League of Legends Build na Jayce
Build Jayce Top
- výher
- 47.0%
- her
- 38,072
- Vliv na výhry
- -2.8
- Pickrate
- 2.0%
Startovní předmětyDoranův meč + Léčivý lektvar
Výhry navíc tady: +2.3 na 100 her. Žádná jiná volba nad touto nemá jasný náskok.
| Volba | Voleno | Výhra | Výhry navíc |
|---|---|---|---|
| 92% | 47.3% | +2.3 může být náhoda | |
| 5% | 42.9% | -2.3 jasný rozdíl | |
| 1% | 45.5% | -3.5 jasný rozdíl | |
| 1% | 44.1% | +0.8 může být náhoda | |
| 1% | 39.9% | -1.0 jasný rozdíl | |
| <1% | 45.1% | -0.2 může být náhoda | |
| <1% | 43.5% | příliš velké na důvěru | |
| <1% | 60.0% | -2.0 jasný rozdíl |
BotyOcelové chrániče
Ocelové chrániče vyhrává častěji než Ionské boty jasnosti, nejčastější volba: +1.1 proti -0.9 na 100 her. Rozdíl je jasný.
| Volba | Voleno | Výhra | Výhry navíc | Čas |
|---|---|---|---|---|
| 38% | 48.7% | -0.9 může být náhoda | 14:05 | |
| 35% | 47.3% | +1.1 jasný rozdíl | 14:39 | |
| 14% | 48.0% | -0.3 může být náhoda | 15:38 | |
| 10% | 50.1% | -0.1 může být náhoda | 13:53 | |
| 2% | 56.5% | +1.0 jasný rozdíl často ve vedení | 14:05 | |
| <1% | 53.8% | -1.1 může být náhoda |
Proti týmu s převahou AD
| Volba | Voleno | Výhra | Výsledek |
|---|---|---|---|
| 48% | 50.8% | nejčastěji kupované | |
| 33% | 51.6% | vyrovnané | |
| 8% | 51.7% | vyrovnané | |
| 4% | 52.5% | vyrovnané |
Proti týmu s převahou AP
| Volba | Voleno | Výhra | Výsledek |
|---|---|---|---|
| 38% | 46.8% | nejčastěji kupované | |
| 34% | 48.4% | vyrovnané | |
| 11% | 46.2% | vyrovnané | |
| 10% | 52.5% | vyrovnané |
Kupované víc proti jednomu typu poškození
| Volba | AD tým | AP tým |
|---|---|---|
| 48% | 11% | |
| 4% | 34% | |
| 2% | 13% | |
| 33% | 38% | |
| 37% | 31% | |
| 66% | 70% | |
| 22% | 19% | |
| 59% | 56% | |
| 46% | 43% | |
| 13% | 16% |
Předmět 1Zatmění
Zatmění patří k sestavě, která vyhrává víc: +1.9 na 100 her, proti +0.8 u sestavy, kterou dokončí nejvíc hráčů.
| Volba | Voleno | Výhra | Výhry navíc | Čas |
|---|---|---|---|---|
| 51% | 48.0% | +0.5 může být náhoda | 11:32 | |
| 28% | 46.1% | -0.1 může být náhoda | 11:35 | |
| 7% | 44.3% | -0.8 jasný rozdíl | 12:28 | |
| 4% | 46.5% | 0.0 může být náhoda | 11:46 | |
| 3% | 49.9% | +0.2 může být náhoda | 10:46 | |
| 2% | 51.0% | -1.4 jasný rozdíl | ||
| 2% | 50.4% | -0.4 může být náhoda | ||
| 1% | 57.0% | +0.6 může být náhoda |
Dokončené spolu
| Volba | Voleno | her |
|---|---|---|
| 26% | 6,318 | |
| 5% | 1,257 | |
| 5% | 1,137 | |
| 5% | 1,114 |
Předmět 2Manamune
Výhry navíc tady: +0.8 na 100 her. Žádná jiná volba nad touto nemá jasný náskok.
| Volba | Voleno | Výhra | Výhry navíc | Čas |
|---|---|---|---|---|
| 64% | 48.7% | +0.8 může být náhoda | 18:51 | |
| 14% | 52.6% | -0.1 může být náhoda | 18:24 | |
| 5% | 48.7% | -0.2 může být náhoda | 19:01 | |
| 4% | 45.9% | -0.8 může být náhoda | 19:60 | |
| 3% | 43.1% | -1.1 může být náhoda | 20:25 | |
| 3% | 48.9% | -0.3 může být náhoda | ||
| 3% | 49.2% | +0.1 může být náhoda | ||
| 1% | 42.3% | -2.1 může být náhoda |
Dokončené spolu
| Volba | Voleno | her |
|---|---|---|
| 26% | 6,318 | |
| 5% | 1,257 | |
| 5% | 1,137 | |
| 5% | 1,114 |
Předmět 3Energetický cyklomeč
Výhry navíc tady: +0.3 na 100 her. Žádná jiná volba nad touto nemá jasný náskok.
| Volba | Voleno | Výhra | Výhry navíc | Čas |
|---|---|---|---|---|
| 33% | 52.5% | +0.3 může být náhoda | 24:39 | |
| 13% | 51.9% | +0.1 může být náhoda | 25:05 | |
| 10% | 50.8% | -0.7 může být náhoda | 24:18 | |
| 9% | 50.3% | -0.8 může být náhoda | 24:09 | |
| 7% | 57.2% | -0.7 může být náhoda | 24:08 | |
| 4% | 54.7% | -0.2 může být náhoda | ||
| 4% | 48.4% | +0.1 může být náhoda | ||
| 3% | 55.0% | +1.5 může být náhoda |
Dokončené spolu
| Volba | Voleno | her |
|---|---|---|
| 26% | 6,318 | |
| 5% | 1,257 | |
| 5% | 1,137 | |
| 5% | 1,114 |
Předmět 4Přelom noci
Přelom noci vyhrává častěji než Seryldina zášť, nejčastější volba: +1.5 proti +0.3 na 100 her. Může to být náhoda.
| Volba | Voleno | Výhra | Výhry navíc | Čas |
|---|---|---|---|---|
| 45% | 52.8% | +0.3 může být náhoda | 29:43 | |
| 16% | 59.9% | -0.4 může být náhoda | 28:50 | |
| 11% | 53.9% | +1.5 může být náhoda | 29:34 | |
| 9% | 51.1% | -1.7 může být náhoda | 29:27 | |
| 6% | 51.7% | 0.0 může být náhoda | ||
| 3% | 44.3% | -1.1 může být náhoda | ||
| 3% | 49.4% | +0.7 může být náhoda |
Předmět 5Anděl strážný
Ze všeho, co jsme tu změřili, přidává nejvíc výher Anděl strážný: +1.8 na 100 her. Přelom noci, nejčastější volba, nemá číslo k porovnání.
| Volba | Voleno | Výhra | Výhry navíc | Čas |
|---|---|---|---|---|
| 23% | 54.0% | +1.0 může být náhoda | 33:25 | |
| 16% | 57.6% | +1.8 může být náhoda | 34:41 | |
| 13% | 38.0% | -1.7 může být náhoda | ||
| 11% | 45.0% | +0.2 může být náhoda | 33:53 | |
| 7% | 48.0% | -0.2 může být náhoda | 33:51 |
Předmět 6Seryldina zášť
| Volba | Voleno | Výhra | Čas |
|---|---|---|---|
| 19% | 49.0% | 37:48 | |
| 14% | 50.9% | 38:01 | |
| 7% | - | 38:21 | |
| 7% | - | 37:36 | |
| 7% | - | 37:27 |
Klíčová runaNával lovce bouří
Výhry navíc tady: +1.3 na 100 her. Žádná jiná volba nad touto nemá jasný náskok.
| Volba | Voleno | Výhra | Výhry navíc |
|---|---|---|---|
| 51% | 48.0% | +1.3 může být náhoda | |
| 21% | 45.2% | -0.9 jasný rozdíl | |
| 21% | 46.1% | -1.5 jasný rozdíl | |
| 4% | 49.7% | +2.4 může být náhoda | |
| 3% | 48.8% | +1.7 může být náhoda | |
| <1% | 50.0% | -2.6 jasný rozdíl | |
| <1% | 42.4% | -2.0 může být náhoda | |
| <1% | 30.0% | -2.9 může být náhoda |
Hlavní řada 1Oblačný plášť
Oblačný plášť vyhrává častěji než Prsten manového proudu, nejčastější volba: +2.8 proti +1.0 na 100 her. Rozdíl je jasný.
| Volba | Voleno | Výhra | Výhry navíc |
|---|---|---|---|
| 49% | 47.8% | +1.0 může být náhoda | |
| 21% | 45.2% | -0.9 jasný rozdíl | |
| 20% | 45.6% | -1.7 jasný rozdíl | |
| 3% | 49.5% | +2.5 jasný rozdíl | |
| 2% | 49.4% | +2.8 jasný rozdíl | |
| 2% | 49.8% | +2.5 může být náhoda | |
| 1% | 53.3% | +0.5 může být náhoda | |
| 1% | 47.1% | 0.0 může být náhoda |
Hlavní řada 2Rychlost
Rychlost vyhrává častěji než Absolutní soustředění, nejčastější volba: +2.6 proti +0.8 na 100 her. Může to být náhoda.
| Volba | Voleno | Výhra | Výhry navíc |
|---|---|---|---|
| 46% | 47.8% | +0.8 může být náhoda | |
| 19% | 45.6% | -1.7 jasný rozdíl | |
| 14% | 44.1% | -1.4 jasný rozdíl | |
| 7% | 47.4% | +0.2 může být náhoda | |
| 3% | 47.3% | +2.3 může být náhoda | |
| 2% | 50.2% | +2.6 může být náhoda | |
| 2% | 45.1% | +0.9 může být náhoda | |
| 2% | 53.1% | +3.2 jasný rozdíl |
Hlavní řada 3Sežehnutí
Sežehnutí vyhrává častěji než Ženoucí se bouře, nejčastější volba: +2.3 proti +0.6 na 100 her. Rozdíl je jasný.
| Volba | Voleno | Výhra | Výhry navíc |
|---|---|---|---|
| 43% | 47.6% | +0.6 může být náhoda | |
| 19% | 44.9% | -1.0 jasný rozdíl | |
| 18% | 45.5% | -1.7 jasný rozdíl | |
| 8% | 49.6% | +2.3 jasný rozdíl | |
| 3% | 50.3% | +2.7 jasný rozdíl | |
| 2% | 47.8% | 0.0 může být náhoda | |
| 2% | 48.4% | +2.1 může být náhoda | |
| 2% | 48.9% | -0.2 může být náhoda |
Vedlejší stromPovzbuzení
Výhry navíc tady: -0.4 na 100 her. Žádná jiná volba nad touto nemá jasný náskok.
| Volba | Voleno | Výhra | Výhry navíc |
|---|---|---|---|
| 84% | 47.0% | -0.4 může být náhoda | |
| 7% | 46.3% | +0.5 může být náhoda | |
| 5% | 47.7% | +0.9 může být náhoda | |
| 3% | 46.9% | -0.3 může být náhoda | |
| 1% | 49.7% | -0.5 může být náhoda |
Vedlejší runyTrojitý lektvar + Všeuměl
Trojitý lektvar + Všeuměl vyhrává častěji než Magické boty + Zásilka sušenek, nejčastější volba: +3.2 proti -2.2 na 100 her. Rozdíl je jasný.
| Volba | Voleno | Výhra | Výhry navíc |
|---|---|---|---|
| 71% | 46.3% | -2.2 může být náhoda | |
| 13% | 47.5% | +1.4 jasný rozdíl | |
| 4% | 49.3% | +0.9 jasný rozdíl | |
| 2% | 52.7% | +1.8 jasný rozdíl | |
| 2% | 51.4% | +1.6 jasný rozdíl | |
| 2% | 50.6% | +1.9 jasný rozdíl | |
| 2% | 47.9% | +1.8 jasný rozdíl | |
| 1% | 47.8% | +3.2 jasný rozdíl |
Útočný úlomekAdaptivní síla
Výhry navíc tady: +1.3 na 100 her. Žádná jiná volba nad touto nemá jasný náskok.
| Volba | Voleno | Výhra | Výhry navíc |
|---|---|---|---|
| 96% | 47.0% | +1.3 může být náhoda | |
| 4% | 47.4% | -1.2 jasný rozdíl | |
| 1% | 44.4% | -2.0 jasný rozdíl |
Flexibilní úlomekAdaptivní síla
Výhry navíc tady: +1.7 na 100 her. Žádná jiná volba nad touto nemá jasný náskok.
| Volba | Voleno | Výhra | Výhry navíc |
|---|---|---|---|
| 99% | 47.0% | +1.7 může být náhoda | |
| 1% | 43.2% | -1.6 může být náhoda | |
| <1% | 47.7% | -1.3 může být náhoda |
Obranný úlomekZdraví
Zdraví vyhrává častěji než Zvyšování zdraví, nejčastější volba: +1.5 proti -1.4 na 100 her. Rozdíl je jasný.
| Volba | Voleno | Výhra | Výhry navíc |
|---|---|---|---|
| 77% | 46.7% | -1.4 může být náhoda | |
| 22% | 48.2% | +1.5 jasný rozdíl | |
| 1% | 45.0% | +0.1 může být náhoda |
QWE
SchopnostiQ > W > E
Výhry navíc tady: +1.1 na 100 her. Žádná jiná volba nad touto nemá jasný náskok.
| Volba | Voleno | Výhra | Výhry navíc |
|---|---|---|---|
| QWEQ + W + E | 86% | 47.3% | +1.1 může být náhoda |
| QEWQ + E + W | 14% | 46.5% | -0.9 jasný rozdíl |
| EQWE + Q + W | <1% | 45.8% | -4.2 jasný rozdíl |
| WQEW + Q + E | <1% | 38.5% | -5.3 jasný rozdíl |
Úrovně 1 až 18
- 1Q
- 2W
- 3E
- 4Q
- 5Q
- 6W
- 7Q
- 8W
- 9Q
- 10W
- 11Q
- 12W
- 13W
- 14E
- 15E
- 16E
- 17E
- 18E
Nejdřív Q: 46.8% výher. Nejdřív E: 36.8% výher (málo her).
- Q
- W
- E
- Q
- Q
- W
- Q
- W
- Q
- W
- Q
- W
- W
- E
- E
- E
- E
- E
KouzlaSkok + Vznítit
Skok + Vznítit vyhrává častěji než Skok + Teleport, nejčastější volba: +2.5 proti -2.4 na 100 her. Rozdíl je jasný.
| Volba | Voleno | Výhra | Výhry navíc |
|---|---|---|---|
| 53% | 45.8% | -2.4 může být náhoda | |
| 43% | 48.7% | +2.5 jasný rozdíl | |
| 4% | 45.2% | -0.4 jasný rozdíl | |
| <1% | 49.4% | -0.5 může být náhoda | |
| <1% | 32.9% | -1.4 může být náhoda | |
| <1% | 40.0% | +1.5 jasný rozdíl |
Build Jayce Jungle
- výher
- 46.3%
- her
- 20,454
- Vliv na výhry
- -3.3
- Pickrate
- 1.1%
Startovní předmětyMládě mechodupa + Léčivý lektvar
Mládě mechodupa + Léčivý lektvar vyhrává častěji než Mládě ohňodrápa + Léčivý lektvar, nejčastější volba: +1.2 proti +0.7 na 100 her. Může to být náhoda.
| Volba | Voleno | Výhra | Výhry navíc |
|---|---|---|---|
| 59% | 46.1% | +0.7 může být náhoda | |
| 30% | 46.6% | +0.7 může být náhoda | |
| 8% | 43.1% | -3.1 jasný rozdíl | |
| 3% | 38.4% | -2.9 jasný rozdíl | |
| 1% | 48.2% | +1.2 může být náhoda | |
| <1% | 51.2% | +0.7 může být náhoda |
BotyMerkurovy boty
Merkurovy boty vyhrává častěji než Ionské boty jasnosti, nejčastější volba: +0.5 proti -0.3 na 100 her. Může to být náhoda.
| Volba | Voleno | Výhra | Výhry navíc | Čas |
|---|---|---|---|---|
| 78% | 46.6% | -0.3 může být náhoda | 14:28 | |
| 9% | 46.0% | +0.2 může být náhoda | 17:25 | |
| 8% | 46.5% | +0.5 může být náhoda | 19:24 | |
| 5% | 53.4% | 0.0 může být náhoda často ve vedení | 17:35 | |
| 1% | 51.0% | -0.2 může být náhoda | 14:42 |
Proti týmu s převahou AD
| Volba | Voleno | Výhra | Výsledek |
|---|---|---|---|
| 67% | 48.8% | nejčastěji kupované | |
| 14% | 50.9% | vyrovnané | |
| 4% | 57.7% | vyhrávaly víc | |
| 3% | 43.8% | vyrovnané |
Proti týmu s převahou AP
| Volba | Voleno | Výhra | Výsledek |
|---|---|---|---|
| 66% | 45.3% | nejčastěji kupované | |
| 15% | 43.9% | vyrovnané | |
| 4% | 48.0% | vyrovnané | |
| 2% | 55.6% | málo her |
Kupované víc proti jednomu typu poškození
| Volba | AD tým | AP tým |
|---|---|---|
| 3% | 15% | |
| 14% | 2% | |
| 2% | 9% | |
| 25% | 22% | |
| 12% | 10% |
Předmět 1Energetický cyklomeč
Výhry navíc tady: +0.8 na 100 her. Žádná jiná volba nad touto nemá jasný náskok.
| Volba | Voleno | Výhra | Výhry navíc | Čas |
|---|---|---|---|---|
| 72% | 45.9% | +0.8 může být náhoda | 10:22 | |
| 11% | 46.6% | -0.5 může být náhoda | 10:02 | |
| 9% | 46.3% | -1.0 jasný rozdíl | 9:45 | |
| 6% | 45.4% | -0.3 může být náhoda | 10:26 | |
| <1% | 40.4% | -0.6 může být náhoda | 9:16 | |
| <1% | 43.8% | +1.5 může být náhoda | ||
| <1% | 56.5% | -0.4 může být náhoda |
Dokončené spolu
| Volba | Voleno | her |
|---|---|---|
| 26% | 4,080 | |
| 20% | 3,143 | |
| 11% | 1,694 | |
| 9% | 1,369 |
Předmět 2Lamač opevnění
Výhry navíc tady: +0.4 na 100 her. Žádná jiná volba nad touto nemá jasný náskok.
| Volba | Voleno | Výhra | Výhry navíc | Čas |
|---|---|---|---|---|
| 66% | 47.0% | +0.4 může být náhoda | 17:12 | |
| 22% | 47.5% | -0.1 může být náhoda | 16:49 | |
| 5% | 47.2% | -0.6 může být náhoda | 16:59 | |
| 4% | 38.5% | -1.4 může být náhoda | 16:37 | |
| 1% | 42.0% | -0.6 může být náhoda | 18:03 | |
| 1% | 51.1% | -0.8 může být náhoda | ||
| <1% | 35.5% | -2.1 může být náhoda | ||
| <1% | 58.1% | -2.6 může být náhoda |
Dokončené spolu
| Volba | Voleno | her |
|---|---|---|
| 26% | 4,080 | |
| 20% | 3,143 | |
| 11% | 1,694 | |
| 9% | 1,369 |
Předmět 3Přelom noci
Výhry navíc tady: +2.0 na 100 her. Žádná jiná volba nad touto nemá jasný náskok.
| Volba | Voleno | Výhra | Výhry navíc | Čas |
|---|---|---|---|---|
| 31% | 50.5% | +2.0 může být náhoda | 22:47 | |
| 21% | 47.3% | -1.5 může být náhoda | 21:43 | |
| 15% | 48.6% | -0.4 může být náhoda | 23:13 | |
| 12% | 49.8% | -0.9 může být náhoda | 21:58 | |
| 11% | 48.0% | 0.0 může být náhoda | 23:07 | |
| 3% | 50.1% | -1.1 může být náhoda | ||
| 2% | 53.1% | -1.5 může být náhoda | ||
| 1% | 43.7% | -0.8 může být náhoda |
Dokončené spolu
| Volba | Voleno | her |
|---|---|---|
| 26% | 4,080 | |
| 20% | 3,143 | |
| 11% | 1,694 | |
| 9% | 1,369 |
Předmět 4Pozdrav od lorda Dominika
Pozdrav od lorda Dominika vyhrává častěji než Seryldina zášť, nejčastější volba: +1.5 proti +0.3 na 100 her. Může to být náhoda.
| Volba | Voleno | Výhra | Výhry navíc | Čas |
|---|---|---|---|---|
| 43% | 53.4% | +0.3 může být náhoda | 27:21 | |
| 31% | 58.1% | +1.5 může být náhoda | 27:33 | |
| 11% | 51.0% | -1.1 může být náhoda | 27:02 | |
| 3% | 50.0% | +0.3 může být náhoda | ||
| 3% | 58.8% | +1.4 může být náhoda | 28:57 | |
| 3% | 40.0% | -0.4 může být náhoda | ||
| 2% | 53.2% | -0.8 může být náhoda | ||
| 2% | 62.8% | -1.1 může být náhoda |
Předmět 5Anděl strážný
Výhry navíc tady: +2.0 na 100 her. Žádná jiná volba nad touto nemá jasný náskok.
| Volba | Voleno | Výhra | Výhry navíc | Čas |
|---|---|---|---|---|
| 40% | 70.4% | +2.0 může být náhoda | 32:15 | |
| 25% | 56.1% | -0.2 může být náhoda | 31:29 | |
| 12% | 54.8% | -0.9 může být náhoda | 31:32 |
Předmět 6Youmuuina přízračná čepel
| Volba | Voleno | Výhra | Čas |
|---|---|---|---|
| 26% | 49.3% | 35:42 | |
| 23% | 53.2% | 35:11 | |
| 10% | 55.2% | 35:14 | |
| 9% | 48.5% | 34:33 | |
| 5% | - | 36:31 |
Klíčová runaPrvní úder
Výhry navíc tady: +4.0 na 100 her. Žádná jiná volba nad touto nemá jasný náskok.
| Volba | Voleno | Výhra | Výhry navíc |
|---|---|---|---|
| 95% | 46.1% | +4.0 může být náhoda | |
| 3% | 43.3% | -3.2 jasný rozdíl | |
| 1% | 48.2% | -3.6 jasný rozdíl | |
| <1% | 35.9% | -3.1 jasný rozdíl | |
| <1% | 34.9% | -5.2 jasný rozdíl | |
| <1% | 36.8% | -6.5 jasný rozdíl |
Hlavní řada 1Vratné peníze
Výhry navíc tady: +2.7 na 100 her. Žádná jiná volba nad touto nemá jasný náskok.
| Volba | Voleno | Výhra | Výhry navíc |
|---|---|---|---|
| 92% | 46.1% | +2.7 může být náhoda | |
| 3% | 46.1% | -3.4 jasný rozdíl | |
| 3% | 45.8% | +0.3 může být náhoda | |
| 1% | 34.7% | -3.0 jasný rozdíl | |
| 1% | 34.5% | -4.1 jasný rozdíl | |
| <1% | 47.4% | -3.3 jasný rozdíl | |
| <1% | 61.4% | -2.1 jasný rozdíl | |
| <1% | 36.8% | -6.3 jasný rozdíl |
Hlavní řada 2Trojitý lektvar
Výhry navíc tady: +3.6 na 100 her. Žádná jiná volba nad touto nemá jasný náskok.
| Volba | Voleno | Výhra | Výhry navíc |
|---|---|---|---|
| 94% | 46.1% | +3.6 může být náhoda | |
| 2% | 47.1% | -3.4 jasný rozdíl | |
| 1% | 32.8% | -2.6 jasný rozdíl | |
| <1% | 48.6% | -1.4 jasný rozdíl | |
| <1% | 41.5% | -2.2 jasný rozdíl | |
| <1% | 47.6% | -3.0 jasný rozdíl | |
| <1% | 30.6% | -4.4 jasný rozdíl | |
| <1% | 40.0% | -5.2 jasný rozdíl |
Hlavní řada 3Kosmické porozumění
Výhry navíc tady: +3.4 na 100 her. Žádná jiná volba nad touto nemá jasný náskok.
| Volba | Voleno | Výhra | Výhry navíc |
|---|---|---|---|
| 94% | 46.0% | +3.4 může být náhoda | |
| 2% | 45.4% | -3.3 jasný rozdíl | |
| 1% | 39.0% | -2.4 jasný rozdíl | |
| 1% | 51.0% | +1.3 může být náhoda | |
| <1% | 49.1% | -2.3 jasný rozdíl | |
| <1% | 34.5% | -3.5 jasný rozdíl | |
| <1% | 40.5% | -4.8 jasný rozdíl | |
| <1% | 36.1% | -3.2 jasný rozdíl |
Vedlejší stromPřesnost
Výhry navíc tady: 0.0 na 100 her. Žádná jiná volba nad touto nemá jasný náskok.
| Volba | Voleno | Výhra | Výhry navíc |
|---|---|---|---|
| 59% | 45.7% | 0.0 může být náhoda | |
| 37% | 46.5% | +0.4 může být náhoda | |
| 2% | 39.5% | -2.0 může být náhoda | |
| 2% | 47.8% | -2.7 může být náhoda |
Vedlejší runyPodseknutí + Legenda: Zrychlení
Výhry navíc tady: +0.4 na 100 her. Žádná jiná volba nad touto nemá jasný náskok.
| Volba | Voleno | Výhra | Výhry navíc |
|---|---|---|---|
| 95% | 45.7% | +0.4 může být náhoda | |
| 2% | 45.8% | +0.4 může být náhoda | |
| 1% | 37.3% | -0.1 může být náhoda | |
| 1% | 40.9% | +0.1 může být náhoda | |
| <1% | 48.7% | -0.2 může být náhoda |
Útočný úlomekAdaptivní síla
Výhry navíc tady: +1.7 na 100 her. Žádná jiná volba nad touto nemá jasný náskok.
| Volba | Voleno | Výhra | Výhry navíc |
|---|---|---|---|
| 96% | 45.9% | +1.7 může být náhoda | |
| 3% | 47.4% | -1.5 jasný rozdíl | |
| <1% | 29.5% | -2.1 může být náhoda |
Flexibilní úlomekAdaptivní síla
Výhry navíc tady: +2.0 na 100 her. Žádná jiná volba nad touto nemá jasný náskok.
| Volba | Voleno | Výhra | Výhry navíc |
|---|---|---|---|
| 100% | 46.0% | +2.0 může být náhoda | |
| <1% | 33.3% | -0.5 může být náhoda |
Obranný úlomekZdraví
Zdraví vyhrává častěji než Zvyšování zdraví, nejčastější volba: +0.9 proti -0.6 na 100 her. Může to být náhoda.
| Volba | Voleno | Výhra | Výhry navíc |
|---|---|---|---|
| 84% | 45.9% | -0.6 může být náhoda | |
| 15% | 46.4% | +0.9 může být náhoda | |
| 1% | 44.1% | -1.2 může být náhoda |
QWE
SchopnostiQ > W > E
Výhry navíc tady: +1.9 na 100 her. Žádná jiná volba nad touto nemá jasný náskok.
| Volba | Voleno | Výhra | Výhry navíc |
|---|---|---|---|
| QWEQ + W + E | 90% | 46.3% | +1.9 může být náhoda |
| QEWQ + E + W | 10% | 44.8% | -1.9 jasný rozdíl |
Úrovně 1 až 18
- 1Q
- 2W
- 3E
- 4Q
- 5Q
- 6W
- 7Q
- 8W
- 9Q
- 10W
- 11W
- 12Q
- 13W
- 14E
- 15E
- 16E
- 17E
- 18E
Nejdřív Q: 46.6% výher. Nejdřív W: 50.0% výher (málo her).
- Q
- W
- E
- Q
- Q
- W
- Q
- W
- Q
- W
- W
- Q
- W
- E
- E
- E
- E
- E
KouzlaSkok + Udeřit
Výhry navíc tady: +3.0 na 100 her. Žádná jiná volba nad touto nemá jasný náskok.
| Volba | Voleno | Výhra | Výhry navíc |
|---|---|---|---|
| 100% | 45.9% | +3.0 může být náhoda |
Build Jayce Mid
- výher
- 47.2%
- her
- 5,402
- Vliv na výhry
- -2.0
- Pickrate
- 0.3%
Startovní předmětyDoranův meč + Léčivý lektvar
Výhry navíc tady: +2.3 na 100 her. Žádná jiná volba nad touto nemá jasný náskok.
| Volba | Voleno | Výhra | Výhry navíc |
|---|---|---|---|
| 81% | 47.1% | +2.3 může být náhoda | |
| 11% | 46.1% | -1.4 jasný rozdíl | |
| 3% | 45.4% | -3.3 jasný rozdíl | |
| 2% | 41.5% | -2.8 jasný rozdíl | |
| <1% | 66.7% | -0.3 může být náhoda |
BotyOcelové chrániče
Ocelové chrániče vyhrává častěji než Ionské boty jasnosti, nejčastější volba: +1.5 proti -0.8 na 100 her. Rozdíl je jasný.
| Volba | Voleno | Výhra | Výhry navíc | Čas |
|---|---|---|---|---|
| 38% | 47.5% | -0.8 může být náhoda | 12:48 | |
| 29% | 45.0% | -0.5 může být náhoda | 13:51 | |
| 15% | 50.7% | +1.1 může být náhoda | 12:54 | |
| 13% | 44.7% | +1.5 jasný rozdíl | 13:42 | |
| 5% | 57.6% | -0.6 může být náhoda | 12:50 |
Proti týmu s převahou AD
| Volba | Voleno | Výhra | Výsledek |
|---|---|---|---|
| 39% | 49.9% | nejčastěji kupované | |
| 26% | 49.5% | vyrovnané | |
| 16% | 43.4% | vyrovnané | |
| 15% | 53.4% | vyrovnané |
Proti týmu s převahou AP
| Volba | Voleno | Výhra | Výsledek |
|---|---|---|---|
| 44% | 48.8% | nejčastěji kupované | |
| 32% | 45.6% | vyrovnané | |
| 15% | 50.7% | vyrovnané | |
| 5% | 59.1% | málo her |
Kupované víc proti jednomu typu poškození
| Volba | AD tým | AP tým |
|---|---|---|
| 16% | 44% | |
| 26% | 4% | |
| 4% | 12% | |
| 29% | 21% | |
| 39% | 32% | |
| 26% | 22% | |
| 6% | 10% |
Předmět 1Youmuuina přízračná čepel
Výhry navíc tady: +0.9 na 100 her. Žádná jiná volba nad touto nemá jasný náskok.
| Volba | Voleno | Výhra | Výhry navíc | Čas |
|---|---|---|---|---|
| 45% | 48.3% | +0.9 může být náhoda | 10:52 | |
| 26% | 47.1% | -0.3 může být náhoda | 11:11 | |
| 17% | 44.3% | -0.8 může být náhoda | 11:20 | |
| 3% | 40.9% | -0.6 může být náhoda | 11:18 | |
| 3% | 50.9% | -0.5 může být náhoda | 10:23 | |
| 3% | 48.0% | +0.2 může být náhoda | ||
| 1% | 48.1% | -0.4 může být náhoda | ||
| 1% | 46.8% | +0.1 může být náhoda |
Dokončené spolu
| Volba | Voleno | her |
|---|---|---|
| 21% | 794 | |
| 6% | 212 | |
| 5% | 168 | |
| 4% | 165 |
Předmět 2Energetický cyklomeč
Energetický cyklomeč patří k sestavě, která vyhrává víc: +3.5 na 100 her, proti +1.5 u sestavy, kterou dokončí nejvíc hráčů.
| Volba | Voleno | Výhra | Výhry navíc | Čas |
|---|---|---|---|---|
| 47% | 48.7% | +1.0 může být náhoda | 18:30 | |
| 23% | 44.8% | -0.2 může být náhoda | 18:32 | |
| 11% | 47.2% | -0.9 může být náhoda | 18:15 | |
| 7% | 57.0% | -0.3 může být náhoda | 18:23 | |
| 3% | 46.6% | -2.8 může být náhoda | 17:34 | |
| 2% | 47.6% | -0.3 může být náhoda | ||
| 2% | 46.8% | -0.1 může být náhoda | ||
| 2% | 43.9% | +0.8 může být náhoda |
Dokončené spolu
| Volba | Voleno | her |
|---|---|---|
| 21% | 794 | |
| 6% | 212 | |
| 5% | 168 | |
| 4% | 165 |
Předmět 3Lamač opevnění
Lamač opevnění patří k sestavě, která vyhrává víc: +3.5 na 100 her, proti +1.5 u sestavy, kterou dokončí nejvíc hráčů.
| Volba | Voleno | Výhra | Výhry navíc | Čas |
|---|---|---|---|---|
| 21% | 55.4% | 0.0 může být náhoda | 23:55 | |
| 19% | 50.3% | -0.6 může být náhoda | 24:35 | |
| 14% | 48.1% | -0.3 může být náhoda | 23:31 | |
| 9% | 49.8% | +0.7 může být náhoda | 23:44 | |
| 8% | 48.3% | +0.1 může být náhoda | 23:14 | |
| 6% | 57.8% | -0.4 může být náhoda | ||
| 5% | 48.9% | +1.4 může být náhoda | ||
| 5% | 44.7% | +0.2 může být náhoda |
Dokončené spolu
| Volba | Voleno | her |
|---|---|---|
| 21% | 794 | |
| 6% | 212 | |
| 5% | 168 | |
| 4% | 165 |
Předmět 4Malmortiův chřtán
Malmortiův chřtán vyhrává častěji než Seryldina zášť, nejčastější volba: +2.2 proti 0.0 na 100 her. Může to být náhoda.
| Volba | Voleno | Výhra | Výhry navíc | Čas |
|---|---|---|---|---|
| 27% | 53.2% | 0.0 může být náhoda | 29:20 | |
| 12% | 51.9% | +1.2 může být náhoda | 28:45 | |
| 11% | 52.6% | -0.5 může být náhoda | 28:09 | |
| 9% | 51.5% | -0.5 může být náhoda | 28:18 | |
| 7% | 54.9% | -0.9 může být náhoda | 28:43 | |
| 7% | 55.1% | +0.3 může být náhoda | ||
| 5% | 59.7% | -1.9 může být náhoda | ||
| 3% | 52.9% | +2.2 může být náhoda |
Předmět 5Anděl strážný
Anděl strážný vyhrává častěji než Přelom noci, nejčastější volba: +1.9 proti -0.1 na 100 her. Může to být náhoda.
| Volba | Voleno | Výhra | Výhry navíc | Čas |
|---|---|---|---|---|
| 25% | 52.9% | -0.1 může být náhoda | 33:07 | |
| 14% | 52.3% | +1.9 může být náhoda | 33:45 | |
| 11% | 50.0% | -0.1 může být náhoda | 32:39 | |
| 10% | 51.6% | -1.6 může být náhoda | 32:50 | |
| 9% | 51.9% | +0.5 může být náhoda | 33:40 | |
| 6% | 54.3% | -1.5 může být náhoda | ||
| 4% | 60.0% | -0.6 může být náhoda |
Předmět 6Hadí tesák
| Volba | Voleno | Výhra | Čas |
|---|---|---|---|
| 18% | - | 35:58 | |
| 10% | - | 37:46 | |
| 10% | - | 37:16 | |
| 9% | - | 39:18 | |
| 8% | - | 37:52 |
Klíčová runaNával lovce bouří
Výhry navíc tady: +0.8 na 100 her. Žádná jiná volba nad touto nemá jasný náskok.
| Volba | Voleno | Výhra | Výhry navíc |
|---|---|---|---|
| 44% | 49.5% | +0.8 může být náhoda | |
| 29% | 42.9% | -2.2 jasný rozdíl | |
| 19% | 46.6% | +2.1 může být náhoda | |
| 4% | 48.4% | -0.3 může být náhoda | |
| 2% | 38.3% | -1.8 může být náhoda | |
| 1% | 40.9% | -0.5 může být náhoda |
Hlavní řada 1Prsten manového proudu
Výhry navíc tady: +0.8 na 100 her. Žádná jiná volba nad touto nemá jasný náskok.
| Volba | Voleno | Výhra | Výhry navíc |
|---|---|---|---|
| 44% | 49.7% | +0.8 může být náhoda | |
| 28% | 43.1% | -2.2 jasný rozdíl | |
| 17% | 46.6% | +2.1 může být náhoda | |
| 3% | 47.4% | -2.7 jasný rozdíl | |
| 2% | 46.6% | +1.2 může být náhoda | |
| 1% | 39.6% | -2.1 může být náhoda | |
| 1% | 36.7% | -0.4 může být náhoda | |
| 1% | 46.7% | +1.8 může být náhoda |
Hlavní řada 2Rychlost
Rychlost vyhrává častěji než Absolutní soustředění, nejčastější volba: +2.7 proti +0.4 na 100 her. Může to být náhoda.
| Volba | Voleno | Výhra | Výhry navíc |
|---|---|---|---|
| 37% | 49.3% | +0.4 může být náhoda | |
| 27% | 43.2% | -2.1 jasný rozdíl | |
| 9% | 44.6% | +1.2 může být náhoda | |
| 9% | 48.9% | +2.1 může být náhoda | |
| 5% | 50.0% | +0.8 může být náhoda | |
| 3% | 54.8% | +2.7 může být náhoda | |
| 3% | 46.4% | -1.7 může být náhoda | |
| 2% | 42.5% | +1.6 může být náhoda |
Hlavní řada 3Sežehnutí
Sežehnutí vyhrává častěji než Ženoucí se bouře, nejčastější volba: +1.9 proti +0.1 na 100 her. Může to být náhoda.
| Volba | Voleno | Výhra | Výhry navíc |
|---|---|---|---|
| 33% | 49.5% | +0.1 může být náhoda | |
| 28% | 43.0% | -2.2 jasný rozdíl | |
| 12% | 43.2% | +2.1 může být náhoda | |
| 11% | 50.2% | +1.9 může být náhoda | |
| 6% | 50.9% | +1.3 může být náhoda | |
| 2% | 53.0% | -1.7 může být náhoda | |
| 2% | 53.6% | +0.5 může být náhoda | |
| 1% | 39.2% | -2.0 může být náhoda |
Vedlejší stromPovzbuzení
Výhry navíc tady: +0.8 na 100 her. Žádná jiná volba nad touto nemá jasný náskok.
| Volba | Voleno | Výhra | Výhry navíc |
|---|---|---|---|
| 39% | 50.2% | +0.8 může být náhoda | |
| 28% | 45.7% | -0.5 může být náhoda | |
| 15% | 44.4% | -1.2 může být náhoda | |
| 11% | 47.2% | +1.5 může být náhoda | |
| 7% | 36.7% | -0.9 může být náhoda |
Vedlejší runyVratné peníze + Zásilka sušenek
Vratné peníze + Zásilka sušenek vyhrává častěji než Magické boty + Zásilka sušenek, nejčastější volba: +2.1 proti -1.1 na 100 her. Může to být náhoda.
| Volba | Voleno | Výhra | Výhry navíc |
|---|---|---|---|
| 62% | 48.5% | -1.1 může být náhoda | |
| 15% | 53.7% | +0.7 může být náhoda | |
| 6% | 53.4% | +1.0 může být náhoda | |
| 3% | 54.4% | +1.0 může být náhoda | |
| 3% | 57.1% | -0.2 může být náhoda | |
| 3% | 56.1% | +0.4 může být náhoda | |
| 2% | 29.4% | -0.7 může být náhoda | |
| 2% | 52.0% | +2.1 může být náhoda |
Útočný úlomekAdaptivní síla
Výhry navíc tady: +2.2 na 100 her. Žádná jiná volba nad touto nemá jasný náskok.
| Volba | Voleno | Výhra | Výhry navíc |
|---|---|---|---|
| 94% | 46.8% | +2.2 může být náhoda | |
| 5% | 46.7% | -2.4 jasný rozdíl | |
| 1% | 48.9% | -0.8 může být náhoda |
Flexibilní úlomekAdaptivní síla
Výhry navíc tady: +1.6 na 100 her. Žádná jiná volba nad touto nemá jasný náskok.
| Volba | Voleno | Výhra | Výhry navíc |
|---|---|---|---|
| 98% | 46.8% | +1.6 může být náhoda | |
| 2% | 43.5% | -1.7 může být náhoda | |
| <1% | 50.0% | -0.3 může být náhoda |
Obranný úlomekZdraví
Výhry navíc tady: +1.9 na 100 her. Žádná jiná volba nad touto nemá jasný náskok.
Hráči Mistr+ volí tohle: 61% jejich her. Napříč všemi ranky se nejvíc volí Zvyšování zdraví.
| Volba | Voleno | Výhra | Výhry navíc |
|---|---|---|---|
| 67% | 46.4% | -2.0 jasný rozdíl | |
| 29% | 47.9% | +1.9 může být náhoda | |
| 3% | 43.6% | +1.0 může být náhoda |
QWE
SchopnostiQ > W > E
Výhry navíc tady: +1.8 na 100 her. Žádná jiná volba nad touto nemá jasný náskok.
| Volba | Voleno | Výhra | Výhry navíc |
|---|---|---|---|
| QWEQ + W + E | 86% | 47.3% | +1.8 může být náhoda |
| QEWQ + E + W | 14% | 43.5% | -1.7 jasný rozdíl |
Úrovně 1 až 18
- 1Q
- 2E
- 3W
- 4Q
- 5Q
- 6W
- 7Q
- 8W
- 9Q
- 10W
- 11Q
- 12W
- 13W
- 14E
- 15E
- 16E
- 17E
- 18E
Nejdřív Q: 48.6% výher. Nejdřív E: 83.3% výher (málo her).
- Q
- E
- W
- Q
- Q
- W
- Q
- W
- Q
- W
- Q
- W
- W
- E
- E
- E
- E
- E
KouzlaSkok + Vznítit
Výhry navíc tady: +1.3 na 100 her. Žádná jiná volba nad touto nemá jasný náskok.
| Volba | Voleno | Výhra | Výhry navíc |
|---|---|---|---|
| 68% | 46.7% | +1.3 může být náhoda | |
| 29% | 46.8% | -1.3 jasný rozdíl | |
| 2% | 51.8% | -0.8 může být náhoda | |
| 1% | 42.9% | +0.1 může být náhoda | |
| <1% | 44.4% | +0.5 může být náhoda |
Build Jayce Bot
Patch 16.21- výher
- 45.3%
- her
- 4,064
- Vliv na výhry
- -3.1
- Pickrate
- 0.0%
Startovní předmětyDoranův meč + Léčivý lektvar
Výhry navíc tady: +2.9 na 100 her. Žádná jiná volba nad touto nemá jasný náskok.
| Volba | Voleno | Výhra | Výhry navíc |
|---|---|---|---|
| 74% | 46.8% | +2.9 může být náhoda | |
| 8% | 42.1% | -1.9 jasný rozdíl | |
| 8% | 39.8% | -2.2 jasný rozdíl | |
| 4% | 41.1% | -2.7 jasný rozdíl |
BotyOcelové chrániče
Ocelové chrániče vyhrává častěji než Ionské boty jasnosti, nejčastější volba: +2.0 proti -1.5 na 100 her. Může to být náhoda.
| Volba | Voleno | Výhra | Výhry navíc | Čas |
|---|---|---|---|---|
| 57% | 46.9% | -1.5 může být náhoda | 13:52 | |
| 17% | 46.9% | +2.0 může být náhoda | 14:46 | |
| 9% | 47.5% | +0.7 může být náhoda | 14:41 | |
| 9% | 48.8% | +0.7 může být náhoda | 14:18 | |
| 7% | 42.0% | +0.1 může být náhoda | 15:23 |
Proti týmu s převahou AD
| Volba | Voleno | Výhra | Výsledek |
|---|---|---|---|
| 39% | 46.7% | nejčastěji kupované | |
| 16% | 48.3% | vyrovnané | |
| 6% | 46.6% | málo her | |
| 5% | 57.7% | málo her |
Proti týmu s převahou AP
| Volba | Voleno | Výhra | Výsledek |
|---|---|---|---|
| 36% | 48.7% | nejčastěji kupované | |
| 14% | 44.4% | vyrovnané | |
| 7% | 55.2% | málo her | |
| 5% | 30.4% | málo her |
Kupované víc proti jednomu typu poškození
| Volba | AD tým | AP tým |
|---|---|---|
| 2% | 14% | |
| 16% | 4% | |
| 7% | 14% | |
| 1% | 6% |
Předmět 1Youmuuina přízračná čepel
Výhry navíc tady: +0.2 na 100 her. Žádná jiná volba nad touto nemá jasný náskok.
| Volba | Voleno | Výhra | Výhry navíc | Čas |
|---|---|---|---|---|
| 34% | 47.5% | +0.2 může být náhoda | 11:02 | |
| 27% | 45.0% | +0.7 může být náhoda | 11:27 | |
| 20% | 45.3% | -1.0 může být náhoda | 10:33 | |
| 4% | 36.0% | -2.4 může být náhoda často v ztrátě | 11:34 | |
| 3% | 46.8% | -0.3 může být náhoda | 11:19 | |
| 3% | 59.3% | -0.2 může být náhoda | ||
| 3% | 42.7% | -2.5 může být náhoda | ||
| 2% | 36.1% | -1.2 může být náhoda |
Dokončené spolu
| Volba | Voleno | Výhra | her |
|---|---|---|---|
| 20% | - | 476 | |
| 9% | - | 221 | |
| 8% | - | 201 | |
| 4% | 52.5% | 94 |
Předmět 2Manamune
Výhry navíc tady: +0.5 na 100 her. Žádná jiná volba nad touto nemá jasný náskok.
| Volba | Voleno | Výhra | Výhry navíc | Čas |
|---|---|---|---|---|
| 44% | 46.9% | +0.5 může být náhoda | 17:40 | |
| 21% | 47.1% | -1.4 může být náhoda | 17:12 | |
| 10% | 45.4% | -1.1 může být náhoda | 17:34 | |
| 5% | 51.5% | -0.1 může být náhoda | 17:41 | |
| 4% | 42.1% | -2.6 může být náhoda | 17:59 | |
| 3% | 41.8% | -2.1 může být náhoda |
Dokončené spolu
| Volba | Voleno | Výhra | her |
|---|---|---|---|
| 20% | - | 476 | |
| 9% | - | 221 | |
| 8% | - | 201 | |
| 4% | 52.5% | 94 |
Předmět 3Energetický cyklomeč
Výhry navíc tady: -0.7 na 100 her. Žádná jiná volba nad touto nemá jasný náskok.
| Volba | Voleno | Výhra | Výhry navíc | Čas |
|---|---|---|---|---|
| 26% | 49.3% | -0.7 může být náhoda | 23:22 | |
| 16% | 48.7% | -2.0 může být náhoda | 22:14 | |
| 13% | 52.5% | +0.1 může být náhoda | 23:14 | |
| 8% | 41.9% | -1.3 může být náhoda | 24:32 | |
| 6% | 50.0% | -0.1 může být náhoda | 24:27 | |
| 5% | 47.9% | -2.7 může být náhoda | ||
| 5% | 40.5% | -2.1 může být náhoda | ||
| 4% | 48.0% | +0.8 může být náhoda |
Dokončené spolu
| Volba | Voleno | Výhra | her |
|---|---|---|---|
| 20% | - | 476 | |
| 9% | - | 221 | |
| 8% | - | 201 | |
| 4% | 52.5% | 94 |
Předmět 4Seryldina zášť
| Volba | Voleno | Výhra | Čas |
|---|---|---|---|
| 35% | 48.9% | 28:39 |
Předmět 5Přelom noci
| Volba | Voleno | Výhra | Čas |
|---|---|---|---|
| 35% | 55.0% | 33:10 |
Předmět 6Anděl strážný
| Volba | Voleno | Výhra | Čas |
|---|---|---|---|
| 17% | - | 36:54 | |
| 15% | - | 36:44 | |
| 9% | - | 36:17 | |
| 8% | - | 37:02 | |
| 8% | - | 37:07 |
Klíčová runaNával lovce bouří
Výhry navíc tady: +3.0 na 100 her. Žádná jiná volba nad touto nemá jasný náskok.
| Volba | Voleno | Výhra | Výhry navíc |
|---|---|---|---|
| 38% | 47.3% | +3.0 může být náhoda | |
| 20% | 44.8% | +0.9 může být náhoda | |
| 18% | 45.4% | -2.7 jasný rozdíl | |
| 10% | 40.5% | -3.3 jasný rozdíl | |
| 4% | 51.2% | +0.1 může být náhoda | |
| 4% | 42.4% | -4.5 jasný rozdíl | |
| 3% | 34.6% | -2.7 může být náhoda |
Hlavní řada 1Prsten manového proudu
Výhry navíc tady: +3.0 na 100 her. Žádná jiná volba nad touto nemá jasný náskok.
| Volba | Voleno | Výhra | Výhry navíc |
|---|---|---|---|
| 38% | 47.0% | +3.0 může být náhoda | |
| 19% | 43.3% | -3.4 jasný rozdíl | |
| 16% | 44.7% | -0.2 může být náhoda | |
| 11% | 45.5% | -1.2 může být náhoda | |
| 4% | 46.6% | +2.7 může být náhoda | |
| 3% | 42.3% | -5.1 jasný rozdíl | |
| 3% | 42.1% | -1.4 může být náhoda |
Hlavní řada 2Absolutní soustředění
Výhry navíc tady: +3.2 na 100 her. Žádná jiná volba nad touto nemá jasný náskok.
| Volba | Voleno | Výhra | Výhry navíc |
|---|---|---|---|
| 33% | 47.6% | +3.2 může být náhoda | |
| 18% | 43.0% | -3.6 jasný rozdíl | |
| 16% | 45.5% | +0.8 může být náhoda | |
| 8% | 44.2% | -0.6 může být náhoda | |
| 6% | 44.7% | -3.0 jasný rozdíl | |
| 5% | 44.4% | -1.1 může být náhoda | |
| 4% | 44.5% | +0.9 může být náhoda | |
| 3% | 43.0% | -3.9 jasný rozdíl |
Hlavní řada 3Ženoucí se bouře
Výhry navíc tady: +3.5 na 100 her. Žádná jiná volba nad touto nemá jasný náskok.
| Volba | Voleno | Výhra | Výhry navíc |
|---|---|---|---|
| 35% | 47.8% | +3.5 může být náhoda | |
| 16% | 44.7% | -2.6 jasný rozdíl | |
| 15% | 43.2% | -1.0 může být náhoda | |
| 9% | 43.0% | -2.0 jasný rozdíl | |
| 5% | 50.8% | +4.1 může být náhoda | |
| 4% | 42.3% | -1.6 může být náhoda | |
| 4% | 36.0% | -1.7 může být náhoda | |
| 3% | 42.1% | -4.2 jasný rozdíl |
Vedlejší stromPovzbuzení
Výhry navíc tady: -1.0 na 100 her. Žádná jiná volba nad touto nemá jasný náskok.
| Volba | Voleno | Výhra | Výhry navíc |
|---|---|---|---|
| 54% | 45.1% | -1.0 může být náhoda | |
| 21% | 45.5% | +0.7 může být náhoda | |
| 13% | 43.5% | -0.3 může být náhoda | |
| 6% | 48.6% | +0.5 může být náhoda | |
| 5% | 44.9% | +0.2 může být náhoda |
Vedlejší runyTrojitý lektvar + Vratné peníze
Trojitý lektvar + Vratné peníze vyhrává častěji než Magické boty + Zásilka sušenek, nejčastější volba: +0.8 proti +0.5 na 100 her. Může to být náhoda.
| Volba | Voleno | Výhra | Výhry navíc |
|---|---|---|---|
| 74% | 45.8% | +0.5 může být náhoda | |
| 6% | 39.2% | +0.8 může být náhoda | |
| 5% | 41.2% | -0.6 může být náhoda |
Útočný úlomekAdaptivní síla
Výhry navíc tady: +1.5 na 100 her. Žádná jiná volba nad touto nemá jasný náskok.
| Volba | Voleno | Výhra | Výhry navíc |
|---|---|---|---|
| 87% | 45.7% | +1.5 může být náhoda | |
| 10% | 38.4% | -2.4 může být náhoda |
Flexibilní úlomekAdaptivní síla
Výhry navíc tady: -0.2 na 100 her. Žádná jiná volba nad touto nemá jasný náskok.
| Volba | Voleno | Výhra | Výhry navíc |
|---|---|---|---|
| 98% | 45.2% | -0.2 může být náhoda |
Obranný úlomekZdraví
Výhry navíc tady: +2.3 na 100 her. Žádná jiná volba nad touto nemá jasný náskok.
Hráči Mistr+ volí tohle: 70% jejich her. Napříč všemi ranky se nejvíc volí Zvyšování zdraví.
| Volba | Voleno | Výhra | Výhry navíc |
|---|---|---|---|
| 70% | 44.3% | -2.5 jasný rozdíl | |
| 25% | 47.4% | +2.3 může být náhoda | |
| 5% | 46.4% | +0.8 může být náhoda |
QWE
SchopnostiQ > W > E
Výhry navíc tady: +1.1 na 100 her. Žádná jiná volba nad touto nemá jasný náskok.
| Volba | Voleno | Výhra | Výhry navíc |
|---|---|---|---|
| QWEQ + W + E | 80% | 45.7% | +1.1 může být náhoda |
| QEWQ + E + W | 19% | 45.1% | -1.6 může být náhoda |
Úrovně 1 až 18
- 1Q
- 2E
- 3W
- 4Q
- 5Q
- 6W
- 7Q
- 8W
- 9Q
- 10W
- 11Q
- 12W
- 13W
- 14E
- 15E
- 16E
- 17E
- 18E
Nejdřív Q: 42.2% výher. Nejdřív W: 100.0% výher (málo her).
- Q
- E
- W
- Q
- Q
- W
- Q
- W
- Q
- W
- Q
- W
- W
- E
- E
- E
- E
- E
KouzlaSkok + Teleport
Výhry navíc tady: +3.4 na 100 her. Žádná jiná volba nad touto nemá jasný náskok.
| Volba | Voleno | Výhra | Výhry navíc |
|---|---|---|---|
| 36% | 49.3% | +3.4 může být náhoda | |
| 24% | 43.8% | -1.2 jasný rozdíl | |
| 19% | 40.4% | -3.0 jasný rozdíl | |
| 15% | 44.1% | -0.2 může být náhoda | |
| 2% | 36.5% | -3.7 jasný rozdíl |
Nejlepší hráči Jayce
Zobrazit vše (5,217)Běžná hra na Top
36,329 herProti všem šampionům na Top
- Top 13 % Vize / min 0.82
- Top 14 % Farma / min 7.1
- Nejvíce 41 % Smrti 7.0
- Killy
- 6.3 Spodních 49 %
- Asistence
- 5.9 Top 48 %
- Solo killy
- 2.6 Spodních 47 %
- Účast na killech
- 36% Top 44 %
- Poš. týmu
- 24% Top 19 %
- Poš. / min
- 871 Top 22 %
- Zlato / min
- 415 Top 28 %
- Ovládací totemy
- 0.9 Top 18 %
- První krev
- 12% Spodních 45 %
Proti soupeři na lajně
- Level 6 v 5:25
- Level 11 v 13:34
Prostřední hra v každé minutě
Udělené poškození
Magické 20% Fyzické 80%Zemřel na
Fyzické 56% Magické 36% Přímé 8%Běžná hra na Jungle
19,562 herProti všem šampionům na Jungle
- Top 2 % Poš. týmu 22%
- Top 2 % Zlato / min 487
- Nejvíce 36 % Smrti 6.4
- Killy
- 7.4 Top 42 %
- Asistence
- 8.4 Top 38 %
- Solo killy
- 1.3 Spodních 46 %
- Účast na killech
- 50% Top 12 %
- Poš. / min
- 842 Top 3 %
- Farma / min
- 6.9 Top 16 %
- Vize / min
- 1.04 Top 2 %
- Ovládací totemy
- 2.3 Top 5 %
- První krev
- 5% Spodních 46 %
Proti nepřátelskému jungleru
- Level 6 v 7:01
- Level 11 v 16:31
- raptors jako první v 56 % her
- První drak v 8:25
Prostřední hra v každé minutě
Udělené poškození
Magické 14% Fyzické 86%Zemřel na
Fyzické 55% Magické 38% Přímé 7%Běžná hra na Mid
5,111 herProti všem šampionům na Mid
- Top 9 % Vize / min 0.76
- Top 16 % Poš. týmu 25%
- Nejvíce 40 % Smrti 7.1
- Killy
- 7.5 Spodních 49 %
- Asistence
- 6.7 Top 42 %
- Solo killy
- 2.6 Top 49 %
- Účast na killech
- 43% Top 40 %
- Poš. / min
- 915 Top 18 %
- Farma / min
- 7.0 Top 24 %
- Zlato / min
- 440 Top 16 %
- Ovládací totemy
- 1.0 Top 25 %
- První krev
- 12% Top 41 %
Proti soupeři na lajně
- Level 6 v 5:20
- Level 11 v 14:56
Prostřední hra v každé minutě
Udělené poškození
Magické 17% Fyzické 83%Zemřel na
Fyzické 53% Magické 39% Přímé 8%Běžná hra na Bot
4,020 her Patch 16.21Proti všem šampionům na Bot
- Top 26 % Poš. týmu 23%
- Top 28 % Poš. / min 865
- Nejvíce 30 % Smrti 7.9
- Killy
- 7.7 Spodních 45 %
- Asistence
- 7.8 Top 45 %
- Solo killy
- 1.3 Top 42 %
- Účast na killech
- 45% Spodních 42 %
- Farma / min
- 6.6 Top 32 %
- Zlato / min
- 455 Top 36 %
- Vize / min
- 0.69 Top 35 %
- Ovládací totemy
- 0.6 Top 39 %
- První krev
- 14% Top 39 %
Proti soupeři na lajně
- Level 6 v 7:33
- Level 11 v 18:36
Prostřední hra v každé minutě
Udělené poškození
Magické 14% Fyzické 86%Zemřel na
Fyzické 56% Magické 37% Přímé 7%Matchupy a spoluhráči jsou z her Jayce na Top.
-
Gragas: -4.0 výhry na 100 her (rozpětí -7.8 až -0.1) · 439 her · Sloučeno · 31 % z toho je vypůjčeno z podobných šampionů -
Zaahen: -3.8 výhry na 100 her (rozpětí -7.5 až -0.1) · 484 her · Sloučeno · 29 % z toho je vypůjčeno z podobných šampionů -
Camille: -3.6 výhry na 100 her (rozpětí -7.0 až -0.2) · 625 her · Sloučeno · 24 % z toho je vypůjčeno z podobných šampionů -
Garen: -3.5 výhry na 100 her (rozpětí -6.4 až -0.7) · 999 her · Sloučeno · 17 % z toho je vypůjčeno z podobných šampionů -
Yone: -2.5 výhry na 100 her (rozpětí -4.8 až -0.3) · 1,670 her · Naměřeno · 11 % z toho je vypůjčeno z podobných šampionů
Matchupy a spoluhráči jsou z her Jayce na Top.
-
Jayce s Rammus: +3.5 výhry na 100 her (rozpětí 2.0-5.0) · 3,992 her · Naměřeno · 5 % z toho je vypůjčeno z podobných šampionů -
Jayce s Elise: +2.7 výhry na 100 her (rozpětí 1.4-4.1) · 5,362 her · Naměřeno · 4 % z toho je vypůjčeno z podobných šampionů -
Jayce s Zac: +2.4 výhry na 100 her (rozpětí 1.0-3.8) · 4,572 her · Naměřeno · 4 % z toho je vypůjčeno z podobných šampionů
-
Jayce s Rumble: -6.3 výhry na 100 her (rozpětí -9.9 až -2.7) · 507 her · Sloučeno · 28 % z toho je vypůjčeno z podobných šampionů -
Jayce s Qiyana: -4.65 výhry na 100 her (rozpětí -5.51 až -3.79) · 12,959 her · Naměřeno · 2 % z toho je vypůjčeno z podobných šampionů -
Jayce s Rengar: -4.0 výhry na 100 her (rozpětí -5.3 až -2.7) · 5,513 her · Naměřeno · 4 % z toho je vypůjčeno z podobných šampionů
-
Jayce s Twisted Fate: +2.4 výhry na 100 her (rozpětí 1.4-3.4) · 9,564 her · Naměřeno · 2 % z toho je vypůjčeno z podobných šampionů -
Jayce s Annie: +2.2 výhry na 100 her (rozpětí 0.6-3.8) · 3,648 her · Naměřeno · 5 % z toho je vypůjčeno z podobných šampionů -
Jayce s Vladimir: +2.0 výhry na 100 her (rozpětí 0.8-3.3) · 6,157 her · Naměřeno · 3 % z toho je vypůjčeno z podobných šampionů
-
Jayce s Mel: -4.0 výhry na 100 her (rozpětí -5.0 až -3.0) · 9,333 her · Naměřeno · 2 % z toho je vypůjčeno z podobných šampionů -
Jayce s Azir: -3.6 výhry na 100 her (rozpětí -5.2 až -1.9) · 3,331 her · Naměřeno · 6 % z toho je vypůjčeno z podobných šampionů -
Jayce s Orianna: -3.2 výhry na 100 her (rozpětí -4.4 až -2.1) · 7,173 her · Naměřeno · 3 % z toho je vypůjčeno z podobných šampionů
-
Jayce s Nilah: +3.4 výhry na 100 her (rozpětí 1.1-5.7) · 1,644 her · Naměřeno · 11 % z toho je vypůjčeno z podobných šampionů -
Jayce s Xayah: +1.93 výhry na 100 her (rozpětí 0.99-2.87) · 11,050 her · Naměřeno · 2 % z toho je vypůjčeno z podobných šampionů -
Jayce s Zeri: +1.9 výhry na 100 her (rozpětí 0.6-3.2) · 5,889 her · Naměřeno · 3 % z toho je vypůjčeno z podobných šampionů
-
Jayce s Ezreal: -3.47 výhry na 100 her (rozpětí -4.08 až -2.85) · 26,724 her · Naměřeno · 1 % z toho je vypůjčeno z podobných šampionů -
Jayce s Corki: -2.5 výhry na 100 her (rozpětí -4.2 až -0.9) · 3,474 her · Naměřeno · 5 % z toho je vypůjčeno z podobných šampionů -
Jayce s Ashe: -1.71 výhry na 100 her (rozpětí -2.53 až -0.89) · 14,641 her · Naměřeno · 1 % z toho je vypůjčeno z podobných šampionů
-
Jayce s Rell: +3.4 výhry na 100 her (rozpětí 2.1-4.7) · 5,733 her · Naměřeno · 3 % z toho je vypůjčeno z podobných šampionů -
Jayce s Taric: +3.1 výhry na 100 her (rozpětí 0.8-5.3) · 1,735 her · Naměřeno · 10 % z toho je vypůjčeno z podobných šampionů -
Jayce s Thresh: +2.25 výhry na 100 her (rozpětí 1.59-2.90) · 23,794 her · Naměřeno · 1 % z toho je vypůjčeno z podobných šampionů
-
Jayce s Camille: -2.1 výhry na 100 her (rozpětí -4.1 až -0.1) · 2,102 her · Naměřeno · 9 % z toho je vypůjčeno z podobných šampionů -
Jayce s Yuumi: -1.8 výhry na 100 her (rozpětí -2.9 až -0.8) · 8,383 her · Naměřeno · 2 % z toho je vypůjčeno z podobných šampionů -
Jayce s Karma: -1.59 výhry na 100 her (rozpětí -2.54 až -0.64) · 10,657 her · Naměřeno · 2 % z toho je vypůjčeno z podobných šampionů