League of Legends Build na Sett
Tier A · 69 #11 Top Patch 16.21
Všechny hodnosti
Jejich tým
- výher
- 51.3%
- her
- 814,103
- Vliv na výhry
- +1.3
- Pickrate
- 4.4%


Předmět 1Krokolam
Výhry navíc tady: +3.0 na 100 her. Žádná jiná volba nad touto nemá jasný náskok.
Dokončené spolu
Dokončené spolu| Volba | Voleno | her |
|---|
  Vládcovo krvavé brnění, Černá sekera, Krokolam | 30% | 108,592 |
|---|
  Vládcovo krvavé brnění, Sterakova zástava, Krokolam | 12% | 43,816 |
|---|
  Vládcovo krvavé brnění, Oštěp Šódžinu, Krokolam | 6% | 20,500 |
|---|
  Černá sekera, Čepel Padlého krále, Krokolam | 5% | 18,810 |
|---|

Předmět 2Vládcovo krvavé brnění
Vládcovo krvavé brnění patří k sestavě, která vyhrává víc: +2.5 na 100 her, proti +1.4 u sestavy, kterou dokončí nejvíc hráčů.
Dokončené spolu
Dokončené spolu| Volba | Voleno | her |
|---|
  Vládcovo krvavé brnění, Černá sekera, Krokolam | 30% | 108,592 |
|---|
  Vládcovo krvavé brnění, Sterakova zástava, Krokolam | 12% | 43,816 |
|---|
  Vládcovo krvavé brnění, Oštěp Šódžinu, Krokolam | 6% | 20,500 |
|---|
  Černá sekera, Čepel Padlého krále, Krokolam | 5% | 18,810 |
|---|

Předmět 3Warmogova zbroj
Warmogova zbroj patří k sestavě, která vyhrává víc: +2.5 na 100 her, proti +1.4 u sestavy, kterou dokončí nejvíc hráčů.
Dokončené spolu
Dokončené spolu| Volba | Voleno | her |
|---|
  Vládcovo krvavé brnění, Černá sekera, Krokolam | 30% | 108,592 |
|---|
  Vládcovo krvavé brnění, Sterakova zástava, Krokolam | 12% | 43,816 |
|---|
  Vládcovo krvavé brnění, Oštěp Šódžinu, Krokolam | 6% | 20,500 |
|---|
  Černá sekera, Čepel Padlého krále, Krokolam | 5% | 18,810 |
|---|

Předmět 4Sterakova zástava
Výhry navíc tady: +2.1 na 100 her. Žádná jiná volba nad touto nemá jasný náskok.

Předmět 5Černá sekera
Černá sekera vyhrává častěji než Oštěp Šódžinu, nejčastější volba: +0.7 proti -1.4 na 100 her. Může to být náhoda.
QWE
SchopnostiQ > W > E
Výhry navíc tady: +2.3 na 100 her. Žádná jiná volba nad touto nemá jasný náskok.
Schopnosti: všechny možnosti| Volba | Voleno | Výhra | Výhry navíc |
|---|
| QWEQ + W + E | 85% | 51.7% | +2.3 může být náhoda |
|---|
| WQEW + Q + E | 10% | 50.1% | -1.5 jasný rozdíl |
|---|
| QEWQ + E + W | 3% | 48.6% | -3.3 jasný rozdíl |
|---|
| WEQW + E + Q | 1% | 48.5% | -3.7 jasný rozdíl |
|---|
| EQWE + Q + W | <1% | 46.9% | -4.8 jasný rozdíl |
|---|
| EWQE + W + Q | <1% | 47.7% | -4.3 jasný rozdíl |
|---|
Úrovně 1 až 18
- 1E
- 2Q
- 3Q
- 4Q
- 5Q
- 6R
- 7Q
- 8W
- 9W
- 10W
- 11R
- 12W
- 13W
- 14E
- 15E
- 16R
- 17E
- 18E
- E
- Q
- Q
- Q
- Q
- R
- Q
- W
- W
- W
- R
- W
- W
- E
- E
- R
- E
- E
- výher
- 54.1%
- her
- 9,957
- Vliv na výhry
- +4.2
- Pickrate
- 1.2%

Předmět 2Vládcovo krvavé brnění

Předmět 4Sterakova zástava

Předmět 6Krokolam
Běžná volba: hráči tohoto buildu se tu neshodnou.
QWE
SchopnostiQ > W > E
Schopnosti: všechny možnosti| Volba | Voleno | Výhra | Výhry navíc |
|---|
| QWEQ + W + E | 85% | 51.7% | +2.3 může být náhoda |
|---|
| WQEW + Q + E | 10% | 50.1% | -1.5 jasný rozdíl |
|---|
| QEWQ + E + W | 3% | 48.6% | -3.3 jasný rozdíl |
|---|
| WEQW + E + Q | 1% | 48.5% | -3.7 jasný rozdíl |
|---|
| EQWE + Q + W | <1% | 46.9% | -4.8 jasný rozdíl |
|---|
| EWQE + W + Q | <1% | 47.7% | -4.3 jasný rozdíl |
|---|
- E
- Q
- Q
- Q
- Q
- R
- Q
- W
- W
- W
- R
- W
- W
- E
- E
- R
- E
- E
- výher
- 52.1%
- her
- 21,551
- Vliv na výhry
- +1.9
- Pickrate
- 0.1%

Předmět 1Krokolam
Výhry navíc tady: +3.6 na 100 her. Žádná jiná volba nad touto nemá jasný náskok.
Dokončené spolu
Dokončené spolu| Volba | Voleno | her |
|---|
  Vládcovo krvavé brnění, Černá sekera, Krokolam | 22% | 2,137 |
|---|
  Vládcovo krvavé brnění, Sterakova zástava, Krokolam | 19% | 1,907 |
|---|
  Vládcovo krvavé brnění, Warmogova zbroj, Krokolam | 7% | 708 |
|---|
  Černá sekera, Čepel Padlého krále, Krokolam | 6% | 565 |
|---|

Předmět 2Vládcovo krvavé brnění
Výhry navíc tady: +2.1 na 100 her. Žádná jiná volba nad touto nemá jasný náskok.
Dokončené spolu
Dokončené spolu| Volba | Voleno | her |
|---|
  Vládcovo krvavé brnění, Černá sekera, Krokolam | 22% | 2,137 |
|---|
  Vládcovo krvavé brnění, Sterakova zástava, Krokolam | 19% | 1,907 |
|---|
  Vládcovo krvavé brnění, Warmogova zbroj, Krokolam | 7% | 708 |
|---|
  Černá sekera, Čepel Padlého krále, Krokolam | 6% | 565 |
|---|

Předmět 3Warmogova zbroj
Warmogova zbroj patří k sestavě, která vyhrává víc: +4.6 na 100 her, proti +2.7 u sestavy, kterou dokončí nejvíc hráčů.
Dokončené spolu
Dokončené spolu| Volba | Voleno | her |
|---|
  Vládcovo krvavé brnění, Černá sekera, Krokolam | 22% | 2,137 |
|---|
  Vládcovo krvavé brnění, Sterakova zástava, Krokolam | 19% | 1,907 |
|---|
  Vládcovo krvavé brnění, Warmogova zbroj, Krokolam | 7% | 708 |
|---|
  Černá sekera, Čepel Padlého krále, Krokolam | 6% | 565 |
|---|

Předmět 4Sterakova zástava
Předmět 4 po Warmogova zbroj: všechny možnosti| Volba | Voleno | Výhra | Čas |
|---|
Sterakova zástava | 54% | 62.9% | 30:56 |
|---|

Předmět 5Oštěp Šódžinu
Výhry navíc tady: +0.1 na 100 her. Žádná jiná volba nad touto nemá jasný náskok.
QWE
SchopnostiQ > W > E
Výhry navíc tady: +4.0 na 100 her. Žádná jiná volba nad touto nemá jasný náskok.
Schopnosti: všechny možnosti| Volba | Voleno | Výhra | Výhry navíc |
|---|
| QWEQ + W + E | 81% | 53.2% | +4.0 může být náhoda |
|---|
| WQEW + Q + E | 13% | 49.6% | -2.9 jasný rozdíl |
|---|
| QEWQ + E + W | 4% | 48.6% | -3.3 jasný rozdíl |
|---|
| WEQW + E + Q | 2% | 42.5% | -6.4 jasný rozdíl |
|---|
Úrovně 1 až 18
- 1E
- 2Q
- 3Q
- 4Q
- 5Q
- 6R
- 7Q
- 8W
- 9W
- 10W
- 11R
- 12W
- 13W
- 14E
- 15E
- 16R
- 17E
- 18E
- E
- Q
- Q
- Q
- Q
- R
- Q
- W
- W
- W
- R
- W
- W
- E
- E
- R
- E
- E
- výher
- 64.3%
- her
- 1,141
- Vliv na výhry
- +3.3
- Pickrate
- 5.3%

BotySpěšné boty
Boty: všechny možnosti| Volba | Voleno | Výhra |
|---|
Spěšné boty | 100% | 64.3% |
|---|

Předmět 2Vládcovo krvavé brnění

Předmět 3Sterakova zástava

Předmět 6Anděl strážný
Běžná volba: hráči tohoto buildu se tu neshodnou.
QWE
SchopnostiQ > W > E
Schopnosti: všechny možnosti| Volba | Voleno | Výhra | Výhry navíc |
|---|
| QWEQ + W + E | 81% | 53.2% | +4.0 může být náhoda |
|---|
| WQEW + Q + E | 13% | 49.6% | -2.9 jasný rozdíl |
|---|
| QEWQ + E + W | 4% | 48.6% | -3.3 jasný rozdíl |
|---|
| WEQW + E + Q | 2% | 42.5% | -6.4 jasný rozdíl |
|---|
- E
- Q
- Q
- Q
- Q
- R
- Q
- W
- W
- W
- R
- W
- W
- E
- E
- R
- E
- E
Build Sett Bot
Patch 16.20 - výher
- 48.9%
- her
- 4,877
- Vliv na výhry
- -0.8
- Pickrate
- 0.0%


Předmět 2Vládcovo krvavé brnění
Vládcovo krvavé brnění patří k sestavě, která vyhrává víc: +3.3 na 100 her, proti +2.4 u sestavy, kterou dokončí nejvíc hráčů.
Dokončené spolu
Dokončené spolu| Volba | Voleno | Výhra | her |
|---|
  Vládcovo krvavé brnění, Černá sekera, Krokolam | 27% | 57.8% | 792 |
|---|
  Vládcovo krvavé brnění, Sterakova zástava, Krokolam | 15% | - | 456 |
|---|
  Vládcovo krvavé brnění, Srdcová ocel, Krokolam | 8% | - | 249 |
|---|
  Vládcovo krvavé brnění, Warmogova zbroj, Krokolam | 6% | - | 163 |
|---|

Předmět 3Sterakova zástava
Sterakova zástava patří k sestavě, která vyhrává víc: +3.3 na 100 her, proti +2.4 u sestavy, kterou dokončí nejvíc hráčů.
Dokončené spolu
Dokončené spolu| Volba | Voleno | Výhra | her |
|---|
  Vládcovo krvavé brnění, Černá sekera, Krokolam | 27% | 57.8% | 792 |
|---|
  Vládcovo krvavé brnění, Sterakova zástava, Krokolam | 15% | - | 456 |
|---|
  Vládcovo krvavé brnění, Srdcová ocel, Krokolam | 8% | - | 249 |
|---|
  Vládcovo krvavé brnění, Warmogova zbroj, Krokolam | 6% | - | 163 |
|---|

Předmět 4Warmogova zbroj
Předmět 4 po Sterakova zástava: všechny možnosti| Volba | Voleno | Výhra | Čas |
|---|
Warmogova zbroj | 20% | 64.3% | 30:25 |
|---|

Předmět 5Oštěp Šódžinu
Výhry navíc tady: -0.4 na 100 her. Žádná jiná volba nad touto nemá jasný náskok.
Předmět 5: všechny možnosti| Volba | Voleno | Výhra | Výhry navíc | Čas |
|---|
Oštěp Šódžinu | 26% | 55.8% | -0.4 může být náhoda | 33:09 |
|---|

Útočný úlomekAdaptivní síla
Adaptivní síla vyhrává častěji než Rychlost útoků, nejčastější volba: +0.6 proti -0.6 na 100 her. Může to být náhoda.
Útočný úlomek: všechny možnosti| Volba | Voleno | Výhra | Výhry navíc |
|---|
Rychlost útoků | 86% | 50.8% | -0.6 může být náhoda |
|---|
Adaptivní síla | 12% | 52.7% | +0.6 může být náhoda |
|---|

Flexibilní úlomekRychlost pohybu
Rychlost pohybu vyhrává častěji než Adaptivní síla, nejčastější volba: +1.2 proti -0.7 na 100 her. Může to být náhoda.
Flexibilní úlomek: všechny možnosti| Volba | Voleno | Výhra | Výhry navíc |
|---|
Adaptivní síla | 92% | 50.8% | -0.7 může být náhoda |
|---|
Rychlost pohybu | 5% | 56.3% | +1.2 může být náhoda |
|---|
WQE
SchopnostiW > Q > E
W > Q > E vyhrává častěji než Q > W > E, nejčastější volba: +0.7 proti -0.4 na 100 her. Může to být náhoda.
Schopnosti: všechny možnosti| Volba | Voleno | Výhra | Výhry navíc |
|---|
| QWEQ + W + E | 79% | 51.8% | -0.4 může být náhoda |
|---|
| WQEW + Q + E | 14% | 50.8% | +0.7 může být náhoda |
|---|
| QEWQ + E + W | 4% | 49.7% | -1.5 může být náhoda |
|---|
| WEQW + E + Q | 2% | 51.2% | -0.8 může být náhoda |
|---|
Úrovně 1 až 18
- 1E
- 2E
- 3Q
- 4Q
- 5Q
- 6R
- 7Q
- 8W
- 9Q
- 10W
- 11R
- 12W
- 13W
- 14E
- 15E
- 16R
- 17E
- 18W
Běžná hra na Top
812,446 her Proti všem šampionům na Top
- Top 6 % První krev 21%
- Top 10 % Poš. / min 899
- Spodních 6 % Ovládací totemy 0.4
- Killy
- 7.0 Top 26 %
- Smrti
- 7.4 Nejvíce 31 %
- Asistence
- 5.4 Spodních 34 %
- Solo killy
- 3.5 Top 15 %
- Účast na killech
- 35% Spodních 39 %
- Poš. týmu
- 24% Top 20 %
- Farma / min
- 6.1 Spodních 35 %
- Zlato / min
- 409 Top 37 %
- Vize / min
- 0.75 Spodních 41 %
Proti soupeři na lajně
- Level 6 v 5:26
- Level 11 v 13:24
Prostřední hra v každé minutě
10 min15 min20 min Farma +20-4 Zlato +172+177+107
Udělené poškození
Magické 1% Fyzické 99%
Zemřel na
Fyzické 55% Magické 37% Přímé 8%
Běžná hra na Mid
21,958 her Proti všem šampionům na Mid
- Top 7 % První krev 19%
- Top 23 % Solo killy 3.1
- Spodních 14 % Ovládací totemy 0.4
- Killy
- 7.6 Top 44 %
- Smrti
- 7.3 Nejvíce 32 %
- Asistence
- 6.1 Spodních 37 %
- Účast na killech
- 40% Spodních 27 %
- Poš. týmu
- 23% Top 40 %
- Poš. / min
- 883 Top 30 %
- Farma / min
- 6.1 Spodních 42 %
- Zlato / min
- 419 Top 43 %
- Vize / min
- 0.65 Spodních 34 %
Proti soupeři na lajně
- Level 6 v 5:20
- Level 11 v 14:58
Prostřední hra v každé minutě
10 min15 min20 min Farma 0-2-5 Zlato +144+170+151
Udělené poškození
Magické 1% Fyzické 99%
Zemřel na
Fyzické 56% Magické 37% Přímé 7%
Běžná hra na Bot
4,495 her Patch 16.20 Proti všem šampionům na Bot
- Top 8 % První krev 19%
- Top 23 % Solo killy 1.6
- Spodních 1 % Ovládací totemy 0.3
- Killy
- 8.9 Top 27 %
- Smrti
- 8.3 Nejvíce 16 %
- Asistence
- 7.5 Spodních 43 %
- Účast na killech
- 45% Spodních 43 %
- Poš. týmu
- 22% Top 35 %
- Poš. / min
- 870 Top 23 %
- Farma / min
- 5.5 Spodních 25 %
- Zlato / min
- 441 Top 49 %
- Vize / min
- 0.60 Spodních 13 %
Proti soupeři na lajně
- Level 6 v 7:39
- Level 11 v 19:02
Prostřední hra v každé minutě
10 min15 min20 min Farma -5-7-11 Zlato +41-11-115
Udělené poškození
Magické 1% Fyzické 99%
Zemřel na
Fyzické 57% Magické 37% Přímé 6% Matchupy a spoluhráči jsou z her Sett na Top.
Lehké -
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
+5.5 Rengar: +5.5 výhry na 100 her (rozpětí 2.3-8.7) · 724 her · Sloučeno · 22 % z toho je vypůjčeno z podobných šampionů -
+5.4 Mel: +5.4 výhry na 100 her (rozpětí 1.4-9.3) · 408 her · Sloučeno · 33 % z toho je vypůjčeno z podobných šampionů -
+5.3 K'Sante: +5.35 výhry na 100 her (rozpětí 4.38-6.32) · 9,884 her · Naměřeno · 2 % z toho je vypůjčeno z podobných šampionů -
+5.3 Ezreal: +5.3 výhry na 100 her (rozpětí 1.5-9.1) · 441 her · Sloučeno · 31 % z toho je vypůjčeno z podobných šampionů -
+5.3 Rammus: +5.3 výhry na 100 her (rozpětí 0.6-9.9) · 235 her · Sloučeno · 46 % z toho je vypůjčeno z podobných šampionů -
+5.2 Varus: +5.2 výhry na 100 her (rozpětí 3.2-7.2) · 2,202 her · Naměřeno · 8 % z toho je vypůjčeno z podobných šampionů -
+5.1 Irelia: +5.13 výhry na 100 her (rozpětí 4.37-5.89) · 16,129 her · Naměřeno · 1 % z toho je vypůjčeno z podobných šampionů -
+5.1 Fizz: +5.1 výhry na 100 her (rozpětí 1.1-9.0) · 409 her · Sloučeno · 33 % z toho je vypůjčeno z podobných šampionů -
+4.9 Vi: +4.9 výhry na 100 her (rozpětí 0.6-9.2) · 309 her · Sloučeno · 39 % z toho je vypůjčeno z podobných šampionů -
+4.8 Lucian: +4.8 výhry na 100 her (rozpětí 0.4-9.2) · 288 her · Sloučeno · 41 % z toho je vypůjčeno z podobných šampionů -
+4.8 Annie: +4.8 výhry na 100 her (rozpětí 0.3-9.3) · 270 her · Sloučeno · 43 % z toho je vypůjčeno z podobných šampionů -
+4.7 Shyvana: +4.7 výhry na 100 her (rozpětí 1.6-7.8) · 797 her · Sloučeno · 20 % z toho je vypůjčeno z podobných šampionů -
+4.6 Yasuo: +4.64 výhry na 100 her (rozpětí 3.87-5.42) · 15,629 her · Naměřeno · 1 % z toho je vypůjčeno z podobných šampionů -
+4.6 Xin Zhao: +4.6 výhry na 100 her (rozpětí 1.5-7.7) · 785 her · Sloučeno · 20 % z toho je vypůjčeno z podobných šampionů -
+4.5 Kayn: +4.5 výhry na 100 her (rozpětí 2.4-6.5) · 1,966 her · Naměřeno · 9 % z toho je vypůjčeno z podobných šampionů -
+4.4 Olaf: +4.4 výhry na 100 her (rozpětí 3.3-5.4) · 8,947 her · Naměřeno · 2 % z toho je vypůjčeno z podobných šampionů -
+4.3 Galio: +4.3 výhry na 100 her (rozpětí 1.3-7.3) · 859 her · Sloučeno · 19 % z toho je vypůjčeno z podobných šampionů -
+4.0 Ivern: +4.0 výhry na 100 her (rozpětí 0.1-8.0) · 406 her · Sloučeno · 33 % z toho je vypůjčeno z podobných šampionů -
+3.9 Ashe: +3.9 výhry na 100 her (rozpětí 1.3-6.5) · 1,194 her · Naměřeno · 14 % z toho je vypůjčeno z podobných šampionů -
+3.9 Cho'Gath: +3.87 výhry na 100 her (rozpětí 3.10-4.63) · 16,063 her · Naměřeno · 1 % z toho je vypůjčeno z podobných šampionů -
+3.8 Cassiopeia: +3.8 výhry na 100 her (rozpětí 0.9-6.7) · 963 her · Sloučeno · 17 % z toho je vypůjčeno z podobných šampionů -
+3.8 Sejuani: +3.8 výhry na 100 her (rozpětí 0.6-7.0) · 738 her · Sloučeno · 21 % z toho je vypůjčeno z podobných šampionů -
+3.6 Yone: +3.63 výhry na 100 her (rozpětí 3.11-4.14) · 36,491 her · Naměřeno · 1 % z toho je vypůjčeno z podobných šampionů -
+3.4 Jayce: +3.4 výhry na 100 her (rozpětí 2.4-4.4) · 9,240 her · Naměřeno · 2 % z toho je vypůjčeno z podobných šampionů -
+3.4 Twisted Fate: +3.4 výhry na 100 her (rozpětí 0.3-6.5) · 791 her · Sloučeno · 20 % z toho je vypůjčeno z podobných šampionů -
+3.4 Ambessa: +3.38 výhry na 100 her (rozpětí 2.43-4.34) · 10,235 her · Naměřeno · 2 % z toho je vypůjčeno z podobných šampionů -
+3.4 Caitlyn: +3.4 výhry na 100 her (rozpětí 0.5-6.2) · 993 her · Sloučeno · 17 % z toho je vypůjčeno z podobných šampionů -
+3.0 Riven: +3.0 výhry na 100 her (rozpětí 1.9-4.1) · 7,566 her · Naměřeno · 3 % z toho je vypůjčeno z podobných šampionů -
+3.0 Shaco: +3.0 výhry na 100 her (rozpětí 0.1-5.9) · 930 her · Sloučeno · 18 % z toho je vypůjčeno z podobných šampionů -
+2.9 Lissandra: +2.9 výhry na 100 her (rozpětí 0.2-5.6) · 1,107 her · Sloučeno · 15 % z toho je vypůjčeno z podobných šampionů -
+2.9 Shen: +2.89 výhry na 100 her (rozpětí 2.06-3.71) · 13,876 her · Naměřeno · 1 % z toho je vypůjčeno z podobných šampionů -
+2.9 Gwen: +2.9 výhry na 100 her (rozpětí 1.9-3.9) · 9,175 her · Naměřeno · 2 % z toho je vypůjčeno z podobných šampionů -
+2.9 Udyr: +2.9 výhry na 100 her (rozpětí 0.5-5.2) · 1,549 her · Naměřeno · 11 % z toho je vypůjčeno z podobných šampionů -
+2.8 Fiora: +2.82 výhry na 100 her (rozpětí 2.05-3.60) · 15,724 her · Naměřeno · 1 % z toho je vypůjčeno z podobných šampionů -
+2.7 Darius: +2.73 výhry na 100 her (rozpětí 2.30-3.16) · 51,000 her · Naměřeno -
+2.3 Akali: +2.26 výhry na 100 her (rozpětí 1.31-3.20) · 10,619 her · Naměřeno · 2 % z toho je vypůjčeno z podobných šampionů -
+2.2 Wukong: +2.2 výhry na 100 her (rozpětí 0.5-3.9) · 3,066 her · Naměřeno · 6 % z toho je vypůjčeno z podobných šampionů -
+2.1 Gragas: +2.1 výhry na 100 her (rozpětí 1.0-3.3) · 6,926 her · Naměřeno · 3 % z toho je vypůjčeno z podobných šampionů -
+1.9 Camille: +1.93 výhry na 100 her (rozpětí 0.95-2.91) · 9,758 her · Naměřeno · 2 % z toho je vypůjčeno z podobných šampionů -
+1.9 Yorick: +1.85 výhry na 100 her (rozpětí 1.09-2.60) · 16,751 her · Naměřeno · 1 % z toho je vypůjčeno z podobných šampionů -
+1.7 Tahm Kench: +1.70 výhry na 100 her (rozpětí 0.82-2.57) · 12,310 her · Naměřeno · 2 % z toho je vypůjčeno z podobných šampionů -
+1.5 Pantheon: +1.46 výhry na 100 her (rozpětí 0.66-2.26) · 14,761 her · Naměřeno · 1 % z toho je vypůjčeno z podobných šampionů -
+1.3 Trundle: +1.30 výhry na 100 her (rozpětí 0.37-2.22) · 11,049 her · Naměřeno · 2 % z toho je vypůjčeno z podobných šampionů -
+1.3 Gangplank: +1.25 výhry na 100 her (rozpětí 0.39-2.10) · 12,945 her · Naměřeno · 2 % z toho je vypůjčeno z podobných šampionů -
+1.1 Garen: +1.15 výhry na 100 her (rozpětí 0.65-1.66) · 37,358 her · Naměřeno · 1 % z toho je vypůjčeno z podobných šampionů -
+1.0 Jax: +0.99 výhry na 100 her (rozpětí 0.36-1.62) · 24,036 her · Naměřeno · 1 % z toho je vypůjčeno z podobných šampionů -
+0.9 Gnar: +0.94 výhry na 100 her (rozpětí 0.05-1.82) · 12,097 her · Naměřeno · 2 % z toho je vypůjčeno z podobných šampionů -
+0.9 Tryndamere: +0.87 výhry na 100 her (rozpětí 0.12-1.62) · 16,774 her · Naměřeno · 1 % z toho je vypůjčeno z podobných šampionů -
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
vs
-4.8 Kontrovaný
vs
-3.6 Kontrovaný
vs
-2.3 Kontrovaný
vs
-2.1 Kontrovaný
vs
-2.1 Kontrovaný
vs
-1.6 Kontrovaný
vs
-1.6 Kontrovaný
vs
-1.5 Kontrovaný
vs
-0.9 Kontrovaný
vs
-0.8 Kontrovaný
vs
-0.7 Kontrovaný
vs
+9.7 Ve výhodě
vs
+9.6 Ve výhodě
vs
+9.2 Ve výhodě
vs
+8.4 Ve výhodě
vs
+7.5 Ve výhodě
vs
+7.4 Ve výhodě
vs
+7.1 Ve výhodě
vs
+6.7 Ve výhodě
vs
+6.5 Ve výhodě
vs
+6.5 Ve výhodě
vs
+6.3 Ve výhodě
vs
+5.9 Ve výhodě
vs
+5.8 Ve výhodě
vs
+5.8 Ve výhodě
vs
+5.6 Ve výhodě
vs
+5.6 Ve výhodě Matchupy a spoluhráči jsou z her Sett na Top.
Jungle -
+3.8 Sett s Lillia: +3.76 výhry na 100 her (rozpětí 3.10-4.43) · 21,821 her · Naměřeno · 1 % z toho je vypůjčeno z podobných šampionů -
+3.5 Sett s Shyvana: +3.45 výhry na 100 her (rozpětí 2.78-4.11) · 21,900 her · Naměřeno · 1 % z toho je vypůjčeno z podobných šampionů -
+2.8 Sett s Rammus: +2.77 výhry na 100 her (rozpětí 1.84-3.71) · 10,848 her · Naměřeno · 2 % z toho je vypůjčeno z podobných šampionů
-
-6.4 Sett s Qiyana: -6.37 výhry na 100 her (rozpětí -6.98 až -5.75) · 25,478 her · Naměřeno · 1 % z toho je vypůjčeno z podobných šampionů -
-5.1 Sett s Lee Sin: -5.06 výhry na 100 her (rozpětí -5.60 až -4.53) · 34,969 her · Naměřeno · 1 % z toho je vypůjčeno z podobných šampionů -
-4.8 Sett s Rengar: -4.77 výhry na 100 her (rozpětí -5.63 až -3.90) · 12,822 her · Naměřeno · 2 % z toho je vypůjčeno z podobných šampionů
Mid -
+2.3 Sett s Malzahar: +2.31 výhry na 100 her (rozpětí 1.76-2.86) · 32,907 her · Naměřeno · 1 % z toho je vypůjčeno z podobných šampionů -
+2.2 Sett s Heimerdinger: +2.2 výhry na 100 her (rozpětí 0.8-3.6) · 4,588 her · Naměřeno · 4 % z toho je vypůjčeno z podobných šampionů -
+2.2 Sett s Vex: +2.18 výhry na 100 her (rozpětí 1.45-2.90) · 18,343 her · Naměřeno · 1 % z toho je vypůjčeno z podobných šampionů
-
-8.8 Sett s K'Sante: -8.8 výhry na 100 her (rozpětí -12.7 až -5.0) · 428 her · Sloučeno · 32 % z toho je vypůjčeno z podobných šampionů -
-3.7 Sett s Orianna: -3.68 výhry na 100 her (rozpětí -4.53 až -2.84) · 13,483 her · Naměřeno · 1 % z toho je vypůjčeno z podobných šampionů -
-3.5 Sett s Urgot: -3.5 výhry na 100 her (rozpětí -7.0 až 0.0) · 592 her · Sloučeno · 25 % z toho je vypůjčeno z podobných šampionů
Bot -
+2.4 Sett s Kog'Maw: +2.35 výhry na 100 her (rozpětí 1.42-3.28) · 11,055 her · Naměřeno · 2 % z toho je vypůjčeno z podobných šampionů -
+2.1 Sett s Ziggs: +2.06 výhry na 100 her (rozpětí 1.20-2.92) · 12,961 her · Naměřeno · 2 % z toho je vypůjčeno z podobných šampionů -
+1.4 Sett s Miss Fortune: +1.43 výhry na 100 her (rozpětí 1.06-1.79) · 77,185 her · Naměřeno
-
-4.0 Sett s Ezreal: -4.00 výhry na 100 her (rozpětí -4.46 až -3.54) · 47,431 her · Naměřeno -
-2.5 Sett s Corki: -2.5 výhry na 100 her (rozpětí -3.8 až -1.1) · 5,356 her · Naměřeno · 4 % z toho je vypůjčeno z podobných šampionů -
-2.1 Sett s Lucian: -2.15 výhry na 100 her (rozpětí -2.76 až -1.54) · 26,529 her · Naměřeno · 1 % z toho je vypůjčeno z podobných šampionů
Podpora -
+2.3 Sett s Zyra: +2.30 výhry na 100 her (rozpětí 1.66-2.95) · 23,216 her · Naměřeno · 1 % z toho je vypůjčeno z podobných šampionů -
+2.0 Sett s Leona: +2.05 výhry na 100 her (rozpětí 1.53-2.57) · 36,958 her · Naměřeno · 1 % z toho je vypůjčeno z podobných šampionů -
+1.9 Sett s Taric: +1.9 výhry na 100 her (rozpětí 0.5-3.2) · 5,327 her · Naměřeno · 4 % z toho je vypůjčeno z podobných šampionů
-
-3.9 Sett s Camille: -3.9 výhry na 100 her (rozpětí -5.6 až -2.3) · 3,252 her · Naměřeno · 6 % z toho je vypůjčeno z podobných šampionů -
-3.4 Sett s Yuumi: -3.43 výhry na 100 her (rozpětí -4.16 až -2.70) · 18,348 her · Naměřeno · 1 % z toho je vypůjčeno z podobných šampionů -
-3.0 Sett s Ornn: -3.0 výhry na 100 her (rozpětí -5.9 až -0.1) · 967 her · Sloučeno · 17 % z toho je vypůjčeno z podobných šampionů
ko.lol pro počítač Tvůj další předmět, živě ve tvé hře.
Čteno z předmětů, statů a šampionů nepřátelského týmu. A tvůj nejlepší pick ve výběru šampionů k tomu.
Ukázka