League of Legends Build na Darius
Build Darius Top
Vzácný build, který vyhrává víc.
- výher
- 49.7%
- her
- 127,605
- Vliv na výhry
- -0.3
- Pickrate
- 4.5%
Startovní předmětyDoranova přilba + Léčivý lektvar
Doranova přilba + Léčivý lektvar vyhrává častěji než Doranův meč + Léčivý lektvar, nejčastější volba: +0.5 proti +0.5 na 100 her. Může to být náhoda.
| Volba | Voleno | Výhra | Výhry navíc |
|---|---|---|---|
| 75% | 49.8% | +0.5 může být náhoda | |
| 23% | 49.5% | -0.3 může být náhoda | |
| 1% | 50.0% | +0.5 může být náhoda | |
| <1% | 45.2% | -1.4 může být náhoda | |
| <1% | 47.0% | -2.1 jasný rozdíl | |
| <1% | 43.2% | -4.1 jasný rozdíl | |
| <1% | 41.3% | -2.8 jasný rozdíl | |
| <1% | 35.6% | -1.8 může být náhoda |
BotyMerkurovy boty
Merkurovy boty vyhrává častěji než Ocelové chrániče, nejčastější volba: +0.4 proti +0.2 na 100 her. Může to být náhoda.
| Volba | Voleno | Výhra | Výhry navíc | Čas |
|---|---|---|---|---|
| 60% | 49.8% | +0.2 může být náhoda | 10:15 | |
| 26% | 50.2% | +0.4 může být náhoda | 12:42 | |
| 14% | 52.8% | -0.9 jasný rozdíl často ve vedení | 12:17 | |
| <1% | 52.2% | -1.4 může být náhoda často ve vedení | 12:23 | |
| <1% | 48.1% | příliš velké na důvěru | 11:39 | |
| <1% | 44.0% | -0.9 může být náhoda |
Proti týmu s převahou AD
| Volba | Voleno | Výhra | Výsledek |
|---|---|---|---|
| 77% | 52.7% | nejčastěji kupované | |
| 12% | 53.6% | vyrovnané | |
| 11% | 51.3% | vyrovnané | |
| <1% | 55.6% | vyrovnané |
Proti týmu s převahou AP
| Volba | Voleno | Výhra | Výsledek |
|---|---|---|---|
| 60% | 51.7% | nejčastěji kupované | |
| 24% | 47.0% | vyrovnané | |
| 16% | 53.1% | vyrovnané | |
| <1% | 54.5% | málo her |
Kupované víc proti jednomu typu poškození
| Volba | AD tým | AP tým |
|---|---|---|
| 77% | 24% | |
| 11% | 60% | |
| 15% | 53% | |
| 58% | 41% | |
| 41% | 24% | |
| 10% | 3% | |
| 7% | 2% | |
| 12% | 16% | |
| 51% | 55% | |
| 37% | 34% |
Předmět 1Youmuuina přízračná čepel
Výhry navíc tady: +1.6 na 100 her. Žádná jiná volba nad touto nemá jasný náskok.
| Volba | Voleno | Výhra | Výhry navíc | Čas |
|---|---|---|---|---|
| 51% | 50.8% | +1.6 může být náhoda | 12:01 | |
| 30% | 49.3% | -2.0 jasný rozdíl | 13:30 | |
| 8% | 50.9% | +0.1 jasný rozdíl | 13:50 | |
| 4% | 51.8% | +0.5 jasný rozdíl | 12:25 | |
| 3% | 50.7% | +0.5 jasný rozdíl | 12:35 | |
| 1% | 45.3% | kupováno už ve ztrátě | ||
| <1% | 48.0% | -0.2 může být náhoda | ||
| <1% | 54.9% | +2.1 může být náhoda |
Dokončené spolu
| Volba | Voleno | her |
|---|---|---|
| 17% | 13,135 | |
| 12% | 8,703 | |
| 5% | 3,771 | |
| 4% | 3,310 |
Předmět 2Kyrys mrtvého muže
Výhry navíc tady: +0.8 na 100 her. Žádná jiná volba nad touto nemá jasný náskok.
| Volba | Voleno | Výhra | Výhry navíc | Čas |
|---|---|---|---|---|
| 44% | 52.8% | +0.8 může být náhoda | 19:51 | |
| 13% | 54.9% | +1.1 může být náhoda | 20:34 | |
| 11% | 49.7% | +1.2 může být náhoda | 20:33 | |
| 8% | 51.8% | +0.4 může být náhoda | 20:41 | |
| 7% | 53.2% | -2.9 může být náhoda | 19:59 | |
| 4% | 50.0% | -2.4 může být náhoda | ||
| 1% | 50.5% | příliš velké na důvěru | ||
| <1% | 45.5% | +2.2 může být náhoda |
Dokončené spolu
| Volba | Voleno | her |
|---|---|---|
| 17% | 13,135 | |
| 12% | 8,703 | |
| 5% | 3,771 | |
| 4% | 3,310 |
Předmět 3Sterakova zástava
Sterakova zástava patří k sestavě, která vyhrává víc: +3.7 na 100 her, proti +2.1 u sestavy, kterou dokončí nejvíc hráčů.
| Volba | Voleno | Výhra | Výhry navíc | Čas |
|---|---|---|---|---|
| 32% | 56.5% | +0.2 může být náhoda | 26:00 | |
| 19% | 55.0% | +0.4 může být náhoda | 25:33 | |
| 18% | 56.6% | +0.2 může být náhoda | 25:50 | |
| 14% | 58.6% | +1.2 může být náhoda | 25:53 | |
| 2% | 58.2% | -2.0 může být náhoda | 25:26 | |
| 2% | 47.8% | -0.2 může být náhoda | ||
| 2% | 54.1% | -1.2 může být náhoda | ||
| 1% | 52.5% | +2.4 může být náhoda |
Dokončené spolu
| Volba | Voleno | her |
|---|---|---|
| 17% | 13,135 | |
| 12% | 8,703 | |
| 5% | 3,771 | |
| 4% | 3,310 |
Předmět 4Síla přírody
Výhry navíc tady: +1.1 na 100 her. Žádná jiná volba nad touto nemá jasný náskok.
| Volba | Voleno | Výhra | Výhry navíc | Čas |
|---|---|---|---|---|
| 29% | 60.1% | +0.3 může být náhoda | 30:44 | |
| 25% | 59.2% | +1.1 může být náhoda | 30:31 | |
| 11% | 60.1% | +0.5 může být náhoda | 30:46 | |
| 11% | 58.2% | -0.6 může být náhoda | 30:33 | |
| 4% | 52.0% | -0.8 může být náhoda | ||
| 4% | 54.1% | +1.1 může být náhoda | ||
| 3% | 69.2% | -0.3 může být náhoda | ||
| 2% | 52.3% | +0.9 může být náhoda |
Předmět 5Tanec smrti
Tanec smrti vyhrává častěji než Sterakova zástava, nejčastější volba: +0.6 proti +2.7 na 100 her. Může to být náhoda.
| Volba | Voleno | Výhra | Výhry navíc | Čas |
|---|---|---|---|---|
| 27% | 58.7% | +2.7 jasný rozdíl | 34:47 | |
| 17% | 49.2% | -1.3 může být náhoda | 34:49 | |
| 14% | 59.2% | +0.6 může být náhoda | 34:51 | |
| 7% | 51.0% | -0.3 může být náhoda | ||
| 6% | 53.6% | -1.0 může být náhoda | 34:33 | |
| 5% | 47.3% | -0.1 může být náhoda | ||
| 5% | 51.5% | -1.1 může být náhoda | ||
| 3% | 56.6% | -0.9 může být náhoda |
Předmět 6Anděl strážný
| Volba | Voleno | Výhra | Čas |
|---|---|---|---|
| 11% | 45.8% | 39:56 | |
| 10% | 36.5% | 38:46 | |
| 9% | 55.1% | 39:38 | |
| 8% | 50.0% | 39:27 | |
| 7% | 57.1% | 38:40 |
Klíčová runaDobyvatel
Volba z jiného stromu run tu má jasný náskok (+0.9 na 100 her), ale strom se mění jen s celou stránkou.
| Volba | Voleno | Výhra | Výhry navíc |
|---|---|---|---|
| 66% | 49.5% | -0.4 může být náhoda | |
| 32% | 50.6% | +0.9 jasný rozdíl | |
| 1% | 42.6% | -3.8 jasný rozdíl | |
| <1% | 42.5% | -2.8 jasný rozdíl | |
| <1% | 39.9% | -4.6 jasný rozdíl | |
| <1% | 47.6% | -2.1 může být náhoda | |
| <1% | 38.8% | příliš velké na důvěru | |
| <1% | 44.5% | -1.5 může být náhoda |
Hlavní řada 1Triumf
Volba z jiného stromu run tu má jasný náskok (+2.3 na 100 her), ale strom se mění jen s celou stránkou.
| Volba | Voleno | Výhra | Výhry navíc |
|---|---|---|---|
| 66% | 49.4% | -0.3 může být náhoda | |
| 30% | 50.5% | +0.5 jasný rozdíl | |
| 1% | 53.1% | +2.3 jasný rozdíl | |
| 1% | 43.2% | -4.0 jasný rozdíl | |
| <1% | 42.5% | -3.6 jasný rozdíl | |
| <1% | 43.4% | -3.6 jasný rozdíl | |
| <1% | 49.2% | -1.4 může být náhoda | |
| <1% | 47.8% | -1.9 může být náhoda |
Hlavní řada 2Legenda: Horlivost
Výhry navíc tady: +0.4 na 100 her. Žádná jiná volba nad touto nemá jasný náskok.
| Volba | Voleno | Výhra | Výhry navíc |
|---|---|---|---|
| 44% | 49.8% | +0.4 může být náhoda | |
| 32% | 50.6% | +0.8 může být náhoda | |
| 22% | 48.6% | -1.1 jasný rozdíl | |
| 1% | 40.5% | -4.6 jasný rozdíl | |
| <1% | 46.1% | -2.6 jasný rozdíl | |
| <1% | 49.7% | -1.5 může být náhoda | |
| <1% | 43.9% | -3.8 jasný rozdíl | |
| <1% | 41.9% | -4.0 jasný rozdíl |
Hlavní řada 3Rána z milosti
Rána z milosti vyhrává častěji než Poslední vzdor, nejčastější volba: +0.1 proti -0.4 na 100 her. Může to být náhoda.
| Volba | Voleno | Výhra | Výhry navíc |
|---|---|---|---|
| 64% | 49.4% | -0.4 může být náhoda | |
| 31% | 50.4% | +0.6 jasný rozdíl | |
| 2% | 48.4% | +0.1 může být náhoda | |
| 1% | 53.0% | +0.9 může být náhoda | |
| 1% | 48.7% | -0.6 může být náhoda | |
| <1% | 39.5% | -4.8 jasný rozdíl | |
| <1% | 53.8% | +2.2 jasný rozdíl | |
| <1% | 46.6% | -3.4 jasný rozdíl |
Vedlejší stromČarodějnictví
Výhry navíc tady: 0.0 na 100 her. Žádná jiná volba nad touto nemá jasný náskok.
| Volba | Voleno | Výhra | Výhry navíc |
|---|---|---|---|
| 39% | 49.5% | 0.0 může být náhoda | |
| 30% | 49.5% | -0.3 může být náhoda | |
| 30% | 50.3% | +0.4 může být náhoda | |
| 1% | 49.5% | +0.2 může být náhoda | |
| <1% | 42.2% | příliš velké na důvěru |
Vedlejší runyProstoupení + Axiomatický znalec arkán
Prostoupení + Axiomatický znalec arkán vyhrává častěji než Axiomatický znalec arkán + Rychlost, nejčastější volba: +1.8 proti -0.4 na 100 her. Může to být náhoda.
| Volba | Voleno | Výhra | Výhry navíc |
|---|---|---|---|
| 83% | 49.5% | -0.4 může být náhoda | |
| 14% | 49.8% | +0.6 může být náhoda | |
| 1% | 51.8% | +1.8 může být náhoda | |
| 1% | 55.7% | +1.6 může být náhoda | |
| <1% | 40.4% | -2.3 může být náhoda | |
| <1% | 46.9% | -0.7 může být náhoda | |
| <1% | 52.3% | +1.3 může být náhoda | |
| <1% | 41.4% | -0.6 může být náhoda |
Útočný úlomekRychlost útoků
Výhry navíc tady: +0.8 na 100 her. Žádná jiná volba nad touto nemá jasný náskok.
| Volba | Voleno | Výhra | Výhry navíc |
|---|---|---|---|
| 97% | 49.8% | +0.8 může být náhoda | |
| 3% | 47.7% | -0.5 může být náhoda | |
| <1% | 48.4% | -2.2 jasný rozdíl |
Flexibilní úlomekRychlost pohybu
Rychlost pohybu vyhrává častěji než Adaptivní síla, nejčastější volba: +1.0 proti -1.0 na 100 her. Rozdíl je jasný.
| Volba | Voleno | Výhra | Výhry navíc |
|---|---|---|---|
| 97% | 49.7% | -1.0 může být náhoda | |
| 3% | 50.3% | +1.0 jasný rozdíl | |
| 1% | 50.5% | +0.9 může být náhoda |
Obranný úlomekHouževnatost a odolnost vůči zpomalení
Houževnatost a odolnost vůči zpomalení vyhrává častěji než Zvyšování zdraví, nejčastější volba: +1.7 proti -1.2 na 100 her. Rozdíl je jasný.
| Volba | Voleno | Výhra | Výhry navíc |
|---|---|---|---|
| 87% | 49.5% | -1.2 může být náhoda | |
| 8% | 50.7% | +0.9 jasný rozdíl | |
| 4% | 51.1% | +1.7 jasný rozdíl |
QEW
SchopnostiQ > E > W
Výhry navíc tady: +5.3 na 100 her. Žádná jiná volba nad touto nemá jasný náskok.
| Volba | Voleno | Výhra | Výhry navíc |
|---|---|---|---|
| QEWQ + E + W | 84% | 50.8% | +5.3 může být náhoda |
| QWEQ + W + E | 13% | 45.1% | -4.7 jasný rozdíl |
| WQEW + Q + E | 2% | 43.1% | -6.8 jasný rozdíl |
| EQWE + Q + W | <1% | 44.8% | -2.7 jasný rozdíl |
| WEQW + E + Q | <1% | 42.0% | příliš velké na důvěru |
| EWQE + W + Q | <1% | 41.2% | -5.8 jasný rozdíl |
Úrovně 1 až 18
- 1W
- 2Q
- 3E
- 4Q
- 5Q
- 6R
- 7Q
- 8E
- 9Q
- 10E
- 11R
- 12E
- 13E
- 14W
- 15W
- 16R
- 17W
- 18W
Nejdřív Q: 49.9% výher. Nejdřív W: 43.4% výher (vyhrávaly víc).
- W
- Q
- E
- Q
- Q
- R
- Q
- E
- Q
- E
- R
- E
- E
- W
- W
- R
- W
- W
KouzlaVyčerpat + Skok
Vyčerpat + Skok vyhrává častěji než Skok + Duch, nejčastější volba: +1.6 proti +0.6 na 100 her. Rozdíl je jasný.
| Volba | Voleno | Výhra | Výhry navíc |
|---|---|---|---|
| 72% | 49.9% | +0.6 může být náhoda | |
| 20% | 49.7% | -0.1 jasný rozdíl | |
| 5% | 51.2% | +1.6 jasný rozdíl | |
| 1% | 43.3% | příliš velké na důvěru | |
| 1% | 46.6% | -3.2 jasný rozdíl | |
| <1% | 46.9% | -1.4 může být náhoda | |
| <1% | 37.5% | příliš velké na důvěru | |
| <1% | 44.9% | -3.4 jasný rozdíl |
- výher
- 53.9%
- her
- 9,063
- Vliv na výhry
- +2.6
- Pickrate
- 7.7%
Startovní předmětyDoranův meč + Léčivý lektvar
Běžná volba: hráči tohoto buildu se tu neshodnou.
| Volba | Voleno | Výhra | Výhry navíc |
|---|---|---|---|
| 75% | 49.8% | +0.5 může být náhoda | |
| 23% | 49.5% | -0.3 může být náhoda | |
| 1% | 50.0% | +0.5 může být náhoda | |
| <1% | 45.2% | -1.4 může být náhoda | |
| <1% | 47.0% | -2.1 jasný rozdíl | |
| <1% | 43.2% | -4.1 jasný rozdíl | |
| <1% | 41.3% | -2.8 jasný rozdíl | |
| <1% | 35.6% | -1.8 může být náhoda |
BotyOcelové chrániče
| Volba | Voleno | Výhra |
|---|---|---|
| 100% | 53.9% |
Předmět 1Youmuuina přízračná čepel
| Volba | Voleno | Výhra |
|---|---|---|
| 100% | 54.0% | |
| <1% | 38.5% |
Předmět 2Kyrys mrtvého muže
| Volba | Voleno | Výhra |
|---|---|---|
| 100% | 54.0% |
Předmět 3Tanec smrti
| Volba | Voleno | Výhra |
|---|---|---|
| 56% | 59.4% | |
| 24% | 55.1% | |
| 12% | 60.9% | |
| 2% | 51.7% | |
| 1% | 56.0% |
Předmět 4Síla přírody
Běžná volba: hráči tohoto buildu se tu neshodnou.
| Volba | Voleno | Výhra | Výhry navíc | Čas |
|---|---|---|---|---|
| 29% | 60.1% | +0.3 může být náhoda | 30:44 | |
| 25% | 59.2% | +1.1 může být náhoda | 30:31 | |
| 11% | 60.1% | +0.5 může být náhoda | 30:46 | |
| 11% | 58.2% | -0.6 může být náhoda | 30:33 | |
| 4% | 52.0% | -0.8 může být náhoda | ||
| 4% | 54.1% | +1.1 může být náhoda | ||
| 3% | 69.2% | -0.3 může být náhoda | ||
| 2% | 52.3% | +0.9 může být náhoda |
Předmět 5Sterakova zástava
| Volba | Voleno | Výhra |
|---|---|---|
| 23% | 54.5% | |
| 19% | 54.2% | |
| 12% | 60.9% | |
| 9% | 52.4% | |
| 7% | 44.7% |
Předmět 6Anděl strážný
Běžná volba: hráči tohoto buildu se tu neshodnou.
| Volba | Voleno | Výhra | Čas |
|---|---|---|---|
| 11% | 45.8% | 39:56 | |
| 10% | 36.5% | 38:46 | |
| 9% | 55.1% | 39:38 | |
| 8% | 50.0% | 39:27 | |
| 7% | 57.1% | 38:40 |
Klíčová runaNával lovce bouří
| Volba | Voleno | Výhra |
|---|---|---|
| 79% | 53.2% |
Hlavní řada 1Oblačný plášť
| Volba | Voleno | Výhra |
|---|---|---|
| 79% | 53.2% |
Hlavní řada 2Rychlost
| Volba | Voleno | Výhra |
|---|---|---|
| 79% | 53.2% |
Hlavní řada 3Ženoucí se bouře
| Volba | Voleno | Výhra |
|---|---|---|
| 79% | 53.2% |
Vedlejší stromPřesnost
| Volba | Voleno | Výhra |
|---|---|---|
| 79% | 53.2% |
Útočný úlomekRychlost útoků
| Volba | Voleno | Výhra |
|---|---|---|
| 79% | 53.2% |
Flexibilní úlomekAdaptivní síla
| Volba | Voleno | Výhra |
|---|---|---|
| 79% | 53.2% |
Obranný úlomekZvyšování zdraví
| Volba | Voleno | Výhra |
|---|---|---|
| 79% | 53.2% |
QEW
SchopnostiQ > E > W
| Volba | Voleno | Výhra | Výhry navíc |
|---|---|---|---|
| QEWQ + E + W | 84% | 50.8% | +5.3 může být náhoda |
| QWEQ + W + E | 13% | 45.1% | -4.7 jasný rozdíl |
| WQEW + Q + E | 2% | 43.1% | -6.8 jasný rozdíl |
| EQWE + Q + W | <1% | 44.8% | -2.7 jasný rozdíl |
| WEQW + E + Q | <1% | 42.0% | příliš velké na důvěru |
| EWQE + W + Q | <1% | 41.2% | -5.8 jasný rozdíl |
- W
- Q
- E
- Q
- Q
- R
- Q
- E
- Q
- E
- R
- E
- E
- W
- W
- R
- W
- W
KouzlaVyčerpat + Skok
| Volba | Voleno | Výhra | Výhry navíc |
|---|---|---|---|
| 72% | 49.9% | +0.6 může být náhoda | |
| 20% | 49.7% | -0.1 jasný rozdíl | |
| 5% | 51.2% | +1.6 jasný rozdíl | |
| 1% | 43.3% | příliš velké na důvěru | |
| 1% | 46.6% | -3.2 jasný rozdíl | |
| <1% | 46.9% | -1.4 může být náhoda | |
| <1% | 37.5% | příliš velké na důvěru | |
| <1% | 44.9% | -3.4 jasný rozdíl |
Build Darius Jungle
- výher
- 51.2%
- her
- 20,706
- Vliv na výhry
- +1.1
- Pickrate
- 0.7%
Startovní předmětyMládě mechodupa
Mládě mechodupa vyhrává častěji než Mládě vichrotlapa, nejčastější volba: +1.7 proti +0.8 na 100 her. Může to být náhoda.
| Volba | Voleno | Výhra | Výhry navíc |
|---|---|---|---|
| 46% | 51.5% | +0.8 může být náhoda | |
| 41% | 52.0% | -0.1 může být náhoda | |
| 7% | 48.5% | -2.6 jasný rozdíl | |
| 4% | 48.8% | -0.8 může být náhoda | |
| 2% | 50.6% | -0.5 může být náhoda | |
| 1% | 55.8% | +1.7 může být náhoda |
BotyOcelové chrániče
Ocelové chrániče vyhrává častěji než Spěšné boty, nejčastější volba: +0.6 proti -0.5 na 100 her. Může to být náhoda.
| Volba | Voleno | Výhra | Výhry navíc | Čas |
|---|---|---|---|---|
| 65% | 52.3% | -0.5 může být náhoda | 10:58 | |
| 18% | 51.3% | +0.6 může být náhoda | 12:54 | |
| 16% | 48.9% | +0.5 může být náhoda | 13:08 | |
| <1% | 53.8% | -1.6 může být náhoda | 12:25 | |
| <1% | 43.1% | -3.7 jasný rozdíl | 12:20 |
Proti týmu s převahou AD
| Volba | Voleno | Výhra | Výsledek |
|---|---|---|---|
| 61% | 53.5% | nejčastěji kupované | |
| 30% | 53.8% | vyrovnané | |
| 9% | 49.0% | vyrovnané | |
| <1% | 47.6% | málo her |
Proti týmu s převahou AP
| Volba | Voleno | Výhra | Výsledek |
|---|---|---|---|
| 63% | 53.1% | nejčastěji kupované | |
| 31% | 49.2% | vyrovnané | |
| 5% | 44.3% | vyrovnané | |
| <1% | 50.0% | málo her |
Kupované víc proti jednomu typu poškození
| Volba | AD tým | AP tým |
|---|---|---|
| 21% | 62% | |
| 30% | 5% | |
| 9% | 31% | |
| 50% | 31% | |
| 75% | 62% | |
| 11% | 3% | |
| 1% | 5% | |
| 7% | 4% | |
| 61% | 63% | |
| 88% | 90% |
Předmět 1Youmuuina přízračná čepel
Výhry navíc tady: +3.1 na 100 her. Žádná jiná volba nad touto nemá jasný náskok.
| Volba | Voleno | Výhra | Výhry navíc | Čas |
|---|---|---|---|---|
| 88% | 51.9% | +3.1 může být náhoda | 10:33 | |
| 5% | 45.6% | -3.7 jasný rozdíl | 12:23 | |
| 3% | 50.0% | -1.3 jasný rozdíl | 12:49 | |
| 1% | 54.1% | +0.1 může být náhoda | 11:24 | |
| 1% | 48.4% | -0.7 jasný rozdíl | 10:45 | |
| <1% | 51.7% | -0.4 může být náhoda | ||
| <1% | 53.8% | 0.0 může být náhoda | ||
| <1% | 44.8% | příliš velké na důvěru |
Dokončené spolu
| Volba | Voleno | her |
|---|---|---|
| 30% | 4,397 | |
| 26% | 3,756 | |
| 8% | 1,209 | |
| 4% | 539 |
Předmět 2Kyrys mrtvého muže
Výhry navíc tady: +1.0 na 100 her. Žádná jiná volba nad touto nemá jasný náskok.
| Volba | Voleno | Výhra | Výhry navíc | Čas |
|---|---|---|---|---|
| 64% | 52.5% | +1.0 může být náhoda | 18:31 | |
| 12% | 50.4% | +0.8 může být náhoda | 18:42 | |
| 7% | 53.7% | +0.9 může být náhoda | 19:27 | |
| 3% | 51.5% | +0.8 může být náhoda | 19:45 | |
| 3% | 52.7% | -2.1 může být náhoda | 19:08 | |
| 2% | 53.5% | -1.0 může být náhoda | ||
| 1% | 54.4% | příliš velké na důvěru | ||
| <1% | 59.6% | +2.0 může být náhoda |
Dokončené spolu
| Volba | Voleno | her |
|---|---|---|
| 30% | 4,397 | |
| 26% | 3,756 | |
| 8% | 1,209 | |
| 4% | 539 |
Předmět 3Sterakova zástava
Sterakova zástava patří k sestavě, která vyhrává víc: +3.3 na 100 her, proti +1.0 u sestavy, kterou dokončí nejvíc hráčů.
| Volba | Voleno | Výhra | Výhry navíc | Čas |
|---|---|---|---|---|
| 34% | 56.4% | +0.1 může být náhoda | 24:32 | |
| 25% | 53.3% | +0.5 může být náhoda | 23:58 | |
| 14% | 55.1% | -0.4 může být náhoda | 24:22 | |
| 12% | 58.3% | +1.5 může být náhoda | 24:33 | |
| 2% | 59.5% | -1.4 může být náhoda | 23:54 | |
| 2% | 46.9% | +0.7 může být náhoda | ||
| 1% | 53.6% | -1.4 může být náhoda | ||
| 1% | 48.0% | +1.7 může být náhoda |
Dokončené spolu
| Volba | Voleno | her |
|---|---|---|
| 30% | 4,397 | |
| 26% | 3,756 | |
| 8% | 1,209 | |
| 4% | 539 |
Předmět 4Tanec smrti
Tanec smrti vyhrává častěji než Síla přírody, nejčastější volba: +1.0 proti +0.4 na 100 her. Může to být náhoda.
| Volba | Voleno | Výhra | Výhry navíc | Čas |
|---|---|---|---|---|
| 38% | 67.1% | +1.0 může být náhoda | 29:31 | |
| 25% | 61.7% | +0.4 může být náhoda | 29:21 |
Předmět 5Síla přírody
Síla přírody vyhrává častěji než Sterakova zástava, nejčastější volba: +0.6 proti +0.2 na 100 her. Může to být náhoda.
| Volba | Voleno | Výhra | Výhry navíc | Čas |
|---|---|---|---|---|
| 31% | 61.1% | +0.2 může být náhoda | 33:54 | |
| 17% | 55.0% | -1.6 může být náhoda | 33:30 | |
| 11% | 68.2% | +0.2 může být náhoda | 33:35 | |
| 11% | 68.3% | +0.6 může být náhoda | 34:42 |
Předmět 6Anděl strážný
| Volba | Voleno | Výhra | Čas |
|---|---|---|---|
| 14% | - | 39:04 | |
| 12% | - | 38:56 | |
| 10% | - | 37:57 | |
| 8% | - | 39:58 | |
| 7% | - | 39:04 |
Klíčová runaNával lovce bouří
Výhry navíc tady: +1.4 na 100 her. Žádná jiná volba nad touto nemá jasný náskok.
| Volba | Voleno | Výhra | Výhry navíc |
|---|---|---|---|
| 77% | 51.8% | +1.4 může být náhoda | |
| 20% | 50.3% | -0.9 jasný rozdíl | |
| 2% | 47.3% | -3.3 jasný rozdíl | |
| <1% | 53.3% | -2.1 může být náhoda | |
| <1% | 52.2% | -2.4 může být náhoda | |
| <1% | 44.7% | -1.9 může být náhoda | |
| <1% | 41.7% | -6.1 jasný rozdíl | |
| <1% | 38.9% | -2.4 může být náhoda |
Hlavní řada 1Axiomatický znalec arkán
Axiomatický znalec arkán vyhrává častěji než Oblačný plášť, nejčastější volba: +2.3 proti +0.6 na 100 her. Rozdíl je jasný.
| Volba | Voleno | Výhra | Výhry navíc |
|---|---|---|---|
| 71% | 51.6% | +0.6 může být náhoda | |
| 21% | 50.2% | -0.9 jasný rozdíl | |
| 6% | 53.6% | +2.3 jasný rozdíl | |
| 1% | 48.0% | -4.2 jasný rozdíl | |
| <1% | 43.7% | -5.6 jasný rozdíl | |
| <1% | 45.2% | -1.2 může být náhoda | |
| <1% | 52.6% | -2.2 může být náhoda | |
| <1% | 62.5% | -4.5 může být náhoda |
Hlavní řada 2Rychlost
Výhry navíc tady: +1.4 na 100 her. Žádná jiná volba nad touto nemá jasný náskok.
| Volba | Voleno | Výhra | Výhry navíc |
|---|---|---|---|
| 77% | 51.8% | +1.4 může být náhoda | |
| 16% | 50.7% | -0.6 jasný rozdíl | |
| 4% | 49.2% | -1.3 jasný rozdíl | |
| 1% | 52.6% | -1.3 může být náhoda | |
| 1% | 39.5% | -5.5 jasný rozdíl | |
| 1% | 54.8% | -2.5 jasný rozdíl | |
| <1% | 43.5% | -3.6 jasný rozdíl | |
| <1% | 46.3% | -4.8 jasný rozdíl |
Hlavní řada 3Chůze po vodě
Chůze po vodě vyhrává častěji než Ženoucí se bouře, nejčastější volba: +1.0 proti +0.6 na 100 her. Může to být náhoda.
| Volba | Voleno | Výhra | Výhry navíc |
|---|---|---|---|
| 66% | 51.4% | +0.6 může být náhoda | |
| 19% | 49.9% | -1.0 jasný rozdíl | |
| 11% | 54.0% | +1.0 může být náhoda | |
| 2% | 53.5% | -0.3 může být náhoda | |
| 1% | 45.3% | -2.8 jasný rozdíl | |
| 1% | 46.4% | -4.6 jasný rozdíl | |
| 1% | 47.8% | -2.8 může být náhoda | |
| <1% | 55.9% | -0.5 může být náhoda |
Vedlejší stromPřesnost
Výhry navíc tady: +0.9 na 100 her. Žádná jiná volba nad touto nemá jasný náskok.
| Volba | Voleno | Výhra | Výhry navíc |
|---|---|---|---|
| 74% | 51.6% | +0.9 může být náhoda | |
| 16% | 50.4% | -0.9 jasný rozdíl | |
| 5% | 50.2% | -1.5 jasný rozdíl | |
| 3% | 53.9% | +1.3 může být náhoda | |
| 1% | 48.0% | -2.3 jasný rozdíl |
Vedlejší runyRána z milosti + Triumf
Rána z milosti + Triumf vyhrává častěji než Legenda: Horlivost + Triumf, nejčastější volba: +1.1 proti +0.5 na 100 her. Může to být náhoda.
| Volba | Voleno | Výhra | Výhry navíc |
|---|---|---|---|
| 92% | 51.5% | +0.5 může být náhoda | |
| 2% | 56.4% | +0.9 může být náhoda | |
| 2% | 55.6% | +0.4 může být náhoda | |
| 1% | 43.8% | -2.7 může být náhoda | |
| 1% | 62.5% | +1.1 může být náhoda | |
| <1% | 43.1% | -0.7 může být náhoda | |
| <1% | 49.0% | -0.9 může být náhoda | |
| <1% | 51.6% | -0.7 může být náhoda |
Útočný úlomekAdaptivní síla
Adaptivní síla vyhrává častěji než Rychlost útoků, nejčastější volba: +0.5 proti -0.1 na 100 her. Může to být náhoda.
| Volba | Voleno | Výhra | Výhry navíc |
|---|---|---|---|
| 94% | 51.3% | -0.1 může být náhoda | |
| 5% | 53.2% | +0.5 může být náhoda | |
| 1% | 42.2% | -2.4 může být náhoda |
Flexibilní úlomekZvyšování zdraví
Zvyšování zdraví vyhrává častěji než Adaptivní síla, nejčastější volba: +0.5 proti +0.3 na 100 her. Může to být náhoda.
| Volba | Voleno | Výhra | Výhry navíc |
|---|---|---|---|
| 95% | 51.3% | +0.3 může být náhoda | |
| 5% | 52.4% | -0.5 může být náhoda | |
| 1% | 51.5% | +0.5 může být náhoda |
Obranný úlomekHouževnatost a odolnost vůči zpomalení
Houževnatost a odolnost vůči zpomalení vyhrává častěji než Zvyšování zdraví, nejčastější volba: +0.8 proti -0.7 na 100 her. Může to být náhoda.
| Volba | Voleno | Výhra | Výhry navíc |
|---|---|---|---|
| 89% | 51.4% | -0.7 může být náhoda | |
| 7% | 50.9% | +0.8 může být náhoda | |
| 4% | 50.8% | +0.3 může být náhoda |
QEW
SchopnostiQ > E > W
Výhry navíc tady: +4.6 na 100 her. Žádná jiná volba nad touto nemá jasný náskok.
| Volba | Voleno | Výhra | Výhry navíc |
|---|---|---|---|
| QEWQ + E + W | 86% | 52.2% | +4.6 může být náhoda |
| QWEQ + W + E | 13% | 48.3% | -4.0 jasný rozdíl |
| WQEW + Q + E | 1% | 41.8% | -7.1 jasný rozdíl |
| EQWE + Q + W | <1% | 54.4% | -4.1 jasný rozdíl |
| WEQW + E + Q | <1% | 33.3% | -6.0 jasný rozdíl |
Úrovně 1 až 18
- 1W
- 2Q
- 3E
- 4Q
- 5Q
- 6R
- 7Q
- 8E
- 9Q
- 10E
- 11R
- 12E
- 13E
- 14W
- 15W
- 16R
- 17W
- 18W
Nejdřív Q: 51.6% výher. Nejdřív W: 34.0% výher (vyhrávaly víc).
- W
- Q
- E
- Q
- Q
- R
- Q
- E
- Q
- E
- R
- E
- E
- W
- W
- R
- W
- W
KouzlaSkok + Udeřit
Výhry navíc tady: +1.5 na 100 her. Žádná jiná volba nad touto nemá jasný náskok.
| Volba | Voleno | Výhra | Výhry navíc |
|---|---|---|---|
| 84% | 51.6% | +1.5 může být náhoda | |
| 16% | 50.1% | -1.4 jasný rozdíl | |
| <1% | 55.6% | -2.6 jasný rozdíl |
Build Darius Mid
Patch 16.21- výher
- 50.8%
- her
- 13,177
- Vliv na výhry
- +0.7
- Pickrate
- 0.1%
Startovní předmětyDoranův meč + Léčivý lektvar
Výhry navíc tady: +2.6 na 100 her. Žádná jiná volba nad touto nemá jasný náskok.
| Volba | Voleno | Výhra | Výhry navíc |
|---|---|---|---|
| 60% | 52.0% | +2.6 může být náhoda | |
| 27% | 48.4% | -2.2 jasný rozdíl | |
| 9% | 50.2% | -1.0 jasný rozdíl | |
| 1% | 54.1% | -0.6 může být náhoda | |
| 1% | 45.8% | -1.1 může být náhoda |
BotyOcelové chrániče
Ocelové chrániče vyhrává častěji než Merkurovy boty, nejčastější volba: +2.4 proti -1.8 na 100 her. Rozdíl je jasný.
| Volba | Voleno | Výhra | Výhry navíc | Čas |
|---|---|---|---|---|
| 38% | 47.5% | -1.8 může být náhoda často v ztrátě | 9:38 | |
| 38% | 53.1% | +2.4 jasný rozdíl | 10:11 | |
| 20% | 53.9% | -0.1 může být náhoda často ve vedení | 10:56 |
Proti týmu s převahou AD
| Volba | Voleno | Výhra | Výsledek |
|---|---|---|---|
| 47% | 57.1% | nejčastěji kupované | |
| 15% | 48.1% | vyrovnané | |
| 14% | 59.8% | vyrovnané | |
| 2% | 52.3% | vyrovnané |
Proti týmu s převahou AP
| Volba | Voleno | Výhra | Výsledek |
|---|---|---|---|
| 51% | 51.9% | nejčastěji kupované | |
| 16% | 51.1% | vyrovnané | |
| 11% | 49.6% | vyrovnané | |
| 1% | 53.8% | málo her |
Kupované víc proti jednomu typu poškození
| Volba | AD tým | AP tým |
|---|---|---|
| 15% | 51% | |
| 47% | 11% | |
| 9% | 36% | |
| 44% | 33% | |
| 19% | 13% | |
| 30% | 25% | |
| 48% | 53% | |
| 7% | 2% | |
| 11% | 9% |
Předmět 1Youmuuina přízračná čepel
Výhry navíc tady: +1.4 na 100 her. Žádná jiná volba nad touto nemá jasný náskok.
| Volba | Voleno | Výhra | Výhry navíc | Čas |
|---|---|---|---|---|
| 58% | 51.5% | +1.4 může být náhoda | 11:32 | |
| 21% | 50.6% | -1.1 může být náhoda | 13:07 | |
| 8% | 49.1% | -1.7 jasný rozdíl | 13:46 | |
| 3% | 54.5% | -1.5 může být náhoda | 12:18 | |
| 1% | 57.5% | 0.0 může být náhoda | 12:47 | |
| 1% | 49.6% | -0.3 může být náhoda | ||
| 1% | 53.7% | -0.5 může být náhoda | ||
| 1% | 48.7% | -3.6 jasný rozdíl |
Dokončené spolu
| Volba | Voleno | her |
|---|---|---|
| 9% | 589 | |
| 9% | 587 | |
| 9% | 569 | |
| 8% | 522 |
Předmět 2Kyrys mrtvého muže
Výhry navíc tady: +1.7 na 100 her. Žádná jiná volba nad touto nemá jasný náskok.
| Volba | Voleno | Výhra | Výhry navíc | Čas |
|---|---|---|---|---|
| 38% | 53.6% | +1.7 může být náhoda | 19:11 | |
| 12% | 49.4% | -1.4 může být náhoda | 20:06 | |
| 11% | 52.7% | +2.0 může být náhoda | 19:34 | |
| 8% | 51.0% | +0.7 může být náhoda | 19:57 | |
| 5% | 52.1% | +0.3 může být náhoda | 19:43 | |
| 4% | 59.4% | -0.8 může být náhoda | ||
| 4% | 52.4% | -1.8 může být náhoda | ||
| 3% | 51.4% | +1.0 může být náhoda |
Dokončené spolu
| Volba | Voleno | her |
|---|---|---|
| 9% | 589 | |
| 9% | 587 | |
| 9% | 569 | |
| 8% | 522 |
Předmět 3Tanec smrti
Tanec smrti patří k sestavě, která vyhrává víc: +4.4 na 100 her, proti +2.7 u sestavy, kterou dokončí nejvíc hráčů.
| Volba | Voleno | Výhra | Výhry navíc | Čas |
|---|---|---|---|---|
| 20% | 53.8% | +0.4 může být náhoda | 25:01 | |
| 18% | 56.9% | +1.2 může být náhoda | 25:05 | |
| 15% | 59.6% | +2.7 může být náhoda | 24:42 | |
| 13% | 54.1% | +0.5 může být náhoda | 25:18 | |
| 6% | 55.0% | -1.9 může být náhoda | 25:50 | |
| 4% | 59.8% | -0.5 může být náhoda | ||
| 3% | 54.2% | -0.1 může být náhoda | ||
| 2% | 51.7% | -0.7 může být náhoda |
Dokončené spolu
| Volba | Voleno | her |
|---|---|---|
| 9% | 589 | |
| 9% | 587 | |
| 9% | 569 | |
| 8% | 522 |
Předmět 4Sterakova zástava
| Volba | Voleno | Výhra | Čas |
|---|---|---|---|
| 37% | 61.1% | 30:23 |
Předmět 6Anděl strážný
| Volba | Voleno | Výhra | Čas |
|---|---|---|---|
| 12% | - | 39:35 | |
| 10% | - | 40:14 | |
| 8% | - | 40:03 | |
| 8% | - | 36:36 | |
| 7% | - | 36:49 |
Klíčová runaNával lovce bouří
Výhry navíc tady: +0.2 na 100 her. Žádná jiná volba nad touto nemá jasný náskok.
| Volba | Voleno | Výhra | Výhry navíc |
|---|---|---|---|
| 50% | 50.6% | +0.3 může být náhoda | |
| 44% | 50.3% | +0.2 může být náhoda | |
| 3% | 50.7% | -2.4 může být náhoda | |
| 1% | 64.3% | -1.2 může být náhoda |
Hlavní řada 1Axiomatický znalec arkán
Axiomatický znalec arkán vyhrává častěji než Oblačný plášť, nejčastější volba: +2.3 proti -0.3 na 100 her. Může to být náhoda.
| Volba | Voleno | Výhra | Výhry navíc |
|---|---|---|---|
| 51% | 50.8% | +0.4 může být náhoda | |
| 41% | 50.0% | -0.3 může být náhoda | |
| 2% | 54.6% | +2.3 může být náhoda | |
| 2% | 49.8% | -2.4 může být náhoda | |
| 1% | 49.7% | -3.0 může být náhoda |
Hlavní řada 2Rychlost
Výhry navíc tady: +0.1 na 100 her. Žádná jiná volba nad touto nemá jasný náskok.
| Volba | Voleno | Výhra | Výhry navíc |
|---|---|---|---|
| 43% | 50.1% | +0.1 může být náhoda | |
| 33% | 51.3% | +0.8 může být náhoda | |
| 18% | 49.9% | -0.9 může být náhoda | |
| 2% | 47.9% | -3.9 může být náhoda | |
| 1% | 51.3% | -0.1 může být náhoda | |
| 1% | 47.3% | -2.2 může být náhoda | |
| 1% | 59.8% | +1.0 může být náhoda | |
| 1% | 55.8% | -0.8 může být náhoda |
Hlavní řada 3Ženoucí se bouře
Výhry navíc tady: +0.1 na 100 her. Žádná jiná volba nad touto nemá jasný náskok.
| Volba | Voleno | Výhra | Výhry navíc |
|---|---|---|---|
| 49% | 50.8% | +0.7 může být náhoda | |
| 41% | 50.2% | +0.1 může být náhoda | |
| 3% | 49.5% | -1.8 může být náhoda | |
| 1% | 47.8% | -1.2 může být náhoda | |
| 1% | 49.1% | -2.7 může být náhoda | |
| 1% | 53.6% | -0.1 může být náhoda | |
| 1% | 51.8% | -1.3 může být náhoda | |
| 1% | 61.8% | -1.7 může být náhoda |
Vedlejší stromPřesnost
Výhry navíc tady: -0.1 na 100 her. Žádná jiná volba nad touto nemá jasný náskok.
| Volba | Voleno | Výhra | Výhry navíc |
|---|---|---|---|
| 41% | 50.2% | -0.1 může být náhoda | |
| 31% | 51.2% | +0.9 může být náhoda | |
| 25% | 50.3% | -0.4 může být náhoda | |
| 2% | 54.0% | -0.8 může být náhoda |
Vedlejší runyPoslední vzdor + Legenda: Horlivost
Poslední vzdor + Legenda: Horlivost vyhrává častěji než Legenda: Horlivost + Triumf, nejčastější volba: +0.6 proti 0.0 na 100 her. Může to být náhoda.
| Volba | Voleno | Výhra | Výhry navíc |
|---|---|---|---|
| 89% | 50.3% | 0.0 může být náhoda | |
| 2% | 51.3% | +0.6 může být náhoda |
Útočný úlomekRychlost útoků
Výhry navíc tady: +1.1 na 100 her. Žádná jiná volba nad touto nemá jasný náskok.
| Volba | Voleno | Výhra | Výhry navíc |
|---|---|---|---|
| 94% | 50.6% | +1.1 může být náhoda | |
| 5% | 48.9% | -0.5 může být náhoda | |
| 1% | 45.2% | -2.2 může být náhoda |
Flexibilní úlomekZvyšování zdraví
Zvyšování zdraví vyhrává častěji než Adaptivní síla, nejčastější volba: +0.5 proti -0.5 na 100 her. Může to být náhoda.
| Volba | Voleno | Výhra | Výhry navíc |
|---|---|---|---|
| 93% | 50.4% | -0.5 může být náhoda | |
| 6% | 51.9% | +0.3 může být náhoda | |
| 1% | 54.0% | +0.5 může být náhoda |
Obranný úlomekZvyšování zdraví
Výhry navíc tady: +0.3 na 100 her. Žádná jiná volba nad touto nemá jasný náskok.
| Volba | Voleno | Výhra | Výhry navíc |
|---|---|---|---|
| 85% | 50.5% | +0.3 může být náhoda | |
| 9% | 49.8% | -0.3 může být náhoda | |
| 6% | 51.9% | -0.1 může být náhoda |
QEW
SchopnostiQ > E > W
Výhry navíc tady: +5.8 na 100 her. Žádná jiná volba nad touto nemá jasný náskok.
| Volba | Voleno | Výhra | Výhry navíc |
|---|---|---|---|
| QEWQ + E + W | 79% | 52.2% | +5.8 může být náhoda |
| QWEQ + W + E | 17% | 45.8% | -4.8 jasný rozdíl |
| WQEW + Q + E | 3% | 41.7% | -6.2 jasný rozdíl |
| EQWE + Q + W | 1% | 52.7% | -2.3 jasný rozdíl |
Úrovně 1 až 18
- 1W
- 2E
- 3E
- 4Q
- 5Q
- 6R
- 7Q
- 8E
- 9Q
- 10E
- 11R
- 12E
- 13W
- 14W
- 15W
- 16R
- 17W
- 18Q
Nejdřív Q: 54.8% výher. Nejdřív W: 33.3% výher (málo her).
- W
- E
- E
- Q
- Q
- R
- Q
- E
- Q
- E
- R
- E
- W
- W
- W
- R
- W
- Q
KouzlaVyčerpat + Skok
Vyčerpat + Skok vyhrává častěji než Skok + Duch, nejčastější volba: +1.7 proti +0.6 na 100 her. Může to být náhoda.
| Volba | Voleno | Výhra | Výhry navíc |
|---|---|---|---|
| 61% | 50.5% | +0.6 může být náhoda | |
| 26% | 50.1% | -1.1 může být náhoda | |
| 7% | 51.7% | +1.7 může být náhoda | |
| 2% | 47.4% | -2.1 může být náhoda | |
| 2% | 50.2% | -1.3 může být náhoda |
Build Darius Podpora
Patch 16.21- výher
- 44.3%
- her
- 10,194
- Vliv na výhry
- -4.7
- Pickrate
- 0.1%
Startovní předmětyLéčivý lektvar x2
Léčivý lektvar x2 vyhrává častěji než Léčivý lektvar x2 + Atlas světa, nejčastější volba: +2.7 proti +0.9 na 100 her. Může to být náhoda.
| Volba | Voleno | Výhra | Výhry navíc |
|---|---|---|---|
| 83% | 43.7% | +0.9 může být náhoda | |
| 6% | 39.4% | -2.4 může být náhoda | |
| 4% | 38.6% | -1.5 může být náhoda | |
| 4% | 45.4% | -0.7 může být náhoda | |
| 2% | 46.8% | +2.7 může být náhoda |
BotyMerkurovy boty
Merkurovy boty vyhrává častěji než Spěšné boty, nejčastější volba: +1.2 proti -0.7 na 100 her. Může to být náhoda.
| Volba | Voleno | Výhra | Výhry navíc | Čas |
|---|---|---|---|---|
| 61% | 44.7% | -0.7 může být náhoda | 9:54 | |
| 25% | 42.9% | +0.7 může být náhoda | 10:30 | |
| 12% | 44.7% | +1.2 může být náhoda | 14:20 |
Proti týmu s převahou AD
| Volba | Voleno | Výhra | Výsledek |
|---|---|---|---|
| 44% | 46.9% | nejčastěji kupované | |
| 27% | 45.7% | vyrovnané | |
| 6% | 45.2% | vyrovnané | |
| 1% | 26.3% | málo her |
Proti týmu s převahou AP
| Volba | Voleno | Výhra | Výsledek |
|---|---|---|---|
| 46% | 42.9% | nejčastěji kupované | |
| 20% | 49.0% | vyrovnané | |
| 12% | 37.4% | vyrovnané | |
| 1% | 22.2% | málo her |
Kupované víc proti jednomu typu poškození
| Volba | AD tým | AP tým |
|---|---|---|
| 7% | 24% | |
| 27% | 12% | |
| 6% | 20% | |
| 46% | 34% | |
| 5% | 2% | |
| 5% | 3% |
Předmět 1Youmuuina přízračná čepel
Výhry navíc tady: +0.2 na 100 her. Žádná jiná volba nad touto nemá jasný náskok.
| Volba | Voleno | Výhra | Výhry navíc | Čas |
|---|---|---|---|---|
| 53% | 44.1% | +0.2 může být náhoda | 13:33 | |
| 15% | 43.3% | -0.9 může být náhoda | 15:11 | |
| 8% | 47.4% | +1.5 může být náhoda | 15:39 | |
| 8% | 39.2% | 0.0 může být náhoda | 15:10 | |
| 2% | 44.0% | -1.6 může být náhoda | 14:33 | |
| 1% | 42.6% | -0.2 může být náhoda | ||
| 1% | 42.0% | -0.8 může být náhoda | ||
| 1% | 45.3% | +0.9 může být náhoda |
Dokončené spolu
| Volba | Voleno | her |
|---|---|---|
| 12% | 430 | |
| 11% | 378 | |
| 8% | 273 | |
| 3% | 119 |
Předmět 2Kyrys mrtvého muže
Výhry navíc tady: +0.3 na 100 her. Žádná jiná volba nad touto nemá jasný náskok.
| Volba | Voleno | Výhra | Výhry navíc | Čas |
|---|---|---|---|---|
| 42% | 46.6% | +0.3 může být náhoda | 22:12 | |
| 13% | 43.6% | +0.3 může být náhoda | 23:01 | |
| 6% | 49.1% | +1.2 může být náhoda | 23:38 | |
| 6% | 43.1% | -2.4 může být náhoda | 22:20 | |
| 6% | 47.5% | -0.7 může být náhoda | 22:44 | |
| 4% | 44.1% | +1.1 může být náhoda | ||
| 4% | 48.8% | +0.8 může být náhoda | ||
| 1% | 54.4% | +2.5 může být náhoda |
Dokončené spolu
| Volba | Voleno | her |
|---|---|---|
| 12% | 430 | |
| 11% | 378 | |
| 8% | 273 | |
| 3% | 119 |
Předmět 3Sterakova zástava
Sterakova zástava patří k sestavě, která vyhrává víc: +2.6 na 100 her, proti +0.8 u sestavy, kterou dokončí nejvíc hráčů.
| Volba | Voleno | Výhra | Výhry navíc | Čas |
|---|---|---|---|---|
| 16% | 46.3% | +0.3 může být náhoda | 28:33 | |
| 15% | 48.1% | +1.0 může být náhoda | 29:16 | |
| 15% | 52.4% | +0.7 může být náhoda | 28:34 | |
| 9% | 51.2% | +1.0 může být náhoda | 29:27 | |
| 8% | 43.6% | -3.5 může být náhoda | 28:50 | |
| 5% | 49.1% | +0.8 může být náhoda | ||
| 3% | 46.7% | +0.6 může být náhoda | ||
| 2% | 48.2% | +1.2 může být náhoda |
Dokončené spolu
| Volba | Voleno | her |
|---|---|---|
| 12% | 430 | |
| 11% | 378 | |
| 8% | 273 | |
| 3% | 119 |
Předmět 4Síla přírody
Síla přírody vyhrává častěji než Sterakova zástava, nejčastější volba: +0.6 proti +1.4 na 100 her. Může to být náhoda.
| Volba | Voleno | Výhra | Výhry navíc | Čas |
|---|---|---|---|---|
| 17% | 47.4% | +0.6 může být náhoda | 34:18 | |
| 14% | 50.0% | +1.4 může být náhoda | 34:07 |
Předmět 6Anděl strážný
| Volba | Voleno | Výhra | Čas |
|---|---|---|---|
| 19% | - | 45:00 |
Klíčová runaNával lovce bouří
Výhry navíc tady: +1.7 na 100 her. Žádná jiná volba nad touto nemá jasný náskok.
| Volba | Voleno | Výhra | Výhry navíc |
|---|---|---|---|
| 38% | 45.3% | +1.7 může být náhoda | |
| 32% | 42.0% | -1.3 jasný rozdíl | |
| 17% | 42.4% | -0.1 může být náhoda | |
| 7% | 44.3% | -1.6 může být náhoda | |
| 1% | 48.3% | +1.9 může být náhoda | |
| 1% | 42.1% | -2.7 může být náhoda | |
| 1% | 44.9% | -1.9 může být náhoda |
Hlavní řada 1Axiomatický znalec arkán
Axiomatický znalec arkán vyhrává častěji než Oblačný plášť, nejčastější volba: +2.2 proti +1.4 na 100 her. Může to být náhoda.
| Volba | Voleno | Výhra | Výhry navíc |
|---|---|---|---|
| 35% | 44.5% | +1.4 může být náhoda | |
| 33% | 41.9% | -1.4 může být náhoda | |
| 16% | 43.0% | +0.3 může být náhoda | |
| 5% | 42.4% | -1.3 může být náhoda | |
| 3% | 53.8% | +2.2 může být náhoda | |
| 2% | 51.1% | -1.4 může být náhoda | |
| 1% | 44.9% | +1.5 může být náhoda | |
| 1% | 39.0% | -2.8 může být náhoda |
Hlavní řada 2Rychlost
Výhry navíc tady: +1.7 na 100 her. Žádná jiná volba nad touto nemá jasný náskok.
| Volba | Voleno | Výhra | Výhry navíc |
|---|---|---|---|
| 37% | 45.1% | +1.7 může být náhoda | |
| 20% | 42.5% | -1.0 může být náhoda | |
| 16% | 42.3% | -0.8 může být náhoda | |
| 13% | 41.0% | -1.7 jasný rozdíl | |
| 3% | 41.1% | -4.0 jasný rozdíl | |
| 3% | 45.7% | +1.6 může být náhoda | |
| 2% | 45.6% | -1.4 může být náhoda | |
| 1% | 45.5% | +2.9 může být náhoda |
Hlavní řada 3Ženoucí se bouře
Výhry navíc tady: +1.6 na 100 her. Žádná jiná volba nad touto nemá jasný náskok.
| Volba | Voleno | Výhra | Výhry navíc |
|---|---|---|---|
| 33% | 44.7% | +1.6 může být náhoda | |
| 30% | 41.9% | -1.6 jasný rozdíl | |
| 9% | 42.0% | -0.6 může být náhoda | |
| 5% | 43.0% | -1.1 může být náhoda | |
| 4% | 42.1% | -0.9 může být náhoda | |
| 3% | 43.6% | +2.0 může být náhoda | |
| 3% | 40.2% | -0.9 může být náhoda | |
| 3% | 51.3% | +1.6 může být náhoda |
Vedlejší stromČarodějnictví
Výhry navíc tady: -1.0 na 100 her. Žádná jiná volba nad touto nemá jasný náskok.
| Volba | Voleno | Výhra | Výhry navíc |
|---|---|---|---|
| 34% | 42.6% | -1.0 může být náhoda | |
| 34% | 45.1% | +1.2 může být náhoda | |
| 19% | 41.1% | -1.3 může být náhoda | |
| 10% | 44.9% | +0.6 může být náhoda | |
| 3% | 48.9% | +2.0 může být náhoda |
Vedlejší runyRychlost + Oblačný plášť
Výhry navíc tady: +0.8 na 100 her. Žádná jiná volba nad touto nemá jasný náskok.
| Volba | Voleno | Výhra | Výhry navíc |
|---|---|---|---|
| 50% | 42.7% | +0.8 může být náhoda | |
| 39% | 41.1% | -1.3 může být náhoda |
Útočný úlomekAdaptivní síla
Adaptivní síla vyhrává častěji než Rychlost útoků, nejčastější volba: +0.5 proti -0.3 na 100 her. Může to být náhoda.
| Volba | Voleno | Výhra | Výhry navíc |
|---|---|---|---|
| 81% | 43.2% | -0.3 může být náhoda | |
| 16% | 45.0% | +0.5 může být náhoda | |
| 3% | 43.5% | -0.4 může být náhoda |
Flexibilní úlomekRychlost pohybu
Rychlost pohybu vyhrává častěji než Adaptivní síla, nejčastější volba: +1.0 proti -1.0 na 100 her. Může to být náhoda.
| Volba | Voleno | Výhra | Výhry navíc |
|---|---|---|---|
| 87% | 43.3% | -1.0 může být náhoda | |
| 11% | 46.5% | +1.0 může být náhoda | |
| 2% | 40.0% | +0.4 může být náhoda |
Obranný úlomekZdraví
Zdraví vyhrává častěji než Zvyšování zdraví, nejčastější volba: +0.8 proti -0.6 na 100 her. Může to být náhoda.
| Volba | Voleno | Výhra | Výhry navíc |
|---|---|---|---|
| 73% | 43.5% | -0.6 může být náhoda | |
| 19% | 44.0% | +0.8 může být náhoda | |
| 8% | 42.5% | +0.1 může být náhoda |
QEW
SchopnostiQ > E > W
Výhry navíc tady: +2.8 na 100 her. Žádná jiná volba nad touto nemá jasný náskok.
| Volba | Voleno | Výhra | Výhry navíc |
|---|---|---|---|
| QEWQ + E + W | 74% | 45.0% | +2.8 může být náhoda |
| QWEQ + W + E | 18% | 41.2% | -3.2 jasný rozdíl |
| WQEW + Q + E | 3% | 45.2% | -2.9 jasný rozdíl |
| EQWE + Q + W | 3% | 45.1% | +2.3 může být náhoda |
| EWQE + W + Q | 1% | 46.2% | +1.0 může být náhoda |
KouzlaVyčerpat + Skok
Vyčerpat + Skok vyhrává častěji než Skok + Duch, nejčastější volba: +2.5 proti -1.1 na 100 her. Rozdíl je jasný.
| Volba | Voleno | Výhra | Výhry navíc |
|---|---|---|---|
| 44% | 43.1% | -1.1 může být náhoda | |
| 31% | 42.8% | 0.0 může být náhoda | |
| 16% | 46.5% | +2.5 jasný rozdíl | |
| 2% | 44.5% | +0.5 může být náhoda | |
| 2% | 41.9% | -2.1 může být náhoda | |
| 2% | 48.0% | +0.7 může být náhoda | |
| 1% | 42.3% | -3.2 může být náhoda |
Build Darius Bot
Patch 16.21- výher
- 44.3%
- her
- 4,139
- Vliv na výhry
- -3.8
- Pickrate
- 0.0%
Startovní předmětyDoranův štít + Léčivý lektvar
Doranův štít + Léčivý lektvar vyhrává častěji než Doranův meč + Léčivý lektvar, nejčastější volba: +0.6 proti -0.5 na 100 her. Může to být náhoda.
| Volba | Voleno | Výhra | Výhry navíc |
|---|---|---|---|
| 53% | 44.9% | -0.5 může být náhoda | |
| 32% | 48.8% | +0.6 může být náhoda | |
| 10% | 48.4% | -0.1 může být náhoda |
BotyOcelové chrániče
Ocelové chrániče vyhrává častěji než Spěšné boty, nejčastější volba: +1.3 proti -1.7 na 100 her. Může to být náhoda.
| Volba | Voleno | Výhra | Výhry navíc | Čas |
|---|---|---|---|---|
| 44% | 47.5% | -1.7 může být náhoda | 9:21 | |
| 38% | 45.2% | +1.3 může být náhoda | 10:21 | |
| 16% | 48.5% | +1.3 může být náhoda | 12:51 |
Proti týmu s převahou AD
| Volba | Voleno | Výhra | Výsledek |
|---|---|---|---|
| 37% | 48.4% | nejčastěji kupované | |
| 32% | 45.8% | vyrovnané | |
| 6% | 46.7% | vyrovnané | |
| 1% | 14.3% | málo her |
Proti týmu s převahou AP
| Volba | Voleno | Výhra | Výsledek |
|---|---|---|---|
| 37% | 52.3% | nejčastěji kupované | |
| 24% | 54.5% | vyrovnané | |
| 16% | 48.5% | vyrovnané | |
| 1% | 20.0% | málo her |
Kupované víc proti jednomu typu poškození
| Volba | AD tým | AP tým |
|---|---|---|
| 37% | 16% | |
| 10% | 31% | |
| 6% | 24% | |
| 23% | 14% | |
| 1% | 6% |
Předmět 1Youmuuina přízračná čepel
Výhry navíc tady: +0.5 na 100 her. Žádná jiná volba nad touto nemá jasný náskok.
| Volba | Voleno | Výhra | Výhry navíc | Čas |
|---|---|---|---|---|
| 63% | 46.8% | +0.5 může být náhoda | 11:21 | |
| 20% | 47.7% | +0.7 může být náhoda | 12:31 | |
| 5% | 50.0% | 0.0 může být náhoda | 13:28 |
Dokončené spolu
| Volba | Voleno | Výhra | her |
|---|---|---|---|
| 12% | - | 268 | |
| 11% | 61.5% | 230 | |
| 8% | - | 166 | |
| 7% | - | 147 |
Předmět 2Kyrys mrtvého muže
Výhry navíc tady: +1.7 na 100 her. Žádná jiná volba nad touto nemá jasný náskok.
| Volba | Voleno | Výhra | Výhry navíc | Čas |
|---|---|---|---|---|
| 44% | 48.5% | +1.7 může být náhoda | 18:33 | |
| 13% | 46.6% | +0.3 může být náhoda | 19:27 | |
| 7% | 47.1% | -3.0 může být náhoda | 17:17 | |
| 7% | 49.7% | +1.5 může být náhoda | 19:25 | |
| 5% | 41.4% | +0.9 může být náhoda | 19:05 | |
| 5% | 52.0% | -1.1 může být náhoda | ||
| 4% | 39.8% | +0.1 může být náhoda | ||
| 3% | 48.6% | -1.4 může být náhoda |
Dokončené spolu
| Volba | Voleno | Výhra | her |
|---|---|---|---|
| 12% | - | 268 | |
| 11% | 61.5% | 230 | |
| 8% | - | 166 | |
| 7% | - | 147 |
Předmět 3Síla přírody
Síla přírody patří k sestavě, která vyhrává víc: +3.1 na 100 her, proti +2.2 u sestavy, kterou dokončí nejvíc hráčů.
| Volba | Voleno | Výhra | Výhry navíc | Čas |
|---|---|---|---|---|
| 18% | 51.0% | +1.8 může být náhoda | 24:27 | |
| 16% | 49.9% | +0.5 může být náhoda | 24:29 | |
| 13% | 55.1% | +1.4 může být náhoda | 24:24 | |
| 13% | 52.7% | +2.2 může být náhoda | 24:35 | |
| 9% | 45.0% | -2.0 může být náhoda | 25:04 | |
| 4% | 44.9% | -1.8 může být náhoda |
Dokončené spolu
| Volba | Voleno | Výhra | her |
|---|---|---|---|
| 12% | - | 268 | |
| 11% | 61.5% | 230 | |
| 8% | - | 166 | |
| 7% | - | 147 |
Předmět 4Sterakova zástava
| Volba | Voleno | Výhra | Čas |
|---|---|---|---|
| 31% | 58.8% | 29:22 |
Předmět 5Tanec smrti
| Volba | Voleno | Výhra | Čas |
|---|---|---|---|
| 16% | 54.1% | 33:28 |
Předmět 6Anděl strážný
| Volba | Voleno | Výhra | Čas |
|---|---|---|---|
| 12% | - | 39:08 | |
| 11% | - | 36:45 | |
| 10% | - | 37:07 | |
| 8% | - | 37:07 | |
| 6% | - | 38:45 |
Klíčová runaNával lovce bouří
Výhry navíc tady: +2.3 na 100 her. Žádná jiná volba nad touto nemá jasný náskok.
| Volba | Voleno | Výhra | Výhry navíc |
|---|---|---|---|
| 49% | 46.2% | +2.3 může být náhoda | |
| 43% | 46.8% | -0.7 může být náhoda | |
| 4% | 37.7% | -6.3 jasný rozdíl |
Hlavní řada 1Oblačný plášť
Výhry navíc tady: +1.9 na 100 her. Žádná jiná volba nad touto nemá jasný náskok.
| Volba | Voleno | Výhra | Výhry navíc |
|---|---|---|---|
| 46% | 46.1% | +1.9 může být náhoda | |
| 44% | 46.9% | -0.3 může být náhoda | |
| 3% | 41.0% | -5.2 jasný rozdíl | |
| 3% | 48.7% | +0.9 může být náhoda |
Hlavní řada 2Rychlost
Výhry navíc tady: +2.3 na 100 her. Žádná jiná volba nad touto nemá jasný náskok.
| Volba | Voleno | Výhra | Výhry navíc |
|---|---|---|---|
| 48% | 46.3% | +2.3 může být náhoda | |
| 29% | 47.2% | -0.8 může být náhoda | |
| 15% | 45.8% | -0.7 může být náhoda | |
| 2% | 39.0% | -4.8 jasný rozdíl |
Hlavní řada 3Ženoucí se bouře
Výhry navíc tady: +2.6 na 100 her. Žádná jiná volba nad touto nemá jasný náskok.
| Volba | Voleno | Výhra | Výhry navíc |
|---|---|---|---|
| 46% | 46.7% | +2.6 může být náhoda | |
| 41% | 46.9% | -0.2 může být náhoda | |
| 3% | 39.8% | -3.0 může být náhoda | |
| 2% | 43.3% | -2.2 může být náhoda |
Vedlejší stromPřesnost
Výhry navíc tady: +1.1 na 100 her. Žádná jiná volba nad touto nemá jasný náskok.
| Volba | Voleno | Výhra | Výhry navíc |
|---|---|---|---|
| 46% | 45.6% | +1.1 může být náhoda | |
| 29% | 47.4% | -1.2 může být náhoda | |
| 20% | 45.8% | -0.1 může být náhoda | |
| 4% | 42.6% | -0.3 může být náhoda |
Vedlejší runyLegenda: Horlivost + Triumf
Výhry navíc tady: +1.4 na 100 her. Žádná jiná volba nad touto nemá jasný náskok.
| Volba | Voleno | Výhra | Výhry navíc |
|---|---|---|---|
| 85% | 46.3% | +1.4 může být náhoda |
Útočný úlomekAdaptivní síla
Adaptivní síla vyhrává častěji než Rychlost útoků, nejčastější volba: +0.2 proti -0.5 na 100 her. Může to být náhoda.
| Volba | Voleno | Výhra | Výhry navíc |
|---|---|---|---|
| 92% | 46.0% | -0.5 může být náhoda | |
| 7% | 44.0% | +0.2 může být náhoda |
Flexibilní úlomekRychlost pohybu
Rychlost pohybu vyhrává častěji než Adaptivní síla, nejčastější volba: +0.4 proti -0.6 na 100 her. Může to být náhoda.
| Volba | Voleno | Výhra | Výhry navíc |
|---|---|---|---|
| 92% | 45.9% | -0.6 může být náhoda | |
| 7% | 48.0% | +0.4 může být náhoda |
Obranný úlomekZdraví
Zdraví vyhrává častěji než Zvyšování zdraví, nejčastější volba: +1.4 proti -1.6 na 100 her. Může to být náhoda.
| Volba | Voleno | Výhra | Výhry navíc |
|---|---|---|---|
| 83% | 45.5% | -1.6 může být náhoda | |
| 9% | 47.8% | +1.4 může být náhoda | |
| 8% | 49.5% | +0.8 může být náhoda |
QEW
SchopnostiQ > E > W
Výhry navíc tady: +3.2 na 100 her. Žádná jiná volba nad touto nemá jasný náskok.
| Volba | Voleno | Výhra | Výhry navíc |
|---|---|---|---|
| QEWQ + E + W | 79% | 47.3% | +3.2 může být náhoda |
| QWEQ + W + E | 17% | 44.1% | -2.3 jasný rozdíl |
| WQEW + Q + E | 3% | 37.4% | -4.1 jasný rozdíl |
KouzlaVyčerpat + Skok
Vyčerpat + Skok vyhrává častěji než Skok + Duch, nejčastější volba: +2.2 proti +0.8 na 100 her. Může to být náhoda.
| Volba | Voleno | Výhra | Výhry navíc |
|---|---|---|---|
| 73% | 46.4% | +0.8 může být náhoda | |
| 12% | 44.0% | -1.7 může být náhoda | |
| 8% | 47.8% | +2.2 může být náhoda |
Nejlepší hráči Darius
Zobrazit vše (17,879)Běžná hra na Top
122,961 herProti všem šampionům na Top
- Top 12 % Killy 7.7
- Top 18 % Solo killy 3.4
- Spodních 10 % Asistence 4.5
- Smrti
- 7.0 Nejvíce 44 %
- Účast na killech
- 35% Spodních 43 %
- Poš. týmu
- 21% Spodních 31 %
- Poš. / min
- 784 Spodních 31 %
- Farma / min
- 6.6 Top 41 %
- Zlato / min
- 415 Top 30 %
- Vize / min
- 0.78 Top 36 %
- Ovládací totemy
- 0.5 Spodních 34 %
- První krev
- 15% Top 31 %
Proti soupeři na lajně
- Level 6 v 5:30
- Level 11 v 13:27
Prostřední hra v každé minutě
Udělené poškození
Magické 0% Fyzické 100%Zemřel na
Fyzické 52% Magické 36% Přímé 12%Běžná hra na Jungle
19,894 herProti všem šampionům na Jungle
- Top 13 % První krev 8%
- Top 18 % Farma / min 6.9
- Spodních 24 % Asistence 6.9
- Killy
- 8.1 Top 26 %
- Smrti
- 6.3 Nejméně 50 %
- Solo killy
- 1.6 Top 28 %
- Účast na killech
- 45% Spodních 29 %
- Poš. týmu
- 17% Spodních 32 %
- Poš. / min
- 636 Spodních 29 %
- Zlato / min
- 444 Top 32 %
- Vize / min
- 0.86 Spodních 44 %
- Ovládací totemy
- 1.1 Spodních 32 %
Proti nepřátelskému jungleru
- Level 6 v 6:53
- Level 11 v 16:23
- blue buff jako první v 52 % her
- První drak v 7:17
Prostřední hra v každé minutě
Udělené poškození
Magické 0% Fyzické 100%Zemřel na
Fyzické 51% Magické 37% Přímé 12%Běžná hra na Mid
12,698 her Patch 16.21Proti všem šampionům na Mid
- Top 17 % Killy 8.8
- Top 19 % Solo killy 3.3
- Spodních 17 % Asistence 5.4
- Smrti
- 7.4 Nejvíce 26 %
- Účast na killech
- 41% Spodních 39 %
- Poš. týmu
- 22% Spodních 32 %
- Poš. / min
- 798 Spodních 35 %
- Farma / min
- 6.3 Top 47 %
- Zlato / min
- 424 Top 37 %
- Vize / min
- 0.66 Spodních 48 %
- Ovládací totemy
- 0.5 Spodních 26 %
- První krev
- 14% Top 25 %
Proti soupeři na lajně
- Level 6 v 5:26
- Level 11 v 15:00
Prostřední hra v každé minutě
Udělené poškození
Magické 0% Fyzické 100%Zemřel na
Fyzické 53% Magické 37% Přímé 10%Matchupy a spoluhráči jsou z her Darius na Top.
Matchupy a spoluhráči jsou z her Darius na Top.
-
Darius s Rammus: +3.39 výhry na 100 her (rozpětí 2.49-4.28) · 11,838 her · Naměřeno · 2 % z toho je vypůjčeno z podobných šampionů -
Darius s Sion: +3.3 výhry na 100 her (rozpětí 2.0-4.5) · 5,978 her · Naměřeno · 3 % z toho je vypůjčeno z podobných šampionů -
Darius s Shyvana: +3.25 výhry na 100 her (rozpětí 2.60-3.90) · 23,023 her · Naměřeno · 1 % z toho je vypůjčeno z podobných šampionů
-
Darius s Qiyana: -5.09 výhry na 100 her (rozpětí -5.68 až -4.51) · 28,671 her · Naměřeno · 1 % z toho je vypůjčeno z podobných šampionů -
Darius s Rengar: -4.63 výhry na 100 her (rozpětí -5.44 až -3.82) · 14,598 her · Naměřeno · 1 % z toho je vypůjčeno z podobných šampionů -
Darius s Lee Sin: -3.95 výhry na 100 her (rozpětí -4.44 až -3.47) · 41,706 her · Naměřeno
-
Darius s Veigar: +2.12 výhry na 100 her (rozpětí 1.62-2.62) · 40,399 her · Naměřeno -
Darius s Hwei: +2.12 výhry na 100 her (rozpětí 1.39-2.84) · 18,490 her · Naměřeno · 1 % z toho je vypůjčeno z podobných šampionů -
Darius s Lissandra: +1.98 výhry na 100 her (rozpětí 1.28-2.67) · 20,217 her · Naměřeno · 1 % z toho je vypůjčeno z podobných šampionů
-
Darius s K'Sante: -4.4 výhry na 100 her (rozpětí -7.9 až -0.8) · 565 her · Sloučeno · 26 % z toho je vypůjčeno z podobných šampionů -
Darius s Mel: -3.74 výhry na 100 her (rozpětí -4.31 až -3.18) · 30,693 her · Naměřeno · 1 % z toho je vypůjčeno z podobných šampionů -
Darius s Akshan: -3.6 výhry na 100 her (rozpětí -4.7 až -2.5) · 7,647 her · Naměřeno · 3 % z toho je vypůjčeno z podobných šampionů
-
Darius s Kog'Maw: +2.79 výhry na 100 her (rozpětí 1.91-3.67) · 12,402 her · Naměřeno · 2 % z toho je vypůjčeno z podobných šampionů -
Darius s Xayah: +2.12 výhry na 100 her (rozpětí 1.51-2.74) · 25,905 her · Naměřeno · 1 % z toho je vypůjčeno z podobných šampionů -
Darius s Nilah: +2.1 výhry na 100 her (rozpětí 0.7-3.4) · 5,056 her · Naměřeno · 4 % z toho je vypůjčeno z podobných šampionů
-
Darius s Ezreal: -3.98 výhry na 100 her (rozpětí -4.42 až -3.55) · 54,155 her · Naměřeno -
Darius s Lucian: -2.21 výhry na 100 her (rozpětí -2.78 až -1.65) · 30,480 her · Naměřeno · 1 % z toho je vypůjčeno z podobných šampionů -
Darius s Kalista: -1.68 výhry na 100 her (rozpětí -2.47 až -0.89) · 15,565 her · Naměřeno · 1 % z toho je vypůjčeno z podobných šampionů
-
Darius s Taric: +3.6 výhry na 100 her (rozpětí 2.3-4.9) · 5,469 her · Naměřeno · 4 % z toho je vypůjčeno z podobných šampionů -
Darius s Janna: +2.59 výhry na 100 her (rozpětí 1.70-3.47) · 12,132 her · Naměřeno · 2 % z toho je vypůjčeno z podobných šampionů -
Darius s Zilean: +2.49 výhry na 100 her (rozpětí 1.53-3.45) · 10,366 her · Naměřeno · 2 % z toho je vypůjčeno z podobných šampionů
-
Darius s Camille: -4.7 výhry na 100 her (rozpětí -6.3 až -3.1) · 3,583 her · Naměřeno · 5 % z toho je vypůjčeno z podobných šampionů -
Darius s Ornn: -3.7 výhry na 100 her (rozpětí -6.6 až -0.8) · 934 her · Sloučeno · 18 % z toho je vypůjčeno z podobných šampionů -
Darius s Yuumi: -2.69 výhry na 100 her (rozpětí -3.37 až -2.00) · 20,596 her · Naměřeno · 1 % z toho je vypůjčeno z podobných šampionů