League of Legends Build na Fizz
Build Fizz Mid
- výher
- 51.7%
- her
- 53,604
- Vliv na výhry
- +1.7
- Pickrate
- 3.1%
Startovní předmětyTemná pečeť + Doplnitelný lektvar
Temná pečeť + Doplnitelný lektvar vyhrává častěji než Doranův prsten + Léčivý lektvar x2, nejčastější volba: +1.5 proti +0.6 na 100 her. Může to být náhoda.
| Volba | Voleno | Výhra | Výhry navíc |
|---|---|---|---|
| 90% | 51.5% | +0.6 může být náhoda | |
| 6% | 50.7% | -1.1 jasný rozdíl | |
| 3% | 54.4% | +1.5 může být náhoda | |
| <1% | 60.0% | -0.5 může být náhoda | |
| <1% | 48.8% | -1.6 může být náhoda | |
| <1% | 45.8% | -2.7 jasný rozdíl | |
| <1% | 47.3% | -2.4 jasný rozdíl | |
| <1% | 60.9% | -2.6 může být náhoda |
BotyKouzelníkovy boty
Výhry navíc tady: +0.5 na 100 her. Žádná jiná volba nad touto nemá jasný náskok.
| Volba | Voleno | Výhra | Výhry navíc | Čas |
|---|---|---|---|---|
| 77% | 52.1% | +0.5 může být náhoda | 12:51 | |
| 19% | 51.6% | -0.5 jasný rozdíl | 12:07 | |
| 3% | 50.0% | -0.4 může být náhoda | 13:22 | |
| 1% | 50.6% | +1.1 může být náhoda | 13:11 | |
| <1% | 54.1% | 0.0 může být náhoda | 12:05 | |
| <1% | 49.1% | -2.0 jasný rozdíl | ||
| <1% | 42.9% | -3.4 jasný rozdíl |
Proti týmu s převahou AD
| Volba | Voleno | Výhra | Výsledek |
|---|---|---|---|
| 75% | 55.4% | nejčastěji kupované | |
| 19% | 53.5% | vyrovnané | |
| 2% | 55.8% | vyrovnané | |
| 1% | 47.7% | vyrovnané |
Proti týmu s převahou AP
| Volba | Voleno | Výhra | Výsledek |
|---|---|---|---|
| 75% | 52.6% | nejčastěji kupované | |
| 18% | 52.7% | vyrovnané | |
| 5% | 56.8% | vyrovnané | |
| <1% | 60.0% | málo her |
Kupované víc proti jednomu typu poškození
| Volba | AD tým | AP tým |
|---|---|---|
| 1% | 5% | |
| 51% | 54% | |
| 28% | 30% | |
| 63% | 61% | |
| 27% | 25% | |
| 20% | 21% | |
| 87% | 88% | |
| 7% | 8% |
Předmět 1Zhouba lichů
Výhry navíc tady: +2.4 na 100 her. Žádná jiná volba nad touto nemá jasný náskok.
| Volba | Voleno | Výhra | Výhry navíc | Čas |
|---|---|---|---|---|
| 67% | 52.8% | +2.4 může být náhoda | 11:13 | |
| 22% | 48.8% | -2.7 jasný rozdíl | 10:45 | |
| 6% | 50.4% | -0.8 jasný rozdíl | 11:06 | |
| 2% | 51.8% | +0.7 jasný rozdíl | 11:03 | |
| 1% | 46.7% | +0.4 jasný rozdíl | 11:50 | |
| <1% | 69.3% | kupováno už ve vedení | ||
| <1% | 57.1% | -1.5 jasný rozdíl | ||
| <1% | 48.4% | -2.3 jasný rozdíl |
Dokončené spolu
| Volba | Voleno | Výhra | her |
|---|---|---|---|
| 28% | - | 9,952 | |
| 10% | - | 3,609 | |
| 9% | 67.2% | 3,030 | |
| 6% | - | 1,985 |
Předmět 2Stínový plamen
Stínový plamen patří k sestavě, která vyhrává víc: -1.0 na 100 her, proti -1.0 u sestavy, kterou dokončí nejvíc hráčů.
| Volba | Voleno | Výhra | Výhry navíc | Čas |
|---|---|---|---|---|
| 36% | 51.1% | -0.5 může být náhoda | 19:49 | |
| 22% | 52.4% | -0.1 může být náhoda | 19:17 | |
| 19% | 50.7% | -0.5 může být náhoda | 18:39 | |
| 10% | 52.9% | +0.7 může být náhoda | 18:41 | |
| 6% | 71.7% | kupováno už ve vedení | 14:56 | |
| 2% | 57.4% | -0.5 může být náhoda | ||
| 2% | 57.7% | -1.3 může být náhoda | ||
| <1% | 52.7% | +0.8 může být náhoda |
Dokončené spolu
| Volba | Voleno | Výhra | her |
|---|---|---|---|
| 28% | - | 9,952 | |
| 10% | - | 3,609 | |
| 9% | 67.2% | 3,030 | |
| 6% | - | 1,985 |
Předmět 3Zhonyiny přesýpací hodiny
Zhonyiny přesýpací hodiny patří k sestavě, která vyhrává víc: -1.0 na 100 her, proti -1.0 u sestavy, kterou dokončí nejvíc hráčů.
| Volba | Voleno | Výhra | Výhry navíc | Čas |
|---|---|---|---|---|
| 35% | 53.5% | -0.4 může být náhoda | 25:22 | |
| 29% | 55.4% | -0.3 může být náhoda | 24:42 | |
| 16% | 55.9% | -0.1 může být náhoda | 25:25 | |
| 6% | 73.2% | kupováno už ve vedení | 20:28 | |
| 4% | 56.2% | +1.1 může být náhoda | 24:11 | |
| 4% | 53.9% | -0.1 může být náhoda | ||
| 2% | 49.1% | -0.9 může být náhoda | ||
| 1% | 53.6% | +1.6 může být náhoda |
Dokončené spolu
| Volba | Voleno | Výhra | her |
|---|---|---|---|
| 28% | - | 9,952 | |
| 10% | - | 3,609 | |
| 9% | 67.2% | 3,030 | |
| 6% | - | 1,985 |
Předmět 4Závoj Paní smrti
Závoj Paní smrti vyhrává častěji než Rabadonův smrtící klobouk, nejčastější volba: +0.9 proti -0.1 na 100 her. Může to být náhoda.
| Volba | Voleno | Výhra | Výhry navíc | Čas |
|---|---|---|---|---|
| 45% | 57.3% | -0.1 může být náhoda | 30:07 | |
| 21% | 57.3% | -0.8 může být náhoda | 29:23 | |
| 11% | 56.6% | -0.5 může být náhoda | 30:26 | |
| 7% | 72.5% | kupováno už ve vedení | ||
| 6% | 51.0% | -0.1 může být náhoda | 30:13 | |
| 2% | 45.2% | +0.9 může být náhoda | ||
| 2% | 61.5% | +0.6 může být náhoda | ||
| 2% | 63.3% | -0.2 může být náhoda |
Předmět 5Mejaiův zloděj duší
Mejaiův zloděj duší vyhrává častěji než Hůl Prázdnoty, nejčastější volba: +2.8 proti 0.0 na 100 her. Rozdíl je jasný.
| Volba | Voleno | Výhra | Výhry navíc | Čas |
|---|---|---|---|---|
| 29% | 58.7% | -0.1 může být náhoda | 33:20 | |
| 15% | 56.7% | 0.0 může být náhoda | 34:03 | |
| 13% | 56.1% | +0.2 může být náhoda | 34:14 | |
| 10% | 53.8% | -1.1 může být náhoda | 33:09 | |
| 9% | 59.0% | -0.9 může být náhoda | 33:26 | |
| 8% | 66.0% | +2.8 jasný rozdíl | ||
| 5% | 53.4% | +1.3 může být náhoda | ||
| 2% | 49.6% | -1.2 může být náhoda |
Předmět 6Rabadonův smrtící klobouk
| Volba | Voleno | Výhra | Čas |
|---|---|---|---|
| 21% | 48.1% | 36:57 | |
| 20% | 51.7% | 37:09 | |
| 15% | 47.6% | 37:02 | |
| 11% | 53.8% | 38:35 | |
| 8% | - | 36:07 |
Klíčová runaZásah proudem
Výhry navíc tady: +0.8 na 100 her. Žádná jiná volba nad touto nemá jasný náskok.
| Volba | Voleno | Výhra | Výhry navíc |
|---|---|---|---|
| 93% | 51.6% | +0.8 může být náhoda | |
| 5% | 51.2% | -0.1 může být náhoda | |
| 1% | 48.2% | -0.3 může být náhoda | |
| <1% | 58.1% | -1.3 může být náhoda | |
| <1% | 50.8% | -4.9 jasný rozdíl | |
| <1% | 48.3% | -5.8 jasný rozdíl | |
| <1% | 30.2% | příliš velké na důvěru | |
| <1% | 60.0% | +1.3 může být náhoda |
Hlavní řada 1Náhlý dopad
Výhry navíc tady: +2.8 na 100 her. Žádná jiná volba nad touto nemá jasný náskok.
| Volba | Voleno | Výhra | Výhry navíc |
|---|---|---|---|
| 98% | 51.6% | +2.8 může být náhoda | |
| 1% | 47.0% | -0.7 jasný rozdíl | |
| <1% | 51.8% | -3.6 jasný rozdíl | |
| <1% | 52.0% | -3.2 jasný rozdíl | |
| <1% | 50.5% | -3.8 jasný rozdíl | |
| <1% | 42.0% | -4.9 jasný rozdíl | |
| <1% | 56.9% | -1.5 jasný rozdíl | |
| <1% | 44.0% | -3.3 jasný rozdíl |
Hlavní řada 2Šestý smysl
Šestý smysl vyhrává častěji než Strašlivá upomínka, nejčastější volba: +1.1 proti 0.0 na 100 her. Může to být náhoda.
| Volba | Voleno | Výhra | Výhry navíc |
|---|---|---|---|
| 94% | 51.5% | 0.0 může být náhoda | |
| 3% | 55.2% | +1.1 může být náhoda | |
| 1% | 51.9% | +0.1 může být náhoda | |
| <1% | 50.2% | +0.6 může být náhoda | |
| <1% | 43.5% | -4.2 jasný rozdíl | |
| <1% | 55.6% | -2.8 může být náhoda | |
| <1% | 44.4% | -3.6 může být náhoda | |
| <1% | 57.1% | +1.3 může být náhoda |
Hlavní řada 3Neúnavný lovec
Neúnavný lovec vyhrává častěji než Lovec pokladů, nejčastější volba: +1.1 proti +0.2 na 100 her. Může to být náhoda.
| Volba | Voleno | Výhra | Výhry navíc |
|---|---|---|---|
| 90% | 51.5% | +0.2 může být náhoda | |
| 6% | 52.9% | -0.1 může být náhoda | |
| 3% | 51.9% | +1.1 může být náhoda | |
| <1% | 45.8% | -2.5 jasný rozdíl | |
| <1% | 49.3% | +0.5 může být náhoda | |
| <1% | 51.2% | -2.6 jasný rozdíl | |
| <1% | 41.6% | -3.8 jasný rozdíl | |
| <1% | 53.6% | +1.9 může být náhoda |
Vedlejší stromČarodějnictví
Výhry navíc tady: -0.6 na 100 her. Žádná jiná volba nad touto nemá jasný náskok.
| Volba | Voleno | Výhra | Výhry navíc |
|---|---|---|---|
| 59% | 51.3% | -0.6 může být náhoda | |
| 39% | 52.0% | +0.6 může být náhoda | |
| 1% | 52.1% | -0.3 může být náhoda | |
| 1% | 51.2% | -0.5 může být náhoda | |
| <1% | 45.5% | -3.0 jasný rozdíl |
Vedlejší runyPrsten manového proudu + Sežehnutí
Prsten manového proudu + Sežehnutí vyhrává častěji než Prostoupení + Sežehnutí, nejčastější volba: +1.9 proti -0.9 na 100 her. Rozdíl je jasný.
| Volba | Voleno | Výhra | Výhry navíc |
|---|---|---|---|
| 78% | 51.1% | -0.9 může být náhoda | |
| 14% | 52.1% | +1.1 jasný rozdíl | |
| 2% | 53.1% | +1.9 jasný rozdíl | |
| 1% | 49.5% | +1.7 jasný rozdíl | |
| 1% | 52.4% | -0.2 může být náhoda | |
| 1% | 57.0% | 0.0 může být náhoda | |
| 1% | 50.4% | -0.4 může být náhoda | |
| <1% | 53.3% | -0.1 může být náhoda |
Útočný úlomekZrychlení schopností
Zrychlení schopností vyhrává častěji než Adaptivní síla, nejčastější volba: +1.3 proti -0.8 na 100 her. Rozdíl je jasný.
| Volba | Voleno | Výhra | Výhry navíc |
|---|---|---|---|
| 89% | 51.5% | -0.8 může být náhoda | |
| 6% | 51.6% | +0.3 může být náhoda | |
| 5% | 52.5% | +1.3 jasný rozdíl |
Flexibilní úlomekAdaptivní síla
Výhry navíc tady: +1.7 na 100 her. Žádná jiná volba nad touto nemá jasný náskok.
| Volba | Voleno | Výhra | Výhry navíc |
|---|---|---|---|
| 99% | 51.5% | +1.7 může být náhoda | |
| 1% | 50.1% | -1.9 jasný rozdíl | |
| <1% | 58.1% | -0.7 může být náhoda |
Obranný úlomekZdraví
Zdraví vyhrává častěji než Zvyšování zdraví, nejčastější volba: +0.9 proti -0.7 na 100 her. Rozdíl je jasný.
| Volba | Voleno | Výhra | Výhry navíc |
|---|---|---|---|
| 88% | 51.5% | -0.7 může být náhoda | |
| 8% | 52.3% | +0.9 jasný rozdíl | |
| 3% | 51.8% | 0.0 může být náhoda |
EWQ
SchopnostiE > W > Q
Výhry navíc tady: +2.9 na 100 her. Žádná jiná volba nad touto nemá jasný náskok.
| Volba | Voleno | Výhra | Výhry navíc |
|---|---|---|---|
| EWQE + W + Q | 82% | 52.2% | +2.9 může být náhoda |
| WEQW + E + Q | 8% | 51.2% | -0.2 jasný rozdíl |
| EQWE + Q + W | 6% | 48.4% | -3.6 jasný rozdíl |
| WQEW + Q + E | 2% | 46.6% | -4.9 jasný rozdíl |
| QEWQ + E + W | 1% | 43.2% | příliš velké na důvěru |
| QWEQ + W + E | 1% | 42.4% | příliš velké na důvěru |
Úrovně 1 až 18
- 1E
- 2W
- 3Q
- 4E
- 5E
- 6R
- 7E
- 8W
- 9E
- 10W
- 11R
- 12W
- 13W
- 14Q
- 15Q
- 16R
- 17Q
- 18Q
Nejdřív E: 51.9% výher. Nejdřív W: 50.1% výher (vyhrávaly víc).
- E
- W
- Q
- E
- E
- R
- E
- W
- E
- W
- R
- W
- W
- Q
- Q
- R
- Q
- Q
KouzlaSkok + Vznítit
Výhry navíc tady: +3.2 na 100 her. Žádná jiná volba nad touto nemá jasný náskok.
| Volba | Voleno | Výhra | Výhry navíc |
|---|---|---|---|
| 98% | 51.7% | +3.2 může být náhoda | |
| 1% | 45.9% | -3.5 jasný rozdíl | |
| <1% | 43.1% | -1.0 jasný rozdíl | |
| <1% | 52.5% | -2.9 jasný rozdíl | |
| <1% | 50.0% | -1.3 jasný rozdíl | |
| <1% | 51.6% | příliš velké na důvěru | |
| <1% | 48.0% | +0.2 může být náhoda | |
| <1% | 40.0% | -0.6 může být náhoda |
Build Fizz Jungle
- výher
- 51.1%
- her
- 4,998
- Vliv na výhry
- +0.8
- Pickrate
- 0.3%
Startovní předmětyMládě ohňodrápa
Mládě ohňodrápa vyhrává častěji než Mládě ohňodrápa + Léčivý lektvar, nejčastější volba: +1.2 proti +0.1 na 100 her. Může to být náhoda.
| Volba | Voleno | Výhra | Výhry navíc |
|---|---|---|---|
| 46% | 49.5% | +0.1 může být náhoda | |
| 23% | 54.5% | +1.2 může být náhoda | |
| 20% | 49.5% | -1.4 může být náhoda | |
| 8% | 47.9% | -0.8 může být náhoda | |
| 2% | 50.7% | +1.1 může být náhoda | |
| 1% | 53.5% | +0.7 může být náhoda |
BotyMerkurovy boty
Merkurovy boty vyhrává častěji než Kouzelníkovy boty, nejčastější volba: +1.2 proti -0.5 na 100 her. Může to být náhoda.
| Volba | Voleno | Výhra | Výhry navíc | Čas |
|---|---|---|---|---|
| 69% | 50.3% | -0.5 může být náhoda | 13:32 | |
| 24% | 52.3% | 0.0 může být náhoda | 12:58 | |
| 3% | 46.9% | +1.2 může být náhoda | 16:19 | |
| 2% | 53.3% | +0.9 může být náhoda | 16:03 | |
| 1% | 56.3% | +1.5 může být náhoda | 13:47 | |
| <1% | 50.0% | -1.2 může být náhoda |
Proti týmu s převahou AD
| Volba | Voleno | Výhra | Výsledek |
|---|---|---|---|
| 65% | 49.7% | nejčastěji kupované | |
| 23% | 55.0% | vyrovnané | |
| 4% | 52.5% | málo her | |
| 1% | 35.7% | málo her |
Proti týmu s převahou AP
| Volba | Voleno | Výhra | Výsledek |
|---|---|---|---|
| 62% | 49.2% | nejčastěji kupované | |
| 25% | 63.6% | vyhrávaly víc | |
| 7% | 31.3% | málo her | |
| 1% | 50.0% | málo her |
Kupované víc proti jednomu typu poškození
| Volba | AD tým | AP tým |
|---|---|---|
| 1% | 7% |
Předmět 1Soumrak a úsvit
Výhry navíc tady: +3.3 na 100 her. Žádná jiná volba nad touto nemá jasný náskok.
| Volba | Voleno | Výhra | Výhry navíc | Čas |
|---|---|---|---|---|
| 56% | 51.7% | +3.3 může být náhoda | 10:53 | |
| 31% | 49.3% | -3.2 jasný rozdíl | 10:51 | |
| 8% | 48.6% | -0.7 jasný rozdíl | 10:29 | |
| 1% | 47.9% | -2.9 jasný rozdíl | 10:34 | |
| 1% | 39.1% | -3.3 jasný rozdíl | 10:49 | |
| 1% | 55.0% | kupováno už ve vedení | ||
| <1% | 17.6% | -1.2 jasný rozdíl |
Dokončené spolu
| Volba | Voleno | Výhra | her |
|---|---|---|---|
| 26% | 73.2% | 887 | |
| 11% | - | 361 | |
| 7% | - | 228 | |
| 6% | - | 195 |
Předmět 2Nashorův tesák
Výhry navíc tady: +1.8 na 100 her. Žádná jiná volba nad touto nemá jasný náskok.
| Volba | Voleno | Výhra | Výhry navíc | Čas |
|---|---|---|---|---|
| 34% | 51.9% | +1.8 může být náhoda | 18:36 | |
| 19% | 46.6% | -2.7 může být náhoda | 19:09 | |
| 17% | 49.7% | -0.7 může být náhoda | 19:52 | |
| 7% | 49.6% | -2.2 může být náhoda | 18:39 | |
| 6% | 53.4% | +2.3 může být náhoda | 18:24 | |
| 6% | 69.0% | kupováno už ve vedení | ||
| 4% | 50.0% | -2.0 může být náhoda | ||
| 3% | 61.3% | +0.7 může být náhoda |
Dokončené spolu
| Volba | Voleno | Výhra | her |
|---|---|---|---|
| 26% | 73.2% | 887 | |
| 11% | - | 361 | |
| 7% | - | 228 | |
| 6% | - | 195 |
Předmět 3Zhonyiny přesýpací hodiny
Výhry navíc tady: +0.2 na 100 her. Žádná jiná volba nad touto nemá jasný náskok.
| Volba | Voleno | Výhra | Výhry navíc | Čas |
|---|---|---|---|---|
| 47% | 51.9% | +0.2 může být náhoda | 25:09 | |
| 18% | 53.2% | -0.8 může být náhoda | 25:15 | |
| 11% | 56.2% | -0.7 může být náhoda | 25:27 | |
| 6% | 46.8% | -1.2 může být náhoda | 25:08 | |
| 6% | 73.9% | kupováno už ve vedení | 20:57 | |
| 4% | 60.4% | +0.4 může být náhoda | ||
| 2% | 39.1% | -0.1 může být náhoda | ||
| 1% | 50.0% | +1.3 může být náhoda |
Dokončené spolu
| Volba | Voleno | Výhra | her |
|---|---|---|---|
| 26% | 73.2% | 887 | |
| 11% | - | 361 | |
| 7% | - | 228 | |
| 6% | - | 195 |
Předmět 4Hřbitovní květ
Hřbitovní květ vyhrává častěji než Rabadonův smrtící klobouk, nejčastější volba: +1.4 proti -0.4 na 100 her. Může to být náhoda.
| Volba | Voleno | Výhra | Výhry navíc | Čas |
|---|---|---|---|---|
| 37% | 61.3% | -0.4 může být náhoda | 30:05 | |
| 23% | 57.0% | -1.1 může být náhoda | 30:49 | |
| 11% | 67.6% | kupováno už ve vedení | 26:16 | |
| 8% | 52.0% | +1.4 může být náhoda | ||
| 7% | 47.7% | -0.5 může být náhoda | 30:43 |
Předmět 5Hůl Prázdnoty
Výhry navíc tady: +0.7 na 100 her. Žádná jiná volba nad touto nemá jasný náskok.
| Volba | Voleno | Výhra | Výhry navíc | Čas |
|---|---|---|---|---|
| 28% | 55.4% | -1.0 může být náhoda | 33:38 | |
| 15% | 47.7% | +0.7 může být náhoda | 34:46 | |
| 10% | 57.6% | -0.6 může být náhoda | 33:37 | |
| 9% | 59.6% | -1.5 může být náhoda | 32:10 | |
| 9% | 72.0% | kupováno už ve vedení | 31:22 | |
| 7% | 63.4% | +2.8 jasný rozdíl | ||
| 6% | 58.8% | -0.8 může být náhoda |
Předmět 6Rabadonův smrtící klobouk
| Volba | Voleno | Výhra | Čas |
|---|---|---|---|
| 24% | - | 36:31 | |
| 22% | - | 37:08 | |
| 13% | - | 35:14 | |
| 8% | - | 38:18 |
Klíčová runaNepolevující útok
Výhry navíc tady: +2.3 na 100 her. Žádná jiná volba nad touto nemá jasný náskok.
| Volba | Voleno | Výhra | Výhry navíc |
|---|---|---|---|
| 50% | 52.9% | +2.3 může být náhoda | |
| 29% | 45.6% | -2.5 jasný rozdíl | |
| 18% | 51.5% | -0.4 jasný rozdíl | |
| 1% | 58.3% | -3.1 jasný rozdíl | |
| 1% | 47.4% | -3.4 jasný rozdíl | |
| <1% | 54.5% | -0.4 může být náhoda |
Hlavní řada 1Triumf
Výhry navíc tady: +2.3 na 100 her. Žádná jiná volba nad touto nemá jasný náskok.
| Volba | Voleno | Výhra | Výhry navíc |
|---|---|---|---|
| 50% | 52.9% | +2.3 může být náhoda | |
| 47% | 47.9% | -2.1 jasný rozdíl | |
| 1% | 45.0% | -4.5 jasný rozdíl | |
| <1% | 35.7% | -3.8 jasný rozdíl |
Hlavní řada 2Legenda: Horlivost
Výhry navíc tady: +2.2 na 100 her. Žádná jiná volba nad touto nemá jasný náskok.
| Volba | Voleno | Výhra | Výhry navíc |
|---|---|---|---|
| 44% | 48.3% | -2.2 jasný rozdíl | |
| 44% | 52.9% | +2.2 může být náhoda | |
| 7% | 52.3% | +0.5 může být náhoda | |
| 3% | 40.0% | -0.8 může být náhoda | |
| 1% | 61.9% | -2.2 může být náhoda | |
| <1% | 50.0% | -1.2 může být náhoda |
Hlavní řada 3Rána z milosti
Výhry navíc tady: +2.3 na 100 her. Žádná jiná volba nad touto nemá jasný náskok.
| Volba | Voleno | Výhra | Výhry navíc |
|---|---|---|---|
| 46% | 53.4% | +2.3 může být náhoda | |
| 43% | 48.0% | -1.7 jasný rozdíl | |
| 4% | 47.1% | -0.1 může být náhoda | |
| 3% | 43.8% | -4.4 jasný rozdíl | |
| 2% | 53.3% | +0.1 může být náhoda | |
| 1% | 48.1% | -1.5 může být náhoda | |
| <1% | 63.6% | 0.0 může být náhoda |
Vedlejší stromPovzbuzení
Výhry navíc tady: +1.5 na 100 her. Žádná jiná volba nad touto nemá jasný náskok.
| Volba | Voleno | Výhra | Výhry navíc |
|---|---|---|---|
| 41% | 53.3% | +1.5 může být náhoda | |
| 31% | 48.1% | -1.4 jasný rozdíl | |
| 17% | 48.3% | -2.0 jasný rozdíl | |
| 10% | 49.2% | +1.5 může být náhoda | |
| <1% | 60.0% | -2.7 jasný rozdíl |
Vedlejší runyMagické boty + Kosmické porozumění
Výhry navíc tady: +0.6 na 100 her. Žádná jiná volba nad touto nemá jasný náskok.
| Volba | Voleno | Výhra | Výhry navíc |
|---|---|---|---|
| 90% | 53.5% | +0.6 může být náhoda | |
| 4% | 47.7% | +0.3 může být náhoda | |
| 3% | 52.2% | -0.6 může být náhoda |
Útočný úlomekRychlost útoků
Výhry navíc tady: +2.0 na 100 her. Žádná jiná volba nad touto nemá jasný náskok.
| Volba | Voleno | Výhra | Výhry navíc |
|---|---|---|---|
| 55% | 53.1% | +2.0 může být náhoda | |
| 43% | 47.0% | -2.0 jasný rozdíl | |
| 2% | 53.3% | -0.7 může být náhoda |
Flexibilní úlomekAdaptivní síla
Výhry navíc tady: +3.6 na 100 her. Žádná jiná volba nad touto nemá jasný náskok.
| Volba | Voleno | Výhra | Výhry navíc |
|---|---|---|---|
| 99% | 50.4% | +3.6 může být náhoda | |
| 1% | 52.8% | -3.8 jasný rozdíl |
Obranný úlomekZdraví
Zdraví vyhrává častěji než Zvyšování zdraví, nejčastější volba: +0.9 proti -0.7 na 100 her. Může to být náhoda.
| Volba | Voleno | Výhra | Výhry navíc |
|---|---|---|---|
| 84% | 50.4% | -0.7 může být náhoda | |
| 12% | 51.1% | +0.9 může být náhoda | |
| 4% | 49.7% | -0.1 může být náhoda |
WEQ
SchopnostiW > E > Q
Výhry navíc tady: +2.0 na 100 her. Žádná jiná volba nad touto nemá jasný náskok.
| Volba | Voleno | Výhra | Výhry navíc |
|---|---|---|---|
| WEQW + E + Q | 60% | 53.2% | +2.0 může být náhoda |
| EWQE + W + Q | 32% | 47.8% | -1.0 jasný rozdíl |
| WQEW + Q + E | 5% | 43.1% | -3.3 jasný rozdíl |
| EQWE + Q + W | 2% | 42.2% | -1.9 jasný rozdíl |
| QWEQ + W + E | <1% | 53.8% | -3.9 jasný rozdíl |
| QEWQ + E + W | <1% | 22.2% | -4.2 jasný rozdíl |
Úrovně 1 až 18
- 1W
- 2Q
- 3E
- 4W
- 5W
- 6R
- 7W
- 8E
- 9W
- 10E
- 11R
- 12E
- 13E
- 14Q
- 15Q
- 16R
- 17Q
- 18Q
Nejdřív W: 52.1% výher. Nejdřív E: 48.7% výher (vyrovnané).
- W
- Q
- E
- W
- W
- R
- W
- E
- W
- E
- R
- E
- E
- Q
- Q
- R
- Q
- Q
KouzlaSkok + Udeřit
Výhry navíc tady: +1.4 na 100 her. Žádná jiná volba nad touto nemá jasný náskok.
| Volba | Voleno | Výhra | Výhry navíc |
|---|---|---|---|
| 97% | 50.5% | +1.4 může být náhoda | |
| 3% | 47.9% | -1.3 může být náhoda |
Build Fizz Top
Patch 16.21- výher
- 49.0%
- her
- 15,580
- Vliv na výhry
- -0.8
- Pickrate
- 0.1%
Startovní předmětyDoranův prsten + Léčivý lektvar x2
Výhry navíc tady: +3.6 na 100 her. Žádná jiná volba nad touto nemá jasný náskok.
| Volba | Voleno | Výhra | Výhry navíc |
|---|---|---|---|
| 87% | 49.1% | +3.6 může být náhoda | |
| 3% | 41.7% | -5.2 jasný rozdíl | |
| 3% | 41.2% | -2.0 jasný rozdíl | |
| 2% | 51.0% | +0.1 může být náhoda | |
| 2% | 42.1% | -1.3 jasný rozdíl | |
| 1% | 54.3% | -0.1 může být náhoda |
BotyIonské boty jasnosti
Ionské boty jasnosti vyhrává častěji než Kouzelníkovy boty, nejčastější volba: +1.0 proti +0.1 na 100 her. Může to být náhoda.
| Volba | Voleno | Výhra | Výhry navíc | Čas |
|---|---|---|---|---|
| 59% | 49.8% | +0.1 může být náhoda | 13:58 | |
| 24% | 50.2% | +1.0 může být náhoda | 12:59 | |
| 7% | 44.5% | 0.0 může být náhoda často v ztrátě | 14:57 | |
| 5% | 46.8% | -0.2 může být náhoda | 15:13 | |
| 3% | 45.4% | -0.3 může být náhoda | 14:22 | |
| 1% | 41.5% | příliš velké na důvěru | ||
| 1% | 45.2% | -1.6 může být náhoda |
Proti týmu s převahou AD
| Volba | Voleno | Výhra | Výsledek |
|---|---|---|---|
| 44% | 51.2% | nejčastěji kupované | |
| 18% | 50.1% | vyrovnané | |
| 9% | 45.1% | vyrovnané | |
| 2% | 42.4% | vyrovnané |
Proti týmu s převahou AP
| Volba | Voleno | Výhra | Výsledek |
|---|---|---|---|
| 45% | 50.4% | nejčastěji kupované | |
| 18% | 49.7% | vyrovnané | |
| 9% | 49.3% | vyrovnané | |
| 2% | 44.2% | málo her |
Kupované víc proti jednomu typu poškození
| Volba | AD tým | AP tým |
|---|---|---|
| 9% | 1% | |
| 2% | 9% | |
| 31% | 34% | |
| 12% | 16% |
Předmět 1Zhouba lichů
Výhry navíc tady: +1.3 na 100 her. Žádná jiná volba nad touto nemá jasný náskok.
| Volba | Voleno | Výhra | Výhry navíc | Čas |
|---|---|---|---|---|
| 53% | 50.1% | +1.3 může být náhoda | 11:36 | |
| 18% | 48.6% | +1.2 může být náhoda | 12:08 | |
| 7% | 49.4% | -0.5 může být náhoda | 10:55 | |
| 6% | 47.6% | -0.8 může být náhoda | 11:26 | |
| 4% | 35.8% | příliš velké na důvěru | 12:53 | |
| 2% | 57.6% | +1.3 může být náhoda | ||
| 1% | 48.4% | -1.0 může být náhoda | ||
| 1% | 45.9% | -2.7 může být náhoda |
Dokončené spolu
| Volba | Voleno | Výhra | her |
|---|---|---|---|
| 19% | - | 1,415 | |
| 8% | 74.3% | 581 | |
| 6% | - | 444 | |
| 4% | - | 329 |
Předmět 2Zhonyiny přesýpací hodiny
Výhry navíc tady: +0.1 na 100 her. Žádná jiná volba nad touto nemá jasný náskok.
| Volba | Voleno | Výhra | Výhry navíc | Čas |
|---|---|---|---|---|
| 31% | 49.2% | +0.1 může být náhoda | 20:24 | |
| 21% | 52.1% | +0.1 může být náhoda | 19:60 | |
| 9% | 47.6% | -0.6 může být náhoda | 18:54 | |
| 8% | 51.7% | +0.9 může být náhoda | 19:24 | |
| 4% | 42.4% | -1.2 může být náhoda | 20:31 | |
| 4% | 46.6% | -0.6 může být náhoda | ||
| 3% | 71.0% | kupováno už ve vedení | ||
| 2% | 53.9% | -1.2 může být náhoda |
Dokončené spolu
| Volba | Voleno | Výhra | her |
|---|---|---|---|
| 19% | - | 1,415 | |
| 8% | 74.3% | 581 | |
| 6% | - | 444 | |
| 4% | - | 329 |
Předmět 3Rabadonův smrtící klobouk
Rabadonův smrtící klobouk patří k sestavě, která vyhrává víc: +2.6 na 100 her, proti -1.7 u sestavy, kterou dokončí nejvíc hráčů.
| Volba | Voleno | Výhra | Výhry navíc | Čas |
|---|---|---|---|---|
| 28% | 52.6% | -0.7 může být náhoda | 25:39 | |
| 23% | 49.4% | -1.1 může být náhoda | 26:07 | |
| 16% | 54.6% | +1.3 může být náhoda | 25:54 | |
| 6% | 56.3% | +0.8 může být náhoda | 25:23 | |
| 4% | 75.3% | kupováno už ve vedení | 21:09 | |
| 3% | 52.6% | -1.3 může být náhoda | ||
| 3% | 45.6% | -1.4 může být náhoda | ||
| 2% | 54.7% | +0.6 může být náhoda |
Dokončené spolu
| Volba | Voleno | Výhra | her |
|---|---|---|---|
| 19% | - | 1,415 | |
| 8% | 74.3% | 581 | |
| 6% | - | 444 | |
| 4% | - | 329 |
Předmět 4Stínový plamen
Ze všeho, co jsme tu změřili, přidává nejvíc výher Stínový plamen: -0.4 na 100 her. Rabadonův smrtící klobouk, nejčastější volba, nemá číslo k porovnání.
| Volba | Voleno | Výhra | Výhry navíc | Čas |
|---|---|---|---|---|
| 28% | 59.9% | málo her | 29:60 | |
| 27% | 49.7% | -0.4 může být náhoda | 30:22 |
Předmět 5Hůl Prázdnoty
Hůl Prázdnoty vyhrává častěji než Nával bouře, nejčastější volba: +1.2 proti +0.9 na 100 her. Může to být náhoda.
| Volba | Voleno | Výhra | Výhry navíc | Čas |
|---|---|---|---|---|
| 26% | 61.5% | -0.9 může být náhoda | 34:21 | |
| 14% | 53.0% | +0.9 může být náhoda | 35:13 | |
| 11% | 62.5% | +1.2 může být náhoda | 34:20 |
Předmět 6Nával bouře
| Volba | Voleno | Výhra | Čas |
|---|---|---|---|
| 17% | - | 37:21 | |
| 14% | - | 39:26 | |
| 13% | - | 37:38 | |
| 9% | - | 36:41 | |
| 8% | - | 36:34 |
Klíčová runaZásah proudem
Výhry navíc tady: +3.3 na 100 her. Žádná jiná volba nad touto nemá jasný náskok.
| Volba | Voleno | Výhra | Výhry navíc |
|---|---|---|---|
| 75% | 50.1% | +3.3 může být náhoda | |
| 12% | 46.0% | -3.4 jasný rozdíl | |
| 5% | 46.8% | -0.5 jasný rozdíl | |
| 5% | 46.7% | -1.7 jasný rozdíl | |
| 1% | 47.0% | -1.1 může být náhoda | |
| 1% | 35.3% | -5.8 jasný rozdíl | |
| <1% | 48.5% | -4.6 jasný rozdíl | |
| <1% | 37.1% | -4.0 jasný rozdíl |
Hlavní řada 1Náhlý dopad
Výhry navíc tady: +3.3 na 100 her. Žádná jiná volba nad touto nemá jasný náskok.
| Volba | Voleno | Výhra | Výhry navíc |
|---|---|---|---|
| 79% | 49.9% | +3.3 může být náhoda | |
| 9% | 45.7% | -2.8 jasný rozdíl | |
| 4% | 45.4% | -4.3 jasný rozdíl | |
| 4% | 46.1% | -0.4 může být náhoda | |
| 1% | 43.6% | -2.6 jasný rozdíl | |
| <1% | 48.2% | -1.7 může být náhoda | |
| <1% | 50.0% | -3.6 jasný rozdíl |
Hlavní řada 2Strašlivá upomínka
Výhry navíc tady: +2.7 na 100 her. Žádná jiná volba nad touto nemá jasný náskok.
| Volba | Voleno | Výhra | Výhry navíc |
|---|---|---|---|
| 75% | 49.8% | +2.7 může být náhoda | |
| 8% | 46.1% | -4.0 jasný rozdíl | |
| 5% | 45.6% | -2.2 jasný rozdíl | |
| 4% | 51.5% | +0.2 může být náhoda | |
| 3% | 46.2% | +0.2 může být náhoda | |
| 2% | 44.2% | -2.4 jasný rozdíl | |
| 1% | 51.6% | -0.5 může být náhoda | |
| 1% | 47.7% | -1.8 může být náhoda |
Hlavní řada 3Lovec pokladů
Výhry navíc tady: +1.8 na 100 her. Žádná jiná volba nad touto nemá jasný náskok.
| Volba | Voleno | Výhra | Výhry navíc |
|---|---|---|---|
| 70% | 49.5% | +1.8 může být náhoda | |
| 7% | 52.1% | +1.0 může být náhoda | |
| 6% | 45.2% | -3.1 jasný rozdíl | |
| 5% | 46.9% | -3.0 jasný rozdíl | |
| 4% | 47.4% | -0.1 může být náhoda | |
| 3% | 52.7% | +1.6 může být náhoda | |
| 2% | 44.4% | -3.1 jasný rozdíl | |
| 1% | 44.0% | -4.0 jasný rozdíl |
Vedlejší stromČarodějnictví
Výhry navíc tady: +1.6 na 100 her. Žádná jiná volba nad touto nemá jasný náskok.
| Volba | Voleno | Výhra | Výhry navíc |
|---|---|---|---|
| 57% | 50.0% | +1.6 může být náhoda | |
| 31% | 48.5% | -0.2 může být náhoda | |
| 5% | 49.6% | -1.6 může být náhoda | |
| 4% | 44.3% | -1.9 jasný rozdíl | |
| 3% | 43.0% | -3.0 jasný rozdíl |
Vedlejší runyProstoupení + Prsten manového proudu
Prostoupení + Prsten manového proudu vyhrává častěji než Prostoupení + Sežehnutí, nejčastější volba: +2.3 proti -0.8 na 100 her. Může to být náhoda.
| Volba | Voleno | Výhra | Výhry navíc |
|---|---|---|---|
| 66% | 50.0% | -0.8 může být náhoda | |
| 19% | 51.7% | +2.3 může být náhoda | |
| 6% | 47.6% | -1.5 může být náhoda | |
| 2% | 49.8% | +0.7 může být náhoda |
Útočný úlomekAdaptivní síla
Výhry navíc tady: +1.4 na 100 her. Žádná jiná volba nad touto nemá jasný náskok.
| Volba | Voleno | Výhra | Výhry navíc |
|---|---|---|---|
| 75% | 49.5% | +1.4 může být náhoda | |
| 18% | 46.2% | -2.4 jasný rozdíl | |
| 7% | 51.8% | +1.3 může být náhoda |
Flexibilní úlomekZvyšování zdraví
Zvyšování zdraví vyhrává častěji než Adaptivní síla, nejčastější volba: +0.9 proti +0.1 na 100 her. Může to být náhoda.
| Volba | Voleno | Výhra | Výhry navíc |
|---|---|---|---|
| 98% | 49.0% | +0.1 může být náhoda | |
| 1% | 52.4% | -0.9 může být náhoda | |
| 1% | 50.0% | +0.9 může být náhoda |
Obranný úlomekZvyšování zdraví
Výhry navíc tady: +0.4 na 100 her. Žádná jiná volba nad touto nemá jasný náskok.
| Volba | Voleno | Výhra | Výhry navíc |
|---|---|---|---|
| 79% | 49.1% | +0.4 může být náhoda | |
| 16% | 49.0% | -0.2 může být náhoda | |
| 5% | 48.1% | -0.5 může být náhoda |
EWQ
SchopnostiE > W > Q
Výhry navíc tady: +3.2 na 100 her. Žádná jiná volba nad touto nemá jasný náskok.
| Volba | Voleno | Výhra | Výhry navíc |
|---|---|---|---|
| EWQE + W + Q | 69% | 50.1% | +3.2 může být náhoda |
| WEQW + E + Q | 20% | 47.3% | -1.9 jasný rozdíl |
| EQWE + Q + W | 5% | 46.4% | -3.0 jasný rozdíl |
| WQEW + Q + E | 4% | 46.6% | -3.3 jasný rozdíl |
| QEWQ + E + W | 1% | 37.6% | -4.3 jasný rozdíl |
| QWEQ + W + E | <1% | 39.0% | -5.4 jasný rozdíl |
KouzlaSkok + Vznítit
Výhry navíc tady: +3.1 na 100 her. Žádná jiná volba nad touto nemá jasný náskok.
| Volba | Voleno | Výhra | Výhry navíc |
|---|---|---|---|
| 90% | 49.5% | +3.1 může být náhoda | |
| 6% | 45.1% | -2.7 jasný rozdíl | |
| 2% | 45.0% | -3.1 jasný rozdíl | |
| 1% | 39.2% | -2.1 jasný rozdíl |
Build Fizz Podpora
Patch 16.21- výher
- 46.6%
- her
- 11,132
- Vliv na výhry
- -2.9
- Pickrate
- 0.1%
Startovní předmětyLéčivý lektvar + Atlas světa
Léčivý lektvar + Atlas světa vyhrává častěji než Léčivý lektvar x2 + Atlas světa, nejčastější volba: +1.1 proti +0.6 na 100 her. Může to být náhoda.
| Volba | Voleno | Výhra | Výhry navíc |
|---|---|---|---|
| 87% | 46.6% | +0.6 může být náhoda | |
| 5% | 42.3% | -2.2 může být náhoda | |
| 4% | 53.8% | +1.1 může být náhoda | |
| 2% | 40.8% | -0.8 může být náhoda | |
| 1% | 50.5% | +1.1 může být náhoda |
BotyIonské boty jasnosti
Ionské boty jasnosti vyhrává častěji než Kouzelníkovy boty, nejčastější volba: +1.0 proti -1.3 na 100 her. Může to být náhoda.
| Volba | Voleno | Výhra | Výhry navíc | Čas |
|---|---|---|---|---|
| 72% | 46.5% | -1.3 může být náhoda | 14:40 | |
| 24% | 48.8% | +1.0 může být náhoda | 13:04 | |
| 2% | 41.7% | +0.6 může být náhoda | 16:36 | |
| 1% | 46.7% | +0.9 může být náhoda | 16:19 | |
| 1% | 55.4% | +0.9 může být náhoda | 13:19 |
Proti týmu s převahou AD
| Volba | Voleno | Výhra | Výsledek |
|---|---|---|---|
| 54% | 50.2% | nejčastěji kupované | |
| 20% | 52.3% | vyrovnané | |
| 1% | 51.3% | málo her | |
| 1% | 60.0% | málo her |
Proti týmu s převahou AP
| Volba | Voleno | Výhra | Výsledek |
|---|---|---|---|
| 58% | 46.3% | nejčastěji kupované | |
| 17% | 54.4% | vyrovnané | |
| 2% | 21.1% | málo her | |
| 1% | 37.5% | málo her |
Kupované víc proti jednomu typu poškození
| Volba | AD tým | AP tým |
|---|---|---|
| 22% | 26% | |
| 54% | 58% | |
| 43% | 38% | |
| 6% | 4% |
Předmět 1Zhouba lichů
Výhry navíc tady: +0.5 na 100 her. Žádná jiná volba nad touto nemá jasný náskok.
| Volba | Voleno | Výhra | Výhry navíc | Čas |
|---|---|---|---|---|
| 53% | 46.7% | +0.5 může být náhoda | 12:36 | |
| 25% | 46.2% | -0.4 může být náhoda | 11:57 | |
| 7% | 46.9% | -1.6 může být náhoda | 12:26 | |
| 3% | 48.8% | +0.1 může být náhoda | 12:29 | |
| 3% | 45.9% | -1.3 může být náhoda | 15:46 | |
| 2% | 43.8% | -2.8 může být náhoda | ||
| 2% | 48.9% | +0.3 může být náhoda | ||
| 1% | 55.2% | +1.5 může být náhoda často ve vedení |
Dokončené spolu
| Volba | Voleno | her |
|---|---|---|
| 17% | 777 | |
| 8% | 356 | |
| 8% | 351 | |
| 8% | 347 |
Předmět 2Zhonyiny přesýpací hodiny
Výhry navíc tady: +0.3 na 100 her. Žádná jiná volba nad touto nemá jasný náskok.
| Volba | Voleno | Výhra | Výhry navíc | Čas |
|---|---|---|---|---|
| 33% | 48.0% | +0.3 může být náhoda | 21:59 | |
| 24% | 45.8% | -1.5 může být náhoda | 21:23 | |
| 15% | 48.6% | -0.8 může být náhoda | 20:21 | |
| 9% | 48.1% | +0.9 může být náhoda | 20:22 | |
| 5% | 46.0% | -1.2 může být náhoda | 21:13 | |
| 3% | 67.4% | kupováno už ve vedení | ||
| 3% | 50.8% | -2.8 může být náhoda | ||
| 1% | 51.4% | +0.3 může být náhoda |
Dokončené spolu
| Volba | Voleno | her |
|---|---|---|
| 17% | 777 | |
| 8% | 356 | |
| 8% | 351 | |
| 8% | 347 |
Předmět 3Rabadonův smrtící klobouk
Rabadonův smrtící klobouk patří k sestavě, která vyhrává víc: +2.1 na 100 her, proti -1.0 u sestavy, kterou dokončí nejvíc hráčů.
| Volba | Voleno | Výhra | Výhry navíc | Čas |
|---|---|---|---|---|
| 27% | 49.2% | +0.6 může být náhoda | 27:39 | |
| 23% | 48.6% | -1.6 může být náhoda | 27:27 | |
| 17% | 50.3% | -0.6 může být náhoda | 27:48 | |
| 10% | 51.2% | -0.3 může být náhoda | 27:36 | |
| 5% | 55.8% | -0.5 může být náhoda | 27:05 | |
| 3% | 70.4% | kupováno už ve vedení | ||
| 3% | 47.1% | -0.7 může být náhoda | ||
| 3% | 59.2% | -1.2 může být náhoda |
Dokončené spolu
| Volba | Voleno | her |
|---|---|---|
| 17% | 777 | |
| 8% | 356 | |
| 8% | 351 | |
| 8% | 347 |
Předmět 4Hůl Prázdnoty
Hůl Prázdnoty vyhrává častěji než Rabadonův smrtící klobouk, nejčastější volba: -0.1 proti -1.0 na 100 her. Může to být náhoda.
| Volba | Voleno | Výhra | Výhry navíc | Čas |
|---|---|---|---|---|
| 25% | 49.4% | -1.0 může být náhoda | 33:17 | |
| 18% | 56.2% | +0.3 může být náhoda | 32:15 | |
| 15% | 52.7% | -0.8 může být náhoda | 32:39 | |
| 13% | 52.2% | -0.4 může být náhoda | 32:43 | |
| 8% | 50.3% | -0.1 může být náhoda | 33:06 |
Předmět 6Stínový plamen
| Volba | Voleno | Výhra | Čas |
|---|---|---|---|
| 22% | - | 39:51 | |
| 12% | - | 41:18 |
Klíčová runaTemné žně
Temné žně vyhrává častěji než Zásah proudem, nejčastější volba: +2.8 proti -0.9 na 100 her. Rozdíl je jasný.
| Volba | Voleno | Výhra | Výhry navíc |
|---|---|---|---|
| 81% | 46.8% | -0.9 může být náhoda | |
| 15% | 49.8% | +2.8 jasný rozdíl | |
| 1% | 35.8% | -5.3 může být náhoda |
Hlavní řada 1Náhlý dopad
Výhry navíc tady: +3.5 na 100 her. Žádná jiná volba nad touto nemá jasný náskok.
| Volba | Voleno | Výhra | Výhry navíc |
|---|---|---|---|
| 95% | 47.3% | +3.5 může být náhoda | |
| 1% | 42.6% | -4.5 jasný rozdíl | |
| 1% | 39.8% | -4.0 jasný rozdíl | |
| 1% | 40.9% | +0.9 může být náhoda |
Hlavní řada 2Hlubinný totem
Hlubinný totem vyhrává častěji než Strašlivá upomínka, nejčastější volba: +1.4 proti +0.9 na 100 her. Může to být náhoda.
| Volba | Voleno | Výhra | Výhry navíc |
|---|---|---|---|
| 85% | 47.5% | +0.9 může být náhoda | |
| 5% | 43.5% | 0.0 může být náhoda | |
| 5% | 47.4% | +1.4 může být náhoda | |
| 1% | 33.9% | -5.1 jasný rozdíl | |
| 1% | 40.6% | -4.4 může být náhoda |
Hlavní řada 3Lovec pokladů
Výhry navíc tady: +1.4 na 100 her. Žádná jiná volba nad touto nemá jasný náskok.
| Volba | Voleno | Výhra | Výhry navíc |
|---|---|---|---|
| 79% | 47.2% | +1.4 může být náhoda | |
| 12% | 46.4% | -0.4 může být náhoda | |
| 5% | 51.0% | +0.1 může být náhoda | |
| 1% | 41.8% | -1.0 může být náhoda | |
| 1% | 36.1% | -5.4 jasný rozdíl |
Vedlejší stromČarodějnictví
Výhry navíc tady: -0.8 na 100 her. Žádná jiná volba nad touto nemá jasný náskok.
| Volba | Voleno | Výhra | Výhry navíc |
|---|---|---|---|
| 54% | 47.2% | -0.8 může být náhoda | |
| 40% | 46.8% | +1.0 může být náhoda | |
| 2% | 49.4% | +0.9 může být náhoda | |
| 2% | 51.3% | +0.3 může být náhoda | |
| 2% | 37.5% | -3.2 může být náhoda |
Vedlejší runyProstoupení + Prsten manového proudu
Prostoupení + Prsten manového proudu vyhrává častěji než Prostoupení + Sežehnutí, nejčastější volba: +0.7 proti +0.2 na 100 her. Může to být náhoda.
| Volba | Voleno | Výhra | Výhry navíc |
|---|---|---|---|
| 75% | 47.4% | +0.2 může být náhoda | |
| 9% | 50.3% | +0.7 může být náhoda | |
| 3% | 43.0% | -1.2 může být náhoda | |
| 2% | 42.0% | +0.3 může být náhoda | |
| 2% | 48.2% | -0.3 může být náhoda | |
| 2% | 48.9% | +0.1 může být náhoda |
Útočný úlomekAdaptivní síla
Výhry navíc tady: +0.9 na 100 her. Žádná jiná volba nad touto nemá jasný náskok.
| Volba | Voleno | Výhra | Výhry navíc |
|---|---|---|---|
| 86% | 47.0% | +0.9 může být náhoda | |
| 8% | 45.6% | -0.7 může být náhoda | |
| 6% | 49.5% | -0.8 může být náhoda |
Flexibilní úlomekAdaptivní síla
Výhry navíc tady: +0.8 na 100 her. Žádná jiná volba nad touto nemá jasný náskok.
| Volba | Voleno | Výhra | Výhry navíc |
|---|---|---|---|
| 96% | 47.2% | +0.8 může být náhoda | |
| 3% | 44.6% | -0.7 může být náhoda |
Obranný úlomekZdraví
Zdraví vyhrává častěji než Zvyšování zdraví, nejčastější volba: +1.1 proti -0.4 na 100 her. Může to být náhoda.
| Volba | Voleno | Výhra | Výhry navíc |
|---|---|---|---|
| 84% | 46.9% | -0.4 může být náhoda | |
| 11% | 48.5% | +1.1 může být náhoda | |
| 6% | 45.8% | -0.6 může být náhoda |
EWQ
SchopnostiE > W > Q
Výhry navíc tady: +2.2 na 100 her. Žádná jiná volba nad touto nemá jasný náskok.
| Volba | Voleno | Výhra | Výhry navíc |
|---|---|---|---|
| EWQE + W + Q | 68% | 48.0% | +2.2 může být náhoda |
| WEQW + E + Q | 13% | 46.6% | -1.0 může být náhoda |
| EQWE + Q + W | 12% | 45.4% | -1.3 jasný rozdíl |
| WQEW + Q + E | 4% | 43.6% | -1.9 může být náhoda |
| QEWQ + E + W | 2% | 44.1% | -3.6 jasný rozdíl |
| QWEQ + W + E | 1% | 41.7% | -3.6 může být náhoda |
KouzlaSkok + Vznítit
Výhry navíc tady: +1.6 na 100 her. Žádná jiná volba nad touto nemá jasný náskok.
| Volba | Voleno | Výhra | Výhry navíc |
|---|---|---|---|
| 94% | 47.2% | +1.6 může být náhoda | |
| 3% | 45.1% | -0.7 může být náhoda | |
| 1% | 37.8% | -0.7 může být náhoda | |
| 1% | 45.2% | -2.9 může být náhoda |
Build Fizz Bot
- výher
- 49.9%
- her
- 401
- Vliv na výhry
- 0.0
- Pickrate
- 0.0%
Startovní předmětyDoranův prsten + Léčivý lektvar x2
Výhry navíc tady: +1.1 na 100 her. Žádná jiná volba nad touto nemá jasný náskok.
| Volba | Voleno | Výhra | Výhry navíc |
|---|---|---|---|
| 80% | 50.0% | +1.1 může být náhoda | |
| 13% | 53.7% | -0.1 může být náhoda |
BotyIonské boty jasnosti
Ionské boty jasnosti vyhrává častěji než Kouzelníkovy boty, nejčastější volba: -0.1 proti -0.9 na 100 her. Může to být náhoda.
| Volba | Voleno | Výhra | Výhry navíc | Čas |
|---|---|---|---|---|
| 74% | 48.8% | -0.9 může být náhoda | 12:35 | |
| 21% | 53.2% | -0.1 může být náhoda | 12:40 |
Předmět 1Zhouba lichů
Výhry navíc tady: +0.9 na 100 her. Žádná jiná volba nad touto nemá jasný náskok.
| Volba | Voleno | Výhra | Výhry navíc | Čas |
|---|---|---|---|---|
| 65% | 50.5% | +0.9 může být náhoda | 10:51 | |
| 22% | 46.2% | -2.3 může být náhoda | 10:37 |
Dokončené spolu
| Volba | Voleno | Výhra | her |
|---|---|---|---|
| 26% | 50.0% | 80 | |
| 9% | 45.5% | 29 | |
| 8% | - | 25 | |
| 7% | 53.8% | 21 |
Předmět 2Stínový plamen
Výhry navíc tady: -1.0 na 100 her. Žádná jiná volba nad touto nemá jasný náskok.
| Volba | Voleno | Výhra | Výhry navíc | Čas |
|---|---|---|---|---|
| 35% | 48.0% | -1.0 může být náhoda | 18:07 | |
| 22% | 58.1% | -0.8 může být náhoda | 19:12 | |
| 15% | 39.5% | -1.2 může být náhoda | 17:43 | |
| 10% | 57.1% | +1.2 může být náhoda | 17:49 | |
| 6% | 61.1% | kupováno už ve vedení | 14:17 |
Dokončené spolu
| Volba | Voleno | Výhra | her |
|---|---|---|---|
| 26% | 50.0% | 80 | |
| 9% | 45.5% | 29 | |
| 8% | - | 25 | |
| 7% | 53.8% | 21 |
Předmět 3Zhonyiny přesýpací hodiny
Výhry navíc tady: -0.4 na 100 her. Žádná jiná volba nad touto nemá jasný náskok.
| Volba | Voleno | Výhra | Výhry navíc | Čas |
|---|---|---|---|---|
| 37% | 56.0% | -0.4 může být náhoda | 24:03 | |
| 19% | 42.5% | -0.9 může být náhoda | 23:54 | |
| 18% | 58.1% | -1.3 může být náhoda | 23:14 |
Dokončené spolu
| Volba | Voleno | Výhra | her |
|---|---|---|---|
| 26% | 50.0% | 80 | |
| 9% | 45.5% | 29 | |
| 8% | - | 25 | |
| 7% | 53.8% | 21 |
Předmět 4Rabadonův smrtící klobouk
Výhry navíc tady: -0.4 na 100 her. Žádná jiná volba nad touto nemá jasný náskok.
| Volba | Voleno | Výhra | Výhry navíc | Čas |
|---|---|---|---|---|
| 28% | 60.5% | -0.4 může být náhoda | 29:19 | |
| 19% | 44.8% | -1.1 může být náhoda | 28:02 |
Předmět 5Nával bouře
| Volba | Voleno | Výhra | Čas |
|---|---|---|---|
| 20% | 50.0% | 33:43 |
Předmět 6Hůl Prázdnoty
| Volba | Voleno | Výhra | Čas |
|---|---|---|---|
| 27% | - | 34:32 |
Klíčová runaTemné žně
Temné žně vyhrává častěji než Zásah proudem, nejčastější volba: +0.5 proti -0.9 na 100 her. Může to být náhoda.
| Volba | Voleno | Výhra | Výhry navíc |
|---|---|---|---|
| 81% | 50.0% | -0.9 může být náhoda | |
| 13% | 56.1% | +0.5 může být náhoda |
Hlavní řada 1Náhlý dopad
Výhry navíc tady: +1.2 na 100 her. Žádná jiná volba nad touto nemá jasný náskok.
| Volba | Voleno | Výhra | Výhry navíc |
|---|---|---|---|
| 94% | 50.7% | +1.2 může být náhoda |
Hlavní řada 2Strašlivá upomínka
Výhry navíc tady: +0.8 na 100 her. Žádná jiná volba nad touto nemá jasný náskok.
| Volba | Voleno | Výhra | Výhry navíc |
|---|---|---|---|
| 87% | 50.4% | +0.8 může být náhoda | |
| 7% | 54.5% | -1.2 může být náhoda |
Hlavní řada 3Lovec pokladů
Výhry navíc tady: +1.5 na 100 her. Žádná jiná volba nad touto nemá jasný náskok.
| Volba | Voleno | Výhra | Výhry navíc |
|---|---|---|---|
| 80% | 49.6% | +1.5 může být náhoda | |
| 11% | 48.5% | -2.7 může být náhoda | |
| 5% | 78.6% | -1.2 může být náhoda |
Vedlejší stromČarodějnictví
Výhry navíc tady: -0.5 na 100 her. Žádná jiná volba nad touto nemá jasný náskok.
| Volba | Voleno | Výhra | Výhry navíc |
|---|---|---|---|
| 48% | 47.3% | +0.6 může být náhoda | |
| 47% | 53.1% | -0.5 může být náhoda |
Vedlejší runyProstoupení + Sežehnutí
Výhry navíc tady: -0.4 na 100 her. Žádná jiná volba nad touto nemá jasný náskok.
| Volba | Voleno | Výhra | Výhry navíc |
|---|---|---|---|
| 64% | 46.2% | -0.4 může být náhoda | |
| 17% | 64.0% | -0.6 může být náhoda |
Útočný úlomekZrychlení schopností
Zrychlení schopností vyhrává častěji než Adaptivní síla, nejčastější volba: -0.1 proti -0.3 na 100 her. Může to být náhoda.
| Volba | Voleno | Výhra | Výhry navíc |
|---|---|---|---|
| 85% | 47.9% | -0.3 může být náhoda | |
| 8% | 54.2% | -0.2 může být náhoda | |
| 8% | 65.2% | -0.1 může být náhoda |
Flexibilní úlomekAdaptivní síla
Výhry navíc tady: +0.9 na 100 her. Žádná jiná volba nad touto nemá jasný náskok.
| Volba | Voleno | Výhra | Výhry navíc |
|---|---|---|---|
| 98% | 49.5% | +0.9 může být náhoda |
Obranný úlomekZdraví
Zdraví vyhrává častěji než Zvyšování zdraví, nejčastější volba: +0.4 proti -0.4 na 100 her. Může to být náhoda.
| Volba | Voleno | Výhra | Výhry navíc |
|---|---|---|---|
| 80% | 49.2% | -0.4 může být náhoda | |
| 13% | 51.3% | +0.4 může být náhoda |
EWQ
SchopnostiE > W > Q
Výhry navíc tady: +1.9 na 100 her. Žádná jiná volba nad touto nemá jasný náskok.
| Volba | Voleno | Výhra | Výhry navíc |
|---|---|---|---|
| EWQE + W + Q | 77% | 51.5% | +1.9 může být náhoda |
| WEQW + E + Q | 10% | 32.3% | -1.9 může být náhoda |
| EQWE + Q + W | 7% | 50.0% | -0.9 může být náhoda |
Úrovně 1 až 18
- 1E
- 2W
- 3Q
- 4E
- 5E
- 6R
- 7E
- 8W
- 9E
- 10W
- 11R
- 12W
- 13W
- 14Q
- 15Q
- 16R
- 17Q
- 18Q
Nejdřív E: 52.1% výher. Nejdřív W: 63.6% výher (málo her).
- E
- W
- Q
- E
- E
- R
- E
- W
- E
- W
- R
- W
- W
- Q
- Q
- R
- Q
- Q
KouzlaSkok + Vznítit
Výhry navíc tady: -0.1 na 100 her. Žádná jiná volba nad touto nemá jasný náskok.
| Volba | Voleno | Výhra | Výhry navíc |
|---|---|---|---|
| 93% | 50.3% | -0.1 může být náhoda |
Nejlepší hráči Fizz
Zobrazit vše (16,567)Běžná hra na Mid
50,141 herProti všem šampionům na Mid
- Top 7 % Killy 10.0
- Top 7 % Solo killy 3.8
- Spodních 26 % Farma / min 6.0
- Smrti
- 6.8 Nejvíce 49 %
- Asistence
- 5.7 Spodních 26 %
- Účast na killech
- 44% Top 29 %
- Poš. týmu
- 23% Spodních 44 %
- Poš. / min
- 847 Spodních 45 %
- Zlato / min
- 437 Top 19 %
- Vize / min
- 0.75 Top 13 %
- Ovládací totemy
- 0.7 Top 45 %
- První krev
- 14% Top 29 %
Proti soupeři na lajně
- Level 6 v 5:23
- Level 11 v 15:09
Prostřední hra v každé minutě
Udělené poškození
Magické 88% Fyzické 12%Zemřel na
Fyzické 52% Magické 40% Přímé 8%Běžná hra na Jungle
4,626 herProti všem šampionům na Jungle
- Top 13 % Killy 8.8
- Top 20 % Solo killy 1.8
- Spodních 25 % Asistence 7.0
- Smrti
- 6.0 Nejméně 38 %
- Účast na killech
- 46% Spodních 46 %
- Poš. týmu
- 18% Spodních 44 %
- Poš. / min
- 677 Spodních 44 %
- Farma / min
- 6.4 Spodních 40 %
- Zlato / min
- 449 Top 30 %
- Vize / min
- 0.94 Top 20 %
- Ovládací totemy
- 1.5 Top 36 %
- První krev
- 7% Top 25 %
Proti nepřátelskému jungleru
- Level 6 v 7:06
- Level 11 v 16:56
- blue buff jako první v 59 % her
- První drak v 8:05
Prostřední hra v každé minutě
Udělené poškození
Magické 85% Fyzické 15%Zemřel na
Fyzické 56% Magické 37% Přímé 7%Běžná hra na Bot
375 herProti všem šampionům na Bot
- Top 4 % Solo killy 2.3
- Top 6 % Killy 11.4
- Spodních 17 % Farma / min 5.8
- Smrti
- 7.8 Nejvíce 25 %
- Asistence
- 7.0 Spodních 36 %
- Účast na killech
- 47% Top 39 %
- Poš. týmu
- 21% Spodních 27 %
- Poš. / min
- 825 Spodních 39 %
- Zlato / min
- 469 Top 35 %
- Vize / min
- 0.72 Top 20 %
- Ovládací totemy
- 0.5 Spodních 26 %
- První krev
- 14% Top 43 %
Proti soupeři na lajně
- Level 6 v 7:44
- Level 11 v 18:36
Prostřední hra v každé minutě
Udělené poškození
Magické 88% Fyzické 12%Zemřel na
Fyzické 58% Magické 35% Přímé 7%Matchupy a spoluhráči jsou z her Fizz na Mid.
Matchupy a spoluhráči jsou z her Fizz na Mid.
-
Fizz s Teemo: +2.40 výhry na 100 her (rozpětí 1.82-2.97) · 30,427 her · Naměřeno · 1 % z toho je vypůjčeno z podobných šampionů -
Fizz s Illaoi: +2.19 výhry na 100 her (rozpětí 1.34-3.04) · 13,415 her · Naměřeno · 1 % z toho je vypůjčeno z podobných šampionů -
Fizz s Dr. Mundo: +1.99 výhry na 100 her (rozpětí 1.17-2.82) · 14,238 her · Naměřeno · 1 % z toho je vypůjčeno z podobných šampionů
-
Fizz s K'Sante: -6.0 výhry na 100 her (rozpětí -7.1 až -4.8) · 7,452 her · Naměřeno · 3 % z toho je vypůjčeno z podobných šampionů -
Fizz s Azir: -4.4 výhry na 100 her (rozpětí -7.9 až -0.9) · 578 her · Sloučeno · 26 % z toho je vypůjčeno z podobných šampionů -
Fizz s Twisted Fate: -4.2 výhry na 100 her (rozpětí -6.3 až -2.0) · 1,798 her · Naměřeno · 10 % z toho je vypůjčeno z podobných šampionů
-
Fizz s Shyvana: +3.61 výhry na 100 her (rozpětí 2.85-4.38) · 16,465 her · Naměřeno · 1 % z toho je vypůjčeno z podobných šampionů -
Fizz s Lillia: +3.03 výhry na 100 her (rozpětí 2.17-3.89) · 12,917 her · Naměřeno · 2 % z toho je vypůjčeno z podobných šampionů -
Fizz s Briar: +3.00 výhry na 100 her (rozpětí 2.30-3.70) · 19,875 her · Naměřeno · 1 % z toho je vypůjčeno z podobných šampionů
-
Fizz s Locke: -5.9 výhry na 100 her (rozpětí -7.6 až -4.2) · 3,114 her · Naměřeno · 6 % z toho je vypůjčeno z podobných šampionů -
Fizz s Qiyana: -5.83 výhry na 100 her (rozpětí -6.62 až -5.03) · 15,262 her · Naměřeno · 1 % z toho je vypůjčeno z podobných šampionů -
Fizz s Rengar: -5.14 výhry na 100 her (rozpětí -6.06 až -4.21) · 11,185 her · Naměřeno · 2 % z toho je vypůjčeno z podobných šampionů
-
Fizz s Kog'Maw: +2.5 výhry na 100 her (rozpětí 1.4-3.7) · 7,143 her · Naměřeno · 3 % z toho je vypůjčeno z podobných šampionů -
Fizz s Smolder: +2.48 výhry na 100 her (rozpětí 1.72-3.25) · 16,328 her · Naměřeno · 1 % z toho je vypůjčeno z podobných šampionů -
Fizz s Sivir: +2.39 výhry na 100 her (rozpětí 1.49-3.28) · 11,839 her · Naměřeno · 2 % z toho je vypůjčeno z podobných šampionů
-
Fizz s Ezreal: -3.61 výhry na 100 her (rozpětí -4.14 až -3.09) · 36,950 her · Naměřeno · 1 % z toho je vypůjčeno z podobných šampionů -
Fizz s Draven: -2.26 výhry na 100 her (rozpětí -3.16 až -1.37) · 11,974 her · Naměřeno · 2 % z toho je vypůjčeno z podobných šampionů -
Fizz s Varus: -1.89 výhry na 100 her (rozpětí -2.72 až -1.05) · 13,830 her · Naměřeno · 1 % z toho je vypůjčeno z podobných šampionů
-
Fizz s Milio: +2.52 výhry na 100 her (rozpětí 1.70-3.33) · 14,626 her · Naměřeno · 1 % z toho je vypůjčeno z podobných šampionů -
Fizz s Soraka: +2.47 výhry na 100 her (rozpětí 1.61-3.34) · 12,916 her · Naměřeno · 2 % z toho je vypůjčeno z podobných šampionů -
Fizz s Taric: +2.0 výhry na 100 her (rozpětí 0.5-3.5) · 4,050 her · Naměřeno · 5 % z toho je vypůjčeno z podobných šampionů
-
Fizz s Orianna: -5.0 výhry na 100 her (rozpětí -8.7 až -1.4) · 533 her · Sloučeno · 27 % z toho je vypůjčeno z podobných šampionů -
Fizz s Mel: -4.7 výhry na 100 her (rozpětí -5.7 až -3.7) · 9,203 her · Naměřeno · 2 % z toho je vypůjčeno z podobných šampionů -
Fizz s Vex: -3.5 výhry na 100 her (rozpětí -6.8 až -0.2) · 680 her · Sloučeno · 23 % z toho je vypůjčeno z podobných šampionů