League of Legends Build voor Ziggs
Ziggs Bot build
Een zeldzame build die vaker wint.
- gewonnen
- 51.9%
- games
- 163,774
- Winimpact
- +1.8
- Pickrate
- 0.9%
StartitemsDoran's Ring + Health Potion x2
Extra winst hier: +2.4 per 100 games. Geen andere keuze heeft een duidelijke voorsprong op deze.
| Keuze | Gekozen | Gewonnen | Extra winst |
|---|---|---|---|
| 88% | 51.7% | +2.4 kan toeval zijn | |
| 10% | 49.6% | -2.4 duidelijk verschil | |
| 1% | 50.6% | -1.9 duidelijk verschil | |
| <1% | 53.0% | -0.6 duidelijk verschil | |
| <1% | 47.3% | -3.1 duidelijk verschil | |
| <1% | 54.8% | +2.0 kan toeval zijn | |
| <1% | 47.3% | -4.6 duidelijk verschil | |
| <1% | 44.7% | -3.5 duidelijk verschil |
De bootsSorcerer's Shoes
Extra winst hier: +0.4 per 100 games. Geen andere keuze heeft een duidelijke voorsprong op deze.
| Keuze | Gekozen | Gewonnen | Extra winst | Tijd |
|---|---|---|---|---|
| 92% | 52.2% | +0.4 kan toeval zijn | 13:49 | |
| 6% | 49.7% | -0.6 kan toeval zijn | 13:37 | |
| 1% | 46.4% | -0.7 kan toeval zijn | 14:38 | |
| <1% | 49.9% | +0.6 kan toeval zijn | 15:06 | |
| <1% | 52.0% | +2.2 kan toeval zijn | 14:57 |
Tegen een team met vooral AD
| Keuze | Gekozen | Gewonnen | Uitkomst |
|---|---|---|---|
| 71% | 53.1% | meest gekocht | |
| 5% | 52.4% | ongeveer gelijk | |
| <1% | 55.0% | ongeveer gelijk | |
| <1% | 44.9% | ongeveer gelijk |
Tegen een team met vooral AP
| Keuze | Gekozen | Gewonnen | Uitkomst |
|---|---|---|---|
| 73% | 52.2% | meest gekocht | |
| 5% | 50.4% | ongeveer gelijk | |
| 1% | 52.3% | ongeveer gelijk | |
| <1% | 54.1% | ongeveer gelijk |
Vaker gekocht tegen één soort schade
| Keuze | AD-team | AP-team |
|---|---|---|
| 36% | 40% | |
| 11% | 14% | |
| 60% | 63% | |
| 71% | 73% | |
| 20% | 19% | |
| 15% | 16% | |
| 16% | 15% | |
| 7% | 8% |
Item nr. 1Luden's Echo
Extra winst hier: -0.2 per 100 games. Geen andere keuze heeft een duidelijke voorsprong op deze.
| Keuze | Gekozen | Gewonnen | Extra winst | Tijd |
|---|---|---|---|---|
| 78% | 51.7% | -0.2 kan toeval zijn | 11:01 | |
| 14% | 51.9% | +0.4 kan toeval zijn | 11:15 | |
| 7% | 49.0% | 0.0 kan toeval zijn | 11:10 | |
| <1% | 49.5% | -0.5 kan toeval zijn | 12:56 | |
| <1% | 50.4% | -2.6 kan toeval zijn | 11:32 | |
| <1% | 56.1% | -0.1 kan toeval zijn | ||
| <1% | 47.4% | -1.0 kan toeval zijn | ||
| <1% | 62.5% | +0.6 kan toeval zijn vaak voor |
Samen afgemaakt
| Keuze | Gekozen | Gewonnen | games |
|---|---|---|---|
| 36% | 55.6% | 33,408 | |
| 10% | 55.4% | 9,317 | |
| 8% | - | 7,318 | |
| 7% | 51.5% | 6,268 |
Item nr. 2Archangel's Staff
Archangel's Staff hoort bij de build die vaker wint: +1.1 per 100 potjes, tegen -0.2 voor de build die de meeste spelers afmaken.
| Keuze | Gekozen | Gewonnen | Extra winst | Tijd |
|---|---|---|---|---|
| 60% | 52.3% | -1.2 kan toeval zijn | 19:04 | |
| 12% | 52.1% | -0.2 kan toeval zijn | 18:09 | |
| 9% | 53.3% | +2.0 kan toeval zijn | 18:05 | |
| 5% | 50.7% | +1.2 kan toeval zijn | 18:25 | |
| 4% | 50.8% | +0.5 kan toeval zijn | 19:03 | |
| 2% | 57.8% | -0.1 kan toeval zijn vaak voor | ||
| 2% | 51.2% | +0.8 kan toeval zijn | ||
| <1% | 56.0% | +2.6 kan toeval zijn |
Samen afgemaakt
| Keuze | Gekozen | Gewonnen | games |
|---|---|---|---|
| 36% | 55.6% | 33,408 | |
| 10% | 55.4% | 9,317 | |
| 8% | - | 7,318 | |
| 7% | 51.5% | 6,268 |
Item nr. 3Shadowflame
Shadowflame hoort bij de build die vaker wint: +1.1 per 100 potjes, tegen -0.2 voor de build die de meeste spelers afmaken.
| Keuze | Gekozen | Gewonnen | Extra winst | Tijd |
|---|---|---|---|---|
| 44% | 53.8% | -0.6 kan toeval zijn | 25:48 | |
| 22% | 54.0% | +0.6 kan toeval zijn | 24:50 | |
| 10% | 51.9% | -0.4 kan toeval zijn | 25:47 | |
| 5% | 54.8% | +0.5 kan toeval zijn | 24:10 | |
| 4% | 54.7% | +0.7 kan toeval zijn | 24:33 | |
| 4% | 49.8% | +0.2 kan toeval zijn | ||
| 1% | 73.0% | gekocht als je al voor staat | ||
| 1% | 52.2% | +1.5 kan toeval zijn |
Samen afgemaakt
| Keuze | Gekozen | Gewonnen | games |
|---|---|---|---|
| 36% | 55.6% | 33,408 | |
| 10% | 55.4% | 9,317 | |
| 8% | - | 7,318 | |
| 7% | 51.5% | 6,268 |
Item nr. 4Liandry's Torment
Liandry's Torment wint vaker dan Zhonya's Hourglass, de meest gekozen: +0.3 tegenover -1.1 per 100 games. Het kan toeval zijn.
| Keuze | Gekozen | Gewonnen | Extra winst | Tijd |
|---|---|---|---|---|
| 48% | 54.3% | +0.1 kan toeval zijn | 30:44 | |
| 24% | 54.4% | -1.1 kan toeval zijn | 31:12 | |
| 8% | 47.5% | +0.1 kan toeval zijn | 30:58 | |
| 3% | 57.7% | +0.4 kan toeval zijn | ||
| 3% | 48.2% | +0.3 kan toeval zijn | 30:57 | |
| 3% | 44.5% | gekocht als je al achter staat | ||
| 2% | 49.5% | -0.2 kan toeval zijn | ||
| 2% | 75.7% | gekocht als je al voor staat |
Item nr. 5Rabadon's Deathcap
Van alles wat we hier gemeten hebben, geeft Rabadon's Deathcap de meeste extra winst: +1.2 per 100 games. Void Staff, de meest gekozen, heeft geen getal om mee te vergelijken.
| Keuze | Gekozen | Gewonnen | Extra winst | Tijd |
|---|---|---|---|---|
| 21% | 57.4% | +1.2 kan toeval zijn | 35:30 |
Item nr. 6Void Staff
| Keuze | Gekozen | Gewonnen | Tijd |
|---|---|---|---|
| 22% | 54.2% | 39:39 | |
| 13% | 51.5% | 39:14 | |
| 11% | 50.2% | 39:35 | |
| 9% | 51.8% | 39:08 | |
| 8% | 44.8% | 39:27 |
HoofdruneSummon Aery
Summon Aery wint vaker dan Arcane Comet, de meest gekozen: 0.0 tegenover 0.0 per 100 games. Het kan toeval zijn.
| Keuze | Gekozen | Gewonnen | Extra winst |
|---|---|---|---|
| 87% | 51.4% | 0.0 kan toeval zijn | |
| 10% | 52.2% | +0.7 kan toeval zijn | |
| 2% | 50.0% | -0.9 kan toeval zijn | |
| 1% | 50.0% | -0.7 kan toeval zijn | |
| <1% | 49.3% | 0.0 kan toeval zijn | |
| <1% | 46.8% | -2.9 kan toeval zijn | |
| <1% | 48.9% | -3.7 kan toeval zijn | |
| <1% | 48.4% | -4.6 kan toeval zijn |
Hoofdrij 1Manaflow Band
Extra winst hier: -0.2 per 100 games. Geen andere keuze heeft een duidelijke voorsprong op deze.
| Keuze | Gekozen | Gewonnen | Extra winst |
|---|---|---|---|
| 88% | 51.3% | -0.2 kan toeval zijn | |
| 8% | 52.0% | +0.5 kan toeval zijn | |
| 2% | 53.2% | +1.0 kan toeval zijn | |
| 1% | 52.4% | -0.7 kan toeval zijn | |
| 1% | 50.9% | -1.7 kan toeval zijn | |
| <1% | 46.4% | -1.2 kan toeval zijn | |
| <1% | 47.6% | -2.6 kan toeval zijn | |
| <1% | 48.9% | -3.8 kan toeval zijn |
Hoofdrij 2Absolute Focus
Absolute Focus wint vaker dan Transcendence, de meest gekozen: 0.0 tegenover -0.2 per 100 games. Het kan toeval zijn.
| Keuze | Gekozen | Gewonnen | Extra winst |
|---|---|---|---|
| 87% | 51.4% | -0.2 kan toeval zijn | |
| 8% | 52.1% | +0.6 kan toeval zijn | |
| 2% | 51.2% | 0.0 kan toeval zijn | |
| 1% | 52.9% | +0.9 kan toeval zijn | |
| 1% | 49.0% | -2.1 kan toeval zijn | |
| <1% | 49.9% | -0.5 kan toeval zijn | |
| <1% | 54.0% | -0.3 kan toeval zijn | |
| <1% | 44.9% | -5.2 duidelijk verschil |
Hoofdrij 3Gathering Storm
Gathering Storm wint vaker dan Scorch, de meest gekozen: +0.8 tegenover -0.4 per 100 games. Het kan toeval zijn.
| Keuze | Gekozen | Gewonnen | Extra winst |
|---|---|---|---|
| 84% | 51.3% | -0.4 kan toeval zijn | |
| 9% | 52.2% | +0.5 kan toeval zijn | |
| 5% | 51.9% | +0.8 kan toeval zijn | |
| 1% | 51.1% | -0.6 kan toeval zijn | |
| <1% | 53.8% | +2.3 kan toeval zijn | |
| <1% | 46.2% | -4.1 duidelijk verschil | |
| <1% | 50.2% | -1.9 kan toeval zijn | |
| <1% | 48.6% | -3.1 kan toeval zijn |
Tweede padPrecision
Een keuze uit een andere runeboom heeft hier een duidelijke voorsprong (+0.9 per 100 games), maar een boom wisselt alleen met de hele pagina.
| Keuze | Gekozen | Gewonnen | Extra winst |
|---|---|---|---|
| 52% | 50.9% | -1.0 kan toeval zijn | |
| 37% | 51.9% | +0.9 duidelijk verschil | |
| 10% | 52.0% | +0.4 duidelijk verschil | |
| 1% | 51.2% | -0.6 kan toeval zijn | |
| <1% | 47.9% | -2.9 kan toeval zijn |
Secundaire runesPresence of Mind + Cut Down
Presence of Mind + Cut Down wint vaker dan Presence of Mind + Coup de Grace, de meest gekozen: +2.3 tegenover -1.9 per 100 games. Het verschil is duidelijk.
| Keuze | Gekozen | Gewonnen | Extra winst |
|---|---|---|---|
| 88% | 50.7% | -1.9 kan toeval zijn | |
| 6% | 52.5% | +2.3 duidelijk verschil | |
| 3% | 51.8% | +1.3 duidelijk verschil | |
| 1% | 52.9% | +1.1 duidelijk verschil | |
| 1% | 54.5% | +0.7 kan toeval zijn | |
| <1% | 54.4% | +0.8 kan toeval zijn |
AanvalsshardAttack Speed
Attack Speed wint vaker dan Adaptive Force, de meest gekozen: +0.4 tegenover -0.3 per 100 games. Het kan toeval zijn.
| Keuze | Gekozen | Gewonnen | Extra winst |
|---|---|---|---|
| 94% | 51.4% | -0.3 kan toeval zijn | |
| 4% | 51.2% | +0.4 kan toeval zijn | |
| 2% | 52.3% | -0.1 kan toeval zijn |
FlexshardAdaptive Force
Extra winst hier: +0.8 per 100 games. Geen andere keuze heeft een duidelijke voorsprong op deze.
| Keuze | Gekozen | Gewonnen | Extra winst |
|---|---|---|---|
| 99% | 51.4% | +0.8 kan toeval zijn | |
| 1% | 51.5% | -0.6 kan toeval zijn | |
| <1% | 49.5% | -1.5 kan toeval zijn |
VerdedigingsshardHealth
Health wint vaker dan Health Scaling, de meest gekozen: +1.2 tegenover -1.0 per 100 games. Het verschil is duidelijk.
| Keuze | Gekozen | Gewonnen | Extra winst |
|---|---|---|---|
| 88% | 51.3% | -1.0 kan toeval zijn | |
| 11% | 52.3% | +1.2 duidelijk verschil | |
| 1% | 51.5% | -0.6 kan toeval zijn |
QEW
De skillsQ > E > W
Extra winst hier: +3.0 per 100 games. Geen andere keuze heeft een duidelijke voorsprong op deze.
| Keuze | Gekozen | Gewonnen | Extra winst |
|---|---|---|---|
| QEWQ + E + W | 92% | 51.9% | +3.0 kan toeval zijn |
| QWEQ + W + E | 7% | 49.2% | -2.9 duidelijk verschil |
| EQWE + Q + W | <1% | 47.8% | -3.8 duidelijk verschil |
| WQEW + Q + E | <1% | 51.3% | -3.1 duidelijk verschil |
| EWQE + W + Q | <1% | 47.9% | -1.5 kan toeval zijn |
Levels 1 tot 18
- 1Q
- 2E
- 3W
- 4Q
- 5Q
- 6R
- 7Q
- 8E
- 9Q
- 10E
- 11R
- 12E
- 13E
- 14W
- 15W
- 16R
- 17W
- 18W
Eerst Q maxen: 51.6% gewonnen. Eerst E: 33.3% gewonnen (te weinig games).
- Q
- E
- W
- Q
- Q
- R
- Q
- E
- Q
- E
- R
- E
- E
- W
- W
- R
- W
- W
De spellsFlash + Teleport
Extra winst hier: +1.2 per 100 games. Geen andere keuze heeft een duidelijke voorsprong op deze.
| Keuze | Gekozen | Gewonnen | Extra winst |
|---|---|---|---|
| 83% | 51.5% | +1.2 kan toeval zijn | |
| 11% | 51.5% | -0.1 duidelijk verschil | |
| 2% | 50.4% | -2.1 duidelijk verschil | |
| 2% | 48.4% | -3.2 duidelijk verschil | |
| 1% | 50.6% | -1.0 duidelijk verschil | |
| <1% | 49.9% | -2.6 duidelijk verschil | |
| <1% | 49.8% | +0.6 kan toeval zijn |
- gewonnen
- 52.2%
- games
- 15,709
- Winimpact
- +1.5
- Pickrate
- 9.8%
StartitemsDoran's Ring + Health Potion x2
De gewone keuze: spelers van deze build zijn het hier niet eens.
| Keuze | Gekozen | Gewonnen | Extra winst |
|---|---|---|---|
| 88% | 51.7% | +2.4 kan toeval zijn | |
| 10% | 49.6% | -2.4 duidelijk verschil | |
| 1% | 50.6% | -1.9 duidelijk verschil | |
| <1% | 53.0% | -0.6 duidelijk verschil | |
| <1% | 47.3% | -3.1 duidelijk verschil | |
| <1% | 54.8% | +2.0 kan toeval zijn | |
| <1% | 47.3% | -4.6 duidelijk verschil | |
| <1% | 44.7% | -3.5 duidelijk verschil |
De bootsSorcerer's Shoes
| Keuze | Gekozen | Gewonnen |
|---|---|---|
| 89% | 52.6% | |
| 10% | 50.1% | |
| 1% | 53.0% | |
| <1% | 46.7% | |
| <1% | 52.9% |
Item nr. 1Luden's Echo
| Keuze | Gekozen | Gewonnen |
|---|---|---|
| 61% | 53.3% | |
| 39% | 50.4% |
Item nr. 2Archangel's Staff
| Keuze | Gekozen | Gewonnen |
|---|---|---|
| 61% | 53.3% |
Item nr. 3Shadowflame
| Keuze | Gekozen | Gewonnen |
|---|---|---|
| 55% | 53.0% | |
| 17% | 53.4% | |
| 9% | 56.4% | |
| 7% | 51.0% | |
| 4% | 50.5% |
Item nr. 4Rabadon's Deathcap
| Keuze | Gekozen | Gewonnen |
|---|---|---|
| 41% | 54.2% | |
| 16% | 52.8% | |
| 6% | 46.9% | |
| 4% | 59.4% | |
| 4% | 47.0% |
Item nr. 5Zhonya's Hourglass
| Keuze | Gekozen | Gewonnen |
|---|---|---|
| 27% | 51.2% | |
| 21% | 50.9% | |
| 5% | 51.1% | |
| 4% | 42.9% | |
| 3% | 44.9% |
Item nr. 6Void Staff
| Keuze | Gekozen | Gewonnen |
|---|---|---|
| 22% | 54.8% | |
| 9% | 44.8% | |
| 6% | 60.7% | |
| 6% | 42.9% | |
| 5% | 54.0% |
HoofdruneArcane Comet
| Keuze | Gekozen | Gewonnen |
|---|---|---|
| 38% | 50.8% |
Hoofdrij 1Manaflow Band
| Keuze | Gekozen | Gewonnen |
|---|---|---|
| 38% | 50.8% |
Hoofdrij 2Transcendence
| Keuze | Gekozen | Gewonnen |
|---|---|---|
| 38% | 50.8% |
Hoofdrij 3Scorch
| Keuze | Gekozen | Gewonnen |
|---|---|---|
| 38% | 50.8% |
Tweede padPrecision
| Keuze | Gekozen | Gewonnen |
|---|---|---|
| 38% | 50.8% |
AanvalsshardAdaptive Force
| Keuze | Gekozen | Gewonnen |
|---|---|---|
| 38% | 50.8% |
FlexshardAdaptive Force
| Keuze | Gekozen | Gewonnen |
|---|---|---|
| 38% | 50.8% |
VerdedigingsshardHealth Scaling
| Keuze | Gekozen | Gewonnen |
|---|---|---|
| 38% | 50.8% |
QEW
De skillsQ > E > W
| Keuze | Gekozen | Gewonnen | Extra winst |
|---|---|---|---|
| QEWQ + E + W | 92% | 51.9% | +3.0 kan toeval zijn |
| QWEQ + W + E | 7% | 49.2% | -2.9 duidelijk verschil |
| EQWE + Q + W | <1% | 47.8% | -3.8 duidelijk verschil |
| WQEW + Q + E | <1% | 51.3% | -3.1 duidelijk verschil |
| EWQE + W + Q | <1% | 47.9% | -1.5 kan toeval zijn |
- Q
- E
- W
- Q
- Q
- R
- Q
- E
- Q
- E
- R
- E
- E
- W
- W
- R
- W
- W
De spellsFlash + Teleport
| Keuze | Gekozen | Gewonnen | Extra winst |
|---|---|---|---|
| 83% | 51.5% | +1.2 kan toeval zijn | |
| 11% | 51.5% | -0.1 duidelijk verschil | |
| 2% | 50.4% | -2.1 duidelijk verschil | |
| 2% | 48.4% | -3.2 duidelijk verschil | |
| 1% | 50.6% | -1.0 duidelijk verschil | |
| <1% | 49.9% | -2.6 duidelijk verschil | |
| <1% | 49.8% | +0.6 kan toeval zijn |
Ziggs Mid build
- gewonnen
- 50.6%
- games
- 80,138
- Winimpact
- +0.6
- Pickrate
- 0.4%
StartitemsDoran's Ring + Health Potion x2
Extra winst hier: +2.3 per 100 games. Geen andere keuze heeft een duidelijke voorsprong op deze.
| Keuze | Gekozen | Gewonnen | Extra winst |
|---|---|---|---|
| 85% | 50.9% | +2.3 kan toeval zijn | |
| 10% | 49.0% | -2.0 duidelijk verschil | |
| 1% | 50.7% | -1.4 duidelijk verschil | |
| 1% | 48.2% | -2.7 duidelijk verschil | |
| 1% | 52.4% | 0.0 kan toeval zijn | |
| <1% | 44.5% | -2.8 duidelijk verschil | |
| <1% | 46.9% | -1.2 duidelijk verschil | |
| <1% | 43.3% | -3.8 duidelijk verschil |
De bootsSorcerer's Shoes
Extra winst hier: +2.6 per 100 games. Geen andere keuze heeft een duidelijke voorsprong op deze.
| Keuze | Gekozen | Gewonnen | Extra winst | Tijd |
|---|---|---|---|---|
| 90% | 51.6% | +2.6 kan toeval zijn | 13:42 | |
| 8% | 48.4% | -2.1 duidelijk verschil | 13:19 | |
| 2% | 44.9% | -2.6 duidelijk verschil | 14:14 | |
| 1% | 44.6% | -2.2 duidelijk verschil | 13:35 | |
| <1% | 47.1% | -1.5 duidelijk verschil | 14:20 |
Tegen een team met vooral AD
| Keuze | Gekozen | Gewonnen | Uitkomst |
|---|---|---|---|
| 70% | 53.0% | meest gekocht | |
| 6% | 53.2% | ongeveer gelijk | |
| 1% | 47.7% | ongeveer gelijk | |
| 1% | 50.7% | ongeveer gelijk |
Tegen een team met vooral AP
| Keuze | Gekozen | Gewonnen | Uitkomst |
|---|---|---|---|
| 70% | 51.6% | meest gekocht | |
| 6% | 47.0% | ongeveer gelijk | |
| 2% | 45.7% | ongeveer gelijk | |
| 1% | 36.4% | te weinig games |
Vaker gekocht tegen één soort schade
| Keuze | AD-team | AP-team |
|---|---|---|
| 22% | 17% | |
| 25% | 29% | |
| 53% | 55% | |
| 23% | 24% | |
| 10% | 9% | |
| 6% | 6% | |
| 7% | 8% |
Item nr. 1Luden's Echo
Extra winst hier: -0.3 per 100 games. Geen andere keuze heeft een duidelijke voorsprong op deze.
| Keuze | Gekozen | Gewonnen | Extra winst | Tijd |
|---|---|---|---|---|
| 78% | 50.8% | -0.3 kan toeval zijn | 11:13 | |
| 15% | 50.9% | +0.4 kan toeval zijn | 11:25 | |
| 4% | 48.9% | +0.2 kan toeval zijn | 11:41 | |
| 1% | 51.7% | +0.3 kan toeval zijn | 13:06 | |
| <1% | 49.7% | -1.8 kan toeval zijn | 11:23 | |
| <1% | 45.2% | -1.7 kan toeval zijn | ||
| <1% | 48.7% | -0.1 kan toeval zijn | ||
| <1% | 61.0% | +0.3 kan toeval zijn |
Samen afgemaakt
| Keuze | Gekozen | games |
|---|---|---|
| 21% | 8,504 | |
| 14% | 5,876 | |
| 13% | 5,165 | |
| 4% | 1,764 |
Item nr. 2Stormsurge
Stormsurge hoort bij de build die vaker wint: +0.8 per 100 potjes, tegen +0.4 voor de build die de meeste spelers afmaken.
| Keuze | Gekozen | Gewonnen | Extra winst | Tijd |
|---|---|---|---|---|
| 58% | 52.4% | -0.1 kan toeval zijn | 20:13 | |
| 11% | 50.9% | +0.2 kan toeval zijn | 20:05 | |
| 6% | 52.1% | +0.9 kan toeval zijn | 19:11 | |
| 5% | 50.2% | -1.0 kan toeval zijn | 20:47 | |
| 5% | 54.4% | +1.6 kan toeval zijn | 18:56 | |
| 4% | 55.4% | -0.2 kan toeval zijn | ||
| 4% | 50.3% | -0.2 kan toeval zijn | ||
| 2% | 56.0% | +0.9 kan toeval zijn |
Samen afgemaakt
| Keuze | Gekozen | games |
|---|---|---|
| 21% | 8,504 | |
| 14% | 5,876 | |
| 13% | 5,165 | |
| 4% | 1,764 |
Item nr. 3Shadowflame
Shadowflame hoort bij de build die vaker wint: +0.8 per 100 potjes, tegen +0.4 voor de build die de meeste spelers afmaken.
| Keuze | Gekozen | Gewonnen | Extra winst | Tijd |
|---|---|---|---|---|
| 28% | 54.4% | -0.3 kan toeval zijn | 26:37 | |
| 19% | 52.7% | +0.5 kan toeval zijn | 26:49 | |
| 16% | 55.0% | 0.0 kan toeval zijn | 26:10 | |
| 16% | 53.5% | -1.0 kan toeval zijn | 26:57 | |
| 4% | 58.3% | +1.2 kan toeval zijn | 25:26 | |
| 4% | 50.9% | +0.2 kan toeval zijn | ||
| 1% | 74.4% | gekocht als je al voor staat | ||
| 1% | 54.5% | +2.4 kan toeval zijn |
Samen afgemaakt
| Keuze | Gekozen | games |
|---|---|---|
| 21% | 8,504 | |
| 14% | 5,876 | |
| 13% | 5,165 | |
| 4% | 1,764 |
Item nr. 4Rabadon's Deathcap
Rabadon's Deathcap wint vaker dan Zhonya's Hourglass, de meest gekozen: +0.8 tegenover -1.2 per 100 games. Het kan toeval zijn.
| Keuze | Gekozen | Gewonnen | Extra winst | Tijd |
|---|---|---|---|---|
| 36% | 56.8% | +0.8 kan toeval zijn | 32:01 | |
| 18% | 54.4% | -1.2 kan toeval zijn | 32:00 | |
| 15% | 53.4% | -0.3 kan toeval zijn | 32:08 | |
| 9% | 57.2% | +0.4 kan toeval zijn | 31:49 |
Item nr. 5Void Staff
Extra winst hier: +0.9 per 100 games. Geen andere keuze heeft een duidelijke voorsprong op deze.
| Keuze | Gekozen | Gewonnen | Extra winst | Tijd |
|---|---|---|---|---|
| 26% | 53.6% | +0.9 kan toeval zijn | 36:14 | |
| 21% | 51.6% | -1.1 kan toeval zijn | 36:29 | |
| 11% | 54.1% | -1.2 kan toeval zijn | 37:07 |
Item nr. 6Zhonya's Hourglass
| Keuze | Gekozen | Gewonnen | Tijd |
|---|---|---|---|
| 21% | 41.7% | 39:48 | |
| 17% | 48.6% | 40:23 | |
| 13% | 44.5% | 39:46 | |
| 8% | - | 40:58 | |
| 7% | - | 40:17 |
HoofdruneStormraider's Surge
Stormraider's Surge wint vaker dan Arcane Comet, de meest gekozen: +1.4 tegenover +0.1 per 100 games. Het kan toeval zijn.
| Keuze | Gekozen | Gewonnen | Extra winst |
|---|---|---|---|
| 81% | 50.6% | +0.1 kan toeval zijn | |
| 12% | 50.9% | +0.8 kan toeval zijn | |
| 3% | 49.2% | -0.8 kan toeval zijn | |
| 2% | 48.6% | -0.9 kan toeval zijn | |
| 1% | 50.1% | 0.0 kan toeval zijn | |
| 1% | 51.2% | -0.3 kan toeval zijn | |
| <1% | 53.4% | +1.4 kan toeval zijn | |
| <1% | 42.9% | -3.7 kan toeval zijn |
Hoofdrij 1Nimbus Cloak
Nimbus Cloak wint vaker dan Manaflow Band, de meest gekozen: +0.8 tegenover +0.1 per 100 games. Het kan toeval zijn.
| Keuze | Gekozen | Gewonnen | Extra winst |
|---|---|---|---|
| 83% | 50.6% | +0.1 kan toeval zijn | |
| 9% | 50.4% | +0.3 kan toeval zijn | |
| 3% | 52.1% | +2.2 kan toeval zijn | |
| 2% | 48.5% | -0.7 kan toeval zijn | |
| 1% | 48.7% | -1.6 kan toeval zijn | |
| 1% | 49.0% | +0.1 kan toeval zijn | |
| <1% | 48.9% | +0.8 kan toeval zijn | |
| <1% | 51.5% | +0.5 kan toeval zijn |
Hoofdrij 2Absolute Focus
Absolute Focus wint vaker dan Transcendence, de meest gekozen: 0.0 tegenover 0.0 per 100 games. Het kan toeval zijn.
| Keuze | Gekozen | Gewonnen | Extra winst |
|---|---|---|---|
| 80% | 50.5% | 0.0 kan toeval zijn | |
| 10% | 50.0% | 0.0 kan toeval zijn | |
| 4% | 51.2% | 0.0 kan toeval zijn | |
| 2% | 54.8% | +4.0 duidelijk verschil | |
| 2% | 46.8% | -2.1 kan toeval zijn | |
| 1% | 49.5% | -1.0 kan toeval zijn | |
| 1% | 54.1% | +1.7 kan toeval zijn | |
| <1% | 49.3% | +0.8 kan toeval zijn |
Hoofdrij 3Gathering Storm
Gathering Storm wint vaker dan Scorch, de meest gekozen: +0.6 tegenover -0.2 per 100 games. Het kan toeval zijn.
| Keuze | Gekozen | Gewonnen | Extra winst |
|---|---|---|---|
| 78% | 50.6% | -0.2 kan toeval zijn | |
| 11% | 50.1% | +0.2 kan toeval zijn | |
| 8% | 50.6% | +0.6 kan toeval zijn | |
| 2% | 50.2% | -0.8 kan toeval zijn | |
| 1% | 56.8% | +4.9 duidelijk verschil | |
| <1% | 46.9% | -0.8 kan toeval zijn | |
| <1% | 46.3% | +0.3 kan toeval zijn | |
| <1% | 59.3% | +2.3 kan toeval zijn |
Tweede padPrecision
Extra winst hier: -0.3 per 100 games. Geen andere keuze heeft een duidelijke voorsprong op deze.
| Keuze | Gekozen | Gewonnen | Extra winst |
|---|---|---|---|
| 53% | 50.4% | -0.3 kan toeval zijn | |
| 28% | 50.9% | +0.6 kan toeval zijn | |
| 13% | 50.2% | +0.2 kan toeval zijn | |
| 3% | 48.6% | -1.1 kan toeval zijn | |
| 3% | 50.3% | -0.5 kan toeval zijn |
Secundaire runesCoup de Grace + Triumph
Coup de Grace + Triumph wint vaker dan Presence of Mind + Coup de Grace, de meest gekozen: +1.7 tegenover -1.0 per 100 games. Het kan toeval zijn.
| Keuze | Gekozen | Gewonnen | Extra winst |
|---|---|---|---|
| 86% | 50.3% | -1.0 kan toeval zijn | |
| 5% | 51.6% | +1.0 kan toeval zijn | |
| 3% | 51.0% | +1.3 kan toeval zijn | |
| 2% | 52.0% | +0.8 kan toeval zijn | |
| 1% | 51.4% | +0.8 kan toeval zijn | |
| 1% | 57.0% | +1.7 kan toeval zijn |
AanvalsshardAttack Speed
Attack Speed wint vaker dan Adaptive Force, de meest gekozen: +0.3 tegenover +0.2 per 100 games. Het kan toeval zijn.
| Keuze | Gekozen | Gewonnen | Extra winst |
|---|---|---|---|
| 88% | 50.5% | +0.2 kan toeval zijn | |
| 7% | 50.7% | +0.3 kan toeval zijn | |
| 5% | 50.3% | -0.9 kan toeval zijn |
FlexshardAdaptive Force
Extra winst hier: +1.4 per 100 games. Geen andere keuze heeft een duidelijke voorsprong op deze.
| Keuze | Gekozen | Gewonnen | Extra winst |
|---|---|---|---|
| 96% | 50.6% | +1.4 kan toeval zijn | |
| 3% | 49.5% | -0.9 kan toeval zijn | |
| 1% | 44.2% | -1.9 kan toeval zijn |
VerdedigingsshardHealth
Health wint vaker dan Health Scaling, de meest gekozen: +0.4 tegenover +0.3 per 100 games. Het kan toeval zijn.
| Keuze | Gekozen | Gewonnen | Extra winst |
|---|---|---|---|
| 87% | 50.5% | +0.3 kan toeval zijn | |
| 9% | 51.2% | +0.4 kan toeval zijn | |
| 4% | 48.1% | -1.6 duidelijk verschil |
QEW
De skillsQ > E > W
Extra winst hier: +3.4 per 100 games. Geen andere keuze heeft een duidelijke voorsprong op deze.
| Keuze | Gekozen | Gewonnen | Extra winst |
|---|---|---|---|
| QEWQ + E + W | 90% | 50.9% | +3.4 kan toeval zijn |
| QWEQ + W + E | 9% | 47.4% | -3.3 duidelijk verschil |
| EQWE + Q + W | 1% | 46.6% | -2.2 duidelijk verschil |
| WQEW + Q + E | <1% | 45.9% | -4.8 duidelijk verschil |
| EWQE + W + Q | <1% | 45.4% | -3.2 duidelijk verschil |
Levels 1 tot 18
- 1Q
- 2E
- 3W
- 4Q
- 5Q
- 6R
- 7Q
- 8E
- 9Q
- 10E
- 11R
- 12E
- 13E
- 14W
- 15W
- 16R
- 17W
- 18W
Eerst Q maxen: 51.6% gewonnen. Eerst E: 34.8% gewonnen (te weinig games).
- Q
- E
- W
- Q
- Q
- R
- Q
- E
- Q
- E
- R
- E
- E
- W
- W
- R
- W
- W
De spellsFlash + Barrier
Flash + Barrier wint vaker dan Flash + Teleport, de meest gekozen: +1.9 tegenover -0.1 per 100 games. Het verschil is duidelijk.
| Keuze | Gekozen | Gewonnen | Extra winst |
|---|---|---|---|
| 75% | 50.5% | -0.1 kan toeval zijn | |
| 11% | 49.2% | -0.6 kan toeval zijn | |
| 10% | 52.7% | +1.9 duidelijk verschil | |
| 1% | 49.9% | -0.4 kan toeval zijn | |
| 1% | 46.0% | -4.1 duidelijk verschil | |
| 1% | 52.5% | -0.2 kan toeval zijn | |
| <1% | 51.2% | +0.8 kan toeval zijn | |
| <1% | 44.0% | -4.5 duidelijk verschil |
Ziggs Support build
- gewonnen
- 47.2%
- games
- 27,708
- Winimpact
- -2.7
- Pickrate
- 0.1%
StartitemsHealth Potion x2
Health Potion x2 wint vaker dan Health Potion x2 + World Atlas, de meest gekozen: +4.1 tegenover +0.6 per 100 games. Het kan toeval zijn.
| Keuze | Gekozen | Gewonnen | Extra winst |
|---|---|---|---|
| 83% | 47.6% | +0.6 kan toeval zijn | |
| 7% | 46.2% | -1.7 kan toeval zijn | |
| 5% | 48.3% | -0.1 kan toeval zijn | |
| 4% | 48.5% | -0.8 kan toeval zijn | |
| 1% | 57.6% | +4.1 kan toeval zijn |
De bootsSorcerer's Shoes
Extra winst hier: +0.1 per 100 games. Geen andere keuze heeft een duidelijke voorsprong op deze.
| Keuze | Gekozen | Gewonnen | Extra winst | Tijd |
|---|---|---|---|---|
| 83% | 48.6% | +0.1 kan toeval zijn | 15:38 | |
| 13% | 46.4% | -0.4 kan toeval zijn | 14:50 | |
| 3% | 44.1% | -0.9 kan toeval zijn | 15:05 | |
| 1% | 48.6% | +0.8 kan toeval zijn | 17:02 | |
| 1% | 55.6% | +1.0 kan toeval zijn | 17:39 |
Tegen een team met vooral AD
| Keuze | Gekozen | Gewonnen | Uitkomst |
|---|---|---|---|
| 60% | 48.6% | meest gekocht | |
| 10% | 47.0% | ongeveer gelijk | |
| 2% | 49.6% | ongeveer gelijk | |
| 1% | 58.8% | ongeveer gelijk |
Tegen een team met vooral AP
| Keuze | Gekozen | Gewonnen | Uitkomst |
|---|---|---|---|
| 63% | 49.7% | meest gekocht | |
| 8% | 46.6% | ongeveer gelijk | |
| 2% | 57.5% | te weinig games | |
| 1% | 42.9% | te weinig games |
Vaker gekocht tegen één soort schade
| Keuze | AD-team | AP-team |
|---|---|---|
| 12% | 16% | |
| 60% | 63% | |
| 10% | 8% | |
| 10% | 9% |
Item nr. 1Luden's Echo
Extra winst hier: +0.3 per 100 games. Geen andere keuze heeft een duidelijke voorsprong op deze.
| Keuze | Gekozen | Gewonnen | Extra winst | Tijd |
|---|---|---|---|---|
| 72% | 47.9% | +0.3 kan toeval zijn | 12:60 | |
| 14% | 47.9% | +0.1 kan toeval zijn | 13:09 | |
| 4% | 47.5% | -1.4 kan toeval zijn | 15:21 | |
| 4% | 48.9% | +1.1 kan toeval zijn | 13:44 | |
| 1% | 45.6% | -3.8 duidelijk verschil | 13:23 | |
| 1% | 52.4% | +0.3 kan toeval zijn | ||
| 1% | 47.1% | -0.4 kan toeval zijn | ||
| <1% | 41.9% | -0.7 kan toeval zijn |
Samen afgemaakt
| Keuze | Gekozen | games |
|---|---|---|
| 20% | 2,211 | |
| 8% | 896 | |
| 5% | 503 | |
| 4% | 388 |
Item nr. 2Liandry's Torment
Extra winst hier: +1.1 per 100 games. Geen andere keuze heeft een duidelijke voorsprong op deze.
| Keuze | Gekozen | Gewonnen | Extra winst | Tijd |
|---|---|---|---|---|
| 32% | 48.4% | +1.1 kan toeval zijn | 22:38 | |
| 29% | 49.3% | 0.0 kan toeval zijn | 22:58 | |
| 5% | 46.7% | -0.8 kan toeval zijn | 22:11 | |
| 5% | 50.8% | -1.4 kan toeval zijn | 22:20 | |
| 5% | 52.6% | -0.4 kan toeval zijn | 24:05 | |
| 4% | 48.5% | -0.9 kan toeval zijn | ||
| 4% | 51.7% | -0.9 kan toeval zijn | ||
| 1% | 50.5% | +1.3 kan toeval zijn |
Samen afgemaakt
| Keuze | Gekozen | games |
|---|---|---|
| 20% | 2,211 | |
| 8% | 896 | |
| 5% | 503 | |
| 4% | 388 |
Item nr. 3Shadowflame
Extra winst hier: 0.0 per 100 games. Geen andere keuze heeft een duidelijke voorsprong op deze.
| Keuze | Gekozen | Gewonnen | Extra winst | Tijd |
|---|---|---|---|---|
| 24% | 50.6% | 0.0 kan toeval zijn | 29:32 | |
| 17% | 48.6% | +0.7 kan toeval zijn | 29:28 | |
| 15% | 51.6% | -1.6 kan toeval zijn | 29:47 | |
| 8% | 48.9% | -1.1 kan toeval zijn | 30:10 | |
| 7% | 46.9% | -0.3 kan toeval zijn | 29:51 | |
| 5% | 48.9% | +0.2 kan toeval zijn | ||
| 5% | 53.3% | -0.2 kan toeval zijn | ||
| 1% | 50.3% | +2.8 kan toeval zijn |
Samen afgemaakt
| Keuze | Gekozen | games |
|---|---|---|
| 20% | 2,211 | |
| 8% | 896 | |
| 5% | 503 | |
| 4% | 388 |
Item nr. 4Rabadon's Deathcap
Extra winst hier: +0.1 per 100 games. Geen andere keuze heeft een duidelijke voorsprong op deze.
| Keuze | Gekozen | Gewonnen | Extra winst | Tijd |
|---|---|---|---|---|
| 31% | 52.0% | +0.1 kan toeval zijn | 35:42 | |
| 26% | 44.2% | -0.6 kan toeval zijn | 35:40 |
Item nr. 5Zhonya's Hourglass
| Keuze | Gekozen | Gewonnen | Tijd |
|---|---|---|---|
| 19% | 51.2% | 40:08 |
Item nr. 6Stormsurge
| Keuze | Gekozen | Gewonnen | Tijd |
|---|---|---|---|
| 14% | - | 44:23 | |
| 13% | - | 42:59 | |
| 11% | - | 45:27 | |
| 8% | - | 46:33 | |
| 8% | - | 43:22 |
HoofdruneArcane Comet
Extra winst hier: +0.1 per 100 games. Geen andere keuze heeft een duidelijke voorsprong op deze.
| Keuze | Gekozen | Gewonnen | Extra winst |
|---|---|---|---|
| 80% | 47.3% | +0.1 kan toeval zijn | |
| 11% | 48.8% | +1.4 kan toeval zijn | |
| 4% | 46.9% | -1.2 kan toeval zijn | |
| 3% | 47.2% | -1.8 kan toeval zijn | |
| 1% | 43.2% | -2.4 kan toeval zijn | |
| <1% | 46.6% | -1.7 kan toeval zijn |
Hoofdrij 1Axiom Arcanist
Axiom Arcanist wint vaker dan Manaflow Band, de meest gekozen: +0.2 tegenover -0.3 per 100 games. Het kan toeval zijn.
| Keuze | Gekozen | Gewonnen | Extra winst |
|---|---|---|---|
| 80% | 47.3% | -0.3 kan toeval zijn | |
| 10% | 48.2% | +1.1 kan toeval zijn | |
| 4% | 46.8% | +0.2 kan toeval zijn | |
| 2% | 46.2% | -2.4 kan toeval zijn | |
| 2% | 53.0% | +2.4 kan toeval zijn | |
| 1% | 47.2% | 0.0 kan toeval zijn | |
| <1% | 45.2% | -1.7 kan toeval zijn | |
| <1% | 52.1% | -2.9 kan toeval zijn |
Hoofdrij 2Transcendence
Extra winst hier: -0.1 per 100 games. Geen andere keuze heeft een duidelijke voorsprong op deze.
| Keuze | Gekozen | Gewonnen | Extra winst |
|---|---|---|---|
| 78% | 47.3% | -0.1 kan toeval zijn | |
| 10% | 48.4% | +1.0 kan toeval zijn | |
| 5% | 47.9% | -0.5 kan toeval zijn | |
| 2% | 48.3% | -0.9 kan toeval zijn | |
| 2% | 43.5% | -1.0 kan toeval zijn | |
| 1% | 53.3% | +3.7 kan toeval zijn | |
| 1% | 43.2% | -2.2 kan toeval zijn | |
| 1% | 47.5% | -2.0 kan toeval zijn |
Hoofdrij 3Gathering Storm
Gathering Storm wint vaker dan Scorch, de meest gekozen: 0.0 tegenover -0.2 per 100 games. Het kan toeval zijn.
| Keuze | Gekozen | Gewonnen | Extra winst |
|---|---|---|---|
| 76% | 47.5% | -0.2 kan toeval zijn | |
| 11% | 48.2% | +1.0 kan toeval zijn | |
| 8% | 45.6% | 0.0 kan toeval zijn | |
| 3% | 46.7% | -2.3 kan toeval zijn | |
| 1% | 57.9% | +4.8 duidelijk verschil | |
| 1% | 43.8% | -1.6 kan toeval zijn | |
| <1% | 53.2% | +1.6 kan toeval zijn | |
| <1% | 44.3% | -0.7 kan toeval zijn |
Tweede padPrecision
Een keuze uit een andere runeboom heeft hier een duidelijke voorsprong (+1.2 per 100 games), maar een boom wisselt alleen met de hele pagina.
| Keuze | Gekozen | Gewonnen | Extra winst |
|---|---|---|---|
| 50% | 46.4% | -1.1 kan toeval zijn | |
| 27% | 49.1% | +1.2 duidelijk verschil | |
| 14% | 48.1% | +0.5 kan toeval zijn | |
| 6% | 47.3% | -0.5 kan toeval zijn | |
| 3% | 47.4% | -0.2 kan toeval zijn |
Secundaire runesCoup de Grace + Legend: Haste
Coup de Grace + Legend: Haste wint vaker dan Presence of Mind + Coup de Grace, de meest gekozen: +1.4 tegenover -0.9 per 100 games. Het kan toeval zijn.
| Keuze | Gekozen | Gewonnen | Extra winst |
|---|---|---|---|
| 84% | 46.3% | -0.9 kan toeval zijn | |
| 7% | 47.1% | +0.8 kan toeval zijn | |
| 2% | 46.6% | -0.6 kan toeval zijn | |
| 2% | 45.6% | -0.3 kan toeval zijn | |
| 1% | 49.2% | +1.4 kan toeval zijn | |
| 1% | 49.0% | +1.2 kan toeval zijn |
AanvalsshardAbility Haste
Ability Haste wint vaker dan Adaptive Force, de meest gekozen: +0.4 tegenover -0.3 per 100 games. Het kan toeval zijn.
| Keuze | Gekozen | Gewonnen | Extra winst |
|---|---|---|---|
| 88% | 47.4% | -0.3 kan toeval zijn | |
| 9% | 47.7% | +0.4 kan toeval zijn | |
| 3% | 47.5% | -0.2 kan toeval zijn |
FlexshardHealth Scaling
Health Scaling wint vaker dan Adaptive Force, de meest gekozen: +0.8 tegenover -0.1 per 100 games. Het kan toeval zijn.
| Keuze | Gekozen | Gewonnen | Extra winst |
|---|---|---|---|
| 94% | 47.5% | -0.1 kan toeval zijn | |
| 4% | 47.4% | -0.1 kan toeval zijn | |
| 1% | 45.0% | +0.8 kan toeval zijn |
VerdedigingsshardHealth
Health wint vaker dan Health Scaling, de meest gekozen: +0.8 tegenover -0.3 per 100 games. Het kan toeval zijn.
| Keuze | Gekozen | Gewonnen | Extra winst |
|---|---|---|---|
| 84% | 47.5% | -0.3 kan toeval zijn | |
| 9% | 47.7% | +0.8 kan toeval zijn | |
| 7% | 46.1% | -0.2 kan toeval zijn |
EQW
De skillsE > Q > W
E > Q > W wint vaker dan Q > E > W, de meest gekozen: +1.9 tegenover 0.0 per 100 games. Het kan toeval zijn.
| Keuze | Gekozen | Gewonnen | Extra winst |
|---|---|---|---|
| QEWQ + E + W | 78% | 47.8% | 0.0 kan toeval zijn |
| QWEQ + W + E | 17% | 47.8% | -0.7 kan toeval zijn |
| EQWE + Q + W | 3% | 47.4% | +1.9 kan toeval zijn |
| WQEW + Q + E | 1% | 53.1% | 0.0 kan toeval zijn |
| EWQE + W + Q | 1% | 46.9% | +0.4 kan toeval zijn |
| WEQW + E + Q | 1% | 46.7% | +0.8 kan toeval zijn |
Levels 1 tot 18
- 1Q
- 2E
- 3W
- 4Q
- 5Q
- 6R
- 7Q
- 8E
- 9Q
- 10E
- 11R
- 12E
- 13E
- 14W
- 15W
- 16R
- 17W
- 18W
Eerst Q maxen: 47.5% gewonnen. Eerst E: 32.3% gewonnen (ongeveer gelijk).
De spellsFlash + Heal
Extra winst hier: +0.7 per 100 games. Geen andere keuze heeft een duidelijke voorsprong op deze.
| Keuze | Gekozen | Gewonnen | Extra winst |
|---|---|---|---|
| 47% | 48.0% | +0.7 kan toeval zijn | |
| 22% | 46.6% | -0.3 kan toeval zijn | |
| 13% | 47.9% | -0.8 kan toeval zijn | |
| 13% | 46.4% | +0.5 kan toeval zijn | |
| 2% | 48.2% | -2.3 duidelijk verschil | |
| 1% | 44.6% | -2.1 kan toeval zijn |
Beste Ziggs-spelers
Bekijk alle 4,815Normale game als Bot
163,409 gamesTegen elke Bot-champion
- Top 4% Aandeel teamdmg 25%
- Top 5% Dmg / min 964
- Onderste 13% First bloods 7%
- Kills per game
- 6.4 Onderste 20%
- Deaths per game
- 6.3 Minste 10%
- Assists per game
- 8.8 Top 30%
- Solokills
- 1.0 Onderste 26%
- KP
- 45% Onderste 36%
- Farm per min
- 6.9 Top 17%
- Gold per min
- 440 Onderste 49%
- Vision per min
- 0.64 Onderste 33%
- Aantal control wards
- 1.0 Top 9%
Tegen je lanetegenstander
- Level 6 op 7:10
- Level 11 op 17:53
Middelste game per minuut
Toegebrachte schade
Magisch 97% Fysiek 3%Gestorven door
Fysiek 53% Magisch 41% True damage 6%Normale game als Mid
80,007 gamesTegen elke Mid-champion
- Top 2% Aandeel teamdmg 26%
- Top 2% Dmg / min 1,010
- Onderste 21% First bloods 7%
- Kills per game
- 6.5 Onderste 37%
- Deaths per game
- 6.1 Minste 18%
- Assists per game
- 7.8 Top 30%
- Solokills
- 1.8 Onderste 26%
- KP
- 42% Onderste 49%
- Farm per min
- 6.9 Top 21%
- Gold per min
- 412 Top 50%
- Vision per min
- 0.68 Top 44%
- Aantal control wards
- 1.1 Top 11%
Tegen je lanetegenstander
- Level 6 op 5:12
- Level 11 op 14:46
Middelste game per minuut
Toegebrachte schade
Magisch 97% Fysiek 3%Gestorven door
Fysiek 49% Magisch 44% True damage 7%Normale game als Support
27,435 gamesTegen elke Support-champion
- Top 2% Aandeel teamdmg 21%
- Top 2% Dmg / min 824
- Onderste 30% First bloods 6%
- Kills per game
- 4.4 Onderste 39%
- Deaths per game
- 7.6 Minste 28%
- Assists per game
- 11.0 Top 44%
- Solokills
- 0.7 Onderste 44%
- KP
- 44% Onderste 35%
- Farm per min
- 2.7 Top 16%
- Gold per min
- 359 Top 38%
- Vision per min
- 2.00 Onderste 30%
- Aantal control wards
- 4.6 Top 48%
Tegen je lanetegenstander
- Level 6 op 8:20
- Level 11 op 20:53
Middelste game per minuut
Toegebrachte schade
Magisch 97% Fysiek 3%Gestorven door
Fysiek 55% Magisch 39% True damage 6%Matchups en teamgenoten komen uit games van Ziggs als Bot.
Matchups en teamgenoten komen uit games van Ziggs als Bot.
-
Ziggs met Kled: +4.1 winsten per 100 games (marge 1.7-6.5) · 1,479 games · Gemeten · 12% hiervan is geleend van vergelijkbare champions -
Ziggs met Tryndamere: +3.6 winsten per 100 games (marge 2.2-5.0) · 4,864 games · Gemeten · 4% hiervan is geleend van vergelijkbare champions -
Ziggs met Garen: +2.3 winsten per 100 games (marge 1.2-3.4) · 8,144 games · Gemeten · 2% hiervan is geleend van vergelijkbare champions
-
Ziggs met Rumble: -5.2 winsten per 100 games (marge -8.2 tot -2.1) · 831 games · Samengevoegd · 19% hiervan is geleend van vergelijkbare champions -
Ziggs met Varus: -4.8 winsten per 100 games (marge -7.4 tot -2.1) · 1,203 games · Gemeten · 14% hiervan is geleend van vergelijkbare champions -
Ziggs met K'Sante: -3.7 winsten per 100 games (marge -5.7 tot -1.7) · 2,243 games · Gemeten · 8% hiervan is geleend van vergelijkbare champions
-
Ziggs met Briar: +4.3 winsten per 100 games (marge 3.0-5.6) · 5,684 games · Gemeten · 3% hiervan is geleend van vergelijkbare champions -
Ziggs met Master Yi: +3.87 winsten per 100 games (marge 2.89-4.85) · 10,239 games · Gemeten · 2% hiervan is geleend van vergelijkbare champions -
Ziggs met Bel'Veth: +3.6 winsten per 100 games (marge 1.6-5.5) · 2,226 games · Gemeten · 8% hiervan is geleend van vergelijkbare champions
-
Ziggs met Qiyana: -4.7 winsten per 100 games (marge -5.8 tot -3.5) · 7,216 games · Gemeten · 3% hiervan is geleend van vergelijkbare champions -
Ziggs met Lee Sin: -3.8 winsten per 100 games (marge -4.8 tot -2.7) · 8,862 games · Gemeten · 2% hiervan is geleend van vergelijkbare champions -
Ziggs met Nunu & Willump: -3.5 winsten per 100 games (marge -5.7 tot -1.2) · 1,753 games · Gemeten · 10% hiervan is geleend van vergelijkbare champions
-
Ziggs met Yasuo: +3.10 winsten per 100 games (marge 2.38-3.81) · 20,668 games · Gemeten · 1% hiervan is geleend van vergelijkbare champions -
Ziggs met Yone: +2.17 winsten per 100 games (marge 1.48-2.87) · 22,257 games · Gemeten · 1% hiervan is geleend van vergelijkbare champions -
Ziggs met Irelia: +1.5 winsten per 100 games (marge 0.3-2.6) · 7,449 games · Gemeten · 3% hiervan is geleend van vergelijkbare champions
-
Ziggs met Ezreal: -5.9 winsten per 100 games (marge -8.0 tot -3.7) · 1,839 games · Gemeten · 10% hiervan is geleend van vergelijkbare champions -
Ziggs met Lucian: -5.5 winsten per 100 games (marge -8.2 tot -2.7) · 1,075 games · Samengevoegd · 16% hiervan is geleend van vergelijkbare champions -
Ziggs met Cassiopeia: -5.4 winsten per 100 games (marge -8.4 tot -2.5) · 906 games · Samengevoegd · 18% hiervan is geleend van vergelijkbare champions
-
Ziggs met Rell: +5.0 winsten per 100 games (marge 3.0-7.0) · 2,207 games · Gemeten · 8% hiervan is geleend van vergelijkbare champions -
Ziggs met Poppy: +4.8 winsten per 100 games (marge 2.9-6.8) · 2,340 games · Gemeten · 8% hiervan is geleend van vergelijkbare champions -
Ziggs met Blitzcrank: +3.0 winsten per 100 games (marge 1.5-4.5) · 4,366 games · Gemeten · 4% hiervan is geleend van vergelijkbare champions
-
Ziggs met Yuumi: -8.2 winsten per 100 games (marge -10.3 tot -6.1) · 1,951 games · Gemeten · 9% hiervan is geleend van vergelijkbare champions -
Ziggs met Miss Fortune: -5.5 winsten per 100 games (marge -7.6 tot -3.3) · 1,875 games · Gemeten · 10% hiervan is geleend van vergelijkbare champions -
Ziggs met Lulu: -5.2 winsten per 100 games (marge -7.4 tot -3.0) · 1,747 games · Gemeten · 10% hiervan is geleend van vergelijkbare champions