League of Legends Build na Wukong
Tier S · 79 #6 Jungle Patch 16.21
Všechny hodnosti
Jejich tým
- výher
- 52.5%
- her
- 562,133
- Vliv na výhry
- +2.5
- Pickrate
- 3.0%

Předmět 1Trojsíla
Výhry navíc tady: +4.2 na 100 her. Žádná jiná volba nad touto nemá jasný náskok.
Dokončené spolu
Dokončené spolu| Volba | Voleno | Výhra | her |
|---|
  Černá sekera, Trojsíla, Tanec smrti | 47% | - | 129,567 |
|---|
  Anděl strážný, Černá sekera, Trojsíla | 10% | 72.0% | 27,204 |
|---|
  Černá sekera, Trojsíla, Malmortiův chřtán | 8% | - | 21,444 |
|---|
  Černá sekera, Trojsíla, Rozpolcené nebe | 5% | - | 14,038 |
|---|

Předmět 2Černá sekera
Výhry navíc tady: +1.8 na 100 her. Žádná jiná volba nad touto nemá jasný náskok.
Dokončené spolu
Dokončené spolu| Volba | Voleno | Výhra | her |
|---|
  Černá sekera, Trojsíla, Tanec smrti | 47% | - | 129,567 |
|---|
  Anděl strážný, Černá sekera, Trojsíla | 10% | 72.0% | 27,204 |
|---|
  Černá sekera, Trojsíla, Malmortiův chřtán | 8% | - | 21,444 |
|---|
  Černá sekera, Trojsíla, Rozpolcené nebe | 5% | - | 14,038 |
|---|

Předmět 3Anděl strážný
Anděl strážný patří k sestavě, která vyhrává víc: +4.4 na 100 her, proti +1.9 u sestavy, kterou dokončí nejvíc hráčů.
Dokončené spolu
Dokončené spolu| Volba | Voleno | Výhra | her |
|---|
  Černá sekera, Trojsíla, Tanec smrti | 47% | - | 129,567 |
|---|
  Anděl strážný, Černá sekera, Trojsíla | 10% | 72.0% | 27,204 |
|---|
  Černá sekera, Trojsíla, Malmortiův chřtán | 8% | - | 21,444 |
|---|
  Černá sekera, Trojsíla, Rozpolcené nebe | 5% | - | 14,038 |
|---|

Předmět 4Sterakova zástava
Ze všeho, co jsme tu změřili, přidává nejvíc výher Sterakova zástava: +1.0 na 100 her. Anděl strážný, nejčastější volba, nemá číslo k porovnání.

Předmět 5Tanec smrti
Ze všeho, co jsme tu změřili, přidává nejvíc výher Tanec smrti: +0.2 na 100 her. Sterakova zástava, nejčastější volba, nemá číslo k porovnání.
QEW
SchopnostiQ > E > W
Výhry navíc tady: +0.9 na 100 her. Žádná jiná volba nad touto nemá jasný náskok.
Schopnosti: všechny možnosti| Volba | Voleno | Výhra | Výhry navíc |
|---|
| QEWQ + E + W | 90% | 52.8% | +0.9 může být náhoda |
|---|
| QWEQ + W + E | 7% | 52.2% | -0.5 jasný rozdíl |
|---|
| EQWE + Q + W | 3% | 51.7% | -1.0 jasný rozdíl |
|---|
| EWQE + W + Q | <1% | 48.2% | -4.4 jasný rozdíl |
|---|
| WQEW + Q + E | <1% | 49.2% | -5.8 jasný rozdíl |
|---|
| WEQW + E + Q | <1% | 49.8% | -3.4 jasný rozdíl |
|---|
Úrovně 1 až 18
- 1E
- 2Q
- 3W
- 4Q
- 5Q
- 6R
- 7Q
- 8E
- 9Q
- 10E
- 11R
- 12E
- 13E
- 14W
- 15W
- 16R
- 17W
- 18W
- E
- Q
- W
- Q
- Q
- R
- Q
- E
- Q
- E
- R
- E
- E
- W
- W
- R
- W
- W
- výher
- 58.9%
- her
- 8,093
- Vliv na výhry
- +3.5
- Pickrate
- 1.5%

BotyNenasytné chrániče
Boty: všechny možnosti| Volba | Voleno | Výhra |
|---|
Nenasytné chrániče | 100% | 58.9% |
|---|

Předmět 1Trojsíla
Předmět 1: všechny možnosti| Volba | Voleno | Výhra |
|---|
Trojsíla | 100% | 58.9% |
|---|

Předmět 5Tanec smrti
Běžná volba: hráči tohoto buildu se tu neshodnou.

Předmět 6Sterakova zástava
Běžná volba: hráči tohoto buildu se tu neshodnou.
QEW
SchopnostiQ > E > W
Schopnosti: všechny možnosti| Volba | Voleno | Výhra | Výhry navíc |
|---|
| QEWQ + E + W | 90% | 52.8% | +0.9 může být náhoda |
|---|
| QWEQ + W + E | 7% | 52.2% | -0.5 jasný rozdíl |
|---|
| EQWE + Q + W | 3% | 51.7% | -1.0 jasný rozdíl |
|---|
| EWQE + W + Q | <1% | 48.2% | -4.4 jasný rozdíl |
|---|
| WQEW + Q + E | <1% | 49.2% | -5.8 jasný rozdíl |
|---|
| WEQW + E + Q | <1% | 49.8% | -3.4 jasný rozdíl |
|---|
- E
- Q
- W
- Q
- Q
- R
- Q
- E
- Q
- E
- R
- E
- E
- W
- W
- R
- W
- W
- výher
- 51.2%
- her
- 71,128
- Vliv na výhry
- +1.2
- Pickrate
- 0.4%

Předmět 1Trojsíla
Výhry navíc tady: +0.8 na 100 her. Žádná jiná volba nad touto nemá jasný náskok.
Dokončené spolu
Dokončené spolu| Volba | Voleno | her |
|---|
  Černá sekera, Trojsíla, Tanec smrti | 17% | 5,646 |
|---|
  Černá sekera, Tanec smrti, Zatmění | 4% | 1,467 |
|---|
  Černá sekera, Trojsíla, Rozpolcené nebe | 4% | 1,438 |
|---|
  Černá sekera, Trojsíla, Rouhavá hydra | 4% | 1,155 |
|---|

Předmět 2Rouhavá hydra
Rouhavá hydra patří k sestavě, která vyhrává víc: +2.3 na 100 her, proti +2.0 u sestavy, kterou dokončí nejvíc hráčů.
Dokončené spolu
Dokončené spolu| Volba | Voleno | her |
|---|
  Černá sekera, Trojsíla, Tanec smrti | 17% | 5,646 |
|---|
  Černá sekera, Tanec smrti, Zatmění | 4% | 1,467 |
|---|
  Černá sekera, Trojsíla, Rozpolcené nebe | 4% | 1,438 |
|---|
  Černá sekera, Trojsíla, Rouhavá hydra | 4% | 1,155 |
|---|

Předmět 3Černá sekera
Černá sekera patří k sestavě, která vyhrává víc: +2.3 na 100 her, proti +2.0 u sestavy, kterou dokončí nejvíc hráčů.
Dokončené spolu
Dokončené spolu| Volba | Voleno | her |
|---|
  Černá sekera, Trojsíla, Tanec smrti | 17% | 5,646 |
|---|
  Černá sekera, Tanec smrti, Zatmění | 4% | 1,467 |
|---|
  Černá sekera, Trojsíla, Rozpolcené nebe | 4% | 1,438 |
|---|
  Černá sekera, Trojsíla, Rouhavá hydra | 4% | 1,155 |
|---|

Předmět 4Sterakova zástava
Sterakova zástava vyhrává častěji než Malmortiův chřtán, nejčastější volba: +1.6 proti +0.5 na 100 her. Může to být náhoda.

Předmět 5Anděl strážný
Výhry navíc tady: +1.9 na 100 her. Žádná jiná volba nad touto nemá jasný náskok.
Předmět 5 po Sterakova zástava: všechny možnosti| Volba | Voleno | Výhra | Výhry navíc | Čas |
|---|
Anděl strážný | 48% | 57.4% | +1.9 může být náhoda | 35:24 |
|---|
QEW
SchopnostiQ > E > W
Výhry navíc tady: +1.2 na 100 her. Žádná jiná volba nad touto nemá jasný náskok.
Schopnosti: všechny možnosti| Volba | Voleno | Výhra | Výhry navíc |
|---|
| QEWQ + E + W | 91% | 51.1% | +1.2 může být náhoda |
|---|
| EQWE + Q + W | 6% | 50.6% | -0.1 může být náhoda |
|---|
| QWEQ + W + E | 3% | 49.4% | -2.7 jasný rozdíl |
|---|
| EWQE + W + Q | <1% | 53.4% | -2.3 může být náhoda |
|---|
Úrovně 1 až 18
- 1E
- 2Q
- 3W
- 4Q
- 5Q
- 6R
- 7Q
- 8E
- 9Q
- 10E
- 11R
- 12E
- 13E
- 14W
- 15W
- 16R
- 17W
- 18W
- E
- Q
- W
- Q
- Q
- R
- Q
- E
- Q
- E
- R
- E
- E
- W
- W
- R
- W
- W
- výher
- 54.0%
- her
- 3,528
- Vliv na výhry
- +2.5
- Pickrate
- 5.1%

Předmět 4Malmortiův chřtán

Předmět 6Rozpolcené nebe
Běžná volba: hráči tohoto buildu se tu neshodnou.
QEW
SchopnostiQ > E > W
Schopnosti: všechny možnosti| Volba | Voleno | Výhra | Výhry navíc |
|---|
| QEWQ + E + W | 91% | 51.1% | +1.2 může být náhoda |
|---|
| EQWE + Q + W | 6% | 50.6% | -0.1 může být náhoda |
|---|
| QWEQ + W + E | 3% | 49.4% | -2.7 jasný rozdíl |
|---|
| EWQE + W + Q | <1% | 53.4% | -2.3 může být náhoda |
|---|
- E
- Q
- W
- Q
- Q
- R
- Q
- E
- Q
- E
- R
- E
- E
- W
- W
- R
- W
- W
Build Wukong Bot
- výher
- 49.8%
- her
- 1,676
- Vliv na výhry
- -0.1
- Pickrate
- 0.0%

Předmět 4Tanec smrti
Výhry navíc tady: +1.3 na 100 her. Žádná jiná volba nad touto nemá jasný náskok.
Předmět 4: všechny možnosti| Volba | Voleno | Výhra | Výhry navíc | Čas |
|---|
Tanec smrti | 25% | 57.6% | +1.3 může být náhoda | 29:04 |
|---|

Hlavní řada 1Triumf
Výhry navíc tady: +0.7 na 100 her. Žádná jiná volba nad touto nemá jasný náskok.
Hlavní řada 1: všechny možnosti| Volba | Voleno | Výhra | Výhry navíc |
|---|
Triumf | 60% | 49.5% | +0.7 může být náhoda |
|---|
Náhlý dopad jiný strom | 31% | 50.7% | -1.3 může být náhoda |
|---|

Flexibilní úlomekAdaptivní síla
Výhry navíc tady: -1.1 na 100 her. Žádná jiná volba nad touto nemá jasný náskok.
Flexibilní úlomek: všechny možnosti| Volba | Voleno | Výhra | Výhry navíc |
|---|
Adaptivní síla | 87% | 50.3% | -1.1 může být náhoda |
|---|

Obranný úlomekZdraví
Zdraví vyhrává častěji než Zvyšování zdraví, nejčastější volba: +2.0 proti -2.0 na 100 her. Může to být náhoda.
Obranný úlomek: všechny možnosti| Volba | Voleno | Výhra | Výhry navíc |
|---|
Zvyšování zdraví | 72% | 48.9% | -2.0 může být náhoda |
|---|
Zdraví | 22% | 52.5% | +2.0 může být náhoda |
|---|
QEW
SchopnostiQ > E > W
Výhry navíc tady: +2.6 na 100 her. Žádná jiná volba nad touto nemá jasný náskok.
Schopnosti: všechny možnosti| Volba | Voleno | Výhra | Výhry navíc |
|---|
| QEWQ + E + W | 86% | 50.0% | +2.6 může být náhoda |
|---|
| EQWE + Q + W | 7% | 57.0% | -1.5 může být náhoda |
|---|
| QWEQ + W + E | 6% | 46.4% | -3.5 může být náhoda |
|---|
Úrovně 1 až 18
- 1E
- 2Q
- 3W
- 4Q
- 5Q
- 6R
- 7Q
- 8E
- 9Q
- 10E
- 11R
- 12E
- 13E
- 14W
- 15W
- 16R
- 17W
- 18W
- E
- Q
- W
- Q
- Q
- R
- Q
- E
- Q
- E
- R
- E
- E
- W
- W
- R
- W
- W
Běžná hra na Jungle
555,775 her Proti všem šampionům na Jungle
- Nejméně 5 % Smrti 5.4
- Top 11 % Vize / min 0.93
- Spodních 33 % Poš. / min 616
- Killy
- 7.1 Top 44 %
- Asistence
- 8.3 Top 41 %
- Solo killy
- 1.3 Top 42 %
- Účast na killech
- 47% Top 29 %
- Poš. týmu
- 17% Spodních 35 %
- Farma / min
- 6.4 Top 46 %
- Zlato / min
- 431 Top 41 %
- Ovládací totemy
- 1.8 Top 12 %
- První krev
- 6% Top 32 %
Proti nepřátelskému jungleru
- Level 6 v 7:09
- Level 11 v 17:00
- blue buff jako první v 52 % her
- První drak v 7:32
Prostřední hra v každé minutě
10 min15 min20 min Farma -1-1-2 Zlato -72-108-100
Udělené poškození
Magické 15% Fyzické 85%
Zemřel na
Fyzické 48% Magické 41% Přímé 11%
Běžná hra na Top
70,302 her Proti všem šampionům na Top
- Top 9 % Solo killy 3.6
- Top 9 % První krev 21%
- Spodních 40 % Ovládací totemy 0.5
- Killy
- 7.4 Top 19 %
- Smrti
- 6.6 Nejméně 37 %
- Asistence
- 5.6 Spodních 42 %
- Účast na killech
- 37% Top 29 %
- Poš. týmu
- 22% Spodních 45 %
- Poš. / min
- 795 Spodních 41 %
- Farma / min
- 6.4 Top 49 %
- Zlato / min
- 420 Top 20 %
- Vize / min
- 0.76 Spodních 49 %
Proti soupeři na lajně
- Level 6 v 5:33
- Level 11 v 13:24
Prostřední hra v každé minutě
10 min15 min20 min Farma -2-3-5 Zlato +122+208+254
Udělené poškození
Magické 16% Fyzické 84%
Zemřel na
Fyzické 52% Magické 37% Přímé 11%
Běžná hra na Bot
1,647 her Proti všem šampionům na Bot
- Top 7 % První krev 21%
- Top 11 % Solo killy 1.9
- Spodních 29 % Asistence 6.9
- Killy
- 9.4 Top 18 %
- Smrti
- 7.2 Nejméně 38 %
- Účast na killech
- 46% Top 37 %
- Poš. týmu
- 21% Spodních 41 %
- Poš. / min
- 774 Spodních 36 %
- Farma / min
- 6.0 Spodních 46 %
- Zlato / min
- 460 Top 29 %
- Vize / min
- 0.68 Top 38 %
- Ovládací totemy
- 0.5 Spodních 35 %
Proti soupeři na lajně
- Level 6 v 7:40
- Level 11 v 18:38
Prostřední hra v každé minutě
10 min15 min20 min Farma -5-7-11 Zlato +131+285+336
Udělené poškození
Magické 14% Fyzické 86%
Zemřel na
Fyzické 52% Magické 40% Přímé 8% Matchupy a spoluhráči jsou z her Wukong na Jungle.
Lehké -
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
+5.2 Zed: +5.2 výhry na 100 her (rozpětí 3.9-6.5) · 5,534 her · Naměřeno · 3 % z toho je vypůjčeno z podobných šampionů -
+5.0 Yone: +5.0 výhry na 100 her (rozpětí 0.8-9.3) · 327 her · Sloučeno · 38 % z toho je vypůjčeno z podobných šampionů -
+5.0 Naafiri: +5.0 výhry na 100 her (rozpětí 3.8-6.2) · 6,444 her · Naměřeno · 3 % z toho je vypůjčeno z podobných šampionů -
+4.7 Camille: +4.7 výhry na 100 her (rozpětí 0.1-9.2) · 252 her · Sloučeno · 44 % z toho je vypůjčeno z podobných šampionů -
+4.4 Nocturne: +4.40 výhry na 100 her (rozpětí 3.67-5.14) · 17,488 her · Naměřeno · 1 % z toho je vypůjčeno z podobných šampionů -
+4.4 Kha'Zix: +4.37 výhry na 100 her (rozpětí 3.53-5.21) · 13,311 her · Naměřeno · 1 % z toho je vypůjčeno z podobných šampionů -
+4.4 Mistr Yi: +4.36 výhry na 100 her (rozpětí 3.80-4.92) · 29,803 her · Naměřeno · 1 % z toho je vypůjčeno z podobných šampionů -
+4.3 Hecarim: +4.26 výhry na 100 her (rozpětí 3.32-5.20) · 10,648 her · Naměřeno · 2 % z toho je vypůjčeno z podobných šampionů -
+4.2 Vi: +4.23 výhry na 100 her (rozpětí 3.43-5.02) · 14,822 her · Naměřeno · 1 % z toho je vypůjčeno z podobných šampionů -
+4.0 Skarner: +4.0 výhry na 100 her (rozpětí 2.1-6.0) · 2,280 her · Naměřeno · 8 % z toho je vypůjčeno z podobných šampionů -
+3.9 Kayn: +3.90 výhry na 100 her (rozpětí 3.35-4.46) · 30,927 her · Naměřeno · 1 % z toho je vypůjčeno z podobných šampionů -
+3.7 Nidalee: +3.7 výhry na 100 her (rozpětí 2.1-5.2) · 3,811 her · Naměřeno · 5 % z toho je vypůjčeno z podobných šampionů -
+3.6 Kindred: +3.6 výhry na 100 her (rozpětí 2.4-4.8) · 6,787 her · Naměřeno · 3 % z toho je vypůjčeno z podobných šampionů -
+3.5 Graves: +3.49 výhry na 100 her (rozpětí 2.73-4.25) · 16,469 her · Naměřeno · 1 % z toho je vypůjčeno z podobných šampionů -
+3.4 Talon: +3.42 výhry na 100 her (rozpětí 2.48-4.37) · 10,490 her · Naměřeno · 2 % z toho je vypůjčeno z podobných šampionů -
+3.3 Gragas: +3.3 výhry na 100 her (rozpětí 1.0-5.5) · 1,672 her · Naměřeno · 11 % z toho je vypůjčeno z podobných šampionů -
+3.2 Jarvan IV.: +3.20 výhry na 100 her (rozpětí 2.55-3.85) · 22,590 her · Naměřeno · 1 % z toho je vypůjčeno z podobných šampionů -
+3.1 Sylas: +3.12 výhry na 100 her (rozpětí 2.33-3.91) · 15,069 her · Naměřeno · 1 % z toho je vypůjčeno z podobných šampionů -
+3.1 Ambessa: +3.1 výhry na 100 her (rozpětí 0.7-5.5) · 1,460 her · Naměřeno · 12 % z toho je vypůjčeno z podobných šampionů -
+2.6 Viego: +2.61 výhry na 100 her (rozpětí 2.01-3.20) · 26,714 her · Naměřeno · 1 % z toho je vypůjčeno z podobných šampionů -
+2.5 Xin Zhao: +2.53 výhry na 100 her (rozpětí 1.59-3.47) · 10,689 her · Naměřeno · 2 % z toho je vypůjčeno z podobných šampionů -
+2.5 Karthus: +2.5 výhry na 100 her (rozpětí 0.8-4.2) · 3,206 her · Naměřeno · 6 % z toho je vypůjčeno z podobných šampionů -
+2.5 Malphite: +2.5 výhry na 100 her (rozpětí 0.9-4.0) · 3,877 her · Naměřeno · 5 % z toho je vypůjčeno z podobných šampionů -
+2.5 Aatrox: +2.5 výhry na 100 her (rozpětí 0.3-4.7) · 1,790 her · Naměřeno · 10 % z toho je vypůjčeno z podobných šampionů -
+2.4 Rek'Sai: +2.4 výhry na 100 her (rozpětí 0.5-4.4) · 2,312 her · Naměřeno · 8 % z toho je vypůjčeno z podobných šampionů -
+1.9 Diana: +1.92 výhry na 100 her (rozpětí 0.99-2.85) · 10,790 her · Naměřeno · 2 % z toho je vypůjčeno z podobných šampionů -
+1.8 Evelynn: +1.8 výhry na 100 her (rozpětí 0.7-2.9) · 7,460 her · Naměřeno · 3 % z toho je vypůjčeno z podobných šampionů -
+1.6 Nunu a Willump: +1.6 výhry na 100 her (rozpětí 0.4-2.9) · 6,009 her · Naměřeno · 3 % z toho je vypůjčeno z podobných šampionů -
+1.4 Shaco: +1.43 výhry na 100 her (rozpětí 0.60-2.25) · 13,841 her · Naměřeno · 1 % z toho je vypůjčeno z podobných šampionů -
+1.4 Rammus: +1.4 výhry na 100 her (rozpětí 0.1-2.7) · 5,587 her · Naměřeno · 3 % z toho je vypůjčeno z podobných šampionů -
+0.8 Briar: +0.80 výhry na 100 her (rozpětí 0.04-1.57) · 16,275 her · Naměřeno · 1 % z toho je vypůjčeno z podobných šampionů -
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
vs
-2.5 Kontrovaný
vs
-2.4 Kontrovaný
vs
-2.3 Kontrovaný
vs
-2.0 Kontrovaný
vs
-1.9 Kontrovaný
vs
-1.2 Kontrovaný
vs
+12.1 Ve výhodě
vs
+8.6 Ve výhodě
vs
+8.2 Ve výhodě
vs
+7.9 Ve výhodě
vs
+7.8 Ve výhodě
vs
+7.8 Ve výhodě
vs
+7.2 Ve výhodě
vs
+6.5 Ve výhodě
vs
+6.3 Ve výhodě
vs
+6.3 Ve výhodě
vs
+6.2 Ve výhodě
vs
+5.7 Ve výhodě
vs
+5.6 Ve výhodě
vs
+5.6 Ve výhodě
vs
+5.4 Ve výhodě
vs
+5.3 Ve výhodě Spoluhráči
Jungle Všech 171 Matchupy a spoluhráči jsou z her Wukong na Jungle.
Top -
+2.1 Wukong s Warwick: +2.1 výhry na 100 her (rozpětí 0.6-3.7) · 3,849 her · Naměřeno · 5 % z toho je vypůjčeno z podobných šampionů -
+2.1 Wukong s Mordekaiser: +2.07 výhry na 100 her (rozpětí 1.44-2.70) · 25,099 her · Naměřeno · 1 % z toho je vypůjčeno z podobných šampionů -
+1.6 Wukong s Teemo: +1.61 výhry na 100 her (rozpětí 0.99-2.23) · 25,666 her · Naměřeno · 1 % z toho je vypůjčeno z podobných šampionů
-
-5.1 Wukong s K'Sante: -5.1 výhry na 100 her (rozpětí -6.2 až -4.0) · 7,564 her · Naměřeno · 3 % z toho je vypůjčeno z podobných šampionů -
-3.7 Wukong s Shyvana: -3.7 výhry na 100 her (rozpětí -7.0 až -0.3) · 656 her · Sloučeno · 23 % z toho je vypůjčeno z podobných šampionů -
-3.3 Wukong s Rumble: -3.3 výhry na 100 her (rozpětí -4.7 až -1.9) · 4,648 her · Naměřeno · 4 % z toho je vypůjčeno z podobných šampionů
Mid -
+1.7 Wukong s Ahri: +1.73 výhry na 100 her (rozpětí 1.17-2.30) · 31,295 her · Naměřeno · 1 % z toho je vypůjčeno z podobných šampionů -
+1.7 Wukong s Yasuo: +1.71 výhry na 100 her (rozpětí 1.27-2.15) · 54,147 her · Naměřeno -
+1.7 Wukong s Ekko: +1.67 výhry na 100 her (rozpětí 0.90-2.44) · 16,530 her · Naměřeno · 1 % z toho je vypůjčeno z podobných šampionů
-
-4.2 Wukong s Mel: -4.15 výhry na 100 her (rozpětí -4.90 až -3.41) · 17,761 her · Naměřeno · 1 % z toho je vypůjčeno z podobných šampionů -
-3.8 Wukong s Cassiopeia: -3.8 výhry na 100 her (rozpětí -5.2 až -2.5) · 5,039 her · Naměřeno · 4 % z toho je vypůjčeno z podobných šampionů -
-3.6 Wukong s Qiyana: -3.6 výhry na 100 her (rozpětí -4.9 až -2.3) · 5,389 her · Naměřeno · 4 % z toho je vypůjčeno z podobných šampionů
Bot -
+1.4 Wukong s Miss Fortune: +1.43 výhry na 100 her (rozpětí 0.96-1.90) · 47,145 her · Naměřeno -
+1.3 Wukong s Xayah: +1.28 výhry na 100 her (rozpětí 0.54-2.02) · 17,716 her · Naměřeno · 1 % z toho je vypůjčeno z podobných šampionů -
+1.1 Wukong s Jinx: +1.05 výhry na 100 her (rozpětí 0.55-1.56) · 39,847 her · Naměřeno
-
-5.3 Wukong s Kindred: -5.3 výhry na 100 her (rozpětí -9.8 až -0.8) · 277 her · Sloučeno · 42 % z toho je vypůjčeno z podobných šampionů -
-4.1 Wukong s Ezreal: -4.13 výhry na 100 her (rozpětí -4.67 až -3.59) · 34,393 her · Naměřeno · 1 % z toho je vypůjčeno z podobných šampionů -
-3.3 Wukong s Corki: -3.3 výhry na 100 her (rozpětí -4.7 až -2.0) · 4,969 her · Naměřeno · 4 % z toho je vypůjčeno z podobných šampionů
Podpora -
+2.3 Wukong s Taric: +2.3 výhry na 100 her (rozpětí 0.7-4.0) · 3,329 her · Naměřeno · 6 % z toho je vypůjčeno z podobných šampionů -
+1.9 Wukong s Sona: +1.9 výhry na 100 her (rozpětí 0.7-3.1) · 6,878 her · Naměřeno · 3 % z toho je vypůjčeno z podobných šampionů -
+1.7 Wukong s Braum: +1.66 výhry na 100 her (rozpětí 0.74-2.58) · 11,371 her · Naměřeno · 2 % z toho je vypůjčeno z podobných šampionů
-
-5.8 Wukong s Nidalee: -5.8 výhry na 100 her (rozpětí -8.5 až -3.1) · 1,140 her · Naměřeno · 15 % z toho je vypůjčeno z podobných šampionů -
-4.7 Wukong s Vi: -4.7 výhry na 100 her (rozpětí -7.9 až -1.6) · 759 her · Sloučeno · 21 % z toho je vypůjčeno z podobných šampionů -
-4.6 Wukong s Lee Sin: -4.6 výhry na 100 her (rozpětí -7.0 až -2.2) · 1,433 her · Naměřeno · 12 % z toho je vypůjčeno z podobných šampionů
ko.lol pro počítač Tvůj další předmět, živě ve tvé hře.
Čteno z předmětů, statů a šampionů nepřátelského týmu. A tvůj nejlepší pick ve výběru šampionů k tomu.
Ukázka