League of Legends Fiddlesticks için build
Fiddlesticks Orman build
- galibiyet
- 50.2%
- maç
- 55,961
- Kazanma etkisi
- +0.2
- Seçilme oranı
- 0.9%
Başlangıç eşyalarıAlazpençe Yavrusu
Alazpençe Yavrusu: en çok seçilenden (Yelgezer Yavrusu) daha sık kazanıyor. 100 maçta +1.6, en çok seçilende +0.8. Şans olabilir.
| Seçim | Seçilme | Kazanılan | Ek galibiyet |
|---|---|---|---|
| 35% | 51.1% | +0.8 şans olabilir | |
| 22% | 48.1% | -1.8 net fark | |
| 21% | 51.5% | +1.6 şans olabilir | |
| 18% | 49.1% | -0.8 net fark | |
| 2% | 48.8% | +0.5 şans olabilir | |
| 2% | 49.1% | -1.1 şans olabilir |
ÇizmeSihirbaz Pabuçları
Buradaki ek galibiyet: 100 maçta +1.1. Başka hiçbir seçimin buna karşı net bir üstünlüğü yok.
| Seçim | Seçilme | Kazanılan | Ek galibiyet | Süre |
|---|---|---|---|---|
| 94% | 50.6% | +1.1 şans olabilir | 12:01 | |
| 3% | 49.5% | -1.2 net fark | 12:02 | |
| 1% | 52.4% | 0.0 şans olabilir | 14:34 | |
| 1% | 48.8% | -1.0 şans olabilir | 11:45 | |
| 1% | 51.8% | -0.6 şans olabilir | 13:18 | |
| <1% | 41.4% | -1.0 şans olabilir |
Çoğunlukla AD takıma karşı
| Seçim | Seçilme | Kazanılan | Sonuç |
|---|---|---|---|
| 90% | 51.8% | en çok alınan | |
| 4% | 49.9% | dengeli | |
| 1% | 53.0% | dengeli | |
| 1% | 62.0% | dengeli |
Çoğunlukla AP takıma karşı
| Seçim | Seçilme | Kazanılan | Sonuç |
|---|---|---|---|
| 91% | 49.7% | en çok alınan | |
| 3% | 47.1% | dengeli | |
| 1% | 42.1% | dengeli | |
| 1% | 47.1% | yeterli maç yok |
Bir hasar türüne karşı daha çok alınanlar
| Seçim | AD takım | AP takım |
|---|---|---|
| 4% | 9% | |
| 17% | 19% | |
| 59% | 57% | |
| 32% | 34% | |
| 45% | 46% |
Eşya 1Habaset
Buradaki ek galibiyet: 100 maçta -0.1. Başka hiçbir seçimin buna karşı net bir üstünlüğü yok.
| Seçim | Seçilme | Kazanılan | Ek galibiyet | Süre |
|---|---|---|---|---|
| 55% | 50.0% | -0.1 şans olabilir | 11:17 | |
| 28% | 49.6% | -0.7 şans olabilir | 11:27 | |
| 10% | 53.0% | +1.8 net fark | 12:28 | |
| 2% | 50.8% | +0.1 şans olabilir | 11:27 | |
| 1% | 50.4% | -0.2 şans olabilir | 11:25 | |
| 1% | 54.1% | +1.4 şans olabilir | ||
| 1% | 49.7% | -0.7 şans olabilir | ||
| <1% | 58.5% | -1.0 şans olabilir |
Birlikte tamamlanan
| Seçim | Seçilme | maç |
|---|---|---|
| 19% | 6,914 | |
| 12% | 4,189 | |
| 10% | 3,621 | |
| 7% | 2,483 |
Eşya 2Liandry'nin Eziyeti
Buradaki ek galibiyet: 100 maçta -0.1. Başka hiçbir seçimin buna karşı net bir üstünlüğü yok.
| Seçim | Seçilme | Kazanılan | Ek galibiyet | Süre |
|---|---|---|---|---|
| 28% | 49.7% | -0.4 şans olabilir | 20:42 | |
| 26% | 51.8% | +0.4 şans olabilir | 19:52 | |
| 24% | 49.8% | -0.1 şans olabilir | 19:43 | |
| 9% | 50.6% | -0.6 şans olabilir | 19:04 | |
| 4% | 54.7% | -0.2 şans olabilir | 18:34 | |
| 2% | 61.1% | -0.3 şans olabilir çoğu zaman önde | ||
| 2% | 73.5% | zaten öndeyken alınıyor | ||
| 1% | 54.9% | +1.7 şans olabilir |
Birlikte tamamlanan
| Seçim | Seçilme | maç |
|---|---|---|
| 19% | 6,914 | |
| 12% | 4,189 | |
| 10% | 3,621 | |
| 7% | 2,483 |
Eşya 3Gölgealev
Gölgealev, daha çok kazanan dizilimin parçası: 100 maçta -0.4, oyuncuların çoğunun tamamladığı dizilimde -1.8.
| Seçim | Seçilme | Kazanılan | Ek galibiyet | Süre |
|---|---|---|---|---|
| 38% | 52.9% | -0.5 şans olabilir | 26:18 | |
| 22% | 53.3% | -0.1 şans olabilir | 26:12 | |
| 11% | 52.4% | -0.1 şans olabilir | 26:34 | |
| 10% | 59.2% | -0.3 şans olabilir | 26:22 | |
| 5% | 52.0% | +0.8 şans olabilir | 26:06 | |
| 2% | 55.1% | +2.2 şans olabilir | ||
| 2% | 74.9% | zaten öndeyken alınıyor | ||
| 2% | 48.7% | -1.1 şans olabilir |
Birlikte tamamlanan
| Seçim | Seçilme | maç |
|---|---|---|
| 19% | 6,914 | |
| 12% | 4,189 | |
| 10% | 3,621 | |
| 7% | 2,483 |
Eşya 4Banshee'nin Duvağı
Banshee'nin Duvağı: en çok seçilenden (Rabadon'un Şapkası) daha sık kazanıyor. 100 maçta +0.7, en çok seçilende +0.2. Şans olabilir.
| Seçim | Seçilme | Kazanılan | Ek galibiyet | Süre |
|---|---|---|---|---|
| 28% | 54.6% | -1.2 şans olabilir | 31:06 | |
| 25% | 56.3% | +0.2 şans olabilir | 31:54 | |
| 16% | 54.5% | 0.0 şans olabilir | 31:55 | |
| 11% | 55.8% | +0.7 şans olabilir | 32:08 | |
| 5% | 53.5% | +0.1 şans olabilir | ||
| 3% | 77.2% | zaten öndeyken alınıyor |
Eşya 5Rabadon'un Şapkası
Rabadon'un Şapkası: burada ölçtüklerimiz içinde en çok galibiyet ekleyen seçim, 100 maçta +0.3. En çok seçilenin (Hiçlik Değneği) karşılaştırılacak bir sayısı yok.
| Seçim | Seçilme | Kazanılan | Ek galibiyet | Süre |
|---|---|---|---|---|
| 45% | 57.4% | +0.3 şans olabilir | 36:17 |
Eşya 6Hiçlik Değneği
| Seçim | Seçilme | Kazanılan | Süre |
|---|---|---|---|
| 24% | 53.7% | 40:17 | |
| 14% | 44.8% | 39:42 | |
| 10% | - | 39:46 | |
| 8% | - | 37:59 | |
| 7% | - | 39:14 |
Ana rünElektrik Ver
Buradaki ek galibiyet: 100 maçta +0.2. Başka hiçbir seçimin buna karşı net bir üstünlüğü yok.
| Seçim | Seçilme | Kazanılan | Ek galibiyet |
|---|---|---|---|
| 49% | 50.6% | +0.2 şans olabilir | |
| 29% | 49.2% | -0.8 şans olabilir | |
| 18% | 50.1% | +0.9 şans olabilir | |
| 2% | 52.0% | +0.2 şans olabilir | |
| 1% | 46.9% | +0.2 şans olabilir | |
| 1% | 50.6% | 0.0 şans olabilir | |
| <1% | 44.8% | -4.1 net fark | |
| <1% | 50.5% | -0.6 şans olabilir |
Ana sıra 1Ani Darbe
Ani Darbe: en çok seçilenden (Belden Aşağı) daha sık kazanıyor. 100 maçta +1.7, en çok seçilende -1.2. Fark net.
| Seçim | Seçilme | Kazanılan | Ek galibiyet |
|---|---|---|---|
| 68% | 49.7% | -1.2 şans olabilir | |
| 17% | 50.0% | +0.8 net fark | |
| 9% | 52.9% | +1.7 net fark | |
| 2% | 51.7% | +0.7 net fark | |
| 1% | 53.7% | +2.0 net fark | |
| 1% | 51.0% | +2.6 net fark | |
| 1% | 49.1% | -2.4 şans olabilir | |
| <1% | 37.4% | -3.5 şans olabilir |
Ana sıra 2Altıncı His
Altıncı His: en çok seçilenden (Acı Hatıra) daha sık kazanıyor. 100 maçta +1.9, en çok seçilende -1.2. Fark net.
| Seçim | Seçilme | Kazanılan | Ek galibiyet |
|---|---|---|---|
| 72% | 49.7% | -1.2 şans olabilir | |
| 18% | 50.3% | +1.0 net fark | |
| 6% | 54.4% | +1.9 net fark | |
| 2% | 49.8% | +0.4 şans olabilir | |
| 1% | 51.8% | +1.0 şans olabilir | |
| <1% | 49.4% | -3.2 şans olabilir | |
| <1% | 46.9% | +0.5 şans olabilir | |
| <1% | 42.5% | -3.6 şans olabilir |
Ana sıra 3İnsafsız Avcı
İnsafsız Avcı: en çok seçilenden (Mükemmel Avcı) daha sık kazanıyor. 100 maçta -0.2, en çok seçilende -0.7. Şans olabilir.
| Seçim | Seçilme | Kazanılan | Ek galibiyet |
|---|---|---|---|
| 77% | 50.1% | -0.7 şans olabilir | |
| 18% | 50.2% | +0.9 net fark | |
| 2% | 49.6% | +0.6 şans olabilir | |
| 1% | 50.5% | -0.8 şans olabilir | |
| <1% | 51.5% | -0.2 şans olabilir | |
| <1% | 53.5% | -0.6 şans olabilir | |
| <1% | 51.6% | +3.0 net fark | |
| <1% | 50.6% | -0.5 şans olabilir |
İkincil yolBüyücülük
Buradaki ek galibiyet: 100 maçta +0.6. Başka hiçbir seçimin buna karşı net bir üstünlüğü yok.
| Seçim | Seçilme | Kazanılan | Ek galibiyet |
|---|---|---|---|
| 55% | 50.7% | +0.6 şans olabilir | |
| 24% | 48.9% | -1.5 net fark | |
| 19% | 49.9% | +0.9 şans olabilir | |
| 1% | 49.5% | -0.4 şans olabilir | |
| 1% | 49.2% | -2.5 net fark |
İkincil rünlerYücelik + Suda Yürüyen
Yücelik + Suda Yürüyen: en çok seçilenden (Yücelik + Aksiyom Üstadı) daha sık kazanıyor. 100 maçta +1.8, en çok seçilende -1.1. Şans olabilir.
| Seçim | Seçilme | Kazanılan | Ek galibiyet |
|---|---|---|---|
| 70% | 50.3% | -1.1 şans olabilir | |
| 17% | 51.9% | +1.2 net fark | |
| 5% | 51.0% | +1.3 net fark | |
| 2% | 51.4% | +0.1 şans olabilir | |
| 1% | 50.5% | -0.5 şans olabilir | |
| 1% | 49.6% | -0.3 şans olabilir | |
| 1% | 53.0% | +0.2 şans olabilir | |
| <1% | 60.3% | +1.8 şans olabilir |
Saldırı parçasıDeğişken Kuvvet
Buradaki ek galibiyet: 100 maçta +0.4. Başka hiçbir seçimin buna karşı net bir üstünlüğü yok.
| Seçim | Seçilme | Kazanılan | Ek galibiyet |
|---|---|---|---|
| 96% | 50.1% | +0.4 şans olabilir | |
| 3% | 49.0% | 0.0 şans olabilir | |
| 1% | 49.2% | -2.0 şans olabilir |
Esnek parçaDeğişken Kuvvet
Buradaki ek galibiyet: 100 maçta +1.0. Başka hiçbir seçimin buna karşı net bir üstünlüğü yok.
| Seçim | Seçilme | Kazanılan | Ek galibiyet |
|---|---|---|---|
| 98% | 50.2% | +1.0 şans olabilir | |
| 2% | 45.8% | -0.8 şans olabilir | |
| <1% | 48.2% | -1.5 şans olabilir |
Savunma parçasıCan
Can: en çok seçilenden (Zamanla Can Artışı) daha sık kazanıyor. 100 maçta +1.1, en çok seçilende -1.1. Fark net.
| Seçim | Seçilme | Kazanılan | Ek galibiyet |
|---|---|---|---|
| 86% | 49.9% | -1.1 şans olabilir | |
| 11% | 51.5% | +1.1 net fark | |
| 3% | 50.5% | +0.6 şans olabilir |
BüyülerSıçra + Çarp
Buradaki ek galibiyet: 100 maçta +3.3. Başka hiçbir seçimin buna karşı net bir üstünlüğü yok.
| Seçim | Seçilme | Kazanılan | Ek galibiyet |
|---|---|---|---|
| 99% | 50.1% | +3.3 şans olabilir | |
| <1% | 46.0% | -3.6 net fark | |
| <1% | 40.8% | -3.1 net fark | |
| <1% | 42.2% | -0.6 şans olabilir | |
| <1% | 48.9% | -4.3 net fark |
- W
- E
- W
- Q
- W
- R
- W
- Q
- W
- Q
- R
- Q
- Q
- E
- E
- R
- E
- E
WQE
YeteneklerW > Q > E
Buradaki ek galibiyet: 100 maçta +2.5. Başka hiçbir seçimin buna karşı net bir üstünlüğü yok.
| Seçim | Seçilme | Kazanılan | Ek galibiyet |
|---|---|---|---|
| WQEW + Q + E | 86% | 50.7% | +2.5 şans olabilir |
| WEQW + E + Q | 12% | 48.6% | -2.2 net fark |
| QWEQ + W + E | 1% | 48.3% | -2.1 net fark |
| EWQE + W + Q | <1% | 39.3% | -6.1 net fark |
| QEWQ + E + W | <1% | 43.0% | -4.1 net fark |
| EQWE + Q + W | <1% | 42.3% | -6.7 net fark |
Seviye 1-18
- 1W
- 2E
- 3W
- 4Q
- 5W
- 6R
- 7W
- 8Q
- 9W
- 10Q
- 11R
- 12Q
- 13Q
- 14E
- 15E
- 16R
- 17E
- 18E
Önce W: 50.1% galibiyet. Önce Q: 51.1% galibiyet (dengeli).
Fiddlesticks Destek build
- galibiyet
- 49.8%
- maç
- 13,466
- Kazanma etkisi
- -0.2
- Seçilme oranı
- 0.2%
Başlangıç eşyalarıCan İksiri x2
Can İksiri x2: en çok seçilenden (Can İksiri x2 + Dünya Atlası) daha sık kazanıyor. 100 maçta +1.5, en çok seçilende +1.5. Şans olabilir.
| Seçim | Seçilme | Kazanılan | Ek galibiyet |
|---|---|---|---|
| 85% | 50.0% | +1.5 şans olabilir | |
| 5% | 45.3% | -2.2 net fark | |
| 4% | 49.0% | -1.5 şans olabilir | |
| 4% | 44.2% | -1.1 şans olabilir | |
| 1% | 52.0% | +1.5 şans olabilir | |
| <1% | 28.8% | -0.8 şans olabilir |
ÇizmeAtiklik Çizmeleri
Buradaki ek galibiyet: 100 maçta +2.3. Başka hiçbir seçimin buna karşı net bir üstünlüğü yok.
Ustalık+ oyuncuları bunu seçiyor: maçlarının 50% kadarı. Tüm liglerde en çok Sihirbaz Pabuçları seçiliyor.
| Seçim | Seçilme | Kazanılan | Ek galibiyet | Süre |
|---|---|---|---|---|
| 66% | 50.6% | -0.9 net fark | 15:06 | |
| 14% | 53.4% | +2.3 şans olabilir | 9:29 | |
| 13% | 49.8% | -1.1 net fark | 13:22 | |
| 3% | 48.3% | +0.6 şans olabilir | 15:14 | |
| 3% | 48.1% | +1.3 şans olabilir | 16:21 | |
| 1% | 37.2% | -0.9 şans olabilir |
Çoğunlukla AD takıma karşı
| Seçim | Seçilme | Kazanılan | Sonuç |
|---|---|---|---|
| 61% | 50.8% | en çok alınan | |
| 11% | 53.1% | dengeli | |
| 11% | 55.7% | dengeli | |
| 5% | 53.7% | dengeli |
Çoğunlukla AP takıma karşı
| Seçim | Seçilme | Kazanılan | Sonuç |
|---|---|---|---|
| 62% | 51.8% | en çok alınan | |
| 13% | 46.7% | dengeli | |
| 10% | 50.4% | dengeli | |
| 5% | 50.8% | dengeli |
Bir hasar türüne karşı daha çok alınanlar
| Seçim | AD takım | AP takım |
|---|---|---|
| 6% | 2% | |
| 1% | 5% |
Eşya 1Habaset
Buradaki ek galibiyet: 100 maçta -0.3. Başka hiçbir seçimin buna karşı net bir üstünlüğü yok.
| Seçim | Seçilme | Kazanılan | Ek galibiyet | Süre |
|---|---|---|---|---|
| 53% | 50.0% | -0.3 şans olabilir | 13:12 | |
| 10% | 50.1% | +0.2 şans olabilir | 14:40 | |
| 9% | 49.7% | -0.6 şans olabilir | 16:19 | |
| 6% | 49.2% | +0.1 şans olabilir | 13:14 | |
| 4% | 51.5% | +0.9 şans olabilir | 16:30 | |
| 3% | 49.1% | +0.9 şans olabilir | ||
| 2% | 53.0% | -0.7 şans olabilir | ||
| 2% | 46.4% | +1.8 şans olabilir |
Birlikte tamamlanan
| Seçim | Seçilme | maç |
|---|---|---|
| 20% | 880 | |
| 7% | 328 | |
| 6% | 261 | |
| 4% | 159 |
Eşya 2Liandry'nin Eziyeti
Liandry'nin Eziyeti, daha çok kazanan dizilimin parçası: 100 maçta +1.5, oyuncuların çoğunun tamamladığı dizilimde -2.0.
| Seçim | Seçilme | Kazanılan | Ek galibiyet | Süre |
|---|---|---|---|---|
| 36% | 52.8% | -0.2 şans olabilir | 24:16 | |
| 21% | 51.8% | +1.5 şans olabilir | 23:21 | |
| 8% | 50.8% | -0.4 şans olabilir | 23:44 | |
| 7% | 48.9% | -1.3 şans olabilir | 22:44 | |
| 4% | 53.2% | -0.6 şans olabilir | 22:27 | |
| 3% | 55.4% | +1.3 şans olabilir | ||
| 2% | 52.4% | -1.0 şans olabilir | ||
| 1% | 58.2% | +1.5 şans olabilir |
Birlikte tamamlanan
| Seçim | Seçilme | maç |
|---|---|---|
| 20% | 880 | |
| 7% | 328 | |
| 6% | 261 | |
| 4% | 159 |
Eşya 3Zhonya'nın Kumsaati
Zhonya'nın Kumsaati, daha çok kazanan dizilimin parçası: 100 maçta +1.5, oyuncuların çoğunun tamamladığı dizilimde -2.0.
| Seçim | Seçilme | Kazanılan | Ek galibiyet | Süre |
|---|---|---|---|---|
| 20% | 53.9% | +0.7 şans olabilir | 30:41 | |
| 19% | 51.7% | -0.4 şans olabilir | 30:32 | |
| 14% | 51.2% | -0.9 şans olabilir | 30:28 | |
| 7% | 47.4% | -1.1 şans olabilir | 30:28 | |
| 5% | 52.2% | -0.6 şans olabilir | 29:59 | |
| 5% | 48.3% | -0.8 şans olabilir | ||
| 4% | 58.1% | -0.7 şans olabilir | ||
| 3% | 50.7% | -0.1 şans olabilir |
Birlikte tamamlanan
| Seçim | Seçilme | maç |
|---|---|---|
| 20% | 880 | |
| 7% | 328 | |
| 6% | 261 | |
| 4% | 159 |
Eşya 4Gölgealev
| Seçim | Seçilme | Kazanılan | Süre |
|---|---|---|---|
| 20% | 65.0% | 36:34 |
Eşya 5Rabadon'un Şapkası
| Seçim | Seçilme | Kazanılan | Süre |
|---|---|---|---|
| 22% | 46.7% | 39:21 |
Ana rünYıldırım Yağmacısı'nın Cinneti
Yıldırım Yağmacısı'nın Cinneti: en çok seçilenden (Sihirli Yıldız) daha sık kazanıyor. 100 maçta +2.7, en çok seçilende -0.3. Şans olabilir.
| Seçim | Seçilme | Kazanılan | Ek galibiyet |
|---|---|---|---|
| 68% | 49.4% | -0.3 şans olabilir | |
| 8% | 49.6% | 0.0 şans olabilir | |
| 7% | 49.7% | +1.1 şans olabilir | |
| 6% | 49.2% | -1.1 şans olabilir | |
| 5% | 50.9% | +0.4 şans olabilir | |
| 2% | 49.1% | 0.0 şans olabilir | |
| 1% | 48.6% | +1.2 şans olabilir | |
| <1% | 46.9% | +2.7 şans olabilir |
Ana sıra 1Aksiyom Üstadı
Aksiyom Üstadı: en çok seçilenden (Mana Akışı Yüzüğü) daha sık kazanıyor. 100 maçta +1.2, en çok seçilende -1.4. Fark net.
| Seçim | Seçilme | Kazanılan | Ek galibiyet |
|---|---|---|---|
| 40% | 48.3% | -1.4 şans olabilir | |
| 21% | 51.3% | +1.2 net fark | |
| 13% | 49.7% | +0.8 net fark | |
| 9% | 49.3% | -0.6 şans olabilir | |
| 9% | 49.3% | -0.1 şans olabilir | |
| 3% | 47.6% | +1.2 şans olabilir | |
| 2% | 53.0% | +0.8 şans olabilir | |
| 1% | 55.4% | +1.9 şans olabilir |
Ana sıra 2Sürat
Sürat: en çok seçilenden (Yücelik) daha sık kazanıyor. 100 maçta +1.3, en çok seçilende -1.0. Fark net.
| Seçim | Seçilme | Kazanılan | Ek galibiyet |
|---|---|---|---|
| 55% | 49.0% | -1.0 şans olabilir | |
| 14% | 50.4% | +1.3 net fark | |
| 11% | 49.3% | 0.0 şans olabilir | |
| 8% | 49.7% | -0.1 şans olabilir | |
| 5% | 50.3% | +0.6 şans olabilir | |
| 3% | 49.9% | +0.5 şans olabilir | |
| 2% | 50.0% | -0.3 şans olabilir | |
| 2% | 52.7% | +1.6 şans olabilir |
Ana sıra 3Suda Yürüyen
Suda Yürüyen: en çok seçilenden (Kızart) daha sık kazanıyor. 100 maçta +2.5, en çok seçilende -0.5. Şans olabilir.
| Seçim | Seçilme | Kazanılan | Ek galibiyet |
|---|---|---|---|
| 66% | 49.3% | -0.5 şans olabilir | |
| 13% | 49.7% | +0.2 şans olabilir | |
| 7% | 49.6% | -0.3 şans olabilir | |
| 6% | 49.7% | +0.5 şans olabilir | |
| 2% | 47.3% | +0.1 şans olabilir | |
| 1% | 51.6% | +0.6 şans olabilir | |
| 1% | 56.6% | +2.5 şans olabilir | |
| 1% | 57.5% | +1.2 şans olabilir |
İkincil yolHâkimiyet
Buradaki ek galibiyet: 100 maçta -0.6. Başka hiçbir seçimin buna karşı net bir üstünlüğü yok.
| Seçim | Seçilme | Kazanılan | Ek galibiyet |
|---|---|---|---|
| 56% | 49.0% | -0.6 şans olabilir | |
| 18% | 49.7% | +0.2 şans olabilir | |
| 15% | 49.9% | +0.6 şans olabilir | |
| 8% | 52.6% | +1.4 şans olabilir | |
| 4% | 47.8% | -1.5 şans olabilir |
İkincil rünlerMükemmel Avcı + Ani Darbe
Mükemmel Avcı + Ani Darbe: en çok seçilenden (Mükemmel Avcı + Belden Aşağı) daha sık kazanıyor. 100 maçta +1.3, en çok seçilende -0.5. Şans olabilir.
| Seçim | Seçilme | Kazanılan | Ek galibiyet |
|---|---|---|---|
| 80% | 48.7% | -0.5 şans olabilir | |
| 5% | 46.5% | -1.3 şans olabilir | |
| 4% | 50.7% | +1.3 şans olabilir | |
| 4% | 46.9% | -0.8 şans olabilir | |
| 2% | 54.5% | +0.7 şans olabilir | |
| 1% | 53.4% | +0.1 şans olabilir | |
| 1% | 55.7% | +0.8 şans olabilir |
Saldırı parçasıYetenek Hızı
Yetenek Hızı: en çok seçilenden (Değişken Kuvvet) daha sık kazanıyor. 100 maçta +0.4, en çok seçilende -0.3. Şans olabilir.
| Seçim | Seçilme | Kazanılan | Ek galibiyet |
|---|---|---|---|
| 68% | 49.4% | -0.3 şans olabilir | |
| 31% | 49.8% | +0.4 şans olabilir | |
| 1% | 50.0% | -0.8 şans olabilir |
Esnek parçaHareket Hızı
Hareket Hızı: en çok seçilenden (Değişken Kuvvet) daha sık kazanıyor. 100 maçta +1.5, en çok seçilende -1.5. Fark net.
| Seçim | Seçilme | Kazanılan | Ek galibiyet |
|---|---|---|---|
| 77% | 49.1% | -1.5 şans olabilir | |
| 19% | 50.7% | +1.5 net fark | |
| 4% | 51.6% | +0.9 şans olabilir |
Savunma parçasıSıvışma ve Yavaşlatma Direnci
Sıvışma ve Yavaşlatma Direnci: en çok seçilenden (Can) daha sık kazanıyor. 100 maçta +1.2, en çok seçilende +0.8. Şans olabilir.
| Seçim | Seçilme | Kazanılan | Ek galibiyet |
|---|---|---|---|
| 60% | 49.0% | -1.2 net fark | |
| 31% | 50.6% | +0.8 şans olabilir | |
| 10% | 49.3% | +1.2 şans olabilir |
BüyülerSıçra + Şifa
Sıçra + Şifa: en çok seçilenden (Sıçra + Tutuştur) daha sık kazanıyor. 100 maçta +1.4, en çok seçilende -0.6. Şans olabilir.
| Seçim | Seçilme | Kazanılan | Ek galibiyet |
|---|---|---|---|
| 67% | 49.1% | -0.6 şans olabilir | |
| 16% | 49.3% | 0.0 şans olabilir | |
| 13% | 51.5% | +1.4 şans olabilir | |
| 1% | 55.9% | +0.1 şans olabilir | |
| 1% | 48.3% | -1.6 şans olabilir | |
| 1% | 47.7% | -1.3 şans olabilir |
QWE
YeteneklerQ > W > E
Q > W > E: en çok seçilenden (W > Q > E) daha sık kazanıyor. 100 maçta +1.9, en çok seçilende +0.9. Şans olabilir.
| Seçim | Seçilme | Kazanılan | Ek galibiyet |
|---|---|---|---|
| WQEW + Q + E | 61% | 50.7% | +0.9 şans olabilir |
| QWEQ + W + E | 13% | 52.8% | +1.9 şans olabilir |
| WEQW + E + Q | 13% | 46.3% | -3.0 net fark |
| QEWQ + E + W | 6% | 51.5% | +1.6 şans olabilir |
| EQWE + Q + W | 4% | 49.7% | -1.7 şans olabilir |
| EWQE + W + Q | 4% | 44.5% | -2.4 net fark |
Seviye 1-18
- 1E
- 2Q
- 3W
- 4W
- 5W
- 6R
- 7W
- 8Q
- 9W
- 10Q
- 11R
- 12Q
- 13Q
- 14E
- 15E
- 16R
- 17E
- 18E
Önce W: 53.9% galibiyet. Önce Q: 54.6% galibiyet (dengeli).
Fiddlesticks Top build
Yama 16.21- galibiyet
- 51.3%
- maç
- 27,157
- Kazanma etkisi
- +1.2
- Seçilme oranı
- 0.1%
Başlangıç eşyalarıDoran'ın Yüzüğü + Can İksiri x2
Buradaki ek galibiyet: 100 maçta +1.0. Başka hiçbir seçimin buna karşı net bir üstünlüğü yok.
| Seçim | Seçilme | Kazanılan | Ek galibiyet |
|---|---|---|---|
| 74% | 50.6% | +1.0 şans olabilir | |
| 16% | 51.6% | +0.2 şans olabilir | |
| 5% | 52.1% | -0.8 şans olabilir | |
| 1% | 51.7% | -1.1 şans olabilir | |
| 1% | 50.3% | -2.3 şans olabilir | |
| 1% | 47.5% | -2.9 şans olabilir | |
| <1% | 44.3% | -1.5 şans olabilir | |
| <1% | 44.3% | -2.1 şans olabilir |
ÇizmeIonia Çizmeleri
Ionia Çizmeleri: en çok seçilenden (Sihirbaz Pabuçları) daha sık kazanıyor. 100 maçta +1.1, en çok seçilende +0.4. Şans olabilir.
| Seçim | Seçilme | Kazanılan | Ek galibiyet | Süre |
|---|---|---|---|---|
| 72% | 52.6% | +0.4 şans olabilir | 15:23 | |
| 14% | 49.1% | -0.8 şans olabilir | 14:37 | |
| 7% | 50.4% | +0.6 şans olabilir | 16:24 | |
| 3% | 55.3% | +1.1 şans olabilir | 14:06 | |
| 2% | 51.5% | -0.7 şans olabilir | 13:14 | |
| 2% | 46.9% | -1.8 şans olabilir |
Çoğunlukla AD takıma karşı
| Seçim | Seçilme | Kazanılan | Sonuç |
|---|---|---|---|
| 50% | 55.2% | en çok alınan | |
| 17% | 52.2% | dengeli | |
| 2% | 54.5% | dengeli | |
| 2% | 52.1% | dengeli |
Çoğunlukla AP takıma karşı
| Seçim | Seçilme | Kazanılan | Sonuç |
|---|---|---|---|
| 55% | 50.6% | en çok alınan | |
| 10% | 47.5% | dengeli | |
| 3% | 52.9% | dengeli | |
| 2% | 64.4% | yeterli maç yok |
Bir hasar türüne karşı daha çok alınanlar
| Seçim | AD takım | AP takım |
|---|---|---|
| 35% | 15% | |
| 17% | 3% | |
| 2% | 10% | |
| 4% | 10% | |
| 35% | 40% | |
| 50% | 55% | |
| 2% | 7% | |
| 16% | 19% | |
| 28% | 25% |
Eşya 1Liandry'nin Eziyeti
Liandry'nin Eziyeti, daha çok kazanan dizilimin parçası: 100 maçta -0.5, oyuncuların çoğunun tamamladığı dizilimde -0.5.
| Seçim | Seçilme | Kazanılan | Ek galibiyet | Süre |
|---|---|---|---|---|
| 28% | 50.6% | -0.4 şans olabilir | 11:46 | |
| 28% | 51.4% | -0.6 şans olabilir | 10:57 | |
| 27% | 51.9% | +1.0 şans olabilir | 13:01 | |
| 6% | 49.1% | -0.9 şans olabilir | 12:13 | |
| 2% | 49.9% | -0.2 şans olabilir | 12:25 | |
| 2% | 53.1% | +1.5 şans olabilir | ||
| 1% | 54.3% | -0.8 şans olabilir | ||
| 1% | 50.3% | +1.0 şans olabilir |
Birlikte tamamlanan
| Seçim | Seçilme | maç |
|---|---|---|
| 13% | 1,348 | |
| 9% | 877 | |
| 5% | 529 | |
| 4% | 461 |
Eşya 2Habaset
Habaset, daha çok kazanan dizilimin parçası: 100 maçta -0.5, oyuncuların çoğunun tamamladığı dizilimde -0.5.
| Seçim | Seçilme | Kazanılan | Ek galibiyet | Süre |
|---|---|---|---|---|
| 35% | 51.4% | -0.3 şans olabilir | 20:43 | |
| 15% | 54.0% | -0.1 şans olabilir | 20:27 | |
| 14% | 52.1% | +0.3 şans olabilir | 22:35 | |
| 12% | 54.1% | +0.3 şans olabilir | 20:58 | |
| 5% | 53.6% | -0.5 şans olabilir | 20:17 | |
| 3% | 51.8% | -0.1 şans olabilir | ||
| 1% | 68.6% | zaten öndeyken alınıyor | ||
| <1% | 60.6% | +2.2 şans olabilir |
Birlikte tamamlanan
| Seçim | Seçilme | maç |
|---|---|---|
| 13% | 1,348 | |
| 9% | 877 | |
| 5% | 529 | |
| 4% | 461 |
Eşya 3Zhonya'nın Kumsaati
Buradaki ek galibiyet: 100 maçta 0.0. Başka hiçbir seçimin buna karşı net bir üstünlüğü yok.
| Seçim | Seçilme | Kazanılan | Ek galibiyet | Süre |
|---|---|---|---|---|
| 30% | 54.5% | 0.0 şans olabilir | 28:24 | |
| 14% | 53.9% | -1.4 şans olabilir | 27:40 | |
| 9% | 58.3% | +0.1 şans olabilir | 27:37 | |
| 6% | 53.2% | -0.2 şans olabilir | 27:39 | |
| 5% | 55.6% | -0.3 şans olabilir | 27:26 | |
| 5% | 60.0% | +2.3 şans olabilir | ||
| 5% | 57.3% | -0.2 şans olabilir | ||
| 3% | 73.4% | zaten öndeyken alınıyor |
Birlikte tamamlanan
| Seçim | Seçilme | maç |
|---|---|---|
| 13% | 1,348 | |
| 9% | 877 | |
| 5% | 529 | |
| 4% | 461 |
Eşya 4Gölgealev
Buradaki ek galibiyet: 100 maçta -0.3. Başka hiçbir seçimin buna karşı net bir üstünlüğü yok.
| Seçim | Seçilme | Kazanılan | Ek galibiyet | Süre |
|---|---|---|---|---|
| 30% | 51.8% | -0.3 şans olabilir | 33:39 |
Eşya 5Rabadon'un Şapkası
Buradaki ek galibiyet: 100 maçta -0.7. Başka hiçbir seçimin buna karşı net bir üstünlüğü yok.
| Seçim | Seçilme | Kazanılan | Ek galibiyet | Süre |
|---|---|---|---|---|
| 16% | 58.0% | -0.7 şans olabilir | 38:05 | |
| 14% | 52.9% | -0.9 şans olabilir | 38:00 |
Eşya 6Hiçlik Değneği
| Seçim | Seçilme | Kazanılan | Süre |
|---|---|---|---|
| 23% | - | 42:10 | |
| 15% | - | 39:45 | |
| 10% | - | 40:31 | |
| 9% | - | 41:30 | |
| 7% | - | 41:28 |
Ana rünAery'yi Çağır
Aery'yi Çağır: en çok seçilenden (Sihirli Yıldız) daha sık kazanıyor. 100 maçta +1.8, en çok seçilende +0.7. Şans olabilir.
| Seçim | Seçilme | Kazanılan | Ek galibiyet |
|---|---|---|---|
| 68% | 51.0% | +0.7 şans olabilir | |
| 11% | 49.3% | -1.6 şans olabilir | |
| 7% | 52.3% | +1.8 şans olabilir | |
| 6% | 47.4% | -1.0 şans olabilir | |
| 3% | 47.6% | -0.9 şans olabilir | |
| 1% | 57.6% | +2.5 şans olabilir | |
| 1% | 47.0% | -2.9 şans olabilir | |
| 1% | 48.5% | +0.5 şans olabilir |
Ana sıra 1Aksiyom Üstadı
Aksiyom Üstadı: en çok seçilenden (Mana Akışı Yüzüğü) daha sık kazanıyor. 100 maçta +1.5, en çok seçilende 0.0. Şans olabilir.
| Seçim | Seçilme | Kazanılan | Ek galibiyet |
|---|---|---|---|
| 60% | 50.5% | 0.0 şans olabilir | |
| 16% | 51.6% | +1.5 şans olabilir | |
| 13% | 49.0% | -1.6 şans olabilir | |
| 6% | 51.4% | -0.3 şans olabilir | |
| 1% | 45.1% | -2.4 şans olabilir | |
| 1% | 52.9% | +0.8 şans olabilir | |
| 1% | 59.2% | +2.0 şans olabilir | |
| 1% | 43.1% | -3.5 şans olabilir |
Ana sıra 2Yücelik
Buradaki ek galibiyet: 100 maçta +0.7. Başka hiçbir seçimin buna karşı net bir üstünlüğü yok.
| Seçim | Seçilme | Kazanılan | Ek galibiyet |
|---|---|---|---|
| 70% | 50.8% | +0.7 şans olabilir | |
| 13% | 49.2% | -1.5 şans olabilir | |
| 9% | 50.4% | +0.6 şans olabilir | |
| 3% | 50.8% | 0.0 şans olabilir | |
| 1% | 47.0% | -0.5 şans olabilir | |
| 1% | 45.5% | -0.5 şans olabilir | |
| 1% | 58.5% | +2.6 şans olabilir | |
| 1% | 42.5% | -5.3 net fark |
Ana sıra 3Yaklaşan Fırtına
Yaklaşan Fırtına: en çok seçilenden (Kızart) daha sık kazanıyor. 100 maçta +1.4, en çok seçilende +0.7. Şans olabilir.
| Seçim | Seçilme | Kazanılan | Ek galibiyet |
|---|---|---|---|
| 77% | 50.6% | +0.7 şans olabilir | |
| 14% | 49.1% | -1.3 şans olabilir | |
| 5% | 53.3% | +1.4 şans olabilir | |
| 1% | 48.6% | 0.0 şans olabilir | |
| 1% | 59.1% | +1.9 şans olabilir | |
| 1% | 45.1% | -3.5 şans olabilir | |
| <1% | 43.2% | -2.3 şans olabilir | |
| <1% | 42.6% | -2.5 şans olabilir |
İkincil yolAzim
Buradaki ek galibiyet: 100 maçta -0.2. Başka hiçbir seçimin buna karşı net bir üstünlüğü yok.
| Seçim | Seçilme | Kazanılan | Ek galibiyet |
|---|---|---|---|
| 46% | 50.2% | -0.2 şans olabilir | |
| 26% | 50.9% | +0.7 şans olabilir | |
| 14% | 49.0% | -1.3 şans olabilir | |
| 12% | 51.5% | 0.0 şans olabilir | |
| 3% | 52.6% | +1.5 şans olabilir |
İkincil rünlerBüyüme + Kemik Zırh
Büyüme + Kemik Zırh: en çok seçilenden (Canlandır + Kemik Zırh) daha sık kazanıyor. 100 maçta +1.0, en çok seçilende -0.8. Şans olabilir.
| Seçim | Seçilme | Kazanılan | Ek galibiyet |
|---|---|---|---|
| 86% | 50.2% | -0.8 şans olabilir | |
| 5% | 50.6% | +0.2 şans olabilir | |
| 2% | 49.5% | +1.0 şans olabilir | |
| 1% | 55.2% | +0.9 şans olabilir | |
| 1% | 49.3% | +0.1 şans olabilir |
Saldırı parçasıDeğişken Kuvvet
Buradaki ek galibiyet: 100 maçta +0.8. Başka hiçbir seçimin buna karşı net bir üstünlüğü yok.
| Seçim | Seçilme | Kazanılan | Ek galibiyet |
|---|---|---|---|
| 91% | 50.5% | +0.8 şans olabilir | |
| 6% | 50.1% | -0.4 şans olabilir | |
| 2% | 49.6% | -1.7 şans olabilir |
Esnek parçaDeğişken Kuvvet
Buradaki ek galibiyet: 100 maçta +0.4. Başka hiçbir seçimin buna karşı net bir üstünlüğü yok.
| Seçim | Seçilme | Kazanılan | Ek galibiyet |
|---|---|---|---|
| 96% | 50.4% | +0.4 şans olabilir | |
| 2% | 50.8% | -0.4 şans olabilir | |
| 2% | 51.1% | -0.3 şans olabilir |
Savunma parçasıCan
Can: en çok seçilenden (Zamanla Can Artışı) daha sık kazanıyor. 100 maçta +1.1, en çok seçilende -1.0. Fark net.
| Seçim | Seçilme | Kazanılan | Ek galibiyet |
|---|---|---|---|
| 76% | 50.1% | -1.0 şans olabilir | |
| 19% | 51.4% | +1.1 net fark | |
| 4% | 52.1% | +0.2 şans olabilir |
BüyülerSıçra + Tutuştur
Buradaki ek galibiyet: 100 maçta +2.7. Başka hiçbir seçimin buna karşı net bir üstünlüğü yok.
| Seçim | Seçilme | Kazanılan | Ek galibiyet |
|---|---|---|---|
| 82% | 50.8% | +2.7 şans olabilir | |
| 12% | 49.6% | -2.0 net fark | |
| 3% | 48.3% | -2.0 net fark | |
| 1% | 46.5% | -2.5 net fark | |
| <1% | 38.6% | -1.6 şans olabilir |
- W
- Q
- E
- W
- W
- R
- W
- Q
- W
- Q
- R
- Q
- Q
- E
- E
- R
- E
- E
WQE
YeteneklerW > Q > E
Buradaki ek galibiyet: 100 maçta +1.6. Başka hiçbir seçimin buna karşı net bir üstünlüğü yok.
| Seçim | Seçilme | Kazanılan | Ek galibiyet |
|---|---|---|---|
| WQEW + Q + E | 82% | 50.7% | +1.6 şans olabilir |
| WEQW + E + Q | 14% | 50.1% | -1.3 net fark |
| EWQE + W + Q | 3% | 51.9% | -1.6 şans olabilir |
| QWEQ + W + E | 1% | 44.6% | -3.2 şans olabilir |
| EQWE + Q + W | 1% | 49.7% | -1.2 şans olabilir |
Seviye 1-18
- 1W
- 2Q
- 3E
- 4W
- 5W
- 6R
- 7W
- 8Q
- 9W
- 10Q
- 11R
- 12Q
- 13Q
- 14E
- 15E
- 16R
- 17E
- 18E
Önce W: 48.2% galibiyet. Önce E: 57.7% galibiyet (yeterli maç yok).
Fiddlesticks Mid build
Yama 16.21- galibiyet
- 52.6%
- maç
- 8,100
- Kazanma etkisi
- +2.1
- Seçilme oranı
- 0.0%
Başlangıç eşyalarıDoran'ın Yüzüğü + Can İksiri x2
Buradaki ek galibiyet: 100 maçta +2.3. Başka hiçbir seçimin buna karşı net bir üstünlüğü yok.
| Seçim | Seçilme | Kazanılan | Ek galibiyet |
|---|---|---|---|
| 82% | 54.1% | +2.3 şans olabilir | |
| 7% | 53.0% | +0.4 şans olabilir | |
| 2% | 42.0% | -4.7 net fark | |
| 2% | 47.3% | -2.8 net fark | |
| 2% | 47.9% | -2.6 net fark |
ÇizmeSihirbaz Pabuçları
Buradaki ek galibiyet: 100 maçta +2.2. Başka hiçbir seçimin buna karşı net bir üstünlüğü yok.
| Seçim | Seçilme | Kazanılan | Ek galibiyet | Süre |
|---|---|---|---|---|
| 82% | 54.6% | +2.2 şans olabilir | 13:46 | |
| 5% | 52.6% | -2.0 net fark | 13:08 | |
| 5% | 49.5% | -1.6 şans olabilir | 13:20 | |
| 3% | 49.0% | +0.3 şans olabilir | 14:22 |
Çoğunlukla AD takıma karşı
| Seçim | Seçilme | Kazanılan | Sonuç |
|---|---|---|---|
| 60% | 56.0% | en çok alınan | |
| 5% | 46.7% | dengeli | |
| 4% | 47.6% | dengeli | |
| 3% | 52.8% | yeterli maç yok |
Çoğunlukla AP takıma karşı
| Seçim | Seçilme | Kazanılan | Sonuç |
|---|---|---|---|
| 62% | 55.9% | en çok alınan | |
| 7% | 52.1% | yeterli maç yok | |
| 4% | 63.0% | yeterli maç yok | |
| 3% | 52.4% | yeterli maç yok |
Bir hasar türüne karşı daha çok alınanlar
| Seçim | AD takım | AP takım |
|---|---|---|
| 7% | 1% | |
| 2% | 6% | |
| 3% | 7% | |
| 10% | 13% |
Eşya 1Habaset
Buradaki ek galibiyet: 100 maçta +0.9. Başka hiçbir seçimin buna karşı net bir üstünlüğü yok.
| Seçim | Seçilme | Kazanılan | Ek galibiyet | Süre |
|---|---|---|---|---|
| 53% | 53.8% | +0.9 şans olabilir | 11:44 | |
| 17% | 53.9% | +0.2 şans olabilir | 13:05 | |
| 9% | 54.2% | +0.2 şans olabilir | 11:50 | |
| 4% | 55.4% | +0.5 şans olabilir | 11:34 | |
| 4% | 52.2% | -2.5 şans olabilir | 15:29 | |
| 3% | 51.8% | -2.7 şans olabilir | ||
| 1% | 50.6% | 0.0 şans olabilir | ||
| 1% | 53.1% | -0.5 şans olabilir |
Birlikte tamamlanan
| Seçim | Seçilme | maç |
|---|---|---|
| 17% | 546 | |
| 11% | 357 | |
| 7% | 220 | |
| 3% | 103 |
Eşya 2Liandry'nin Eziyeti
Buradaki ek galibiyet: 100 maçta -0.2. Başka hiçbir seçimin buna karşı net bir üstünlüğü yok.
| Seçim | Seçilme | Kazanılan | Ek galibiyet | Süre |
|---|---|---|---|---|
| 23% | 58.7% | +1.6 şans olabilir | 21:02 | |
| 22% | 55.8% | -0.2 şans olabilir | 20:50 | |
| 19% | 56.5% | -0.7 şans olabilir | 21:59 | |
| 12% | 55.4% | -0.4 şans olabilir | 20:50 | |
| 4% | 55.8% | -0.2 şans olabilir | 19:28 | |
| 3% | 50.9% | -1.2 şans olabilir | ||
| 2% | 56.2% | +0.6 şans olabilir | ||
| 2% | 54.7% | -1.0 şans olabilir |
Birlikte tamamlanan
| Seçim | Seçilme | maç |
|---|---|---|
| 17% | 546 | |
| 11% | 357 | |
| 7% | 220 | |
| 3% | 103 |
Eşya 3Gölgealev
Gölgealev, daha çok kazanan dizilimin parçası: 100 maçta -0.2, oyuncuların çoğunun tamamladığı dizilimde -1.6.
| Seçim | Seçilme | Kazanılan | Ek galibiyet | Süre |
|---|---|---|---|---|
| 33% | 58.4% | -0.6 şans olabilir | 27:49 | |
| 15% | 62.1% | +0.5 şans olabilir | 27:29 | |
| 12% | 57.2% | -0.5 şans olabilir | 27:25 | |
| 6% | 61.8% | +1.5 şans olabilir | 27:34 | |
| 4% | 59.6% | +0.2 şans olabilir | 27:08 | |
| 4% | 62.7% | -0.5 şans olabilir | ||
| 3% | 52.4% | -0.9 şans olabilir | ||
| 3% | 67.0% | +0.5 şans olabilir |
Birlikte tamamlanan
| Seçim | Seçilme | maç |
|---|---|---|
| 17% | 546 | |
| 11% | 357 | |
| 7% | 220 | |
| 3% | 103 |
Eşya 4Zhonya'nın Kumsaati
| Seçim | Seçilme | Kazanılan | Süre |
|---|---|---|---|
| 27% | 69.4% | 32:21 |
Eşya 5Rabadon'un Şapkası
| Seçim | Seçilme | Kazanılan | Süre |
|---|---|---|---|
| 19% | 68.8% | 37:41 |
Ana rünElektrik Ver
Buradaki ek galibiyet: 100 maçta +0.8. Başka hiçbir seçimin buna karşı net bir üstünlüğü yok.
| Seçim | Seçilme | Kazanılan | Ek galibiyet |
|---|---|---|---|
| 45% | 54.4% | +2.1 şans olabilir | |
| 27% | 53.4% | +0.8 şans olabilir | |
| 11% | 47.7% | -4.2 net fark | |
| 6% | 53.3% | -0.5 şans olabilir | |
| 6% | 52.1% | -1.9 şans olabilir | |
| 2% | 54.7% | -1.0 şans olabilir |
Ana sıra 1Ani Darbe
Ani Darbe: en çok seçilenden (Belden Aşağı) daha sık kazanıyor. 100 maçta +2.1, en çok seçilende -1.6. Şans olabilir.
| Seçim | Seçilme | Kazanılan | Ek galibiyet |
|---|---|---|---|
| 34% | 51.3% | -1.6 şans olabilir | |
| 30% | 55.3% | +2.1 net fark | |
| 22% | 52.9% | +0.1 şans olabilir | |
| 6% | 52.7% | -1.2 şans olabilir | |
| 2% | 54.2% | +2.1 şans olabilir | |
| 2% | 53.9% | -2.0 şans olabilir | |
| 2% | 50.8% | -0.5 şans olabilir |
Ana sıra 2Altıncı His
Altıncı His: en çok seçilenden (Acı Hatıra) daha sık kazanıyor. 100 maçta +1.0, en çok seçilende -1.6. Şans olabilir.
| Seçim | Seçilme | Kazanılan | Ek galibiyet |
|---|---|---|---|
| 41% | 54.1% | +1.3 şans olabilir | |
| 33% | 51.3% | -1.6 şans olabilir | |
| 10% | 55.0% | +1.6 şans olabilir | |
| 6% | 52.2% | -2.3 şans olabilir | |
| 5% | 53.9% | +1.0 şans olabilir | |
| 3% | 53.0% | -0.8 şans olabilir |
Ana sıra 3Mükemmel Avcı
Başka bir rün ağacından bir seçim burada net üstün (100 maçta +2.1), ama ağaç ancak sayfanın tamamıyla değişir.
| Seçim | Seçilme | Kazanılan | Ek galibiyet |
|---|---|---|---|
| 45% | 54.5% | +2.1 net fark | |
| 37% | 51.7% | -1.0 şans olabilir | |
| 8% | 52.4% | -0.4 şans olabilir | |
| 6% | 52.4% | -2.2 şans olabilir |
İkincil yolBüyücülük
Buradaki ek galibiyet: 100 maçta +0.8. Başka hiçbir seçimin buna karşı net bir üstünlüğü yok.
| Seçim | Seçilme | Kazanılan | Ek galibiyet |
|---|---|---|---|
| 37% | 54.5% | +0.8 şans olabilir | |
| 29% | 53.4% | +0.8 şans olabilir | |
| 17% | 53.4% | +0.3 şans olabilir | |
| 10% | 47.1% | -3.6 net fark | |
| 7% | 51.8% | -0.5 şans olabilir |
İkincil rünlerAksiyom Üstadı + Yaklaşan Fırtına
Aksiyom Üstadı + Yaklaşan Fırtına: en çok seçilenden (Yücelik + Aksiyom Üstadı) daha sık kazanıyor. 100 maçta +3.7, en çok seçilende -1.6. Şans olabilir.
| Seçim | Seçilme | Kazanılan | Ek galibiyet |
|---|---|---|---|
| 66% | 52.9% | -1.6 şans olabilir | |
| 9% | 52.2% | +0.9 şans olabilir | |
| 6% | 66.9% | +3.7 şans olabilir |
Saldırı parçasıSaldırı Hızı
Saldırı Hızı: en çok seçilenden (Değişken Kuvvet) daha sık kazanıyor. 100 maçta +0.6, en çok seçilende +0.2. Şans olabilir.
| Seçim | Seçilme | Kazanılan | Ek galibiyet |
|---|---|---|---|
| 85% | 53.0% | +0.2 şans olabilir | |
| 10% | 52.9% | -0.7 şans olabilir | |
| 5% | 54.5% | +0.6 şans olabilir |
Esnek parçaDeğişken Kuvvet
Buradaki ek galibiyet: 100 maçta +1.5. Başka hiçbir seçimin buna karşı net bir üstünlüğü yok.
| Seçim | Seçilme | Kazanılan | Ek galibiyet |
|---|---|---|---|
| 91% | 53.3% | +1.5 şans olabilir | |
| 6% | 51.3% | -1.9 şans olabilir | |
| 3% | 49.8% | 0.0 şans olabilir |
Savunma parçasıCan
Can: en çok seçilenden (Zamanla Can Artışı) daha sık kazanıyor. 100 maçta +1.3, en çok seçilende -0.5. Şans olabilir.
| Seçim | Seçilme | Kazanılan | Ek galibiyet |
|---|---|---|---|
| 67% | 52.6% | -0.5 şans olabilir | |
| 22% | 54.2% | +1.3 şans olabilir | |
| 10% | 53.5% | -1.1 şans olabilir |
BüyülerSıçra + Tutuştur
Buradaki ek galibiyet: 100 maçta +1.7. Başka hiçbir seçimin buna karşı net bir üstünlüğü yok.
| Seçim | Seçilme | Kazanılan | Ek galibiyet |
|---|---|---|---|
| 77% | 53.3% | +1.7 şans olabilir | |
| 14% | 52.3% | -1.4 şans olabilir | |
| 3% | 52.9% | -0.4 şans olabilir | |
| 2% | 55.4% | +0.2 şans olabilir | |
| 1% | 49.0% | -5.3 net fark | |
| 1% | 51.8% | -1.0 şans olabilir |
- E
- W
- Q
- W
- W
- R
- W
- Q
- W
- Q
- R
- Q
- Q
- E
- E
- R
- E
- E
WQE
YeteneklerW > Q > E
Buradaki ek galibiyet: 100 maçta +3.3. Başka hiçbir seçimin buna karşı net bir üstünlüğü yok.
| Seçim | Seçilme | Kazanılan | Ek galibiyet |
|---|---|---|---|
| WQEW + Q + E | 72% | 54.3% | +3.3 şans olabilir |
| WEQW + E + Q | 19% | 50.4% | -2.9 net fark |
| EWQE + W + Q | 5% | 49.8% | -2.5 net fark |
| QWEQ + W + E | 2% | 51.2% | -3.9 net fark |
| EQWE + Q + W | 1% | 52.8% | -1.8 şans olabilir |
Seviye 1-18
- 1E
- 2W
- 3Q
- 4W
- 5W
- 6R
- 7W
- 8Q
- 9W
- 10Q
- 11R
- 12Q
- 13Q
- 14E
- 15E
- 16R
- 17E
- 18E
Önce W: 49.8% galibiyet. Önce E: 42.9% galibiyet (yeterli maç yok).
Fiddlesticks Bot build
Yama 16.21- galibiyet
- 47.5%
- maç
- 800
- Kazanma etkisi
- -0.7
- Seçilme oranı
- 0.0%
Başlangıç eşyalarıDoran'ın Yüzüğü + Can İksiri x2
Buradaki ek galibiyet: 100 maçta -0.1. Başka hiçbir seçimin buna karşı net bir üstünlüğü yok.
| Seçim | Seçilme | Kazanılan | Ek galibiyet |
|---|---|---|---|
| 78% | 47.4% | -0.1 şans olabilir |
ÇizmeSihirbaz Pabuçları
Buradaki ek galibiyet: 100 maçta -1.3. Başka hiçbir seçimin buna karşı net bir üstünlüğü yok.
| Seçim | Seçilme | Kazanılan | Ek galibiyet | Süre |
|---|---|---|---|---|
| 90% | 50.8% | -1.3 şans olabilir | 13:30 |
Eşya 1Habaset
Buradaki ek galibiyet: 100 maçta +0.5. Başka hiçbir seçimin buna karşı net bir üstünlüğü yok.
| Seçim | Seçilme | Kazanılan | Ek galibiyet | Süre |
|---|---|---|---|---|
| 61% | 49.9% | +0.5 şans olabilir | 11:30 | |
| 16% | 38.6% | -2.9 şans olabilir | 12:55 |
Birlikte tamamlanan
| Seçim | Seçilme | Kazanılan | maç |
|---|---|---|---|
| 14% | 60.0% | 50 | |
| 12% | 31.4% | 45 | |
| 10% | 36.8% | 37 | |
| 10% | 75.7% | 37 |
Eşya 2Gölgealev
| Seçim | Seçilme | Kazanılan | Süre |
|---|---|---|---|
| 29% | 46.2% | 19:42 |
Birlikte tamamlanan
| Seçim | Seçilme | Kazanılan | maç |
|---|---|---|---|
| 14% | 60.0% | 50 | |
| 12% | 31.4% | 45 | |
| 10% | 36.8% | 37 | |
| 10% | 75.7% | 37 |
Eşya 3Zhonya'nın Kumsaati
Buradaki ek galibiyet: 100 maçta -1.8. Başka hiçbir seçimin buna karşı net bir üstünlüğü yok.
| Seçim | Seçilme | Kazanılan | Ek galibiyet | Süre |
|---|---|---|---|---|
| 28% | 50.0% | -1.8 şans olabilir | 26:17 | |
| 28% | 57.8% | -0.9 şans olabilir | 25:47 |
Birlikte tamamlanan
| Seçim | Seçilme | Kazanılan | maç |
|---|---|---|---|
| 14% | 60.0% | 50 | |
| 12% | 31.4% | 45 | |
| 10% | 36.8% | 37 | |
| 10% | 75.7% | 37 |
Eşya 4Rabadon'un Şapkası
| Seçim | Seçilme | Kazanılan | Süre |
|---|---|---|---|
| 23% | 46.2% | 30:22 |
Ana rünElektrik Ver
Buradaki ek galibiyet: 100 maçta +0.4. Başka hiçbir seçimin buna karşı net bir üstünlüğü yok.
| Seçim | Seçilme | Kazanılan | Ek galibiyet |
|---|---|---|---|
| 29% | 53.5% | +0.4 şans olabilir | |
| 26% | 41.0% | -3.1 şans olabilir | |
| 22% | 50.3% | -0.7 şans olabilir |
Ana sıra 1Belden Aşağı
Buradaki ek galibiyet: 100 maçta 0.0. Başka hiçbir seçimin buna karşı net bir üstünlüğü yok.
| Seçim | Seçilme | Kazanılan | Ek galibiyet |
|---|---|---|---|
| 45% | 51.6% | 0.0 şans olabilir | |
| 23% | 42.9% | -0.3 şans olabilir | |
| 12% | 47.2% | -1.6 şans olabilir |
Ana sıra 2Acı Hatıra
Buradaki ek galibiyet: 100 maçta +0.8. Başka hiçbir seçimin buna karşı net bir üstünlüğü yok.
| Seçim | Seçilme | Kazanılan | Ek galibiyet |
|---|---|---|---|
| 47% | 52.7% | +0.8 şans olabilir | |
| 27% | 44.5% | -1.5 şans olabilir |
Ana sıra 3Mükemmel Avcı
Buradaki ek galibiyet: 100 maçta +0.3. Başka hiçbir seçimin buna karşı net bir üstünlüğü yok.
| Seçim | Seçilme | Kazanılan | Ek galibiyet |
|---|---|---|---|
| 50% | 52.0% | +0.3 şans olabilir | |
| 26% | 47.9% | -0.9 şans olabilir |
İkincil yolBüyücülük
Buradaki ek galibiyet: 100 maçta +0.8. Başka hiçbir seçimin buna karşı net bir üstünlüğü yok.
| Seçim | Seçilme | Kazanılan | Ek galibiyet |
|---|---|---|---|
| 37% | 54.4% | +0.8 şans olabilir | |
| 33% | 45.4% | -0.6 şans olabilir |
İkincil rünlerYücelik + Aksiyom Üstadı
Buradaki ek galibiyet: 100 maçta -1.2. Başka hiçbir seçimin buna karşı net bir üstünlüğü yok.
| Seçim | Seçilme | Kazanılan | Ek galibiyet |
|---|---|---|---|
| 51% | 47.2% | -1.2 şans olabilir |
Saldırı parçasıDeğişken Kuvvet
Buradaki ek galibiyet: 100 maçta +1.4. Başka hiçbir seçimin buna karşı net bir üstünlüğü yok.
| Seçim | Seçilme | Kazanılan | Ek galibiyet |
|---|---|---|---|
| 88% | 49.5% | +1.4 şans olabilir |
Esnek parçaDeğişken Kuvvet
Buradaki ek galibiyet: 100 maçta -2.3. Başka hiçbir seçimin buna karşı net bir üstünlüğü yok.
| Seçim | Seçilme | Kazanılan | Ek galibiyet |
|---|---|---|---|
| 87% | 45.9% | -2.3 şans olabilir |
Savunma parçasıCan
Can: en çok seçilenden (Zamanla Can Artışı) daha sık kazanıyor. 100 maçta +2.3, en çok seçilende -2.8. Şans olabilir.
| Seçim | Seçilme | Kazanılan | Ek galibiyet |
|---|---|---|---|
| 63% | 45.7% | -2.8 şans olabilir | |
| 31% | 51.5% | +2.3 şans olabilir |
BüyülerSıçra + Tutuştur
Buradaki ek galibiyet: 100 maçta +0.5. Başka hiçbir seçimin buna karşı net bir üstünlüğü yok.
| Seçim | Seçilme | Kazanılan | Ek galibiyet |
|---|---|---|---|
| 38% | 51.2% | +0.5 şans olabilir | |
| 17% | 42.7% | -3.9 şans olabilir | |
| 15% | 40.2% | -0.5 şans olabilir | |
| 14% | 51.4% | +0.4 şans olabilir | |
| 12% | 48.8% | -0.6 şans olabilir |
- E
- Q
- Q
- W
- W
- R
- W
- Q
- W
- Q
- R
- Q
- E
- E
- E
- R
- E
- W
WQE
YeteneklerW > Q > E
Buradaki ek galibiyet: 100 maçta +1.8. Başka hiçbir seçimin buna karşı net bir üstünlüğü yok.
| Seçim | Seçilme | Kazanılan | Ek galibiyet |
|---|---|---|---|
| WQEW + Q + E | 79% | 50.2% | +1.8 şans olabilir |
| WEQW + E + Q | 15% | 45.3% | -4.0 şans olabilir |
Seviye 1-18
- 1E
- 2Q
- 3Q
- 4W
- 5W
- 6R
- 7W
- 8Q
- 9W
- 10Q
- 11R
- 12Q
- 13E
- 14E
- 15E
- 16R
- 17E
- 18W
En iyi Fiddlesticks oyuncuları
7,901 tanesinin hepsini görOrman rolünde normal bir maç
54,187 maçTüm Orman şampiyonlarına karşı
- İlk %1 Görüş / dk 1.72
- İlk %20 Asist 9.4
- Son %9 İlk kan 3%
- Kill
- 6.5 Son %37
- Ölüm
- 6.2 En az %38
- Solo kill
- 1.2 Son %40
- Kill katılımı
- 47% İlk %40
- Takım hasarı
- 18% İlk %41
- Hasar / dk
- 697 İlk %37
- Farm / dk
- 6.1 Son %30
- Altın / dk
- 416 Son %34
- Kontrol totemi
- 1.6 İlk %22
Rakip ormancıya karşı
- 7:16 itibarıyla 6. seviye
- 17:18 itibarıyla 11. seviye
- Maçların %44 kadarında önce raptors
- İlk ejder 7:27
Her dakikada ortanca maç
Verilen hasar
Büyü 99% Fiziksel 1%Ölüm nedeni
Fiziksel 51% Büyü 42% Gerçek 7%Destek rolünde normal bir maç
12,936 maçTüm Destek şampiyonlarına karşı
- İlk %1 Görüş / dk 2.81
- İlk %18 Kontrol totemi 6.3
- Son %20 İlk kan 5%
- Kill
- 4.3 Son %40
- Ölüm
- 8.2 En çok %49
- Asist
- 11.8 İlk %33
- Solo kill
- 0.7 Son %44
- Kill katılımı
- 47% İlk %47
- Takım hasarı
- 17% İlk %45
- Hasar / dk
- 634 İlk %41
- Farm / dk
- 1.7 Son %30
- Altın / dk
- 335 Son %26
Koridor rakibine karşı
- 8:24 itibarıyla 6. seviye
- 21:39 itibarıyla 11. seviye
Her dakikada ortanca maç
Verilen hasar
Büyü 98% Fiziksel 2%Ölüm nedeni
Fiziksel 53% Büyü 41% Gerçek 6%Top rolünde normal bir maç
25,912 maç Yama 16.21Tüm Top şampiyonlarına karşı
- İlk %1 Görüş / dk 1.40
- İlk %26 Asist 7.4
- Son %12 Farm / dk 5.5
- Kill
- 6.1 Son %48
- Ölüm
- 7.3 En çok %35
- Solo kill
- 2.9 İlk %38
- Kill katılımı
- 37% İlk %28
- Takım hasarı
- 22% İlk %47
- Hasar / dk
- 844 İlk %37
- Altın / dk
- 364 Son %17
- Kontrol totemi
- 0.7 İlk %30
- İlk kan
- 11% Son %40
Koridor rakibine karşı
- 5:31 itibarıyla 6. seviye
- 13:36 itibarıyla 11. seviye
Her dakikada ortanca maç
Verilen hasar
Büyü 97% Fiziksel 3%Ölüm nedeni
Fiziksel 52% Büyü 40% Gerçek 8%Mid rolünde normal bir maç
7,968 maç Yama 16.21Tüm Mid şampiyonlarına karşı
- İlk %1 Görüş / dk 1.43
- İlk %17 Kontrol totemi 1.0
- Son %12 Farm / dk 5.2
- Kill
- 7.5 İlk %47
- Ölüm
- 7.4 En çok %22
- Asist
- 8.2 İlk %26
- Solo kill
- 2.7 İlk %36
- Kill katılımı
- 44% İlk %25
- Takım hasarı
- 23% İlk %42
- Hasar / dk
- 886 İlk %29
- Altın / dk
- 378 Son %20
- İlk kan
- 9% Son %40
Koridor rakibine karşı
- 5:24 itibarıyla 6. seviye
- 15:29 itibarıyla 11. seviye
Her dakikada ortanca maç
Verilen hasar
Büyü 98% Fiziksel 2%Ölüm nedeni
Fiziksel 49% Büyü 44% Gerçek 7%Bot rolünde normal bir maç
765 maç Yama 16.21Tüm Bot şampiyonlarına karşı
- İlk %1 Görüş / dk 1.26
- İlk %16 Kontrol totemi 0.9
- Son %13 Farm / dk 5.0
- Kill
- 7.3 Son %38
- Ölüm
- 8.3 En çok %17
- Asist
- 9.2 İlk %28
- Solo kill
- 1.6 İlk %24
- Kill katılımı
- 44% Son %31
- Takım hasarı
- 21% Son %44
- Hasar / dk
- 808 Son %47
- Altın / dk
- 401 Son %16
- İlk kan
- 8% Son %18
Koridor rakibine karşı
- 7:38 itibarıyla 6. seviye
- 18:56 itibarıyla 11. seviye
Her dakikada ortanca maç
Verilen hasar
Büyü 98% Fiziksel 2%Ölüm nedeni
Fiziksel 54% Büyü 40% Gerçek 6%Eşleşmeler ve takım arkadaşları Fiddlesticks Orman maçlarından.
Eşleşmeler ve takım arkadaşları Fiddlesticks Orman maçlarından.
-
Fiddlesticks ile Briar: +3.3 100 maçta galibiyet (aralık 0.2-6.3) · 809 maç · Havuzdan · Bunun %20 kadarı benzer şampiyonlardan ödünç alındı -
Fiddlesticks ile Kled: +3.1 100 maçta galibiyet (aralık 0.9-5.3) · 1,770 maç · Ölçülmüş · Bunun %10 kadarı benzer şampiyonlardan ödünç alındı -
Fiddlesticks ile Garen: +2.7 100 maçta galibiyet (aralık 1.6-3.7) · 9,153 maç · Ölçülmüş · Bunun %2 kadarı benzer şampiyonlardan ödünç alındı
-
Fiddlesticks ile Rumble: -5.4 100 maçta galibiyet (aralık -8.4 ile -2.4 arası) · 859 maç · Havuzdan · Bunun %19 kadarı benzer şampiyonlardan ödünç alındı -
Fiddlesticks ile Kayn: -5.3 100 maçta galibiyet (aralık -8.8 ile -1.7 arası) · 570 maç · Havuzdan · Bunun %26 kadarı benzer şampiyonlardan ödünç alındı -
Fiddlesticks ile Kennen: -5.0 100 maçta galibiyet (aralık -7.4 ile -2.7 arası) · 1,548 maç · Ölçülmüş · Bunun %11 kadarı benzer şampiyonlardan ödünç alındı
-
Fiddlesticks ile Yasuo: +2.78 100 maçta galibiyet (aralık 2.05-3.51) · 19,730 maç · Ölçülmüş · Bunun %1 kadarı benzer şampiyonlardan ödünç alındı -
Fiddlesticks ile Talon: +2.6 100 maçta galibiyet (aralık 0.4-4.8) · 1,778 maç · Ölçülmüş · Bunun %10 kadarı benzer şampiyonlardan ödünç alındı -
Fiddlesticks ile Yone: +2.41 100 maçta galibiyet (aralık 1.71-3.11) · 21,347 maç · Ölçülmüş · Bunun %1 kadarı benzer şampiyonlardan ödünç alındı
-
Fiddlesticks ile Mel: -6.0 100 maçta galibiyet (aralık -7.3 ile -4.6 arası) · 5,037 maç · Ölçülmüş · Bunun %4 kadarı benzer şampiyonlardan ödünç alındı -
Fiddlesticks ile Cassiopeia: -4.2 100 maçta galibiyet (aralık -6.8 ile -1.7 arası) · 1,297 maç · Ölçülmüş · Bunun %13 kadarı benzer şampiyonlardan ödünç alındı -
Fiddlesticks ile Orianna: -3.7 100 maçta galibiyet (aralık -5.5 ile -1.9 arası) · 2,693 maç · Ölçülmüş · Bunun %7 kadarı benzer şampiyonlardan ödünç alındı
-
Fiddlesticks ile Nilah: +4.0 100 maçta galibiyet (aralık 1.4-6.7) · 1,177 maç · Ölçülmüş · Bunun %15 kadarı benzer şampiyonlardan ödünç alındı -
Fiddlesticks ile Xayah: +3.1 100 maçta galibiyet (aralık 1.9-4.3) · 6,130 maç · Ölçülmüş · Bunun %3 kadarı benzer şampiyonlardan ödünç alındı -
Fiddlesticks ile Kog'Maw: +2.5 100 maçta galibiyet (aralık 0.6-4.4) · 2,553 maç · Ölçülmüş · Bunun %7 kadarı benzer şampiyonlardan ödünç alındı
-
Fiddlesticks ile Ezreal: -4.07 100 maçta galibiyet (aralık -5.02 ile -3.12 arası) · 11,046 maç · Ölçülmüş · Bunun %2 kadarı benzer şampiyonlardan ödünç alındı -
Fiddlesticks ile Corki: -4.0 100 maçta galibiyet (aralık -6.2 ile -1.8 arası) · 1,777 maç · Ölçülmüş · Bunun %10 kadarı benzer şampiyonlardan ödünç alındı -
Fiddlesticks ile Varus: -3.8 100 maçta galibiyet (aralık -5.2 ile -2.3 arası) · 4,450 maç · Ölçülmüş · Bunun %4 kadarı benzer şampiyonlardan ödünç alındı
-
Fiddlesticks ile Thresh: +2.51 100 maçta galibiyet (aralık 1.58-3.44) · 11,653 maç · Ölçülmüş · Bunun %2 kadarı benzer şampiyonlardan ödünç alındı -
Fiddlesticks ile Rell: +2.5 100 maçta galibiyet (aralık 0.9-4.1) · 3,567 maç · Ölçülmüş · Bunun %5 kadarı benzer şampiyonlardan ödünç alındı -
Fiddlesticks ile Leona: +2.38 100 maçta galibiyet (aralık 1.38-3.37) · 9,956 maç · Ölçülmüş · Bunun %2 kadarı benzer şampiyonlardan ödünç alındı
-
Fiddlesticks ile Lee Sin: -5.1 100 maçta galibiyet (aralık -8.7 ile -1.5 arası) · 543 maç · Havuzdan · Bunun %27 kadarı benzer şampiyonlardan ödünç alındı -
Fiddlesticks ile Jarvan IV: -4.8 100 maçta galibiyet (aralık -8.0 ile -1.7 arası) · 765 maç · Havuzdan · Bunun %21 kadarı benzer şampiyonlardan ödünç alındı -
Fiddlesticks ile Bard: -2.8 100 maçta galibiyet (aralık -4.7 ile -0.9 arası) · 2,382 maç · Ölçülmüş · Bunun %8 kadarı benzer şampiyonlardan ödünç alındı
Diğer Orman seçimleri
Tümü (173)- ARAM A #36
-
60 Fiddlesticks -
85 Rammus -
84 Shyvana -
81 Cho'Gath -
80 Briar -
80 Lillia -
79 Wukong