League of Legends Build na Wukong
Tier S · 80 #6 Jungle Patch 16.21
Všechny hodnosti
Jejich tým
- výher
- 52.5%
- her
- 540,384
- Vliv na výhry
- +2.5
- Pickrate
- 3.0%

Předmět 1Trojsíla
Výhry navíc tady: +4.2 na 100 her. Žádná jiná volba nad touto nemá jasný náskok.
Dokončené spolu
Dokončené spolu| Volba | Voleno | Výhra | her |
|---|
  Černá sekera, Trojsíla, Tanec smrti | 47% | - | 129,567 |
|---|
  Anděl strážný, Černá sekera, Trojsíla | 10% | 72.4% | 27,204 |
|---|
  Černá sekera, Trojsíla, Malmortiův chřtán | 8% | - | 21,444 |
|---|
  Černá sekera, Trojsíla, Rozpolcené nebe | 5% | - | 14,038 |
|---|

Předmět 2Černá sekera
Výhry navíc tady: +1.8 na 100 her. Žádná jiná volba nad touto nemá jasný náskok.
Dokončené spolu
Dokončené spolu| Volba | Voleno | Výhra | her |
|---|
  Černá sekera, Trojsíla, Tanec smrti | 47% | - | 129,567 |
|---|
  Anděl strážný, Černá sekera, Trojsíla | 10% | 72.4% | 27,204 |
|---|
  Černá sekera, Trojsíla, Malmortiův chřtán | 8% | - | 21,444 |
|---|
  Černá sekera, Trojsíla, Rozpolcené nebe | 5% | - | 14,038 |
|---|

Předmět 3Anděl strážný
Anděl strážný patří k sestavě, která vyhrává víc: +4.4 na 100 her, proti +1.9 u sestavy, kterou dokončí nejvíc hráčů.
Dokončené spolu
Dokončené spolu| Volba | Voleno | Výhra | her |
|---|
  Černá sekera, Trojsíla, Tanec smrti | 47% | - | 129,567 |
|---|
  Anděl strážný, Černá sekera, Trojsíla | 10% | 72.4% | 27,204 |
|---|
  Černá sekera, Trojsíla, Malmortiův chřtán | 8% | - | 21,444 |
|---|
  Černá sekera, Trojsíla, Rozpolcené nebe | 5% | - | 14,038 |
|---|

Předmět 4Sterakova zástava
Ze všeho, co jsme tu změřili, přidává nejvíc výher Sterakova zástava: +1.0 na 100 her. Anděl strážný, nejčastější volba, nemá číslo k porovnání.

Předmět 5Tanec smrti
Ze všeho, co jsme tu změřili, přidává nejvíc výher Tanec smrti: +0.2 na 100 her. Sterakova zástava, nejčastější volba, nemá číslo k porovnání.
QEW
SchopnostiQ > E > W
Výhry navíc tady: +0.9 na 100 her. Žádná jiná volba nad touto nemá jasný náskok.
Schopnosti: všechny možnosti| Volba | Voleno | Výhra | Výhry navíc |
|---|
| QEWQ + E + W | 90% | 52.8% | +0.9 může být náhoda |
|---|
| QWEQ + W + E | 7% | 52.2% | -0.5 jasný rozdíl |
|---|
| EQWE + Q + W | 3% | 51.7% | -1.0 jasný rozdíl |
|---|
| EWQE + W + Q | <1% | 48.2% | -4.4 jasný rozdíl |
|---|
| WQEW + Q + E | <1% | 49.2% | -5.8 jasný rozdíl |
|---|
| WEQW + E + Q | <1% | 49.8% | -3.4 jasný rozdíl |
|---|
Úrovně 1 až 18
- 1E
- 2Q
- 3W
- 4Q
- 5Q
- 6R
- 7Q
- 8E
- 9Q
- 10E
- 11R
- 12E
- 13E
- 14W
- 15W
- 16R
- 17W
- 18W
- E
- Q
- W
- Q
- Q
- R
- Q
- E
- Q
- E
- R
- E
- E
- W
- W
- R
- W
- W
- výher
- 59.1%
- her
- 7,130
- Vliv na výhry
- +3.5
- Pickrate
- 1.5%

BotyNenasytné chrániče
Boty: všechny možnosti| Volba | Voleno | Výhra |
|---|
Nenasytné chrániče | 100% | 59.1% |
|---|

Předmět 1Trojsíla
Předmět 1: všechny možnosti| Volba | Voleno | Výhra |
|---|
Trojsíla | 100% | 59.1% |
|---|

Předmět 5Tanec smrti
Běžná volba: hráči tohoto buildu se tu neshodnou.

Předmět 6Sterakova zástava
QEW
SchopnostiQ > E > W
Schopnosti: všechny možnosti| Volba | Voleno | Výhra | Výhry navíc |
|---|
| QEWQ + E + W | 90% | 52.8% | +0.9 může být náhoda |
|---|
| QWEQ + W + E | 7% | 52.2% | -0.5 jasný rozdíl |
|---|
| EQWE + Q + W | 3% | 51.7% | -1.0 jasný rozdíl |
|---|
| EWQE + W + Q | <1% | 48.2% | -4.4 jasný rozdíl |
|---|
| WQEW + Q + E | <1% | 49.2% | -5.8 jasný rozdíl |
|---|
| WEQW + E + Q | <1% | 49.8% | -3.4 jasný rozdíl |
|---|
- E
- Q
- W
- Q
- Q
- R
- Q
- E
- Q
- E
- R
- E
- E
- W
- W
- R
- W
- W
- výher
- 51.1%
- her
- 68,547
- Vliv na výhry
- +1.1
- Pickrate
- 0.4%

Předmět 1Trojsíla
Výhry navíc tady: +0.8 na 100 her. Žádná jiná volba nad touto nemá jasný náskok.
Dokončené spolu
Dokončené spolu| Volba | Voleno | her |
|---|
  Černá sekera, Trojsíla, Tanec smrti | 17% | 5,605 |
|---|
  Černá sekera, Tanec smrti, Zatmění | 4% | 1,456 |
|---|
  Černá sekera, Trojsíla, Rozpolcené nebe | 4% | 1,431 |
|---|
  Černá sekera, Trojsíla, Rouhavá hydra | 4% | 1,152 |
|---|

Předmět 2Rouhavá hydra
Rouhavá hydra patří k sestavě, která vyhrává víc: +2.3 na 100 her, proti +2.0 u sestavy, kterou dokončí nejvíc hráčů.
Dokončené spolu
Dokončené spolu| Volba | Voleno | her |
|---|
  Černá sekera, Trojsíla, Tanec smrti | 17% | 5,605 |
|---|
  Černá sekera, Tanec smrti, Zatmění | 4% | 1,456 |
|---|
  Černá sekera, Trojsíla, Rozpolcené nebe | 4% | 1,431 |
|---|
  Černá sekera, Trojsíla, Rouhavá hydra | 4% | 1,152 |
|---|

Předmět 3Černá sekera
Černá sekera patří k sestavě, která vyhrává víc: +2.3 na 100 her, proti +2.0 u sestavy, kterou dokončí nejvíc hráčů.
Dokončené spolu
Dokončené spolu| Volba | Voleno | her |
|---|
  Černá sekera, Trojsíla, Tanec smrti | 17% | 5,605 |
|---|
  Černá sekera, Tanec smrti, Zatmění | 4% | 1,456 |
|---|
  Černá sekera, Trojsíla, Rozpolcené nebe | 4% | 1,431 |
|---|
  Černá sekera, Trojsíla, Rouhavá hydra | 4% | 1,152 |
|---|

Předmět 4Sterakova zástava
Sterakova zástava vyhrává častěji než Malmortiův chřtán, nejčastější volba: +1.6 proti +0.5 na 100 her. Může to být náhoda.

Předmět 5Anděl strážný
Výhry navíc tady: +1.9 na 100 her. Žádná jiná volba nad touto nemá jasný náskok.
Předmět 5 po Sterakova zástava: všechny možnosti| Volba | Voleno | Výhra | Výhry navíc | Čas |
|---|
Anděl strážný | 48% | 57.4% | +1.9 může být náhoda | 35:24 |
|---|
QEW
SchopnostiQ > E > W
Výhry navíc tady: +1.2 na 100 her. Žádná jiná volba nad touto nemá jasný náskok.
Schopnosti: všechny možnosti| Volba | Voleno | Výhra | Výhry navíc |
|---|
| QEWQ + E + W | 91% | 51.1% | +1.2 může být náhoda |
|---|
| EQWE + Q + W | 6% | 50.6% | -0.1 může být náhoda |
|---|
| QWEQ + W + E | 3% | 49.4% | -2.7 jasný rozdíl |
|---|
| EWQE + W + Q | <1% | 53.4% | -2.3 může být náhoda |
|---|
Úrovně 1 až 18
- 1E
- 2Q
- 3W
- 4Q
- 5Q
- 6R
- 7Q
- 8E
- 9Q
- 10E
- 11R
- 12E
- 13E
- 14W
- 15W
- 16R
- 17W
- 18W
- E
- Q
- W
- Q
- Q
- R
- Q
- E
- Q
- E
- R
- E
- E
- W
- W
- R
- W
- W
- výher
- 57.1%
- her
- 912
- Vliv na výhry
- +3.5
- Pickrate
- 1.5%

Předmět 4Malmortiův chřtán

Předmět 6Rozpolcené nebe
Běžná volba: hráči tohoto buildu se tu neshodnou.
QEW
SchopnostiQ > E > W
Schopnosti: všechny možnosti| Volba | Voleno | Výhra | Výhry navíc |
|---|
| QEWQ + E + W | 91% | 51.1% | +1.2 může být náhoda |
|---|
| EQWE + Q + W | 6% | 50.6% | -0.1 může být náhoda |
|---|
| QWEQ + W + E | 3% | 49.4% | -2.7 jasný rozdíl |
|---|
| EWQE + W + Q | <1% | 53.4% | -2.3 může být náhoda |
|---|
- E
- Q
- W
- Q
- Q
- R
- Q
- E
- Q
- E
- R
- E
- E
- W
- W
- R
- W
- W
Build Wukong Mid
- výher
- 50.1%
- her
- 8,931
- Vliv na výhry
- +0.1
- Pickrate
- 0.0%

Předmět 1Trojsíla
Trojsíla patří k sestavě, která vyhrává víc: +3.7 na 100 her, proti -0.6 u sestavy, kterou dokončí nejvíc hráčů.
Dokončené spolu
Dokončené spolu| Volba | Voleno | her |
|---|
  Černá sekera, Zatmění, Rouhavá hydra | 7% | 331 |
|---|
  Černá sekera, Trojsíla, Zatmění | 6% | 261 |
|---|
  Černá sekera, Trojsíla, Tanec smrti | 4% | 205 |
|---|
  Černá sekera, Trojsíla, Rouhavá hydra | 4% | 181 |
|---|


Předmět 3Tanec smrti
Tanec smrti patří k sestavě, která vyhrává víc: +3.7 na 100 her, proti -0.6 u sestavy, kterou dokončí nejvíc hráčů.
Dokončené spolu
Dokončené spolu| Volba | Voleno | her |
|---|
  Černá sekera, Zatmění, Rouhavá hydra | 7% | 331 |
|---|
  Černá sekera, Trojsíla, Zatmění | 6% | 261 |
|---|
  Černá sekera, Trojsíla, Tanec smrti | 4% | 205 |
|---|
  Černá sekera, Trojsíla, Rouhavá hydra | 4% | 181 |
|---|

Předmět 4Malmortiův chřtán
Předmět 4 po Tanec smrti: všechny možnosti| Volba | Voleno | Výhra | Čas |
|---|
Malmortiův chřtán | 11% | 64.3% | 30:44 |
|---|

Předmět 5Tanec smrti
Výhry navíc tady: +0.8 na 100 her. Žádná jiná volba nad touto nemá jasný náskok.
Předmět 5: všechny možnosti| Volba | Voleno | Výhra | Výhry navíc | Čas |
|---|
Tanec smrti | 15% | 54.0% | +0.8 může být náhoda | 34:40 |
|---|

Flexibilní úlomekRychlost pohybu
Rychlost pohybu vyhrává častěji než Adaptivní síla, nejčastější volba: -0.3 proti -0.5 na 100 her. Může to být náhoda.
Flexibilní úlomek: všechny možnosti| Volba | Voleno | Výhra | Výhry navíc |
|---|
Adaptivní síla | 95% | 50.7% | -0.5 může být náhoda |
|---|
Rychlost pohybu | 4% | 48.9% | -0.3 může být náhoda |
|---|
EQW
SchopnostiE > Q > W
E > Q > W vyhrává častěji než Q > E > W, nejčastější volba: +0.9 proti -0.3 na 100 her. Může to být náhoda.
Schopnosti: všechny možnosti| Volba | Voleno | Výhra | Výhry navíc |
|---|
| QEWQ + E + W | 82% | 50.9% | -0.3 může být náhoda |
|---|
| EQWE + Q + W | 13% | 51.3% | +0.9 může být náhoda |
|---|
| QWEQ + W + E | 4% | 48.1% | -1.9 může být náhoda |
|---|
Úrovně 1 až 18
- 1E
- 2Q
- 3W
- 4Q
- 5Q
- 6R
- 7Q
- 8E
- 9Q
- 10E
- 11R
- 12E
- 13E
- 14W
- 15W
- 16R
- 17W
- 18W
Build Wukong Bot
- výher
- 49.6%
- her
- 1,638
- Vliv na výhry
- -0.2
- Pickrate
- 0.0%

Předmět 4Tanec smrti
Výhry navíc tady: +1.3 na 100 her. Žádná jiná volba nad touto nemá jasný náskok.
Předmět 4: všechny možnosti| Volba | Voleno | Výhra | Výhry navíc | Čas |
|---|
Tanec smrti | 25% | 57.6% | +1.3 může být náhoda | 29:04 |
|---|

Hlavní řada 1Triumf
Výhry navíc tady: +0.7 na 100 her. Žádná jiná volba nad touto nemá jasný náskok.
Hlavní řada 1: všechny možnosti| Volba | Voleno | Výhra | Výhry navíc |
|---|
Triumf | 60% | 49.5% | +0.7 může být náhoda |
|---|
Náhlý dopad jiný strom | 31% | 50.7% | -1.3 může být náhoda |
|---|

Flexibilní úlomekAdaptivní síla
Výhry navíc tady: -1.1 na 100 her. Žádná jiná volba nad touto nemá jasný náskok.
Flexibilní úlomek: všechny možnosti| Volba | Voleno | Výhra | Výhry navíc |
|---|
Adaptivní síla | 87% | 50.3% | -1.1 může být náhoda |
|---|

Obranný úlomekZdraví
Zdraví vyhrává častěji než Zvyšování zdraví, nejčastější volba: +2.0 proti -2.0 na 100 her. Může to být náhoda.
Obranný úlomek: všechny možnosti| Volba | Voleno | Výhra | Výhry navíc |
|---|
Zvyšování zdraví | 72% | 48.9% | -2.0 může být náhoda |
|---|
Zdraví | 22% | 52.5% | +2.0 může být náhoda |
|---|
QEW
SchopnostiQ > E > W
Výhry navíc tady: +2.6 na 100 her. Žádná jiná volba nad touto nemá jasný náskok.
Schopnosti: všechny možnosti| Volba | Voleno | Výhra | Výhry navíc |
|---|
| QEWQ + E + W | 86% | 50.0% | +2.6 může být náhoda |
|---|
| EQWE + Q + W | 7% | 57.0% | -1.5 může být náhoda |
|---|
| QWEQ + W + E | 6% | 46.4% | -3.5 může být náhoda |
|---|
Úrovně 1 až 18
- 1E
- 2Q
- 3W
- 4Q
- 5Q
- 6R
- 7Q
- 8E
- 9Q
- 10E
- 11R
- 12E
- 13E
- 14W
- 15W
- 16R
- 17W
- 18W
- E
- Q
- W
- Q
- Q
- R
- Q
- E
- Q
- E
- R
- E
- E
- W
- W
- R
- W
- W
Běžná hra na Jungle
536,664 her Proti všem šampionům na Jungle
- Nejméně 5 % Smrti 5.4
- Top 11 % Vize / min 0.93
- Spodních 35 % Poš. / min 616
- Killy
- 7.1 Top 43 %
- Asistence
- 8.3 Top 41 %
- Solo killy
- 1.3 Top 42 %
- Účast na killech
- 47% Top 29 %
- Poš. týmu
- 17% Spodních 35 %
- Farma / min
- 6.4 Top 46 %
- Zlato / min
- 431 Top 41 %
- Ovládací totemy
- 1.8 Top 12 %
- První krev
- 6% Top 32 %
Proti nepřátelskému jungleru
- Level 6 v 7:09
- Level 11 v 17:00
- blue buff jako první v 52 % her
- První drak v 7:32
Prostřední hra v každé minutě
10 min15 min20 min Farma -1-1-2 Zlato -72-108-101
Udělené poškození
Magické 15% Fyzické 85%
Zemřel na
Fyzické 48% Magické 41% Přímé 11%
Běžná hra na Top
68,043 her Proti všem šampionům na Top
- Top 9 % Solo killy 3.6
- Top 9 % První krev 21%
- Spodních 40 % Ovládací totemy 0.5
- Killy
- 7.4 Top 19 %
- Smrti
- 6.6 Nejméně 37 %
- Asistence
- 5.6 Spodních 41 %
- Účast na killech
- 37% Top 29 %
- Poš. týmu
- 22% Spodních 44 %
- Poš. / min
- 795 Spodních 42 %
- Farma / min
- 6.4 Top 49 %
- Zlato / min
- 420 Top 20 %
- Vize / min
- 0.76 Spodních 49 %
Proti soupeři na lajně
- Level 6 v 5:33
- Level 11 v 13:24
Prostřední hra v každé minutě
10 min15 min20 min Farma -2-3-5 Zlato +123+213+257
Udělené poškození
Magické 16% Fyzické 84%
Zemřel na
Fyzické 52% Magické 37% Přímé 11%
Běžná hra na Mid
8,819 her Proti všem šampionům na Mid
- Top 5 % Solo killy 3.7
- Top 11 % První krev 17%
- Spodních 38 % Farma / min 6.0
- Killy
- 8.9 Top 15 %
- Smrti
- 7.0 Nejvíce 42 %
- Asistence
- 6.3 Spodních 42 %
- Účast na killech
- 43% Top 36 %
- Poš. týmu
- 22% Spodních 43 %
- Poš. / min
- 821 Spodních 43 %
- Zlato / min
- 430 Top 28 %
- Vize / min
- 0.70 Top 30 %
- Ovládací totemy
- 0.7 Spodních 49 %
Proti soupeři na lajně
- Level 6 v 5:29
- Level 11 v 15:06
Prostřední hra v každé minutě
10 min15 min20 min Farma -4-6-8 Zlato +96+173+249
Udělené poškození
Magické 15% Fyzické 85%
Zemřel na
Fyzické 51% Magické 40% Přímé 9%
Běžná hra na Bot
1,591 her Proti všem šampionům na Bot
- Top 7 % První krev 21%
- Top 12 % Solo killy 1.9
- Spodních 29 % Asistence 6.9
- Killy
- 9.4 Top 18 %
- Smrti
- 7.2 Nejméně 38 %
- Účast na killech
- 46% Top 38 %
- Poš. týmu
- 21% Spodních 40 %
- Poš. / min
- 774 Spodních 35 %
- Farma / min
- 6.0 Spodních 46 %
- Zlato / min
- 460 Top 30 %
- Vize / min
- 0.68 Top 40 %
- Ovládací totemy
- 0.5 Spodních 37 %
Proti soupeři na lajně
- Level 6 v 7:40
- Level 11 v 18:38
Prostřední hra v každé minutě
10 min15 min20 min Farma -5-7-10 Zlato +136+286+340
Udělené poškození
Magické 14% Fyzické 86%
Zemřel na
Fyzické 52% Magické 40% Přímé 8% Matchupy a spoluhráči jsou z her Wukong na Jungle.
Lehké -
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
+5.2 Yone: +5.2 výhry na 100 her (rozpětí 0.8-9.4) · 313 her · Sloučeno · 39 % z toho je vypůjčeno z podobných šampionů -
+5.0 Naafiri: +5.0 výhry na 100 her (rozpětí 3.7-6.2) · 6,199 her · Naměřeno · 3 % z toho je vypůjčeno z podobných šampionů -
+4.7 Camille: +4.7 výhry na 100 her (rozpětí 0.1-9.3) · 244 her · Sloučeno · 45 % z toho je vypůjčeno z podobných šampionů -
+4.7 Kai'Sa: +4.7 výhry na 100 her (rozpětí 0.0-9.4) · 233 her · Sloučeno · 46 % z toho je vypůjčeno z podobných šampionů -
+4.5 Riven: +4.5 výhry na 100 her (rozpětí 0.1-8.9) · 299 her · Sloučeno · 40 % z toho je vypůjčeno z podobných šampionů -
+4.5 Kha'Zix: +4.48 výhry na 100 her (rozpětí 3.62-5.33) · 12,839 her · Naměřeno · 2 % z toho je vypůjčeno z podobných šampionů -
+4.5 Mistr Yi: +4.47 výhry na 100 her (rozpětí 3.89-5.04) · 28,611 her · Naměřeno · 1 % z toho je vypůjčeno z podobných šampionů -
+4.3 Nocturne: +4.35 výhry na 100 her (rozpětí 3.60-5.10) · 16,805 her · Naměřeno · 1 % z toho je vypůjčeno z podobných šampionů -
+4.2 Hecarim: +4.17 výhry na 100 her (rozpětí 3.22-5.12) · 10,280 her · Naměřeno · 2 % z toho je vypůjčeno z podobných šampionů -
+4.1 Vi: +4.08 výhry na 100 her (rozpětí 3.26-4.89) · 14,239 her · Naměřeno · 1 % z toho je vypůjčeno z podobných šampionů -
+3.8 Kayn: +3.84 výhry na 100 her (rozpětí 3.28-4.41) · 29,727 her · Naměřeno · 1 % z toho je vypůjčeno z podobných šampionů -
+3.7 Skarner: +3.7 výhry na 100 her (rozpětí 1.7-5.7) · 2,196 her · Naměřeno · 8 % z toho je vypůjčeno z podobných šampionů -
+3.6 Talon: +3.60 výhry na 100 her (rozpětí 2.64-4.56) · 10,104 her · Naměřeno · 2 % z toho je vypůjčeno z podobných šampionů -
+3.5 Kindred: +3.5 výhry na 100 her (rozpětí 2.4-4.7) · 6,528 her · Naměřeno · 3 % z toho je vypůjčeno z podobných šampionů -
+3.5 Nidalee: +3.5 výhry na 100 her (rozpětí 1.9-5.1) · 3,678 her · Naměřeno · 5 % z toho je vypůjčeno z podobných šampionů -
+3.5 Graves: +3.46 výhry na 100 her (rozpětí 2.69-4.23) · 15,831 her · Naměřeno · 1 % z toho je vypůjčeno z podobných šampionů -
+3.3 Jarvan IV.: +3.33 výhry na 100 her (rozpětí 2.67-3.99) · 21,531 her · Naměřeno · 1 % z toho je vypůjčeno z podobných šampionů -
+3.2 Sylas: +3.16 výhry na 100 her (rozpětí 2.35-3.96) · 14,506 her · Naměřeno · 1 % z toho je vypůjčeno z podobných šampionů -
+3.1 Gragas: +3.1 výhry na 100 her (rozpětí 0.8-5.4) · 1,609 her · Naměřeno · 11 % z toho je vypůjčeno z podobných šampionů -
+3.0 Ambessa: +3.0 výhry na 100 her (rozpětí 0.5-5.4) · 1,384 her · Naměřeno · 13 % z toho je vypůjčeno z podobných šampionů -
+2.8 Viego: +2.75 výhry na 100 her (rozpětí 2.14-3.35) · 25,679 her · Naměřeno · 1 % z toho je vypůjčeno z podobných šampionů -
+2.5 Karthus: +2.5 výhry na 100 her (rozpětí 0.8-4.3) · 3,090 her · Naměřeno · 6 % z toho je vypůjčeno z podobných šampionů -
+2.5 Malphite: +2.5 výhry na 100 her (rozpětí 0.9-4.1) · 3,728 her · Naměřeno · 5 % z toho je vypůjčeno z podobných šampionů -
+2.4 Rek'Sai: +2.4 výhry na 100 her (rozpětí 0.4-4.3) · 2,226 her · Naměřeno · 8 % z toho je vypůjčeno z podobných šampionů -
+2.3 Xin Zhao: +2.30 výhry na 100 her (rozpětí 1.35-3.26) · 10,281 her · Naměřeno · 2 % z toho je vypůjčeno z podobných šampionů -
+2.3 Aatrox: +2.3 výhry na 100 her (rozpětí 0.1-4.5) · 1,726 her · Naměřeno · 10 % z toho je vypůjčeno z podobných šampionů -
+1.9 Evelynn: +1.9 výhry na 100 her (rozpětí 0.8-3.1) · 7,201 her · Naměřeno · 3 % z toho je vypůjčeno z podobných šampionů -
+1.9 Diana: +1.92 výhry na 100 her (rozpětí 0.97-2.88) · 10,373 her · Naměřeno · 2 % z toho je vypůjčeno z podobných šampionů -
+1.6 Rammus: +1.6 výhry na 100 her (rozpětí 0.3-2.9) · 5,360 her · Naměřeno · 4 % z toho je vypůjčeno z podobných šampionů -
+1.5 Nunu a Willump: +1.5 výhry na 100 her (rozpětí 0.3-2.8) · 5,751 her · Naměřeno · 3 % z toho je vypůjčeno z podobných šampionů -
+1.5 Shaco: +1.50 výhry na 100 her (rozpětí 0.66-2.35) · 13,292 her · Naměřeno · 1 % z toho je vypůjčeno z podobných šampionů -
+1.5 Udyr: +1.5 výhry na 100 her (rozpětí 0.1-2.9) · 4,716 her · Naměřeno · 4 % z toho je vypůjčeno z podobných šampionů -
+0.8 Briar: +0.81 výhry na 100 her (rozpětí 0.03-1.59) · 15,701 her · Naměřeno · 1 % z toho je vypůjčeno z podobných šampionů -
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
vs
-2.5 Kontrovaný
vs
-2.5 Kontrovaný
vs
-2.4 Kontrovaný
vs
-2.0 Kontrovaný
vs
-1.9 Kontrovaný
vs
-1.3 Kontrovaný
vs
+11.9 Ve výhodě
vs
+8.2 Ve výhodě
vs
+8.1 Ve výhodě
vs
+8.0 Ve výhodě
vs
+7.8 Ve výhodě
vs
+7.8 Ve výhodě
vs
+7.3 Ve výhodě
vs
+7.0 Ve výhodě
vs
+6.2 Ve výhodě
vs
+6.2 Ve výhodě
vs
+6.1 Ve výhodě
vs
+5.9 Ve výhodě
vs
+5.8 Ve výhodě
vs
+5.7 Ve výhodě
vs
+5.5 Ve výhodě
vs
+5.3 Ve výhodě Spoluhráči
Jungle Všech 171 Matchupy a spoluhráči jsou z her Wukong na Jungle.
Top -
+2.4 Wukong s Warwick: +2.4 výhry na 100 her (rozpětí 0.8-4.0) · 3,679 her · Naměřeno · 5 % z toho je vypůjčeno z podobných šampionů -
+2.1 Wukong s Mordekaiser: +2.07 výhry na 100 her (rozpětí 1.43-2.71) · 24,128 her · Naměřeno · 1 % z toho je vypůjčeno z podobných šampionů -
+1.6 Wukong s Teemo: +1.60 výhry na 100 her (rozpětí 0.97-2.23) · 24,662 her · Naměřeno · 1 % z toho je vypůjčeno z podobných šampionů
-
-5.2 Wukong s K'Sante: -5.2 výhry na 100 her (rozpětí -6.3 až -4.1) · 7,248 her · Naměřeno · 3 % z toho je vypůjčeno z podobných šampionů -
-3.5 Wukong s Shyvana: -3.5 výhry na 100 her (rozpětí -6.9 až -0.1) · 631 her · Sloučeno · 24 % z toho je vypůjčeno z podobných šampionů -
-3.4 Wukong s Jayce: -3.35 výhry na 100 her (rozpětí -4.31 až -2.39) · 10,455 her · Naměřeno · 2 % z toho je vypůjčeno z podobných šampionů
Mid -
+1.8 Wukong s Ekko: +1.78 výhry na 100 her (rozpětí 1.00-2.56) · 15,923 her · Naměřeno · 1 % z toho je vypůjčeno z podobných šampionů -
+1.7 Wukong s Ahri: +1.68 výhry na 100 her (rozpětí 1.10-2.25) · 30,102 her · Naměřeno · 1 % z toho je vypůjčeno z podobných šampionů -
+1.6 Wukong s Yasuo: +1.63 výhry na 100 her (rozpětí 1.18-2.08) · 52,109 her · Naměřeno
-
-4.2 Wukong s Mel: -4.19 výhry na 100 her (rozpětí -4.95 až -3.44) · 17,145 her · Naměřeno · 1 % z toho je vypůjčeno z podobných šampionů -
-3.8 Wukong s Cassiopeia: -3.8 výhry na 100 her (rozpětí -5.2 až -2.5) · 4,850 her · Naměřeno · 4 % z toho je vypůjčeno z podobných šampionů -
-3.7 Wukong s Qiyana: -3.7 výhry na 100 her (rozpětí -5.0 až -2.3) · 5,189 her · Naměřeno · 4 % z toho je vypůjčeno z podobných šampionů
Bot -
+1.5 Wukong s Miss Fortune: +1.48 výhry na 100 her (rozpětí 1.00-1.95) · 45,382 her · Naměřeno -
+1.3 Wukong s Xayah: +1.33 výhry na 100 her (rozpětí 0.57-2.09) · 16,975 her · Naměřeno · 1 % z toho je vypůjčeno z podobných šampionů -
+1.0 Wukong s Jinx: +1.04 výhry na 100 her (rozpětí 0.53-1.56) · 38,358 her · Naměřeno · 1 % z toho je vypůjčeno z podobných šampionů
-
-4.7 Wukong s Kindred: -4.7 výhry na 100 her (rozpětí -9.2 až -0.1) · 260 her · Sloučeno · 43 % z toho je vypůjčeno z podobných šampionů -
-4.1 Wukong s Ezreal: -4.12 výhry na 100 her (rozpětí -4.67 až -3.56) · 32,978 her · Naměřeno · 1 % z toho je vypůjčeno z podobných šampionů -
-3.3 Wukong s Corki: -3.3 výhry na 100 her (rozpětí -4.7 až -1.9) · 4,756 her · Naměřeno · 4 % z toho je vypůjčeno z podobných šampionů
Podpora -
+2.8 Wukong s Taric: +2.8 výhry na 100 her (rozpětí 1.1-4.5) · 3,198 her · Naměřeno · 6 % z toho je vypůjčeno z podobných šampionů -
+1.9 Wukong s Sona: +1.9 výhry na 100 her (rozpětí 0.7-3.1) · 6,635 her · Naměřeno · 3 % z toho je vypůjčeno z podobných šampionů -
+1.7 Wukong s Braum: +1.74 výhry na 100 her (rozpětí 0.81-2.68) · 10,945 her · Naměřeno · 2 % z toho je vypůjčeno z podobných šampionů
-
-6.3 Wukong s Nidalee: -6.3 výhry na 100 her (rozpětí -9.1 až -3.6) · 1,095 her · Sloučeno · 15 % z toho je vypůjčeno z podobných šampionů -
-4.9 Wukong s Vi: -4.9 výhry na 100 her (rozpětí -8.2 až -1.7) · 729 her · Sloučeno · 22 % z toho je vypůjčeno z podobných šampionů -
-4.6 Wukong s Lee Sin: -4.6 výhry na 100 her (rozpětí -7.1 až -2.1) · 1,370 her · Naměřeno · 13 % z toho je vypůjčeno z podobných šampionů
ko.lol pro počítač Tvůj další předmět, živě ve tvé hře.
Čteno z předmětů, statů a šampionů nepřátelského týmu. A tvůj nejlepší pick ve výběru šampionů k tomu.
Ukázka