League of Legends Build na Mel
Build Mel Mid
- výher
- 47.5%
- her
- 45,895
- Vliv na výhry
- -2.4
- Pickrate
- 1.6%
Startovní předmětyDoranův prsten + Léčivý lektvar x2
Výhry navíc tady: +2.4 na 100 her. Žádná jiná volba nad touto nemá jasný náskok.
| Volba | Voleno | Výhra | Výhry navíc |
|---|---|---|---|
| 91% | 47.7% | +2.4 může být náhoda | |
| 7% | 45.0% | -2.8 jasný rozdíl | |
| 1% | 52.3% | +1.8 může být náhoda | |
| <1% | 49.7% | -2.4 jasný rozdíl | |
| <1% | 45.4% | -1.4 jasný rozdíl | |
| <1% | 47.8% | -0.8 jasný rozdíl | |
| <1% | 40.7% | -2.2 jasný rozdíl | |
| <1% | 46.9% | -2.7 jasný rozdíl |
BotyKouzelníkovy boty
Výhry navíc tady: +1.5 na 100 her. Žádná jiná volba nad touto nemá jasný náskok.
| Volba | Voleno | Výhra | Výhry navíc | Čas |
|---|---|---|---|---|
| 84% | 48.4% | +1.5 může být náhoda | 13:01 | |
| 11% | 46.5% | -0.9 jasný rozdíl | 12:21 | |
| 3% | 41.8% | -2.2 jasný rozdíl | 13:34 | |
| 1% | 43.5% | 0.0 může být náhoda | 13:05 | |
| 1% | 41.4% | -2.3 jasný rozdíl | 12:10 | |
| <1% | 42.3% | -1.5 může být náhoda |
Proti týmu s převahou AD
| Volba | Voleno | Výhra | Výsledek |
|---|---|---|---|
| 83% | 50.0% | nejčastěji kupované | |
| 11% | 49.2% | vyrovnané | |
| 2% | 46.8% | vyrovnané | |
| 2% | 39.1% | vyrovnané |
Proti týmu s převahou AP
| Volba | Voleno | Výhra | Výsledek |
|---|---|---|---|
| 82% | 47.7% | nejčastěji kupované | |
| 11% | 47.7% | vyrovnané | |
| 5% | 46.3% | vyrovnané | |
| 1% | 36.7% | málo her |
Kupované víc proti jednomu typu poškození
| Volba | AD tým | AP tým |
|---|---|---|
| 32% | 38% | |
| 40% | 35% | |
| 2% | 5% | |
| 73% | 76% | |
| 14% | 16% | |
| 11% | 12% | |
| 26% | 27% | |
| 7% | 9% |
Předmět 1Ludenova ozvěna
Výhry navíc tady: -0.4 na 100 her. Žádná jiná volba nad touto nemá jasný náskok.
| Volba | Voleno | Výhra | Výhry navíc | Čas |
|---|---|---|---|---|
| 73% | 47.4% | -0.4 může být náhoda | 10:48 | |
| 22% | 48.0% | +0.1 může být náhoda | 10:52 | |
| 2% | 49.7% | +2.1 jasný rozdíl | 11:06 | |
| <1% | 45.1% | +0.3 může být náhoda | 12:10 | |
| <1% | 50.6% | +2.3 může být náhoda | 11:43 | |
| <1% | 37.4% | -2.4 může být náhoda | ||
| <1% | 53.6% | +1.8 může být náhoda | ||
| <1% | 41.8% | 0.0 může být náhoda |
Dokončené spolu
| Volba | Voleno | her |
|---|---|---|
| 29% | 8,686 | |
| 21% | 6,318 | |
| 5% | 1,503 | |
| 5% | 1,365 |
Předmět 2Stínový plamen
Výhry navíc tady: -0.9 na 100 her. Žádná jiná volba nad touto nemá jasný náskok.
| Volba | Voleno | Výhra | Výhry navíc | Čas |
|---|---|---|---|---|
| 70% | 48.7% | -0.9 může být náhoda | 19:50 | |
| 6% | 46.0% | -0.7 může být náhoda | 20:28 | |
| 5% | 49.4% | +1.4 může být náhoda | 18:46 | |
| 4% | 48.7% | +0.7 může být náhoda | 19:34 | |
| 2% | 45.9% | +0.6 může být náhoda | 19:16 | |
| 2% | 48.5% | +1.8 může být náhoda | ||
| 2% | 53.5% | -0.7 může být náhoda | ||
| 1% | 71.8% | kupováno už ve vedení |
Dokončené spolu
| Volba | Voleno | her |
|---|---|---|
| 29% | 8,686 | |
| 21% | 6,318 | |
| 5% | 1,503 | |
| 5% | 1,365 |
Předmět 3Rabadonův smrtící klobouk
Rabadonův smrtící klobouk patří k sestavě, která vyhrává víc: +1.2 na 100 her, proti -2.7 u sestavy, kterou dokončí nejvíc hráčů.
| Volba | Voleno | Výhra | Výhry navíc | Čas |
|---|---|---|---|---|
| 35% | 49.1% | -1.3 může být náhoda | 26:18 | |
| 29% | 53.1% | +0.1 může být náhoda | 26:05 | |
| 13% | 51.2% | +0.4 může být náhoda | 25:25 | |
| 4% | 54.9% | +1.5 může být náhoda | 25:08 | |
| 3% | 47.5% | +0.3 může být náhoda | 26:11 | |
| 3% | 46.2% | +0.7 může být náhoda | ||
| 2% | 72.8% | kupováno už ve vedení | ||
| 1% | 57.0% | +1.9 může být náhoda |
Dokončené spolu
| Volba | Voleno | her |
|---|---|---|
| 29% | 8,686 | |
| 21% | 6,318 | |
| 5% | 1,503 | |
| 5% | 1,365 |
Předmět 4Hřbitovní květ
Ze všeho, co jsme tu změřili, přidává nejvíc výher Hřbitovní květ: +0.7 na 100 her. Rabadonův smrtící klobouk, nejčastější volba, nemá číslo k porovnání.
| Volba | Voleno | Výhra | Výhry navíc | Čas |
|---|---|---|---|---|
| 41% | 52.8% | -0.8 může být náhoda | 30:54 | |
| 19% | 51.1% | -0.8 může být náhoda | 31:47 | |
| 14% | 50.0% | +0.5 může být náhoda | 30:55 | |
| 5% | 52.8% | +0.4 může být náhoda | ||
| 4% | 52.3% | 0.0 může být náhoda | 30:48 | |
| 4% | 68.1% | kupováno už ve vedení | ||
| 3% | 52.4% | +0.7 může být náhoda | ||
| 1% | 49.2% | +1.8 jasný rozdíl |
Předmět 5Závoj Paní smrti
Závoj Paní smrti vyhrává častěji než Hůl Prázdnoty, nejčastější volba: +1.4 proti +1.0 na 100 her. Může to být náhoda.
| Volba | Voleno | Výhra | Výhry navíc | Čas |
|---|---|---|---|---|
| 18% | 51.8% | -0.1 může být náhoda | 35:32 | |
| 17% | 52.9% | +0.6 může být náhoda | 36:11 | |
| 14% | 53.2% | +1.0 může být náhoda | 35:21 | |
| 12% | 50.7% | -1.2 může být náhoda | 34:51 | |
| 11% | 49.4% | -0.9 může být náhoda | 36:04 | |
| 5% | 53.3% | -2.0 jasný rozdíl | ||
| 4% | 60.1% | kupováno už ve vedení | ||
| 3% | 51.1% | +1.4 může být náhoda |
Předmět 6Hůl Prázdnoty
| Volba | Voleno | Výhra | Čas |
|---|---|---|---|
| 20% | 48.0% | 40:06 | |
| 18% | 44.9% | 40:14 | |
| 14% | 41.9% | 39:12 | |
| 9% | - | 40:18 | |
| 8% | - | 38:11 |
Klíčová runaMagická kometa
Výhry navíc tady: +1.4 na 100 her. Žádná jiná volba nad touto nemá jasný náskok.
| Volba | Voleno | Výhra | Výhry navíc |
|---|---|---|---|
| 69% | 48.0% | +1.4 může být náhoda | |
| 16% | 44.5% | -2.6 jasný rozdíl | |
| 10% | 48.6% | +1.2 může být náhoda | |
| 2% | 48.4% | -0.3 může být náhoda | |
| 1% | 45.1% | -1.7 jasný rozdíl | |
| 1% | 50.2% | +0.4 může být náhoda | |
| <1% | 47.3% | +0.6 může být náhoda | |
| <1% | 46.2% | -3.5 jasný rozdíl |
Hlavní řada 1Axiomatický znalec arkán
Axiomatický znalec arkán vyhrává častěji než Prsten manového proudu, nejčastější volba: +2.9 proti +1.1 na 100 her. Rozdíl je jasný.
| Volba | Voleno | Výhra | Výhry navíc |
|---|---|---|---|
| 70% | 47.9% | +1.1 může být náhoda | |
| 17% | 44.6% | -2.3 jasný rozdíl | |
| 10% | 48.7% | +1.1 může být náhoda | |
| 2% | 51.0% | +2.9 jasný rozdíl | |
| 1% | 47.5% | +2.3 může být náhoda | |
| <1% | 43.5% | -2.8 jasný rozdíl | |
| <1% | 45.1% | -3.3 jasný rozdíl | |
| <1% | 41.0% | -1.9 může být náhoda |
Hlavní řada 2Prostoupení
Výhry navíc tady: +1.4 na 100 her. Žádná jiná volba nad touto nemá jasný náskok.
| Volba | Voleno | Výhra | Výhry navíc |
|---|---|---|---|
| 70% | 48.1% | +1.4 může být náhoda | |
| 16% | 44.4% | -2.6 jasný rozdíl | |
| 10% | 48.5% | +1.2 může být náhoda | |
| 2% | 48.1% | -1.3 jasný rozdíl | |
| 1% | 45.1% | +0.1 může být náhoda | |
| 1% | 45.4% | +0.4 může být náhoda | |
| 1% | 51.7% | +1.4 může být náhoda | |
| <1% | 39.8% | +0.8 může být náhoda |
Hlavní řada 3Ženoucí se bouře
Ženoucí se bouře vyhrává častěji než Sežehnutí, nejčastější volba: +1.8 proti +1.0 na 100 her. Může to být náhoda.
| Volba | Voleno | Výhra | Výhry navíc |
|---|---|---|---|
| 67% | 47.9% | +1.0 může být náhoda | |
| 17% | 44.5% | -2.5 jasný rozdíl | |
| 10% | 48.6% | +1.1 může být náhoda | |
| 5% | 49.1% | +1.8 může být náhoda | |
| <1% | 43.7% | -0.9 může být náhoda | |
| <1% | 50.9% | -1.2 může být náhoda | |
| <1% | 54.2% | -2.0 může být náhoda | |
| <1% | 56.6% | +3.7 může být náhoda |
Vedlejší stromPřesnost
Výhry navíc tady: +1.1 na 100 her. Žádná jiná volba nad touto nemá jasný náskok.
| Volba | Voleno | Výhra | Výhry navíc |
|---|---|---|---|
| 68% | 48.0% | +1.1 může být náhoda | |
| 27% | 46.2% | -1.3 jasný rozdíl | |
| 2% | 48.0% | +0.6 může být náhoda | |
| 2% | 45.0% | +0.2 může být náhoda | |
| 1% | 49.1% | +0.9 může být náhoda |
Vedlejší runyRána z milosti + Legenda: Zrychlení
Rána z milosti + Legenda: Zrychlení vyhrává častěji než Duchapřítomnost + Rána z milosti, nejčastější volba: +2.8 proti -1.5 na 100 her. Rozdíl je jasný.
| Volba | Voleno | Výhra | Výhry navíc |
|---|---|---|---|
| 84% | 47.8% | -1.5 může být náhoda | |
| 9% | 50.1% | +1.7 jasný rozdíl | |
| 2% | 47.3% | +1.5 jasný rozdíl | |
| 2% | 45.2% | +0.3 může být náhoda | |
| 2% | 48.7% | +2.8 jasný rozdíl | |
| 1% | 53.2% | 0.0 může být náhoda |
Útočný úlomekZrychlení schopností
Výhry navíc tady: +1.4 na 100 her. Žádná jiná volba nad touto nemá jasný náskok.
| Volba | Voleno | Výhra | Výhry navíc |
|---|---|---|---|
| 73% | 48.0% | +1.4 může být náhoda | |
| 21% | 45.7% | -1.8 jasný rozdíl | |
| 6% | 46.9% | +0.7 může být náhoda |
Flexibilní úlomekZvyšování zdraví
Zvyšování zdraví vyhrává častěji než Adaptivní síla, nejčastější volba: +1.4 proti -1.1 na 100 her. Může to být náhoda.
| Volba | Voleno | Výhra | Výhry navíc |
|---|---|---|---|
| 97% | 47.5% | -1.1 může být náhoda | |
| 2% | 45.6% | +1.0 může být náhoda | |
| <1% | 42.5% | +1.4 může být náhoda |
Obranný úlomekHouževnatost a odolnost vůči zpomalení
Houževnatost a odolnost vůči zpomalení vyhrává častěji než Zvyšování zdraví, nejčastější volba: +1.4 proti +1.3 na 100 her. Může to být náhoda.
| Volba | Voleno | Výhra | Výhry navíc |
|---|---|---|---|
| 77% | 48.0% | +1.3 může být náhoda | |
| 21% | 45.8% | -1.5 jasný rozdíl | |
| 2% | 46.2% | +1.4 může být náhoda |
QEW
SchopnostiQ > E > W
Výhry navíc tady: +2.3 na 100 her. Žádná jiná volba nad touto nemá jasný náskok.
| Volba | Voleno | Výhra | Výhry navíc |
|---|---|---|---|
| QEWQ + E + W | 94% | 47.7% | +2.3 může být náhoda |
| QWEQ + W + E | 3% | 45.0% | -2.0 jasný rozdíl |
| EQWE + Q + W | 2% | 44.9% | -2.3 jasný rozdíl |
| EWQE + W + Q | <1% | 46.3% | -2.8 jasný rozdíl |
| WQEW + Q + E | <1% | 40.9% | -4.5 jasný rozdíl |
| WEQW + E + Q | <1% | 44.4% | -1.4 může být náhoda |
Úrovně 1 až 18
- 1Q
- 2E
- 3W
- 4Q
- 5Q
- 6R
- 7Q
- 8E
- 9Q
- 10E
- 11R
- 12E
- 13E
- 14W
- 15W
- 16R
- 17W
- 18W
Nejdřív Q: 48.2% výher. Nejdřív E: 46.3% výher (vyrovnané).
- Q
- E
- W
- Q
- Q
- R
- Q
- E
- Q
- E
- R
- E
- E
- W
- W
- R
- W
- W
KouzlaSkok + Bariéra
Skok + Bariéra vyhrává častěji než Skok + Teleport, nejčastější volba: +1.7 proti 0.0 na 100 her. Rozdíl je jasný.
| Volba | Voleno | Výhra | Výhry navíc |
|---|---|---|---|
| 76% | 47.3% | 0.0 může být náhoda | |
| 14% | 47.5% | -0.9 může být náhoda | |
| 6% | 49.4% | +1.7 jasný rozdíl | |
| 2% | 46.1% | +0.1 může být náhoda | |
| 1% | 49.9% | +1.4 může být náhoda | |
| 1% | 49.1% | -1.1 může být náhoda | |
| <1% | 40.4% | +1.4 může být náhoda | |
| <1% | 54.3% | -3.0 může být náhoda |
Build Mel Podpora
- výher
- 45.1%
- her
- 26,741
- Vliv na výhry
- -4.5
- Pickrate
- 0.9%
Startovní předmětyLéčivý lektvar x2
Léčivý lektvar x2 vyhrává častěji než Léčivý lektvar x2 + Atlas světa, nejčastější volba: +2.5 proti +0.8 na 100 her. Může to být náhoda.
| Volba | Voleno | Výhra | Výhry navíc |
|---|---|---|---|
| 84% | 44.7% | +0.8 může být náhoda | |
| 5% | 48.6% | +0.5 může být náhoda | |
| 5% | 43.9% | -2.9 jasný rozdíl | |
| 4% | 44.9% | -0.8 může být náhoda | |
| 1% | 48.5% | +2.5 může být náhoda | |
| <1% | 42.5% | -0.4 může být náhoda |
BotyKouzelníkovy boty
Kouzelníkovy boty vyhrává častěji než Ionské boty jasnosti, nejčastější volba: +0.6 proti -0.8 na 100 her. Může to být náhoda.
| Volba | Voleno | Výhra | Výhry navíc | Čas |
|---|---|---|---|---|
| 80% | 45.7% | +0.6 může být náhoda | 15:07 | |
| 17% | 44.6% | -0.8 může být náhoda | 13:58 | |
| 1% | 45.9% | -0.8 může být náhoda | 14:23 | |
| 1% | 43.3% | +0.5 může být náhoda | 16:36 | |
| <1% | 41.0% | +0.7 může být náhoda | 16:56 |
Proti týmu s převahou AD
| Volba | Voleno | Výhra | Výsledek |
|---|---|---|---|
| 76% | 46.8% | nejčastěji kupované | |
| 16% | 49.4% | vyrovnané | |
| 1% | 45.2% | vyrovnané | |
| 1% | 51.6% | vyrovnané |
Proti týmu s převahou AP
| Volba | Voleno | Výhra | Výsledek |
|---|---|---|---|
| 75% | 48.3% | nejčastěji kupované | |
| 16% | 45.8% | vyrovnané | |
| 2% | 50.0% | málo her | |
| 1% | 50.0% | málo her |
Kupované víc proti jednomu typu poškození
| Volba | AD tým | AP tým |
|---|---|---|
| 20% | 16% | |
| 75% | 73% | |
| 10% | 11% |
Předmět 1Ludenova ozvěna
Výhry navíc tady: +0.3 na 100 her. Žádná jiná volba nad touto nemá jasný náskok.
| Volba | Voleno | Výhra | Výhry navíc | Čas |
|---|---|---|---|---|
| 71% | 45.4% | +0.3 může být náhoda | 12:58 | |
| 18% | 45.0% | -0.1 může být náhoda | 13:10 | |
| 2% | 41.6% | -1.1 může být náhoda | 12:15 | |
| 2% | 42.4% | +0.1 může být náhoda | 15:25 | |
| 1% | 38.7% | -1.7 může být náhoda | 11:54 | |
| 1% | 43.2% | -0.1 může být náhoda | ||
| 1% | 39.6% | +0.4 může být náhoda | ||
| 1% | 44.4% | -1.0 může být náhoda |
Dokončené spolu
| Volba | Voleno | her |
|---|---|---|
| 17% | 2,077 | |
| 15% | 1,787 | |
| 6% | 653 | |
| 5% | 613 |
Předmět 2Liandryho utrpení
Liandryho utrpení patří k sestavě, která vyhrává víc: +2.1 na 100 her, proti -1.2 u sestavy, kterou dokončí nejvíc hráčů.
| Volba | Voleno | Výhra | Výhry navíc | Čas |
|---|---|---|---|---|
| 46% | 46.3% | -0.8 může být náhoda | 23:14 | |
| 21% | 45.9% | +0.8 může být náhoda | 23:04 | |
| 5% | 47.1% | 0.0 může být náhoda | 22:02 | |
| 5% | 48.6% | +0.8 může být náhoda | 24:08 | |
| 4% | 45.3% | -0.6 může být náhoda | 22:26 | |
| 3% | 44.9% | -0.5 může být náhoda | ||
| 2% | 45.5% | +1.1 může být náhoda | ||
| 2% | 45.0% | -0.6 může být náhoda |
Dokončené spolu
| Volba | Voleno | her |
|---|---|---|
| 17% | 2,077 | |
| 15% | 1,787 | |
| 6% | 653 | |
| 5% | 613 |
Předmět 3Stínový plamen
Stínový plamen patří k sestavě, která vyhrává víc: +2.1 na 100 her, proti -1.2 u sestavy, kterou dokončí nejvíc hráčů.
| Volba | Voleno | Výhra | Výhry navíc | Čas |
|---|---|---|---|---|
| 24% | 46.3% | -0.5 může být náhoda | 30:28 | |
| 18% | 48.4% | +0.7 může být náhoda | 29:52 | |
| 17% | 46.8% | -0.3 může být náhoda | 29:45 | |
| 9% | 50.4% | -0.3 může být náhoda | 29:59 | |
| 5% | 52.7% | +0.1 může být náhoda | 28:28 | |
| 4% | 48.5% | +0.2 může být náhoda | ||
| 1% | 64.1% | kupováno už ve vedení | ||
| 1% | 54.3% | +1.3 může být náhoda |
Dokončené spolu
| Volba | Voleno | her |
|---|---|---|
| 17% | 2,077 | |
| 15% | 1,787 | |
| 6% | 653 | |
| 5% | 613 |
Předmět 4Zhonyiny přesýpací hodiny
Zhonyiny přesýpací hodiny vyhrává častěji než Rabadonův smrtící klobouk, nejčastější volba: 0.0 proti 0.0 na 100 her. Může to být náhoda.
| Volba | Voleno | Výhra | Výhry navíc | Čas |
|---|---|---|---|---|
| 31% | 48.2% | 0.0 může být náhoda | 35:55 | |
| 27% | 43.6% | 0.0 může být náhoda | 35:43 |
Předmět 5Nával bouře
Nával bouře vyhrává častěji než Hůl Prázdnoty, nejčastější volba: +0.6 proti -0.4 na 100 her. Může to být náhoda.
| Volba | Voleno | Výhra | Výhry navíc | Čas |
|---|---|---|---|---|
| 25% | 46.2% | +0.3 může být náhoda | 39:18 | |
| 13% | 53.5% | +0.6 může být náhoda | 39:24 | |
| 12% | 45.2% | +0.5 může být náhoda | 40:21 | |
| 8% | 53.7% | -0.4 může být náhoda | 39:09 | |
| 6% | 48.0% | +0.5 může být náhoda | 40:08 |
Předmět 6Rabadonův smrtící klobouk
| Volba | Voleno | Výhra | Čas |
|---|---|---|---|
| 14% | - | 45:02 | |
| 13% | - | 41:54 | |
| 12% | - | 43:01 | |
| 9% | - | 44:30 |
Klíčová runaMagická kometa
Výhry navíc tady: +0.1 na 100 her. Žádná jiná volba nad touto nemá jasný náskok.
| Volba | Voleno | Výhra | Výhry navíc |
|---|---|---|---|
| 71% | 45.0% | +0.1 může být náhoda | |
| 20% | 45.9% | +0.3 může být náhoda | |
| 3% | 40.9% | -1.1 může být náhoda | |
| 2% | 43.6% | -1.4 může být náhoda | |
| 2% | 44.7% | +0.2 může být náhoda | |
| 1% | 45.5% | +0.5 může být náhoda | |
| <1% | 42.9% | +0.8 může být náhoda | |
| <1% | 31.9% | -3.9 může být náhoda |
Hlavní řada 1Axiomatický znalec arkán
Axiomatický znalec arkán vyhrává častěji než Prsten manového proudu, nejčastější volba: +0.6 proti -0.1 na 100 her. Může to být náhoda.
| Volba | Voleno | Výhra | Výhry navíc |
|---|---|---|---|
| 72% | 44.8% | -0.1 může být náhoda | |
| 21% | 45.9% | +0.3 může být náhoda | |
| 3% | 45.2% | +0.6 může být náhoda | |
| 1% | 43.9% | -0.1 může být náhoda | |
| 1% | 50.7% | +0.8 může být náhoda | |
| 1% | 42.6% | +2.2 může být náhoda | |
| <1% | 44.1% | -3.5 může být náhoda | |
| <1% | 35.4% | -2.9 může být náhoda |
Hlavní řada 2Prostoupení
Výhry navíc tady: -0.1 na 100 her. Žádná jiná volba nad touto nemá jasný náskok.
| Volba | Voleno | Výhra | Výhry navíc |
|---|---|---|---|
| 73% | 44.9% | -0.1 může být náhoda | |
| 19% | 45.8% | +0.1 může být náhoda | |
| 2% | 44.1% | +1.0 může být náhoda | |
| 2% | 43.7% | -0.2 může být náhoda | |
| 1% | 43.2% | -0.5 může být náhoda | |
| 1% | 38.5% | -1.1 může být náhoda | |
| 1% | 56.8% | +2.3 může být náhoda | |
| <1% | 46.4% | +3.4 může být náhoda |
Hlavní řada 3Ženoucí se bouře
Ženoucí se bouře vyhrává častěji než Sežehnutí, nejčastější volba: +0.4 proti -0.2 na 100 her. Může to být náhoda.
| Volba | Voleno | Výhra | Výhry navíc |
|---|---|---|---|
| 70% | 44.9% | -0.2 může být náhoda | |
| 21% | 45.9% | +0.3 může být náhoda | |
| 5% | 43.6% | +0.4 může být náhoda | |
| 2% | 44.5% | +0.3 může být náhoda | |
| <1% | 51.3% | +0.2 může být náhoda | |
| <1% | 43.4% | +2.3 může být náhoda | |
| <1% | 56.4% | +0.8 může být náhoda | |
| <1% | 27.8% | +0.4 může být náhoda |
Vedlejší stromPřesnost
Výhry navíc tady: -0.2 na 100 her. Žádná jiná volba nad touto nemá jasný náskok.
| Volba | Voleno | Výhra | Výhry navíc |
|---|---|---|---|
| 47% | 44.5% | -0.2 může být náhoda | |
| 25% | 45.8% | +0.3 může být náhoda | |
| 22% | 45.5% | +0.1 může být náhoda | |
| 3% | 43.8% | +0.2 může být náhoda | |
| 2% | 40.1% | -1.8 může být náhoda |
Vedlejší runyRána z milosti + Legenda: Zrychlení
Rána z milosti + Legenda: Zrychlení vyhrává častěji než Duchapřítomnost + Rána z milosti, nejčastější volba: +1.4 proti -0.6 na 100 her. Může to být náhoda.
| Volba | Voleno | Výhra | Výhry navíc |
|---|---|---|---|
| 84% | 44.7% | -0.6 může být náhoda | |
| 5% | 42.9% | +0.3 může být náhoda | |
| 4% | 44.2% | +0.3 může být náhoda | |
| 3% | 45.0% | +1.0 může být náhoda | |
| 2% | 47.8% | +1.4 může být náhoda | |
| 1% | 35.2% | -0.6 může být náhoda |
Útočný úlomekAdaptivní síla
Adaptivní síla vyhrává častěji než Zrychlení schopností, nejčastější volba: +0.2 proti -0.1 na 100 her. Může to být náhoda.
| Volba | Voleno | Výhra | Výhry navíc |
|---|---|---|---|
| 71% | 44.9% | -0.1 může být náhoda | |
| 26% | 45.1% | +0.2 může být náhoda | |
| 3% | 43.7% | -0.8 může být náhoda |
Flexibilní úlomekZvyšování zdraví
Zvyšování zdraví vyhrává častěji než Adaptivní síla, nejčastější volba: +0.9 proti 0.0 na 100 her. Může to být náhoda.
| Volba | Voleno | Výhra | Výhry navíc |
|---|---|---|---|
| 96% | 45.0% | 0.0 může být náhoda | |
| 3% | 41.9% | -0.3 může být náhoda | |
| 1% | 47.4% | +0.9 může být náhoda |
Obranný úlomekHouževnatost a odolnost vůči zpomalení
Houževnatost a odolnost vůči zpomalení vyhrává častěji než Zvyšování zdraví, nejčastější volba: +1.3 proti -0.4 na 100 her. Může to být náhoda.
| Volba | Voleno | Výhra | Výhry navíc |
|---|---|---|---|
| 72% | 44.7% | -0.4 může být náhoda | |
| 25% | 45.1% | +0.2 může být náhoda | |
| 3% | 48.9% | +1.3 může být náhoda |
EWQ
SchopnostiE > W > Q
E > W > Q vyhrává častěji než Q > E > W, nejčastější volba: +1.3 proti +0.9 na 100 her. Může to být náhoda.
| Volba | Voleno | Výhra | Výhry navíc |
|---|---|---|---|
| QEWQ + E + W | 81% | 45.5% | +0.9 může být náhoda |
| EQWE + Q + W | 7% | 46.3% | -0.8 může být náhoda |
| QWEQ + W + E | 6% | 43.3% | -1.4 jasný rozdíl |
| EWQE + W + Q | 3% | 48.2% | +1.3 může být náhoda |
| WEQW + E + Q | 2% | 46.9% | -0.4 může být náhoda |
| WQEW + Q + E | 1% | 41.8% | -2.1 může být náhoda |
Úrovně 1 až 18
- 1Q
- 2E
- 3W
- 4Q
- 5Q
- 6R
- 7Q
- 8E
- 9Q
- 10E
- 11R
- 12E
- 13E
- 14W
- 15W
- 16R
- 17W
- 18W
Nejdřív Q: 45.7% výher. Nejdřív E: 47.7% výher (vyrovnané).
KouzlaSkok + Vyléčit
Výhry navíc tady: +0.6 na 100 her. Žádná jiná volba nad touto nemá jasný náskok.
| Volba | Voleno | Výhra | Výhry navíc |
|---|---|---|---|
| 62% | 45.1% | +0.6 může být náhoda | |
| 19% | 44.8% | -0.3 může být náhoda | |
| 12% | 44.5% | 0.0 může být náhoda | |
| 4% | 43.3% | -2.1 jasný rozdíl | |
| 2% | 45.7% | -0.2 může být náhoda | |
| <1% | 41.0% | +0.5 může být náhoda | |
| <1% | 68.2% | -0.8 může být náhoda | |
| <1% | 63.6% | příliš velké na důvěru |
Build Mel Bot
- výher
- 50.1%
- her
- 13,659
- Vliv na výhry
- +0.1
- Pickrate
- 0.5%
Startovní předmětyDoranův prsten + Léčivý lektvar x2
Výhry navíc tady: +2.5 na 100 her. Žádná jiná volba nad touto nemá jasný náskok.
| Volba | Voleno | Výhra | Výhry navíc |
|---|---|---|---|
| 94% | 50.2% | +2.5 může být náhoda | |
| 2% | 53.0% | -1.5 jasný rozdíl | |
| 1% | 41.5% | -3.6 jasný rozdíl | |
| 1% | 55.4% | +1.1 může být náhoda | |
| <1% | 41.4% | -2.5 jasný rozdíl | |
| <1% | 45.6% | -1.6 může být náhoda | |
| <1% | 43.6% | -2.4 jasný rozdíl | |
| <1% | 43.2% | -3.8 jasný rozdíl |
BotyIonské boty jasnosti
Ionské boty jasnosti vyhrává častěji než Kouzelníkovy boty, nejčastější volba: +0.4 proti -0.4 na 100 her. Může to být náhoda.
| Volba | Voleno | Výhra | Výhry navíc | Čas |
|---|---|---|---|---|
| 80% | 50.1% | -0.4 může být náhoda | 12:56 | |
| 18% | 52.3% | +0.4 může být náhoda | 12:18 | |
| 1% | 44.6% | -1.4 může být náhoda | 12:38 | |
| <1% | 45.6% | +0.3 může být náhoda | 14:43 | |
| <1% | 38.6% | +1.4 může být náhoda | 13:17 |
Proti týmu s převahou AD
| Volba | Voleno | Výhra | Výsledek |
|---|---|---|---|
| 79% | 51.2% | nejčastěji kupované | |
| 16% | 52.7% | vyrovnané | |
| 1% | 48.3% | málo her | |
| 1% | 41.7% | málo her |
Proti týmu s převahou AP
| Volba | Voleno | Výhra | Výsledek |
|---|---|---|---|
| 78% | 50.6% | nejčastěji kupované | |
| 17% | 56.7% | vyrovnané | |
| 1% | 52.9% | málo her | |
| 1% | 33.3% | málo her |
Kupované víc proti jednomu typu poškození
| Volba | AD tým | AP tým |
|---|---|---|
| 29% | 25% | |
| 3% | 6% |
Předmět 1Ludenova ozvěna
Výhry navíc tady: -0.3 na 100 her. Žádná jiná volba nad touto nemá jasný náskok.
| Volba | Voleno | Výhra | Výhry navíc | Čas |
|---|---|---|---|---|
| 66% | 49.4% | -0.3 může být náhoda | 10:37 | |
| 24% | 51.2% | -0.6 může být náhoda | 10:38 | |
| 7% | 55.0% | +3.8 jasný rozdíl | 10:54 | |
| 1% | 46.3% | -0.9 může být náhoda | 12:21 | |
| <1% | 49.0% | +1.0 může být náhoda | ||
| <1% | 52.2% | -1.4 může být náhoda | 11:45 | |
| <1% | 33.3% | +0.8 může být náhoda | ||
| <1% | 63.2% | kupováno už ve vedení |
Dokončené spolu
| Volba | Voleno | Výhra | her |
|---|---|---|---|
| 33% | - | 3,210 | |
| 8% | - | 808 | |
| 8% | 55.9% | 755 | |
| 6% | 51.7% | 609 |
Předmět 2Stínový plamen
Výhry navíc tady: -0.7 na 100 her. Žádná jiná volba nad touto nemá jasný náskok.
| Volba | Voleno | Výhra | Výhry navíc | Čas |
|---|---|---|---|---|
| 64% | 49.5% | -0.7 může být náhoda | 18:42 | |
| 9% | 52.2% | +1.3 může být náhoda | 17:56 | |
| 5% | 50.9% | +0.5 může být náhoda | 17:28 | |
| 3% | 49.2% | -2.2 může být náhoda | 16:47 | |
| 3% | 50.7% | +2.1 může být náhoda | ||
| 3% | 56.3% | +1.1 může být náhoda | 17:07 | |
| 2% | 45.1% | -0.6 může být náhoda | ||
| 2% | 53.9% | -0.3 může být náhoda |
Dokončené spolu
| Volba | Voleno | Výhra | her |
|---|---|---|---|
| 33% | - | 3,210 | |
| 8% | - | 808 | |
| 8% | 55.9% | 755 | |
| 6% | 51.7% | 609 |
Předmět 3Rabadonův smrtící klobouk
Výhry navíc tady: -0.2 na 100 her. Žádná jiná volba nad touto nemá jasný náskok.
| Volba | Voleno | Výhra | Výhry navíc | Čas |
|---|---|---|---|---|
| 43% | 51.9% | -0.2 může být náhoda | 25:08 | |
| 14% | 52.2% | -0.7 může být náhoda | 23:44 | |
| 11% | 45.7% | -1.1 může být náhoda | 24:56 | |
| 6% | 56.5% | +2.5 může být náhoda | 23:01 | |
| 5% | 52.1% | +1.2 může být náhoda | 24:11 | |
| 4% | 42.2% | -0.5 může být náhoda | ||
| 3% | 48.4% | 0.0 může být náhoda | ||
| 2% | 70.1% | kupováno už ve vedení |
Dokončené spolu
| Volba | Voleno | Výhra | her |
|---|---|---|---|
| 33% | - | 3,210 | |
| 8% | - | 808 | |
| 8% | 55.9% | 755 | |
| 6% | 51.7% | 609 |
Předmět 4Hůl Prázdnoty
Hůl Prázdnoty vyhrává častěji než Zhonyiny přesýpací hodiny, nejčastější volba: +1.2 proti -2.0 na 100 her. Rozdíl je jasný.
| Volba | Voleno | Výhra | Výhry navíc | Čas |
|---|---|---|---|---|
| 46% | 50.0% | -2.0 může být náhoda | 30:08 | |
| 29% | 50.1% | +1.2 jasný rozdíl | 30:14 | |
| 4% | 56.3% | +0.4 jasný rozdíl | ||
| 3% | 70.1% | kupováno už ve vedení |
Předmět 5Nával bouře
Ze všeho, co jsme tu změřili, přidává nejvíc výher Nával bouře: +0.4 na 100 her. Hůl Prázdnoty, nejčastější volba, nemá číslo k porovnání.
| Volba | Voleno | Výhra | Výhry navíc | Čas |
|---|---|---|---|---|
| 33% | 51.8% | -0.3 může být náhoda | 33:19 | |
| 27% | 45.2% | +0.4 může být náhoda | 34:33 | |
| 12% | 44.0% | +1.2 může být náhoda | 33:38 |
Předmět 6Liandryho utrpení
| Volba | Voleno | Výhra | Čas |
|---|---|---|---|
| 15% | 44.7% | 39:40 | |
| 14% | 53.7% | 37:32 | |
| 12% | 52.4% | 37:37 | |
| 12% | 45.5% | 37:11 | |
| 10% | 54.7% | 37:37 |
Klíčová runaDotyk smrtícího ohně
Dotyk smrtícího ohně vyhrává častěji než Magická kometa, nejčastější volba: +0.9 proti +0.7 na 100 her. Může to být náhoda.
| Volba | Voleno | Výhra | Výhry navíc |
|---|---|---|---|
| 70% | 50.5% | +0.7 může být náhoda | |
| 16% | 48.3% | -1.4 jasný rozdíl | |
| 9% | 50.9% | +1.2 může být náhoda | |
| 2% | 51.1% | +0.9 může být náhoda | |
| 1% | 45.9% | -2.0 může být náhoda | |
| 1% | 50.0% | -1.7 může být náhoda | |
| <1% | 54.8% | -0.1 může být náhoda | |
| <1% | 53.6% | -0.4 může být náhoda |
Hlavní řada 1Prsten manového proudu
Výhry navíc tady: +0.7 na 100 her. Žádná jiná volba nad touto nemá jasný náskok.
| Volba | Voleno | Výhra | Výhry navíc |
|---|---|---|---|
| 71% | 50.3% | +0.7 může být náhoda | |
| 17% | 48.0% | -1.4 jasný rozdíl | |
| 7% | 49.6% | +1.1 může být náhoda | |
| 2% | 51.4% | 0.0 může být náhoda | |
| 2% | 56.2% | +1.8 může být náhoda | |
| <1% | 56.0% | +0.1 může být náhoda | |
| <1% | 60.4% | -0.9 může být náhoda | |
| <1% | 51.2% | -1.5 může být náhoda |
Hlavní řada 2Rychlost
Rychlost vyhrává častěji než Prostoupení, nejčastější volba: +2.3 proti +0.5 na 100 her. Může to být náhoda.
| Volba | Voleno | Výhra | Výhry navíc |
|---|---|---|---|
| 69% | 50.2% | +0.5 může být náhoda | |
| 15% | 47.8% | -1.7 jasný rozdíl | |
| 8% | 49.9% | +1.1 může být náhoda | |
| 3% | 54.5% | +2.3 může být náhoda | |
| 2% | 51.1% | +0.2 může být náhoda | |
| 1% | 57.0% | +1.4 může být náhoda | |
| 1% | 50.0% | -0.3 může být náhoda | |
| <1% | 63.3% | +1.1 může být náhoda |
Hlavní řada 3Ženoucí se bouře
Ženoucí se bouře vyhrává častěji než Sežehnutí, nejčastější volba: +1.8 proti 0.0 na 100 her. Rozdíl je jasný.
| Volba | Voleno | Výhra | Výhry navíc |
|---|---|---|---|
| 57% | 49.8% | 0.0 může být náhoda | |
| 17% | 48.1% | -1.6 jasný rozdíl | |
| 16% | 52.6% | +1.8 jasný rozdíl | |
| 8% | 50.9% | +1.2 může být náhoda | |
| 1% | 53.8% | +1.2 může být náhoda | |
| <1% | 60.4% | +0.3 může být náhoda | |
| <1% | 48.9% | -0.6 může být náhoda | |
| <1% | 46.2% | -2.1 může být náhoda |
Vedlejší stromPřesnost
Výhry navíc tady: +0.7 na 100 her. Žádná jiná volba nad touto nemá jasný náskok.
| Volba | Voleno | Výhra | Výhry navíc |
|---|---|---|---|
| 71% | 51.0% | +0.7 může být náhoda | |
| 24% | 48.5% | -0.8 jasný rozdíl | |
| 3% | 47.5% | +1.4 může být náhoda | |
| 2% | 42.9% | -0.2 může být náhoda | |
| <1% | 54.9% | -1.2 může být náhoda |
Vedlejší runyDuchapřítomnost + Legenda: Zrychlení
Duchapřítomnost + Legenda: Zrychlení vyhrává častěji než Duchapřítomnost + Rána z milosti, nejčastější volba: +1.8 proti -2.2 na 100 her. Rozdíl je jasný.
| Volba | Voleno | Výhra | Výhry navíc |
|---|---|---|---|
| 72% | 50.0% | -2.2 může být náhoda | |
| 10% | 53.2% | +1.5 jasný rozdíl | |
| 9% | 53.6% | +1.8 jasný rozdíl | |
| 5% | 51.1% | +0.8 jasný rozdíl | |
| 3% | 56.0% | +1.8 jasný rozdíl | |
| 1% | 54.5% | +1.4 může být náhoda |
Útočný úlomekZrychlení schopností
Výhry navíc tady: +0.8 na 100 her. Žádná jiná volba nad touto nemá jasný náskok.
| Volba | Voleno | Výhra | Výhry navíc |
|---|---|---|---|
| 73% | 50.3% | +0.8 může být náhoda | |
| 21% | 50.1% | -0.8 může být náhoda | |
| 7% | 48.9% | -0.4 může být náhoda |
Flexibilní úlomekRychlost pohybu
Rychlost pohybu vyhrává častěji než Adaptivní síla, nejčastější volba: +1.2 proti -0.8 na 100 her. Může to být náhoda.
| Volba | Voleno | Výhra | Výhry navíc |
|---|---|---|---|
| 97% | 50.1% | -0.8 může být náhoda | |
| 3% | 52.6% | +1.2 může být náhoda | |
| <1% | 43.6% | -1.2 může být náhoda |
Obranný úlomekHouževnatost a odolnost vůči zpomalení
Houževnatost a odolnost vůči zpomalení vyhrává častěji než Zvyšování zdraví, nejčastější volba: +1.0 proti +0.7 na 100 her. Může to být náhoda.
| Volba | Voleno | Výhra | Výhry navíc |
|---|---|---|---|
| 73% | 50.3% | +0.7 může být náhoda | |
| 25% | 49.3% | -0.9 jasný rozdíl | |
| 2% | 54.5% | +1.0 může být náhoda |
QEW
SchopnostiQ > E > W
Výhry navíc tady: +2.7 na 100 her. Žádná jiná volba nad touto nemá jasný náskok.
| Volba | Voleno | Výhra | Výhry navíc |
|---|---|---|---|
| QEWQ + E + W | 92% | 50.6% | +2.7 může být náhoda |
| QWEQ + W + E | 4% | 49.7% | -3.1 jasný rozdíl |
| EQWE + Q + W | 3% | 48.1% | -2.0 jasný rozdíl |
| EWQE + W + Q | <1% | 48.1% | -2.5 jasný rozdíl |
| WQEW + Q + E | <1% | 45.8% | -0.2 může být náhoda |
Úrovně 1 až 18
- 1Q
- 2E
- 3W
- 4Q
- 5Q
- 6R
- 7Q
- 8E
- 9Q
- 10E
- 11R
- 12E
- 13E
- 14W
- 15W
- 16R
- 17W
- 18W
Nejdřív Q: 52.1% výher. Nejdřív E: 54.7% výher (vyrovnané).
- Q
- E
- W
- Q
- Q
- R
- Q
- E
- Q
- E
- R
- E
- E
- W
- W
- R
- W
- W
KouzlaSkok + Bariéra
Skok + Bariéra vyhrává častěji než Skok + Teleport, nejčastější volba: +0.9 proti +0.6 na 100 her. Může to být náhoda.
| Volba | Voleno | Výhra | Výhry navíc |
|---|---|---|---|
| 63% | 50.8% | +0.6 může být náhoda | |
| 20% | 50.1% | +0.9 může být náhoda | |
| 6% | 48.2% | -2.1 jasný rozdíl | |
| 5% | 43.9% | -2.6 jasný rozdíl | |
| 3% | 49.9% | -0.6 může být náhoda | |
| 2% | 49.6% | +0.9 může být náhoda | |
| <1% | 44.2% | -0.8 může být náhoda |
Build Mel Top
Patch 16.21- výher
- 45.1%
- her
- 10,443
- Vliv na výhry
- -4.1
- Pickrate
- 0.1%
Startovní předmětyDoranův prsten + Léčivý lektvar x2
Výhry navíc tady: +0.2 na 100 her. Žádná jiná volba nad touto nemá jasný náskok.
| Volba | Voleno | Výhra | Výhry navíc |
|---|---|---|---|
| 83% | 44.8% | +0.2 může být náhoda | |
| 11% | 45.0% | -1.3 může být náhoda | |
| 1% | 46.3% | -0.4 může být náhoda |
BotyIonské boty jasnosti
Ionské boty jasnosti vyhrává častěji než Kouzelníkovy boty, nejčastější volba: +0.2 proti -0.5 na 100 her. Může to být náhoda.
| Volba | Voleno | Výhra | Výhry navíc | Čas |
|---|---|---|---|---|
| 83% | 45.1% | -0.5 může být náhoda | 13:09 | |
| 10% | 43.1% | +0.2 může být náhoda | 12:55 | |
| 4% | 50.7% | +0.1 může být náhoda | 12:58 | |
| 1% | 39.8% | -0.1 může být náhoda | 14:03 |
Proti týmu s převahou AD
| Volba | Voleno | Výhra | Výsledek |
|---|---|---|---|
| 63% | 47.3% | nejčastěji kupované | |
| 8% | 43.3% | vyrovnané | |
| 4% | 46.3% | vyrovnané | |
| 1% | 43.5% | málo her |
Proti týmu s převahou AP
| Volba | Voleno | Výhra | Výsledek |
|---|---|---|---|
| 62% | 43.2% | nejčastěji kupované | |
| 8% | 46.1% | vyrovnané | |
| 3% | 50.0% | málo her | |
| 2% | 21.4% | málo her |
Kupované víc proti jednomu typu poškození
| Volba | AD tým | AP tým |
|---|---|---|
| 18% | 24% | |
| 6% | 9% |
Předmět 1Ludenova ozvěna
Výhry navíc tady: -0.3 na 100 her. Žádná jiná volba nad touto nemá jasný náskok.
| Volba | Voleno | Výhra | Výhry navíc | Čas |
|---|---|---|---|---|
| 66% | 44.4% | -0.3 může být náhoda | 11:05 | |
| 24% | 45.7% | -0.5 může být náhoda | 11:25 | |
| 3% | 45.3% | +1.1 může být náhoda | 11:04 | |
| 2% | 40.8% | +0.9 může být náhoda | 13:06 | |
| 1% | 45.6% | -0.3 může být náhoda | 11:56 |
Dokončené spolu
| Volba | Voleno | her |
|---|---|---|
| 16% | 781 | |
| 13% | 659 | |
| 8% | 381 | |
| 5% | 254 |
Předmět 2Stínový plamen
Výhry navíc tady: -0.2 na 100 her. Žádná jiná volba nad touto nemá jasný náskok.
| Volba | Voleno | Výhra | Výhry navíc | Čas |
|---|---|---|---|---|
| 47% | 45.7% | -0.2 může být náhoda | 19:56 | |
| 20% | 44.8% | -0.5 může být náhoda | 20:27 | |
| 6% | 41.9% | -0.1 může být náhoda | 20:45 | |
| 6% | 46.2% | -0.5 může být náhoda | 19:01 | |
| 4% | 47.1% | +1.9 může být náhoda | 19:59 | |
| 3% | 42.6% | +0.7 může být náhoda | ||
| 3% | 42.0% | -1.2 může být náhoda | ||
| 2% | 48.2% | +0.6 může být náhoda |
Dokončené spolu
| Volba | Voleno | her |
|---|---|---|
| 16% | 781 | |
| 13% | 659 | |
| 8% | 381 | |
| 5% | 254 |
Předmět 3Rabadonův smrtící klobouk
Rabadonův smrtící klobouk patří k sestavě, která vyhrává víc: +2.7 na 100 her, proti -2.5 u sestavy, kterou dokončí nejvíc hráčů.
| Volba | Voleno | Výhra | Výhry navíc | Čas |
|---|---|---|---|---|
| 23% | 45.4% | -0.8 může být náhoda | 26:47 | |
| 22% | 45.2% | -0.5 může být náhoda | 26:26 | |
| 19% | 51.4% | +1.5 může být náhoda | 26:29 | |
| 8% | 46.5% | -0.1 může být náhoda | 26:39 | |
| 6% | 47.3% | 0.0 může být náhoda | 25:39 | |
| 4% | 42.8% | +0.5 může být náhoda | ||
| 3% | 41.4% | -0.3 může být náhoda | ||
| 2% | 48.3% | -1.2 může být náhoda |
Dokončené spolu
| Volba | Voleno | her |
|---|---|---|
| 16% | 781 | |
| 13% | 659 | |
| 8% | 381 | |
| 5% | 254 |
Předmět 4Zhonyiny přesýpací hodiny
Ze všeho, co jsme tu změřili, přidává nejvíc výher Zhonyiny přesýpací hodiny: -0.8 na 100 her. Rabadonův smrtící klobouk, nejčastější volba, nemá číslo k porovnání.
| Volba | Voleno | Výhra | Výhry navíc | Čas |
|---|---|---|---|---|
| 38% | 55.6% | -0.8 může být náhoda | 31:50 |
Předmět 5Nával bouře
Ze všeho, co jsme tu změřili, přidává nejvíc výher Nával bouře: +0.6 na 100 her. Hůl Prázdnoty, nejčastější volba, nemá číslo k porovnání.
| Volba | Voleno | Výhra | Výhry navíc | Čas |
|---|---|---|---|---|
| 24% | 49.5% | -1.3 může být náhoda | 36:32 | |
| 13% | 55.6% | +0.6 může být náhoda | 35:48 |
Předmět 6Hůl Prázdnoty
| Volba | Voleno | Výhra | Čas |
|---|---|---|---|
| 18% | - | 40:48 | |
| 17% | - | 41:11 | |
| 13% | - | 39:21 | |
| 10% | - | 39:50 | |
| 7% | - | 37:24 |
Klíčová runaMagická kometa
Výhry navíc tady: +1.4 na 100 her. Žádná jiná volba nad touto nemá jasný náskok.
| Volba | Voleno | Výhra | Výhry navíc |
|---|---|---|---|
| 63% | 45.0% | +1.4 může být náhoda | |
| 19% | 41.6% | -2.3 jasný rozdíl | |
| 10% | 46.5% | +0.1 může být náhoda | |
| 3% | 47.4% | +0.7 může být náhoda | |
| 1% | 43.1% | -4.4 jasný rozdíl |
Hlavní řada 1Prsten manového proudu
Výhry navíc tady: +1.3 na 100 her. Žádná jiná volba nad touto nemá jasný náskok.
| Volba | Voleno | Výhra | Výhry navíc |
|---|---|---|---|
| 64% | 45.1% | +1.3 může být náhoda | |
| 20% | 41.4% | -2.6 jasný rozdíl | |
| 10% | 46.1% | -0.4 může být náhoda | |
| 3% | 43.6% | +1.1 může být náhoda | |
| 1% | 52.1% | +2.7 může být náhoda | |
| 1% | 42.4% | -3.6 může být náhoda |
Hlavní řada 2Rychlost
Rychlost vyhrává častěji než Prostoupení, nejčastější volba: +2.6 proti +1.5 na 100 her. Může to být náhoda.
| Volba | Voleno | Výhra | Výhry navíc |
|---|---|---|---|
| 64% | 45.1% | +1.5 může být náhoda | |
| 18% | 41.2% | -2.5 jasný rozdíl | |
| 10% | 45.7% | -0.4 může být náhoda | |
| 2% | 44.0% | -2.7 může být náhoda | |
| 2% | 39.1% | -2.3 může být náhoda | |
| 1% | 47.2% | +2.6 může být náhoda |
Hlavní řada 3Ženoucí se bouře
Ženoucí se bouře vyhrává častěji než Sežehnutí, nejčastější volba: +1.8 proti +1.0 na 100 her. Může to být náhoda.
| Volba | Voleno | Výhra | Výhry navíc |
|---|---|---|---|
| 64% | 45.1% | +1.0 může být náhoda | |
| 20% | 41.7% | -2.6 jasný rozdíl | |
| 10% | 46.8% | +0.1 může být náhoda | |
| 4% | 44.4% | +1.8 může být náhoda |
Vedlejší stromPřesnost
Výhry navíc tady: +1.1 na 100 her. Žádná jiná volba nad touto nemá jasný náskok.
| Volba | Voleno | Výhra | Výhry navíc |
|---|---|---|---|
| 62% | 45.0% | +1.1 může být náhoda | |
| 30% | 43.5% | -1.5 může být náhoda | |
| 4% | 46.1% | +0.5 může být náhoda | |
| 3% | 45.1% | -0.2 může být náhoda | |
| 2% | 44.3% | +0.3 může být náhoda |
Vedlejší runyPodseknutí + Legenda: Zrychlení
Podseknutí + Legenda: Zrychlení vyhrává častěji než Duchapřítomnost + Rána z milosti, nejčastější volba: +1.8 proti -2.1 na 100 her. Může to být náhoda.
| Volba | Voleno | Výhra | Výhry navíc |
|---|---|---|---|
| 86% | 44.7% | -2.1 může být náhoda | |
| 5% | 46.3% | +1.8 může být náhoda | |
| 3% | 44.8% | +0.8 může být náhoda | |
| 2% | 45.1% | +0.3 může být náhoda |
Útočný úlomekZrychlení schopností
Výhry navíc tady: +1.2 na 100 her. Žádná jiná volba nad touto nemá jasný náskok.
| Volba | Voleno | Výhra | Výhry navíc |
|---|---|---|---|
| 69% | 45.3% | +1.2 může být náhoda | |
| 27% | 42.5% | -1.6 jasný rozdíl | |
| 4% | 45.6% | +1.0 může být náhoda |
Flexibilní úlomekRychlost pohybu
Rychlost pohybu vyhrává častěji než Adaptivní síla, nejčastější volba: +0.9 proti -0.8 na 100 her. Může to být náhoda.
| Volba | Voleno | Výhra | Výhry navíc |
|---|---|---|---|
| 97% | 44.5% | -0.8 může být náhoda | |
| 3% | 46.6% | +0.9 může být náhoda |
Obranný úlomekZvyšování zdraví
Výhry navíc tady: +1.0 na 100 her. Žádná jiná volba nad touto nemá jasný náskok.
| Volba | Voleno | Výhra | Výhry navíc |
|---|---|---|---|
| 72% | 45.3% | +1.0 může být náhoda | |
| 23% | 42.0% | -1.1 může být náhoda | |
| 4% | 45.9% | +0.3 může být náhoda |
QEW
SchopnostiQ > E > W
Výhry navíc tady: +1.4 na 100 her. Žádná jiná volba nad touto nemá jasný náskok.
| Volba | Voleno | Výhra | Výhry navíc |
|---|---|---|---|
| QEWQ + E + W | 91% | 44.7% | +1.4 může být náhoda |
| QWEQ + W + E | 4% | 41.5% | -1.7 může být náhoda |
| EQWE + Q + W | 3% | 44.8% | -2.1 může být náhoda |
Úrovně 1 až 18
- 1Q
- 2E
- 3W
- 4Q
- 5Q
- 6R
- 7Q
- 8E
- 9Q
- 10E
- 11R
- 12E
- 13E
- 14W
- 15W
- 16R
- 17W
- 18W
Nejdřív Q: 45.9% výher. Nejdřív E: 33.3% výher (málo her).
- Q
- E
- W
- Q
- Q
- R
- Q
- E
- Q
- E
- R
- E
- E
- W
- W
- R
- W
- W
KouzlaSkok + Vznítit
Skok + Vznítit vyhrává častěji než Skok + Teleport, nejčastější volba: +1.5 proti -1.6 na 100 her. Rozdíl je jasný.
| Volba | Voleno | Výhra | Výhry navíc |
|---|---|---|---|
| 58% | 44.1% | -1.6 může být náhoda | |
| 26% | 45.6% | +1.5 jasný rozdíl | |
| 6% | 46.8% | +1.5 může být náhoda | |
| 4% | 44.9% | +0.8 může být náhoda | |
| 4% | 44.3% | +0.9 může být náhoda | |
| 1% | 35.6% | -5.1 může být náhoda |
Build Mel Jungle
Patch 16.21- výher
- 25.5%
- her
- 377
- Vliv na výhry
- -3.9
- Pickrate
- 0.0%
Startovní předmětyMládě vichrotlapa + Léčivý lektvar
Mládě vichrotlapa + Léčivý lektvar vyhrává častěji než Mládě ohňodrápa + Léčivý lektvar, nejčastější volba: -0.5 proti -0.9 na 100 her. Může to být náhoda.
| Volba | Voleno | Výhra | Výhry navíc |
|---|---|---|---|
| 44% | 30.9% | -0.9 může být náhoda | |
| 27% | 40.3% | -0.5 může být náhoda |
BotyKouzelníkovy boty
Výhry navíc tady: -1.7 na 100 her. Žádná jiná volba nad touto nemá jasný náskok.
| Volba | Voleno | Výhra | Výhry navíc | Čas |
|---|---|---|---|---|
| 81% | 34.6% | -1.7 může být náhoda | 14:11 |
Předmět 1Ludenova ozvěna
Ze všeho, co jsme tu změřili, přidává nejvíc výher Ludenova ozvěna: -4.4 na 100 her. Černá pochodeň, nejčastější volba, nemá číslo k porovnání.
| Volba | Voleno | Výhra | Výhry navíc | Čas |
|---|---|---|---|---|
| 73% | 34.6% | -4.4 může být náhoda | 11:18 |
Dokončené spolu
| Volba | Voleno | her |
|---|---|---|
| 29% | 50 | |
| 13% | 23 | |
| 9% | 16 |
Předmět 2Stínový plamen
Výhry navíc tady: -0.3 na 100 her. Žádná jiná volba nad touto nemá jasný náskok.
| Volba | Voleno | Výhra | Výhry navíc | Čas |
|---|---|---|---|---|
| 66% | 38.1% | -0.3 může být náhoda | 20:27 |
Dokončené spolu
| Volba | Voleno | her |
|---|---|---|
| 29% | 50 | |
| 13% | 23 | |
| 9% | 16 |
Předmět 3Zhonyiny přesýpací hodiny
Hráči Mistr+ volí tohle: 100% jejich her. Napříč všemi ranky se nejvíc volí Liandryho utrpení.
| Volba | Voleno | Výhra | Čas |
|---|---|---|---|
| 31% | 50.9% | 26:25 |
Dokončené spolu
| Volba | Voleno | her |
|---|---|---|
| 29% | 50 | |
| 13% | 23 | |
| 9% | 16 |
Předmět 4Nával bouře
| Volba | Voleno | Výhra | Čas |
|---|---|---|---|
| 27% | 51.8% | 30:38 |
Klíčová runaTemné žně
Výhry navíc tady: -2.9 na 100 her. Žádná jiná volba nad touto nemá jasný náskok.
| Volba | Voleno | Výhra | Výhry navíc |
|---|---|---|---|
| 40% | 28.2% | -2.9 může být náhoda | |
| 36% | 33.1% | -2.3 může být náhoda |
Hlavní řada 1Rána pod pás
Výhry navíc tady: -3.0 na 100 her. Žádná jiná volba nad touto nemá jasný náskok.
| Volba | Voleno | Výhra | Výhry navíc |
|---|---|---|---|
| 40% | 28.5% | -3.0 může být náhoda | |
| 32% | 30.4% | -3.3 může být náhoda |
Hlavní řada 2Šestý smysl
Výhry navíc tady: -1.8 na 100 her. Žádná jiná volba nad touto nemá jasný náskok.
| Volba | Voleno | Výhra | Výhry navíc |
|---|---|---|---|
| 38% | 27.9% | -1.8 může být náhoda | |
| 38% | 31.9% | -2.4 může být náhoda |
Hlavní řada 3Ultimátní lovec
Výhry navíc tady: -3.1 na 100 her. Žádná jiná volba nad touto nemá jasný náskok.
| Volba | Voleno | Výhra | Výhry navíc |
|---|---|---|---|
| 41% | 28.3% | -3.1 může být náhoda | |
| 33% | 32.5% | -2.4 může být náhoda |
Vedlejší stromČarodějnictví
Výhry navíc tady: -0.6 na 100 her. Žádná jiná volba nad touto nemá jasný náskok.
| Volba | Voleno | Výhra | Výhry navíc |
|---|---|---|---|
| 51% | 31.5% | -0.6 může být náhoda | |
| 37% | 33.8% | -0.8 může být náhoda |
Vedlejší runyPrsten manového proudu + Sežehnutí
Výhry navíc tady: -3.5 na 100 her. Žádná jiná volba nad touto nemá jasný náskok.
| Volba | Voleno | Výhra | Výhry navíc |
|---|---|---|---|
| 62% | 30.4% | -3.5 může být náhoda |
Útočný úlomekZrychlení schopností
Výhry navíc tady: +0.9 na 100 her. Žádná jiná volba nad touto nemá jasný náskok.
| Volba | Voleno | Výhra | Výhry navíc |
|---|---|---|---|
| 48% | 35.8% | +0.9 může být náhoda | |
| 45% | 29.4% | -1.6 může být náhoda |
Flexibilní úlomekAdaptivní síla
Výhry navíc tady: +0.9 na 100 her. Žádná jiná volba nad touto nemá jasný náskok.
| Volba | Voleno | Výhra | Výhry navíc |
|---|---|---|---|
| 95% | 32.9% | +0.9 může být náhoda |
Obranný úlomekZvyšování zdraví
Zvyšování zdraví vyhrává častěji než Zdraví, nejčastější volba: +0.9 proti -0.6 na 100 her. Může to být náhoda.
| Volba | Voleno | Výhra | Výhry navíc |
|---|---|---|---|
| 54% | 35.6% | +0.9 může být náhoda | |
| 40% | 28.7% | -0.6 může být náhoda |
QEW
SchopnostiQ > E > W
Výhry navíc tady: -3.5 na 100 her. Žádná jiná volba nad touto nemá jasný náskok.
| Volba | Voleno | Výhra | Výhry navíc |
|---|---|---|---|
| QEWQ + E + W | 89% | 32.4% | -3.5 může být náhoda |
KouzlaSkok + Udeřit
Výhry navíc tady: +1.2 na 100 her. Žádná jiná volba nad touto nemá jasný náskok.
| Volba | Voleno | Výhra | Výhry navíc |
|---|---|---|---|
| 94% | 32.2% | +1.2 může být náhoda |
Nejlepší hráči Mel
Zobrazit vše (10,252)Běžná hra na Mid
44,337 herProti všem šampionům na Mid
- Top 10 % Killy 9.3
- Top 27 % Farma / min 6.8
- Spodních 19 % Asistence 5.5
- Smrti
- 6.5 Nejméně 35 %
- Solo killy
- 2.5 Top 49 %
- Účast na killech
- 43% Top 45 %
- Poš. týmu
- 23% Spodních 48 %
- Poš. / min
- 840 Spodních 44 %
- Zlato / min
- 424 Top 41 %
- Vize / min
- 0.70 Top 35 %
- Ovládací totemy
- 0.9 Top 28 %
- První krev
- 8% Spodních 33 %
Proti soupeři na lajně
- Level 6 v 5:12
- Level 11 v 14:46
Prostřední hra v každé minutě
Udělené poškození
Magické 94% Fyzické 6%Zemřel na
Fyzické 47% Magické 45% Přímé 8%Běžná hra na Podpora
25,839 herProti všem šampionům na Podpora
- Top 14 % První krev 12%
- Top 18 % Killy 6.2
- Spodních 22 % Asistence 9.1
- Smrti
- 7.7 Nejméně 37 %
- Solo killy
- 0.8 Top 50 %
- Účast na killech
- 45% Spodních 34 %
- Poš. týmu
- 17% Top 35 %
- Poš. / min
- 636 Top 41 %
- Farma / min
- 2.2 Top 34 %
- Zlato / min
- 354 Top 40 %
- Vize / min
- 2.18 Top 44 %
- Ovládací totemy
- 5.3 Top 40 %
Proti soupeři na lajně
- Level 6 v 8:26
- Level 11 v 21:25
Prostřední hra v každé minutě
Udělené poškození
Magické 94% Fyzické 6%Zemřel na
Fyzické 54% Magické 40% Přímé 6%Běžná hra na Bot
13,163 herProti všem šampionům na Bot
- Top 11 % Killy 10.0
- Nejméně 19 % Smrti 6.4
- Spodních 19 % Asistence 6.4
- Solo killy
- 1.3 Top 49 %
- Účast na killech
- 47% Top 36 %
- Poš. týmu
- 22% Spodních 45 %
- Poš. / min
- 810 Spodních 39 %
- Farma / min
- 6.7 Top 32 %
- Zlato / min
- 458 Top 42 %
- Vize / min
- 0.68 Top 44 %
- Ovládací totemy
- 0.7 Top 32 %
- První krev
- 15% Top 42 %
Proti soupeři na lajně
- Level 6 v 7:16
- Level 11 v 18:10
Prostřední hra v každé minutě
Udělené poškození
Magické 94% Fyzické 6%Zemřel na
Fyzické 53% Magické 41% Přímé 6%Běžná hra na Top
10,115 her Patch 16.21Proti všem šampionům na Top
- Top 7 % Killy 8.1
- Top 17 % Vize / min 0.81
- Spodních 17 % Asistence 4.8
- Smrti
- 6.9 Nejvíce 49 %
- Solo killy
- 3.2 Top 24 %
- Účast na killech
- 35% Spodních 44 %
- Poš. týmu
- 22% Top 48 %
- Poš. / min
- 813 Spodních 47 %
- Farma / min
- 6.6 Top 34 %
- Zlato / min
- 406 Top 40 %
- Ovládací totemy
- 0.8 Top 20 %
- První krev
- 15% Top 34 %
Proti soupeři na lajně
- Level 6 v 5:18
- Level 11 v 13:12
Prostřední hra v každé minutě
Udělené poškození
Magické 93% Fyzické 7%Zemřel na
Fyzické 51% Magické 41% Přímé 8%Matchupy a spoluhráči jsou z her Mel na Mid.
Matchupy a spoluhráči jsou z her Mel na Mid.
-
Mel s Tryndamere: +2.7 výhry na 100 her (rozpětí 1.7-3.7) · 9,506 her · Naměřeno · 2 % z toho je vypůjčeno z podobných šampionů -
Mel s Garen: +1.91 výhry na 100 her (rozpětí 1.13-2.70) · 16,085 her · Naměřeno · 1 % z toho je vypůjčeno z podobných šampionů -
Mel s Yorick: +1.8 výhry na 100 her (rozpětí 0.8-2.9) · 8,727 her · Naměřeno · 2 % z toho je vypůjčeno z podobných šampionů
-
Mel s Azir: -6.3 výhry na 100 her (rozpětí -10.7 až -2.0) · 279 her · Sloučeno · 42 % z toho je vypůjčeno z podobných šampionů -
Mel s K'Sante: -5.5 výhry na 100 her (rozpětí -7.0 až -4.0) · 3,952 her · Naměřeno · 5 % z toho je vypůjčeno z podobných šampionů -
Mel s Rumble: -4.7 výhry na 100 her (rozpětí -6.8 až -2.5) · 1,848 her · Naměřeno · 10 % z toho je vypůjčeno z podobných šampionů
-
Mel s Bel'Veth: +3.6 výhry na 100 her (rozpětí 2.1-5.0) · 4,341 her · Naměřeno · 4 % z toho je vypůjčeno z podobných šampionů -
Mel s Shyvana: +3.2 výhry na 100 her (rozpětí 2.2-4.2) · 9,478 her · Naměřeno · 2 % z toho je vypůjčeno z podobných šampionů -
Mel s Briar: +2.84 výhry na 100 her (rozpětí 1.93-3.75) · 11,791 her · Naměřeno · 2 % z toho je vypůjčeno z podobných šampionů
-
Mel s Qiyana: -6.9 výhry na 100 her (rozpětí -8.0 až -5.8) · 7,757 her · Naměřeno · 3 % z toho je vypůjčeno z podobných šampionů -
Mel s Locke: -6.3 výhry na 100 her (rozpětí -8.5 až -4.2) · 1,812 her · Naměřeno · 10 % z toho je vypůjčeno z podobných šampionů -
Mel s Rengar: -4.9 výhry na 100 her (rozpětí -6.2 až -3.7) · 5,886 her · Naměřeno · 3 % z toho je vypůjčeno z podobných šampionů
-
Mel s Miss Fortune: +1.59 výhry na 100 her (rozpětí 1.05-2.12) · 36,652 her · Naměřeno · 1 % z toho je vypůjčeno z podobných šampionů -
Mel s Jinx: +0.83 výhry na 100 her (rozpětí 0.21-1.44) · 26,701 her · Naměřeno · 1 % z toho je vypůjčeno z podobných šampionů
-
Mel s Viktor: -4.9 výhry na 100 her (rozpětí -7.2 až -2.6) · 1,564 her · Naměřeno · 11 % z toho je vypůjčeno z podobných šampionů -
Mel s Ezreal: -3.74 výhry na 100 her (rozpětí -4.44 až -3.05) · 20,293 her · Naměřeno · 1 % z toho je vypůjčeno z podobných šampionů -
Mel s Corki: -3.4 výhry na 100 her (rozpětí -5.3 až -1.5) · 2,372 her · Naměřeno · 8 % z toho je vypůjčeno z podobných šampionů
-
Mel s Taric: +2.5 výhry na 100 her (rozpětí 0.5-4.5) · 2,179 her · Naměřeno · 8 % z toho je vypůjčeno z podobných šampionů -
Mel s Leona: +2.03 výhry na 100 her (rozpětí 1.27-2.79) · 17,252 her · Naměřeno · 1 % z toho je vypůjčeno z podobných šampionů -
Mel s Rell: +2.0 výhry na 100 her (rozpětí 0.6-3.3) · 4,999 her · Naměřeno · 4 % z toho je vypůjčeno z podobných šampionů
-
Mel s Bard: -3.7 výhry na 100 her (rozpětí -5.3 až -2.1) · 3,503 her · Naměřeno · 5 % z toho je vypůjčeno z podobných šampionů -
Mel s Yuumi: -2.9 výhry na 100 her (rozpětí -4.0 až -1.8) · 7,911 her · Naměřeno · 2 % z toho je vypůjčeno z podobných šampionů -
Mel s Neeko: -2.0 výhry na 100 her (rozpětí -3.4 až -0.6) · 4,616 her · Naměřeno · 4 % z toho je vypůjčeno z podobných šampionů