League of Legends Build na Naafiri
Build Naafiri Jungle
- výher
- 50.3%
- her
- 29,921
- Vliv na výhry
- +0.3
- Pickrate
- 1.7%
Startovní předmětyMládě ohňodrápa
Mládě ohňodrápa vyhrává častěji než Mládě ohňodrápa + Léčivý lektvar, nejčastější volba: +1.3 proti -0.3 na 100 her. Rozdíl je jasný.
| Volba | Voleno | Výhra | Výhry navíc |
|---|---|---|---|
| 51% | 49.8% | -0.3 může být náhoda | |
| 35% | 50.5% | +1.3 jasný rozdíl | |
| 7% | 49.4% | -1.6 může být náhoda | |
| 4% | 49.0% | -1.6 může být náhoda | |
| 1% | 47.0% | -1.2 může být náhoda | |
| 1% | 55.4% | +0.7 může být náhoda |
BotyMerkurovy boty
Merkurovy boty vyhrává častěji než Ionské boty jasnosti, nejčastější volba: +2.5 proti -2.1 na 100 her. Rozdíl je jasný.
| Volba | Voleno | Výhra | Výhry navíc | Čas |
|---|---|---|---|---|
| 55% | 50.3% | -2.1 může být náhoda | 13:01 | |
| 22% | 49.7% | +1.5 jasný rozdíl | 17:20 | |
| 15% | 52.8% | +2.5 jasný rozdíl | 18:11 | |
| 6% | 53.4% | -0.4 jasný rozdíl často ve vedení | 13:24 | |
| 1% | 43.9% | -2.9 může být náhoda | 14:49 | |
| <1% | 43.8% | příliš velké na důvěru |
Proti týmu s převahou AD
| Volba | Voleno | Výhra | Výsledek |
|---|---|---|---|
| 47% | 51.6% | nejčastěji kupované | |
| 30% | 53.2% | vyrovnané | |
| 6% | 51.1% | vyrovnané | |
| 6% | 51.1% | vyrovnané |
Proti týmu s převahou AP
| Volba | Voleno | Výhra | Výsledek |
|---|---|---|---|
| 49% | 49.4% | nejčastěji kupované | |
| 31% | 52.0% | vyrovnané | |
| 7% | 38.7% | vyrovnané | |
| 5% | 58.6% | vyhrávaly víc |
Kupované víc proti jednomu typu poškození
| Volba | AD tým | AP tým |
|---|---|---|
| 6% | 31% | |
| 30% | 7% | |
| 2% | 14% | |
| 41% | 29% | |
| 13% | 20% | |
| 9% | 12% | |
| 32% | 35% | |
| 26% | 24% | |
| 14% | 12% |
Předmět 1Energetický cyklomeč
Výhry navíc tady: +1.9 na 100 her. Žádná jiná volba nad touto nemá jasný náskok.
| Volba | Voleno | Výhra | Výhry navíc | Čas |
|---|---|---|---|---|
| 66% | 50.7% | +1.9 může být náhoda | 10:33 | |
| 22% | 49.4% | -1.7 jasný rozdíl | 9:56 | |
| 8% | 48.9% | -0.6 jasný rozdíl | 10:33 | |
| 1% | 47.7% | +0.6 může být náhoda | 10:09 | |
| 1% | 52.4% | -3.3 jasný rozdíl | 9:39 | |
| <1% | 44.1% | -0.8 může být náhoda | ||
| <1% | 52.7% | -0.9 může být náhoda | ||
| <1% | 47.5% | příliš velké na důvěru |
Dokončené spolu
| Volba | Voleno | her |
|---|---|---|
| 25% | 5,105 | |
| 9% | 1,766 | |
| 8% | 1,701 | |
| 4% | 855 |
Předmět 2Černá sekera
Výhry navíc tady: +2.8 na 100 her. Žádná jiná volba nad touto nemá jasný náskok.
| Volba | Voleno | Výhra | Výhry navíc | Čas |
|---|---|---|---|---|
| 42% | 51.8% | +2.8 může být náhoda | 18:10 | |
| 27% | 51.4% | -0.9 může být náhoda | 17:12 | |
| 14% | 50.5% | -1.7 může být náhoda | 17:21 | |
| 3% | 50.9% | -1.4 může být náhoda | 18:38 | |
| 3% | 47.5% | -2.1 může být náhoda | 18:03 | |
| 2% | 53.6% | +0.1 může být náhoda | ||
| 2% | 46.5% | -1.2 může být náhoda | ||
| 2% | 50.6% | -3.4 může být náhoda |
Dokončené spolu
| Volba | Voleno | her |
|---|---|---|
| 25% | 5,105 | |
| 9% | 1,766 | |
| 8% | 1,701 | |
| 4% | 855 |
Předmět 3Oštěp Šódžinu
Oštěp Šódžinu patří k sestavě, která vyhrává víc: +4.2 na 100 her, proti +2.6 u sestavy, kterou dokončí nejvíc hráčů.
| Volba | Voleno | Výhra | Výhry navíc | Čas |
|---|---|---|---|---|
| 33% | 55.5% | +1.8 může být náhoda | 24:31 | |
| 15% | 54.3% | -0.5 může být náhoda | 23:24 | |
| 9% | 54.2% | -0.2 může být náhoda | 23:27 | |
| 8% | 55.4% | -1.9 může být náhoda | 22:42 | |
| 7% | 54.6% | +0.7 může být náhoda | 23:33 | |
| 7% | 56.6% | -0.7 může být náhoda | ||
| 6% | 52.8% | -1.3 může být náhoda | ||
| 2% | 62.5% | +2.8 může být náhoda |
Dokončené spolu
| Volba | Voleno | her |
|---|---|---|
| 25% | 5,105 | |
| 9% | 1,766 | |
| 8% | 1,701 | |
| 4% | 855 |
Předmět 4Anděl strážný
Výhry navíc tady: +1.1 na 100 her. Žádná jiná volba nad touto nemá jasný náskok.
| Volba | Voleno | Výhra | Výhry navíc | Čas |
|---|---|---|---|---|
| 45% | 57.5% | -0.4 může být náhoda | 28:49 | |
| 16% | 68.6% | +1.1 může být náhoda | 29:49 | |
| 11% | 60.3% | +0.9 může být náhoda | 28:24 |
Předmět 5Tanec smrti
Tanec smrti vyhrává častěji než Přelom noci, nejčastější volba: +1.4 proti -1.5 na 100 her. Může to být náhoda.
| Volba | Voleno | Výhra | Výhry navíc | Čas |
|---|---|---|---|---|
| 18% | 52.5% | -1.5 může být náhoda | 32:58 | |
| 16% | 68.2% | +0.5 může být náhoda | ||
| 16% | 61.9% | +1.4 může být náhoda | 32:58 | |
| 14% | 54.0% | +0.4 může být náhoda | 33:06 | |
| 11% | 55.9% | +0.3 může být náhoda | 33:19 |
Předmět 6Přelom noci
| Volba | Voleno | Výhra | Čas |
|---|---|---|---|
| 21% | 55.3% | 36:53 | |
| 13% | 55.3% | 35:20 | |
| 10% | - | 36:60 | |
| 7% | - | 36:16 | |
| 6% | - | 38:59 |
Klíčová runaDobyvatel
Výhry navíc tady: +4.1 na 100 her. Žádná jiná volba nad touto nemá jasný náskok.
| Volba | Voleno | Výhra | Výhry navíc |
|---|---|---|---|
| 81% | 50.7% | +4.1 může být náhoda | |
| 15% | 46.6% | -4.7 jasný rozdíl | |
| 1% | 45.7% | +0.1 jasný rozdíl | |
| 1% | 46.2% | -0.6 jasný rozdíl | |
| 1% | 55.6% | +1.7 může být náhoda | |
| <1% | 57.0% | -0.2 jasný rozdíl | |
| <1% | 46.4% | -3.0 jasný rozdíl | |
| <1% | 61.9% | -3.0 jasný rozdíl |
Hlavní řada 1Triumf
Výhry navíc tady: +4.1 na 100 her. Žádná jiná volba nad touto nemá jasný náskok.
| Volba | Voleno | Výhra | Výhry navíc |
|---|---|---|---|
| 81% | 50.7% | +4.1 může být náhoda | |
| 17% | 46.7% | -4.1 jasný rozdíl | |
| <1% | 53.3% | +1.4 může být náhoda | |
| <1% | 40.4% | -3.7 jasný rozdíl | |
| <1% | 60.7% | -0.4 jasný rozdíl | |
| <1% | 42.9% | -2.8 jasný rozdíl | |
| <1% | 30.0% | -5.4 jasný rozdíl | |
| <1% | 39.5% | -6.6 jasný rozdíl |
Hlavní řada 2Legenda: Zrychlení
Legenda: Zrychlení vyhrává častěji než Legenda: Horlivost, nejčastější volba: +2.3 proti +2.1 na 100 her. Může to být náhoda.
| Volba | Voleno | Výhra | Výhry navíc |
|---|---|---|---|
| 70% | 50.6% | +2.1 může být náhoda | |
| 16% | 46.7% | -4.3 jasný rozdíl | |
| 11% | 51.4% | +2.3 může být náhoda | |
| 2% | 44.8% | -0.6 jasný rozdíl | |
| 1% | 55.7% | +1.5 může být náhoda | |
| <1% | 52.9% | -0.4 může být náhoda | |
| <1% | 35.0% | -3.8 jasný rozdíl | |
| <1% | 38.9% | -5.7 jasný rozdíl |
Hlavní řada 3Rána z milosti
Výhry navíc tady: +2.7 na 100 her. Žádná jiná volba nad touto nemá jasný náskok.
| Volba | Voleno | Výhra | Výhry navíc |
|---|---|---|---|
| 74% | 50.6% | +2.7 může být náhoda | |
| 15% | 46.8% | -4.2 jasný rozdíl | |
| 7% | 51.3% | +2.0 může být náhoda | |
| 2% | 45.5% | -2.2 jasný rozdíl | |
| 1% | 55.4% | 0.0 jasný rozdíl | |
| 1% | 58.1% | +2.1 může být náhoda | |
| <1% | 38.7% | -2.9 jasný rozdíl | |
| <1% | 50.6% | -2.9 jasný rozdíl |
Vedlejší stromPovzbuzení
Výhry navíc tady: +2.2 na 100 her. Žádná jiná volba nad touto nemá jasný náskok.
| Volba | Voleno | Výhra | Výhry navíc |
|---|---|---|---|
| 60% | 50.9% | +2.2 může být náhoda | |
| 22% | 50.2% | +0.5 jasný rozdíl | |
| 16% | 46.4% | příliš velké na důvěru | |
| 2% | 49.6% | -1.0 jasný rozdíl | |
| <1% | 43.4% | -2.7 jasný rozdíl |
Vedlejší runyTrojitý lektvar + Vratné peníze
Trojitý lektvar + Vratné peníze vyhrává častěji než Magické boty + Kosmické porozumění, nejčastější volba: +2.5 proti -1.4 na 100 her. Rozdíl je jasný.
| Volba | Voleno | Výhra | Výhry navíc |
|---|---|---|---|
| 90% | 50.7% | -1.4 může být náhoda | |
| 5% | 53.5% | +1.6 jasný rozdíl | |
| 3% | 50.6% | +2.5 jasný rozdíl | |
| 1% | 56.9% | +0.7 může být náhoda | |
| <1% | 52.4% | -3.1 může být náhoda |
Útočný úlomekRychlost útoků
Výhry navíc tady: +2.6 na 100 her. Žádná jiná volba nad touto nemá jasný náskok.
| Volba | Voleno | Výhra | Výhry navíc |
|---|---|---|---|
| 78% | 50.4% | +2.6 může být náhoda | |
| 22% | 48.6% | -2.5 jasný rozdíl | |
| <1% | 45.0% | -3.6 jasný rozdíl |
Flexibilní úlomekZvyšování zdraví
Ze všeho, co jsme tu změřili, přidává nejvíc výher Zvyšování zdraví: -1.8 na 100 her. Adaptivní síla, nejčastější volba, nemá číslo k porovnání.
| Volba | Voleno | Výhra | Výhry navíc |
|---|---|---|---|
| 99% | 50.1% | příliš velké na důvěru | |
| <1% | 38.9% | příliš velké na důvěru | |
| <1% | 50.0% | -1.8 může být náhoda |
Obranný úlomekZdraví
Zdraví vyhrává častěji než Zvyšování zdraví, nejčastější volba: +0.7 proti -0.2 na 100 her. Může to být náhoda.
| Volba | Voleno | Výhra | Výhry navíc |
|---|---|---|---|
| 92% | 50.1% | -0.2 může být náhoda | |
| 7% | 49.0% | +0.7 může být náhoda | |
| 1% | 46.8% | -1.3 může být náhoda |
QEW
SchopnostiQ > E > W
Výhry navíc tady: +2.4 na 100 her. Žádná jiná volba nad touto nemá jasný náskok.
| Volba | Voleno | Výhra | Výhry navíc |
|---|---|---|---|
| QEWQ + E + W | 95% | 50.4% | +2.4 může být náhoda |
| QWEQ + W + E | 4% | 48.5% | -1.7 jasný rozdíl |
| EQWE + Q + W | <1% | 51.7% | -6.6 jasný rozdíl |
| WQEW + Q + E | <1% | 26.1% | -5.1 jasný rozdíl |
| EWQE + W + Q | <1% | 29.4% | -2.4 může být náhoda |
| WEQW + E + Q | <1% | 40.0% | -4.9 jasný rozdíl |
Úrovně 1 až 18
- 1Q
- 2E
- 3W
- 4Q
- 5Q
- 6R
- 7Q
- 8E
- 9Q
- 10E
- 11R
- 12E
- 13E
- 14W
- 15W
- 16R
- 17W
- 18W
Nejdřív Q: 51.2% výher. Nejdřív E: 31.3% výher (vyrovnané).
- Q
- E
- W
- Q
- Q
- R
- Q
- E
- Q
- E
- R
- E
- E
- W
- W
- R
- W
- W
KouzlaUdeřit + Vznítit
Udeřit + Vznítit vyhrává častěji než Skok + Udeřit, nejčastější volba: +1.1 proti -0.4 na 100 her. Může to být náhoda.
| Volba | Voleno | Výhra | Výhry navíc |
|---|---|---|---|
| 98% | 49.9% | -0.4 může být náhoda | |
| 1% | 55.6% | +1.1 může být náhoda | |
| <1% | 60.5% | -0.5 může být náhoda | |
| <1% | 41.7% | -3.0 může být náhoda |
Build Naafiri Mid
- výher
- 51.0%
- her
- 12,290
- Vliv na výhry
- +0.9
- Pickrate
- 0.7%
Startovní předmětyDoranův meč + Léčivý lektvar
Výhry navíc tady: +1.1 na 100 her. Žádná jiná volba nad touto nemá jasný náskok.
| Volba | Voleno | Výhra | Výhry navíc |
|---|---|---|---|
| 83% | 51.3% | +1.1 může být náhoda | |
| 14% | 51.5% | -0.7 může být náhoda | |
| 2% | 47.1% | -1.4 může být náhoda | |
| <1% | 35.9% | -1.4 může být náhoda | |
| <1% | 55.6% | -4.2 jasný rozdíl | |
| <1% | 50.0% | +0.5 může být náhoda | |
| <1% | 31.8% | -2.3 může být náhoda |
BotyOcelové chrániče
Ocelové chrániče vyhrává častěji než Ionské boty jasnosti, nejčastější volba: +0.9 proti -0.9 na 100 her. Rozdíl je jasný.
| Volba | Voleno | Výhra | Výhry navíc | Čas |
|---|---|---|---|---|
| 37% | 50.9% | -0.9 může být náhoda | 12:10 | |
| 28% | 53.3% | +0.8 jasný rozdíl | 12:24 | |
| 24% | 50.6% | -0.2 může být náhoda | 13:14 | |
| 10% | 49.9% | +0.9 jasný rozdíl | 13:24 | |
| 1% | 65.1% | +0.9 může být náhoda | 12:16 | |
| <1% | 45.5% | -2.1 může být náhoda |
Proti týmu s převahou AD
| Volba | Voleno | Výhra | Výsledek |
|---|---|---|---|
| 36% | 52.0% | nejčastěji kupované | |
| 26% | 54.4% | vyrovnané | |
| 20% | 54.5% | vyrovnané | |
| 15% | 47.5% | vyrovnané |
Proti týmu s převahou AP
| Volba | Voleno | Výhra | Výsledek |
|---|---|---|---|
| 36% | 53.2% | nejčastěji kupované | |
| 32% | 52.0% | vyrovnané | |
| 26% | 54.8% | vyrovnané | |
| 3% | 51.6% | málo her |
Kupované víc proti jednomu typu poškození
| Volba | AD tým | AP tým |
|---|---|---|
| 15% | 36% | |
| 20% | 3% | |
| 2% | 12% | |
| 14% | 9% | |
| 20% | 25% | |
| 36% | 32% | |
| 7% | 9% |
Předmět 1Energetický cyklomeč
Výhry navíc tady: +0.4 na 100 her. Žádná jiná volba nad touto nemá jasný náskok.
| Volba | Voleno | Výhra | Výhry navíc | Čas |
|---|---|---|---|---|
| 61% | 50.6% | +0.4 může být náhoda | 10:38 | |
| 17% | 54.9% | -0.3 může být náhoda | 9:31 | |
| 16% | 50.7% | +0.2 může být náhoda | 10:23 | |
| 1% | 50.0% | +1.0 může být náhoda | 9:51 | |
| 1% | 46.1% | -1.7 může být náhoda | 11:01 | |
| 1% | 57.4% | -0.4 může být náhoda | ||
| 1% | 47.2% | -1.0 může být náhoda | ||
| <1% | 43.3% | -0.8 může být náhoda |
Dokončené spolu
| Volba | Voleno | her |
|---|---|---|
| 19% | 1,618 | |
| 9% | 781 | |
| 9% | 749 | |
| 5% | 443 |
Předmět 2Axiomatický oblouk
Výhry navíc tady: -0.7 na 100 her. Žádná jiná volba nad touto nemá jasný náskok.
| Volba | Voleno | Výhra | Výhry navíc | Čas |
|---|---|---|---|---|
| 43% | 51.5% | -0.7 může být náhoda | 18:22 | |
| 19% | 53.7% | 0.0 může být náhoda | 18:14 | |
| 9% | 49.4% | 0.0 může být náhoda | 18:56 | |
| 5% | 55.6% | +1.3 může být náhoda | 18:24 | |
| 5% | 48.5% | +0.1 může být náhoda | 19:21 | |
| 4% | 53.4% | +2.7 může být náhoda | ||
| 3% | 51.4% | +0.9 může být náhoda | ||
| 3% | 55.3% | +0.4 může být náhoda |
Dokončené spolu
| Volba | Voleno | her |
|---|---|---|
| 19% | 1,618 | |
| 9% | 781 | |
| 9% | 749 | |
| 5% | 443 |
Předmět 3Namyšlenost
Namyšlenost patří k sestavě, která vyhrává víc: +3.5 na 100 her, proti -0.3 u sestavy, kterou dokončí nejvíc hráčů.
| Volba | Voleno | Výhra | Výhry navíc | Čas |
|---|---|---|---|---|
| 33% | 52.9% | +0.3 může být náhoda | 24:26 | |
| 12% | 60.2% | -1.0 může být náhoda | 23:13 | |
| 9% | 52.7% | -1.7 může být náhoda | 24:50 | |
| 9% | 57.0% | +1.3 může být náhoda | 24:21 | |
| 6% | 56.7% | -0.2 může být náhoda | 24:21 | |
| 5% | 59.4% | -0.8 může být náhoda | ||
| 5% | 52.1% | +1.1 může být náhoda | ||
| 4% | 55.8% | +0.4 může být náhoda |
Dokončené spolu
| Volba | Voleno | her |
|---|---|---|
| 19% | 1,618 | |
| 9% | 781 | |
| 9% | 749 | |
| 5% | 443 |
Předmět 4Seryldina zášť
Seryldina zášť vyhrává častěji než Přelom noci, nejčastější volba: +0.6 proti -0.1 na 100 her. Může to být náhoda.
| Volba | Voleno | Výhra | Výhry navíc | Čas |
|---|---|---|---|---|
| 28% | 53.4% | +0.6 může být náhoda | 29:18 | |
| 24% | 71.4% | -0.1 může být náhoda | 29:23 |
Předmět 5Tanec smrti
Výhry navíc tady: +1.2 na 100 her. Žádná jiná volba nad touto nemá jasný náskok.
| Volba | Voleno | Výhra | Výhry navíc | Čas |
|---|---|---|---|---|
| 26% | 65.1% | +0.7 může být náhoda | 34:17 | |
| 21% | 60.8% | +1.2 může být náhoda | 33:52 | |
| 19% | 50.0% | +1.2 může být náhoda | 34:27 |
Předmět 6Anděl strážný
| Volba | Voleno | Výhra | Čas |
|---|---|---|---|
| 30% | - | 39:02 | |
| 17% | - | 37:18 | |
| 6% | - | 38:56 | |
| 6% | - | 40:22 | |
| 5% | - | 36:36 |
Klíčová runaDotyk smrtícího ohně
Výhry navíc tady: +0.8 na 100 her. Žádná jiná volba nad touto nemá jasný náskok.
| Volba | Voleno | Výhra | Výhry navíc |
|---|---|---|---|
| 42% | 51.8% | +0.8 může být náhoda | |
| 33% | 49.8% | -1.3 jasný rozdíl | |
| 21% | 51.7% | +0.9 může být náhoda | |
| 4% | 49.5% | -1.8 jasný rozdíl | |
| <1% | 60.7% | -0.6 může být náhoda | |
| <1% | 60.0% | +0.5 může být náhoda | |
| <1% | 61.9% | +2.6 může být náhoda |
Hlavní řada 1Axiomatický znalec arkán
Axiomatický znalec arkán vyhrává častěji než Prsten manového proudu, nejčastější volba: +2.1 proti +0.7 na 100 her. Může to být náhoda.
| Volba | Voleno | Výhra | Výhry navíc |
|---|---|---|---|
| 53% | 50.6% | -0.5 jasný rozdíl | |
| 40% | 51.8% | +0.7 může být náhoda | |
| 3% | 50.9% | -1.6 jasný rozdíl | |
| 1% | 59.2% | +2.1 může být náhoda | |
| 1% | 50.0% | -0.8 může být náhoda | |
| 1% | 43.6% | -3.2 jasný rozdíl | |
| 1% | 40.0% | -1.5 může být náhoda | |
| <1% | 55.6% | +2.0 může být náhoda |
Hlavní řada 2Absolutní soustředění
Absolutní soustředění vyhrává častěji než Prostoupení, nejčastější volba: +1.2 proti +0.8 na 100 her. Může to být náhoda.
| Volba | Voleno | Výhra | Výhry navíc |
|---|---|---|---|
| 41% | 51.7% | +0.8 může být náhoda | |
| 34% | 50.3% | -1.2 jasný rozdíl | |
| 20% | 50.6% | +0.8 může být náhoda | |
| 2% | 49.8% | -1.2 může být náhoda | |
| 1% | 50.0% | -3.4 jasný rozdíl | |
| 1% | 60.8% | +1.2 může být náhoda | |
| 1% | 65.3% | -0.5 může být náhoda | |
| <1% | 75.0% | +3.3 může být náhoda |
Hlavní řada 3Ženoucí se bouře
Ženoucí se bouře vyhrává častěji než Sežehnutí, nejčastější volba: +2.6 proti +0.7 na 100 her. Může to být náhoda.
| Volba | Voleno | Výhra | Výhry navíc |
|---|---|---|---|
| 48% | 50.9% | -0.3 může být náhoda | |
| 41% | 51.8% | +0.7 může být náhoda | |
| 6% | 49.4% | -0.8 může být náhoda | |
| 2% | 54.1% | -0.9 může být náhoda | |
| 1% | 55.0% | +2.6 může být náhoda | |
| 1% | 44.0% | -0.2 může být náhoda | |
| 1% | 44.3% | -4.2 jasný rozdíl | |
| 1% | 39.3% | -2.2 může být náhoda |
Vedlejší stromPřesnost
Výhry navíc tady: -0.6 na 100 her. Žádná jiná volba nad touto nemá jasný náskok.
| Volba | Voleno | Výhra | Výhry navíc |
|---|---|---|---|
| 69% | 51.0% | -0.6 může být náhoda | |
| 20% | 50.5% | +0.5 může být náhoda | |
| 6% | 54.2% | +1.5 může být náhoda | |
| 3% | 55.1% | -1.3 může být náhoda | |
| 2% | 47.3% | -0.3 může být náhoda |
Vedlejší runyDuchapřítomnost + Legenda: Zrychlení
Duchapřítomnost + Legenda: Zrychlení vyhrává častěji než Podseknutí + Legenda: Zrychlení, nejčastější volba: +2.2 proti +0.8 na 100 her. Může to být náhoda.
| Volba | Voleno | Výhra | Výhry navíc |
|---|---|---|---|
| 49% | 51.6% | +0.8 může být náhoda | |
| 43% | 50.3% | -1.3 může být náhoda | |
| 3% | 51.5% | +2.1 může být náhoda | |
| 2% | 51.5% | -0.2 může být náhoda | |
| 1% | 51.7% | +2.0 může být náhoda | |
| 1% | 59.5% | +2.2 může být náhoda | |
| 1% | 37.5% | +1.5 může být náhoda |
Útočný úlomekAdaptivní síla
Výhry navíc tady: +2.0 na 100 her. Žádná jiná volba nad touto nemá jasný náskok.
| Volba | Voleno | Výhra | Výhry navíc |
|---|---|---|---|
| 95% | 51.3% | +2.0 může být náhoda | |
| 4% | 48.8% | -2.2 jasný rozdíl | |
| 1% | 46.3% | -0.9 může být náhoda |
Flexibilní úlomekAdaptivní síla
Výhry navíc tady: +1.5 na 100 her. Žádná jiná volba nad touto nemá jasný náskok.
| Volba | Voleno | Výhra | Výhry navíc |
|---|---|---|---|
| 99% | 51.2% | +1.5 může být náhoda | |
| 1% | 41.8% | -0.6 může být náhoda | |
| <1% | 42.4% | -2.3 může být náhoda |
Obranný úlomekZdraví
Zdraví vyhrává častěji než Zvyšování zdraví, nejčastější volba: +1.2 proti -1.0 na 100 her. Rozdíl je jasný.
| Volba | Voleno | Výhra | Výhry navíc |
|---|---|---|---|
| 87% | 51.0% | -1.0 může být náhoda | |
| 11% | 51.3% | +1.2 jasný rozdíl | |
| 2% | 53.3% | +0.3 může být náhoda |
QEW
SchopnostiQ > E > W
Výhry navíc tady: +1.5 na 100 her. Žádná jiná volba nad touto nemá jasný náskok.
| Volba | Voleno | Výhra | Výhry navíc |
|---|---|---|---|
| QEWQ + E + W | 93% | 51.3% | +1.5 může být náhoda |
| QWEQ + W + E | 7% | 49.0% | -1.4 jasný rozdíl |
| EQWE + Q + W | <1% | 50.0% | -1.6 může být náhoda |
| WQEW + Q + E | <1% | 35.0% | -3.6 může být náhoda |
| EWQE + W + Q | <1% | 50.0% | -2.1 může být náhoda |
Úrovně 1 až 18
- 1Q
- 2E
- 3W
- 4Q
- 5Q
- 6R
- 7Q
- 8E
- 9Q
- 10E
- 11R
- 12E
- 13E
- 14W
- 15W
- 16R
- 17W
- 18W
Nejdřív Q: 50.5% výher. Nejdřív E: 35.7% výher (málo her).
- Q
- E
- W
- Q
- Q
- R
- Q
- E
- Q
- E
- R
- E
- E
- W
- W
- R
- W
- W
KouzlaSkok + Vznítit
Výhry navíc tady: +2.7 na 100 her. Žádná jiná volba nad touto nemá jasný náskok.
| Volba | Voleno | Výhra | Výhry navíc |
|---|---|---|---|
| 93% | 51.6% | +2.7 může být náhoda | |
| 4% | 43.4% | -2.1 jasný rozdíl | |
| 1% | 50.0% | -3.1 jasný rozdíl | |
| <1% | 41.5% | -1.3 jasný rozdíl | |
| <1% | 42.9% | -2.4 jasný rozdíl | |
| <1% | 61.9% | -1.9 jasný rozdíl |
Build Naafiri Top
- výher
- 52.6%
- her
- 3,105
- Vliv na výhry
- +1.6
- Pickrate
- 0.2%
Startovní předmětyDlouhý meč + Doplnitelný lektvar
Dlouhý meč + Doplnitelný lektvar vyhrává častěji než Doranův meč + Léčivý lektvar, nejčastější volba: +0.5 proti -0.5 na 100 her. Může to být náhoda.
| Volba | Voleno | Výhra | Výhry navíc |
|---|---|---|---|
| 82% | 51.9% | -0.5 může být náhoda | |
| 14% | 54.7% | +0.5 může být náhoda | |
| 1% | 62.5% | -0.3 může být náhoda | |
| 1% | 62.5% | -1.2 může být náhoda |
BotyMerkurovy boty
Merkurovy boty vyhrává častěji než Ionské boty jasnosti, nejčastější volba: +1.6 proti -1.2 na 100 her. Rozdíl je jasný.
| Volba | Voleno | Výhra | Výhry navíc | Čas |
|---|---|---|---|---|
| 46% | 53.9% | -1.2 může být náhoda | 12:29 | |
| 24% | 50.9% | +0.5 může být náhoda | 14:02 | |
| 16% | 55.1% | +0.4 může být náhoda | 13:19 | |
| 11% | 51.6% | +1.6 jasný rozdíl | 14:54 | |
| 2% | 57.4% | -0.1 může být náhoda | 16:01 |
Proti týmu s převahou AD
| Volba | Voleno | Výhra | Výsledek |
|---|---|---|---|
| 40% | 53.1% | nejčastěji kupované | |
| 35% | 49.1% | vyrovnané | |
| 15% | 54.4% | vyrovnané | |
| 4% | 44.4% | málo her |
Proti týmu s převahou AP
| Volba | Voleno | Výhra | Výsledek |
|---|---|---|---|
| 47% | 56.6% | nejčastěji kupované | |
| 26% | 50.6% | vyrovnané | |
| 15% | 54.4% | málo her | |
| 6% | 64.7% | málo her |
Kupované víc proti jednomu typu poškození
| Volba | AD tým | AP tým |
|---|---|---|
| 35% | 6% | |
| 4% | 26% | |
| 23% | 11% | |
| 1% | 14% | |
| 18% | 29% | |
| 29% | 21% | |
| 40% | 47% | |
| 8% | 13% |
Předmět 1Zatmění
Zatmění patří k sestavě, která vyhrává víc: +2.4 na 100 her, proti +0.6 u sestavy, kterou dokončí nejvíc hráčů.
| Volba | Voleno | Výhra | Výhry navíc | Čas |
|---|---|---|---|---|
| 44% | 53.4% | -1.8 může být náhoda | 10:56 | |
| 38% | 51.2% | +1.3 jasný rozdíl | 10:42 | |
| 6% | 60.7% | +0.8 může být náhoda | 9:47 | |
| 3% | 47.7% | +1.4 může být náhoda | 11:60 | |
| 2% | 54.4% | -0.7 může být náhoda | 9:42 | |
| 2% | 55.0% | +0.1 může být náhoda | ||
| 1% | 39.3% | -0.3 může být náhoda | ||
| 1% | 53.8% | +1.8 může být náhoda |
Dokončené spolu
| Volba | Voleno | her |
|---|---|---|
| 9% | 185 | |
| 8% | 169 | |
| 7% | 151 | |
| 4% | 86 |
Předmět 2Černá sekera
Černá sekera patří k sestavě, která vyhrává víc: +2.4 na 100 her, proti +0.6 u sestavy, kterou dokončí nejvíc hráčů.
| Volba | Voleno | Výhra | Výhry navíc | Čas |
|---|---|---|---|---|
| 23% | 56.7% | +0.5 může být náhoda | 18:21 | |
| 19% | 55.3% | +2.4 může být náhoda | 19:21 | |
| 17% | 53.8% | -1.0 může být náhoda | 17:60 | |
| 10% | 52.7% | -2.7 může být náhoda | 18:45 | |
| 8% | 53.9% | +0.6 může být náhoda | 19:17 | |
| 5% | 55.0% | -0.9 může být náhoda | ||
| 4% | 52.8% | -0.4 může být náhoda | ||
| 4% | 53.3% | -1.6 může být náhoda |
Dokončené spolu
| Volba | Voleno | her |
|---|---|---|
| 9% | 185 | |
| 8% | 169 | |
| 7% | 151 | |
| 4% | 86 |
Předmět 3Energetický cyklomeč
Energetický cyklomeč patří k sestavě, která vyhrává víc: +2.4 na 100 her, proti +0.6 u sestavy, kterou dokončí nejvíc hráčů.
| Volba | Voleno | Výhra | Výhry navíc | Čas |
|---|---|---|---|---|
| 22% | 55.2% | -0.6 může být náhoda | 24:44 | |
| 13% | 54.0% | +0.2 může být náhoda | 25:41 | |
| 13% | 61.3% | +0.6 může být náhoda | 24:28 | |
| 9% | 56.5% | -1.4 může být náhoda | 23:43 | |
| 8% | 53.6% | +0.9 může být náhoda | 24:14 | |
| 7% | 53.9% | +0.7 může být náhoda | ||
| 5% | 46.4% | -0.7 může být náhoda | ||
| 4% | 73.5% | +0.8 může být náhoda |
Dokončené spolu
| Volba | Voleno | her |
|---|---|---|
| 9% | 185 | |
| 8% | 169 | |
| 7% | 151 | |
| 4% | 86 |
Předmět 4Anděl strážný
Anděl strážný vyhrává častěji než Přelom noci, nejčastější volba: +2.1 proti +0.9 na 100 her. Může to být náhoda.
| Volba | Voleno | Výhra | Výhry navíc | Čas |
|---|---|---|---|---|
| 17% | 54.5% | +0.9 může být náhoda | 29:54 | |
| 15% | 59.4% | +0.1 může být náhoda | 28:58 | |
| 15% | 62.1% | +0.1 může být náhoda | 29:45 | |
| 9% | 62.6% | -1.2 může být náhoda | 28:43 | |
| 7% | 62.9% | -0.8 může být náhoda | 29:27 | |
| 5% | 54.5% | -0.6 může být náhoda | ||
| 5% | 46.5% | -0.6 může být náhoda | ||
| 4% | 54.3% | +2.1 může být náhoda |
Předmět 5Tanec smrti
Výhry navíc tady: +0.9 na 100 her. Žádná jiná volba nad touto nemá jasný náskok.
| Volba | Voleno | Výhra | Výhry navíc | Čas |
|---|---|---|---|---|
| 19% | 56.7% | +0.9 může být náhoda | 33:35 | |
| 17% | 57.4% | +0.6 může být náhoda | 33:02 | |
| 13% | 66.7% | +2.0 může být náhoda | 34:23 |
Předmět 6Anděl strážný
| Volba | Voleno | Výhra | Čas |
|---|---|---|---|
| 29% | - | 38:26 |
Klíčová runaZásah proudem
Volba z jiného stromu run tu má jasný náskok (+2.7 na 100 her), ale strom se mění jen s celou stránkou.
| Volba | Voleno | Výhra | Výhry navíc |
|---|---|---|---|
| 38% | 54.3% | +2.7 jasný rozdíl | |
| 27% | 52.9% | -0.5 může být náhoda | |
| 16% | 53.8% | -1.2 může být náhoda | |
| 16% | 46.5% | -3.0 může být náhoda | |
| 1% | 60.0% | -1.4 může být náhoda | |
| 1% | 68.4% | +0.3 může být náhoda | |
| 1% | 43.8% | +0.4 může být náhoda |
Hlavní řada 1Náhlý dopad
Volba z jiného stromu run tu má jasný náskok (+2.9 na 100 her), ale strom se mění jen s celou stránkou.
| Volba | Voleno | Výhra | Výhry navíc |
|---|---|---|---|
| 43% | 53.5% | -0.9 může být náhoda | |
| 35% | 54.9% | +2.9 jasný rozdíl | |
| 14% | 48.6% | -2.8 může být náhoda | |
| 3% | 39.7% | -1.4 může být náhoda | |
| 2% | 36.4% | -3.2 může být náhoda | |
| 1% | 65.6% | +1.5 může být náhoda | |
| 1% | 61.1% | -1.2 může být náhoda | |
| <1% | 62.5% | +0.5 může být náhoda |
Hlavní řada 2Strašlivá upomínka
Volba z jiného stromu run tu má jasný náskok (+2.6 na 100 her), ale strom se mění jen s celou stránkou.
| Volba | Voleno | Výhra | Výhry navíc |
|---|---|---|---|
| 35% | 52.9% | -0.6 může být náhoda | |
| 33% | 54.2% | +2.6 jasný rozdíl | |
| 13% | 47.6% | -3.0 může být náhoda | |
| 8% | 54.6% | -1.3 může být náhoda | |
| 5% | 53.6% | +0.6 může být náhoda | |
| 2% | 41.4% | -2.7 může být náhoda | |
| 1% | 57.7% | +0.8 může být náhoda | |
| 1% | 60.0% | -0.6 může být náhoda |
Hlavní řada 3Lovec pokladů
Volba z jiného stromu run tu má jasný náskok (+2.7 na 100 her), ale strom se mění jen s celou stránkou.
| Volba | Voleno | Výhra | Výhry navíc |
|---|---|---|---|
| 36% | 54.6% | +2.7 jasný rozdíl | |
| 35% | 53.1% | -0.1 může být náhoda | |
| 13% | 49.7% | -3.0 jasný rozdíl | |
| 6% | 51.4% | -2.8 může být náhoda | |
| 3% | 59.5% | -1.1 může být náhoda | |
| 3% | 48.4% | +0.9 může být náhoda | |
| 2% | 30.8% | -1.5 může být náhoda | |
| 1% | 68.8% | +0.3 může být náhoda |
Vedlejší stromPřesnost
Výhry navíc tady: +0.6 na 100 her. Žádná jiná volba nad touto nemá jasný náskok.
| Volba | Voleno | Výhra | Výhry navíc |
|---|---|---|---|
| 62% | 53.1% | +0.6 může být náhoda | |
| 14% | 47.6% | -0.9 může být náhoda | |
| 13% | 56.0% | -0.1 může být náhoda | |
| 6% | 49.6% | -1.4 může být náhoda | |
| 5% | 56.9% | +0.8 může být náhoda |
Vedlejší runyPodseknutí + Legenda: Zrychlení
Podseknutí + Legenda: Zrychlení vyhrává častěji než Duchapřítomnost + Rána z milosti, nejčastější volba: +1.6 proti -0.9 na 100 her. Může to být náhoda.
| Volba | Voleno | Výhra | Výhry navíc |
|---|---|---|---|
| 47% | 51.7% | -0.9 může být náhoda | |
| 33% | 52.6% | +1.6 může být náhoda | |
| 9% | 59.9% | -0.2 může být náhoda | |
| 2% | 45.5% | -3.3 může být náhoda | |
| 2% | 78.6% | +0.6 může být náhoda | |
| 2% | 56.0% | 0.0 může být náhoda |
Útočný úlomekZrychlení schopností
Zrychlení schopností vyhrává častěji než Adaptivní síla, nejčastější volba: +2.7 proti +1.8 na 100 her. Může to být náhoda.
| Volba | Voleno | Výhra | Výhry navíc |
|---|---|---|---|
| 79% | 52.8% | +1.8 může být náhoda | |
| 18% | 50.2% | -2.8 jasný rozdíl | |
| 3% | 64.6% | +2.7 může být náhoda |
Flexibilní úlomekRychlost pohybu
Rychlost pohybu vyhrává častěji než Adaptivní síla, nejčastější volba: +0.6 proti -0.5 na 100 her. Může to být náhoda.
| Volba | Voleno | Výhra | Výhry navíc |
|---|---|---|---|
| 98% | 52.6% | -0.5 může být náhoda | |
| 1% | 59.4% | +0.6 může být náhoda |
Obranný úlomekHouževnatost a odolnost vůči zpomalení
Houževnatost a odolnost vůči zpomalení vyhrává častěji než Zvyšování zdraví, nejčastější volba: +0.8 proti -0.6 na 100 her. Může to být náhoda.
| Volba | Voleno | Výhra | Výhry navíc |
|---|---|---|---|
| 79% | 52.0% | -0.6 může být náhoda | |
| 19% | 55.3% | +0.5 může být náhoda | |
| 3% | 54.0% | +0.8 může být náhoda |
QEW
SchopnostiQ > E > W
Výhry navíc tady: +1.2 na 100 her. Žádná jiná volba nad touto nemá jasný náskok.
| Volba | Voleno | Výhra | Výhry navíc |
|---|---|---|---|
| QEWQ + E + W | 92% | 52.6% | +1.2 může být náhoda |
| QWEQ + W + E | 7% | 52.3% | -1.4 může být náhoda |
Úrovně 1 až 18
- 1Q
- 2E
- 3W
- 4Q
- 5Q
- 6R
- 7Q
- 8E
- 9Q
- 10E
- 11R
- 12E
- 13E
- 14W
- 15W
- 16R
- 17W
- 18W
Nejdřív Q: 53.0% výher. Nejdřív W: 80.0% výher (málo her).
- Q
- E
- W
- Q
- Q
- R
- Q
- E
- Q
- E
- R
- E
- E
- W
- W
- R
- W
- W
KouzlaSkok + Vznítit
Výhry navíc tady: +1.7 na 100 her. Žádná jiná volba nad touto nemá jasný náskok.
| Volba | Voleno | Výhra | Výhry navíc |
|---|---|---|---|
| 79% | 52.8% | +1.7 může být náhoda | |
| 15% | 50.3% | -2.0 jasný rozdíl | |
| 2% | 55.3% | +0.3 může být náhoda | |
| 1% | 52.9% | -0.3 může být náhoda | |
| 1% | 60.6% | -0.5 může být náhoda |
Build Naafiri Bot
Patch 16.21- výher
- 49.1%
- her
- 5,131
- Vliv na výhry
- -0.7
- Pickrate
- 0.0%
Startovní předmětyDoranův meč + Léčivý lektvar
Výhry navíc tady: +0.6 na 100 her. Žádná jiná volba nad touto nemá jasný náskok.
| Volba | Voleno | Výhra | Výhry navíc |
|---|---|---|---|
| 73% | 49.1% | +0.6 může být náhoda | |
| 19% | 46.7% | -0.1 může být náhoda |
BotyMerkurovy boty
Merkurovy boty vyhrává častěji než Ionské boty jasnosti, nejčastější volba: +1.9 proti -2.8 na 100 her. Rozdíl je jasný.
| Volba | Voleno | Výhra | Výhry navíc | Čas |
|---|---|---|---|---|
| 41% | 46.8% | -2.8 může být náhoda | 12:26 | |
| 28% | 50.4% | +0.2 může být náhoda | 13:00 | |
| 19% | 49.5% | +1.1 jasný rozdíl | 13:33 | |
| 8% | 53.4% | +1.9 jasný rozdíl | 14:17 | |
| 2% | 61.5% | +0.9 může být náhoda | 16:12 |
Proti týmu s převahou AD
| Volba | Voleno | Výhra | Výsledek |
|---|---|---|---|
| 29% | 46.5% | nejčastěji kupované | |
| 20% | 52.8% | vyrovnané | |
| 20% | 51.1% | vyrovnané | |
| 2% | 26.9% | málo her |
Proti týmu s převahou AP
| Volba | Voleno | Výhra | Výsledek |
|---|---|---|---|
| 29% | 47.9% | nejčastěji kupované | |
| 21% | 51.0% | vyrovnané | |
| 11% | 64.9% | málo her | |
| 8% | 45.0% | málo her |
Kupované víc proti jednomu typu poškození
| Volba | AD tým | AP tým |
|---|---|---|
| 20% | 8% | |
| 2% | 11% | |
| 2% | 9% | |
| 19% | 25% |
Předmět 1Energetický cyklomeč
Výhry navíc tady: -0.1 na 100 her. Žádná jiná volba nad touto nemá jasný náskok.
| Volba | Voleno | Výhra | Výhry navíc | Čas |
|---|---|---|---|---|
| 47% | 47.8% | -0.1 může být náhoda | 10:25 | |
| 30% | 49.4% | -1.1 může být náhoda | 9:18 | |
| 14% | 48.6% | -0.6 může být náhoda | 10:02 |
Dokončené spolu
| Volba | Voleno | her |
|---|---|---|
| 14% | 423 | |
| 13% | 398 | |
| 7% | 200 | |
| 5% | 166 |
Předmět 2Axiomatický oblouk
Výhry navíc tady: -1.0 na 100 her. Žádná jiná volba nad touto nemá jasný náskok.
| Volba | Voleno | Výhra | Výhry navíc | Čas |
|---|---|---|---|---|
| 37% | 50.4% | -1.0 může být náhoda | 17:13 | |
| 25% | 48.5% | -0.3 může být náhoda | 17:00 | |
| 5% | 46.6% | -2.3 může být náhoda | 16:58 | |
| 5% | 52.1% | +0.6 může být náhoda | 17:07 | |
| 5% | 49.2% | -1.9 může být náhoda | 16:57 | |
| 4% | 53.2% | +0.3 může být náhoda | ||
| 4% | 49.3% | -1.8 může být náhoda | ||
| 3% | 56.6% | +1.2 může být náhoda |
Dokončené spolu
| Volba | Voleno | her |
|---|---|---|
| 14% | 423 | |
| 13% | 398 | |
| 7% | 200 | |
| 5% | 166 |
Předmět 3Seryldina zášť
Výhry navíc tady: +1.5 na 100 her. Žádná jiná volba nad touto nemá jasný náskok.
| Volba | Voleno | Výhra | Výhry navíc | Čas |
|---|---|---|---|---|
| 30% | 51.7% | +1.5 může být náhoda | 23:04 | |
| 13% | 54.7% | -0.9 může být náhoda | 21:52 | |
| 13% | 52.4% | 0.0 může být náhoda | 23:22 | |
| 10% | 56.1% | -0.5 může být náhoda | 22:17 | |
| 4% | 43.3% | +0.5 může být náhoda | ||
| 4% | 49.6% | -1.3 může být náhoda | ||
| 4% | 47.3% | -1.6 může být náhoda | ||
| 3% | 46.8% | -1.7 může být náhoda |
Dokončené spolu
| Volba | Voleno | her |
|---|---|---|
| 14% | 423 | |
| 13% | 398 | |
| 7% | 200 | |
| 5% | 166 |
Předmět 4Přelom noci
Výhry navíc tady: +1.1 na 100 her. Žádná jiná volba nad touto nemá jasný náskok.
| Volba | Voleno | Výhra | Výhry navíc | Čas |
|---|---|---|---|---|
| 41% | 52.5% | +1.1 může být náhoda | 28:02 |
Předmět 5Tanec smrti
| Volba | Voleno | Výhra | Čas |
|---|---|---|---|
| 28% | 54.5% | 33:04 |
Předmět 6Anděl strážný
| Volba | Voleno | Výhra | Čas |
|---|---|---|---|
| 21% | - | 37:19 | |
| 14% | - | 34:59 | |
| 12% | - | 35:32 | |
| 7% | - | 34:46 | |
| 6% | - | 38:44 |
Klíčová runaTemné žně
Temné žně vyhrává častěji než Zásah proudem, nejčastější volba: +1.1 proti -3.5 na 100 her. Může to být náhoda.
| Volba | Voleno | Výhra | Výhry navíc |
|---|---|---|---|
| 41% | 45.7% | -3.5 může být náhoda | |
| 28% | 50.4% | +2.5 jasný rozdíl | |
| 14% | 52.5% | +0.1 může být náhoda | |
| 13% | 49.6% | +0.3 může být náhoda | |
| 2% | 55.0% | +1.1 může být náhoda |
Hlavní řada 1Náhlý dopad
Výhry navíc tady: -2.6 na 100 her. Žádná jiná volba nad touto nemá jasný náskok.
| Volba | Voleno | Výhra | Výhry navíc |
|---|---|---|---|
| 54% | 46.8% | -2.6 může být náhoda | |
| 26% | 50.9% | +1.9 jasný rozdíl | |
| 13% | 53.0% | +0.9 může být náhoda | |
| 4% | 50.8% | +2.7 může být náhoda |
Hlavní řada 2Hlubinný totem
Hlubinný totem vyhrává častěji než Strašlivá upomínka, nejčastější volba: +0.3 proti -2.8 na 100 her. Může to být náhoda.
| Volba | Voleno | Výhra | Výhry navíc |
|---|---|---|---|
| 46% | 46.6% | -2.8 může být náhoda | |
| 26% | 51.2% | +2.4 jasný rozdíl | |
| 12% | 52.6% | +0.1 může být náhoda | |
| 8% | 48.4% | -0.7 může být náhoda | |
| 3% | 45.5% | +1.4 může být náhoda | |
| 2% | 48.6% | -2.4 může být náhoda | |
| 1% | 49.1% | +0.3 může být náhoda |
Hlavní řada 3Ultimátní lovec
Ultimátní lovec vyhrává častěji než Lovec pokladů, nejčastější volba: +1.0 proti -3.2 na 100 her. Může to být náhoda.
| Volba | Voleno | Výhra | Výhry navíc |
|---|---|---|---|
| 45% | 45.8% | -3.2 může být náhoda | |
| 25% | 49.3% | +1.5 jasný rozdíl | |
| 12% | 52.5% | +0.2 může být náhoda | |
| 9% | 53.1% | +1.0 může být náhoda | |
| 4% | 59.0% | +3.9 jasný rozdíl |
Vedlejší stromPřesnost
Výhry navíc tady: -1.5 na 100 her. Žádná jiná volba nad touto nemá jasný náskok.
| Volba | Voleno | Výhra | Výhry navíc |
|---|---|---|---|
| 65% | 47.5% | -1.5 může být náhoda | |
| 14% | 52.8% | +1.0 může být náhoda | |
| 13% | 51.2% | +0.2 může být náhoda | |
| 6% | 48.5% | +0.5 může být náhoda |
Vedlejší runyPodseknutí + Legenda: Zrychlení
Podseknutí + Legenda: Zrychlení vyhrává častěji než Duchapřítomnost + Rána z milosti, nejčastější volba: +1.8 proti -2.7 na 100 her. Může to být náhoda.
| Volba | Voleno | Výhra | Výhry navíc |
|---|---|---|---|
| 55% | 44.7% | -2.7 může být náhoda | |
| 23% | 50.4% | +1.8 může být náhoda | |
| 7% | 51.8% | +1.2 může být náhoda | |
| 6% | 47.4% | -1.3 může být náhoda |
Útočný úlomekRychlost útoků
Rychlost útoků vyhrává častěji než Adaptivní síla, nejčastější volba: +1.1 proti -0.8 na 100 her. Může to být náhoda.
| Volba | Voleno | Výhra | Výhry navíc |
|---|---|---|---|
| 80% | 48.1% | -0.8 může být náhoda | |
| 17% | 52.8% | +1.1 může být náhoda | |
| 2% | 44.3% | -1.6 může být náhoda |
Flexibilní úlomekAdaptivní síla
Výhry navíc tady: -2.2 na 100 her. Žádná jiná volba nad touto nemá jasný náskok.
| Volba | Voleno | Výhra | Výhry navíc |
|---|---|---|---|
| 98% | 48.7% | -2.2 může být náhoda |
Obranný úlomekZdraví
Zdraví vyhrává častěji než Zvyšování zdraví, nejčastější volba: +1.1 proti -1.0 na 100 her. Může to být náhoda.
| Volba | Voleno | Výhra | Výhry navíc |
|---|---|---|---|
| 79% | 49.0% | -1.0 může být náhoda | |
| 17% | 48.5% | +1.1 může být náhoda | |
| 4% | 48.0% | +0.1 může být náhoda |
WQE
SchopnostiW > Q > E
W > Q > E vyhrává častěji než Q > E > W, nejčastější volba: +0.1 proti 0.0 na 100 her. Může to být náhoda.
| Volba | Voleno | Výhra | Výhry navíc |
|---|---|---|---|
| QEWQ + E + W | 88% | 49.5% | 0.0 může být náhoda |
| QWEQ + W + E | 10% | 48.7% | -1.0 může být náhoda |
| WQEW + Q + E | 1% | 42.0% | +0.1 může být náhoda |
Úrovně 1 až 18
- 1Q
- 2E
- 3W
- 4Q
- 5Q
- 6R
- 7Q
- 8E
- 9Q
- 10E
- 11R
- 12E
- 13E
- 14W
- 15W
- 16R
- 17W
- 18W
Nejdřív Q: 52.2% výher. Nejdřív W: 0.0% výher (málo her).
KouzlaSkok + Teleport
Skok + Teleport vyhrává častěji než Skok + Vznítit, nejčastější volba: +0.8 proti -0.2 na 100 her. Může to být náhoda.
| Volba | Voleno | Výhra | Výhry navíc |
|---|---|---|---|
| 61% | 48.8% | -0.2 může být náhoda | |
| 13% | 49.6% | -0.1 může být náhoda | |
| 8% | 51.4% | +0.8 může být náhoda | |
| 7% | 47.4% | -0.1 může být náhoda | |
| 7% | 44.5% | -2.9 může být náhoda |
Nejlepší hráči Naafiri
Zobrazit vše (7,572)Běžná hra na Jungle
27,954 herProti všem šampionům na Jungle
- Top 23 % Killy 8.3
- Top 25 % Zlato / min 451
- Spodních 40 % Asistence 7.6
- Smrti
- 5.8 Nejméně 28 %
- Solo killy
- 1.7 Top 26 %
- Účast na killech
- 48% Top 30 %
- Poš. týmu
- 19% Top 33 %
- Poš. / min
- 714 Top 32 %
- Farma / min
- 6.7 Top 32 %
- Vize / min
- 0.90 Top 33 %
- Ovládací totemy
- 1.8 Top 25 %
- První krev
- 7% Top 27 %
Proti nepřátelskému jungleru
- Level 6 v 7:04
- Level 11 v 16:48
- blue buff jako první v 43 % her
- První drak v 7:54
Prostřední hra v každé minutě
Udělené poškození
Magické 0% Fyzické 100%Zemřel na
Fyzické 55% Magické 35% Přímé 10%Běžná hra na Mid
11,434 herProti všem šampionům na Mid
- Top 12 % Killy 9.2
- Top 15 % Solo killy 3.5
- Spodních 45 % Ovládací totemy 0.7
- Smrti
- 6.5 Nejméně 40 %
- Asistence
- 6.1 Spodních 45 %
- Účast na killech
- 44% Top 25 %
- Poš. týmu
- 24% Top 31 %
- Poš. / min
- 895 Top 29 %
- Farma / min
- 6.6 Top 43 %
- Zlato / min
- 431 Top 27 %
- Vize / min
- 0.70 Top 40 %
- První krev
- 15% Top 23 %
Proti soupeři na lajně
- Level 6 v 5:13
- Level 11 v 14:58
Prostřední hra v každé minutě
Udělené poškození
Magické 5% Fyzické 95%Zemřel na
Fyzické 55% Magické 37% Přímé 8%Běžná hra na Top
2,889 herProti všem šampionům na Top
- Top 7 % Killy 8.1
- Top 9 % Solo killy 3.7
- Spodních 45 % Asistence 5.6
- Smrti
- 6.3 Nejméně 27 %
- Účast na killech
- 39% Top 13 %
- Poš. týmu
- 24% Top 9 %
- Poš. / min
- 904 Top 9 %
- Farma / min
- 7.0 Top 18 %
- Zlato / min
- 432 Top 9 %
- Vize / min
- 0.80 Top 24 %
- Ovládací totemy
- 0.6 Top 44 %
- První krev
- 19% Top 15 %
Proti soupeři na lajně
- Level 6 v 5:17
- Level 11 v 13:11
Prostřední hra v každé minutě
Udělené poškození
Magické 5% Fyzické 95%Zemřel na
Fyzické 56% Magické 34% Přímé 10%Běžná hra na Bot
4,944 her Patch 16.21Proti všem šampionům na Bot
- Top 6 % Solo killy 2.2
- Top 11 % Killy 10.0
- Spodních 27 % Ovládací totemy 0.5
- Smrti
- 7.4 Nejméně 49 %
- Asistence
- 7.0 Spodních 33 %
- Účast na killech
- 47% Top 28 %
- Poš. týmu
- 23% Top 21 %
- Poš. / min
- 895 Top 17 %
- Farma / min
- 6.4 Top 36 %
- Zlato / min
- 465 Top 25 %
- Vize / min
- 0.67 Top 46 %
- První krev
- 18% Top 16 %
Proti soupeři na lajně
- Level 6 v 7:29
- Level 11 v 18:37
Prostřední hra v každé minutě
Udělené poškození
Magické 4% Fyzické 96%Zemřel na
Fyzické 58% Magické 34% Přímé 8%Matchupy a spoluhráči jsou z her Naafiri na Jungle.
Matchupy a spoluhráči jsou z her Naafiri na Jungle.
-
Naafiri s Illaoi: +2.2 výhry na 100 her (rozpětí 0.8-3.7) · 4,510 her · Naměřeno · 4 % z toho je vypůjčeno z podobných šampionů -
Naafiri s Mordekaiser: +2.03 výhry na 100 her (rozpětí 1.06-3.01) · 10,413 her · Naměřeno · 2 % z toho je vypůjčeno z podobných šampionů -
Naafiri s Fiora: +1.7 výhry na 100 her (rozpětí 0.2-3.2) · 4,121 her · Naměřeno · 5 % z toho je vypůjčeno z podobných šampionů
-
Naafiri s Shyvana: -5.3 výhry na 100 her (rozpětí -9.7 až -0.9) · 284 her · Sloučeno · 41 % z toho je vypůjčeno z podobných šampionů -
Naafiri s K'Sante: -5.3 výhry na 100 her (rozpětí -6.9 až -3.7) · 3,575 her · Naměřeno · 5 % z toho je vypůjčeno z podobných šampionů -
Naafiri s Riven: -3.1 výhry na 100 her (rozpětí -5.0 až -1.2) · 2,405 her · Naměřeno · 8 % z toho je vypůjčeno z podobných šampionů
-
Naafiri s Vex: +2.8 výhry na 100 her (rozpětí 1.5-4.2) · 5,235 her · Naměřeno · 4 % z toho je vypůjčeno z podobných šampionů -
Naafiri s Xerath: +2.69 výhry na 100 her (rozpětí 1.73-3.66) · 10,470 her · Naměřeno · 2 % z toho je vypůjčeno z podobných šampionů -
Naafiri s Aurora: +2.3 výhry na 100 her (rozpětí 0.6-4.0) · 3,173 her · Naměřeno · 6 % z toho je vypůjčeno z podobných šampionů
-
Naafiri s Qiyana: -3.0 výhry na 100 her (rozpětí -4.9 až -1.0) · 2,348 her · Naměřeno · 8 % z toho je vypůjčeno z podobných šampionů -
Naafiri s Mel: -3.0 výhry na 100 her (rozpětí -4.1 až -1.9) · 7,799 her · Naměřeno · 3 % z toho je vypůjčeno z podobných šampionů -
Naafiri s Cassiopeia: -2.8 výhry na 100 her (rozpětí -4.8 až -0.7) · 2,127 her · Naměřeno · 9 % z toho je vypůjčeno z podobných šampionů
-
Naafiri s Kog'Maw: +3.0 výhry na 100 her (rozpětí 1.3-4.6) · 3,359 her · Naměřeno · 6 % z toho je vypůjčeno z podobných šampionů -
Naafiri s Miss Fortune: +1.62 výhry na 100 her (rozpětí 0.89-2.35) · 19,188 her · Naměřeno · 1 % z toho je vypůjčeno z podobných šampionů -
Naafiri s Xayah: +1.3 výhry na 100 her (rozpětí 0.1-2.4) · 7,090 her · Naměřeno · 3 % z toho je vypůjčeno z podobných šampionů
-
Naafiri s Ezreal: -3.12 výhry na 100 her (rozpětí -3.91 až -2.33) · 16,097 her · Naměřeno · 1 % z toho je vypůjčeno z podobných šampionů -
Naafiri s Lucian: -2.2 výhry na 100 her (rozpětí -3.2 až -1.1) · 9,097 her · Naměřeno · 2 % z toho je vypůjčeno z podobných šampionů -
Naafiri s Tristana: -1.71 výhry na 100 her (rozpětí -2.64 až -0.78) · 11,528 her · Naměřeno · 2 % z toho je vypůjčeno z podobných šampionů
-
Naafiri s Zyra: +2.1 výhry na 100 her (rozpětí 0.8-3.5) · 4,973 her · Naměřeno · 4 % z toho je vypůjčeno z podobných šampionů -
Naafiri s Zilean: +2.1 výhry na 100 her (rozpětí 0.3-4.0) · 2,632 her · Naměřeno · 7 % z toho je vypůjčeno z podobných šampionů -
Naafiri s Leona: +1.64 výhry na 100 her (rozpětí 0.67-2.60) · 10,632 her · Naměřeno · 2 % z toho je vypůjčeno z podobných šampionů
-
Naafiri s Ivern: -5.0 výhry na 100 her (rozpětí -9.5 až -0.5) · 265 her · Sloučeno · 43 % z toho je vypůjčeno z podobných šampionů -
Naafiri s Lee Sin: -4.6 výhry na 100 her (rozpětí -7.6 až -1.7) · 874 her · Sloučeno · 19 % z toho je vypůjčeno z podobných šampionů -
Naafiri s Yuumi: -3.4 výhry na 100 her (rozpětí -4.7 až -2.1) · 5,620 her · Naměřeno · 3 % z toho je vypůjčeno z podobných šampionů
Další picky na Jungle
Všech 173- ARAM C #170
-
62 Naafiri -
83 Shyvana -
81 Bel'Veth -
81 Rammus -
80 Cho'Gath -
79 Amumu -
79 Briar