League of Legends Wukong için build
Wukong Orman build
- galibiyet
- 52.1%
- maç
- 54,051
- Kazanma etkisi
- +2.0
- Seçilme oranı
- 2.9%
Başlangıç eşyalarıAlazpençe Yavrusu
Alazpençe Yavrusu: en çok seçilenden (Alazpençe Yavrusu + Can İksiri) daha sık kazanıyor. 100 maçta +1.0, en çok seçilende -0.3. Fark net.
| Seçim | Seçilme | Kazanılan | Ek galibiyet |
|---|---|---|---|
| 41% | 51.9% | -0.3 şans olabilir | |
| 26% | 52.9% | +1.0 net fark | |
| 14% | 50.6% | -1.1 şans olabilir | |
| 8% | 51.3% | -0.5 şans olabilir | |
| 5% | 51.2% | +0.5 şans olabilir | |
| 5% | 53.7% | +0.9 şans olabilir |
ÇizmeMerkür'ün Adımları
Merkür'ün Adımları: en çok seçilenden (Çelik Kaplamalı Çizme) daha sık kazanıyor. 100 maçta +0.2, en çok seçilende 0.0. Şans olabilir.
| Seçim | Seçilme | Kazanılan | Ek galibiyet | Süre |
|---|---|---|---|---|
| 55% | 52.8% | 0.0 şans olabilir | 15:04 | |
| 42% | 52.6% | +0.2 şans olabilir | 15:41 | |
| 2% | 59.5% | +0.2 şans olabilir çoğu zaman önde | 15:36 | |
| 1% | 54.8% | -1.7 net fark | 15:22 | |
| 1% | 46.7% | -2.9 net fark | 13:47 | |
| <1% | 52.4% | güvenmek için fazla büyük |
Çoğunlukla AD takıma karşı
| Seçim | Seçilme | Kazanılan | Sonuç |
|---|---|---|---|
| 70% | 56.8% | en çok alınan | |
| 19% | 55.9% | dengeli | |
| 2% | 67.3% | daha çok kazandı | |
| 1% | 62.3% | dengeli |
Çoğunlukla AP takıma karşı
| Seçim | Seçilme | Kazanılan | Sonuç |
|---|---|---|---|
| 70% | 51.8% | en çok alınan | |
| 21% | 48.1% | dengeli | |
| 1% | 38.5% | yeterli maç yok | |
| 1% | 53.1% | yeterli maç yok |
Bir hasar türüne karşı daha çok alınanlar
| Seçim | AD takım | AP takım |
|---|---|---|
| 19% | 70% | |
| 70% | 21% | |
| 7% | 29% | |
| 50% | 34% | |
| 22% | 17% | |
| 7% | 4% | |
| 92% | 93% |
Eşya 1Üçlü Kuvvet
Buradaki ek galibiyet: 100 maçta +4.0. Başka hiçbir seçimin buna karşı net bir üstünlüğü yok.
| Seçim | Seçilme | Kazanılan | Ek galibiyet | Süre |
|---|---|---|---|---|
| 89% | 52.3% | +4.0 şans olabilir | 11:37 | |
| 5% | 52.5% | -3.0 net fark | 10:43 | |
| 3% | 47.3% | -3.8 net fark | 11:33 | |
| 1% | 47.0% | güvenmek için fazla büyük | 12:01 | |
| 1% | 50.7% | 0.0 net fark | 11:27 | |
| <1% | 51.2% | güvenmek için fazla büyük | ||
| <1% | 54.9% | -0.6 net fark | ||
| <1% | 49.4% | -3.4 net fark |
Birlikte tamamlanan
| Seçim | Seçilme | Kazanılan | maç |
|---|---|---|---|
| 47% | - | 15,556 | |
| 11% | 65.9% | 3,636 | |
| 9% | - | 2,833 | |
| 4% | - | 1,216 |
Eşya 2Kara Balta
Buradaki ek galibiyet: 100 maçta +1.8. Başka hiçbir seçimin buna karşı net bir üstünlüğü yok.
| Seçim | Seçilme | Kazanılan | Ek galibiyet | Süre |
|---|---|---|---|---|
| 70% | 53.8% | +1.8 şans olabilir | 19:48 | |
| 8% | 53.5% | +0.4 şans olabilir | 20:50 | |
| 7% | 53.9% | -1.2 şans olabilir | 19:59 | |
| 3% | 53.0% | -1.9 şans olabilir | 19:43 | |
| 3% | 48.7% | -0.2 şans olabilir | 21:09 | |
| 2% | 54.1% | -2.6 şans olabilir | ||
| 2% | 51.9% | -1.8 şans olabilir | ||
| 1% | 54.7% | güvenmek için fazla büyük |
Birlikte tamamlanan
| Seçim | Seçilme | Kazanılan | maç |
|---|---|---|---|
| 47% | - | 15,556 | |
| 11% | 65.9% | 3,636 | |
| 9% | - | 2,833 | |
| 4% | - | 1,216 |
Eşya 3Koruyucu Melek
Koruyucu Melek, daha çok kazanan dizilimin parçası: 100 maçta +4.8, oyuncuların çoğunun tamamladığı dizilimde +1.5.
| Seçim | Seçilme | Kazanılan | Ek galibiyet | Süre |
|---|---|---|---|---|
| 51% | 57.6% | +0.5 şans olabilir | 26:10 | |
| 14% | 63.8% | +1.6 şans olabilir | 26:21 | |
| 11% | 56.6% | -0.1 şans olabilir | 26:01 | |
| 10% | 53.0% | -0.2 şans olabilir | 26:30 | |
| 3% | 56.2% | -1.6 şans olabilir | 26:14 | |
| 2% | 59.1% | -0.5 şans olabilir | ||
| 1% | 62.4% | -1.8 şans olabilir | ||
| <1% | 49.4% | +1.9 şans olabilir |
Birlikte tamamlanan
| Seçim | Seçilme | Kazanılan | maç |
|---|---|---|---|
| 47% | - | 15,556 | |
| 11% | 65.9% | 3,636 | |
| 9% | - | 2,833 | |
| 4% | - | 1,216 |
Eşya 4Sterak'ın Güvencesi
Sterak'ın Güvencesi: burada ölçtüklerimiz içinde en çok galibiyet ekleyen seçim, 100 maçta +0.7. En çok seçilenin (Koruyucu Melek) karşılaştırılacak bir sayısı yok.
| Seçim | Seçilme | Kazanılan | Ek galibiyet | Süre |
|---|---|---|---|---|
| 48% | 62.6% | -0.1 şans olabilir | 31:23 | |
| 19% | 58.3% | -0.1 şans olabilir | 31:29 | |
| 13% | 68.5% | +0.7 şans olabilir | 31:44 | |
| 6% | 68.6% | -0.1 şans olabilir | ||
| 5% | 52.2% | +0.9 şans olabilir | 31:12 |
Eşya 5Zaun Zincirkılıcı
Zaun Zincirkılıcı: burada ölçtüklerimiz içinde en çok galibiyet ekleyen seçim, 100 maçta +0.3. En çok seçilenin (Sterak'ın Güvencesi) karşılaştırılacak bir sayısı yok.
| Seçim | Seçilme | Kazanılan | Ek galibiyet | Süre |
|---|---|---|---|---|
| 45% | 60.1% | +1.2 şans olabilir | 35:59 | |
| 15% | 59.6% | -2.5 şans olabilir | 36:03 | |
| 12% | 62.2% | +0.3 şans olabilir |
Eşya 6Yarık Gökyüzü
| Seçim | Seçilme | Kazanılan | Süre |
|---|---|---|---|
| 20% | 51.3% | 39:52 | |
| 12% | - | 40:14 | |
| 7% | - | 39:57 | |
| 6% | - | 39:10 | |
| 6% | - | 40:28 |
Ana rünYenilmez
Buradaki ek galibiyet: 100 maçta +4.5. Başka hiçbir seçimin buna karşı net bir üstünlüğü yok.
| Seçim | Seçilme | Kazanılan | Ek galibiyet |
|---|---|---|---|
| 94% | 52.3% | +4.5 şans olabilir | |
| 4% | 47.6% | -4.5 net fark | |
| <1% | 49.1% | -3.2 net fark | |
| <1% | 40.8% | -6.4 net fark | |
| <1% | 55.9% | -3.7 net fark | |
| <1% | 48.1% | -0.9 net fark | |
| <1% | 50.0% | +1.0 net fark | |
| <1% | 48.2% | güvenmek için fazla büyük |
Ana sıra 1Zafer
Buradaki ek galibiyet: 100 maçta +4.6. Başka hiçbir seçimin buna karşı net bir üstünlüğü yok.
| Seçim | Seçilme | Kazanılan | Ek galibiyet |
|---|---|---|---|
| 94% | 52.3% | +4.6 şans olabilir | |
| 5% | 47.0% | -4.8 net fark | |
| <1% | 57.4% | -2.0 net fark | |
| <1% | 45.3% | -0.9 net fark | |
| <1% | 51.9% | -5.0 net fark | |
| <1% | 45.1% | +1.1 net fark | |
| <1% | 46.9% | -5.1 net fark | |
| <1% | 45.2% | güvenmek için fazla büyük |
Ana sıra 2Efsane: Çeviklik
Buradaki ek galibiyet: 100 maçta +2.8. Başka hiçbir seçimin buna karşı net bir üstünlüğü yok.
| Seçim | Seçilme | Kazanılan | Ek galibiyet |
|---|---|---|---|
| 92% | 52.2% | +2.8 şans olabilir | |
| 5% | 47.4% | -4.7 net fark | |
| 2% | 54.0% | +1.3 şans olabilir | |
| 1% | 53.3% | 0.0 net fark | |
| <1% | 45.6% | -4.3 net fark | |
| <1% | 47.1% | -0.6 net fark | |
| <1% | 50.0% | -0.9 net fark | |
| <1% | 44.4% | -5.1 net fark |
Ana sıra 3Son Direniş
Buradaki ek galibiyet: 100 maçta +1.6. Başka hiçbir seçimin buna karşı net bir üstünlüğü yok.
| Seçim | Seçilme | Kazanılan | Ek galibiyet |
|---|---|---|---|
| 63% | 52.5% | +1.6 şans olabilir | |
| 25% | 51.8% | -0.8 net fark | |
| 6% | 51.5% | +0.2 net fark | |
| 4% | 46.7% | -4.7 net fark | |
| <1% | 52.9% | -5.4 net fark | |
| <1% | 54.4% | -4.3 net fark | |
| <1% | 48.3% | -1.5 net fark | |
| <1% | 47.4% | +1.3 şans olabilir |
İkincil yolİlham
Buradaki ek galibiyet: 100 maçta +2.1. Başka hiçbir seçimin buna karşı net bir üstünlüğü yok.
| Seçim | Seçilme | Kazanılan | Ek galibiyet |
|---|---|---|---|
| 71% | 52.4% | +2.1 şans olabilir | |
| 23% | 51.7% | -1.1 net fark | |
| 5% | 47.4% | güvenmek için fazla büyük | |
| 1% | 53.7% | -2.2 net fark | |
| 1% | 51.7% | -3.1 net fark |
İkincil rünlerOn Parmağında On Marifet + Özel İndirim
On Parmağında On Marifet + Özel İndirim: en çok seçilenden (Sihirli Pabuçlar + Kozmik Sezgi) daha sık kazanıyor. 100 maçta +1.0, en çok seçilende +0.2. Şans olabilir.
| Seçim | Seçilme | Kazanılan | Ek galibiyet |
|---|---|---|---|
| 92% | 52.4% | +0.2 şans olabilir | |
| 4% | 50.6% | +0.1 şans olabilir | |
| 2% | 53.2% | +0.5 şans olabilir | |
| 1% | 55.6% | -0.4 şans olabilir | |
| <1% | 45.8% | -2.2 şans olabilir | |
| <1% | 54.3% | -1.6 şans olabilir | |
| <1% | 68.8% | -0.5 şans olabilir | |
| <1% | 30.0% | +1.0 şans olabilir |
Saldırı parçasıSaldırı Hızı
Buradaki ek galibiyet: 100 maçta +0.8. Başka hiçbir seçimin buna karşı net bir üstünlüğü yok.
| Seçim | Seçilme | Kazanılan | Ek galibiyet |
|---|---|---|---|
| 97% | 52.0% | +0.8 şans olabilir | |
| 2% | 53.6% | -0.5 şans olabilir | |
| <1% | 54.7% | -2.5 net fark |
Esnek parçaDeğişken Kuvvet
Buradaki ek galibiyet: 100 maçta +1.5. Başka hiçbir seçimin buna karşı net bir üstünlüğü yok.
| Seçim | Seçilme | Kazanılan | Ek galibiyet |
|---|---|---|---|
| 99% | 52.0% | +1.5 şans olabilir | |
| 1% | 48.8% | -1.9 net fark | |
| <1% | 52.5% | -0.9 şans olabilir |
Savunma parçasıZamanla Can Artışı
Buradaki ek galibiyet: 100 maçta +0.1. Başka hiçbir seçimin buna karşı net bir üstünlüğü yok.
| Seçim | Seçilme | Kazanılan | Ek galibiyet |
|---|---|---|---|
| 92% | 52.1% | +0.1 şans olabilir | |
| 4% | 52.6% | -0.1 şans olabilir | |
| 3% | 49.8% | -0.1 şans olabilir |
QEW
YeteneklerQ > E > W
Buradaki ek galibiyet: 100 maçta +0.8. Başka hiçbir seçimin buna karşı net bir üstünlüğü yok.
| Seçim | Seçilme | Kazanılan | Ek galibiyet |
|---|---|---|---|
| QEWQ + E + W | 90% | 52.4% | +0.8 şans olabilir |
| QWEQ + W + E | 7% | 51.3% | -0.3 net fark |
| EQWE + Q + W | 3% | 52.0% | -1.2 net fark |
| EWQE + W + Q | <1% | 56.3% | -3.6 net fark |
| WQEW + Q + E | <1% | 33.3% | -4.4 net fark |
| WEQW + E + Q | <1% | 34.6% | -3.2 şans olabilir |
Seviye 1-18
- 1E
- 2Q
- 3W
- 4Q
- 5Q
- 6R
- 7Q
- 8E
- 9Q
- 10E
- 11R
- 12E
- 13E
- 14W
- 15W
- 16R
- 17W
- 18W
Önce Q: 52.2% galibiyet. Önce E: 52.4% galibiyet (dengeli).
- E
- Q
- W
- Q
- Q
- R
- Q
- E
- Q
- E
- R
- E
- E
- W
- W
- R
- W
- W
BüyülerSıçra + Çarp
Buradaki ek galibiyet: 100 maçta +2.8. Başka hiçbir seçimin buna karşı net bir üstünlüğü yok.
| Seçim | Seçilme | Kazanılan | Ek galibiyet |
|---|---|---|---|
| 99% | 52.1% | +2.8 şans olabilir | |
| <1% | 47.3% | -2.3 net fark | |
| <1% | 46.6% | -2.4 net fark | |
| <1% | 40.0% | -2.8 net fark |
Wukong Top build
Yama 16.21- galibiyet
- 51.2%
- maç
- 75,012
- Kazanma etkisi
- +1.2
- Seçilme oranı
- 0.4%
Başlangıç eşyalarıDoran'ın Kılıcı + Can İksiri
Buradaki ek galibiyet: 100 maçta +1.5. Başka hiçbir seçimin buna karşı net bir üstünlüğü yok.
| Seçim | Seçilme | Kazanılan | Ek galibiyet |
|---|---|---|---|
| 77% | 51.3% | +1.5 şans olabilir | |
| 18% | 49.9% | -1.3 net fark | |
| 2% | 50.1% | -0.9 şans olabilir | |
| 1% | 50.4% | +0.1 şans olabilir | |
| 1% | 46.7% | -0.2 şans olabilir | |
| <1% | 45.9% | -4.1 net fark | |
| <1% | 48.8% | -1.4 şans olabilir | |
| <1% | 51.2% | -0.5 şans olabilir |
ÇizmeÇelik Kaplamalı Çizme
Buradaki ek galibiyet: 100 maçta +0.4. Başka hiçbir seçimin buna karşı net bir üstünlüğü yok.
| Seçim | Seçilme | Kazanılan | Ek galibiyet | Süre |
|---|---|---|---|---|
| 62% | 51.6% | +0.4 şans olabilir | 14:19 | |
| 31% | 51.5% | -0.2 şans olabilir | 15:54 | |
| 3% | 59.0% | +0.4 şans olabilir çoğu zaman önde | 15:02 | |
| 2% | 55.6% | -0.6 şans olabilir çoğu zaman önde | 15:24 | |
| 2% | 54.1% | +0.3 şans olabilir | 14:31 | |
| 1% | 53.8% | -2.7 net fark çoğu zaman önde |
Çoğunlukla AD takıma karşı
| Seçim | Seçilme | Kazanılan | Sonuç |
|---|---|---|---|
| 60% | 54.4% | en çok alınan | |
| 10% | 52.7% | dengeli | |
| 2% | 60.5% | daha çok kazandı | |
| 1% | 62.2% | daha çok kazandı |
Çoğunlukla AP takıma karşı
| Seçim | Seçilme | Kazanılan | Sonuç |
|---|---|---|---|
| 51% | 50.9% | en çok alınan | |
| 19% | 48.2% | dengeli | |
| 1% | 54.4% | dengeli | |
| 1% | 61.7% | daha çok kazandı |
Bir hasar türüne karşı daha çok alınanlar
| Seçim | AD takım | AP takım |
|---|---|---|
| 60% | 19% | |
| 10% | 51% | |
| 4% | 20% | |
| 28% | 16% | |
| 55% | 53% | |
| 11% | 9% |
Eşya 1Üçlü Kuvvet
Buradaki ek galibiyet: 100 maçta +0.8. Başka hiçbir seçimin buna karşı net bir üstünlüğü yok.
| Seçim | Seçilme | Kazanılan | Ek galibiyet | Süre |
|---|---|---|---|---|
| 58% | 51.7% | +0.8 şans olabilir | 12:42 | |
| 24% | 51.7% | -0.1 şans olabilir | 11:23 | |
| 4% | 50.5% | +0.5 şans olabilir | 12:27 | |
| 3% | 51.6% | -1.2 net fark | 12:43 | |
| 2% | 51.0% | -0.4 şans olabilir | 11:24 | |
| 1% | 48.0% | +0.9 şans olabilir | ||
| 1% | 53.0% | +0.1 şans olabilir | ||
| 1% | 53.7% | -0.5 şans olabilir çoğu zaman önde |
Birlikte tamamlanan
| Seçim | Seçilme | maç |
|---|---|---|
| 17% | 5,646 | |
| 4% | 1,467 | |
| 4% | 1,438 | |
| 4% | 1,155 |
Eşya 2İtikatsız Hydra
İtikatsız Hydra, daha çok kazanan dizilimin parçası: 100 maçta +2.3, oyuncuların çoğunun tamamladığı dizilimde +2.0.
| Seçim | Seçilme | Kazanılan | Ek galibiyet | Süre |
|---|---|---|---|---|
| 40% | 53.2% | +1.2 şans olabilir | 20:60 | |
| 14% | 55.9% | +0.4 şans olabilir | 18:57 | |
| 10% | 53.0% | -0.5 şans olabilir | 20:19 | |
| 8% | 53.9% | -2.7 şans olabilir | 20:13 | |
| 6% | 52.0% | -0.9 şans olabilir | 20:32 | |
| 4% | 53.6% | +1.4 şans olabilir | ||
| 3% | 53.4% | 0.0 şans olabilir | ||
| <1% | 56.1% | +1.8 şans olabilir |
Birlikte tamamlanan
| Seçim | Seçilme | maç |
|---|---|---|
| 17% | 5,646 | |
| 4% | 1,467 | |
| 4% | 1,438 | |
| 4% | 1,155 |
Eşya 3Kara Balta
Kara Balta, daha çok kazanan dizilimin parçası: 100 maçta +2.3, oyuncuların çoğunun tamamladığı dizilimde +2.0.
| Seçim | Seçilme | Kazanılan | Ek galibiyet | Süre |
|---|---|---|---|---|
| 35% | 57.7% | +0.9 şans olabilir | 26:32 | |
| 15% | 56.2% | +0.2 şans olabilir | 25:53 | |
| 7% | 53.9% | +0.8 şans olabilir | 26:41 | |
| 6% | 58.9% | -0.6 şans olabilir | 25:51 | |
| 5% | 57.8% | -0.8 şans olabilir | 25:19 | |
| 3% | 58.7% | -2.1 şans olabilir | ||
| 3% | 59.3% | -0.5 şans olabilir | ||
| 2% | 59.7% | +1.4 şans olabilir |
Birlikte tamamlanan
| Seçim | Seçilme | maç |
|---|---|---|
| 17% | 5,646 | |
| 4% | 1,467 | |
| 4% | 1,438 | |
| 4% | 1,155 |
Eşya 4Sterak'ın Güvencesi
Sterak'ın Güvencesi: en çok seçilenden (Malmortius'un Ağzı) daha sık kazanıyor. 100 maçta +1.7, en çok seçilende +0.5. Şans olabilir.
| Seçim | Seçilme | Kazanılan | Ek galibiyet | Süre |
|---|---|---|---|---|
| 38% | 54.8% | +0.6 şans olabilir | 30:52 | |
| 12% | 62.3% | +0.5 şans olabilir | 31:02 | |
| 8% | 57.1% | +1.7 şans olabilir | 32:01 |
Eşya 5Koruyucu Melek
Buradaki ek galibiyet: 100 maçta +1.9. Başka hiçbir seçimin buna karşı net bir üstünlüğü yok.
| Seçim | Seçilme | Kazanılan | Ek galibiyet | Süre |
|---|---|---|---|---|
| 48% | 57.7% | +1.9 şans olabilir | 35:24 |
Eşya 6Ölümün Dansı
| Seçim | Seçilme | Kazanılan | Süre |
|---|---|---|---|
| 23% | 47.9% | 38:20 | |
| 9% | - | 37:22 | |
| 7% | - | 38:52 | |
| 6% | - | 38:59 | |
| 4% | - | 35:39 |
Ana rünYenilmez
Buradaki ek galibiyet: 100 maçta +1.4. Başka hiçbir seçimin buna karşı net bir üstünlüğü yok.
| Seçim | Seçilme | Kazanılan | Ek galibiyet |
|---|---|---|---|
| 82% | 51.1% | +1.4 şans olabilir | |
| 12% | 49.6% | -1.6 net fark | |
| 4% | 51.7% | 0.0 şans olabilir | |
| 1% | 49.9% | -2.0 şans olabilir | |
| 1% | 48.9% | -2.1 şans olabilir | |
| <1% | 48.0% | -4.7 net fark | |
| <1% | 46.9% | -0.3 şans olabilir | |
| <1% | 53.2% | -0.4 şans olabilir |
Ana sıra 1Zafer
Buradaki ek galibiyet: 100 maçta +1.4. Başka hiçbir seçimin buna karşı net bir üstünlüğü yok.
| Seçim | Seçilme | Kazanılan | Ek galibiyet |
|---|---|---|---|
| 82% | 51.1% | +1.4 şans olabilir | |
| 12% | 49.6% | -1.6 net fark | |
| 3% | 51.9% | +0.3 şans olabilir | |
| 1% | 49.4% | -1.7 net fark | |
| 1% | 48.5% | -1.4 şans olabilir | |
| <1% | 50.9% | -2.7 şans olabilir | |
| <1% | 53.3% | -1.4 şans olabilir | |
| <1% | 40.2% | -1.8 şans olabilir |
Ana sıra 2Efsane: Kan
Efsane: Kan: en çok seçilenden (Efsane: Çeviklik) daha sık kazanıyor. 100 maçta +3.2, en çok seçilende +0.4. Fark net.
| Seçim | Seçilme | Kazanılan | Ek galibiyet |
|---|---|---|---|
| 78% | 51.0% | +0.4 şans olabilir | |
| 11% | 49.4% | -1.9 net fark | |
| 3% | 51.7% | +1.3 şans olabilir | |
| 2% | 53.4% | +3.2 net fark | |
| 2% | 52.6% | +0.4 şans olabilir | |
| 2% | 51.6% | 0.0 şans olabilir | |
| 1% | 49.5% | -0.9 şans olabilir | |
| <1% | 54.2% | +1.0 şans olabilir |
Ana sıra 3Son Direniş
Buradaki ek galibiyet: 100 maçta +0.9. Başka hiçbir seçimin buna karşı net bir üstünlüğü yok.
| Seçim | Seçilme | Kazanılan | Ek galibiyet |
|---|---|---|---|
| 59% | 51.3% | +0.9 şans olabilir | |
| 21% | 50.4% | -0.2 şans olabilir | |
| 11% | 49.5% | -1.7 net fark | |
| 3% | 51.2% | 0.0 şans olabilir | |
| 2% | 51.5% | +0.3 şans olabilir | |
| 1% | 51.7% | -1.0 şans olabilir | |
| 1% | 47.8% | -2.9 net fark | |
| <1% | 40.5% | +0.9 şans olabilir |
İkincil yolAzim
Buradaki ek galibiyet: 100 maçta +0.4. Başka hiçbir seçimin buna karşı net bir üstünlüğü yok.
| Seçim | Seçilme | Kazanılan | Ek galibiyet |
|---|---|---|---|
| 58% | 51.1% | +0.4 şans olabilir | |
| 22% | 50.8% | +0.1 şans olabilir | |
| 12% | 49.5% | -1.6 net fark | |
| 5% | 51.4% | +0.6 şans olabilir | |
| 2% | 51.3% | +0.3 şans olabilir |
İkincil rünlerİkinci Şans + Büyüme
İkinci Şans + Büyüme: en çok seçilenden (Gözü Kara + Kemik Zırh) daha sık kazanıyor. 100 maçta +2.9, en çok seçilende -1.4. Fark net.
| Seçim | Seçilme | Kazanılan | Ek galibiyet |
|---|---|---|---|
| 70% | 50.7% | -1.4 şans olabilir | |
| 12% | 51.2% | +0.7 net fark | |
| 4% | 53.5% | +0.5 şans olabilir | |
| 4% | 56.2% | +2.9 net fark | |
| 4% | 52.2% | +1.2 net fark | |
| 1% | 51.5% | +0.9 şans olabilir | |
| 1% | 51.4% | +0.8 şans olabilir | |
| 1% | 53.4% | +0.6 şans olabilir |
Saldırı parçasıDeğişken Kuvvet
Değişken Kuvvet: en çok seçilenden (Saldırı Hızı) daha sık kazanıyor. 100 maçta +1.7, en çok seçilende -1.5. Fark net.
| Seçim | Seçilme | Kazanılan | Ek galibiyet |
|---|---|---|---|
| 88% | 50.7% | -1.5 şans olabilir | |
| 11% | 52.4% | +1.7 net fark | |
| 1% | 49.5% | 0.0 şans olabilir |
Esnek parçaDeğişken Kuvvet
Buradaki ek galibiyet: 100 maçta +1.3. Başka hiçbir seçimin buna karşı net bir üstünlüğü yok.
| Seçim | Seçilme | Kazanılan | Ek galibiyet |
|---|---|---|---|
| 97% | 50.9% | +1.3 şans olabilir | |
| 2% | 50.5% | -1.6 şans olabilir | |
| 1% | 48.7% | -0.7 şans olabilir |
Savunma parçasıCan
Can: en çok seçilenden (Zamanla Can Artışı) daha sık kazanıyor. 100 maçta +1.9, en çok seçilende -1.9. Fark net.
| Seçim | Seçilme | Kazanılan | Ek galibiyet |
|---|---|---|---|
| 77% | 50.5% | -1.9 şans olabilir | |
| 18% | 52.4% | +1.9 net fark | |
| 5% | 52.3% | +1.3 net fark |
QEW
YeteneklerQ > E > W
Buradaki ek galibiyet: 100 maçta +1.2. Başka hiçbir seçimin buna karşı net bir üstünlüğü yok.
| Seçim | Seçilme | Kazanılan | Ek galibiyet |
|---|---|---|---|
| QEWQ + E + W | 91% | 51.1% | +1.2 şans olabilir |
| EQWE + Q + W | 6% | 50.6% | -0.1 şans olabilir |
| QWEQ + W + E | 3% | 49.2% | -2.8 net fark |
| EWQE + W + Q | <1% | 53.3% | -2.4 şans olabilir |
Seviye 1-18
- 1E
- 2Q
- 3W
- 4Q
- 5Q
- 6R
- 7Q
- 8E
- 9Q
- 10E
- 11R
- 12E
- 13E
- 14W
- 15W
- 16R
- 17W
- 18W
Önce Q: 50.9% galibiyet. Önce E: 48.9% galibiyet (dengeli).
- E
- Q
- W
- Q
- Q
- R
- Q
- E
- Q
- E
- R
- E
- E
- W
- W
- R
- W
- W
BüyülerSıçra + Tutuştur
Buradaki ek galibiyet: 100 maçta +2.2. Başka hiçbir seçimin buna karşı net bir üstünlüğü yok.
| Seçim | Seçilme | Kazanılan | Ek galibiyet |
|---|---|---|---|
| 87% | 51.2% | +2.2 şans olabilir | |
| 8% | 47.4% | -3.6 net fark | |
| 2% | 49.6% | -0.8 net fark | |
| 1% | 53.4% | +1.9 şans olabilir | |
| <1% | 52.4% | +0.5 şans olabilir | |
| <1% | 52.6% | +0.4 şans olabilir | |
| <1% | 52.2% | +0.7 şans olabilir | |
| <1% | 47.3% | -0.1 şans olabilir |
Wukong Mid build
Yama 16.21- galibiyet
- 49.9%
- maç
- 9,724
- Kazanma etkisi
- -0.1
- Seçilme oranı
- 0.0%
Başlangıç eşyalarıDoran'ın Kılıcı + Can İksiri
Buradaki ek galibiyet: 100 maçta +0.9. Başka hiçbir seçimin buna karşı net bir üstünlüğü yok.
| Seçim | Seçilme | Kazanılan | Ek galibiyet |
|---|---|---|---|
| 62% | 51.0% | +0.9 şans olabilir | |
| 19% | 51.2% | -0.8 şans olabilir | |
| 13% | 49.8% | -0.5 şans olabilir | |
| 2% | 47.6% | -0.7 şans olabilir | |
| 1% | 51.6% | -1.0 şans olabilir | |
| 1% | 40.0% | -1.5 şans olabilir |
ÇizmeÇelik Kaplamalı Çizme
Çelik Kaplamalı Çizme: en çok seçilenden (Merkür'ün Adımları) daha sık kazanıyor. 100 maçta +1.5, en çok seçilende -0.9. Şans olabilir.
| Seçim | Seçilme | Kazanılan | Ek galibiyet | Süre |
|---|---|---|---|---|
| 50% | 49.9% | -0.9 şans olabilir | 13:48 | |
| 30% | 52.4% | +1.5 şans olabilir | 13:59 | |
| 7% | 54.5% | -0.7 şans olabilir | 13:08 | |
| 6% | 55.0% | -0.1 şans olabilir | 13:22 | |
| 4% | 48.8% | -0.1 şans olabilir | 13:12 | |
| 3% | 52.8% | -2.3 şans olabilir |
Çoğunlukla AD takıma karşı
| Seçim | Seçilme | Kazanılan | Sonuç |
|---|---|---|---|
| 40% | 56.1% | en çok alınan | |
| 21% | 51.9% | dengeli | |
| 5% | 63.7% | dengeli | |
| 5% | 55.8% | dengeli |
Çoğunlukla AP takıma karşı
| Seçim | Seçilme | Kazanılan | Sonuç |
|---|---|---|---|
| 56% | 46.5% | en çok alınan | |
| 6% | 49.0% | yeterli maç yok | |
| 6% | 30.0% | yeterli maç yok | |
| 3% | 43.3% | yeterli maç yok |
Bir hasar türüne karşı daha çok alınanlar
| Seçim | AD takım | AP takım |
|---|---|---|
| 21% | 56% | |
| 40% | 6% | |
| 6% | 20% | |
| 16% | 9% | |
| 5% | 3% |
Eşya 1Üçlü Kuvvet
Üçlü Kuvvet, daha çok kazanan dizilimin parçası: 100 maçta +3.8, oyuncuların çoğunun tamamladığı dizilimde -0.5.
| Seçim | Seçilme | Kazanılan | Ek galibiyet | Süre |
|---|---|---|---|---|
| 35% | 51.6% | +0.8 şans olabilir | 12:24 | |
| 28% | 52.3% | +0.9 şans olabilir | 11:03 | |
| 11% | 53.5% | +1.3 şans olabilir | 10:43 | |
| 7% | 46.5% | -1.7 şans olabilir | 12:28 | |
| 4% | 50.6% | 0.0 şans olabilir | 11:17 | |
| 3% | 48.3% | -1.8 şans olabilir çoğu zaman geride | ||
| 2% | 53.3% | -0.7 şans olabilir | ||
| 2% | 47.8% | -1.5 şans olabilir |
Birlikte tamamlanan
| Seçim | Seçilme | maç |
|---|---|---|
| 7% | 335 | |
| 6% | 261 | |
| 4% | 206 | |
| 4% | 183 |
Eşya 2Kara Balta
Buradaki ek galibiyet: 100 maçta +2.6. Başka hiçbir seçimin buna karşı net bir üstünlüğü yok.
| Seçim | Seçilme | Kazanılan | Ek galibiyet | Süre |
|---|---|---|---|---|
| 26% | 54.2% | +2.6 şans olabilir | 20:35 | |
| 13% | 52.2% | -1.6 şans olabilir | 20:18 | |
| 12% | 56.5% | +0.6 şans olabilir | 19:14 | |
| 9% | 49.8% | -1.9 şans olabilir | 19:43 | |
| 6% | 55.1% | -0.8 şans olabilir | 18:38 | |
| 4% | 57.2% | -1.7 şans olabilir | ||
| 4% | 47.4% | -0.3 şans olabilir | ||
| 4% | 47.6% | -4.3 şans olabilir |
Birlikte tamamlanan
| Seçim | Seçilme | maç |
|---|---|---|
| 7% | 335 | |
| 6% | 261 | |
| 4% | 206 | |
| 4% | 183 |
Eşya 3Ölümün Dansı
Ölümün Dansı, daha çok kazanan dizilimin parçası: 100 maçta +3.8, oyuncuların çoğunun tamamladığı dizilimde -0.5.
| Seçim | Seçilme | Kazanılan | Ek galibiyet | Süre |
|---|---|---|---|---|
| 17% | 53.0% | +0.3 şans olabilir | 25:38 | |
| 11% | 58.1% | +1.6 şans olabilir | 25:52 | |
| 11% | 57.5% | -0.2 şans olabilir | 25:07 | |
| 7% | 54.5% | +0.4 şans olabilir | 26:19 | |
| 7% | 53.3% | -2.1 şans olabilir | 25:35 | |
| 6% | 56.4% | -0.7 şans olabilir | ||
| 6% | 60.8% | -0.8 şans olabilir | ||
| 5% | 57.1% | -1.5 şans olabilir |
Birlikte tamamlanan
| Seçim | Seçilme | maç |
|---|---|---|
| 7% | 335 | |
| 6% | 261 | |
| 4% | 206 | |
| 4% | 183 |
Eşya 4Malmortius'un Ağzı
| Seçim | Seçilme | Kazanılan | Süre |
|---|---|---|---|
| 11% | 64.3% | 30:46 |
Eşya 5Ölümün Dansı
Buradaki ek galibiyet: 100 maçta +0.8. Başka hiçbir seçimin buna karşı net bir üstünlüğü yok.
| Seçim | Seçilme | Kazanılan | Ek galibiyet | Süre |
|---|---|---|---|---|
| 15% | 53.1% | +0.8 şans olabilir | 34:43 |
Eşya 6Koruyucu Melek
| Seçim | Seçilme | Kazanılan | Süre |
|---|---|---|---|
| 23% | - | 37:34 | |
| 7% | - | 36:55 | |
| 6% | - | 38:36 | |
| 6% | - | 35:52 | |
| 6% | - | 37:45 |
Ana rünElektrik Ver
Buradaki ek galibiyet: 100 maçta -0.6. Başka hiçbir seçimin buna karşı net bir üstünlüğü yok.
| Seçim | Seçilme | Kazanılan | Ek galibiyet |
|---|---|---|---|
| 49% | 50.7% | -0.6 şans olabilir | |
| 46% | 50.8% | +0.5 şans olabilir | |
| 1% | 48.4% | -2.5 şans olabilir | |
| 1% | 58.6% | -0.5 şans olabilir | |
| 1% | 54.4% | -1.4 şans olabilir |
Ana sıra 1Kan Tadı
Kan Tadı: en çok seçilenden (Ani Darbe) daha sık kazanıyor. 100 maçta +1.4, en çok seçilende -0.8. Şans olabilir.
| Seçim | Seçilme | Kazanılan | Ek galibiyet |
|---|---|---|---|
| 50% | 50.6% | -0.8 şans olabilir | |
| 45% | 50.9% | +0.7 şans olabilir | |
| 1% | 50.6% | -2.6 şans olabilir | |
| 1% | 55.1% | -1.1 şans olabilir | |
| 1% | 48.3% | +1.4 şans olabilir |
Ana sıra 2Derin Totem
Derin Totem: en çok seçilenden (Acı Hatıra) daha sık kazanıyor. 100 maçta +2.0, en çok seçilende -1.0. Şans olabilir.
| Seçim | Seçilme | Kazanılan | Ek galibiyet |
|---|---|---|---|
| 45% | 50.5% | -1.0 şans olabilir | |
| 41% | 51.0% | 0.0 şans olabilir | |
| 4% | 46.9% | -0.4 şans olabilir | |
| 3% | 48.9% | -0.2 şans olabilir | |
| 3% | 51.5% | +1.8 şans olabilir | |
| 2% | 58.2% | +2.0 şans olabilir |
Ana sıra 3Hazine Avcısı
Hazine Avcısı: en çok seçilenden (Mükemmel Avcı) daha sık kazanıyor. 100 maçta +1.8, en çok seçilende -0.9. Şans olabilir.
| Seçim | Seçilme | Kazanılan | Ek galibiyet |
|---|---|---|---|
| 46% | 50.4% | -0.9 şans olabilir | |
| 30% | 50.9% | -0.1 şans olabilir | |
| 15% | 50.8% | +0.6 şans olabilir | |
| 3% | 50.8% | +0.2 şans olabilir | |
| 3% | 49.2% | -1.8 şans olabilir | |
| 2% | 53.9% | +1.8 şans olabilir |
İkincil yolİsabet
Buradaki ek galibiyet: 100 maçta -1.0. Başka hiçbir seçimin buna karşı net bir üstünlüğü yok.
| Seçim | Seçilme | Kazanılan | Ek galibiyet |
|---|---|---|---|
| 44% | 50.2% | -1.0 şans olabilir | |
| 29% | 50.7% | -0.2 şans olabilir | |
| 17% | 52.7% | +1.9 şans olabilir | |
| 6% | 51.0% | +0.5 şans olabilir | |
| 4% | 49.2% | -1.1 şans olabilir |
İkincil rünlerSon Darbe + Efsane: Çeviklik
Son Darbe + Efsane: Çeviklik: en çok seçilenden (Son Darbe + Zafer) daha sık kazanıyor. 100 maçta +2.1, en çok seçilende +1.3. Şans olabilir.
| Seçim | Seçilme | Kazanılan | Ek galibiyet |
|---|---|---|---|
| 84% | 50.6% | +1.3 şans olabilir | |
| 3% | 52.0% | +2.1 şans olabilir |
Saldırı parçasıYetenek Hızı
Yetenek Hızı: en çok seçilenden (Saldırı Hızı) daha sık kazanıyor. 100 maçta +0.5, en çok seçilende -0.4. Şans olabilir.
| Seçim | Seçilme | Kazanılan | Ek galibiyet |
|---|---|---|---|
| 83% | 50.8% | -0.4 şans olabilir | |
| 14% | 50.7% | +0.2 şans olabilir | |
| 3% | 50.7% | +0.5 şans olabilir |
Esnek parçaZamanla Can Artışı
Zamanla Can Artışı: en çok seçilenden (Değişken Kuvvet) daha sık kazanıyor. 100 maçta +1.2, en çok seçilende -0.4. Şans olabilir.
| Seçim | Seçilme | Kazanılan | Ek galibiyet |
|---|---|---|---|
| 95% | 50.7% | -0.4 şans olabilir | |
| 4% | 49.1% | -0.4 şans olabilir | |
| 1% | 58.6% | +1.2 şans olabilir |
Savunma parçasıSıvışma ve Yavaşlatma Direnci
Sıvışma ve Yavaşlatma Direnci: en çok seçilenden (Zamanla Can Artışı) daha sık kazanıyor. 100 maçta +0.9, en çok seçilende -0.2. Şans olabilir.
| Seçim | Seçilme | Kazanılan | Ek galibiyet |
|---|---|---|---|
| 79% | 50.9% | -0.2 şans olabilir | |
| 14% | 50.0% | -0.2 şans olabilir | |
| 7% | 50.9% | +0.9 şans olabilir |
EQW
YeteneklerE > Q > W
E > Q > W: en çok seçilenden (Q > E > W) daha sık kazanıyor. 100 maçta +0.8, en çok seçilende 0.0. Şans olabilir.
| Seçim | Seçilme | Kazanılan | Ek galibiyet |
|---|---|---|---|
| QEWQ + E + W | 82% | 51.1% | 0.0 şans olabilir |
| EQWE + Q + W | 13% | 51.2% | +0.8 şans olabilir |
| QWEQ + W + E | 4% | 47.3% | -2.2 şans olabilir |
Seviye 1-18
- 1E
- 2Q
- 3W
- 4Q
- 5Q
- 6R
- 7Q
- 8E
- 9Q
- 10E
- 11R
- 12E
- 13E
- 14W
- 15W
- 16R
- 17W
- 18W
Önce Q: 46.9% galibiyet. Önce E: 44.4% galibiyet (dengeli).
BüyülerSıçra + Tutuştur
Buradaki ek galibiyet: 100 maçta +1.1. Başka hiçbir seçimin buna karşı net bir üstünlüğü yok.
| Seçim | Seçilme | Kazanılan | Ek galibiyet |
|---|---|---|---|
| 91% | 50.9% | +1.1 şans olabilir | |
| 4% | 50.9% | -0.7 şans olabilir | |
| 2% | 48.6% | -1.3 şans olabilir | |
| 1% | 44.6% | -2.9 şans olabilir | |
| 1% | 42.2% | -1.6 şans olabilir |
Wukong Destek build
- galibiyet
- 48.9%
- maç
- 830
- Kazanma etkisi
- -0.3
- Seçilme oranı
- 0.0%
Başlangıç eşyalarıCan İksiri x2 + Dünya Atlası
Buradaki ek galibiyet: 100 maçta +1.7. Başka hiçbir seçimin buna karşı net bir üstünlüğü yok.
| Seçim | Seçilme | Kazanılan | Ek galibiyet |
|---|---|---|---|
| 89% | 48.4% | +1.7 şans olabilir | |
| 3% | 47.4% | -1.4 şans olabilir | |
| 3% | 50.0% | -2.4 şans olabilir |
ÇizmeÇelik Kaplamalı Çizme
Buradaki ek galibiyet: 100 maçta +1.0. Başka hiçbir seçimin buna karşı net bir üstünlüğü yok.
| Seçim | Seçilme | Kazanılan | Ek galibiyet | Süre |
|---|---|---|---|---|
| 45% | 53.4% | +1.0 şans olabilir | 15:53 | |
| 28% | 44.6% | +0.5 şans olabilir | 16:57 | |
| 14% | 54.5% | -0.5 şans olabilir | 14:21 | |
| 8% | 56.8% | -0.1 şans olabilir | 14:20 |
Eşya 1Kara Balta
Kara Balta: en çok seçilenden (Kararma) daha sık kazanıyor. 100 maçta +2.7, en çok seçilende +0.3. Şans olabilir.
| Seçim | Seçilme | Kazanılan | Ek galibiyet | Süre |
|---|---|---|---|---|
| 25% | 51.4% | +0.3 şans olabilir | 12:48 | |
| 18% | 51.0% | -1.0 şans olabilir | 13:02 | |
| 12% | 47.1% | -1.1 şans olabilir | 13:48 | |
| 10% | 50.0% | +2.7 şans olabilir | 14:12 | |
| 10% | 50.0% | -0.2 şans olabilir | 12:33 | |
| 2% | 69.2% | +0.2 şans olabilir | ||
| 1% | 50.0% | -2.0 şans olabilir |
Birlikte tamamlanan
| Seçim | Seçilme | Kazanılan | maç |
|---|---|---|---|
| 7% | - | 23 | |
| 5% | - | 17 | |
| 4% | - | 15 | |
| 4% | 37.5% | 13 |
Eşya 2Yarık Gökyüzü
Yarık Gökyüzü: en çok seçilenden (Kara Balta) daha sık kazanıyor. 100 maçta +0.6, en çok seçilende +2.7. Şans olabilir.
| Seçim | Seçilme | Kazanılan | Ek galibiyet | Süre |
|---|---|---|---|---|
| 26% | 53.9% | +2.7 net fark | 22:35 | |
| 14% | 45.2% | -1.9 şans olabilir | 20:17 | |
| 8% | 59.5% | -0.8 şans olabilir | 21:10 | |
| 6% | 51.8% | -2.3 şans olabilir | ||
| 5% | 62.5% | +0.6 şans olabilir | 21:30 |
Birlikte tamamlanan
| Seçim | Seçilme | Kazanılan | maç |
|---|---|---|---|
| 7% | - | 23 | |
| 5% | - | 17 | |
| 4% | - | 15 | |
| 4% | 37.5% | 13 |
Eşya 3Kararma
Buradaki ek galibiyet: 100 maçta -1.2. Başka hiçbir seçimin buna karşı net bir üstünlüğü yok.
| Seçim | Seçilme | Kazanılan | Ek galibiyet | Süre |
|---|---|---|---|---|
| 19% | 48.9% | +1.5 şans olabilir | 26:54 | |
| 9% | 60.9% | -1.2 şans olabilir | 28:56 |
Birlikte tamamlanan
| Seçim | Seçilme | Kazanılan | maç |
|---|---|---|---|
| 7% | - | 23 | |
| 5% | - | 17 | |
| 4% | - | 15 | |
| 4% | 37.5% | 13 |
Eşya 4Ölümün Dansı
| Seçim | Seçilme | Kazanılan | Süre |
|---|---|---|---|
| 12% | 66.7% | 33:16 |
Eşya 5Koruyucu Melek
| Seçim | Seçilme | Kazanılan |
|---|---|---|
| 21% | 75.0% |
Ana rünElektrik Ver
Buradaki ek galibiyet: 100 maçta +1.9. Başka hiçbir seçimin buna karşı net bir üstünlüğü yok.
| Seçim | Seçilme | Kazanılan | Ek galibiyet |
|---|---|---|---|
| 56% | 49.7% | +1.9 şans olabilir | |
| 32% | 46.5% | -1.4 şans olabilir | |
| 2% | 41.7% | -2.3 şans olabilir |
Ana sıra 1Ani Darbe
Buradaki ek galibiyet: 100 maçta +1.8. Başka hiçbir seçimin buna karşı net bir üstünlüğü yok.
| Seçim | Seçilme | Kazanılan | Ek galibiyet |
|---|---|---|---|
| 59% | 48.7% | +1.8 şans olabilir | |
| 35% | 48.2% | -1.1 şans olabilir | |
| 2% | 44.4% | -2.0 şans olabilir |
Ana sıra 2Acı Hatıra
Buradaki ek galibiyet: 100 maçta +1.9. Başka hiçbir seçimin buna karşı net bir üstünlüğü yok.
| Seçim | Seçilme | Kazanılan | Ek galibiyet |
|---|---|---|---|
| 42% | 51.5% | +1.9 şans olabilir | |
| 27% | 48.7% | -2.4 net fark | |
| 10% | 39.0% | -1.1 şans olabilir | |
| 9% | 49.0% | +0.2 şans olabilir | |
| 5% | 41.9% | +0.4 şans olabilir |
Ana sıra 3İnsafsız Avcı
İnsafsız Avcı: en çok seçilenden (Mükemmel Avcı) daha sık kazanıyor. 100 maçta +1.3, en çok seçilende +1.3. Şans olabilir.
| Seçim | Seçilme | Kazanılan | Ek galibiyet |
|---|---|---|---|
| 53% | 49.0% | +1.3 şans olabilir | |
| 20% | 44.7% | -3.3 net fark | |
| 12% | 53.5% | -1.0 şans olabilir | |
| 5% | 50.0% | -0.3 şans olabilir | |
| 4% | 47.6% | +1.3 şans olabilir | |
| 3% | 50.0% | +2.2 şans olabilir |
İkincil yolİsabet
Buradaki ek galibiyet: 100 maçta +1.6. Başka hiçbir seçimin buna karşı net bir üstünlüğü yok.
| Seçim | Seçilme | Kazanılan | Ek galibiyet |
|---|---|---|---|
| 40% | 50.9% | +1.6 şans olabilir | |
| 22% | 54.0% | +0.3 şans olabilir | |
| 22% | 46.0% | -0.7 şans olabilir | |
| 9% | 39.6% | -1.1 şans olabilir | |
| 7% | 42.1% | -2.1 şans olabilir |
İkincil rünlerSon Darbe + Zafer
Buradaki ek galibiyet: 100 maçta +0.8. Başka hiçbir seçimin buna karşı net bir üstünlüğü yok.
| Seçim | Seçilme | Kazanılan | Ek galibiyet |
|---|---|---|---|
| 83% | 52.4% | +0.8 şans olabilir |
Saldırı parçasıYetenek Hızı
Yetenek Hızı: en çok seçilenden (Saldırı Hızı) daha sık kazanıyor. 100 maçta +2.1, en çok seçilende -0.9. Şans olabilir.
| Seçim | Seçilme | Kazanılan | Ek galibiyet |
|---|---|---|---|
| 67% | 48.0% | -0.9 şans olabilir | |
| 28% | 50.3% | 0.0 şans olabilir | |
| 5% | 51.7% | +2.1 şans olabilir |
Esnek parçaHareket Hızı
Hareket Hızı: en çok seçilenden (Değişken Kuvvet) daha sık kazanıyor. 100 maçta +2.2, en çok seçilende -0.9. Şans olabilir.
| Seçim | Seçilme | Kazanılan | Ek galibiyet |
|---|---|---|---|
| 93% | 49.0% | -0.9 şans olabilir | |
| 5% | 51.6% | +2.2 şans olabilir | |
| 1% | 28.6% | -1.8 şans olabilir |
Savunma parçasıCan
Can: en çok seçilenden (Zamanla Can Artışı) daha sık kazanıyor. 100 maçta +1.2, en çok seçilende -0.9. Şans olabilir.
| Seçim | Seçilme | Kazanılan | Ek galibiyet |
|---|---|---|---|
| 68% | 48.2% | -0.9 şans olabilir | |
| 22% | 55.3% | +1.2 şans olabilir | |
| 10% | 39.7% | +0.1 şans olabilir |
EQW
YeteneklerE > Q > W
E > Q > W: en çok seçilenden (Q > E > W) daha sık kazanıyor. 100 maçta +1.5, en çok seçilende -1.1. Şans olabilir.
| Seçim | Seçilme | Kazanılan | Ek galibiyet |
|---|---|---|---|
| QEWQ + E + W | 79% | 47.8% | -1.1 şans olabilir |
| QWEQ + W + E | 10% | 52.9% | +0.1 şans olabilir |
| EQWE + Q + W | 9% | 64.4% | +1.5 şans olabilir |
| EWQE + W + Q | 3% | 57.1% | -0.9 şans olabilir |
Seviye 1-18
- 1E
- 2W
- 3Q
- 4Q
- 5Q
- 6R
- 7Q
- 8E
- 9Q
- 10E
- 11R
- 12E
- 13E
- 14W
- 15W
- 16R
- 17W
- 18W
Önce Q: 48.5% galibiyet. Önce E: 78.6% galibiyet (yeterli maç yok).
BüyülerSıçra + Tutuştur
Buradaki ek galibiyet: 100 maçta +1.2. Başka hiçbir seçimin buna karşı net bir üstünlüğü yok.
| Seçim | Seçilme | Kazanılan | Ek galibiyet |
|---|---|---|---|
| 72% | 47.2% | +1.2 şans olabilir | |
| 23% | 54.1% | -0.7 şans olabilir | |
| 2% | 40.0% | -0.1 şans olabilir |
Wukong Bot build
Yama 16.21- galibiyet
- 51.1%
- maç
- 1,753
- Kazanma etkisi
- +0.5
- Seçilme oranı
- 0.0%
Başlangıç eşyalarıDoran'ın Kılıcı + Can İksiri
Buradaki ek galibiyet: 100 maçta +0.4. Başka hiçbir seçimin buna karşı net bir üstünlüğü yok.
| Seçim | Seçilme | Kazanılan | Ek galibiyet |
|---|---|---|---|
| 47% | 49.5% | +0.4 şans olabilir | |
| 34% | 49.8% | -0.7 şans olabilir | |
| 5% | 38.6% | -0.9 şans olabilir |
ÇizmeMerkür'ün Adımları
Merkür'ün Adımları: en çok seçilenden (Çelik Kaplamalı Çizme) daha sık kazanıyor. 100 maçta +1.8, en çok seçilende -0.9. Şans olabilir.
| Seçim | Seçilme | Kazanılan | Ek galibiyet | Süre |
|---|---|---|---|---|
| 46% | 46.0% | -0.9 şans olabilir | 14:06 | |
| 30% | 53.4% | +1.8 şans olabilir | 15:06 | |
| 10% | 57.1% | -0.2 şans olabilir | 14:21 |
Eşya 1İtikatsız Hydra
İtikatsız Hydra: en çok seçilenden (Üçlü Kuvvet) daha sık kazanıyor. 100 maçta +0.7, en çok seçilende +0.1. Şans olabilir.
| Seçim | Seçilme | Kazanılan | Ek galibiyet | Süre |
|---|---|---|---|---|
| 43% | 48.1% | +0.1 şans olabilir | 12:07 | |
| 21% | 50.7% | -1.3 şans olabilir | 10:08 | |
| 11% | 52.4% | -1.4 şans olabilir | 12:17 | |
| 8% | 50.0% | +0.7 şans olabilir | 10:23 |
Birlikte tamamlanan
| Seçim | Seçilme | Kazanılan | maç |
|---|---|---|---|
| 7% | 62.5% | 66 | |
| 6% | - | 62 | |
| 5% | - | 48 | |
| 4% | - | 43 |
Eşya 2Üçlü Kuvvet
Üçlü Kuvvet: en çok seçilenden (Kara Balta) daha sık kazanıyor. 100 maçta +0.7, en çok seçilende -0.4. Şans olabilir.
| Seçim | Seçilme | Kazanılan | Ek galibiyet | Süre |
|---|---|---|---|---|
| 22% | 49.3% | -0.4 şans olabilir | 19:26 | |
| 16% | 56.8% | +0.7 şans olabilir | 19:28 | |
| 12% | 55.1% | +0.7 şans olabilir | 18:20 | |
| 9% | 61.1% | -0.6 şans olabilir | 16:51 | |
| 7% | 42.7% | -1.0 şans olabilir | 18:19 | |
| 6% | 47.1% | -1.5 şans olabilir | ||
| 6% | 58.0% | -1.7 şans olabilir |
Birlikte tamamlanan
| Seçim | Seçilme | Kazanılan | maç |
|---|---|---|---|
| 7% | 62.5% | 66 | |
| 6% | - | 62 | |
| 5% | - | 48 | |
| 4% | - | 43 |
Eşya 3Ölümün Dansı
Ölümün Dansı: en çok seçilenden (Kararma) daha sık kazanıyor. 100 maçta +0.1, en çok seçilende -0.6. Şans olabilir.
| Seçim | Seçilme | Kazanılan | Ek galibiyet | Süre |
|---|---|---|---|---|
| 15% | 49.7% | -0.7 şans olabilir | 25:11 | |
| 10% | 55.0% | -0.3 şans olabilir | 23:32 | |
| 10% | 52.2% | +0.1 şans olabilir | 24:59 | |
| 8% | 53.8% | -0.6 şans olabilir | 25:18 |
Birlikte tamamlanan
| Seçim | Seçilme | Kazanılan | maç |
|---|---|---|---|
| 7% | 62.5% | 66 | |
| 6% | - | 62 | |
| 5% | - | 48 | |
| 4% | - | 43 |
Eşya 4Ölümün Dansı
Buradaki ek galibiyet: 100 maçta +1.3. Başka hiçbir seçimin buna karşı net bir üstünlüğü yok.
| Seçim | Seçilme | Kazanılan | Ek galibiyet | Süre |
|---|---|---|---|---|
| 25% | 57.6% | +1.3 şans olabilir | 29:04 |
Ana rünSaldırıya Devam
Saldırıya Devam: en çok seçilenden (Yenilmez) daha sık kazanıyor. 100 maçta +1.0, en çok seçilende 0.0. Şans olabilir.
| Seçim | Seçilme | Kazanılan | Ek galibiyet |
|---|---|---|---|
| 57% | 49.4% | 0.0 şans olabilir | |
| 32% | 50.7% | -2.2 şans olabilir | |
| 4% | 47.6% | +1.0 şans olabilir |
Ana sıra 1Zafer
Buradaki ek galibiyet: 100 maçta +0.9. Başka hiçbir seçimin buna karşı net bir üstünlüğü yok.
| Seçim | Seçilme | Kazanılan | Ek galibiyet |
|---|---|---|---|
| 59% | 49.5% | +0.9 şans olabilir | |
| 32% | 49.9% | -1.5 şans olabilir |
Ana sıra 2Efsane: Hız
Efsane: Hız: en çok seçilenden (Efsane: Çeviklik) daha sık kazanıyor. 100 maçta +1.7, en çok seçilende -0.4. Şans olabilir.
| Seçim | Seçilme | Kazanılan | Ek galibiyet |
|---|---|---|---|
| 55% | 49.5% | -0.4 şans olabilir | |
| 27% | 52.5% | -0.6 şans olabilir | |
| 6% | 41.5% | -2.1 şans olabilir | |
| 5% | 51.3% | +1.7 şans olabilir |
Ana sıra 3Biç Devir
Biç Devir: en çok seçilenden (Son Darbe) daha sık kazanıyor. 100 maçta +1.6, en çok seçilende -1.5. Şans olabilir.
| Seçim | Seçilme | Kazanılan | Ek galibiyet |
|---|---|---|---|
| 30% | 50.2% | +1.4 şans olabilir | |
| 28% | 48.0% | -1.5 şans olabilir | |
| 25% | 48.7% | -2.6 şans olabilir | |
| 7% | 56.4% | +0.7 şans olabilir | |
| 5% | 55.1% | +1.6 şans olabilir |
İkincil yolHâkimiyet
Buradaki ek galibiyet: 100 maçta -0.4. Başka hiçbir seçimin buna karşı net bir üstünlüğü yok.
| Seçim | Seçilme | Kazanılan | Ek galibiyet |
|---|---|---|---|
| 30% | 48.6% | -0.4 şans olabilir | |
| 25% | 47.4% | -2.1 şans olabilir | |
| 23% | 49.1% | -0.1 şans olabilir | |
| 15% | 52.1% | +2.0 şans olabilir |
İkincil rünlerMükemmel Avcı + Ani Darbe
Buradaki ek galibiyet: 100 maçta -1.3. Başka hiçbir seçimin buna karşı net bir üstünlüğü yok.
| Seçim | Seçilme | Kazanılan | Ek galibiyet |
|---|---|---|---|
| 82% | 48.4% | -1.3 şans olabilir |
Saldırı parçasıDeğişken Kuvvet
Değişken Kuvvet: en çok seçilenden (Saldırı Hızı) daha sık kazanıyor. 100 maçta +1.8, en çok seçilende -1.6. Şans olabilir.
| Seçim | Seçilme | Kazanılan | Ek galibiyet |
|---|---|---|---|
| 70% | 49.0% | -1.6 şans olabilir | |
| 24% | 53.5% | +1.8 şans olabilir | |
| 6% | 41.8% | -0.7 şans olabilir |
Esnek parçaDeğişken Kuvvet
Buradaki ek galibiyet: 100 maçta -1.3. Başka hiçbir seçimin buna karşı net bir üstünlüğü yok.
| Seçim | Seçilme | Kazanılan | Ek galibiyet |
|---|---|---|---|
| 88% | 50.0% | -1.3 şans olabilir |
Savunma parçasıCan
Can: en çok seçilenden (Zamanla Can Artışı) daha sık kazanıyor. 100 maçta +2.0, en çok seçilende -2.1. Şans olabilir.
| Seçim | Seçilme | Kazanılan | Ek galibiyet |
|---|---|---|---|
| 72% | 48.6% | -2.1 şans olabilir | |
| 22% | 52.3% | +2.0 şans olabilir |
QEW
YeteneklerQ > E > W
Buradaki ek galibiyet: 100 maçta +2.8. Başka hiçbir seçimin buna karşı net bir üstünlüğü yok.
| Seçim | Seçilme | Kazanılan | Ek galibiyet |
|---|---|---|---|
| QEWQ + E + W | 86% | 49.8% | +2.8 şans olabilir |
| EQWE + Q + W | 7% | 54.5% | -2.0 şans olabilir |
| QWEQ + W + E | 6% | 46.7% | -3.5 şans olabilir |
Seviye 1-18
- 1E
- 2Q
- 3W
- 4Q
- 5Q
- 6R
- 7Q
- 8E
- 9Q
- 10E
- 11R
- 12E
- 13E
- 14W
- 15W
- 16R
- 17W
- 18W
Önce Q: 53.1% galibiyet. Önce E: 60.0% galibiyet (yeterli maç yok).
- E
- Q
- W
- Q
- Q
- R
- Q
- E
- Q
- E
- R
- E
- E
- W
- W
- R
- W
- W
BüyülerSıçra + Bariyer
Sıçra + Bariyer: en çok seçilenden (Sıçra + Tutuştur) daha sık kazanıyor. 100 maçta +2.1, en çok seçilende -0.1. Şans olabilir.
| Seçim | Seçilme | Kazanılan | Ek galibiyet |
|---|---|---|---|
| 58% | 50.3% | -0.1 şans olabilir | |
| 16% | 50.9% | +2.1 şans olabilir | |
| 11% | 50.8% | -1.4 şans olabilir | |
| 5% | 41.3% | -3.4 şans olabilir |
En iyi Wukong oyuncuları
12,043 tanesinin hepsini görOrman rolünde normal bir maç
52,683 maçTüm Orman şampiyonlarına karşı
- En az %8 Ölüm 5.4
- İlk %18 Görüş / dk 0.94
- Son %21 Hasar / dk 611
- Kill
- 7.0 Son %42
- Asist
- 8.2 İlk %42
- Solo kill
- 1.3 Son %48
- Kill katılımı
- 47% İlk %42
- Takım hasarı
- 17% Son %22
- Farm / dk
- 6.4 Son %45
- Altın / dk
- 431 Son %40
- Kontrol totemi
- 1.9 İlk %18
- İlk kan
- 6% İlk %37
Rakip ormancıya karşı
- 7:09 itibarıyla 6. seviye
- 16:59 itibarıyla 11. seviye
- Maçların %51 kadarında önce blue buff
- İlk ejder 7:32
Her dakikada ortanca maç
Verilen hasar
Büyü 15% Fiziksel 85%Ölüm nedeni
Fiziksel 48% Büyü 41% Gerçek 11%Top rolünde normal bir maç
72,878 maç Yama 16.21Tüm Top şampiyonlarına karşı
- İlk %9 Solo kill 3.6
- İlk %9 İlk kan 21%
- Son %40 Kontrol totemi 0.5
- Kill
- 7.4 İlk %19
- Ölüm
- 6.6 En az %37
- Asist
- 5.6 Son %42
- Kill katılımı
- 37% İlk %29
- Takım hasarı
- 22% Son %44
- Hasar / dk
- 795 Son %41
- Farm / dk
- 6.4 İlk %49
- Altın / dk
- 420 İlk %21
- Görüş / dk
- 0.76 Son %48
Koridor rakibine karşı
- 5:33 itibarıyla 6. seviye
- 13:24 itibarıyla 11. seviye
Her dakikada ortanca maç
Verilen hasar
Büyü 16% Fiziksel 84%Ölüm nedeni
Fiziksel 52% Büyü 37% Gerçek 11%Mid rolünde normal bir maç
9,487 maç Yama 16.21Tüm Mid şampiyonlarına karşı
- İlk %6 Solo kill 3.7
- İlk %11 İlk kan 17%
- Son %38 Farm / dk 6.0
- Kill
- 8.9 İlk %15
- Ölüm
- 7.1 En çok %42
- Asist
- 6.3 Son %43
- Kill katılımı
- 43% İlk %37
- Takım hasarı
- 22% Son %41
- Hasar / dk
- 819 Son %40
- Altın / dk
- 429 İlk %28
- Görüş / dk
- 0.70 İlk %30
- Kontrol totemi
- 0.7 Son %49
Koridor rakibine karşı
- 5:29 itibarıyla 6. seviye
- 15:07 itibarıyla 11. seviye
Her dakikada ortanca maç
Verilen hasar
Büyü 15% Fiziksel 85%Ölüm nedeni
Fiziksel 51% Büyü 40% Gerçek 9%Destek rolünde normal bir maç
806 maçTüm Destek şampiyonlarına karşı
- İlk %4 İlk kan 15%
- İlk %15 Solo kill 1.3
- Son %20 Kontrol totemi 4.2
- Kill
- 6.1 İlk %21
- Ölüm
- 8.0 En az %50
- Asist
- 9.5 Son %24
- Kill katılımı
- 46% Son %37
- Takım hasarı
- 17% İlk %44
- Hasar / dk
- 625 İlk %44
- Farm / dk
- 2.2 İlk %38
- Altın / dk
- 367 İlk %16
- Görüş / dk
- 2.23 İlk %39
Koridor rakibine karşı
- 8:22 itibarıyla 6. seviye
- 21:08 itibarıyla 11. seviye
Her dakikada ortanca maç
Verilen hasar
Büyü 16% Fiziksel 84%Ölüm nedeni
Fiziksel 52% Büyü 41% Gerçek 7%Bot rolünde normal bir maç
1,694 maç Yama 16.21Tüm Bot şampiyonlarına karşı
- İlk %7 İlk kan 21%
- İlk %11 Solo kill 1.9
- Son %28 Asist 6.9
- Kill
- 9.4 İlk %18
- Ölüm
- 7.2 En az %41
- Kill katılımı
- 46% İlk %38
- Takım hasarı
- 21% Son %41
- Hasar / dk
- 774 Son %36
- Farm / dk
- 6.0 Son %47
- Altın / dk
- 460 İlk %29
- Görüş / dk
- 0.68 İlk %39
- Kontrol totemi
- 0.5 Son %35
Koridor rakibine karşı
- 7:40 itibarıyla 6. seviye
- 18:39 itibarıyla 11. seviye
Her dakikada ortanca maç
Verilen hasar
Büyü 14% Fiziksel 86%Ölüm nedeni
Fiziksel 52% Büyü 40% Gerçek 8%Eşleşmeler ve takım arkadaşları Wukong Orman maçlarından.
Eşleşmeler ve takım arkadaşları Wukong Orman maçlarından.
-
Wukong ile Mordekaiser: +1.97 100 maçta galibiyet (aralık 1.36-2.58) · 26,658 maç · Ölçülmüş · Bunun %1 kadarı benzer şampiyonlardan ödünç alındı -
Wukong ile Warwick: +1.9 100 maçta galibiyet (aralık 0.4-3.4) · 4,081 maç · Ölçülmüş · Bunun %5 kadarı benzer şampiyonlardan ödünç alındı -
Wukong ile Singed: +1.6 100 maçta galibiyet (aralık 0.4-2.7) · 6,942 maç · Ölçülmüş · Bunun %3 kadarı benzer şampiyonlardan ödünç alındı
-
Wukong ile K'Sante: -5.0 100 maçta galibiyet (aralık -6.0 ile -3.9 arası) · 8,026 maç · Ölçülmüş · Bunun %2 kadarı benzer şampiyonlardan ödünç alındı -
Wukong ile Rumble: -3.4 100 maçta galibiyet (aralık -4.8 ile -2.0 arası) · 4,963 maç · Ölçülmüş · Bunun %4 kadarı benzer şampiyonlardan ödünç alındı -
Wukong ile Jayce: -3.31 100 maçta galibiyet (aralık -4.22 ile -2.39 arası) · 11,478 maç · Ölçülmüş · Bunun %2 kadarı benzer şampiyonlardan ödünç alındı
-
Wukong ile Ekko: +1.77 100 maçta galibiyet (aralık 1.02-2.51) · 17,537 maç · Ölçülmüş · Bunun %1 kadarı benzer şampiyonlardan ödünç alındı -
Wukong ile Malzahar: +1.71 100 maçta galibiyet (aralık 1.07-2.34) · 24,461 maç · Ölçülmüş · Bunun %1 kadarı benzer şampiyonlardan ödünç alındı -
Wukong ile Yasuo: +1.66 100 maçta galibiyet (aralık 1.23-2.08) · 57,445 maç · Ölçülmüş
-
Wukong ile Mel: -4.09 100 maçta galibiyet (aralık -4.81 ile -3.37 arası) · 18,759 maç · Ölçülmüş · Bunun %1 kadarı benzer şampiyonlardan ödünç alındı -
Wukong ile Cassiopeia: -3.9 100 maçta galibiyet (aralık -5.2 ile -2.5 arası) · 5,372 maç · Ölçülmüş · Bunun %4 kadarı benzer şampiyonlardan ödünç alındı -
Wukong ile Qiyana: -3.5 100 maçta galibiyet (aralık -4.8 ile -2.3 arası) · 5,713 maç · Ölçülmüş · Bunun %3 kadarı benzer şampiyonlardan ödünç alındı
-
Wukong ile Miss Fortune: +1.41 100 maçta galibiyet (aralık 0.95-1.86) · 49,971 maç · Ölçülmüş -
Wukong ile Xayah: +1.21 100 maçta galibiyet (aralık 0.49-1.93) · 18,904 maç · Ölçülmüş · Bunun %1 kadarı benzer şampiyonlardan ödünç alındı -
Wukong ile Jinx: +1.11 100 maçta galibiyet (aralık 0.62-1.60) · 42,207 maç · Ölçülmüş
-
Wukong ile Kindred: -5.2 100 maçta galibiyet (aralık -9.6 ile -0.8 arası) · 293 maç · Havuzdan · Bunun %41 kadarı benzer şampiyonlardan ödünç alındı -
Wukong ile Ezreal: -4.06 100 maçta galibiyet (aralık -4.59 ile -3.53 arası) · 36,397 maç · Ölçülmüş · Bunun %1 kadarı benzer şampiyonlardan ödünç alındı -
Wukong ile Corki: -3.5 100 maçta galibiyet (aralık -4.9 ile -2.2 arası) · 5,295 maç · Ölçülmüş · Bunun %4 kadarı benzer şampiyonlardan ödünç alındı
-
Wukong ile Taric: +2.5 100 maçta galibiyet (aralık 0.9-4.1) · 3,540 maç · Ölçülmüş · Bunun %5 kadarı benzer şampiyonlardan ödünç alındı -
Wukong ile Sona: +1.9 100 maçta galibiyet (aralık 0.7-3.0) · 7,373 maç · Ölçülmüş · Bunun %3 kadarı benzer şampiyonlardan ödünç alındı -
Wukong ile Braum: +1.67 100 maçta galibiyet (aralık 0.78-2.56) · 12,096 maç · Ölçülmüş · Bunun %2 kadarı benzer şampiyonlardan ödünç alındı
-
Wukong ile Nidalee: -5.9 100 maçta galibiyet (aralık -8.5 ile -3.3 arası) · 1,203 maç · Ölçülmüş · Bunun %14 kadarı benzer şampiyonlardan ödünç alındı -
Wukong ile Vi: -5.3 100 maçta galibiyet (aralık -8.4 ile -2.2 arası) · 811 maç · Havuzdan · Bunun %20 kadarı benzer şampiyonlardan ödünç alındı -
Wukong ile Lee Sin: -5.2 100 maçta galibiyet (aralık -7.6 ile -2.9 arası) · 1,512 maç · Ölçülmüş · Bunun %12 kadarı benzer şampiyonlardan ödünç alındı