League of Legends Build na Poppy
Build Poppy Podpora
Vzácný build, který vyhrává víc.
- výher
- 51.2%
- her
- 140,012
- Vliv na výhry
- +1.2
- Pickrate
- 0.8%
Startovní předmětyLéčivý lektvar x2 + Atlas světa
Výhry navíc tady: +1.6 na 100 her. Žádná jiná volba nad touto nemá jasný náskok.
| Volba | Voleno | Výhra | Výhry navíc |
|---|---|---|---|
| 90% | 51.3% | +1.6 může být náhoda | |
| 3% | 49.9% | -1.5 jasný rozdíl | |
| 2% | 49.8% | -0.9 jasný rozdíl | |
| 2% | 46.2% | -4.1 jasný rozdíl | |
| 1% | 52.1% | +1.2 může být náhoda | |
| 1% | 51.6% | -0.3 může být náhoda | |
| <1% | 48.9% | -3.6 jasný rozdíl | |
| <1% | 53.2% | +0.6 může být náhoda |
BotySpěšné boty
Výhry navíc tady: +0.1 na 100 her. Žádná jiná volba nad touto nemá jasný náskok.
| Volba | Voleno | Výhra | Výhry navíc | Čas |
|---|---|---|---|---|
| 61% | 52.4% | +0.1 může být náhoda | 9:52 | |
| 26% | 50.7% | 0.0 může být náhoda | 10:06 | |
| 12% | 51.3% | +0.1 může být náhoda | 14:49 | |
| 1% | 51.1% | -1.0 může být náhoda | 12:09 | |
| <1% | 44.0% | příliš velké na důvěru | 14:20 |
Proti týmu s převahou AD
| Volba | Voleno | Výhra | Výsledek |
|---|---|---|---|
| 45% | 55.3% | nejčastěji kupované | |
| 28% | 53.8% | vyrovnané | |
| 5% | 53.1% | vyrovnané | |
| 1% | 49.5% | vyrovnané |
Proti týmu s převahou AP
| Volba | Voleno | Výhra | Výsledek |
|---|---|---|---|
| 49% | 49.5% | nejčastěji kupované | |
| 18% | 51.9% | vyhrávaly víc | |
| 11% | 48.6% | vyrovnané | |
| 1% | 45.9% | vyrovnané |
Kupované víc proti jednomu typu poškození
| Volba | AD tým | AP tým |
|---|---|---|
| 12% | 29% | |
| 28% | 11% | |
| 32% | 19% | |
| 5% | 18% | |
| 62% | 55% | |
| 45% | 49% |
Předmět 1Kyrys mrtvého muže
Výhry navíc tady: +1.0 na 100 her. Žádná jiná volba nad touto nemá jasný náskok.
| Volba | Voleno | Výhra | Výhry navíc | Čas |
|---|---|---|---|---|
| 61% | 52.3% | +1.0 může být náhoda | 15:14 | |
| 15% | 51.6% | +1.5 může být náhoda | 13:26 | |
| 5% | 48.2% | -1.7 jasný rozdíl | 14:55 | |
| 2% | 50.0% | -4.0 jasný rozdíl | 12:34 | |
| 2% | 50.3% | -1.5 jasný rozdíl | 14:06 | |
| 2% | 50.5% | -2.0 jasný rozdíl | ||
| 2% | 51.8% | +1.3 může být náhoda | ||
| <1% | 62.4% | +3.6 může být náhoda |
Dokončené spolu
| Volba | Voleno | her |
|---|---|---|
| 15% | 6,641 | |
| 13% | 5,992 | |
| 7% | 3,134 | |
| 7% | 3,045 |
Předmět 2Medailónek železných Solari
Medailónek železných Solari patří k sestavě, která vyhrává víc: +2.9 na 100 her, proti -0.6 u sestavy, kterou dokončí nejvíc hráčů.
| Volba | Voleno | Výhra | Výhry navíc | Čas |
|---|---|---|---|---|
| 23% | 54.3% | +1.1 může být náhoda | 22:34 | |
| 21% | 51.6% | 0.0 může být náhoda | 22:42 | |
| 16% | 53.4% | -0.1 může být náhoda | 24:10 | |
| 12% | 54.9% | +0.3 může být náhoda | 23:04 | |
| 4% | 57.8% | +1.8 může být náhoda | 23:08 | |
| 3% | 57.1% | +1.4 může být náhoda | ||
| 2% | 51.0% | příliš velké na důvěru | ||
| <1% | 60.5% | +3.1 může být náhoda |
Dokončené spolu
| Volba | Voleno | her |
|---|---|---|
| 15% | 6,641 | |
| 13% | 5,992 | |
| 7% | 3,134 | |
| 7% | 3,045 |
Předmět 3Bandlovské dudy
Bandlovské dudy patří k sestavě, která vyhrává víc: +2.9 na 100 her, proti -0.6 u sestavy, kterou dokončí nejvíc hráčů.
| Volba | Voleno | Výhra | Výhry navíc | Čas |
|---|---|---|---|---|
| 21% | 54.9% | 0.0 může být náhoda | 29:17 | |
| 20% | 54.4% | -0.4 může být náhoda | 29:57 | |
| 12% | 59.6% | +1.5 může být náhoda | 28:52 | |
| 9% | 56.7% | -0.1 může být náhoda | 29:11 | |
| 6% | 57.9% | +1.5 může být náhoda | 29:48 | |
| 5% | 56.1% | +0.3 může být náhoda | ||
| 3% | 59.2% | +2.4 může být náhoda | ||
| 3% | 52.7% | +0.4 může být náhoda |
Dokončené spolu
| Volba | Voleno | her |
|---|---|---|
| 15% | 6,641 | |
| 13% | 5,992 | |
| 7% | 3,134 | |
| 7% | 3,045 |
Předmět 4Protoplazmový postroj
Výhry navíc tady: +0.3 na 100 her. Žádná jiná volba nad touto nemá jasný náskok.
| Volba | Voleno | Výhra | Výhry navíc | Čas |
|---|---|---|---|---|
| 35% | 58.7% | +0.3 může být náhoda | 35:18 | |
| 27% | 54.4% | +0.1 může být náhoda | 35:01 |
Předmět 5Rozpolcené nebe
| Volba | Voleno | Výhra | Čas |
|---|---|---|---|
| 16% | 52.8% | 39:22 |
Předmět 6Síla přírody
| Volba | Voleno | Výhra | Čas |
|---|---|---|---|
| 7% | - | 41:22 | |
| 7% | - | 44:39 | |
| 6% | - | 38:59 | |
| 6% | - | 43:30 | |
| 6% | - | 40:26 |
Klíčová runaStrážce
Strážce vyhrává častěji než Následný otřes, nejčastější volba: +1.4 proti -0.5 na 100 her. Může to být náhoda.
| Volba | Voleno | Výhra | Výhry navíc |
|---|---|---|---|
| 49% | 51.0% | -0.5 může být náhoda | |
| 42% | 51.2% | +0.4 jasný rozdíl | |
| 2% | 51.6% | +1.8 jasný rozdíl | |
| 2% | 52.1% | +1.3 může být náhoda | |
| 2% | 47.7% | -1.9 může být náhoda | |
| 1% | 51.7% | +1.4 může být náhoda | |
| 1% | 53.4% | +0.8 může být náhoda | |
| 1% | 49.9% | -0.5 může být náhoda |
Hlavní řada 1Úder štítem
Úder štítem vyhrává častěji než Pramen života, nejčastější volba: 0.0 proti -0.6 na 100 her. Může to být náhoda.
| Volba | Voleno | Výhra | Výhry navíc |
|---|---|---|---|
| 47% | 50.9% | -0.6 může být náhoda | |
| 44% | 51.3% | +0.6 jasný rozdíl | |
| 3% | 51.2% | 0.0 může být náhoda | |
| 2% | 51.0% | +0.1 může být náhoda | |
| 1% | 49.1% | -1.0 může být náhoda | |
| 1% | 52.0% | +1.2 může být náhoda | |
| <1% | 49.3% | -0.5 může být náhoda | |
| <1% | 54.0% | +2.0 může být náhoda |
Hlavní řada 2Udržování kondice
Udržování kondice vyhrává častěji než Kostěná zbroj, nejčastější volba: +1.7 proti -0.9 na 100 her. Rozdíl je jasný.
| Volba | Voleno | Výhra | Výhry navíc |
|---|---|---|---|
| 46% | 50.7% | -0.9 může být náhoda | |
| 41% | 51.2% | +0.4 jasný rozdíl | |
| 3% | 52.9% | +1.5 jasný rozdíl | |
| 3% | 51.7% | +0.8 jasný rozdíl | |
| 3% | 52.6% | +1.7 jasný rozdíl | |
| 2% | 51.8% | +0.8 může být náhoda | |
| 1% | 51.2% | +0.8 může být náhoda | |
| <1% | 51.3% | +2.2 může být náhoda |
Hlavní řada 3Porost
Porost vyhrává častěji než Neochvějnost, nejčastější volba: +0.4 proti -0.7 na 100 her. Může to být náhoda.
| Volba | Voleno | Výhra | Výhry navíc |
|---|---|---|---|
| 46% | 50.9% | -0.7 může být náhoda | |
| 39% | 51.2% | +0.3 jasný rozdíl | |
| 5% | 52.2% | +1.5 jasný rozdíl | |
| 4% | 50.8% | +0.4 může být náhoda | |
| 2% | 51.0% | +0.5 může být náhoda | |
| 1% | 51.3% | -0.2 může být náhoda | |
| 1% | 52.1% | +0.5 může být náhoda | |
| <1% | 57.1% | +1.8 může být náhoda |
Vedlejší stromPovzbuzení
Volba z jiného stromu run tu má jasný náskok (+1.4 na 100 her), ale strom se mění jen s celou stránkou.
| Volba | Voleno | Výhra | Výhry navíc |
|---|---|---|---|
| 68% | 50.9% | -0.9 může být náhoda | |
| 22% | 51.3% | +0.7 jasný rozdíl | |
| 4% | 50.6% | +0.2 může být náhoda | |
| 4% | 52.7% | +1.4 jasný rozdíl | |
| 3% | 50.9% | +0.9 jasný rozdíl |
Vedlejší runyMagitechnický skokostroj + Všeuměl
Magitechnický skokostroj + Všeuměl vyhrává častěji než Magitechnický skokostroj + Kosmické porozumění, nejčastější volba: +1.9 proti -0.9 na 100 her. Může to být náhoda.
| Volba | Voleno | Výhra | Výhry navíc |
|---|---|---|---|
| 90% | 50.9% | -0.9 může být náhoda | |
| 2% | 51.6% | +1.5 jasný rozdíl | |
| 2% | 52.9% | +0.5 může být náhoda | |
| 1% | 52.3% | +1.0 může být náhoda | |
| 1% | 51.4% | +0.6 může být náhoda | |
| 1% | 51.0% | +0.7 může být náhoda | |
| <1% | 50.0% | +0.2 může být náhoda | |
| <1% | 56.2% | +1.9 může být náhoda |
Útočný úlomekZrychlení schopností
Zrychlení schopností vyhrává častěji než Adaptivní síla, nejčastější volba: +0.8 proti -0.3 na 100 her. Může to být náhoda.
| Volba | Voleno | Výhra | Výhry navíc |
|---|---|---|---|
| 91% | 51.1% | -0.3 může být náhoda | |
| 6% | 51.4% | +0.8 může být náhoda | |
| 3% | 50.3% | -0.6 může být náhoda |
Flexibilní úlomekRychlost pohybu
Rychlost pohybu vyhrává častěji než Adaptivní síla, nejčastější volba: +1.0 proti -0.7 na 100 her. Rozdíl je jasný.
| Volba | Voleno | Výhra | Výhry navíc |
|---|---|---|---|
| 86% | 51.0% | -0.7 může být náhoda | |
| 10% | 51.8% | +1.0 jasný rozdíl | |
| 4% | 50.3% | -0.1 může být náhoda |
Obranný úlomekHouževnatost a odolnost vůči zpomalení
Houževnatost a odolnost vůči zpomalení vyhrává častěji než Zvyšování zdraví, nejčastější volba: +1.0 proti -1.0 na 100 her. Rozdíl je jasný.
| Volba | Voleno | Výhra | Výhry navíc |
|---|---|---|---|
| 84% | 50.9% | -1.0 může být náhoda | |
| 12% | 51.9% | +0.9 jasný rozdíl | |
| 4% | 51.8% | +1.0 jasný rozdíl |
QEW
SchopnostiQ > E > W
Výhry navíc tady: +1.1 na 100 her. Žádná jiná volba nad touto nemá jasný náskok.
| Volba | Voleno | Výhra | Výhry navíc |
|---|---|---|---|
| QEWQ + E + W | 86% | 51.8% | +1.1 může být náhoda |
| QWEQ + W + E | 8% | 50.7% | -1.6 jasný rozdíl |
| EQWE + Q + W | 3% | 50.9% | -0.3 může být náhoda |
| WQEW + Q + E | 1% | 51.4% | -1.4 jasný rozdíl |
| EWQE + W + Q | 1% | 51.8% | 0.0 může být náhoda |
| WEQW + E + Q | 1% | 51.5% | +0.1 může být náhoda |
Úrovně 1 až 18
- 1E
- 2Q
- 3W
- 4Q
- 5Q
- 6R
- 7Q
- 8E
- 9Q
- 10E
- 11R
- 12E
- 13E
- 14W
- 15W
- 16R
- 17W
- 18W
Nejdřív Q: 50.4% výher. Nejdřív E: 52.6% výher (vyrovnané).
- E
- Q
- W
- Q
- Q
- R
- Q
- E
- Q
- E
- R
- E
- E
- W
- W
- R
- W
- W
KouzlaSkok + Vyléčit
Skok + Vyléčit vyhrává častěji než Skok + Vznítit, nejčastější volba: +0.8 proti +0.2 na 100 her. Může to být náhoda.
| Volba | Voleno | Výhra | Výhry navíc |
|---|---|---|---|
| 73% | 51.1% | +0.2 může být náhoda | |
| 16% | 50.9% | -0.5 může být náhoda | |
| 10% | 51.7% | +0.8 může být náhoda | |
| <1% | 47.9% | -2.9 jasný rozdíl | |
| <1% | 46.0% | -4.4 jasný rozdíl | |
| <1% | 50.2% | -2.8 může být náhoda | |
| <1% | 47.4% | -2.3 může být náhoda | |
| <1% | 46.3% | -1.3 může být náhoda |
- výher
- 55.6%
- her
- 3,252
- Vliv na výhry
- +2.4
- Pickrate
- 2.4%
Startovní předmětyLéčivý lektvar x2 + Atlas světa
Běžná volba: hráči tohoto buildu se tu neshodnou.
| Volba | Voleno | Výhra | Výhry navíc |
|---|---|---|---|
| 90% | 51.3% | +1.6 může být náhoda | |
| 3% | 49.9% | -1.5 jasný rozdíl | |
| 2% | 49.8% | -0.9 jasný rozdíl | |
| 2% | 46.2% | -4.1 jasný rozdíl | |
| 1% | 52.1% | +1.2 může být náhoda | |
| 1% | 51.6% | -0.3 může být náhoda | |
| <1% | 48.9% | -3.6 jasný rozdíl | |
| <1% | 53.2% | +0.6 může být náhoda |
BotyOcelové chrániče
| Volba | Voleno | Výhra |
|---|---|---|
| 100% | 55.6% |
Předmět 1Kyrys mrtvého muže
| Volba | Voleno | Výhra |
|---|---|---|
| 68% | 55.0% | |
| 32% | 56.8% |
Předmět 2Medailónek železných Solari
| Volba | Voleno | Výhra |
|---|---|---|
| 68% | 55.0% |
Předmět 3Trnobrnění
| Volba | Voleno | Výhra |
|---|---|---|
| 36% | 55.8% | |
| 24% | 60.6% | |
| 17% | 53.3% | |
| 7% | 55.8% | |
| 5% | 63.5% |
Předmět 4Síla přírody
Běžná volba: hráči tohoto buildu se tu neshodnou.
| Volba | Voleno | Výhra | Výhry navíc | Čas |
|---|---|---|---|---|
| 21% | 54.9% | 0.0 může být náhoda | 29:17 | |
| 20% | 54.4% | -0.4 může být náhoda | 29:57 | |
| 12% | 59.6% | +1.5 může být náhoda | 28:52 | |
| 9% | 56.7% | -0.1 může být náhoda | 29:11 | |
| 6% | 57.9% | +1.5 může být náhoda | 29:48 | |
| 5% | 56.1% | +0.3 může být náhoda | ||
| 3% | 59.2% | +2.4 může být náhoda | ||
| 3% | 52.7% | +0.4 může být náhoda |
Předmět 5Protoplazmový postroj
Běžná volba: hráči tohoto buildu se tu neshodnou.
| Volba | Voleno | Výhra | Výhry navíc | Čas |
|---|---|---|---|---|
| 35% | 58.7% | +0.3 může být náhoda | 35:18 | |
| 27% | 54.4% | +0.1 může být náhoda | 35:01 |
Předmět 6Bandlovské dudy
| Volba | Voleno | Výhra |
|---|---|---|
| 100% | 100.0% |
Klíčová runaNásledný otřes
| Volba | Voleno | Výhra |
|---|---|---|
| 77% | 55.5% |
Hlavní řada 1Pramen života
| Volba | Voleno | Výhra |
|---|---|---|
| 77% | 55.5% |
Hlavní řada 2Kostěná zbroj
| Volba | Voleno | Výhra |
|---|---|---|
| 77% | 55.5% |
Hlavní řada 3Neochvějnost
| Volba | Voleno | Výhra |
|---|---|---|
| 77% | 55.5% |
Vedlejší stromPovzbuzení
| Volba | Voleno | Výhra |
|---|---|---|
| 77% | 55.5% |
Útočný úlomekAdaptivní síla
| Volba | Voleno | Výhra |
|---|---|---|
| 77% | 55.5% |
Flexibilní úlomekAdaptivní síla
| Volba | Voleno | Výhra |
|---|---|---|
| 77% | 55.5% |
Obranný úlomekZvyšování zdraví
| Volba | Voleno | Výhra |
|---|---|---|
| 77% | 55.5% |
QEW
SchopnostiQ > E > W
| Volba | Voleno | Výhra | Výhry navíc |
|---|---|---|---|
| QEWQ + E + W | 86% | 51.8% | +1.1 může být náhoda |
| QWEQ + W + E | 8% | 50.7% | -1.6 jasný rozdíl |
| EQWE + Q + W | 3% | 50.9% | -0.3 může být náhoda |
| WQEW + Q + E | 1% | 51.4% | -1.4 jasný rozdíl |
| EWQE + W + Q | 1% | 51.8% | 0.0 může být náhoda |
| WEQW + E + Q | 1% | 51.5% | +0.1 může být náhoda |
- E
- Q
- W
- Q
- Q
- R
- Q
- E
- Q
- E
- R
- E
- E
- W
- W
- R
- W
- W
KouzlaSkok + Vyléčit
| Volba | Voleno | Výhra | Výhry navíc |
|---|---|---|---|
| 73% | 51.1% | +0.2 může být náhoda | |
| 16% | 50.9% | -0.5 může být náhoda | |
| 10% | 51.7% | +0.8 může být náhoda | |
| <1% | 47.9% | -2.9 jasný rozdíl | |
| <1% | 46.0% | -4.4 jasný rozdíl | |
| <1% | 50.2% | -2.8 může být náhoda | |
| <1% | 47.4% | -2.3 může být náhoda | |
| <1% | 46.3% | -1.3 může být náhoda |
Build Poppy Top
Vzácný build, který vyhrává víc.
- výher
- 50.3%
- her
- 61,414
- Vliv na výhry
- +0.3
- Pickrate
- 0.3%
Startovní předmětyDoranova přilba + Léčivý lektvar
Doranova přilba + Léčivý lektvar vyhrává častěji než Doranův štít + Léčivý lektvar, nejčastější volba: +1.0 proti -0.6 na 100 her. Rozdíl je jasný.
| Volba | Voleno | Výhra | Výhry navíc |
|---|---|---|---|
| 65% | 49.9% | -0.6 může být náhoda | |
| 23% | 51.8% | +1.0 jasný rozdíl | |
| 8% | 50.4% | 0.0 může být náhoda | |
| 2% | 49.7% | -0.5 může být náhoda | |
| <1% | 42.6% | -4.3 jasný rozdíl | |
| <1% | 42.3% | -2.3 může být náhoda | |
| <1% | 50.0% | -1.9 může být náhoda |
BotyOcelové chrániče
Výhry navíc tady: +0.7 na 100 her. Žádná jiná volba nad touto nemá jasný náskok.
| Volba | Voleno | Výhra | Výhry navíc | Čas |
|---|---|---|---|---|
| 66% | 51.0% | +0.7 může být náhoda | 12:06 | |
| 28% | 50.6% | -0.2 může být náhoda | 15:17 | |
| 5% | 50.2% | -1.2 jasný rozdíl | 14:17 | |
| 1% | 51.7% | -2.7 jasný rozdíl | 14:04 |
Proti týmu s převahou AD
| Volba | Voleno | Výhra | Výsledek |
|---|---|---|---|
| 67% | 54.3% | nejčastěji kupované | |
| 10% | 51.2% | vyrovnané | |
| 3% | 50.3% | vyrovnané | |
| <1% | 52.1% | málo her |
Proti týmu s převahou AP
| Volba | Voleno | Výhra | Výsledek |
|---|---|---|---|
| 50% | 49.2% | nejčastěji kupované | |
| 25% | 47.1% | vyrovnané | |
| 5% | 47.8% | vyrovnané | |
| <1% | 47.6% | málo her |
Kupované víc proti jednomu typu poškození
| Volba | AD tým | AP tým |
|---|---|---|
| 67% | 25% | |
| 10% | 50% | |
| 5% | 27% | |
| 31% | 15% | |
| 32% | 17% | |
| 7% | 17% | |
| 24% | 16% | |
| 4% | 12% | |
| 9% | 3% | |
| 6% | 10% |
Předmět 1Rozpolcené nebe
Výhry navíc tady: -1.5 na 100 her. Žádná jiná volba nad touto nemá jasný náskok.
| Volba | Voleno | Výhra | Výhry navíc | Čas |
|---|---|---|---|---|
| 39% | 50.0% | -1.5 může být náhoda | 14:19 | |
| 26% | 51.9% | +1.2 jasný rozdíl | 13:43 | |
| 10% | 51.3% | +0.7 jasný rozdíl | 13:20 | |
| 7% | 51.4% | +0.8 jasný rozdíl | 14:32 | |
| 3% | 48.4% | -0.6 může být náhoda | 12:45 | |
| 3% | 49.7% | +0.5 může být náhoda | ||
| 3% | 50.1% | -1.8 může být náhoda | ||
| <1% | 68.7% | +5.3 jasný rozdíl |
Dokončené spolu
| Volba | Voleno | her |
|---|---|---|
| 10% | 2,787 | |
| 5% | 1,382 | |
| 5% | 1,334 | |
| 5% | 1,246 |
Předmět 2Nástup zimy
Výhry navíc tady: +1.7 na 100 her. Žádná jiná volba nad touto nemá jasný náskok.
| Volba | Voleno | Výhra | Výhry navíc | Čas |
|---|---|---|---|---|
| 45% | 53.0% | +1.7 může být náhoda | 20:27 | |
| 13% | 51.0% | -0.1 může být náhoda | 21:03 | |
| 12% | 54.0% | -1.3 může být náhoda | 21:42 | |
| 5% | 52.3% | -2.2 může být náhoda | 21:40 | |
| 3% | 52.1% | +0.2 může být náhoda | 21:33 | |
| 3% | 50.4% | -1.4 může být náhoda | ||
| 3% | 54.0% | +0.2 může být náhoda | ||
| <1% | 56.9% | +2.4 může být náhoda |
Dokončené spolu
| Volba | Voleno | her |
|---|---|---|
| 10% | 2,787 | |
| 5% | 1,382 | |
| 5% | 1,334 | |
| 5% | 1,246 |
Předmět 3Pěstnice Ledorozených
Pěstnice Ledorozených patří k sestavě, která vyhrává víc: +1.2 na 100 her, proti -1.9 u sestavy, kterou dokončí nejvíc hráčů.
| Volba | Voleno | Výhra | Výhry navíc | Čas |
|---|---|---|---|---|
| 24% | 54.8% | -0.4 může být náhoda | 26:34 | |
| 11% | 57.8% | +0.1 může být náhoda | 26:05 | |
| 11% | 55.8% | +0.1 může být náhoda | 26:56 | |
| 10% | 56.5% | -0.4 může být náhoda | 26:48 | |
| 7% | 55.7% | +1.5 může být náhoda | 27:48 | |
| 7% | 58.8% | +1.8 může být náhoda | ||
| 6% | 52.3% | -0.1 může být náhoda | ||
| <1% | 74.4% | +3.4 může být náhoda |
Dokončené spolu
| Volba | Voleno | her |
|---|---|---|
| 10% | 2,787 | |
| 5% | 1,382 | |
| 5% | 1,334 | |
| 5% | 1,246 |
Předmět 4Otisk duše
Výhry navíc tady: 0.0 na 100 her. Žádná jiná volba nad touto nemá jasný náskok.
| Volba | Voleno | Výhra | Výhry navíc | Čas |
|---|---|---|---|---|
| 23% | 54.9% | 0.0 může být náhoda | 31:55 | |
| 22% | 61.7% | -0.6 může být náhoda | 31:53 |
Předmět 5Proměnlivý Jak'Sho
| Volba | Voleno | Výhra | Čas |
|---|---|---|---|
| 23% | 60.7% | 37:52 |
Předmět 6Randuinovo znamení
| Volba | Voleno | Výhra | Čas |
|---|---|---|---|
| 14% | - | 39:22 | |
| 12% | - | 41:03 | |
| 9% | - | 42:58 | |
| 9% | - | 40:56 | |
| 6% | - | 42:12 |
Klíčová runaSpáry nehynoucích
Výhry navíc tady: +4.6 na 100 her. Žádná jiná volba nad touto nemá jasný náskok.
| Volba | Voleno | Výhra | Výhry navíc |
|---|---|---|---|
| 95% | 50.6% | +4.6 může být náhoda | |
| 2% | 42.4% | -5.5 jasný rozdíl | |
| 1% | 45.8% | -5.2 jasný rozdíl | |
| 1% | 44.5% | -5.0 jasný rozdíl | |
| <1% | 44.2% | -2.0 jasný rozdíl | |
| <1% | 52.3% | -0.2 může být náhoda | |
| <1% | 51.9% | -0.1 může být náhoda | |
| <1% | 46.7% | -4.2 jasný rozdíl |
Hlavní řada 1Zničit
Zničit vyhrává častěji než Úder štítem, nejčastější volba: +2.4 proti +0.4 na 100 her. Rozdíl je jasný.
| Volba | Voleno | Výhra | Výhry navíc |
|---|---|---|---|
| 87% | 50.5% | +0.4 může být náhoda | |
| 7% | 52.2% | +2.4 jasný rozdíl | |
| 3% | 44.4% | -3.5 jasný rozdíl | |
| 1% | 45.9% | -4.4 jasný rozdíl | |
| <1% | 46.4% | -3.6 může být náhoda | |
| <1% | 50.2% | +0.2 může být náhoda | |
| <1% | 47.3% | -2.4 může být náhoda | |
| <1% | 43.5% | -2.9 může být náhoda |
Hlavní řada 2Druhý dech
Výhry navíc tady: +1.0 na 100 her. Žádná jiná volba nad touto nemá jasný náskok.
| Volba | Voleno | Výhra | Výhry navíc |
|---|---|---|---|
| 56% | 50.6% | +1.0 může být náhoda | |
| 36% | 50.0% | -0.9 jasný rozdíl | |
| 6% | 51.1% | +1.0 může být náhoda | |
| 1% | 45.9% | -3.9 jasný rozdíl | |
| 1% | 49.0% | -1.3 může být náhoda | |
| <1% | 43.9% | -3.4 jasný rozdíl | |
| <1% | 43.0% | -4.7 jasný rozdíl | |
| <1% | 55.2% | +2.0 může být náhoda |
Hlavní řada 3Porost
Výhry navíc tady: +0.9 na 100 her. Žádná jiná volba nad touto nemá jasný náskok.
| Volba | Voleno | Výhra | Výhry navíc |
|---|---|---|---|
| 56% | 50.7% | +0.9 může být náhoda | |
| 34% | 50.2% | -0.3 může být náhoda | |
| 7% | 49.2% | -0.8 může být náhoda | |
| 1% | 44.3% | -5.1 jasný rozdíl | |
| <1% | 50.0% | -0.3 může být náhoda | |
| <1% | 45.7% | -2.5 může být náhoda | |
| <1% | 43.3% | -3.5 jasný rozdíl | |
| <1% | 45.3% | -3.8 jasný rozdíl |
Vedlejší stromPřesnost
Výhry navíc tady: +0.1 na 100 her. Žádná jiná volba nad touto nemá jasný náskok.
| Volba | Voleno | Výhra | Výhry navíc |
|---|---|---|---|
| 53% | 50.5% | +0.1 může být náhoda | |
| 37% | 50.4% | +0.2 může být náhoda | |
| 7% | 48.8% | -0.5 může být náhoda | |
| 2% | 50.4% | -0.1 může být náhoda | |
| 1% | 46.5% | -2.3 může být náhoda |
Vedlejší runyPodseknutí + Triumf
Podseknutí + Triumf vyhrává častěji než Duchapřítomnost + Poslední vzdor, nejčastější volba: +3.4 proti -0.1 na 100 her. Může to být náhoda.
| Volba | Voleno | Výhra | Výhry navíc |
|---|---|---|---|
| 85% | 50.5% | -0.1 může být náhoda | |
| 2% | 49.3% | +0.4 může být náhoda | |
| 2% | 52.2% | -1.0 může být náhoda | |
| 2% | 49.6% | -1.0 může být náhoda | |
| 2% | 49.4% | +0.3 může být náhoda | |
| 1% | 50.3% | -0.3 může být náhoda | |
| 1% | 52.2% | -0.9 může být náhoda | |
| 1% | 53.8% | +3.4 může být náhoda |
Útočný úlomekZrychlení schopností
Zrychlení schopností vyhrává častěji než Adaptivní síla, nejčastější volba: +1.2 proti -0.3 na 100 her. Může to být náhoda.
| Volba | Voleno | Výhra | Výhry navíc |
|---|---|---|---|
| 90% | 50.3% | -0.3 může být náhoda | |
| 6% | 50.0% | -0.3 může být náhoda | |
| 4% | 50.6% | +1.2 může být náhoda |
Flexibilní úlomekZvyšování zdraví
Zvyšování zdraví vyhrává častěji než Adaptivní síla, nejčastější volba: +2.2 proti -1.8 na 100 her. Rozdíl je jasný.
| Volba | Voleno | Výhra | Výhry navíc |
|---|---|---|---|
| 90% | 50.2% | -1.8 může být náhoda | |
| 6% | 51.9% | +2.2 jasný rozdíl | |
| 3% | 50.7% | +0.8 jasný rozdíl |
Obranný úlomekHouževnatost a odolnost vůči zpomalení
Houževnatost a odolnost vůči zpomalení vyhrává častěji než Zdraví, nejčastější volba: +0.8 proti +0.1 na 100 her. Může to být náhoda.
| Volba | Voleno | Výhra | Výhry navíc |
|---|---|---|---|
| 54% | 50.2% | +0.1 může být náhoda | |
| 41% | 50.4% | -0.3 může být náhoda | |
| 5% | 50.4% | +0.8 může být náhoda |
QEW
SchopnostiQ > E > W
Výhry navíc tady: +0.9 na 100 her. Žádná jiná volba nad touto nemá jasný náskok.
| Volba | Voleno | Výhra | Výhry navíc |
|---|---|---|---|
| QEWQ + E + W | 90% | 50.4% | +0.9 může být náhoda |
| QWEQ + W + E | 10% | 50.3% | -0.7 může být náhoda |
Úrovně 1 až 18
- 1Q
- 2E
- 3W
- 4Q
- 5Q
- 6R
- 7Q
- 8E
- 9Q
- 10E
- 11R
- 12E
- 13E
- 14W
- 15W
- 16R
- 17W
- 18W
Nejdřív Q: 50.8% výher. Nejdřív W: 66.7% výher (málo her).
- Q
- E
- W
- Q
- Q
- R
- Q
- E
- Q
- E
- R
- E
- E
- W
- W
- R
- W
- W
KouzlaSkok + Vznítit
Skok + Vznítit vyhrává častěji než Skok + Teleport, nejčastější volba: +1.4 proti -1.2 na 100 her. Rozdíl je jasný.
| Volba | Voleno | Výhra | Výhry navíc |
|---|---|---|---|
| 64% | 50.0% | -1.2 může být náhoda | |
| 32% | 51.1% | +1.4 jasný rozdíl | |
| 2% | 49.4% | -1.6 může být náhoda | |
| <1% | 50.9% | -0.2 může být náhoda | |
| <1% | 50.8% | +0.6 může být náhoda | |
| <1% | 48.3% | -1.3 může být náhoda | |
| <1% | 43.8% | -1.5 může být náhoda |
- výher
- 55.0%
- her
- 3,742
- Vliv na výhry
- +2.6
- Pickrate
- 6.2%
Startovní předmětyDoranův štít + Léčivý lektvar
Běžná volba: hráči tohoto buildu se tu neshodnou.
| Volba | Voleno | Výhra | Výhry navíc |
|---|---|---|---|
| 65% | 49.9% | -0.6 může být náhoda | |
| 23% | 51.8% | +1.0 jasný rozdíl | |
| 8% | 50.4% | 0.0 může být náhoda | |
| 2% | 49.7% | -0.5 může být náhoda | |
| <1% | 42.6% | -4.3 jasný rozdíl | |
| <1% | 42.3% | -2.3 může být náhoda | |
| <1% | 50.0% | -1.9 může být náhoda |
BotyOcelové chrániče
| Volba | Voleno | Výhra |
|---|---|---|
| 100% | 55.0% |
Předmět 1Záštita slunečního žáru
| Volba | Voleno | Výhra |
|---|---|---|
| 97% | 54.9% | |
| 3% | 59.6% |
Předmět 2Nástup zimy
| Volba | Voleno | Výhra |
|---|---|---|
| 97% | 54.9% |
Předmět 3Trnobrnění
| Volba | Voleno | Výhra |
|---|---|---|
| 39% | 57.7% | |
| 17% | 61.0% | |
| 11% | 65.9% | |
| 7% | 61.8% | |
| 6% | 59.4% |
Předmět 4Rozpolcené nebe
Běžná volba: hráči tohoto buildu se tu neshodnou.
| Volba | Voleno | Výhra | Výhry navíc | Čas |
|---|---|---|---|---|
| 39% | 50.0% | -1.5 může být náhoda | 14:19 | |
| 26% | 51.9% | +1.2 jasný rozdíl | 13:43 | |
| 10% | 51.3% | +0.7 jasný rozdíl | 13:20 | |
| 7% | 51.4% | +0.8 jasný rozdíl | 14:32 | |
| 3% | 48.4% | -0.6 může být náhoda | 12:45 | |
| 3% | 49.7% | +0.5 může být náhoda | ||
| 3% | 50.1% | -1.8 může být náhoda | ||
| <1% | 68.7% | +5.3 jasný rozdíl |
Předmět 5Otisk duše
Běžná volba: hráči tohoto buildu se tu neshodnou.
| Volba | Voleno | Výhra | Výhry navíc | Čas |
|---|---|---|---|---|
| 23% | 54.9% | 0.0 může být náhoda | 31:55 | |
| 22% | 61.7% | -0.6 může být náhoda | 31:53 |
Předmět 6Proměnlivý Jak'Sho
Běžná volba: hráči tohoto buildu se tu neshodnou.
| Volba | Voleno | Výhra | Čas |
|---|---|---|---|
| 23% | 60.7% | 37:52 |
Klíčová runaSpáry nehynoucích
| Volba | Voleno | Výhra |
|---|---|---|
| 44% | 55.1% |
Hlavní řada 1Úder štítem
| Volba | Voleno | Výhra |
|---|---|---|
| 44% | 55.1% |
Hlavní řada 2Druhý dech
| Volba | Voleno | Výhra |
|---|---|---|
| 44% | 55.1% |
Hlavní řada 3Porost
| Volba | Voleno | Výhra |
|---|---|---|
| 44% | 55.1% |
Vedlejší stromPřesnost
| Volba | Voleno | Výhra |
|---|---|---|
| 44% | 55.1% |
Útočný úlomekAdaptivní síla
| Volba | Voleno | Výhra |
|---|---|---|
| 44% | 55.1% |
Flexibilní úlomekAdaptivní síla
| Volba | Voleno | Výhra |
|---|---|---|
| 44% | 55.1% |
Obranný úlomekZdraví
| Volba | Voleno | Výhra |
|---|---|---|
| 44% | 55.1% |
QEW
SchopnostiQ > E > W
| Volba | Voleno | Výhra | Výhry navíc |
|---|---|---|---|
| QEWQ + E + W | 90% | 50.4% | +0.9 může být náhoda |
| QWEQ + W + E | 10% | 50.3% | -0.7 může být náhoda |
- Q
- E
- W
- Q
- Q
- R
- Q
- E
- Q
- E
- R
- E
- E
- W
- W
- R
- W
- W
KouzlaSkok + Vznítit
| Volba | Voleno | Výhra | Výhry navíc |
|---|---|---|---|
| 64% | 50.0% | -1.2 může být náhoda | |
| 32% | 51.1% | +1.4 jasný rozdíl | |
| 2% | 49.4% | -1.6 může být náhoda | |
| <1% | 50.9% | -0.2 může být náhoda | |
| <1% | 50.8% | +0.6 může být náhoda | |
| <1% | 48.3% | -1.3 může být náhoda | |
| <1% | 43.8% | -1.5 může být náhoda |
Build Poppy Jungle
- výher
- 49.0%
- her
- 31,239
- Vliv na výhry
- -1.0
- Pickrate
- 0.2%
Startovní předmětyMládě mechodupa + Léčivý lektvar
Mládě mechodupa + Léčivý lektvar vyhrává častěji než Mládě vichrotlapa + Léčivý lektvar, nejčastější volba: +1.8 proti -1.0 na 100 her. Rozdíl je jasný.
| Volba | Voleno | Výhra | Výhry navíc |
|---|---|---|---|
| 41% | 49.3% | -1.0 může být náhoda | |
| 20% | 49.4% | +0.1 může být náhoda | |
| 14% | 50.7% | +1.8 jasný rozdíl | |
| 13% | 48.1% | -0.8 může být náhoda | |
| 7% | 52.8% | +1.3 jasný rozdíl | |
| 6% | 51.5% | +0.3 může být náhoda |
BotyMerkurovy boty
Merkurovy boty vyhrává častěji než Ocelové chrániče, nejčastější volba: +1.0 proti +0.7 na 100 her. Může to být náhoda.
| Volba | Voleno | Výhra | Výhry navíc | Čas |
|---|---|---|---|---|
| 42% | 49.4% | +0.7 může být náhoda | 14:23 | |
| 33% | 50.0% | +1.0 může být náhoda | 14:44 | |
| 22% | 51.6% | -1.8 jasný rozdíl často ve vedení | 12:56 | |
| 2% | 50.2% | -1.2 může být náhoda | 11:28 | |
| <1% | 47.8% | příliš velké na důvěru |
Proti týmu s převahou AD
| Volba | Voleno | Výhra | Výsledek |
|---|---|---|---|
| 48% | 52.5% | nejčastěji kupované | |
| 16% | 52.4% | vyrovnané | |
| 14% | 50.0% | vyrovnané | |
| 1% | 48.5% | vyrovnané |
Proti týmu s převahou AP
| Volba | Voleno | Výhra | Výsledek |
|---|---|---|---|
| 48% | 50.0% | nejčastěji kupované | |
| 18% | 50.5% | vyrovnané | |
| 13% | 48.0% | vyrovnané | |
| 2% | 45.5% | málo her |
Kupované víc proti jednomu typu poškození
| Volba | AD tým | AP tým |
|---|---|---|
| 48% | 13% | |
| 14% | 48% | |
| 13% | 33% | |
| 26% | 13% | |
| 46% | 36% | |
| 3% | 12% | |
| 10% | 3% | |
| 1% | 7% | |
| 14% | 9% | |
| 7% | 5% |
Předmět 1Zatmění
Zatmění patří k sestavě, která vyhrává víc: +2.0 na 100 her, proti +0.8 u sestavy, kterou dokončí nejvíc hráčů.
| Volba | Voleno | Výhra | Výhry navíc | Čas |
|---|---|---|---|---|
| 39% | 48.9% | -0.2 může být náhoda | 12:00 | |
| 22% | 49.4% | -0.3 může být náhoda | 11:13 | |
| 8% | 49.6% | -2.2 může být náhoda | 10:55 | |
| 5% | 52.8% | +3.5 jasný rozdíl | 11:54 | |
| 4% | 52.2% | +1.6 může být náhoda | 13:05 | |
| 3% | 49.5% | -1.2 může být náhoda | ||
| 3% | 53.3% | +1.3 může být náhoda | ||
| <1% | 64.6% | +4.7 jasný rozdíl |
Dokončené spolu
| Volba | Voleno | her |
|---|---|---|
| 11% | 1,670 | |
| 8% | 1,142 | |
| 5% | 750 | |
| 4% | 561 |
Předmět 2Kyrys mrtvého muže
Výhry navíc tady: +1.3 na 100 her. Žádná jiná volba nad touto nemá jasný náskok.
| Volba | Voleno | Výhra | Výhry navíc | Čas |
|---|---|---|---|---|
| 42% | 52.4% | +1.3 může být náhoda | 20:59 | |
| 8% | 48.4% | -0.1 může být náhoda | 20:39 | |
| 8% | 51.1% | -1.5 může být náhoda | 20:20 | |
| 7% | 50.3% | +2.4 může být náhoda | 21:12 | |
| 7% | 50.5% | -0.7 může být náhoda | 20:44 | |
| 3% | 51.9% | -1.6 může být náhoda | ||
| 3% | 47.9% | -3.8 může být náhoda | ||
| 1% | 60.5% | +3.0 může být náhoda |
Dokončené spolu
| Volba | Voleno | her |
|---|---|---|
| 11% | 1,670 | |
| 8% | 1,142 | |
| 5% | 750 | |
| 4% | 561 |
Předmět 3Síla přírody
Výhry navíc tady: +0.9 na 100 her. Žádná jiná volba nad touto nemá jasný náskok.
| Volba | Voleno | Výhra | Výhry navíc | Čas |
|---|---|---|---|---|
| 24% | 55.9% | +0.9 může být náhoda | 26:59 | |
| 15% | 53.4% | +0.5 může být náhoda | 26:43 | |
| 15% | 56.0% | -0.2 může být náhoda | 26:42 | |
| 6% | 49.4% | +1.2 může být náhoda | 26:47 | |
| 6% | 53.4% | +1.8 může být náhoda | 27:23 | |
| 5% | 56.9% | -0.1 může být náhoda | ||
| 3% | 56.9% | +1.6 může být náhoda | ||
| 3% | 56.1% | příliš velké na důvěru |
Dokončené spolu
| Volba | Voleno | her |
|---|---|---|
| 11% | 1,670 | |
| 8% | 1,142 | |
| 5% | 750 | |
| 4% | 561 |
Předmět 4Trnobrnění
Výhry navíc tady: -0.9 na 100 her. Žádná jiná volba nad touto nemá jasný náskok.
| Volba | Voleno | Výhra | Výhry navíc | Čas |
|---|---|---|---|---|
| 44% | 56.1% | -0.9 může být náhoda | 32:01 |
Předmět 5Pěstnice Ledorozených
| Volba | Voleno | Výhra | Čas |
|---|---|---|---|
| 25% | 57.3% | 37:48 |
Předmět 6Proměnlivý Jak'Sho
| Volba | Voleno | Výhra | Čas |
|---|---|---|---|
| 12% | - | 41:32 | |
| 11% | - | 41:17 | |
| 8% | - | 42:02 | |
| 7% | - | 41:27 | |
| 7% | - | 41:34 |
Klíčová runaNával lovce bouří
Výhry navíc tady: -0.6 na 100 her. Žádná jiná volba nad touto nemá jasný náskok.
| Volba | Voleno | Výhra | Výhry navíc |
|---|---|---|---|
| 50% | 49.4% | -0.6 může být náhoda | |
| 23% | 49.3% | -0.7 může být náhoda | |
| 8% | 51.5% | +1.4 může být náhoda | |
| 6% | 49.5% | +1.0 může být náhoda | |
| 5% | 48.8% | -1.1 může být náhoda | |
| 3% | 53.2% | +3.1 jasný rozdíl | |
| 2% | 50.7% | +0.1 může být náhoda | |
| 1% | 54.5% | +3.2 může být náhoda |
Hlavní řada 1Oblačný plášť
Volba z jiného stromu run tu má jasný náskok (+2.4 na 100 her), ale strom se mění jen s celou stránkou.
| Volba | Voleno | Výhra | Výhry navíc |
|---|---|---|---|
| 50% | 49.5% | -0.5 může být náhoda | |
| 24% | 49.1% | -0.6 může být náhoda | |
| 10% | 49.6% | +0.1 může být náhoda | |
| 7% | 53.2% | +2.4 jasný rozdíl | |
| 4% | 50.2% | +0.6 může být náhoda | |
| 3% | 51.1% | +1.0 může být náhoda | |
| 1% | 47.9% | +0.7 může být náhoda | |
| <1% | 51.8% | -2.8 může být náhoda |
Hlavní řada 2Rychlost
Volba z jiného stromu run tu má jasný náskok (+3.4 na 100 her), ale strom se mění jen s celou stránkou.
| Volba | Voleno | Výhra | Výhry navíc |
|---|---|---|---|
| 49% | 49.5% | -0.6 může být náhoda | |
| 26% | 49.1% | -0.7 může být náhoda | |
| 8% | 49.1% | +0.1 může být náhoda | |
| 6% | 53.1% | +3.4 jasný rozdíl | |
| 4% | 50.0% | -0.9 může být náhoda | |
| 2% | 51.8% | +1.8 může být náhoda | |
| 1% | 53.6% | +0.5 může být náhoda | |
| 1% | 50.3% | -0.8 může být náhoda |
Hlavní řada 3Chůze po vodě
Volba z jiného stromu run tu má jasný náskok (+2.6 na 100 her), ale strom se mění jen s celou stránkou.
| Volba | Voleno | Výhra | Výhry navíc |
|---|---|---|---|
| 50% | 49.5% | -0.5 může být náhoda | |
| 29% | 49.3% | -0.5 může být náhoda | |
| 5% | 53.5% | +2.6 jasný rozdíl | |
| 4% | 51.1% | +0.1 může být náhoda | |
| 4% | 49.7% | +0.2 může být náhoda | |
| 2% | 49.0% | +1.7 může být náhoda | |
| 2% | 47.1% | -0.8 může být náhoda | |
| 1% | 50.4% | +1.3 může být náhoda |
Vedlejší stromDominance
Výhry navíc tady: +0.9 na 100 her. Žádná jiná volba nad touto nemá jasný náskok.
| Volba | Voleno | Výhra | Výhry navíc |
|---|---|---|---|
| 33% | 50.5% | +0.9 může být náhoda | |
| 28% | 48.4% | -1.3 jasný rozdíl | |
| 26% | 49.3% | -0.7 může být náhoda | |
| 10% | 51.1% | +2.0 může být náhoda | |
| 3% | 50.3% | -0.2 může být náhoda |
Vedlejší runyLovec pokladů + Náhlý dopad
Lovec pokladů + Náhlý dopad vyhrává častěji než Neúnavný lovec + Rána pod pás, nejčastější volba: +2.7 proti -2.3 na 100 her. Rozdíl je jasný.
| Volba | Voleno | Výhra | Výhry navíc |
|---|---|---|---|
| 87% | 50.2% | -2.3 může být náhoda | |
| 6% | 53.6% | +2.5 jasný rozdíl | |
| 2% | 49.1% | +2.7 jasný rozdíl | |
| 1% | 53.0% | -0.2 může být náhoda |
Útočný úlomekAdaptivní síla
Výhry navíc tady: +0.6 na 100 her. Žádná jiná volba nad touto nemá jasný náskok.
| Volba | Voleno | Výhra | Výhry navíc |
|---|---|---|---|
| 67% | 50.0% | +0.6 může být náhoda | |
| 28% | 48.6% | -0.8 může být náhoda | |
| 5% | 50.7% | +0.5 může být náhoda |
Flexibilní úlomekZvyšování zdraví
Zvyšování zdraví vyhrává častěji než Adaptivní síla, nejčastější volba: +1.4 proti -1.4 na 100 her. Může to být náhoda.
| Volba | Voleno | Výhra | Výhry navíc |
|---|---|---|---|
| 91% | 49.5% | -1.4 může být náhoda | |
| 6% | 50.3% | +0.9 může být náhoda | |
| 3% | 52.5% | +1.4 může být náhoda |
Obranný úlomekHouževnatost a odolnost vůči zpomalení
Houževnatost a odolnost vůči zpomalení vyhrává častěji než Zvyšování zdraví, nejčastější volba: +1.7 proti -1.8 na 100 her. Rozdíl je jasný.
| Volba | Voleno | Výhra | Výhry navíc |
|---|---|---|---|
| 83% | 49.4% | -1.8 může být náhoda | |
| 8% | 51.6% | +1.7 jasný rozdíl | |
| 8% | 50.3% | +1.3 jasný rozdíl |
QEW
SchopnostiQ > E > W
Výhry navíc tady: +1.4 na 100 her. Žádná jiná volba nad touto nemá jasný náskok.
| Volba | Voleno | Výhra | Výhry navíc |
|---|---|---|---|
| QEWQ + E + W | 93% | 50.1% | +1.4 může být náhoda |
| QWEQ + W + E | 6% | 47.5% | -1.4 může být náhoda |
| EQWE + Q + W | 1% | 48.8% | -0.9 může být náhoda |
Úrovně 1 až 18
- 1Q
- 2E
- 3W
- 4Q
- 5Q
- 6R
- 7Q
- 8E
- 9Q
- 10E
- 11R
- 12E
- 13E
- 14W
- 15W
- 16R
- 17W
- 18W
Nejdřív Q: 51.4% výher. Nejdřív E: 33.3% výher (málo her).
- Q
- E
- W
- Q
- Q
- R
- Q
- E
- Q
- E
- R
- E
- E
- W
- W
- R
- W
- W
KouzlaSkok + Udeřit
Výhry navíc tady: +0.6 na 100 her. Žádná jiná volba nad touto nemá jasný náskok.
| Volba | Voleno | Výhra | Výhry navíc |
|---|---|---|---|
| 97% | 49.6% | +0.6 může být náhoda | |
| 2% | 53.3% | -1.0 může být náhoda | |
| 1% | 45.0% | -1.6 může být náhoda |
Build Poppy Mid
- výher
- 48.8%
- her
- 2,114
- Vliv na výhry
- -0.6
- Pickrate
- 0.0%
Startovní předmětyDoranův meč + Léčivý lektvar
Doranův meč + Léčivý lektvar vyhrává častěji než Doranův štít + Léčivý lektvar, nejčastější volba: +1.5 proti -1.6 na 100 her. Může to být náhoda.
| Volba | Voleno | Výhra | Výhry navíc |
|---|---|---|---|
| 49% | 49.5% | -1.6 může být náhoda | |
| 24% | 49.6% | +0.4 může být náhoda | |
| 16% | 55.8% | +1.5 může být náhoda |
BotyOcelové chrániče
Výhry navíc tady: +1.1 na 100 her. Žádná jiná volba nad touto nemá jasný náskok.
| Volba | Voleno | Výhra | Výhry navíc | Čas |
|---|---|---|---|---|
| 44% | 51.5% | +1.1 může být náhoda | 13:10 | |
| 44% | 50.4% | -0.3 může být náhoda | 12:25 | |
| 8% | 57.6% | -1.3 může být náhoda často ve vedení | 14:23 |
Předmět 1Záštita slunečního žáru
Záštita slunečního žáru vyhrává častěji než Rozpolcené nebe, nejčastější volba: +2.9 proti -2.4 na 100 her. Může to být náhoda.
| Volba | Voleno | Výhra | Výhry navíc | Čas |
|---|---|---|---|---|
| 34% | 48.1% | -2.4 může být náhoda | 13:38 | |
| 19% | 52.0% | +0.2 může být náhoda | 12:57 | |
| 9% | 52.4% | +0.5 může být náhoda | 12:13 | |
| 8% | 59.3% | +2.9 může být náhoda | 13:55 |
Dokončené spolu
| Volba | Voleno | her |
|---|---|---|
| 7% | 61 | |
| 3% | 31 | |
| 3% | 27 | |
| 3% | 25 |
Předmět 2Nástup zimy
Výhry navíc tady: +1.1 na 100 her. Žádná jiná volba nad touto nemá jasný náskok.
| Volba | Voleno | Výhra | Výhry navíc | Čas |
|---|---|---|---|---|
| 29% | 52.3% | +1.1 může být náhoda | 19:48 | |
| 15% | 55.7% | +0.7 může být náhoda | 20:49 | |
| 7% | 55.0% | -1.8 může být náhoda | 21:03 |
Dokončené spolu
| Volba | Voleno | her |
|---|---|---|
| 7% | 61 | |
| 3% | 31 | |
| 3% | 27 | |
| 3% | 25 |
Předmět 3Trnobrnění
| Volba | Voleno | Výhra | Čas |
|---|---|---|---|
| 30% | 50.6% | 25:59 |
Dokončené spolu
| Volba | Voleno | her |
|---|---|---|
| 7% | 61 | |
| 3% | 31 | |
| 3% | 27 | |
| 3% | 25 |
Předmět 4Otisk duše
| Volba | Voleno | Výhra | Čas |
|---|---|---|---|
| 12% | 56.1% | 31:39 |
Klíčová runaZásah proudem
Zásah proudem vyhrává častěji než Smršť mečů, nejčastější volba: -1.8 proti -5.3 na 100 her. Může to být náhoda.
| Volba | Voleno | Výhra | Výhry navíc |
|---|---|---|---|
| 61% | 51.1% | +3.1 jasný rozdíl | |
| 17% | 47.9% | -5.3 může být náhoda | |
| 10% | 48.9% | -2.2 může být náhoda | |
| 6% | 47.1% | -1.8 může být náhoda |
Hlavní řada 1Náhlý dopad
Výhry navíc tady: -4.8 na 100 her. Žádná jiná volba nad touto nemá jasný náskok.
| Volba | Voleno | Výhra | Výhry navíc |
|---|---|---|---|
| 51% | 50.0% | +1.0 může být náhoda | |
| 22% | 47.7% | -4.8 může být náhoda | |
| 12% | 50.0% | -1.1 může být náhoda | |
| 8% | 58.1% | +2.1 může být náhoda |
Hlavní řada 2Šestý smysl
Výhry navíc tady: -4.2 na 100 her. Žádná jiná volba nad touto nemá jasný náskok.
| Volba | Voleno | Výhra | Výhry navíc |
|---|---|---|---|
| 34% | 51.6% | +1.2 může být náhoda | |
| 31% | 48.6% | +0.1 může být náhoda | |
| 20% | 47.1% | -4.2 může být náhoda | |
| 6% | 58.7% | +1.4 může být náhoda |
Hlavní řada 3Neúnavný lovec
Neúnavný lovec vyhrává častěji než Lovec pokladů, nejčastější volba: -2.3 proti -3.8 na 100 her. Může to být náhoda.
| Volba | Voleno | Výhra | Výhry navíc |
|---|---|---|---|
| 34% | 50.6% | +0.6 může být náhoda | |
| 19% | 53.1% | +1.3 může být náhoda | |
| 18% | 48.9% | -3.8 může být náhoda | |
| 17% | 48.9% | +0.1 může být náhoda | |
| 4% | 50.0% | -2.3 může být náhoda |
Vedlejší stromPřesnost
Výhry navíc tady: -1.0 na 100 her. Žádná jiná volba nad touto nemá jasný náskok.
| Volba | Voleno | Výhra | Výhry navíc |
|---|---|---|---|
| 47% | 48.3% | -1.0 může být náhoda | |
| 23% | 50.9% | +0.4 může být náhoda | |
| 19% | 49.4% | -1.3 může být náhoda |
Vedlejší runyDuchapřítomnost + Poslední vzdor
Duchapřítomnost + Poslední vzdor vyhrává častěji než Rána z milosti + Triumf, nejčastější volba: +1.7 proti -1.3 na 100 her. Může to být náhoda.
| Volba | Voleno | Výhra | Výhry navíc |
|---|---|---|---|
| 36% | 49.7% | +1.7 může být náhoda | |
| 35% | 48.2% | -1.3 může být náhoda |
Útočný úlomekAdaptivní síla
Výhry navíc tady: -0.1 na 100 her. Žádná jiná volba nad touto nemá jasný náskok.
| Volba | Voleno | Výhra | Výhry navíc |
|---|---|---|---|
| 85% | 50.5% | -0.1 může být náhoda | |
| 12% | 45.2% | -1.2 může být náhoda |
Flexibilní úlomekZvyšování zdraví
Zvyšování zdraví vyhrává častěji než Adaptivní síla, nejčastější volba: +0.6 proti -1.1 na 100 her. Může to být náhoda.
| Volba | Voleno | Výhra | Výhry navíc |
|---|---|---|---|
| 86% | 49.9% | -1.1 může být náhoda | |
| 9% | 53.0% | +0.6 může být náhoda |
Obranný úlomekZdraví
Zdraví vyhrává častěji než Zvyšování zdraví, nejčastější volba: +0.9 proti -0.8 na 100 her. Může to být náhoda.
| Volba | Voleno | Výhra | Výhry navíc |
|---|---|---|---|
| 66% | 51.3% | -0.8 může být náhoda | |
| 27% | 48.7% | +0.9 může být náhoda |
QEW
SchopnostiQ > E > W
Výhry navíc tady: +2.6 na 100 her. Žádná jiná volba nad touto nemá jasný náskok.
| Volba | Voleno | Výhra | Výhry navíc |
|---|---|---|---|
| QEWQ + E + W | 87% | 51.9% | +2.6 může být náhoda |
| QWEQ + W + E | 12% | 39.5% | -4.5 může být náhoda |
Úrovně 1 až 18
- 1Q
- 2E
- 3W
- 4Q
- 5Q
- 6R
- 7Q
- 8E
- 9Q
- 10E
- 11R
- 12E
- 13E
- 14W
- 15W
- 16R
- 17W
- 18W
- Q
- E
- W
- Q
- Q
- R
- Q
- E
- Q
- E
- R
- E
- E
- W
- W
- R
- W
- W
KouzlaSkok + Vznítit
Výhry navíc tady: +1.0 na 100 her. Žádná jiná volba nad touto nemá jasný náskok.
| Volba | Voleno | Výhra | Výhry navíc |
|---|---|---|---|
| 68% | 50.2% | +1.0 může být náhoda | |
| 25% | 51.6% | -1.2 může být náhoda |
Nejlepší hráči Poppy
Zobrazit vše (5,343)Běžná hra na Podpora
139,297 herProti všem šampionům na Podpora
- Top 9 % Vize / min 2.41
- Top 10 % Ovládací totemy 7.0
- Spodních 12 % Farma / min 1.3
- Killy
- 3.8 Spodních 27 %
- Smrti
- 6.9 Nejméně 14 %
- Asistence
- 12.6 Top 27 %
- Solo killy
- 0.5 Spodních 26 %
- Účast na killech
- 48% Top 37 %
- Poš. týmu
- 13% Spodních 19 %
- Poš. / min
- 479 Spodních 20 %
- Zlato / min
- 327 Spodních 20 %
- První krev
- 9% Top 44 %
Proti soupeři na lajně
- Level 6 v 8:56
- Level 11 v 22:04
Prostřední hra v každé minutě
Udělené poškození
Magické 14% Fyzické 86%Zemřel na
Fyzické 53% Magické 38% Přímé 9%Běžná hra na Top
61,050 herProti všem šampionům na Top
- Nejméně 9 % Smrti 5.8
- Top 27 % Ovládací totemy 0.7
- Spodních 21 % Zlato / min 369
- Killy
- 5.2 Spodních 28 %
- Asistence
- 7.2 Top 28 %
- Solo killy
- 2.4 Spodních 40 %
- Účast na killech
- 36% Top 42 %
- Poš. týmu
- 21% Spodních 36 %
- Poš. / min
- 790 Spodních 38 %
- Farma / min
- 5.9 Spodních 22 %
- Vize / min
- 0.75 Spodních 44 %
- První krev
- 12% Top 48 %
Proti soupeři na lajně
- Level 6 v 5:27
- Level 11 v 13:26
Prostřední hra v každé minutě
Udělené poškození
Magické 22% Fyzické 78%Zemřel na
Fyzické 53% Magické 37% Přímé 10%Běžná hra na Jungle
31,371 herProti všem šampionům na Jungle
- Top 4 % Ovládací totemy 2.1
- Nejméně 10 % Smrti 5.7
- Spodních 15 % Poš. týmu 15%
- Killy
- 5.6 Spodních 29 %
- Asistence
- 9.8 Top 18 %
- Solo killy
- 0.9 Spodních 25 %
- Účast na killech
- 46% Top 37 %
- Poš. / min
- 562 Spodních 16 %
- Farma / min
- 5.8 Spodních 23 %
- Zlato / min
- 394 Spodních 25 %
- Vize / min
- 0.95 Top 10 %
- První krev
- 6% Top 25 %
Proti nepřátelskému jungleru
- Level 6 v 7:28
- Level 11 v 17:30
- blue buff jako první v 41 % her
- První drak v 7:57
Prostřední hra v každé minutě
Udělené poškození
Magické 11% Fyzické 89%Zemřel na
Fyzické 53% Magické 38% Přímé 9%Běžná hra na Mid
1,973 herProti všem šampionům na Mid
- Nejméně 25 % Smrti 6.3
- Top 29 % Asistence 8.1
- Spodních 16 % Farma / min 5.4
- Killy
- 6.2 Spodních 32 %
- Solo killy
- 2.3 Spodních 41 %
- Účast na killech
- 42% Top 50 %
- Poš. týmu
- 21% Spodních 24 %
- Poš. / min
- 762 Spodních 26 %
- Zlato / min
- 375 Spodních 18 %
- Vize / min
- 0.66 Spodních 44 %
- Ovládací totemy
- 0.7 Top 37 %
- První krev
- 13% Top 32 %
Proti soupeři na lajně
- Level 6 v 5:30
- Level 11 v 15:18
Prostřední hra v každé minutě
Udělené poškození
Magické 18% Fyzické 82%Zemřel na
Fyzické 55% Magické 36% Přímé 9%Matchupy a spoluhráči jsou z her Poppy na Podpora.
-
Yuumi: +3.1 výhry na 100 her (rozpětí 1.4-4.8) · 3,097 her · Naměřeno · 6 % z toho je vypůjčeno z podobných šampionů -
Xerath: +2.9 výhry na 100 her (rozpětí 0.7-5.1) · 1,777 her · Naměřeno · 10 % z toho je vypůjčeno z podobných šampionů -
Rakan: +2.5 výhry na 100 her (rozpětí 1.1-4.0) · 4,368 her · Naměřeno · 4 % z toho je vypůjčeno z podobných šampionů
Matchupy a spoluhráči jsou z her Poppy na Podpora.
-
Poppy s Teemo: +2.3 výhry na 100 her (rozpětí 1.1-3.5) · 6,624 her · Naměřeno · 3 % z toho je vypůjčeno z podobných šampionů -
Poppy s Tryndamere: +2.0 výhry na 100 her (rozpětí 0.3-3.6) · 3,343 her · Naměřeno · 6 % z toho je vypůjčeno z podobných šampionů -
Poppy s Mordekaiser: +1.9 výhry na 100 her (rozpětí 0.6-3.1) · 6,210 her · Naměřeno · 3 % z toho je vypůjčeno z podobných šampionů
-
Poppy s K'Sante: -4.2 výhry na 100 her (rozpětí -6.4 až -2.1) · 1,917 her · Naměřeno · 9 % z toho je vypůjčeno z podobných šampionů -
Poppy s Camille: -3.2 výhry na 100 her (rozpětí -5.3 až -1.1) · 2,045 her · Naměřeno · 9 % z toho je vypůjčeno z podobných šampionů -
Poppy s Rumble: -3.1 výhry na 100 her (rozpětí -5.8 až -0.5) · 1,188 her · Naměřeno · 14 % z toho je vypůjčeno z podobných šampionů
-
Poppy s Zyra: +4.5 výhry na 100 her (rozpětí 2.2-6.9) · 1,572 her · Naměřeno · 11 % z toho je vypůjčeno z podobných šampionů -
Poppy s Lillia: +4.5 výhry na 100 her (rozpětí 3.0-6.0) · 4,173 her · Naměřeno · 5 % z toho je vypůjčeno z podobných šampionů -
Poppy s Karthus: +2.8 výhry na 100 her (rozpětí 0.4-5.3) · 1,400 her · Naměřeno · 13 % z toho je vypůjčeno z podobných šampionů
-
Poppy s Qiyana: -4.7 výhry na 100 her (rozpětí -6.0 až -3.3) · 5,058 her · Naměřeno · 4 % z toho je vypůjčeno z podobných šampionů -
Poppy s Lee Sin: -3.2 výhry na 100 her (rozpětí -4.4 až -2.0) · 7,232 her · Naměřeno · 3 % z toho je vypůjčeno z podobných šampionů -
Poppy s Rengar: -3.0 výhry na 100 her (rozpětí -5.0 až -1.0) · 2,322 her · Naměřeno · 8 % z toho je vypůjčeno z podobných šampionů
-
Poppy s Hwei: +4.1 výhry na 100 her (rozpětí 2.3-5.9) · 2,786 her · Naměřeno · 7 % z toho je vypůjčeno z podobných šampionů -
Poppy s Veigar: +4.0 výhry na 100 her (rozpětí 2.9-5.2) · 7,380 her · Naměřeno · 3 % z toho je vypůjčeno z podobných šampionů -
Poppy s Vel'Koz: +3.8 výhry na 100 her (rozpětí 1.3-6.3) · 1,353 her · Naměřeno · 13 % z toho je vypůjčeno z podobných šampionů
-
Poppy s Mel: -3.4 výhry na 100 her (rozpětí -5.1 až -1.6) · 3,072 her · Naměřeno · 6 % z toho je vypůjčeno z podobných šampionů -
Poppy s Orianna: -2.7 výhry na 100 her (rozpětí -4.5 až -0.8) · 2,637 her · Naměřeno · 7 % z toho je vypůjčeno z podobných šampionů -
Poppy s Sylas: -2.0 výhry na 100 her (rozpětí -3.0 až -0.9) · 9,321 her · Naměřeno · 2 % z toho je vypůjčeno z podobných šampionů
-
Poppy s Ziggs: +4.8 výhry na 100 her (rozpětí 2.8-6.8) · 2,176 her · Naměřeno · 8 % z toho je vypůjčeno z podobných šampionů -
Poppy s Miss Fortune: +2.36 výhry na 100 her (rozpětí 1.41-3.31) · 11,295 her · Naměřeno · 2 % z toho je vypůjčeno z podobných šampionů
-
Poppy s Kalista: -4.0 výhry na 100 her (rozpětí -5.7 až -2.2) · 2,996 her · Naměřeno · 6 % z toho je vypůjčeno z podobných šampionů -
Poppy s Ezreal: -3.0 výhry na 100 her (rozpětí -4.0 až -1.9) · 8,424 her · Naměřeno · 2 % z toho je vypůjčeno z podobných šampionů -
Poppy s Samira: -2.9 výhry na 100 her (rozpětí -4.6 až -1.2) · 3,242 her · Naměřeno · 6 % z toho je vypůjčeno z podobných šampionů