League of Legends Build na Wukong
Build Wukong Jungle
- výher
- 52.4%
- her
- 128,607
- Vliv na výhry
- +2.4
- Pickrate
- 3.0%
Startovní předmětyMládě mechodupa
Mládě mechodupa vyhrává častěji než Mládě ohňodrápa + Léčivý lektvar, nejčastější volba: +0.9 proti 0.0 na 100 her. Může to být náhoda.
| Volba | Voleno | Výhra | Výhry navíc |
|---|---|---|---|
| 41% | 52.7% | 0.0 může být náhoda | |
| 26% | 52.6% | +0.7 může být náhoda | |
| 14% | 51.6% | -1.0 jasný rozdíl | |
| 8% | 51.8% | -0.5 může být náhoda | |
| 6% | 51.5% | +0.2 může být náhoda | |
| 5% | 53.5% | +0.9 může být náhoda |
BotyMerkurovy boty
Merkurovy boty vyhrává častěji než Ocelové chrániče, nejčastější volba: +0.2 proti +0.1 na 100 her. Může to být náhoda.
| Volba | Voleno | Výhra | Výhry navíc | Čas |
|---|---|---|---|---|
| 55% | 53.2% | +0.1 může být náhoda | 15:04 | |
| 42% | 53.1% | +0.2 může být náhoda | 15:42 | |
| 2% | 59.4% | +0.1 může být náhoda často ve vedení | 15:53 | |
| 1% | 52.7% | -2.1 jasný rozdíl často ve vedení | 15:13 | |
| 1% | 53.0% | -2.9 jasný rozdíl | 14:06 | |
| <1% | 51.9% | příliš velké na důvěru |
Proti týmu s převahou AD
| Volba | Voleno | Výhra | Výsledek |
|---|---|---|---|
| 71% | 56.5% | nejčastěji kupované | |
| 18% | 55.5% | vyrovnané | |
| 2% | 65.7% | vyhrávaly víc | |
| 1% | 58.4% | vyrovnané |
Proti týmu s převahou AP
| Volba | Voleno | Výhra | Výsledek |
|---|---|---|---|
| 70% | 52.4% | nejčastěji kupované | |
| 21% | 47.8% | vyrovnané | |
| 1% | 42.9% | vyrovnané | |
| 1% | 41.9% | vyrovnané |
Kupované víc proti jednomu typu poškození
| Volba | AD tým | AP tým |
|---|---|---|
| 18% | 70% | |
| 71% | 21% | |
| 7% | 29% | |
| 50% | 34% | |
| 21% | 17% | |
| 7% | 4% |
Předmět 1Trojsíla
Výhry navíc tady: +4.0 na 100 her. Žádná jiná volba nad touto nemá jasný náskok.
| Volba | Voleno | Výhra | Výhry navíc | Čas |
|---|---|---|---|---|
| 88% | 52.9% | +4.0 může být náhoda | 11:37 | |
| 5% | 50.7% | -3.3 jasný rozdíl | 10:45 | |
| 3% | 49.6% | -3.5 jasný rozdíl | 11:36 | |
| 1% | 47.0% | příliš velké na důvěru | 12:10 | |
| 1% | 49.4% | -0.7 jasný rozdíl | 11:30 | |
| <1% | 51.1% | příliš velké na důvěru | ||
| <1% | 45.9% | -1.8 jasný rozdíl | ||
| <1% | 50.8% | -3.4 jasný rozdíl |
Dokončené spolu
| Volba | Voleno | Výhra | her |
|---|---|---|---|
| 47% | - | 36,937 | |
| 11% | 71.2% | 8,707 | |
| 8% | - | 6,607 | |
| 4% | - | 2,864 |
Předmět 2Černá sekera
Výhry navíc tady: +1.8 na 100 her. Žádná jiná volba nad touto nemá jasný náskok.
| Volba | Voleno | Výhra | Výhry navíc | Čas |
|---|---|---|---|---|
| 70% | 54.6% | +1.8 může být náhoda | 19:49 | |
| 8% | 54.0% | +0.4 může být náhoda | 20:50 | |
| 7% | 53.6% | -1.4 může být náhoda | 20:03 | |
| 4% | 53.1% | -1.8 může být náhoda | 19:51 | |
| 3% | 49.8% | -0.2 může být náhoda | 21:08 | |
| 3% | 52.5% | -2.7 může být náhoda | ||
| 2% | 55.3% | -1.6 může být náhoda | ||
| 1% | 55.1% | příliš velké na důvěru |
Dokončené spolu
| Volba | Voleno | Výhra | her |
|---|---|---|---|
| 47% | - | 36,937 | |
| 11% | 71.2% | 8,707 | |
| 8% | - | 6,607 | |
| 4% | - | 2,864 |
Předmět 3Anděl strážný
Anděl strážný patří k sestavě, která vyhrává víc: +4.5 na 100 her, proti +2.0 u sestavy, kterou dokončí nejvíc hráčů.
| Volba | Voleno | Výhra | Výhry navíc | Čas |
|---|---|---|---|---|
| 51% | 58.1% | +0.7 může být náhoda | 26:09 | |
| 13% | 63.3% | +1.4 může být náhoda | 26:20 | |
| 12% | 57.5% | 0.0 může být náhoda | 26:08 | |
| 10% | 54.5% | -0.2 může být náhoda | 26:28 | |
| 3% | 56.5% | -1.7 může být náhoda | 25:59 | |
| 2% | 58.0% | -0.4 může být náhoda | ||
| 1% | 61.7% | -1.8 může být náhoda | ||
| 1% | 58.9% | -1.8 může být náhoda |
Dokončené spolu
| Volba | Voleno | Výhra | her |
|---|---|---|---|
| 47% | - | 36,937 | |
| 11% | 71.2% | 8,707 | |
| 8% | - | 6,607 | |
| 4% | - | 2,864 |
Předmět 4Sterakova zástava
Ze všeho, co jsme tu změřili, přidává nejvíc výher Sterakova zástava: +0.6 na 100 her. Anděl strážný, nejčastější volba, nemá číslo k porovnání.
| Volba | Voleno | Výhra | Výhry navíc | Čas |
|---|---|---|---|---|
| 47% | 63.2% | +0.2 může být náhoda | 31:25 | |
| 20% | 59.6% | 0.0 může být náhoda | 31:28 | |
| 14% | 62.8% | +0.6 může být náhoda | 31:40 | |
| 6% | 59.0% | +0.7 může být náhoda | 31:08 | |
| 3% | 60.5% | -0.8 může být náhoda |
Předmět 5Chem-syčácký řetězový meč
Ze všeho, co jsme tu změřili, přidává nejvíc výher Chem-syčácký řetězový meč: -0.5 na 100 her. Sterakova zástava, nejčastější volba, nemá číslo k porovnání.
| Volba | Voleno | Výhra | Výhry navíc | Čas |
|---|---|---|---|---|
| 47% | 57.3% | +1.2 může být náhoda | 36:06 | |
| 14% | 59.9% | -1.9 může být náhoda | 35:58 | |
| 13% | 53.2% | -0.5 může být náhoda |
Předmět 6Rozpolcené nebe
| Volba | Voleno | Výhra | Čas |
|---|---|---|---|
| 18% | 51.9% | 39:39 | |
| 13% | 44.8% | 40:06 | |
| 7% | - | 38:42 | |
| 6% | - | 39:36 | |
| 6% | - | 39:51 |
Klíčová runaDobyvatel
Výhry navíc tady: +4.7 na 100 her. Žádná jiná volba nad touto nemá jasný náskok.
| Volba | Voleno | Výhra | Výhry navíc |
|---|---|---|---|
| 94% | 52.7% | +4.7 může být náhoda | |
| 5% | 47.2% | -4.8 jasný rozdíl | |
| <1% | 51.8% | -3.6 jasný rozdíl | |
| <1% | 44.1% | -4.0 jasný rozdíl | |
| <1% | 47.7% | -5.9 jasný rozdíl | |
| <1% | 49.4% | -1.0 jasný rozdíl | |
| <1% | 44.1% | příliš velké na důvěru | |
| <1% | 48.8% | +0.7 jasný rozdíl |
Hlavní řada 1Triumf
Výhry navíc tady: +4.7 na 100 her. Žádná jiná volba nad touto nemá jasný náskok.
| Volba | Voleno | Výhra | Výhry navíc |
|---|---|---|---|
| 94% | 52.7% | +4.7 může být náhoda | |
| 5% | 46.9% | -4.9 jasný rozdíl | |
| <1% | 51.2% | -2.2 jasný rozdíl | |
| <1% | 47.5% | -1.2 jasný rozdíl | |
| <1% | 53.1% | -4.5 jasný rozdíl | |
| <1% | 42.6% | +0.5 jasný rozdíl | |
| <1% | 50.4% | -5.0 jasný rozdíl | |
| <1% | 45.4% | příliš velké na důvěru |
Hlavní řada 2Legenda: Horlivost
Výhry navíc tady: +3.0 na 100 her. Žádná jiná volba nad touto nemá jasný náskok.
| Volba | Voleno | Výhra | Výhry navíc |
|---|---|---|---|
| 92% | 52.7% | +3.0 může být náhoda | |
| 5% | 47.1% | -5.0 jasný rozdíl | |
| 2% | 53.5% | +1.2 jasný rozdíl | |
| 1% | 52.9% | 0.0 jasný rozdíl | |
| <1% | 46.8% | -4.5 jasný rozdíl | |
| <1% | 50.0% | -1.0 jasný rozdíl | |
| <1% | 46.9% | -0.9 jasný rozdíl | |
| <1% | 50.5% | -4.8 jasný rozdíl |
Hlavní řada 3Poslední vzdor
Výhry navíc tady: +1.7 na 100 her. Žádná jiná volba nad touto nemá jasný náskok.
| Volba | Voleno | Výhra | Výhry navíc |
|---|---|---|---|
| 63% | 53.0% | +1.7 může být náhoda | |
| 25% | 51.9% | -0.8 jasný rozdíl | |
| 6% | 52.7% | +0.3 jasný rozdíl | |
| 5% | 46.9% | -4.9 jasný rozdíl | |
| <1% | 50.4% | -5.2 jasný rozdíl | |
| <1% | 48.4% | -4.6 jasný rozdíl | |
| <1% | 49.3% | -1.6 jasný rozdíl | |
| <1% | 44.6% | +0.9 může být náhoda |
Vedlejší stromPovzbuzení
Výhry navíc tady: +2.4 na 100 her. Žádná jiná volba nad touto nemá jasný náskok.
| Volba | Voleno | Výhra | Výhry navíc |
|---|---|---|---|
| 71% | 53.0% | +2.4 může být náhoda | |
| 23% | 51.7% | -1.3 jasný rozdíl | |
| 5% | 47.3% | příliš velké na důvěru | |
| 1% | 50.8% | -2.4 jasný rozdíl | |
| 1% | 50.1% | -3.2 jasný rozdíl |
Vedlejší runyVšeuměl + Vratné peníze
Všeuměl + Vratné peníze vyhrává častěji než Magické boty + Kosmické porozumění, nejčastější volba: +1.7 proti -0.3 na 100 her. Může to být náhoda.
| Volba | Voleno | Výhra | Výhry navíc |
|---|---|---|---|
| 92% | 53.0% | -0.3 může být náhoda | |
| 4% | 53.0% | +0.3 může být náhoda | |
| 2% | 53.3% | +0.4 může být náhoda | |
| 1% | 53.8% | -0.3 může být náhoda | |
| <1% | 52.8% | -1.7 může být náhoda | |
| <1% | 56.3% | -1.3 může být náhoda | |
| <1% | 55.4% | -0.8 může být náhoda | |
| <1% | 62.5% | +1.7 může být náhoda |
Útočný úlomekRychlost útoků
Výhry navíc tady: +0.7 na 100 her. Žádná jiná volba nad touto nemá jasný náskok.
| Volba | Voleno | Výhra | Výhry navíc |
|---|---|---|---|
| 97% | 52.4% | +0.7 může být náhoda | |
| 3% | 52.3% | -0.5 může být náhoda | |
| <1% | 53.3% | -2.3 jasný rozdíl |
Flexibilní úlomekAdaptivní síla
Výhry navíc tady: +1.9 na 100 her. Žádná jiná volba nad touto nemá jasný náskok.
| Volba | Voleno | Výhra | Výhry navíc |
|---|---|---|---|
| 99% | 52.5% | +1.9 může být náhoda | |
| 1% | 48.9% | -2.1 jasný rozdíl | |
| <1% | 48.8% | -1.4 jasný rozdíl |
Obranný úlomekHouževnatost a odolnost vůči zpomalení
Houževnatost a odolnost vůči zpomalení vyhrává častěji než Zvyšování zdraví, nejčastější volba: +0.2 proti 0.0 na 100 her. Může to být náhoda.
| Volba | Voleno | Výhra | Výhry navíc |
|---|---|---|---|
| 92% | 52.4% | 0.0 může být náhoda | |
| 4% | 52.2% | -0.2 může být náhoda | |
| 4% | 52.5% | +0.2 může být náhoda |
QEW
SchopnostiQ > E > W
Výhry navíc tady: +0.7 na 100 her. Žádná jiná volba nad touto nemá jasný náskok.
| Volba | Voleno | Výhra | Výhry navíc |
|---|---|---|---|
| QEWQ + E + W | 89% | 52.8% | +0.7 může být náhoda |
| QWEQ + W + E | 7% | 52.6% | -0.2 může být náhoda |
| EQWE + Q + W | 3% | 51.2% | -1.3 jasný rozdíl |
| EWQE + W + Q | <1% | 53.0% | -3.3 jasný rozdíl |
| WQEW + Q + E | <1% | 45.2% | -4.2 jasný rozdíl |
| WEQW + E + Q | <1% | 39.4% | -4.1 jasný rozdíl |
Úrovně 1 až 18
- 1E
- 2Q
- 3W
- 4Q
- 5Q
- 6R
- 7Q
- 8E
- 9Q
- 10E
- 11R
- 12E
- 13E
- 14W
- 15W
- 16R
- 17W
- 18W
Nejdřív Q: 53.3% výher. Nejdřív E: 50.8% výher (vyrovnané).
- E
- Q
- W
- Q
- Q
- R
- Q
- E
- Q
- E
- R
- E
- E
- W
- W
- R
- W
- W
KouzlaSkok + Udeřit
Výhry navíc tady: +2.7 na 100 her. Žádná jiná volba nad touto nemá jasný náskok.
| Volba | Voleno | Výhra | Výhry navíc |
|---|---|---|---|
| 99% | 52.4% | +2.7 může být náhoda | |
| <1% | 52.9% | -1.8 jasný rozdíl | |
| <1% | 46.2% | -2.8 jasný rozdíl | |
| <1% | 40.0% | -3.0 jasný rozdíl |
Build Wukong Top
- výher
- 50.0%
- her
- 16,485
- Vliv na výhry
- 0.0
- Pickrate
- 0.4%
Startovní předmětyDoranův meč + Léčivý lektvar
Výhry navíc tady: +1.4 na 100 her. Žádná jiná volba nad touto nemá jasný náskok.
| Volba | Voleno | Výhra | Výhry navíc |
|---|---|---|---|
| 76% | 50.2% | +1.4 může být náhoda | |
| 19% | 48.2% | -1.3 jasný rozdíl | |
| 2% | 49.3% | -0.9 může být náhoda | |
| 1% | 53.7% | +0.4 může být náhoda | |
| 1% | 48.6% | -3.7 jasný rozdíl | |
| <1% | 46.0% | -2.0 může být náhoda |
BotyOcelové chrániče
Výhry navíc tady: +0.4 na 100 her. Žádná jiná volba nad touto nemá jasný náskok.
| Volba | Voleno | Výhra | Výhry navíc | Čas |
|---|---|---|---|---|
| 62% | 50.7% | +0.4 může být náhoda | 14:22 | |
| 31% | 50.4% | 0.0 může být náhoda | 15:51 | |
| 3% | 54.0% | -0.3 může být náhoda často ve vedení | 15:05 | |
| 2% | 51.3% | -1.6 může být náhoda často ve vedení | 15:38 | |
| 2% | 57.7% | +0.2 může být náhoda | 14:38 | |
| 1% | 47.1% | -2.7 jasný rozdíl |
Proti týmu s převahou AD
| Volba | Voleno | Výhra | Výsledek |
|---|---|---|---|
| 75% | 54.4% | nejčastěji kupované | |
| 13% | 51.4% | vyrovnané | |
| 2% | 50.0% | vyrovnané | |
| 2% | 57.6% | málo her |
Proti týmu s převahou AP
| Volba | Voleno | Výhra | Výsledek |
|---|---|---|---|
| 62% | 53.5% | nejčastěji kupované | |
| 26% | 47.5% | vyrovnané | |
| 2% | 54.3% | málo her | |
| 2% | 46.2% | málo her |
Kupované víc proti jednomu typu poškození
| Volba | AD tým | AP tým |
|---|---|---|
| 75% | 26% | |
| 13% | 62% | |
| 5% | 25% | |
| 35% | 22% | |
| 70% | 65% | |
| 5% | 4% | |
| 6% | 4% |
Předmět 1Trojsíla
Výhry navíc tady: +1.3 na 100 her. Žádná jiná volba nad touto nemá jasný náskok.
| Volba | Voleno | Výhra | Výhry navíc | Čas |
|---|---|---|---|---|
| 58% | 51.3% | +1.3 může být náhoda | 12:41 | |
| 24% | 49.6% | -0.5 jasný rozdíl | 11:27 | |
| 5% | 49.3% | +0.6 může být náhoda | 12:33 | |
| 3% | 47.4% | -1.4 jasný rozdíl | 12:32 | |
| 2% | 49.0% | -1.4 může být náhoda | 11:18 | |
| 1% | 40.8% | kupováno už ve ztrátě | ||
| 1% | 50.0% | -1.5 může být náhoda | ||
| 1% | 50.0% | -1.7 může být náhoda |
Dokončené spolu
| Volba | Voleno | her |
|---|---|---|
| 18% | 1,662 | |
| 5% | 483 | |
| 4% | 385 | |
| 4% | 331 |
Předmět 2Černá sekera
Výhry navíc tady: +1.5 na 100 her. Žádná jiná volba nad touto nemá jasný náskok.
| Volba | Voleno | Výhra | Výhry navíc | Čas |
|---|---|---|---|---|
| 41% | 52.1% | +1.5 může být náhoda | 20:56 | |
| 13% | 55.9% | +0.6 může být náhoda | 19:04 | |
| 10% | 51.4% | -1.0 může být náhoda | 20:22 | |
| 7% | 51.5% | -2.3 může být náhoda | 20:25 | |
| 6% | 52.1% | -2.1 může být náhoda | 20:52 | |
| 4% | 49.4% | +1.4 může být náhoda | ||
| 3% | 52.8% | -0.7 může být náhoda | ||
| 2% | 49.5% | +0.8 může být náhoda |
Dokončené spolu
| Volba | Voleno | her |
|---|---|---|
| 18% | 1,662 | |
| 5% | 483 | |
| 4% | 385 | |
| 4% | 331 |
Předmět 3Tanec smrti
Výhry navíc tady: +1.3 na 100 her. Žádná jiná volba nad touto nemá jasný náskok.
| Volba | Voleno | Výhra | Výhry navíc | Čas |
|---|---|---|---|---|
| 35% | 56.8% | +1.3 může být náhoda | 26:39 | |
| 15% | 54.2% | -0.6 může být náhoda | 26:08 | |
| 7% | 57.8% | +0.4 může být náhoda | 26:33 | |
| 5% | 56.2% | -1.0 může být náhoda | 25:37 | |
| 4% | 60.1% | -0.5 může být náhoda | 25:06 | |
| 3% | 53.5% | -1.2 může být náhoda | ||
| 3% | 56.5% | -0.5 může být náhoda | ||
| 3% | 51.8% | +0.7 může být náhoda |
Dokončené spolu
| Volba | Voleno | her |
|---|---|---|
| 18% | 1,662 | |
| 5% | 483 | |
| 4% | 385 | |
| 4% | 331 |
Předmět 4Sterakova zástava
Sterakova zástava vyhrává častěji než Malmortiův chřtán, nejčastější volba: +0.8 proti -0.6 na 100 her. Může to být náhoda.
| Volba | Voleno | Výhra | Výhry navíc | Čas |
|---|---|---|---|---|
| 23% | 55.2% | -0.6 může být náhoda | 31:38 | |
| 20% | 57.1% | +0.8 může být náhoda | 32:00 | |
| 11% | 60.9% | -0.7 může být náhoda | ||
| 8% | 59.4% | +0.5 může být náhoda | 30:60 |
Předmět 5Anděl strážný
Výhry navíc tady: +2.4 na 100 her. Žádná jiná volba nad touto nemá jasný náskok.
| Volba | Voleno | Výhra | Výhry navíc | Čas |
|---|---|---|---|---|
| 21% | 61.5% | +2.4 může být náhoda | 35:56 | |
| 9% | 50.8% | +0.8 může být náhoda | 34:46 | |
| 8% | 52.8% | -0.9 může být náhoda | 35:37 | |
| 7% | 57.1% | -0.5 může být náhoda | 36:42 | |
| 5% | 49.3% | +0.9 může být náhoda | 35:22 |
Předmět 6Malmortiův chřtán
| Volba | Voleno | Výhra | Čas |
|---|---|---|---|
| 18% | - | 40:41 | |
| 9% | - | 39:10 | |
| 7% | - | 38:37 | |
| 5% | - | 40:08 | |
| 5% | - | 35:18 |
Klíčová runaDobyvatel
Výhry navíc tady: +1.2 na 100 her. Žádná jiná volba nad touto nemá jasný náskok.
| Volba | Voleno | Výhra | Výhry navíc |
|---|---|---|---|
| 83% | 50.2% | +1.2 může být náhoda | |
| 11% | 47.3% | -1.8 jasný rozdíl | |
| 3% | 50.8% | +1.1 může být náhoda | |
| 1% | 56.1% | +0.1 může být náhoda | |
| 1% | 48.8% | -1.8 může být náhoda | |
| <1% | 47.4% | -2.9 může být náhoda | |
| <1% | 50.0% | 0.0 může být náhoda | |
| <1% | 39.3% | -2.3 může být náhoda |
Hlavní řada 1Triumf
Výhry navíc tady: +1.5 na 100 her. Žádná jiná volba nad touto nemá jasný náskok.
| Volba | Voleno | Výhra | Výhry navíc |
|---|---|---|---|
| 83% | 50.4% | +1.5 může být náhoda | |
| 12% | 46.9% | -1.8 jasný rozdíl | |
| 3% | 50.8% | +1.1 může být náhoda | |
| 1% | 46.0% | -1.6 může být náhoda | |
| 1% | 40.7% | -3.1 jasný rozdíl | |
| <1% | 62.0% | -0.3 může být náhoda | |
| <1% | 50.0% | +0.3 může být náhoda |
Hlavní řada 2Legenda: Pokrevní linie
Legenda: Pokrevní linie vyhrává častěji než Legenda: Horlivost, nejčastější volba: +1.5 proti +0.9 na 100 her. Může to být náhoda.
| Volba | Voleno | Výhra | Výhry navíc |
|---|---|---|---|
| 79% | 50.5% | +0.9 může být náhoda | |
| 10% | 47.9% | -1.9 jasný rozdíl | |
| 3% | 46.3% | -0.2 může být náhoda | |
| 2% | 49.2% | +1.5 může být náhoda | |
| 1% | 53.4% | +1.2 může být náhoda | |
| 1% | 46.3% | +0.9 může být náhoda | |
| 1% | 45.7% | -1.7 může být náhoda | |
| <1% | 37.0% | -0.7 může být náhoda |
Hlavní řada 3Poslední vzdor
Výhry navíc tady: +0.8 na 100 her. Žádná jiná volba nad touto nemá jasný náskok.
| Volba | Voleno | Výhra | Výhry navíc |
|---|---|---|---|
| 58% | 50.3% | +0.8 může být náhoda | |
| 23% | 50.9% | -0.1 může být náhoda | |
| 11% | 47.5% | -1.8 jasný rozdíl | |
| 3% | 45.8% | -0.2 může být náhoda | |
| 2% | 51.2% | +0.9 může být náhoda | |
| 1% | 50.0% | +0.4 může být náhoda | |
| 1% | 42.2% | -1.0 může být náhoda | |
| <1% | 47.9% | -2.1 může být náhoda |
Vedlejší stromOdhodlání
Výhry navíc tady: +0.3 na 100 her. Žádná jiná volba nad touto nemá jasný náskok.
| Volba | Voleno | Výhra | Výhry navíc |
|---|---|---|---|
| 57% | 49.8% | +0.3 může být náhoda | |
| 24% | 50.9% | +0.3 může být náhoda | |
| 12% | 48.0% | -1.5 jasný rozdíl | |
| 5% | 49.8% | +0.4 může být náhoda | |
| 2% | 51.1% | +0.4 může být náhoda |
Vedlejší runyDruhý dech + Porost
Druhý dech + Porost vyhrává častěji než Neochvějnost + Kostěná zbroj, nejčastější volba: +3.3 proti -1.4 na 100 her. Rozdíl je jasný.
| Volba | Voleno | Výhra | Výhry navíc |
|---|---|---|---|
| 70% | 49.5% | -1.4 může být náhoda | |
| 12% | 51.8% | +0.5 může být náhoda | |
| 5% | 50.0% | +1.3 jasný rozdíl | |
| 4% | 47.2% | +0.4 může být náhoda | |
| 4% | 51.1% | +3.3 jasný rozdíl | |
| 2% | 57.0% | +0.8 může být náhoda | |
| 1% | 46.6% | 0.0 může být náhoda | |
| 1% | 54.3% | +1.1 může být náhoda |
Útočný úlomekAdaptivní síla
Adaptivní síla vyhrává častěji než Rychlost útoků, nejčastější volba: +1.5 proti -1.2 na 100 her. Rozdíl je jasný.
| Volba | Voleno | Výhra | Výhry navíc |
|---|---|---|---|
| 88% | 50.0% | -1.2 může být náhoda | |
| 11% | 49.7% | +1.5 jasný rozdíl | |
| 1% | 47.8% | -1.0 může být náhoda |
Flexibilní úlomekRychlost pohybu
Rychlost pohybu vyhrává častěji než Adaptivní síla, nejčastější volba: +0.8 proti +0.4 na 100 her. Může to být náhoda.
| Volba | Voleno | Výhra | Výhry navíc |
|---|---|---|---|
| 97% | 49.9% | +0.4 může být náhoda | |
| 2% | 55.6% | +0.8 může být náhoda | |
| 1% | 41.4% | -1.7 může být náhoda |
Obranný úlomekZdraví
Zdraví vyhrává častěji než Zvyšování zdraví, nejčastější volba: +1.8 proti -1.8 na 100 her. Rozdíl je jasný.
| Volba | Voleno | Výhra | Výhry navíc |
|---|---|---|---|
| 78% | 49.7% | -1.8 může být náhoda | |
| 17% | 51.7% | +1.8 jasný rozdíl | |
| 5% | 46.9% | +1.1 jasný rozdíl |
QEW
SchopnostiQ > E > W
Výhry navíc tady: +0.9 na 100 her. Žádná jiná volba nad touto nemá jasný náskok.
| Volba | Voleno | Výhra | Výhry navíc |
|---|---|---|---|
| QEWQ + E + W | 90% | 50.1% | +0.9 může být náhoda |
| EQWE + Q + W | 5% | 49.9% | -0.5 může být náhoda |
| QWEQ + W + E | 4% | 48.4% | -1.7 může být náhoda |
| EWQE + W + Q | <1% | 44.4% | 0.0 může být náhoda |
Úrovně 1 až 18
- 1E
- 2Q
- 3W
- 4Q
- 5Q
- 6R
- 7Q
- 8E
- 9Q
- 10E
- 11R
- 12E
- 13E
- 14W
- 15W
- 16R
- 17W
- 18W
Nejdřív Q: 49.5% výher. Nejdřív E: 48.1% výher (vyrovnané).
- E
- Q
- W
- Q
- Q
- R
- Q
- E
- Q
- E
- R
- E
- E
- W
- W
- R
- W
- W
KouzlaSkok + Vznítit
Výhry navíc tady: +2.3 na 100 her. Žádná jiná volba nad touto nemá jasný náskok.
| Volba | Voleno | Výhra | Výhry navíc |
|---|---|---|---|
| 87% | 50.4% | +2.3 může být náhoda | |
| 8% | 44.0% | -3.7 jasný rozdíl | |
| 2% | 46.3% | -1.5 jasný rozdíl | |
| 1% | 57.5% | +1.8 může být náhoda | |
| <1% | 48.1% | -0.2 může být náhoda | |
| <1% | 58.7% | +0.8 může být náhoda | |
| <1% | 53.3% | -0.4 může být náhoda | |
| <1% | 55.8% | +0.5 může být náhoda |
Build Wukong Mid
- výher
- 50.2%
- her
- 2,213
- Vliv na výhry
- +0.1
- Pickrate
- 0.1%
Startovní předmětyDoranův meč + Léčivý lektvar
Výhry navíc tady: +1.2 na 100 her. Žádná jiná volba nad touto nemá jasný náskok.
| Volba | Voleno | Výhra | Výhry navíc |
|---|---|---|---|
| 61% | 52.1% | +1.2 může být náhoda | |
| 19% | 46.9% | -0.8 může být náhoda | |
| 14% | 49.8% | -0.9 může být náhoda | |
| 3% | 51.8% | -1.0 může být náhoda |
BotyOcelové chrániče
Ocelové chrániče vyhrává častěji než Merkurovy boty, nejčastější volba: +1.5 proti -0.6 na 100 her. Může to být náhoda.
| Volba | Voleno | Výhra | Výhry navíc | Čas |
|---|---|---|---|---|
| 48% | 49.4% | -0.6 může být náhoda | 13:52 | |
| 30% | 53.7% | +1.5 může být náhoda | 13:59 | |
| 7% | 53.3% | -0.3 může být náhoda | 13:33 | |
| 7% | 51.1% | -0.9 může být náhoda | 11:53 | |
| 4% | 48.6% | -1.5 může být náhoda | 14:29 | |
| 3% | 59.4% | -1.1 může být náhoda |
Předmět 1Trojsíla
Výhry navíc tady: +1.0 na 100 her. Žádná jiná volba nad touto nemá jasný náskok.
| Volba | Voleno | Výhra | Výhry navíc | Čas |
|---|---|---|---|---|
| 35% | 48.5% | +1.0 může být náhoda | 12:50 | |
| 27% | 50.8% | +0.9 může být náhoda | 11:08 | |
| 11% | 59.4% | +2.0 může být náhoda | 10:52 | |
| 8% | 48.7% | -3.3 může být náhoda | 12:08 | |
| 6% | 54.2% | -0.8 může být náhoda | 11:29 | |
| 3% | 40.4% | kupováno už ve ztrátě | ||
| 2% | 58.1% | +0.2 může být náhoda | ||
| 2% | 48.8% | -0.9 může být náhoda |
Dokončené spolu
| Volba | Voleno | her |
|---|---|---|
| 6% | 87 | |
| 5% | 75 | |
| 4% | 55 | |
| 4% | 53 |
Předmět 2Černá sekera
Výhry navíc tady: +1.9 na 100 her. Žádná jiná volba nad touto nemá jasný náskok.
| Volba | Voleno | Výhra | Výhry navíc | Čas |
|---|---|---|---|---|
| 25% | 50.7% | +1.9 může být náhoda | 21:00 | |
| 14% | 57.5% | -1.1 může být náhoda | 20:23 | |
| 11% | 54.8% | +0.3 může být náhoda | 19:08 | |
| 9% | 52.6% | -1.5 může být náhoda | 19:31 | |
| 7% | 61.5% | 0.0 může být náhoda | 18:51 | |
| 5% | 49.5% | -0.6 může být náhoda | ||
| 4% | 48.0% | -0.9 může být náhoda | ||
| 3% | 53.2% | -3.0 může být náhoda |
Dokončené spolu
| Volba | Voleno | her |
|---|---|---|
| 6% | 87 | |
| 5% | 75 | |
| 4% | 55 | |
| 4% | 53 |
Předmět 3Tanec smrti
Výhry navíc tady: +1.1 na 100 her. Žádná jiná volba nad touto nemá jasný náskok.
| Volba | Voleno | Výhra | Výhry navíc | Čas |
|---|---|---|---|---|
| 19% | 57.5% | -0.3 může být náhoda | 25:45 | |
| 12% | 50.7% | +1.1 může být náhoda | 26:27 | |
| 11% | 56.2% | -0.2 může být náhoda | 26:07 | |
| 6% | 57.5% | -1.2 může být náhoda | ||
| 6% | 56.2% | -2.1 může být náhoda | 25:37 | |
| 5% | 44.3% | -1.1 může být náhoda | 26:22 | |
| 5% | 67.7% | -0.5 může být náhoda | ||
| 5% | 50.0% | +0.4 může být náhoda |
Dokončené spolu
| Volba | Voleno | her |
|---|---|---|
| 6% | 87 | |
| 5% | 75 | |
| 4% | 55 | |
| 4% | 53 |
Předmět 4Energetický cyklomeč
Výhry navíc tady: -0.8 na 100 her. Žádná jiná volba nad touto nemá jasný náskok.
| Volba | Voleno | Výhra | Výhry navíc | Čas |
|---|---|---|---|---|
| 15% | 51.6% | +0.4 může být náhoda | 30:38 | |
| 9% | 52.6% | -0.8 může být náhoda | 30:12 |
Předmět 5Anděl strážný
| Volba | Voleno | Výhra | Čas |
|---|---|---|---|
| 16% | 48.5% | 34:43 |
Klíčová runaZásah proudem
Výhry navíc tady: -0.4 na 100 her. Žádná jiná volba nad touto nemá jasný náskok.
| Volba | Voleno | Výhra | Výhry navíc |
|---|---|---|---|
| 48% | 50.8% | +0.2 může být náhoda | |
| 47% | 49.9% | -0.4 může být náhoda |
Hlavní řada 1Náhlý dopad
Výhry navíc tady: -0.6 na 100 her. Žádná jiná volba nad touto nemá jasný náskok.
| Volba | Voleno | Výhra | Výhry navíc |
|---|---|---|---|
| 49% | 50.5% | +0.2 může být náhoda | |
| 46% | 49.5% | -0.6 může být náhoda |
Hlavní řada 2Hlubinný totem
Hlubinný totem vyhrává častěji než Strašlivá upomínka, nejčastější volba: +2.9 proti -0.9 na 100 her. Může to být náhoda.
| Volba | Voleno | Výhra | Výhry navíc |
|---|---|---|---|
| 44% | 49.4% | -0.2 může být náhoda | |
| 41% | 49.3% | -0.9 může být náhoda | |
| 6% | 49.1% | -1.7 může být náhoda | |
| 3% | 54.1% | +0.2 může být náhoda | |
| 2% | 62.0% | -0.5 může být náhoda | |
| 1% | 58.3% | +2.9 může být náhoda |
Hlavní řada 3Lovec pokladů
Lovec pokladů vyhrává častěji než Ultimátní lovec, nejčastější volba: +1.1 proti -1.0 na 100 her. Může to být náhoda.
| Volba | Voleno | Výhra | Výhry navíc |
|---|---|---|---|
| 43% | 49.3% | -1.0 může být náhoda | |
| 32% | 49.3% | -0.4 může být náhoda | |
| 14% | 53.8% | +0.7 může být náhoda | |
| 3% | 44.3% | -1.0 může být náhoda | |
| 3% | 52.7% | +1.1 může být náhoda | |
| 2% | 50.0% | -0.8 může být náhoda |
Vedlejší stromPřesnost
Výhry navíc tady: -1.0 na 100 her. Žádná jiná volba nad touto nemá jasný náskok.
| Volba | Voleno | Výhra | Výhry navíc |
|---|---|---|---|
| 40% | 49.5% | -1.0 může být náhoda | |
| 34% | 51.6% | +0.1 může být náhoda | |
| 16% | 49.1% | +1.5 může být náhoda | |
| 7% | 52.3% | +0.4 může být náhoda | |
| 4% | 48.6% | -1.0 může být náhoda |
Vedlejší runyRána z milosti + Triumf
Výhry navíc tady: +0.7 na 100 her. Žádná jiná volba nad touto nemá jasný náskok.
| Volba | Voleno | Výhra | Výhry navíc |
|---|---|---|---|
| 85% | 48.8% | +0.7 může být náhoda |
Útočný úlomekZrychlení schopností
Zrychlení schopností vyhrává častěji než Rychlost útoků, nejčastější volba: +0.1 proti -0.1 na 100 her. Může to být náhoda.
| Volba | Voleno | Výhra | Výhry navíc |
|---|---|---|---|
| 83% | 50.2% | -0.1 může být náhoda | |
| 13% | 50.0% | -0.1 může být náhoda | |
| 4% | 53.1% | +0.1 může být náhoda |
Flexibilní úlomekAdaptivní síla
Výhry navíc tady: +0.5 na 100 her. Žádná jiná volba nad touto nemá jasný náskok.
| Volba | Voleno | Výhra | Výhry navíc |
|---|---|---|---|
| 95% | 50.7% | +0.5 může být náhoda | |
| 4% | 40.8% | -1.6 může být náhoda |
Obranný úlomekZdraví
Zdraví vyhrává častěji než Zvyšování zdraví, nejčastější volba: +0.3 proti -0.1 na 100 her. Může to být náhoda.
| Volba | Voleno | Výhra | Výhry navíc |
|---|---|---|---|
| 79% | 49.9% | -0.1 může být náhoda | |
| 13% | 54.0% | +0.3 může být náhoda | |
| 8% | 48.0% | -0.1 může být náhoda |
QEW
SchopnostiQ > E > W
Výhry navíc tady: +1.5 na 100 her. Žádná jiná volba nad touto nemá jasný náskok.
| Volba | Voleno | Výhra | Výhry navíc |
|---|---|---|---|
| QEWQ + E + W | 83% | 51.2% | +1.5 může být náhoda |
| EQWE + Q + W | 11% | 47.5% | -0.4 může být náhoda |
| QWEQ + W + E | 5% | 46.1% | -2.9 může být náhoda |
Úrovně 1 až 18
- 1E
- 2Q
- 3W
- 4Q
- 5Q
- 6R
- 7Q
- 8E
- 9Q
- 10E
- 11R
- 12E
- 13E
- 14W
- 15W
- 16R
- 17W
- 18W
Nejdřív Q: 49.8% výher. Nejdřív E: 30.4% výher (málo her).
- E
- Q
- W
- Q
- Q
- R
- Q
- E
- Q
- E
- R
- E
- E
- W
- W
- R
- W
- W
KouzlaSkok + Vznítit
Výhry navíc tady: +1.5 na 100 her. Žádná jiná volba nad touto nemá jasný náskok.
| Volba | Voleno | Výhra | Výhry navíc |
|---|---|---|---|
| 92% | 50.9% | +1.5 může být náhoda | |
| 4% | 45.1% | -1.1 může být náhoda | |
| 1% | 34.5% | -1.1 může být náhoda |
Build Wukong Podpora
- výher
- 49.8%
- her
- 1,873
- Vliv na výhry
- -0.1
- Pickrate
- 0.0%
Startovní předmětyLéčivý lektvar x2 + Atlas světa
Výhry navíc tady: +1.7 na 100 her. Žádná jiná volba nad touto nemá jasný náskok.
| Volba | Voleno | Výhra | Výhry navíc |
|---|---|---|---|
| 88% | 49.5% | +1.7 může být náhoda | |
| 4% | 45.5% | -2.5 může být náhoda | |
| 4% | 42.2% | -1.7 může být náhoda |
BotyOcelové chrániče
Výhry navíc tady: +1.2 na 100 her. Žádná jiná volba nad touto nemá jasný náskok.
| Volba | Voleno | Výhra | Výhry navíc | Čas |
|---|---|---|---|---|
| 45% | 51.3% | +1.2 může být náhoda | 15:49 | |
| 29% | 48.6% | +0.3 může být náhoda | 16:57 | |
| 13% | 51.4% | -0.5 může být náhoda | 14:22 | |
| 10% | 54.4% | -0.3 může být náhoda | 15:00 |
Předmět 1Černá sekera
Černá sekera vyhrává častěji než Zatmění, nejčastější volba: +2.8 proti +0.1 na 100 her. Může to být náhoda.
| Volba | Voleno | Výhra | Výhry navíc | Čas |
|---|---|---|---|---|
| 23% | 49.6% | +0.1 může být náhoda | 12:28 | |
| 18% | 47.3% | -1.4 může být náhoda | 13:02 | |
| 13% | 48.1% | -0.9 může být náhoda | 13:58 | |
| 11% | 48.9% | -0.7 může být náhoda | 12:28 | |
| 9% | 54.8% | +2.8 může být náhoda | 14:20 | |
| 3% | 54.4% | +0.2 může být náhoda | ||
| 2% | 58.3% | -1.5 může být náhoda | ||
| 2% | 45.7% | -1.7 může být náhoda |
Dokončené spolu
| Volba | Voleno | Výhra | her |
|---|---|---|---|
| 6% | - | 56 | |
| 5% | 50.0% | 43 | |
| 5% | - | 40 | |
| 4% | - | 36 |
Předmět 2Rozpolcené nebe
Rozpolcené nebe vyhrává častěji než Černá sekera, nejčastější volba: +0.6 proti +2.4 na 100 her. Může to být náhoda.
| Volba | Voleno | Výhra | Výhry navíc | Čas |
|---|---|---|---|---|
| 27% | 53.3% | +2.4 jasný rozdíl | 22:28 | |
| 16% | 49.3% | -1.9 může být náhoda | 20:17 | |
| 10% | 51.8% | -1.0 může být náhoda | 21:45 | |
| 5% | 44.4% | -2.6 může být náhoda | 22:39 | |
| 5% | 60.3% | +0.6 může být náhoda | 22:43 | |
| 3% | 61.5% | -1.4 může být náhoda | ||
| 2% | 64.7% | -1.3 může být náhoda |
Dokončené spolu
| Volba | Voleno | Výhra | her |
|---|---|---|---|
| 6% | - | 56 | |
| 5% | 50.0% | 43 | |
| 5% | - | 40 | |
| 4% | - | 36 |
Předmět 3Energetický cyklomeč
Energetický cyklomeč vyhrává častěji než Rozpolcené nebe, nejčastější volba: -0.3 proti -0.7 na 100 her. Může to být náhoda.
| Volba | Voleno | Výhra | Výhry navíc | Čas |
|---|---|---|---|---|
| 20% | 54.5% | +1.2 může být náhoda | 27:00 | |
| 8% | 51.5% | -1.4 může být náhoda | 27:54 | |
| 7% | 59.0% | -0.3 může být náhoda | 26:54 | |
| 7% | 58.6% | -0.7 může být náhoda | 28:23 |
Dokončené spolu
| Volba | Voleno | Výhra | her |
|---|---|---|---|
| 6% | - | 56 | |
| 5% | 50.0% | 43 | |
| 5% | - | 40 | |
| 4% | - | 36 |
Předmět 4Výběrčí
Hráči Mistr+ volí tohle: 100% jejich her. Napříč všemi ranky se nejvíc volí Tanec smrti.
| Volba | Voleno | Výhra | Čas |
|---|---|---|---|
| 9% | 65.5% | 32:49 |
Předmět 5Anděl strážný
| Volba | Voleno | Výhra | Čas |
|---|---|---|---|
| 24% | 68.8% | 38:49 |
Klíčová runaZásah proudem
Výhry navíc tady: +1.4 na 100 her. Žádná jiná volba nad touto nemá jasný náskok.
| Volba | Voleno | Výhra | Výhry navíc |
|---|---|---|---|
| 56% | 48.9% | +1.4 může být náhoda | |
| 33% | 49.3% | -1.0 může být náhoda | |
| 3% | 49.1% | -0.7 může být náhoda | |
| 1% | 52.2% | -2.0 může být náhoda |
Hlavní řada 1Náhlý dopad
Výhry navíc tady: +1.5 na 100 her. Žádná jiná volba nad touto nemá jasný náskok.
| Volba | Voleno | Výhra | Výhry navíc |
|---|---|---|---|
| 60% | 48.9% | +1.5 může být náhoda | |
| 35% | 49.5% | -0.8 může být náhoda | |
| 1% | 50.0% | -1.9 může být náhoda |
Hlavní řada 2Strašlivá upomínka
Výhry navíc tady: +1.3 na 100 her. Žádná jiná volba nad touto nemá jasný náskok.
| Volba | Voleno | Výhra | Výhry navíc |
|---|---|---|---|
| 45% | 48.9% | +1.3 může být náhoda | |
| 29% | 50.1% | -1.9 může být náhoda | |
| 10% | 46.9% | -0.9 může být náhoda | |
| 7% | 51.8% | +0.5 může být náhoda | |
| 4% | 49.3% | +0.7 může být náhoda |
Hlavní řada 3Neúnavný lovec
Neúnavný lovec vyhrává častěji než Ultimátní lovec, nejčastější volba: +1.7 proti +0.7 na 100 her. Může to být náhoda.
| Volba | Voleno | Výhra | Výhry navíc |
|---|---|---|---|
| 54% | 48.1% | +0.7 může být náhoda | |
| 18% | 47.9% | -3.0 může být náhoda | |
| 15% | 50.6% | -0.9 může být náhoda | |
| 4% | 54.9% | +0.3 může být náhoda | |
| 3% | 55.3% | +1.7 může být náhoda | |
| 3% | 57.8% | +2.9 může být náhoda | |
| 1% | 50.0% | -0.5 může být náhoda |
Vedlejší stromPřesnost
Výhry navíc tady: +1.3 na 100 her. Žádná jiná volba nad touto nemá jasný náskok.
| Volba | Voleno | Výhra | Výhry navíc |
|---|---|---|---|
| 45% | 49.5% | +1.3 může být náhoda | |
| 21% | 51.3% | +0.3 může být náhoda | |
| 19% | 48.0% | -0.7 může být náhoda | |
| 9% | 48.4% | -0.9 může být náhoda | |
| 6% | 48.5% | -2.0 může být náhoda |
Vedlejší runyRána z milosti + Triumf
Výhry navíc tady: +0.7 na 100 her. Žádná jiná volba nad touto nemá jasný náskok.
| Volba | Voleno | Výhra | Výhry navíc |
|---|---|---|---|
| 84% | 49.8% | +0.7 může být náhoda |
Útočný úlomekZrychlení schopností
Zrychlení schopností vyhrává častěji než Rychlost útoků, nejčastější volba: +2.2 proti -0.9 na 100 her. Může to být náhoda.
| Volba | Voleno | Výhra | Výhry navíc |
|---|---|---|---|
| 70% | 49.2% | -0.9 může být náhoda | |
| 24% | 49.5% | 0.0 může být náhoda | |
| 6% | 52.5% | +2.2 může být náhoda |
Flexibilní úlomekRychlost pohybu
Rychlost pohybu vyhrává častěji než Adaptivní síla, nejčastější volba: +2.2 proti -0.9 na 100 her. Může to být náhoda.
| Volba | Voleno | Výhra | Výhry navíc |
|---|---|---|---|
| 93% | 49.3% | -0.9 může být náhoda | |
| 5% | 53.2% | +2.2 může být náhoda | |
| 2% | 45.5% | -1.6 může být náhoda |
Obranný úlomekZdraví
Zdraví vyhrává častěji než Zvyšování zdraví, nejčastější volba: +1.7 proti -1.4 na 100 her. Může to být náhoda.
| Volba | Voleno | Výhra | Výhry navíc |
|---|---|---|---|
| 69% | 47.8% | -1.4 může být náhoda | |
| 21% | 55.6% | +1.7 může být náhoda | |
| 10% | 48.2% | +0.3 může být náhoda |
EQW
SchopnostiE > Q > W
E > Q > W vyhrává častěji než Q > E > W, nejčastější volba: +1.6 proti -1.5 na 100 her. Může to být náhoda.
| Volba | Voleno | Výhra | Výhry navíc |
|---|---|---|---|
| QEWQ + E + W | 80% | 48.8% | -1.5 může být náhoda |
| EQWE + Q + W | 9% | 56.8% | +1.6 může být náhoda |
| QWEQ + W + E | 9% | 57.4% | +1.0 může být náhoda |
| EWQE + W + Q | 2% | 56.8% | -0.6 může být náhoda |
Úrovně 1 až 18
- 1E
- 2W
- 3Q
- 4Q
- 5Q
- 6R
- 7Q
- 8E
- 9Q
- 10E
- 11R
- 12E
- 13E
- 14W
- 15W
- 16R
- 17W
- 18W
Nejdřív Q: 48.3% výher. Nejdřív E: 70.4% výher (málo her).
KouzlaSkok + Vznítit
Výhry navíc tady: +1.3 na 100 her. Žádná jiná volba nad touto nemá jasný náskok.
| Volba | Voleno | Výhra | Výhry navíc |
|---|---|---|---|
| 72% | 49.3% | +1.3 může být náhoda | |
| 22% | 48.8% | -1.1 může být náhoda | |
| 2% | 61.9% | +0.6 může být náhoda |
Build Wukong Bot
Patch 16.21- výher
- 51.1%
- her
- 1,753
- Vliv na výhry
- +0.5
- Pickrate
- 0.0%
Startovní předmětyDoranův meč + Léčivý lektvar
Výhry navíc tady: +0.4 na 100 her. Žádná jiná volba nad touto nemá jasný náskok.
| Volba | Voleno | Výhra | Výhry navíc |
|---|---|---|---|
| 47% | 49.5% | +0.4 může být náhoda | |
| 34% | 49.8% | -0.7 může být náhoda | |
| 5% | 38.6% | -0.9 může být náhoda |
BotyMerkurovy boty
Merkurovy boty vyhrává častěji než Ocelové chrániče, nejčastější volba: +1.8 proti -0.9 na 100 her. Může to být náhoda.
| Volba | Voleno | Výhra | Výhry navíc | Čas |
|---|---|---|---|---|
| 46% | 46.0% | -0.9 může být náhoda | 14:06 | |
| 30% | 53.4% | +1.8 může být náhoda | 15:06 | |
| 10% | 57.1% | -0.2 může být náhoda | 14:21 |
Předmět 1Rouhavá hydra
Rouhavá hydra vyhrává častěji než Trojsíla, nejčastější volba: +0.7 proti +0.1 na 100 her. Může to být náhoda.
| Volba | Voleno | Výhra | Výhry navíc | Čas |
|---|---|---|---|---|
| 43% | 48.1% | +0.1 může být náhoda | 12:07 | |
| 21% | 50.7% | -1.3 může být náhoda | 10:08 | |
| 11% | 52.4% | -1.4 může být náhoda | 12:17 | |
| 8% | 50.0% | +0.7 může být náhoda | 10:23 |
Dokončené spolu
| Volba | Voleno | Výhra | her |
|---|---|---|---|
| 7% | 62.5% | 66 | |
| 6% | - | 62 | |
| 5% | - | 48 | |
| 4% | - | 43 |
Předmět 2Trojsíla
Trojsíla vyhrává častěji než Černá sekera, nejčastější volba: +0.7 proti -0.4 na 100 her. Může to být náhoda.
| Volba | Voleno | Výhra | Výhry navíc | Čas |
|---|---|---|---|---|
| 22% | 49.3% | -0.4 může být náhoda | 19:26 | |
| 16% | 56.8% | +0.7 může být náhoda | 19:28 | |
| 12% | 55.1% | +0.7 může být náhoda | 18:20 | |
| 9% | 61.1% | -0.6 může být náhoda | 16:51 | |
| 7% | 42.7% | -1.0 může být náhoda | 18:19 | |
| 6% | 47.1% | -1.5 může být náhoda | ||
| 6% | 58.0% | -1.7 může být náhoda |
Dokončené spolu
| Volba | Voleno | Výhra | her |
|---|---|---|---|
| 7% | 62.5% | 66 | |
| 6% | - | 62 | |
| 5% | - | 48 | |
| 4% | - | 43 |
Předmět 3Tanec smrti
Tanec smrti vyhrává častěji než Zatmění, nejčastější volba: +0.1 proti -0.6 na 100 her. Může to být náhoda.
| Volba | Voleno | Výhra | Výhry navíc | Čas |
|---|---|---|---|---|
| 15% | 49.7% | -0.7 může být náhoda | 25:11 | |
| 10% | 55.0% | -0.3 může být náhoda | 23:32 | |
| 10% | 52.2% | +0.1 může být náhoda | 24:59 | |
| 8% | 53.8% | -0.6 může být náhoda | 25:18 |
Dokončené spolu
| Volba | Voleno | Výhra | her |
|---|---|---|---|
| 7% | 62.5% | 66 | |
| 6% | - | 62 | |
| 5% | - | 48 | |
| 4% | - | 43 |
Předmět 4Tanec smrti
Výhry navíc tady: +1.3 na 100 her. Žádná jiná volba nad touto nemá jasný náskok.
| Volba | Voleno | Výhra | Výhry navíc | Čas |
|---|---|---|---|---|
| 25% | 57.6% | +1.3 může být náhoda | 29:04 |
Klíčová runaNepolevující útok
Nepolevující útok vyhrává častěji než Dobyvatel, nejčastější volba: +1.0 proti 0.0 na 100 her. Může to být náhoda.
| Volba | Voleno | Výhra | Výhry navíc |
|---|---|---|---|
| 57% | 49.4% | 0.0 může být náhoda | |
| 32% | 50.7% | -2.2 může být náhoda | |
| 4% | 47.6% | +1.0 může být náhoda |
Hlavní řada 1Triumf
Výhry navíc tady: +0.9 na 100 her. Žádná jiná volba nad touto nemá jasný náskok.
| Volba | Voleno | Výhra | Výhry navíc |
|---|---|---|---|
| 59% | 49.5% | +0.9 může být náhoda | |
| 32% | 49.9% | -1.5 může být náhoda |
Hlavní řada 2Legenda: Zrychlení
Legenda: Zrychlení vyhrává častěji než Legenda: Horlivost, nejčastější volba: +1.7 proti -0.4 na 100 her. Může to být náhoda.
| Volba | Voleno | Výhra | Výhry navíc |
|---|---|---|---|
| 55% | 49.5% | -0.4 může být náhoda | |
| 27% | 52.5% | -0.6 může být náhoda | |
| 6% | 41.5% | -2.1 může být náhoda | |
| 5% | 51.3% | +1.7 může být náhoda |
Hlavní řada 3Podseknutí
Podseknutí vyhrává častěji než Rána z milosti, nejčastější volba: +1.6 proti -1.5 na 100 her. Může to být náhoda.
| Volba | Voleno | Výhra | Výhry navíc |
|---|---|---|---|
| 30% | 50.2% | +1.4 může být náhoda | |
| 28% | 48.0% | -1.5 může být náhoda | |
| 25% | 48.7% | -2.6 může být náhoda | |
| 7% | 56.4% | +0.7 může být náhoda | |
| 5% | 55.1% | +1.6 může být náhoda |
Vedlejší stromDominance
Výhry navíc tady: -0.4 na 100 her. Žádná jiná volba nad touto nemá jasný náskok.
| Volba | Voleno | Výhra | Výhry navíc |
|---|---|---|---|
| 30% | 48.6% | -0.4 může být náhoda | |
| 25% | 47.4% | -2.1 může být náhoda | |
| 23% | 49.1% | -0.1 může být náhoda | |
| 15% | 52.1% | +2.0 může být náhoda |
Vedlejší runyUltimátní lovec + Náhlý dopad
Výhry navíc tady: -1.3 na 100 her. Žádná jiná volba nad touto nemá jasný náskok.
| Volba | Voleno | Výhra | Výhry navíc |
|---|---|---|---|
| 82% | 48.4% | -1.3 může být náhoda |
Útočný úlomekAdaptivní síla
Adaptivní síla vyhrává častěji než Rychlost útoků, nejčastější volba: +1.8 proti -1.6 na 100 her. Může to být náhoda.
| Volba | Voleno | Výhra | Výhry navíc |
|---|---|---|---|
| 70% | 49.0% | -1.6 může být náhoda | |
| 24% | 53.5% | +1.8 může být náhoda | |
| 6% | 41.8% | -0.7 může být náhoda |
Flexibilní úlomekAdaptivní síla
Výhry navíc tady: -1.3 na 100 her. Žádná jiná volba nad touto nemá jasný náskok.
| Volba | Voleno | Výhra | Výhry navíc |
|---|---|---|---|
| 88% | 50.0% | -1.3 může být náhoda |
Obranný úlomekZdraví
Zdraví vyhrává častěji než Zvyšování zdraví, nejčastější volba: +2.0 proti -2.1 na 100 her. Může to být náhoda.
| Volba | Voleno | Výhra | Výhry navíc |
|---|---|---|---|
| 72% | 48.6% | -2.1 může být náhoda | |
| 22% | 52.3% | +2.0 může být náhoda |
QEW
SchopnostiQ > E > W
Výhry navíc tady: +2.8 na 100 her. Žádná jiná volba nad touto nemá jasný náskok.
| Volba | Voleno | Výhra | Výhry navíc |
|---|---|---|---|
| QEWQ + E + W | 86% | 49.8% | +2.8 může být náhoda |
| EQWE + Q + W | 7% | 54.5% | -2.0 může být náhoda |
| QWEQ + W + E | 6% | 46.7% | -3.5 může být náhoda |
Úrovně 1 až 18
- 1E
- 2Q
- 3W
- 4Q
- 5Q
- 6R
- 7Q
- 8E
- 9Q
- 10E
- 11R
- 12E
- 13E
- 14W
- 15W
- 16R
- 17W
- 18W
Nejdřív Q: 53.1% výher. Nejdřív E: 60.0% výher (málo her).
- E
- Q
- W
- Q
- Q
- R
- Q
- E
- Q
- E
- R
- E
- E
- W
- W
- R
- W
- W
KouzlaSkok + Bariéra
Skok + Bariéra vyhrává častěji než Skok + Vznítit, nejčastější volba: +2.1 proti -0.1 na 100 her. Může to být náhoda.
| Volba | Voleno | Výhra | Výhry navíc |
|---|---|---|---|
| 58% | 50.3% | -0.1 může být náhoda | |
| 16% | 50.9% | +2.1 může být náhoda | |
| 11% | 50.8% | -1.4 může být náhoda | |
| 5% | 41.3% | -3.4 může být náhoda |
Nejlepší hráči Wukong
Zobrazit vše (12,062)Běžná hra na Jungle
123,716 herProti všem šampionům na Jungle
- Nejméně 6 % Smrti 5.4
- Top 15 % Ovládací totemy 1.9
- Spodních 24 % Poš. / min 612
- Killy
- 7.0 Spodních 46 %
- Asistence
- 8.2 Top 42 %
- Solo killy
- 1.3 Top 48 %
- Účast na killech
- 47% Top 39 %
- Poš. týmu
- 17% Spodních 27 %
- Farma / min
- 6.4 Top 50 %
- Zlato / min
- 431 Spodních 46 %
- Vize / min
- 0.94 Top 16 %
- První krev
- 6% Top 37 %
Proti nepřátelskému jungleru
- Level 6 v 7:09
- Level 11 v 17:00
- blue buff jako první v 51 % her
- První drak v 7:31
Prostřední hra v každé minutě
Udělené poškození
Magické 15% Fyzické 85%Zemřel na
Fyzické 48% Magické 41% Přímé 11%Běžná hra na Top
15,934 herProti všem šampionům na Top
- Top 11 % Solo killy 3.6
- Top 13 % První krev 20%
- Spodních 35 % Poš. / min 789
- Killy
- 7.3 Top 19 %
- Smrti
- 6.6 Nejméně 42 %
- Asistence
- 5.6 Spodních 44 %
- Účast na killech
- 37% Top 30 %
- Poš. týmu
- 22% Spodních 41 %
- Farma / min
- 6.4 Spodních 46 %
- Zlato / min
- 418 Top 22 %
- Vize / min
- 0.75 Spodních 44 %
- Ovládací totemy
- 0.5 Spodních 38 %
Proti soupeři na lajně
- Level 6 v 5:33
- Level 11 v 13:27
Prostřední hra v každé minutě
Udělené poškození
Magické 16% Fyzické 84%Zemřel na
Fyzické 51% Magické 38% Přímé 11%Běžná hra na Mid
2,149 herProti všem šampionům na Mid
- Top 8 % Solo killy 3.7
- Top 11 % První krev 17%
- Nejvíce 30 % Smrti 7.2
- Killy
- 8.6 Top 20 %
- Asistence
- 6.1 Spodních 40 %
- Účast na killech
- 43% Top 42 %
- Poš. týmu
- 22% Spodních 37 %
- Poš. / min
- 811 Spodních 34 %
- Farma / min
- 6.0 Spodních 31 %
- Zlato / min
- 427 Top 36 %
- Vize / min
- 0.70 Top 30 %
- Ovládací totemy
- 0.6 Spodních 42 %
Proti soupeři na lajně
- Level 6 v 5:29
- Level 11 v 15:16
Prostřední hra v každé minutě
Udělené poškození
Magické 15% Fyzické 85%Zemřel na
Fyzické 51% Magické 40% Přímé 9%Běžná hra na Podpora
1,799 herProti všem šampionům na Podpora
- Top 6 % První krev 14%
- Top 11 % Solo killy 1.5
- Spodních 32 % Asistence 9.7
- Killy
- 6.2 Top 16 %
- Smrti
- 8.0 Nejméně 44 %
- Účast na killech
- 46% Spodních 47 %
- Poš. týmu
- 17% Top 44 %
- Poš. / min
- 632 Top 41 %
- Farma / min
- 2.2 Top 41 %
- Zlato / min
- 369 Top 16 %
- Vize / min
- 2.25 Top 30 %
- Ovládací totemy
- 4.3 Spodních 36 %
Proti soupeři na lajně
- Level 6 v 8:23
- Level 11 v 21:06
Prostřední hra v každé minutě
Udělené poškození
Magické 16% Fyzické 84%Zemřel na
Fyzické 52% Magické 41% Přímé 7%Běžná hra na Bot
1,694 her Patch 16.21Proti všem šampionům na Bot
- Top 7 % První krev 21%
- Top 11 % Solo killy 1.9
- Spodních 28 % Asistence 6.9
- Killy
- 9.4 Top 18 %
- Smrti
- 7.2 Nejméně 41 %
- Účast na killech
- 46% Top 38 %
- Poš. týmu
- 21% Spodních 41 %
- Poš. / min
- 774 Spodních 36 %
- Farma / min
- 6.0 Spodních 47 %
- Zlato / min
- 460 Top 29 %
- Vize / min
- 0.68 Top 39 %
- Ovládací totemy
- 0.5 Spodních 35 %
Proti soupeři na lajně
- Level 6 v 7:40
- Level 11 v 18:39
Prostřední hra v každé minutě
Udělené poškození
Magické 14% Fyzické 86%Zemřel na
Fyzické 52% Magické 40% Přímé 8%Matchupy a spoluhráči jsou z her Wukong na Jungle.
-
Jarvan IV.: +3.8 výhry na 100 her (rozpětí 2.5-5.1) · 5,353 her · Naměřeno · 4 % z toho je vypůjčeno z podobných šampionů -
Kha'Zix: +3.5 výhry na 100 her (rozpětí 1.8-5.3) · 2,884 her · Naměřeno · 6 % z toho je vypůjčeno z podobných šampionů -
Nocturne: +3.5 výhry na 100 her (rozpětí 1.9-5.0) · 3,872 her · Naměřeno · 5 % z toho je vypůjčeno z podobných šampionů -
Kayn: +3.5 výhry na 100 her (rozpětí 2.3-4.7) · 6,584 her · Naměřeno · 3 % z toho je vypůjčeno z podobných šampionů -
Naafiri: +3.3 výhry na 100 her (rozpětí 1.4-5.3) · 2,400 her · Naměřeno · 8 % z toho je vypůjčeno z podobných šampionů -
Darius: +3.3 výhry na 100 her (rozpětí 0.3-6.2) · 917 her · Sloučeno · 18 % z toho je vypůjčeno z podobných šampionů -
Graves: +3.2 výhry na 100 her (rozpětí 1.7-4.7) · 3,911 her · Naměřeno · 5 % z toho je vypůjčeno z podobných šampionů -
Shaco: +2.8 výhry na 100 her (rozpětí 1.1-4.5) · 3,048 her · Naměřeno · 6 % z toho je vypůjčeno z podobných šampionů -
Jax: +2.7 výhry na 100 her (rozpětí 0.0-5.4) · 1,141 her · Naměřeno · 15 % z toho je vypůjčeno z podobných šampionů -
Briar: +2.4 výhry na 100 her (rozpětí 0.8-4.0) · 3,489 her · Naměřeno · 5 % z toho je vypůjčeno z podobných šampionů -
Viego: +1.6 výhry na 100 her (rozpětí 0.3-2.8) · 5,838 her · Naměřeno · 3 % z toho je vypůjčeno z podobných šampionů
Matchupy a spoluhráči jsou z her Wukong na Jungle.
-
Wukong s Mordekaiser: +1.98 výhry na 100 her (rozpětí 1.37-2.59) · 26,660 her · Naměřeno · 1 % z toho je vypůjčeno z podobných šampionů -
Wukong s Warwick: +1.9 výhry na 100 her (rozpětí 0.4-3.4) · 4,081 her · Naměřeno · 5 % z toho je vypůjčeno z podobných šampionů -
Wukong s Singed: +1.6 výhry na 100 her (rozpětí 0.4-2.7) · 6,943 her · Naměřeno · 3 % z toho je vypůjčeno z podobných šampionů
-
Wukong s K'Sante: -5.0 výhry na 100 her (rozpětí -6.0 až -3.9) · 8,026 her · Naměřeno · 2 % z toho je vypůjčeno z podobných šampionů -
Wukong s Rumble: -3.4 výhry na 100 her (rozpětí -4.8 až -2.0) · 4,963 her · Naměřeno · 4 % z toho je vypůjčeno z podobných šampionů -
Wukong s Jayce: -3.31 výhry na 100 her (rozpětí -4.22 až -2.39) · 11,479 her · Naměřeno · 2 % z toho je vypůjčeno z podobných šampionů
-
Wukong s Ekko: +1.77 výhry na 100 her (rozpětí 1.02-2.51) · 17,537 her · Naměřeno · 1 % z toho je vypůjčeno z podobných šampionů -
Wukong s Malzahar: +1.71 výhry na 100 her (rozpětí 1.07-2.34) · 24,461 her · Naměřeno · 1 % z toho je vypůjčeno z podobných šampionů -
Wukong s Yasuo: +1.66 výhry na 100 her (rozpětí 1.23-2.08) · 57,448 her · Naměřeno
-
Wukong s Mel: -4.09 výhry na 100 her (rozpětí -4.82 až -3.37) · 18,760 her · Naměřeno · 1 % z toho je vypůjčeno z podobných šampionů -
Wukong s Cassiopeia: -3.9 výhry na 100 her (rozpětí -5.2 až -2.5) · 5,373 her · Naměřeno · 4 % z toho je vypůjčeno z podobných šampionů -
Wukong s Qiyana: -3.5 výhry na 100 her (rozpětí -4.8 až -2.3) · 5,713 her · Naměřeno · 3 % z toho je vypůjčeno z podobných šampionů
-
Wukong s Miss Fortune: +1.41 výhry na 100 her (rozpětí 0.95-1.86) · 49,973 her · Naměřeno -
Wukong s Xayah: +1.21 výhry na 100 her (rozpětí 0.49-1.93) · 18,904 her · Naměřeno · 1 % z toho je vypůjčeno z podobných šampionů -
Wukong s Jinx: +1.11 výhry na 100 her (rozpětí 0.62-1.60) · 42,209 her · Naměřeno
-
Wukong s Kindred: -5.2 výhry na 100 her (rozpětí -9.6 až -0.8) · 293 her · Sloučeno · 41 % z toho je vypůjčeno z podobných šampionů -
Wukong s Ezreal: -4.06 výhry na 100 her (rozpětí -4.59 až -3.53) · 36,400 her · Naměřeno · 1 % z toho je vypůjčeno z podobných šampionů -
Wukong s Corki: -3.5 výhry na 100 her (rozpětí -4.9 až -2.2) · 5,295 her · Naměřeno · 4 % z toho je vypůjčeno z podobných šampionů
-
Wukong s Taric: +2.5 výhry na 100 her (rozpětí 0.9-4.1) · 3,540 her · Naměřeno · 5 % z toho je vypůjčeno z podobných šampionů -
Wukong s Sona: +1.9 výhry na 100 her (rozpětí 0.7-3.0) · 7,373 her · Naměřeno · 3 % z toho je vypůjčeno z podobných šampionů -
Wukong s Braum: +1.67 výhry na 100 her (rozpětí 0.78-2.56) · 12,096 her · Naměřeno · 2 % z toho je vypůjčeno z podobných šampionů
-
Wukong s Nidalee: -5.9 výhry na 100 her (rozpětí -8.5 až -3.3) · 1,203 her · Naměřeno · 14 % z toho je vypůjčeno z podobných šampionů -
Wukong s Vi: -5.3 výhry na 100 her (rozpětí -8.4 až -2.2) · 811 her · Sloučeno · 20 % z toho je vypůjčeno z podobných šampionů -
Wukong s Lee Sin: -5.2 výhry na 100 her (rozpětí -7.6 až -2.9) · 1,512 her · Naměřeno · 12 % z toho je vypůjčeno z podobných šampionů