League of Legends Build na Briar
Build Briar Jungle
Vzácný build, který vyhrává víc.
- výher
- 52.4%
- her
- 72,419
- Vliv na výhry
- +2.4
- Pickrate
- 2.7%
Startovní předmětyMládě mechodupa
Mládě mechodupa vyhrává častěji než Mládě ohňodrápa, nejčastější volba: +1.9 proti +0.6 na 100 her. Rozdíl je jasný.
| Volba | Voleno | Výhra | Výhry navíc |
|---|---|---|---|
| 26% | 53.0% | +0.6 může být náhoda | |
| 23% | 53.6% | +1.9 jasný rozdíl | |
| 22% | 50.6% | -2.1 jasný rozdíl | |
| 11% | 51.9% | -0.9 jasný rozdíl | |
| 10% | 52.7% | +0.8 může být náhoda | |
| 8% | 52.0% | -1.1 jasný rozdíl |
BotyOcelové chrániče
Výhry navíc tady: +0.2 na 100 her. Žádná jiná volba nad touto nemá jasný náskok.
| Volba | Voleno | Výhra | Výhry navíc | Čas |
|---|---|---|---|---|
| 53% | 51.9% | +0.2 může být náhoda | 14:27 | |
| 33% | 52.7% | 0.0 může být náhoda | 15:06 | |
| 10% | 56.2% | +0.5 může být náhoda často ve vedení | 13:33 | |
| 2% | 51.2% | -2.2 jasný rozdíl | 12:59 | |
| 1% | 54.5% | -1.3 může být náhoda | 14:11 | |
| 1% | 55.1% | -1.9 jasný rozdíl často ve vedení |
Proti týmu s převahou AD
| Volba | Voleno | Výhra | Výsledek |
|---|---|---|---|
| 62% | 55.0% | nejčastěji kupované | |
| 14% | 51.6% | vyrovnané | |
| 9% | 56.7% | vyrovnané | |
| 2% | 50.3% | vyrovnané |
Proti týmu s převahou AP
| Volba | Voleno | Výhra | Výsledek |
|---|---|---|---|
| 55% | 52.6% | nejčastěji kupované | |
| 22% | 48.9% | vyrovnané | |
| 9% | 54.1% | vyrovnané | |
| 2% | 58.2% | vyrovnané |
Kupované víc proti jednomu typu poškození
| Volba | AD tým | AP tým |
|---|---|---|
| 14% | 55% | |
| 62% | 22% | |
| 6% | 18% | |
| 40% | 28% | |
| 1% | 5% | |
| 15% | 13% | |
| 33% | 35% | |
| 6% | 4% | |
| 23% | 25% |
Předmět 1Čepel Padlého krále
Čepel Padlého krále patří k sestavě, která vyhrává víc: +4.4 na 100 her, proti -0.7 u sestavy, kterou dokončí nejvíc hráčů.
| Volba | Voleno | Výhra | Výhry navíc | Čas |
|---|---|---|---|---|
| 47% | 51.9% | -1.7 může být náhoda | 10:19 | |
| 18% | 52.6% | +0.7 jasný rozdíl | 11:01 | |
| 15% | 53.2% | +1.8 jasný rozdíl | 10:55 | |
| 9% | 54.5% | +1.5 jasný rozdíl | 9:33 | |
| 4% | 52.1% | -1.7 může být náhoda | 10:12 | |
| 2% | 54.7% | +1.7 jasný rozdíl | ||
| 1% | 55.2% | +1.8 jasný rozdíl | ||
| 1% | 48.3% | -0.6 může být náhoda |
Dokončené spolu
| Volba | Voleno | her |
|---|---|---|
| 11% | 6,024 | |
| 10% | 5,383 | |
| 10% | 5,191 | |
| 5% | 2,812 |
Předmět 2Černá sekera
Černá sekera patří k sestavě, která vyhrává víc: +4.4 na 100 her, proti -0.7 u sestavy, kterou dokončí nejvíc hráčů.
| Volba | Voleno | Výhra | Výhry navíc | Čas |
|---|---|---|---|---|
| 26% | 54.4% | +2.3 může být náhoda | 18:37 | |
| 22% | 52.1% | -0.8 může být náhoda | 17:56 | |
| 15% | 54.0% | -0.6 může být náhoda | 17:10 | |
| 14% | 53.0% | -1.1 může být náhoda | 17:24 | |
| 4% | 54.9% | -1.1 může být náhoda | 18:41 | |
| 4% | 51.4% | -1.3 může být náhoda | ||
| 4% | 53.7% | +0.3 může být náhoda | ||
| 3% | 50.8% | +0.7 může být náhoda |
Dokončené spolu
| Volba | Voleno | her |
|---|---|---|
| 11% | 6,024 | |
| 10% | 5,383 | |
| 10% | 5,191 | |
| 5% | 2,812 |
Předmět 3Tanec smrti
Tanec smrti patří k sestavě, která vyhrává víc: +4.4 na 100 her, proti -0.7 u sestavy, kterou dokončí nejvíc hráčů.
| Volba | Voleno | Výhra | Výhry navíc | Čas |
|---|---|---|---|---|
| 33% | 56.1% | -1.1 může být náhoda | 23:04 | |
| 26% | 56.8% | +1.7 může být náhoda | 24:38 | |
| 6% | 56.6% | +0.5 může být náhoda | 23:56 | |
| 5% | 51.4% | -0.6 může být náhoda | 23:00 | |
| 5% | 59.4% | -1.0 může být náhoda | 23:05 | |
| 4% | 52.4% | +0.5 může být náhoda | ||
| 3% | 55.7% | -0.7 může být náhoda | ||
| 1% | 65.1% | +2.9 může být náhoda |
Dokončené spolu
| Volba | Voleno | her |
|---|---|---|
| 11% | 6,024 | |
| 10% | 5,383 | |
| 10% | 5,191 | |
| 5% | 2,812 |
Předmět 4Nekonečný hlad
Ze všeho, co jsme tu změřili, přidává nejvíc výher Nekonečný hlad: +0.3 na 100 her. Tanec smrti, nejčastější volba, nemá číslo k porovnání.
| Volba | Voleno | Výhra | Výhry navíc | Čas |
|---|---|---|---|---|
| 28% | 59.4% | 0.0 může být náhoda | 29:11 | |
| 15% | 65.7% | příliš velké na důvěru | 28:56 | |
| 14% | 63.2% | +0.3 může být náhoda | ||
| 12% | 59.6% | -0.1 může být náhoda | 27:52 | |
| 7% | 54.5% | -1.3 může být náhoda | ||
| 4% | 54.7% | -0.5 může být náhoda | ||
| 3% | 53.6% | -0.9 může být náhoda | 27:47 | |
| 1% | 55.0% | kupováno už ve ztrátě |
Předmět 5Anděl strážný
Výhry navíc tady: +2.4 na 100 her. Žádná jiná volba nad touto nemá jasný náskok.
| Volba | Voleno | Výhra | Výhry navíc | Čas |
|---|---|---|---|---|
| 36% | 64.3% | +2.4 může být náhoda | 32:33 | |
| 17% | 59.3% | -0.2 může být náhoda | 32:45 | |
| 12% | 59.0% | -0.1 může být náhoda | 32:09 |
Předmět 6Otisk duše
| Volba | Voleno | Výhra | Čas |
|---|---|---|---|
| 23% | 57.8% | 36:19 | |
| 11% | 52.3% | 36:09 | |
| 8% | 52.4% | 36:16 | |
| 8% | 54.6% | 36:03 | |
| 7% | 60.1% | 35:34 |
Klíčová runaSmrtící tempo
Smrtící tempo vyhrává častěji než Nepolevující útok, nejčastější volba: +0.4 proti +0.1 na 100 her. Může to být náhoda.
| Volba | Voleno | Výhra | Výhry navíc |
|---|---|---|---|
| 68% | 52.3% | +0.1 může být náhoda | |
| 26% | 52.6% | +0.3 může být náhoda | |
| 3% | 53.2% | -0.4 může být náhoda | |
| 2% | 52.5% | +0.4 může být náhoda | |
| <1% | 48.1% | příliš velké na důvěru | |
| <1% | 41.1% | -7.3 jasný rozdíl | |
| <1% | 52.0% | -4.8 jasný rozdíl | |
| <1% | 44.1% | příliš velké na důvěru |
Hlavní řada 1Triumf
Výhry navíc tady: +0.1 na 100 her. Žádná jiná volba nad touto nemá jasný náskok.
| Volba | Voleno | Výhra | Výhry navíc |
|---|---|---|---|
| 73% | 52.4% | +0.1 může být náhoda | |
| 26% | 52.6% | +0.3 může být náhoda | |
| <1% | 44.6% | -2.3 může být náhoda | |
| <1% | 49.2% | -5.3 jasný rozdíl | |
| <1% | 37.3% | -4.0 jasný rozdíl | |
| <1% | 39.4% | příliš velké na důvěru | |
| <1% | 50.0% | -4.7 jasný rozdíl | |
| <1% | 53.3% | -3.9 může být náhoda |
Hlavní řada 2Legenda: Zrychlení
Legenda: Zrychlení vyhrává častěji než Legenda: Horlivost, nejčastější volba: +1.6 proti -0.5 na 100 her. Rozdíl je jasný.
| Volba | Voleno | Výhra | Výhry navíc |
|---|---|---|---|
| 63% | 52.1% | -0.5 může být náhoda | |
| 24% | 52.4% | +0.2 může být náhoda | |
| 9% | 54.1% | +1.6 jasný rozdíl | |
| 2% | 54.2% | -0.3 může být náhoda | |
| 1% | 51.3% | -1.1 může být náhoda | |
| <1% | 48.6% | -3.1 může být náhoda | |
| <1% | 53.0% | -3.1 může být náhoda | |
| <1% | 38.4% | příliš velké na důvěru |
Hlavní řada 3Poslední vzdor
Poslední vzdor vyhrává častěji než Rána z milosti, nejčastější volba: +0.8 proti -0.1 na 100 her. Může to být náhoda.
| Volba | Voleno | Výhra | Výhry navíc |
|---|---|---|---|
| 67% | 52.4% | -0.1 může být náhoda | |
| 25% | 52.6% | +0.4 může být náhoda | |
| 5% | 52.9% | +0.8 může být náhoda | |
| 2% | 51.8% | +0.6 může být náhoda | |
| 1% | 49.7% | -3.4 jasný rozdíl | |
| 1% | 51.7% | -0.7 může být náhoda | |
| <1% | 52.5% | -3.9 může být náhoda | |
| <1% | 48.5% | -4.6 jasný rozdíl |
Vedlejší stromDominance
Výhry navíc tady: -0.1 na 100 her. Žádná jiná volba nad touto nemá jasný náskok.
| Volba | Voleno | Výhra | Výhry navíc |
|---|---|---|---|
| 57% | 52.4% | -0.1 může být náhoda | |
| 35% | 52.2% | +0.2 může být náhoda | |
| 5% | 52.6% | +0.1 může být náhoda | |
| 2% | 54.3% | 0.0 může být náhoda | |
| 1% | 48.4% | -3.3 jasný rozdíl |
Vedlejší runyNeúnavný lovec + Náhlý dopad
Neúnavný lovec + Náhlý dopad vyhrává častěji než Lovec pokladů + Náhlý dopad, nejčastější volba: +1.2 proti +1.0 na 100 her. Může to být náhoda.
| Volba | Voleno | Výhra | Výhry navíc |
|---|---|---|---|
| 94% | 52.4% | +1.0 může být náhoda | |
| 3% | 52.7% | -0.8 může být náhoda | |
| 1% | 53.0% | +1.2 může být náhoda | |
| <1% | 54.7% | -0.9 může být náhoda | |
| <1% | 52.7% | -0.6 může být náhoda | |
| <1% | 43.0% | -2.9 jasný rozdíl | |
| <1% | 47.7% | -3.4 jasný rozdíl | |
| <1% | 50.7% | +0.4 může být náhoda |
Útočný úlomekAdaptivní síla
Výhry navíc tady: +0.9 na 100 her. Žádná jiná volba nad touto nemá jasný náskok.
| Volba | Voleno | Výhra | Výhry navíc |
|---|---|---|---|
| 93% | 52.3% | +0.9 může být náhoda | |
| 6% | 53.1% | -0.8 jasný rozdíl | |
| 1% | 49.4% | -1.2 může být náhoda |
Flexibilní úlomekAdaptivní síla
Výhry navíc tady: +2.1 na 100 her. Žádná jiná volba nad touto nemá jasný náskok.
| Volba | Voleno | Výhra | Výhry navíc |
|---|---|---|---|
| 98% | 52.3% | +2.1 může být náhoda | |
| 1% | 51.4% | -3.6 jasný rozdíl | |
| 1% | 54.9% | 0.0 může být náhoda |
Obranný úlomekZdraví
Zdraví vyhrává častěji než Zvyšování zdraví, nejčastější volba: +0.1 proti -0.1 na 100 her. Může to být náhoda.
| Volba | Voleno | Výhra | Výhry navíc |
|---|---|---|---|
| 92% | 52.3% | -0.1 může být náhoda | |
| 5% | 52.3% | +0.1 může být náhoda | |
| 4% | 53.1% | -0.1 může být náhoda |
WQE
SchopnostiW > Q > E
Výhry navíc tady: +1.6 na 100 her. Žádná jiná volba nad touto nemá jasný náskok.
| Volba | Voleno | Výhra | Výhry navíc |
|---|---|---|---|
| WQEW + Q + E | 91% | 52.8% | +1.6 může být náhoda |
| WEQW + E + Q | 8% | 52.0% | -0.6 jasný rozdíl |
| QWEQ + W + E | <1% | 34.9% | příliš velké na důvěru |
| EWQE + W + Q | <1% | 49.6% | -3.8 jasný rozdíl |
| QEWQ + E + W | <1% | 30.2% | příliš velké na důvěru |
| EQWE + Q + W | <1% | 29.4% | příliš velké na důvěru |
Úrovně 1 až 18
- 1W
- 2E
- 3Q
- 4W
- 5W
- 6R
- 7W
- 8Q
- 9W
- 10Q
- 11R
- 12Q
- 13Q
- 14E
- 15E
- 16R
- 17E
- 18E
Nejdřív W: 52.9% výher. Nejdřív Q: 33.8% výher (vyhrávaly víc).
- W
- E
- Q
- W
- W
- R
- W
- Q
- W
- Q
- R
- Q
- Q
- E
- E
- R
- E
- E
KouzlaSkok + Udeřit
Výhry navíc tady: +0.4 na 100 her. Žádná jiná volba nad touto nemá jasný náskok.
| Volba | Voleno | Výhra | Výhry navíc |
|---|---|---|---|
| 97% | 52.3% | +0.4 může být náhoda | |
| 2% | 53.0% | +0.4 může být náhoda | |
| 1% | 51.2% | -1.1 může být náhoda | |
| <1% | 53.6% | -1.7 může být náhoda | |
| <1% | 53.8% | -4.3 jasný rozdíl | |
| <1% | 48.6% | -2.3 může být náhoda |
- výher
- 56.0%
- her
- 5,922
- Vliv na výhry
- +3.3
- Pickrate
- 8.3%
Startovní předmětyMládě ohňodrápa
Běžná volba: hráči tohoto buildu se tu neshodnou.
| Volba | Voleno | Výhra | Výhry navíc |
|---|---|---|---|
| 26% | 53.0% | +0.6 může být náhoda | |
| 23% | 53.6% | +1.9 jasný rozdíl | |
| 22% | 50.6% | -2.1 jasný rozdíl | |
| 11% | 51.9% | -0.9 jasný rozdíl | |
| 10% | 52.7% | +0.8 může být náhoda | |
| 8% | 52.0% | -1.1 jasný rozdíl |
BotyOcelové chrániče
| Volba | Voleno | Výhra |
|---|---|---|
| 51% | 55.5% | |
| 38% | 55.8% | |
| 9% | 60.1% | |
| 1% | 59.7% | |
| 1% | 52.4% |
Předmět 1Čepel Padlého krále
| Volba | Voleno | Výhra |
|---|---|---|
| 98% | 55.9% | |
| 2% | 62.1% |
Předmět 2Černá sekera
| Volba | Voleno | Výhra |
|---|---|---|
| 98% | 55.9% |
Předmět 3Tanec smrti
| Volba | Voleno | Výhra |
|---|---|---|
| 60% | 59.6% | |
| 15% | 55.7% | |
| 7% | 61.8% | |
| 6% | 60.4% | |
| 2% | 65.7% |
Předmět 4Otisk duše
| Volba | Voleno | Výhra |
|---|---|---|
| 35% | 62.8% | |
| 15% | 62.0% | |
| 8% | 66.5% | |
| 7% | 63.6% | |
| 3% | 55.1% |
Předmět 5Anděl strážný
| Volba | Voleno | Výhra |
|---|---|---|
| 44% | 65.2% | |
| 13% | 62.2% | |
| 5% | 59.0% | |
| 4% | 62.2% | |
| 3% | 48.3% |
Předmět 6Výběrčí
Běžná volba: hráči tohoto buildu se tu neshodnou.
| Volba | Voleno | Výhra | Výhry navíc | Čas |
|---|---|---|---|---|
| 47% | 51.9% | -1.7 může být náhoda | 10:19 | |
| 18% | 52.6% | +0.7 jasný rozdíl | 11:01 | |
| 15% | 53.2% | +1.8 jasný rozdíl | 10:55 | |
| 9% | 54.5% | +1.5 jasný rozdíl | 9:33 | |
| 4% | 52.1% | -1.7 může být náhoda | 10:12 | |
| 2% | 54.7% | +1.7 jasný rozdíl | ||
| 1% | 55.2% | +1.8 jasný rozdíl | ||
| 1% | 48.3% | -0.6 může být náhoda |
Klíčová runaNepolevující útok
| Volba | Voleno | Výhra |
|---|---|---|
| 50% | 55.8% |
Hlavní řada 1Triumf
| Volba | Voleno | Výhra |
|---|---|---|
| 50% | 55.8% |
Hlavní řada 2Legenda: Horlivost
| Volba | Voleno | Výhra |
|---|---|---|
| 50% | 55.8% |
Hlavní řada 3Rána z milosti
| Volba | Voleno | Výhra |
|---|---|---|
| 50% | 55.8% |
Vedlejší stromDominance
| Volba | Voleno | Výhra |
|---|---|---|
| 50% | 55.8% |
Útočný úlomekAdaptivní síla
| Volba | Voleno | Výhra |
|---|---|---|
| 50% | 55.8% |
Flexibilní úlomekAdaptivní síla
| Volba | Voleno | Výhra |
|---|---|---|
| 50% | 55.8% |
Obranný úlomekZvyšování zdraví
| Volba | Voleno | Výhra |
|---|---|---|
| 50% | 55.8% |
WQE
SchopnostiW > Q > E
| Volba | Voleno | Výhra | Výhry navíc |
|---|---|---|---|
| WQEW + Q + E | 91% | 52.8% | +1.6 může být náhoda |
| WEQW + E + Q | 8% | 52.0% | -0.6 jasný rozdíl |
| QWEQ + W + E | <1% | 34.9% | příliš velké na důvěru |
| EWQE + W + Q | <1% | 49.6% | -3.8 jasný rozdíl |
| QEWQ + E + W | <1% | 30.2% | příliš velké na důvěru |
| EQWE + Q + W | <1% | 29.4% | příliš velké na důvěru |
- W
- E
- Q
- W
- W
- R
- W
- Q
- W
- Q
- R
- Q
- Q
- E
- E
- R
- E
- E
KouzlaSkok + Udeřit
| Volba | Voleno | Výhra | Výhry navíc |
|---|---|---|---|
| 97% | 52.3% | +0.4 může být náhoda | |
| 2% | 53.0% | +0.4 může být náhoda | |
| 1% | 51.2% | -1.1 může být náhoda | |
| <1% | 53.6% | -1.7 může být náhoda | |
| <1% | 53.8% | -4.3 jasný rozdíl | |
| <1% | 48.6% | -2.3 může být náhoda |
Build Briar Top
- výher
- 51.5%
- her
- 4,202
- Vliv na výhry
- +1.0
- Pickrate
- 0.2%
Startovní předmětyDoranův meč + Léčivý lektvar
Výhry navíc tady: +3.0 na 100 her. Žádná jiná volba nad touto nemá jasný náskok.
| Volba | Voleno | Výhra | Výhry navíc |
|---|---|---|---|
| 74% | 51.8% | +3.0 může být náhoda | |
| 11% | 48.4% | -3.1 jasný rozdíl | |
| 10% | 47.3% | -1.5 jasný rozdíl | |
| 1% | 55.4% | -0.7 může být náhoda | |
| 1% | 48.8% | -0.5 může být náhoda | |
| 1% | 63.0% | -2.1 jasný rozdíl |
BotyMerkurovy boty
Merkurovy boty vyhrává častěji než Ocelové chrániče, nejčastější volba: +1.2 proti -0.4 na 100 her. Může to být náhoda.
| Volba | Voleno | Výhra | Výhry navíc | Čas |
|---|---|---|---|---|
| 51% | 50.4% | -0.4 může být náhoda | 14:53 | |
| 26% | 52.3% | +1.2 může být náhoda | 15:21 | |
| 15% | 56.9% | 0.0 může být náhoda často ve vedení | 13:59 | |
| 5% | 48.2% | -2.1 může být náhoda | 13:07 | |
| 2% | 54.0% | -0.3 může být náhoda | 14:45 | |
| 1% | 55.6% | -0.8 může být náhoda |
Proti týmu s převahou AD
| Volba | Voleno | Výhra | Výsledek |
|---|---|---|---|
| 55% | 49.5% | nejčastěji kupované | |
| 12% | 61.1% | vyhrávaly víc | |
| 8% | 49.3% | vyrovnané | |
| 4% | 45.7% | málo her |
Proti týmu s převahou AP
| Volba | Voleno | Výhra | Výsledek |
|---|---|---|---|
| 49% | 56.4% | nejčastěji kupované | |
| 19% | 53.3% | vyrovnané | |
| 11% | 65.9% | málo her | |
| 4% | 35.7% | málo her |
Kupované víc proti jednomu typu poškození
| Volba | AD tým | AP tým |
|---|---|---|
| 8% | 49% | |
| 55% | 19% | |
| 1% | 11% | |
| 29% | 22% | |
| 6% | 12% | |
| 18% | 23% |
Předmět 1Titánská hydra
Titánská hydra patří k sestavě, která vyhrává víc: +2.6 na 100 her, proti +0.9 u sestavy, kterou dokončí nejvíc hráčů.
| Volba | Voleno | Výhra | Výhry navíc | Čas |
|---|---|---|---|---|
| 34% | 49.2% | +0.1 může být náhoda | 11:52 | |
| 23% | 52.1% | -1.8 může být náhoda | 10:44 | |
| 13% | 52.9% | +1.6 může být náhoda | 12:37 | |
| 7% | 51.7% | +0.1 může být náhoda | 9:40 | |
| 6% | 60.5% | +0.5 může být náhoda | 9:58 | |
| 4% | 52.9% | +1.3 může být náhoda | ||
| 2% | 43.2% | -1.7 může být náhoda | ||
| 1% | 65.8% | +1.8 může být náhoda |
Dokončené spolu
| Volba | Voleno | her |
|---|---|---|
| 8% | 204 | |
| 5% | 141 | |
| 5% | 138 | |
| 5% | 133 |
Předmět 2Černá sekera
Výhry navíc tady: +2.0 na 100 her. Žádná jiná volba nad touto nemá jasný náskok.
| Volba | Voleno | Výhra | Výhry navíc | Čas |
|---|---|---|---|---|
| 31% | 53.0% | +2.0 může být náhoda | 19:55 | |
| 15% | 52.5% | -1.1 může být náhoda | 18:19 | |
| 11% | 58.3% | +1.4 může být náhoda | 20:04 | |
| 8% | 55.8% | -1.2 může být náhoda | 19:34 | |
| 5% | 49.7% | -2.5 může být náhoda | 17:59 | |
| 5% | 52.0% | -0.8 může být náhoda | ||
| 3% | 59.2% | -1.8 může být náhoda | ||
| 3% | 52.0% | +2.4 může být náhoda |
Dokončené spolu
| Volba | Voleno | her |
|---|---|---|
| 8% | 204 | |
| 5% | 141 | |
| 5% | 138 | |
| 5% | 133 |
Předmět 3Tanec smrti
Výhry navíc tady: +1.5 na 100 her. Žádná jiná volba nad touto nemá jasný náskok.
| Volba | Voleno | Výhra | Výhry navíc | Čas |
|---|---|---|---|---|
| 22% | 58.1% | +1.5 může být náhoda | 25:34 | |
| 17% | 56.8% | -0.5 může být náhoda | 24:03 | |
| 8% | 59.8% | -0.6 může být náhoda | 24:11 | |
| 8% | 62.1% | +0.7 může být náhoda | 25:20 | |
| 6% | 56.2% | -1.0 může být náhoda | 25:02 | |
| 6% | 56.2% | -1.6 může být náhoda | ||
| 4% | 54.7% | -0.7 může být náhoda | ||
| 4% | 66.7% | +0.8 může být náhoda |
Dokončené spolu
| Volba | Voleno | her |
|---|---|---|
| 8% | 204 | |
| 5% | 141 | |
| 5% | 138 | |
| 5% | 133 |
Předmět 4Otisk duše
| Volba | Voleno | Výhra | Čas |
|---|---|---|---|
| 20% | 60.8% | 29:23 |
Předmět 5Anděl strážný
Výhry navíc tady: +3.1 na 100 her. Žádná jiná volba nad touto nemá jasný náskok.
| Volba | Voleno | Výhra | Výhry navíc | Čas |
|---|---|---|---|---|
| 14% | 64.2% | +3.1 může být náhoda | 33:39 | |
| 13% | 48.7% | +0.1 může být náhoda | 33:31 | |
| 7% | 58.5% | -0.7 může být náhoda | 33:56 | |
| 7% | 60.0% | +0.1 může být náhoda |
Předmět 6Nekonečný hlad
| Volba | Voleno | Výhra | Čas |
|---|---|---|---|
| 19% | - | 35:54 | |
| 11% | - | 33:32 | |
| 9% | - | 36:19 | |
| 6% | - | 36:15 |
Klíčová runaSmrtící tempo
Smrtící tempo vyhrává častěji než Nepolevující útok, nejčastější volba: +1.3 proti +0.8 na 100 her. Může to být náhoda.
| Volba | Voleno | Výhra | Výhry navíc |
|---|---|---|---|
| 65% | 51.3% | +0.8 může být náhoda | |
| 22% | 52.3% | -0.4 může být náhoda | |
| 7% | 51.9% | +1.3 může být náhoda | |
| 5% | 47.9% | -0.6 může být náhoda | |
| 1% | 44.2% | -2.9 může být náhoda |
Hlavní řada 1Triumf
Výhry navíc tady: +1.6 na 100 her. Žádná jiná volba nad touto nemá jasný náskok.
| Volba | Voleno | Výhra | Výhry navíc |
|---|---|---|---|
| 76% | 51.0% | +1.6 může být náhoda | |
| 21% | 52.4% | -0.7 může být náhoda | |
| 1% | 57.5% | -0.6 může být náhoda | |
| 1% | 41.2% | -3.6 může být náhoda |
Hlavní řada 2Legenda: Zrychlení
Legenda: Zrychlení vyhrává častěji než Legenda: Horlivost, nejčastější volba: +1.7 proti +0.3 na 100 her. Může to být náhoda.
| Volba | Voleno | Výhra | Výhry navíc |
|---|---|---|---|
| 60% | 51.1% | +0.3 může být náhoda | |
| 19% | 52.6% | -1.3 může být náhoda | |
| 13% | 50.8% | +1.7 může být náhoda | |
| 4% | 50.7% | 0.0 může být náhoda | |
| 3% | 44.5% | -0.5 může být náhoda | |
| <1% | 73.3% | +0.3 může být náhoda |
Hlavní řada 3Poslední vzdor
Poslední vzdor vyhrává častěji než Rána z milosti, nejčastější volba: +1.7 proti -0.3 na 100 her. Může to být náhoda.
| Volba | Voleno | Výhra | Výhry navíc |
|---|---|---|---|
| 51% | 49.6% | -0.3 může být náhoda | |
| 22% | 54.4% | +1.7 může být náhoda | |
| 19% | 51.7% | -0.7 může být náhoda | |
| 3% | 50.7% | +0.7 může být náhoda | |
| 2% | 52.4% | -3.4 může být náhoda | |
| 1% | 63.6% | -0.5 může být náhoda | |
| 1% | 50.0% | -2.1 může být náhoda |
Vedlejší stromDominance
Volba z jiného stromu run tu má jasný náskok (+1.9 na 100 her), ale strom se mění jen s celou stránkou.
| Volba | Voleno | Výhra | Výhry navíc |
|---|---|---|---|
| 41% | 50.3% | -0.6 může být náhoda | |
| 31% | 52.2% | +1.9 jasný rozdíl | |
| 20% | 51.8% | -1.4 může být náhoda | |
| 7% | 50.8% | -1.1 může být náhoda | |
| 1% | 48.3% | -0.3 může být náhoda |
Vedlejší runyLovec pokladů + Náhlý dopad
Výhry navíc tady: +1.6 na 100 her. Žádná jiná volba nad touto nemá jasný náskok.
| Volba | Voleno | Výhra | Výhry navíc |
|---|---|---|---|
| 90% | 50.3% | +1.6 může být náhoda | |
| 6% | 46.2% | +0.4 může být náhoda |
Útočný úlomekAdaptivní síla
Výhry navíc tady: +1.0 na 100 her. Žádná jiná volba nad touto nemá jasný náskok.
| Volba | Voleno | Výhra | Výhry navíc |
|---|---|---|---|
| 87% | 51.3% | +1.0 může být náhoda | |
| 10% | 50.5% | -0.7 může být náhoda | |
| 2% | 50.0% | -1.9 může být náhoda |
Flexibilní úlomekAdaptivní síla
Výhry navíc tady: +1.6 na 100 her. Žádná jiná volba nad touto nemá jasný náskok.
| Volba | Voleno | Výhra | Výhry navíc |
|---|---|---|---|
| 97% | 51.3% | +1.6 může být náhoda | |
| 2% | 53.1% | -0.8 může být náhoda | |
| 1% | 40.4% | -1.6 může být náhoda |
Obranný úlomekZdraví
Zdraví vyhrává častěji než Zvyšování zdraví, nejčastější volba: +0.9 proti 0.0 na 100 her. Může to být náhoda.
| Volba | Voleno | Výhra | Výhry navíc |
|---|---|---|---|
| 82% | 51.4% | 0.0 může být náhoda | |
| 13% | 52.0% | +0.9 může být náhoda | |
| 5% | 45.4% | -1.3 může být náhoda |
WQE
SchopnostiW > Q > E
Výhry navíc tady: +2.3 na 100 her. Žádná jiná volba nad touto nemá jasný náskok.
| Volba | Voleno | Výhra | Výhry navíc |
|---|---|---|---|
| WQEW + Q + E | 87% | 51.7% | +2.3 může být náhoda |
| WEQW + E + Q | 11% | 49.9% | -1.4 jasný rozdíl |
| EWQE + W + Q | 1% | 43.6% | -3.5 jasný rozdíl |
| QWEQ + W + E | 1% | 45.0% | -5.4 jasný rozdíl |
Úrovně 1 až 18
- 1E
- 2Q
- 3Q
- 4W
- 5W
- 6R
- 7W
- 8Q
- 9W
- 10Q
- 11R
- 12Q
- 13E
- 14E
- 15E
- 16R
- 17E
- 18W
Nejdřív W: 54.8% výher. Nejdřív E: 50.0% výher (málo her).
- E
- Q
- Q
- W
- W
- R
- W
- Q
- W
- Q
- R
- Q
- E
- E
- E
- R
- E
- W
KouzlaVyčerpat + Bariéra
Vyčerpat + Bariéra vyhrává častěji než Skok + Vznítit, nejčastější volba: +3.9 proti +1.3 na 100 her. Může to být náhoda.
| Volba | Voleno | Výhra | Výhry navíc |
|---|---|---|---|
| 67% | 50.9% | +1.3 může být náhoda | |
| 16% | 48.4% | -3.4 jasný rozdíl | |
| 5% | 48.8% | -0.3 může být náhoda | |
| 5% | 60.6% | +0.7 může být náhoda | |
| 2% | 64.1% | -0.1 může být náhoda | |
| 2% | 52.9% | -0.5 může být náhoda | |
| 1% | 71.4% | +3.9 může být náhoda | |
| 1% | 42.4% | +1.2 může být náhoda |
Build Briar Mid
Patch 16.21- výher
- 53.5%
- her
- 25,188
- Vliv na výhry
- +3.3
- Pickrate
- 0.1%
Startovní předmětyDoranův meč + Léčivý lektvar
Výhry navíc tady: +2.2 na 100 her. Žádná jiná volba nad touto nemá jasný náskok.
| Volba | Voleno | Výhra | Výhry navíc |
|---|---|---|---|
| 65% | 53.4% | +2.2 může být náhoda | |
| 22% | 52.0% | -1.1 jasný rozdíl | |
| 7% | 51.3% | -2.5 jasný rozdíl | |
| 2% | 48.6% | -1.9 jasný rozdíl | |
| 1% | 47.7% | -1.1 může být náhoda | |
| 1% | 48.5% | -3.7 jasný rozdíl | |
| <1% | 48.8% | -2.3 jasný rozdíl | |
| <1% | 66.0% | -2.8 jasný rozdíl |
BotyOcelové chrániče
Ocelové chrániče vyhrává častěji než Nenasytné chrániče, nejčastější volba: +2.1 proti -0.4 na 100 her. Rozdíl je jasný.
| Volba | Voleno | Výhra | Výhry navíc | Čas |
|---|---|---|---|---|
| 35% | 56.2% | -0.4 může být náhoda často ve vedení | 12:52 | |
| 33% | 51.7% | -1.0 může být náhoda | 13:30 | |
| 23% | 54.4% | +2.1 jasný rozdíl | 13:45 | |
| 5% | 53.5% | -2.2 může být náhoda | 12:31 | |
| 2% | 54.4% | -0.6 může být náhoda | 13:22 | |
| 1% | 52.9% | -1.4 může být náhoda |
Proti týmu s převahou AD
| Volba | Voleno | Výhra | Výsledek |
|---|---|---|---|
| 28% | 56.1% | nejčastěji kupované | |
| 27% | 56.4% | vyrovnané | |
| 13% | 49.8% | vyrovnané | |
| 4% | 53.7% | vyrovnané |
Proti týmu s převahou AP
| Volba | Voleno | Výhra | Výsledek |
|---|---|---|---|
| 41% | 53.2% | nejčastěji kupované | |
| 23% | 60.1% | vyhrávaly víc | |
| 5% | 42.2% | vyrovnané | |
| 3% | 56.5% | vyrovnané |
Kupované víc proti jednomu typu poškození
| Volba | AD tým | AP tým |
|---|---|---|
| 13% | 41% | |
| 28% | 5% | |
| 4% | 16% | |
| 24% | 16% | |
| 2% | 6% | |
| 27% | 23% | |
| 5% | 3% | |
| 7% | 6% |
Předmět 1Titánská hydra
Výhry navíc tady: +0.7 na 100 her. Žádná jiná volba nad touto nemá jasný náskok.
| Volba | Voleno | Výhra | Výhry navíc | Čas |
|---|---|---|---|---|
| 32% | 52.6% | -1.2 jasný rozdíl | 10:37 | |
| 23% | 52.7% | +0.7 může být náhoda | 11:56 | |
| 15% | 56.7% | +1.6 může být náhoda | 9:38 | |
| 7% | 54.3% | 0.0 může být náhoda | 11:26 | |
| 6% | 53.8% | +1.5 může být náhoda | 10:21 | |
| 6% | 52.3% | +0.9 může být náhoda | ||
| 3% | 45.8% | -2.3 jasný rozdíl | ||
| 2% | 52.1% | -1.8 může být náhoda |
Dokončené spolu
| Volba | Voleno | her |
|---|---|---|
| 10% | 1,221 | |
| 5% | 597 | |
| 4% | 563 | |
| 4% | 535 |
Předmět 2Černá sekera
Výhry navíc tady: +2.6 na 100 her. Žádná jiná volba nad touto nemá jasný náskok.
| Volba | Voleno | Výhra | Výhry navíc | Čas |
|---|---|---|---|---|
| 25% | 55.9% | +2.6 může být náhoda | 20:00 | |
| 18% | 57.6% | -0.6 může být náhoda | 17:56 | |
| 18% | 54.0% | -1.1 může být náhoda | 19:32 | |
| 5% | 55.4% | -1.0 může být náhoda | 18:34 | |
| 5% | 57.0% | +0.6 může být náhoda | 18:58 | |
| 4% | 49.9% | -2.0 může být náhoda | ||
| 4% | 55.0% | -0.5 může být náhoda | ||
| 3% | 52.1% | +1.5 může být náhoda |
Dokončené spolu
| Volba | Voleno | her |
|---|---|---|
| 10% | 1,221 | |
| 5% | 597 | |
| 4% | 563 | |
| 4% | 535 |
Předmět 3Tanec smrti
Výhry navíc tady: +2.1 na 100 her. Žádná jiná volba nad touto nemá jasný náskok.
| Volba | Voleno | Výhra | Výhry navíc | Čas |
|---|---|---|---|---|
| 21% | 60.1% | +2.1 může být náhoda | 25:27 | |
| 18% | 61.1% | +0.3 může být náhoda | 23:39 | |
| 12% | 56.9% | +0.7 může být náhoda | 25:00 | |
| 9% | 60.5% | -1.8 může být náhoda | 23:29 | |
| 5% | 59.8% | +0.7 může být náhoda | 24:11 | |
| 5% | 55.7% | -2.0 může být náhoda | ||
| 4% | 56.9% | -2.0 může být náhoda | ||
| 3% | 57.8% | +1.1 může být náhoda |
Dokončené spolu
| Volba | Voleno | her |
|---|---|---|
| 10% | 1,221 | |
| 5% | 597 | |
| 4% | 563 | |
| 4% | 535 |
Předmět 4Anděl strážný
Výhry navíc tady: +1.8 na 100 her. Žádná jiná volba nad touto nemá jasný náskok.
| Volba | Voleno | Výhra | Výhry navíc | Čas |
|---|---|---|---|---|
| 15% | 63.0% | +1.8 může být náhoda | 29:30 | |
| 12% | 70.8% | +0.2 může být náhoda |
Předmět 5Nesmrtelný štítový luk
Nesmrtelný štítový luk vyhrává častěji než Ostří nekonečna, nejčastější volba: +0.4 proti +0.3 na 100 her. Může to být náhoda.
| Volba | Voleno | Výhra | Výhry navíc | Čas |
|---|---|---|---|---|
| 22% | 64.7% | příliš velké na důvěru | 32:31 | |
| 12% | 58.7% | -0.3 může být náhoda | 32:04 | |
| 8% | 66.2% | +0.3 může být náhoda | 32:14 | |
| 6% | 64.6% | +0.4 může být náhoda | 30:55 | |
| 5% | 66.0% | +0.1 může být náhoda | 31:56 | |
| 4% | 55.2% | -2.0 může být náhoda | ||
| 4% | 62.9% | +0.4 může být náhoda |
Předmět 6Ostří nekonečna
| Volba | Voleno | Výhra | Čas |
|---|---|---|---|
| 24% | 50.5% | 36:01 | |
| 12% | - | 35:53 | |
| 7% | - | 35:46 | |
| 5% | - | 34:47 | |
| 5% | - | 37:13 |
Klíčová runaDobyvatel
Dobyvatel vyhrává častěji než Nepolevující útok, nejčastější volba: +2.2 proti +0.1 na 100 her. Může to být náhoda.
| Volba | Voleno | Výhra | Výhry navíc |
|---|---|---|---|
| 70% | 52.9% | +0.1 může být náhoda | |
| 22% | 52.8% | +0.2 může být náhoda | |
| 3% | 55.9% | +2.2 může být náhoda | |
| 2% | 56.2% | 0.0 může být náhoda | |
| 1% | 41.9% | -5.5 jasný rozdíl | |
| 1% | 51.9% | -2.9 může být náhoda |
Hlavní řada 1Triumf
Výhry navíc tady: +0.5 na 100 her. Žádná jiná volba nad touto nemá jasný náskok.
| Volba | Voleno | Výhra | Výhry navíc |
|---|---|---|---|
| 75% | 53.1% | +0.5 může být náhoda | |
| 23% | 52.8% | +0.1 může být náhoda | |
| 1% | 43.2% | -4.3 může být náhoda | |
| 1% | 55.6% | -0.8 může být náhoda | |
| <1% | 55.6% | -2.3 může být náhoda | |
| <1% | 45.9% | -4.3 může být náhoda |
Hlavní řada 2Legenda: Zrychlení
Legenda: Zrychlení vyhrává častěji než Legenda: Horlivost, nejčastější volba: +0.7 proti 0.0 na 100 her. Může to být náhoda.
| Volba | Voleno | Výhra | Výhry navíc |
|---|---|---|---|
| 59% | 53.0% | 0.0 může být náhoda | |
| 19% | 53.4% | +0.2 může být náhoda | |
| 13% | 53.2% | +0.7 může být náhoda | |
| 4% | 49.8% | -0.5 může být náhoda | |
| 3% | 53.5% | 0.0 může být náhoda | |
| 1% | 41.9% | -4.9 může být náhoda | |
| <1% | 48.3% | -2.1 může být náhoda |
Hlavní řada 3Poslední vzdor
Poslední vzdor vyhrává častěji než Rána z milosti, nejčastější volba: +0.9 proti -0.2 na 100 her. Může to být náhoda.
| Volba | Voleno | Výhra | Výhry navíc |
|---|---|---|---|
| 47% | 53.1% | -0.2 může být náhoda | |
| 26% | 53.2% | +0.9 může být náhoda | |
| 20% | 53.3% | +0.8 může být náhoda | |
| 2% | 47.0% | -5.5 jasný rozdíl | |
| 2% | 51.9% | -1.2 může být náhoda | |
| 1% | 45.0% | -4.5 může být náhoda | |
| 1% | 56.3% | -0.1 může být náhoda |
Vedlejší stromDominance
Výhry navíc tady: 0.0 na 100 her. Žádná jiná volba nad touto nemá jasný náskok.
| Volba | Voleno | Výhra | Výhry navíc |
|---|---|---|---|
| 43% | 53.2% | 0.0 může být náhoda | |
| 31% | 53.0% | +0.5 může být náhoda | |
| 17% | 53.1% | +0.3 může být náhoda | |
| 8% | 51.3% | -1.3 může být náhoda | |
| 2% | 47.7% | -2.6 může být náhoda |
Vedlejší runyLovec pokladů + Náhlý dopad
Výhry navíc tady: +1.1 na 100 her. Žádná jiná volba nad touto nemá jasný náskok.
| Volba | Voleno | Výhra | Výhry navíc |
|---|---|---|---|
| 80% | 53.5% | +1.1 může být náhoda | |
| 16% | 52.3% | -1.0 může být náhoda | |
| 2% | 52.1% | +0.4 může být náhoda |
Útočný úlomekAdaptivní síla
Výhry navíc tady: +0.3 na 100 her. Žádná jiná volba nad touto nemá jasný náskok.
| Volba | Voleno | Výhra | Výhry navíc |
|---|---|---|---|
| 90% | 52.8% | +0.3 může být náhoda | |
| 8% | 53.5% | +0.1 může být náhoda | |
| 2% | 51.9% | -1.5 může být náhoda |
Flexibilní úlomekAdaptivní síla
Výhry navíc tady: +1.5 na 100 her. Žádná jiná volba nad touto nemá jasný náskok.
| Volba | Voleno | Výhra | Výhry navíc |
|---|---|---|---|
| 97% | 52.9% | +1.5 může být náhoda | |
| 2% | 56.0% | +0.4 může být náhoda | |
| 2% | 47.4% | -3.1 může být náhoda |
Obranný úlomekZvyšování zdraví
Výhry navíc tady: +0.9 na 100 her. Žádná jiná volba nad touto nemá jasný náskok.
| Volba | Voleno | Výhra | Výhry navíc |
|---|---|---|---|
| 73% | 53.4% | +0.9 může být náhoda | |
| 22% | 51.5% | -1.1 jasný rozdíl | |
| 5% | 51.2% | +0.1 může být náhoda |
WQE
SchopnostiW > Q > E
Výhry navíc tady: +1.3 na 100 her. Žádná jiná volba nad touto nemá jasný náskok.
| Volba | Voleno | Výhra | Výhry navíc |
|---|---|---|---|
| WQEW + Q + E | 91% | 53.2% | +1.3 může být náhoda |
| WEQW + E + Q | 8% | 53.0% | -0.5 může být náhoda |
| EWQE + W + Q | <1% | 41.0% | -4.5 může být náhoda |
Úrovně 1 až 18
- 1E
- 2W
- 3Q
- 4W
- 5W
- 6R
- 7W
- 8Q
- 9W
- 10Q
- 11R
- 12Q
- 13Q
- 14E
- 15E
- 16R
- 17E
- 18E
Nejdřív W: 52.7% výher. Nejdřív Q: 0.0% výher (málo her).
- E
- W
- Q
- W
- W
- R
- W
- Q
- W
- Q
- R
- Q
- Q
- E
- E
- R
- E
- E
KouzlaSkok + Vznítit
Výhry navíc tady: +1.1 na 100 her. Žádná jiná volba nad touto nemá jasný náskok.
| Volba | Voleno | Výhra | Výhry navíc |
|---|---|---|---|
| 88% | 52.9% | +1.1 může být náhoda | |
| 3% | 51.0% | -1.1 může být náhoda | |
| 3% | 50.8% | -3.2 jasný rozdíl | |
| 2% | 54.3% | -1.7 může být náhoda | |
| 1% | 51.9% | +0.8 může být náhoda | |
| 1% | 57.1% | +0.4 může být náhoda | |
| <1% | 50.5% | -1.0 může být náhoda | |
| <1% | 58.7% | +0.9 může být náhoda |
Build Briar Bot
Patch 16.21- výher
- 49.2%
- her
- 3,737
- Vliv na výhry
- -0.5
- Pickrate
- 0.0%
Startovní předmětyDoranův meč + Léčivý lektvar
Výhry navíc tady: +1.0 na 100 her. Žádná jiná volba nad touto nemá jasný náskok.
| Volba | Voleno | Výhra | Výhry navíc |
|---|---|---|---|
| 64% | 52.3% | +1.0 může být náhoda | |
| 13% | 49.3% | -0.6 může být náhoda | |
| 13% | 48.5% | -0.7 může být náhoda | |
| 2% | 59.7% | -1.7 může být náhoda |
BotyMerkurovy boty
Merkurovy boty vyhrává častěji než Ocelové chrániče, nejčastější volba: +2.5 proti +0.1 na 100 her. Může to být náhoda.
| Volba | Voleno | Výhra | Výhry navíc | Čas |
|---|---|---|---|---|
| 39% | 52.5% | +0.1 může být náhoda | 14:29 | |
| 29% | 55.0% | +0.5 může být náhoda | 13:40 | |
| 16% | 55.6% | +2.5 může být náhoda | 15:31 | |
| 10% | 50.2% | -1.6 může být náhoda | 13:37 |
Proti týmu s převahou AD
| Volba | Voleno | Výhra | Výsledek |
|---|---|---|---|
| 35% | 58.5% | nejčastěji kupované | |
| 19% | 59.3% | vyrovnané | |
| 6% | 54.9% | málo her | |
| 4% | 54.5% | málo her |
Proti týmu s převahou AP
| Volba | Voleno | Výhra | Výsledek |
|---|---|---|---|
| 22% | 51.8% | nejčastěji kupované | |
| 19% | 53.6% | vyrovnané | |
| 17% | 47.7% | vyrovnané | |
| 8% | 50.0% | málo her |
Kupované víc proti jednomu typu poškození
| Volba | AD tým | AP tým |
|---|---|---|
| 4% | 22% | |
| 35% | 17% | |
| <1% | 5% | |
| 16% | 12% |
Předmět 1Výběrčí
Výběrčí patří k sestavě, která vyhrává víc: +1.8 na 100 her, proti -1.2 u sestavy, kterou dokončí nejvíc hráčů.
| Volba | Voleno | Výhra | Výhry navíc | Čas |
|---|---|---|---|---|
| 48% | 51.5% | +0.9 může být náhoda | 10:43 | |
| 28% | 54.2% | -0.2 může být náhoda | 9:33 | |
| 7% | 51.1% | -0.5 může být náhoda | 11:43 | |
| 5% | 52.2% | -1.5 může být náhoda | 11:55 | |
| 3% | 53.8% | -0.2 může být náhoda | 10:39 |
Dokončené spolu
| Volba | Voleno | Výhra | her |
|---|---|---|---|
| 15% | - | 337 | |
| 12% | 73.3% | 259 | |
| 8% | - | 167 | |
| 7% | 53.1% | 144 |
Předmět 2Rouhavá hydra
Rouhavá hydra patří k sestavě, která vyhrává víc: +1.8 na 100 her, proti -1.2 u sestavy, kterou dokončí nejvíc hráčů.
| Volba | Voleno | Výhra | Výhry navíc | Čas |
|---|---|---|---|---|
| 32% | 54.0% | -0.3 může být náhoda | 17:02 | |
| 16% | 51.3% | -1.3 může být náhoda | 18:22 | |
| 12% | 53.8% | 0.0 může být náhoda | 18:09 | |
| 7% | 56.7% | +0.7 může být náhoda | 17:25 | |
| 6% | 47.3% | -1.6 může být náhoda | 19:13 | |
| 5% | 48.2% | -0.9 může být náhoda | ||
| 4% | 52.4% | +0.4 může být náhoda |
Dokončené spolu
| Volba | Voleno | Výhra | her |
|---|---|---|---|
| 15% | - | 337 | |
| 12% | 73.3% | 259 | |
| 8% | - | 167 | |
| 7% | 53.1% | 144 |
Předmět 3Pozdrav od lorda Dominika
Výhry navíc tady: +0.6 na 100 her. Žádná jiná volba nad touto nemá jasný náskok.
| Volba | Voleno | Výhra | Výhry navíc | Čas |
|---|---|---|---|---|
| 41% | 55.6% | +0.6 může být náhoda | 23:05 | |
| 15% | 52.5% | -1.1 může být náhoda | 22:22 | |
| 6% | 57.1% | +2.0 může být náhoda | 24:23 | |
| 4% | 56.0% | -0.4 může být náhoda | 22:55 |
Dokončené spolu
| Volba | Voleno | Výhra | her |
|---|---|---|---|
| 15% | - | 337 | |
| 12% | 73.3% | 259 | |
| 8% | - | 167 | |
| 7% | 53.1% | 144 |
Předmět 4Ostří nekonečna
Výhry navíc tady: +0.5 na 100 her. Žádná jiná volba nad touto nemá jasný náskok.
| Volba | Voleno | Výhra | Výhry navíc | Čas |
|---|---|---|---|---|
| 42% | 59.1% | +0.5 může být náhoda | 27:22 |
Předmět 5Nesmrtelný štítový luk
| Volba | Voleno | Výhra | Čas |
|---|---|---|---|
| 28% | 61.5% | 30:22 |
Předmět 6Anděl strážný
| Volba | Voleno | Výhra | Čas |
|---|---|---|---|
| 19% | - | 34:38 | |
| 17% | - | 33:56 | |
| 11% | - | 34:15 | |
| 6% | - | 34:43 | |
| 5% | - | 37:23 |
Klíčová runaNepolevující útok
Výhry navíc tady: +1.3 na 100 her. Žádná jiná volba nad touto nemá jasný náskok.
| Volba | Voleno | Výhra | Výhry navíc |
|---|---|---|---|
| 51% | 52.5% | +1.3 může být náhoda | |
| 38% | 50.5% | +0.4 může být náhoda | |
| 4% | 46.0% | -0.6 může být náhoda | |
| 2% | 56.3% | +0.8 může být náhoda |
Hlavní řada 1Triumf
Výhry navíc tady: +1.7 na 100 her. Žádná jiná volba nad touto nemá jasný náskok.
| Volba | Voleno | Výhra | Výhry navíc |
|---|---|---|---|
| 57% | 52.2% | +1.7 může být náhoda | |
| 39% | 49.3% | -0.6 může být náhoda |
Hlavní řada 2Legenda: Pokrevní linie
Legenda: Pokrevní linie vyhrává častěji než Legenda: Horlivost, nejčastější volba: +1.8 proti +0.3 na 100 her. Může to být náhoda.
| Volba | Voleno | Výhra | Výhry navíc |
|---|---|---|---|
| 48% | 51.9% | +0.3 může být náhoda | |
| 36% | 50.0% | +0.2 může být náhoda | |
| 7% | 53.5% | +1.1 může být náhoda | |
| 4% | 41.5% | -4.6 může být náhoda | |
| 2% | 53.0% | +1.8 může být náhoda |
Hlavní řada 3Poslední vzdor
Poslední vzdor vyhrává častěji než Rána z milosti, nejčastější volba: +2.7 proti +0.6 na 100 her. Může to být náhoda.
| Volba | Voleno | Výhra | Výhry navíc |
|---|---|---|---|
| 46% | 52.0% | +0.6 může být náhoda | |
| 36% | 50.8% | +0.5 může být náhoda | |
| 8% | 54.4% | +2.7 může být náhoda | |
| 3% | 48.0% | -2.0 může být náhoda | |
| 3% | 34.4% | -5.4 může být náhoda |
Vedlejší stromDominance
Výhry navíc tady: +0.8 na 100 her. Žádná jiná volba nad touto nemá jasný náskok.
| Volba | Voleno | Výhra | Výhry navíc |
|---|---|---|---|
| 39% | 52.5% | +0.8 může být náhoda | |
| 33% | 50.3% | -0.3 může být náhoda | |
| 16% | 51.9% | +0.5 může být náhoda | |
| 10% | 43.9% | -1.1 může být náhoda |
Vedlejší runyLovec pokladů + Náhlý dopad
Výhry navíc tady: +0.3 na 100 her. Žádná jiná volba nad touto nemá jasný náskok.
| Volba | Voleno | Výhra | Výhry navíc |
|---|---|---|---|
| 91% | 52.4% | +0.3 může být náhoda |
Útočný úlomekAdaptivní síla
Výhry navíc tady: +0.1 na 100 her. Žádná jiná volba nad touto nemá jasný náskok.
| Volba | Voleno | Výhra | Výhry navíc |
|---|---|---|---|
| 85% | 50.7% | +0.1 může být náhoda | |
| 12% | 50.6% | -0.4 může být náhoda | |
| 3% | 46.6% | -0.3 může být náhoda |
Flexibilní úlomekAdaptivní síla
Výhry navíc tady: +1.7 na 100 her. Žádná jiná volba nad touto nemá jasný náskok.
| Volba | Voleno | Výhra | Výhry navíc |
|---|---|---|---|
| 95% | 50.9% | +1.7 může být náhoda |
Obranný úlomekZdraví
Zdraví vyhrává častěji než Zvyšování zdraví, nejčastější volba: +0.6 proti -0.2 na 100 her. Může to být náhoda.
| Volba | Voleno | Výhra | Výhry navíc |
|---|---|---|---|
| 83% | 50.7% | -0.2 může být náhoda | |
| 10% | 50.9% | +0.6 může být náhoda | |
| 7% | 49.2% | -0.4 může být náhoda |
WQE
SchopnostiW > Q > E
Výhry navíc tady: +3.4 na 100 her. Žádná jiná volba nad touto nemá jasný náskok.
| Volba | Voleno | Výhra | Výhry navíc |
|---|---|---|---|
| WQEW + Q + E | 86% | 51.7% | +3.4 může být náhoda |
| WEQW + E + Q | 11% | 52.5% | -1.0 může být náhoda |
KouzlaSkok + Bariéra
Skok + Bariéra vyhrává častěji než Skok + Vznítit, nejčastější volba: +1.4 proti -0.2 na 100 her. Může to být náhoda.
| Volba | Voleno | Výhra | Výhry navíc |
|---|---|---|---|
| 43% | 50.8% | -0.2 může být náhoda | |
| 19% | 51.5% | 0.0 může být náhoda | |
| 16% | 51.7% | +1.4 může být náhoda | |
| 10% | 49.9% | -2.9 může být náhoda | |
| 3% | 45.5% | -2.0 může být náhoda | |
| 3% | 54.9% | +1.1 může být náhoda |
Nejlepší hráči Briar
Zobrazit vše (25,251)Běžná hra na Jungle
69,969 herProti všem šampionům na Jungle
- Top 2 % Killy 10.5
- Top 2 % Solo killy 2.6
- Nejvíce 3 % Smrti 7.6
- Asistence
- 6.9 Spodních 20 %
- Účast na killech
- 49% Top 22 %
- Poš. týmu
- 21% Top 8 %
- Poš. / min
- 816 Top 7 %
- Farma / min
- 6.3 Spodních 34 %
- Zlato / min
- 478 Top 5 %
- Vize / min
- 0.78 Spodních 5 %
- Ovládací totemy
- 1.0 Spodních 26 %
- První krev
- 9% Top 3 %
Proti nepřátelskému jungleru
- Level 6 v 7:13
- Level 11 v 16:52
- blue buff jako první v 42 % her
- První drak v 7:35
Prostřední hra v každé minutě
Udělené poškození
Magické 10% Fyzické 90%Zemřel na
Fyzické 54% Magické 36% Přímé 10%Běžná hra na Top
4,037 herProti všem šampionům na Top
- Top 1 % Killy 9.7
- Top 1 % Solo killy 4.9
- Nejvíce 1 % Smrti 9.2
- Asistence
- 5.4 Spodních 38 %
- Účast na killech
- 41% Top 5 %
- Poš. týmu
- 25% Top 4 %
- Poš. / min
- 959 Top 4 %
- Farma / min
- 5.8 Spodních 13 %
- Zlato / min
- 436 Top 7 %
- Vize / min
- 0.70 Spodních 11 %
- Ovládací totemy
- 0.3 Spodních 3 %
- První krev
- 21% Top 9 %
Proti soupeři na lajně
- Level 6 v 5:27
- Level 11 v 13:51
Prostřední hra v každé minutě
Udělené poškození
Magické 11% Fyzické 89%Zemřel na
Fyzické 56% Magické 34% Přímé 10%Běžná hra na Mid
24,857 her Patch 16.21Proti všem šampionům na Mid
- Top 1 % Killy 11.2
- Top 1 % Solo killy 4.8
- Nejvíce 1 % Smrti 8.9
- Asistence
- 5.8 Spodních 25 %
- Účast na killech
- 46% Top 8 %
- Poš. týmu
- 26% Top 5 %
- Poš. / min
- 982 Top 4 %
- Farma / min
- 5.6 Spodních 20 %
- Zlato / min
- 451 Top 6 %
- Vize / min
- 0.64 Spodních 27 %
- Ovládací totemy
- 0.4 Spodních 8 %
- První krev
- 17% Top 11 %
Proti soupeři na lajně
- Level 6 v 5:26
- Level 11 v 15:27
Prostřední hra v každé minutě
Udělené poškození
Magické 10% Fyzické 90%Zemřel na
Fyzické 55% Magické 36% Přímé 9%Matchupy a spoluhráči jsou z her Briar na Jungle.
-
Hecarim: +3.8 výhry na 100 her (rozpětí 1.3-6.3) · 1,316 her · Naměřeno · 13 % z toho je vypůjčeno z podobných šampionů -
Vi: +3.3 výhry na 100 her (rozpětí 1.0-5.6) · 1,607 her · Naměřeno · 11 % z toho je vypůjčeno z podobných šampionů -
Jarvan IV.: +3.1 výhry na 100 her (rozpětí 1.1-5.1) · 2,282 her · Naměřeno · 8 % z toho je vypůjčeno z podobných šampionů -
Sylas: +2.9 výhry na 100 her (rozpětí 0.6-5.2) · 1,645 her · Naměřeno · 11 % z toho je vypůjčeno z podobných šampionů -
Kha'Zix: +2.4 výhry na 100 her (rozpětí 0.1-4.7) · 1,629 her · Naměřeno · 11 % z toho je vypůjčeno z podobných šampionů -
Kayn: +2.2 výhry na 100 her (rozpětí 0.7-3.7) · 3,946 her · Naměřeno · 5 % z toho je vypůjčeno z podobných šampionů -
Viego: +1.8 výhry na 100 her (rozpětí 0.1-3.4) · 3,329 her · Naměřeno · 6 % z toho je vypůjčeno z podobných šampionů
Matchupy a spoluhráči jsou z her Briar na Jungle.
-
Briar s Dr. Mundo: +5.13 výhry na 100 her (rozpětí 4.24-6.01) · 12,026 her · Naměřeno · 2 % z toho je vypůjčeno z podobných šampionů -
Briar s Teemo: +2.92 výhry na 100 her (rozpětí 2.31-3.53) · 26,597 her · Naměřeno · 1 % z toho je vypůjčeno z podobných šampionů -
Briar s Singed: +2.8 výhry na 100 her (rozpětí 1.6-4.0) · 6,358 her · Naměřeno · 3 % z toho je vypůjčeno z podobných šampionů
-
Briar s K'Sante: -5.7 výhry na 100 her (rozpětí -6.9 až -4.5) · 6,553 her · Naměřeno · 3 % z toho je vypůjčeno z podobných šampionů -
Briar s Rengar: -5.7 výhry na 100 her (rozpětí -8.8 až -2.6) · 802 her · Sloučeno · 20 % z toho je vypůjčeno z podobných šampionů -
Briar s Skarner: -5.3 výhry na 100 her (rozpětí -8.8 až -1.8) · 599 her · Sloučeno · 25 % z toho je vypůjčeno z podobných šampionů
-
Briar s Veigar: +2.50 výhry na 100 her (rozpětí 1.88-3.11) · 26,157 her · Naměřeno · 1 % z toho je vypůjčeno z podobných šampionů -
Briar s Malzahar: +2.40 výhry na 100 her (rozpětí 1.77-3.03) · 24,927 her · Naměřeno · 1 % z toho je vypůjčeno z podobných šampionů -
Briar s Fizz: +2.39 výhry na 100 her (rozpětí 1.68-3.10) · 19,359 her · Naměřeno · 1 % z toho je vypůjčeno z podobných šampionů
-
Briar s Kha'Zix: -5.9 výhry na 100 her (rozpětí -11.6 až -0.3) · 96 her · Sloučeno · 68 % z toho je vypůjčeno z podobných šampionů -
Briar s Nunu a Willump: -4.2 výhry na 100 her (rozpětí -7.1 až -1.4) · 1,005 her · Sloučeno · 17 % z toho je vypůjčeno z podobných šampionů -
Briar s Qiyana: -4.2 výhry na 100 her (rozpětí -5.5 až -2.9) · 5,442 her · Naměřeno · 4 % z toho je vypůjčeno z podobných šampionů
-
Briar s Kog'Maw: +2.5 výhry na 100 her (rozpětí 1.4-3.6) · 8,028 her · Naměřeno · 2 % z toho je vypůjčeno z podobných šampionů -
Briar s Miss Fortune: +2.14 výhry na 100 her (rozpětí 1.69-2.59) · 50,886 her · Naměřeno -
Briar s Ziggs: +1.7 výhry na 100 her (rozpětí 0.7-2.8) · 8,769 her · Naměřeno · 2 % z toho je vypůjčeno z podobných šampionů
-
Briar s Ezreal: -3.67 výhry na 100 her (rozpětí -4.23 až -3.11) · 32,006 her · Naměřeno · 1 % z toho je vypůjčeno z podobných šampionů -
Briar s Corki: -3.0 výhry na 100 her (rozpětí -4.5 až -1.5) · 4,270 her · Naměřeno · 4 % z toho je vypůjčeno z podobných šampionů -
Briar s Kalista: -2.5 výhry na 100 her (rozpětí -3.5 až -1.5) · 9,342 her · Naměřeno · 2 % z toho je vypůjčeno z podobných šampionů
-
Briar s Taric: +4.1 výhry na 100 her (rozpětí 2.5-5.6) · 3,648 her · Naměřeno · 5 % z toho je vypůjčeno z podobných šampionů -
Briar s Sona: +3.7 výhry na 100 her (rozpětí 2.5-4.8) · 6,753 her · Naměřeno · 3 % z toho je vypůjčeno z podobných šampionů -
Briar s Zilean: +2.6 výhry na 100 her (rozpětí 1.4-3.8) · 6,640 her · Naměřeno · 3 % z toho je vypůjčeno z podobných šampionů
-
Briar s Lee Sin: -9.1 výhry na 100 her (rozpětí -11.6 až -6.7) · 1,386 her · Naměřeno · 13 % z toho je vypůjčeno z podobných šampionů -
Briar s Nidalee: -4.7 výhry na 100 her (rozpětí -7.4 až -2.0) · 1,110 her · Sloučeno · 15 % z toho je vypůjčeno z podobných šampionů -
Briar s Ivern: -4.5 výhry na 100 her (rozpětí -7.8 až -1.2) · 679 her · Sloučeno · 23 % z toho je vypůjčeno z podobných šampionů