League of Legends Poppy için build
Poppy Destek build
- galibiyet
- 51.1%
- maç
- 38,063
- Kazanma etkisi
- +1.1
- Seçilme oranı
- 0.7%
Başlangıç eşyalarıCan İksiri x2 + Dünya Atlası
Buradaki ek galibiyet: 100 maçta +1.6. Başka hiçbir seçimin buna karşı net bir üstünlüğü yok.
| Seçim | Seçilme | Kazanılan | Ek galibiyet |
|---|---|---|---|
| 90% | 51.3% | +1.6 şans olabilir | |
| 3% | 49.2% | -1.1 net fark | |
| 3% | 50.5% | -1.0 net fark | |
| 2% | 46.1% | -4.1 net fark | |
| 1% | 48.1% | +0.9 şans olabilir | |
| <1% | 49.2% | +0.1 şans olabilir |
ÇizmeAtiklik Çizmeleri
Buradaki ek galibiyet: 100 maçta +0.3. Başka hiçbir seçimin buna karşı net bir üstünlüğü yok.
| Seçim | Seçilme | Kazanılan | Ek galibiyet | Süre |
|---|---|---|---|---|
| 62% | 52.7% | +0.3 şans olabilir | 9:50 | |
| 25% | 50.5% | 0.0 şans olabilir | 10:11 | |
| 12% | 50.6% | -0.2 şans olabilir | 14:36 | |
| 1% | 42.9% | -1.8 şans olabilir | 12:37 |
Çoğunlukla AD takıma karşı
| Seçim | Seçilme | Kazanılan | Sonuç |
|---|---|---|---|
| 55% | 54.9% | en çok alınan | |
| 35% | 54.2% | dengeli | |
| 7% | 51.7% | dengeli | |
| 1% | 51.5% | dengeli |
Çoğunlukla AP takıma karşı
| Seçim | Seçilme | Kazanılan | Sonuç |
|---|---|---|---|
| 62% | 51.1% | en çok alınan | |
| 22% | 51.2% | dengeli | |
| 12% | 46.4% | dengeli | |
| 1% | 41.4% | yeterli maç yok |
Bir hasar türüne karşı daha çok alınanlar
| Seçim | AD takım | AP takım |
|---|---|---|
| 35% | 12% | |
| 15% | 37% | |
| 40% | 22% | |
| 7% | 22% | |
| 76% | 68% | |
| 55% | 62% | |
| 1% | 7% | |
| 37% | 39% | |
| 8% | 7% |
Eşya 1Ölü Adamın Zırhı
Buradaki ek galibiyet: 100 maçta +1.3. Başka hiçbir seçimin buna karşı net bir üstünlüğü yok.
| Seçim | Seçilme | Kazanılan | Ek galibiyet | Süre |
|---|---|---|---|---|
| 61% | 52.7% | +1.3 şans olabilir | 15:14 | |
| 14% | 50.8% | +1.7 şans olabilir | 13:33 | |
| 5% | 47.2% | -1.4 net fark | 14:49 | |
| 2% | 50.6% | -1.9 net fark | 13:57 | |
| 2% | 51.2% | -3.4 net fark | 12:30 | |
| 2% | 47.1% | -2.9 net fark | ||
| 2% | 50.7% | +1.2 şans olabilir | ||
| 1% | 52.2% | +0.7 şans olabilir |
Birlikte tamamlanan
| Seçim | Seçilme | maç |
|---|---|---|
| 15% | 2,187 | |
| 13% | 1,948 | |
| 8% | 1,122 | |
| 6% | 833 |
Eşya 2Demir Solari'nin Broşu
Demir Solari'nin Broşu, daha çok kazanan dizilimin parçası: 100 maçta +2.5, oyuncuların çoğunun tamamladığı dizilimde -0.6.
| Seçim | Seçilme | Kazanılan | Ek galibiyet | Süre |
|---|---|---|---|---|
| 23% | 54.7% | +0.9 şans olabilir | 22:34 | |
| 21% | 51.9% | 0.0 şans olabilir | 22:49 | |
| 17% | 54.8% | +0.1 şans olabilir | 24:13 | |
| 12% | 54.3% | +0.8 şans olabilir | 23:07 | |
| 4% | 57.8% | +1.8 şans olabilir | 22:41 | |
| 3% | 55.9% | +1.2 şans olabilir | ||
| 2% | 53.1% | güvenmek için fazla büyük | ||
| 2% | 54.5% | +2.5 şans olabilir |
Birlikte tamamlanan
| Seçim | Seçilme | maç |
|---|---|---|
| 15% | 2,187 | |
| 13% | 1,948 | |
| 8% | 1,122 | |
| 6% | 833 |
Eşya 3Bandle Gaydası
Bandle Gaydası, daha çok kazanan dizilimin parçası: 100 maçta +2.5, oyuncuların çoğunun tamamladığı dizilimde -0.6.
| Seçim | Seçilme | Kazanılan | Ek galibiyet | Süre |
|---|---|---|---|---|
| 21% | 54.2% | +0.3 şans olabilir | 29:25 | |
| 19% | 55.6% | -0.3 şans olabilir | 29:48 | |
| 10% | 57.4% | +0.9 şans olabilir | 28:51 | |
| 9% | 58.7% | +0.8 şans olabilir | 29:21 | |
| 6% | 59.1% | +0.9 şans olabilir | 29:47 | |
| 5% | 57.2% | +0.7 şans olabilir | ||
| 5% | 59.8% | +2.1 şans olabilir | ||
| 2% | 54.1% | -1.1 şans olabilir |
Birlikte tamamlanan
| Seçim | Seçilme | maç |
|---|---|---|
| 15% | 2,187 | |
| 13% | 1,948 | |
| 8% | 1,122 | |
| 6% | 833 |
Eşya 4Protoplazma Teçhizatı
Buradaki ek galibiyet: 100 maçta -0.2. Başka hiçbir seçimin buna karşı net bir üstünlüğü yok.
| Seçim | Seçilme | Kazanılan | Ek galibiyet | Süre |
|---|---|---|---|---|
| 33% | 61.3% | -0.2 şans olabilir | 35:21 |
Eşya 5Umbra Mızrağı
Ustalık+ oyuncuları bunu seçiyor: maçlarının 100% kadarı. Tüm liglerde en çok Yarık Gökyüzü seçiliyor.
| Seçim | Seçilme | Kazanılan | Süre |
|---|---|---|---|
| 10% | 54.0% | 40:02 |
Ana rünMuhafız
Muhafız: en çok seçilenden (Artçı Şok) daha sık kazanıyor. 100 maçta -0.1, en çok seçilende -0.6. Şans olabilir.
| Seçim | Seçilme | Kazanılan | Ek galibiyet |
|---|---|---|---|
| 49% | 50.7% | -0.6 şans olabilir | |
| 42% | 51.5% | +0.6 net fark | |
| 3% | 52.3% | +1.3 şans olabilir | |
| 2% | 54.3% | +1.3 şans olabilir | |
| 1% | 49.6% | -3.0 şans olabilir | |
| 1% | 50.2% | -0.1 şans olabilir | |
| 1% | 48.0% | +1.1 şans olabilir | |
| 1% | 46.5% | -0.9 şans olabilir |
Ana sıra 1Kalkan Darbesi
Kalkan Darbesi: en çok seçilenden (Yaşam Kaynağı) daha sık kazanıyor. 100 maçta -0.4, en çok seçilende -0.6. Şans olabilir.
| Seçim | Seçilme | Kazanılan | Ek galibiyet |
|---|---|---|---|
| 47% | 50.8% | -0.6 şans olabilir | |
| 44% | 51.6% | +0.7 net fark | |
| 3% | 49.9% | -0.4 şans olabilir | |
| 1% | 49.5% | -1.9 şans olabilir | |
| 1% | 52.8% | +0.2 şans olabilir | |
| 1% | 49.7% | +1.0 şans olabilir | |
| <1% | 59.3% | +3.0 net fark | |
| <1% | 47.4% | -0.4 şans olabilir |
Ana sıra 2Kondisyon
Kondisyon: en çok seçilenden (Kemik Zırh) daha sık kazanıyor. 100 maçta +1.3, en çok seçilende -1.0. Fark net.
| Seçim | Seçilme | Kazanılan | Ek galibiyet |
|---|---|---|---|
| 46% | 50.7% | -1.0 şans olabilir | |
| 40% | 51.4% | +0.5 net fark | |
| 3% | 53.6% | +2.2 net fark | |
| 3% | 51.4% | +0.6 şans olabilir | |
| 3% | 50.6% | +1.3 net fark | |
| 2% | 54.4% | +1.1 şans olabilir | |
| 2% | 51.0% | +0.5 şans olabilir | |
| 1% | 48.8% | +0.1 şans olabilir |
Ana sıra 3Büyüme
Büyüme: en çok seçilenden (Gözü Kara) daha sık kazanıyor. 100 maçta -0.1, en çok seçilende -0.7. Şans olabilir.
| Seçim | Seçilme | Kazanılan | Ek galibiyet |
|---|---|---|---|
| 47% | 50.6% | -0.7 şans olabilir | |
| 39% | 51.5% | +0.4 net fark | |
| 5% | 51.4% | +1.6 net fark | |
| 3% | 52.7% | -0.1 şans olabilir | |
| 2% | 54.5% | +0.7 şans olabilir | |
| 1% | 48.7% | -0.4 şans olabilir | |
| 1% | 51.3% | +0.6 şans olabilir | |
| <1% | 50.7% | +2.3 şans olabilir |
İkincil yolİlham
Başka bir rün ağacından bir seçim burada net üstün (100 maçta +2.1), ama ağaç ancak sayfanın tamamıyla değişir.
| Seçim | Seçilme | Kazanılan | Ek galibiyet |
|---|---|---|---|
| 66% | 50.6% | -0.9 şans olabilir | |
| 23% | 51.6% | +0.7 net fark | |
| 4% | 54.0% | +2.1 net fark | |
| 4% | 51.8% | -0.1 şans olabilir | |
| 3% | 50.6% | 0.0 şans olabilir |
İkincil rünlerHextech Sıçratıcısı + On Parmağında On Marifet
Hextech Sıçratıcısı + On Parmağında On Marifet: en çok seçilenden (Hextech Sıçratıcısı + Kozmik Sezgi) daha sık kazanıyor. 100 maçta +1.5, en çok seçilende -0.4. Şans olabilir.
| Seçim | Seçilme | Kazanılan | Ek galibiyet |
|---|---|---|---|
| 90% | 50.7% | -0.4 şans olabilir | |
| 2% | 51.1% | +0.6 şans olabilir | |
| 2% | 51.9% | +0.7 şans olabilir | |
| 1% | 47.6% | +0.7 şans olabilir | |
| 1% | 49.8% | +0.2 şans olabilir | |
| 1% | 54.9% | +1.0 şans olabilir | |
| 1% | 55.9% | -0.3 şans olabilir | |
| <1% | 47.5% | +1.5 şans olabilir |
Saldırı parçasıDeğişken Kuvvet
Buradaki ek galibiyet: 100 maçta +0.3. Başka hiçbir seçimin buna karşı net bir üstünlüğü yok.
| Seçim | Seçilme | Kazanılan | Ek galibiyet |
|---|---|---|---|
| 91% | 51.1% | +0.3 şans olabilir | |
| 6% | 50.1% | +0.1 şans olabilir | |
| 3% | 50.2% | -0.8 şans olabilir |
Esnek parçaHareket Hızı
Hareket Hızı: en çok seçilenden (Değişken Kuvvet) daha sık kazanıyor. 100 maçta +1.1, en çok seçilende -0.6. Fark net.
| Seçim | Seçilme | Kazanılan | Ek galibiyet |
|---|---|---|---|
| 86% | 50.9% | -0.6 şans olabilir | |
| 10% | 52.4% | +1.1 net fark | |
| 4% | 49.8% | -0.8 şans olabilir |
Savunma parçasıCan
Can: en çok seçilenden (Zamanla Can Artışı) daha sık kazanıyor. 100 maçta +0.9, en çok seçilende -0.9. Fark net.
| Seçim | Seçilme | Kazanılan | Ek galibiyet |
|---|---|---|---|
| 83% | 51.0% | -0.9 şans olabilir | |
| 12% | 51.2% | +0.9 net fark | |
| 5% | 52.3% | +0.8 şans olabilir |
QEW
YeteneklerQ > E > W
Buradaki ek galibiyet: 100 maçta +1.1. Başka hiçbir seçimin buna karşı net bir üstünlüğü yok.
| Seçim | Seçilme | Kazanılan | Ek galibiyet |
|---|---|---|---|
| QEWQ + E + W | 85% | 51.8% | +1.1 şans olabilir |
| QWEQ + W + E | 8% | 50.9% | -1.3 net fark |
| EQWE + Q + W | 3% | 50.2% | -1.0 şans olabilir |
| WQEW + Q + E | 1% | 48.1% | -1.7 net fark |
| EWQE + W + Q | 1% | 54.3% | 0.0 şans olabilir |
| WEQW + E + Q | 1% | 56.7% | +0.5 şans olabilir |
Seviye 1-18
- 1E
- 2Q
- 3W
- 4Q
- 5Q
- 6R
- 7Q
- 8E
- 9Q
- 10E
- 11R
- 12E
- 13E
- 14W
- 15W
- 16R
- 17W
- 18W
Önce Q: 53.5% galibiyet. Önce E: 50.0% galibiyet (dengeli).
- E
- Q
- W
- Q
- Q
- R
- Q
- E
- Q
- E
- R
- E
- E
- W
- W
- R
- W
- W
BüyülerSıçra + Tutuştur
Buradaki ek galibiyet: 100 maçta +0.5. Başka hiçbir seçimin buna karşı net bir üstünlüğü yok.
| Seçim | Seçilme | Kazanılan | Ek galibiyet |
|---|---|---|---|
| 71% | 51.0% | +0.5 şans olabilir | |
| 16% | 51.5% | -0.5 şans olabilir | |
| 11% | 51.0% | +0.2 şans olabilir | |
| 1% | 51.2% | -2.5 şans olabilir | |
| <1% | 47.6% | -3.2 net fark | |
| <1% | 44.0% | -1.4 şans olabilir | |
| <1% | 61.9% | -1.4 şans olabilir |
Poppy Top build
- galibiyet
- 50.7%
- maç
- 16,390
- Kazanma etkisi
- +0.7
- Seçilme oranı
- 0.3%
Başlangıç eşyalarıDoran'ın Miğferi + Can İksiri
Doran'ın Miğferi + Can İksiri: en çok seçilenden (Doran'ın Kalkanı + Can İksiri) daha sık kazanıyor. 100 maçta +1.4, en çok seçilende -1.1. Fark net.
| Seçim | Seçilme | Kazanılan | Ek galibiyet |
|---|---|---|---|
| 62% | 50.4% | -1.1 şans olabilir | |
| 26% | 51.3% | +1.4 net fark | |
| 8% | 50.9% | +0.2 şans olabilir | |
| 2% | 52.3% | -0.8 şans olabilir | |
| <1% | 50.0% | -4.1 şans olabilir |
ÇizmeÇelik Kaplamalı Çizme
Buradaki ek galibiyet: 100 maçta +0.9. Başka hiçbir seçimin buna karşı net bir üstünlüğü yok.
| Seçim | Seçilme | Kazanılan | Ek galibiyet | Süre |
|---|---|---|---|---|
| 66% | 51.2% | +0.9 şans olabilir | 12:24 | |
| 27% | 51.4% | -0.1 şans olabilir | 15:20 | |
| 6% | 53.3% | -2.1 net fark | 13:53 | |
| 1% | 47.0% | -1.6 şans olabilir çoğu zaman önde | 13:53 |
Çoğunlukla AD takıma karşı
| Seçim | Seçilme | Kazanılan | Sonuç |
|---|---|---|---|
| 80% | 54.1% | en çok alınan | |
| 12% | 56.5% | dengeli | |
| 4% | 56.0% | dengeli | |
| <1% | 57.1% | yeterli maç yok |
Çoğunlukla AP takıma karşı
| Seçim | Seçilme | Kazanılan | Sonuç |
|---|---|---|---|
| 63% | 52.6% | en çok alınan | |
| 26% | 55.0% | dengeli | |
| 7% | 50.0% | dengeli | |
| <1% | 50.0% | yeterli maç yok |
Bir hasar türüne karşı daha çok alınanlar
| Seçim | AD takım | AP takım |
|---|---|---|
| 80% | 26% | |
| 12% | 63% | |
| 6% | 36% | |
| 39% | 17% | |
| 38% | 19% | |
| 5% | 16% | |
| 10% | 20% | |
| 29% | 21% | |
| 11% | 4% | |
| 1% | 6% |
Eşya 1Yarık Gökyüzü
Buradaki ek galibiyet: 100 maçta -1.4. Başka hiçbir seçimin buna karşı net bir üstünlüğü yok.
| Seçim | Seçilme | Kazanılan | Ek galibiyet | Süre |
|---|---|---|---|---|
| 36% | 50.5% | -1.4 şans olabilir | 14:08 | |
| 27% | 51.4% | +0.9 net fark | 13:36 | |
| 11% | 51.7% | +0.9 net fark | 13:10 | |
| 7% | 55.9% | +0.7 şans olabilir | 14:30 | |
| 3% | 52.6% | -1.2 şans olabilir | 12:36 | |
| 3% | 48.6% | -0.9 şans olabilir | ||
| 2% | 49.5% | -1.8 şans olabilir | ||
| 2% | 53.8% | +3.2 net fark |
Birlikte tamamlanan
| Seçim | Seçilme | maç |
|---|---|---|
| 9% | 799 | |
| 5% | 449 | |
| 5% | 413 | |
| 4% | 392 |
Eşya 2Yaklaşan Kış
Buradaki ek galibiyet: 100 maçta +1.3. Başka hiçbir seçimin buna karşı net bir üstünlüğü yok.
| Seçim | Seçilme | Kazanılan | Ek galibiyet | Süre |
|---|---|---|---|---|
| 44% | 53.9% | +1.3 şans olabilir | 20:21 | |
| 12% | 52.3% | +0.5 şans olabilir | 20:56 | |
| 12% | 52.5% | -1.1 şans olabilir | 21:30 | |
| 5% | 53.8% | -1.9 şans olabilir | 21:31 | |
| 3% | 45.7% | -1.0 şans olabilir | 22:55 | |
| 3% | 53.3% | +0.5 şans olabilir | ||
| 3% | 54.3% | -1.0 şans olabilir | ||
| 1% | 56.3% | +2.0 şans olabilir |
Birlikte tamamlanan
| Seçim | Seçilme | maç |
|---|---|---|
| 9% | 799 | |
| 5% | 449 | |
| 5% | 413 | |
| 4% | 392 |
Eşya 3Ruh Gömleği
Ruh Gömleği, daha çok kazanan dizilimin parçası: 100 maçta +0.9, oyuncuların çoğunun tamamladığı dizilimde -2.3.
| Seçim | Seçilme | Kazanılan | Ek galibiyet | Süre |
|---|---|---|---|---|
| 22% | 55.1% | -0.3 şans olabilir | 26:34 | |
| 12% | 55.5% | +0.3 şans olabilir | 26:56 | |
| 11% | 55.3% | +0.4 şans olabilir | 25:57 | |
| 11% | 58.0% | -1.3 şans olabilir | 26:51 | |
| 7% | 55.2% | +1.4 şans olabilir | 27:37 | |
| 7% | 60.0% | +1.5 şans olabilir | ||
| 5% | 53.1% | +0.2 şans olabilir | ||
| 2% | 60.8% | +1.5 şans olabilir |
Birlikte tamamlanan
| Seçim | Seçilme | maç |
|---|---|---|
| 9% | 799 | |
| 5% | 449 | |
| 5% | 413 | |
| 4% | 392 |
Eşya 4Çivili Zırh
Çivili Zırh: burada ölçtüklerimiz içinde en çok galibiyet ekleyen seçim, 100 maçta -1.2. En çok seçilenin (Ruh Gömleği) karşılaştırılacak bir sayısı yok.
| Seçim | Seçilme | Kazanılan | Ek galibiyet | Süre |
|---|---|---|---|---|
| 30% | 60.0% | -1.2 şans olabilir | 31:39 |
Eşya 5Şahbaz Jak'Sho
Buradaki ek galibiyet: 100 maçta -0.2. Başka hiçbir seçimin buna karşı net bir üstünlüğü yok.
| Seçim | Seçilme | Kazanılan | Ek galibiyet | Süre |
|---|---|---|---|---|
| 16% | 48.0% | -0.9 şans olabilir | 36:29 | |
| 15% | 54.3% | -0.2 şans olabilir | 37:52 | |
| 13% | 50.6% | -0.4 şans olabilir | 37:07 | |
| 9% | 56.7% | -0.3 şans olabilir | 36:27 |
Eşya 6Randuin'in Alameti
| Seçim | Seçilme | Kazanılan | Süre |
|---|---|---|---|
| 22% | - | 41:01 | |
| 11% | - | 38:13 |
Ana rünHortlağın Pençesi
Buradaki ek galibiyet: 100 maçta +4.5. Başka hiçbir seçimin buna karşı net bir üstünlüğü yok.
| Seçim | Seçilme | Kazanılan | Ek galibiyet |
|---|---|---|---|
| 95% | 50.8% | +4.5 şans olabilir | |
| 2% | 48.6% | -6.1 net fark | |
| 1% | 46.0% | -3.5 net fark | |
| 1% | 42.5% | -0.4 şans olabilir | |
| 1% | 59.5% | -1.9 net fark | |
| <1% | 43.8% | -4.2 net fark | |
| <1% | 38.6% | -1.9 şans olabilir |
Ana sıra 1Tahrip
Tahrip: en çok seçilenden (Kalkan Darbesi) daha sık kazanıyor. 100 maçta +1.9, en çok seçilende +0.9. Şans olabilir.
| Seçim | Seçilme | Kazanılan | Ek galibiyet |
|---|---|---|---|
| 87% | 50.7% | +0.9 şans olabilir | |
| 7% | 53.1% | +1.9 şans olabilir | |
| 2% | 46.0% | -5.2 net fark | |
| 1% | 48.7% | -2.8 şans olabilir | |
| 1% | 52.1% | -1.0 şans olabilir | |
| 1% | 44.6% | -0.3 şans olabilir | |
| <1% | 51.9% | -2.0 şans olabilir | |
| <1% | 37.5% | -0.6 şans olabilir |
Ana sıra 2Kondisyon
Kondisyon: en çok seçilenden (İkinci Şans) daha sık kazanıyor. 100 maçta +0.9, en çok seçilende +0.4. Şans olabilir.
| Seçim | Seçilme | Kazanılan | Ek galibiyet |
|---|---|---|---|
| 54% | 50.8% | +0.4 şans olabilir | |
| 37% | 50.7% | -0.3 şans olabilir | |
| 6% | 50.8% | +0.9 şans olabilir | |
| 1% | 43.0% | -3.0 şans olabilir | |
| 1% | 47.9% | +0.7 şans olabilir | |
| 1% | 42.0% | -1.5 şans olabilir | |
| <1% | 51.2% | -3.8 şans olabilir | |
| <1% | 65.8% | -2.1 şans olabilir |
Ana sıra 3Büyüme
Buradaki ek galibiyet: 100 maçta +0.6. Başka hiçbir seçimin buna karşı net bir üstünlüğü yok.
| Seçim | Seçilme | Kazanılan | Ek galibiyet |
|---|---|---|---|
| 56% | 50.7% | +0.6 şans olabilir | |
| 34% | 50.9% | 0.0 şans olabilir | |
| 6% | 50.6% | -1.1 şans olabilir | |
| 1% | 44.6% | -3.6 net fark | |
| 1% | 49.4% | -2.1 şans olabilir | |
| <1% | 35.6% | -0.3 şans olabilir | |
| <1% | 52.3% | -2.3 şans olabilir | |
| <1% | 53.7% | -3.5 şans olabilir |
İkincil yolİsabet
Buradaki ek galibiyet: 100 maçta 0.0. Başka hiçbir seçimin buna karşı net bir üstünlüğü yok.
| Seçim | Seçilme | Kazanılan | Ek galibiyet |
|---|---|---|---|
| 52% | 50.5% | 0.0 şans olabilir | |
| 37% | 50.5% | +0.3 şans olabilir | |
| 8% | 52.3% | -0.6 şans olabilir | |
| 2% | 48.5% | -0.2 şans olabilir | |
| 1% | 52.2% | -1.5 şans olabilir |
İkincil rünlerSon Darbe + Zafer
Son Darbe + Zafer: en çok seçilenden (Pratik Zekâ + Son Direniş) daha sık kazanıyor. 100 maçta +1.2, en çok seçilende -0.4. Şans olabilir.
| Seçim | Seçilme | Kazanılan | Ek galibiyet |
|---|---|---|---|
| 84% | 50.4% | -0.4 şans olabilir | |
| 2% | 53.2% | +0.7 şans olabilir | |
| 2% | 53.9% | +1.2 şans olabilir | |
| 2% | 54.8% | +0.1 şans olabilir | |
| 2% | 47.6% | -0.7 şans olabilir | |
| 1% | 46.4% | +0.2 şans olabilir | |
| 1% | 47.6% | +0.3 şans olabilir | |
| 1% | 50.6% | -0.3 şans olabilir |
Saldırı parçasıYetenek Hızı
Yetenek Hızı: en çok seçilenden (Değişken Kuvvet) daha sık kazanıyor. 100 maçta +1.2, en çok seçilende -0.5. Şans olabilir.
| Seçim | Seçilme | Kazanılan | Ek galibiyet |
|---|---|---|---|
| 90% | 50.6% | -0.5 şans olabilir | |
| 7% | 49.9% | -0.2 şans olabilir | |
| 4% | 53.6% | +1.2 şans olabilir |
Esnek parçaZamanla Can Artışı
Zamanla Can Artışı: en çok seçilenden (Değişken Kuvvet) daha sık kazanıyor. 100 maçta +2.2, en çok seçilende -1.8. Fark net.
| Seçim | Seçilme | Kazanılan | Ek galibiyet |
|---|---|---|---|
| 90% | 50.5% | -1.8 şans olabilir | |
| 7% | 52.5% | +2.2 net fark | |
| 4% | 50.9% | +0.7 şans olabilir |
Savunma parçasıSıvışma ve Yavaşlatma Direnci
Sıvışma ve Yavaşlatma Direnci: en çok seçilenden (Can) daha sık kazanıyor. 100 maçta +0.4, en çok seçilende -0.2. Şans olabilir.
| Seçim | Seçilme | Kazanılan | Ek galibiyet |
|---|---|---|---|
| 51% | 50.6% | -0.2 şans olabilir | |
| 43% | 50.9% | +0.2 şans olabilir | |
| 6% | 48.5% | +0.4 şans olabilir |
QEW
YeteneklerQ > E > W
Buradaki ek galibiyet: 100 maçta +0.7. Başka hiçbir seçimin buna karşı net bir üstünlüğü yok.
| Seçim | Seçilme | Kazanılan | Ek galibiyet |
|---|---|---|---|
| QEWQ + E + W | 90% | 50.8% | +0.7 şans olabilir |
| QWEQ + W + E | 10% | 50.4% | -0.5 şans olabilir |
Seviye 1-18
- 1Q
- 2E
- 3W
- 4Q
- 5Q
- 6R
- 7Q
- 8E
- 9Q
- 10E
- 11R
- 12E
- 13E
- 14W
- 15W
- 16R
- 17W
- 18W
Önce Q: 51.6% galibiyet. Önce W: 0.0% galibiyet (yeterli maç yok).
- Q
- E
- W
- Q
- Q
- R
- Q
- E
- Q
- E
- R
- E
- E
- W
- W
- R
- W
- W
BüyülerSıçra + Tutuştur
Sıçra + Tutuştur: en çok seçilenden (Sıçra + Işınlan) daha sık kazanıyor. 100 maçta +1.3, en çok seçilende -1.2. Fark net.
| Seçim | Seçilme | Kazanılan | Ek galibiyet |
|---|---|---|---|
| 64% | 50.2% | -1.2 şans olabilir | |
| 33% | 50.9% | +1.3 net fark | |
| 2% | 55.1% | -0.1 şans olabilir | |
| 1% | 47.8% | -0.1 şans olabilir | |
| <1% | 52.9% | +0.3 şans olabilir |
Poppy Orman build
- galibiyet
- 50.2%
- maç
- 8,383
- Kazanma etkisi
- +0.1
- Seçilme oranı
- 0.2%
Başlangıç eşyalarıYosunezen Yavrusu
Yosunezen Yavrusu: en çok seçilenden (Yelgezer Yavrusu + Can İksiri) daha sık kazanıyor. 100 maçta +2.3, en çok seçilende -0.6. Fark net.
| Seçim | Seçilme | Kazanılan | Ek galibiyet |
|---|---|---|---|
| 42% | 50.7% | -0.6 şans olabilir | |
| 20% | 49.7% | -0.3 şans olabilir | |
| 13% | 50.4% | -1.2 şans olabilir | |
| 13% | 49.5% | +0.8 şans olabilir | |
| 8% | 51.8% | +2.3 net fark | |
| 6% | 48.6% | +0.9 şans olabilir |
ÇizmeÇelik Kaplamalı Çizme
Buradaki ek galibiyet: 100 maçta +1.0. Başka hiçbir seçimin buna karşı net bir üstünlüğü yok.
| Seçim | Seçilme | Kazanılan | Ek galibiyet | Süre |
|---|---|---|---|---|
| 41% | 50.3% | +1.0 şans olabilir | 14:28 | |
| 33% | 49.8% | +0.4 şans olabilir | 14:38 | |
| 22% | 51.8% | -1.4 net fark | 12:51 | |
| 3% | 51.8% | -1.2 şans olabilir | 11:58 |
Çoğunlukla AD takıma karşı
| Seçim | Seçilme | Kazanılan | Sonuç |
|---|---|---|---|
| 57% | 51.3% | en çok alınan | |
| 18% | 53.9% | dengeli | |
| 18% | 52.5% | dengeli | |
| 2% | 55.0% | yeterli maç yok |
Çoğunlukla AP takıma karşı
| Seçim | Seçilme | Kazanılan | Sonuç |
|---|---|---|---|
| 59% | 52.9% | en çok alınan | |
| 21% | 50.6% | dengeli | |
| 14% | 52.4% | dengeli | |
| 2% | 50.0% | yeterli maç yok |
Bir hasar türüne karşı daha çok alınanlar
| Seçim | AD takım | AP takım |
|---|---|---|
| 57% | 14% | |
| 18% | 59% | |
| 14% | 41% | |
| 56% | 41% | |
| 29% | 16% | |
| 3% | 16% | |
| 12% | 4% | |
| 2% | 10% | |
| 50% | 46% | |
| 16% | 12% |
Eşya 1Kararma
Kararma, daha çok kazanan dizilimin parçası: 100 maçta +1.9, oyuncuların çoğunun tamamladığı dizilimde +1.7.
| Seçim | Seçilme | Kazanılan | Ek galibiyet | Süre |
|---|---|---|---|---|
| 37% | 50.0% | -0.3 şans olabilir | 12:01 | |
| 21% | 47.7% | -1.1 şans olabilir | 11:16 | |
| 8% | 49.6% | -0.3 şans olabilir | 11:00 | |
| 5% | 57.9% | +2.4 şans olabilir | 12:00 | |
| 4% | 52.6% | +1.0 şans olabilir | 13:01 | |
| 4% | 51.1% | -0.2 şans olabilir | ||
| 3% | 50.7% | +1.8 şans olabilir | ||
| 3% | 48.4% | +0.8 şans olabilir |
Birlikte tamamlanan
| Seçim | Seçilme | maç |
|---|---|---|
| 11% | 535 | |
| 7% | 351 | |
| 4% | 226 | |
| 4% | 223 |
Eşya 2Yarık Gökyüzü
Yarık Gökyüzü, daha çok kazanan dizilimin parçası: 100 maçta +1.9, oyuncuların çoğunun tamamladığı dizilimde +1.7.
| Seçim | Seçilme | Kazanılan | Ek galibiyet | Süre |
|---|---|---|---|---|
| 41% | 51.9% | +0.7 şans olabilir | 20:60 | |
| 8% | 52.4% | +0.6 şans olabilir | 20:19 | |
| 8% | 51.4% | -0.4 şans olabilir | 20:54 | |
| 7% | 47.6% | +1.1 şans olabilir | 21:19 | |
| 7% | 54.5% | +0.1 şans olabilir | 20:06 | |
| 3% | 51.1% | -1.9 şans olabilir | ||
| 3% | 54.5% | -3.0 şans olabilir | ||
| 1% | 65.0% | +2.6 şans olabilir çoğu zaman önde |
Birlikte tamamlanan
| Seçim | Seçilme | maç |
|---|---|---|
| 11% | 535 | |
| 7% | 351 | |
| 4% | 226 | |
| 4% | 223 |
Eşya 3Ölü Adamın Zırhı
Ölü Adamın Zırhı, daha çok kazanan dizilimin parçası: 100 maçta +1.9, oyuncuların çoğunun tamamladığı dizilimde +1.7.
| Seçim | Seçilme | Kazanılan | Ek galibiyet | Süre |
|---|---|---|---|---|
| 24% | 55.4% | +1.1 şans olabilir | 27:12 | |
| 15% | 59.8% | +0.9 şans olabilir | 26:30 | |
| 14% | 50.3% | -0.6 şans olabilir | 26:46 | |
| 5% | 54.7% | +1.7 şans olabilir | 27:29 | |
| 5% | 50.7% | +0.3 şans olabilir | 26:33 | |
| 5% | 58.1% | -0.5 şans olabilir | ||
| 4% | 50.0% | -1.9 şans olabilir | ||
| 3% | 55.8% | +0.7 şans olabilir |
Birlikte tamamlanan
| Seçim | Seçilme | maç |
|---|---|---|
| 11% | 535 | |
| 7% | 351 | |
| 4% | 226 | |
| 4% | 223 |
Eşya 4Doğanın Kudreti
| Seçim | Seçilme | Kazanılan | Süre |
|---|---|---|---|
| 26% | 66.7% | 31:41 |
Eşya 5Çivili Zırh
Buradaki ek galibiyet: 100 maçta -0.6. Başka hiçbir seçimin buna karşı net bir üstünlüğü yok.
| Seçim | Seçilme | Kazanılan | Ek galibiyet | Süre |
|---|---|---|---|---|
| 12% | 62.3% | -0.6 şans olabilir | 36:15 |
Eşya 6Şahbaz Jak'Sho
| Seçim | Seçilme | Kazanılan | Süre |
|---|---|---|---|
| 13% | - | 42:24 | |
| 11% | - | 41:02 |
Ana rünYıldırım Yağmacısı'nın Cinneti
Buradaki ek galibiyet: 100 maçta -1.0. Başka hiçbir seçimin buna karşı net bir üstünlüğü yok.
| Seçim | Seçilme | Kazanılan | Ek galibiyet |
|---|---|---|---|
| 49% | 48.8% | -1.0 şans olabilir | |
| 23% | 48.9% | -0.6 şans olabilir | |
| 9% | 54.4% | +2.2 net fark | |
| 6% | 53.9% | +0.4 şans olabilir | |
| 5% | 51.9% | -1.0 şans olabilir | |
| 3% | 50.3% | +1.7 şans olabilir | |
| 2% | 56.3% | +1.3 şans olabilir | |
| 1% | 62.0% | +3.0 şans olabilir |
Ana sıra 1Bulut Pelerini
Başka bir rün ağacından bir seçim burada net üstün (100 maçta +3.1), ama ağaç ancak sayfanın tamamıyla değişir.
| Seçim | Seçilme | Kazanılan | Ek galibiyet |
|---|---|---|---|
| 49% | 49.0% | -0.8 şans olabilir | |
| 24% | 49.7% | -0.6 şans olabilir | |
| 11% | 52.1% | +0.1 şans olabilir | |
| 7% | 53.5% | +3.1 net fark | |
| 4% | 54.9% | +0.9 şans olabilir | |
| 3% | 55.0% | +1.5 şans olabilir | |
| 1% | 42.2% | -3.3 şans olabilir |
Ana sıra 2Sürat
Başka bir rün ağacından bir seçim burada net üstün (100 maçta +2.8), ama ağaç ancak sayfanın tamamıyla değişir.
| Seçim | Seçilme | Kazanılan | Ek galibiyet |
|---|---|---|---|
| 48% | 48.8% | -0.9 şans olabilir | |
| 25% | 50.1% | -0.6 şans olabilir | |
| 8% | 50.6% | -0.4 şans olabilir | |
| 6% | 53.1% | +2.8 net fark | |
| 5% | 53.2% | +0.2 şans olabilir | |
| 2% | 60.3% | +2.0 şans olabilir | |
| 2% | 51.4% | +0.5 şans olabilir | |
| 1% | 55.1% | +0.5 şans olabilir |
Ana sıra 3Suda Yürüyen
Başka bir rün ağacından bir seçim burada net üstün (100 maçta +3.0), ama ağaç ancak sayfanın tamamıyla değişir.
| Seçim | Seçilme | Kazanılan | Ek galibiyet |
|---|---|---|---|
| 48% | 49.0% | -0.8 şans olabilir | |
| 29% | 50.4% | -0.2 şans olabilir | |
| 5% | 52.7% | +3.0 net fark | |
| 4% | 54.5% | +1.1 şans olabilir | |
| 4% | 51.1% | -0.6 şans olabilir | |
| 3% | 52.7% | -0.4 şans olabilir | |
| 2% | 47.7% | -2.2 şans olabilir | |
| 1% | 55.6% | +0.8 şans olabilir |
İkincil yolHâkimiyet
Buradaki ek galibiyet: 100 maçta +0.8. Başka hiçbir seçimin buna karşı net bir üstünlüğü yok.
| Seçim | Seçilme | Kazanılan | Ek galibiyet |
|---|---|---|---|
| 32% | 50.6% | +0.8 şans olabilir | |
| 28% | 48.8% | -1.3 net fark | |
| 25% | 49.9% | -0.6 şans olabilir | |
| 12% | 52.3% | +1.6 şans olabilir | |
| 3% | 54.4% | 0.0 şans olabilir |
İkincil rünlerİnsafsız Avcı + Ani Darbe
İnsafsız Avcı + Ani Darbe: en çok seçilenden (İnsafsız Avcı + Belden Aşağı) daha sık kazanıyor. 100 maçta +2.0, en çok seçilende -1.9. Şans olabilir.
| Seçim | Seçilme | Kazanılan | Ek galibiyet |
|---|---|---|---|
| 87% | 49.9% | -1.9 şans olabilir | |
| 7% | 54.1% | +2.0 şans olabilir |
Saldırı parçasıYetenek Hızı
Yetenek Hızı: en çok seçilenden (Değişken Kuvvet) daha sık kazanıyor. 100 maçta +0.8, en çok seçilende +0.7. Şans olabilir.
| Seçim | Seçilme | Kazanılan | Ek galibiyet |
|---|---|---|---|
| 68% | 50.1% | +0.7 şans olabilir | |
| 27% | 49.8% | -1.1 şans olabilir | |
| 5% | 54.3% | +0.8 şans olabilir |
Esnek parçaZamanla Can Artışı
Zamanla Can Artışı: en çok seçilenden (Değişken Kuvvet) daha sık kazanıyor. 100 maçta +1.8, en çok seçilende -1.5. Şans olabilir.
| Seçim | Seçilme | Kazanılan | Ek galibiyet |
|---|---|---|---|
| 91% | 49.6% | -1.5 şans olabilir | |
| 6% | 57.3% | +0.7 şans olabilir | |
| 3% | 54.2% | +1.8 şans olabilir |
Savunma parçasıSıvışma ve Yavaşlatma Direnci
Sıvışma ve Yavaşlatma Direnci: en çok seçilenden (Zamanla Can Artışı) daha sık kazanıyor. 100 maçta +1.2, en çok seçilende -1.4. Şans olabilir.
| Seçim | Seçilme | Kazanılan | Ek galibiyet |
|---|---|---|---|
| 83% | 49.8% | -1.4 şans olabilir | |
| 9% | 50.5% | +1.2 şans olabilir | |
| 9% | 54.0% | +1.0 şans olabilir |
QEW
YeteneklerQ > E > W
Buradaki ek galibiyet: 100 maçta +2.2. Başka hiçbir seçimin buna karşı net bir üstünlüğü yok.
| Seçim | Seçilme | Kazanılan | Ek galibiyet |
|---|---|---|---|
| QEWQ + E + W | 93% | 50.5% | +2.2 şans olabilir |
| QWEQ + W + E | 6% | 48.1% | -2.5 net fark |
| EQWE + Q + W | <1% | 56.0% | -1.5 şans olabilir |
Seviye 1-18
- 1Q
- 2E
- 3W
- 4Q
- 5Q
- 6R
- 7Q
- 8E
- 9Q
- 10E
- 11R
- 12E
- 13E
- 14W
- 15W
- 16R
- 17W
- 18W
Önce Q: 49.6% galibiyet. Önce E: 0.0% galibiyet (yeterli maç yok).
- Q
- E
- W
- Q
- Q
- R
- Q
- E
- Q
- E
- R
- E
- E
- W
- W
- R
- W
- W
BüyülerHayalet + Çarp
Hayalet + Çarp: en çok seçilenden (Sıçra + Çarp) daha sık kazanıyor. 100 maçta +0.9, en çok seçilende 0.0. Şans olabilir.
| Seçim | Seçilme | Kazanılan | Ek galibiyet |
|---|---|---|---|
| 98% | 50.3% | 0.0 şans olabilir | |
| 1% | 48.9% | +0.9 şans olabilir | |
| 1% | 51.0% | -2.4 şans olabilir |
Poppy Mid build
Yama 16.21- galibiyet
- 48.6%
- maç
- 2,283
- Kazanma etkisi
- -0.8
- Seçilme oranı
- 0.0%
Başlangıç eşyalarıDoran'ın Kılıcı + Can İksiri
Doran'ın Kılıcı + Can İksiri: en çok seçilenden (Doran'ın Kalkanı + Can İksiri) daha sık kazanıyor. 100 maçta +1.5, en çok seçilende -1.6. Şans olabilir.
| Seçim | Seçilme | Kazanılan | Ek galibiyet |
|---|---|---|---|
| 49% | 49.8% | -1.6 şans olabilir | |
| 24% | 49.7% | +0.4 şans olabilir | |
| 16% | 56.0% | +1.5 şans olabilir |
ÇizmeÇelik Kaplamalı Çizme
Buradaki ek galibiyet: 100 maçta +1.1. Başka hiçbir seçimin buna karşı net bir üstünlüğü yok.
| Seçim | Seçilme | Kazanılan | Ek galibiyet | Süre |
|---|---|---|---|---|
| 44% | 51.6% | +1.1 şans olabilir | 13:12 | |
| 44% | 50.6% | -0.2 şans olabilir | 12:36 | |
| 8% | 58.0% | -1.3 şans olabilir çoğu zaman önde | 14:20 |
Eşya 1Günateşi Kalkanı
Günateşi Kalkanı: en çok seçilenden (Yarık Gökyüzü) daha sık kazanıyor. 100 maçta +2.9, en çok seçilende -2.4. Şans olabilir.
| Seçim | Seçilme | Kazanılan | Ek galibiyet | Süre |
|---|---|---|---|---|
| 34% | 48.4% | -2.4 şans olabilir | 13:36 | |
| 19% | 52.4% | +0.3 şans olabilir | 12:57 | |
| 9% | 52.4% | +0.5 şans olabilir | 12:13 | |
| 8% | 59.2% | +2.9 şans olabilir | 13:55 |
Birlikte tamamlanan
| Seçim | Seçilme | maç |
|---|---|---|
| 7% | 61 | |
| 4% | 32 | |
| 3% | 28 | |
| 3% | 25 |
Eşya 2Yaklaşan Kış
Buradaki ek galibiyet: 100 maçta +1.1. Başka hiçbir seçimin buna karşı net bir üstünlüğü yok.
| Seçim | Seçilme | Kazanılan | Ek galibiyet | Süre |
|---|---|---|---|---|
| 29% | 52.7% | +1.1 şans olabilir | 19:48 | |
| 15% | 55.9% | +0.7 şans olabilir | 20:52 | |
| 7% | 55.5% | -1.7 şans olabilir | 21:03 |
Birlikte tamamlanan
| Seçim | Seçilme | maç |
|---|---|---|
| 7% | 61 | |
| 4% | 32 | |
| 3% | 28 | |
| 3% | 25 |
Eşya 3Çivili Zırh
| Seçim | Seçilme | Kazanılan | Süre |
|---|---|---|---|
| 30% | 50.6% | 26:00 |
Birlikte tamamlanan
| Seçim | Seçilme | maç |
|---|---|---|
| 7% | 61 | |
| 4% | 32 | |
| 3% | 28 | |
| 3% | 25 |
Eşya 4Ruh Gömleği
| Seçim | Seçilme | Kazanılan | Süre |
|---|---|---|---|
| 12% | 56.1% | 31:39 |
Ana rünElektrik Ver
Elektrik Ver: en çok seçilenden (Keskin Sağanak) daha sık kazanıyor. 100 maçta -1.9, en çok seçilende -4.9. Şans olabilir.
| Seçim | Seçilme | Kazanılan | Ek galibiyet |
|---|---|---|---|
| 61% | 51.2% | +3.1 net fark | |
| 16% | 48.8% | -4.9 şans olabilir | |
| 10% | 49.0% | -2.3 şans olabilir | |
| 6% | 46.9% | -1.9 şans olabilir |
Ana sıra 1Ani Darbe
Buradaki ek galibiyet: 100 maçta -4.5. Başka hiçbir seçimin buna karşı net bir üstünlüğü yok.
| Seçim | Seçilme | Kazanılan | Ek galibiyet |
|---|---|---|---|
| 51% | 50.0% | +0.9 şans olabilir | |
| 22% | 48.1% | -4.5 şans olabilir | |
| 12% | 49.6% | -1.2 şans olabilir | |
| 8% | 59.0% | +2.4 şans olabilir |
Ana sıra 2Altıncı His
Buradaki ek galibiyet: 100 maçta -4.1. Başka hiçbir seçimin buna karşı net bir üstünlüğü yok.
| Seçim | Seçilme | Kazanılan | Ek galibiyet |
|---|---|---|---|
| 34% | 50.7% | +0.7 şans olabilir | |
| 32% | 49.5% | +0.4 şans olabilir | |
| 20% | 47.4% | -4.1 şans olabilir | |
| 6% | 59.8% | +1.7 şans olabilir |
Ana sıra 3İnsafsız Avcı
İnsafsız Avcı: en çok seçilenden (Hazine Avcısı) daha sık kazanıyor. 100 maçta -2.2, en çok seçilende -3.7. Şans olabilir.
| Seçim | Seçilme | Kazanılan | Ek galibiyet |
|---|---|---|---|
| 34% | 51.3% | +1.0 şans olabilir | |
| 19% | 52.3% | +1.0 şans olabilir | |
| 18% | 49.2% | -3.7 şans olabilir | |
| 17% | 48.7% | 0.0 şans olabilir | |
| 4% | 50.6% | -2.2 şans olabilir |
İkincil yolİsabet
Buradaki ek galibiyet: 100 maçta -1.0. Başka hiçbir seçimin buna karşı net bir üstünlüğü yok.
| Seçim | Seçilme | Kazanılan | Ek galibiyet |
|---|---|---|---|
| 47% | 48.4% | -1.0 şans olabilir | |
| 23% | 51.0% | +0.4 şans olabilir | |
| 19% | 49.9% | -1.1 şans olabilir |
İkincil rünlerPratik Zekâ + Son Direniş
Pratik Zekâ + Son Direniş: en çok seçilenden (Son Darbe + Zafer) daha sık kazanıyor. 100 maçta +1.8, en çok seçilende -1.3. Şans olabilir.
| Seçim | Seçilme | Kazanılan | Ek galibiyet |
|---|---|---|---|
| 37% | 50.3% | +1.8 şans olabilir | |
| 34% | 48.0% | -1.3 şans olabilir |
Saldırı parçasıDeğişken Kuvvet
Buradaki ek galibiyet: 100 maçta -0.3. Başka hiçbir seçimin buna karşı net bir üstünlüğü yok.
| Seçim | Seçilme | Kazanılan | Ek galibiyet |
|---|---|---|---|
| 85% | 50.5% | -0.3 şans olabilir | |
| 12% | 46.4% | -1.0 şans olabilir |
Esnek parçaZamanla Can Artışı
Zamanla Can Artışı: en çok seçilenden (Değişken Kuvvet) daha sık kazanıyor. 100 maçta +0.5, en çok seçilende -1.0. Şans olabilir.
| Seçim | Seçilme | Kazanılan | Ek galibiyet |
|---|---|---|---|
| 86% | 50.1% | -1.0 şans olabilir | |
| 9% | 52.8% | +0.5 şans olabilir |
Savunma parçasıCan
Can: en çok seçilenden (Zamanla Can Artışı) daha sık kazanıyor. 100 maçta +1.2, en çok seçilende -1.1. Şans olabilir.
| Seçim | Seçilme | Kazanılan | Ek galibiyet |
|---|---|---|---|
| 66% | 50.9% | -1.1 şans olabilir | |
| 27% | 50.1% | +1.2 şans olabilir |
QEW
YeteneklerQ > E > W
Buradaki ek galibiyet: 100 maçta +2.7. Başka hiçbir seçimin buna karşı net bir üstünlüğü yok.
| Seçim | Seçilme | Kazanılan | Ek galibiyet |
|---|---|---|---|
| QEWQ + E + W | 87% | 52.0% | +2.7 şans olabilir |
| QWEQ + W + E | 12% | 39.8% | -4.6 şans olabilir |
Seviye 1-18
- 1Q
- 2E
- 3W
- 4Q
- 5Q
- 6R
- 7Q
- 8E
- 9Q
- 10E
- 11R
- 12E
- 13E
- 14W
- 15W
- 16R
- 17W
- 18W
- Q
- E
- W
- Q
- Q
- R
- Q
- E
- Q
- E
- R
- E
- E
- W
- W
- R
- W
- W
BüyülerSıçra + Tutuştur
Buradaki ek galibiyet: 100 maçta +1.3. Başka hiçbir seçimin buna karşı net bir üstünlüğü yok.
| Seçim | Seçilme | Kazanılan | Ek galibiyet |
|---|---|---|---|
| 67% | 50.5% | +1.3 şans olabilir | |
| 25% | 51.7% | -1.1 şans olabilir | |
| 4% | 42.1% | -0.8 şans olabilir |
Poppy Bot build
Yama 16.21- galibiyet
- 35.7%
- maç
- 370
- Kazanma etkisi
- -2.2
- Seçilme oranı
- 0.0%
Başlangıç eşyalarıDoran'ın Kalkanı + Can İksiri
Buradaki ek galibiyet: 100 maçta +0.6. Başka hiçbir seçimin buna karşı net bir üstünlüğü yok.
| Seçim | Seçilme | Kazanılan | Ek galibiyet |
|---|---|---|---|
| 51% | 44.4% | +0.6 şans olabilir | |
| 30% | 39.0% | -0.2 şans olabilir |
ÇizmeÇelik Kaplamalı Çizme
Buradaki ek galibiyet: 100 maçta +1.5. Başka hiçbir seçimin buna karşı net bir üstünlüğü yok.
| Seçim | Seçilme | Kazanılan | Ek galibiyet | Süre |
|---|---|---|---|---|
| 49% | 41.3% | +1.5 şans olabilir | 12:58 |
Eşya 1Kibir
| Seçim | Seçilme | Kazanılan | Süre |
|---|---|---|---|
| 24% | 32.8% | 11:00 |
Birlikte tamamlanan
| Seçim | Seçilme | Kazanılan | maç |
|---|---|---|---|
| 9% | 25.0% | 14 |
Eşya 2Elektrikli Devirkılıcı
| Seçim | Seçilme | Kazanılan | Süre |
|---|---|---|---|
| 19% | 50.0% | 18:47 |
Birlikte tamamlanan
| Seçim | Seçilme | Kazanılan | maç |
|---|---|---|---|
| 9% | 25.0% | 14 |
Eşya 3Ölü Adamın Zırhı
| Seçim | Seçilme | Kazanılan | Süre |
|---|---|---|---|
| 12% | 31.6% | 27:10 |
Birlikte tamamlanan
| Seçim | Seçilme | Kazanılan | maç |
|---|---|---|---|
| 9% | 25.0% | 14 |
Eşya 4Çivili Zırh
| Seçim | Seçilme | Kazanılan |
|---|---|---|
| 9% | 57.1% |
Eşya 5Gecenin Kıyısı
| Seçim | Seçilme | Kazanılan |
|---|---|---|
| 14% | 40.0% |
Ana rünKeskin Sağanak
Buradaki ek galibiyet: 100 maçta -4.2. Başka hiçbir seçimin buna karşı net bir üstünlüğü yok.
| Seçim | Seçilme | Kazanılan | Ek galibiyet |
|---|---|---|---|
| 46% | 35.7% | -4.2 şans olabilir |
Ana sıra 1Ani Darbe
Buradaki ek galibiyet: 100 maçta -3.5. Başka hiçbir seçimin buna karşı net bir üstünlüğü yok.
| Seçim | Seçilme | Kazanılan | Ek galibiyet |
|---|---|---|---|
| 47% | 36.5% | -3.5 şans olabilir | |
| 28% | 52.1% | -0.1 şans olabilir |
Ana sıra 2Altıncı His
Buradaki ek galibiyet: 100 maçta -2.8. Başka hiçbir seçimin buna karşı net bir üstünlüğü yok.
| Seçim | Seçilme | Kazanılan | Ek galibiyet |
|---|---|---|---|
| 48% | 36.8% | -2.8 şans olabilir |
Ana sıra 3Hazine Avcısı
Buradaki ek galibiyet: 100 maçta -3.0. Başka hiçbir seçimin buna karşı net bir üstünlüğü yok.
| Seçim | Seçilme | Kazanılan | Ek galibiyet |
|---|---|---|---|
| 45% | 37.3% | -3.0 şans olabilir |
İkincil yolİsabet
Buradaki ek galibiyet: 100 maçta -1.6. Başka hiçbir seçimin buna karşı net bir üstünlüğü yok.
| Seçim | Seçilme | Kazanılan | Ek galibiyet |
|---|---|---|---|
| 46% | 36.3% | -1.6 şans olabilir |
İkincil rünlerSon Darbe + Zafer
Buradaki ek galibiyet: 100 maçta +0.3. Başka hiçbir seçimin buna karşı net bir üstünlüğü yok.
| Seçim | Seçilme | Kazanılan | Ek galibiyet |
|---|---|---|---|
| 68% | 39.6% | +0.3 şans olabilir |
Saldırı parçasıDeğişken Kuvvet
Buradaki ek galibiyet: 100 maçta -0.5. Başka hiçbir seçimin buna karşı net bir üstünlüğü yok.
| Seçim | Seçilme | Kazanılan | Ek galibiyet |
|---|---|---|---|
| 78% | 39.5% | -0.5 şans olabilir |
Esnek parçaDeğişken Kuvvet
Buradaki ek galibiyet: 100 maçta -2.1. Başka hiçbir seçimin buna karşı net bir üstünlüğü yok.
| Seçim | Seçilme | Kazanılan | Ek galibiyet |
|---|---|---|---|
| 76% | 37.5% | -2.1 şans olabilir |
Savunma parçasıZamanla Can Artışı
Buradaki ek galibiyet: 100 maçta -2.5. Başka hiçbir seçimin buna karşı net bir üstünlüğü yok.
| Seçim | Seçilme | Kazanılan | Ek galibiyet |
|---|---|---|---|
| 74% | 38.5% | -2.5 şans olabilir |
QEW
YeteneklerQ > E > W
Buradaki ek galibiyet: 100 maçta -1.8. Başka hiçbir seçimin buna karşı net bir üstünlüğü yok.
| Seçim | Seçilme | Kazanılan | Ek galibiyet |
|---|---|---|---|
| QEWQ + E + W | 91% | 42.2% | -1.8 şans olabilir |
BüyülerSıçra + Tutuştur
Buradaki ek galibiyet: 100 maçta -1.8. Başka hiçbir seçimin buna karşı net bir üstünlüğü yok.
| Seçim | Seçilme | Kazanılan | Ek galibiyet |
|---|---|---|---|
| 61% | 39.9% | -1.8 şans olabilir |
En iyi Poppy oyuncuları
5,410 tanesinin hepsini görDestek rolünde normal bir maç
37,475 maçTüm Destek şampiyonlarına karşı
- İlk %8 Görüş / dk 2.43
- İlk %10 Kontrol totemi 7.2
- Son %12 Farm / dk 1.3
- Kill
- 3.7 Son %28
- Ölüm
- 6.8 En az %15
- Asist
- 12.5 İlk %29
- Solo kill
- 0.5 Son %26
- Kill katılımı
- 48% İlk %39
- Takım hasarı
- 13% Son %19
- Hasar / dk
- 476 Son %20
- Altın / dk
- 326 Son %21
- İlk kan
- 9% İlk %41
Koridor rakibine karşı
- 8:58 itibarıyla 6. seviye
- 22:07 itibarıyla 11. seviye
Her dakikada ortanca maç
Verilen hasar
Büyü 14% Fiziksel 86%Ölüm nedeni
Fiziksel 52% Büyü 39% Gerçek 9%Top rolünde normal bir maç
16,118 maçTüm Top şampiyonlarına karşı
- En az %10 Ölüm 5.8
- İlk %26 Asist 7.2
- Son %17 Altın / dk 370
- Kill
- 5.2 Son %25
- Solo kill
- 2.4 Son %41
- Kill katılımı
- 37% İlk %39
- Takım hasarı
- 22% Son %36
- Hasar / dk
- 797 Son %41
- Farm / dk
- 5.9 Son %20
- Görüş / dk
- 0.76 Son %48
- Kontrol totemi
- 0.7 İlk %27
- İlk kan
- 13% İlk %46
Koridor rakibine karşı
- 5:26 itibarıyla 6. seviye
- 13:25 itibarıyla 11. seviye
Her dakikada ortanca maç
Verilen hasar
Büyü 22% Fiziksel 78%Ölüm nedeni
Fiziksel 54% Büyü 36% Gerçek 10%Orman rolünde normal bir maç
8,243 maçTüm Orman şampiyonlarına karşı
- İlk %5 Kontrol totemi 2.2
- İlk %12 Görüş / dk 0.95
- Son %11 Takım hasarı 15%
- Kill
- 5.6 Son %23
- Ölüm
- 5.6 En az %14
- Asist
- 9.7 İlk %19
- Solo kill
- 1.0 Son %19
- Kill katılımı
- 46% İlk %49
- Hasar / dk
- 561 Son %13
- Farm / dk
- 5.8 Son %16
- Altın / dk
- 394 Son %16
- İlk kan
- 6% İlk %39
Rakip ormancıya karşı
- 7:29 itibarıyla 6. seviye
- 17:31 itibarıyla 11. seviye
- Maçların %41 kadarında önce blue buff
- İlk ejder 7:56
Her dakikada ortanca maç
Verilen hasar
Büyü 11% Fiziksel 89%Ölüm nedeni
Fiziksel 53% Büyü 38% Gerçek 9%Mid rolünde normal bir maç
2,072 maç Yama 16.21Tüm Mid şampiyonlarına karşı
- En az %25 Ölüm 6.3
- İlk %29 Asist 8.1
- Son %16 Farm / dk 5.4
- Kill
- 6.2 Son %32
- Solo kill
- 2.3 Son %41
- Kill katılımı
- 42% İlk %50
- Takım hasarı
- 21% Son %25
- Hasar / dk
- 763 Son %26
- Altın / dk
- 375 Son %18
- Görüş / dk
- 0.66 Son %44
- Kontrol totemi
- 0.8 İlk %35
- İlk kan
- 13% İlk %29
Koridor rakibine karşı
- 5:30 itibarıyla 6. seviye
- 15:18 itibarıyla 11. seviye
Her dakikada ortanca maç
Verilen hasar
Büyü 18% Fiziksel 82%Ölüm nedeni
Fiziksel 55% Büyü 36% Gerçek 9%Eşleşmeler ve takım arkadaşları Poppy Destek maçlarından.
Eşleşmeler ve takım arkadaşları Poppy Destek maçlarından.
-
Poppy ile Teemo: +2.3 100 maçta galibiyet (aralık 1.1-3.5) · 7,073 maç · Ölçülmüş · Bunun %3 kadarı benzer şampiyonlardan ödünç alındı -
Poppy ile Tryndamere: +1.9 100 maçta galibiyet (aralık 0.3-3.5) · 3,587 maç · Ölçülmüş · Bunun %5 kadarı benzer şampiyonlardan ödünç alındı -
Poppy ile Yorick: +1.7 100 maçta galibiyet (aralık 0.0-3.4) · 3,210 maç · Ölçülmüş · Bunun %6 kadarı benzer şampiyonlardan ödünç alındı
-
Poppy ile K'Sante: -4.2 100 maçta galibiyet (aralık -6.3 ile -2.2 arası) · 2,061 maç · Ölçülmüş · Bunun %9 kadarı benzer şampiyonlardan ödünç alındı -
Poppy ile Ambessa: -3.0 100 maçta galibiyet (aralık -4.8 ile -1.1 arası) · 2,679 maç · Ölçülmüş · Bunun %7 kadarı benzer şampiyonlardan ödünç alındı -
Poppy ile Camille: -2.9 100 maçta galibiyet (aralık -4.9 ile -0.9 arası) · 2,199 maç · Ölçülmüş · Bunun %8 kadarı benzer şampiyonlardan ödünç alındı
-
Poppy ile Zyra: +4.5 100 maçta galibiyet (aralık 2.2-6.7) · 1,668 maç · Ölçülmüş · Bunun %11 kadarı benzer şampiyonlardan ödünç alındı -
Poppy ile Lillia: +4.3 100 maçta galibiyet (aralık 2.8-5.7) · 4,441 maç · Ölçülmüş · Bunun %4 kadarı benzer şampiyonlardan ödünç alındı -
Poppy ile Karthus: +3.0 100 maçta galibiyet (aralık 0.6-5.4) · 1,497 maç · Ölçülmüş · Bunun %12 kadarı benzer şampiyonlardan ödünç alındı
-
Poppy ile Qiyana: -4.4 100 maçta galibiyet (aralık -5.8 ile -3.1 arası) · 5,378 maç · Ölçülmüş · Bunun %4 kadarı benzer şampiyonlardan ödünç alındı -
Poppy ile Lee Sin: -3.2 100 maçta galibiyet (aralık -4.4 ile -2.1 arası) · 7,693 maç · Ölçülmüş · Bunun %3 kadarı benzer şampiyonlardan ödünç alındı -
Poppy ile Rengar: -2.9 100 maçta galibiyet (aralık -4.8 ile -1.0 arası) · 2,482 maç · Ölçülmüş · Bunun %7 kadarı benzer şampiyonlardan ödünç alındı
-
Poppy ile Zilean: +5.1 100 maçta galibiyet (aralık 0.5-9.8) · 238 maç · Havuzdan · Bunun %46 kadarı benzer şampiyonlardan ödünç alındı -
Poppy ile Hwei: +4.1 100 maçta galibiyet (aralık 2.4-5.9) · 2,962 maç · Ölçülmüş · Bunun %6 kadarı benzer şampiyonlardan ödünç alındı -
Poppy ile Veigar: +4.1 100 maçta galibiyet (aralık 3.0-5.2) · 7,951 maç · Ölçülmüş · Bunun %2 kadarı benzer şampiyonlardan ödünç alındı
-
Poppy ile Mel: -3.5 100 maçta galibiyet (aralık -5.2 ile -1.8 arası) · 3,303 maç · Ölçülmüş · Bunun %6 kadarı benzer şampiyonlardan ödünç alındı -
Poppy ile Orianna: -2.6 100 maçta galibiyet (aralık -4.4 ile -0.8 arası) · 2,831 maç · Ölçülmüş · Bunun %7 kadarı benzer şampiyonlardan ödünç alındı -
Poppy ile Akali: -1.9 100 maçta galibiyet (aralık -3.0 ile -0.9 arası) · 8,959 maç · Ölçülmüş · Bunun %2 kadarı benzer şampiyonlardan ödünç alındı
-
Poppy ile Ziggs: +4.6 100 maçta galibiyet (aralık 2.6-6.5) · 2,321 maç · Ölçülmüş · Bunun %8 kadarı benzer şampiyonlardan ödünç alındı -
Poppy ile Miss Fortune: +2.24 100 maçta galibiyet (aralık 1.32-3.16) · 12,042 maç · Ölçülmüş · Bunun %2 kadarı benzer şampiyonlardan ödünç alındı
-
Poppy ile Kalista: -3.7 100 maçta galibiyet (aralık -5.4 ile -2.0 arası) · 3,187 maç · Ölçülmüş · Bunun %6 kadarı benzer şampiyonlardan ödünç alındı -
Poppy ile Nilah: -3.4 100 maçta galibiyet (aralık -6.7 ile -0.2 arası) · 722 maç · Havuzdan · Bunun %22 kadarı benzer şampiyonlardan ödünç alındı -
Poppy ile Samira: -2.9 100 maçta galibiyet (aralık -4.5 ile -1.2 arası) · 3,426 maç · Ölçülmüş · Bunun %6 kadarı benzer şampiyonlardan ödünç alındı