ko.lol Alle champions Seraphine Link kopiëren Delen Link gekopieerd League of Legends Build voor Seraphine Tier B · 61 #11 Support Patch 16.22
Support 6,465 Bot 206 Mid 100
Alle rangen Hun team Gemengd AD AP
Meest gekozen
gewonnen 50.9%
games 968,978
Winimpact +0.9
Pickrate 4.9%
Item nr. 1Echoes of Helia Meest gekozen Extra winst Extra winst hier: +1.6 per 100 games. Geen andere keuze heeft een duidelijke voorsprong op deze.
Samen afgemaakt Samen afgemaakt Keuze Gekozen games Whispering Circlet, Moonstone Renewer, Echoes of Helia 12% 42,899 Rylai's Crystal Scepter, Imperial Mandate, Echoes of Helia 11% 39,272 Whispering Circlet, Rylai's Crystal Scepter, Echoes of Helia 8% 29,527 Rylai's Crystal Scepter, Moonstone Renewer, Echoes of Helia 7% 24,613
Item nr. 2Whispering Circlet Meest gekozen Extra winst Extra winst hier: +1.5 per 100 games. Geen andere keuze heeft een duidelijke voorsprong op deze.
Samen afgemaakt Samen afgemaakt Keuze Gekozen games Whispering Circlet, Moonstone Renewer, Echoes of Helia 12% 42,899 Rylai's Crystal Scepter, Imperial Mandate, Echoes of Helia 11% 39,272 Whispering Circlet, Rylai's Crystal Scepter, Echoes of Helia 8% 29,527 Rylai's Crystal Scepter, Moonstone Renewer, Echoes of Helia 7% 24,613
Item nr. 3Rylai's Crystal Scepter Meest gekozen Extra winst Rylai's Crystal Scepter hoort bij de build die vaker wint: +2.9 per 100 potjes, tegen +2.7 voor de build die de meeste spelers afmaken. Terug naar de meest gekozen (Moonstone Renewer)
Samen afgemaakt Samen afgemaakt Keuze Gekozen games Whispering Circlet, Moonstone Renewer, Echoes of Helia 12% 42,899 Rylai's Crystal Scepter, Imperial Mandate, Echoes of Helia 11% 39,272 Whispering Circlet, Rylai's Crystal Scepter, Echoes of Helia 8% 29,527 Rylai's Crystal Scepter, Moonstone Renewer, Echoes of Helia 7% 24,613
Item nr. 4Moonstone Renewer Meest gekozen Extra winst Van alles wat we hier gemeten hebben, geeft Moonstone Renewer de meeste extra winst: +1.0 per 100 games. Rylai's Crystal Scepter, de meest gekozen, heeft geen getal om mee te vergelijken. Terug naar de meest gekozen (Rylai's Crystal Scepter)
Item nr. 6Rabadon's Deathcap W E Q
De skillsW > E > Q Meest gekozen Extra winst W > E > Q wint vaker dan Q > W > E, de meest gekozen: +2.3 tegenover +0.6 per 100 games. Het verschil is duidelijk. Terug naar de meest gekozen (Q > W > E)
De skills: elke optie Keuze Gekozen Gewonnen Extra winst Q W E Q + W + E 58%51.7% +0.6 kan toeval zijn Q E W Q + E + W 22%50.4% -1.4 duidelijk verschil W Q E W + Q + E 7%52.2% +0.8 kan toeval zijn E Q W E + Q + W 6%50.3% -1.4 duidelijk verschil W E Q W + E + Q 4%53.8% +2.3 duidelijk verschil E W Q E + W + Q 3%52.2% +0.7 kan toeval zijn
Levels 1 tot 18 1 Q2 E3 W4 Q5 Q6 R7 Q8 W9 Q10 W11 R12 W13 W14 E15 E16 R17 E18 E
gewonnen 53.2%
games 5,481
Winimpact +3.2
Pickrate 0.6%
Item nr. 1Echoes of Helia
Item nr. 2Moonstone Renewer
Item nr. 4Whispering Circlet Meest gekozen Extra winst De gewone keuze: spelers van deze build zijn het hier niet eens.
Item nr. 5Rylai's Crystal Scepter Meest gekozen Extra winst De gewone keuze: spelers van deze build zijn het hier niet eens.
W E Q
De skillsW > E > Q Meest gekozen Extra winst De skills: elke optie Keuze Gekozen Gewonnen Extra winst Q W E Q + W + E 58%51.7% +0.6 kan toeval zijn Q E W Q + E + W 22%50.4% -1.4 duidelijk verschil W Q E W + Q + E 7%52.2% +0.8 kan toeval zijn E Q W E + Q + W 6%50.3% -1.4 duidelijk verschil W E Q W + E + Q 4%53.8% +2.3 duidelijk verschil E W Q E + W + Q 3%52.2% +0.7 kan toeval zijn
Seraphine Bot build Patch 16.21 Meest gekozen
gewonnen 51.6%
games 39,189
Winimpact +1.5
Pickrate 0.2%
Item nr. 1Imperial Mandate Meest gekozen Extra winst Imperial Mandate hoort bij de build die vaker wint: +2.0 per 100 potjes, tegen +1.7 voor de build die de meeste spelers afmaken. Terug naar de meest gekozen (Blackfire Torch)
Samen afgemaakt Samen afgemaakt Keuze Gekozen Gewonnen games Blackfire Torch, Archangel's Staff, Rylai's Crystal Scepter 21% - 4,733 Blackfire Torch, Rylai's Crystal Scepter, Imperial Mandate 8% 56.5% 1,732 Imperial Mandate, Echoes of Helia, Dawncore 7% - 1,461 Archangel's Staff, Rylai's Crystal Scepter, Imperial Mandate 6% - 1,313
Item nr. 2Dawncore Meest gekozen Extra winst Dawncore hoort bij de build die vaker wint: +2.0 per 100 potjes, tegen +1.7 voor de build die de meeste spelers afmaken. Terug naar de meest gekozen (Archangel's Staff)
Samen afgemaakt Samen afgemaakt Keuze Gekozen Gewonnen games Blackfire Torch, Archangel's Staff, Rylai's Crystal Scepter 21% - 4,733 Blackfire Torch, Rylai's Crystal Scepter, Imperial Mandate 8% 56.5% 1,732 Imperial Mandate, Echoes of Helia, Dawncore 7% - 1,461 Archangel's Staff, Rylai's Crystal Scepter, Imperial Mandate 6% - 1,313
Item nr. 3Echoes of Helia Meest gekozen Extra winst Echoes of Helia hoort bij de build die vaker wint: +2.0 per 100 potjes, tegen +1.7 voor de build die de meeste spelers afmaken. Terug naar de meest gekozen (Rylai's Crystal Scepter)
Item nr. 3: elke optie Keuze Gekozen Gewonnen Extra winst Tijd Rylai's Crystal Scepter 36%54.4% +1.0 kan toeval zijn 24:29 Imperial Mandate 13%52.5% -0.8 kan toeval zijn 23:46 Echoes of Helia 8%53.0% +3.2 kan toeval zijn 21:53 Shadowflame 7%50.0% -2.3 kan toeval zijn 25:43 Archangel's Staff 5%53.9% +0.3 kan toeval zijn 24:24 Rabadon's Deathcap 5%52.6% -3.1 kan toeval zijn Whispering Circlet 3%55.9% +3.5 kan toeval zijn Mejai's Soulstealer 1%78.8% gekocht als je al voor staat
Samen afgemaakt Samen afgemaakt Keuze Gekozen Gewonnen games Blackfire Torch, Archangel's Staff, Rylai's Crystal Scepter 21% - 4,733 Blackfire Torch, Rylai's Crystal Scepter, Imperial Mandate 8% 56.5% 1,732 Imperial Mandate, Echoes of Helia, Dawncore 7% - 1,461 Archangel's Staff, Rylai's Crystal Scepter, Imperial Mandate 6% - 1,313
Item nr. 4Whispering Circlet Meest gekozen Extra winst Extra winst hier: +0.6 per 100 games. Geen andere keuze heeft een duidelijke voorsprong op deze.
Master+-spelers kiezen dit: 23% van hun games. Over alle ranks wordt Imperial Mandate het meest gekozen.
Item nr. 4 na Echoes of Helia: elke optie Keuze Gekozen Gewonnen Extra winst Tijd Whispering Circlet 90%57.0% +0.6 kan toeval zijn 25:44
Item nr. 5Staff of Flowing Water Meest gekozen Extra winst Extra winst hier: +1.2 per 100 games. Geen andere keuze heeft een duidelijke voorsprong op deze.
Item nr. 5 na Whispering Circlet: elke optie Keuze Gekozen Gewonnen Extra winst Tijd Staff of Flowing Water 80%61.1% +1.2 kan toeval zijn 30:19
Item nr. 6Rabadon's Deathcap
FlexshardMS-shard Meest gekozen Extra winst MS-shard wint vaker dan Adaptive Force, de meest gekozen: +0.1 tegenover 0.0 per 100 games. Het kan toeval zijn. Terug naar de meest gekozen (Adaptive Force)
Flexshard: elke optie Keuze Gekozen Gewonnen Extra winst Adaptive Force 96%50.8% 0.0 kan toeval zijn MS-shard 4%50.9% +0.1 kan toeval zijn
Q W E
De skillsQ > W > E Meest gekozen Extra winst Q > W > E wint vaker dan Q > E > W, de meest gekozen: +0.2 tegenover +0.1 per 100 games. Het kan toeval zijn. Terug naar de meest gekozen (Q > E > W)
De skills: elke optie Keuze Gekozen Gewonnen Extra winst Q E W Q + E + W 52%51.5% +0.1 kan toeval zijn Q W E Q + W + E 45%50.8% +0.2 kan toeval zijn E Q W E + Q + W 2%48.8% -3.1 duidelijk verschil E W Q E + W + Q <1%50.0% -1.6 kan toeval zijn W Q E W + Q + E <1%50.0% -0.9 kan toeval zijn
Levels 1 tot 18 1 Q2 E3 W4 Q5 Q6 R7 Q8 E9 Q10 E11 R12 E13 E14 W15 W16 R17 W18 W
Seraphine Mid build Meest gekozen
gewonnen 43.0%
games 100
Winimpact -0.3
Pickrate 0.1%
Item nr. 1Blackfire Torch Meest gekozen Extra winst Extra winst hier: +2.7 per 100 games. Geen andere keuze heeft een duidelijke voorsprong op deze.
Master+-spelers kiezen dit: 100% van hun games. Over alle ranks wordt Luden's Echo het meest gekozen.
Item nr. 2Archangel's Staff Meest gekozen Extra winst Extra winst hier: +1.9 per 100 games. Geen andere keuze heeft een duidelijke voorsprong op deze.
Master+-spelers kiezen dit: 100% van hun games. Over alle ranks wordt Rylai's Crystal Scepter het meest gekozen.
Item nr. 3Imperial Mandate Meest gekozen Extra winst Imperial Mandate wint vaker dan Rylai's Crystal Scepter, de meest gekozen: +1.0 tegenover +0.2 per 100 games. Het kan toeval zijn. Terug naar de meest gekozen (Rylai's Crystal Scepter)
Item nr. 4Shadowflame Meest gekozen Extra winst Extra winst hier: -0.5 per 100 games. Geen andere keuze heeft een duidelijke voorsprong op deze.
Item nr. 4: elke optie Keuze Gekozen Gewonnen Extra winst Shadowflame 33%50.0% -0.5 kan toeval zijn
Item nr. 5Rabadon's Deathcap
FlexshardMS-shard Meest gekozen Extra winst MS-shard wint vaker dan Adaptive Force, de meest gekozen: +1.2 tegenover -0.9 per 100 games. Het kan toeval zijn. Terug naar de meest gekozen (Adaptive Force)
Flexshard: elke optie Keuze Gekozen Gewonnen Extra winst Adaptive Force 96%35.1% -0.9 kan toeval zijn MS-shard 3%100.0% +1.2 kan toeval zijn
Q E W
De skillsQ > E > W Meest gekozen Extra winst Extra winst hier: +2.4 per 100 games. Geen andere keuze heeft een duidelijke voorsprong op deze.
De skills: elke optie Keuze Gekozen Gewonnen Extra winst Q E W Q + E + W 55%30.9% +2.4 kan toeval zijn Q W E Q + W + E 38%48.3% -1.8 duidelijk verschil E Q W E + Q + W 4%33.3% -4.4 duidelijk verschil
Levels 1 tot 18 1 Q2 E3 W4 Q5 Q6 R7 Q8 E9 Q10 E11 R12 E13 E14 W15 W16 R17 W18 WQ E W Q Q R Q E Q E R E E W W R W W
Normale game als Support 936,035 games Patch 16.21 Tegen elke Support-champion Minste 9% Deaths per game 6.6 Top 12% KP 52% Onderste 14% Gold per min 318
Kills per game 2.9 Onderste 15%
Assists per game 14.6 Top 14%
Solokills 0.3 Onderste 14%
Aandeel teamdmg 13% Onderste 22%
Dmg / min 481 Onderste 21%
Farm per min 1.5 Onderste 19%
Vision per min 2.31 Top 19%
Aantal control wards 6.7 Top 13%
First bloods 8% Onderste 48% Tegen je lanetegenstander Level 6 op 8:28 Level 11 op 21:42 Middelste game per minuut 10 min 15 min 20 min Farmen -1 -1 0 Gold +77 +84 +54
Toegebrachte schade Magisch 91% Fysiek 9%
Gestorven door Fysiek 53% Magisch 41% True damage 6%
Normale game als Bot 38,160 games Patch 16.21 Tegen elke Bot-champion Minste 4% Deaths per game 6.0 Top 5% Assists per game 11.7 Onderste 7% Solokills 0.6
Kills per game 5.6 Onderste 13%
KP 51% Top 5%
Aandeel teamdmg 19% Onderste 25%
Dmg / min 715 Onderste 24%
Farm per min 6.2 Top 43%
Gold per min 411 Onderste 20%
Vision per min 0.69 Top 33%
Aantal control wards 0.8 Top 21%
First bloods 11% Onderste 39% Tegen je lanetegenstander Level 6 op 7:15 Level 11 op 18:18 Middelste game per minuut 10 min 15 min 20 min Farmen -4 -4 -8 Gold -46 -133 -374
Toegebrachte schade Magisch 94% Fysiek 6%
Gestorven door Fysiek 53% Magisch 41% True damage 6%
Normale game als Mid 92 games Tegen elke Mid-champion Top 1% Assists per game 10.7 Top 7% KP 46% Onderste 1% Gold per min 366
Kills per game 4.9 Onderste 3%
Deaths per game 6.1 Minste 43%
Solokills 1.4 Onderste 5%
Aandeel teamdmg 20% Onderste 3%
Dmg / min 717 Onderste 3%
Farm per min 6.1 Onderste 14%
Vision per min 0.68 Onderste 38%
Aantal control wards 1.1 Top 46%
First bloods 11% Top 39% Tegen je lanetegenstander Level 6 op 5:09 Level 11 op 14:55 Middelste game per minuut 20 min Farmen -12 Gold -1,227
Toegebrachte schade Magisch 95% Fysiek 5%
Gestorven door Fysiek 49% Magisch 43% True damage 8% Lane-matchups Support Patch 16.21 Alle 157 Matchups en teamgenoten komen uit games van Seraphine als Support.
Lastig -2.0 Milio: -2.03 winsten per 100 games (marge -2.64 tot -1.42) · 25,759 games · Gemeten · 1% hiervan is geleend van vergelijkbare champions -1.2 Zyra: -1.23 winsten per 100 games (marge -1.85 tot -0.61) · 24,832 games · Gemeten · 1% hiervan is geleend van vergelijkbare champions -1.1 Nami: -1.13 winsten per 100 games (marge -1.63 tot -0.62) · 37,334 games · Gemeten · 1% hiervan is geleend van vergelijkbare champions -1.1 Zilean: -1.06 winsten per 100 games (marge -2.02 tot -0.10) · 10,210 games · Gemeten · 2% hiervan is geleend van vergelijkbare champions Makkelijk +9.0 Caitlyn: +9.0 winsten per 100 games (marge 5.0-13.0) · 384 games · Samengevoegd · 34% hiervan is geleend van vergelijkbare champions +8.2 Kai'Sa: +8.2 winsten per 100 games (marge 3.7-12.5) · 281 games · Samengevoegd · 42% hiervan is geleend van vergelijkbare champions +7.6 Volibear: +7.6 winsten per 100 games (marge 3.6-11.5) · 392 games · Samengevoegd · 34% hiervan is geleend van vergelijkbare champions +7.4 Tristana: +7.4 winsten per 100 games (marge 2.1-12.6) · 141 games · Samengevoegd · 59% hiervan is geleend van vergelijkbare champions +7.3 Yorick: +7.3 winsten per 100 games (marge 3.0-11.7) · 295 games · Samengevoegd · 40% hiervan is geleend van vergelijkbare champions +7.1 Yone: +7.1 winsten per 100 games (marge 3.4-10.8) · 484 games · Samengevoegd · 29% hiervan is geleend van vergelijkbare champions +6.8 Vi: +6.8 winsten per 100 games (marge 3.4-10.1) · 643 games · Samengevoegd · 24% hiervan is geleend van vergelijkbare champions +6.8 Aatrox: +6.8 winsten per 100 games (marge 1.8-11.7) · 187 games · Samengevoegd · 52% hiervan is geleend van vergelijkbare champions +6.6 Ezreal: +6.6 winsten per 100 games (marge 3.8-9.4) · 1,007 games · Samengevoegd · 17% hiervan is geleend van vergelijkbare champions +6.4 Dr. Mundo: +6.4 winsten per 100 games (marge 2.5-10.3) · 422 games · Samengevoegd · 32% hiervan is geleend van vergelijkbare champions +6.2 Mordekaiser: +6.2 winsten per 100 games (marge 2.1-10.2) · 376 games · Samengevoegd · 35% hiervan is geleend van vergelijkbare champions +6.1 Lee Sin: +6.1 winsten per 100 games (marge 3.5-8.6) · 1,256 games · Gemeten · 14% hiervan is geleend van vergelijkbare champions +6.0 Twitch: +6.0 winsten per 100 games (marge 3.8-8.2) · 1,789 games · Gemeten · 10% hiervan is geleend van vergelijkbare champions +6.0 Varus: +6.0 winsten per 100 games (marge 1.5-10.5) · 264 games · Samengevoegd · 43% hiervan is geleend van vergelijkbare champions +5.9 Malzahar: +5.9 winsten per 100 games (marge 3.1-8.7) · 1,003 games · Samengevoegd · 17% hiervan is geleend van vergelijkbare champions +5.9 Smolder: +5.9 winsten per 100 games (marge 0.1-11.6) · 84 games · Samengevoegd · 70% hiervan is geleend van vergelijkbare champions +5.8 Yasuo: +5.8 winsten per 100 games (marge 2.4-9.2) · 624 games · Samengevoegd · 24% hiervan is geleend van vergelijkbare champions +5.8 Jinx: +5.8 winsten per 100 games (marge 0.5-11.0) · 142 games · Samengevoegd · 58% hiervan is geleend van vergelijkbare champions +5.8 Viego: +5.8 winsten per 100 games (marge 0.6-10.8) · 162 games · Samengevoegd · 55% hiervan is geleend van vergelijkbare champions +5.6 Jhin: +5.6 winsten per 100 games (marge 2.1-9.0) · 588 games · Samengevoegd · 25% hiervan is geleend van vergelijkbare champions +5.4 Zed: +5.4 winsten per 100 games (marge 1.7-9.1) · 491 games · Samengevoegd · 29% hiervan is geleend van vergelijkbare champions +5.4 Locke: +5.4 winsten per 100 games (marge 1.7-9.0) · 511 games · Samengevoegd · 28% hiervan is geleend van vergelijkbare champions +5.4 Akali: +5.4 winsten per 100 games (marge 0.5-10.2) · 206 games · Samengevoegd · 49% hiervan is geleend van vergelijkbare champions +5.3 Warwick: +5.3 winsten per 100 games (marge 0.2-10.3) · 176 games · Samengevoegd · 53% hiervan is geleend van vergelijkbare champions +5.1 Naafiri: +5.1 winsten per 100 games (marge 0.3-9.8) · 217 games · Samengevoegd · 48% hiervan is geleend van vergelijkbare champions +4.9 Orianna: +4.9 winsten per 100 games (marge 1.4-8.3) · 587 games · Samengevoegd · 25% hiervan is geleend van vergelijkbare champions +4.4 Ahri: +4.4 winsten per 100 games (marge 1.6-7.2) · 1,012 games · Samengevoegd · 17% hiervan is geleend van vergelijkbare champions +4.2 Briar: +4.2 winsten per 100 games (marge 0.3-8.0) · 440 games · Samengevoegd · 31% hiervan is geleend van vergelijkbare champions +4.0 Mel: +4.04 winsten per 100 games (marge 3.23-4.86) · 14,175 games · Gemeten · 1% hiervan is geleend van vergelijkbare champions +4.0 Miss Fortune: +4.0 winsten per 100 games (marge 2.4-5.5) · 3,848 games · Gemeten · 5% hiervan is geleend van vergelijkbare champions +4.0 Nunu & Willump: +4.0 winsten per 100 games (marge 0.8-7.1) · 756 games · Samengevoegd · 21% hiervan is geleend van vergelijkbare champions +3.8 Sett: +3.8 winsten per 100 games (marge 1.5-6.2) · 1,522 games · Gemeten · 12% hiervan is geleend van vergelijkbare champions +3.7 Camille: +3.7 winsten per 100 games (marge 1.9-5.4) · 3,053 games · Gemeten · 6% hiervan is geleend van vergelijkbare champions +3.6 Jarvan IV: +3.6 winsten per 100 games (marge 1.5-5.7) · 1,965 games · Gemeten · 9% hiervan is geleend van vergelijkbare champions +3.5 Lissandra: +3.5 winsten per 100 games (marge 0.5-6.5) · 835 games · Samengevoegd · 19% hiervan is geleend van vergelijkbare champions +3.5 Anivia: +3.5 winsten per 100 games (marge 1.5-5.5) · 2,170 games · Gemeten · 8% hiervan is geleend van vergelijkbare champions +3.4 Gragas: +3.4 winsten per 100 games (marge 0.5-6.3) · 950 games · Samengevoegd · 17% hiervan is geleend van vergelijkbare champions +3.2 Neeko: +3.17 winsten per 100 games (marge 2.33-4.01) · 13,310 games · Gemeten · 1% hiervan is geleend van vergelijkbare champions +3.1 Cho'Gath: +3.1 winsten per 100 games (marge 0.8-5.3) · 1,752 games · Gemeten · 10% hiervan is geleend van vergelijkbare champions +2.9 Zoe: +2.9 winsten per 100 games (marge 1.3-4.6) · 3,232 games · Gemeten · 6% hiervan is geleend van vergelijkbare champions +2.9 Heimerdinger: +2.9 winsten per 100 games (marge 0.3-5.5) · 1,172 games · Gemeten · 15% hiervan is geleend van vergelijkbare champions +2.7 Nidalee: +2.7 winsten per 100 games (marge 0.3-5.2) · 1,378 games · Gemeten · 13% hiervan is geleend van vergelijkbare champions +2.7 Rakan: +2.68 winsten per 100 games (marge 1.87-3.48) · 14,516 games · Gemeten · 1% hiervan is geleend van vergelijkbare champions +2.6 Elise: +2.6 winsten per 100 games (marge 0.2-5.1) · 1,452 games · Gemeten · 12% hiervan is geleend van vergelijkbare champions +2.6 Ashe: +2.6 winsten per 100 games (marge 1.5-3.7) · 7,518 games · Gemeten · 3% hiervan is geleend van vergelijkbare champions +2.6 Malphite: +2.6 winsten per 100 games (marge 1.4-3.8) · 6,342 games · Gemeten · 3% hiervan is geleend van vergelijkbare champions +2.6 Bard: +2.56 winsten per 100 games (marge 1.63-3.50) · 10,769 games · Gemeten · 2% hiervan is geleend van vergelijkbare champions +2.2 Lulu: +2.23 winsten per 100 games (marge 1.74-2.73) · 39,486 games · Gemeten +2.2 Pantheon: +2.23 winsten per 100 games (marge 1.53-2.93) · 19,194 games · Gemeten · 1% hiervan is geleend van vergelijkbare champions +2.2 Nautilus: +2.16 winsten per 100 games (marge 1.72-2.60) · 48,755 games · Gemeten +2.0 Swain: +2.01 winsten per 100 games (marge 1.39-2.63) · 24,582 games · Gemeten · 1% hiervan is geleend van vergelijkbare champions +1.9 Tahm Kench: +1.93 winsten per 100 games (marge 1.19-2.68) · 17,057 games · Gemeten · 1% hiervan is geleend van vergelijkbare champions +1.9 Yuumi: +1.90 winsten per 100 games (marge 1.25-2.54) · 22,959 games · Gemeten · 1% hiervan is geleend van vergelijkbare champions +1.3 Thresh: +1.33 winsten per 100 games (marge 0.90-1.76) · 51,803 games · Gemeten +1.3 Karma: +1.26 winsten per 100 games (marge 0.65-1.88) · 25,172 games · Gemeten · 1% hiervan is geleend van vergelijkbare champions +1.3 Alistar: +1.26 winsten per 100 games (marge 0.48-2.04) · 15,561 games · Gemeten · 1% hiervan is geleend van vergelijkbare champions +1.2 Pyke: +1.18 winsten per 100 games (marge 0.58-1.78) · 26,648 games · Gemeten · 1% hiervan is geleend van vergelijkbare champions +1.0 Senna: +0.99 winsten per 100 games (marge 0.42-1.57) · 29,248 games · Gemeten · 1% hiervan is geleend van vergelijkbare champions +54 +53 +52 +51 +50 +49 +48 +47 +46 +45 +44 +43 +42 × vs -2.0 Gecounterd vs -1.2 Gecounterd vs -1.1 Gecounterd vs -1.1 Gecounterd vs +9.0 In het voordeel vs +8.2 In het voordeel vs +7.6 In het voordeel vs +7.4 In het voordeel vs +7.3 In het voordeel vs +7.1 In het voordeel vs +6.8 In het voordeel vs +6.8 In het voordeel vs +6.6 In het voordeel vs +6.4 In het voordeel vs +6.2 In het voordeel vs +6.1 In het voordeel vs +6.0 In het voordeel vs +6.0 In het voordeel vs +5.9 In het voordeel vs +5.9 In het voordeel Teamgenoten Support Patch 16.21 Beste Slechtste Alle 169 Matchups en teamgenoten komen uit games van Seraphine als Support.
Top +2.5 Seraphine met Urgot: +2.50 winsten per 100 games (marge 1.69-3.31) · 14,581 games · Gemeten · 1% hiervan is geleend van vergelijkbare champions +2.4 Seraphine met Illaoi: +2.42 winsten per 100 games (marge 1.76-3.07) · 22,604 games · Gemeten · 1% hiervan is geleend van vergelijkbare champions +2.2 Seraphine met Dr. Mundo: +2.18 winsten per 100 games (marge 1.54-2.82) · 23,932 games · Gemeten · 1% hiervan is geleend van vergelijkbare champions -8.8 Seraphine met Thresh: -8.8 winsten per 100 games (marge -12.8 tot -4.9) · 396 games · Samengevoegd · 34% hiervan is geleend van vergelijkbare champions -8.1 Seraphine met Leona: -8.1 winsten per 100 games (marge -12.0 tot -4.2) · 414 games · Samengevoegd · 33% hiervan is geleend van vergelijkbare champions -6.7 Seraphine met Bard: -6.7 winsten per 100 games (marge -12.2 tot -1.2) · 114 games · Samengevoegd · 64% hiervan is geleend van vergelijkbare champions Jungle +3.8 Seraphine met Bel'Veth: +3.75 winsten per 100 games (marge 2.86-4.63) · 12,122 games · Gemeten · 2% hiervan is geleend van vergelijkbare champions +3.2 Seraphine met Rammus: +3.22 winsten per 100 games (marge 2.39-4.06) · 13,712 games · Gemeten · 1% hiervan is geleend van vergelijkbare champions +3.0 Seraphine met Shyvana: +3.02 winsten per 100 games (marge 2.43-3.61) · 27,831 games · Gemeten · 1% hiervan is geleend van vergelijkbare champions -6.5 Seraphine met Qiyana: -6.53 winsten per 100 games (marge -7.09 tot -5.97) · 31,057 games · Gemeten · 1% hiervan is geleend van vergelijkbare champions -4.6 Seraphine met Rengar: -4.61 winsten per 100 games (marge -5.40 tot -3.81) · 15,191 games · Gemeten · 1% hiervan is geleend van vergelijkbare champions -4.5 Seraphine met Nidalee: -4.5 winsten per 100 games (marge -5.7 tot -3.3) · 6,496 games · Gemeten · 3% hiervan is geleend van vergelijkbare champions Mid +1.9 Seraphine met Malzahar: +1.93 winsten per 100 games (marge 1.43-2.43) · 39,840 games · Gemeten +1.7 Seraphine met Yasuo: +1.74 winsten per 100 games (marge 1.39-2.09) · 84,392 games · Gemeten +1.7 Seraphine met Fizz: +1.73 winsten per 100 games (marge 1.20-2.27) · 34,430 games · Gemeten · 1% hiervan is geleend van vergelijkbare champions -7.7 Seraphine met Blitzcrank: -7.7 winsten per 100 games (marge -11.9 tot -3.5) · 325 games · Samengevoegd · 38% hiervan is geleend van vergelijkbare champions -4.4 Seraphine met Azir: -4.4 winsten per 100 games (marge -5.5 tot -3.4) · 8,569 games · Gemeten · 2% hiervan is geleend van vergelijkbare champions -4.1 Seraphine met Orianna: -4.09 winsten per 100 games (marge -4.88 tot -3.29) · 15,088 games · Gemeten · 1% hiervan is geleend van vergelijkbare champions Bot +2.6 Seraphine met Kog'Maw: +2.59 winsten per 100 games (marge 1.67-3.50) · 11,287 games · Gemeten · 2% hiervan is geleend van vergelijkbare champions +2.5 Seraphine met Nilah: +2.5 winsten per 100 games (marge 1.1-3.9) · 5,034 games · Gemeten · 4% hiervan is geleend van vergelijkbare champions +1.4 Seraphine met Ashe: +1.37 winsten per 100 games (marge 1.09-1.65) · 140,709 games · Gemeten -3.6 Seraphine met Corki: -3.6 winsten per 100 games (marge -4.8 tot -2.4) · 6,552 games · Gemeten · 3% hiervan is geleend van vergelijkbare champions -3.1 Seraphine met Kalista: -3.1 winsten per 100 games (marge -4.1 tot -2.1) · 9,005 games · Gemeten · 2% hiervan is geleend van vergelijkbare champions -3.1 Seraphine met Ezreal: -3.09 winsten per 100 games (marge -3.51 tot -2.68) · 58,992 games · Gemeten ko.lol voor desktop Je volgende item, live in je game. Gelezen uit de items, stats en champions van het vijandelijke team. Ook je beste pick in champ select.
Voorbeeld