League of Legends Build na Shaco
Build Shaco Jungle
Vzácný build, který vyhrává víc.
- výher
- 49.5%
- her
- 71,029
- Vliv na výhry
- -0.5
- Pickrate
- 2.7%
Startovní předmětyMládě mechodupa + Léčivý lektvar
Mládě mechodupa + Léčivý lektvar vyhrává častěji než Mládě vichrotlapa + Léčivý lektvar, nejčastější volba: +3.3 proti -0.5 na 100 her. Rozdíl je jasný.
| Volba | Voleno | Výhra | Výhry navíc |
|---|---|---|---|
| 38% | 49.0% | -0.5 může být náhoda | |
| 27% | 49.2% | -0.8 může být náhoda | |
| 21% | 50.2% | +1.0 jasný rozdíl | |
| 12% | 50.2% | +0.5 může být náhoda | |
| 1% | 53.8% | +3.3 jasný rozdíl | |
| 1% | 52.5% | +2.2 jasný rozdíl |
BotyKouzelníkovy boty
Ze všeho, co jsme tu změřili, přidává nejvíc výher Kouzelníkovy boty: +3.9 na 100 her. Ionské boty jasnosti, nejčastější volba, nemá číslo k porovnání.
| Volba | Voleno | Výhra | Výhry navíc | Čas |
|---|---|---|---|---|
| 39% | 48.5% | příliš velké na důvěru | 13:19 | |
| 26% | 52.4% | příliš velké na důvěru | 12:53 | |
| 22% | 47.7% | -3.1 může být náhoda | 13:48 | |
| 10% | 52.4% | +3.9 může být náhoda | 14:11 | |
| 1% | 50.8% | -0.5 může být náhoda | 17:35 | |
| 1% | 52.5% | +1.0 může být náhoda | ||
| 1% | 49.9% | -0.7 může být náhoda |
Proti týmu s převahou AD
| Volba | Voleno | Výhra | Výsledek |
|---|---|---|---|
| 36% | 50.4% | nejčastěji kupované | |
| 24% | 52.6% | vyhrávaly víc | |
| 21% | 48.1% | vyrovnané | |
| 10% | 53.7% | vyhrávaly víc |
Proti týmu s převahou AP
| Volba | Voleno | Výhra | Výsledek |
|---|---|---|---|
| 36% | 50.2% | nejčastěji kupované | |
| 24% | 54.7% | vyhrávaly víc | |
| 20% | 49.0% | vyrovnané | |
| 10% | 53.9% | vyrovnané |
Kupované víc proti jednomu typu poškození
| Volba | AD tým | AP tým |
|---|---|---|
| 12% | 14% | |
| 9% | 10% | |
| 9% | 8% | |
| 5% | 6% |
Předmět 1Černá pochodeň
Černá pochodeň patří k sestavě, která vyhrává víc: +5.9 na 100 her, proti -3.1 u sestavy, kterou dokončí nejvíc hráčů.
| Volba | Voleno | Výhra | Výhry navíc | Čas |
|---|---|---|---|---|
| 28% | 52.9% | příliš velké na důvěru | 11:07 | |
| 26% | 47.1% | -3.8 může být náhoda | 11:15 | |
| 17% | 47.4% | -3.4 může být náhoda | 10:41 | |
| 8% | 50.0% | -0.2 jasný rozdíl | 10:25 | |
| 7% | 49.7% | -3.1 může být náhoda | 10:05 | |
| 6% | 48.2% | -2.6 jasný rozdíl | ||
| 2% | 52.6% | příliš velké na důvěru | ||
| <1% | 53.2% | +2.5 jasný rozdíl |
Dokončené spolu
| Volba | Voleno | her |
|---|---|---|
| 12% | 6,116 | |
| 10% | 4,903 | |
| 6% | 3,192 | |
| 6% | 2,741 |
Předmět 2Liandryho utrpení
Liandryho utrpení patří k sestavě, která vyhrává víc: +5.9 na 100 her, proti -3.1 u sestavy, kterou dokončí nejvíc hráčů.
| Volba | Voleno | Výhra | Výhry navíc | Čas |
|---|---|---|---|---|
| 34% | 46.9% | příliš velké na důvěru | 19:17 | |
| 18% | 52.5% | příliš velké na důvěru | 19:59 | |
| 14% | 48.9% | -1.9 může být náhoda | 18:33 | |
| 8% | 54.3% | příliš velké na důvěru | 18:30 | |
| 5% | 51.2% | -2.2 může být náhoda | 20:24 | |
| 4% | 49.0% | -0.6 může být náhoda | ||
| 3% | 50.2% | -2.3 může být náhoda | ||
| <1% | 49.1% | +3.2 může být náhoda |
Dokončené spolu
| Volba | Voleno | her |
|---|---|---|
| 12% | 6,116 | |
| 10% | 4,903 | |
| 6% | 3,192 | |
| 6% | 2,741 |
Předmět 3Říšský rozkaz
Říšský rozkaz patří k sestavě, která vyhrává víc: +5.9 na 100 her, proti -3.1 u sestavy, kterou dokončí nejvíc hráčů.
| Volba | Voleno | Výhra | Výhry navíc | Čas |
|---|---|---|---|---|
| 21% | 50.5% | -1.9 může být náhoda | 25:50 | |
| 20% | 52.7% | -2.6 může být náhoda | 25:52 | |
| 9% | 55.2% | příliš velké na důvěru | 25:02 | |
| 6% | 55.9% | příliš velké na důvěru | 25:29 | |
| 3% | 57.3% | příliš velké na důvěru | ||
| 2% | 56.9% | +2.7 může být náhoda | ||
| 1% | 56.3% | příliš velké na důvěru | ||
| 1% | 62.0% | příliš velké na důvěru |
Dokončené spolu
| Volba | Voleno | her |
|---|---|---|
| 12% | 6,116 | |
| 10% | 4,903 | |
| 6% | 3,192 | |
| 6% | 2,741 |
Předmět 4Hřbitovní květ
Ze všeho, co jsme tu změřili, přidává nejvíc výher Hřbitovní květ: +0.5 na 100 her. Pozdrav od lorda Dominika, nejčastější volba, nemá číslo k porovnání.
| Volba | Voleno | Výhra | Výhry navíc | Čas |
|---|---|---|---|---|
| 33% | 60.6% | +0.5 může být náhoda | 31:33 | |
| 30% | 54.9% | -0.7 může být náhoda | 31:54 | |
| 10% | 58.5% | +0.5 může být náhoda | ||
| 7% | 69.0% | kupováno už ve vedení | ||
| 6% | 56.1% | -0.2 může být náhoda | ||
| 3% | 55.6% | -0.3 může být náhoda | ||
| 2% | 57.1% | +0.4 může být náhoda |
Předmět 5Rabadonův smrtící klobouk
Ze všeho, co jsme tu změřili, přidává nejvíc výher Rabadonův smrtící klobouk: -0.1 na 100 her. Anděl strážný, nejčastější volba, nemá číslo k porovnání.
| Volba | Voleno | Výhra | Výhry navíc | Čas |
|---|---|---|---|---|
| 41% | 65.3% | -0.1 může být náhoda | 37:27 | |
| 19% | 60.9% | -0.5 může být náhoda | ||
| 15% | 58.0% | -1.1 může být náhoda | ||
| 8% | 84.2% | kupováno už ve vedení |
Předmět 6Youmuuina přízračná čepel
| Volba | Voleno | Výhra | Čas |
|---|---|---|---|
| 15% | 52.9% | 38:24 | |
| 13% | 52.8% | 39:01 | |
| 6% | 55.6% | 38:04 | |
| 5% | 56.3% | 40:11 | |
| 5% | 61.7% | 39:36 |
Klíčová runaZásah proudem
Zásah proudem vyhrává častěji než Smršť mečů, nejčastější volba: -1.1 proti -1.8 na 100 her. Může to být náhoda.
| Volba | Voleno | Výhra | Výhry navíc |
|---|---|---|---|
| 56% | 48.8% | -1.8 může být náhoda | |
| 23% | 47.7% | -2.2 může být náhoda | |
| 18% | 53.3% | +4.9 jasný rozdíl | |
| 2% | 55.6% | +5.3 jasný rozdíl | |
| 1% | 56.8% | -1.1 může být náhoda | |
| 1% | 54.8% | +4.5 jasný rozdíl | |
| <1% | 44.5% | -5.4 jasný rozdíl | |
| <1% | 36.3% | -5.1 může být náhoda |
Hlavní řada 1Chuť krve
Chuť krve vyhrává častěji než Náhlý dopad, nejčastější volba: -1.1 proti -3.2 na 100 her. Může to být náhoda.
| Volba | Voleno | Výhra | Výhry navíc |
|---|---|---|---|
| 67% | 48.4% | -3.2 může být náhoda | |
| 17% | 53.4% | +5.1 jasný rozdíl | |
| 12% | 49.1% | -1.2 jasný rozdíl | |
| 2% | 54.0% | +4.3 jasný rozdíl | |
| 1% | 54.1% | +3.3 jasný rozdíl | |
| <1% | 56.2% | +4.1 jasný rozdíl | |
| <1% | 45.1% | -3.4 může být náhoda | |
| <1% | 47.8% | -1.1 může být náhoda |
Hlavní řada 2Šestý smysl
Šestý smysl vyhrává častěji než Strašlivá upomínka, nejčastější volba: +1.3 proti -4.3 na 100 her. Rozdíl je jasný.
| Volba | Voleno | Výhra | Výhry navíc |
|---|---|---|---|
| 63% | 48.0% | -4.3 může být náhoda | |
| 19% | 53.5% | +5.2 jasný rozdíl | |
| 15% | 50.9% | +1.3 jasný rozdíl | |
| 1% | 49.6% | +0.2 jasný rozdíl | |
| 1% | 52.6% | +2.3 jasný rozdíl | |
| <1% | 54.9% | +5.0 jasný rozdíl | |
| <1% | 50.5% | +1.9 jasný rozdíl | |
| <1% | 43.5% | -4.7 může být náhoda |
Hlavní řada 3Lovec pokladů
Lovec pokladů vyhrává častěji než Neúnavný lovec, nejčastější volba: +1.0 proti -3.3 na 100 her. Rozdíl je jasný.
| Volba | Voleno | Výhra | Výhry navíc |
|---|---|---|---|
| 58% | 48.1% | -3.3 může být náhoda | |
| 16% | 53.0% | +4.9 jasný rozdíl | |
| 14% | 49.2% | -0.7 jasný rozdíl | |
| 7% | 50.9% | +1.0 jasný rozdíl | |
| 3% | 55.8% | +4.9 jasný rozdíl | |
| 1% | 55.4% | +2.5 jasný rozdíl | |
| <1% | 60.9% | +4.3 jasný rozdíl | |
| <1% | 50.3% | +2.7 jasný rozdíl |
Vedlejší stromPřesnost
Volba z jiného stromu run tu má jasný náskok (+3.9 na 100 her), ale strom se mění jen s celou stránkou.
| Volba | Voleno | Výhra | Výhry navíc |
|---|---|---|---|
| 76% | 49.3% | -0.7 může být náhoda | |
| 15% | 49.2% | -0.7 může být náhoda | |
| 7% | 51.1% | +2.0 jasný rozdíl | |
| 3% | 53.7% | +3.9 jasný rozdíl | |
| <1% | 47.2% | příliš velké na důvěru |
Vedlejší runyLegenda: Zrychlení + Triumf
Ze všeho, co jsme tu změřili, přidává nejvíc výher Legenda: Zrychlení + Triumf: +2.5 na 100 her. Rána z milosti + Legenda: Horlivost, nejčastější volba, nemá číslo k porovnání.
| Volba | Voleno | Výhra | Výhry navíc |
|---|---|---|---|
| 69% | 47.8% | příliš velké na důvěru | |
| 20% | 52.7% | příliš velké na důvěru | |
| 4% | 50.8% | +0.7 může být náhoda | |
| 3% | 55.0% | příliš velké na důvěru | |
| 2% | 52.8% | +1.5 může být náhoda | |
| 1% | 49.9% | +0.7 může být náhoda | |
| 1% | 53.3% | -0.4 může být náhoda | |
| <1% | 57.3% | +2.5 může být náhoda |
Útočný úlomekAdaptivní síla
Ze všeho, co jsme tu změřili, přidává nejvíc výher Adaptivní síla: +2.2 na 100 her. Rychlost útoků, nejčastější volba, nemá číslo k porovnání.
| Volba | Voleno | Výhra | Výhry navíc |
|---|---|---|---|
| 75% | 48.3% | příliš velké na důvěru | |
| 19% | 53.5% | příliš velké na důvěru | |
| 7% | 52.1% | +2.2 může být náhoda |
Flexibilní úlomekRychlost pohybu
Rychlost pohybu vyhrává častěji než Adaptivní síla, nejčastější volba: +2.1 proti -1.9 na 100 her. Rozdíl je jasný.
| Volba | Voleno | Výhra | Výhry navíc |
|---|---|---|---|
| 97% | 49.5% | -1.9 může být náhoda | |
| 3% | 51.2% | +2.1 jasný rozdíl | |
| <1% | 45.2% | -0.8 může být náhoda |
Obranný úlomekZdraví
Zdraví vyhrává častěji než Zvyšování zdraví, nejčastější volba: +2.6 proti -2.7 na 100 her. Rozdíl je jasný.
| Volba | Voleno | Výhra | Výhry navíc |
|---|---|---|---|
| 84% | 49.0% | -2.7 může být náhoda | |
| 12% | 52.8% | +2.6 jasný rozdíl | |
| 4% | 51.9% | +2.0 jasný rozdíl |
WEQ
SchopnostiW > E > Q
Výhry navíc tady: +5.5 na 100 her. Žádná jiná volba nad touto nemá jasný náskok.
Hráči Mistr+ volí tohle: 51% jejich her. Napříč všemi ranky se nejvíc volí E + Q + W.
| Volba | Voleno | Výhra | Výhry navíc |
|---|---|---|---|
| EQWE + Q + W | 46% | 48.5% | -2.1 jasný rozdíl |
| WEQW + E + Q | 28% | 53.7% | +5.5 může být náhoda |
| QEWQ + E + W | 10% | 46.6% | -3.0 jasný rozdíl |
| EWQE + W + Q | 9% | 47.9% | -2.7 jasný rozdíl |
| WQEW + Q + E | 4% | 48.9% | 0.0 jasný rozdíl |
| QWEQ + W + E | 3% | 45.0% | -4.0 jasný rozdíl |
Úrovně 1 až 18
- 1W
- 2Q
- 3E
- 4E
- 5E
- 6R
- 7E
- 8E
- 9W
- 10Q
- 11R
- 12Q
- 13Q
- 14Q
- 15W
- 16R
- 17W
- 18W
Nejdřív E: 48.6% výher. Nejdřív W: 54.2% výher (vyhrávaly víc).
- W
- Q
- E
- E
- E
- R
- E
- E
- W
- Q
- R
- Q
- Q
- Q
- W
- R
- W
- W
KouzlaUdeřit + Vznítit
Výhry navíc tady: +2.4 na 100 her. Žádná jiná volba nad touto nemá jasný náskok.
| Volba | Voleno | Výhra | Výhry navíc |
|---|---|---|---|
| 90% | 49.8% | +2.4 může být náhoda | |
| 9% | 47.3% | -2.5 jasný rozdíl | |
| 1% | 47.5% | -2.1 jasný rozdíl | |
| <1% | 48.7% | -0.4 jasný rozdíl | |
| <1% | 53.3% | -1.7 jasný rozdíl |
- výher
- 54.3%
- her
- 4,734
- Vliv na výhry
- +5.5
- Pickrate
- 6.7%
Startovní předmětyMládě vichrotlapa + Léčivý lektvar
Běžná volba: hráči tohoto buildu se tu neshodnou.
| Volba | Voleno | Výhra | Výhry navíc |
|---|---|---|---|
| 38% | 49.0% | -0.5 může být náhoda | |
| 27% | 49.2% | -0.8 může být náhoda | |
| 21% | 50.2% | +1.0 jasný rozdíl | |
| 12% | 50.2% | +0.5 může být náhoda | |
| 1% | 53.8% | +3.3 jasný rozdíl | |
| 1% | 52.5% | +2.2 jasný rozdíl |
BotyIonské boty jasnosti
| Volba | Voleno | Výhra |
|---|---|---|
| 80% | 53.8% | |
| 19% | 56.9% | |
| 1% | 61.5% | |
| <1% | 71.4% | |
| <1% | 0.0% |
Předmět 1Černá pochodeň
| Volba | Voleno | Výhra |
|---|---|---|
| 99% | 54.3% | |
| 1% | 55.2% |
Předmět 2Říšský rozkaz
| Volba | Voleno | Výhra |
|---|---|---|
| 99% | 54.3% |
Předmět 3Liandryho utrpení
| Volba | Voleno | Výhra |
|---|---|---|
| 62% | 56.4% | |
| 12% | 58.1% | |
| 11% | 58.9% | |
| 5% | 54.2% | |
| 2% | 63.9% |
Předmět 4Energetický cyklomeč
Běžná volba: hráči tohoto buildu se tu neshodnou.
| Volba | Voleno | Výhra | Výhry navíc | Čas |
|---|---|---|---|---|
| 28% | 52.9% | příliš velké na důvěru | 11:07 | |
| 26% | 47.1% | -3.8 může být náhoda | 11:15 | |
| 17% | 47.4% | -3.4 může být náhoda | 10:41 | |
| 8% | 50.0% | -0.2 jasný rozdíl | 10:25 | |
| 7% | 49.7% | -3.1 může být náhoda | 10:05 | |
| 6% | 48.2% | -2.6 jasný rozdíl | ||
| 2% | 52.6% | příliš velké na důvěru | ||
| <1% | 53.2% | +2.5 jasný rozdíl |
Předmět 5Rabadonův smrtící klobouk
| Volba | Voleno | Výhra |
|---|---|---|
| 30% | 68.4% | |
| 17% | 51.8% | |
| 12% | 64.4% | |
| 12% | 56.9% | |
| 10% | 67.3% |
Předmět 6Výběrčí
Běžná volba: hráči tohoto buildu se tu neshodnou.
| Volba | Voleno | Výhra | Výhry navíc | Čas |
|---|---|---|---|---|
| 34% | 46.9% | příliš velké na důvěru | 19:17 | |
| 18% | 52.5% | příliš velké na důvěru | 19:59 | |
| 14% | 48.9% | -1.9 může být náhoda | 18:33 | |
| 8% | 54.3% | příliš velké na důvěru | 18:30 | |
| 5% | 51.2% | -2.2 může být náhoda | 20:24 | |
| 4% | 49.0% | -0.6 může být náhoda | ||
| 3% | 50.2% | -2.3 může být náhoda | ||
| <1% | 49.1% | +3.2 může být náhoda |
Klíčová runaMagická kometa
| Volba | Voleno | Výhra |
|---|---|---|
| 33% | 52.6% |
Hlavní řada 1Axiomatický znalec arkán
| Volba | Voleno | Výhra |
|---|---|---|
| 33% | 52.6% |
Hlavní řada 2Prostoupení
| Volba | Voleno | Výhra |
|---|---|---|
| 33% | 52.6% |
Hlavní řada 3Ženoucí se bouře
| Volba | Voleno | Výhra |
|---|---|---|
| 33% | 52.6% |
Vedlejší stromPřesnost
| Volba | Voleno | Výhra |
|---|---|---|
| 33% | 52.6% |
Útočný úlomekZrychlení schopností
| Volba | Voleno | Výhra |
|---|---|---|
| 33% | 52.6% |
Flexibilní úlomekAdaptivní síla
| Volba | Voleno | Výhra |
|---|---|---|
| 33% | 52.6% |
Obranný úlomekZvyšování zdraví
| Volba | Voleno | Výhra |
|---|---|---|
| 33% | 52.6% |
WEQ
SchopnostiW > E > Q
Hráči Mistr+ volí tohle: 51% jejich her. Napříč všemi ranky se nejvíc volí E + Q + W.
| Volba | Voleno | Výhra | Výhry navíc |
|---|---|---|---|
| EQWE + Q + W | 46% | 48.5% | -2.1 jasný rozdíl |
| WEQW + E + Q | 28% | 53.7% | +5.5 může být náhoda |
| QEWQ + E + W | 10% | 46.6% | -3.0 jasný rozdíl |
| EWQE + W + Q | 9% | 47.9% | -2.7 jasný rozdíl |
| WQEW + Q + E | 4% | 48.9% | 0.0 jasný rozdíl |
| QWEQ + W + E | 3% | 45.0% | -4.0 jasný rozdíl |
- W
- Q
- E
- E
- E
- R
- E
- E
- W
- Q
- R
- Q
- Q
- Q
- W
- R
- W
- W
KouzlaUdeřit + Vznítit
| Volba | Voleno | Výhra | Výhry navíc |
|---|---|---|---|
| 90% | 49.8% | +2.4 může být náhoda | |
| 9% | 47.3% | -2.5 jasný rozdíl | |
| 1% | 47.5% | -2.1 jasný rozdíl | |
| <1% | 48.7% | -0.4 jasný rozdíl | |
| <1% | 53.3% | -1.7 jasný rozdíl |
Build Shaco Podpora
Patch 16.21- výher
- 49.5%
- her
- 123,929
- Vliv na výhry
- -0.5
- Pickrate
- 0.6%
Startovní předmětyDlouhý meč + Léčivý lektvar x2 + Atlas světa
Dlouhý meč + Léčivý lektvar x2 + Atlas světa vyhrává častěji než Léčivý lektvar x2 + Atlas světa, nejčastější volba: +2.8 proti +0.2 na 100 her. Může to být náhoda.
| Volba | Voleno | Výhra | Výhry navíc |
|---|---|---|---|
| 82% | 49.3% | +0.2 může být náhoda | |
| 7% | 49.3% | -0.7 může být náhoda | |
| 5% | 49.9% | +0.1 může být náhoda | |
| 3% | 49.7% | -0.7 může být náhoda | |
| 1% | 52.0% | +1.6 může být náhoda | |
| <1% | 42.0% | -3.9 jasný rozdíl | |
| <1% | 55.1% | +2.8 může být náhoda | |
| <1% | 60.9% | +2.5 může být náhoda |
BotyIonské boty jasnosti
Výhry navíc tady: +3.7 na 100 her. Žádná jiná volba nad touto nemá jasný náskok.
| Volba | Voleno | Výhra | Výhry navíc | Čas |
|---|---|---|---|---|
| 61% | 50.6% | +3.7 může být náhoda | 14:30 | |
| 16% | 49.2% | příliš velké na důvěru | 15:01 | |
| 13% | 52.6% | +2.4 jasný rozdíl | 16:37 | |
| 8% | 47.0% | příliš velké na důvěru | 14:54 | |
| 1% | 50.2% | -0.9 jasný rozdíl | 17:37 | |
| 1% | 45.2% | -1.4 jasný rozdíl | ||
| <1% | 53.7% | -0.4 jasný rozdíl často ve vedení |
Proti týmu s převahou AD
| Volba | Voleno | Výhra | Výsledek |
|---|---|---|---|
| 45% | 52.7% | nejčastěji kupované | |
| 11% | 50.6% | vyrovnané | |
| 9% | 53.2% | vyrovnané | |
| 6% | 49.0% | vyrovnané |
Proti týmu s převahou AP
| Volba | Voleno | Výhra | Výsledek |
|---|---|---|---|
| 45% | 50.8% | nejčastěji kupované | |
| 12% | 47.3% | vyrovnané | |
| 10% | 54.5% | vyhrávaly víc | |
| 6% | 46.5% | vyrovnané |
Kupované víc proti jednomu typu poškození
| Volba | AD tým | AP tým |
|---|---|---|
| 31% | 32% | |
| 21% | 22% |
Předmět 1Černá pochodeň
| Volba | Voleno | Výhra | Výhry navíc | Čas |
|---|---|---|---|---|
| 46% | 51.5% | příliš velké na důvěru | 13:54 | |
| 16% | 46.0% | -5.2 může být náhoda | 12:33 | |
| 7% | 52.1% | +2.9 může být náhoda | 13:07 | |
| 6% | 45.9% | příliš velké na důvěru | 13:05 | |
| 5% | 48.4% | -5.1 může být náhoda často ve vedení | 12:22 | |
| 4% | 51.4% | +3.1 může být náhoda | ||
| 4% | 46.9% | příliš velké na důvěru | ||
| 4% | 45.1% | příliš velké na důvěru |
Dokončené spolu
| Volba | Voleno | her |
|---|---|---|
| 22% | 9,245 | |
| 4% | 1,862 | |
| 3% | 1,302 | |
| 3% | 1,100 |
Předmět 2Liandryho utrpení
| Volba | Voleno | Výhra | Výhry navíc | Čas |
|---|---|---|---|---|
| 31% | 53.0% | příliš velké na důvěru | 23:48 | |
| 18% | 51.9% | +2.5 může být náhoda | 22:15 | |
| 13% | 48.1% | příliš velké na důvěru | 21:22 | |
| 9% | 45.8% | příliš velké na důvěru | 21:36 | |
| 4% | 48.4% | příliš velké na důvěru | ||
| 2% | 48.7% | příliš velké na důvěru | ||
| 1% | 44.3% | příliš velké na důvěru | ||
| <1% | 57.0% | +2.8 může být náhoda |
Dokončené spolu
| Volba | Voleno | her |
|---|---|---|
| 22% | 9,245 | |
| 4% | 1,862 | |
| 3% | 1,302 | |
| 3% | 1,100 |
Předmět 3Říšský rozkaz
| Volba | Voleno | Výhra | Výhry navíc | Čas |
|---|---|---|---|---|
| 16% | 55.0% | +3.3 může být náhoda | 30:08 | |
| 7% | 47.8% | příliš velké na důvěru | 28:51 | |
| 7% | 49.6% | příliš velké na důvěru | 27:58 | |
| 6% | 49.9% | příliš velké na důvěru | 28:04 | |
| 4% | 57.7% | +3.8 může být náhoda | ||
| 2% | 46.5% | příliš velké na důvěru | ||
| 2% | 46.7% | příliš velké na důvěru | ||
| 2% | 65.5% | kupováno už ve vedení |
Dokončené spolu
| Volba | Voleno | her |
|---|---|---|
| 22% | 9,245 | |
| 4% | 1,862 | |
| 3% | 1,302 | |
| 3% | 1,100 |
Předmět 4Hřbitovní květ
Hřbitovní květ vyhrává častěji než Morellonomicon, nejčastější volba: +0.8 proti -1.1 na 100 her. Může to být náhoda.
| Volba | Voleno | Výhra | Výhry navíc | Čas |
|---|---|---|---|---|
| 18% | 50.2% | -1.1 může být náhoda | 37:05 | |
| 12% | 56.7% | +0.8 může být náhoda | ||
| 11% | 54.1% | -1.2 může být náhoda | ||
| 11% | 52.2% | -0.9 může být náhoda | 36:37 |
Předmět 5Anděl strážný
Anděl strážný vyhrává častěji než Rabadonův smrtící klobouk, nejčastější volba: +2.3 proti +1.8 na 100 her. Může to být náhoda.
| Volba | Voleno | Výhra | Výhry navíc | Čas |
|---|---|---|---|---|
| 12% | 53.8% | +1.8 může být náhoda | 41:15 | |
| 9% | 49.6% | -1.5 může být náhoda | 37:30 | |
| 7% | 47.5% | -0.8 může být náhoda | 36:57 | |
| 6% | 56.3% | +2.3 může být náhoda | 38:59 | |
| 5% | 51.4% | +0.1 může být náhoda | 37:15 |
Předmět 6Ostří nekonečna
| Volba | Voleno | Výhra | Čas |
|---|---|---|---|
| 9% | - | 40:49 | |
| 8% | - | 45:03 | |
| 7% | - | 40:27 | |
| 7% | - | 41:06 | |
| 5% | - | 44:40 |
Klíčová runaMagická kometa
Výhry navíc tady: +3.1 na 100 her. Žádná jiná volba nad touto nemá jasný náskok.
| Volba | Voleno | Výhra | Výhry navíc |
|---|---|---|---|
| 49% | 50.9% | +3.1 může být náhoda | |
| 36% | 46.6% | -4.6 jasný rozdíl | |
| 8% | 50.7% | +1.4 jasný rozdíl | |
| 5% | 52.6% | +3.1 může být náhoda | |
| 1% | 54.2% | +4.6 může být náhoda | |
| <1% | 42.3% | -5.2 jasný rozdíl | |
| <1% | 51.7% | +2.8 může být náhoda | |
| <1% | 47.5% | -0.7 může být náhoda |
Hlavní řada 1Axiomatický znalec arkán
Axiomatický znalec arkán vyhrává častěji než Prsten manového proudu, nejčastější volba: +3.0 proti +2.9 na 100 her. Může to být náhoda.
| Volba | Voleno | Výhra | Výhry navíc |
|---|---|---|---|
| 48% | 50.8% | +2.9 může být náhoda | |
| 40% | 47.1% | -4.0 jasný rozdíl | |
| 5% | 52.7% | +3.0 může být náhoda | |
| 4% | 49.1% | +0.4 jasný rozdíl | |
| 1% | 52.6% | +2.5 může být náhoda | |
| 1% | 53.5% | +4.6 může být náhoda | |
| 1% | 53.3% | +3.3 může být náhoda | |
| <1% | 46.5% | -2.3 jasný rozdíl |
Hlavní řada 2Prostoupení
Výhry navíc tady: +3.6 na 100 her. Žádná jiná volba nad touto nemá jasný náskok.
| Volba | Voleno | Výhra | Výhry navíc |
|---|---|---|---|
| 52% | 51.0% | +3.6 může být náhoda | |
| 29% | 46.6% | -4.5 jasný rozdíl | |
| 10% | 48.9% | -0.5 jasný rozdíl | |
| 4% | 48.7% | +0.4 jasný rozdíl | |
| 1% | 52.2% | +0.5 jasný rozdíl | |
| 1% | 51.1% | +1.4 může být náhoda | |
| 1% | 54.1% | +4.7 může být náhoda | |
| 1% | 51.8% | +2.3 může být náhoda |
Hlavní řada 3Ženoucí se bouře
Ženoucí se bouře vyhrává častěji než Sežehnutí, nejčastější volba: +3.1 proti +2.6 na 100 her. Může to být náhoda.
| Volba | Voleno | Výhra | Výhry navíc |
|---|---|---|---|
| 45% | 50.8% | +2.6 může být náhoda | |
| 31% | 46.6% | -4.5 jasný rozdíl | |
| 9% | 52.0% | +3.1 může být náhoda | |
| 6% | 49.5% | +0.1 jasný rozdíl | |
| 6% | 48.8% | 0.0 jasný rozdíl | |
| 1% | 49.2% | +1.7 může být náhoda | |
| 1% | 57.6% | +6.1 jasný rozdíl | |
| 1% | 49.2% | +0.3 může být náhoda |
Vedlejší stromDominance
Volba z jiného stromu run tu má jasný náskok (+1.7 na 100 her), ale strom se mění jen s celou stránkou.
| Volba | Voleno | Výhra | Výhry navíc |
|---|---|---|---|
| 43% | 48.4% | -2.2 jasný rozdíl | |
| 30% | 50.4% | +1.5 může být náhoda | |
| 16% | 50.6% | +1.7 může být náhoda | |
| 10% | 49.1% | +0.4 může být náhoda | |
| 1% | 49.1% | -0.6 může být náhoda |
Vedlejší runyNeúnavný lovec + Náhlý dopad
Neúnavný lovec + Náhlý dopad vyhrává častěji než Ultimátní lovec + Rána pod pás, nejčastější volba: +3.4 proti -2.0 na 100 her. Rozdíl je jasný.
| Volba | Voleno | Výhra | Výhry navíc |
|---|---|---|---|
| 82% | 50.0% | -2.0 může být náhoda | |
| 7% | 51.2% | +1.3 jasný rozdíl | |
| 2% | 53.3% | +2.1 jasný rozdíl | |
| 1% | 58.3% | +3.4 jasný rozdíl | |
| 1% | 45.6% | -0.9 může být náhoda | |
| 1% | 52.6% | +0.9 může být náhoda | |
| 1% | 51.3% | -0.4 může být náhoda | |
| 1% | 53.5% | +2.8 jasný rozdíl |
Útočný úlomekZrychlení schopností
Zrychlení schopností vyhrává častěji než Adaptivní síla, nejčastější volba: +3.4 proti +1.8 na 100 her. Rozdíl je jasný.
| Volba | Voleno | Výhra | Výhry navíc |
|---|---|---|---|
| 44% | 50.2% | +1.8 může být náhoda | |
| 30% | 46.2% | příliš velké na důvěru | |
| 26% | 51.7% | +3.4 jasný rozdíl |
Flexibilní úlomekRychlost pohybu
Rychlost pohybu vyhrává častěji než Adaptivní síla, nejčastější volba: +2.6 proti -2.5 na 100 her. Rozdíl je jasný.
| Volba | Voleno | Výhra | Výhry navíc |
|---|---|---|---|
| 93% | 49.2% | -2.5 může být náhoda | |
| 6% | 52.1% | +2.6 jasný rozdíl | |
| 1% | 51.8% | +1.2 jasný rozdíl |
Obranný úlomekZdraví
Výhry navíc tady: +2.1 na 100 her. Žádná jiná volba nad touto nemá jasný náskok.
Hráči Mistr+ volí tohle: 50% jejich her. Napříč všemi ranky se nejvíc volí Zvyšování zdraví.
| Volba | Voleno | Výhra | Výhry navíc |
|---|---|---|---|
| 74% | 48.9% | -2.3 jasný rozdíl | |
| 19% | 50.6% | +2.1 může být náhoda | |
| 7% | 51.6% | +1.8 může být náhoda |
WEQ
SchopnostiW > E > Q
Výhry navíc tady: +4.0 na 100 her. Žádná jiná volba nad touto nemá jasný náskok.
| Volba | Voleno | Výhra | Výhry navíc |
|---|---|---|---|
| WEQW + E + Q | 50% | 51.8% | +4.0 může být náhoda |
| QEWQ + E + W | 15% | 45.8% | -4.2 jasný rozdíl |
| EQWE + Q + W | 13% | 48.1% | -2.2 jasný rozdíl |
| EWQE + W + Q | 13% | 50.8% | +0.8 jasný rozdíl |
| WQEW + Q + E | 5% | 48.7% | -1.6 jasný rozdíl |
| QWEQ + W + E | 4% | 44.5% | -6.4 jasný rozdíl |
Úrovně 1 až 18
- 1Q
- 2E
- 3E
- 4W
- 5W
- 6R
- 7W
- 8E
- 9W
- 10E
- 11R
- 12E
- 13Q
- 14Q
- 15Q
- 16R
- 17Q
- 18W
Nejdřív W: 51.9% výher. Nejdřív E: 50.0% výher (vyrovnané).
- Q
- E
- E
- W
- W
- R
- W
- E
- W
- E
- R
- E
- Q
- Q
- Q
- R
- Q
- W
KouzlaVyčerpat + Vznítit
Výhry navíc tady: +1.5 na 100 her. Žádná jiná volba nad touto nemá jasný náskok.
Hráči Mistr+ volí tohle: 52% jejich her. Napříč všemi ranky se nejvíc volí Skok + Vznítit.
| Volba | Voleno | Výhra | Výhry navíc |
|---|---|---|---|
| 51% | 48.8% | -1.5 jasný rozdíl | |
| 41% | 50.2% | +1.5 může být náhoda | |
| 3% | 50.7% | +1.0 může být náhoda | |
| 2% | 48.4% | -0.1 může být náhoda | |
| 1% | 50.3% | +0.5 může být náhoda | |
| 1% | 52.0% | +0.8 může být náhoda | |
| 1% | 46.4% | -3.5 jasný rozdíl | |
| 1% | 47.7% | -3.1 jasný rozdíl |
Build Shaco Bot
- výher
- 39.5%
- her
- 86
- Vliv na výhry
- -0.4
- Pickrate
- 0.0%
Startovní předmětyDoranův prsten + Léčivý lektvar x2
Doranův prsten + Léčivý lektvar x2 vyhrává častěji než Doranův meč + Léčivý lektvar, nejčastější volba: +2.3 proti -1.4 na 100 her. Může to být náhoda.
| Volba | Voleno | Výhra | Výhry navíc |
|---|---|---|---|
| 40% | 32.4% | -1.4 může být náhoda | |
| 33% | 32.1% | +2.3 může být náhoda |
BotyIonské boty jasnosti
Výhry navíc tady: +0.3 na 100 her. Žádná jiná volba nad touto nemá jasný náskok.
| Volba | Voleno | Výhra | Výhry navíc | Čas |
|---|---|---|---|---|
| 42% | 40.0% | +0.3 může být náhoda | 14:58 | |
| 28% | 35.0% | -2.8 může být náhoda | 14:26 |
Předmět 1Černá pochodeň
Výhry navíc tady: +2.1 na 100 her. Žádná jiná volba nad touto nemá jasný náskok.
| Volba | Voleno | Výhra | Výhry navíc | Čas |
|---|---|---|---|---|
| 39% | 42.4% | +2.1 může být náhoda | 12:58 | |
| 24% | 40.0% | -2.3 může být náhoda | 10:38 |
Dokončené spolu
| Volba | Voleno | her |
|---|---|---|
| 21% | 10 |
Předmět 2Výběrčí
Výhry navíc tady: -2.3 na 100 her. Žádná jiná volba nad touto nemá jasný náskok.
| Volba | Voleno | Výhra | Výhry navíc | Čas |
|---|---|---|---|---|
| 30% | 42.9% | -2.3 může být náhoda | 19:51 |
Dokončené spolu
| Volba | Voleno | her |
|---|---|---|
| 21% | 10 |
Předmět 3Říšský rozkaz
| Volba | Voleno | Výhra |
|---|---|---|
| 15% | 57.1% |
Dokončené spolu
| Volba | Voleno | her |
|---|---|---|
| 21% | 10 |
Předmět 5Lamač opevnění
| Volba | Voleno | Výhra |
|---|---|---|
| 25% | 0.0% |
Klíčová runaTemné žně
Temné žně vyhrává častěji než Smršť mečů, nejčastější volba: +1.1 proti -3.4 na 100 her. Může to být náhoda.
| Volba | Voleno | Výhra | Výhry navíc |
|---|---|---|---|
| 46% | 43.6% | -3.4 může být náhoda | |
| 27% | 39.1% | +0.2 může být náhoda | |
| 24% | 30.0% | +1.1 může být náhoda |
Hlavní řada 1Rána pod pás
Rána pod pás vyhrává častěji než Náhlý dopad, nejčastější volba: -0.1 proti -3.1 na 100 her. Může to být náhoda.
| Volba | Voleno | Výhra | Výhry navíc |
|---|---|---|---|
| 58% | 42.9% | -3.1 může být náhoda | |
| 15% | 38.5% | +0.3 může být náhoda | |
| 12% | 20.0% | -0.1 může být náhoda |
Hlavní řada 2Strašlivá upomínka
Výhry navíc tady: -4.9 na 100 her. Žádná jiná volba nad touto nemá jasný náskok.
| Volba | Voleno | Výhra | Výhry navíc |
|---|---|---|---|
| 60% | 38.0% | -4.9 může být náhoda | |
| 25% | 42.9% | +1.2 může být náhoda |
Hlavní řada 3Ultimátní lovec
Ultimátní lovec vyhrává častěji než Neúnavný lovec, nejčastější volba: +0.8 proti -4.2 na 100 her. Může to být náhoda.
| Volba | Voleno | Výhra | Výhry navíc |
|---|---|---|---|
| 50% | 42.9% | -4.2 může být náhoda | |
| 17% | 28.6% | +0.8 může být náhoda |
Vedlejší stromPřesnost
Výhry navíc tady: -1.9 na 100 her. Žádná jiná volba nad touto nemá jasný náskok.
| Volba | Voleno | Výhra | Výhry navíc |
|---|---|---|---|
| 73% | 41.0% | -1.9 může být náhoda |
Vedlejší runyRána z milosti + Legenda: Horlivost
Výhry navíc tady: -1.6 na 100 her. Žádná jiná volba nad touto nemá jasný náskok.
| Volba | Voleno | Výhra | Výhry navíc |
|---|---|---|---|
| 64% | 41.0% | -1.6 může být náhoda |
Útočný úlomekZrychlení schopností
Výhry navíc tady: +1.9 na 100 her. Žádná jiná volba nad touto nemá jasný náskok.
Hráči Mistr+ volí tohle: 100% jejich her. Napříč všemi ranky se nejvíc volí Rychlost útoků.
| Volba | Voleno | Výhra | Výhry navíc |
|---|---|---|---|
| 67% | 39.3% | -3.1 může být náhoda | |
| 26% | 40.9% | +1.9 může být náhoda |
Flexibilní úlomekAdaptivní síla
Výhry navíc tady: -2.7 na 100 her. Žádná jiná volba nad touto nemá jasný náskok.
| Volba | Voleno | Výhra | Výhry navíc |
|---|---|---|---|
| 93% | 38.5% | -2.7 může být náhoda |
Obranný úlomekZvyšování zdraví
Výhry navíc tady: -1.6 na 100 her. Žádná jiná volba nad touto nemá jasný náskok.
| Volba | Voleno | Výhra | Výhry navíc |
|---|---|---|---|
| 89% | 40.0% | -1.6 může být náhoda |
WEQ
SchopnostiW > E > Q
Výhry navíc tady: +4.0 na 100 her. Žádná jiná volba nad touto nemá jasný náskok.
Hráči Mistr+ volí tohle: 100% jejich her. Napříč všemi ranky se nejvíc volí E + Q + W.
| Volba | Voleno | Výhra | Výhry navíc |
|---|---|---|---|
| EQWE + Q + W | 40% | 39.4% | -5.0 může být náhoda |
| WEQW + E + Q | 25% | 38.1% | +4.0 může být náhoda |
| QEWQ + E + W | 20% | 41.2% | -1.0 může být náhoda |
Úrovně 1 až 18
- 1Q
- 2E
- 3E
- 4Q
- 5W
- 6R
- 7E
- 8E
- 9W
- 10E
- 11R
- 12Q
- 13Q
- 14W
- 15W
- 16R
- 17W
Nejdřív Q: 42.9% výher. Nejdřív W: 42.9% výher (málo her).
- Q
- E
- E
- Q
- W
- R
- E
- E
- W
- E
- R
- Q
- Q
- W
- W
- R
- W
KouzlaVyčerpat + Vznítit
Vyčerpat + Vznítit vyhrává častěji než Skok + Vznítit, nejčastější volba: +0.3 proti -2.8 na 100 her. Může to být náhoda.
| Volba | Voleno | Výhra | Výhry navíc |
|---|---|---|---|
| 30% | 52.0% | +0.3 může být náhoda | |
| 30% | 32.0% | -2.8 může být náhoda |
Nejlepší hráči Shaco
Zobrazit vše (21,697)Běžná hra na Jungle
69,659 herProti všem šampionům na Jungle
- Top 2 % První krev 12%
- Top 12 % Solo killy 2.0
- Spodních 10 % Farma / min 5.8
- Killy
- 8.6 Top 16 %
- Smrti
- 6.3 Nejvíce 47 %
- Asistence
- 8.1 Top 44 %
- Účast na killech
- 47% Top 44 %
- Poš. týmu
- 18% Spodních 41 %
- Poš. / min
- 679 Spodních 47 %
- Zlato / min
- 423 Spodních 31 %
- Vize / min
- 0.92 Top 27 %
- Ovládací totemy
- 1.4 Top 46 %
Proti nepřátelskému jungleru
- Level 6 v 7:20
- Level 11 v 17:22
- raptors jako první v 60 % her
- První drak v 8:26
Prostřední hra v každé minutě
Udělené poškození
Magické 56% Fyzické 44%Zemřel na
Fyzické 56% Magické 38% Přímé 6%Běžná hra na Podpora
120,084 her Patch 16.21Proti všem šampionům na Podpora
- Top 11 % První krev 13%
- Nejméně 23 % Smrti 7.3
- Spodních 20 % Farma / min 1.5
- Killy
- 5.5 Top 30 %
- Asistence
- 11.1 Top 41 %
- Solo killy
- 1.0 Top 28 %
- Účast na killech
- 47% Top 40 %
- Poš. týmu
- 18% Top 30 %
- Poš. / min
- 680 Top 24 %
- Zlato / min
- 342 Spodních 32 %
- Vize / min
- 2.24 Top 27 %
- Ovládací totemy
- 5.1 Top 37 %
Proti soupeři na lajně
- Level 6 v 9:12
- Level 11 v 22:03
Prostřední hra v každé minutě
Udělené poškození
Magické 76% Fyzické 24%Zemřel na
Fyzické 56% Magické 38% Přímé 6%Běžná hra na Bot
85 herProti všem šampionům na Bot
- Top 32 % První krev 15%
- Top 34 % Solo killy 1.4
- Spodních 1 % Zlato / min 375
- Killy
- 7.1 Spodních 24 %
- Smrti
- 7.3 Nejméně 47 %
- Asistence
- 7.3 Top 49 %
- Účast na killech
- 42% Spodních 7 %
- Poš. týmu
- 17% Spodních 2 %
- Poš. / min
- 605 Spodních 2 %
- Farma / min
- 4.2 Spodních 1 %
- Vize / min
- 0.67 Top 47 %
- Ovládací totemy
- 0.4 Spodních 22 %
Proti soupeři na lajně
- Level 6 v 7:50
- Level 11 v 19:43
Prostřední hra v každé minutě
Udělené poškození
Magické 64% Fyzické 36%Zemřel na
Fyzické 58% Magické 37% Přímé 5%Matchupy a spoluhráči jsou z her Shaco na Jungle.
Matchupy a spoluhráči jsou z her Shaco na Jungle.
-
Shaco s Dr. Mundo: +2.39 výhry na 100 her (rozpětí 1.47-3.32) · 11,274 her · Naměřeno · 2 % z toho je vypůjčeno z podobných šampionů -
Shaco s Urgot: +2.1 výhry na 100 her (rozpětí 1.0-3.2) · 8,101 her · Naměřeno · 2 % z toho je vypůjčeno z podobných šampionů -
Shaco s Garen: +2.02 výhry na 100 her (rozpětí 1.38-2.65) · 25,013 her · Naměřeno · 1 % z toho je vypůjčeno z podobných šampionů
-
Shaco s Rumble: -6.3 výhry na 100 her (rozpětí -8.0 až -4.7) · 3,375 her · Naměřeno · 6 % z toho je vypůjčeno z podobných šampionů -
Shaco s Lillia: -6.0 výhry na 100 her (rozpětí -10.1 až -1.9) · 351 her · Sloučeno · 36 % z toho je vypůjčeno z podobných šampionů -
Shaco s K'Sante: -4.4 výhry na 100 her (rozpětí -5.6 až -3.2) · 6,591 her · Naměřeno · 3 % z toho je vypůjčeno z podobných šampionů
-
Shaco s Kassadin: +2.3 výhry na 100 her (rozpětí 1.1-3.6) · 6,107 her · Naměřeno · 3 % z toho je vypůjčeno z podobných šampionů -
Shaco s Veigar: +1.77 výhry na 100 her (rozpětí 1.13-2.40) · 24,787 her · Naměřeno · 1 % z toho je vypůjčeno z podobných šampionů -
Shaco s Xerath: +1.64 výhry na 100 her (rozpětí 0.93-2.34) · 19,886 her · Naměřeno · 1 % z toho je vypůjčeno z podobných šampionů
-
Shaco s Nunu a Willump: -6.7 výhry na 100 her (rozpětí -9.6 až -3.8) · 939 her · Sloučeno · 18 % z toho je vypůjčeno z podobných šampionů -
Shaco s Mel: -4.68 výhry na 100 her (rozpětí -5.40 až -3.96) · 18,761 her · Naměřeno · 1 % z toho je vypůjčeno z podobných šampionů -
Shaco s Qiyana: -3.6 výhry na 100 her (rozpětí -4.8 až -2.4) · 6,161 her · Naměřeno · 3 % z toho je vypůjčeno z podobných šampionů
-
Shaco s Nilah: +3.3 výhry na 100 her (rozpětí 1.6-5.0) · 3,203 her · Naměřeno · 6 % z toho je vypůjčeno z podobných šampionů -
Shaco s Kog'Maw: +3.2 výhry na 100 her (rozpětí 2.0-4.3) · 7,468 her · Naměřeno · 3 % z toho je vypůjčeno z podobných šampionů -
Shaco s Xayah: +2.02 výhry na 100 her (rozpětí 1.25-2.79) · 16,460 her · Naměřeno · 1 % z toho je vypůjčeno z podobných šampionů
-
Shaco s Ezreal: -3.82 výhry na 100 her (rozpětí -4.38 až -3.26) · 32,018 her · Naměřeno · 1 % z toho je vypůjčeno z podobných šampionů -
Shaco s Ashe: -2.72 výhry na 100 her (rozpětí -3.32 až -2.11) · 27,279 her · Naměřeno · 1 % z toho je vypůjčeno z podobných šampionů -
Shaco s Varus: -1.80 výhry na 100 her (rozpětí -2.67 až -0.94) · 12,897 her · Naměřeno · 2 % z toho je vypůjčeno z podobných šampionů
-
Shaco s Amumu: +2.1 výhry na 100 her (rozpětí 0.2-4.1) · 2,316 her · Naměřeno · 8 % z toho je vypůjčeno z podobných šampionů -
Shaco s Braum: +2.13 výhry na 100 her (rozpětí 1.20-3.05) · 11,213 her · Naměřeno · 2 % z toho je vypůjčeno z podobných šampionů -
Shaco s Janna: +2.0 výhry na 100 her (rozpětí 0.9-3.1) · 7,594 her · Naměřeno · 3 % z toho je vypůjčeno z podobných šampionů
-
Shaco s Nidalee: -6.6 výhry na 100 her (rozpětí -9.4 až -3.9) · 1,060 her · Sloučeno · 16 % z toho je vypůjčeno z podobných šampionů -
Shaco s Ivern: -6.0 výhry na 100 her (rozpětí -9.4 až -2.6) · 629 her · Sloučeno · 24 % z toho je vypůjčeno z podobných šampionů -
Shaco s Lee Sin: -5.7 výhry na 100 her (rozpětí -8.0 až -3.3) · 1,565 her · Naměřeno · 11 % z toho je vypůjčeno z podobných šampionů