League of Legends Build na Yone
Tier A · 66 #24 Mid Patch 16.22
Všechny hodnosti
Jejich tým
- výher
- 50.7%
- her
- 129,030
- Vliv na výhry
- +0.7
- Pickrate
- 4.7%


Předmět 1Nesmrtelný štítový luk
Výhry navíc tady: +3.9 na 100 her. Žádná jiná volba nad touto nemá jasný náskok.
Dokončené spolu
Dokončené spolu| Volba | Voleno | her |
|---|
  Ostří nekonečna, Tanec smrti, Nesmrtelný štítový luk | 31% | 22,189 |
|---|
  Ostří nekonečna, Čepel Padlého krále, Nesmrtelný štítový luk | 29% | 21,129 |
|---|
  Ostří nekonečna, Nouzová, Nesmrtelný štítový luk | 3% | 2,229 |
|---|
  Připomínka smrtelnosti, Čepel Padlého krále, Nesmrtelný štítový luk | 3% | 2,222 |
|---|

Předmět 2Ostří nekonečna
Výhry navíc tady: +2.4 na 100 her. Žádná jiná volba nad touto nemá jasný náskok.
Dokončené spolu
Dokončené spolu| Volba | Voleno | her |
|---|
  Ostří nekonečna, Tanec smrti, Nesmrtelný štítový luk | 31% | 22,189 |
|---|
  Ostří nekonečna, Čepel Padlého krále, Nesmrtelný štítový luk | 29% | 21,129 |
|---|
  Ostří nekonečna, Nouzová, Nesmrtelný štítový luk | 3% | 2,229 |
|---|
  Připomínka smrtelnosti, Čepel Padlého krále, Nesmrtelný štítový luk | 3% | 2,222 |
|---|

Předmět 3Tanec smrti
Výhry navíc tady: +1.9 na 100 her. Žádná jiná volba nad touto nemá jasný náskok.
Dokončené spolu
Dokončené spolu| Volba | Voleno | her |
|---|
  Ostří nekonečna, Tanec smrti, Nesmrtelný štítový luk | 31% | 22,189 |
|---|
  Ostří nekonečna, Čepel Padlého krále, Nesmrtelný štítový luk | 29% | 21,129 |
|---|
  Ostří nekonečna, Nouzová, Nesmrtelný štítový luk | 3% | 2,229 |
|---|
  Připomínka smrtelnosti, Čepel Padlého krále, Nesmrtelný štítový luk | 3% | 2,222 |
|---|

Předmět 4Anděl strážný
Anděl strážný vyhrává častěji než Čepel Padlého krále, nejčastější volba: +2.2 proti -1.3 na 100 her. Rozdíl je jasný.

Předmět 5Krvežíznivec
Ze všeho, co jsme tu změřili, přidává nejvíc výher Krvežíznivec: +1.7 na 100 her. Anděl strážný, nejčastější volba, nemá číslo k porovnání.

Předmět 6Pozdrav od lorda Dominika
QEW
SchopnostiQ > E > W
Výhry navíc tady: +4.2 na 100 her. Žádná jiná volba nad touto nemá jasný náskok.
Schopnosti: všechny možnosti| Volba | Voleno | Výhra | Výhry navíc |
|---|
| QEWQ + E + W | 88% | 51.3% | +4.2 může být náhoda |
|---|
| QWEQ + W + E | 11% | 47.3% | -4.1 jasný rozdíl |
|---|
| EQWE + Q + W | <1% | 48.3% | -3.2 jasný rozdíl |
|---|
| WQEW + Q + E | <1% | 47.6% | -5.6 jasný rozdíl |
|---|
| EWQE + W + Q | <1% | 52.8% | -3.9 jasný rozdíl |
|---|
| WEQW + E + Q | <1% | 39.4% | -0.8 jasný rozdíl |
|---|
Úrovně 1 až 18
- 1Q
- 2W
- 3E
- 4Q
- 5Q
- 6R
- 7Q
- 8E
- 9Q
- 10E
- 11R
- 12E
- 13E
- 14W
- 15W
- 16R
- 17W
- 18W
- Q
- W
- E
- Q
- Q
- R
- Q
- E
- Q
- E
- R
- E
- E
- W
- W
- R
- W
- W
- výher
- 53.9%
- her
- 8,006
- Vliv na výhry
- +2.9
- Pickrate
- 6.4%

Předmět 1Nesmrtelný štítový luk

Předmět 5Čepel Padlého krále
Běžná volba: hráči tohoto buildu se tu neshodnou.

Předmět 6Krvežíznivec
Běžná volba: hráči tohoto buildu se tu neshodnou.
QEW
SchopnostiQ > E > W
Schopnosti: všechny možnosti| Volba | Voleno | Výhra | Výhry navíc |
|---|
| QEWQ + E + W | 88% | 51.3% | +4.2 může být náhoda |
|---|
| QWEQ + W + E | 11% | 47.3% | -4.1 jasný rozdíl |
|---|
| EQWE + Q + W | <1% | 48.3% | -3.2 jasný rozdíl |
|---|
| WQEW + Q + E | <1% | 47.6% | -5.6 jasný rozdíl |
|---|
| EWQE + W + Q | <1% | 52.8% | -3.9 jasný rozdíl |
|---|
| WEQW + E + Q | <1% | 39.4% | -0.8 jasný rozdíl |
|---|
- Q
- W
- E
- Q
- Q
- R
- Q
- E
- Q
- E
- R
- E
- E
- W
- W
- R
- W
- W
Build Yone Top
- výher
- 49.8%
- her
- 108,310
- Vliv na výhry
- -0.2
- Pickrate
- 3.9%


Předmět 1Nesmrtelný štítový luk
Nesmrtelný štítový luk patří k sestavě, která vyhrává víc: +3.3 na 100 her, proti +0.6 u sestavy, kterou dokončí nejvíc hráčů.
Dokončené spolu
Dokončené spolu| Volba | Voleno | her |
|---|
  Ostří nekonečna, Čepel Padlého krále, Nesmrtelný štítový luk | 34% | 19,932 |
|---|
  Pozdrav od lorda Dominika, Čepel Padlého krále, Nesmrtelný štítový luk | 11% | 6,643 |
|---|
  Připomínka smrtelnosti, Čepel Padlého krále, Nesmrtelný štítový luk | 11% | 6,518 |
|---|
  Ostří nekonečna, Tanec smrti, Nesmrtelný štítový luk | 10% | 5,691 |
|---|

Předmět 2Ostří nekonečna
Ostří nekonečna patří k sestavě, která vyhrává víc: +3.3 na 100 her, proti +0.6 u sestavy, kterou dokončí nejvíc hráčů.
Dokončené spolu
Dokončené spolu| Volba | Voleno | her |
|---|
  Ostří nekonečna, Čepel Padlého krále, Nesmrtelný štítový luk | 34% | 19,932 |
|---|
  Pozdrav od lorda Dominika, Čepel Padlého krále, Nesmrtelný štítový luk | 11% | 6,643 |
|---|
  Připomínka smrtelnosti, Čepel Padlého krále, Nesmrtelný štítový luk | 11% | 6,518 |
|---|
  Ostří nekonečna, Tanec smrti, Nesmrtelný štítový luk | 10% | 5,691 |
|---|

Předmět 3Tanec smrti
Tanec smrti patří k sestavě, která vyhrává víc: +3.3 na 100 her, proti +0.6 u sestavy, kterou dokončí nejvíc hráčů.
Dokončené spolu
Dokončené spolu| Volba | Voleno | her |
|---|
  Ostří nekonečna, Čepel Padlého krále, Nesmrtelný štítový luk | 34% | 19,932 |
|---|
  Pozdrav od lorda Dominika, Čepel Padlého krále, Nesmrtelný štítový luk | 11% | 6,643 |
|---|
  Připomínka smrtelnosti, Čepel Padlého krále, Nesmrtelný štítový luk | 11% | 6,518 |
|---|
  Ostří nekonečna, Tanec smrti, Nesmrtelný štítový luk | 10% | 5,691 |
|---|

Předmět 4Anděl strážný
Ze všeho, co jsme tu změřili, přidává nejvíc výher Anděl strážný: +2.5 na 100 her. Tanec smrti, nejčastější volba, nemá číslo k porovnání.

Předmět 5Krvežíznivec
Ze všeho, co jsme tu změřili, přidává nejvíc výher Krvežíznivec: +0.4 na 100 her. Anděl strážný, nejčastější volba, nemá číslo k porovnání.

Předmět 6Proměnlivý Jak'Sho
QEW
SchopnostiQ > E > W
Výhry navíc tady: +3.6 na 100 her. Žádná jiná volba nad touto nemá jasný náskok.
Schopnosti: všechny možnosti| Volba | Voleno | Výhra | Výhry navíc |
|---|
| QEWQ + E + W | 89% | 50.4% | +3.6 může být náhoda |
|---|
| QWEQ + W + E | 10% | 46.2% | -3.6 jasný rozdíl |
|---|
| EQWE + Q + W | <1% | 54.5% | -2.8 jasný rozdíl |
|---|
| WQEW + Q + E | <1% | 45.9% | -6.3 jasný rozdíl |
|---|
| EWQE + W + Q | <1% | 41.3% | -3.3 jasný rozdíl |
|---|
| WEQW + E + Q | <1% | 33.3% | -2.7 jasný rozdíl |
|---|
Úrovně 1 až 18
- 1Q
- 2W
- 3E
- 4Q
- 5Q
- 6R
- 7Q
- 8E
- 9Q
- 10E
- 11R
- 12E
- 13E
- 14W
- 15W
- 16R
- 17W
- 18W
- Q
- W
- E
- Q
- Q
- R
- Q
- E
- Q
- E
- R
- E
- E
- W
- W
- R
- W
- W
Build Yone Bot
- výher
- 49.3%
- her
- 3,931
- Vliv na výhry
- -0.5
- Pickrate
- 0.1%

Předmět 1Nesmrtelný štítový luk
Nesmrtelný štítový luk patří k sestavě, která vyhrává víc: +2.1 na 100 her, proti -0.6 u sestavy, kterou dokončí nejvíc hráčů.
Dokončené spolu
Dokončené spolu| Volba | Voleno | Výhra | her |
|---|
  Ostří nekonečna, Čepel Padlého krále, Nesmrtelný štítový luk | 30% | - | 757 |
|---|
  Ostří nekonečna, Tanec smrti, Nesmrtelný štítový luk | 16% | - | 391 |
|---|
  Ostří nekonečna, Ostří bouře, Nesmrtelný štítový luk | 4% | - | 92 |
|---|
  Ostří nekonečna, Divoké šípy Yun Talu, Nesmrtelný štítový luk | 3% | 62.9% | 73 |
|---|

Předmět 2Ostří nekonečna
Ostří nekonečna patří k sestavě, která vyhrává víc: +2.1 na 100 her, proti -0.6 u sestavy, kterou dokončí nejvíc hráčů.
Dokončené spolu
Dokončené spolu| Volba | Voleno | Výhra | her |
|---|
  Ostří nekonečna, Čepel Padlého krále, Nesmrtelný štítový luk | 30% | - | 757 |
|---|
  Ostří nekonečna, Tanec smrti, Nesmrtelný štítový luk | 16% | - | 391 |
|---|
  Ostří nekonečna, Ostří bouře, Nesmrtelný štítový luk | 4% | - | 92 |
|---|
  Ostří nekonečna, Divoké šípy Yun Talu, Nesmrtelný štítový luk | 3% | 62.9% | 73 |
|---|

Předmět 3Tanec smrti
Tanec smrti patří k sestavě, která vyhrává víc: +2.1 na 100 her, proti -0.6 u sestavy, kterou dokončí nejvíc hráčů.
Dokončené spolu
Dokončené spolu| Volba | Voleno | Výhra | her |
|---|
  Ostří nekonečna, Čepel Padlého krále, Nesmrtelný štítový luk | 30% | - | 757 |
|---|
  Ostří nekonečna, Tanec smrti, Nesmrtelný štítový luk | 16% | - | 391 |
|---|
  Ostří nekonečna, Ostří bouře, Nesmrtelný štítový luk | 4% | - | 92 |
|---|
  Ostří nekonečna, Divoké šípy Yun Talu, Nesmrtelný štítový luk | 3% | 62.9% | 73 |
|---|

Předmět 4Pozdrav od lorda Dominika
Ze všeho, co jsme tu změřili, přidává nejvíc výher Pozdrav od lorda Dominika: +1.0 na 100 her. Tanec smrti, nejčastější volba, nemá číslo k porovnání.
Předmět 4 po Tanec smrti: všechny možnosti| Volba | Voleno | Výhra | Výhry navíc | Čas |
|---|
Pozdrav od lorda Dominika | 24% | 58.6% | +1.0 může být náhoda | 29:58 |
|---|

Předmět 5Anděl strážný
Výhry navíc tady: +2.6 na 100 her. Žádná jiná volba nad touto nemá jasný náskok.

Hlavní řada 1Triumf
Triumf vyhrává častěji než Čerpání života, nejčastější volba: +2.5 proti -2.1 na 100 her. Rozdíl je jasný.
Hlavní řada 1: všechny možnosti| Volba | Voleno | Výhra | Výhry navíc |
|---|
Čerpání života | 71% | 49.1% | -2.1 může být náhoda |
|---|
Triumf | 27% | 50.6% | +2.5 jasný rozdíl |
|---|

Útočný úlomekRychlost útoků
Výhry navíc tady: +2.3 na 100 her. Žádná jiná volba nad touto nemá jasný náskok.
Útočný úlomek: všechny možnosti| Volba | Voleno | Výhra | Výhry navíc |
|---|
Rychlost útoků | 98% | 49.5% | +2.3 může být náhoda |
|---|
Adaptivní síla | 1% | 40.0% | -2.1 může být náhoda |
|---|
QEW
SchopnostiQ > E > W
Výhry navíc tady: +3.1 na 100 her. Žádná jiná volba nad touto nemá jasný náskok.
Schopnosti: všechny možnosti| Volba | Voleno | Výhra | Výhry navíc |
|---|
| QEWQ + E + W | 89% | 50.7% | +3.1 může být náhoda |
|---|
| QWEQ + W + E | 10% | 45.8% | -3.0 jasný rozdíl |
|---|
Úrovně 1 až 18
- 1Q
- 2W
- 3E
- 4Q
- 5Q
- 6R
- 7Q
- 8E
- 9Q
- 10E
- 11R
- 12E
- 13E
- 14W
- 15W
- 16R
- 17W
- 18W
- Q
- W
- E
- Q
- Q
- R
- Q
- E
- Q
- E
- R
- E
- E
- W
- W
- R
- W
- W
Běžná hra na Mid
129,223 her Proti všem šampionům na Mid
- Top 18 % Farma / min 7.1
- Top 20 % Solo killy 3.3
- Spodních 15 % Účast na killech 39%
- Killy
- 7.7 Top 43 %
- Smrti
- 7.4 Nejvíce 19 %
- Asistence
- 5.3 Spodních 16 %
- Poš. týmu
- 24% Top 30 %
- Poš. / min
- 895 Top 28 %
- Zlato / min
- 429 Top 31 %
- Vize / min
- 0.65 Spodních 27 %
- Ovládací totemy
- 0.6 Spodních 32 %
- První krev
- 9% Spodních 42 %
Proti soupeři na lajně
- Level 6 v 5:20
- Level 11 v 14:50
Prostřední hra v každé minutě
10 min15 min20 min Farma 0+1+6 Zlato -141-137-13
Udělené poškození
Magické 18% Fyzické 82%
Zemřel na
Fyzické 51% Magické 40% Přímé 9%
Běžná hra na Top
108,480 her Proti všem šampionům na Top
- Top 11 % Poš. / min 898
- Top 12 % Farma / min 7.2
- Spodních 14 % Asistence 4.7
- Killy
- 6.8 Top 34 %
- Smrti
- 7.7 Nejvíce 17 %
- Solo killy
- 3.5 Top 16 %
- Účast na killech
- 33% Spodních 18 %
- Poš. týmu
- 24% Top 14 %
- Zlato / min
- 420 Top 19 %
- Vize / min
- 0.75 Spodních 44 %
- Ovládací totemy
- 0.5 Spodních 27 %
- První krev
- 14% Top 35 %
Proti soupeři na lajně
- Level 6 v 5:30
- Level 11 v 13:35
Prostřední hra v každé minutě
10 min15 min20 min Farma +1+2+5 Zlato -112-205-180
Udělené poškození
Magické 18% Fyzické 82%
Zemřel na
Fyzické 56% Magické 35% Přímé 9%
Běžná hra na Bot
3,937 her Proti všem šampionům na Bot
- Top 13 % Solo killy 1.9
- Top 27 % Farma / min 6.8
- Spodních 13 % Vize / min 0.61
- Killy
- 8.5 Top 43 %
- Smrti
- 8.2 Nejvíce 15 %
- Asistence
- 6.4 Spodních 18 %
- Účast na killech
- 43% Spodních 18 %
- Poš. týmu
- 23% Top 33 %
- Poš. / min
- 872 Top 30 %
- Zlato / min
- 459 Top 41 %
- Ovládací totemy
- 0.4 Spodních 16 %
- První krev
- 13% Spodních 48 %
Proti soupeři na lajně
- Level 6 v 7:35
- Level 11 v 18:26
Prostřední hra v každé minutě
10 min15 min20 min Farma -4-3-1 Zlato -187-239-234
Udělené poškození
Magické 18% Fyzické 82%
Zemřel na
Fyzické 55% Magické 36% Přímé 9% Matchupy a spoluhráči jsou z her Yone na Mid.
Lehké -
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
vs
-7.3 Kontrovaný
vs
-3.5 Kontrovaný
vs
-2.4 Kontrovaný
vs
-2.3 Kontrovaný
vs
-1.8 Kontrovaný
vs
-1.4 Kontrovaný
vs
-1.3 Kontrovaný
vs
+7.2 Ve výhodě
vs
+6.6 Ve výhodě
vs
+6.1 Ve výhodě
vs
+5.4 Ve výhodě
vs
+5.1 Ve výhodě
vs
+4.7 Ve výhodě
vs
+4.6 Ve výhodě
vs
+4.5 Ve výhodě
vs
+4.0 Ve výhodě
vs
+3.9 Ve výhodě
vs
+3.9 Ve výhodě
vs
+3.6 Ve výhodě
vs
+3.2 Ve výhodě
vs
+3.0 Ve výhodě
vs
+3.0 Ve výhodě
vs
+2.8 Ve výhodě Spoluhráči
Mid Patch 16.21 Všech 172 Matchupy a spoluhráči jsou z her Yone na Mid.
Top -
+2.7 Yone s Teemo: +2.72 výhry na 100 her (rozpětí 2.32-3.13) · 61,409 her · Naměřeno -
+2.6 Yone s Sion: +2.62 výhry na 100 her (rozpětí 1.90-3.35) · 18,309 her · Naměřeno · 1 % z toho je vypůjčeno z podobných šampionů -
+2.6 Yone s Singed: +2.60 výhry na 100 her (rozpětí 1.72-3.48) · 12,376 her · Naměřeno · 2 % z toho je vypůjčeno z podobných šampionů
-
-5.5 Yone s K'Sante: -5.53 výhry na 100 her (rozpětí -6.42 až -4.64) · 11,883 her · Naměřeno · 2 % z toho je vypůjčeno z podobných šampionů -
-3.8 Yone s Ambessa: -3.81 výhry na 100 her (rozpětí -4.64 až -2.98) · 13,737 her · Naměřeno · 1 % z toho je vypůjčeno z podobných šampionů -
-3.6 Yone s Jayce: -3.63 výhry na 100 her (rozpětí -4.35 až -2.92) · 18,742 her · Naměřeno · 1 % z toho je vypůjčeno z podobných šampionů
Jungle -
+3.5 Yone s Lillia: +3.47 výhry na 100 her (rozpětí 2.96-3.97) · 38,015 her · Naměřeno · 1 % z toho je vypůjčeno z podobných šampionů -
+3.2 Yone s Amumu: +3.18 výhry na 100 her (rozpětí 2.57-3.80) · 25,705 her · Naměřeno · 1 % z toho je vypůjčeno z podobných šampionů -
+2.9 Yone s Rammus: +2.90 výhry na 100 her (rozpětí 2.04-3.76) · 12,981 her · Naměřeno · 2 % z toho je vypůjčeno z podobných šampionů
-
-5.9 Yone s Qiyana: -5.93 výhry na 100 her (rozpětí -6.64 až -5.22) · 19,123 her · Naměřeno · 1 % z toho je vypůjčeno z podobných šampionů -
-5.4 Yone s Rengar: -5.43 výhry na 100 her (rozpětí -6.24 až -4.62) · 14,518 her · Naměřeno · 1 % z toho je vypůjčeno z podobných šampionů -
-5.0 Yone s Lee Sin: -5.03 výhry na 100 her (rozpětí -5.53 až -4.54) · 40,356 her · Naměřeno
Bot -
+4.1 Yone s Aurelion Sol: +4.1 výhry na 100 her (rozpětí 2.8-5.4) · 5,487 her · Naměřeno · 4 % z toho je vypůjčeno z podobných šampionů -
+3.5 Yone s Hwei: +3.5 výhry na 100 her (rozpětí 2.5-4.5) · 9,206 her · Naměřeno · 2 % z toho je vypůjčeno z podobných šampionů -
+3.0 Yone s Veigar: +2.97 výhry na 100 her (rozpětí 2.25-3.69) · 18,716 her · Naměřeno · 1 % z toho je vypůjčeno z podobných šampionů
-
-4.1 Yone s Akshan: -4.1 výhry na 100 her (rozpětí -6.7 až -1.6) · 1,278 her · Naměřeno · 14 % z toho je vypůjčeno z podobných šampionů -
-3.6 Yone s Ezreal: -3.60 výhry na 100 her (rozpětí -4.02 až -3.18) · 57,147 her · Naměřeno -
-3.0 Yone s Corki: -3.0 výhry na 100 her (rozpětí -4.2 až -1.9) · 6,975 her · Naměřeno · 3 % z toho je vypůjčeno z podobných šampionů
Podpora -
+2.6 Yone s Zyra: +2.56 výhry na 100 her (rozpětí 2.01-3.12) · 31,826 her · Naměřeno · 1 % z toho je vypůjčeno z podobných šampionů -
+2.6 Yone s Taric: +2.6 výhry na 100 her (rozpětí 1.3-3.8) · 5,740 her · Naměřeno · 3 % z toho je vypůjčeno z podobných šampionů -
+2.3 Yone s Vel'Koz: +2.33 výhry na 100 her (rozpětí 1.71-2.94) · 25,962 her · Naměřeno · 1 % z toho je vypůjčeno z podobných šampionů
-
-3.4 Yone s Yuumi: -3.44 výhry na 100 her (rozpětí -4.10 až -2.78) · 22,371 her · Naměřeno · 1 % z toho je vypůjčeno z podobných šampionů -
-2.6 Yone s Pyke: -2.63 výhry na 100 her (rozpětí -3.22 až -2.03) · 27,447 her · Naměřeno · 1 % z toho je vypůjčeno z podobných šampionů -
-2.1 Yone s Mel: -2.13 výhry na 100 her (rozpětí -2.82 až -1.43) · 20,273 her · Naměřeno · 1 % z toho je vypůjčeno z podobných šampionů
ko.lol pro počítač Tvůj další předmět, živě ve tvé hře.
Čteno z předmětů, statů a šampionů nepřátelského týmu. A tvůj nejlepší pick ve výběru šampionů k tomu.
Ukázka