League of Legends Build voor Riven
Tier C · 36 #58 Top Patch 16.21
Alle rangen
Hun team
- gewonnen
- 47.3%
- games
- 157,610
- Winimpact
- -2.6
- Pickrate
- 0.9%


Item nr. 1Eclipse
Eclipse hoort bij de build die vaker wint: +3.4 per 100 potjes, tegen +1.5 voor de build die de meeste spelers afmaken.
Samen afgemaakt
Samen afgemaakt| Keuze | Gekozen | games |
|---|
  Endless Hunger, Death's Dance, Axiom Arc | 23% | 18,984 |
|---|
  Endless Hunger, Death's Dance, Eclipse | 14% | 11,130 |
|---|
  Black Cleaver, Death's Dance, Eclipse | 11% | 8,848 |
|---|
  Endless Hunger, Black Cleaver, Death's Dance | 3% | 2,624 |
|---|

Item nr. 2Death's Dance
Death's Dance hoort bij de build die vaker wint: +3.4 per 100 potjes, tegen +1.5 voor de build die de meeste spelers afmaken.
Samen afgemaakt
Samen afgemaakt| Keuze | Gekozen | games |
|---|
  Endless Hunger, Death's Dance, Axiom Arc | 23% | 18,984 |
|---|
  Endless Hunger, Death's Dance, Eclipse | 14% | 11,130 |
|---|
  Black Cleaver, Death's Dance, Eclipse | 11% | 8,848 |
|---|
  Endless Hunger, Black Cleaver, Death's Dance | 3% | 2,624 |
|---|

Item nr. 3Endless Hunger
Endless Hunger hoort bij de build die vaker wint: +3.4 per 100 potjes, tegen +1.5 voor de build die de meeste spelers afmaken.
Samen afgemaakt
Samen afgemaakt| Keuze | Gekozen | games |
|---|
  Endless Hunger, Death's Dance, Axiom Arc | 23% | 18,984 |
|---|
  Endless Hunger, Death's Dance, Eclipse | 14% | 11,130 |
|---|
  Black Cleaver, Death's Dance, Eclipse | 11% | 8,848 |
|---|
  Endless Hunger, Black Cleaver, Death's Dance | 3% | 2,624 |
|---|

Item nr. 4Mortal Reminder
Mortal Reminder wint vaker dan Maw of Malmortius, de meest gekozen: +0.3 tegenover 0.0 per 100 games. Het kan toeval zijn.

Item nr. 5Guardian Angel
Extra winst hier: +2.0 per 100 games. Geen andere keuze heeft een duidelijke voorsprong op deze.
Item nr. 5 na Mortal Reminder: elke optie| Keuze | Gekozen | Gewonnen | Extra winst | Tijd |
|---|
Maw of Malmortius | 27% | 57.3% | -0.4 kan toeval zijn | 34:12 |
|---|
Guardian Angel | 25% | 62.6% | +2.0 kan toeval zijn | 34:16 |
|---|
QEW
De skillsQ > E > W
Extra winst hier: +3.5 per 100 games. Geen andere keuze heeft een duidelijke voorsprong op deze.
De skills: elke optie| Keuze | Gekozen | Gewonnen | Extra winst |
|---|
| QEWQ + E + W | 94% | 48.1% | +3.5 kan toeval zijn |
|---|
| QWEQ + W + E | 6% | 43.5% | -3.5 duidelijk verschil |
|---|
| EQWE + Q + W | <1% | 43.8% | -3.8 duidelijk verschil |
|---|
| WQEW + Q + E | <1% | 35.7% | te groot om te vertrouwen |
|---|
| EWQE + W + Q | <1% | 51.5% | -0.9 kan toeval zijn |
|---|
Levels 1 tot 18
- 1Q
- 2E
- 3W
- 4Q
- 5Q
- 6R
- 7Q
- 8E
- 9Q
- 10E
- 11R
- 12E
- 13E
- 14W
- 15W
- 16R
- 17W
- 18W
- Q
- E
- W
- Q
- Q
- R
- Q
- E
- Q
- E
- R
- E
- E
- W
- W
- R
- W
- W
- gewonnen
- 52.0%
- games
- 4,635
- Winimpact
- +2.0
- Pickrate
- 3.1%

De bootsIonian Boots of Lucidity
De boots: elke optie| Keuze | Gekozen | Gewonnen |
|---|
Ionian Boots of Lucidity | 100% | 52.0% |
|---|

Item nr. 3Lord Dominik's Regards

Item nr. 4Maw of Malmortius
QEW
De skillsQ > E > W
De skills: elke optie| Keuze | Gekozen | Gewonnen | Extra winst |
|---|
| QEWQ + E + W | 94% | 48.1% | +3.5 kan toeval zijn |
|---|
| QWEQ + W + E | 6% | 43.5% | -3.5 duidelijk verschil |
|---|
| EQWE + Q + W | <1% | 43.8% | -3.8 duidelijk verschil |
|---|
| WQEW + Q + E | <1% | 35.7% | te groot om te vertrouwen |
|---|
| EWQE + W + Q | <1% | 51.5% | -0.9 kan toeval zijn |
|---|
- Q
- E
- W
- Q
- Q
- R
- Q
- E
- Q
- E
- R
- E
- E
- W
- W
- R
- W
- W
- gewonnen
- 50.9%
- games
- 29,354
- Winimpact
- +0.8
- Pickrate
- 0.2%


Item nr. 1Umbral Glaive
Umbral Glaive hoort bij de build die vaker wint: +2.8 per 100 potjes, tegen +2.3 voor de build die de meeste spelers afmaken.
Samen afgemaakt
Samen afgemaakt| Keuze | Gekozen | games |
|---|
  Endless Hunger, Death's Dance, Axiom Arc | 32% | 5,280 |
|---|
  Endless Hunger, Maw of Malmortius, Death's Dance | 8% | 1,342 |
|---|
  Endless Hunger, Umbral Glaive, Death's Dance | 7% | 1,230 |
|---|
  Endless Hunger, Maw of Malmortius, Axiom Arc | 7% | 1,195 |
|---|

Item nr. 2Endless Hunger
Extra winst hier: +0.8 per 100 games. Geen andere keuze heeft een duidelijke voorsprong op deze.
Samen afgemaakt
Samen afgemaakt| Keuze | Gekozen | games |
|---|
  Endless Hunger, Death's Dance, Axiom Arc | 32% | 5,280 |
|---|
  Endless Hunger, Maw of Malmortius, Death's Dance | 8% | 1,342 |
|---|
  Endless Hunger, Umbral Glaive, Death's Dance | 7% | 1,230 |
|---|
  Endless Hunger, Maw of Malmortius, Axiom Arc | 7% | 1,195 |
|---|

Item nr. 3Death's Dance
Extra winst hier: +1.7 per 100 games. Geen andere keuze heeft een duidelijke voorsprong op deze.
Samen afgemaakt
Samen afgemaakt| Keuze | Gekozen | games |
|---|
  Endless Hunger, Death's Dance, Axiom Arc | 32% | 5,280 |
|---|
  Endless Hunger, Maw of Malmortius, Death's Dance | 8% | 1,342 |
|---|
  Endless Hunger, Umbral Glaive, Death's Dance | 7% | 1,230 |
|---|
  Endless Hunger, Maw of Malmortius, Axiom Arc | 7% | 1,195 |
|---|

Item nr. 4Lord Dominik's Regards
Lord Dominik's Regards wint vaker dan Maw of Malmortius, de meest gekozen: +1.3 tegenover +0.5 per 100 games. Het kan toeval zijn.

Item nr. 5Maw of Malmortius
Item nr. 5 na Lord Dominik's Regards: elke optie| Keuze | Gekozen | Gewonnen | Tijd |
|---|
Maw of Malmortius | 24% | 58.4% | 33:24 |
|---|

FlexshardAdaptive Force
Extra winst hier: +3.7 per 100 games. Geen andere keuze heeft een duidelijke voorsprong op deze.
Flexshard: elke optie| Keuze | Gekozen | Gewonnen | Extra winst |
|---|
Adaptive Force | 99% | 50.7% | +3.7 kan toeval zijn |
|---|
MS-shard | <1% | 43.3% | te groot om te vertrouwen |
|---|
QEW
De skillsQ > E > W
Extra winst hier: +3.8 per 100 games. Geen andere keuze heeft een duidelijke voorsprong op deze.
De skills: elke optie| Keuze | Gekozen | Gewonnen | Extra winst |
|---|
| QEWQ + E + W | 94% | 51.0% | +3.8 kan toeval zijn |
|---|
| QWEQ + W + E | 5% | 47.3% | -3.6 duidelijk verschil |
|---|
| EQWE + Q + W | <1% | 42.3% | -4.4 duidelijk verschil |
|---|
Levels 1 tot 18
- 1Q
- 2E
- 3W
- 4Q
- 5Q
- 6R
- 7Q
- 8E
- 9Q
- 10E
- 11R
- 12E
- 13E
- 14W
- 15W
- 16R
- 17W
- 18W
- Q
- E
- W
- Q
- Q
- R
- Q
- E
- Q
- E
- R
- E
- E
- W
- W
- R
- W
- W
- gewonnen
- 60.8%
- games
- 449
- Winimpact
- +2.5
- Pickrate
- 1.6%

De bootsPlated Steelcaps
De boots: elke optie| Keuze | Gekozen | Gewonnen |
|---|
Plated Steelcaps | 100% | 60.8% |
|---|

Item nr. 4Lord Dominik's Regards

Item nr. 6Maw of Malmortius
De gewone keuze: spelers van deze build zijn het hier niet eens.
QEW
De skillsQ > E > W
De skills: elke optie| Keuze | Gekozen | Gewonnen | Extra winst |
|---|
| QEWQ + E + W | 94% | 51.0% | +3.8 kan toeval zijn |
|---|
| QWEQ + W + E | 5% | 47.3% | -3.6 duidelijk verschil |
|---|
| EQWE + Q + W | <1% | 42.3% | -4.4 duidelijk verschil |
|---|
- Q
- E
- W
- Q
- Q
- R
- Q
- E
- Q
- E
- R
- E
- E
- W
- W
- R
- W
- W
Riven Bot build
- gewonnen
- 48.5%
- games
- 2,060
- Winimpact
- -0.7
- Pickrate
- 0.0%

HoofdruneConqueror
Extra winst hier: +0.5 per 100 games. Geen andere keuze heeft een duidelijke voorsprong op deze.
Hoofdrune: elke optie| Keuze | Gekozen | Gewonnen | Extra winst |
|---|
Conqueror | 95% | 48.8% | +0.5 kan toeval zijn |
|---|

Hoofdrij 1Triumph
Extra winst hier: +0.7 per 100 games. Geen andere keuze heeft een duidelijke voorsprong op deze.
Hoofdrij 1: elke optie| Keuze | Gekozen | Gewonnen | Extra winst |
|---|
Triumph | 96% | 48.7% | +0.7 kan toeval zijn |
|---|

Hoofdrij 2Legend: Haste
Extra winst hier: +0.3 per 100 games. Geen andere keuze heeft een duidelijke voorsprong op deze.
Hoofdrij 2: elke optie| Keuze | Gekozen | Gewonnen | Extra winst |
|---|
Legend: Haste | 92% | 48.6% | +0.3 kan toeval zijn |
|---|

Hoofdrij 3Last Stand
Extra winst hier: +0.3 per 100 games. Geen andere keuze heeft een duidelijke voorsprong op deze.
Hoofdrij 3: elke optie| Keuze | Gekozen | Gewonnen | Extra winst |
|---|
Last Stand | 88% | 48.4% | +0.3 kan toeval zijn |
|---|

AanvalsshardAbility Haste
Extra winst hier: +4.5 per 100 games. Geen andere keuze heeft een duidelijke voorsprong op deze.
Aanvalsshard: elke optie| Keuze | Gekozen | Gewonnen | Extra winst |
|---|
Ability Haste | 75% | 50.8% | +4.5 kan toeval zijn |
|---|
Adaptive Force | 22% | 41.1% | te groot om te vertrouwen |
|---|

FlexshardAdaptive Force
Extra winst hier: +1.0 per 100 games. Geen andere keuze heeft een duidelijke voorsprong op deze.
Flexshard: elke optie| Keuze | Gekozen | Gewonnen | Extra winst |
|---|
Adaptive Force | 99% | 48.5% | +1.0 kan toeval zijn |
|---|

VerdedigingsshardHealth
Health wint vaker dan Health Scaling, de meest gekozen: +1.0 tegenover -0.9 per 100 games. Het kan toeval zijn.
Verdedigingsshard: elke optie| Keuze | Gekozen | Gewonnen | Extra winst |
|---|
Health Scaling | 78% | 48.8% | -0.9 kan toeval zijn |
|---|
Health | 16% | 46.1% | +1.0 kan toeval zijn |
|---|
QEW
De skillsQ > E > W
Extra winst hier: +3.6 per 100 games. Geen andere keuze heeft een duidelijke voorsprong op deze.
De skills: elke optie| Keuze | Gekozen | Gewonnen | Extra winst |
|---|
| QEWQ + E + W | 95% | 49.8% | +3.6 kan toeval zijn |
|---|
| QWEQ + W + E | 5% | 38.0% | -3.7 kan toeval zijn |
|---|
Levels 1 tot 18
- 1Q
- 2E
- 3W
- 4Q
- 5Q
- 6R
- 7Q
- 8E
- 9Q
- 10E
- 11R
- 12E
- 13E
- 14W
- 15W
- 16R
- 17W
- 18W
- Q
- E
- W
- Q
- Q
- R
- Q
- E
- Q
- E
- R
- E
- E
- W
- W
- R
- W
- W
Normale game als Top
155,775 games Tegen elke Top-champion
- Top 26% First bloods 16%
- Top 29% Gold per min 414
- Onderste 16% Dmg / min 682
- Kills per game
- 6.5 Top 43%
- Deaths per game
- 7.0 Meeste 49%
- Assists per game
- 5.0 Onderste 23%
- Solokills
- 2.9 Top 40%
- KP
- 34% Onderste 27%
- Aandeel teamdmg
- 19% Onderste 18%
- Farm per min
- 6.5 Top 40%
- Vision per min
- 0.72 Onderste 23%
- Aantal control wards
- 0.4 Onderste 20%
Tegen je lanetegenstander
- Level 6 op 5:34
- Level 11 op 13:45
Middelste game per minuut
10 min15 min20 min Farmen -4-7-8 Gold -105-248-339
Toegebrachte schade
Magisch 0% Fysiek 100%
Gestorven door
Fysiek 54% Magisch 32% True damage 14%
Normale game als Mid
29,310 games Tegen elke Mid-champion
- Top 11% Gold per min 442
- Top 29% Farm per min 6.7
- Onderste 5% Aantal control wards 0.4
- Kills per game
- 7.9 Top 36%
- Deaths per game
- 6.7 Minste 43%
- Assists per game
- 5.6 Onderste 19%
- Solokills
- 2.9 Top 30%
- KP
- 41% Onderste 34%
- Aandeel teamdmg
- 20% Onderste 20%
- Dmg / min
- 726 Onderste 20%
- Vision per min
- 0.66 Onderste 42%
- First bloods
- 13% Top 33%
Tegen je lanetegenstander
- Level 6 op 5:26
- Level 11 op 15:01
Middelste game per minuut
10 min15 min20 min Farmen -3-5-4 Gold +8+78+156
Toegebrachte schade
Magisch 0% Fysiek 100%
Gestorven door
Fysiek 53% Magisch 34% True damage 13%
Normale game als Bot
2,045 games Tegen elke Bot-champion
- Top 17% Gold per min 477
- Top 18% First bloods 17%
- Onderste 11% Assists per game 6.2
- Kills per game
- 8.8 Top 32%
- Deaths per game
- 7.2 Minste 38%
- Solokills
- 1.5 Top 31%
- KP
- 45% Onderste 38%
- Aandeel teamdmg
- 19% Onderste 21%
- Dmg / min
- 706 Onderste 19%
- Farm per min
- 6.6 Top 33%
- Vision per min
- 0.62 Onderste 23%
- Aantal control wards
- 0.4 Onderste 14%
Tegen je lanetegenstander
- Level 6 op 7:36
- Level 11 op 18:35
Middelste game per minuut
10 min15 min20 min Farmen -8-9-9 Gold -26-15+32
Toegebrachte schade
Magisch 0% Fysiek 100%
Gestorven door
Fysiek 55% Magisch 33% True damage 12% Matchups en teamgenoten komen uit games van Riven als Top.
Lastig -
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-3.1 Trundle: -3.1 winsten per 100 games (marge -5.5 tot -0.7) · 1,446 games · Gemeten · 12% hiervan is geleend van vergelijkbare champions -
-3.1 Yorick: -3.1 winsten per 100 games (marge -4.9 tot -1.3) · 2,621 games · Gemeten · 7% hiervan is geleend van vergelijkbare champions -
-3.1 Warwick: -3.1 winsten per 100 games (marge -5.8 tot -0.3) · 1,034 games · Samengevoegd · 16% hiervan is geleend van vergelijkbare champions -
-3.0 Olaf: -3.0 winsten per 100 games (marge -5.3 tot -0.8) · 1,680 games · Gemeten · 11% hiervan is geleend van vergelijkbare champions -
-2.8 Sett: -2.8 winsten per 100 games (marge -4.0 tot -1.7) · 6,857 games · Gemeten · 3% hiervan is geleend van vergelijkbare champions -
-2.8 Teemo: -2.8 winsten per 100 games (marge -4.2 tot -1.4) · 4,862 games · Gemeten · 4% hiervan is geleend van vergelijkbare champions -
-2.8 Kled: -2.8 winsten per 100 games (marge -5.4 tot -0.1) · 1,181 games · Gemeten · 14% hiervan is geleend van vergelijkbare champions -
-2.7 Nasus: -2.7 winsten per 100 games (marge -4.4 tot -1.0) · 3,241 games · Gemeten · 6% hiervan is geleend van vergelijkbare champions -
-2.1 Ornn: -2.1 winsten per 100 games (marge -4.0 tot -0.1) · 2,306 games · Gemeten · 8% hiervan is geleend van vergelijkbare champions -
-1.7 Fiora: -1.7 winsten per 100 games (marge -3.3 tot -0.1) · 3,422 games · Gemeten · 6% hiervan is geleend van vergelijkbare champions -
-1.4 Darius: -1.4 winsten per 100 games (marge -2.6 tot -0.3) · 7,452 games · Gemeten · 3% hiervan is geleend van vergelijkbare champions -
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
Makkelijk -
-
vs
-7.5 Gecounterd
vs
-7.1 Gecounterd
vs
-6.8 Gecounterd
vs
-6.2 Gecounterd
vs
-5.9 Gecounterd
vs
-5.5 Gecounterd
vs
-5.2 Gecounterd
vs
-4.8 Gecounterd
vs
-4.7 Gecounterd
vs
-4.2 Gecounterd
vs
-4.0 Gecounterd
vs
-3.8 Gecounterd
vs
-3.7 Gecounterd
vs
-3.7 Gecounterd
vs
-3.7 Gecounterd
vs
-3.5 Gecounterd
vs
+5.0 In het voordeel
vs
+2.7 In het voordeel Teamgenoten
Top Patch 16.20 Alle 172 Matchups en teamgenoten komen uit games van Riven als Top.
Jungle -
+3.4 Riven met Rammus: +3.4 winsten per 100 games (marge 1.7-5.2) · 2,969 games · Gemeten · 6% hiervan is geleend van vergelijkbare champions -
+2.6 Riven met Wukong: +2.6 winsten per 100 games (marge 1.4-3.9) · 6,303 games · Gemeten · 3% hiervan is geleend van vergelijkbare champions -
+2.6 Riven met Bel'Veth: +2.6 winsten per 100 games (marge 0.6-4.7) · 2,120 games · Gemeten · 9% hiervan is geleend van vergelijkbare champions
-
-4.4 Riven met Rengar: -4.4 winsten per 100 games (marge -6.1 tot -2.7) · 3,123 games · Gemeten · 6% hiervan is geleend van vergelijkbare champions -
-3.8 Riven met Malphite: -3.8 winsten per 100 games (marge -5.6 tot -2.1) · 3,059 games · Gemeten · 6% hiervan is geleend van vergelijkbare champions -
-3.3 Riven met Nidalee: -3.3 winsten per 100 games (marge -5.4 tot -1.3) · 2,140 games · Gemeten · 9% hiervan is geleend van vergelijkbare champions
Mid -
+3.4 Riven met Hwei: +3.4 winsten per 100 games (marge 2.0-4.9) · 4,398 games · Gemeten · 4% hiervan is geleend van vergelijkbare champions -
+2.3 Riven met Viktor: +2.3 winsten per 100 games (marge 1.2-3.4) · 8,196 games · Gemeten · 2% hiervan is geleend van vergelijkbare champions -
+2.0 Riven met Vladimir: +2.0 winsten per 100 games (marge 0.5-3.4) · 4,340 games · Gemeten · 4% hiervan is geleend van vergelijkbare champions
-
-4.9 Riven met Ryze: -4.9 winsten per 100 games (marge -7.1 tot -2.6) · 1,655 games · Gemeten · 11% hiervan is geleend van vergelijkbare champions -
-3.9 Riven met Mel: -3.9 winsten per 100 games (marge -5.1 tot -2.7) · 6,486 games · Gemeten · 3% hiervan is geleend van vergelijkbare champions -
-3.7 Riven met Orianna: -3.7 winsten per 100 games (marge -5.6 tot -1.8) · 2,468 games · Gemeten · 8% hiervan is geleend van vergelijkbare champions
Bot -
+4.2 Riven met Kog'Maw: +4.2 winsten per 100 games (marge 2.4-6.1) · 2,668 games · Gemeten · 7% hiervan is geleend van vergelijkbare champions -
+1.3 Riven met Jinx: +1.29 winsten per 100 games (marge 0.48-2.10) · 15,703 games · Gemeten · 1% hiervan is geleend van vergelijkbare champions
-
-3.3 Riven met Varus: -3.3 winsten per 100 games (marge -5.0 tot -1.5) · 3,039 games · Gemeten · 6% hiervan is geleend van vergelijkbare champions -
-3.0 Riven met Ezreal: -3.05 winsten per 100 games (marge -4.04 tot -2.06) · 10,024 games · Gemeten · 2% hiervan is geleend van vergelijkbare champions -
-1.7 Riven met Lucian: -1.7 winsten per 100 games (marge -2.9 tot -0.5) · 6,714 games · Gemeten · 3% hiervan is geleend van vergelijkbare champions
Support -
+3.2 Riven met Milio: +3.2 winsten per 100 games (marge 1.8-4.6) · 4,916 games · Gemeten · 4% hiervan is geleend van vergelijkbare champions -
+3.2 Riven met Janna: +3.2 winsten per 100 games (marge 1.6-4.7) · 3,824 games · Gemeten · 5% hiervan is geleend van vergelijkbare champions -
+3.1 Riven met Soraka: +3.1 winsten per 100 games (marge 1.6-4.5) · 4,312 games · Gemeten · 4% hiervan is geleend van vergelijkbare champions
-
-4.8 Riven met Sett: -4.8 winsten per 100 games (marge -8.3 tot -1.4) · 586 games · Samengevoegd · 25% hiervan is geleend van vergelijkbare champions -
-3.3 Riven met Camille: -3.3 winsten per 100 games (marge -5.8 tot -0.8) · 1,292 games · Gemeten · 13% hiervan is geleend van vergelijkbare champions -
-2.0 Riven met Pantheon: -2.0 winsten per 100 games (marge -3.4 tot -0.7) · 5,046 games · Gemeten · 4% hiervan is geleend van vergelijkbare champions
ko.lol voor desktop Je volgende item, live in je game.
Gelezen uit de items, stats en champions van het vijandelijke team. Ook je beste pick in champ select.
Voorbeeld