League of Legends Build na Fiddlesticks
Build Fiddlesticks Jungle
- výher
- 50.4%
- her
- 27,151
- Vliv na výhry
- +0.4
- Pickrate
- 0.9%
Startovní předmětyMládě ohňodrápa
Mládě ohňodrápa vyhrává častěji než Mládě vichrotlapa, nejčastější volba: +1.4 proti +0.7 na 100 her. Může to být náhoda.
| Volba | Voleno | Výhra | Výhry navíc |
|---|---|---|---|
| 35% | 51.3% | +0.7 může být náhoda | |
| 22% | 48.5% | -1.7 jasný rozdíl | |
| 21% | 51.4% | +1.4 může být náhoda | |
| 18% | 50.1% | -0.7 může být náhoda | |
| 2% | 50.7% | +0.9 může být náhoda | |
| 2% | 48.0% | -1.4 může být náhoda |
BotyKouzelníkovy boty
Výhry navíc tady: +1.2 na 100 her. Žádná jiná volba nad touto nemá jasný náskok.
| Volba | Voleno | Výhra | Výhry navíc | Čas |
|---|---|---|---|---|
| 95% | 51.1% | +1.2 může být náhoda | 11:58 | |
| 3% | 48.3% | -1.5 jasný rozdíl | 11:51 | |
| 1% | 50.4% | -0.4 může být náhoda | 14:38 | |
| <1% | 44.9% | -0.3 může být náhoda | 14:48 | |
| <1% | 47.2% | -0.9 může být náhoda | 13:30 | |
| <1% | 54.5% | -0.4 může být náhoda |
Proti týmu s převahou AD
| Volba | Voleno | Výhra | Výsledek |
|---|---|---|---|
| 90% | 51.8% | nejčastěji kupované | |
| 4% | 50.2% | vyrovnané | |
| 1% | 54.0% | vyrovnané | |
| 1% | 58.6% | málo her |
Proti týmu s převahou AP
| Volba | Voleno | Výhra | Výsledek |
|---|---|---|---|
| 91% | 49.7% | nejčastěji kupované | |
| 3% | 43.2% | vyrovnané | |
| 1% | 50.0% | málo her | |
| 1% | 53.8% | málo her |
Kupované víc proti jednomu typu poškození
| Volba | AD tým | AP tým |
|---|---|---|
| 4% | 9% | |
| 60% | 56% | |
| 32% | 35% | |
| 16% | 18% |
Předmět 1Zhoubnost
Výhry navíc tady: -0.2 na 100 her. Žádná jiná volba nad touto nemá jasný náskok.
| Volba | Voleno | Výhra | Výhry navíc | Čas |
|---|---|---|---|---|
| 55% | 50.5% | -0.2 může být náhoda | 11:19 | |
| 27% | 49.8% | -0.7 může být náhoda | 11:29 | |
| 10% | 53.1% | +1.8 jasný rozdíl | 12:23 | |
| 2% | 52.0% | +0.5 může být náhoda | 11:22 | |
| 1% | 51.0% | -0.5 může být náhoda | 11:17 | |
| 1% | 55.4% | +1.4 může být náhoda | ||
| 1% | 49.6% | -0.1 může být náhoda | ||
| <1% | 62.7% | -1.4 může být náhoda |
Dokončené spolu
| Volba | Voleno | her |
|---|---|---|
| 20% | 3,394 | |
| 12% | 1,954 | |
| 10% | 1,658 | |
| 7% | 1,144 |
Předmět 2Liandryho utrpení
Výhry navíc tady: -0.1 na 100 her. Žádná jiná volba nad touto nemá jasný náskok.
| Volba | Voleno | Výhra | Výhry navíc | Čas |
|---|---|---|---|---|
| 27% | 49.3% | -0.6 může být náhoda | 20:43 | |
| 26% | 52.9% | +0.5 může být náhoda | 19:53 | |
| 25% | 50.2% | -0.1 může být náhoda | 19:44 | |
| 9% | 52.0% | -0.4 může být náhoda | 19:04 | |
| 4% | 54.3% | -0.6 může být náhoda | 18:32 | |
| 2% | 57.7% | +0.9 může být náhoda | ||
| 2% | 74.1% | kupováno už ve vedení | ||
| 1% | 56.8% | +1.6 může být náhoda |
Dokončené spolu
| Volba | Voleno | her |
|---|---|---|
| 20% | 3,394 | |
| 12% | 1,954 | |
| 10% | 1,658 | |
| 7% | 1,144 |
Předmět 3Stínový plamen
Stínový plamen patří k sestavě, která vyhrává víc: -0.1 na 100 her, proti -2.0 u sestavy, kterou dokončí nejvíc hráčů.
| Volba | Voleno | Výhra | Výhry navíc | Čas |
|---|---|---|---|---|
| 39% | 53.4% | -0.5 může být náhoda | 26:19 | |
| 21% | 54.6% | +0.1 může být náhoda | 26:03 | |
| 11% | 52.7% | -0.3 může být náhoda | 26:30 | |
| 9% | 58.3% | -0.5 může být náhoda | 26:26 | |
| 4% | 53.4% | +0.6 může být náhoda | 26:17 | |
| 3% | 54.4% | +1.8 může být náhoda | ||
| 2% | 79.4% | kupováno už ve vedení | ||
| 2% | 51.5% | +0.3 může být náhoda |
Dokončené spolu
| Volba | Voleno | her |
|---|---|---|
| 20% | 3,394 | |
| 12% | 1,954 | |
| 10% | 1,658 | |
| 7% | 1,144 |
Předmět 4Rabadonův smrtící klobouk
Výhry navíc tady: +0.3 na 100 her. Žádná jiná volba nad touto nemá jasný náskok.
| Volba | Voleno | Výhra | Výhry navíc | Čas |
|---|---|---|---|---|
| 28% | 58.5% | -1.0 může být náhoda | 31:03 | |
| 25% | 55.9% | +0.3 může být náhoda | 31:56 | |
| 16% | 58.0% | 0.0 může být náhoda | 31:49 | |
| 12% | 56.8% | +0.2 může být náhoda | 32:01 |
Předmět 5Závoj Paní smrti
Závoj Paní smrti vyhrává častěji než Hůl Prázdnoty, nejčastější volba: +0.5 proti +0.5 na 100 her. Může to být náhoda.
| Volba | Voleno | Výhra | Výhry navíc | Čas |
|---|---|---|---|---|
| 27% | 61.4% | +0.5 může být náhoda | 36:05 | |
| 15% | 56.2% | -0.8 může být náhoda | 36:30 | |
| 13% | 49.2% | +0.5 může být náhoda | 36:39 | |
| 13% | 60.3% | -0.3 může být náhoda | 35:08 |
Předmět 6Hůl Prázdnoty
| Volba | Voleno | Výhra | Čas |
|---|---|---|---|
| 24% | - | 40:28 | |
| 14% | - | 40:14 | |
| 12% | - | 40:05 | |
| 8% | - | 37:53 | |
| 8% | - | 39:30 |
Klíčová runaZásah proudem
Výhry navíc tady: -0.1 na 100 her. Žádná jiná volba nad touto nemá jasný náskok.
| Volba | Voleno | Výhra | Výhry navíc |
|---|---|---|---|
| 49% | 50.6% | -0.1 může být náhoda | |
| 29% | 50.0% | -0.6 může být náhoda | |
| 18% | 50.7% | +1.1 může být náhoda | |
| 2% | 53.5% | 0.0 může být náhoda | |
| 1% | 48.2% | +0.7 může být náhoda | |
| <1% | 47.3% | -0.3 může být náhoda | |
| <1% | 52.4% | -0.7 může být náhoda | |
| <1% | 36.6% | -4.4 jasný rozdíl |
Hlavní řada 1Náhlý dopad
Náhlý dopad vyhrává častěji než Rána pod pás, nejčastější volba: +1.6 proti -1.3 na 100 her. Rozdíl je jasný.
| Volba | Voleno | Výhra | Výhry navíc |
|---|---|---|---|
| 69% | 50.1% | -1.3 může být náhoda | |
| 17% | 50.5% | +1.0 jasný rozdíl | |
| 8% | 52.8% | +1.6 jasný rozdíl | |
| 3% | 52.1% | +0.6 jasný rozdíl | |
| 1% | 58.3% | +2.5 jasný rozdíl | |
| 1% | 48.9% | -2.9 může být náhoda | |
| 1% | 48.8% | +2.7 jasný rozdíl | |
| <1% | 37.8% | -2.7 může být náhoda |
Hlavní řada 2Šestý smysl
Šestý smysl vyhrává častěji než Strašlivá upomínka, nejčastější volba: +1.6 proti -1.3 na 100 her. Rozdíl je jasný.
| Volba | Voleno | Výhra | Výhry navíc |
|---|---|---|---|
| 72% | 50.0% | -1.3 může být náhoda | |
| 18% | 50.8% | +1.1 jasný rozdíl | |
| 6% | 55.7% | +1.6 jasný rozdíl | |
| 2% | 49.9% | +0.4 může být náhoda | |
| 1% | 53.6% | +0.9 může být náhoda | |
| <1% | 50.7% | -3.4 může být náhoda | |
| <1% | 52.2% | +1.1 může být náhoda | |
| <1% | 40.0% | -3.6 může být náhoda |
Hlavní řada 3Neúnavný lovec
Neúnavný lovec vyhrává častěji než Ultimátní lovec, nejčastější volba: +0.4 proti -0.9 na 100 her. Může to být náhoda.
| Volba | Voleno | Výhra | Výhry navíc |
|---|---|---|---|
| 77% | 50.4% | -0.9 může být náhoda | |
| 18% | 50.9% | +1.1 jasný rozdíl | |
| 2% | 49.5% | +0.7 může být náhoda | |
| 1% | 50.2% | -1.1 může být náhoda | |
| 1% | 57.7% | -0.4 může být náhoda | |
| <1% | 58.9% | +0.4 může být náhoda | |
| <1% | 51.2% | +3.0 jasný rozdíl | |
| <1% | 44.0% | -1.1 může být náhoda |
Vedlejší stromČarodějnictví
Výhry navíc tady: +0.4 na 100 her. Žádná jiná volba nad touto nemá jasný náskok.
| Volba | Voleno | Výhra | Výhry navíc |
|---|---|---|---|
| 56% | 50.7% | +0.4 může být náhoda | |
| 23% | 49.9% | -1.4 jasný rozdíl | |
| 19% | 50.5% | +1.0 může být náhoda | |
| 1% | 47.9% | -0.6 může být náhoda | |
| 1% | 46.7% | -2.9 jasný rozdíl |
Vedlejší runyAxiomatický znalec arkán + Absolutní soustředění
Axiomatický znalec arkán + Absolutní soustředění vyhrává častěji než Prostoupení + Axiomatický znalec arkán, nejčastější volba: +1.4 proti -1.3 na 100 her. Rozdíl je jasný.
| Volba | Voleno | Výhra | Výhry navíc |
|---|---|---|---|
| 70% | 50.1% | -1.3 může být náhoda | |
| 18% | 52.4% | +1.4 jasný rozdíl | |
| 5% | 49.0% | +1.1 jasný rozdíl | |
| 2% | 51.8% | 0.0 může být náhoda | |
| 1% | 51.3% | -0.4 může být náhoda | |
| 1% | 57.0% | +0.3 může být náhoda | |
| 1% | 56.2% | +0.2 může být náhoda | |
| <1% | 49.1% | -0.5 může být náhoda |
Útočný úlomekAdaptivní síla
Výhry navíc tady: +0.4 na 100 her. Žádná jiná volba nad touto nemá jasný náskok.
| Volba | Voleno | Výhra | Výhry navíc |
|---|---|---|---|
| 96% | 50.5% | +0.4 může být náhoda | |
| 3% | 49.5% | +0.1 může být náhoda | |
| 1% | 48.3% | -2.3 může být náhoda |
Flexibilní úlomekAdaptivní síla
Výhry navíc tady: +0.7 na 100 her. Žádná jiná volba nad touto nemá jasný náskok.
| Volba | Voleno | Výhra | Výhry navíc |
|---|---|---|---|
| 98% | 50.5% | +0.7 může být náhoda | |
| 2% | 46.2% | -0.6 může být náhoda | |
| <1% | 50.5% | -1.3 může být náhoda |
Obranný úlomekZdraví
Zdraví vyhrává častěji než Zvyšování zdraví, nejčastější volba: +1.1 proti -1.0 na 100 her. Rozdíl je jasný.
| Volba | Voleno | Výhra | Výhry navíc |
|---|---|---|---|
| 86% | 50.3% | -1.0 může být náhoda | |
| 11% | 51.9% | +1.1 jasný rozdíl | |
| 3% | 48.9% | +0.4 může být náhoda |
WQE
SchopnostiW > Q > E
Výhry navíc tady: +2.7 na 100 her. Žádná jiná volba nad touto nemá jasný náskok.
| Volba | Voleno | Výhra | Výhry navíc |
|---|---|---|---|
| WQEW + Q + E | 86% | 51.2% | +2.7 může být náhoda |
| WEQW + E + Q | 12% | 48.4% | -2.4 jasný rozdíl |
| QWEQ + W + E | 1% | 48.3% | -2.2 jasný rozdíl |
| EWQE + W + Q | <1% | 39.5% | -5.6 jasný rozdíl |
| QEWQ + E + W | <1% | 35.1% | -4.5 jasný rozdíl |
| EQWE + Q + W | <1% | 57.1% | -5.8 jasný rozdíl |
Úrovně 1 až 18
- 1W
- 2E
- 3W
- 4Q
- 5W
- 6R
- 7W
- 8Q
- 9W
- 10Q
- 11R
- 12Q
- 13Q
- 14E
- 15E
- 16R
- 17E
- 18E
Nejdřív W: 51.9% výher. Nejdřív Q: 48.1% výher (vyrovnané).
- W
- E
- W
- Q
- W
- R
- W
- Q
- W
- Q
- R
- Q
- Q
- E
- E
- R
- E
- E
KouzlaSkok + Udeřit
Výhry navíc tady: +3.1 na 100 her. Žádná jiná volba nad touto nemá jasný náskok.
| Volba | Voleno | Výhra | Výhry navíc |
|---|---|---|---|
| 99% | 50.5% | +3.1 může být náhoda | |
| <1% | 44.1% | -3.4 jasný rozdíl | |
| <1% | 38.6% | -2.7 jasný rozdíl | |
| <1% | 57.1% | +0.1 může být náhoda |
Build Fiddlesticks Podpora
- výher
- 49.8%
- her
- 6,613
- Vliv na výhry
- -0.2
- Pickrate
- 0.2%
Startovní předmětyLéčivý lektvar x2 + Atlas světa
Výhry navíc tady: +1.6 na 100 her. Žádná jiná volba nad touto nemá jasný náskok.
| Volba | Voleno | Výhra | Výhry navíc |
|---|---|---|---|
| 85% | 50.5% | +1.6 může být náhoda | |
| 5% | 44.1% | -2.2 jasný rozdíl | |
| 4% | 42.9% | -2.2 jasný rozdíl | |
| 4% | 44.4% | -0.8 může být náhoda | |
| 1% | 52.0% | +1.5 může být náhoda |
BotySpěšné boty
Spěšné boty vyhrává častěji než Kouzelníkovy boty, nejčastější volba: +2.6 proti -1.1 na 100 her. Rozdíl je jasný.
| Volba | Voleno | Výhra | Výhry navíc | Čas |
|---|---|---|---|---|
| 67% | 50.4% | -1.1 může být náhoda | 15:02 | |
| 14% | 54.3% | +2.6 jasný rozdíl | 9:43 | |
| 12% | 47.7% | -1.4 může být náhoda | 13:22 | |
| 3% | 48.0% | +0.7 může být náhoda | 14:53 | |
| 3% | 49.7% | +1.4 může být náhoda | 15:58 | |
| 1% | 41.3% | -0.4 může být náhoda |
Proti týmu s převahou AD
| Volba | Voleno | Výhra | Výsledek |
|---|---|---|---|
| 61% | 51.6% | nejčastěji kupované | |
| 12% | 58.1% | vyrovnané | |
| 11% | 52.8% | vyrovnané | |
| 5% | 48.5% | vyrovnané |
Proti týmu s převahou AP
| Volba | Voleno | Výhra | Výsledek |
|---|---|---|---|
| 63% | 50.0% | nejčastěji kupované | |
| 12% | 40.0% | vyrovnané | |
| 8% | 43.5% | málo her | |
| 6% | 52.8% | málo her |
Kupované víc proti jednomu typu poškození
| Volba | AD tým | AP tým |
|---|---|---|
| 7% | 2% | |
| 2% | 6% | |
| 11% | 8% | |
| 7% | 4% |
Předmět 1Zhoubnost
Výhry navíc tady: -0.8 na 100 her. Žádná jiná volba nad touto nemá jasný náskok.
| Volba | Voleno | Výhra | Výhry navíc | Čas |
|---|---|---|---|---|
| 53% | 49.4% | -0.8 může být náhoda | 13:15 | |
| 9% | 49.5% | +0.3 může být náhoda | 14:53 | |
| 9% | 50.5% | -0.5 může být náhoda | 16:18 | |
| 6% | 47.3% | +0.3 může být náhoda | 13:07 | |
| 4% | 54.5% | +1.1 může být náhoda | 16:12 | |
| 3% | 46.8% | +2.4 může být náhoda | ||
| 3% | 50.0% | +0.9 může být náhoda | ||
| 2% | 55.2% | -1.0 může být náhoda |
Dokončené spolu
| Volba | Voleno | her |
|---|---|---|
| 20% | 418 | |
| 7% | 153 | |
| 6% | 132 | |
| 3% | 70 |
Předmět 2Liandryho utrpení
Liandryho utrpení patří k sestavě, která vyhrává víc: +1.0 na 100 her, proti -2.2 u sestavy, kterou dokončí nejvíc hráčů.
| Volba | Voleno | Výhra | Výhry navíc | Čas |
|---|---|---|---|---|
| 35% | 52.8% | -0.3 může být náhoda | 24:11 | |
| 21% | 50.7% | +1.2 může být náhoda | 23:29 | |
| 9% | 50.5% | -0.4 může být náhoda | 23:58 | |
| 7% | 47.1% | -1.2 může být náhoda | 22:41 | |
| 4% | 52.5% | -0.8 může být náhoda | 22:18 | |
| 3% | 57.4% | -1.1 může být náhoda | ||
| 2% | 45.6% | 0.0 může být náhoda | ||
| 1% | 68.0% | +1.5 může být náhoda |
Dokončené spolu
| Volba | Voleno | her |
|---|---|---|
| 20% | 418 | |
| 7% | 153 | |
| 6% | 132 | |
| 3% | 70 |
Předmět 3Zhonyiny přesýpací hodiny
Zhonyiny přesýpací hodiny patří k sestavě, která vyhrává víc: +1.0 na 100 her, proti -2.2 u sestavy, kterou dokončí nejvíc hráčů.
| Volba | Voleno | Výhra | Výhry navíc | Čas |
|---|---|---|---|---|
| 20% | 50.8% | -0.7 může být náhoda | 30:42 | |
| 20% | 55.3% | +0.8 může být náhoda | 30:56 | |
| 14% | 49.5% | -1.0 může být náhoda | 30:32 | |
| 7% | 47.3% | -0.9 může být náhoda | 30:41 | |
| 5% | 50.5% | -0.6 může být náhoda | 29:39 | |
| 5% | 46.1% | -0.7 může být náhoda | ||
| 4% | 61.6% | -0.8 může být náhoda | ||
| 3% | 54.8% | +0.1 může být náhoda |
Dokončené spolu
| Volba | Voleno | her |
|---|---|---|
| 20% | 418 | |
| 7% | 153 | |
| 6% | 132 | |
| 3% | 70 |
Předmět 4Stínový plamen
Výhry navíc tady: -0.1 na 100 her. Žádná jiná volba nad touto nemá jasný náskok.
| Volba | Voleno | Výhra | Výhry navíc | Čas |
|---|---|---|---|---|
| 15% | 55.8% | -0.1 může být náhoda | 35:58 | |
| 12% | 42.2% | -1.5 může být náhoda | 36:32 | |
| 12% | 48.4% | -1.2 může být náhoda | 35:37 | |
| 8% | 56.1% | -0.3 může být náhoda | 36:31 |
Předmět 5Rabadonův smrtící klobouk
| Volba | Voleno | Výhra | Čas |
|---|---|---|---|
| 22% | 41.7% | 37:55 |
Klíčová runaNával lovce bouří
Nával lovce bouří vyhrává častěji než Magická kometa, nejčastější volba: +2.7 proti -0.2 na 100 her. Může to být náhoda.
| Volba | Voleno | Výhra | Výhry navíc |
|---|---|---|---|
| 67% | 49.7% | -0.2 může být náhoda | |
| 8% | 51.4% | +0.3 může být náhoda | |
| 8% | 49.8% | +1.1 může být náhoda | |
| 6% | 47.3% | -1.5 může být náhoda | |
| 5% | 50.9% | +0.4 může být náhoda | |
| 2% | 49.6% | +0.1 může být náhoda | |
| 1% | 49.3% | +1.5 může být náhoda | |
| <1% | 44.4% | +2.7 může být náhoda |
Hlavní řada 1Axiomatický znalec arkán
Axiomatický znalec arkán vyhrává častěji než Prsten manového proudu, nejčastější volba: +1.1 proti -1.4 na 100 her. Rozdíl je jasný.
| Volba | Voleno | Výhra | Výhry navíc |
|---|---|---|---|
| 39% | 48.0% | -1.4 může být náhoda | |
| 21% | 51.5% | +1.1 jasný rozdíl | |
| 12% | 51.7% | +1.1 jasný rozdíl | |
| 9% | 48.5% | -0.7 může být náhoda | |
| 8% | 48.8% | -0.2 může být náhoda | |
| 3% | 48.5% | +1.6 může být náhoda | |
| 2% | 50.4% | +0.3 může být náhoda | |
| 2% | 49.1% | +0.2 může být náhoda |
Hlavní řada 2Rychlost
Rychlost vyhrává častěji než Prostoupení, nejčastější volba: +1.4 proti -0.8 na 100 her. Může to být náhoda.
| Volba | Voleno | Výhra | Výhry navíc |
|---|---|---|---|
| 55% | 49.5% | -0.8 může být náhoda | |
| 13% | 51.4% | +1.4 může být náhoda | |
| 11% | 48.0% | -0.2 může být náhoda | |
| 8% | 49.9% | -0.2 může být náhoda | |
| 5% | 47.6% | +0.2 může být náhoda | |
| 3% | 51.4% | +0.8 může být náhoda | |
| 2% | 53.5% | 0.0 může být náhoda | |
| 1% | 47.1% | +2.3 může být náhoda |
Hlavní řada 3Chůze po vodě
Chůze po vodě vyhrává častěji než Sežehnutí, nejčastější volba: +1.9 proti -0.4 na 100 her. Může to být náhoda.
| Volba | Voleno | Výhra | Výhry navíc |
|---|---|---|---|
| 66% | 49.6% | -0.4 může být náhoda | |
| 13% | 48.9% | +0.1 může být náhoda | |
| 7% | 50.1% | -0.3 může být náhoda | |
| 6% | 50.3% | +0.6 může být náhoda | |
| 2% | 43.3% | -0.1 může být náhoda | |
| 1% | 51.2% | +0.4 může být náhoda | |
| 1% | 51.9% | +1.9 může být náhoda | |
| 1% | 59.4% | +2.0 může být náhoda |
Vedlejší stromDominance
Výhry navíc tady: -0.6 na 100 her. Žádná jiná volba nad touto nemá jasný náskok.
| Volba | Voleno | Výhra | Výhry navíc |
|---|---|---|---|
| 55% | 48.7% | -0.6 může být náhoda | |
| 18% | 49.1% | +0.1 může být náhoda | |
| 15% | 51.6% | +0.8 může být náhoda | |
| 8% | 54.1% | +1.4 může být náhoda | |
| 4% | 47.0% | -1.6 může být náhoda |
Vedlejší runyUltimátní lovec + Náhlý dopad
Ultimátní lovec + Náhlý dopad vyhrává častěji než Ultimátní lovec + Rána pod pás, nejčastější volba: +1.3 proti -0.3 na 100 her. Může to být náhoda.
| Volba | Voleno | Výhra | Výhry navíc |
|---|---|---|---|
| 80% | 48.5% | -0.3 může být náhoda | |
| 6% | 48.6% | -1.1 může být náhoda | |
| 5% | 51.9% | +1.3 může být náhoda | |
| 4% | 46.5% | -0.7 může být náhoda | |
| 2% | 44.9% | 0.0 může být náhoda | |
| 1% | 44.1% | -0.3 může být náhoda |
Útočný úlomekZrychlení schopností
Zrychlení schopností vyhrává častěji než Adaptivní síla, nejčastější volba: +0.6 proti -0.5 na 100 her. Může to být náhoda.
| Volba | Voleno | Výhra | Výhry navíc |
|---|---|---|---|
| 68% | 49.1% | -0.5 může být náhoda | |
| 31% | 50.7% | +0.6 může být náhoda | |
| 1% | 45.3% | -1.1 může být náhoda |
Flexibilní úlomekRychlost pohybu
Rychlost pohybu vyhrává častěji než Adaptivní síla, nejčastější volba: +1.7 proti -1.7 na 100 her. Rozdíl je jasný.
| Volba | Voleno | Výhra | Výhry navíc |
|---|---|---|---|
| 77% | 48.8% | -1.7 může být náhoda | |
| 19% | 52.1% | +1.7 jasný rozdíl | |
| 4% | 52.4% | +0.8 může být náhoda |
Obranný úlomekHouževnatost a odolnost vůči zpomalení
Houževnatost a odolnost vůči zpomalení vyhrává častěji než Zdraví, nejčastější volba: +1.1 proti +0.8 na 100 her. Může to být náhoda.
| Volba | Voleno | Výhra | Výhry navíc |
|---|---|---|---|
| 59% | 48.9% | -1.1 může být náhoda | |
| 31% | 51.2% | +0.8 může být náhoda | |
| 10% | 48.0% | +1.1 může být náhoda |
QEW
SchopnostiQ > E > W
Q > E > W vyhrává častěji než W > Q > E, nejčastější volba: +2.4 proti +0.6 na 100 her. Může to být náhoda.
| Volba | Voleno | Výhra | Výhry navíc |
|---|---|---|---|
| WQEW + Q + E | 61% | 50.4% | +0.6 může být náhoda |
| WEQW + E + Q | 13% | 46.3% | -2.8 jasný rozdíl |
| QWEQ + W + E | 13% | 51.9% | +1.6 může být náhoda |
| QEWQ + E + W | 6% | 56.4% | +2.4 může být náhoda |
| EQWE + Q + W | 4% | 49.6% | -1.8 může být náhoda |
| EWQE + W + Q | 4% | 45.8% | -1.9 může být náhoda |
Úrovně 1 až 18
- 1E
- 2Q
- 3W
- 4W
- 5W
- 6R
- 7W
- 8Q
- 9W
- 10Q
- 11R
- 12Q
- 13Q
- 14E
- 15E
- 16R
- 17E
- 18E
Nejdřív W: 53.0% výher. Nejdřív Q: 52.1% výher (vyrovnané).
KouzlaSkok + Vyléčit
Skok + Vyléčit vyhrává častěji než Skok + Vznítit, nejčastější volba: +1.3 proti -0.5 na 100 her. Může to být náhoda.
| Volba | Voleno | Výhra | Výhry navíc |
|---|---|---|---|
| 67% | 49.3% | -0.5 může být náhoda | |
| 17% | 48.4% | -0.1 může být náhoda | |
| 13% | 52.8% | +1.3 může být náhoda | |
| 1% | 51.4% | -1.0 může být náhoda | |
| 1% | 49.1% | -1.1 může být náhoda | |
| 1% | 43.1% | -2.0 může být náhoda |
Build Fiddlesticks Top
Patch 16.21- výher
- 51.3%
- her
- 27,157
- Vliv na výhry
- +1.2
- Pickrate
- 0.1%
Startovní předmětyDoranův prsten + Léčivý lektvar x2
Výhry navíc tady: +1.0 na 100 her. Žádná jiná volba nad touto nemá jasný náskok.
| Volba | Voleno | Výhra | Výhry navíc |
|---|---|---|---|
| 74% | 50.6% | +1.0 může být náhoda | |
| 16% | 51.6% | +0.2 může být náhoda | |
| 5% | 52.1% | -0.8 může být náhoda | |
| 1% | 51.7% | -1.1 může být náhoda | |
| 1% | 50.3% | -2.3 může být náhoda | |
| 1% | 47.5% | -2.9 může být náhoda | |
| <1% | 44.3% | -1.5 může být náhoda | |
| <1% | 44.3% | -2.1 může být náhoda |
BotyIonské boty jasnosti
Ionské boty jasnosti vyhrává častěji než Kouzelníkovy boty, nejčastější volba: +1.1 proti +0.4 na 100 her. Může to být náhoda.
| Volba | Voleno | Výhra | Výhry navíc | Čas |
|---|---|---|---|---|
| 72% | 52.6% | +0.4 může být náhoda | 15:23 | |
| 14% | 49.1% | -0.8 může být náhoda | 14:37 | |
| 7% | 50.4% | +0.6 může být náhoda | 16:24 | |
| 3% | 55.3% | +1.1 může být náhoda | 14:06 | |
| 2% | 51.5% | -0.7 může být náhoda | 13:14 | |
| 2% | 46.9% | -1.8 může být náhoda |
Proti týmu s převahou AD
| Volba | Voleno | Výhra | Výsledek |
|---|---|---|---|
| 50% | 55.2% | nejčastěji kupované | |
| 17% | 52.2% | vyrovnané | |
| 2% | 54.5% | vyrovnané | |
| 2% | 52.1% | vyrovnané |
Proti týmu s převahou AP
| Volba | Voleno | Výhra | Výsledek |
|---|---|---|---|
| 55% | 50.6% | nejčastěji kupované | |
| 10% | 47.5% | vyrovnané | |
| 3% | 52.9% | vyrovnané | |
| 2% | 64.4% | málo her |
Kupované víc proti jednomu typu poškození
| Volba | AD tým | AP tým |
|---|---|---|
| 35% | 15% | |
| 17% | 3% | |
| 2% | 10% | |
| 4% | 10% | |
| 35% | 40% | |
| 50% | 55% | |
| 2% | 7% | |
| 16% | 19% | |
| 28% | 25% |
Předmět 1Liandryho utrpení
Liandryho utrpení patří k sestavě, která vyhrává víc: -0.5 na 100 her, proti -0.5 u sestavy, kterou dokončí nejvíc hráčů.
| Volba | Voleno | Výhra | Výhry navíc | Čas |
|---|---|---|---|---|
| 28% | 50.6% | -0.4 může být náhoda | 11:46 | |
| 28% | 51.4% | -0.6 může být náhoda | 10:57 | |
| 27% | 51.9% | +1.0 může být náhoda | 13:01 | |
| 6% | 49.1% | -0.9 může být náhoda | 12:13 | |
| 2% | 49.9% | -0.2 může být náhoda | 12:25 | |
| 2% | 53.1% | +1.5 může být náhoda | ||
| 1% | 54.3% | -0.8 může být náhoda | ||
| 1% | 50.3% | +1.0 může být náhoda |
Dokončené spolu
| Volba | Voleno | her |
|---|---|---|
| 13% | 1,348 | |
| 9% | 877 | |
| 5% | 529 | |
| 4% | 461 |
Předmět 2Zhoubnost
Zhoubnost patří k sestavě, která vyhrává víc: -0.5 na 100 her, proti -0.5 u sestavy, kterou dokončí nejvíc hráčů.
| Volba | Voleno | Výhra | Výhry navíc | Čas |
|---|---|---|---|---|
| 35% | 51.4% | -0.3 může být náhoda | 20:43 | |
| 15% | 54.0% | -0.1 může být náhoda | 20:27 | |
| 14% | 52.1% | +0.3 může být náhoda | 22:35 | |
| 12% | 54.1% | +0.3 může být náhoda | 20:58 | |
| 5% | 53.6% | -0.5 může být náhoda | 20:17 | |
| 3% | 51.8% | -0.1 může být náhoda | ||
| 1% | 68.6% | kupováno už ve vedení | ||
| <1% | 60.6% | +2.2 může být náhoda |
Dokončené spolu
| Volba | Voleno | her |
|---|---|---|
| 13% | 1,348 | |
| 9% | 877 | |
| 5% | 529 | |
| 4% | 461 |
Předmět 3Zhonyiny přesýpací hodiny
Výhry navíc tady: 0.0 na 100 her. Žádná jiná volba nad touto nemá jasný náskok.
| Volba | Voleno | Výhra | Výhry navíc | Čas |
|---|---|---|---|---|
| 30% | 54.5% | 0.0 může být náhoda | 28:24 | |
| 14% | 53.9% | -1.4 může být náhoda | 27:40 | |
| 9% | 58.3% | +0.1 může být náhoda | 27:37 | |
| 6% | 53.2% | -0.2 může být náhoda | 27:39 | |
| 5% | 55.6% | -0.3 může být náhoda | 27:26 | |
| 5% | 60.0% | +2.3 může být náhoda | ||
| 5% | 57.3% | -0.2 může být náhoda | ||
| 3% | 73.4% | kupováno už ve vedení |
Dokončené spolu
| Volba | Voleno | her |
|---|---|---|
| 13% | 1,348 | |
| 9% | 877 | |
| 5% | 529 | |
| 4% | 461 |
Předmět 4Stínový plamen
Výhry navíc tady: -0.3 na 100 her. Žádná jiná volba nad touto nemá jasný náskok.
| Volba | Voleno | Výhra | Výhry navíc | Čas |
|---|---|---|---|---|
| 30% | 51.8% | -0.3 může být náhoda | 33:39 |
Předmět 5Rabadonův smrtící klobouk
Výhry navíc tady: -0.7 na 100 her. Žádná jiná volba nad touto nemá jasný náskok.
| Volba | Voleno | Výhra | Výhry navíc | Čas |
|---|---|---|---|---|
| 16% | 58.0% | -0.7 může být náhoda | 38:05 | |
| 14% | 52.9% | -0.9 může být náhoda | 38:00 |
Předmět 6Hůl Prázdnoty
| Volba | Voleno | Výhra | Čas |
|---|---|---|---|
| 23% | - | 42:10 | |
| 15% | - | 39:45 | |
| 10% | - | 40:31 | |
| 9% | - | 41:30 | |
| 7% | - | 41:28 |
Klíčová runaVyvolat Aery
Vyvolat Aery vyhrává častěji než Magická kometa, nejčastější volba: +1.8 proti +0.7 na 100 her. Může to být náhoda.
| Volba | Voleno | Výhra | Výhry navíc |
|---|---|---|---|
| 68% | 51.0% | +0.7 může být náhoda | |
| 11% | 49.3% | -1.6 může být náhoda | |
| 7% | 52.3% | +1.8 může být náhoda | |
| 6% | 47.4% | -1.0 může být náhoda | |
| 3% | 47.6% | -0.9 může být náhoda | |
| 1% | 57.6% | +2.5 může být náhoda | |
| 1% | 47.0% | -2.9 může být náhoda | |
| 1% | 48.5% | +0.5 může být náhoda |
Hlavní řada 1Axiomatický znalec arkán
Axiomatický znalec arkán vyhrává častěji než Prsten manového proudu, nejčastější volba: +1.5 proti 0.0 na 100 her. Může to být náhoda.
| Volba | Voleno | Výhra | Výhry navíc |
|---|---|---|---|
| 60% | 50.5% | 0.0 může být náhoda | |
| 16% | 51.6% | +1.5 může být náhoda | |
| 13% | 49.0% | -1.6 může být náhoda | |
| 6% | 51.4% | -0.3 může být náhoda | |
| 1% | 45.1% | -2.4 může být náhoda | |
| 1% | 52.9% | +0.8 může být náhoda | |
| 1% | 59.2% | +2.0 může být náhoda | |
| 1% | 43.1% | -3.5 může být náhoda |
Hlavní řada 2Prostoupení
Výhry navíc tady: +0.7 na 100 her. Žádná jiná volba nad touto nemá jasný náskok.
| Volba | Voleno | Výhra | Výhry navíc |
|---|---|---|---|
| 70% | 50.8% | +0.7 může být náhoda | |
| 13% | 49.2% | -1.5 může být náhoda | |
| 9% | 50.4% | +0.6 může být náhoda | |
| 3% | 50.8% | 0.0 může být náhoda | |
| 1% | 47.0% | -0.5 může být náhoda | |
| 1% | 45.5% | -0.5 může být náhoda | |
| 1% | 58.5% | +2.6 může být náhoda | |
| 1% | 42.5% | -5.3 jasný rozdíl |
Hlavní řada 3Ženoucí se bouře
Ženoucí se bouře vyhrává častěji než Sežehnutí, nejčastější volba: +1.4 proti +0.7 na 100 her. Může to být náhoda.
| Volba | Voleno | Výhra | Výhry navíc |
|---|---|---|---|
| 77% | 50.6% | +0.7 může být náhoda | |
| 14% | 49.1% | -1.3 může být náhoda | |
| 5% | 53.3% | +1.4 může být náhoda | |
| 1% | 48.6% | 0.0 může být náhoda | |
| 1% | 59.1% | +1.9 může být náhoda | |
| 1% | 45.1% | -3.5 může být náhoda | |
| <1% | 43.2% | -2.3 může být náhoda | |
| <1% | 42.6% | -2.5 může být náhoda |
Vedlejší stromOdhodlání
Výhry navíc tady: -0.2 na 100 her. Žádná jiná volba nad touto nemá jasný náskok.
| Volba | Voleno | Výhra | Výhry navíc |
|---|---|---|---|
| 46% | 50.2% | -0.2 může být náhoda | |
| 26% | 50.9% | +0.7 může být náhoda | |
| 14% | 49.0% | -1.3 může být náhoda | |
| 12% | 51.5% | 0.0 může být náhoda | |
| 3% | 52.6% | +1.5 může být náhoda |
Vedlejší runyPorost + Kostěná zbroj
Porost + Kostěná zbroj vyhrává častěji než Oživit + Kostěná zbroj, nejčastější volba: +1.0 proti -0.8 na 100 her. Může to být náhoda.
| Volba | Voleno | Výhra | Výhry navíc |
|---|---|---|---|
| 86% | 50.2% | -0.8 může být náhoda | |
| 5% | 50.6% | +0.2 může být náhoda | |
| 2% | 49.5% | +1.0 může být náhoda | |
| 1% | 55.2% | +0.9 může být náhoda | |
| 1% | 49.3% | +0.1 může být náhoda |
Útočný úlomekAdaptivní síla
Výhry navíc tady: +0.8 na 100 her. Žádná jiná volba nad touto nemá jasný náskok.
| Volba | Voleno | Výhra | Výhry navíc |
|---|---|---|---|
| 91% | 50.5% | +0.8 může být náhoda | |
| 6% | 50.1% | -0.4 může být náhoda | |
| 2% | 49.6% | -1.7 může být náhoda |
Flexibilní úlomekAdaptivní síla
Výhry navíc tady: +0.4 na 100 her. Žádná jiná volba nad touto nemá jasný náskok.
| Volba | Voleno | Výhra | Výhry navíc |
|---|---|---|---|
| 96% | 50.4% | +0.4 může být náhoda | |
| 2% | 50.8% | -0.4 může být náhoda | |
| 2% | 51.1% | -0.3 může být náhoda |
Obranný úlomekZdraví
Zdraví vyhrává častěji než Zvyšování zdraví, nejčastější volba: +1.1 proti -1.0 na 100 her. Rozdíl je jasný.
| Volba | Voleno | Výhra | Výhry navíc |
|---|---|---|---|
| 76% | 50.1% | -1.0 může být náhoda | |
| 19% | 51.4% | +1.1 jasný rozdíl | |
| 4% | 52.1% | +0.2 může být náhoda |
WQE
SchopnostiW > Q > E
Výhry navíc tady: +1.6 na 100 her. Žádná jiná volba nad touto nemá jasný náskok.
| Volba | Voleno | Výhra | Výhry navíc |
|---|---|---|---|
| WQEW + Q + E | 82% | 50.7% | +1.6 může být náhoda |
| WEQW + E + Q | 14% | 50.1% | -1.3 jasný rozdíl |
| EWQE + W + Q | 3% | 51.9% | -1.6 může být náhoda |
| QWEQ + W + E | 1% | 44.6% | -3.2 může být náhoda |
| EQWE + Q + W | 1% | 49.7% | -1.2 může být náhoda |
Úrovně 1 až 18
- 1W
- 2Q
- 3E
- 4W
- 5W
- 6R
- 7W
- 8Q
- 9W
- 10Q
- 11R
- 12Q
- 13Q
- 14E
- 15E
- 16R
- 17E
- 18E
Nejdřív W: 48.2% výher. Nejdřív E: 57.7% výher (málo her).
- W
- Q
- E
- W
- W
- R
- W
- Q
- W
- Q
- R
- Q
- Q
- E
- E
- R
- E
- E
KouzlaSkok + Vznítit
Výhry navíc tady: +2.7 na 100 her. Žádná jiná volba nad touto nemá jasný náskok.
| Volba | Voleno | Výhra | Výhry navíc |
|---|---|---|---|
| 82% | 50.8% | +2.7 může být náhoda | |
| 12% | 49.6% | -2.0 jasný rozdíl | |
| 3% | 48.3% | -2.0 jasný rozdíl | |
| 1% | 46.5% | -2.5 jasný rozdíl | |
| <1% | 38.6% | -1.6 může být náhoda |
Build Fiddlesticks Mid
Patch 16.21- výher
- 52.6%
- her
- 8,100
- Vliv na výhry
- +2.1
- Pickrate
- 0.0%
Startovní předmětyDoranův prsten + Léčivý lektvar x2
Výhry navíc tady: +2.3 na 100 her. Žádná jiná volba nad touto nemá jasný náskok.
| Volba | Voleno | Výhra | Výhry navíc |
|---|---|---|---|
| 82% | 54.1% | +2.3 může být náhoda | |
| 7% | 53.0% | +0.4 může být náhoda | |
| 2% | 42.0% | -4.7 jasný rozdíl | |
| 2% | 47.3% | -2.8 jasný rozdíl | |
| 2% | 47.9% | -2.6 jasný rozdíl |
BotyKouzelníkovy boty
Výhry navíc tady: +2.2 na 100 her. Žádná jiná volba nad touto nemá jasný náskok.
| Volba | Voleno | Výhra | Výhry navíc | Čas |
|---|---|---|---|---|
| 82% | 54.6% | +2.2 může být náhoda | 13:46 | |
| 5% | 52.6% | -2.0 jasný rozdíl | 13:08 | |
| 5% | 49.5% | -1.6 může být náhoda | 13:20 | |
| 3% | 49.0% | +0.3 může být náhoda | 14:22 |
Proti týmu s převahou AD
| Volba | Voleno | Výhra | Výsledek |
|---|---|---|---|
| 60% | 56.0% | nejčastěji kupované | |
| 5% | 46.7% | vyrovnané | |
| 4% | 47.6% | vyrovnané | |
| 3% | 52.8% | málo her |
Proti týmu s převahou AP
| Volba | Voleno | Výhra | Výsledek |
|---|---|---|---|
| 62% | 55.9% | nejčastěji kupované | |
| 7% | 52.1% | málo her | |
| 4% | 63.0% | málo her | |
| 3% | 52.4% | málo her |
Kupované víc proti jednomu typu poškození
| Volba | AD tým | AP tým |
|---|---|---|
| 7% | 1% | |
| 2% | 6% | |
| 3% | 7% | |
| 10% | 13% |
Předmět 1Zhoubnost
Výhry navíc tady: +0.9 na 100 her. Žádná jiná volba nad touto nemá jasný náskok.
| Volba | Voleno | Výhra | Výhry navíc | Čas |
|---|---|---|---|---|
| 53% | 53.8% | +0.9 může být náhoda | 11:44 | |
| 17% | 53.9% | +0.2 může být náhoda | 13:05 | |
| 9% | 54.2% | +0.2 může být náhoda | 11:50 | |
| 4% | 55.4% | +0.5 může být náhoda | 11:34 | |
| 4% | 52.2% | -2.5 může být náhoda | 15:29 | |
| 3% | 51.8% | -2.7 může být náhoda | ||
| 1% | 50.6% | 0.0 může být náhoda | ||
| 1% | 53.1% | -0.5 může být náhoda |
Dokončené spolu
| Volba | Voleno | her |
|---|---|---|
| 17% | 546 | |
| 11% | 357 | |
| 7% | 220 | |
| 3% | 103 |
Předmět 2Liandryho utrpení
Výhry navíc tady: -0.2 na 100 her. Žádná jiná volba nad touto nemá jasný náskok.
| Volba | Voleno | Výhra | Výhry navíc | Čas |
|---|---|---|---|---|
| 23% | 58.7% | +1.6 může být náhoda | 21:02 | |
| 22% | 55.8% | -0.2 může být náhoda | 20:50 | |
| 19% | 56.5% | -0.7 může být náhoda | 21:59 | |
| 12% | 55.4% | -0.4 může být náhoda | 20:50 | |
| 4% | 55.8% | -0.2 může být náhoda | 19:28 | |
| 3% | 50.9% | -1.2 může být náhoda | ||
| 2% | 56.2% | +0.6 může být náhoda | ||
| 2% | 54.7% | -1.0 může být náhoda |
Dokončené spolu
| Volba | Voleno | her |
|---|---|---|
| 17% | 546 | |
| 11% | 357 | |
| 7% | 220 | |
| 3% | 103 |
Předmět 3Stínový plamen
Stínový plamen patří k sestavě, která vyhrává víc: -0.2 na 100 her, proti -1.6 u sestavy, kterou dokončí nejvíc hráčů.
| Volba | Voleno | Výhra | Výhry navíc | Čas |
|---|---|---|---|---|
| 33% | 58.4% | -0.6 může být náhoda | 27:49 | |
| 15% | 62.1% | +0.5 může být náhoda | 27:29 | |
| 12% | 57.2% | -0.5 může být náhoda | 27:25 | |
| 6% | 61.8% | +1.5 může být náhoda | 27:34 | |
| 4% | 59.6% | +0.2 může být náhoda | 27:08 | |
| 4% | 62.7% | -0.5 může být náhoda | ||
| 3% | 52.4% | -0.9 může být náhoda | ||
| 3% | 67.0% | +0.5 může být náhoda |
Dokončené spolu
| Volba | Voleno | her |
|---|---|---|
| 17% | 546 | |
| 11% | 357 | |
| 7% | 220 | |
| 3% | 103 |
Předmět 4Zhonyiny přesýpací hodiny
| Volba | Voleno | Výhra | Čas |
|---|---|---|---|
| 27% | 69.4% | 32:21 |
Předmět 5Rabadonův smrtící klobouk
| Volba | Voleno | Výhra | Čas |
|---|---|---|---|
| 19% | 68.8% | 37:41 |
Klíčová runaZásah proudem
Výhry navíc tady: +0.8 na 100 her. Žádná jiná volba nad touto nemá jasný náskok.
| Volba | Voleno | Výhra | Výhry navíc |
|---|---|---|---|
| 45% | 54.4% | +2.1 může být náhoda | |
| 27% | 53.4% | +0.8 může být náhoda | |
| 11% | 47.7% | -4.2 jasný rozdíl | |
| 6% | 53.3% | -0.5 může být náhoda | |
| 6% | 52.1% | -1.9 může být náhoda | |
| 2% | 54.7% | -1.0 může být náhoda |
Hlavní řada 1Náhlý dopad
Náhlý dopad vyhrává častěji než Rána pod pás, nejčastější volba: +2.1 proti -1.6 na 100 her. Může to být náhoda.
| Volba | Voleno | Výhra | Výhry navíc |
|---|---|---|---|
| 34% | 51.3% | -1.6 může být náhoda | |
| 30% | 55.3% | +2.1 jasný rozdíl | |
| 22% | 52.9% | +0.1 může být náhoda | |
| 6% | 52.7% | -1.2 může být náhoda | |
| 2% | 54.2% | +2.1 může být náhoda | |
| 2% | 53.9% | -2.0 může být náhoda | |
| 2% | 50.8% | -0.5 může být náhoda |
Hlavní řada 2Šestý smysl
Šestý smysl vyhrává častěji než Strašlivá upomínka, nejčastější volba: +1.0 proti -1.6 na 100 her. Může to být náhoda.
| Volba | Voleno | Výhra | Výhry navíc |
|---|---|---|---|
| 41% | 54.1% | +1.3 může být náhoda | |
| 33% | 51.3% | -1.6 může být náhoda | |
| 10% | 55.0% | +1.6 může být náhoda | |
| 6% | 52.2% | -2.3 může být náhoda | |
| 5% | 53.9% | +1.0 může být náhoda | |
| 3% | 53.0% | -0.8 může být náhoda |
Hlavní řada 3Ultimátní lovec
Volba z jiného stromu run tu má jasný náskok (+2.1 na 100 her), ale strom se mění jen s celou stránkou.
| Volba | Voleno | Výhra | Výhry navíc |
|---|---|---|---|
| 45% | 54.5% | +2.1 jasný rozdíl | |
| 37% | 51.7% | -1.0 může být náhoda | |
| 8% | 52.4% | -0.4 může být náhoda | |
| 6% | 52.4% | -2.2 může být náhoda |
Vedlejší stromČarodějnictví
Výhry navíc tady: +0.8 na 100 her. Žádná jiná volba nad touto nemá jasný náskok.
| Volba | Voleno | Výhra | Výhry navíc |
|---|---|---|---|
| 37% | 54.5% | +0.8 může být náhoda | |
| 29% | 53.4% | +0.8 může být náhoda | |
| 17% | 53.4% | +0.3 může být náhoda | |
| 10% | 47.1% | -3.6 jasný rozdíl | |
| 7% | 51.8% | -0.5 může být náhoda |
Vedlejší runyAxiomatický znalec arkán + Ženoucí se bouře
Axiomatický znalec arkán + Ženoucí se bouře vyhrává častěji než Prostoupení + Axiomatický znalec arkán, nejčastější volba: +3.7 proti -1.6 na 100 her. Může to být náhoda.
| Volba | Voleno | Výhra | Výhry navíc |
|---|---|---|---|
| 66% | 52.9% | -1.6 může být náhoda | |
| 9% | 52.2% | +0.9 může být náhoda | |
| 6% | 66.9% | +3.7 může být náhoda |
Útočný úlomekRychlost útoků
Rychlost útoků vyhrává častěji než Adaptivní síla, nejčastější volba: +0.6 proti +0.2 na 100 her. Může to být náhoda.
| Volba | Voleno | Výhra | Výhry navíc |
|---|---|---|---|
| 85% | 53.0% | +0.2 může být náhoda | |
| 10% | 52.9% | -0.7 může být náhoda | |
| 5% | 54.5% | +0.6 může být náhoda |
Flexibilní úlomekAdaptivní síla
Výhry navíc tady: +1.5 na 100 her. Žádná jiná volba nad touto nemá jasný náskok.
| Volba | Voleno | Výhra | Výhry navíc |
|---|---|---|---|
| 91% | 53.3% | +1.5 může být náhoda | |
| 6% | 51.3% | -1.9 může být náhoda | |
| 3% | 49.8% | 0.0 může být náhoda |
Obranný úlomekZdraví
Zdraví vyhrává častěji než Zvyšování zdraví, nejčastější volba: +1.3 proti -0.5 na 100 her. Může to být náhoda.
| Volba | Voleno | Výhra | Výhry navíc |
|---|---|---|---|
| 67% | 52.6% | -0.5 může být náhoda | |
| 22% | 54.2% | +1.3 může být náhoda | |
| 10% | 53.5% | -1.1 může být náhoda |
WQE
SchopnostiW > Q > E
Výhry navíc tady: +3.3 na 100 her. Žádná jiná volba nad touto nemá jasný náskok.
| Volba | Voleno | Výhra | Výhry navíc |
|---|---|---|---|
| WQEW + Q + E | 72% | 54.3% | +3.3 může být náhoda |
| WEQW + E + Q | 19% | 50.4% | -2.9 jasný rozdíl |
| EWQE + W + Q | 5% | 49.8% | -2.5 jasný rozdíl |
| QWEQ + W + E | 2% | 51.2% | -3.9 jasný rozdíl |
| EQWE + Q + W | 1% | 52.8% | -1.8 může být náhoda |
Úrovně 1 až 18
- 1E
- 2W
- 3Q
- 4W
- 5W
- 6R
- 7W
- 8Q
- 9W
- 10Q
- 11R
- 12Q
- 13Q
- 14E
- 15E
- 16R
- 17E
- 18E
Nejdřív W: 49.8% výher. Nejdřív E: 42.9% výher (málo her).
- E
- W
- Q
- W
- W
- R
- W
- Q
- W
- Q
- R
- Q
- Q
- E
- E
- R
- E
- E
KouzlaSkok + Vznítit
Výhry navíc tady: +1.7 na 100 her. Žádná jiná volba nad touto nemá jasný náskok.
| Volba | Voleno | Výhra | Výhry navíc |
|---|---|---|---|
| 77% | 53.3% | +1.7 může být náhoda | |
| 14% | 52.3% | -1.4 může být náhoda | |
| 3% | 52.9% | -0.4 může být náhoda | |
| 2% | 55.4% | +0.2 může být náhoda | |
| 1% | 49.0% | -5.3 jasný rozdíl | |
| 1% | 51.8% | -1.0 může být náhoda |
Build Fiddlesticks Bot
Patch 16.21- výher
- 47.5%
- her
- 800
- Vliv na výhry
- -0.7
- Pickrate
- 0.0%
Startovní předmětyDoranův prsten + Léčivý lektvar x2
Výhry navíc tady: -0.1 na 100 her. Žádná jiná volba nad touto nemá jasný náskok.
| Volba | Voleno | Výhra | Výhry navíc |
|---|---|---|---|
| 78% | 47.4% | -0.1 může být náhoda |
BotyKouzelníkovy boty
Výhry navíc tady: -1.3 na 100 her. Žádná jiná volba nad touto nemá jasný náskok.
| Volba | Voleno | Výhra | Výhry navíc | Čas |
|---|---|---|---|---|
| 90% | 50.8% | -1.3 může být náhoda | 13:30 |
Předmět 1Zhoubnost
Výhry navíc tady: +0.5 na 100 her. Žádná jiná volba nad touto nemá jasný náskok.
| Volba | Voleno | Výhra | Výhry navíc | Čas |
|---|---|---|---|---|
| 61% | 49.9% | +0.5 může být náhoda | 11:30 | |
| 16% | 38.6% | -2.9 může být náhoda | 12:55 |
Dokončené spolu
| Volba | Voleno | Výhra | her |
|---|---|---|---|
| 14% | 60.0% | 50 | |
| 12% | 31.4% | 45 | |
| 10% | 36.8% | 37 | |
| 10% | 75.7% | 37 |
Předmět 2Stínový plamen
| Volba | Voleno | Výhra | Čas |
|---|---|---|---|
| 29% | 46.2% | 19:42 |
Dokončené spolu
| Volba | Voleno | Výhra | her |
|---|---|---|---|
| 14% | 60.0% | 50 | |
| 12% | 31.4% | 45 | |
| 10% | 36.8% | 37 | |
| 10% | 75.7% | 37 |
Předmět 3Zhonyiny přesýpací hodiny
Výhry navíc tady: -1.8 na 100 her. Žádná jiná volba nad touto nemá jasný náskok.
| Volba | Voleno | Výhra | Výhry navíc | Čas |
|---|---|---|---|---|
| 28% | 50.0% | -1.8 může být náhoda | 26:17 | |
| 28% | 57.8% | -0.9 může být náhoda | 25:47 |
Dokončené spolu
| Volba | Voleno | Výhra | her |
|---|---|---|---|
| 14% | 60.0% | 50 | |
| 12% | 31.4% | 45 | |
| 10% | 36.8% | 37 | |
| 10% | 75.7% | 37 |
Předmět 4Rabadonův smrtící klobouk
| Volba | Voleno | Výhra | Čas |
|---|---|---|---|
| 23% | 46.2% | 30:22 |
Klíčová runaZásah proudem
Výhry navíc tady: +0.4 na 100 her. Žádná jiná volba nad touto nemá jasný náskok.
| Volba | Voleno | Výhra | Výhry navíc |
|---|---|---|---|
| 29% | 53.5% | +0.4 může být náhoda | |
| 26% | 41.0% | -3.1 může být náhoda | |
| 22% | 50.3% | -0.7 může být náhoda |
Hlavní řada 1Rána pod pás
Výhry navíc tady: 0.0 na 100 her. Žádná jiná volba nad touto nemá jasný náskok.
| Volba | Voleno | Výhra | Výhry navíc |
|---|---|---|---|
| 45% | 51.6% | 0.0 může být náhoda | |
| 23% | 42.9% | -0.3 může být náhoda | |
| 12% | 47.2% | -1.6 může být náhoda |
Hlavní řada 2Strašlivá upomínka
Výhry navíc tady: +0.8 na 100 her. Žádná jiná volba nad touto nemá jasný náskok.
| Volba | Voleno | Výhra | Výhry navíc |
|---|---|---|---|
| 47% | 52.7% | +0.8 může být náhoda | |
| 27% | 44.5% | -1.5 může být náhoda |
Hlavní řada 3Ultimátní lovec
Výhry navíc tady: +0.3 na 100 her. Žádná jiná volba nad touto nemá jasný náskok.
| Volba | Voleno | Výhra | Výhry navíc |
|---|---|---|---|
| 50% | 52.0% | +0.3 může být náhoda | |
| 26% | 47.9% | -0.9 může být náhoda |
Vedlejší stromČarodějnictví
Výhry navíc tady: +0.8 na 100 her. Žádná jiná volba nad touto nemá jasný náskok.
| Volba | Voleno | Výhra | Výhry navíc |
|---|---|---|---|
| 37% | 54.4% | +0.8 může být náhoda | |
| 33% | 45.4% | -0.6 může být náhoda |
Vedlejší runyProstoupení + Axiomatický znalec arkán
Výhry navíc tady: -1.2 na 100 her. Žádná jiná volba nad touto nemá jasný náskok.
| Volba | Voleno | Výhra | Výhry navíc |
|---|---|---|---|
| 51% | 47.2% | -1.2 může být náhoda |
Útočný úlomekAdaptivní síla
Výhry navíc tady: +1.4 na 100 her. Žádná jiná volba nad touto nemá jasný náskok.
| Volba | Voleno | Výhra | Výhry navíc |
|---|---|---|---|
| 88% | 49.5% | +1.4 může být náhoda |
Flexibilní úlomekAdaptivní síla
Výhry navíc tady: -2.3 na 100 her. Žádná jiná volba nad touto nemá jasný náskok.
| Volba | Voleno | Výhra | Výhry navíc |
|---|---|---|---|
| 87% | 45.9% | -2.3 může být náhoda |
Obranný úlomekZdraví
Zdraví vyhrává častěji než Zvyšování zdraví, nejčastější volba: +2.3 proti -2.8 na 100 her. Může to být náhoda.
| Volba | Voleno | Výhra | Výhry navíc |
|---|---|---|---|
| 63% | 45.7% | -2.8 může být náhoda | |
| 31% | 51.5% | +2.3 může být náhoda |
WQE
SchopnostiW > Q > E
Výhry navíc tady: +1.8 na 100 her. Žádná jiná volba nad touto nemá jasný náskok.
| Volba | Voleno | Výhra | Výhry navíc |
|---|---|---|---|
| WQEW + Q + E | 79% | 50.2% | +1.8 může být náhoda |
| WEQW + E + Q | 15% | 45.3% | -4.0 může být náhoda |
Úrovně 1 až 18
- 1E
- 2Q
- 3Q
- 4W
- 5W
- 6R
- 7W
- 8Q
- 9W
- 10Q
- 11R
- 12Q
- 13E
- 14E
- 15E
- 16R
- 17E
- 18W
- E
- Q
- Q
- W
- W
- R
- W
- Q
- W
- Q
- R
- Q
- E
- E
- E
- R
- E
- W
KouzlaSkok + Vznítit
Výhry navíc tady: +0.5 na 100 her. Žádná jiná volba nad touto nemá jasný náskok.
| Volba | Voleno | Výhra | Výhry navíc |
|---|---|---|---|
| 38% | 51.2% | +0.5 může být náhoda | |
| 17% | 42.7% | -3.9 může být náhoda | |
| 15% | 40.2% | -0.5 může být náhoda | |
| 14% | 51.4% | +0.4 může být náhoda | |
| 12% | 48.8% | -0.6 může být náhoda |
Nejlepší hráči Fiddlesticks
Zobrazit vše (7,853)Běžná hra na Jungle
27,196 herProti všem šampionům na Jungle
- Top 1 % Vize / min 1.73
- Top 21 % Asistence 9.4
- Spodních 6 % První krev 3%
- Killy
- 6.5 Spodních 33 %
- Smrti
- 6.2 Nejméně 47 %
- Solo killy
- 1.2 Spodních 34 %
- Účast na killech
- 47% Top 48 %
- Poš. týmu
- 18% Top 48 %
- Poš. / min
- 698 Top 42 %
- Farma / min
- 6.1 Spodních 24 %
- Zlato / min
- 416 Spodních 28 %
- Ovládací totemy
- 1.6 Top 30 %
Proti nepřátelskému jungleru
- Level 6 v 7:15
- Level 11 v 17:17
- raptors jako první v 43 % her
- První drak v 7:29
Prostřední hra v každé minutě
Udělené poškození
Magické 99% Fyzické 1%Zemřel na
Fyzické 51% Magické 42% Přímé 7%Běžná hra na Podpora
6,618 herProti všem šampionům na Podpora
- Top 1 % Vize / min 2.81
- Top 20 % Ovládací totemy 6.3
- Spodních 20 % První krev 5%
- Killy
- 4.3 Spodních 40 %
- Smrti
- 8.2 Nejvíce 48 %
- Asistence
- 11.7 Top 35 %
- Solo killy
- 0.7 Spodních 43 %
- Účast na killech
- 47% Top 49 %
- Poš. týmu
- 17% Top 46 %
- Poš. / min
- 631 Top 41 %
- Farma / min
- 1.8 Spodních 32 %
- Zlato / min
- 334 Spodních 28 %
Proti soupeři na lajně
- Level 6 v 8:23
- Level 11 v 21:40
Prostřední hra v každé minutě
Udělené poškození
Magické 98% Fyzické 2%Zemřel na
Fyzické 53% Magické 41% Přímé 6%Běžná hra na Top
25,912 her Patch 16.21Proti všem šampionům na Top
- Top 1 % Vize / min 1.40
- Top 26 % Asistence 7.4
- Spodních 12 % Farma / min 5.5
- Killy
- 6.1 Spodních 48 %
- Smrti
- 7.3 Nejvíce 35 %
- Solo killy
- 2.9 Top 38 %
- Účast na killech
- 37% Top 28 %
- Poš. týmu
- 22% Top 47 %
- Poš. / min
- 844 Top 37 %
- Zlato / min
- 364 Spodních 17 %
- Ovládací totemy
- 0.7 Top 30 %
- První krev
- 11% Spodních 40 %
Proti soupeři na lajně
- Level 6 v 5:31
- Level 11 v 13:36
Prostřední hra v každé minutě
Udělené poškození
Magické 97% Fyzické 3%Zemřel na
Fyzické 52% Magické 40% Přímé 8%Běžná hra na Mid
7,968 her Patch 16.21Proti všem šampionům na Mid
- Top 1 % Vize / min 1.43
- Top 17 % Ovládací totemy 1.0
- Spodních 12 % Farma / min 5.2
- Killy
- 7.5 Top 47 %
- Smrti
- 7.4 Nejvíce 22 %
- Asistence
- 8.2 Top 26 %
- Solo killy
- 2.7 Top 36 %
- Účast na killech
- 44% Top 25 %
- Poš. týmu
- 23% Top 42 %
- Poš. / min
- 886 Top 29 %
- Zlato / min
- 378 Spodních 20 %
- První krev
- 9% Spodních 40 %
Proti soupeři na lajně
- Level 6 v 5:24
- Level 11 v 15:29
Prostřední hra v každé minutě
Udělené poškození
Magické 98% Fyzické 2%Zemřel na
Fyzické 49% Magické 44% Přímé 7%Běžná hra na Bot
765 her Patch 16.21Proti všem šampionům na Bot
- Top 1 % Vize / min 1.26
- Top 16 % Ovládací totemy 0.9
- Spodních 13 % Farma / min 5.0
- Killy
- 7.3 Spodních 38 %
- Smrti
- 8.3 Nejvíce 17 %
- Asistence
- 9.2 Top 28 %
- Solo killy
- 1.6 Top 24 %
- Účast na killech
- 44% Spodních 31 %
- Poš. týmu
- 21% Spodních 44 %
- Poš. / min
- 808 Spodních 47 %
- Zlato / min
- 401 Spodních 16 %
- První krev
- 8% Spodních 18 %
Proti soupeři na lajně
- Level 6 v 7:38
- Level 11 v 18:56
Prostřední hra v každé minutě
Udělené poškození
Magické 98% Fyzické 2%Zemřel na
Fyzické 54% Magické 40% Přímé 6%Matchupy a spoluhráči jsou z her Fiddlesticks na Jungle.
Matchupy a spoluhráči jsou z her Fiddlesticks na Jungle.
-
Fiddlesticks s Briar: +3.3 výhry na 100 her (rozpětí 0.2-6.3) · 809 her · Sloučeno · 20 % z toho je vypůjčeno z podobných šampionů -
Fiddlesticks s Kled: +3.1 výhry na 100 her (rozpětí 0.9-5.3) · 1,770 her · Naměřeno · 10 % z toho je vypůjčeno z podobných šampionů -
Fiddlesticks s Garen: +2.7 výhry na 100 her (rozpětí 1.6-3.7) · 9,153 her · Naměřeno · 2 % z toho je vypůjčeno z podobných šampionů
-
Fiddlesticks s Rumble: -5.4 výhry na 100 her (rozpětí -8.4 až -2.4) · 859 her · Sloučeno · 19 % z toho je vypůjčeno z podobných šampionů -
Fiddlesticks s Kayn: -5.3 výhry na 100 her (rozpětí -8.8 až -1.7) · 570 her · Sloučeno · 26 % z toho je vypůjčeno z podobných šampionů -
Fiddlesticks s Kennen: -5.0 výhry na 100 her (rozpětí -7.4 až -2.7) · 1,548 her · Naměřeno · 11 % z toho je vypůjčeno z podobných šampionů
-
Fiddlesticks s Yasuo: +2.78 výhry na 100 her (rozpětí 2.06-3.51) · 19,728 her · Naměřeno · 1 % z toho je vypůjčeno z podobných šampionů -
Fiddlesticks s Talon: +2.6 výhry na 100 her (rozpětí 0.4-4.8) · 1,778 her · Naměřeno · 10 % z toho je vypůjčeno z podobných šampionů -
Fiddlesticks s Yone: +2.41 výhry na 100 her (rozpětí 1.71-3.11) · 21,345 her · Naměřeno · 1 % z toho je vypůjčeno z podobných šampionů
-
Fiddlesticks s Mel: -6.0 výhry na 100 her (rozpětí -7.3 až -4.6) · 5,037 her · Naměřeno · 4 % z toho je vypůjčeno z podobných šampionů -
Fiddlesticks s Cassiopeia: -4.2 výhry na 100 her (rozpětí -6.8 až -1.7) · 1,297 her · Naměřeno · 13 % z toho je vypůjčeno z podobných šampionů -
Fiddlesticks s Orianna: -3.7 výhry na 100 her (rozpětí -5.5 až -1.9) · 2,693 her · Naměřeno · 7 % z toho je vypůjčeno z podobných šampionů
-
Fiddlesticks s Nilah: +4.0 výhry na 100 her (rozpětí 1.4-6.7) · 1,177 her · Naměřeno · 15 % z toho je vypůjčeno z podobných šampionů -
Fiddlesticks s Xayah: +3.1 výhry na 100 her (rozpětí 1.9-4.3) · 6,130 her · Naměřeno · 3 % z toho je vypůjčeno z podobných šampionů -
Fiddlesticks s Kog'Maw: +2.5 výhry na 100 her (rozpětí 0.6-4.4) · 2,553 her · Naměřeno · 7 % z toho je vypůjčeno z podobných šampionů
-
Fiddlesticks s Ezreal: -4.07 výhry na 100 her (rozpětí -5.01 až -3.12) · 11,046 her · Naměřeno · 2 % z toho je vypůjčeno z podobných šampionů -
Fiddlesticks s Corki: -4.0 výhry na 100 her (rozpětí -6.2 až -1.8) · 1,777 her · Naměřeno · 10 % z toho je vypůjčeno z podobných šampionů -
Fiddlesticks s Varus: -3.8 výhry na 100 her (rozpětí -5.2 až -2.3) · 4,450 her · Naměřeno · 4 % z toho je vypůjčeno z podobných šampionů
-
Fiddlesticks s Thresh: +2.51 výhry na 100 her (rozpětí 1.59-3.44) · 11,652 her · Naměřeno · 2 % z toho je vypůjčeno z podobných šampionů -
Fiddlesticks s Rell: +2.5 výhry na 100 her (rozpětí 0.9-4.1) · 3,567 her · Naměřeno · 5 % z toho je vypůjčeno z podobných šampionů -
Fiddlesticks s Leona: +2.38 výhry na 100 her (rozpětí 1.39-3.38) · 9,955 her · Naměřeno · 2 % z toho je vypůjčeno z podobných šampionů
-
Fiddlesticks s Lee Sin: -5.1 výhry na 100 her (rozpětí -8.7 až -1.5) · 543 her · Sloučeno · 27 % z toho je vypůjčeno z podobných šampionů -
Fiddlesticks s Jarvan IV.: -4.8 výhry na 100 her (rozpětí -8.0 až -1.7) · 765 her · Sloučeno · 21 % z toho je vypůjčeno z podobných šampionů -
Fiddlesticks s Bard: -2.8 výhry na 100 her (rozpětí -4.8 až -0.9) · 2,381 her · Naměřeno · 8 % z toho je vypůjčeno z podobných šampionů
Další picky na Jungle
Všech 173- ARAM A #31
-
63 Fiddlesticks -
83 Shyvana -
81 Rammus -
80 Bel'Veth -
80 Cho'Gath -
79 Amumu -
79 Lillia