League of Legends Build voor Karthus
Karthus Jungle build
Een zeldzame build die vaker wint.
- gewonnen
- 49.1%
- games
- 125,248
- Winimpact
- -0.9
- Pickrate
- 0.6%
StartitemsScorchclaw Pup
Scorchclaw Pup wint vaker dan Scorchclaw Pup + Health Potion, de meest gekozen: +1.9 tegenover +0.2 per 100 games. Het verschil is duidelijk.
| Keuze | Gekozen | Gewonnen | Extra winst |
|---|---|---|---|
| 47% | 49.3% | +0.2 kan toeval zijn | |
| 35% | 50.3% | +1.9 duidelijk verschil | |
| 11% | 46.2% | -3.5 duidelijk verschil | |
| 6% | 46.8% | -2.1 duidelijk verschil | |
| 1% | 48.9% | +0.3 kan toeval zijn | |
| 1% | 46.1% | -2.0 kan toeval zijn |
De bootsSorcerer's Shoes
Extra winst hier: +2.7 per 100 games. Geen andere keuze heeft een duidelijke voorsprong op deze.
| Keuze | Gekozen | Gewonnen | Extra winst | Tijd |
|---|---|---|---|---|
| 97% | 49.8% | +2.7 kan toeval zijn | 13:08 | |
| 3% | 43.2% | -3.1 duidelijk verschil vaak achter | 13:13 | |
| <1% | 36.9% | -1.8 duidelijk verschil | 13:17 | |
| <1% | 50.4% | +0.9 kan toeval zijn | 14:58 |
Tegen een team met vooral AD
| Keuze | Gekozen | Gewonnen | Uitkomst |
|---|---|---|---|
| 68% | 51.2% | meest gekocht | |
| 2% | 44.8% | ongeveer gelijk | |
| <1% | 50.7% | ongeveer gelijk | |
| <1% | 39.3% | te weinig games |
Tegen een team met vooral AP
| Keuze | Gekozen | Gewonnen | Uitkomst |
|---|---|---|---|
| 70% | 51.4% | meest gekocht | |
| 2% | 44.4% | ongeveer gelijk | |
| <1% | 45.5% | te weinig games | |
| <1% | 28.6% | te weinig games |
Vaker gekocht tegen één soort schade
| Keuze | AD-team | AP-team |
|---|---|---|
| 36% | 40% | |
| 17% | 20% | |
| 20% | 18% | |
| 59% | 61% | |
| 59% | 60% | |
| 31% | 32% | |
| 68% | 70% | |
| 13% | 14% |
Item nr. 1Blackfire Torch
Extra winst hier: +2.9 per 100 games. Geen andere keuze heeft een duidelijke voorsprong op deze.
| Keuze | Gekozen | Gewonnen | Extra winst | Tijd |
|---|---|---|---|---|
| 69% | 50.6% | +2.9 kan toeval zijn | 10:06 | |
| 28% | 46.1% | -2.7 duidelijk verschil | 10:14 | |
| 2% | 46.5% | -1.0 duidelijk verschil | 11:43 | |
| <1% | 46.4% | -3.8 duidelijk verschil | 11:51 | |
| <1% | 48.5% | -1.7 duidelijk verschil | 10:33 | |
| <1% | 53.7% | -1.9 duidelijk verschil | ||
| <1% | 54.9% | -0.9 duidelijk verschil vaak voor | ||
| <1% | 48.0% | -3.7 duidelijk verschil |
Samen afgemaakt
| Keuze | Gekozen | games |
|---|---|---|
| 19% | 14,176 | |
| 13% | 9,529 | |
| 9% | 6,461 | |
| 7% | 5,081 |
Item nr. 2Shadowflame
Extra winst hier: 0.0 per 100 games. Geen andere keuze heeft een duidelijke voorsprong op deze.
| Keuze | Gekozen | Gewonnen | Extra winst | Tijd |
|---|---|---|---|---|
| 53% | 50.1% | 0.0 kan toeval zijn | 18:14 | |
| 24% | 48.8% | +0.7 kan toeval zijn | 18:08 | |
| 7% | 48.6% | -1.4 kan toeval zijn | 17:47 | |
| 5% | 46.9% | -1.1 kan toeval zijn | 17:60 | |
| 4% | 51.9% | +1.3 kan toeval zijn | 17:17 | |
| 2% | 55.4% | -1.8 kan toeval zijn vaak voor | ||
| 2% | 49.5% | -0.5 kan toeval zijn | ||
| 2% | 73.8% | gekocht als je al voor staat |
Samen afgemaakt
| Keuze | Gekozen | games |
|---|---|---|
| 19% | 14,176 | |
| 13% | 9,529 | |
| 9% | 6,461 | |
| 7% | 5,081 |
Item nr. 3Rabadon's Deathcap
Extra winst hier: -0.3 per 100 games. Geen andere keuze heeft een duidelijke voorsprong op deze.
| Keuze | Gekozen | Gewonnen | Extra winst | Tijd |
|---|---|---|---|---|
| 30% | 54.1% | -0.3 kan toeval zijn | 24:35 | |
| 23% | 52.3% | +0.4 kan toeval zijn | 23:58 | |
| 15% | 49.5% | -1.2 kan toeval zijn | 24:28 | |
| 12% | 51.2% | +0.9 kan toeval zijn | 24:03 | |
| 7% | 55.2% | +1.2 kan toeval zijn | 23:11 | |
| 3% | 50.0% | +0.7 kan toeval zijn | ||
| 3% | 75.4% | gekocht als je al voor staat | ||
| 3% | 50.6% | -0.8 kan toeval zijn |
Samen afgemaakt
| Keuze | Gekozen | games |
|---|---|---|
| 19% | 14,176 | |
| 13% | 9,529 | |
| 9% | 6,461 | |
| 7% | 5,081 |
Item nr. 4Stormsurge
Stormsurge wint vaker dan Void Staff, de meest gekozen: +0.9 tegenover +0.6 per 100 games. Het kan toeval zijn.
| Keuze | Gekozen | Gewonnen | Extra winst | Tijd |
|---|---|---|---|---|
| 37% | 56.6% | +0.6 kan toeval zijn | 29:28 | |
| 20% | 53.7% | -1.1 duidelijk verschil | 29:28 | |
| 11% | 60.8% | +0.9 kan toeval zijn | 28:34 | |
| 8% | 59.3% | -0.7 kan toeval zijn | 29:08 | |
| 7% | 75.7% | gekocht als je al voor staat | ||
| 6% | 55.2% | -0.7 kan toeval zijn | ||
| 4% | 59.4% | +0.1 kan toeval zijn | ||
| 1% | 52.3% | +0.6 kan toeval zijn |
Item nr. 5Void Staff
Void Staff wint vaker dan Zhonya's Hourglass, de meest gekozen: +1.1 tegenover -0.2 per 100 games. Het kan toeval zijn.
| Keuze | Gekozen | Gewonnen | Extra winst | Tijd |
|---|---|---|---|---|
| 36% | 62.4% | +1.1 kan toeval zijn | 33:29 | |
| 25% | 63.8% | -0.6 kan toeval zijn | 33:39 | |
| 9% | 49.4% | -0.2 kan toeval zijn | 33:49 | |
| 7% | 76.6% | gekocht als je al voor staat | 30:10 |
Item nr. 6Zhonya's Hourglass
| Keuze | Gekozen | Gewonnen | Tijd |
|---|---|---|---|
| 19% | 60.9% | 36:46 | |
| 18% | 61.6% | 37:09 | |
| 12% | 59.7% | 36:19 | |
| 11% | 56.7% | 37:05 | |
| 10% | 60.3% | 36:55 |
HoofdruneElectrocute
Electrocute wint vaker dan Dark Harvest, de meest gekozen: -0.9 tegenover -3.2 per 100 games. Het kan toeval zijn.
| Keuze | Gekozen | Gewonnen | Extra winst |
|---|---|---|---|
| 68% | 48.2% | -3.2 kan toeval zijn | |
| 24% | 52.7% | +4.7 duidelijk verschil | |
| 8% | 47.9% | -1.2 duidelijk verschil | |
| <1% | 40.0% | -4.3 kan toeval zijn | |
| <1% | 42.7% | -2.2 kan toeval zijn | |
| <1% | 46.4% | -2.4 kan toeval zijn | |
| <1% | 46.2% | -0.9 kan toeval zijn | |
| <1% | 32.3% | te groot om te vertrouwen |
Hoofdrij 1Sudden Impact
Sudden Impact wint vaker dan Cheap Shot, de meest gekozen: -2.4 tegenover -3.0 per 100 games. Het kan toeval zijn.
| Keuze | Gekozen | Gewonnen | Extra winst |
|---|---|---|---|
| 67% | 48.2% | -3.0 kan toeval zijn | |
| 23% | 52.7% | +4.7 duidelijk verschil | |
| 8% | 47.9% | -1.1 duidelijk verschil | |
| 1% | 45.7% | -3.3 kan toeval zijn | |
| <1% | 46.3% | -2.4 kan toeval zijn | |
| <1% | 44.2% | -3.2 kan toeval zijn | |
| <1% | 40.7% | -4.0 kan toeval zijn | |
| <1% | 45.0% | -2.7 kan toeval zijn |
Hoofdrij 2Sixth Sense
Sixth Sense wint vaker dan Grisly Mementos, de meest gekozen: +2.9 tegenover -3.9 per 100 games. Het verschil is duidelijk.
| Keuze | Gekozen | Gewonnen | Extra winst |
|---|---|---|---|
| 58% | 47.5% | -3.9 kan toeval zijn | |
| 18% | 52.7% | +4.5 duidelijk verschil | |
| 9% | 52.1% | +2.9 duidelijk verschil | |
| 8% | 48.0% | -1.1 duidelijk verschil | |
| 5% | 52.0% | +2.8 duidelijk verschil | |
| 1% | 45.9% | -1.8 kan toeval zijn | |
| <1% | 51.4% | +2.3 duidelijk verschil | |
| <1% | 41.8% | -5.6 kan toeval zijn |
Hoofdrij 3Treasure Hunter
Treasure Hunter wint vaker dan Ultimate Hunter, de meest gekozen: -0.1 tegenover -2.8 per 100 games. Het verschil is duidelijk.
| Keuze | Gekozen | Gewonnen | Extra winst |
|---|---|---|---|
| 49% | 47.7% | -2.8 kan toeval zijn | |
| 21% | 52.8% | +4.6 duidelijk verschil | |
| 18% | 49.4% | -0.1 duidelijk verschil | |
| 7% | 47.9% | -1.2 duidelijk verschil | |
| 3% | 50.6% | +2.1 duidelijk verschil | |
| <1% | 50.3% | -0.8 kan toeval zijn | |
| <1% | 46.6% | -2.6 kan toeval zijn | |
| <1% | 52.3% | +1.9 duidelijk verschil |
Tweede padSorcery
Een keuze uit een andere runeboom heeft hier een duidelijke voorsprong (+3.5 per 100 games), maar een boom wisselt alleen met de hele pagina.
| Keuze | Gekozen | Gewonnen | Extra winst |
|---|---|---|---|
| 53% | 47.4% | -3.6 kan toeval zijn | |
| 42% | 51.3% | +3.5 duidelijk verschil | |
| 4% | 50.8% | +1.9 duidelijk verschil | |
| 1% | 45.6% | -2.0 kan toeval zijn | |
| <1% | 43.1% | -1.4 kan toeval zijn |
Secundaire runesAxiom Arcanist + Gathering Storm
Extra winst hier: +1.7 per 100 games. Geen andere keuze heeft een duidelijke voorsprong op deze.
| Keuze | Gekozen | Gewonnen | Extra winst |
|---|---|---|---|
| 96% | 47.5% | +1.7 kan toeval zijn | |
| 1% | 48.8% | -0.5 kan toeval zijn | |
| 1% | 42.8% | -1.1 kan toeval zijn | |
| 1% | 42.8% | +0.1 kan toeval zijn | |
| <1% | 49.6% | +0.1 kan toeval zijn | |
| <1% | 44.0% | -1.2 kan toeval zijn |
AanvalsshardAbility Haste
Ability Haste wint vaker dan Adaptive Force, de meest gekozen: +1.7 tegenover -0.9 per 100 games. Het verschil is duidelijk.
| Keuze | Gekozen | Gewonnen | Extra winst |
|---|---|---|---|
| 95% | 49.1% | -0.9 kan toeval zijn | |
| 5% | 51.1% | +1.7 duidelijk verschil | |
| 1% | 43.7% | -3.2 kan toeval zijn |
FlexshardAdaptive Force
Extra winst hier: +1.9 per 100 games. Geen andere keuze heeft een duidelijke voorsprong op deze.
| Keuze | Gekozen | Gewonnen | Extra winst |
|---|---|---|---|
| 99% | 49.2% | +1.9 kan toeval zijn | |
| 1% | 43.5% | -1.8 kan toeval zijn | |
| <1% | 42.3% | -1.3 kan toeval zijn |
VerdedigingsshardTenacity and Slow Resist
Tenacity and Slow Resist wint vaker dan Health Scaling, de meest gekozen: -2.7 tegenover -3.0 per 100 games. Het kan toeval zijn.
| Keuze | Gekozen | Gewonnen | Extra winst |
|---|---|---|---|
| 84% | 48.6% | -3.0 kan toeval zijn | |
| 14% | 52.7% | te groot om te vertrouwen | |
| 1% | 44.3% | -2.7 kan toeval zijn |
QEW
De skillsQ > E > W
Extra winst hier: +4.0 per 100 games. Geen andere keuze heeft een duidelijke voorsprong op deze.
| Keuze | Gekozen | Gewonnen | Extra winst |
|---|---|---|---|
| QEWQ + E + W | 97% | 49.4% | +4.0 kan toeval zijn |
| QWEQ + W + E | 2% | 45.1% | -4.1 duidelijk verschil |
| EQWE + Q + W | 1% | 46.2% | -3.0 duidelijk verschil |
Levels 1 tot 18
- 1Q
- 2E
- 3Q
- 4W
- 5Q
- 6R
- 7Q
- 8E
- 9Q
- 10E
- 11R
- 12E
- 13E
- 14W
- 15W
- 16R
- 17W
- 18W
Eerst Q maxen: 50.4% gewonnen. Eerst E: 38.9% gewonnen (te weinig games).
- Q
- E
- Q
- W
- Q
- R
- Q
- E
- Q
- E
- R
- E
- E
- W
- W
- R
- W
- W
De spellsSmite + Ignite
Smite + Ignite wint vaker dan Flash + Smite, de meest gekozen: +2.5 tegenover +1.2 per 100 games. Het verschil is duidelijk.
| Keuze | Gekozen | Gewonnen | Extra winst |
|---|---|---|---|
| 55% | 48.5% | -1.5 duidelijk verschil | |
| 39% | 49.9% | +1.2 kan toeval zijn | |
| 4% | 52.0% | +2.5 duidelijk verschil | |
| 1% | 47.5% | -2.0 duidelijk verschil | |
| <1% | 39.4% | -3.5 duidelijk verschil | |
| <1% | 41.4% | -2.4 kan toeval zijn |
- gewonnen
- 54.2%
- games
- 3,362
- Winimpact
- +3.8
- Pickrate
- 2.9%
StartitemsScorchclaw Pup + Health Potion
De gewone keuze: spelers van deze build zijn het hier niet eens.
| Keuze | Gekozen | Gewonnen | Extra winst |
|---|---|---|---|
| 47% | 49.3% | +0.2 kan toeval zijn | |
| 35% | 50.3% | +1.9 duidelijk verschil | |
| 11% | 46.2% | -3.5 duidelijk verschil | |
| 6% | 46.8% | -2.1 duidelijk verschil | |
| 1% | 48.9% | +0.3 kan toeval zijn | |
| 1% | 46.1% | -2.0 kan toeval zijn |
De bootsSorcerer's Shoes
| Keuze | Gekozen | Gewonnen |
|---|---|---|
| 98% | 55.1% | |
| 1% | 64.7% | |
| <1% | 70.0% | |
| <1% | 0.0% | |
| <1% | 33.3% |
Item nr. 1Blackfire Torch
| Keuze | Gekozen | Gewonnen |
|---|---|---|
| 95% | 54.5% | |
| 4% | 50.0% | |
| 1% | 37.5% | |
| <1% | 63.6% | |
| <1% | 25.0% |
Item nr. 2Shadowflame
| Keuze | Gekozen | Gewonnen |
|---|---|---|
| 57% | 54.9% | |
| 28% | 56.2% | |
| 6% | 59.3% | |
| 3% | 50.0% | |
| 2% | 43.5% |
Item nr. 3Rabadon's Deathcap
| Keuze | Gekozen | Gewonnen |
|---|---|---|
| 27% | 57.3% | |
| 19% | 53.8% | |
| 12% | 58.4% | |
| 11% | 60.8% | |
| 5% | 58.6% |
Item nr. 4Void Staff
| Keuze | Gekozen | Gewonnen |
|---|---|---|
| 26% | 61.2% | |
| 15% | 57.3% | |
| 9% | 58.7% | |
| 6% | 60.2% | |
| 2% | 80.0% |
Item nr. 5Zhonya's Hourglass
| Keuze | Gekozen | Gewonnen |
|---|---|---|
| 13% | 60.5% | |
| 8% | 69.8% | |
| 7% | 54.3% | |
| 7% | 42.2% | |
| 6% | 65.9% |
Item nr. 6Stormsurge
| Keuze | Gekozen | Gewonnen |
|---|---|---|
| 21% | 64.4% | |
| 13% | 57.1% | |
| 7% | 50.0% | |
| 6% | 46.2% | |
| 3% | 28.6% |
HoofdruneDeathfire Touch
| Keuze | Gekozen | Gewonnen |
|---|---|---|
| 19% | 51.9% |
Hoofdrij 1Axiom Arcanist
| Keuze | Gekozen | Gewonnen |
|---|---|---|
| 19% | 51.9% |
Hoofdrij 2Transcendence
| Keuze | Gekozen | Gewonnen |
|---|---|---|
| 19% | 51.9% |
Hoofdrij 3Scorch
| Keuze | Gekozen | Gewonnen |
|---|---|---|
| 19% | 51.9% |
Tweede padPrecision
| Keuze | Gekozen | Gewonnen |
|---|---|---|
| 19% | 51.9% |
AanvalsshardAdaptive Force
| Keuze | Gekozen | Gewonnen |
|---|---|---|
| 19% | 51.9% |
FlexshardAdaptive Force
| Keuze | Gekozen | Gewonnen |
|---|---|---|
| 19% | 51.9% |
VerdedigingsshardHealth
| Keuze | Gekozen | Gewonnen |
|---|---|---|
| 19% | 51.9% |
QEW
De skillsQ > E > W
| Keuze | Gekozen | Gewonnen | Extra winst |
|---|---|---|---|
| QEWQ + E + W | 97% | 49.4% | +4.0 kan toeval zijn |
| QWEQ + W + E | 2% | 45.1% | -4.1 duidelijk verschil |
| EQWE + Q + W | 1% | 46.2% | -3.0 duidelijk verschil |
- Q
- E
- Q
- W
- Q
- R
- Q
- E
- Q
- E
- R
- E
- E
- W
- W
- R
- W
- W
De spellsSmite + Ignite
Master+-spelers kiezen dit: 51% van hun games. Over alle ranks wordt Exhaust + Smite het meest gekozen.
| Keuze | Gekozen | Gewonnen | Extra winst |
|---|---|---|---|
| 55% | 48.5% | -1.5 duidelijk verschil | |
| 39% | 49.9% | +1.2 kan toeval zijn | |
| 4% | 52.0% | +2.5 duidelijk verschil | |
| 1% | 47.5% | -2.0 duidelijk verschil | |
| <1% | 39.4% | -3.5 duidelijk verschil | |
| <1% | 41.4% | -2.4 kan toeval zijn |
Karthus Bot build
- gewonnen
- 54.1%
- games
- 39,314
- Winimpact
- +3.9
- Pickrate
- 0.2%
StartitemsDoran's Ring + Health Potion x2
Extra winst hier: +4.6 per 100 games. Geen andere keuze heeft een duidelijke voorsprong op deze.
| Keuze | Gekozen | Gewonnen | Extra winst |
|---|---|---|---|
| 96% | 54.2% | +4.6 kan toeval zijn | |
| 1% | 50.3% | -3.6 duidelijk verschil | |
| 1% | 39.2% | -4.5 duidelijk verschil | |
| 1% | 49.7% | -1.7 duidelijk verschil | |
| <1% | 45.9% | -1.6 duidelijk verschil |
De bootsSorcerer's Shoes
Extra winst hier: -1.1 per 100 games. Geen andere keuze heeft een duidelijke voorsprong op deze.
| Keuze | Gekozen | Gewonnen | Extra winst | Tijd |
|---|---|---|---|---|
| 99% | 54.6% | -1.1 kan toeval zijn | 13:32 | |
| 1% | 52.5% | -0.3 kan toeval zijn | 13:57 |
Tegen een team met vooral AD
| Keuze | Gekozen | Gewonnen | Uitkomst |
|---|---|---|---|
| 71% | 57.0% | meest gekocht | |
| 1% | 41.9% | te weinig games | |
| <1% | 60.0% | te weinig games | |
| <1% | 50.0% | te weinig games |
Tegen een team met vooral AP
| Keuze | Gekozen | Gewonnen | Uitkomst |
|---|---|---|---|
| 72% | 53.4% | meest gekocht | |
| <1% | 55.6% | te weinig games | |
| <1% | 62.5% | te weinig games | |
| <1% | 50.0% | te weinig games |
Vaker gekocht tegen één soort schade
| Keuze | AD-team | AP-team |
|---|---|---|
| 14% | 11% |
Item nr. 1Blackfire Torch
Extra winst hier: +2.3 per 100 games. Geen andere keuze heeft een duidelijke voorsprong op deze.
| Keuze | Gekozen | Gewonnen | Extra winst | Tijd |
|---|---|---|---|---|
| 95% | 54.4% | +2.3 kan toeval zijn | 10:14 | |
| 4% | 48.0% | -3.3 duidelijk verschil | 10:28 | |
| <1% | 50.5% | -0.8 kan toeval zijn | 12:26 | |
| <1% | 55.2% | -0.6 kan toeval zijn | 10:49 |
Samen afgemaakt
| Keuze | Gekozen | Gewonnen | games |
|---|---|---|---|
| 30% | - | 7,058 | |
| 27% | - | 6,429 | |
| 15% | - | 3,425 | |
| 4% | 63.0% | 952 |
Item nr. 2Shadowflame
Extra winst hier: -0.3 per 100 games. Geen andere keuze heeft een duidelijke voorsprong op deze.
| Keuze | Gekozen | Gewonnen | Extra winst | Tijd |
|---|---|---|---|---|
| 64% | 55.0% | -0.3 kan toeval zijn | 17:39 | |
| 18% | 53.2% | +0.2 kan toeval zijn | 17:35 | |
| 10% | 57.1% | +0.8 kan toeval zijn | 16:46 | |
| 2% | 53.4% | -0.3 kan toeval zijn | 17:05 | |
| 1% | 62.1% | -0.6 kan toeval zijn | 18:06 | |
| 1% | 71.4% | gekocht als je al voor staat | ||
| 1% | 46.2% | -1.7 kan toeval zijn | ||
| 1% | 49.2% | -0.7 kan toeval zijn |
Samen afgemaakt
| Keuze | Gekozen | Gewonnen | games |
|---|---|---|---|
| 30% | - | 7,058 | |
| 27% | - | 6,429 | |
| 15% | - | 3,425 | |
| 4% | 63.0% | 952 |
Item nr. 3Stormsurge
Stormsurge hoort bij de build die vaker wint: +2.6 per 100 potjes, tegen -1.2 voor de build die de meeste spelers afmaken.
| Keuze | Gekozen | Gewonnen | Extra winst | Tijd |
|---|---|---|---|---|
| 31% | 55.5% | -1.4 kan toeval zijn | 24:09 | |
| 24% | 58.7% | +1.3 kan toeval zijn | 22:55 | |
| 22% | 57.3% | +0.1 kan toeval zijn | 23:07 | |
| 7% | 52.5% | +0.5 kan toeval zijn | 23:20 | |
| 6% | 55.4% | -0.2 kan toeval zijn | 23:57 | |
| 3% | 50.9% | +0.4 kan toeval zijn vaak achter | ||
| 2% | 55.3% | -0.6 kan toeval zijn | ||
| 1% | 77.7% | gekocht als je al voor staat |
Samen afgemaakt
| Keuze | Gekozen | Gewonnen | games |
|---|---|---|---|
| 30% | - | 7,058 | |
| 27% | - | 6,429 | |
| 15% | - | 3,425 | |
| 4% | 63.0% | 952 |
Item nr. 4Liandry's Torment
Liandry's Torment wint vaker dan Void Staff, de meest gekozen: +1.2 tegenover -0.4 per 100 games. Het kan toeval zijn.
| Keuze | Gekozen | Gewonnen | Extra winst | Tijd |
|---|---|---|---|---|
| 51% | 60.0% | -0.1 kan toeval zijn | 28:22 | |
| 18% | 54.9% | -0.4 kan toeval zijn | 28:44 | |
| 14% | 63.5% | +1.2 kan toeval zijn | 27:49 | |
| 6% | 57.4% | -1.4 kan toeval zijn | 28:45 |
Item nr. 5Rabadon's Deathcap
Van alles wat we hier gemeten hebben, geeft Rabadon's Deathcap de meeste extra winst: +0.6 per 100 games. Zhonya's Hourglass, de meest gekozen, heeft geen getal om mee te vergelijken.
| Keuze | Gekozen | Gewonnen | Extra winst | Tijd |
|---|---|---|---|---|
| 40% | 60.1% | +0.4 kan toeval zijn | 32:33 | |
| 25% | 60.9% | +0.6 kan toeval zijn | 32:15 |
Item nr. 6Void Staff
| Keuze | Gekozen | Gewonnen | Tijd |
|---|---|---|---|
| 22% | 61.1% | 36:20 | |
| 15% | 59.3% | 36:22 | |
| 12% | 63.6% | 36:37 | |
| 12% | 64.9% | 36:06 | |
| 11% | 62.9% | 35:60 |
HoofdruneDeathfire Touch
Extra winst hier: +1.5 per 100 games. Geen andere keuze heeft een duidelijke voorsprong op deze.
| Keuze | Gekozen | Gewonnen | Extra winst |
|---|---|---|---|
| 65% | 54.3% | +1.5 kan toeval zijn | |
| 34% | 53.3% | -1.3 duidelijk verschil | |
| 1% | 52.5% | -2.3 kan toeval zijn |
Hoofdrij 1Axiom Arcanist
Extra winst hier: +1.4 per 100 games. Geen andere keuze heeft een duidelijke voorsprong op deze.
| Keuze | Gekozen | Gewonnen | Extra winst |
|---|---|---|---|
| 63% | 54.3% | +1.4 kan toeval zijn | |
| 32% | 53.4% | -1.1 duidelijk verschil | |
| 2% | 54.7% | +0.1 kan toeval zijn | |
| 2% | 51.2% | -3.0 duidelijk verschil | |
| 1% | 53.5% | -1.4 kan toeval zijn |
Hoofdrij 2Transcendence
Extra winst hier: +1.3 per 100 games. Geen andere keuze heeft een duidelijke voorsprong op deze.
| Keuze | Gekozen | Gewonnen | Extra winst |
|---|---|---|---|
| 56% | 54.4% | +1.3 kan toeval zijn | |
| 29% | 53.2% | -1.5 duidelijk verschil | |
| 9% | 54.1% | +0.4 kan toeval zijn | |
| 4% | 54.6% | +0.6 kan toeval zijn | |
| 1% | 55.3% | -0.9 kan toeval zijn | |
| <1% | 50.0% | -2.2 kan toeval zijn | |
| <1% | 45.0% | -3.8 duidelijk verschil |
Hoofdrij 3Scorch
Extra winst hier: +1.3 per 100 games. Geen andere keuze heeft een duidelijke voorsprong op deze.
| Keuze | Gekozen | Gewonnen | Extra winst |
|---|---|---|---|
| 51% | 54.5% | +1.3 kan toeval zijn | |
| 30% | 53.3% | -1.4 duidelijk verschil | |
| 14% | 53.6% | +0.1 kan toeval zijn | |
| 3% | 53.1% | 0.0 kan toeval zijn | |
| 1% | 51.7% | -1.9 kan toeval zijn |
Tweede padPrecision
Extra winst hier: +3.1 per 100 games. Geen andere keuze heeft een duidelijke voorsprong op deze.
| Keuze | Gekozen | Gewonnen | Extra winst |
|---|---|---|---|
| 80% | 54.5% | +3.1 kan toeval zijn | |
| 17% | 51.7% | -2.9 duidelijk verschil | |
| 2% | 48.7% | -3.1 duidelijk verschil | |
| 1% | 58.0% | +0.7 kan toeval zijn |
Secundaire runesLast Stand + Triumph
Last Stand + Triumph wint vaker dan Presence of Mind + Last Stand, de meest gekozen: +1.3 tegenover -0.1 per 100 games. Het kan toeval zijn.
| Keuze | Gekozen | Gewonnen | Extra winst |
|---|---|---|---|
| 78% | 54.6% | -0.1 kan toeval zijn | |
| 10% | 55.5% | +1.3 kan toeval zijn | |
| 5% | 56.3% | +1.2 kan toeval zijn | |
| 5% | 51.6% | -1.8 kan toeval zijn | |
| 1% | 56.4% | -0.1 kan toeval zijn | |
| 1% | 46.8% | -0.9 kan toeval zijn |
AanvalsshardAdaptive Force
Extra winst hier: +1.4 per 100 games. Geen andere keuze heeft een duidelijke voorsprong op deze.
| Keuze | Gekozen | Gewonnen | Extra winst |
|---|---|---|---|
| 94% | 54.0% | +1.4 kan toeval zijn | |
| 6% | 53.7% | -0.6 kan toeval zijn | |
| 1% | 45.6% | -4.5 duidelijk verschil |
FlexshardAdaptive Force
Extra winst hier: +1.0 per 100 games. Geen andere keuze heeft een duidelijke voorsprong op deze.
| Keuze | Gekozen | Gewonnen | Extra winst |
|---|---|---|---|
| 99% | 54.0% | +1.0 kan toeval zijn | |
| 1% | 49.3% | -0.4 kan toeval zijn |
VerdedigingsshardHealth
Extra winst hier: +2.0 per 100 games. Geen andere keuze heeft een duidelijke voorsprong op deze.
| Keuze | Gekozen | Gewonnen | Extra winst |
|---|---|---|---|
| 72% | 54.5% | +2.0 kan toeval zijn | |
| 27% | 52.6% | -1.9 duidelijk verschil | |
| 1% | 51.3% | -0.9 kan toeval zijn |
QEW
De skillsQ > E > W
Extra winst hier: +4.5 per 100 games. Geen andere keuze heeft een duidelijke voorsprong op deze.
| Keuze | Gekozen | Gewonnen | Extra winst |
|---|---|---|---|
| QEWQ + E + W | 98% | 54.3% | +4.5 kan toeval zijn |
| QWEQ + W + E | 2% | 48.4% | -5.2 duidelijk verschil |
| EQWE + Q + W | 1% | 48.0% | -2.2 duidelijk verschil |
Levels 1 tot 18
- 1Q
- 2E
- 3Q
- 4W
- 5Q
- 6R
- 7Q
- 8E
- 9Q
- 10E
- 11R
- 12E
- 13E
- 14W
- 15W
- 16R
- 17W
- 18W
Eerst Q maxen: 52.0% gewonnen. Eerst W: 33.3% gewonnen (te weinig games).
- Q
- E
- Q
- W
- Q
- R
- Q
- E
- Q
- E
- R
- E
- E
- W
- W
- R
- W
- W
De spellsExhaust + Flash
Extra winst hier: +2.9 per 100 games. Geen andere keuze heeft een duidelijke voorsprong op deze.
| Keuze | Gekozen | Gewonnen | Extra winst |
|---|---|---|---|
| 83% | 54.5% | +2.9 kan toeval zijn | |
| 7% | 49.6% | -3.6 duidelijk verschil | |
| 2% | 52.0% | -1.0 duidelijk verschil | |
| 2% | 54.8% | -0.3 duidelijk verschil | |
| 2% | 51.8% | -1.8 duidelijk verschil | |
| 1% | 48.4% | -3.3 duidelijk verschil | |
| 1% | 50.6% | -3.1 duidelijk verschil | |
| 1% | 51.0% | -4.1 duidelijk verschil |
Karthus Mid build
- gewonnen
- 49.1%
- games
- 15,516
- Winimpact
- -0.8
- Pickrate
- 0.1%
StartitemsDoran's Ring + Health Potion x2
Extra winst hier: +3.6 per 100 games. Geen andere keuze heeft een duidelijke voorsprong op deze.
| Keuze | Gekozen | Gewonnen | Extra winst |
|---|---|---|---|
| 78% | 49.6% | +3.6 kan toeval zijn | |
| 13% | 45.3% | -4.3 duidelijk verschil | |
| 2% | 47.1% | +0.8 kan toeval zijn | |
| 1% | 51.5% | +0.1 kan toeval zijn | |
| 1% | 52.0% | -0.8 duidelijk verschil | |
| 1% | 48.2% | -2.4 duidelijk verschil | |
| 1% | 48.1% | -2.5 duidelijk verschil | |
| 1% | 46.7% | -4.8 duidelijk verschil |
De bootsSorcerer's Shoes
Extra winst hier: +3.2 per 100 games. Geen andere keuze heeft een duidelijke voorsprong op deze.
| Keuze | Gekozen | Gewonnen | Extra winst | Tijd |
|---|---|---|---|---|
| 94% | 50.2% | +3.2 kan toeval zijn | 13:36 | |
| 5% | 44.2% | -3.0 duidelijk verschil | 13:31 |
Tegen een team met vooral AD
| Keuze | Gekozen | Gewonnen | Uitkomst |
|---|---|---|---|
| 66% | 52.9% | meest gekocht | |
| 5% | 46.1% | ongeveer gelijk | |
| 1% | 71.4% | te weinig games | |
| <1% | 30.8% | te weinig games |
Tegen een team met vooral AP
| Keuze | Gekozen | Gewonnen | Uitkomst |
|---|---|---|---|
| 65% | 51.5% | meest gekocht | |
| 3% | 30.2% | te weinig games | |
| 1% | 36.4% | te weinig games | |
| <1% | 0.0% | te weinig games |
Vaker gekocht tegen één soort schade
| Keuze | AD-team | AP-team |
|---|---|---|
| 15% | 12% |
Item nr. 1Blackfire Torch
Extra winst hier: +1.8 per 100 games. Geen andere keuze heeft een duidelijke voorsprong op deze.
| Keuze | Gekozen | Gewonnen | Extra winst | Tijd |
|---|---|---|---|---|
| 56% | 49.9% | +1.8 kan toeval zijn | 10:43 | |
| 33% | 48.3% | -1.5 duidelijk verschil | 10:48 | |
| 3% | 45.6% | -0.9 kan toeval zijn | 11:27 | |
| 2% | 49.8% | +0.7 kan toeval zijn | 12:24 | |
| 2% | 53.1% | -2.1 kan toeval zijn | 10:38 | |
| 1% | 44.4% | -1.0 kan toeval zijn | ||
| 1% | 45.6% | -1.2 kan toeval zijn |
Samen afgemaakt
| Keuze | Gekozen | games |
|---|---|---|
| 11% | 905 | |
| 9% | 781 | |
| 7% | 625 | |
| 7% | 608 |
Item nr. 2Liandry's Torment
Liandry's Torment hoort bij de build die vaker wint: +2.7 per 100 potjes, tegen +0.7 voor de build die de meeste spelers afmaken.
| Keuze | Gekozen | Gewonnen | Extra winst | Tijd |
|---|---|---|---|---|
| 40% | 50.5% | 0.0 kan toeval zijn | 19:26 | |
| 21% | 50.4% | +1.6 kan toeval zijn | 19:15 | |
| 9% | 48.6% | -1.7 kan toeval zijn | 19:07 | |
| 8% | 52.4% | +1.0 kan toeval zijn | 18:16 | |
| 6% | 49.8% | +0.3 kan toeval zijn | 18:58 | |
| 5% | 50.8% | -1.5 kan toeval zijn | ||
| 5% | 44.1% | -1.3 kan toeval zijn | ||
| 1% | 71.8% | gekocht als je al voor staat |
Samen afgemaakt
| Keuze | Gekozen | games |
|---|---|---|
| 11% | 905 | |
| 9% | 781 | |
| 7% | 625 | |
| 7% | 608 |
Item nr. 3Shadowflame
Shadowflame hoort bij de build die vaker wint: +2.7 per 100 potjes, tegen +0.7 voor de build die de meeste spelers afmaken.
| Keuze | Gekozen | Gewonnen | Extra winst | Tijd |
|---|---|---|---|---|
| 24% | 55.6% | +0.8 kan toeval zijn | 25:19 | |
| 22% | 53.9% | -1.0 kan toeval zijn | 26:05 | |
| 15% | 53.3% | +1.1 kan toeval zijn | 25:38 | |
| 8% | 55.0% | +0.7 kan toeval zijn | 24:16 | |
| 8% | 51.9% | -2.1 kan toeval zijn | 25:57 | |
| 6% | 50.7% | -0.8 kan toeval zijn | ||
| 3% | 47.2% | -0.7 kan toeval zijn | ||
| 2% | 73.3% | gekocht als je al voor staat |
Samen afgemaakt
| Keuze | Gekozen | games |
|---|---|---|
| 11% | 905 | |
| 9% | 781 | |
| 7% | 625 | |
| 7% | 608 |
Item nr. 4Rabadon's Deathcap
Van alles wat we hier gemeten hebben, geeft Rabadon's Deathcap de meeste extra winst: +0.2 per 100 games. Void Staff, de meest gekozen, heeft geen getal om mee te vergelijken.
| Keuze | Gekozen | Gewonnen | Extra winst | Tijd |
|---|---|---|---|---|
| 42% | 58.6% | +0.2 kan toeval zijn | 30:37 |
Item nr. 5Void Staff
Van alles wat we hier gemeten hebben, geeft Void Staff de meeste extra winst: +0.3 per 100 games. Zhonya's Hourglass, de meest gekozen, heeft geen getal om mee te vergelijken.
| Keuze | Gekozen | Gewonnen | Extra winst | Tijd |
|---|---|---|---|---|
| 30% | 57.3% | +0.3 kan toeval zijn | 34:35 |
Item nr. 6Stormsurge
| Keuze | Gekozen | Gewonnen | Tijd |
|---|---|---|---|
| 27% | 54.5% | 38:15 | |
| 15% | - | 38:45 | |
| 15% | - | 38:41 | |
| 9% | - | 39:41 | |
| 8% | - | 39:17 |
HoofdruneDark Harvest
Een keuze uit een andere runeboom heeft hier een duidelijke voorsprong (+5.3 per 100 games), maar een boom wisselt alleen met de hele pagina.
| Keuze | Gekozen | Gewonnen | Extra winst |
|---|---|---|---|
| 51% | 46.9% | -4.3 kan toeval zijn | |
| 36% | 52.1% | +5.3 duidelijk verschil | |
| 7% | 47.6% | -1.0 duidelijk verschil | |
| 3% | 48.0% | -2.3 kan toeval zijn | |
| 1% | 56.1% | +1.8 duidelijk verschil |
Hoofdrij 1Sudden Impact
Sudden Impact wint vaker dan Cheap Shot, de meest gekozen: -2.3 tegenover -3.9 per 100 games. Het kan toeval zijn.
| Keuze | Gekozen | Gewonnen | Extra winst |
|---|---|---|---|
| 47% | 47.0% | -3.9 kan toeval zijn | |
| 33% | 51.9% | +4.9 duidelijk verschil | |
| 7% | 51.9% | +1.2 duidelijk verschil | |
| 7% | 48.2% | -0.6 duidelijk verschil | |
| 4% | 46.9% | -2.3 kan toeval zijn | |
| <1% | 31.3% | -2.3 kan toeval zijn |
Hoofdrij 2Sixth Sense
Sixth Sense wint vaker dan Grisly Mementos, de meest gekozen: -1.5 tegenover -3.9 per 100 games. Het kan toeval zijn.
| Keuze | Gekozen | Gewonnen | Extra winst |
|---|---|---|---|
| 48% | 47.0% | -3.9 kan toeval zijn | |
| 30% | 52.4% | +5.0 duidelijk verschil | |
| 9% | 50.6% | +1.6 duidelijk verschil | |
| 7% | 47.1% | -1.0 kan toeval zijn | |
| 3% | 46.6% | -1.5 kan toeval zijn | |
| 1% | 47.2% | -0.7 kan toeval zijn | |
| 1% | 43.2% | -3.3 kan toeval zijn | |
| 1% | 52.1% | -0.1 kan toeval zijn |
Hoofdrij 3Ultimate Hunter
Een keuze uit een andere runeboom heeft hier een duidelijke voorsprong (+4.6 per 100 games), maar een boom wisselt alleen met de hele pagina.
| Keuze | Gekozen | Gewonnen | Extra winst |
|---|---|---|---|
| 42% | 47.2% | -3.1 kan toeval zijn | |
| 28% | 52.7% | +4.6 duidelijk verschil | |
| 12% | 50.0% | +2.1 duidelijk verschil | |
| 9% | 45.4% | -3.5 kan toeval zijn | |
| 7% | 47.3% | -1.1 kan toeval zijn | |
| <1% | 47.8% | +0.7 kan toeval zijn |
Tweede padSorcery
Extra winst hier: -3.3 per 100 games. Geen andere keuze heeft een duidelijke voorsprong op deze.
| Keuze | Gekozen | Gewonnen | Extra winst |
|---|---|---|---|
| 47% | 50.6% | +3.5 duidelijk verschil | |
| 44% | 47.1% | -3.3 kan toeval zijn | |
| 5% | 48.1% | -0.8 kan toeval zijn | |
| 3% | 48.9% | -1.0 kan toeval zijn | |
| 1% | 52.4% | +0.2 kan toeval zijn |
Secundaire runesAxiom Arcanist + Gathering Storm
Extra winst hier: +1.1 per 100 games. Geen andere keuze heeft een duidelijke voorsprong op deze.
| Keuze | Gekozen | Gewonnen | Extra winst |
|---|---|---|---|
| 87% | 47.5% | +1.1 kan toeval zijn | |
| 4% | 42.1% | -0.7 kan toeval zijn | |
| 2% | 43.5% | -0.7 kan toeval zijn |
AanvalsshardAdaptive Force
Extra winst hier: +1.1 per 100 games. Geen andere keuze heeft een duidelijke voorsprong op deze.
| Keuze | Gekozen | Gewonnen | Extra winst |
|---|---|---|---|
| 91% | 49.0% | +1.1 kan toeval zijn | |
| 8% | 47.7% | -1.0 kan toeval zijn | |
| 1% | 47.9% | -1.1 kan toeval zijn |
FlexshardAdaptive Force
Extra winst hier: +2.1 per 100 games. Geen andere keuze heeft een duidelijke voorsprong op deze.
| Keuze | Gekozen | Gewonnen | Extra winst |
|---|---|---|---|
| 97% | 49.0% | +2.1 kan toeval zijn | |
| 2% | 45.3% | -1.6 kan toeval zijn | |
| 1% | 45.2% | -1.5 kan toeval zijn |
VerdedigingsshardTenacity and Slow Resist
Van alles wat we hier gemeten hebben, geeft Tenacity and Slow Resist de meeste extra winst: +0.9 per 100 games. Health, de meest gekozen, heeft geen getal om mee te vergelijken.
| Keuze | Gekozen | Gewonnen | Extra winst |
|---|---|---|---|
| 69% | 47.6% | te groot om te vertrouwen | |
| 26% | 51.8% | te groot om te vertrouwen | |
| 5% | 52.8% | +0.9 kan toeval zijn |
QEW
De skillsQ > E > W
Extra winst hier: +3.6 per 100 games. Geen andere keuze heeft een duidelijke voorsprong op deze.
| Keuze | Gekozen | Gewonnen | Extra winst |
|---|---|---|---|
| QEWQ + E + W | 92% | 49.3% | +3.6 kan toeval zijn |
| EQWE + Q + W | 4% | 46.1% | -1.8 duidelijk verschil |
| QWEQ + W + E | 4% | 42.6% | -5.3 duidelijk verschil |
Levels 1 tot 18
- 1Q
- 2E
- 3W
- 4Q
- 5Q
- 6R
- 7Q
- 8E
- 9Q
- 10E
- 11R
- 12E
- 13E
- 14W
- 15W
- 16R
- 17W
- 18W
Eerst Q maxen: 50.3% gewonnen. Eerst E: 42.1% gewonnen (te weinig games).
- Q
- E
- W
- Q
- Q
- R
- Q
- E
- Q
- E
- R
- E
- E
- W
- W
- R
- W
- W
De spellsExhaust + Flash
Extra winst hier: +4.6 per 100 games. Geen andere keuze heeft een duidelijke voorsprong op deze.
| Keuze | Gekozen | Gewonnen | Extra winst |
|---|---|---|---|
| 35% | 52.4% | +4.6 kan toeval zijn | |
| 26% | 46.8% | -2.7 duidelijk verschil | |
| 16% | 47.6% | -1.0 duidelijk verschil | |
| 11% | 46.8% | -1.9 duidelijk verschil | |
| 4% | 44.7% | -2.2 duidelijk verschil | |
| 4% | 50.1% | 0.0 duidelijk verschil | |
| 1% | 49.6% | -1.9 duidelijk verschil | |
| 1% | 44.0% | -1.1 duidelijk verschil |
Beste Karthus-spelers
Bekijk alle 3,326Normale game als Jungle
122,007 gamesTegen elke Jungle-champion
- Top 1% Aandeel teamdmg 27%
- Top 1% Dmg / min 1,107
- Meeste 6% Deaths per game 7.7
- Kills per game
- 8.1 Top 16%
- Assists per game
- 10.1 Top 15%
- Solokills
- 1.4 Top 37%
- KP
- 52% Top 2%
- Farm per min
- 7.4 Top 3%
- Gold per min
- 465 Top 11%
- Vision per min
- 0.82 Onderste 39%
- Aantal control wards
- 1.2 Top 46%
- First bloods
- 4% Onderste 28%
Tegen de vijandelijke jungler
- Level 6 op 6:49
- Level 11 op 15:54
- blue buff eerst in 62% van de games
- Eerste dragon op 7:48
Middelste game per minuut
Toegebrachte schade
Magisch 99% Fysiek 1%Gestorven door
Fysiek 54% Magisch 39% True damage 7%Normale game als Bot
37,673 gamesTegen elke Bot-champion
- Top 1% KP 54%
- Top 1% Aandeel teamdmg 30%
- Onderste 1% Vision per min 0.56
- Kills per game
- 10.0 Top 10%
- Deaths per game
- 9.5 Meeste 2%
- Assists per game
- 10.5 Top 16%
- Solokills
- 1.5 Top 25%
- Dmg / min
- 1,276 Top 1%
- Farm per min
- 6.9 Top 18%
- Gold per min
- 482 Top 13%
- Aantal control wards
- 0.4 Onderste 17%
- First bloods
- 14% Top 41%
Tegen je lanetegenstander
- Level 6 op 7:15
- Level 11 op 17:29
Middelste game per minuut
Toegebrachte schade
Magisch 99% Fysiek 1%Gestorven door
Fysiek 55% Magisch 39% True damage 6%Normale game als Mid
15,024 gamesTegen elke Mid-champion
- Top 1% Aandeel teamdmg 30%
- Top 1% Dmg / min 1,211
- Meeste 4% Deaths per game 8.5
- Kills per game
- 8.2 Top 26%
- Assists per game
- 9.4 Top 16%
- Solokills
- 2.3 Onderste 43%
- KP
- 49% Top 2%
- Farm per min
- 6.7 Top 27%
- Gold per min
- 426 Top 34%
- Vision per min
- 0.63 Onderste 19%
- Aantal control wards
- 0.6 Onderste 35%
- First bloods
- 8% Onderste 35%
Tegen je lanetegenstander
- Level 6 op 5:16
- Level 11 op 14:38
Middelste game per minuut
Toegebrachte schade
Magisch 99% Fysiek 1%Gestorven door
Fysiek 50% Magisch 43% True damage 7%Matchups en teamgenoten komen uit games van Karthus als Jungle.
Matchups en teamgenoten komen uit games van Karthus als Jungle.
-
Karthus met Illaoi: +3.1 winsten per 100 games (marge 1.3-5.0) · 2,744 games · Gemeten · 7% hiervan is geleend van vergelijkbare champions -
Karthus met Kled: +3.1 winsten per 100 games (marge 0.4-5.8) · 1,113 games · Samengevoegd · 15% hiervan is geleend van vergelijkbare champions -
Karthus met Singed: +2.8 winsten per 100 games (marge 0.1-5.5) · 1,105 games · Samengevoegd · 15% hiervan is geleend van vergelijkbare champions
-
Karthus met Rumble: -4.0 winsten per 100 games (marge -7.5 tot -0.5) · 578 games · Samengevoegd · 26% hiervan is geleend van vergelijkbare champions -
Karthus met K'Sante: -3.7 winsten per 100 games (marge -5.8 tot -1.6) · 1,978 games · Gemeten · 9% hiervan is geleend van vergelijkbare champions -
Karthus met Ambessa: -2.0 winsten per 100 games (marge -4.1 tot 0.0) · 2,184 games · Gemeten · 8% hiervan is geleend van vergelijkbare champions
-
Karthus met Briar: +4.0 winsten per 100 games (marge 0.4-7.5) · 567 games · Samengevoegd · 26% hiervan is geleend van vergelijkbare champions -
Karthus met Talon: +2.8 winsten per 100 games (marge 0.4-5.3) · 1,474 games · Gemeten · 12% hiervan is geleend van vergelijkbare champions -
Karthus met Akshan: +2.7 winsten per 100 games (marge 0.6-4.7) · 2,118 games · Gemeten · 9% hiervan is geleend van vergelijkbare champions
-
Karthus met Mel: -6.7 winsten per 100 games (marge -8.3 tot -5.0) · 3,279 games · Gemeten · 6% hiervan is geleend van vergelijkbare champions -
Karthus met Azir: -6.4 winsten per 100 games (marge -9.2 tot -3.6) · 1,000 games · Samengevoegd · 17% hiervan is geleend van vergelijkbare champions -
Karthus met Orianna: -5.4 winsten per 100 games (marge -7.7 tot -3.1) · 1,635 games · Gemeten · 11% hiervan is geleend van vergelijkbare champions
- Nog geen
-
Karthus met Ezreal: -3.6 winsten per 100 games (marge -4.7 tot -2.5) · 8,080 games · Gemeten · 2% hiervan is geleend van vergelijkbare champions -
Karthus met Ashe: -2.8 winsten per 100 games (marge -4.1 tot -1.6) · 6,401 games · Gemeten · 3% hiervan is geleend van vergelijkbare champions -
Karthus met Ziggs: -2.7 winsten per 100 games (marge -5.2 tot -0.2) · 1,385 games · Gemeten · 13% hiervan is geleend van vergelijkbare champions
-
Karthus met Alistar: +3.2 winsten per 100 games (marge 1.5-4.9) · 3,251 games · Gemeten · 6% hiervan is geleend van vergelijkbare champions -
Karthus met Braum: +3.2 winsten per 100 games (marge 1.4-5.0) · 2,758 games · Gemeten · 7% hiervan is geleend van vergelijkbare champions -
Karthus met Leona: +2.5 winsten per 100 games (marge 1.3-3.8) · 6,335 games · Gemeten · 3% hiervan is geleend van vergelijkbare champions
-
Karthus met Lee Sin: -5.5 winsten per 100 games (marge -9.2 tot -1.8) · 481 games · Samengevoegd · 29% hiervan is geleend van vergelijkbare champions -
Karthus met Vi: -4.7 winsten per 100 games (marge -9.3 tot -0.2) · 262 games · Samengevoegd · 43% hiervan is geleend van vergelijkbare champions -
Karthus met Shaco: -3.5 winsten per 100 games (marge -6.4 tot -0.7) · 989 games · Samengevoegd · 17% hiervan is geleend van vergelijkbare champions
Andere Jungle-picks
Alle 173- ARAM C #123
-
52 Karthus -
84 Rammus -
82 Shyvana -
81 Amumu -
81 Cho'Gath -
79 Wukong -
78 Briar