Shurelya's Battlesong, Locket of the Iron Solari, Imperial Mandate
12%
7,306
Shurelya's Battlesong, Redemption, Locket of the Iron Solari
12%
7,172
Shurelya's Battlesong, Bandlepipes, Locket of the Iron Solari
9%
5,218
Shurelya's Battlesong, Knight's Vow, Locket of the Iron Solari
6%
3,509
Item nr. 4Redemption
Van alles wat we hier gemeten hebben, geeft Redemption de meeste extra winst: -0.1 per 100 games. Knight's Vow, de meest gekozen, heeft geen getal om mee te vergelijken.
Extra winst hier: +1.6 per 100 games. Geen andere keuze heeft een duidelijke voorsprong op deze.
Hoofdrune: elke optie
Keuze
Gekozen
Gewonnen
Extra winst
Guardian
77%
50.6%
+1.6 kan toeval zijn
Summon Aery andere boom
20%
49.6%
-1.2 duidelijk verschil
Glacial Augment andere boom
1%
47.0%
-1.8 duidelijk verschil
Arcane Comet andere boom
1%
48.3%
-1.5 duidelijk verschil
Unsealed Spellbook andere boom
1%
49.9%
-0.2 kan toeval zijn
Deathfire Touch andere boom
<1%
45.4%
-3.4 duidelijk verschil
Aftershock
<1%
46.5%
-1.8 kan toeval zijn
First Strike andere boom
<1%
59.3%
+4.1 kan toeval zijn
Hoofdrij 1Shield Bash
Extra winst hier: +1.3 per 100 games. Geen andere keuze heeft een duidelijke voorsprong op deze.
Hoofdrij 1: elke optie
Keuze
Gekozen
Gewonnen
Extra winst
Shield Bash
73%
50.6%
+1.3 kan toeval zijn
Manaflow Band andere boom
19%
49.4%
-1.3 duidelijk verschil
Font of Life
4%
51.0%
+0.8 kan toeval zijn
Axiom Arcanist andere boom
1%
50.2%
-0.9 duidelijk verschil
Magical Footwear andere boom
1%
48.6%
0.0 kan toeval zijn
Cash Back andere boom
<1%
49.4%
-1.1 kan toeval zijn
Nimbus Cloak andere boom
<1%
50.5%
0.0 kan toeval zijn
Cheap Shot andere boom
<1%
45.8%
-3.2 duidelijk verschil
Hoofdrij 2Conditioning
Conditioning wint vaker dan Bone Plating, de meest gekozen: +1.9 tegenover +1.1 per 100 games. Het kan toeval zijn.
Hoofdrij 2: elke optie
Keuze
Gekozen
Gewonnen
Extra winst
Bone Plating
74%
50.5%
+1.1 kan toeval zijn
Transcendence andere boom
20%
49.5%
-1.3 duidelijk verschil
Second Wind
2%
52.2%
+1.5 kan toeval zijn
Conditioning
1%
51.5%
+1.9 kan toeval zijn
Biscuit Delivery andere boom
1%
49.4%
-0.5 kan toeval zijn
Celerity andere boom
1%
49.8%
+0.5 kan toeval zijn
Triple Tonic andere boom
<1%
45.5%
-1.6 kan toeval zijn
Legend: Alacrity andere boom
<1%
47.1%
-4.7 duidelijk verschil
Hoofdrij 3Overgrowth
Overgrowth wint vaker dan Unflinching, de meest gekozen: +1.8 tegenover +0.3 per 100 games. Het kan toeval zijn.
Hoofdrij 3: elke optie
Keuze
Gekozen
Gewonnen
Extra winst
Unflinching
51%
50.4%
+0.3 kan toeval zijn
Revitalize
24%
50.8%
+1.1 kan toeval zijn
Scorch andere boom
19%
49.5%
-1.3 duidelijk verschil
Overgrowth
2%
51.8%
+1.8 kan toeval zijn
Gathering Storm andere boom
1%
49.1%
-1.1 kan toeval zijn
Cosmic Insight andere boom
1%
49.3%
-0.7 kan toeval zijn
Ultimate Hunter andere boom
<1%
45.7%
-4.2 duidelijk verschil
Waterwalking andere boom
<1%
51.1%
+0.1 kan toeval zijn
Tweede padDomination
Een keuze uit een andere runeboom heeft hier een duidelijke voorsprong (+1.3 per 100 games), maar een boom wisselt alleen met de hele pagina.
Tweede pad: elke optie
Keuze
Gekozen
Gewonnen
Extra winst
Domination
51%
50.3%
0.0 kan toeval zijn
Inspiration
27%
51.0%
+1.3 duidelijk verschil
Resolve
19%
49.5%
-1.3 duidelijk verschil
Sorcery
2%
49.6%
-0.7 kan toeval zijn
Precision
1%
48.1%
-1.7 kan toeval zijn
Secundaire runesRelentless Hunter + Cheap Shot
Relentless Hunter + Cheap Shot wint vaker dan Relentless Hunter + Sixth Sense, de meest gekozen: +1.9 tegenover -0.9 per 100 games. Het kan toeval zijn.
Secundaire runes: elke optie
Keuze
Gekozen
Gewonnen
Extra winst
Relentless Hunter + Sixth Sense
82%
50.1%
-0.9 kan toeval zijn
Ultimate Hunter + Deep Ward
4%
49.3%
0.0 kan toeval zijn
Relentless Hunter + Deep Ward
4%
50.8%
+1.6 duidelijk verschil
Ultimate Hunter + Sixth Sense
4%
51.4%
+0.4 kan toeval zijn
Ultimate Hunter + Cheap Shot
2%
51.3%
+0.7 kan toeval zijn
Ultimate Hunter + Taste of Blood
1%
53.5%
+0.6 kan toeval zijn
Ultimate Hunter + Grisly Mementos
1%
53.9%
+1.6 kan toeval zijn
Relentless Hunter + Cheap Shot
<1%
57.2%
+1.9 kan toeval zijn
AanvalsshardAttack Speed
Extra winst hier: +1.1 per 100 games. Geen andere keuze heeft een duidelijke voorsprong op deze.
Aanvalsshard: elke optie
Keuze
Gekozen
Gewonnen
Extra winst
Attack Speed
74%
50.5%
+1.1 kan toeval zijn
Ability Haste
23%
49.6%
-1.1 duidelijk verschil
Adaptive Force
3%
49.7%
-0.5 duidelijk verschil
FlexshardMS-shard
MS-shard wint vaker dan Adaptive Force, de meest gekozen: +0.9 tegenover -0.8 per 100 games. Het verschil is duidelijk.
Flexshard: elke optie
Keuze
Gekozen
Gewonnen
Extra winst
Adaptive Force
87%
50.2%
-0.8 kan toeval zijn
MS-shard
10%
50.9%
+0.9 duidelijk verschil
Health Scaling
3%
51.1%
+0.4 kan toeval zijn
VerdedigingsshardHealth
Health wint vaker dan Health Scaling, de meest gekozen: +1.7 tegenover -1.6 per 100 games. Het verschil is duidelijk.
Verdedigingsshard: elke optie
Keuze
Gekozen
Gewonnen
Extra winst
Health Scaling
85%
50.1%
-1.6 kan toeval zijn
Health
12%
51.7%
+1.7 duidelijk verschil
Tenacity and Slow Resist
2%
50.5%
+0.5 duidelijk verschil
EWQ
De skillsE > W > Q
Extra winst hier: +2.7 per 100 games. Geen andere keuze heeft een duidelijke voorsprong op deze.
De skills: elke optie
Keuze
Gekozen
Gewonnen
Extra winst
EWQE + W + Q
80%
51.8%
+2.7 kan toeval zijn
EQWE + Q + W
10%
47.7%
-4.1 duidelijk verschil
WEQW + E + Q
7%
52.1%
+1.3 duidelijk verschil
QEWQ + E + W
2%
47.6%
-4.4 duidelijk verschil
QWEQ + W + E
1%
46.3%
-4.1 duidelijk verschil
WQEW + Q + E
1%
46.0%
-5.6 duidelijk verschil
Levels 1 tot 18
1E
2Q
3W
4E
5E
6R
7E
8W
9E
10W
11R
12W
13W
14Q
15Q
16R
17Q
18Q
Eerst E maxen: 51.4% gewonnen. Eerst W: 49.5% gewonnen (ongeveer gelijk).
E
Q
W
E
E
R
E
W
E
W
R
W
W
Q
Q
R
Q
Q
De spellsFlash + Heal
Extra winst hier: +1.0 per 100 games. Geen andere keuze heeft een duidelijke voorsprong op deze.
De spells: elke optie
Keuze
Gekozen
Gewonnen
Extra winst
Flash + Heal
75%
50.4%
+1.0 kan toeval zijn
Exhaust + Flash
17%
50.0%
-0.6 duidelijk verschil
Flash + Ignite
8%
49.5%
-1.2 duidelijk verschil
Flash + Barrier
<1%
49.9%
-1.6 kan toeval zijn
Flash + Teleport
<1%
43.2%
-4.4 duidelijk verschil
Flash + Ghost
<1%
50.0%
-1.4 kan toeval zijn
Exhaust + Heal
<1%
50.5%
-0.6 kan toeval zijn
Exhaust + Ignite
<1%
35.1%
-1.8 kan toeval zijn
gewonnen
52.6%
games
10,470
Winimpact
+2.0
Pickrate
6.6%
StartitemsHealth Potion x2 + World Atlas
De gewone keuze: spelers van deze build zijn het hier niet eens.
Extra winst hier: +1.7 per 100 games. Geen andere keuze heeft een duidelijke voorsprong op deze.
Hoofdrune: elke optie
Keuze
Gekozen
Gewonnen
Extra winst
Summon Aery
45%
41.8%
+1.7 kan toeval zijn
Hoofdrij 1Manaflow Band
Extra winst hier: +1.7 per 100 games. Geen andere keuze heeft een duidelijke voorsprong op deze.
Hoofdrij 1: elke optie
Keuze
Gekozen
Gewonnen
Extra winst
Manaflow Band
52%
41.6%
+1.7 kan toeval zijn
Hoofdrij 2Transcendence
Extra winst hier: +2.1 per 100 games. Geen andere keuze heeft een duidelijke voorsprong op deze.
Hoofdrij 2: elke optie
Keuze
Gekozen
Gewonnen
Extra winst
Transcendence
49%
42.5%
+2.1 kan toeval zijn
Hoofdrij 3Scorch
Extra winst hier: +1.8 per 100 games. Geen andere keuze heeft een duidelijke voorsprong op deze.
Hoofdrij 3: elke optie
Keuze
Gekozen
Gewonnen
Extra winst
Scorch
51%
42.7%
+1.8 kan toeval zijn
Tweede padResolve
Tweede pad: elke optie
Keuze
Gekozen
Gewonnen
Resolve
43%
44.4%
Secundaire runesRevitalize + Bone Plating
Secundaire runes: elke optie
Keuze
Gekozen
Gewonnen
Revitalize + Bone Plating
62%
43.6%
AanvalsshardAbility Haste
Aanvalsshard: elke optie
Keuze
Gekozen
Gewonnen
Ability Haste
43%
35.9%
FlexshardAdaptive Force
Van alles wat we hier gemeten hebben, geeft Adaptive Force de meeste extra winst: -0.9 per 100 games. MS-shard, de meest gekozen, heeft geen getal om mee te vergelijken.
Flexshard: elke optie
Keuze
Gekozen
Gewonnen
Extra winst
Adaptive Force
85%
36.5%
-0.9 kan toeval zijn
VerdedigingsshardHealth Scaling
Verdedigingsshard: elke optie
Keuze
Gekozen
Gewonnen
Health Scaling
70%
38.8%
EWQ
De skillsE > W > Q
Extra winst hier: -1.3 per 100 games. Geen andere keuze heeft een duidelijke voorsprong op deze.
Matchups en teamgenoten komen uit games van Renata Glasc als Support.
Top
+3.0Renata Glasc met Singed: +3.0 winsten per 100 games (marge 0.9-5.2) · 1,894 games · Gemeten · 10% hiervan is geleend van vergelijkbare champions
+2.1Renata Glasc met Malphite: +2.1 winsten per 100 games (marge 0.9-3.2) · 7,794 games · Gemeten · 3% hiervan is geleend van vergelijkbare champions
+2.0Renata Glasc met Nasus: +2.0 winsten per 100 games (marge 0.6-3.4) · 4,511 games · Gemeten · 4% hiervan is geleend van vergelijkbare champions
-4.8Renata Glasc met K'Sante: -4.8 winsten per 100 games (marge -6.8 tot -2.9) · 2,368 games · Gemeten · 8% hiervan is geleend van vergelijkbare champions
-3.9Renata Glasc met Rumble: -3.9 winsten per 100 games (marge -6.4 tot -1.4) · 1,351 games · Gemeten · 13% hiervan is geleend van vergelijkbare champions
-3.0Renata Glasc met Jayce: -3.0 winsten per 100 games (marge -4.5 tot -1.5) · 4,167 games · Gemeten · 5% hiervan is geleend van vergelijkbare champions
Jungle
+3.8Renata Glasc met Briar: +3.8 winsten per 100 games (marge 2.4-5.2) · 4,934 games · Gemeten · 4% hiervan is geleend van vergelijkbare champions
+3.1Renata Glasc met Amumu: +3.1 winsten per 100 games (marge 1.4-4.8) · 3,084 games · Gemeten · 6% hiervan is geleend van vergelijkbare champions
+2.8Renata Glasc met Master Yi: +2.8 winsten per 100 games (marge 1.6-3.9) · 7,701 games · Gemeten · 3% hiervan is geleend van vergelijkbare champions
-4.8Renata Glasc met Qiyana: -4.8 winsten per 100 games (marge -6.1 tot -3.6) · 6,286 games · Gemeten · 3% hiervan is geleend van vergelijkbare champions
-4.1Renata Glasc met Lee Sin: -4.1 winsten per 100 games (marge -5.2 tot -3.0) · 7,954 games · Gemeten · 2% hiervan is geleend van vergelijkbare champions
-2.8Renata Glasc met Nidalee: -2.8 winsten per 100 games (marge -5.2 tot -0.4) · 1,436 games · Gemeten · 12% hiervan is geleend van vergelijkbare champions
Mid
+2.5Renata Glasc met Vex: +2.5 winsten per 100 games (marge 0.8-4.2) · 3,179 games · Gemeten · 6% hiervan is geleend van vergelijkbare champions
+1.9Renata Glasc met Fizz: +1.9 winsten per 100 games (marge 0.6-3.3) · 5,510 games · Gemeten · 4% hiervan is geleend van vergelijkbare champions
+1.7Renata Glasc met Lux: +1.7 winsten per 100 games (marge 0.3-3.1) · 4,631 games · Gemeten · 4% hiervan is geleend van vergelijkbare champions
-5.1Renata Glasc met Orianna: -5.1 winsten per 100 games (marge -6.8 tot -3.4) · 3,249 games · Gemeten · 6% hiervan is geleend van vergelijkbare champions
-3.8Renata Glasc met Azir: -3.8 winsten per 100 games (marge -6.1 tot -1.6) · 1,674 games · Gemeten · 11% hiervan is geleend van vergelijkbare champions
-3.8Renata Glasc met Mel: -3.8 winsten per 100 games (marge -5.5 tot -2.1) · 3,034 games · Gemeten · 6% hiervan is geleend van vergelijkbare champions
Bot
+4.3Renata Glasc met Kog'Maw: +4.3 winsten per 100 games (marge 2.4-6.2) · 2,490 games · Gemeten · 7% hiervan is geleend van vergelijkbare champions
+3.4Renata Glasc met Nilah: +3.4 winsten per 100 games (marge 0.3-6.5) · 802 games · Samengevoegd · 20% hiervan is geleend van vergelijkbare champions
+2.5Renata Glasc met Twitch: +2.5 winsten per 100 games (marge 1.1-4.0) · 4,786 games · Gemeten · 4% hiervan is geleend van vergelijkbare champions
-4.1Renata Glasc met Lucian: -4.1 winsten per 100 games (marge -5.7 tot -2.4) · 3,270 games · Gemeten · 6% hiervan is geleend van vergelijkbare champions
-4.0Renata Glasc met Ezreal: -4.0 winsten per 100 games (marge -5.3 tot -2.8) · 6,061 games · Gemeten · 3% hiervan is geleend van vergelijkbare champions
-2.1Renata Glasc met Vayne: -2.1 winsten per 100 games (marge -3.5 tot -0.7) · 4,652 games · Gemeten · 4% hiervan is geleend van vergelijkbare champions