League of Legends Build na Aurora
Build Aurora Mid
- výher
- 49.9%
- her
- 29,696
- Vliv na výhry
- 0.0
- Pickrate
- 1.1%
Startovní předmětyTemná pečeť + Doplnitelný lektvar
Temná pečeť + Doplnitelný lektvar vyhrává častěji než Doranův prsten + Léčivý lektvar x2, nejčastější volba: +2.0 proti +0.2 na 100 her. Může to být náhoda.
| Volba | Voleno | Výhra | Výhry navíc |
|---|---|---|---|
| 98% | 50.0% | +0.2 může být náhoda | |
| <1% | 48.1% | +2.0 může být náhoda | |
| <1% | 46.3% | -1.8 může být náhoda | |
| <1% | 27.5% | -3.9 může být náhoda | |
| <1% | 44.7% | -2.7 může být náhoda | |
| <1% | 56.8% | +1.5 může být náhoda |
BotyKouzelníkovy boty
Výhry navíc tady: +2.6 na 100 her. Žádná jiná volba nad touto nemá jasný náskok.
| Volba | Voleno | Výhra | Výhry navíc | Čas |
|---|---|---|---|---|
| 90% | 51.1% | +2.6 může být náhoda | 13:35 | |
| 5% | 42.9% | -2.7 jasný rozdíl často v ztrátě | 14:42 | |
| 3% | 44.8% | -2.7 jasný rozdíl | 12:36 | |
| 1% | 50.9% | -0.9 jasný rozdíl | 13:20 | |
| 1% | 50.7% | +0.9 může být náhoda | 14:11 |
Proti týmu s převahou AD
| Volba | Voleno | Výhra | Výsledek |
|---|---|---|---|
| 88% | 52.8% | nejčastěji kupované | |
| 3% | 45.1% | vyrovnané | |
| 3% | 42.1% | vyrovnané | |
| 2% | 54.1% | vyrovnané |
Proti týmu s převahou AP
| Volba | Voleno | Výhra | Výsledek |
|---|---|---|---|
| 83% | 52.4% | nejčastěji kupované | |
| 11% | 48.4% | vyrovnané | |
| 3% | 44.4% | vyrovnané | |
| 1% | 60.0% | málo her |
Kupované víc proti jednomu typu poškození
| Volba | AD tým | AP tým |
|---|---|---|
| 3% | 11% | |
| 88% | 83% | |
| 20% | 17% |
Předmět 1Nával bouře
Výhry navíc tady: +1.9 na 100 her. Žádná jiná volba nad touto nemá jasný náskok.
| Volba | Voleno | Výhra | Výhry navíc | Čas |
|---|---|---|---|---|
| 48% | 51.4% | +1.9 může být náhoda | 11:43 | |
| 45% | 48.9% | -1.8 jasný rozdíl | 11:22 | |
| 2% | 47.3% | -1.6 jasný rozdíl | 11:23 | |
| 2% | 50.7% | -0.5 jasný rozdíl | 11:41 | |
| 2% | 48.6% | +1.4 může být náhoda | 11:22 | |
| <1% | 52.7% | +1.1 může být náhoda | ||
| <1% | 46.3% | -2.4 jasný rozdíl | ||
| <1% | 55.3% | -1.1 může být náhoda |
Dokončené spolu
| Volba | Voleno | her |
|---|---|---|
| 27% | 4,335 | |
| 17% | 2,718 | |
| 11% | 1,776 | |
| 8% | 1,266 |
Předmět 2Stínový plamen
Výhry navíc tady: -0.4 na 100 her. Žádná jiná volba nad touto nemá jasný náskok.
| Volba | Voleno | Výhra | Výhry navíc | Čas |
|---|---|---|---|---|
| 78% | 51.4% | -0.4 může být náhoda | 20:50 | |
| 10% | 50.8% | -0.1 může být náhoda | 20:06 | |
| 3% | 78.3% | kupováno už ve vedení | 15:41 | |
| 1% | 43.2% | -1.4 může být náhoda | 22:09 | |
| 1% | 55.9% | -0.3 může být náhoda | 21:13 | |
| 1% | 50.0% | -2.7 může být náhoda | ||
| 1% | 49.1% | -1.9 může být náhoda | ||
| <1% | 45.8% | +1.1 může být náhoda |
Dokončené spolu
| Volba | Voleno | her |
|---|---|---|
| 27% | 4,335 | |
| 17% | 2,718 | |
| 11% | 1,776 | |
| 8% | 1,266 |
Předmět 3Rabadonův smrtící klobouk
Výhry navíc tady: +0.6 na 100 her. Žádná jiná volba nad touto nemá jasný náskok.
| Volba | Voleno | Výhra | Výhry navíc | Čas |
|---|---|---|---|---|
| 42% | 55.4% | +0.6 může být náhoda | 27:21 | |
| 15% | 51.1% | -2.1 může být náhoda | 27:50 | |
| 13% | 53.0% | -0.6 může být náhoda | 26:39 | |
| 13% | 59.1% | +0.5 může být náhoda | 25:27 | |
| 6% | 76.8% | kupováno už ve vedení | 22:01 | |
| 4% | 52.8% | -0.3 může být náhoda | ||
| 2% | 54.2% | +0.8 může být náhoda | ||
| 1% | 51.0% | +1.1 může být náhoda |
Dokončené spolu
| Volba | Voleno | her |
|---|---|---|
| 27% | 4,335 | |
| 17% | 2,718 | |
| 11% | 1,776 | |
| 8% | 1,266 |
Předmět 4Hřbitovní květ
Hřbitovní květ vyhrává častěji než Zhonyiny přesýpací hodiny, nejčastější volba: +0.8 proti -1.2 na 100 her. Může to být náhoda.
| Volba | Voleno | Výhra | Výhry navíc | Čas |
|---|---|---|---|---|
| 36% | 55.1% | -1.2 může být náhoda | 32:20 | |
| 33% | 53.5% | +0.3 může být náhoda | 32:14 | |
| 11% | 68.7% | kupováno už ve vedení | 27:58 | |
| 5% | 59.0% | +0.8 může být náhoda | ||
| 3% | 53.5% | +0.1 může být náhoda | 31:35 | |
| 3% | 67.1% | 0.0 může být náhoda |
Předmět 5Mejaiův zloděj duší
Mejaiův zloděj duší vyhrává častěji než Hůl Prázdnoty, nejčastější volba: +2.7 proti -0.3 na 100 her. Může to být náhoda.
| Volba | Voleno | Výhra | Výhry navíc | Čas |
|---|---|---|---|---|
| 26% | 55.8% | 0.0 může být náhoda | 36:19 | |
| 25% | 57.4% | -0.3 může být náhoda | 35:39 | |
| 16% | 53.7% | -0.2 může být náhoda | 34:50 | |
| 11% | 65.4% | +2.7 může být náhoda | 32:59 | |
| 5% | 53.3% | +1.0 může být náhoda | 35:57 | |
| 4% | 55.0% | +1.2 může být náhoda | ||
| 4% | 59.1% | +0.3 může být náhoda |
Předmět 6Zhonyiny přesýpací hodiny
| Volba | Voleno | Výhra | Čas |
|---|---|---|---|
| 25% | - | 38:60 | |
| 24% | - | 37:57 | |
| 11% | - | 41:28 | |
| 7% | - | 38:02 | |
| 6% | - | 39:16 |
Klíčová runaTemné žně
Temné žně vyhrává častěji než Zásah proudem, nejčastější volba: +1.7 proti +0.8 na 100 her. Může to být náhoda.
| Volba | Voleno | Výhra | Výhry navíc |
|---|---|---|---|
| 95% | 50.0% | +0.8 může být náhoda | |
| 3% | 48.8% | -1.5 jasný rozdíl | |
| 1% | 52.8% | +1.7 může být náhoda | |
| <1% | 51.3% | -1.5 může být náhoda | |
| <1% | 47.9% | +1.4 může být náhoda | |
| <1% | 57.1% | +2.4 může být náhoda | |
| <1% | 52.1% | -0.7 může být náhoda | |
| <1% | 58.3% | -1.6 může být náhoda |
Hlavní řada 1Náhlý dopad
Náhlý dopad vyhrává častěji než Chuť krve, nejčastější volba: +2.6 proti -2.4 na 100 her. Rozdíl je jasný.
| Volba | Voleno | Výhra | Výhry navíc |
|---|---|---|---|
| 49% | 51.9% | +2.6 jasný rozdíl | |
| 45% | 47.9% | -2.4 může být náhoda | |
| 4% | 48.9% | -1.4 může být náhoda | |
| 1% | 49.5% | 0.0 může být náhoda | |
| <1% | 46.2% | +1.6 může být náhoda | |
| <1% | 67.9% | +1.3 může být náhoda | |
| <1% | 44.4% | 0.0 může být náhoda | |
| <1% | 52.0% | -0.6 může být náhoda |
Hlavní řada 2Hlubinný totem
Hlubinný totem vyhrává častěji než Strašlivá upomínka, nejčastější volba: +2.9 proti -1.2 na 100 her. Rozdíl je jasný.
| Volba | Voleno | Výhra | Výhry navíc |
|---|---|---|---|
| 83% | 49.5% | -1.2 může být náhoda | |
| 11% | 52.9% | +1.7 jasný rozdíl | |
| 4% | 48.7% | -1.6 může být náhoda | |
| 1% | 53.3% | +2.9 jasný rozdíl | |
| <1% | 42.4% | -0.2 může být náhoda | |
| <1% | 72.7% | +1.9 může být náhoda | |
| <1% | 50.9% | +1.7 může být náhoda | |
| <1% | 52.8% | -0.2 může být náhoda |
Hlavní řada 3Lovec pokladů
Lovec pokladů vyhrává častěji než Ultimátní lovec, nejčastější volba: +4.6 proti -0.8 na 100 her. Rozdíl je jasný.
| Volba | Voleno | Výhra | Výhry navíc |
|---|---|---|---|
| 93% | 50.0% | -0.8 může být náhoda | |
| 4% | 49.1% | -1.7 může být náhoda | |
| 2% | 49.9% | +4.6 jasný rozdíl | |
| 1% | 50.7% | +2.2 jasný rozdíl | |
| <1% | 52.3% | +2.4 může být náhoda | |
| <1% | 48.8% | -0.4 může být náhoda | |
| <1% | 56.0% | +0.4 může být náhoda | |
| <1% | 48.0% | +3.0 může být náhoda |
Vedlejší stromČarodějnictví
Výhry navíc tady: -0.6 na 100 her. Žádná jiná volba nad touto nemá jasný náskok.
| Volba | Voleno | Výhra | Výhry navíc |
|---|---|---|---|
| 74% | 49.5% | -0.6 může být náhoda | |
| 20% | 51.8% | +0.7 jasný rozdíl | |
| 4% | 47.9% | -1.4 může být náhoda | |
| 2% | 50.0% | +1.7 jasný rozdíl | |
| <1% | 47.4% | +2.0 může být náhoda |
Vedlejší runyAbsolutní soustředění + Ženoucí se bouře
Absolutní soustředění + Ženoucí se bouře vyhrává častěji než Prostoupení + Prsten manového proudu, nejčastější volba: +3.7 proti -3.0 na 100 her. Rozdíl je jasný.
| Volba | Voleno | Výhra | Výhry navíc |
|---|---|---|---|
| 60% | 47.8% | -3.0 může být náhoda | |
| 32% | 52.2% | +2.3 jasný rozdíl | |
| 2% | 49.9% | -0.2 jasný rozdíl | |
| 1% | 53.7% | +2.1 jasný rozdíl | |
| 1% | 52.8% | +3.0 jasný rozdíl | |
| 1% | 57.4% | +2.4 jasný rozdíl | |
| 1% | 50.7% | +1.2 jasný rozdíl | |
| 1% | 57.4% | +3.7 jasný rozdíl |
Útočný úlomekAdaptivní síla
Adaptivní síla vyhrává častěji než Rychlost útoků, nejčastější volba: +2.7 proti -2.6 na 100 her. Rozdíl je jasný.
| Volba | Voleno | Výhra | Výhry navíc |
|---|---|---|---|
| 91% | 49.7% | -2.6 může být náhoda | |
| 8% | 52.2% | +2.7 jasný rozdíl | |
| 1% | 48.6% | +1.2 jasný rozdíl |
Flexibilní úlomekRychlost pohybu
Rychlost pohybu vyhrává častěji než Adaptivní síla, nejčastější volba: +1.4 proti -1.5 na 100 her. Rozdíl je jasný.
| Volba | Voleno | Výhra | Výhry navíc |
|---|---|---|---|
| 96% | 49.8% | -1.5 může být náhoda | |
| 3% | 53.3% | +1.4 jasný rozdíl | |
| <1% | 55.9% | +1.0 může být náhoda |
Obranný úlomekHouževnatost a odolnost vůči zpomalení
Houževnatost a odolnost vůči zpomalení vyhrává častěji než Zdraví, nejčastější volba: +1.1 proti +1.0 na 100 her. Může to být náhoda.
| Volba | Voleno | Výhra | Výhry navíc |
|---|---|---|---|
| 51% | 48.9% | -1.1 jasný rozdíl | |
| 48% | 51.0% | +1.0 může být náhoda | |
| 1% | 51.2% | +1.1 může být náhoda |
QEW
SchopnostiQ > E > W
Výhry navíc tady: +2.6 na 100 her. Žádná jiná volba nad touto nemá jasný náskok.
| Volba | Voleno | Výhra | Výhry navíc |
|---|---|---|---|
| QEWQ + E + W | 98% | 50.1% | +2.6 může být náhoda |
| EQWE + Q + W | 1% | 45.1% | -1.6 jasný rozdíl |
| QWEQ + W + E | 1% | 47.2% | -5.0 jasný rozdíl |
Úrovně 1 až 18
- 1Q
- 2E
- 3W
- 4Q
- 5Q
- 6R
- 7Q
- 8E
- 9Q
- 10E
- 11R
- 12E
- 13E
- 14W
- 15W
- 16R
- 17W
- 18W
Nejdřív Q: 49.7% výher. Nejdřív E: 50.0% výher (vyrovnané).
- Q
- E
- W
- Q
- Q
- R
- Q
- E
- Q
- E
- R
- E
- E
- W
- W
- R
- W
- W
KouzlaSkok + Vznítit
Výhry navíc tady: +1.6 na 100 her. Žádná jiná volba nad touto nemá jasný náskok.
Hráči Mistr+ volí tohle: 53% jejich her. Napříč všemi ranky se nejvíc volí Skok + Teleport.
| Volba | Voleno | Výhra | Výhry navíc |
|---|---|---|---|
| 55% | 49.0% | -1.6 jasný rozdíl | |
| 42% | 51.1% | +1.6 může být náhoda | |
| 1% | 53.3% | -0.1 může být náhoda | |
| 1% | 51.4% | +0.7 může být náhoda | |
| <1% | 53.0% | -0.4 může být náhoda | |
| <1% | 41.0% | -4.7 jasný rozdíl | |
| <1% | 51.3% | -0.2 může být náhoda |
Build Aurora Top
Patch 16.21- výher
- 49.2%
- her
- 40,601
- Vliv na výhry
- -0.8
- Pickrate
- 0.2%
Startovní předmětyDoranův prsten + Léčivý lektvar x2
Výhry navíc tady: +1.7 na 100 her. Žádná jiná volba nad touto nemá jasný náskok.
| Volba | Voleno | Výhra | Výhry navíc |
|---|---|---|---|
| 97% | 50.0% | +1.7 může být náhoda | |
| 1% | 46.2% | 0.0 může být náhoda | |
| <1% | 50.8% | -0.3 může být náhoda | |
| <1% | 50.0% | -2.5 může být náhoda | |
| <1% | 50.7% | -1.7 může být náhoda |
BotyKouzelníkovy boty
Výhry navíc tady: +0.4 na 100 her. Žádná jiná volba nad touto nemá jasný náskok.
| Volba | Voleno | Výhra | Výhry navíc | Čas |
|---|---|---|---|---|
| 86% | 50.7% | +0.4 může být náhoda | 13:49 | |
| 7% | 48.1% | -0.8 může být náhoda | 13:41 | |
| 4% | 49.5% | -0.4 může být náhoda | 12:41 | |
| 1% | 44.9% | +1.1 může být náhoda často v ztrátě | 13:31 | |
| 1% | 48.3% | +0.3 může být náhoda často v ztrátě | 14:32 |
Proti týmu s převahou AD
| Volba | Voleno | Výhra | Výsledek |
|---|---|---|---|
| 64% | 51.9% | nejčastěji kupované | |
| 5% | 48.9% | vyrovnané | |
| 3% | 48.0% | vyrovnané | |
| 2% | 44.8% | vyrovnané |
Proti týmu s převahou AP
| Volba | Voleno | Výhra | Výsledek |
|---|---|---|---|
| 65% | 50.8% | nejčastěji kupované | |
| 5% | 51.1% | vyrovnané | |
| 3% | 50.8% | vyrovnané | |
| 3% | 43.5% | vyrovnané |
Kupované víc proti jednomu typu poškození
| Volba | AD tým | AP tým |
|---|---|---|
| 53% | 57% | |
| 21% | 23% | |
| 44% | 46% | |
| 8% | 10% |
Předmět 1Nával bouře
Výhry navíc tady: +1.7 na 100 her. Žádná jiná volba nad touto nemá jasný náskok.
| Volba | Voleno | Výhra | Výhry navíc | Čas |
|---|---|---|---|---|
| 50% | 49.9% | -0.9 jasný rozdíl | 11:35 | |
| 36% | 51.2% | +1.7 může být náhoda | 11:53 | |
| 5% | 47.8% | -0.4 může být náhoda | 11:47 | |
| 4% | 47.0% | -1.4 jasný rozdíl | 12:57 | |
| 2% | 46.1% | -2.4 jasný rozdíl | 12:01 | |
| 2% | 47.2% | -0.9 může být náhoda | ||
| 1% | 43.0% | -2.1 může být náhoda | ||
| <1% | 53.1% | +0.3 může být náhoda |
Dokončené spolu
| Volba | Voleno | her |
|---|---|---|
| 22% | 3,513 | |
| 16% | 2,579 | |
| 12% | 1,870 | |
| 5% | 880 |
Předmět 2Stínový plamen
Výhry navíc tady: +0.3 na 100 her. Žádná jiná volba nad touto nemá jasný náskok.
| Volba | Voleno | Výhra | Výhry navíc | Čas |
|---|---|---|---|---|
| 66% | 51.6% | +0.3 může být náhoda | 20:55 | |
| 15% | 51.0% | +0.1 může být náhoda | 20:04 | |
| 6% | 47.8% | -0.7 může být náhoda | 21:26 | |
| 2% | 46.6% | -2.2 může být náhoda | 20:45 | |
| 2% | 71.8% | kupováno už ve vedení | 15:59 | |
| 1% | 57.0% | -0.4 může být náhoda | ||
| 1% | 50.0% | 0.0 může být náhoda | ||
| <1% | 53.9% | +0.6 může být náhoda |
Dokončené spolu
| Volba | Voleno | her |
|---|---|---|
| 22% | 3,513 | |
| 16% | 2,579 | |
| 12% | 1,870 | |
| 5% | 880 |
Předmět 3Rabadonův smrtící klobouk
Výhry navíc tady: +0.5 na 100 her. Žádná jiná volba nad touto nemá jasný náskok.
| Volba | Voleno | Výhra | Výhry navíc | Čas |
|---|---|---|---|---|
| 32% | 56.1% | +0.5 může být náhoda | 27:25 | |
| 19% | 55.1% | -0.8 může být náhoda | 26:35 | |
| 15% | 51.9% | -0.7 může být náhoda | 28:18 | |
| 14% | 53.6% | +0.1 může být náhoda | 26:39 | |
| 7% | 50.4% | -0.2 může být náhoda | 27:57 | |
| 5% | 75.8% | kupováno už ve vedení | ||
| 2% | 56.8% | +1.9 může být náhoda | ||
| 2% | 55.5% | -1.3 může být náhoda |
Dokončené spolu
| Volba | Voleno | her |
|---|---|---|
| 22% | 3,513 | |
| 16% | 2,579 | |
| 12% | 1,870 | |
| 5% | 880 |
Předmět 4Hůl Prázdnoty
Výhry navíc tady: +1.1 na 100 her. Žádná jiná volba nad touto nemá jasný náskok.
| Volba | Voleno | Výhra | Výhry navíc | Čas |
|---|---|---|---|---|
| 35% | 56.0% | +1.1 může být náhoda | 32:19 | |
| 28% | 52.9% | -1.3 může být náhoda | 33:04 | |
| 10% | 71.1% | kupováno už ve vedení | 28:12 | |
| 8% | 59.9% | +0.2 může být náhoda |
Předmět 5Zhonyiny přesýpací hodiny
| Volba | Voleno | Výhra | Čas |
|---|---|---|---|
| 31% | 57.3% | 36:45 |
Předmět 6Závoj Paní smrti
| Volba | Voleno | Výhra | Čas |
|---|---|---|---|
| 23% | - | 39:31 | |
| 20% | - | 38:41 | |
| 13% | - | 40:44 | |
| 8% | - | 40:01 | |
| 7% | - | 42:18 |
Klíčová runaTemné žně
Temné žně vyhrává častěji než Zásah proudem, nejčastější volba: +2.2 proti +1.3 na 100 her. Může to být náhoda.
| Volba | Voleno | Výhra | Výhry navíc |
|---|---|---|---|
| 90% | 50.2% | +1.3 může být náhoda | |
| 4% | 43.1% | -5.4 jasný rozdíl | |
| 2% | 52.6% | +0.4 může být náhoda | |
| 1% | 51.7% | +1.9 může být náhoda | |
| 1% | 51.6% | +1.7 může být náhoda | |
| 1% | 54.2% | +0.5 může být náhoda | |
| <1% | 49.7% | -0.7 může být náhoda | |
| <1% | 54.8% | +2.2 může být náhoda |
Hlavní řada 1Rána pod pás
Rána pod pás vyhrává častěji než Chuť krve, nejčastější volba: +2.3 proti -1.9 na 100 her. Rozdíl je jasný.
| Volba | Voleno | Výhra | Výhry navíc |
|---|---|---|---|
| 53% | 50.9% | +2.1 jasný rozdíl | |
| 37% | 49.1% | -1.9 může být náhoda | |
| 4% | 52.5% | +1.5 jasný rozdíl | |
| 4% | 43.3% | -5.4 jasný rozdíl | |
| 1% | 54.3% | +2.3 jasný rozdíl | |
| 1% | 51.4% | +1.8 může být náhoda | |
| <1% | 50.5% | +0.1 může být náhoda | |
| <1% | 49.0% | 0.0 může být náhoda |
Hlavní řada 2Šestý smysl
Šestý smysl vyhrává častěji než Strašlivá upomínka, nejčastější volba: +2.7 proti -0.9 na 100 her. Rozdíl je jasný.
| Volba | Voleno | Výhra | Výhry navíc |
|---|---|---|---|
| 78% | 49.8% | -0.9 může být náhoda | |
| 11% | 53.0% | +2.7 jasný rozdíl | |
| 3% | 43.6% | -5.0 jasný rozdíl | |
| 3% | 54.0% | +2.1 jasný rozdíl | |
| 2% | 52.3% | +0.3 může být náhoda | |
| 1% | 52.1% | +1.9 může být náhoda | |
| 1% | 47.0% | -1.4 může být náhoda | |
| <1% | 51.9% | +0.5 může být náhoda |
Hlavní řada 3Ultimátní lovec
Výhry navíc tady: +1.1 na 100 her. Žádná jiná volba nad touto nemá jasný náskok.
| Volba | Voleno | Výhra | Výhry navíc |
|---|---|---|---|
| 87% | 50.2% | +1.1 může být náhoda | |
| 4% | 43.1% | -5.4 jasný rozdíl | |
| 3% | 52.2% | +0.8 může být náhoda | |
| 2% | 49.9% | -0.7 může být náhoda | |
| 1% | 50.4% | +0.9 může být náhoda | |
| 1% | 52.6% | +2.2 může být náhoda | |
| 1% | 51.5% | +1.8 může být náhoda | |
| <1% | 45.1% | +0.2 může být náhoda |
Vedlejší stromČarodějnictví
Výhry navíc tady: +0.2 na 100 her. Žádná jiná volba nad touto nemá jasný náskok.
| Volba | Voleno | Výhra | Výhry navíc |
|---|---|---|---|
| 68% | 50.3% | +0.2 může být náhoda | |
| 27% | 49.2% | -0.5 může být náhoda | |
| 2% | 53.0% | +0.5 může být náhoda | |
| 2% | 52.0% | +0.8 může být náhoda | |
| 1% | 43.5% | +0.5 může být náhoda |
Vedlejší runyProstoupení + Ženoucí se bouře
Prostoupení + Ženoucí se bouře vyhrává častěji než Prostoupení + Prsten manového proudu, nejčastější volba: +3.1 proti -2.6 na 100 her. Rozdíl je jasný.
| Volba | Voleno | Výhra | Výhry navíc |
|---|---|---|---|
| 59% | 49.0% | -2.6 může být náhoda | |
| 29% | 51.5% | +1.7 jasný rozdíl | |
| 2% | 49.0% | -0.5 může být náhoda | |
| 2% | 51.3% | +1.2 jasný rozdíl | |
| 1% | 55.6% | +3.1 jasný rozdíl | |
| 1% | 52.8% | +1.1 může být náhoda | |
| 1% | 54.1% | +1.2 může být náhoda | |
| 1% | 55.8% | +1.7 jasný rozdíl |
Útočný úlomekAdaptivní síla
Adaptivní síla vyhrává častěji než Rychlost útoků, nejčastější volba: +2.9 proti -2.7 na 100 her. Rozdíl je jasný.
| Volba | Voleno | Výhra | Výhry navíc |
|---|---|---|---|
| 87% | 49.6% | -2.7 může být náhoda | |
| 12% | 52.7% | +2.9 jasný rozdíl | |
| 1% | 50.1% | -0.3 může být náhoda |
Flexibilní úlomekRychlost pohybu
Rychlost pohybu vyhrává častěji než Adaptivní síla, nejčastější volba: +1.8 proti -1.7 na 100 her. Může to být náhoda.
| Volba | Voleno | Výhra | Výhry navíc |
|---|---|---|---|
| 96% | 50.0% | -1.7 může být náhoda | |
| 3% | 51.4% | +1.8 může být náhoda | |
| <1% | 47.5% | +0.3 může být náhoda |
Obranný úlomekHouževnatost a odolnost vůči zpomalení
Houževnatost a odolnost vůči zpomalení vyhrává častěji než Zdraví, nejčastější volba: +1.4 proti +0.3 na 100 her. Může to být náhoda.
| Volba | Voleno | Výhra | Výhry navíc |
|---|---|---|---|
| 53% | 50.1% | +0.3 může být náhoda | |
| 45% | 49.8% | -0.4 může být náhoda | |
| 2% | 51.6% | +1.4 může být náhoda |
QEW
SchopnostiQ > E > W
Výhry navíc tady: +1.3 na 100 her. Žádná jiná volba nad touto nemá jasný náskok.
| Volba | Voleno | Výhra | Výhry navíc |
|---|---|---|---|
| QEWQ + E + W | 98% | 50.0% | +1.3 může být náhoda |
| EQWE + Q + W | 1% | 48.2% | -1.8 může být náhoda |
| QWEQ + W + E | 1% | 48.5% | -1.2 může být náhoda |
Úrovně 1 až 18
- 1Q
- 2E
- 3W
- 4Q
- 5Q
- 6R
- 7Q
- 8E
- 9Q
- 10E
- 11R
- 12E
- 13E
- 14W
- 15W
- 16R
- 17W
- 18W
Nejdřív Q: 49.6% výher. Nejdřív E: 21.4% výher (málo her).
- Q
- E
- W
- Q
- Q
- R
- Q
- E
- Q
- E
- R
- E
- E
- W
- W
- R
- W
- W
KouzlaSkok + Vznítit
Výhry navíc tady: +1.8 na 100 her. Žádná jiná volba nad touto nemá jasný náskok.
Hráči Mistr+ volí tohle: 51% jejich her. Napříč všemi ranky se nejvíc volí Skok + Teleport.
| Volba | Voleno | Výhra | Výhry navíc |
|---|---|---|---|
| 50% | 49.5% | -1.6 jasný rozdíl | |
| 45% | 50.6% | +1.8 může být náhoda | |
| 3% | 48.6% | -1.0 jasný rozdíl | |
| 1% | 51.8% | -0.9 může být náhoda | |
| <1% | 50.8% | -0.1 může být náhoda |
Build Aurora Bot
Patch 16.21- výher
- 50.4%
- her
- 5,611
- Vliv na výhry
- +0.3
- Pickrate
- 0.0%
Startovní předmětyDoranův prsten + Léčivý lektvar x2
Výhry navíc tady: +1.5 na 100 her. Žádná jiná volba nad touto nemá jasný náskok.
| Volba | Voleno | Výhra | Výhry navíc |
|---|---|---|---|
| 92% | 50.9% | +1.5 může být náhoda | |
| 2% | 45.5% | +0.1 může být náhoda |
BotySpěšné boty
Spěšné boty vyhrává častěji než Kouzelníkovy boty, nejčastější volba: +0.8 proti -2.2 na 100 her. Může to být náhoda.
| Volba | Voleno | Výhra | Výhry navíc | Čas |
|---|---|---|---|---|
| 91% | 51.4% | -2.2 může být náhoda | 13:47 | |
| 4% | 51.0% | +0.3 může být náhoda | 12:58 | |
| 2% | 53.5% | +0.8 může být náhoda | 13:47 |
Proti týmu s převahou AD
| Volba | Voleno | Výhra | Výsledek |
|---|---|---|---|
| 69% | 51.8% | nejčastěji kupované | |
| 3% | 67.7% | málo her | |
| 2% | 60.7% | málo her | |
| 1% | 41.7% | málo her |
Proti týmu s převahou AP
| Volba | Voleno | Výhra | Výsledek |
|---|---|---|---|
| 65% | 53.1% | nejčastěji kupované | |
| 2% | 66.7% | málo her | |
| 2% | 38.5% | málo her | |
| 1% | 62.5% | málo her |
Kupované víc proti jednomu typu poškození
| Volba | AD tým | AP tým |
|---|---|---|
| 15% | 9% |
Předmět 1Nával bouře
Výhry navíc tady: +1.5 na 100 her. Žádná jiná volba nad touto nemá jasný náskok.
| Volba | Voleno | Výhra | Výhry navíc | Čas |
|---|---|---|---|---|
| 51% | 49.8% | -1.7 může být náhoda | 11:07 | |
| 39% | 52.1% | +1.5 může být náhoda | 11:28 | |
| 3% | 51.7% | -0.4 může být náhoda | 10:46 | |
| 2% | 53.8% | +0.2 může být náhoda | 11:36 |
Dokončené spolu
| Volba | Voleno | Výhra | her |
|---|---|---|---|
| 23% | 56.9% | 701 | |
| 23% | - | 690 | |
| 14% | - | 433 | |
| 5% | - | 166 |
Předmět 2Stínový plamen
Výhry navíc tady: -0.6 na 100 her. Žádná jiná volba nad touto nemá jasný náskok.
| Volba | Voleno | Výhra | Výhry navíc | Čas |
|---|---|---|---|---|
| 64% | 51.0% | -0.6 může být náhoda | 19:31 | |
| 23% | 49.9% | 0.0 může být náhoda | 18:46 | |
| 4% | 77.1% | kupováno už ve vedení | 14:14 | |
| 2% | 60.7% | -1.0 může být náhoda | 19:49 |
Dokončené spolu
| Volba | Voleno | Výhra | her |
|---|---|---|---|
| 23% | 56.9% | 701 | |
| 23% | - | 690 | |
| 14% | - | 433 | |
| 5% | - | 166 |
Předmět 3Rabadonův smrtící klobouk
Výhry navíc tady: +0.2 na 100 her. Žádná jiná volba nad touto nemá jasný náskok.
| Volba | Voleno | Výhra | Výhry navíc | Čas |
|---|---|---|---|---|
| 39% | 53.4% | +0.2 může být náhoda | 25:57 | |
| 25% | 54.3% | -1.0 může být náhoda | 24:58 | |
| 8% | 57.9% | +0.7 může být náhoda | 24:48 | |
| 6% | 51.1% | -1.5 může být náhoda | 26:24 | |
| 6% | 75.7% | kupováno už ve vedení | 20:49 | |
| 5% | 52.0% | +0.1 může být náhoda | ||
| 4% | 52.1% | +0.3 může být náhoda |
Dokončené spolu
| Volba | Voleno | Výhra | her |
|---|---|---|---|
| 23% | 56.9% | 701 | |
| 23% | - | 690 | |
| 14% | - | 433 | |
| 5% | - | 166 |
Předmět 4Hůl Prázdnoty
Výhry navíc tady: +0.7 na 100 her. Žádná jiná volba nad touto nemá jasný náskok.
| Volba | Voleno | Výhra | Výhry navíc | Čas |
|---|---|---|---|---|
| 41% | 54.2% | +0.7 může být náhoda | 30:25 |
Předmět 5Zhonyiny přesýpací hodiny
| Volba | Voleno | Výhra | Čas |
|---|---|---|---|
| 33% | 51.9% | 35:08 |
Předmět 6Závoj Paní smrti
| Volba | Voleno | Výhra | Čas |
|---|---|---|---|
| 21% | - | 37:29 | |
| 14% | - | 36:51 | |
| 13% | - | 38:43 | |
| 10% | - | 35:48 | |
| 10% | - | 36:17 |
Klíčová runaTemné žně
Temné žně vyhrává častěji než Zásah proudem, nejčastější volba: +2.5 proti +0.7 na 100 her. Může to být náhoda.
| Volba | Voleno | Výhra | Výhry navíc |
|---|---|---|---|
| 86% | 50.6% | +0.7 může být náhoda | |
| 6% | 47.0% | -2.1 může být náhoda | |
| 3% | 54.9% | +2.5 může být náhoda |
Hlavní řada 1Náhlý dopad
Náhlý dopad vyhrává častěji než Chuť krve, nejčastější volba: +1.5 proti -1.0 na 100 her. Může to být náhoda.
| Volba | Voleno | Výhra | Výhry navíc |
|---|---|---|---|
| 59% | 50.6% | +1.5 může být náhoda | |
| 29% | 51.1% | -1.0 může být náhoda | |
| 8% | 48.7% | -1.6 může být náhoda | |
| 2% | 48.4% | -2.0 může být náhoda |
Hlavní řada 2Šestý smysl
Šestý smysl vyhrává častěji než Strašlivá upomínka, nejčastější volba: +3.5 proti -1.4 na 100 her. Rozdíl je jasný.
| Volba | Voleno | Výhra | Výhry navíc |
|---|---|---|---|
| 72% | 50.3% | -1.4 může být náhoda | |
| 16% | 53.3% | +3.5 jasný rozdíl | |
| 7% | 48.5% | -1.2 může být náhoda | |
| 2% | 45.8% | -2.9 může být náhoda |
Hlavní řada 3Lovec pokladů
Lovec pokladů vyhrává častěji než Ultimátní lovec, nejčastější volba: +1.5 proti +0.4 na 100 her. Může to být náhoda.
| Volba | Voleno | Výhra | Výhry navíc |
|---|---|---|---|
| 83% | 50.4% | +0.4 může být náhoda | |
| 6% | 47.9% | -1.3 může být náhoda | |
| 5% | 55.6% | +1.5 může být náhoda | |
| 2% | 49.5% | -1.8 může být náhoda | |
| 2% | 50.5% | -1.1 může být náhoda |
Vedlejší stromČarodějnictví
Výhry navíc tady: +1.5 na 100 her. Žádná jiná volba nad touto nemá jasný náskok.
| Volba | Voleno | Výhra | Výhry navíc |
|---|---|---|---|
| 59% | 51.6% | +1.5 může být náhoda | |
| 30% | 48.7% | -1.5 může být náhoda | |
| 6% | 47.2% | -1.0 může být náhoda | |
| 3% | 51.2% | +0.5 může být náhoda |
Vedlejší runyProstoupení + Ženoucí se bouře
Prostoupení + Ženoucí se bouře vyhrává častěji než Prostoupení + Prsten manového proudu, nejčastější volba: +0.5 proti -2.0 na 100 her. Může to být náhoda.
| Volba | Voleno | Výhra | Výhry navíc |
|---|---|---|---|
| 49% | 50.9% | -2.0 může být náhoda | |
| 30% | 52.3% | +0.3 může být náhoda | |
| 4% | 52.7% | -0.1 může být náhoda | |
| 2% | 39.0% | +0.5 může být náhoda |
Útočný úlomekAdaptivní síla
Adaptivní síla vyhrává častěji než Rychlost útoků, nejčastější volba: +1.8 proti -1.9 na 100 her. Může to být náhoda.
| Volba | Voleno | Výhra | Výhry navíc |
|---|---|---|---|
| 76% | 50.1% | -1.9 může být náhoda | |
| 20% | 50.5% | +1.8 může být náhoda | |
| 4% | 55.3% | +0.1 může být náhoda |
Flexibilní úlomekRychlost pohybu
Rychlost pohybu vyhrává častěji než Adaptivní síla, nejčastější volba: +1.3 proti -1.4 na 100 her. Může to být náhoda.
| Volba | Voleno | Výhra | Výhry navíc |
|---|---|---|---|
| 94% | 50.2% | -1.4 může být náhoda | |
| 6% | 53.5% | +1.3 může být náhoda |
Obranný úlomekZdraví
Výhry navíc tady: +0.3 na 100 her. Žádná jiná volba nad touto nemá jasný náskok.
Hráči Mistr+ volí tohle: 72% jejich her. Napříč všemi ranky se nejvíc volí Zvyšování zdraví.
| Volba | Voleno | Výhra | Výhry navíc |
|---|---|---|---|
| 52% | 50.1% | +0.3 může být náhoda | |
| 45% | 50.8% | -0.2 může být náhoda | |
| 3% | 48.1% | 0.0 může být náhoda |
QEW
SchopnostiQ > E > W
Výhry navíc tady: +2.8 na 100 her. Žádná jiná volba nad touto nemá jasný náskok.
| Volba | Voleno | Výhra | Výhry navíc |
|---|---|---|---|
| QEWQ + E + W | 95% | 50.7% | +2.8 může být náhoda |
| EQWE + Q + W | 3% | 47.9% | -2.8 může být náhoda |
| QWEQ + W + E | 2% | 51.7% | -0.8 může být náhoda |
Úrovně 1 až 18
- 1Q
- 2E
- 3W
- 4Q
- 5Q
- 6R
- 7Q
- 8E
- 9Q
- 10E
- 11R
- 12E
- 13E
- 14W
- 15W
- 16R
- 17W
- 18W
Nejdřív Q: 51.1% výher. Nejdřív W: 50.0% výher (málo her).
- Q
- E
- W
- Q
- Q
- R
- Q
- E
- Q
- E
- R
- E
- E
- W
- W
- R
- W
- W
KouzlaSkok + Teleport
Výhry navíc tady: +1.0 na 100 her. Žádná jiná volba nad touto nemá jasný náskok.
| Volba | Voleno | Výhra | Výhry navíc |
|---|---|---|---|
| 58% | 50.7% | +1.0 může být náhoda | |
| 18% | 47.8% | -2.0 může být náhoda | |
| 12% | 51.8% | 0.0 může být náhoda | |
| 6% | 53.9% | +0.9 může být náhoda | |
| 3% | 53.9% | +0.9 může být náhoda | |
| 2% | 45.5% | -3.1 může být náhoda |
Nejlepší hráči Aurora
Zobrazit vše (3,619)Běžná hra na Mid
29,030 herProti všem šampionům na Mid
- Top 4 % Vize / min 0.77
- Nejméně 11 % Smrti 5.9
- Spodních 35 % Zlato / min 403
- Killy
- 7.7 Top 43 %
- Asistence
- 6.7 Top 46 %
- Solo killy
- 2.4 Spodních 41 %
- Účast na killech
- 43% Top 43 %
- Poš. týmu
- 25% Top 11 %
- Poš. / min
- 934 Top 14 %
- Farma / min
- 6.5 Top 45 %
- Ovládací totemy
- 1.0 Top 19 %
- První krev
- 9% Spodních 38 %
Proti soupeři na lajně
- Level 6 v 5:12
- Level 11 v 14:37
Prostřední hra v každé minutě
Udělené poškození
Magické 95% Fyzické 5%Zemřel na
Fyzické 49% Magické 44% Přímé 7%Běžná hra na Top
38,650 her Patch 16.21Proti všem šampionům na Top
- Top 2 % Vize / min 0.87
- Top 8 % Poš. / min 906
- Spodních 40 % Zlato / min 394
- Killy
- 6.5 Top 42 %
- Smrti
- 5.8 Nejméně 11 %
- Asistence
- 6.1 Top 45 %
- Solo killy
- 2.6 Top 50 %
- Účast na killech
- 36% Top 42 %
- Poš. týmu
- 24% Top 9 %
- Farma / min
- 6.6 Top 35 %
- Ovládací totemy
- 0.8 Top 17 %
- První krev
- 12% Spodních 43 %
Proti soupeři na lajně
- Level 6 v 5:16
- Level 11 v 13:05
Prostřední hra v každé minutě
Udělené poškození
Magické 93% Fyzické 7%Zemřel na
Fyzické 52% Magické 40% Přímé 8%Běžná hra na Bot
5,685 her Patch 16.21Proti všem šampionům na Bot
- Top 9 % Poš. / min 932
- Top 11 % Vize / min 0.73
- Spodních 44 % Zlato / min 437
- Killy
- 8.4 Top 38 %
- Smrti
- 6.4 Nejméně 13 %
- Asistence
- 7.9 Top 42 %
- Solo killy
- 1.5 Top 24 %
- Účast na killech
- 46% Top 35 %
- Poš. týmu
- 24% Top 12 %
- Farma / min
- 6.2 Top 41 %
- Ovládací totemy
- 0.6 Top 42 %
- První krev
- 12% Spodních 45 %
Proti soupeři na lajně
- Level 6 v 7:14
- Level 11 v 18:06
Prostřední hra v každé minutě
Udělené poškození
Magické 95% Fyzické 5%Zemřel na
Fyzické 53% Magické 41% Přímé 6%Matchupy a spoluhráči jsou z her Aurora na Mid.
Matchupy a spoluhráči jsou z her Aurora na Mid.
-
Aurora s Singed: +3.0 výhry na 100 her (rozpětí 0.9-5.1) · 1,994 her · Naměřeno · 9 % z toho je vypůjčeno z podobných šampionů -
Aurora s Yasuo: +1.9 výhry na 100 her (rozpětí 0.7-3.1) · 6,535 her · Naměřeno · 3 % z toho je vypůjčeno z podobných šampionů -
Aurora s Ornn: +1.7 výhry na 100 her (rozpětí 0.1-3.3) · 3,644 her · Naměřeno · 5 % z toho je vypůjčeno z podobných šampionů
-
Aurora s Ahri: -5.3 výhry na 100 her (rozpětí -9.1 až -1.4) · 450 her · Sloučeno · 31 % z toho je vypůjčeno z podobných šampionů -
Aurora s Ryze: -5.0 výhry na 100 her (rozpětí -9.2 až -0.9) · 350 her · Sloučeno · 36 % z toho je vypůjčeno z podobných šampionů -
Aurora s K'Sante: -4.6 výhry na 100 her (rozpětí -6.3 až -2.9) · 3,029 her · Naměřeno · 6 % z toho je vypůjčeno z podobných šampionů
-
Aurora s Bel'Veth: +3.5 výhry na 100 her (rozpětí 1.6-5.3) · 2,678 her · Naměřeno · 7 % z toho je vypůjčeno z podobných šampionů -
Aurora s Sejuani: +3.1 výhry na 100 her (rozpětí 1.2-4.9) · 2,600 her · Naměřeno · 7 % z toho je vypůjčeno z podobných šampionů -
Aurora s Briar: +2.8 výhry na 100 her (rozpětí 1.6-4.1) · 6,393 her · Naměřeno · 3 % z toho je vypůjčeno z podobných šampionů
-
Aurora s Qiyana: -4.9 výhry na 100 her (rozpětí -6.2 až -3.6) · 5,848 her · Naměřeno · 3 % z toho je vypůjčeno z podobných šampionů -
Aurora s Locke: -3.0 výhry na 100 her (rozpětí -5.7 až -0.2) · 1,081 her · Sloučeno · 16 % z toho je vypůjčeno z podobných šampionů -
Aurora s Lee Sin: -2.47 výhry na 100 her (rozpětí -3.44 až -1.51) · 10,710 her · Naměřeno · 2 % z toho je vypůjčeno z podobných šampionů
-
Aurora s Miss Fortune: +1.51 výhry na 100 her (rozpětí 0.72-2.30) · 16,471 her · Naměřeno · 1 % z toho je vypůjčeno z podobných šampionů -
Aurora s Jinx: +1.19 výhry na 100 her (rozpětí 0.35-2.04) · 14,281 her · Naměřeno · 1 % z toho je vypůjčeno z podobných šampionů
-
Aurora s Ezreal: -3.27 výhry na 100 her (rozpětí -4.17 až -2.36) · 12,183 her · Naměřeno · 2 % z toho je vypůjčeno z podobných šampionů -
Aurora s Lucian: -1.6 výhry na 100 her (rozpětí -2.7 až -0.5) · 7,492 her · Naměřeno · 3 % z toho je vypůjčeno z podobných šampionů -
Aurora s Ashe: -1.2 výhry na 100 her (rozpětí -2.2 až -0.2) · 9,611 her · Naměřeno · 2 % z toho je vypůjčeno z podobných šampionů
-
Aurora s Janna: +2.3 výhry na 100 her (rozpětí 0.7-4.0) · 3,254 her · Naměřeno · 6 % z toho je vypůjčeno z podobných šampionů -
Aurora s Braum: +2.1 výhry na 100 her (rozpětí 0.6-3.5) · 4,502 her · Naměřeno · 4 % z toho je vypůjčeno z podobných šampionů -
Aurora s Blitzcrank: +2.0 výhry na 100 her (rozpětí 0.9-3.2) · 7,497 her · Naměřeno · 3 % z toho je vypůjčeno z podobných šampionů
-
Aurora s Mel: -5.3 výhry na 100 her (rozpětí -7.3 až -3.4) · 2,359 her · Naměřeno · 8 % z toho je vypůjčeno z podobných šampionů -
Aurora s Neeko: -3.3 výhry na 100 her (rozpětí -5.3 až -1.3) · 2,290 her · Naměřeno · 8 % z toho je vypůjčeno z podobných šampionů -
Aurora s Bard: -2.9 výhry na 100 her (rozpětí -4.7 až -1.2) · 2,950 her · Naměřeno · 6 % z toho je vypůjčeno z podobných šampionů
Další picky na Mid
Všech 173- ARAM B #50
-
60 Aurora -
78 Ekko -
74 Fizz -
74 Xerath -
73 Veigar -
73 Vladimir -
72 Malzahar