5% | -0.6 şans olabilir | |
| 34% | 55.6% | +3.6 net fark | |
| 19% | 46.9% | -4.7 net fark | |
| 4% | 45.1% | -0.8 şans olabilir | |
| 3% | 55.6% | +1.6 şans olabilir | |
| 2% | 51.7% | -1.4 şans olabilir | |
| 1% | 44.4% | -1.3 şans olabilir |
Ana sıra 1Pratik Zekâ
Pratik Zekâ: en çok seçilenden (Zafer) daha sık kazanıyor. 100 maçta -2.5, en çok seçilende -3.0. Şans olabilir.
| Seçim | Seçilme | Kazanılan | Ek galibiyet |
|---|---|---|---|
| 56% | 50.1% | -3.0 şans olabilir | |
| 34% | 55.1% | +3.4 net fark | |
| 4% | 45.1% | -1.1 şans olabilir | |
| 2% | 54.7% | +1.6 şans olabilir | |
| 1% | 46.2% | -2.5 şans olabilir | |
| 1% | 50.8% | -4.5 şans olabilir |
Ana sıra 2Efsane: Kan
Efsane: Kan: en çok seçilenden (Efsane: Çeviklik) daha sık kazanıyor. 100 maçta -0.2, en çok seçilende -3.5. Şans olabilir.
| Seçim | Seçilme | Kazanılan | Ek galibiyet |
|---|---|---|---|
| 53% | 49.8% | -3.5 şans olabilir | |
| 13% | 54.1% | +1.5 net fark | |
| 11% | 55.2% | +2.9 net fark | |
| 11% | 56.2% | +2.4 net fark | |
| 2% | 48.2% | -0.2 şans olabilir | |
| 2% | 44.0% | -1.6 şans olabilir | |
| 2% | 58.0% | +1.5 şans olabilir | |
| 2% | 57.6% | -1.2 şans olabilir |
Ana sıra 3Biç Devir
Biç Devir: en çok seçilenden (Son Direniş) daha sık kazanıyor. 100 maçta -1.2, en çok seçilende -3.0. Şans olabilir.
| Seçim | Seçilme | Kazanılan | Ek galibiyet |
|---|---|---|---|
| 52% | 50.2% | -3.0 şans olabilir | |
| 29% | 56.5% | +4.3 net fark | |
| 4% | 45.7% | -2.2 şans olabilir | |
| 3% | 45.2% | -2.3 şans olabilir | |
| 2% | 57.1% | +0.7 şans olabilir | |
| 2% | 46.8% | -1.9 şans olabilir | |
| 2% | 53.6% | -1.2 şans olabilir | |
| 2% | 52.7% | -0.6 şans olabilir |
İkincil yolİlham
Başka bir rün ağacından bir seçim burada net üstün (100 maçta +2.2), ama ağaç ancak sayfanın tamamıyla değişir.
| Seçim | Seçilme | Kazanılan | Ek galibiyet |
|---|---|---|---|
| 33% | 49.4% | -3.0 net fark | |
| 32% | 52.1% | +1.2 şans olabilir | |
| 23% | 54.8% | +2.2 şans olabilir | |
| 7% | 54.5% | +0.2 şans olabilir | |
| 6% | 47.7% | -0.6 şans olabilir |
İkincil rünlerOn Parmağında On Marifet + Özel İndirim
On Parmağında On Marifet + Özel İndirim: en çok seçilenden (On Parmağında On Marifet + Peksimet Teslimatı) daha sık kazanıyor. 100 maçta +2.3, en çok seçilende -0.3. Şans olabilir.
| Seçim | Seçilme | Kazanılan | Ek galibiyet |
|---|---|---|---|
| 46% | 51.0% | -0.3 şans olabilir | |
| 29% | 48.6% | -2.7 şans olabilir | |
| 9% | 59.5% | +2.3 şans olabilir |
Saldırı parçasıDeğişken Kuvvet
Buradaki ek galibiyet: 100 maçta +2.9. Başka hiçbir seçimin buna karşı net bir üstünlüğü yok.
| Seçim | Seçilme | Kazanılan | Ek galibiyet |
|---|---|---|---|
| 66% | 53.0% | +2.9 şans olabilir | |
| 32% | 48.7% | -3.3 net fark | |
| 2% | 59.4% | +1.2 şans olabilir |
Esnek parçaHareket Hızı
Hareket Hızı: en çok seçilenden (Değişken Kuvvet) daha sık kazanıyor. 100 maçta +0.3, en çok seçilende -0.3. Şans olabilir.
| Seçim | Seçilme | Kazanılan | Ek galibiyet |
|---|---|---|---|
| 97% | 51.8% | -0.3 şans olabilir | |
| 3% | 49.4% | +0.3 şans olabilir |
Savunma parçasıCan
Buradaki ek galibiyet: 100 maçta +1.6. Başka hiçbir seçimin buna karşı net bir üstünlüğü yok.
| Seçim | Seçilme | Kazanılan | Ek galibiyet |
|---|---|---|---|
| 65% | 52.3% | +1.6 şans olabilir | |
| 27% | 49.6% | -2.4 net fark | |
| 8% | 54.0% | +1.3 şans olabilir |
QEW
YeteneklerQ > E > W
Buradaki ek galibiyet: 100 maçta +4.6. Başka hiçbir seçimin buna karşı net bir üstünlüğü yok.
| Seçim | Seçilme | Kazanılan | Ek galibiyet |
|---|---|---|---|
| QEWQ + E + W | 96% | 52.2% | +4.6 şans olabilir |
| QWEQ + W + E | 4% | 46.1% | -4.4 net fark |
Seviye 1-18
- 1Q
- 2W
- 3E
- 4Q
- 5Q
- 6R
- 7Q
- 8E
- 9Q
- 10E
- 11R
- 12E
- 13E
- 14W
- 15W
- 16R
- 17W
- 18W
Önce Q: 57.4% galibiyet. Önce E: 50.0% galibiyet (yeterli maç yok).
- Q
- W
- E
- Q
- Q
- R
- Q
- E
- Q
- E
- R
- E
- E
- W
- W
- R
- W
- W
BüyülerSıçra + Tutuştur
Buradaki ek galibiyet: 100 maçta +1.0. Başka hiçbir seçimin buna karşı net bir üstünlüğü yok.
| Seçim | Seçilme | Kazanılan | Ek galibiyet |
|---|---|---|---|
| 85% | 51.7% | +1.0 şans olabilir | |
| 7% | 49.0% | -1.8 şans olabilir | |
| 4% | 56.2% | +0.7 şans olabilir |
Fiora Bot build
Yama 16.21- galibiyet
- 54.0%
- maç
- 2,948
- Kazanma etkisi
- +2.4
- Seçilme oranı
- 0.0%
Başlangıç eşyalarıDoran'ın Kılıcı + Can İksiri
Buradaki ek galibiyet: 100 maçta +1.0. Başka hiçbir seçimin buna karşı net bir üstünlüğü yok.
| Seçim | Seçilme | Kazanılan | Ek galibiyet |
|---|---|---|---|
| 75% | 53.6% | +1.0 şans olabilir | |
| 12% | 55.8% | -2.0 şans olabilir | |
| 7% | 59.0% | -0.5 şans olabilir |
ÇizmeAçgözlü Çizmeleri
Açgözlü Çizmeleri: en çok seçilenden (Çelik Kaplamalı Çizme) daha sık kazanıyor. 100 maçta +1.3, en çok seçilende -1.2. Şans olabilir.
| Seçim | Seçilme | Kazanılan | Ek galibiyet | Süre |
|---|---|---|---|---|
| 44% | 52.1% | -1.2 şans olabilir | 15:10 | |
| 29% | 60.7% | +1.3 şans olabilir | 13:36 | |
| 14% | 54.2% | +1.0 şans olabilir | 16:20 | |
| 11% | 63.1% | +0.5 şans olabilir | 13:56 |
Çoğunlukla AD takıma karşı
| Seçim | Seçilme | Kazanılan | Sonuç |
|---|---|---|---|
| 43% | 52.7% | en çok alınan | |
| 18% | 53.2% | dengeli | |
| 6% | 65.8% | yeterli maç yok | |
| 3% | 62.5% | yeterli maç yok |
Çoğunlukla AP takıma karşı
| Seçim | Seçilme | Kazanılan | Sonuç |
|---|---|---|---|
| 28% | 69.1% | en çok alınan | |
| 23% | 55.2% | dengeli | |
| 17% | 46.9% | yeterli maç yok | |
| 7% | 55.0% | yeterli maç yok |
Bir hasar türüne karşı daha çok alınanlar
| Seçim | AD takım | AP takım |
|---|---|---|
| 43% | 17% | |
| 6% | 27% | |
| 3% | 23% | |
| 46% | 35% | |
| 18% | 28% |
Eşya 1Vahşi Hydra
Buradaki ek galibiyet: 100 maçta +1.8. Başka hiçbir seçimin buna karşı net bir üstünlüğü yok.
| Seçim | Seçilme | Kazanılan | Ek galibiyet | Süre |
|---|---|---|---|---|
| 75% | 54.7% | +1.8 şans olabilir | 11:30 | |
| 22% | 56.7% | -0.6 şans olabilir | 10:18 |
Birlikte tamamlanan
| Seçim | Seçilme | Kazanılan | maç |
|---|---|---|---|
| 33% | - | 559 | |
| 14% | 73.7% | 243 | |
| 10% | - | 163 | |
| 6% | - | 108 |
Eşya 2Kibir
Buradaki ek galibiyet: 100 maçta +0.6. Başka hiçbir seçimin buna karşı net bir üstünlüğü yok.
| Seçim | Seçilme | Kazanılan | Ek galibiyet | Süre |
|---|---|---|---|---|
| 38% | 60.3% | +0.6 şans olabilir | 17:22 | |
| 21% | 59.0% | -0.3 şans olabilir | 17:47 | |
| 13% | 50.7% | -0.8 şans olabilir | 19:28 | |
| 12% | 52.8% | -0.8 şans olabilir | 18:01 | |
| 5% | 44.5% | -0.8 şans olabilir | 20:12 |
Birlikte tamamlanan
| Seçim | Seçilme | Kazanılan | maç |
|---|---|---|---|
| 33% | - | 559 | |
| 14% | 73.7% | 243 | |
| 10% | - | 163 | |
| 6% | - | 108 |
Eşya 3Ebedi Açlık
Ebedi Açlık, daha çok kazanan dizilimin parçası: 100 maçta +5.4, oyuncuların çoğunun tamamladığı dizilimde +0.1.
| Seçim | Seçilme | Kazanılan | Ek galibiyet | Süre |
|---|---|---|---|---|
| 52% | 58.9% | +0.2 şans olabilir | 23:48 | |
| 22% | 65.8% | +0.8 şans olabilir | 22:10 | |
| 7% | 57.9% | +1.8 şans olabilir | 24:17 | |
| 5% | 62.3% | -0.7 şans olabilir | 21:54 |
Birlikte tamamlanan
| Seçim | Seçilme | Kazanılan | maç |
|---|---|---|---|
| 33% | - | 559 | |
| 14% | 73.7% | 243 | |
| 10% | - | 163 | |
| 6% | - | 108 |
Eşya 4Ölümün Dansı
| Seçim | Seçilme | Kazanılan | Süre |
|---|---|---|---|
| 65% | 74.3% | 27:05 |
Eşya 5Malmortius'un Ağzı
| Seçim | Seçilme | Kazanılan | Süre |
|---|---|---|---|
| 24% | 59.8% | 31:16 |
Eşya 6Koruyucu Melek
| Seçim | Seçilme | Kazanılan | Süre |
|---|---|---|---|
| 21% | - | 33:43 | |
| 16% | - | 33:34 | |
| 9% | - | 35:11 |
Ana rünKeskin Sağanak
Buradaki ek galibiyet: 100 maçta +1.9. Başka hiçbir seçimin buna karşı net bir üstünlüğü yok.
| Seçim | Seçilme | Kazanılan | Ek galibiyet |
|---|---|---|---|
| 61% | 55.9% | +1.9 şans olabilir | |
| 23% | 53.9% | -1.5 şans olabilir | |
| 10% | 53.7% | -2.5 şans olabilir | |
| 4% | 62.7% | +0.4 şans olabilir |
Ana sıra 1Ani Darbe
Buradaki ek galibiyet: 100 maçta +1.8. Başka hiçbir seçimin buna karşı net bir üstünlüğü yok.
| Seçim | Seçilme | Kazanılan | Ek galibiyet |
|---|---|---|---|
| 59% | 55.6% | +1.8 şans olabilir | |
| 33% | 53.7% | -2.1 şans olabilir |
Ana sıra 2Derin Totem
Derin Totem: en çok seçilenden (Altıncı His) daha sık kazanıyor. 100 maçta +0.8, en çok seçilende +0.4. Şans olabilir.
| Seçim | Seçilme | Kazanılan | Ek galibiyet |
|---|---|---|---|
| 32% | 53.3% | -2.7 şans olabilir | |
| 31% | 56.3% | +0.4 şans olabilir | |
| 17% | 56.2% | +0.6 şans olabilir | |
| 13% | 53.6% | +0.8 şans olabilir |
Ana sıra 3Hazine Avcısı
Buradaki ek galibiyet: 100 maçta +1.8. Başka hiçbir seçimin buna karşı net bir üstünlüğü yok.
| Seçim | Seçilme | Kazanılan | Ek galibiyet |
|---|---|---|---|
| 53% | 55.4% | +1.8 şans olabilir | |
| 31% | 53.8% | -1.6 şans olabilir | |
| 5% | 57.7% | -1.7 şans olabilir | |
| 4% | 57.6% | -1.1 şans olabilir |
İkincil yolİlham
Buradaki ek galibiyet: 100 maçta +1.7. Başka hiçbir seçimin buna karşı net bir üstünlüğü yok.
| Seçim | Seçilme | Kazanılan | Ek galibiyet |
|---|---|---|---|
| 49% | 58.1% | +1.7 şans olabilir | |
| 18% | 53.8% | -0.9 şans olabilir | |
| 18% | 49.2% | -3.1 net fark | |
| 9% | 51.4% | -0.2 şans olabilir | |
| 7% | 57.1% | +1.8 şans olabilir |
İkincil rünlerOn Parmağında On Marifet + Özel İndirim
Buradaki ek galibiyet: 100 maçta +3.1. Başka hiçbir seçimin buna karşı net bir üstünlüğü yok.
| Seçim | Seçilme | Kazanılan | Ek galibiyet |
|---|---|---|---|
| 55% | 58.1% | +3.1 şans olabilir | |
| 17% | 57.5% | -1.7 şans olabilir | |
| 12% | 52.9% | güvenmek için fazla büyük |
Saldırı parçasıDeğişken Kuvvet
Buradaki ek galibiyet: 100 maçta +1.9. Başka hiçbir seçimin buna karşı net bir üstünlüğü yok.
| Seçim | Seçilme | Kazanılan | Ek galibiyet |
|---|---|---|---|
| 77% | 55.5% | +1.9 şans olabilir | |
| 23% | 53.5% | -1.9 şans olabilir |
Esnek parçaDeğişken Kuvvet
Buradaki ek galibiyet: 100 maçta -1.0. Başka hiçbir seçimin buna karşı net bir üstünlüğü yok.
| Seçim | Seçilme | Kazanılan | Ek galibiyet |
|---|---|---|---|
| 97% | 55.1% | -1.0 şans olabilir |
Savunma parçasıSıvışma ve Yavaşlatma Direnci
Sıvışma ve Yavaşlatma Direnci: en çok seçilenden (Can) daha sık kazanıyor. 100 maçta +0.9, en çok seçilende +0.7. Şans olabilir.
| Seçim | Seçilme | Kazanılan | Ek galibiyet |
|---|---|---|---|
| 70% | 55.3% | +0.7 şans olabilir | |
| 21% | 53.9% | -1.4 şans olabilir | |
| 9% | 56.5% | +0.9 şans olabilir |
QEW
YeteneklerQ > E > W
Buradaki ek galibiyet: 100 maçta +1.8. Başka hiçbir seçimin buna karşı net bir üstünlüğü yok.
| Seçim | Seçilme | Kazanılan | Ek galibiyet |
|---|---|---|---|
| QEWQ + E + W | 95% | 55.8% | +1.8 şans olabilir |
| QWEQ + W + E | 4% | 58.9% | -1.8 şans olabilir |
Seviye 1-18
- 1Q
- 2W
- 3E
- 4Q
- 5Q
- 6R
- 7Q
- 8E
- 9Q
- 10E
- 11R
- 12E
- 13E
- 14W
- 15W
- 16R
- 17W
- 18W
- Q
- W
- E
- Q
- Q
- R
- Q
- E
- Q
- E
- R
- E
- E
- W
- W
- R
- W
- W
BüyülerSıçra + Bariyer
Sıçra + Bariyer: en çok seçilenden (Sıçra + Tutuştur) daha sık kazanıyor. 100 maçta +1.5, en çok seçilende -2.1. Şans olabilir.
| Seçim | Seçilme | Kazanılan | Ek galibiyet |
|---|---|---|---|
| 37% | 55.0% | -2.1 şans olabilir | |
| 36% | 56.5% | +1.5 şans olabilir | |
| 17% | 54.7% | +1.2 şans olabilir | |
| 5% | 55.0% | +0.3 şans olabilir | |
| 3% | 45.8% | -2.0 şans olabilir |
Fiora Destek build
Yama 16.21- galibiyet
- 46.2%
- maç
- 2,471
- Kazanma etkisi
- -2.1
- Seçilme oranı
- 0.0%
Başlangıç eşyalarıCan İksiri x2 + Dünya Atlası
Buradaki ek galibiyet: 100 maçta +1.6. Başka hiçbir seçimin buna karşı net bir üstünlüğü yok.
| Seçim | Seçilme | Kazanılan | Ek galibiyet |
|---|---|---|---|
| 84% | 46.0% | +1.6 şans olabilir | |
| 8% | 57.0% | -0.7 şans olabilir | |
| 4% | 43.5% | -1.2 şans olabilir |
ÇizmeMerkür'ün Adımları
Merkür'ün Adımları: en çok seçilenden (Çelik Kaplamalı Çizme) daha sık kazanıyor. 100 maçta +0.7, en çok seçilende +0.3. Şans olabilir.
| Seçim | Seçilme | Kazanılan | Ek galibiyet | Süre |
|---|---|---|---|---|
| 51% | 46.6% | +0.3 şans olabilir | 15:42 | |
| 22% | 54.7% | -0.3 şans olabilir | 14:48 | |
| 17% | 47.7% | +0.7 şans olabilir | 17:20 |
Çoğunlukla AD takıma karşı
| Seçim | Seçilme | Kazanılan | Sonuç |
|---|---|---|---|
| 49% | 44.0% | en çok alınan | |
| 12% | 59.7% | daha çok kazandı | |
| 7% | 51.4% | yeterli maç yok | |
| 2% | 50.0% | yeterli maç yok |
Çoğunlukla AP takıma karşı
| Seçim | Seçilme | Kazanılan | Sonuç |
|---|---|---|---|
| 28% | 55.7% | en çok alınan | |
| 18% | 50.0% | yeterli maç yok | |
| 12% | 59.3% | yeterli maç yok | |
| 5% | 36.4% | yeterli maç yok |
Bir hasar türüne karşı daha çok alınanlar
| Seçim | AD takım | AP takım |
|---|---|---|
| 49% | 18% | |
| 7% | 28% | |
| 4% | 13% |
Eşya 1Kararma
Buradaki ek galibiyet: 100 maçta +0.8. Başka hiçbir seçimin buna karşı net bir üstünlüğü yok.
| Seçim | Seçilme | Kazanılan | Ek galibiyet | Süre |
|---|---|---|---|---|
| 33% | 44.7% | +0.8 şans olabilir | 12:20 | |
| 29% | 47.5% | -0.1 şans olabilir | 14:04 | |
| 15% | 44.5% | -2.8 şans olabilir | 11:55 | |
| 7% | 56.9% | -0.6 şans olabilir | 11:17 |
Birlikte tamamlanan
| Seçim | Seçilme | maç |
|---|---|---|
| 13% | 103 | |
| 6% | 46 | |
| 4% | 31 | |
| 4% | 30 |
Eşya 2Vahşi Hydra
Buradaki ek galibiyet: 100 maçta -1.2. Başka hiçbir seçimin buna karşı net bir üstünlüğü yok.
| Seçim | Seçilme | Kazanılan | Ek galibiyet | Süre |
|---|---|---|---|---|
| 33% | 42.8% | -1.2 şans olabilir | 21:44 |
Birlikte tamamlanan
| Seçim | Seçilme | maç |
|---|---|---|
| 13% | 103 | |
| 6% | 46 | |
| 4% | 31 | |
| 4% | 30 |
Eşya 3Ölümün Dansı
| Seçim | Seçilme | Kazanılan | Süre |
|---|---|---|---|
| 53% | 53.1% | 28:06 |
Birlikte tamamlanan
| Seçim | Seçilme | maç |
|---|---|---|
| 13% | 103 | |
| 6% | 46 | |
| 4% | 31 | |
| 4% | 30 |
Eşya 5Üçlü Kuvvet
| Seçim | Seçilme | Kazanılan | Süre |
|---|---|---|---|
| 14% | 70.0% | 38:05 |
Ana rünKeskin Sağanak
Buradaki ek galibiyet: 100 maçta -0.9. Başka hiçbir seçimin buna karşı net bir üstünlüğü yok.
| Seçim | Seçilme | Kazanılan | Ek galibiyet |
|---|---|---|---|
| 38% | 44.4% | -0.9 şans olabilir | |
| 27% | 47.6% | +0.2 şans olabilir | |
| 16% | 48.5% | -1.7 şans olabilir | |
| 8% | 54.8% | +1.8 şans olabilir | |
| 4% | 44.6% | -0.7 şans olabilir |
Ana sıra 1Ani Darbe
Ani Darbe: en çok seçilenden (Zafer) daha sık kazanıyor. 100 maçta +0.1, en çok seçilende -0.8. Şans olabilir.
| Seçim | Seçilme | Kazanılan | Ek galibiyet |
|---|---|---|---|
| 43% | 47.7% | -0.8 şans olabilir | |
| 37% | 45.1% | +0.1 şans olabilir | |
| 5% | 57.6% | +2.5 şans olabilir | |
| 4% | 43.4% | +0.2 şans olabilir |
Ana sıra 2Derin Totem
Derin Totem: en çok seçilenden (Efsane: Çeviklik) daha sık kazanıyor. 100 maçta +1.5, en çok seçilende -1.0. Şans olabilir.
| Seçim | Seçilme | Kazanılan | Ek galibiyet |
|---|---|---|---|
| 40% | 47.5% | -1.0 şans olabilir | |
| 21% | 44.2% | -1.2 şans olabilir | |
| 10% | 45.0% | -0.2 şans olabilir | |
| 10% | 46.2% | +1.5 şans olabilir | |
| 4% | 43.5% | -0.5 şans olabilir |
Ana sıra 3Hazine Avcısı
Hazine Avcısı: en çok seçilenden (Son Direniş) daha sık kazanıyor. 100 maçta -0.1, en çok seçilende -0.5. Şans olabilir.
| Seçim | Seçilme | Kazanılan | Ek galibiyet |
|---|---|---|---|
| 40% | 48.1% | -0.5 şans olabilir | |
| 33% | 44.7% | -0.1 şans olabilir | |
| 6% | 46.3% | -0.5 şans olabilir | |
| 6% | 55.5% | +2.4 şans olabilir |
İkincil yolİlham
Buradaki ek galibiyet: 100 maçta +0.2. Başka hiçbir seçimin buna karşı net bir üstünlüğü yok.
| Seçim | Seçilme | Kazanılan | Ek galibiyet |
|---|---|---|---|
| 32% | 47.1% | +0.2 şans olabilir | |
| 27% | 45.5% | -1.1 şans olabilir | |
| 16% | 46.0% | +0.1 şans olabilir | |
| 15% | 50.4% | +0.7 şans olabilir | |
| 10% | 43.2% | -0.1 şans olabilir |
İkincil rünlerOn Parmağında On Marifet + Peksimet Teslimatı
Buradaki ek galibiyet: 100 maçta +1.6. Başka hiçbir seçimin buna karşı net bir üstünlüğü yok.
| Seçim | Seçilme | Kazanılan | Ek galibiyet |
|---|---|---|---|
| 30% | 52.4% | +1.6 şans olabilir | |
| 26% | 42.8% | +0.9 şans olabilir | |
| 25% | 44.4% | -1.1 şans olabilir |
Saldırı parçasıDeğişken Kuvvet
Buradaki ek galibiyet: 100 maçta +0.6. Başka hiçbir seçimin buna karşı net bir üstünlüğü yok.
| Seçim | Seçilme | Kazanılan | Ek galibiyet |
|---|---|---|---|
| 67% | 46.0% | +0.6 şans olabilir | |
| 30% | 47.8% | -1.3 şans olabilir |
Esnek parçaHareket Hızı
Hareket Hızı: en çok seçilenden (Değişken Kuvvet) daha sık kazanıyor. 100 maçta +0.4, en çok seçilende -0.8. Şans olabilir.
| Seçim | Seçilme | Kazanılan | Ek galibiyet |
|---|---|---|---|
| 92% | 46.6% | -0.8 şans olabilir | |
| 7% | 44.9% | +0.4 şans olabilir |
Savunma parçasıSıvışma ve Yavaşlatma Direnci
Sıvışma ve Yavaşlatma Direnci: en çok seçilenden (Can) daha sık kazanıyor. 100 maçta +0.9, en çok seçilende +0.1. Şans olabilir.
| Seçim | Seçilme | Kazanılan | Ek galibiyet |
|---|---|---|---|
| 64% | 45.3% | +0.1 şans olabilir | |
| 23% | 47.1% | -0.5 şans olabilir | |
| 13% | 52.4% | +0.9 şans olabilir |
QWE
YeteneklerQ > W > E
Q > W > E: en çok seçilenden (Q > E > W) daha sık kazanıyor. 100 maçta +2.3, en çok seçilende -1.9. Şans olabilir.
| Seçim | Seçilme | Kazanılan | Ek galibiyet |
|---|---|---|---|
| QEWQ + E + W | 94% | 47.0% | -1.9 şans olabilir |
| QWEQ + W + E | 5% | 54.5% | +2.3 şans olabilir |
BüyülerSıçra + Tutuştur
Buradaki ek galibiyet: 100 maçta +1.5. Başka hiçbir seçimin buna karşı net bir üstünlüğü yok.
| Seçim | Seçilme | Kazanılan | Ek galibiyet |
|---|---|---|---|
| 74% | 47.0% | +1.5 şans olabilir | |
| 17% | 47.0% | -0.6 şans olabilir |
Fiora Orman build
Yama 16.21- galibiyet
- 47.2%
- maç
- 754
- Kazanma etkisi
- -0.8
- Seçilme oranı
- 0.0%
Başlangıç eşyalarıAlazpençe Yavrusu + Can İksiri
Buradaki ek galibiyet: 100 maçta +0.1. Başka hiçbir seçimin buna karşı net bir üstünlüğü yok.
| Seçim | Seçilme | Kazanılan | Ek galibiyet |
|---|---|---|---|
| 35% | 42.4% | +0.1 şans olabilir | |
| 22% | 46.3% | -0.3 şans olabilir | |
| 21% | 35.0% | -0.3 şans olabilir |
ÇizmeMerkür'ün Adımları
Merkür'ün Adımları: en çok seçilenden (Çelik Kaplamalı Çizme) daha sık kazanıyor. 100 maçta +1.8, en çok seçilende -0.3. Şans olabilir.
| Seçim | Seçilme | Kazanılan | Ek galibiyet | Süre |
|---|---|---|---|---|
| 50% | 40.7% | -0.3 şans olabilir | 15:53 | |
| 22% | 52.3% | +1.8 şans olabilir | 18:21 |
Eşya 1Vahşi Hydra
Buradaki ek galibiyet: 100 maçta -3.7. Başka hiçbir seçimin buna karşı net bir üstünlüğü yok.
| Seçim | Seçilme | Kazanılan | Ek galibiyet | Süre |
|---|---|---|---|---|
| 78% | 43.0% | -3.7 şans olabilir | 12:19 |
Birlikte tamamlanan
| Seçim | Seçilme | maç |
|---|---|---|
| 30% | 96 | |
| 7% | 22 | |
| 7% | 21 | |
| 6% | 19 |
Eşya 2Üçlü Kuvvet
Buradaki ek galibiyet: 100 maçta +0.1. Başka hiçbir seçimin buna karşı net bir üstünlüğü yok.
| Seçim | Seçilme | Kazanılan | Ek galibiyet | Süre |
|---|---|---|---|---|
| 46% | 51.4% | +0.1 şans olabilir | 20:59 | |
| 15% | 41.2% | +0.5 şans olabilir | 22:05 |
Birlikte tamamlanan
| Seçim | Seçilme | maç |
|---|---|---|
| 30% | 96 | |
| 7% | 22 | |
| 7% | 21 | |
| 6% | 19 |
Eşya 3Ölümün Dansı
Buradaki ek galibiyet: 100 maçta +2.2. Başka hiçbir seçimin buna karşı net bir üstünlüğü yok.
| Seçim | Seçilme | Kazanılan | Ek galibiyet | Süre |
|---|---|---|---|---|
| 38% | 57.0% | +2.2 şans olabilir | 26:45 |
Birlikte tamamlanan
| Seçim | Seçilme | maç |
|---|---|---|
| 30% | 96 | |
| 7% | 22 | |
| 7% | 21 | |
| 6% | 19 |
Eşya 4Ebedi Açlık
| Seçim | Seçilme | Kazanılan | Süre |
|---|---|---|---|
| 27% | 80.5% | 30:09 |
Eşya 5Malmortius'un Ağzı
| Seçim | Seçilme | Kazanılan |
|---|---|---|
| 18% | 55.6% |
Ana rünSaldırıya Devam
Saldırıya Devam: en çok seçilenden (Yenilmez) daha sık kazanıyor. 100 maçta +2.0, en çok seçilende -1.0. Şans olabilir.
| Seçim | Seçilme | Kazanılan | Ek galibiyet |
|---|---|---|---|
| 39% | 36.7% | -1.0 şans olabilir | |
| 35% | 44.4% | +2.0 şans olabilir | |
| 13% | 39.8% | -3.7 şans olabilir |
Ana sıra 1Zafer
Buradaki ek galibiyet: 100 maçta +2.9. Başka hiçbir seçimin buna karşı net bir üstünlüğü yok.
| Seçim | Seçilme | Kazanılan | Ek galibiyet |
|---|---|---|---|
| 76% | 40.6% | +2.9 şans olabilir | |
| 13% | 39.6% | -3.0 şans olabilir |
Ana sıra 2Efsane: Çeviklik
Buradaki ek galibiyet: 100 maçta +2.7. Başka hiçbir seçimin buna karşı net bir üstünlüğü yok.
| Seçim | Seçilme | Kazanılan | Ek galibiyet |
|---|---|---|---|
| 72% | 41.5% | +2.7 şans olabilir |
Ana sıra 3Son Darbe
Son Darbe: en çok seçilenden (Son Direniş) daha sık kazanıyor. 100 maçta +0.9, en çok seçilende +0.7. Şans olabilir.
| Seçim | Seçilme | Kazanılan | Ek galibiyet |
|---|---|---|---|
| 65% | 42.1% | +0.7 şans olabilir | |
| 12% | 33.7% | +0.9 şans olabilir | |
| 11% | 35.1% | -2.6 şans olabilir |
İkincil yolAzim
Buradaki ek galibiyet: 100 maçta -1.5. Başka hiçbir seçimin buna karşı net bir üstünlüğü yok.
| Seçim | Seçilme | Kazanılan | Ek galibiyet |
|---|---|---|---|
| 37% | 38.3% | -1.5 şans olabilir | |
| 37% | 40.5% | +0.7 şans olabilir |
İkincil rünlerGözü Kara + Kemik Zırh
Buradaki ek galibiyet: 100 maçta +0.6. Başka hiçbir seçimin buna karşı net bir üstünlüğü yok.
| Seçim | Seçilme | Kazanılan | Ek galibiyet |
|---|---|---|---|
| 70% | 39.8% | +0.6 şans olabilir |
Saldırı parçasıSaldırı Hızı
Buradaki ek galibiyet: 100 maçta -0.2. Başka hiçbir seçimin buna karşı net bir üstünlüğü yok.
| Seçim | Seçilme | Kazanılan | Ek galibiyet |
|---|---|---|---|
| 61% | 41.0% | -0.2 şans olabilir | |
| 38% | 40.9% | -0.3 şans olabilir |
Esnek parçaDeğişken Kuvvet
Buradaki ek galibiyet: 100 maçta +1.0. Başka hiçbir seçimin buna karşı net bir üstünlüğü yok.
| Seçim | Seçilme | Kazanılan | Ek galibiyet |
|---|---|---|---|
| 94% | 41.8% | +1.0 şans olabilir |
Savunma parçasıCan
Can: en çok seçilenden (Zamanla Can Artışı) daha sık kazanıyor. 100 maçta +1.0, en çok seçilende -0.6. Şans olabilir.
| Seçim | Seçilme | Kazanılan | Ek galibiyet |
|---|---|---|---|
| 51% | 40.8% | -0.6 şans olabilir | |
| 43% | 42.9% | +1.0 şans olabilir |
QEW
YeteneklerQ > E > W
Buradaki ek galibiyet: 100 maçta +1.2. Başka hiçbir seçimin buna karşı net bir üstünlüğü yok.
| Seçim | Seçilme | Kazanılan | Ek galibiyet |
|---|---|---|---|
| QEWQ + E + W | 90% | 42.3% | +1.2 şans olabilir |
Seviye 1-18
- 1Q
- 2E
- 3W
- 4Q
- 5Q
- 6R
- 7Q
- 8E
- 9Q
- 10E
- 11R
- 12E
- 13E
- 14W
- 15W
- 16R
- 17W
- 18W
Önce Q: 42.1% galibiyet. Önce E: 0.0% galibiyet (yeterli maç yok).
- Q
- E
- W
- Q
- Q
- R
- Q
- E
- Q
- E
- R
- E
- E
- W
- W
- R
- W
- W
BüyülerSıçra + Çarp
Buradaki ek galibiyet: 100 maçta +2.0. Başka hiçbir seçimin buna karşı net bir üstünlüğü yok.
| Seçim | Seçilme | Kazanılan | Ek galibiyet |
|---|---|---|---|
| 87% | 42.2% | +2.0 şans olabilir |
En iyi Fiora oyuncuları
8,092 tanesinin hepsini görTop rolünde normal bir maç
48,703 maçTüm Top şampiyonlarına karşı
- İlk %6 İlk kan 22%
- İlk %12 Altın / dk 427
- Son %6 Asist 4.5
- Kill
- 6.6 İlk %40
- Ölüm
- 7.0 En çok %42
- Solo kill
- 3.4 İlk %19
- Kill katılımı
- 34% Son %23
- Takım hasarı
- 23% İlk %35
- Hasar / dk
- 835 İlk %43
- Farm / dk
- 6.9 İlk %23
- Görüş / dk
- 0.81 İlk %18
- Kontrol totemi
- 0.5 Son %27
Koridor rakibine karşı
- 5:31 itibarıyla 6. seviye
- 13:35 itibarıyla 11. seviye
Her dakikada ortanca maç
Verilen hasar
Büyü 8% Fiziksel 92%Ölüm nedeni
Fiziksel 57% Büyü 32% Gerçek 11%Mid rolünde normal bir maç
6,973 maç Yama 16.21Tüm Mid şampiyonlarına karşı
- İlk %3 İlk kan 20%
- İlk %9 Altın / dk 444
- Son %12 Asist 5.2
- Kill
- 7.9 İlk %35
- Ölüm
- 7.3 En çok %32
- Solo kill
- 3.5 İlk %12
- Kill katılımı
- 40% Son %28
- Takım hasarı
- 24% İlk %30
- Hasar / dk
- 876 İlk %35
- Farm / dk
- 6.7 İlk %29
- Görüş / dk
- 0.70 İlk %30
- Kontrol totemi
- 0.4 Son %13
Koridor rakibine karşı
- 5:27 itibarıyla 6. seviye
- 15:03 itibarıyla 11. seviye
Her dakikada ortanca maç
Verilen hasar
Büyü 6% Fiziksel 94%Ölüm nedeni
Fiziksel 55% Büyü 34% Gerçek 11%Bot rolünde normal bir maç
2,930 maç Yama 16.21Tüm Bot şampiyonlarına karşı
- İlk %2 İlk kan 23%
- İlk %4 Altın / dk 500
- Son %4 Kontrol totemi 0.3
- Kill
- 9.4 İlk %18
- Ölüm
- 7.7 En çok %41
- Asist
- 6.3 Son %13
- Solo kill
- 1.9 İlk %13
- Kill katılımı
- 46% İlk %43
- Takım hasarı
- 24% İlk %15
- Hasar / dk
- 905 İlk %14
- Farm / dk
- 6.8 İlk %21
- Görüş / dk
- 0.71 İlk %19
Koridor rakibine karşı
- 7:38 itibarıyla 6. seviye
- 18:16 itibarıyla 11. seviye
Her dakikada ortanca maç
Verilen hasar
Büyü 6% Fiziksel 94%Ölüm nedeni
Fiziksel 56% Büyü 34% Gerçek 10%Orman rolünde normal bir maç
705 maç Yama 16.21Tüm Orman şampiyonlarına karşı
- İlk %18 Solo kill 1.7
- İlk %19 İlk kan 7%
- Son %15 Kontrol totemi 0.8
- Kill
- 6.6 Son %48
- Ölüm
- 7.0 En çok %28
- Asist
- 7.0 Son %28
- Kill katılımı
- 42% Son %25
- Takım hasarı
- 17% İlk %49
- Hasar / dk
- 641 Son %48
- Farm / dk
- 6.2 Son %45
- Altın / dk
- 420 Son %48
- Görüş / dk
- 0.84 İlk %47
Rakip ormancıya karşı
- 7:35 itibarıyla 6. seviye
- 17:40 itibarıyla 11. seviye
- Maçların %41 kadarında önce red buff
- İlk ejder 8:25
Her dakikada ortanca maç
Verilen hasar
Büyü 6% Fiziksel 94%Ölüm nedeni
Fiziksel 55% Büyü 35% Gerçek 10%Eşleşmeler ve takım arkadaşları Fiora Top maçlarından.
Eşleşmeler ve takım arkadaşları Fiora Top maçlarından.
-
Fiora ile Amumu: +3.3 100 maçta galibiyet (aralık 2.2-4.4) · 7,868 maç · Ölçülmüş · Bunun %2 kadarı benzer şampiyonlardan ödünç alındı -
Fiora ile Sejuani: +2.9 100 maçta galibiyet (aralık 1.5-4.4) · 4,623 maç · Ölçülmüş · Bunun %4 kadarı benzer şampiyonlardan ödünç alındı -
Fiora ile Rammus: +2.9 100 maçta galibiyet (aralık 1.4-4.3) · 4,488 maç · Ölçülmüş · Bunun %4 kadarı benzer şampiyonlardan ödünç alındı
-
Fiora ile Urgot: -5.5 100 maçta galibiyet (aralık -10.4 ile -0.7 arası) · 204 maç · Havuzdan · Bunun %50 kadarı benzer şampiyonlardan ödünç alındı -
Fiora ile Qiyana: -3.92 100 maçta galibiyet (aralık -4.81 ile -3.03 arası) · 12,320 maç · Ölçülmüş · Bunun %2 kadarı benzer şampiyonlardan ödünç alındı -
Fiora ile Rengar: -3.6 100 maçta galibiyet (aralık -4.8 ile -2.3 arası) · 6,110 maç · Ölçülmüş · Bunun %3 kadarı benzer şampiyonlardan ödünç alındı
-
Fiora ile Heimerdinger: +3.5 100 maçta galibiyet (aralık 1.3-5.8) · 1,615 maç · Ölçülmüş · Bunun %11 kadarı benzer şampiyonlardan ödünç alındı -
Fiora ile Malzahar: +2.24 100 maçta galibiyet (aralık 1.38-3.10) · 13,333 maç · Ölçülmüş · Bunun %1 kadarı benzer şampiyonlardan ödünç alındı -
Fiora ile Kassadin: +2.2 100 maçta galibiyet (aralık 0.7-3.6) · 4,401 maç · Ölçülmüş · Bunun %4 kadarı benzer şampiyonlardan ödünç alındı
-
Fiora ile Nasus: -4.4 100 maçta galibiyet (aralık -6.7 ile -2.0 arası) · 1,586 maç · Ölçülmüş · Bunun %11 kadarı benzer şampiyonlardan ödünç alındı -
Fiora ile Azir: -3.7 100 maçta galibiyet (aralık -5.4 ile -2.0 arası) · 3,255 maç · Ölçülmüş · Bunun %6 kadarı benzer şampiyonlardan ödünç alındı -
Fiora ile Riven: -3.6 100 maçta galibiyet (aralık -6.6 ile -0.6 arası) · 866 maç · Havuzdan · Bunun %19 kadarı benzer şampiyonlardan ödünç alındı
-
Fiora ile Kog'Maw: +3.3 100 maçta galibiyet (aralık 1.9-4.7) · 4,907 maç · Ölçülmüş · Bunun %4 kadarı benzer şampiyonlardan ödünç alındı -
Fiora ile Sivir: +2.4 100 maçta galibiyet (aralık 1.2-3.6) · 6,652 maç · Ölçülmüş · Bunun %3 kadarı benzer şampiyonlardan ödünç alındı -
Fiora ile Zeri: +1.7 100 maçta galibiyet (aralık 0.4-2.9) · 5,981 maç · Ölçülmüş · Bunun %3 kadarı benzer şampiyonlardan ödünç alındı
-
Fiora ile Ezreal: -3.37 100 maçta galibiyet (aralık -4.07 ile -2.68 arası) · 20,966 maç · Ölçülmüş · Bunun %1 kadarı benzer şampiyonlardan ödünç alındı -
Fiora ile Draven: -2.0 100 maçta galibiyet (aralık -3.2 ile -0.8 arası) · 6,600 maç · Ölçülmüş · Bunun %3 kadarı benzer şampiyonlardan ödünç alındı -
Fiora ile Corki: -2.0 100 maçta galibiyet (aralık -3.8 ile -0.2 arası) · 2,787 maç · Ölçülmüş · Bunun %7 kadarı benzer şampiyonlardan ödünç alındı
-
Fiora ile Vel'Koz: +3.8 100 maçta galibiyet (aralık 2.8-4.8) · 9,512 maç · Ölçülmüş · Bunun %2 kadarı benzer şampiyonlardan ödünç alındı -
Fiora ile Rell: +2.8 100 maçta galibiyet (aralık 1.4-4.1) · 5,498 maç · Ölçülmüş · Bunun %4 kadarı benzer şampiyonlardan ödünç alındı -
Fiora ile Soraka: +2.4 100 maçta galibiyet (aralık 1.2-3.5) · 7,396 maç · Ölçülmüş · Bunun %3 kadarı benzer şampiyonlardan ödünç alındı
-
Fiora ile Camille: -3.7 100 maçta galibiyet (aralık -6.0 ile -1.4 arası) · 1,594 maç · Ölçülmüş · Bunun %11 kadarı benzer şampiyonlardan ödünç alındı -
Fiora ile Sett: -2.9 100 maçta galibiyet (aralık -5.5 ile -0.3 arası) · 1,246 maç · Ölçülmüş · Bunun %14 kadarı benzer şampiyonlardan ödünç alındı -
Fiora ile Pantheon: -2.50 100 maçta galibiyet (aralık -3.46 ile -1.54 arası) · 10,450 maç · Ölçülmüş · Bunun %2 kadarı benzer şampiyonlardan ödünç alındı