League of Legends Build na Zac
Build Zac Jungle
- výher
- 51.4%
- her
- 25,509
- Vliv na výhry
- +1.3
- Pickrate
- 1.0%
Startovní předmětyMládě ohňodrápa
Mládě ohňodrápa vyhrává častěji než Mládě mechodupa + Léčivý lektvar, nejčastější volba: +1.6 proti -0.9 na 100 her. Rozdíl je jasný.
| Volba | Voleno | Výhra | Výhry navíc |
|---|---|---|---|
| 32% | 51.2% | -0.9 může být náhoda | |
| 22% | 52.2% | +1.6 jasný rozdíl | |
| 21% | 52.4% | +1.3 jasný rozdíl | |
| 18% | 50.5% | -1.0 může být náhoda | |
| 4% | 49.7% | -2.6 může být náhoda | |
| 2% | 47.3% | -2.1 může být náhoda |
BotyMerkurovy boty
Merkurovy boty vyhrává častěji než Ionské boty jasnosti, nejčastější volba: +0.5 proti -0.4 na 100 her. Může to být náhoda.
| Volba | Voleno | Výhra | Výhry navíc | Čas |
|---|---|---|---|---|
| 46% | 52.3% | -0.4 může být náhoda | 11:57 | |
| 27% | 51.7% | +0.5 může být náhoda | 14:44 | |
| 25% | 50.7% | +0.3 může být náhoda | 14:26 | |
| 1% | 53.2% | -3.6 jasný rozdíl často ve vedení | 13:36 | |
| <1% | 46.2% | -1.8 může být náhoda | 13:41 | |
| <1% | 59.8% | -0.3 může být náhoda |
Proti týmu s převahou AD
| Volba | Voleno | Výhra | Výsledek |
|---|---|---|---|
| 41% | 54.6% | nejčastěji kupované | |
| 38% | 54.3% | vyrovnané | |
| 15% | 54.4% | vyrovnané | |
| 1% | 50.8% | málo her |
Proti týmu s převahou AP
| Volba | Voleno | Výhra | Výsledek |
|---|---|---|---|
| 44% | 49.0% | nejčastěji kupované | |
| 42% | 52.8% | vyrovnané | |
| 9% | 49.3% | vyrovnané | |
| 1% | 50.0% | málo her |
Kupované víc proti jednomu typu poškození
| Volba | AD tým | AP tým |
|---|---|---|
| 15% | 44% | |
| 38% | 9% | |
| 49% | 74% | |
| 88% | 64% | |
| 2% | 23% | |
| 49% | 29% | |
| 23% | 9% | |
| 16% | 10% | |
| 9% | 15% | |
| 1% | 5% |
Předmět 1Záštita slunečního žáru
Záštita slunečního žáru patří k sestavě, která vyhrává víc: +1.7 na 100 her, proti -1.5 u sestavy, kterou dokončí nejvíc hráčů.
| Volba | Voleno | Výhra | Výhry navíc | Čas |
|---|---|---|---|---|
| 54% | 52.2% | +1.7 jasný rozdíl | 11:30 | |
| 31% | 50.4% | -1.8 může být náhoda | 11:34 | |
| 4% | 50.5% | -0.4 může být náhoda | 12:31 | |
| 4% | 51.4% | +1.0 jasný rozdíl | 11:42 | |
| 2% | 53.7% | -0.4 může být náhoda | 13:33 | |
| 1% | 51.1% | -1.6 může být náhoda | ||
| 1% | 49.4% | -0.8 může být náhoda | ||
| <1% | 51.6% | +1.7 může být náhoda |
Dokončené spolu
| Volba | Voleno | Výhra | her |
|---|---|---|---|
| 21% | 63.2% | 3,672 | |
| 17% | - | 3,006 | |
| 7% | - | 1,187 | |
| 5% | - | 884 |
Předmět 2Otisk duše
Otisk duše patří k sestavě, která vyhrává víc: +1.7 na 100 her, proti -1.5 u sestavy, kterou dokončí nejvíc hráčů.
| Volba | Voleno | Výhra | Výhry navíc | Čas |
|---|---|---|---|---|
| 35% | 52.1% | +0.6 může být náhoda | 19:41 | |
| 26% | 52.2% | -0.6 může být náhoda | 18:35 | |
| 16% | 51.1% | +0.3 může být náhoda | 19:33 | |
| 8% | 55.2% | -0.3 může být náhoda | 20:05 | |
| 3% | 46.9% | -0.4 může být náhoda | 19:12 | |
| 2% | 53.1% | +1.2 může být náhoda | ||
| 2% | 78.2% | kupováno už ve vedení | ||
| <1% | 54.5% | +1.5 může být náhoda |
Dokončené spolu
| Volba | Voleno | Výhra | her |
|---|---|---|---|
| 21% | 63.2% | 3,672 | |
| 17% | - | 3,006 | |
| 7% | - | 1,187 | |
| 5% | - | 884 |
Předmět 3Nekonečné zoufalství
Nekonečné zoufalství patří k sestavě, která vyhrává víc: +1.7 na 100 her, proti -1.5 u sestavy, kterou dokončí nejvíc hráčů.
| Volba | Voleno | Výhra | Výhry navíc | Čas |
|---|---|---|---|---|
| 34% | 55.3% | +0.2 může být náhoda | 24:42 | |
| 25% | 52.9% | -0.4 může být náhoda | 24:49 | |
| 9% | 53.3% | +0.2 může být náhoda | 25:23 | |
| 8% | 57.8% | +0.2 může být náhoda | 25:19 | |
| 5% | 60.3% | +0.3 může být náhoda | 24:51 | |
| 3% | 58.2% | -0.5 může být náhoda | ||
| 3% | 76.4% | kupováno už ve vedení | ||
| <1% | 62.7% | +2.7 může být náhoda |
Dokončené spolu
| Volba | Voleno | Výhra | her |
|---|---|---|---|
| 21% | 63.2% | 3,672 | |
| 17% | - | 3,006 | |
| 7% | - | 1,187 | |
| 5% | - | 884 |
Předmět 4Protoplazmový postroj
Protoplazmový postroj vyhrává častěji než Randuinovo znamení, nejčastější volba: 0.0 proti -0.4 na 100 her. Může to být náhoda.
| Volba | Voleno | Výhra | Výhry navíc | Čas |
|---|---|---|---|---|
| 23% | 58.2% | -0.4 může být náhoda | 31:02 | |
| 22% | 62.0% | 0.0 může být náhoda | 29:36 | |
| 15% | 65.7% | +0.1 může být náhoda | 28:57 | |
| 11% | 61.0% | -0.4 může být náhoda | 30:02 | |
| 8% | 56.6% | 0.0 může být náhoda |
Předmět 5Liandryho utrpení
Liandryho utrpení vyhrává častěji než Proměnlivý Jak'Sho, nejčastější volba: +1.2 proti +0.4 na 100 her. Může to být náhoda.
| Volba | Voleno | Výhra | Výhry navíc | Čas |
|---|---|---|---|---|
| 19% | 59.2% | +0.4 může být náhoda | 34:57 | |
| 17% | 59.1% | -0.7 může být náhoda | 34:20 | |
| 11% | 61.9% | -1.5 může být náhoda | 33:06 | |
| 10% | 56.7% | +1.2 může být náhoda | 35:11 | |
| 8% | 71.4% | kupováno už ve vedení | 30:36 | |
| 6% | 57.6% | -0.1 může být náhoda | ||
| 5% | 58.3% | +1.2 může být náhoda | ||
| 4% | 58.7% | +1.2 může být náhoda |
Předmět 6Proměnlivý Jak'Sho
| Volba | Voleno | Výhra | Čas |
|---|---|---|---|
| 17% | - | 37:48 | |
| 13% | - | 37:51 | |
| 10% | - | 37:12 | |
| 8% | - | 35:22 | |
| 8% | - | 36:02 |
Klíčová runaNásledný otřes
Výhry navíc tady: +1.1 na 100 her. Žádná jiná volba nad touto nemá jasný náskok.
| Volba | Voleno | Výhra | Výhry navíc |
|---|---|---|---|
| 51% | 50.7% | -0.6 jasný rozdíl | |
| 47% | 52.5% | +1.1 může být náhoda | |
| 1% | 47.2% | -5.0 jasný rozdíl | |
| 1% | 47.6% | -0.9 může být náhoda | |
| <1% | 42.6% | -4.4 jasný rozdíl | |
| <1% | 44.8% | -3.8 může být náhoda | |
| <1% | 37.0% | -3.8 jasný rozdíl | |
| <1% | 44.0% | příliš velké na důvěru |
Hlavní řada 1Pramen života
Výhry navíc tady: +0.9 na 100 her. Žádná jiná volba nad touto nemá jasný náskok.
| Volba | Voleno | Výhra | Výhry navíc |
|---|---|---|---|
| 51% | 50.7% | -0.5 jasný rozdíl | |
| 46% | 52.6% | +0.9 může být náhoda | |
| 1% | 47.0% | -5.3 jasný rozdíl | |
| 1% | 44.3% | -0.6 může být náhoda | |
| <1% | 44.0% | -3.7 jasný rozdíl | |
| <1% | 42.3% | -3.8 jasný rozdíl | |
| <1% | 50.0% | +0.4 může být náhoda | |
| <1% | 40.0% | -4.6 jasný rozdíl |
Hlavní řada 2Udržování kondice
Výhry navíc tady: +1.1 na 100 her. Žádná jiná volba nad touto nemá jasný náskok.
| Volba | Voleno | Výhra | Výhry navíc |
|---|---|---|---|
| 51% | 50.7% | -0.5 jasný rozdíl | |
| 46% | 52.6% | +1.1 může být náhoda | |
| 1% | 50.8% | -0.8 může být náhoda | |
| 1% | 48.9% | -3.6 jasný rozdíl | |
| 1% | 46.4% | -4.6 jasný rozdíl | |
| <1% | 46.6% | -2.8 jasný rozdíl | |
| <1% | 47.5% | -3.5 jasný rozdíl | |
| <1% | 39.6% | příliš velké na důvěru |
Hlavní řada 3Oživit
Výhry navíc tady: +1.0 na 100 her. Žádná jiná volba nad touto nemá jasný náskok.
| Volba | Voleno | Výhra | Výhry navíc |
|---|---|---|---|
| 49% | 50.6% | -0.6 jasný rozdíl | |
| 46% | 52.5% | +1.0 může být náhoda | |
| 1% | 52.4% | +1.3 může být náhoda | |
| 1% | 52.4% | -0.8 může být náhoda | |
| 1% | 47.3% | -4.7 jasný rozdíl | |
| 1% | 53.4% | +0.2 může být náhoda | |
| <1% | 46.3% | -2.1 může být náhoda | |
| <1% | 45.7% | -2.6 jasný rozdíl |
Vedlejší stromPřesnost
Výhry navíc tady: +0.7 na 100 her. Žádná jiná volba nad touto nemá jasný náskok.
| Volba | Voleno | Výhra | Výhry navíc |
|---|---|---|---|
| 45% | 52.5% | +0.7 může být náhoda | |
| 31% | 50.9% | -0.1 může být náhoda | |
| 22% | 49.8% | -0.8 jasný rozdíl | |
| 2% | 51.6% | -0.8 může být náhoda | |
| 1% | 52.0% | -1.7 jasný rozdíl |
Vedlejší runyLegenda: Zrychlení + Triumf
Výhry navíc tady: +1.7 na 100 her. Žádná jiná volba nad touto nemá jasný náskok.
| Volba | Voleno | Výhra | Výhry navíc |
|---|---|---|---|
| 95% | 52.7% | +1.7 může být náhoda | |
| 1% | 49.5% | -0.8 může být náhoda | |
| 1% | 50.0% | -2.3 může být náhoda | |
| 1% | 42.2% | +1.1 může být náhoda | |
| 1% | 53.0% | +1.3 může být náhoda | |
| <1% | 44.7% | -0.6 může být náhoda |
Útočný úlomekZrychlení schopností
Výhry navíc tady: +1.8 na 100 her. Žádná jiná volba nad touto nemá jasný náskok.
| Volba | Voleno | Výhra | Výhry navíc |
|---|---|---|---|
| 95% | 51.4% | +1.8 může být náhoda | |
| 2% | 49.0% | -2.3 jasný rozdíl | |
| 2% | 52.0% | -1.1 jasný rozdíl |
Flexibilní úlomekZvyšování zdraví
Zvyšování zdraví vyhrává častěji než Adaptivní síla, nejčastější volba: +2.1 proti -1.5 na 100 her. Rozdíl je jasný.
| Volba | Voleno | Výhra | Výhry navíc |
|---|---|---|---|
| 93% | 51.2% | -1.5 může být náhoda | |
| 6% | 53.4% | +2.1 jasný rozdíl | |
| 1% | 53.3% | -1.5 může být náhoda |
Obranný úlomekZdraví
Zdraví vyhrává častěji než Zvyšování zdraví, nejčastější volba: +0.7 proti -0.6 na 100 her. Může to být náhoda.
| Volba | Voleno | Výhra | Výhry navíc |
|---|---|---|---|
| 92% | 51.4% | -0.6 může být náhoda | |
| 4% | 52.1% | +0.4 může být náhoda | |
| 3% | 50.2% | +0.7 může být náhoda |
EWQ
SchopnostiE > W > Q
Výhry navíc tady: +5.3 na 100 her. Žádná jiná volba nad touto nemá jasný náskok.
| Volba | Voleno | Výhra | Výhry navíc |
|---|---|---|---|
| EWQE + W + Q | 93% | 52.0% | +5.3 může být náhoda |
| EQWE + Q + W | 4% | 48.9% | -3.7 jasný rozdíl |
| WEQW + E + Q | 2% | 45.3% | -6.4 jasný rozdíl |
| WQEW + Q + E | <1% | 37.7% | příliš velké na důvěru |
| QEWQ + E + W | <1% | 44.2% | příliš velké na důvěru |
| QWEQ + W + E | <1% | 32.3% | příliš velké na důvěru |
Úrovně 1 až 18
- 1W
- 2Q
- 3E
- 4E
- 5E
- 6R
- 7E
- 8W
- 9E
- 10W
- 11R
- 12W
- 13W
- 14Q
- 15Q
- 16R
- 17Q
- 18Q
Nejdřív E: 51.2% výher. Nejdřív W: 50.0% výher (vyrovnané).
- W
- Q
- E
- E
- E
- R
- E
- W
- E
- W
- R
- W
- W
- Q
- Q
- R
- Q
- Q
KouzlaSkok + Udeřit
Výhry navíc tady: +1.8 na 100 her. Žádná jiná volba nad touto nemá jasný náskok.
| Volba | Voleno | Výhra | Výhry navíc |
|---|---|---|---|
| 99% | 51.4% | +1.8 může být náhoda | |
| 1% | 51.4% | -1.0 může být náhoda | |
| <1% | 52.4% | -2.4 může být náhoda | |
| <1% | 40.0% | -2.2 může být náhoda |
Build Zac Top
Patch 16.21- výher
- 51.8%
- her
- 31,541
- Vliv na výhry
- +1.7
- Pickrate
- 0.2%
Startovní předmětyDoranova přilba + Léčivý lektvar
Doranova přilba + Léčivý lektvar vyhrává častěji než Doranův štít + Léčivý lektvar, nejčastější volba: +1.0 proti -0.5 na 100 her. Může to být náhoda.
| Volba | Voleno | Výhra | Výhry navíc |
|---|---|---|---|
| 77% | 51.6% | -0.5 může být náhoda | |
| 19% | 52.8% | +1.0 může být náhoda | |
| 1% | 50.5% | -4.1 jasný rozdíl | |
| 1% | 51.9% | 0.0 může být náhoda | |
| <1% | 54.8% | -0.4 může být náhoda | |
| <1% | 40.8% | -0.4 může být náhoda |
BotyIonské boty jasnosti
Ionské boty jasnosti vyhrává častěji než Ocelové chrániče, nejčastější volba: +0.1 proti -0.3 na 100 her. Může to být náhoda.
| Volba | Voleno | Výhra | Výhry navíc | Čas |
|---|---|---|---|---|
| 54% | 51.3% | -0.3 může být náhoda | 13:06 | |
| 26% | 52.8% | +0.1 může být náhoda | 15:18 | |
| 18% | 55.1% | +0.1 může být náhoda | 13:26 | |
| 1% | 59.7% | +0.2 může být náhoda | 14:37 | |
| <1% | 52.9% | -0.2 může být náhoda |
Proti týmu s převahou AD
| Volba | Voleno | Výhra | Výsledek |
|---|---|---|---|
| 52% | 54.6% | nejčastěji kupované | |
| 12% | 55.6% | vyrovnané | |
| 9% | 53.5% | vyrovnané | |
| 1% | 54.5% | málo her |
Proti týmu s převahou AP
| Volba | Voleno | Výhra | Výsledek |
|---|---|---|---|
| 41% | 54.1% | nejčastěji kupované | |
| 18% | 48.8% | vyrovnané | |
| 13% | 55.3% | vyrovnané | |
| 1% | 60.0% | málo her |
Kupované víc proti jednomu typu poškození
| Volba | AD tým | AP tým |
|---|---|---|
| 52% | 18% | |
| 60% | 26% | |
| 7% | 39% | |
| 9% | 41% | |
| 40% | 57% | |
| 35% | 20% | |
| 15% | 7% | |
| 22% | 16% | |
| 4% | 7% |
Předmět 1Záštita slunečního žáru
Výhry navíc tady: +1.2 na 100 her. Žádná jiná volba nad touto nemá jasný náskok.
| Volba | Voleno | Výhra | Výhry navíc | Čas |
|---|---|---|---|---|
| 53% | 52.3% | +1.2 může být náhoda | 12:56 | |
| 19% | 51.9% | -0.6 jasný rozdíl | 12:11 | |
| 7% | 52.1% | -0.1 může být náhoda | 12:53 | |
| 5% | 53.7% | -2.2 jasný rozdíl | 12:27 | |
| 4% | 47.9% | -1.5 jasný rozdíl | 13:18 | |
| 2% | 51.5% | -1.5 může být náhoda | ||
| 2% | 53.7% | -0.3 může být náhoda | ||
| 1% | 55.4% | +1.9 může být náhoda |
Dokončené spolu
| Volba | Voleno | Výhra | her |
|---|---|---|---|
| 22% | 59.2% | 2,935 | |
| 9% | 89.5% | 1,184 | |
| 6% | - | 746 | |
| 4% | - | 595 |
Předmět 2Otisk duše
Výhry navíc tady: -0.2 na 100 her. Žádná jiná volba nad touto nemá jasný náskok.
| Volba | Voleno | Výhra | Výhry navíc | Čas |
|---|---|---|---|---|
| 39% | 54.6% | -0.2 může být náhoda | 20:36 | |
| 19% | 51.0% | -0.5 může být náhoda | 19:52 | |
| 9% | 55.3% | +0.5 může být náhoda | 20:38 | |
| 8% | 53.8% | +0.6 může být náhoda | 20:19 | |
| 4% | 58.7% | -0.8 může být náhoda | 20:23 | |
| 4% | 57.3% | -0.9 může být náhoda | ||
| 3% | 50.6% | +1.1 může být náhoda | ||
| 1% | 58.5% | +1.8 může být náhoda |
Dokončené spolu
| Volba | Voleno | Výhra | her |
|---|---|---|---|
| 22% | 59.2% | 2,935 | |
| 9% | 89.5% | 1,184 | |
| 6% | - | 746 | |
| 4% | - | 595 |
Předmět 3Nekonečné zoufalství
Nekonečné zoufalství patří k sestavě, která vyhrává víc: +3.0 na 100 her, proti -1.8 u sestavy, kterou dokončí nejvíc hráčů.
| Volba | Voleno | Výhra | Výhry navíc | Čas |
|---|---|---|---|---|
| 28% | 57.1% | +0.1 může být náhoda | 25:25 | |
| 20% | 57.0% | -0.4 může být náhoda | 25:35 | |
| 15% | 60.4% | 0.0 může být náhoda | 25:59 | |
| 11% | 54.7% | -0.4 může být náhoda | 26:09 | |
| 4% | 60.2% | +0.4 může být náhoda | 26:05 | |
| 4% | 59.0% | -0.9 může být náhoda | ||
| 1% | 75.3% | kupováno už ve vedení | ||
| 1% | 63.1% | +2.5 může být náhoda |
Dokončené spolu
| Volba | Voleno | Výhra | her |
|---|---|---|---|
| 22% | 59.2% | 2,935 | |
| 9% | 89.5% | 1,184 | |
| 6% | - | 746 | |
| 4% | - | 595 |
Předmět 4Trnobrnění
| Volba | Voleno | Výhra | Čas |
|---|---|---|---|
| 22% | 63.5% | 30:16 |
Předmět 5Tvůrce Žlebu
Tvůrce Žlebu vyhrává častěji než Randuinovo znamení, nejčastější volba: +0.5 proti -1.0 na 100 her. Může to být náhoda.
| Volba | Voleno | Výhra | Výhry navíc | Čas |
|---|---|---|---|---|
| 16% | 52.7% | -1.0 může být náhoda | 34:35 | |
| 12% | 59.4% | -0.3 může být náhoda | 34:42 | |
| 11% | 60.9% | -0.3 může být náhoda | 34:19 | |
| 11% | 57.1% | +2.0 může být náhoda | 34:58 | |
| 10% | 64.7% | +0.5 může být náhoda | 34:08 | |
| 9% | 60.4% | +0.1 může být náhoda |
Předmět 6Randuinovo znamení
| Volba | Voleno | Výhra | Čas |
|---|---|---|---|
| 15% | - | 37:29 | |
| 15% | - | 36:28 | |
| 10% | - | 36:00 | |
| 10% | - | 39:09 | |
| 7% | - | 39:10 |
Klíčová runaSpáry nehynoucích
Výhry navíc tady: +0.6 na 100 her. Žádná jiná volba nad touto nemá jasný náskok.
| Volba | Voleno | Výhra | Výhry navíc |
|---|---|---|---|
| 68% | 52.1% | +0.6 může být náhoda | |
| 22% | 51.6% | +0.2 může být náhoda | |
| 8% | 49.8% | -1.0 může být náhoda | |
| 1% | 48.4% | -2.7 může být náhoda | |
| <1% | 48.9% | -3.8 může být náhoda | |
| <1% | 39.1% | -6.6 jasný rozdíl |
Hlavní řada 1Zničit
Výhry navíc tady: +0.9 na 100 her. Žádná jiná volba nad touto nemá jasný náskok.
| Volba | Voleno | Výhra | Výhry navíc |
|---|---|---|---|
| 69% | 52.1% | +0.9 může být náhoda | |
| 21% | 51.7% | +0.3 může být náhoda | |
| 7% | 49.3% | -2.1 jasný rozdíl | |
| 1% | 47.6% | -3.4 může být náhoda | |
| 1% | 44.3% | -4.5 jasný rozdíl | |
| <1% | 45.5% | -5.6 jasný rozdíl | |
| <1% | 50.0% | -1.5 může být náhoda | |
| <1% | 43.7% | -4.6 jasný rozdíl |
Hlavní řada 2Druhý dech
Výhry navíc tady: +0.7 na 100 her. Žádná jiná volba nad touto nemá jasný náskok.
| Volba | Voleno | Výhra | Výhry navíc |
|---|---|---|---|
| 64% | 52.2% | +0.7 může být náhoda | |
| 22% | 51.8% | +0.4 může být náhoda | |
| 8% | 50.2% | -0.9 může být náhoda | |
| 4% | 50.2% | -0.7 může být náhoda | |
| 1% | 48.9% | -4.0 může být náhoda | |
| 1% | 47.4% | -3.9 jasný rozdíl | |
| <1% | 44.4% | -2.4 může být náhoda |
Hlavní řada 3Oživit
Výhry navíc tady: +0.3 na 100 her. Žádná jiná volba nad touto nemá jasný náskok.
| Volba | Voleno | Výhra | Výhry navíc |
|---|---|---|---|
| 73% | 51.9% | +0.3 může být náhoda | |
| 21% | 51.8% | +0.3 může být náhoda | |
| 3% | 50.5% | +0.1 může být náhoda | |
| 1% | 43.6% | -3.6 může být náhoda | |
| 1% | 50.3% | -2.2 může být náhoda | |
| <1% | 46.4% | -1.8 může být náhoda | |
| <1% | 46.5% | -2.2 může být náhoda | |
| <1% | 53.3% | -0.7 může být náhoda |
Vedlejší stromPřesnost
Výhry navíc tady: +0.2 na 100 her. Žádná jiná volba nad touto nemá jasný náskok.
| Volba | Voleno | Výhra | Výhry navíc |
|---|---|---|---|
| 73% | 51.8% | +0.2 může být náhoda | |
| 21% | 51.4% | +0.1 může být náhoda | |
| 3% | 51.9% | -0.2 může být náhoda | |
| 2% | 49.8% | -1.7 může být náhoda | |
| 1% | 50.9% | -1.3 může být náhoda |
Vedlejší runyPoslední vzdor + Triumf
Poslední vzdor + Triumf vyhrává častěji než Poslední vzdor + Legenda: Zrychlení, nejčastější volba: +0.7 proti +0.2 na 100 her. Může to být náhoda.
| Volba | Voleno | Výhra | Výhry navíc |
|---|---|---|---|
| 84% | 51.9% | +0.2 může být náhoda | |
| 9% | 51.1% | +0.1 může být náhoda | |
| 5% | 53.5% | +0.7 může být náhoda | |
| 1% | 47.4% | -0.5 může být náhoda | |
| 1% | 47.1% | -1.8 může být náhoda |
Útočný úlomekZrychlení schopností
Zrychlení schopností vyhrává častěji než Rychlost útoků, nejčastější volba: +1.3 proti -0.9 na 100 her. Rozdíl je jasný.
| Volba | Voleno | Výhra | Výhry navíc |
|---|---|---|---|
| 73% | 51.5% | -0.9 může být náhoda | |
| 23% | 52.5% | +1.3 jasný rozdíl | |
| 5% | 50.7% | -0.8 může být náhoda |
Flexibilní úlomekZvyšování zdraví
Výhry navíc tady: +1.2 na 100 her. Žádná jiná volba nad touto nemá jasný náskok.
| Volba | Voleno | Výhra | Výhry navíc |
|---|---|---|---|
| 83% | 52.0% | +1.2 může být náhoda | |
| 15% | 50.3% | -1.3 jasný rozdíl | |
| 1% | 51.3% | +0.4 může být náhoda |
Obranný úlomekHouževnatost a odolnost vůči zpomalení
Houževnatost a odolnost vůči zpomalení vyhrává častěji než Zvyšování zdraví, nejčastější volba: +0.7 proti -0.8 na 100 her. Může to být náhoda.
| Volba | Voleno | Výhra | Výhry navíc |
|---|---|---|---|
| 88% | 51.7% | -0.8 může být náhoda | |
| 8% | 51.3% | +0.7 může být náhoda | |
| 4% | 52.7% | +0.7 může být náhoda |
EWQ
SchopnostiE > W > Q
E > W > Q vyhrává častěji než W > E > Q, nejčastější volba: +3.4 proti -2.0 na 100 her. Rozdíl je jasný.
| Volba | Voleno | Výhra | Výhry navíc |
|---|---|---|---|
| WEQW + E + Q | 70% | 51.3% | -2.0 může být náhoda |
| EWQE + W + Q | 25% | 54.2% | +3.4 jasný rozdíl |
| EQWE + Q + W | 2% | 51.0% | -0.4 může být náhoda |
| WQEW + Q + E | 1% | 37.9% | příliš velké na důvěru |
| QEWQ + E + W | <1% | 53.3% | -1.7 může být náhoda |
| QWEQ + W + E | <1% | 41.6% | -3.8 může být náhoda |
Úrovně 1 až 18
- 1W
- 2Q
- 3E
- 4W
- 5W
- 6R
- 7W
- 8E
- 9W
- 10E
- 11R
- 12E
- 13E
- 14Q
- 15Q
- 16R
- 17Q
- 18Q
Nejdřív W: 50.8% výher. Nejdřív E: 55.9% výher (vyrovnané).
KouzlaSkok + Vznítit
Výhry navíc tady: +2.8 na 100 her. Žádná jiná volba nad touto nemá jasný náskok.
| Volba | Voleno | Výhra | Výhry navíc |
|---|---|---|---|
| 69% | 52.8% | +2.8 může být náhoda | |
| 26% | 49.1% | -3.0 jasný rozdíl | |
| 3% | 50.4% | -1.5 jasný rozdíl | |
| 1% | 50.9% | -0.1 může být náhoda | |
| 1% | 52.4% | +0.7 může být náhoda | |
| 1% | 56.5% | +0.3 může být náhoda |
Build Zac Podpora
- výher
- 49.7%
- her
- 3,039
- Vliv na výhry
- -0.2
- Pickrate
- 0.1%
Startovní předmětyLéčivý lektvar x2
Léčivý lektvar x2 vyhrává častěji než Léčivý lektvar x2 + Atlas světa, nejčastější volba: +1.9 proti 0.0 na 100 her. Může to být náhoda.
| Volba | Voleno | Výhra | Výhry navíc |
|---|---|---|---|
| 89% | 50.1% | 0.0 může být náhoda | |
| 3% | 37.5% | -0.8 může být náhoda | |
| 3% | 52.9% | -0.9 může být náhoda | |
| 3% | 49.4% | -0.5 může být náhoda | |
| 2% | 44.7% | +1.9 může být náhoda |
BotyOcelové chrániče
Výhry navíc tady: +0.8 na 100 her. Žádná jiná volba nad touto nemá jasný náskok.
| Volba | Voleno | Výhra | Výhry navíc | Čas |
|---|---|---|---|---|
| 47% | 51.8% | +0.8 může být náhoda | 14:44 | |
| 25% | 50.2% | 0.0 může být náhoda | 15:39 | |
| 23% | 49.0% | -0.1 může být náhoda | 11:39 | |
| 3% | 45.7% | -3.2 jasný rozdíl | 13:36 | |
| 1% | 71.4% | +0.6 může být náhoda | 13:09 |
Proti týmu s převahou AD
| Volba | Voleno | Výhra | Výsledek |
|---|---|---|---|
| 56% | 56.6% | nejčastěji kupované | |
| 19% | 56.4% | vyrovnané | |
| 14% | 57.3% | vyrovnané | |
| 3% | 37.5% | málo her |
Proti týmu s převahou AP
| Volba | Voleno | Výhra | Výsledek |
|---|---|---|---|
| 35% | 50.0% | nejčastěji kupované | |
| 26% | 47.5% | vyrovnané | |
| 25% | 48.7% | vyrovnané | |
| 3% | 55.6% | málo her |
Kupované víc proti jednomu typu poškození
| Volba | AD tým | AP tým |
|---|---|---|
| 33% | 63% | |
| 56% | 26% | |
| 14% | 35% | |
| 42% | 25% | |
| 15% | 5% | |
| 3% | 10% | |
| 19% | 25% |
Předmět 1Záštita slunečního žáru
Výhry navíc tady: +0.8 na 100 her. Žádná jiná volba nad touto nemá jasný náskok.
| Volba | Voleno | Výhra | Výhry navíc | Čas |
|---|---|---|---|---|
| 43% | 49.1% | +0.8 může být náhoda | 13:48 | |
| 10% | 51.2% | +1.4 může být náhoda | 12:02 | |
| 7% | 56.4% | +0.5 může být náhoda | 13:60 | |
| 7% | 53.1% | -0.3 může být náhoda | 12:02 | |
| 5% | 36.8% | -2.3 může být náhoda | 13:48 | |
| 5% | 47.3% | -2.0 může být náhoda | ||
| 4% | 58.0% | +0.8 může být náhoda | ||
| 2% | 58.1% | +1.7 může být náhoda |
Dokončené spolu
| Volba | Voleno | Výhra | her |
|---|---|---|---|
| 23% | 56.5% | 292 | |
| 4% | 55.6% | 54 | |
| 3% | - | 42 | |
| 2% | - | 27 |
Předmět 2Otisk duše
Výhry navíc tady: +0.2 na 100 her. Žádná jiná volba nad touto nemá jasný náskok.
| Volba | Voleno | Výhra | Výhry navíc | Čas |
|---|---|---|---|---|
| 33% | 50.8% | +0.2 může být náhoda | 22:45 | |
| 20% | 51.0% | -0.3 může být náhoda | 21:35 | |
| 8% | 48.4% | +0.7 může být náhoda | 21:04 | |
| 7% | 51.7% | +0.3 může být náhoda | 21:50 | |
| 4% | 63.0% | +0.1 může být náhoda | 22:40 | |
| 3% | 52.0% | +1.2 může být náhoda | ||
| 3% | 55.9% | +2.3 může být náhoda | ||
| 3% | 61.2% | +1.4 může být náhoda |
Dokončené spolu
| Volba | Voleno | Výhra | her |
|---|---|---|---|
| 23% | 56.5% | 292 | |
| 4% | 55.6% | 54 | |
| 3% | - | 42 | |
| 2% | - | 27 |
Předmět 3Zekeovo provázání
Zekeovo provázání patří k sestavě, která vyhrává víc: +3.5 na 100 her, proti +0.3 u sestavy, kterou dokončí nejvíc hráčů.
| Volba | Voleno | Výhra | Výhry navíc | Čas |
|---|---|---|---|---|
| 25% | 51.1% | +0.1 může být náhoda | 28:34 | |
| 21% | 56.7% | 0.0 může být náhoda | 28:21 | |
| 8% | 56.0% | +0.8 může být náhoda | 28:10 | |
| 6% | 50.0% | -0.8 může být náhoda | 28:14 | |
| 5% | 51.7% | +0.4 může být náhoda | 27:51 | |
| 4% | 50.0% | +0.6 může být náhoda | ||
| 4% | 61.5% | +0.1 může být náhoda | ||
| 3% | 47.5% | +1.2 může být náhoda |
Dokončené spolu
| Volba | Voleno | Výhra | her |
|---|---|---|---|
| 23% | 56.5% | 292 | |
| 4% | 55.6% | 54 | |
| 3% | - | 42 | |
| 2% | - | 27 |
Předmět 4Protoplazmový postroj
Výhry navíc tady: +0.6 na 100 her. Žádná jiná volba nad touto nemá jasný náskok.
| Volba | Voleno | Výhra | Výhry navíc | Čas |
|---|---|---|---|---|
| 13% | 50.9% | +0.6 může být náhoda | 33:49 | |
| 12% | 50.0% | +0.7 může být náhoda | 33:08 | |
| 12% | 60.0% | +0.1 může být náhoda | 33:21 |
Předmět 5Randuinovo znamení
| Volba | Voleno | Výhra |
|---|---|---|
| 14% | 30.0% |
Klíčová runaNásledný otřes
Výhry navíc tady: +3.0 na 100 her. Žádná jiná volba nad touto nemá jasný náskok.
| Volba | Voleno | Výhra | Výhry navíc |
|---|---|---|---|
| 75% | 50.0% | +3.0 může být náhoda | |
| 12% | 45.9% | -3.5 jasný rozdíl | |
| 5% | 53.1% | -2.6 jasný rozdíl | |
| 2% | 53.5% | 0.0 může být náhoda | |
| 2% | 57.7% | +1.3 může být náhoda | |
| 2% | 46.7% | -2.4 jasný rozdíl | |
| 1% | 39.0% | 0.0 může být náhoda |
Hlavní řada 1Pramen života
Výhry navíc tady: +2.2 na 100 her. Žádná jiná volba nad touto nemá jasný náskok.
| Volba | Voleno | Výhra | Výhry navíc |
|---|---|---|---|
| 73% | 49.5% | +2.2 může být náhoda | |
| 12% | 46.1% | -3.7 jasný rozdíl | |
| 5% | 57.3% | +2.0 může být náhoda | |
| 5% | 56.1% | -1.0 může být náhoda | |
| 2% | 57.5% | +1.4 může být náhoda | |
| 1% | 31.4% | -5.2 jasný rozdíl | |
| 1% | 42.1% | -2.2 může být náhoda |
Hlavní řada 2Druhý dech
Druhý dech vyhrává častěji než Udržování kondice, nejčastější volba: +2.9 proti +0.7 na 100 her. Může to být náhoda.
| Volba | Voleno | Výhra | Výhry navíc |
|---|---|---|---|
| 59% | 48.6% | +0.7 může být náhoda | |
| 11% | 54.3% | +2.9 může být náhoda | |
| 11% | 46.0% | -3.7 jasný rozdíl | |
| 8% | 52.9% | +0.9 může být náhoda | |
| 3% | 59.6% | -1.1 může být náhoda | |
| 2% | 43.6% | -3.0 může být náhoda | |
| 2% | 54.4% | +0.8 může být náhoda | |
| 1% | 41.0% | -2.5 může být náhoda |
Hlavní řada 3Oživit
Výhry navíc tady: +2.3 na 100 her. Žádná jiná volba nad touto nemá jasný náskok.
| Volba | Voleno | Výhra | Výhry navíc |
|---|---|---|---|
| 71% | 49.8% | +2.3 může být náhoda | |
| 11% | 45.3% | -4.0 jasný rozdíl | |
| 5% | 50.3% | +0.3 může být náhoda | |
| 4% | 53.3% | -3.5 jasný rozdíl | |
| 2% | 51.4% | +2.2 může být náhoda | |
| 2% | 46.9% | -0.2 může být náhoda | |
| 2% | 53.2% | -1.4 může být náhoda | |
| 1% | 50.0% | -1.1 může být náhoda |
Vedlejší stromPřesnost
Výhry navíc tady: +1.8 na 100 her. Žádná jiná volba nad touto nemá jasný náskok.
| Volba | Voleno | Výhra | Výhry navíc |
|---|---|---|---|
| 66% | 48.9% | +1.8 může být náhoda | |
| 14% | 50.6% | -2.9 jasný rozdíl | |
| 12% | 52.5% | +0.7 může být náhoda | |
| 4% | 50.0% | 0.0 může být náhoda | |
| 4% | 50.0% | -2.6 jasný rozdíl |
Vedlejší runyRána z milosti + Triumf
Rána z milosti + Triumf vyhrává častěji než Legenda: Zrychlení + Triumf, nejčastější volba: +1.6 proti -1.8 na 100 her. Může to být náhoda.
| Volba | Voleno | Výhra | Výhry navíc |
|---|---|---|---|
| 87% | 48.0% | -1.8 může být náhoda | |
| 3% | 64.1% | +1.1 může být náhoda | |
| 3% | 43.5% | +1.6 může být náhoda | |
| 3% | 60.0% | +1.1 může být náhoda |
Útočný úlomekZrychlení schopností
Výhry navíc tady: +0.9 na 100 her. Žádná jiná volba nad touto nemá jasný náskok.
| Volba | Voleno | Výhra | Výhry navíc |
|---|---|---|---|
| 86% | 49.2% | +0.9 může být náhoda | |
| 11% | 52.2% | -1.5 může být náhoda | |
| 3% | 53.9% | +0.5 může být náhoda |
Flexibilní úlomekZvyšování zdraví
Zvyšování zdraví vyhrává častěji než Adaptivní síla, nejčastější volba: +3.7 proti -3.1 na 100 her. Rozdíl je jasný.
| Volba | Voleno | Výhra | Výhry navíc |
|---|---|---|---|
| 72% | 47.6% | -3.1 může být náhoda | |
| 24% | 56.6% | +3.7 jasný rozdíl | |
| 5% | 47.5% | -0.5 může být náhoda |
Obranný úlomekHouževnatost a odolnost vůči zpomalení
Houževnatost a odolnost vůči zpomalení vyhrává častěji než Zvyšování zdraví, nejčastější volba: +1.8 proti -1.6 na 100 her. Rozdíl je jasný.
| Volba | Voleno | Výhra | Výhry navíc |
|---|---|---|---|
| 78% | 49.1% | -1.6 může být náhoda | |
| 12% | 48.4% | +0.9 může být náhoda | |
| 10% | 55.6% | +1.8 jasný rozdíl |
EWQ
SchopnostiE > W > Q
Výhry navíc tady: +2.7 na 100 her. Žádná jiná volba nad touto nemá jasný náskok.
| Volba | Voleno | Výhra | Výhry navíc |
|---|---|---|---|
| EWQE + W + Q | 85% | 51.3% | +2.7 může být náhoda |
| EQWE + Q + W | 11% | 45.3% | -2.0 jasný rozdíl |
| WEQW + E + Q | 2% | 57.4% | -3.1 jasný rozdíl |
Úrovně 1 až 18
- 1Q
- 2E
- 3W
- 4E
- 5E
- 6R
- 7E
- 8W
- 9E
- 10W
- 11R
- 12W
- 13W
- 14Q
- 15Q
- 16R
- 17Q
- 18Q
Nejdřív E: 50.3% výher. Nejdřív W: 46.7% výher (málo her).
- Q
- E
- W
- E
- E
- R
- E
- W
- E
- W
- R
- W
- W
- Q
- Q
- R
- Q
- Q
KouzlaSkok + Vznítit
Výhry navíc tady: +1.0 na 100 her. Žádná jiná volba nad touto nemá jasný náskok.
| Volba | Voleno | Výhra | Výhry navíc |
|---|---|---|---|
| 70% | 50.0% | +1.0 může být náhoda | |
| 19% | 47.2% | -1.0 může být náhoda | |
| 7% | 50.5% | -0.3 může být náhoda | |
| 2% | 64.1% | +0.8 může být náhoda | |
| 1% | 48.1% | -2.3 může být náhoda |
Build Zac Mid
Patch 16.21- výher
- 51.3%
- her
- 8,089
- Vliv na výhry
- +1.0
- Pickrate
- 0.0%
Startovní předmětyDoranův štít + Léčivý lektvar
Výhry navíc tady: +0.8 na 100 her. Žádná jiná volba nad touto nemá jasný náskok.
| Volba | Voleno | Výhra | Výhry navíc |
|---|---|---|---|
| 69% | 51.9% | +0.8 může být náhoda | |
| 21% | 50.8% | +0.1 může být náhoda | |
| 6% | 49.9% | -2.2 může být náhoda | |
| 2% | 49.5% | -0.2 může být náhoda |
BotyOcelové chrániče
Ocelové chrániče vyhrává častěji než Merkurovy boty, nejčastější volba: +1.9 proti -2.2 na 100 her. Rozdíl je jasný.
| Volba | Voleno | Výhra | Výhry navíc | Čas |
|---|---|---|---|---|
| 29% | 48.9% | -2.2 může být náhoda | 14:24 | |
| 28% | 54.5% | +0.6 může být náhoda | 12:59 | |
| 26% | 54.1% | +1.9 jasný rozdíl | 14:05 | |
| 10% | 49.2% | -0.6 může být náhoda | 13:43 | |
| 5% | 57.3% | -0.6 může být náhoda často ve vedení | 12:55 |
Proti týmu s převahou AD
| Volba | Voleno | Výhra | Výsledek |
|---|---|---|---|
| 32% | 59.3% | nejčastěji kupované | |
| 19% | 61.1% | vyrovnané | |
| 13% | 52.0% | vyrovnané | |
| 8% | 57.5% | vyrovnané |
Proti týmu s převahou AP
| Volba | Voleno | Výhra | Výsledek |
|---|---|---|---|
| 36% | 49.6% | nejčastěji kupované | |
| 21% | 51.3% | vyrovnané | |
| 8% | 50.9% | málo her | |
| 7% | 58.3% | málo her |
Kupované víc proti jednomu typu poškození
| Volba | AD tým | AP tým |
|---|---|---|
| 32% | 7% | |
| 13% | 36% | |
| 32% | 12% | |
| 18% | 37% | |
| 36% | 49% | |
| 25% | 15% | |
| 14% | 7% | |
| 17% | 11% |
Předmět 1Záštita slunečního žáru
Záštita slunečního žáru patří k sestavě, která vyhrává víc: +1.5 na 100 her, proti -3.3 u sestavy, kterou dokončí nejvíc hráčů.
| Volba | Voleno | Výhra | Výhry navíc | Čas |
|---|---|---|---|---|
| 29% | 49.6% | -1.7 může být náhoda | 11:38 | |
| 22% | 51.8% | +0.2 může být náhoda | 11:49 | |
| 16% | 57.4% | +3.2 jasný rozdíl | 11:57 | |
| 13% | 49.4% | -0.6 může být náhoda | 11:28 | |
| 3% | 50.8% | -0.3 může být náhoda | 12:34 | |
| 3% | 55.1% | +1.2 může být náhoda | ||
| 3% | 48.5% | -3.7 může být náhoda | ||
| 3% | 41.3% | -2.3 může být náhoda |
Dokončené spolu
| Volba | Voleno | Výhra | her |
|---|---|---|---|
| 7% | 61.8% | 245 | |
| 7% | - | 245 | |
| 5% | 62.1% | 176 | |
| 3% | - | 99 |
Předmět 2Otisk duše
Výhry navíc tady: -0.9 na 100 her. Žádná jiná volba nad touto nemá jasný náskok.
| Volba | Voleno | Výhra | Výhry navíc | Čas |
|---|---|---|---|---|
| 23% | 52.9% | -0.9 může být náhoda | 20:09 | |
| 12% | 55.0% | +0.9 může být náhoda | 19:27 | |
| 12% | 52.7% | +1.3 může být náhoda | 20:02 | |
| 8% | 52.9% | -2.5 může být náhoda | 19:40 | |
| 7% | 48.9% | +1.8 může být náhoda | 19:58 | |
| 6% | 51.9% | -0.6 může být náhoda | ||
| 6% | 56.8% | +0.9 může být náhoda | ||
| 2% | 84.0% | kupováno už ve vedení |
Dokončené spolu
| Volba | Voleno | Výhra | her |
|---|---|---|---|
| 7% | 61.8% | 245 | |
| 7% | - | 245 | |
| 5% | 62.1% | 176 | |
| 3% | - | 99 |
Předmět 3Trnobrnění
Výhry navíc tady: -1.4 na 100 her. Žádná jiná volba nad touto nemá jasný náskok.
| Volba | Voleno | Výhra | Výhry navíc | Čas |
|---|---|---|---|---|
| 17% | 51.8% | -1.4 může být náhoda | 25:40 | |
| 16% | 58.8% | +1.1 může být náhoda | 25:29 | |
| 11% | 58.1% | +0.7 může být náhoda | 25:32 | |
| 10% | 53.0% | +0.1 může být náhoda | 25:23 | |
| 9% | 65.3% | 0.0 může být náhoda často ve vedení | 25:05 | |
| 5% | 52.6% | -1.2 může být náhoda | ||
| 4% | 54.6% | -0.5 může být náhoda | ||
| 3% | 73.1% | kupováno už ve vedení |
Dokončené spolu
| Volba | Voleno | Výhra | her |
|---|---|---|---|
| 7% | 61.8% | 245 | |
| 7% | - | 245 | |
| 5% | 62.1% | 176 | |
| 3% | - | 99 |
Předmět 4Nekonečné zoufalství
| Volba | Voleno | Výhra | Čas |
|---|---|---|---|
| 25% | 55.6% | 30:47 |
Předmět 5Randuinovo znamení
| Volba | Voleno | Výhra | Čas |
|---|---|---|---|
| 11% | 57.9% | 34:45 |
Předmět 6Proměnlivý Jak'Sho
| Volba | Voleno | Výhra | Čas |
|---|---|---|---|
| 24% | - | 35:35 | |
| 13% | - | 38:36 |
Klíčová runaDobyvatel
Volba z jiného stromu run tu má jasný náskok (+3.0 na 100 her), ale strom se mění jen s celou stránkou.
| Volba | Voleno | Výhra | Výhry navíc |
|---|---|---|---|
| 45% | 50.9% | -0.8 může být náhoda | |
| 22% | 55.1% | +3.0 jasný rozdíl | |
| 21% | 51.7% | +1.3 může být náhoda | |
| 8% | 47.0% | -4.9 jasný rozdíl | |
| 2% | 46.6% | -1.2 může být náhoda | |
| 2% | 41.5% | -5.4 může být náhoda |
Hlavní řada 1Triumf
Volba z jiného stromu run tu má jasný náskok (+3.1 na 100 her), ale strom se mění jen s celou stránkou.
| Volba | Voleno | Výhra | Výhry navíc |
|---|---|---|---|
| 45% | 51.2% | -0.5 může být náhoda | |
| 24% | 54.3% | +3.1 jasný rozdíl | |
| 18% | 52.1% | +0.7 může být náhoda | |
| 6% | 43.3% | -6.3 jasný rozdíl | |
| 3% | 49.1% | -2.4 může být náhoda | |
| 2% | 43.6% | -2.3 může být náhoda |
Hlavní řada 2Legenda: Zrychlení
Výhry navíc tady: -0.5 na 100 her. Žádná jiná volba nad touto nemá jasný náskok.
| Volba | Voleno | Výhra | Výhry navíc |
|---|---|---|---|
| 45% | 51.1% | -0.5 může být náhoda | |
| 26% | 53.0% | +2.5 může být náhoda | |
| 13% | 53.6% | +1.2 může být náhoda | |
| 4% | 45.9% | -3.0 může být náhoda | |
| 4% | 56.4% | +1.4 může být náhoda | |
| 3% | 44.1% | příliš velké na důvěru | |
| 2% | 50.3% | -0.2 může být náhoda | |
| 2% | 50.3% | -2.1 může být náhoda |
Hlavní řada 3Poslední vzdor
Volba z jiného stromu run tu má jasný náskok (+3.0 na 100 her), ale strom se mění jen s celou stránkou.
| Volba | Voleno | Výhra | Výhry navíc |
|---|---|---|---|
| 44% | 51.1% | -0.9 může být náhoda | |
| 37% | 53.7% | +3.0 jasný rozdíl | |
| 7% | 46.7% | -4.5 může být náhoda | |
| 4% | 51.3% | +0.3 může být náhoda | |
| 1% | 44.0% | -4.3 může být náhoda | |
| 1% | 52.0% | +0.4 může být náhoda | |
| 1% | 45.6% | -1.5 může být náhoda | |
| 1% | 44.9% | -2.3 může být náhoda |
Vedlejší stromOdhodlání
Výhry navíc tady: -0.6 na 100 her. Žádná jiná volba nad touto nemá jasný náskok.
| Volba | Voleno | Výhra | Výhry navíc |
|---|---|---|---|
| 47% | 51.5% | -0.6 může být náhoda | |
| 35% | 53.3% | +1.7 může být náhoda | |
| 9% | 47.5% | -1.2 může být náhoda | |
| 5% | 44.9% | -1.9 může být náhoda | |
| 3% | 53.3% | +0.4 může být náhoda |
Vedlejší runyDruhý dech + Oživit
Druhý dech + Oživit vyhrává častěji než Udržování kondice + Oživit, nejčastější volba: +2.5 proti -2.0 na 100 her. Rozdíl je jasný.
| Volba | Voleno | Výhra | Výhry navíc |
|---|---|---|---|
| 56% | 52.9% | +2.5 jasný rozdíl | |
| 29% | 48.9% | -2.0 může být náhoda | |
| 8% | 49.6% | -1.3 může být náhoda |
Útočný úlomekRychlost útoků
Rychlost útoků vyhrává častěji než Zrychlení schopností, nejčastější volba: +1.9 proti +1.1 na 100 her. Může to být náhoda.
| Volba | Voleno | Výhra | Výhry navíc |
|---|---|---|---|
| 72% | 51.8% | +1.1 může být náhoda | |
| 15% | 53.6% | +1.9 může být náhoda | |
| 13% | 47.3% | -4.0 jasný rozdíl |
Flexibilní úlomekZvyšování zdraví
Výhry navíc tady: +3.4 na 100 her. Žádná jiná volba nad touto nemá jasný náskok.
Hráči Mistr+ volí tohle: 63% jejich her. Napříč všemi ranky se nejvíc volí Adaptivní síla.
| Volba | Voleno | Výhra | Výhry navíc |
|---|---|---|---|
| 59% | 50.1% | -3.2 jasný rozdíl | |
| 38% | 53.8% | +3.4 může být náhoda | |
| 3% | 48.4% | -0.7 může být náhoda |
Obranný úlomekZdraví
Zdraví vyhrává častěji než Zvyšování zdraví, nejčastější volba: +0.4 proti -0.5 na 100 her. Může to být náhoda.
| Volba | Voleno | Výhra | Výhry navíc |
|---|---|---|---|
| 76% | 51.4% | -0.5 může být náhoda | |
| 19% | 51.5% | +0.4 může být náhoda | |
| 5% | 52.7% | +0.3 může být náhoda |
EWQ
SchopnostiE > W > Q
Výhry navíc tady: +1.6 na 100 her. Žádná jiná volba nad touto nemá jasný náskok.
| Volba | Voleno | Výhra | Výhry navíc |
|---|---|---|---|
| EWQE + W + Q | 80% | 51.8% | +1.6 může být náhoda |
| WEQW + E + Q | 16% | 51.8% | -0.8 může být náhoda |
| EQWE + Q + W | 4% | 51.9% | -2.4 může být náhoda |
Úrovně 1 až 18
- 1W
- 2Q
- 3E
- 4E
- 5E
- 6R
- 7E
- 8W
- 9E
- 10W
- 11R
- 12W
- 13W
- 14Q
- 15Q
- 16R
- 17Q
- 18Q
Nejdřív E: 49.2% výher. Nejdřív W: 40.9% výher (vyrovnané).
- W
- Q
- E
- E
- E
- R
- E
- W
- E
- W
- R
- W
- W
- Q
- Q
- R
- Q
- Q
KouzlaSkok + Vznítit
Výhry navíc tady: +2.7 na 100 her. Žádná jiná volba nad touto nemá jasný náskok.
| Volba | Voleno | Výhra | Výhry navíc |
|---|---|---|---|
| 80% | 52.1% | +2.7 může být náhoda | |
| 16% | 48.7% | -3.0 jasný rozdíl | |
| 2% | 46.1% | -0.8 může být náhoda |
Build Zac Bot
Patch 16.21- výher
- 45.1%
- her
- 395
- Vliv na výhry
- -0.8
- Pickrate
- 0.0%
Startovní předmětyDoranova přilba + Léčivý lektvar
Doranova přilba + Léčivý lektvar vyhrává častěji než Doranův štít + Léčivý lektvar, nejčastější volba: +1.3 proti -1.2 na 100 her. Může to být náhoda.
| Volba | Voleno | Výhra | Výhry navíc |
|---|---|---|---|
| 57% | 46.7% | -1.2 může být náhoda | |
| 28% | 49.0% | +1.3 může být náhoda |
BotyOcelové chrániče
Výhry navíc tady: +1.0 na 100 her. Žádná jiná volba nad touto nemá jasný náskok.
| Volba | Voleno | Výhra | Výhry navíc | Čas |
|---|---|---|---|---|
| 44% | 49.2% | +1.0 může být náhoda | 14:07 | |
| 27% | 50.0% | -0.8 může být náhoda | 12:16 |
Předmět 1Záštita slunečního žáru
Výhry navíc tady: +2.7 na 100 her. Žádná jiná volba nad touto nemá jasný náskok.
| Volba | Voleno | Výhra | Výhry navíc | Čas |
|---|---|---|---|---|
| 35% | 50.0% | +2.7 může být náhoda | 12:04 | |
| 23% | 41.0% | -3.7 může být náhoda | 11:02 |
Dokončené spolu
| Volba | Voleno | Výhra | her |
|---|---|---|---|
| 11% | 66.7% | 24 | |
| 6% | 30.0% | 13 | |
| 5% | - | 12 | |
| 5% | 37.5% | 12 |
Předmět 2Otisk duše
Výhry navíc tady: +2.2 na 100 her. Žádná jiná volba nad touto nemá jasný náskok.
| Volba | Voleno | Výhra | Výhry navíc | Čas |
|---|---|---|---|---|
| 24% | 54.2% | +2.2 může být náhoda | 20:22 |
Dokončené spolu
| Volba | Voleno | Výhra | her |
|---|---|---|---|
| 11% | 66.7% | 24 | |
| 6% | 30.0% | 13 | |
| 5% | - | 12 | |
| 5% | 37.5% | 12 |
Předmět 4Randuinovo znamení
| Volba | Voleno | Výhra | Čas |
|---|---|---|---|
| 12% | 73.3% | 31:43 |
Předmět 5Trnobrnění
| Volba | Voleno | Výhra |
|---|---|---|
| 13% | 50.0% |
Klíčová runaDobyvatel
Výhry navíc tady: -3.7 na 100 her. Žádná jiná volba nad touto nemá jasný náskok.
| Volba | Voleno | Výhra | Výhry navíc |
|---|---|---|---|
| 40% | 46.0% | -3.7 může být náhoda | |
| 31% | 47.6% | +1.5 může být náhoda |
Hlavní řada 1Triumf
Výhry navíc tady: -3.2 na 100 her. Žádná jiná volba nad touto nemá jasný náskok.
| Volba | Voleno | Výhra | Výhry navíc |
|---|---|---|---|
| 39% | 45.9% | -3.2 může být náhoda | |
| 28% | 46.9% | -0.2 může být náhoda |
Hlavní řada 2Legenda: Zrychlení
Výhry navíc tady: -3.3 na 100 her. Žádná jiná volba nad touto nemá jasný náskok.
| Volba | Voleno | Výhra | Výhry navíc |
|---|---|---|---|
| 39% | 46.4% | -3.3 může být náhoda | |
| 23% | 50.9% | -0.9 může být náhoda | |
| 19% | 49.4% | +1.6 může být náhoda |
Hlavní řada 3Poslední vzdor
Výhry navíc tady: -2.6 na 100 her. Žádná jiná volba nad touto nemá jasný náskok.
| Volba | Voleno | Výhra | Výhry navíc |
|---|---|---|---|
| 39% | 45.9% | -2.6 může být náhoda | |
| 37% | 46.5% | +0.9 může být náhoda |
Vedlejší stromOdhodlání
Výhry navíc tady: -1.5 na 100 her. Žádná jiná volba nad touto nemá jasný náskok.
| Volba | Voleno | Výhra | Výhry navíc |
|---|---|---|---|
| 37% | 46.3% | -1.5 může být náhoda | |
| 28% | 45.9% | -0.3 může být náhoda |
Vedlejší runyDruhý dech + Oživit
| Volba | Voleno | Výhra |
|---|---|---|
| 45% | 54.4% |
Útočný úlomekZrychlení schopností
Výhry navíc tady: -0.1 na 100 her. Žádná jiná volba nad touto nemá jasný náskok.
| Volba | Voleno | Výhra | Výhry navíc |
|---|---|---|---|
| 83% | 46.9% | -0.1 může být náhoda |
Flexibilní úlomekZvyšování zdraví
Zvyšování zdraví vyhrává častěji než Adaptivní síla, nejčastější volba: +2.1 proti -2.0 na 100 her. Může to být náhoda.
| Volba | Voleno | Výhra | Výhry navíc |
|---|---|---|---|
| 71% | 46.9% | -2.0 může být náhoda | |
| 26% | 52.0% | +2.1 může být náhoda |
Obranný úlomekZvyšování zdraví
Ze všeho, co jsme tu změřili, přidává nejvíc výher Zvyšování zdraví: -2.9 na 100 her. Zdraví, nejčastější volba, nemá číslo k porovnání.
| Volba | Voleno | Výhra | Výhry navíc |
|---|---|---|---|
| 59% | 43.4% | -2.9 může být náhoda |
EWQ
SchopnostiE > W > Q
Výhry navíc tady: +1.1 na 100 her. Žádná jiná volba nad touto nemá jasný náskok.
| Volba | Voleno | Výhra | Výhry navíc |
|---|---|---|---|
| EWQE + W + Q | 77% | 49.4% | +1.1 může být náhoda |
KouzlaSkok + Vznítit
Výhry navíc tady: +1.8 na 100 her. Žádná jiná volba nad touto nemá jasný náskok.
| Volba | Voleno | Výhra | Výhry navíc |
|---|---|---|---|
| 64% | 52.8% | +1.8 může být náhoda |
Nejlepší hráči Zac
Zobrazit vše (9,201)Běžná hra na Jungle
25,000 herProti všem šampionům na Jungle
- Nejméně 4 % Smrti 5.1
- Top 6 % Asistence 12.0
- Spodních 9 % Poš. týmu 15%
- Killy
- 5.2 Spodních 15 %
- Solo killy
- 0.8 Spodních 10 %
- Účast na killech
- 51% Top 6 %
- Poš. / min
- 575 Spodních 10 %
- Farma / min
- 6.0 Spodních 18 %
- Zlato / min
- 408 Spodních 16 %
- Vize / min
- 0.79 Spodních 10 %
- Ovládací totemy
- 1.6 Top 26 %
- První krev
- 3% Spodních 10 %
Proti nepřátelskému jungleru
- Level 6 v 7:21
- Level 11 v 17:19
- blue buff jako první v 46 % her
- První drak v 7:34
Prostřední hra v každé minutě
Udělené poškození
Magické 93% Fyzické 7%Zemřel na
Fyzické 51% Magické 37% Přímé 12%Běžná hra na Top
30,308 her Patch 16.21Proti všem šampionům na Top
- Nejméně 6 % Smrti 5.6
- Top 7 % Účast na killech 40%
- Spodních 9 % Vize / min 0.69
- Killy
- 5.3 Spodních 30 %
- Asistence
- 8.4 Top 15 %
- Solo killy
- 2.4 Spodních 39 %
- Poš. týmu
- 20% Spodních 25 %
- Poš. / min
- 746 Spodních 26 %
- Farma / min
- 6.0 Spodních 25 %
- Zlato / min
- 383 Spodních 28 %
- Ovládací totemy
- 0.7 Top 33 %
- První krev
- 14% Top 35 %
Proti soupeři na lajně
- Level 6 v 5:26
- Level 11 v 13:18
Prostřední hra v každé minutě
Udělené poškození
Magické 89% Fyzické 11%Zemřel na
Fyzické 53% Magické 35% Přímé 12%Běžná hra na Podpora
2,969 herProti všem šampionům na Podpora
- Nejméně 17 % Smrti 7.0
- Top 17 % Účast na killech 51%
- Spodních 21 % Poš. týmu 13%
- Killy
- 3.7 Spodních 27 %
- Asistence
- 14.0 Top 21 %
- Solo killy
- 0.5 Spodních 25 %
- Poš. / min
- 483 Spodních 23 %
- Farma / min
- 1.7 Spodních 30 %
- Zlato / min
- 340 Spodních 34 %
- Vize / min
- 2.15 Spodních 48 %
- Ovládací totemy
- 5.7 Top 32 %
- První krev
- 7% Spodních 39 %
Proti soupeři na lajně
- Level 6 v 8:39
- Level 11 v 21:32
Prostřední hra v každé minutě
Udělené poškození
Magické 91% Fyzické 9%Zemřel na
Fyzické 53% Magické 37% Přímé 10%Běžná hra na Mid
7,931 her Patch 16.21Proti všem šampionům na Mid
- Top 6 % Účast na killech 47%
- Nejméně 8 % Smrti 5.8
- Spodních 19 % Vize / min 0.63
- Killy
- 6.4 Spodních 35 %
- Asistence
- 9.5 Top 14 %
- Solo killy
- 2.2 Spodních 38 %
- Poš. týmu
- 20% Spodních 22 %
- Poš. / min
- 745 Spodních 23 %
- Farma / min
- 5.7 Spodních 24 %
- Zlato / min
- 392 Spodních 30 %
- Ovládací totemy
- 0.8 Top 33 %
- První krev
- 12% Top 34 %
Proti soupeři na lajně
- Level 6 v 5:24
- Level 11 v 15:05
Prostřední hra v každé minutě
Udělené poškození
Magické 92% Fyzické 8%Zemřel na
Fyzické 53% Magické 36% Přímé 11%Matchupy a spoluhráči jsou z her Zac na Jungle.
Matchupy a spoluhráči jsou z her Zac na Jungle.
-
Zac s Wukong: +2.8 výhry na 100 her (rozpětí 0.0-5.5) · 1,058 her · Sloučeno · 16 % z toho je vypůjčeno z podobných šampionů -
Zac s Urgot: +2.3 výhry na 100 her (rozpětí 0.5-4.0) · 2,890 her · Naměřeno · 6 % z toho je vypůjčeno z podobných šampionů -
Zac s Kayle: +1.9 výhry na 100 her (rozpětí 0.2-3.6) · 3,151 her · Naměřeno · 6 % z toho je vypůjčeno z podobných šampionů
-
Zac s K'Sante: -5.2 výhry na 100 her (rozpětí -7.1 až -3.3) · 2,561 her · Naměřeno · 7 % z toho je vypůjčeno z podobných šampionů -
Zac s Gragas: -3.5 výhry na 100 her (rozpětí -5.5 až -1.4) · 2,148 her · Naměřeno · 9 % z toho je vypůjčeno z podobných šampionů -
Zac s Ambessa: -3.0 výhry na 100 her (rozpětí -4.6 až -1.3) · 3,284 her · Naměřeno · 6 % z toho je vypůjčeno z podobných šampionů
-
Zac s Talon: +3.1 výhry na 100 her (rozpětí 0.8-5.5) · 1,569 her · Naměřeno · 11 % z toho je vypůjčeno z podobných šampionů -
Zac s Ekko: +2.6 výhry na 100 her (rozpětí 1.3-3.9) · 5,558 her · Naměřeno · 3 % z toho je vypůjčeno z podobných šampionů -
Zac s Yasuo: +2.47 výhry na 100 her (rozpětí 1.81-3.12) · 24,769 her · Naměřeno · 1 % z toho je vypůjčeno z podobných šampionů
-
Zac s Mel: -5.9 výhry na 100 her (rozpětí -7.3 až -4.6) · 5,312 her · Naměřeno · 4 % z toho je vypůjčeno z podobných šampionů -
Zac s Orianna: -4.0 výhry na 100 her (rozpětí -5.4 až -2.5) · 4,185 her · Naměřeno · 5 % z toho je vypůjčeno z podobných šampionů -
Zac s Qiyana: -3.5 výhry na 100 her (rozpětí -5.3 až -1.6) · 2,762 her · Naměřeno · 7 % z toho je vypůjčeno z podobných šampionů
-
Zac s Xayah: +2.0 výhry na 100 her (rozpětí 0.8-3.2) · 6,845 her · Naměřeno · 3 % z toho je vypůjčeno z podobných šampionů -
Zac s Kog'Maw: +1.9 výhry na 100 her (rozpětí 0.1-3.6) · 3,033 her · Naměřeno · 6 % z toho je vypůjčeno z podobných šampionů -
Zac s Samira: +1.5 výhry na 100 her (rozpětí 0.2-2.9) · 5,087 her · Naměřeno · 4 % z toho je vypůjčeno z podobných šampionů
-
Zac s Ezreal: -4.45 výhry na 100 her (rozpětí -5.35 až -3.55) · 12,404 her · Naměřeno · 2 % z toho je vypůjčeno z podobných šampionů -
Zac s Kalista: -2.7 výhry na 100 her (rozpětí -4.2 až -1.2) · 4,162 her · Naměřeno · 5 % z toho je vypůjčeno z podobných šampionů -
Zac s Corki: -2.5 výhry na 100 her (rozpětí -4.5 až -0.4) · 2,082 her · Naměřeno · 9 % z toho je vypůjčeno z podobných šampionů
-
Zac s Taric: +2.8 výhry na 100 her (rozpětí 0.2-5.3) · 1,262 her · Naměřeno · 14 % z toho je vypůjčeno z podobných šampionů -
Zac s Janna: +2.2 výhry na 100 her (rozpětí 0.5-3.8) · 3,447 her · Naměřeno · 5 % z toho je vypůjčeno z podobných šampionů -
Zac s Leona: +2.0 výhry na 100 her (rozpětí 1.0-3.1) · 9,015 her · Naměřeno · 2 % z toho je vypůjčeno z podobných šampionů
-
Zac s Lee Sin: -8.9 výhry na 100 her (rozpětí -12.4 až -5.5) · 580 her · Sloučeno · 26 % z toho je vypůjčeno z podobných šampionů -
Zac s Neeko: -2.9 výhry na 100 her (rozpětí -4.7 až -1.1) · 2,690 her · Naměřeno · 7 % z toho je vypůjčeno z podobných šampionů -
Zac s Karma: -1.9 výhry na 100 her (rozpětí -3.2 až -0.6) · 5,917 her · Naměřeno · 3 % z toho je vypůjčeno z podobných šampionů