League of Legends Build na Mistr Yi
Build Mistr Yi Jungle
Vzácný build, který vyhrává víc.
- výher
- 51.1%
- her
- 67,929
- Vliv na výhry
- +1.1
- Pickrate
- 4.8%
Startovní předmětyMládě mechodupa
Mládě mechodupa vyhrává častěji než Mládě vichrotlapa + Léčivý lektvar, nejčastější volba: +2.8 proti -1.2 na 100 her. Rozdíl je jasný.
| Volba | Voleno | Výhra | Výhry navíc |
|---|---|---|---|
| 24% | 50.4% | -1.2 může být náhoda | |
| 22% | 50.8% | 0.0 jasný rozdíl | |
| 22% | 50.5% | -1.1 může být náhoda | |
| 12% | 52.7% | +2.8 jasný rozdíl | |
| 10% | 50.4% | -0.6 může být náhoda | |
| 9% | 53.6% | +2.3 jasný rozdíl |
BotyNenasytné chrániče
Nenasytné chrániče vyhrává častěji než Šílencovy boty, nejčastější volba: +2.6 proti -2.7 na 100 her. Rozdíl je jasný.
| Volba | Voleno | Výhra | Výhry navíc | Čas |
|---|---|---|---|---|
| 65% | 50.5% | -2.7 může být náhoda | 12:33 | |
| 12% | 56.7% | +2.6 jasný rozdíl | 13:54 | |
| 12% | 52.1% | +1.9 jasný rozdíl | 16:52 | |
| 10% | 52.6% | +1.5 jasný rozdíl | 18:34 | |
| <1% | 56.6% | -1.2 může být náhoda | 16:11 | |
| <1% | 52.5% | -2.3 může být náhoda |
Proti týmu s převahou AD
| Volba | Voleno | Výhra | Výsledek |
|---|---|---|---|
| 58% | 52.6% | nejčastěji kupované | |
| 16% | 55.5% | vyhrávaly víc | |
| 10% | 57.3% | vyhrávaly víc | |
| 5% | 52.3% | vyrovnané |
Proti týmu s převahou AP
| Volba | Voleno | Výhra | Výsledek |
|---|---|---|---|
| 57% | 48.7% | nejčastěji kupované | |
| 18% | 52.4% | vyhrávaly víc | |
| 11% | 56.1% | vyhrávaly víc | |
| 4% | 47.0% | vyrovnané |
Kupované víc proti jednomu typu poškození
| Volba | AD tým | AP tým |
|---|---|---|
| 8% | 23% | |
| 5% | 18% | |
| 16% | 4% | |
| 20% | 13% | |
| 12% | 11% |
Předmět 1Zabiják krakenů
Výhry navíc tady: +2.2 na 100 her. Žádná jiná volba nad touto nemá jasný náskok.
| Volba | Voleno | Výhra | Výhry navíc | Čas |
|---|---|---|---|---|
| 73% | 52.1% | +2.2 může být náhoda | 10:43 | |
| 18% | 49.1% | -1.9 jasný rozdíl | 12:06 | |
| 4% | 49.9% | -1.6 jasný rozdíl | 11:25 | |
| 1% | 48.9% | -1.1 jasný rozdíl | 10:00 | |
| 1% | 53.5% | +1.2 může být náhoda | 10:20 | |
| <1% | 46.3% | -2.5 jasný rozdíl | ||
| <1% | 50.6% | -3.6 jasný rozdíl | ||
| <1% | 55.5% | -0.8 jasný rozdíl |
Dokončené spolu
| Volba | Voleno | her |
|---|---|---|
| 22% | 10,465 | |
| 18% | 8,295 | |
| 7% | 3,449 | |
| 5% | 2,274 |
Předmět 2Guinsoova zuřivá čepel
Guinsoova zuřivá čepel patří k sestavě, která vyhrává víc: +3.5 na 100 her, proti -0.4 u sestavy, kterou dokončí nejvíc hráčů.
| Volba | Voleno | Výhra | Výhry navíc | Čas |
|---|---|---|---|---|
| 38% | 53.7% | -0.9 může být náhoda | 17:49 | |
| 29% | 52.9% | +1.2 může být náhoda | 18:09 | |
| 12% | 51.9% | +0.5 může být náhoda | 19:12 | |
| 7% | 51.1% | -0.4 může být náhoda | 19:51 | |
| 3% | 47.8% | -1.1 může být náhoda | 19:52 | |
| 3% | 54.8% | +0.1 může být náhoda | ||
| 2% | 52.6% | +0.6 může být náhoda | ||
| <1% | 51.0% | +2.2 může být náhoda |
Dokončené spolu
| Volba | Voleno | her |
|---|---|---|
| 22% | 10,465 | |
| 18% | 8,295 | |
| 7% | 3,449 | |
| 5% | 2,274 |
Předmět 3Nekonečný hlad
Nekonečný hlad patří k sestavě, která vyhrává víc: +3.5 na 100 her, proti -0.4 u sestavy, kterou dokončí nejvíc hráčů.
| Volba | Voleno | Výhra | Výhry navíc | Čas |
|---|---|---|---|---|
| 28% | 56.8% | -0.4 může být náhoda | 23:42 | |
| 12% | 58.0% | +1.1 může být náhoda | 23:57 | |
| 10% | 59.0% | -1.0 může být náhoda | 23:36 | |
| 9% | 56.0% | -0.5 může být náhoda | 24:15 | |
| 9% | 57.1% | 0.0 může být náhoda | 23:59 | |
| 8% | 53.8% | 0.0 může být náhoda | ||
| 6% | 57.1% | +2.2 může být náhoda | ||
| 3% | 56.4% | -0.1 může být náhoda |
Dokončené spolu
| Volba | Voleno | her |
|---|---|---|
| 22% | 10,465 | |
| 18% | 8,295 | |
| 7% | 3,449 | |
| 5% | 2,274 |
Předmět 4Tanec smrti
Výhry navíc tady: +1.7 na 100 her. Žádná jiná volba nad touto nemá jasný náskok.
Hráči Mistr+ volí tohle: 25% jejich her. Napříč všemi ranky se nejvíc volí Ostří nekonečna.
| Volba | Voleno | Výhra | Výhry navíc | Čas |
|---|---|---|---|---|
| 62% | 70.6% | +1.7 může být náhoda | 28:57 | |
| 11% | 69.2% | +0.9 může být náhoda | ||
| 8% | 59.3% | -0.6 může být náhoda | 28:49 | |
| 5% | 47.2% | -0.8 může být náhoda |
Předmět 5Anděl strážný
Výhry navíc tady: +2.0 na 100 her. Žádná jiná volba nad touto nemá jasný náskok.
| Volba | Voleno | Výhra | Výhry navíc | Čas |
|---|---|---|---|---|
| 40% | 66.4% | +2.0 může být náhoda | 33:16 | |
| 13% | 67.2% | -0.6 jasný rozdíl | ||
| 7% | 63.3% | -1.7 jasný rozdíl | ||
| 6% | 59.2% | -1.6 jasný rozdíl | ||
| 5% | 61.7% | -1.3 jasný rozdíl | 32:40 | |
| 4% | 70.4% | -0.1 může být náhoda | 33:03 | |
| 3% | 52.3% | -0.6 jasný rozdíl | 32:03 | |
| 3% | 56.4% | -1.7 jasný rozdíl |
Předmět 6Nesmrtelný štítový luk
| Volba | Voleno | Výhra | Čas |
|---|---|---|---|
| 22% | 61.5% | 36:30 | |
| 9% | 59.5% | 35:56 | |
| 7% | 56.4% | 36:17 | |
| 7% | 57.2% | 37:08 | |
| 7% | 56.9% | 36:53 |
Klíčová runaSmršť mečů
Výhry navíc tady: +1.0 na 100 her. Žádná jiná volba nad touto nemá jasný náskok.
| Volba | Voleno | Výhra | Výhry navíc |
|---|---|---|---|
| 57% | 51.7% | +1.0 může být náhoda | |
| 41% | 50.5% | -0.6 jasný rozdíl | |
| 1% | 46.9% | -3.2 jasný rozdíl | |
| 1% | 47.5% | -4.1 jasný rozdíl | |
| <1% | 36.9% | příliš velké na důvěru | |
| <1% | 43.0% | příliš velké na důvěru | |
| <1% | 44.0% | příliš velké na důvěru | |
| <1% | 57.5% | -3.5 jasný rozdíl |
Hlavní řada 1Náhlý dopad
Výhry navíc tady: +1.0 na 100 her. Žádná jiná volba nad touto nemá jasný náskok.
| Volba | Voleno | Výhra | Výhry navíc |
|---|---|---|---|
| 57% | 51.7% | +1.0 může být náhoda | |
| 42% | 50.5% | -0.6 jasný rozdíl | |
| <1% | 49.8% | -2.6 jasný rozdíl | |
| <1% | 38.1% | -6.1 jasný rozdíl | |
| <1% | 47.0% | -4.4 jasný rozdíl | |
| <1% | 48.2% | -4.7 jasný rozdíl | |
| <1% | 37.3% | příliš velké na důvěru | |
| <1% | 45.5% | příliš velké na důvěru |
Hlavní řada 2Šestý smysl
Šestý smysl vyhrává častěji než Strašlivá upomínka, nejčastější volba: +1.8 proti +0.4 na 100 her. Rozdíl je jasný.
| Volba | Voleno | Výhra | Výhry navíc |
|---|---|---|---|
| 48% | 51.5% | +0.4 může být náhoda | |
| 41% | 50.4% | -0.8 jasný rozdíl | |
| 9% | 52.6% | +1.8 jasný rozdíl | |
| 1% | 45.9% | -1.3 může být náhoda | |
| <1% | 49.4% | -1.7 jasný rozdíl | |
| <1% | 49.6% | -5.4 jasný rozdíl | |
| <1% | 37.9% | příliš velké na důvěru | |
| <1% | 39.4% | příliš velké na důvěru |
Hlavní řada 3Neúnavný lovec
Neúnavný lovec vyhrává častěji než Lovec pokladů, nejčastější volba: +1.3 proti +0.8 na 100 her. Může to být náhoda.
| Volba | Voleno | Výhra | Výhry navíc |
|---|---|---|---|
| 52% | 51.7% | +0.8 může být náhoda | |
| 37% | 50.2% | -1.0 jasný rozdíl | |
| 3% | 52.5% | +1.6 může být náhoda | |
| 3% | 51.3% | +0.2 může být náhoda | |
| 2% | 51.6% | +1.3 může být náhoda | |
| 2% | 49.3% | -0.2 může být náhoda | |
| <1% | 28.2% | příliš velké na důvěru | |
| <1% | 61.8% | -3.0 může být náhoda |
Vedlejší stromPřesnost
Výhry navíc tady: +1.0 na 100 her. Žádná jiná volba nad touto nemá jasný náskok.
| Volba | Voleno | Výhra | Výhry navíc |
|---|---|---|---|
| 56% | 51.7% | +1.0 může být náhoda | |
| 22% | 50.9% | +0.4 může být náhoda | |
| 19% | 50.1% | -1.6 jasný rozdíl | |
| 2% | 47.7% | -1.6 jasný rozdíl | |
| 1% | 47.9% | -0.4 může být náhoda |
Vedlejší runyRána z milosti + Triumf
Rána z milosti + Triumf vyhrává častěji než Legenda: Horlivost + Triumf, nejčastější volba: +0.5 proti +0.2 na 100 her. Může to být náhoda.
| Volba | Voleno | Výhra | Výhry navíc |
|---|---|---|---|
| 92% | 51.8% | +0.2 může být náhoda | |
| 3% | 50.2% | +0.5 může být náhoda | |
| 2% | 50.5% | +0.5 může být náhoda | |
| 1% | 49.4% | 0.0 může být náhoda | |
| <1% | 58.5% | +0.2 může být náhoda | |
| <1% | 51.4% | +0.4 může být náhoda | |
| <1% | 47.3% | -0.6 může být náhoda | |
| <1% | 47.2% | -1.0 může být náhoda |
Útočný úlomekRychlost útoků
Výhry navíc tady: +2.4 na 100 her. Žádná jiná volba nad touto nemá jasný náskok.
| Volba | Voleno | Výhra | Výhry navíc |
|---|---|---|---|
| 98% | 51.1% | +2.4 může být náhoda | |
| 2% | 50.2% | -1.7 jasný rozdíl | |
| <1% | 44.4% | příliš velké na důvěru |
Flexibilní úlomekAdaptivní síla
Výhry navíc tady: +1.3 na 100 her. Žádná jiná volba nad touto nemá jasný náskok.
| Volba | Voleno | Výhra | Výhry navíc |
|---|---|---|---|
| 98% | 51.1% | +1.3 může být náhoda | |
| 2% | 51.8% | -1.7 jasný rozdíl | |
| 1% | 49.1% | +0.2 může být náhoda |
Obranný úlomekHouževnatost a odolnost vůči zpomalení
Houževnatost a odolnost vůči zpomalení vyhrává častěji než Zvyšování zdraví, nejčastější volba: +0.6 proti -0.4 na 100 her. Rozdíl je jasný.
| Volba | Voleno | Výhra | Výhry navíc |
|---|---|---|---|
| 91% | 51.2% | -0.4 může být náhoda | |
| 5% | 50.2% | +0.6 jasný rozdíl | |
| 5% | 50.7% | +0.3 může být náhoda |
QEW
SchopnostiQ > E > W
Výhry navíc tady: +1.4 na 100 her. Žádná jiná volba nad touto nemá jasný náskok.
| Volba | Voleno | Výhra | Výhry navíc |
|---|---|---|---|
| QEWQ + E + W | 93% | 51.4% | +1.4 může být náhoda |
| EQWE + Q + W | 4% | 51.9% | -0.7 jasný rozdíl |
| QWEQ + W + E | 2% | 50.0% | -3.0 jasný rozdíl |
| WQEW + Q + E | <1% | 49.1% | -0.5 může být náhoda |
| EWQE + W + Q | <1% | 52.2% | +0.1 může být náhoda |
| WEQW + E + Q | <1% | 57.5% | -0.5 může být náhoda |
Úrovně 1 až 18
- 1Q
- 2E
- 3W
- 4Q
- 5Q
- 6R
- 7Q
- 8E
- 9Q
- 10E
- 11R
- 12E
- 13E
- 14W
- 15W
- 16R
- 17W
- 18W
Nejdřív Q: 51.6% výher. Nejdřív E: 53.0% výher (vyrovnané).
- Q
- E
- W
- Q
- Q
- R
- Q
- E
- Q
- E
- R
- E
- E
- W
- W
- R
- W
- W
KouzlaUdeřit + Vznítit
Udeřit + Vznítit vyhrává častěji než Skok + Udeřit, nejčastější volba: +0.9 proti +0.6 na 100 her. Může to být náhoda.
| Volba | Voleno | Výhra | Výhry navíc |
|---|---|---|---|
| 95% | 51.2% | +0.6 může být náhoda | |
| 3% | 48.8% | -1.2 jasný rozdíl | |
| 2% | 50.9% | +0.9 může být náhoda | |
| <1% | 53.0% | -1.6 může být náhoda | |
| <1% | 44.8% | -1.8 může být náhoda | |
| <1% | 48.3% | příliš velké na důvěru | |
| <1% | 60.0% | -1.4 může být náhoda | |
| <1% | 61.1% | -3.1 může být náhoda |
- výher
- 56.7%
- her
- 5,043
- Vliv na výhry
- +2.7
- Pickrate
- 9.1%
Startovní předmětyMládě vichrotlapa + Léčivý lektvar
Běžná volba: hráči tohoto buildu se tu neshodnou.
| Volba | Voleno | Výhra | Výhry navíc |
|---|---|---|---|
| 24% | 50.4% | -1.2 může být náhoda | |
| 22% | 50.8% | 0.0 jasný rozdíl | |
| 22% | 50.5% | -1.1 může být náhoda | |
| 12% | 52.7% | +2.8 jasný rozdíl | |
| 10% | 50.4% | -0.6 může být náhoda | |
| 9% | 53.6% | +2.3 jasný rozdíl |
BotyNenasytné chrániče
| Volba | Voleno | Výhra |
|---|---|---|
| 100% | 56.7% |
Předmět 1Zabiják krakenů
| Volba | Voleno | Výhra |
|---|---|---|
| 100% | 56.7% |
Předmět 2Guinsoova zuřivá čepel
| Volba | Voleno | Výhra |
|---|---|---|
| 56% | 56.2% | |
| 31% | 60.2% | |
| 5% | 53.0% | |
| 2% | 52.0% | |
| 1% | 55.6% |
Předmět 3Pozdrav od lorda Dominika
| Volba | Voleno | Výhra |
|---|---|---|
| 22% | 63.2% | |
| 18% | 61.7% | |
| 17% | 62.3% | |
| 9% | 57.1% | |
| 9% | 65.0% |
Předmět 4Tanec smrti
| Volba | Voleno | Výhra |
|---|---|---|
| 32% | 67.3% | |
| 14% | 68.8% | |
| 7% | 67.8% | |
| 6% | 69.5% | |
| 5% | 64.2% |
Předmět 5Anděl strážný
| Volba | Voleno | Výhra |
|---|---|---|
| 23% | 69.6% | |
| 10% | 62.2% | |
| 8% | 66.3% | |
| 6% | 74.2% | |
| 5% | 71.7% |
Předmět 6Čepel Padlého krále
| Volba | Voleno | Výhra |
|---|---|---|
| 9% | 90.9% | |
| 6% | 60.0% | |
| 5% | 53.8% | |
| 5% | 41.7% | |
| 4% | 81.8% |
Klíčová runaSmršť mečů
| Volba | Voleno | Výhra |
|---|---|---|
| 30% | 58.9% |
Hlavní řada 1Náhlý dopad
| Volba | Voleno | Výhra |
|---|---|---|
| 30% | 58.9% |
Hlavní řada 2Strašlivá upomínka
| Volba | Voleno | Výhra |
|---|---|---|
| 30% | 58.9% |
Hlavní řada 3Lovec pokladů
| Volba | Voleno | Výhra |
|---|---|---|
| 30% | 58.9% |
Vedlejší stromPřesnost
| Volba | Voleno | Výhra |
|---|---|---|
| 30% | 58.9% |
Útočný úlomekRychlost útoků
| Volba | Voleno | Výhra |
|---|---|---|
| 30% | 58.9% |
Flexibilní úlomekAdaptivní síla
| Volba | Voleno | Výhra |
|---|---|---|
| 30% | 58.9% |
Obranný úlomekZvyšování zdraví
| Volba | Voleno | Výhra |
|---|---|---|
| 30% | 58.9% |
QEW
SchopnostiQ > E > W
| Volba | Voleno | Výhra | Výhry navíc |
|---|---|---|---|
| QEWQ + E + W | 93% | 51.4% | +1.4 může být náhoda |
| EQWE + Q + W | 4% | 51.9% | -0.7 jasný rozdíl |
| QWEQ + W + E | 2% | 50.0% | -3.0 jasný rozdíl |
| WQEW + Q + E | <1% | 49.1% | -0.5 může být náhoda |
| EWQE + W + Q | <1% | 52.2% | +0.1 může být náhoda |
| WEQW + E + Q | <1% | 57.5% | -0.5 může být náhoda |
- Q
- E
- W
- Q
- Q
- R
- Q
- E
- Q
- E
- R
- E
- E
- W
- W
- R
- W
- W
KouzlaUdeřit + Vznítit
| Volba | Voleno | Výhra | Výhry navíc |
|---|---|---|---|
| 95% | 51.2% | +0.6 může být náhoda | |
| 3% | 48.8% | -1.2 jasný rozdíl | |
| 2% | 50.9% | +0.9 může být náhoda | |
| <1% | 53.0% | -1.6 může být náhoda | |
| <1% | 44.8% | -1.8 může být náhoda | |
| <1% | 48.3% | příliš velké na důvěru | |
| <1% | 60.0% | -1.4 může být náhoda | |
| <1% | 61.1% | -3.1 může být náhoda |
Build Mistr Yi Mid
Patch 16.21- výher
- 49.3%
- her
- 14,446
- Vliv na výhry
- -0.7
- Pickrate
- 0.1%
Startovní předmětyDoranův meč + Léčivý lektvar
Doranův meč + Léčivý lektvar vyhrává častěji než Doranův luk + Léčivý lektvar x2, nejčastější volba: +1.2 proti +0.4 na 100 her. Může to být náhoda.
| Volba | Voleno | Výhra | Výhry navíc |
|---|---|---|---|
| 49% | 50.5% | +0.4 může být náhoda | |
| 40% | 51.1% | +1.2 může být náhoda | |
| 6% | 49.1% | -1.3 může být náhoda | |
| 1% | 48.9% | -2.0 může být náhoda | |
| 1% | 39.2% | -4.1 jasný rozdíl |
BotyOcelové chrániče
Ocelové chrániče vyhrává častěji než Šílencovy boty, nejčastější volba: +2.1 proti -1.6 na 100 her. Rozdíl je jasný.
| Volba | Voleno | Výhra | Výhry navíc | Čas |
|---|---|---|---|---|
| 66% | 50.9% | -1.6 může být náhoda | 13:07 | |
| 15% | 54.7% | -0.2 může být náhoda často ve vedení | 13:48 | |
| 11% | 50.1% | -0.2 může být náhoda | 15:35 | |
| 6% | 55.2% | +2.1 jasný rozdíl | 16:11 | |
| 2% | 60.2% | -0.3 může být náhoda často ve vedení | 14:50 |
Proti týmu s převahou AD
| Volba | Voleno | Výhra | Výsledek |
|---|---|---|---|
| 46% | 52.1% | nejčastěji kupované | |
| 11% | 56.9% | vyrovnané | |
| 9% | 57.4% | vyrovnané | |
| 4% | 47.9% | vyrovnané |
Proti týmu s převahou AP
| Volba | Voleno | Výhra | Výsledek |
|---|---|---|---|
| 42% | 52.3% | nejčastěji kupované | |
| 15% | 50.7% | vyrovnané | |
| 11% | 53.8% | vyrovnané | |
| 1% | 63.2% | málo her |
Kupované víc proti jednomu typu poškození
| Volba | AD tým | AP tým |
|---|---|---|
| 4% | 15% | |
| 9% | 1% | |
| 2% | 10% | |
| 46% | 42% | |
| 10% | 6% |
Předmět 1Zabiják krakenů
Výhry navíc tady: +1.9 na 100 her. Žádná jiná volba nad touto nemá jasný náskok.
| Volba | Voleno | Výhra | Výhry navíc | Čas |
|---|---|---|---|---|
| 44% | 50.7% | +1.9 může být náhoda | 10:58 | |
| 28% | 51.5% | -1.0 jasný rozdíl | 11:52 | |
| 12% | 52.1% | -0.6 může být náhoda | 11:43 | |
| 8% | 47.7% | -0.9 může být náhoda | 11:10 | |
| 3% | 54.8% | +1.1 může být náhoda | 10:33 | |
| 1% | 50.7% | -2.6 může být náhoda |
Dokončené spolu
| Volba | Voleno | her |
|---|---|---|
| 12% | 843 | |
| 7% | 524 | |
| 6% | 450 | |
| 6% | 425 |
Předmět 2Výběrčí
Výhry navíc tady: +0.3 na 100 her. Žádná jiná volba nad touto nemá jasný náskok.
| Volba | Voleno | Výhra | Výhry navíc | Čas |
|---|---|---|---|---|
| 34% | 54.3% | +0.3 může být náhoda | 18:50 | |
| 19% | 51.7% | -0.7 může být náhoda | 19:36 | |
| 12% | 51.7% | -0.3 může být náhoda | 18:60 | |
| 10% | 51.6% | -1.8 může být náhoda | 19:33 | |
| 4% | 56.8% | +0.3 může být náhoda | 18:25 | |
| 4% | 53.1% | +0.4 může být náhoda | ||
| 4% | 52.6% | -1.7 může být náhoda | ||
| 2% | 50.8% | -0.6 může být náhoda |
Dokončené spolu
| Volba | Voleno | her |
|---|---|---|
| 12% | 843 | |
| 7% | 524 | |
| 6% | 450 | |
| 6% | 425 |
Předmět 3Ostří nekonečna
Ostří nekonečna patří k sestavě, která vyhrává víc: +4.4 na 100 her, proti +0.5 u sestavy, kterou dokončí nejvíc hráčů.
| Volba | Voleno | Výhra | Výhry navíc | Čas |
|---|---|---|---|---|
| 20% | 58.7% | +0.7 může být náhoda | 24:25 | |
| 15% | 55.3% | -1.4 může být náhoda | 24:23 | |
| 12% | 60.7% | +0.6 může být náhoda | 24:08 | |
| 9% | 54.5% | -0.9 může být náhoda | 24:29 | |
| 8% | 61.5% | -1.1 může být náhoda | 23:46 | |
| 5% | 60.8% | -0.8 může být náhoda | ||
| 4% | 58.6% | +2.6 může být náhoda | ||
| 4% | 60.4% | +0.5 může být náhoda |
Dokončené spolu
| Volba | Voleno | her |
|---|---|---|
| 12% | 843 | |
| 7% | 524 | |
| 6% | 450 | |
| 6% | 425 |
Předmět 4Pozdrav od lorda Dominika
Ze všeho, co jsme tu změřili, přidává nejvíc výher Pozdrav od lorda Dominika: +0.9 na 100 her. Ostří nekonečna, nejčastější volba, nemá číslo k porovnání.
| Volba | Voleno | Výhra | Výhry navíc | Čas |
|---|---|---|---|---|
| 50% | 64.8% | +0.9 může být náhoda | 28:44 |
Předmět 5Anděl strážný
Anděl strážný vyhrává častěji než Nesmrtelný štítový luk, nejčastější volba: +2.3 proti +1.1 na 100 her. Může to být náhoda.
| Volba | Voleno | Výhra | Výhry navíc | Čas |
|---|---|---|---|---|
| 11% | 54.0% | +2.3 může být náhoda | 33:09 | |
| 11% | 65.2% | +0.4 může být náhoda | 32:23 | |
| 9% | 65.6% | -0.4 může být náhoda | 31:46 | |
| 9% | 69.7% | +0.1 může být náhoda | 32:58 | |
| 8% | 70.0% | +1.1 může být náhoda | 31:23 |
Předmět 6Tanec smrti
| Volba | Voleno | Výhra | Čas |
|---|---|---|---|
| 20% | - | 36:06 | |
| 10% | - | 36:23 | |
| 7% | - | 36:10 | |
| 6% | - | 35:00 | |
| 6% | - | 36:05 |
Klíčová runaSmršť mečů
Výhry navíc tady: +4.1 na 100 her. Žádná jiná volba nad touto nemá jasný náskok.
| Volba | Voleno | Výhra | Výhry navíc |
|---|---|---|---|
| 82% | 50.7% | +4.1 může být náhoda | |
| 16% | 47.6% | -3.5 jasný rozdíl | |
| 1% | 43.9% | -3.3 jasný rozdíl | |
| 1% | 37.5% | -4.5 jasný rozdíl |
Hlavní řada 1Náhlý dopad
Výhry navíc tady: +3.7 na 100 her. Žádná jiná volba nad touto nemá jasný náskok.
| Volba | Voleno | Výhra | Výhry navíc |
|---|---|---|---|
| 82% | 50.6% | +3.7 může být náhoda | |
| 16% | 46.8% | -3.7 jasný rozdíl | |
| 1% | 51.1% | -0.7 může být náhoda |
Hlavní řada 2Hlubinný totem
Hlubinný totem vyhrává častěji než Strašlivá upomínka, nejčastější volba: +3.2 proti +1.1 na 100 her. Může to být náhoda.
| Volba | Voleno | Výhra | Výhry navíc |
|---|---|---|---|
| 68% | 50.1% | +1.1 může být náhoda | |
| 16% | 47.0% | -3.9 jasný rozdíl | |
| 13% | 52.8% | +2.1 může být náhoda | |
| 2% | 56.4% | +3.2 může být náhoda | |
| 1% | 52.0% | -0.8 může být náhoda |
Hlavní řada 3Neúnavný lovec
Neúnavný lovec vyhrává častěji než Lovec pokladů, nejčastější volba: +3.0 proti +2.4 na 100 her. Může to být náhoda.
| Volba | Voleno | Výhra | Výhry navíc |
|---|---|---|---|
| 68% | 50.5% | +2.4 může být náhoda | |
| 14% | 46.9% | -3.9 jasný rozdíl | |
| 9% | 49.3% | -1.5 jasný rozdíl | |
| 5% | 54.1% | +3.0 může být náhoda | |
| 2% | 48.2% | -1.0 může být náhoda | |
| 1% | 45.5% | -3.0 jasný rozdíl |
Vedlejší stromPřesnost
Výhry navíc tady: +3.2 na 100 her. Žádná jiná volba nad touto nemá jasný náskok.
| Volba | Voleno | Výhra | Výhry navíc |
|---|---|---|---|
| 78% | 50.7% | +3.2 může být náhoda | |
| 10% | 46.8% | -3.2 jasný rozdíl | |
| 5% | 49.0% | -1.1 jasný rozdíl | |
| 4% | 46.0% | -2.7 jasný rozdíl | |
| 2% | 49.5% | -0.7 může být náhoda |
Vedlejší runyPodseknutí + Legenda: Horlivost
Podseknutí + Legenda: Horlivost vyhrává častěji než Legenda: Horlivost + Triumf, nejčastější volba: +1.4 proti -0.1 na 100 her. Může to být náhoda.
| Volba | Voleno | Výhra | Výhry navíc |
|---|---|---|---|
| 81% | 50.5% | -0.1 může být náhoda | |
| 5% | 53.1% | +0.9 může být náhoda | |
| 5% | 53.0% | +1.4 může být náhoda | |
| 4% | 50.3% | -1.8 může být náhoda | |
| 1% | 51.9% | +0.8 může být náhoda |
Útočný úlomekAdaptivní síla
Adaptivní síla vyhrává častěji než Rychlost útoků, nejčastější volba: +1.1 proti -0.8 na 100 her. Může to být náhoda.
| Volba | Voleno | Výhra | Výhry navíc |
|---|---|---|---|
| 92% | 49.8% | -0.8 může být náhoda | |
| 8% | 53.2% | +1.1 může být náhoda |
Flexibilní úlomekAdaptivní síla
Výhry navíc tady: +1.5 na 100 her. Žádná jiná volba nad touto nemá jasný náskok.
| Volba | Voleno | Výhra | Výhry navíc |
|---|---|---|---|
| 97% | 50.0% | +1.5 může být náhoda | |
| 2% | 48.8% | -1.8 může být náhoda |
Obranný úlomekZdraví
Výhry navíc tady: +2.0 na 100 her. Žádná jiná volba nad touto nemá jasný náskok.
Hráči Mistr+ volí tohle: 49% jejich her. Napříč všemi ranky se nejvíc volí Zvyšování zdraví.
| Volba | Voleno | Výhra | Výhry navíc |
|---|---|---|---|
| 76% | 49.5% | -1.6 jasný rozdíl | |
| 17% | 52.0% | +2.0 může být náhoda | |
| 7% | 50.0% | -0.1 může být náhoda |
EQW
SchopnostiE > Q > W
E > Q > W vyhrává častěji než Q > E > W, nejčastější volba: +1.5 proti +0.4 na 100 her. Může to být náhoda.
| Volba | Voleno | Výhra | Výhry navíc |
|---|---|---|---|
| QEWQ + E + W | 82% | 50.2% | +0.4 může být náhoda |
| EQWE + Q + W | 12% | 52.1% | +1.5 může být náhoda |
| QWEQ + W + E | 3% | 42.8% | -4.7 jasný rozdíl |
| WQEW + Q + E | 2% | 46.7% | -3.4 může být náhoda |
| EWQE + W + Q | 1% | 54.7% | +0.5 může být náhoda |
| WEQW + E + Q | 1% | 44.1% | -3.6 může být náhoda |
Úrovně 1 až 18
- 1Q
- 2E
- 3W
- 4Q
- 5Q
- 6R
- 7Q
- 8E
- 9Q
- 10E
- 11R
- 12E
- 13E
- 14W
- 15W
- 16R
- 17W
- 18W
Nejdřív Q: 46.3% výher. Nejdřív E: 43.9% výher (vyrovnané).
KouzlaSkok + Vznítit
Výhry navíc tady: +4.4 na 100 her. Žádná jiná volba nad touto nemá jasný náskok.
| Volba | Voleno | Výhra | Výhry navíc |
|---|---|---|---|
| 89% | 50.5% | +4.4 může být náhoda | |
| 5% | 46.5% | -1.7 jasný rozdíl | |
| 2% | 45.2% | -5.2 jasný rozdíl | |
| 1% | 46.1% | -0.8 jasný rozdíl | |
| 1% | 34.8% | -4.1 jasný rozdíl | |
| 1% | 45.7% | -0.3 může být náhoda | |
| 1% | 52.0% | -1.5 jasný rozdíl |
Build Mistr Yi Bot
- výher
- 52.4%
- her
- 675
- Vliv na výhry
- +0.6
- Pickrate
- 0.0%
Startovní předmětyDoranův meč + Léčivý lektvar
Doranův meč + Léčivý lektvar vyhrává častěji než Doranův luk + Léčivý lektvar x2, nejčastější volba: +0.2 proti +0.2 na 100 her. Může to být náhoda.
| Volba | Voleno | Výhra | Výhry navíc |
|---|---|---|---|
| 59% | 53.2% | +0.2 může být náhoda | |
| 36% | 55.3% | +0.2 může být náhoda | |
| 1% | 33.3% | -1.4 může být náhoda |
BotyNenasytné chrániče
Nenasytné chrániče vyhrává častěji než Šílencovy boty, nejčastější volba: +2.2 proti -2.7 na 100 her. Rozdíl je jasný.
| Volba | Voleno | Výhra | Výhry navíc | Čas |
|---|---|---|---|---|
| 59% | 54.4% | -2.7 může být náhoda | 13:32 | |
| 19% | 58.4% | +2.2 jasný rozdíl | 15:27 | |
| 11% | 48.0% | +1.4 jasný rozdíl | 21:23 | |
| 10% | 42.2% | +1.5 jasný rozdíl | 22:11 |
Předmět 1Čepel Padlého krále
Čepel Padlého krále patří k sestavě, která vyhrává víc: +1.7 na 100 her, proti +0.3 u sestavy, kterou dokončí nejvíc hráčů.
| Volba | Voleno | Výhra | Výhry navíc | Čas |
|---|---|---|---|---|
| 42% | 53.6% | +0.4 může být náhoda | 10:23 | |
| 25% | 53.2% | -0.4 může být náhoda | 11:40 | |
| 16% | 54.5% | -0.7 může být náhoda | 11:20 | |
| 8% | 50.0% | -1.7 může být náhoda | 10:43 | |
| 3% | 29.4% | 0.0 může být náhoda | 10:26 | |
| 3% | 56.3% | +0.4 může být náhoda |
Dokončené spolu
| Volba | Voleno | Výhra | her |
|---|---|---|---|
| 16% | 65.5% | 74 | |
| 14% | 66.7% | 66 | |
| 11% | - | 54 | |
| 5% | - | 22 |
Předmět 2Výběrčí
Výhry navíc tady: -1.2 na 100 her. Žádná jiná volba nad touto nemá jasný náskok.
| Volba | Voleno | Výhra | Výhry navíc | Čas |
|---|---|---|---|---|
| 50% | 53.5% | -1.2 může být náhoda | 16:45 | |
| 16% | 62.4% | +1.0 může být náhoda | 17:26 | |
| 14% | 51.2% | -1.1 může být náhoda | 18:01 | |
| 5% | 64.3% | -0.9 může být náhoda | 18:03 | |
| 4% | 48.0% | +0.6 může být náhoda | 17:26 | |
| 2% | 81.8% | +1.0 může být náhoda |
Dokončené spolu
| Volba | Voleno | Výhra | her |
|---|---|---|---|
| 16% | 65.5% | 74 | |
| 14% | 66.7% | 66 | |
| 11% | - | 54 | |
| 5% | - | 22 |
Předmět 3Pozdrav od lorda Dominika
Výhry navíc tady: +1.3 na 100 her. Žádná jiná volba nad touto nemá jasný náskok.
| Volba | Voleno | Výhra | Výhry navíc | Čas |
|---|---|---|---|---|
| 37% | 58.7% | +1.3 může být náhoda | 22:42 | |
| 13% | 55.7% | -0.6 může být náhoda | 22:22 | |
| 11% | 58.5% | -1.1 může být náhoda | 24:55 | |
| 9% | 57.5% | -1.0 může být náhoda | 22:16 | |
| 5% | 56.0% | +0.1 může být náhoda | 22:45 | |
| 4% | 58.8% | -1.5 může být náhoda | ||
| 4% | 64.7% | -1.5 může být náhoda |
Dokončené spolu
| Volba | Voleno | Výhra | her |
|---|---|---|---|
| 16% | 65.5% | 74 | |
| 14% | 66.7% | 66 | |
| 11% | - | 54 | |
| 5% | - | 22 |
Předmět 4Ostří nekonečna
Výhry navíc tady: +0.8 na 100 her. Žádná jiná volba nad touto nemá jasný náskok.
| Volba | Voleno | Výhra | Výhry navíc | Čas |
|---|---|---|---|---|
| 34% | 62.5% | +0.8 může být náhoda | 27:24 | |
| 19% | 53.8% | +1.1 může být náhoda | 26:45 | |
| 9% | 52.0% | +0.4 může být náhoda | 27:28 | |
| 8% | 69.6% | +0.8 může být náhoda | 29:08 |
Předmět 5Nesmrtelný štítový luk
Výhry navíc tady: +0.6 na 100 her. Žádná jiná volba nad touto nemá jasný náskok.
| Volba | Voleno | Výhra | Výhry navíc | Čas |
|---|---|---|---|---|
| 29% | 67.4% | +0.6 může být náhoda | 31:44 |
Předmět 6Anděl strážný
| Volba | Voleno | Výhra | Čas |
|---|---|---|---|
| 22% | - | 35:00 |
Klíčová runaSmršť mečů
Výhry navíc tady: +1.9 na 100 her. Žádná jiná volba nad touto nemá jasný náskok.
| Volba | Voleno | Výhra | Výhry navíc |
|---|---|---|---|
| 81% | 51.9% | +1.9 může být náhoda | |
| 17% | 58.2% | -1.1 může být náhoda |
Hlavní řada 1Náhlý dopad
Výhry navíc tady: +1.8 na 100 her. Žádná jiná volba nad touto nemá jasný náskok.
| Volba | Voleno | Výhra | Výhry navíc |
|---|---|---|---|
| 81% | 51.8% | +1.8 může být náhoda | |
| 18% | 56.6% | -1.4 může být náhoda |
Hlavní řada 2Hlubinný totem
Hlubinný totem vyhrává častěji než Strašlivá upomínka, nejčastější volba: +2.8 proti -0.5 na 100 her. Může to být náhoda.
| Volba | Voleno | Výhra | Výhry navíc |
|---|---|---|---|
| 69% | 49.9% | -0.5 může být náhoda | |
| 17% | 55.0% | -1.5 může být náhoda | |
| 11% | 59.7% | +1.0 může být náhoda | |
| 2% | 80.0% | +2.8 může být náhoda |
Hlavní řada 3Neúnavný lovec
Neúnavný lovec vyhrává častěji než Lovec pokladů, nejčastější volba: +3.0 proti +1.1 na 100 her. Může to být náhoda.
| Volba | Voleno | Výhra | Výhry navíc |
|---|---|---|---|
| 70% | 51.0% | +1.1 může být náhoda | |
| 15% | 56.8% | -1.4 může být náhoda | |
| 6% | 38.5% | -3.4 může být náhoda | |
| 5% | 78.8% | +3.0 může být náhoda | |
| 2% | 30.0% | -0.4 může být náhoda |
Vedlejší stromPřesnost
Výhry navíc tady: +1.4 na 100 her. Žádná jiná volba nad touto nemá jasný náskok.
| Volba | Voleno | Výhra | Výhry navíc |
|---|---|---|---|
| 78% | 52.1% | +1.4 může být náhoda | |
| 8% | 48.0% | -2.3 může být náhoda | |
| 7% | 70.2% | +1.3 může být náhoda | |
| 5% | 41.9% | 0.0 může být náhoda |
Vedlejší runyRána z milosti + Triumf
Rána z milosti + Triumf vyhrává častěji než Legenda: Horlivost + Triumf, nejčastější volba: +2.2 proti -1.3 na 100 her. Může to být náhoda.
| Volba | Voleno | Výhra | Výhry navíc |
|---|---|---|---|
| 76% | 51.7% | -1.3 může být náhoda | |
| 8% | 52.6% | +1.1 může být náhoda | |
| 6% | 62.1% | +2.2 může být náhoda | |
| 4% | 47.6% | +0.6 může být náhoda |
Útočný úlomekAdaptivní síla
Adaptivní síla vyhrává častěji než Rychlost útoků, nejčastější volba: +0.7 proti -0.5 na 100 her. Může to být náhoda.
| Volba | Voleno | Výhra | Výhry navíc |
|---|---|---|---|
| 92% | 52.8% | -0.5 může být náhoda | |
| 8% | 50.0% | +0.7 může být náhoda |
Flexibilní úlomekAdaptivní síla
Výhry navíc tady: +0.9 na 100 her. Žádná jiná volba nad touto nemá jasný náskok.
| Volba | Voleno | Výhra | Výhry navíc |
|---|---|---|---|
| 96% | 52.8% | +0.9 může být náhoda | |
| 3% | 35.3% | -2.0 může být náhoda |
Obranný úlomekHouževnatost a odolnost vůči zpomalení
Houževnatost a odolnost vůči zpomalení vyhrává častěji než Zvyšování zdraví, nejčastější volba: +0.4 proti -0.6 na 100 her. Může to být náhoda.
| Volba | Voleno | Výhra | Výhry navíc |
|---|---|---|---|
| 73% | 51.2% | -0.6 může být náhoda | |
| 22% | 56.8% | +0.3 může být náhoda | |
| 5% | 54.8% | +0.4 může být náhoda |
EQW
SchopnostiE > Q > W
E > Q > W vyhrává častěji než Q > E > W, nejčastější volba: +2.0 proti -1.5 na 100 her. Může to být náhoda.
| Volba | Voleno | Výhra | Výhry navíc |
|---|---|---|---|
| QEWQ + E + W | 83% | 52.0% | -1.5 může být náhoda |
| EQWE + Q + W | 13% | 66.2% | +2.0 může být náhoda |
| QWEQ + W + E | 2% | 50.0% | -1.2 může být náhoda |
Úrovně 1 až 18
- 1Q
- 2E
- 3W
- 4Q
- 5Q
- 6R
- 7Q
- 8E
- 9Q
- 10E
- 11R
- 12E
- 13E
- 14W
- 15W
- 16R
- 17W
- 18W
Nejdřív Q: 53.3% výher. Nejdřív E: 60.5% výher (vyrovnané).
KouzlaSkok + Vznítit
Výhry navíc tady: +3.5 na 100 her. Žádná jiná volba nad touto nemá jasný náskok.
| Volba | Voleno | Výhra | Výhry navíc |
|---|---|---|---|
| 64% | 55.9% | +3.5 může být náhoda | |
| 17% | 51.4% | -1.6 jasný rozdíl | |
| 7% | 48.9% | -1.3 jasný rozdíl | |
| 4% | 44.0% | -4.2 jasný rozdíl | |
| 2% | 30.8% | -0.4 může být náhoda | |
| 2% | 27.3% | +0.2 může být náhoda | |
| 1% | 42.9% | -3.5 jasný rozdíl |
Nejlepší hráči Mistr Yi
Zobrazit vše (24,529)Běžná hra na Jungle
63,268 herProti všem šampionům na Jungle
- Top 3 % Solo killy 2.4
- Top 4 % Killy 9.8
- Spodních 1 % Asistence 5.5
- Smrti
- 7.2 Nejvíce 8 %
- Účast na killech
- 45% Spodních 23 %
- Poš. týmu
- 20% Top 21 %
- Poš. / min
- 744 Top 23 %
- Farma / min
- 6.5 Top 46 %
- Zlato / min
- 469 Top 12 %
- Vize / min
- 0.89 Top 43 %
- Ovládací totemy
- 0.9 Spodních 14 %
- První krev
- 7% Top 21 %
Proti nepřátelskému jungleru
- Level 6 v 7:12
- Level 11 v 16:51
- blue buff jako první v 48 % her
- První drak v 7:27
Prostřední hra v každé minutě
Udělené poškození
Magické 3% Fyzické 97%Zemřel na
Fyzické 55% Magické 36% Přímé 9%Běžná hra na Mid
13,989 her Patch 16.21Proti všem šampionům na Mid
- Top 1 % Solo killy 4.2
- Top 1 % První krev 23%
- Spodních 1 % Asistence 4.5
- Killy
- 10.9 Top 2 %
- Smrti
- 8.6 Nejvíce 3 %
- Účast na killech
- 44% Top 32 %
- Poš. týmu
- 25% Top 14 %
- Poš. / min
- 919 Top 15 %
- Farma / min
- 5.8 Spodních 27 %
- Zlato / min
- 454 Top 5 %
- Vize / min
- 0.70 Top 33 %
- Ovládací totemy
- 0.3 Spodních 1 %
Proti soupeři na lajně
- Level 6 v 5:34
- Level 11 v 15:49
Prostřední hra v každé minutě
Udělené poškození
Magické 2% Fyzické 98%Zemřel na
Fyzické 55% Magické 37% Přímé 8%Běžná hra na Bot
627 herProti všem šampionům na Bot
- Top 1 % První krev 29%
- Top 3 % Killy 12.1
- Spodních 1 % Asistence 4.9
- Smrti
- 8.7 Nejvíce 5 %
- Solo killy
- 2.4 Top 5 %
- Účast na killech
- 48% Top 16 %
- Poš. týmu
- 25% Top 12 %
- Poš. / min
- 930 Top 18 %
- Farma / min
- 5.9 Spodních 20 %
- Zlato / min
- 497 Top 10 %
- Vize / min
- 0.70 Top 28 %
- Ovládací totemy
- 0.2 Spodních 1 %
Proti soupeři na lajně
- Level 6 v 7:50
- Level 11 v 18:43
Prostřední hra v každé minutě
Udělené poškození
Magické 2% Fyzické 98%Zemřel na
Fyzické 58% Magické 35% Přímé 7%Matchupy a spoluhráči jsou z her Mistr Yi na Jungle.
Matchupy a spoluhráči jsou z her Mistr Yi na Jungle.
-
Mistr Yi s Singed: +3.48 výhry na 100 her (rozpětí 2.52-4.43) · 10,359 her · Naměřeno · 2 % z toho je vypůjčeno z podobných šampionů -
Mistr Yi s Teemo: +2.83 výhry na 100 her (rozpětí 2.38-3.28) · 49,286 her · Naměřeno -
Mistr Yi s Sion: +2.49 výhry na 100 her (rozpětí 1.78-3.21) · 18,946 her · Naměřeno · 1 % z toho je vypůjčeno z podobných šampionů
-
Mistr Yi s Rengar: -6.1 výhry na 100 her (rozpětí -8.6 až -3.7) · 1,396 her · Naměřeno · 13 % z toho je vypůjčeno z podobných šampionů -
Mistr Yi s K'Sante: -4.34 výhry na 100 her (rozpětí -5.24 až -3.44) · 11,706 her · Naměřeno · 2 % z toho je vypůjčeno z podobných šampionů -
Mistr Yi s Skarner: -4.3 výhry na 100 her (rozpětí -7.2 až -1.4) · 931 her · Sloučeno · 18 % z toho je vypůjčeno z podobných šampionů
-
Mistr Yi s Malzahar: +3.04 výhry na 100 her (rozpětí 2.56-3.52) · 43,471 her · Naměřeno -
Mistr Yi s Hwei: +2.59 výhry na 100 her (rozpětí 1.87-3.30) · 18,766 her · Naměřeno · 1 % z toho je vypůjčeno z podobných šampionů -
Mistr Yi s Xerath: +2.25 výhry na 100 her (rozpětí 1.75-2.76) · 38,620 her · Naměřeno · 1 % z toho je vypůjčeno z podobných šampionů
-
Mistr Yi s Qiyana: -4.47 výhry na 100 her (rozpětí -5.45 až -3.49) · 9,909 her · Naměřeno · 2 % z toho je vypůjčeno z podobných šampionů -
Mistr Yi s Viego: -4.1 výhry na 100 her (rozpětí -6.5 až -1.6) · 1,380 her · Naměřeno · 13 % z toho je vypůjčeno z podobných šampionů -
Mistr Yi s Orianna: -3.24 výhry na 100 her (rozpětí -4.05 až -2.43) · 14,730 her · Naměřeno · 1 % z toho je vypůjčeno z podobných šampionů
-
Mistr Yi s Ziggs: +3.59 výhry na 100 her (rozpětí 2.84-4.34) · 16,988 her · Naměřeno · 1 % z toho je vypůjčeno z podobných šampionů -
Mistr Yi s Kog'Maw: +2.78 výhry na 100 her (rozpětí 1.92-3.63) · 13,099 her · Naměřeno · 2 % z toho je vypůjčeno z podobných šampionů -
Mistr Yi s Karthus: +2.6 výhry na 100 her (rozpětí 1.0-4.2) · 3,559 her · Naměřeno · 5 % z toho je vypůjčeno z podobných šampionů
-
Mistr Yi s Corki: -4.2 výhry na 100 her (rozpětí -5.3 až -3.0) · 7,239 her · Naměřeno · 3 % z toho je vypůjčeno z podobných šampionů -
Mistr Yi s Ezreal: -2.76 výhry na 100 her (rozpětí -3.17 až -2.34) · 59,055 her · Naměřeno -
Mistr Yi s Draven: -2.23 výhry na 100 her (rozpětí -2.98 až -1.48) · 17,140 her · Naměřeno · 1 % z toho je vypůjčeno z podobných šampionů
-
Mistr Yi s Braum: +2.96 výhry na 100 her (rozpětí 2.23-3.70) · 17,900 her · Naměřeno · 1 % z toho je vypůjčeno z podobných šampionů -
Mistr Yi s Fiddlesticks: +2.7 výhry na 100 her (rozpětí 1.2-4.3) · 3,761 her · Naměřeno · 5 % z toho je vypůjčeno z podobných šampionů -
Mistr Yi s Taric: +2.7 výhry na 100 her (rozpětí 1.6-3.9) · 6,841 her · Naměřeno · 3 % z toho je vypůjčeno z podobných šampionů
-
Mistr Yi s Kha'Zix: -7.8 výhry na 100 her (rozpětí -12.8 až -2.8) · 175 her · Sloučeno · 53 % z toho je vypůjčeno z podobných šampionů -
Mistr Yi s Lee Sin: -6.8 výhry na 100 her (rozpětí -8.4 až -5.2) · 3,531 her · Naměřeno · 5 % z toho je vypůjčeno z podobných šampionů -
Mistr Yi s Jarvan IV.: -4.2 výhry na 100 her (rozpětí -5.8 až -2.7) · 3,731 her · Naměřeno · 5 % z toho je vypůjčeno z podobných šampionů
Další picky na Jungle
Všech 173- ARAM A #7
-
69 Mistr Yi -
82 Shyvana -
81 Cho'Gath -
81 Rammus -
80 Bel'Veth -
79 Lillia -
78 Amumu