League of Legends Build na Zed
Build Zed Mid
- výher
- 48.9%
- her
- 68,098
- Vliv na výhry
- -1.0
- Pickrate
- 4.0%
Startovní předmětyDoranova přilba + Léčivý lektvar
Doranova přilba + Léčivý lektvar vyhrává častěji než Doranův meč + Léčivý lektvar, nejčastější volba: +2.3 proti -0.4 na 100 her. Rozdíl je jasný.
| Volba | Voleno | Výhra | Výhry navíc |
|---|---|---|---|
| 46% | 48.7% | -0.4 může být náhoda | |
| 25% | 48.8% | -0.7 může být náhoda | |
| 14% | 50.8% | +1.2 jasný rozdíl | |
| 9% | 49.0% | +0.2 může být náhoda | |
| 5% | 50.5% | +2.3 jasný rozdíl | |
| <1% | 48.0% | -3.1 může být náhoda | |
| <1% | 51.3% | -0.6 může být náhoda | |
| <1% | 53.2% | -0.3 může být náhoda |
BotyOcelové chrániče
Ocelové chrániče vyhrává častěji než Ionské boty jasnosti, nejčastější volba: +0.4 proti +0.2 na 100 her. Může to být náhoda.
| Volba | Voleno | Výhra | Výhry navíc | Čas |
|---|---|---|---|---|
| 66% | 50.2% | +0.2 může být náhoda | 12:14 | |
| 22% | 46.7% | -1.1 jasný rozdíl | 13:27 | |
| 9% | 53.6% | +1.7 jasný rozdíl často ve vedení | 12:47 | |
| 4% | 47.2% | +0.4 může být náhoda | 13:41 | |
| <1% | 47.8% | -1.8 jasný rozdíl | 13:18 | |
| <1% | 47.1% | -2.6 jasný rozdíl |
Proti týmu s převahou AD
| Volba | Voleno | Výhra | Výsledek |
|---|---|---|---|
| 66% | 51.3% | nejčastěji kupované | |
| 13% | 45.7% | vyrovnané | |
| 9% | 50.4% | vyrovnané | |
| 9% | 56.1% | vyhrávaly víc |
Proti týmu s převahou AP
| Volba | Voleno | Výhra | Výsledek |
|---|---|---|---|
| 57% | 50.9% | nejčastěji kupované | |
| 32% | 50.0% | vyrovnané | |
| 8% | 57.8% | vyhrávaly víc | |
| 1% | 44.2% | málo her |
Kupované víc proti jednomu typu poškození
| Volba | AD tým | AP tým |
|---|---|---|
| 13% | 32% | |
| 66% | 57% | |
| 2% | 11% | |
| 9% | 1% | |
| 24% | 21% | |
| 46% | 48% | |
| 31% | 29% | |
| 86% | 88% | |
| 16% | 17% | |
| 23% | 24% |
Předmět 1Energetický cyklomeč
Výhry navíc tady: +2.7 na 100 her. Žádná jiná volba nad touto nemá jasný náskok.
| Volba | Voleno | Výhra | Výhry navíc | Čas |
|---|---|---|---|---|
| 63% | 50.5% | +2.7 může být náhoda | 10:45 | |
| 16% | 48.0% | -2.3 jasný rozdíl | 9:53 | |
| 16% | 46.2% | -1.8 jasný rozdíl | 10:39 | |
| 2% | 50.4% | -0.2 jasný rozdíl | 10:49 | |
| 1% | 50.2% | -0.1 jasný rozdíl | 9:47 | |
| 1% | 46.1% | -1.3 jasný rozdíl | ||
| 1% | 44.1% | -3.3 jasný rozdíl | ||
| <1% | 37.8% | -3.6 jasný rozdíl |
Dokončené spolu
| Volba | Voleno | her |
|---|---|---|
| 15% | 7,386 | |
| 11% | 5,339 | |
| 7% | 3,116 | |
| 6% | 2,916 |
Předmět 2Lamač opevnění
Výhry navíc tady: +0.6 na 100 her. Žádná jiná volba nad touto nemá jasný náskok.
| Volba | Voleno | Výhra | Výhry navíc | Čas |
|---|---|---|---|---|
| 40% | 51.7% | +0.6 může být náhoda | 18:20 | |
| 22% | 49.7% | -0.2 může být náhoda | 18:25 | |
| 18% | 51.0% | -0.3 může být náhoda | 18:06 | |
| 6% | 47.2% | -0.9 může být náhoda | 18:49 | |
| 4% | 48.0% | -0.3 může být náhoda | 17:40 | |
| 3% | 56.4% | +0.3 může být náhoda | ||
| 1% | 47.7% | +1.4 může být náhoda | ||
| <1% | 55.7% | +2.1 může být náhoda |
Dokončené spolu
| Volba | Voleno | her |
|---|---|---|
| 15% | 7,386 | |
| 11% | 5,339 | |
| 7% | 3,116 | |
| 6% | 2,916 |
Předmět 3Axiomatický oblouk
Axiomatický oblouk patří k sestavě, která vyhrává víc: +2.1 na 100 her, proti +1.6 u sestavy, kterou dokončí nejvíc hráčů.
| Volba | Voleno | Výhra | Výhry navíc | Čas |
|---|---|---|---|---|
| 22% | 54.8% | +0.9 může být náhoda | 24:12 | |
| 19% | 55.5% | -0.8 může být náhoda | 23:21 | |
| 17% | 51.1% | 0.0 může být náhoda | 24:26 | |
| 9% | 53.9% | -0.1 může být náhoda | 23:43 | |
| 6% | 50.3% | -1.3 může být náhoda | 24:31 | |
| 6% | 50.3% | -0.7 může být náhoda | ||
| 6% | 54.7% | +1.8 může být náhoda | ||
| <1% | 53.8% | +2.9 může být náhoda |
Dokončené spolu
| Volba | Voleno | her |
|---|---|---|
| 15% | 7,386 | |
| 11% | 5,339 | |
| 7% | 3,116 | |
| 6% | 2,916 |
Předmět 4Pozdrav od lorda Dominika
Pozdrav od lorda Dominika vyhrává častěji než Přelom noci, nejčastější volba: +1.6 proti +1.2 na 100 her. Může to být náhoda.
| Volba | Voleno | Výhra | Výhry navíc | Čas |
|---|---|---|---|---|
| 38% | 57.1% | +0.4 může být náhoda | 28:40 | |
| 16% | 61.6% | +1.6 může být náhoda | 28:12 | |
| 9% | 62.0% | +1.2 může být náhoda | 28:47 | |
| 8% | 53.0% | -1.5 jasný rozdíl | ||
| 6% | 59.3% | -1.8 jasný rozdíl | ||
| 5% | 54.2% | -1.2 jasný rozdíl | ||
| 5% | 59.0% | -0.7 může být náhoda | ||
| 4% | 59.2% | -0.3 může být náhoda | 28:14 |
Předmět 5Přelom noci
Přelom noci vyhrává častěji než Nekonečný hlad, nejčastější volba: +1.1 proti -0.5 na 100 her. Může to být náhoda.
| Volba | Voleno | Výhra | Výhry navíc | Čas |
|---|---|---|---|---|
| 23% | 56.8% | -0.5 může být náhoda | 31:53 | |
| 23% | 61.7% | +1.1 může být náhoda | 32:48 | |
| 9% | 65.0% | +0.1 může být náhoda | 32:13 | |
| 9% | 58.7% | -0.9 může být náhoda | 31:58 | |
| 6% | 65.7% | příliš velké na důvěru | ||
| 6% | 53.1% | -1.3 může být náhoda | ||
| 6% | 56.7% | -2.1 může být náhoda | ||
| 3% | 77.4% | +1.8 může být náhoda |
Předmět 6Anděl strážný
| Volba | Voleno | Výhra | Čas |
|---|---|---|---|
| 20% | 53.0% | 37:03 | |
| 10% | 49.3% | 36:22 | |
| 10% | 50.9% | 34:51 | |
| 8% | 48.9% | 36:51 | |
| 7% | 53.1% | 34:38 |
Klíčová runaPrvní úder
Výhry navíc tady: +3.5 na 100 her. Žádná jiná volba nad touto nemá jasný náskok.
| Volba | Voleno | Výhra | Výhry navíc |
|---|---|---|---|
| 51% | 51.2% | +3.5 může být náhoda | |
| 41% | 46.7% | -3.5 jasný rozdíl | |
| 7% | 47.8% | +0.1 jasný rozdíl | |
| 1% | 46.4% | -1.4 jasný rozdíl | |
| <1% | 59.2% | +0.9 může být náhoda | |
| <1% | 41.0% | příliš velké na důvěru | |
| <1% | 46.4% | -4.0 jasný rozdíl | |
| <1% | 37.5% | -6.5 jasný rozdíl |
Hlavní řada 1Vratné peníze
Výhry navíc tady: +3.4 na 100 her. Žádná jiná volba nad touto nemá jasný náskok.
| Volba | Voleno | Výhra | Výhry navíc |
|---|---|---|---|
| 50% | 51.2% | +3.4 může být náhoda | |
| 22% | 46.8% | -3.1 jasný rozdíl | |
| 20% | 46.7% | -2.1 jasný rozdíl | |
| 6% | 48.0% | +0.1 jasný rozdíl | |
| 1% | 44.8% | -0.7 jasný rozdíl | |
| 1% | 54.4% | +2.3 může být náhoda | |
| 1% | 45.9% | -1.8 jasný rozdíl | |
| <1% | 53.5% | +0.4 jasný rozdíl |
Hlavní řada 2Trojitý lektvar
Výhry navíc tady: +3.7 na 100 her. Žádná jiná volba nad touto nemá jasný náskok.
| Volba | Voleno | Výhra | Výhry navíc |
|---|---|---|---|
| 50% | 51.3% | +3.7 může být náhoda | |
| 39% | 46.5% | -3.7 jasný rozdíl | |
| 6% | 48.2% | 0.0 jasný rozdíl | |
| 2% | 49.5% | +0.2 jasný rozdíl | |
| 1% | 49.0% | -0.3 jasný rozdíl | |
| 1% | 45.3% | +0.6 jasný rozdíl | |
| 1% | 43.0% | -2.2 jasný rozdíl | |
| 1% | 46.4% | -0.4 jasný rozdíl |
Hlavní řada 3Všeuměl
Výhry navíc tady: +3.0 na 100 her. Žádná jiná volba nad touto nemá jasný náskok.
| Volba | Voleno | Výhra | Výhry navíc |
|---|---|---|---|
| 41% | 46.7% | -3.5 jasný rozdíl | |
| 33% | 51.3% | +3.0 může být náhoda | |
| 18% | 51.2% | +1.4 jasný rozdíl | |
| 3% | 48.7% | -0.3 jasný rozdíl | |
| 2% | 47.3% | +0.6 jasný rozdíl | |
| 2% | 46.9% | -0.7 jasný rozdíl | |
| 1% | 48.5% | -0.6 jasný rozdíl | |
| <1% | 45.9% | -2.0 jasný rozdíl |
Vedlejší stromPřesnost
Výhry navíc tady: +1.5 na 100 her. Žádná jiná volba nad touto nemá jasný náskok.
| Volba | Voleno | Výhra | Výhry navíc |
|---|---|---|---|
| 64% | 49.7% | +1.5 může být náhoda | |
| 29% | 47.9% | -1.8 jasný rozdíl | |
| 3% | 48.9% | +0.6 může být náhoda | |
| 3% | 47.7% | +0.7 může být náhoda | |
| 1% | 49.8% | +0.4 může být náhoda |
Vedlejší runyPodseknutí + Legenda: Zrychlení
Výhry navíc tady: +3.6 na 100 her. Žádná jiná volba nad touto nemá jasný náskok.
| Volba | Voleno | Výhra | Výhry navíc |
|---|---|---|---|
| 72% | 51.0% | +3.6 může být náhoda | |
| 21% | 45.1% | příliš velké na důvěru | |
| 1% | 43.4% | -1.7 jasný rozdíl | |
| 1% | 45.7% | +0.8 jasný rozdíl | |
| 1% | 54.4% | +2.2 může být náhoda | |
| 1% | 56.5% | +1.0 jasný rozdíl | |
| 1% | 50.0% | +0.1 jasný rozdíl | |
| <1% | 51.9% | +1.6 může být náhoda |
Útočný úlomekZrychlení schopností
Zrychlení schopností vyhrává častěji než Adaptivní síla, nejčastější volba: +1.2 proti +0.1 na 100 her. Může to být náhoda.
| Volba | Voleno | Výhra | Výhry navíc |
|---|---|---|---|
| 95% | 49.2% | +0.1 může být náhoda | |
| 3% | 45.4% | -1.2 může být náhoda | |
| 3% | 48.0% | +1.2 může být náhoda |
Flexibilní úlomekAdaptivní síla
Výhry navíc tady: +1.4 na 100 her. Žádná jiná volba nad touto nemá jasný náskok.
| Volba | Voleno | Výhra | Výhry navíc |
|---|---|---|---|
| 99% | 49.1% | +1.4 může být náhoda | |
| 1% | 46.8% | -1.6 jasný rozdíl | |
| <1% | 46.1% | -0.6 může být náhoda |
Obranný úlomekZdraví
Zdraví vyhrává častěji než Zvyšování zdraví, nejčastější volba: +1.2 proti -1.0 na 100 her. Rozdíl je jasný.
| Volba | Voleno | Výhra | Výhry navíc |
|---|---|---|---|
| 85% | 49.0% | -1.0 může být náhoda | |
| 12% | 49.9% | +1.2 jasný rozdíl | |
| 3% | 48.3% | +0.2 jasný rozdíl |
QEW
SchopnostiQ > E > W
Výhry navíc tady: +4.0 na 100 her. Žádná jiná volba nad touto nemá jasný náskok.
| Volba | Voleno | Výhra | Výhry navíc |
|---|---|---|---|
| QEWQ + E + W | 95% | 49.4% | +4.0 může být náhoda |
| QWEQ + W + E | 4% | 44.7% | -3.3 jasný rozdíl |
| EQWE + Q + W | 1% | 44.9% | -5.3 jasný rozdíl |
| WQEW + Q + E | <1% | 51.1% | příliš velké na důvěru |
| EWQE + W + Q | <1% | 37.9% | -5.7 jasný rozdíl |
| WEQW + E + Q | <1% | 39.3% | -5.1 jasný rozdíl |
Úrovně 1 až 18
- 1Q
- 2W
- 3E
- 4Q
- 5Q
- 6R
- 7Q
- 8E
- 9Q
- 10E
- 11R
- 12E
- 13E
- 14W
- 15W
- 16R
- 17W
- 18W
Nejdřív Q: 49.4% výher. Nejdřív E: 36.6% výher (vyhrávaly víc).
- Q
- W
- E
- Q
- Q
- R
- Q
- E
- Q
- E
- R
- E
- E
- W
- W
- R
- W
- W
KouzlaSkok + Teleport
Skok + Teleport vyhrává častěji než Skok + Vznítit, nejčastější volba: +0.7 proti -0.2 na 100 her. Může to být náhoda.
| Volba | Voleno | Výhra | Výhry navíc |
|---|---|---|---|
| 94% | 49.1% | -0.2 může být náhoda | |
| 4% | 49.6% | +0.7 může být náhoda | |
| 1% | 47.6% | -1.3 může být náhoda | |
| <1% | 51.9% | +0.5 může být náhoda | |
| <1% | 46.5% | -1.2 může být náhoda | |
| <1% | 41.7% | -3.4 jasný rozdíl | |
| <1% | 52.9% | +0.3 může být náhoda | |
| <1% | 48.0% | +0.2 může být náhoda |
Build Zed Jungle
- výher
- 47.0%
- her
- 19,292
- Vliv na výhry
- -2.7
- Pickrate
- 1.1%
Startovní předmětyMládě mechodupa + Léčivý lektvar
Mládě mechodupa + Léčivý lektvar vyhrává častěji než Mládě ohňodrápa + Léčivý lektvar, nejčastější volba: +1.7 proti -0.7 na 100 her. Rozdíl je jasný.
| Volba | Voleno | Výhra | Výhry navíc |
|---|---|---|---|
| 48% | 46.3% | -0.7 může být náhoda | |
| 22% | 48.3% | +0.9 jasný rozdíl | |
| 19% | 46.7% | -0.7 může být náhoda | |
| 9% | 48.4% | +0.4 může být náhoda | |
| 2% | 49.5% | +1.7 jasný rozdíl | |
| 1% | 51.9% | +1.6 může být náhoda |
BotyNenasytné chrániče
Nenasytné chrániče vyhrává častěji než Ionské boty jasnosti, nejčastější volba: +1.7 proti -1.3 na 100 her. Rozdíl je jasný.
| Volba | Voleno | Výhra | Výhry navíc | Čas |
|---|---|---|---|---|
| 81% | 47.5% | -1.3 může být náhoda | 12:53 | |
| 7% | 49.8% | +1.7 jasný rozdíl | 13:53 | |
| 7% | 49.4% | +0.9 jasný rozdíl | 16:50 | |
| 4% | 46.0% | +0.7 jasný rozdíl | 16:46 | |
| 1% | 44.7% | -0.3 může být náhoda | 15:00 | |
| <1% | 33.3% | -3.2 může být náhoda |
Proti týmu s převahou AD
| Volba | Voleno | Výhra | Výsledek |
|---|---|---|---|
| 76% | 48.9% | nejčastěji kupované | |
| 7% | 54.6% | vyrovnané | |
| 7% | 48.8% | vyrovnané | |
| 4% | 50.6% | vyrovnané |
Proti týmu s převahou AP
| Volba | Voleno | Výhra | Výsledek |
|---|---|---|---|
| 74% | 48.2% | nejčastěji kupované | |
| 14% | 48.7% | vyrovnané | |
| 6% | 49.0% | vyrovnané | |
| 2% | 20.0% | málo her |
Kupované víc proti jednomu typu poškození
| Volba | AD tým | AP tým |
|---|---|---|
| 4% | 14% | |
| 28% | 34% | |
| 1% | 7% | |
| 35% | 29% | |
| 23% | 28% | |
| 7% | 2% | |
| 12% | 17% |
Předmět 1Energetický cyklomeč
Výhry navíc tady: +2.0 na 100 her. Žádná jiná volba nad touto nemá jasný náskok.
| Volba | Voleno | Výhra | Výhry navíc | Čas |
|---|---|---|---|---|
| 57% | 48.4% | +2.0 může být náhoda | 10:26 | |
| 29% | 46.4% | -1.4 jasný rozdíl | 9:56 | |
| 8% | 42.6% | -2.4 jasný rozdíl | 10:50 | |
| 3% | 46.9% | +1.5 může být náhoda | 10:22 | |
| 1% | 52.1% | +1.7 může být náhoda | 10:06 | |
| 1% | 46.3% | +0.1 může být náhoda | ||
| 1% | 43.7% | -1.8 jasný rozdíl | ||
| 1% | 37.8% | -1.6 jasný rozdíl |
Dokončené spolu
| Volba | Voleno | her |
|---|---|---|
| 15% | 2,252 | |
| 9% | 1,390 | |
| 9% | 1,280 | |
| 6% | 898 |
Předmět 2Lamač opevnění
Výhry navíc tady: +0.6 na 100 her. Žádná jiná volba nad touto nemá jasný náskok.
| Volba | Voleno | Výhra | Výhry navíc | Čas |
|---|---|---|---|---|
| 36% | 49.7% | +0.6 může být náhoda | 17:18 | |
| 25% | 47.5% | +0.3 může být náhoda | 17:18 | |
| 21% | 46.7% | -0.5 může být náhoda | 17:07 | |
| 6% | 44.3% | -1.2 může být náhoda | 18:31 | |
| 3% | 45.6% | -0.5 může být náhoda | 16:47 | |
| 2% | 44.6% | -0.3 může být náhoda | ||
| 2% | 53.4% | +0.2 může být náhoda | ||
| 1% | 43.9% | +2.3 může být náhoda |
Dokončené spolu
| Volba | Voleno | her |
|---|---|---|
| 15% | 2,252 | |
| 9% | 1,390 | |
| 9% | 1,280 | |
| 6% | 898 |
Předmět 3Přelom noci
Přelom noci patří k sestavě, která vyhrává víc: +2.3 na 100 her, proti +1.1 u sestavy, kterou dokončí nejvíc hráčů.
| Volba | Voleno | Výhra | Výhry navíc | Čas |
|---|---|---|---|---|
| 22% | 51.5% | -1.1 může být náhoda | 22:11 | |
| 16% | 48.8% | -0.5 může být náhoda | 23:27 | |
| 15% | 49.8% | +0.7 může být náhoda | 22:58 | |
| 13% | 49.5% | +1.5 může být náhoda | 22:60 | |
| 10% | 52.3% | +0.2 může být náhoda | 22:14 | |
| 6% | 48.1% | 0.0 může být náhoda | ||
| 6% | 42.9% | -1.2 může být náhoda | ||
| 1% | 45.0% | +1.6 může být náhoda |
Dokončené spolu
| Volba | Voleno | her |
|---|---|---|
| 15% | 2,252 | |
| 9% | 1,390 | |
| 9% | 1,280 | |
| 6% | 898 |
Předmět 4Pozdrav od lorda Dominika
Ze všeho, co jsme tu změřili, přidává nejvíc výher Pozdrav od lorda Dominika: +1.9 na 100 her. Přelom noci, nejčastější volba, nemá číslo k porovnání.
| Volba | Voleno | Výhra | Výhry navíc | Čas |
|---|---|---|---|---|
| 35% | 50.1% | +0.6 může být náhoda | 27:32 | |
| 18% | 57.5% | +1.9 může být náhoda | 27:06 | |
| 16% | 65.0% | -0.4 může být náhoda | 26:57 | |
| 11% | 51.3% | -1.7 jasný rozdíl | 26:55 |
Předmět 5Anděl strážný
Výhry navíc tady: +1.9 na 100 her. Žádná jiná volba nad touto nemá jasný náskok.
| Volba | Voleno | Výhra | Výhry navíc | Čas |
|---|---|---|---|---|
| 27% | 56.4% | +0.1 může být náhoda | 31:10 | |
| 23% | 59.4% | +1.5 může být náhoda | 31:03 | |
| 13% | 53.2% | +1.9 může být náhoda | 32:12 | |
| 10% | 67.6% | -1.3 může být náhoda | ||
| 7% | 68.0% | -0.8 může být náhoda | 30:55 |
Předmět 6Youmuuina přízračná čepel
| Volba | Voleno | Výhra | Čas |
|---|---|---|---|
| 23% | 54.6% | 35:56 | |
| 15% | 53.7% | 34:09 | |
| 9% | 57.8% | 34:41 | |
| 8% | 52.2% | 34:35 | |
| 6% | - | 34:59 |
Klíčová runaPrvní úder
Výhry navíc tady: +4.5 na 100 her. Žádná jiná volba nad touto nemá jasný náskok.
| Volba | Voleno | Výhra | Výhry navíc |
|---|---|---|---|
| 63% | 48.8% | +4.5 může být náhoda | |
| 21% | 43.8% | -3.9 jasný rozdíl | |
| 11% | 44.2% | -3.3 jasný rozdíl | |
| 5% | 47.6% | -0.9 jasný rozdíl | |
| <1% | 32.1% | -2.2 jasný rozdíl | |
| <1% | 61.5% | -2.8 jasný rozdíl | |
| <1% | 9.1% | -4.7 jasný rozdíl | |
| <1% | 40.0% | -4.1 jasný rozdíl |
Hlavní řada 1Vratné peníze
Výhry navíc tady: +4.4 na 100 her. Žádná jiná volba nad touto nemá jasný náskok.
| Volba | Voleno | Výhra | Výhry navíc |
|---|---|---|---|
| 61% | 48.9% | +4.4 může být náhoda | |
| 24% | 44.5% | -3.4 jasný rozdíl | |
| 10% | 43.6% | -3.5 jasný rozdíl | |
| 2% | 44.5% | +0.3 jasný rozdíl | |
| 1% | 46.6% | -0.9 jasný rozdíl | |
| 1% | 44.2% | -4.5 jasný rozdíl | |
| <1% | 38.6% | -6.0 jasný rozdíl | |
| <1% | 21.4% | -1.4 jasný rozdíl |
Hlavní řada 2Trojitý lektvar
Výhry navíc tady: +4.4 na 100 her. Žádná jiná volba nad touto nemá jasný náskok.
| Volba | Voleno | Výhra | Výhry navíc |
|---|---|---|---|
| 62% | 48.8% | +4.4 může být náhoda | |
| 22% | 44.5% | -3.6 jasný rozdíl | |
| 11% | 44.0% | -3.3 jasný rozdíl | |
| 2% | 45.2% | -2.2 jasný rozdíl | |
| 1% | 37.2% | -2.1 jasný rozdíl | |
| 1% | 42.9% | -1.1 jasný rozdíl | |
| <1% | 42.5% | +1.5 může být náhoda | |
| <1% | 47.8% | -3.6 jasný rozdíl |
Hlavní řada 3Kosmické porozumění
Výhry navíc tady: +3.7 na 100 her. Žádná jiná volba nad touto nemá jasný náskok.
| Volba | Voleno | Výhra | Výhry navíc |
|---|---|---|---|
| 58% | 48.5% | +3.7 může být náhoda | |
| 24% | 44.5% | -3.6 jasný rozdíl | |
| 9% | 44.1% | -3.9 jasný rozdíl | |
| 5% | 52.0% | +2.7 může být náhoda | |
| 1% | 43.7% | +0.6 jasný rozdíl | |
| 1% | 43.4% | -0.8 jasný rozdíl | |
| 1% | 41.3% | -2.7 jasný rozdíl | |
| 1% | 45.5% | -2.8 jasný rozdíl |
Vedlejší stromDominance
Výhry navíc tady: +3.1 na 100 her. Žádná jiná volba nad touto nemá jasný náskok.
| Volba | Voleno | Výhra | Výhry navíc |
|---|---|---|---|
| 56% | 48.5% | +3.1 může být náhoda | |
| 28% | 45.5% | -2.2 jasný rozdíl | |
| 13% | 44.6% | -3.0 jasný rozdíl | |
| 2% | 49.2% | +0.6 jasný rozdíl | |
| <1% | 34.0% | -1.7 jasný rozdíl |
Vedlejší runyLovec pokladů + Náhlý dopad
Výhry navíc tady: +0.9 na 100 her. Žádná jiná volba nad touto nemá jasný náskok.
| Volba | Voleno | Výhra | Výhry navíc |
|---|---|---|---|
| 92% | 48.6% | +0.9 může být náhoda | |
| 6% | 48.3% | -0.2 může být náhoda | |
| 1% | 51.6% | -0.3 může být náhoda | |
| <1% | 29.2% | -1.3 může být náhoda |
Útočný úlomekAdaptivní síla
Výhry navíc tady: +1.5 na 100 her. Žádná jiná volba nad touto nemá jasný náskok.
| Volba | Voleno | Výhra | Výhry navíc |
|---|---|---|---|
| 83% | 47.2% | +1.5 může být náhoda | |
| 16% | 46.0% | -1.6 jasný rozdíl | |
| 2% | 48.5% | 0.0 může být náhoda |
Flexibilní úlomekAdaptivní síla
Výhry navíc tady: +1.5 na 100 her. Žádná jiná volba nad touto nemá jasný náskok.
| Volba | Voleno | Výhra | Výhry navíc |
|---|---|---|---|
| 99% | 47.1% | +1.5 může být náhoda | |
| 1% | 42.6% | -1.6 může být náhoda | |
| <1% | 46.4% | -0.9 může být náhoda |
Obranný úlomekZdraví
Zdraví vyhrává častěji než Zvyšování zdraví, nejčastější volba: +0.9 proti -0.3 na 100 her. Může to být náhoda.
| Volba | Voleno | Výhra | Výhry navíc |
|---|---|---|---|
| 91% | 47.2% | -0.3 může být náhoda | |
| 6% | 47.5% | +0.9 může být náhoda | |
| 3% | 42.6% | -0.8 může být náhoda |
QEW
SchopnostiQ > E > W
Výhry navíc tady: +2.6 na 100 her. Žádná jiná volba nad touto nemá jasný náskok.
| Volba | Voleno | Výhra | Výhry navíc |
|---|---|---|---|
| QEWQ + E + W | 95% | 47.3% | +2.6 může být náhoda |
| QWEQ + W + E | 4% | 44.9% | -1.9 jasný rozdíl |
| EQWE + Q + W | 1% | 46.5% | -4.8 jasný rozdíl |
| WQEW + Q + E | <1% | 57.7% | -3.7 jasný rozdíl |
| WEQW + E + Q | <1% | 42.1% | -1.9 může být náhoda |
| EWQE + W + Q | <1% | 58.8% | -4.1 jasný rozdíl |
Úrovně 1 až 18
- 1Q
- 2E
- 3W
- 4Q
- 5Q
- 6R
- 7Q
- 8E
- 9Q
- 10E
- 11R
- 12E
- 13E
- 14W
- 15W
- 16R
- 17W
- 18W
Nejdřív Q: 46.5% výher. Nejdřív E: 46.7% výher (vyrovnané).
- Q
- E
- W
- Q
- Q
- R
- Q
- E
- Q
- E
- R
- E
- E
- W
- W
- R
- W
- W
KouzlaSkok + Udeřit
Výhry navíc tady: +2.0 na 100 her. Žádná jiná volba nad touto nemá jasný náskok.
| Volba | Voleno | Výhra | Výhry navíc |
|---|---|---|---|
| 99% | 47.1% | +2.0 může být náhoda | |
| 1% | 42.2% | -2.1 jasný rozdíl | |
| <1% | 44.0% | -2.4 může být náhoda | |
| <1% | 50.0% | -0.6 může být náhoda |
Build Zed Top
- výher
- 51.3%
- her
- 4,319
- Vliv na výhry
- +0.9
- Pickrate
- 0.3%
Startovní předmětyDoranova přilba + Léčivý lektvar
Doranova přilba + Léčivý lektvar vyhrává častěji než Doranův meč + Léčivý lektvar, nejčastější volba: +0.9 proti -0.4 na 100 her. Může to být náhoda.
| Volba | Voleno | Výhra | Výhry navíc |
|---|---|---|---|
| 50% | 50.5% | -0.4 může být náhoda | |
| 29% | 50.3% | -0.2 může být náhoda | |
| 9% | 53.7% | -0.5 může být náhoda | |
| 6% | 50.5% | +0.9 může být náhoda | |
| 5% | 49.7% | +0.6 může být náhoda | |
| 1% | 54.5% | -0.4 může být náhoda |
BotyNenasytné chrániče
Nenasytné chrániče vyhrává častěji než Ionské boty jasnosti, nejčastější volba: +1.1 proti -0.8 na 100 her. Může to být náhoda.
| Volba | Voleno | Výhra | Výhry navíc | Čas |
|---|---|---|---|---|
| 75% | 51.4% | -0.8 může být náhoda | 12:54 | |
| 9% | 51.4% | +1.1 může být náhoda | 13:24 | |
| 9% | 50.4% | +0.7 může být náhoda | 14:02 | |
| 7% | 50.0% | +0.6 může být náhoda | 14:50 | |
| 1% | 33.3% | -1.4 může být náhoda | 16:20 |
Proti týmu s převahou AD
| Volba | Voleno | Výhra | Výsledek |
|---|---|---|---|
| 68% | 53.5% | nejčastěji kupované | |
| 13% | 58.9% | vyrovnané | |
| 9% | 45.1% | vyrovnané | |
| 3% | 58.3% | málo her |
Proti týmu s převahou AP
| Volba | Voleno | Výhra | Výsledek |
|---|---|---|---|
| 67% | 57.0% | nejčastěji kupované | |
| 19% | 49.3% | vyrovnané | |
| 8% | 58.8% | málo her | |
| 3% | 46.2% | málo her |
Kupované víc proti jednomu typu poškození
| Volba | AD tým | AP tým |
|---|---|---|
| 3% | 19% | |
| 1% | 11% | |
| 13% | 3% | |
| 79% | 86% | |
| 38% | 32% | |
| 14% | 20% |
Předmět 1Energetický cyklomeč
Výhry navíc tady: +1.6 na 100 her. Žádná jiná volba nad touto nemá jasný náskok.
| Volba | Voleno | Výhra | Výhry navíc | Čas |
|---|---|---|---|---|
| 59% | 52.2% | +1.6 může být náhoda | 10:59 | |
| 27% | 47.4% | -0.9 jasný rozdíl | 10:55 | |
| 6% | 49.0% | -1.4 jasný rozdíl | 10:21 | |
| 3% | 57.7% | 0.0 může být náhoda | 10:49 | |
| 1% | 66.7% | +0.5 může být náhoda | 10:13 | |
| 1% | 36.7% | -1.3 může být náhoda | ||
| <1% | 53.3% | -1.4 může být náhoda |
Dokončené spolu
| Volba | Voleno | her |
|---|---|---|
| 18% | 529 | |
| 7% | 211 | |
| 7% | 208 | |
| 6% | 166 |
Předmět 2Lamač opevnění
Výhry navíc tady: +0.4 na 100 her. Žádná jiná volba nad touto nemá jasný náskok.
| Volba | Voleno | Výhra | Výhry navíc | Čas |
|---|---|---|---|---|
| 34% | 54.8% | +0.4 může být náhoda | 18:06 | |
| 21% | 51.5% | +0.5 může být náhoda | 18:22 | |
| 13% | 49.7% | -0.4 může být náhoda | 17:36 | |
| 6% | 51.0% | -0.9 může být náhoda | 19:09 | |
| 6% | 48.9% | -0.2 může být náhoda | 19:46 | |
| 5% | 51.3% | +1.3 může být náhoda | ||
| 4% | 49.5% | -0.1 může být náhoda | ||
| 2% | 32.9% | -1.0 může být náhoda |
Dokončené spolu
| Volba | Voleno | her |
|---|---|---|
| 18% | 529 | |
| 7% | 211 | |
| 7% | 208 | |
| 6% | 166 |
Předmět 3Axiomatický oblouk
Axiomatický oblouk patří k sestavě, která vyhrává víc: +3.0 na 100 her, proti +1.1 u sestavy, kterou dokončí nejvíc hráčů.
| Volba | Voleno | Výhra | Výhry navíc | Čas |
|---|---|---|---|---|
| 32% | 53.7% | -0.2 může být náhoda | 24:17 | |
| 15% | 51.8% | -0.3 může být náhoda | 23:49 | |
| 11% | 60.4% | -0.2 může být náhoda | 22:51 | |
| 8% | 59.8% | -0.6 může být náhoda | 23:39 | |
| 7% | 56.8% | -0.4 může být náhoda | 23:30 | |
| 5% | 54.3% | +0.1 může být náhoda | ||
| 5% | 53.7% | +1.1 může být náhoda | ||
| 3% | 54.9% | +0.4 může být náhoda |
Dokončené spolu
| Volba | Voleno | her |
|---|---|---|
| 18% | 529 | |
| 7% | 211 | |
| 7% | 208 | |
| 6% | 166 |
Předmět 4Přelom noci
Ze všeho, co jsme tu změřili, přidává nejvíc výher Přelom noci: +0.3 na 100 her. Nekonečný hlad, nejčastější volba, nemá číslo k porovnání.
| Volba | Voleno | Výhra | Výhry navíc | Čas |
|---|---|---|---|---|
| 23% | 75.0% | +0.3 může být náhoda | ||
| 18% | 80.7% | +0.3 může být náhoda | 28:06 | |
| 14% | 62.5% | +0.3 může být náhoda | 28:09 |
Předmět 5Anděl strážný
Anděl strážný vyhrává častěji než Přelom noci, nejčastější volba: +2.5 proti +1.4 na 100 her. Může to být náhoda.
| Volba | Voleno | Výhra | Výhry navíc | Čas |
|---|---|---|---|---|
| 18% | 60.2% | +1.4 může být náhoda | 32:02 | |
| 13% | 59.0% | -0.3 může být náhoda | 31:43 | |
| 13% | 47.9% | -2.7 může být náhoda | 31:57 | |
| 11% | 58.2% | -0.3 může být náhoda | 32:13 | |
| 5% | 66.7% | +0.8 může být náhoda | ||
| 5% | 71.4% | +2.5 může být náhoda | 33:14 | |
| 4% | 60.0% | 0.0 může být náhoda | ||
| 4% | 58.6% | -0.7 může být náhoda |
Předmět 6Nekonečný hlad
| Volba | Voleno | Výhra | Čas |
|---|---|---|---|
| 18% | - | 35:59 | |
| 15% | - | 34:02 | |
| 11% | - | 34:28 | |
| 9% | - | 34:57 | |
| 7% | - | 36:25 |
Klíčová runaPrvní úder
Výhry navíc tady: +3.3 na 100 her. Žádná jiná volba nad touto nemá jasný náskok.
| Volba | Voleno | Výhra | Výhry navíc |
|---|---|---|---|
| 62% | 52.3% | +3.3 může být náhoda | |
| 22% | 45.3% | -3.3 jasný rozdíl | |
| 15% | 52.5% | -1.3 jasný rozdíl | |
| 1% | 40.9% | -4.1 jasný rozdíl |
Hlavní řada 1Vratné peníze
Výhry navíc tady: +3.2 na 100 her. Žádná jiná volba nad touto nemá jasný náskok.
| Volba | Voleno | Výhra | Výhry navíc |
|---|---|---|---|
| 61% | 52.5% | +3.2 může být náhoda | |
| 17% | 45.4% | -3.7 jasný rozdíl | |
| 12% | 54.3% | -1.2 jasný rozdíl | |
| 5% | 45.5% | -1.6 jasný rozdíl | |
| 3% | 44.4% | -1.1 jasný rozdíl | |
| 1% | 37.9% | +1.1 může být náhoda | |
| 1% | 31.6% | -2.5 jasný rozdíl |
Hlavní řada 2Trojitý lektvar
Výhry navíc tady: +3.1 na 100 her. Žádná jiná volba nad touto nemá jasný náskok.
| Volba | Voleno | Výhra | Výhry navíc |
|---|---|---|---|
| 62% | 52.5% | +3.1 může být náhoda | |
| 20% | 44.6% | -3.9 jasný rozdíl | |
| 14% | 53.1% | -1.2 jasný rozdíl | |
| 2% | 46.7% | -0.1 může být náhoda | |
| 1% | 39.3% | -0.1 může být náhoda | |
| 1% | 48.1% | -2.6 jasný rozdíl | |
| <1% | 61.5% | +0.3 může být náhoda | |
| <1% | 25.0% | +1.2 může být náhoda |
Hlavní řada 3Všeuměl
Výhry navíc tady: +1.9 na 100 her. Žádná jiná volba nad touto nemá jasný náskok.
| Volba | Voleno | Výhra | Výhry navíc |
|---|---|---|---|
| 36% | 51.6% | +1.9 může být náhoda | |
| 26% | 53.2% | +1.7 může být náhoda | |
| 21% | 44.6% | -3.5 jasný rozdíl | |
| 6% | 52.3% | -2.7 jasný rozdíl | |
| 5% | 55.5% | -0.1 může být náhoda | |
| 5% | 48.0% | 0.0 může být náhoda | |
| 1% | 64.7% | -1.5 může být náhoda | |
| <1% | 46.2% | -2.5 může být náhoda |
Vedlejší stromPřesnost
Výhry navíc tady: +2.2 na 100 her. Žádná jiná volba nad touto nemá jasný náskok.
| Volba | Voleno | Výhra | Výhry navíc |
|---|---|---|---|
| 59% | 52.3% | +2.2 může být náhoda | |
| 29% | 48.2% | -2.3 jasný rozdíl | |
| 5% | 49.7% | +0.2 může být náhoda | |
| 5% | 48.0% | -0.6 může být náhoda | |
| 2% | 47.8% | -1.4 jasný rozdíl |
Vedlejší runyDuchapřítomnost + Podseknutí
Duchapřítomnost + Podseknutí vyhrává častěji než Podseknutí + Legenda: Zrychlení, nejčastější volba: +0.8 proti +0.2 na 100 her. Může to být náhoda.
| Volba | Voleno | Výhra | Výhry navíc |
|---|---|---|---|
| 90% | 52.8% | +0.2 může být náhoda | |
| 2% | 42.9% | -1.5 může být náhoda | |
| 2% | 58.3% | +0.8 může být náhoda | |
| 1% | 48.3% | +0.2 může být náhoda | |
| 1% | 48.1% | 0.0 může být náhoda | |
| 1% | 31.6% | -0.6 může být náhoda |
Útočný úlomekZrychlení schopností
Zrychlení schopností vyhrává častěji než Adaptivní síla, nejčastější volba: +0.4 proti -0.4 na 100 her. Může to být náhoda.
| Volba | Voleno | Výhra | Výhry navíc |
|---|---|---|---|
| 92% | 50.8% | -0.4 může být náhoda | |
| 5% | 44.2% | +0.3 může být náhoda | |
| 3% | 56.1% | +0.4 může být náhoda |
Flexibilní úlomekRychlost pohybu
Rychlost pohybu vyhrává častěji než Adaptivní síla, nejčastější volba: +0.9 proti -1.1 na 100 her. Může to být náhoda.
| Volba | Voleno | Výhra | Výhry navíc |
|---|---|---|---|
| 99% | 50.6% | -1.1 může být náhoda | |
| 1% | 52.0% | +0.9 může být náhoda | |
| <1% | 64.3% | +0.7 může být náhoda |
Obranný úlomekZdraví
Zdraví vyhrává častěji než Zvyšování zdraví, nejčastější volba: +0.9 proti -0.7 na 100 her. Může to být náhoda.
| Volba | Voleno | Výhra | Výhry navíc |
|---|---|---|---|
| 79% | 50.6% | -0.7 může být náhoda | |
| 18% | 51.2% | +0.9 může být náhoda | |
| 3% | 49.5% | +0.2 může být náhoda |
QEW
SchopnostiQ > E > W
Výhry navíc tady: +3.2 na 100 her. Žádná jiná volba nad touto nemá jasný náskok.
| Volba | Voleno | Výhra | Výhry navíc |
|---|---|---|---|
| QEWQ + E + W | 96% | 50.6% | +3.2 může být náhoda |
| QWEQ + W + E | 3% | 56.3% | -2.5 jasný rozdíl |
| EQWE + Q + W | 1% | 50.0% | -4.3 jasný rozdíl |
Úrovně 1 až 18
- 1Q
- 2W
- 3E
- 4Q
- 5Q
- 6R
- 7Q
- 8E
- 9Q
- 10E
- 11R
- 12E
- 13E
- 14W
- 15W
- 16R
- 17W
- 18W
Nejdřív Q: 50.2% výher. Nejdřív E: 25.0% výher (málo her).
- Q
- W
- E
- Q
- Q
- R
- Q
- E
- Q
- E
- R
- E
- E
- W
- W
- R
- W
- W
KouzlaSkok + Vznítit
Výhry navíc tady: +1.6 na 100 her. Žádná jiná volba nad touto nemá jasný náskok.
| Volba | Voleno | Výhra | Výhry navíc |
|---|---|---|---|
| 85% | 50.8% | +1.6 může být náhoda | |
| 11% | 49.5% | -1.9 jasný rozdíl | |
| 2% | 52.9% | -1.0 může být náhoda | |
| 1% | 56.0% | -0.9 může být náhoda | |
| <1% | 46.7% | -0.4 může být náhoda |
Build Zed Bot
- výher
- 48.9%
- her
- 889
- Vliv na výhry
- -0.3
- Pickrate
- 0.1%
Startovní předmětyDoranova přilba + Léčivý lektvar
Doranova přilba + Léčivý lektvar vyhrává častěji než Doranův meč + Léčivý lektvar, nejčastější volba: +2.4 proti -1.4 na 100 her. Rozdíl je jasný.
| Volba | Voleno | Výhra | Výhry navíc |
|---|---|---|---|
| 40% | 48.5% | -1.4 může být náhoda | |
| 28% | 55.0% | +2.4 jasný rozdíl | |
| 21% | 41.7% | -1.2 může být náhoda | |
| 6% | 52.5% | -0.4 může být náhoda | |
| 2% | 37.5% | -1.8 může být náhoda |
BotyMerkurovy boty
Merkurovy boty vyhrává častěji než Ionské boty jasnosti, nejčastější volba: +1.4 proti +0.2 na 100 her. Může to být náhoda.
| Volba | Voleno | Výhra | Výhry navíc | Čas |
|---|---|---|---|---|
| 77% | 48.7% | +0.2 může být náhoda | 12:23 | |
| 11% | 61.2% | +0.3 může být náhoda často ve vedení | 13:27 | |
| 7% | 48.8% | +1.4 může být náhoda | 15:26 | |
| 4% | 52.0% | -0.4 může být náhoda | 14:14 |
Předmět 1Energetický cyklomeč
Výhry navíc tady: +2.0 na 100 her. Žádná jiná volba nad touto nemá jasný náskok.
| Volba | Voleno | Výhra | Výhry navíc | Čas |
|---|---|---|---|---|
| 61% | 48.5% | +2.0 může být náhoda | 11:00 | |
| 25% | 47.0% | -1.2 může být náhoda | 10:10 | |
| 4% | 75.0% | -1.7 může být náhoda | 11:58 | |
| 4% | 40.0% | -1.4 může být náhoda | 10:12 |
Dokončené spolu
| Volba | Voleno | Výhra | her |
|---|---|---|---|
| 16% | - | 106 | |
| 10% | 62.5% | 69 | |
| 9% | - | 63 | |
| 8% | - | 51 |
Předmět 2Lamač opevnění
Výhry navíc tady: +0.5 na 100 her. Žádná jiná volba nad touto nemá jasný náskok.
| Volba | Voleno | Výhra | Výhry navíc | Čas |
|---|---|---|---|---|
| 35% | 49.8% | +0.5 může být náhoda | 17:28 | |
| 24% | 55.6% | -0.9 může být náhoda | 16:51 | |
| 24% | 52.4% | -0.3 může být náhoda | 17:17 | |
| 6% | 35.3% | -1.9 může být náhoda | 16:41 | |
| 3% | 44.4% | -0.1 může být náhoda | ||
| 3% | 50.0% | -1.3 může být náhoda | 16:29 |
Dokončené spolu
| Volba | Voleno | Výhra | her |
|---|---|---|---|
| 16% | - | 106 | |
| 10% | 62.5% | 69 | |
| 9% | - | 63 | |
| 8% | - | 51 |
Předmět 3Axiomatický oblouk
Axiomatický oblouk patří k sestavě, která vyhrává víc: +3.1 na 100 her, proti +1.2 u sestavy, kterou dokončí nejvíc hráčů.
| Volba | Voleno | Výhra | Výhry navíc | Čas |
|---|---|---|---|---|
| 32% | 47.9% | +0.1 může být náhoda | 23:28 | |
| 15% | 58.2% | 0.0 může být náhoda | 21:49 | |
| 12% | 54.0% | +0.3 může být náhoda | 22:56 | |
| 9% | 53.3% | +0.4 může být náhoda | 22:54 | |
| 7% | 59.0% | 0.0 může být náhoda | 22:25 | |
| 6% | 51.6% | -1.7 může být náhoda | ||
| 6% | 46.7% | -1.2 může být náhoda |
Dokončené spolu
| Volba | Voleno | Výhra | her |
|---|---|---|---|
| 16% | - | 106 | |
| 10% | 62.5% | 69 | |
| 9% | - | 63 | |
| 8% | - | 51 |
Předmět 4Přelom noci
Výhry navíc tady: +1.6 na 100 her. Žádná jiná volba nad touto nemá jasný náskok.
| Volba | Voleno | Výhra | Výhry navíc | Čas |
|---|---|---|---|---|
| 20% | 64.4% | +1.3 může být náhoda | 26:57 | |
| 17% | 55.7% | +1.6 může být náhoda | 27:50 | |
| 12% | 59.5% | -0.8 může být náhoda | 26:50 | |
| 10% | 47.4% | -0.9 může být náhoda | 27:19 | |
| 8% | 58.1% | -0.2 může být náhoda | 28:07 | |
| 7% | 53.8% | -1.6 může být náhoda | ||
| 7% | 48.0% | -2.8 jasný rozdíl |
Předmět 5Nekonečný hlad
Výhry navíc tady: -0.4 na 100 her. Žádná jiná volba nad touto nemá jasný náskok.
| Volba | Voleno | Výhra | Výhry navíc | Čas |
|---|---|---|---|---|
| 29% | 67.3% | +1.5 může být náhoda | 30:27 | |
| 11% | 63.2% | -0.4 může být náhoda | 31:13 |
Předmět 6Anděl strážný
| Volba | Voleno | Výhra | Čas |
|---|---|---|---|
| 14% | - | 35:30 | |
| 13% | - | 35:25 | |
| 10% | - | 37:19 | |
| 10% | - | 34:45 | |
| 10% | - | 35:28 |
Klíčová runaPrvní úder
Výhry navíc tady: +6.1 na 100 her. Žádná jiná volba nad touto nemá jasný náskok.
| Volba | Voleno | Výhra | Výhry navíc |
|---|---|---|---|
| 58% | 52.4% | +6.1 může být náhoda | |
| 31% | 43.8% | -5.6 jasný rozdíl | |
| 7% | 36.0% | -3.4 jasný rozdíl | |
| 3% | 44.4% | -2.7 jasný rozdíl |
Hlavní řada 1Vratné peníze
Výhry navíc tady: +5.7 na 100 her. Žádná jiná volba nad touto nemá jasný náskok.
| Volba | Voleno | Výhra | Výhry navíc |
|---|---|---|---|
| 57% | 52.4% | +5.7 může být náhoda | |
| 20% | 46.7% | -5.7 jasný rozdíl | |
| 13% | 39.5% | -2.1 jasný rozdíl | |
| 7% | 38.6% | -2.0 jasný rozdíl |
Hlavní řada 2Trojitý lektvar
Výhry navíc tady: +6.0 na 100 her. Žádná jiná volba nad touto nemá jasný náskok.
| Volba | Voleno | Výhra | Výhry navíc |
|---|---|---|---|
| 56% | 52.9% | +6.0 může být náhoda | |
| 28% | 42.7% | -5.5 jasný rozdíl | |
| 7% | 35.6% | -2.6 jasný rozdíl | |
| 2% | 60.0% | -1.9 jasný rozdíl |
Hlavní řada 3Všeuměl
Výhry navíc tady: +4.7 na 100 her. Žádná jiná volba nad touto nemá jasný náskok.
| Volba | Voleno | Výhra | Výhry navíc |
|---|---|---|---|
| 40% | 51.7% | +4.7 může být náhoda | |
| 31% | 43.9% | -5.4 jasný rozdíl | |
| 18% | 54.1% | +1.4 může být náhoda | |
| 3% | 43.5% | -1.1 může být náhoda | |
| 3% | 31.8% | -2.2 jasný rozdíl | |
| 1% | 42.9% | -2.9 jasný rozdíl |
Vedlejší stromPřesnost
Výhry navíc tady: +3.0 na 100 her. Žádná jiná volba nad touto nemá jasný náskok.
| Volba | Voleno | Výhra | Výhry navíc |
|---|---|---|---|
| 61% | 50.7% | +3.0 může být náhoda | |
| 30% | 44.5% | -3.6 jasný rozdíl | |
| 4% | 43.3% | -0.8 může být náhoda |
Vedlejší runyPodseknutí + Legenda: Zrychlení
Výhry navíc tady: +1.0 na 100 her. Žádná jiná volba nad touto nemá jasný náskok.
| Volba | Voleno | Výhra | Výhry navíc |
|---|---|---|---|
| 76% | 51.1% | +1.0 může být náhoda |
Útočný úlomekAdaptivní síla
Výhry navíc tady: +1.3 na 100 her. Žádná jiná volba nad touto nemá jasný náskok.
| Volba | Voleno | Výhra | Výhry navíc |
|---|---|---|---|
| 90% | 48.4% | +1.3 může být náhoda | |
| 7% | 47.8% | -0.7 může být náhoda | |
| 3% | 52.2% | -1.9 může být náhoda |
Flexibilní úlomekAdaptivní síla
Výhry navíc tady: +3.0 na 100 her. Žádná jiná volba nad touto nemá jasný náskok.
| Volba | Voleno | Výhra | Výhry navíc |
|---|---|---|---|
| 98% | 48.6% | +3.0 může být náhoda |
Obranný úlomekZdraví
Zdraví vyhrává častěji než Zvyšování zdraví, nejčastější volba: +2.3 proti -2.2 na 100 her. Rozdíl je jasný.
| Volba | Voleno | Výhra | Výhry navíc |
|---|---|---|---|
| 71% | 45.4% | -2.2 může být náhoda | |
| 25% | 57.3% | +2.3 jasný rozdíl |
QEW
SchopnostiQ > E > W
Výhry navíc tady: +3.5 na 100 her. Žádná jiná volba nad touto nemá jasný náskok.
| Volba | Voleno | Výhra | Výhry navíc |
|---|---|---|---|
| QEWQ + E + W | 94% | 49.4% | +3.5 může být náhoda |
| QWEQ + W + E | 3% | 43.5% | -3.8 může být náhoda |
Úrovně 1 až 18
- 1Q
- 2W
- 3E
- 4Q
- 5Q
- 6R
- 7Q
- 8E
- 9Q
- 10E
- 11R
- 12E
- 13E
- 14W
- 15W
- 16R
- 17W
- 18W
Nejdřív Q: 49.8% výher. Nejdřív E: 16.7% výher (málo her).
- Q
- W
- E
- Q
- Q
- R
- Q
- E
- Q
- E
- R
- E
- E
- W
- W
- R
- W
- W
KouzlaSkok + Teleport
Výhry navíc tady: +2.2 na 100 her. Žádná jiná volba nad touto nemá jasný náskok.
Hráči Mistr+ volí tohle: 68% jejich her. Napříč všemi ranky se nejvíc volí Skok + Vznítit.
| Volba | Voleno | Výhra | Výhry navíc |
|---|---|---|---|
| 61% | 44.0% | -2.8 jasný rozdíl | |
| 28% | 56.1% | +2.2 může být náhoda | |
| 5% | 51.3% | 0.0 může být náhoda | |
| 2% | 56.3% | +0.2 může být náhoda |
Nejlepší hráči Zed
Zobrazit vše (21,868)Běžná hra na Mid
63,679 herProti všem šampionům na Mid
- Top 12 % Poš. / min 946
- Top 13 % Solo killy 3.6
- Spodních 24 % Asistence 5.6
- Killy
- 9.0 Top 15 %
- Smrti
- 6.9 Nejvíce 48 %
- Účast na killech
- 42% Spodních 46 %
- Poš. týmu
- 25% Top 15 %
- Farma / min
- 6.3 Spodních 43 %
- Zlato / min
- 444 Top 13 %
- Vize / min
- 0.68 Spodních 43 %
- Ovládací totemy
- 0.8 Top 40 %
- První krev
- 7% Spodních 27 %
Proti soupeři na lajně
- Level 6 v 5:15
- Level 11 v 14:43
Prostřední hra v každé minutě
Udělené poškození
Magické 4% Fyzické 96%Zemřel na
Fyzické 52% Magické 40% Přímé 8%Běžná hra na Jungle
18,035 herProti všem šampionům na Jungle
- Top 4 % Zlato / min 480
- Top 5 % Poš. / min 819
- Nejvíce 20 % Smrti 6.8
- Killy
- 9.0 Top 11 %
- Asistence
- 7.0 Spodních 22 %
- Solo killy
- 2.2 Top 8 %
- Účast na killech
- 46% Spodních 39 %
- Poš. týmu
- 21% Top 11 %
- Farma / min
- 6.6 Top 43 %
- Vize / min
- 0.86 Spodních 44 %
- Ovládací totemy
- 1.5 Top 38 %
- První krev
- 5% Spodních 34 %
Proti nepřátelskému jungleru
- Level 6 v 7:00
- Level 11 v 16:39
- blue buff jako první v 56 % her
- První drak v 8:29
Prostřední hra v každé minutě
Udělené poškození
Magické 4% Fyzické 96%Zemřel na
Fyzické 56% Magické 37% Přímé 7%Běžná hra na Top
4,039 herProti všem šampionům na Top
- Top 4 % Zlato / min 451
- Top 5 % Solo killy 3.7
- Spodních 18 % První krev 8%
- Killy
- 8.0 Top 8 %
- Smrti
- 6.5 Nejméně 39 %
- Asistence
- 4.8 Spodních 19 %
- Účast na killech
- 36% Top 48 %
- Poš. týmu
- 25% Top 6 %
- Poš. / min
- 955 Top 5 %
- Farma / min
- 6.7 Top 35 %
- Vize / min
- 0.76 Spodních 44 %
- Ovládací totemy
- 0.6 Spodních 44 %
Proti soupeři na lajně
- Level 6 v 5:21
- Level 11 v 13:07
Prostřední hra v každé minutě
Udělené poškození
Magické 4% Fyzické 96%Zemřel na
Fyzické 54% Magické 37% Přímé 9%Běžná hra na Bot
827 herProti všem šampionům na Bot
- Top 6 % Solo killy 2.3
- Top 12 % Poš. / min 939
- Spodních 18 % Asistence 6.4
- Killy
- 8.9 Top 34 %
- Smrti
- 7.3 Nejvíce 46 %
- Účast na killech
- 44% Spodních 20 %
- Poš. týmu
- 24% Top 19 %
- Farma / min
- 6.3 Spodních 36 %
- Zlato / min
- 477 Top 24 %
- Vize / min
- 0.65 Spodních 36 %
- Ovládací totemy
- 0.8 Top 31 %
- První krev
- 9% Spodních 24 %
Proti soupeři na lajně
- Level 6 v 7:14
- Level 11 v 18:01
Prostřední hra v každé minutě
Udělené poškození
Magické 4% Fyzické 96%Zemřel na
Fyzické 55% Magické 38% Přímé 7%Matchupy a spoluhráči jsou z her Zed na Mid.
Matchupy a spoluhráči jsou z her Zed na Mid.
-
Zed s Mordekaiser: +2.72 výhry na 100 her (rozpětí 2.25-3.19) · 46,013 her · Naměřeno -
Zed s Kayle: +2.36 výhry na 100 her (rozpětí 1.47-3.26) · 11,989 her · Naměřeno · 2 % z toho je vypůjčeno z podobných šampionů -
Zed s Sion: +2.29 výhry na 100 her (rozpětí 1.46-3.12) · 14,019 her · Naměřeno · 1 % z toho je vypůjčeno z podobných šampionů
-
Zed s K'Sante: -4.6 výhry na 100 her (rozpětí -5.6 až -3.6) · 9,180 her · Naměřeno · 2 % z toho je vypůjčeno z podobných šampionů -
Zed s Jayce: -3.55 výhry na 100 her (rozpětí -4.33 až -2.77) · 15,756 her · Naměřeno · 1 % z toho je vypůjčeno z podobných šampionů -
Zed s Ambessa: -3.50 výhry na 100 her (rozpětí -4.44 až -2.56) · 10,710 her · Naměřeno · 2 % z toho je vypůjčeno z podobných šampionů
-
Zed s Lillia: +4.06 výhry na 100 her (rozpětí 3.49-4.64) · 29,703 her · Naměřeno · 1 % z toho je vypůjčeno z podobných šampionů -
Zed s Shyvana: +3.35 výhry na 100 her (rozpětí 2.63-4.07) · 18,775 her · Naměřeno · 1 % z toho je vypůjčeno z podobných šampionů -
Zed s Karthus: +2.86 výhry na 100 her (rozpětí 1.92-3.79) · 10,909 her · Naměřeno · 2 % z toho je vypůjčeno z podobných šampionů
-
Zed s Qiyana: -7.59 výhry na 100 her (rozpětí -8.37 až -6.80) · 15,317 her · Naměřeno · 1 % z toho je vypůjčeno z podobných šampionů -
Zed s Rengar: -5.94 výhry na 100 her (rozpětí -6.82 až -5.06) · 12,100 her · Naměřeno · 2 % z toho je vypůjčeno z podobných šampionů -
Zed s Lee Sin: -4.62 výhry na 100 her (rozpětí -5.15 až -4.09) · 34,693 her · Naměřeno · 1 % z toho je vypůjčeno z podobných šampionů
-
Zed s Aurelion Sol: +3.7 výhry na 100 her (rozpětí 2.2-5.2) · 4,148 her · Naměřeno · 5 % z toho je vypůjčeno z podobných šampionů -
Zed s Kog'Maw: +3.43 výhry na 100 her (rozpětí 2.45-4.41) · 9,987 her · Naměřeno · 2 % z toho je vypůjčeno z podobných šampionů -
Zed s Hwei: +3.3 výhry na 100 her (rozpětí 2.2-4.5) · 7,061 her · Naměřeno · 3 % z toho je vypůjčeno z podobných šampionů
-
Zed s Ezreal: -3.42 výhry na 100 her (rozpětí -3.88 až -2.95) · 46,551 her · Naměřeno -
Zed s Draven: -2.34 výhry na 100 her (rozpětí -3.19 až -1.50) · 13,417 her · Naměřeno · 1 % z toho je vypůjčeno z podobných šampionů -
Zed s Corki: -2.0 výhry na 100 her (rozpětí -3.3 až -0.8) · 5,918 her · Naměřeno · 3 % z toho je vypůjčeno z podobných šampionů
-
Zed s Taric: +3.5 výhry na 100 her (rozpětí 2.0-4.9) · 4,600 her · Naměřeno · 4 % z toho je vypůjčeno z podobných šampionů -
Zed s Zyra: +3.26 výhry na 100 her (rozpětí 2.62-3.89) · 24,162 her · Naměřeno · 1 % z toho je vypůjčeno z podobných šampionů -
Zed s Sona: +2.7 výhry na 100 her (rozpětí 1.7-3.8) · 8,999 her · Naměřeno · 2 % z toho je vypůjčeno z podobných šampionů
-
Zed s Mel: -4.01 výhry na 100 her (rozpětí -4.85 až -3.16) · 13,452 her · Naměřeno · 1 % z toho je vypůjčeno z podobných šampionů -
Zed s Orianna: -3.1 výhry na 100 her (rozpětí -6.1 až -0.1) · 891 her · Sloučeno · 18 % z toho je vypůjčeno z podobných šampionů -
Zed s Pyke: -2.85 výhry na 100 her (rozpětí -3.53 až -2.17) · 20,891 her · Naměřeno · 1 % z toho je vypůjčeno z podobných šampionů