League of Legends Build voor Tryndamere
Tryndamere Top build
Een zeldzame build die vaker wint.
- gewonnen
- 50.2%
- games
- 79,862
- Winimpact
- +0.2
- Pickrate
- 1.8%
StartitemsDoran's Bow + Health Potion x2
Extra winst hier: +1.1 per 100 games. Geen andere keuze heeft een duidelijke voorsprong op deze.
| Keuze | Gekozen | Gewonnen | Extra winst |
|---|---|---|---|
| 64% | 50.6% | +1.1 kan toeval zijn | |
| 28% | 49.6% | -0.4 duidelijk verschil | |
| 6% | 48.1% | -1.0 duidelijk verschil | |
| 1% | 47.0% | -0.5 kan toeval zijn | |
| <1% | 52.1% | -0.4 kan toeval zijn | |
| <1% | 48.2% | +0.6 kan toeval zijn | |
| <1% | 47.0% | -0.3 kan toeval zijn | |
| <1% | 50.0% | -2.5 duidelijk verschil |
De bootsBerserker's Greaves
Extra winst hier: +1.4 per 100 games. Geen andere keuze heeft een duidelijke voorsprong op deze.
| Keuze | Gekozen | Gewonnen | Extra winst | Tijd |
|---|---|---|---|---|
| 88% | 50.6% | +1.4 kan toeval zijn | 10:04 | |
| 6% | 49.9% | -1.9 duidelijk verschil | 13:31 | |
| 3% | 48.9% | -1.4 duidelijk verschil | 13:47 | |
| 2% | 46.2% | +0.1 kan toeval zijn vaak achter | 13:11 | |
| 1% | 52.8% | -0.3 kan toeval zijn | 12:57 | |
| <1% | 51.8% | -0.2 kan toeval zijn |
Tegen een team met vooral AD
| Keuze | Gekozen | Gewonnen | Uitkomst |
|---|---|---|---|
| 87% | 53.6% | meest gekocht | |
| 6% | 52.8% | ongeveer gelijk | |
| 3% | 46.9% | ongeveer gelijk | |
| 1% | 47.9% | ongeveer gelijk |
Tegen een team met vooral AP
| Keuze | Gekozen | Gewonnen | Uitkomst |
|---|---|---|---|
| 82% | 49.0% | meest gekocht | |
| 8% | 46.7% | ongeveer gelijk | |
| 8% | 48.6% | ongeveer gelijk | |
| 1% | 42.7% | ongeveer gelijk |
Vaker gekocht tegen één soort schade
| Keuze | AD-team | AP-team |
|---|---|---|
| 1% | 8% | |
| 87% | 82% | |
| 15% | 10% | |
| 36% | 39% | |
| 16% | 13% | |
| 7% | 4% | |
| 6% | 8% | |
| 9% | 8% | |
| 28% | 30% | |
| 7% | 6% |
Item nr. 1Yun Tal Wildarrows
Yun Tal Wildarrows hoort bij de build die vaker wint: +4.0 per 100 potjes, tegen +2.1 voor de build die de meeste spelers afmaken.
| Keuze | Gekozen | Gewonnen | Extra winst | Tijd |
|---|---|---|---|---|
| 46% | 50.9% | +0.3 kan toeval zijn | 12:56 | |
| 19% | 52.3% | +1.3 duidelijk verschil | 12:27 | |
| 16% | 49.2% | -0.3 kan toeval zijn | 13:51 | |
| 8% | 49.9% | -1.7 duidelijk verschil | 11:27 | |
| 2% | 49.1% | -1.4 duidelijk verschil | 13:41 | |
| 1% | 54.3% | +1.1 kan toeval zijn | ||
| 1% | 47.7% | -0.3 kan toeval zijn | ||
| 1% | 52.7% | +0.9 kan toeval zijn |
Samen afgemaakt
| Keuze | Gekozen | games |
|---|---|---|
| 13% | 6,689 | |
| 6% | 3,308 | |
| 4% | 2,206 | |
| 3% | 1,552 |
Item nr. 2Lord Dominik's Regards
Lord Dominik's Regards hoort bij de build die vaker wint: +4.0 per 100 potjes, tegen +2.1 voor de build die de meeste spelers afmaken.
| Keuze | Gekozen | Gewonnen | Extra winst | Tijd |
|---|---|---|---|---|
| 33% | 53.5% | +1.4 kan toeval zijn | 19:25 | |
| 14% | 51.9% | +0.2 kan toeval zijn | 20:15 | |
| 12% | 51.3% | -2.6 kan toeval zijn | 18:57 | |
| 9% | 52.4% | +0.2 kan toeval zijn | 19:41 | |
| 7% | 55.5% | -0.3 kan toeval zijn | 20:11 | |
| 6% | 49.6% | -0.3 kan toeval zijn | ||
| 5% | 49.7% | -0.3 kan toeval zijn | ||
| <1% | 54.5% | +1.5 kan toeval zijn |
Samen afgemaakt
| Keuze | Gekozen | games |
|---|---|---|
| 13% | 6,689 | |
| 6% | 3,308 | |
| 4% | 2,206 | |
| 3% | 1,552 |
Item nr. 3Endless Hunger
Endless Hunger hoort bij de build die vaker wint: +4.0 per 100 potjes, tegen +2.1 voor de build die de meeste spelers afmaken.
| Keuze | Gekozen | Gewonnen | Extra winst | Tijd |
|---|---|---|---|---|
| 33% | 57.2% | -0.4 kan toeval zijn | 25:06 | |
| 23% | 56.2% | +0.2 kan toeval zijn | 25:16 | |
| 9% | 51.8% | +0.5 kan toeval zijn | 25:03 | |
| 7% | 55.1% | +0.3 kan toeval zijn | 25:21 | |
| 5% | 54.7% | -0.3 kan toeval zijn | 25:35 | |
| 4% | 61.0% | +1.5 kan toeval zijn | ||
| 3% | 55.3% | -1.7 kan toeval zijn | ||
| 3% | 55.7% | +1.7 kan toeval zijn |
Samen afgemaakt
| Keuze | Gekozen | games |
|---|---|---|
| 13% | 6,689 | |
| 6% | 3,308 | |
| 4% | 2,206 | |
| 3% | 1,552 |
Item nr. 4Death's Dance
Van alles wat we hier gemeten hebben, geeft Death's Dance de meeste extra winst: +0.8 per 100 games. Endless Hunger, de meest gekozen, heeft geen getal om mee te vergelijken.
| Keuze | Gekozen | Gewonnen | Extra winst | Tijd |
|---|---|---|---|---|
| 51% | 62.8% | +0.8 kan toeval zijn | 29:33 | |
| 17% | 58.7% | -1.8 kan toeval zijn | 30:03 |
Item nr. 5Infinity Edge
Van alles wat we hier gemeten hebben, geeft Infinity Edge de meeste extra winst: -0.1 per 100 games. Guardian Angel, de meest gekozen, heeft geen getal om mee te vergelijken.
| Keuze | Gekozen | Gewonnen | Extra winst | Tijd |
|---|---|---|---|---|
| 22% | 60.7% | -0.1 kan toeval zijn | 34:08 | |
| 15% | 58.1% | +0.1 kan toeval zijn | 33:27 |
Item nr. 6Guardian Angel
| Keuze | Gekozen | Gewonnen | Tijd |
|---|---|---|---|
| 15% | 48.0% | 38:50 | |
| 10% | 51.6% | 37:03 | |
| 7% | 47.5% | 37:24 | |
| 7% | 50.0% | 36:45 | |
| 7% | 51.0% | 38:11 |
HoofdruneHail of Blades
Extra winst hier: -0.3 per 100 games. Geen andere keuze heeft een duidelijke voorsprong op deze.
| Keuze | Gekozen | Gewonnen | Extra winst |
|---|---|---|---|
| 58% | 50.0% | -0.3 kan toeval zijn | |
| 33% | 50.8% | +0.7 duidelijk verschil | |
| 7% | 48.8% | -0.8 kan toeval zijn | |
| <1% | 45.1% | -4.6 duidelijk verschil | |
| <1% | 49.7% | -2.8 kan toeval zijn | |
| <1% | 52.7% | +1.1 kan toeval zijn | |
| <1% | 52.9% | +0.2 kan toeval zijn | |
| <1% | 40.5% | -6.5 duidelijk verschil |
Hoofdrij 1Sudden Impact
Extra winst hier: -0.1 per 100 games. Geen andere keuze heeft een duidelijke voorsprong op deze.
| Keuze | Gekozen | Gewonnen | Extra winst |
|---|---|---|---|
| 58% | 50.0% | -0.1 kan toeval zijn | |
| 33% | 50.8% | +0.5 duidelijk verschil | |
| 7% | 48.8% | -0.8 kan toeval zijn | |
| 1% | 45.4% | -1.8 kan toeval zijn | |
| <1% | 47.1% | -2.4 kan toeval zijn | |
| <1% | 51.4% | +0.7 kan toeval zijn | |
| <1% | 52.2% | -2.9 kan toeval zijn | |
| <1% | 35.0% | -5.5 duidelijk verschil |
Hoofdrij 2Sixth Sense
Sixth Sense wint vaker dan Grisly Mementos, de meest gekozen: +1.7 tegenover -0.7 per 100 games. Het verschil is duidelijk.
| Keuze | Gekozen | Gewonnen | Extra winst |
|---|---|---|---|
| 54% | 49.8% | -0.7 kan toeval zijn | |
| 33% | 50.8% | +0.7 duidelijk verschil | |
| 6% | 48.7% | -0.9 kan toeval zijn | |
| 4% | 51.6% | +1.7 duidelijk verschil | |
| 1% | 52.2% | +1.0 kan toeval zijn | |
| 1% | 47.6% | -2.0 kan toeval zijn | |
| <1% | 48.3% | -0.5 kan toeval zijn | |
| <1% | 58.8% | +2.7 kan toeval zijn |
Hoofdrij 3Ultimate Hunter
Ultimate Hunter wint vaker dan Treasure Hunter, de meest gekozen: +1.7 tegenover -0.8 per 100 games. Het verschil is duidelijk.
| Keuze | Gekozen | Gewonnen | Extra winst |
|---|---|---|---|
| 48% | 49.5% | -0.8 kan toeval zijn | |
| 33% | 50.8% | +0.6 duidelijk verschil | |
| 10% | 51.9% | +1.7 duidelijk verschil | |
| 6% | 48.5% | -1.0 kan toeval zijn | |
| 1% | 47.7% | -2.7 kan toeval zijn | |
| 1% | 53.7% | -0.5 kan toeval zijn | |
| <1% | 50.7% | -1.6 kan toeval zijn | |
| <1% | 51.5% | +0.9 kan toeval zijn |
Tweede padPrecision
Een keuze uit een andere runeboom heeft hier een duidelijke voorsprong (+2.2 per 100 games), maar een boom wisselt alleen met de hele pagina.
| Keuze | Gekozen | Gewonnen | Extra winst |
|---|---|---|---|
| 64% | 50.0% | -0.2 kan toeval zijn | |
| 25% | 49.9% | -0.4 kan toeval zijn | |
| 7% | 52.6% | +2.2 duidelijk verschil | |
| 2% | 49.9% | -0.5 kan toeval zijn | |
| 2% | 50.9% | -0.1 kan toeval zijn |
Secundaire runesLast Stand + Legend: Bloodline
Last Stand + Legend: Bloodline wint vaker dan Last Stand + Legend: Alacrity, de meest gekozen: +1.2 tegenover +0.9 per 100 games. Het kan toeval zijn.
| Keuze | Gekozen | Gewonnen | Extra winst |
|---|---|---|---|
| 97% | 49.9% | +0.9 kan toeval zijn | |
| 1% | 51.3% | -1.0 kan toeval zijn | |
| 1% | 50.2% | -1.4 kan toeval zijn | |
| 1% | 47.4% | -0.5 kan toeval zijn | |
| 1% | 49.1% | 0.0 kan toeval zijn | |
| <1% | 57.0% | -2.4 kan toeval zijn | |
| <1% | 56.3% | +1.2 kan toeval zijn | |
| <1% | 49.1% | +0.8 kan toeval zijn |
AanvalsshardAttack Speed
Extra winst hier: +0.8 per 100 games. Geen andere keuze heeft een duidelijke voorsprong op deze.
Master+-spelers kiezen dit: 65% van hun games. Over alle ranks wordt Adaptive Force het meest gekozen.
| Keuze | Gekozen | Gewonnen | Extra winst |
|---|---|---|---|
| 53% | 50.5% | +0.8 kan toeval zijn | |
| 47% | 49.7% | -0.7 duidelijk verschil | |
| <1% | 40.3% | te groot om te vertrouwen |
FlexshardAdaptive Force
Extra winst hier: +0.8 per 100 games. Geen andere keuze heeft een duidelijke voorsprong op deze.
| Keuze | Gekozen | Gewonnen | Extra winst |
|---|---|---|---|
| 97% | 50.2% | +0.8 kan toeval zijn | |
| 2% | 48.2% | -0.6 kan toeval zijn | |
| <1% | 47.9% | -1.1 kan toeval zijn |
VerdedigingsshardTenacity and Slow Resist
Tenacity and Slow Resist wint vaker dan Health, de meest gekozen: +1.5 tegenover -1.0 per 100 games. Het verschil is duidelijk.
| Keuze | Gekozen | Gewonnen | Extra winst |
|---|---|---|---|
| 89% | 50.0% | -1.0 kan toeval zijn | |
| 6% | 51.3% | +1.5 duidelijk verschil | |
| 5% | 51.2% | +0.4 duidelijk verschil |
QEW
De skillsQ > E > W
Extra winst hier: +3.7 per 100 games. Geen andere keuze heeft een duidelijke voorsprong op deze.
| Keuze | Gekozen | Gewonnen | Extra winst |
|---|---|---|---|
| QEWQ + E + W | 85% | 50.9% | +3.7 kan toeval zijn |
| EQWE + Q + W | 8% | 46.1% | -3.7 duidelijk verschil |
| QWEQ + W + E | 4% | 47.4% | -2.2 duidelijk verschil |
| EWQE + W + Q | 1% | 42.6% | -4.1 duidelijk verschil |
| WQEW + Q + E | <1% | 48.8% | -2.4 duidelijk verschil |
| WEQW + E + Q | <1% | 41.5% | -3.7 duidelijk verschil |
Levels 1 tot 18
- 1E
- 2Q
- 3W
- 4Q
- 5Q
- 6R
- 7Q
- 8E
- 9Q
- 10E
- 11R
- 12E
- 13E
- 14W
- 15W
- 16R
- 17W
- 18W
Eerst Q maxen: 50.6% gewonnen. Eerst E: 44.4% gewonnen (won vaker).
- E
- Q
- W
- Q
- Q
- R
- Q
- E
- Q
- E
- R
- E
- E
- W
- W
- R
- W
- W
De spellsExhaust + Flash
Exhaust + Flash wint vaker dan Flash + Ignite, de meest gekozen: +1.8 tegenover -0.1 per 100 games. Het verschil is duidelijk.
| Keuze | Gekozen | Gewonnen | Extra winst |
|---|---|---|---|
| 73% | 50.0% | -0.1 kan toeval zijn | |
| 9% | 52.4% | +1.8 duidelijk verschil | |
| 9% | 51.1% | +0.5 kan toeval zijn | |
| 3% | 50.5% | 0.0 kan toeval zijn | |
| 3% | 43.3% | -4.8 duidelijk verschil | |
| 1% | 54.4% | 0.0 kan toeval zijn | |
| 1% | 46.9% | -0.6 kan toeval zijn | |
| <1% | 47.6% | -2.4 duidelijk verschil |
- gewonnen
- 53.6%
- games
- 4,737
- Winimpact
- +3.0
- Pickrate
- 5.9%
StartitemsDoran's Bow + Health Potion x2
De gewone keuze: spelers van deze build zijn het hier niet eens.
| Keuze | Gekozen | Gewonnen | Extra winst |
|---|---|---|---|
| 64% | 50.6% | +1.1 kan toeval zijn | |
| 28% | 49.6% | -0.4 duidelijk verschil | |
| 6% | 48.1% | -1.0 duidelijk verschil | |
| 1% | 47.0% | -0.5 kan toeval zijn | |
| <1% | 52.1% | -0.4 kan toeval zijn | |
| <1% | 48.2% | +0.6 kan toeval zijn | |
| <1% | 47.0% | -0.3 kan toeval zijn | |
| <1% | 50.0% | -2.5 duidelijk verschil |
De bootsBerserker's Greaves
| Keuze | Gekozen | Gewonnen |
|---|---|---|
| 92% | 54.0% | |
| 4% | 52.3% | |
| 3% | 54.5% | |
| 1% | 40.7% | |
| <1% | 33.3% |
Item nr. 1Yun Tal Wildarrows
| Keuze | Gekozen | Gewonnen |
|---|---|---|
| 70% | 54.8% | |
| 21% | 52.1% | |
| 5% | 50.9% | |
| 1% | 50.0% | |
| 1% | 60.7% |
Item nr. 2Lord Dominik's Regards
| Keuze | Gekozen | Gewonnen |
|---|---|---|
| 50% | 55.8% | |
| 11% | 53.8% | |
| 11% | 56.9% | |
| 5% | 61.7% | |
| 4% | 53.6% |
Item nr. 3Endless Hunger
| Keuze | Gekozen | Gewonnen |
|---|---|---|
| 30% | 62.4% | |
| 20% | 59.1% | |
| 14% | 57.7% | |
| 5% | 59.7% | |
| 5% | 61.6% |
Item nr. 4Death's Dance
| Keuze | Gekozen | Gewonnen |
|---|---|---|
| 27% | 64.2% | |
| 13% | 60.6% | |
| 4% | 50.6% | |
| 2% | 61.4% | |
| 2% | 58.1% |
Item nr. 5Infinity Edge
| Keuze | Gekozen | Gewonnen |
|---|---|---|
| 22% | 61.5% | |
| 8% | 57.8% | |
| 8% | 51.6% | |
| 5% | 54.1% | |
| 5% | 50.0% |
Item nr. 6Ravenous Hydra
De gewone keuze: spelers van deze build zijn het hier niet eens.
| Keuze | Gekozen | Gewonnen | Extra winst | Tijd |
|---|---|---|---|---|
| 46% | 50.9% | +0.3 kan toeval zijn | 12:56 | |
| 19% | 52.3% | +1.3 duidelijk verschil | 12:27 | |
| 16% | 49.2% | -0.3 kan toeval zijn | 13:51 | |
| 8% | 49.9% | -1.7 duidelijk verschil | 11:27 | |
| 2% | 49.1% | -1.4 duidelijk verschil | 13:41 | |
| 1% | 54.3% | +1.1 kan toeval zijn | ||
| 1% | 47.7% | -0.3 kan toeval zijn | ||
| 1% | 52.7% | +0.9 kan toeval zijn |
HoofdruneLethal Tempo
| Keuze | Gekozen | Gewonnen |
|---|---|---|
| 46% | 53.8% |
Hoofdrij 1Triumph
| Keuze | Gekozen | Gewonnen |
|---|---|---|
| 46% | 53.8% |
Hoofdrij 2Legend: Alacrity
| Keuze | Gekozen | Gewonnen |
|---|---|---|
| 46% | 53.8% |
Hoofdrij 3Last Stand
| Keuze | Gekozen | Gewonnen |
|---|---|---|
| 46% | 53.8% |
Tweede padInspiration
| Keuze | Gekozen | Gewonnen |
|---|---|---|
| 46% | 53.8% |
AanvalsshardAttack Speed
| Keuze | Gekozen | Gewonnen |
|---|---|---|
| 46% | 53.8% |
FlexshardAdaptive Force
| Keuze | Gekozen | Gewonnen |
|---|---|---|
| 46% | 53.8% |
VerdedigingsshardHealth
| Keuze | Gekozen | Gewonnen |
|---|---|---|
| 46% | 53.8% |
QEW
De skillsQ > E > W
| Keuze | Gekozen | Gewonnen | Extra winst |
|---|---|---|---|
| QEWQ + E + W | 85% | 50.9% | +3.7 kan toeval zijn |
| EQWE + Q + W | 8% | 46.1% | -3.7 duidelijk verschil |
| QWEQ + W + E | 4% | 47.4% | -2.2 duidelijk verschil |
| EWQE + W + Q | 1% | 42.6% | -4.1 duidelijk verschil |
| WQEW + Q + E | <1% | 48.8% | -2.4 duidelijk verschil |
| WEQW + E + Q | <1% | 41.5% | -3.7 duidelijk verschil |
- E
- Q
- W
- Q
- Q
- R
- Q
- E
- Q
- E
- R
- E
- E
- W
- W
- R
- W
- W
De spellsExhaust + Flash
| Keuze | Gekozen | Gewonnen | Extra winst |
|---|---|---|---|
| 73% | 50.0% | -0.1 kan toeval zijn | |
| 9% | 52.4% | +1.8 duidelijk verschil | |
| 9% | 51.1% | +0.5 kan toeval zijn | |
| 3% | 50.5% | 0.0 kan toeval zijn | |
| 3% | 43.3% | -4.8 duidelijk verschil | |
| 1% | 54.4% | 0.0 kan toeval zijn | |
| 1% | 46.9% | -0.6 kan toeval zijn | |
| <1% | 47.6% | -2.4 duidelijk verschil |
Tryndamere Jungle build
- gewonnen
- 51.8%
- games
- 17,185
- Winimpact
- +1.7
- Pickrate
- 0.4%
StartitemsMosstomper Seedling
Mosstomper Seedling wint vaker dan Scorchclaw Pup + Health Potion, de meest gekozen: +1.1 tegenover -0.7 per 100 games. Het kan toeval zijn.
| Keuze | Gekozen | Gewonnen | Extra winst |
|---|---|---|---|
| 40% | 51.5% | -0.7 kan toeval zijn | |
| 24% | 53.2% | +0.6 kan toeval zijn | |
| 17% | 52.3% | +0.2 kan toeval zijn | |
| 14% | 49.7% | -0.2 kan toeval zijn | |
| 4% | 51.4% | +0.1 kan toeval zijn | |
| 2% | 53.9% | +1.1 kan toeval zijn |
De bootsMercury's Treads
Mercury's Treads wint vaker dan Berserker's Greaves, de meest gekozen: +0.4 tegenover +0.4 per 100 games. Het kan toeval zijn.
| Keuze | Gekozen | Gewonnen | Extra winst | Tijd |
|---|---|---|---|---|
| 87% | 52.0% | +0.4 kan toeval zijn | 11:54 | |
| 6% | 51.8% | +0.4 kan toeval zijn | 14:52 | |
| 3% | 51.1% | -2.2 kan toeval zijn | 14:31 | |
| 2% | 48.0% | +0.3 kan toeval zijn | 15:55 | |
| 2% | 54.4% | -0.7 kan toeval zijn | 13:52 |
Tegen een team met vooral AD
| Keuze | Gekozen | Gewonnen | Uitkomst |
|---|---|---|---|
| 85% | 55.1% | meest gekocht | |
| 4% | 49.7% | ongeveer gelijk | |
| 3% | 46.4% | ongeveer gelijk | |
| 3% | 50.0% | ongeveer gelijk |
Tegen een team met vooral AP
| Keuze | Gekozen | Gewonnen | Uitkomst |
|---|---|---|---|
| 80% | 51.7% | meest gekocht | |
| 11% | 47.9% | ongeveer gelijk | |
| 4% | 49.2% | ongeveer gelijk | |
| 2% | 75.9% | te weinig games |
Vaker gekocht tegen één soort schade
| Keuze | AD-team | AP-team |
|---|---|---|
| 4% | 11% | |
| 85% | 80% | |
| 17% | 21% | |
| 33% | 36% | |
| 9% | 6% |
Item nr. 1Kraken Slayer
Extra winst hier: +1.7 per 100 games. Geen andere keuze heeft een duidelijke voorsprong op deze.
| Keuze | Gekozen | Gewonnen | Extra winst | Tijd |
|---|---|---|---|---|
| 41% | 52.9% | +1.7 kan toeval zijn | 11:28 | |
| 14% | 53.9% | +1.8 kan toeval zijn | 11:26 | |
| 10% | 49.0% | -2.2 duidelijk verschil | 12:52 | |
| 10% | 51.6% | -1.1 duidelijk verschil | 13:45 | |
| 9% | 51.3% | -1.9 duidelijk verschil | 11:15 | |
| 5% | 52.8% | +0.2 kan toeval zijn | ||
| 3% | 52.5% | -1.0 duidelijk verschil | ||
| 2% | 50.7% | -1.6 duidelijk verschil |
Samen afgemaakt
| Keuze | Gekozen | games |
|---|---|---|
| 10% | 1,166 | |
| 9% | 1,037 | |
| 4% | 527 | |
| 4% | 431 |
Item nr. 2Phantom Dancer
Extra winst hier: +1.5 per 100 games. Geen andere keuze heeft een duidelijke voorsprong op deze.
| Keuze | Gekozen | Gewonnen | Extra winst | Tijd |
|---|---|---|---|---|
| 30% | 53.3% | +1.5 kan toeval zijn | 18:60 | |
| 17% | 56.8% | -0.5 kan toeval zijn | 20:10 | |
| 16% | 52.1% | +0.3 kan toeval zijn | 20:11 | |
| 8% | 55.0% | +0.5 kan toeval zijn | 19:36 | |
| 7% | 51.4% | -3.0 kan toeval zijn | 18:45 | |
| 5% | 51.5% | -0.6 kan toeval zijn | ||
| 3% | 48.3% | -3.2 kan toeval zijn | ||
| 3% | 52.1% | -0.1 kan toeval zijn |
Samen afgemaakt
| Keuze | Gekozen | games |
|---|---|---|
| 10% | 1,166 | |
| 9% | 1,037 | |
| 4% | 527 | |
| 4% | 431 |
Item nr. 3Infinity Edge
Extra winst hier: -0.6 per 100 games. Geen andere keuze heeft een duidelijke voorsprong op deze.
| Keuze | Gekozen | Gewonnen | Extra winst | Tijd |
|---|---|---|---|---|
| 25% | 57.8% | -0.6 kan toeval zijn | 25:02 | |
| 21% | 56.4% | +0.1 kan toeval zijn | 25:24 | |
| 15% | 56.2% | +0.4 kan toeval zijn | 25:17 | |
| 11% | 55.6% | +0.3 kan toeval zijn | 24:45 | |
| 5% | 52.2% | -0.5 kan toeval zijn | 25:03 | |
| 3% | 57.3% | -0.5 kan toeval zijn | ||
| 2% | 56.9% | +2.3 kan toeval zijn | ||
| 2% | 59.7% | +1.1 kan toeval zijn |
Samen afgemaakt
| Keuze | Gekozen | games |
|---|---|---|
| 10% | 1,166 | |
| 9% | 1,037 | |
| 4% | 527 | |
| 4% | 431 |
Item nr. 4Lord Dominik's Regards
Extra winst hier: +0.8 per 100 games. Geen andere keuze heeft een duidelijke voorsprong op deze.
| Keuze | Gekozen | Gewonnen | Extra winst | Tijd |
|---|---|---|---|---|
| 27% | 57.2% | +0.8 kan toeval zijn | 29:59 | |
| 25% | 64.4% | -1.3 kan toeval zijn | 29:45 | |
| 7% | 60.0% | -0.4 kan toeval zijn | 29:24 | |
| 7% | 62.3% | -0.6 kan toeval zijn | 29:37 |
Item nr. 5Guardian Angel
Extra winst hier: +2.1 per 100 games. Geen andere keuze heeft een duidelijke voorsprong op deze.
| Keuze | Gekozen | Gewonnen | Extra winst | Tijd |
|---|---|---|---|---|
| 31% | 59.6% | +2.1 kan toeval zijn | 34:27 | |
| 14% | 53.3% | -0.9 duidelijk verschil | 34:01 |
Item nr. 6Blade of The Ruined King
| Keuze | Gekozen | Gewonnen | Tijd |
|---|---|---|---|
| 22% | 61.2% | 38:17 | |
| 10% | - | 37:56 | |
| 6% | - | 37:42 | |
| 6% | - | 38:54 | |
| 5% | - | 35:36 |
HoofdruneHail of Blades
Een keuze uit een andere runeboom heeft hier een duidelijke voorsprong (+2.1 per 100 games), maar een boom wisselt alleen met de hele pagina.
| Keuze | Gekozen | Gewonnen | Extra winst |
|---|---|---|---|
| 48% | 51.7% | -0.7 kan toeval zijn | |
| 42% | 53.0% | +2.1 duidelijk verschil | |
| 6% | 48.4% | -2.3 kan toeval zijn | |
| 1% | 43.9% | -5.3 duidelijk verschil | |
| 1% | 51.7% | -2.9 kan toeval zijn | |
| 1% | 44.0% | -3.0 kan toeval zijn | |
| 1% | 37.2% | -5.0 kan toeval zijn | |
| <1% | 47.6% | -1.6 kan toeval zijn |
Hoofdrij 1Sudden Impact
Een keuze uit een andere runeboom heeft hier een duidelijke voorsprong (+1.5 per 100 games), maar een boom wisselt alleen met de hele pagina.
| Keuze | Gekozen | Gewonnen | Extra winst |
|---|---|---|---|
| 48% | 52.4% | +1.5 duidelijk verschil | |
| 47% | 51.4% | -0.8 kan toeval zijn | |
| 1% | 51.1% | -3.4 kan toeval zijn | |
| 1% | 44.9% | -5.2 duidelijk verschil | |
| 1% | 54.5% | -3.3 kan toeval zijn | |
| 1% | 49.0% | -2.8 kan toeval zijn | |
| 1% | 45.5% | -1.7 kan toeval zijn | |
| <1% | 31.6% | -5.3 kan toeval zijn |
Hoofdrij 2Grisly Mementos
Een keuze uit een andere runeboom heeft hier een duidelijke voorsprong (+1.6 per 100 games), maar een boom wisselt alleen met de hele pagina.
| Keuze | Gekozen | Gewonnen | Extra winst |
|---|---|---|---|
| 48% | 52.4% | +1.6 duidelijk verschil | |
| 44% | 51.7% | -0.6 kan toeval zijn | |
| 4% | 49.5% | -1.9 kan toeval zijn | |
| 1% | 47.7% | -2.3 kan toeval zijn | |
| 1% | 45.3% | -4.9 duidelijk verschil | |
| 1% | 47.0% | -2.8 kan toeval zijn | |
| 1% | 57.0% | -3.8 kan toeval zijn | |
| 1% | 41.3% | -3.2 kan toeval zijn |
Hoofdrij 3Treasure Hunter
Een keuze uit een andere runeboom heeft hier een duidelijke voorsprong (+1.7 per 100 games), maar een boom wisselt alleen met de hele pagina.
| Keuze | Gekozen | Gewonnen | Extra winst |
|---|---|---|---|
| 44% | 52.6% | +1.7 duidelijk verschil | |
| 40% | 51.7% | -0.5 kan toeval zijn | |
| 7% | 50.5% | -1.9 kan toeval zijn | |
| 3% | 48.2% | -2.7 kan toeval zijn | |
| 2% | 50.4% | -0.7 kan toeval zijn | |
| 1% | 54.2% | +0.8 kan toeval zijn | |
| 1% | 45.0% | -5.0 duidelijk verschil | |
| <1% | 34.9% | -3.4 kan toeval zijn |
Tweede padPrecision
Een keuze uit een andere runeboom heeft hier een duidelijke voorsprong (+2.8 per 100 games), maar een boom wisselt alleen met de hele pagina.
| Keuze | Gekozen | Gewonnen | Extra winst |
|---|---|---|---|
| 48% | 51.3% | -1.1 kan toeval zijn | |
| 32% | 54.1% | +2.8 duidelijk verschil | |
| 9% | 50.7% | -1.3 kan toeval zijn | |
| 8% | 47.3% | -2.5 kan toeval zijn | |
| 3% | 48.2% | -1.7 kan toeval zijn |
Secundaire runesLast Stand + Legend: Alacrity
Extra winst hier: +1.9 per 100 games. Geen andere keuze heeft een duidelijke voorsprong op deze.
| Keuze | Gekozen | Gewonnen | Extra winst |
|---|---|---|---|
| 92% | 51.6% | +1.9 kan toeval zijn | |
| 2% | 48.7% | -1.3 kan toeval zijn | |
| 2% | 46.9% | -0.7 kan toeval zijn | |
| 1% | 53.6% | -1.4 kan toeval zijn |
AanvalsshardAttack Speed
Extra winst hier: +3.8 per 100 games. Geen andere keuze heeft een duidelijke voorsprong op deze.
| Keuze | Gekozen | Gewonnen | Extra winst |
|---|---|---|---|
| 93% | 52.1% | +3.8 kan toeval zijn | |
| 6% | 46.8% | -3.3 duidelijk verschil | |
| 1% | 46.6% | -4.5 duidelijk verschil |
FlexshardAdaptive Force
Extra winst hier: +1.0 per 100 games. Geen andere keuze heeft een duidelijke voorsprong op deze.
| Keuze | Gekozen | Gewonnen | Extra winst |
|---|---|---|---|
| 92% | 51.9% | +1.0 kan toeval zijn | |
| 7% | 49.7% | -1.0 kan toeval zijn | |
| 1% | 49.0% | -0.3 kan toeval zijn |
VerdedigingsshardHealth Scaling
Extra winst hier: +1.3 per 100 games. Geen andere keuze heeft een duidelijke voorsprong op deze.
| Keuze | Gekozen | Gewonnen | Extra winst |
|---|---|---|---|
| 78% | 52.3% | +1.3 kan toeval zijn | |
| 11% | 50.3% | -0.5 kan toeval zijn | |
| 11% | 49.6% | -1.7 duidelijk verschil |
QEW
De skillsQ > E > W
Extra winst hier: +1.7 per 100 games. Geen andere keuze heeft een duidelijke voorsprong op deze.
| Keuze | Gekozen | Gewonnen | Extra winst |
|---|---|---|---|
| QEWQ + E + W | 69% | 52.3% | +1.7 kan toeval zijn |
| EQWE + Q + W | 17% | 51.8% | -1.2 duidelijk verschil |
| QWEQ + W + E | 8% | 50.4% | -1.2 duidelijk verschil |
| EWQE + W + Q | 5% | 50.4% | -1.8 duidelijk verschil |
| WQEW + Q + E | 1% | 53.4% | -4.2 duidelijk verschil |
| WEQW + E + Q | 1% | 52.9% | -0.5 kan toeval zijn |
Levels 1 tot 18
- 1E
- 2Q
- 3W
- 4Q
- 5Q
- 6R
- 7Q
- 8E
- 9Q
- 10E
- 11R
- 12E
- 13E
- 14W
- 15W
- 16R
- 17W
- 18W
Eerst Q maxen: 53.1% gewonnen. Eerst E: 52.7% gewonnen (ongeveer gelijk).
- E
- Q
- W
- Q
- Q
- R
- Q
- E
- Q
- E
- R
- E
- E
- W
- W
- R
- W
- W
De spellsFlash + Smite
Extra winst hier: +0.9 per 100 games. Geen andere keuze heeft een duidelijke voorsprong op deze.
| Keuze | Gekozen | Gewonnen | Extra winst |
|---|---|---|---|
| 75% | 52.1% | +0.9 kan toeval zijn | |
| 21% | 51.0% | -0.2 kan toeval zijn | |
| 2% | 45.0% | -2.7 duidelijk verschil | |
| 2% | 53.2% | -1.2 kan toeval zijn | |
| 1% | 51.1% | te groot om te vertrouwen |
Tryndamere Mid build
- gewonnen
- 52.5%
- games
- 6,915
- Winimpact
- +1.9
- Pickrate
- 0.2%
StartitemsDoran's Bow + Health Potion x2
Extra winst hier: +0.5 per 100 games. Geen andere keuze heeft een duidelijke voorsprong op deze.
| Keuze | Gekozen | Gewonnen | Extra winst |
|---|---|---|---|
| 57% | 52.8% | +0.5 kan toeval zijn | |
| 28% | 53.4% | -0.1 kan toeval zijn | |
| 11% | 49.9% | -1.4 kan toeval zijn | |
| 1% | 53.9% | 0.0 kan toeval zijn |
De bootsBerserker's Greaves
Extra winst hier: +1.2 per 100 games. Geen andere keuze heeft een duidelijke voorsprong op deze.
| Keuze | Gekozen | Gewonnen | Extra winst | Tijd |
|---|---|---|---|---|
| 87% | 52.7% | +1.2 kan toeval zijn | 10:01 | |
| 5% | 47.1% | -1.3 kan toeval zijn | 12:19 | |
| 3% | 52.4% | -2.3 duidelijk verschil | 11:50 | |
| 2% | 63.1% | +0.3 kan toeval zijn | 12:16 | |
| 1% | 50.7% | -0.3 kan toeval zijn | 12:51 | |
| 1% | 55.8% | -0.4 kan toeval zijn |
Tegen een team met vooral AD
| Keuze | Gekozen | Gewonnen | Uitkomst |
|---|---|---|---|
| 87% | 55.7% | meest gekocht | |
| 3% | 42.9% | te weinig games | |
| 3% | 50.0% | te weinig games | |
| 3% | 61.4% | te weinig games |
Tegen een team met vooral AP
| Keuze | Gekozen | Gewonnen | Uitkomst |
|---|---|---|---|
| 81% | 50.2% | meest gekocht | |
| 10% | 50.7% | ongeveer gelijk | |
| 5% | 42.4% | te weinig games | |
| 3% | 57.9% | te weinig games |
Vaker gekocht tegen één soort schade
| Keuze | AD-team | AP-team |
|---|---|---|
| 3% | 10% | |
| 87% | 81% | |
| 17% | 22% | |
| 43% | 38% | |
| 1% | 5% | |
| 14% | 10% | |
| 5% | 2% | |
| 3% | 5% |
Item nr. 1Ravenous Hydra
Extra winst hier: +0.3 per 100 games. Geen andere keuze heeft een duidelijke voorsprong op deze.
| Keuze | Gekozen | Gewonnen | Extra winst | Tijd |
|---|---|---|---|---|
| 49% | 53.3% | +0.3 kan toeval zijn | 12:20 | |
| 14% | 53.1% | -0.6 kan toeval zijn | 10:47 | |
| 9% | 51.3% | -0.6 kan toeval zijn | 13:23 | |
| 8% | 54.0% | +1.8 kan toeval zijn | 12:05 | |
| 5% | 46.6% | -0.5 kan toeval zijn | 11:33 | |
| 4% | 52.0% | -1.5 kan toeval zijn | ||
| 2% | 56.2% | +2.8 kan toeval zijn | ||
| 2% | 44.1% | -0.4 kan toeval zijn |
Samen afgemaakt
| Keuze | Gekozen | Gewonnen | games |
|---|---|---|---|
| 14% | 62.4% | 649 | |
| 8% | 68.3% | 354 | |
| 4% | - | 205 | |
| 3% | - | 122 |
Item nr. 2Phantom Dancer
Extra winst hier: +1.3 per 100 games. Geen andere keuze heeft een duidelijke voorsprong op deze.
| Keuze | Gekozen | Gewonnen | Extra winst | Tijd |
|---|---|---|---|---|
| 31% | 56.3% | +1.3 kan toeval zijn | 18:28 | |
| 13% | 55.6% | -0.2 kan toeval zijn | 19:42 | |
| 10% | 54.6% | -0.2 kan toeval zijn | 19:54 | |
| 9% | 57.4% | -0.9 kan toeval zijn | 18:32 | |
| 8% | 53.1% | -2.4 kan toeval zijn | 18:04 | |
| 7% | 51.5% | -1.0 kan toeval zijn | ||
| 5% | 46.1% | -0.9 kan toeval zijn | ||
| 5% | 54.3% | +1.2 kan toeval zijn |
Samen afgemaakt
| Keuze | Gekozen | Gewonnen | games |
|---|---|---|---|
| 14% | 62.4% | 649 | |
| 8% | 68.3% | 354 | |
| 4% | - | 205 | |
| 3% | - | 122 |
Item nr. 3Infinity Edge
Extra winst hier: -0.1 per 100 games. Geen andere keuze heeft een duidelijke voorsprong op deze.
| Keuze | Gekozen | Gewonnen | Extra winst | Tijd |
|---|---|---|---|---|
| 31% | 59.2% | -0.1 kan toeval zijn | 23:59 | |
| 23% | 57.4% | +0.2 kan toeval zijn | 24:33 | |
| 9% | 52.5% | +0.3 kan toeval zijn | 24:22 | |
| 8% | 55.2% | -1.1 kan toeval zijn | 24:32 | |
| 5% | 51.5% | 0.0 kan toeval zijn | 24:20 | |
| 4% | 54.7% | -1.8 kan toeval zijn | ||
| 2% | 63.2% | -1.4 kan toeval zijn | ||
| 2% | 67.4% | +1.1 kan toeval zijn |
Samen afgemaakt
| Keuze | Gekozen | Gewonnen | games |
|---|---|---|---|
| 14% | 62.4% | 649 | |
| 8% | 68.3% | 354 | |
| 4% | - | 205 | |
| 3% | - | 122 |
Item nr. 4Lord Dominik's Regards
Extra winst hier: +0.3 per 100 games. Geen andere keuze heeft een duidelijke voorsprong op deze.
| Keuze | Gekozen | Gewonnen | Extra winst | Tijd |
|---|---|---|---|---|
| 41% | 52.5% | +0.3 kan toeval zijn | 28:54 |
Item nr. 5Blade of The Ruined King
| Keuze | Gekozen | Gewonnen | Tijd |
|---|---|---|---|
| 17% | 35.9% | 34:16 |
Item nr. 6Guardian Angel
| Keuze | Gekozen | Gewonnen | Tijd |
|---|---|---|---|
| 24% | - | 37:16 | |
| 10% | - | 36:14 | |
| 6% | - | 39:07 | |
| 5% | - | 35:54 | |
| 5% | - | 36:10 |
HoofdruneHail of Blades
Extra winst hier: +1.5 per 100 games. Geen andere keuze heeft een duidelijke voorsprong op deze.
| Keuze | Gekozen | Gewonnen | Extra winst |
|---|---|---|---|
| 76% | 52.5% | +1.5 kan toeval zijn | |
| 16% | 52.7% | -1.9 duidelijk verschil | |
| 6% | 51.3% | -0.3 kan toeval zijn | |
| 1% | 42.6% | -1.5 kan toeval zijn | |
| 1% | 46.3% | -3.0 kan toeval zijn | |
| 1% | 57.5% | +1.3 kan toeval zijn |
Hoofdrij 1Sudden Impact
Extra winst hier: +1.6 per 100 games. Geen andere keuze heeft een duidelijke voorsprong op deze.
| Keuze | Gekozen | Gewonnen | Extra winst |
|---|---|---|---|
| 75% | 52.5% | +1.6 kan toeval zijn | |
| 17% | 52.0% | -1.9 duidelijk verschil | |
| 6% | 51.0% | -0.4 kan toeval zijn | |
| 1% | 55.1% | -2.6 kan toeval zijn | |
| 1% | 62.5% | +1.3 kan toeval zijn | |
| 1% | 42.5% | -2.9 kan toeval zijn | |
| <1% | 38.1% | -1.2 kan toeval zijn |
Hoofdrij 2Deep Ward
Deep Ward wint vaker dan Grisly Mementos, de meest gekozen: +3.6 tegenover -0.1 per 100 games. Het kan toeval zijn.
| Keuze | Gekozen | Gewonnen | Extra winst |
|---|---|---|---|
| 67% | 51.9% | -0.1 kan toeval zijn | |
| 17% | 52.3% | -1.8 kan toeval zijn | |
| 7% | 57.0% | +3.1 duidelijk verschil | |
| 5% | 50.4% | 0.0 kan toeval zijn | |
| 2% | 56.1% | +3.6 kan toeval zijn | |
| <1% | 60.0% | -0.1 kan toeval zijn | |
| <1% | 35.7% | -2.8 kan toeval zijn | |
| <1% | 63.2% | -2.0 kan toeval zijn |
Hoofdrij 3Ultimate Hunter
Ultimate Hunter wint vaker dan Treasure Hunter, de meest gekozen: +1.9 tegenover +0.1 per 100 games. Het kan toeval zijn.
| Keuze | Gekozen | Gewonnen | Extra winst |
|---|---|---|---|
| 58% | 52.6% | +0.1 kan toeval zijn | |
| 17% | 52.6% | -1.8 kan toeval zijn | |
| 15% | 51.8% | +1.9 kan toeval zijn | |
| 5% | 50.3% | -0.5 kan toeval zijn | |
| 2% | 54.8% | +0.5 kan toeval zijn | |
| 1% | 29.4% | -2.8 kan toeval zijn | |
| <1% | 58.6% | -0.2 kan toeval zijn | |
| <1% | 42.3% | -1.9 kan toeval zijn |
Tweede padPrecision
Extra winst hier: +1.8 per 100 games. Geen andere keuze heeft een duidelijke voorsprong op deze.
| Keuze | Gekozen | Gewonnen | Extra winst |
|---|---|---|---|
| 78% | 52.5% | +1.8 kan toeval zijn | |
| 16% | 51.8% | -2.1 duidelijk verschil | |
| 3% | 51.7% | -0.1 kan toeval zijn | |
| 1% | 52.1% | +1.3 kan toeval zijn | |
| 1% | 49.2% | -2.4 duidelijk verschil |
Secundaire runesLast Stand + Legend: Alacrity
Extra winst hier: +1.6 per 100 games. Geen andere keuze heeft een duidelijke voorsprong op deze.
| Keuze | Gekozen | Gewonnen | Extra winst |
|---|---|---|---|
| 95% | 52.5% | +1.6 kan toeval zijn | |
| 1% | 48.3% | -1.0 kan toeval zijn | |
| 1% | 58.6% | +0.4 kan toeval zijn |
AanvalsshardAttack Speed
Extra winst hier: +0.1 per 100 games. Geen andere keuze heeft een duidelijke voorsprong op deze.
Master+-spelers kiezen dit: 59% van hun games. Over alle ranks wordt Adaptive Force het meest gekozen.
| Keuze | Gekozen | Gewonnen | Extra winst |
|---|---|---|---|
| 62% | 52.3% | 0.0 kan toeval zijn | |
| 38% | 52.4% | +0.1 kan toeval zijn |
FlexshardAdaptive Force
Extra winst hier: +1.7 per 100 games. Geen andere keuze heeft een duidelijke voorsprong op deze.
| Keuze | Gekozen | Gewonnen | Extra winst |
|---|---|---|---|
| 98% | 52.5% | +1.7 kan toeval zijn | |
| 2% | 46.0% | -2.0 kan toeval zijn |
VerdedigingsshardHealth Scaling
Health Scaling wint vaker dan Health, de meest gekozen: +0.3 tegenover +0.1 per 100 games. Het kan toeval zijn.
| Keuze | Gekozen | Gewonnen | Extra winst |
|---|---|---|---|
| 86% | 52.5% | +0.1 kan toeval zijn | |
| 7% | 47.8% | -0.3 kan toeval zijn | |
| 7% | 55.2% | +0.3 kan toeval zijn |
QEW
De skillsQ > E > W
Extra winst hier: +3.3 per 100 games. Geen andere keuze heeft een duidelijke voorsprong op deze.
| Keuze | Gekozen | Gewonnen | Extra winst |
|---|---|---|---|
| QEWQ + E + W | 85% | 53.1% | +3.3 kan toeval zijn |
| EQWE + Q + W | 8% | 48.4% | -4.4 duidelijk verschil |
| QWEQ + W + E | 5% | 47.1% | -2.0 duidelijk verschil |
| EWQE + W + Q | 1% | 55.4% | +0.3 kan toeval zijn |
Levels 1 tot 18
- 1E
- 2Q
- 3W
- 4Q
- 5Q
- 6R
- 7Q
- 8E
- 9Q
- 10E
- 11R
- 12E
- 13E
- 14W
- 15W
- 16R
- 17W
- 18W
Eerst Q maxen: 51.2% gewonnen. Eerst E: 50.0% gewonnen (ongeveer gelijk).
- E
- Q
- W
- Q
- Q
- R
- Q
- E
- Q
- E
- R
- E
- E
- W
- W
- R
- W
- W
De spellsFlash + Ignite
Extra winst hier: +1.3 per 100 games. Geen andere keuze heeft een duidelijke voorsprong op deze.
| Keuze | Gekozen | Gewonnen | Extra winst |
|---|---|---|---|
| 74% | 52.7% | +1.3 kan toeval zijn | |
| 10% | 51.3% | -0.9 kan toeval zijn | |
| 7% | 53.8% | -0.3 kan toeval zijn | |
| 4% | 44.7% | -0.7 kan toeval zijn | |
| 3% | 54.7% | -2.9 duidelijk verschil | |
| 1% | 43.5% | -0.1 kan toeval zijn | |
| 1% | 55.9% | -0.7 kan toeval zijn | |
| <1% | 51.6% | -1.9 kan toeval zijn |
Tryndamere Bot build
Patch 16.21- gewonnen
- 49.8%
- games
- 2,119
- Winimpact
- -0.1
- Pickrate
- 0.0%
StartitemsDoran's Blade + Health Potion
Doran's Blade + Health Potion wint vaker dan Doran's Bow + Health Potion x2, de meest gekozen: +0.4 tegenover -0.2 per 100 games. Het kan toeval zijn.
| Keuze | Gekozen | Gewonnen | Extra winst |
|---|---|---|---|
| 53% | 46.7% | -0.2 kan toeval zijn | |
| 26% | 51.6% | +0.4 kan toeval zijn | |
| 12% | 48.5% | -1.5 kan toeval zijn |
De bootsBerserker's Greaves
Extra winst hier: +0.2 per 100 games. Geen andere keuze heeft een duidelijke voorsprong op deze.
| Keuze | Gekozen | Gewonnen | Extra winst | Tijd |
|---|---|---|---|---|
| 89% | 50.1% | +0.2 kan toeval zijn | 9:24 |
Tegen een team met vooral AD
| Keuze | Gekozen | Gewonnen | Uitkomst |
|---|---|---|---|
| 65% | 56.9% | meest gekocht | |
| 4% | 40.0% | te weinig games | |
| 2% | 54.5% | te weinig games | |
| 2% | 12.5% | te weinig games |
Tegen een team met vooral AP
| Keuze | Gekozen | Gewonnen | Uitkomst |
|---|---|---|---|
| 66% | 50.3% | meest gekocht | |
| 4% | 66.7% | te weinig games | |
| 4% | 33.3% | te weinig games | |
| 1% | 66.7% | te weinig games |
Item nr. 1Ravenous Hydra
Extra winst hier: -0.7 per 100 games. Geen andere keuze heeft een duidelijke voorsprong op deze.
| Keuze | Gekozen | Gewonnen | Extra winst | Tijd |
|---|---|---|---|---|
| 32% | 49.4% | -0.7 kan toeval zijn | 12:35 | |
| 23% | 53.5% | +2.8 kan toeval zijn | 12:21 | |
| 11% | 46.1% | -1.6 kan toeval zijn | 11:58 | |
| 10% | 45.6% | -1.9 kan toeval zijn | 14:02 | |
| 4% | 41.1% | -1.2 kan toeval zijn | 12:26 |
Samen afgemaakt
| Keuze | Gekozen | Gewonnen | games |
|---|---|---|---|
| 13% | 54.8% | 156 | |
| 5% | 63.9% | 65 | |
| 4% | - | 53 | |
| 4% | - | 43 |
Item nr. 2Phantom Dancer
Extra winst hier: -0.3 per 100 games. Geen andere keuze heeft een duidelijke voorsprong op deze.
| Keuze | Gekozen | Gewonnen | Extra winst | Tijd |
|---|---|---|---|---|
| 28% | 51.5% | -0.3 kan toeval zijn | 18:29 | |
| 19% | 53.9% | +0.9 kan toeval zijn | 19:53 | |
| 13% | 59.6% | +1.4 kan toeval zijn | 19:12 | |
| 7% | 43.3% | -1.2 kan toeval zijn | 18:53 | |
| 6% | 47.8% | +0.3 kan toeval zijn | 20:07 | |
| 5% | 41.8% | -3.0 kan toeval zijn | ||
| 5% | 48.7% | -2.6 kan toeval zijn | ||
| 4% | 56.1% | -2.1 kan toeval zijn |
Samen afgemaakt
| Keuze | Gekozen | Gewonnen | games |
|---|---|---|---|
| 13% | 54.8% | 156 | |
| 5% | 63.9% | 65 | |
| 4% | - | 53 | |
| 4% | - | 43 |
Item nr. 3Infinity Edge
Extra winst hier: -1.2 per 100 games. Geen andere keuze heeft een duidelijke voorsprong op deze.
| Keuze | Gekozen | Gewonnen | Extra winst | Tijd |
|---|---|---|---|---|
| 30% | 53.2% | -1.2 kan toeval zijn | 24:36 | |
| 18% | 52.3% | +0.4 kan toeval zijn | 24:20 | |
| 11% | 57.0% | +0.5 kan toeval zijn | 25:17 |
Samen afgemaakt
| Keuze | Gekozen | Gewonnen | games |
|---|---|---|---|
| 13% | 54.8% | 156 | |
| 5% | 63.9% | 65 | |
| 4% | - | 53 | |
| 4% | - | 43 |
Item nr. 4Lord Dominik's Regards
| Keuze | Gekozen | Gewonnen | Tijd |
|---|---|---|---|
| 27% | 57.4% | 29:08 |
Item nr. 5Blade of The Ruined King
| Keuze | Gekozen | Gewonnen | Tijd |
|---|---|---|---|
| 15% | 59.6% | 33:56 |
Item nr. 6Guardian Angel
| Keuze | Gekozen | Gewonnen | Tijd |
|---|---|---|---|
| 14% | - | 37:15 | |
| 11% | - | 36:03 | |
| 8% | - | 37:01 |
HoofdruneHail of Blades
Extra winst hier: -1.5 per 100 games. Geen andere keuze heeft een duidelijke voorsprong op deze.
| Keuze | Gekozen | Gewonnen | Extra winst |
|---|---|---|---|
| 62% | 49.1% | -1.5 kan toeval zijn | |
| 31% | 50.1% | +0.9 kan toeval zijn |
Hoofdrij 1Sudden Impact
Extra winst hier: -1.5 per 100 games. Geen andere keuze heeft een duidelijke voorsprong op deze.
| Keuze | Gekozen | Gewonnen | Extra winst |
|---|---|---|---|
| 61% | 49.0% | -1.5 kan toeval zijn | |
| 32% | 49.7% | +0.9 kan toeval zijn |
Hoofdrij 2Sixth Sense
Sixth Sense wint vaker dan Grisly Mementos, de meest gekozen: +1.9 tegenover -2.1 per 100 games. Het kan toeval zijn.
| Keuze | Gekozen | Gewonnen | Extra winst |
|---|---|---|---|
| 56% | 49.5% | -2.1 kan toeval zijn | |
| 32% | 49.9% | +1.1 kan toeval zijn | |
| 6% | 47.1% | +1.9 kan toeval zijn |
Hoofdrij 3Ultimate Hunter
Ultimate Hunter wint vaker dan Treasure Hunter, de meest gekozen: -0.6 tegenover -1.7 per 100 games. Het kan toeval zijn.
| Keuze | Gekozen | Gewonnen | Extra winst |
|---|---|---|---|
| 52% | 49.2% | -1.7 kan toeval zijn | |
| 31% | 49.8% | +1.0 kan toeval zijn | |
| 9% | 49.5% | -0.6 kan toeval zijn |
Tweede padPrecision
Extra winst hier: -0.7 per 100 games. Geen andere keuze heeft een duidelijke voorsprong op deze.
| Keuze | Gekozen | Gewonnen | Extra winst |
|---|---|---|---|
| 63% | 49.4% | -0.7 kan toeval zijn | |
| 21% | 46.5% | -1.8 kan toeval zijn | |
| 9% | 55.8% | +3.3 kan toeval zijn |
Secundaire runesLast Stand + Legend: Alacrity
Extra winst hier: -0.5 per 100 games. Geen andere keuze heeft een duidelijke voorsprong op deze.
| Keuze | Gekozen | Gewonnen | Extra winst |
|---|---|---|---|
| 88% | 49.0% | -0.5 kan toeval zijn |
AanvalsshardAttack Speed
Extra winst hier: +2.6 per 100 games. Geen andere keuze heeft een duidelijke voorsprong op deze.
Master+-spelers kiezen dit: 65% van hun games. Over alle ranks wordt Adaptive Force het meest gekozen.
| Keuze | Gekozen | Gewonnen | Extra winst |
|---|---|---|---|
| 50% | 47.8% | -2.6 duidelijk verschil | |
| 49% | 50.5% | +2.6 kan toeval zijn |
FlexshardAdaptive Force
Extra winst hier: -0.3 per 100 games. Geen andere keuze heeft een duidelijke voorsprong op deze.
| Keuze | Gekozen | Gewonnen | Extra winst |
|---|---|---|---|
| 92% | 48.9% | -0.3 kan toeval zijn | |
| 7% | 50.0% | -0.3 kan toeval zijn |
VerdedigingsshardTenacity and Slow Resist
Tenacity and Slow Resist wint vaker dan Health, de meest gekozen: +0.8 tegenover -0.1 per 100 games. Het kan toeval zijn.
| Keuze | Gekozen | Gewonnen | Extra winst |
|---|---|---|---|
| 79% | 49.0% | -0.1 kan toeval zijn | |
| 11% | 52.0% | +0.8 kan toeval zijn | |
| 10% | 46.7% | -0.7 kan toeval zijn |
QEW
De skillsQ > E > W
Extra winst hier: +3.1 per 100 games. Geen andere keuze heeft een duidelijke voorsprong op deze.
| Keuze | Gekozen | Gewonnen | Extra winst |
|---|---|---|---|
| QEWQ + E + W | 76% | 50.3% | +3.1 kan toeval zijn |
| EQWE + Q + W | 11% | 50.0% | -1.9 kan toeval zijn |
| QWEQ + W + E | 8% | 51.7% | -3.4 kan toeval zijn |
Levels 1 tot 18
- 1E
- 2Q
- 3W
- 4Q
- 5Q
- 6R
- 7Q
- 8E
- 9Q
- 10E
- 11R
- 12E
- 13E
- 14W
- 15W
- 16R
- 17W
- 18W
Eerst Q maxen: 58.8% gewonnen. Eerst E: 57.1% gewonnen (te weinig games).
- E
- Q
- W
- Q
- Q
- R
- Q
- E
- Q
- E
- R
- E
- E
- W
- W
- R
- W
- W
De spellsExhaust + Flash
Exhaust + Flash wint vaker dan Flash + Ignite, de meest gekozen: +2.3 tegenover -2.0 per 100 games. Het kan toeval zijn.
| Keuze | Gekozen | Gewonnen | Extra winst |
|---|---|---|---|
| 44% | 47.1% | -2.0 kan toeval zijn | |
| 20% | 51.6% | +2.3 kan toeval zijn | |
| 16% | 53.3% | +2.3 kan toeval zijn | |
| 4% | 57.1% | -2.8 kan toeval zijn |
Beste Tryndamere-spelers
Bekijk alle 12,494Normale game als Top
79,879 gamesTegen elke Top-champion
- Top 4% Gold per min 449
- Top 4% First bloods 24%
- Onderste 4% Assists per game 4.3
- Kills per game
- 7.1 Top 27%
- Deaths per game
- 7.2 Meeste 38%
- Solokills
- 3.8 Top 6%
- KP
- 33% Onderste 20%
- Aandeel teamdmg
- 23% Top 48%
- Dmg / min
- 824 Top 49%
- Farm per min
- 7.4 Top 5%
- Vision per min
- 0.81 Top 15%
- Aantal control wards
- 0.4 Onderste 10%
Tegen je lanetegenstander
- Level 6 op 5:28
- Level 11 op 13:16
Middelste game per minuut
Toegebrachte schade
Magisch 1% Fysiek 99%Gestorven door
Fysiek 57% Magisch 35% True damage 8%Normale game als Jungle
17,194 gamesTegen elke Jungle-champion
- Top 7% Solokills 2.2
- Top 10% Farm per min 7.1
- Onderste 12% KP 42%
- Kills per game
- 7.8 Top 32%
- Deaths per game
- 6.3 Minste 47%
- Assists per game
- 6.4 Onderste 12%
- Aandeel teamdmg
- 18% Top 43%
- Dmg / min
- 696 Top 39%
- Gold per min
- 457 Top 16%
- Vision per min
- 0.89 Top 35%
- Aantal control wards
- 0.9 Onderste 15%
- First bloods
- 8% Top 14%
Tegen de vijandelijke jungler
- Level 6 op 7:18
- Level 11 op 16:55
- red buff eerst in 32% van de games
- Eerste dragon op 7:18
Middelste game per minuut
Toegebrachte schade
Magisch 0% Fysiek 100%Gestorven door
Fysiek 56% Magisch 37% True damage 7%Normale game als Mid
6,917 gamesTegen elke Mid-champion
- Top 1% First bloods 23%
- Top 4% Solokills 3.8
- Onderste 5% Assists per game 4.8
- Kills per game
- 8.2 Top 30%
- Deaths per game
- 7.2 Meeste 33%
- KP
- 39% Onderste 18%
- Aandeel teamdmg
- 24% Top 38%
- Dmg / min
- 862 Top 44%
- Farm per min
- 7.5 Top 4%
- Gold per min
- 469 Top 4%
- Vision per min
- 0.74 Top 13%
- Aantal control wards
- 0.5 Onderste 21%
Tegen je lanetegenstander
- Level 6 op 5:19
- Level 11 op 14:37
Middelste game per minuut
Toegebrachte schade
Magisch 1% Fysiek 99%Gestorven door
Fysiek 55% Magisch 39% True damage 6%Normale game als Bot
2,151 games Patch 16.21Tegen elke Bot-champion
- Top 5% First bloods 23%
- Top 14% Solokills 1.9
- Onderste 5% Aantal control wards 0.3
- Kills per game
- 8.6 Top 36%
- Deaths per game
- 8.1 Meeste 25%
- Assists per game
- 6.1 Onderste 10%
- KP
- 42% Onderste 10%
- Aandeel teamdmg
- 20% Onderste 35%
- Dmg / min
- 759 Onderste 35%
- Farm per min
- 6.6 Top 27%
- Gold per min
- 469 Top 21%
- Vision per min
- 0.69 Top 32%
Tegen je lanetegenstander
- Level 6 op 7:41
- Level 11 op 18:40
Middelste game per minuut
Toegebrachte schade
Magisch 1% Fysiek 99%Gestorven door
Fysiek 58% Magisch 36% True damage 6%Matchups en teamgenoten komen uit games van Tryndamere als Top.
Matchups en teamgenoten komen uit games van Tryndamere als Top.
-
Tryndamere met Rammus: +3.9 winsten per 100 games (marge 2.6-5.3) · 5,337 games · Gemeten · 4% hiervan is geleend van vergelijkbare champions -
Tryndamere met Amumu: +3.67 winsten per 100 games (marge 2.68-4.67) · 9,660 games · Gemeten · 2% hiervan is geleend van vergelijkbare champions -
Tryndamere met Lillia: +3.44 winsten per 100 games (marge 2.46-4.43) · 9,945 games · Gemeten · 2% hiervan is geleend van vergelijkbare champions
-
Tryndamere met Rengar: -5.9 winsten per 100 games (marge -7.1 tot -4.6) · 5,974 games · Gemeten · 3% hiervan is geleend van vergelijkbare champions -
Tryndamere met Qiyana: -5.02 winsten per 100 games (marge -5.91 tot -4.12) · 11,996 games · Gemeten · 2% hiervan is geleend van vergelijkbare champions -
Tryndamere met Jayce: -3.9 winsten per 100 games (marge -5.7 tot -2.0) · 2,770 games · Gemeten · 7% hiervan is geleend van vergelijkbare champions
-
Tryndamere met Heimerdinger: +4.3 winsten per 100 games (marge 2.3-6.3) · 2,231 games · Gemeten · 8% hiervan is geleend van vergelijkbare champions -
Tryndamere met Xerath: +2.12 winsten per 100 games (marge 1.32-2.91) · 15,462 games · Gemeten · 1% hiervan is geleend van vergelijkbare champions -
Tryndamere met Malzahar: +2.00 winsten per 100 games (marge 1.21-2.78) · 15,981 games · Gemeten · 1% hiervan is geleend van vergelijkbare champions
-
Tryndamere met Azir: -4.3 winsten per 100 games (marge -6.0 tot -2.6) · 3,195 games · Gemeten · 6% hiervan is geleend van vergelijkbare champions -
Tryndamere met Zed: -3.07 winsten per 100 games (marge -3.81 tot -2.33) · 18,025 games · Gemeten · 1% hiervan is geleend van vergelijkbare champions -
Tryndamere met Cassiopeia: -2.7 winsten per 100 games (marge -4.6 tot -0.9) · 2,625 games · Gemeten · 7% hiervan is geleend van vergelijkbare champions
-
Tryndamere met Kog'Maw: +3.1 winsten per 100 games (marge 1.8-4.5) · 5,245 games · Gemeten · 4% hiervan is geleend van vergelijkbare champions -
Tryndamere met Nilah: +2.4 winsten per 100 games (marge 0.4-4.5) · 2,172 games · Gemeten · 8% hiervan is geleend van vergelijkbare champions -
Tryndamere met Ziggs: +2.4 winsten per 100 games (marge 1.2-3.6) · 6,448 games · Gemeten · 3% hiervan is geleend van vergelijkbare champions
-
Tryndamere met Ezreal: -3.38 winsten per 100 games (marge -4.04 tot -2.73) · 23,563 games · Gemeten · 1% hiervan is geleend van vergelijkbare champions -
Tryndamere met Corki: -2.4 winsten per 100 games (marge -4.3 tot -0.6) · 2,671 games · Gemeten · 7% hiervan is geleend van vergelijkbare champions -
Tryndamere met Lucian: -1.72 winsten per 100 games (marge -2.59 tot -0.84) · 12,884 games · Gemeten · 2% hiervan is geleend van vergelijkbare champions
-
Tryndamere met Zyra: +2.48 winsten per 100 games (marge 1.54-3.42) · 10,944 games · Gemeten · 2% hiervan is geleend van vergelijkbare champions -
Tryndamere met Poppy: +2.5 winsten per 100 games (marge 0.8-4.1) · 3,474 games · Gemeten · 5% hiervan is geleend van vergelijkbare champions -
Tryndamere met Leona: +2.16 winsten per 100 games (marge 1.41-2.91) · 17,673 games · Gemeten · 1% hiervan is geleend van vergelijkbare champions
-
Tryndamere met Yuumi: -3.7 winsten per 100 games (marge -4.8 tot -2.7) · 8,524 games · Gemeten · 2% hiervan is geleend van vergelijkbare champions -
Tryndamere met Camille: -3.3 winsten per 100 games (marge -5.6 tot -1.0) · 1,591 games · Gemeten · 11% hiervan is geleend van vergelijkbare champions -
Tryndamere met Sett: -2.8 winsten per 100 games (marge -5.2 tot -0.5) · 1,570 games · Gemeten · 11% hiervan is geleend van vergelijkbare champions
Andere Top-picks
Alle 173- ARAM S #13
-
61 Tryndamere -
75 Singed -
73 Garen -
73 Kayle -
73 Malphite -
73 Mordekaiser -
73 Sett