League of Legends Build na Rengar
Build Rengar Jungle
Vzácný build, který vyhrává víc.
- výher
- 45.9%
- her
- 273,026
- Vliv na výhry
- -4.1
- Pickrate
- 1.6%
Startovní předmětyMládě vichrotlapa
Mládě vichrotlapa vyhrává častěji než Mládě vichrotlapa + Léčivý lektvar, nejčastější volba: +3.0 proti +0.2 na 100 her. Rozdíl je jasný.
| Volba | Voleno | Výhra | Výhry navíc |
|---|---|---|---|
| 41% | 46.1% | +0.2 může být náhoda | |
| 39% | 48.2% | +3.0 jasný rozdíl | |
| 12% | 41.1% | -4.8 jasný rozdíl | |
| 5% | 40.6% | -4.9 jasný rozdíl | |
| 1% | 46.6% | +0.5 může být náhoda | |
| 1% | 47.7% | +1.1 může být náhoda |
BotyMerkurovy boty
Merkurovy boty vyhrává častěji než Ionské boty jasnosti, nejčastější volba: +2.0 proti -1.5 na 100 her. Rozdíl je jasný.
| Volba | Voleno | Výhra | Výhry navíc | Čas |
|---|---|---|---|---|
| 73% | 45.8% | -1.5 může být náhoda | 14:28 | |
| 11% | 50.5% | +0.2 jasný rozdíl často ve vedení | 17:42 | |
| 6% | 46.5% | +1.6 jasný rozdíl často v ztrátě | 19:01 | |
| 5% | 53.1% | +1.6 jasný rozdíl často ve vedení | 16:13 | |
| 4% | 48.3% | +2.0 jasný rozdíl | 19:46 | |
| <1% | 40.3% | -3.5 může být náhoda | ||
| <1% | 28.9% | -3.1 může být náhoda často v ztrátě |
Proti týmu s převahou AD
| Volba | Voleno | Výhra | Výsledek |
|---|---|---|---|
| 47% | 45.3% | nejčastěji kupované | |
| 7% | 49.5% | vyhrávaly víc | |
| 7% | 48.8% | vyhrávaly víc | |
| 3% | 52.2% | vyhrávaly víc |
Proti týmu s převahou AP
| Volba | Voleno | Výhra | Výsledek |
|---|---|---|---|
| 47% | 47.1% | nejčastěji kupované | |
| 7% | 51.8% | vyhrávaly víc | |
| 7% | 48.8% | vyrovnané | |
| 3% | 53.3% | vyhrávaly víc |
Kupované víc proti jednomu typu poškození
| Volba | AD tým | AP tým |
|---|---|---|
| 1% | 7% | |
| 7% | 1% | |
| 24% | 29% | |
| 19% | 17% | |
| 44% | 47% | |
| 59% | 62% | |
| 9% | 11% | |
| 56% | 57% | |
| 16% | 17% | |
| 9% | 8% |
Předmět 1Polostínová gléva
Výhry navíc tady: +3.1 na 100 her. Žádná jiná volba nad touto nemá jasný náskok.
| Volba | Voleno | Výhra | Výhry navíc | Čas |
|---|---|---|---|---|
| 64% | 46.9% | +3.1 může být náhoda | 10:26 | |
| 19% | 44.9% | -2.6 jasný rozdíl | 10:19 | |
| 9% | 44.1% | -1.7 jasný rozdíl | 10:52 | |
| 3% | 46.8% | 0.0 jasný rozdíl | 11:04 | |
| 1% | 45.5% | -1.2 jasný rozdíl | 10:39 | |
| 1% | 40.8% | -3.8 jasný rozdíl | ||
| 1% | 43.0% | -3.2 jasný rozdíl | ||
| <1% | 41.7% | -2.3 jasný rozdíl |
Dokončené spolu
| Volba | Voleno | her |
|---|---|---|
| 27% | 47,088 | |
| 11% | 18,236 | |
| 6% | 10,473 | |
| 4% | 6,616 |
Předmět 2Přelom noci
Přelom noci patří k sestavě, která vyhrává víc: +5.4 na 100 her, proti +0.2 u sestavy, kterou dokončí nejvíc hráčů.
| Volba | Voleno | Výhra | Výhry navíc | Čas |
|---|---|---|---|---|
| 51% | 48.0% | +0.9 může být náhoda | 17:10 | |
| 17% | 45.6% | -1.1 může být náhoda | 18:21 | |
| 7% | 49.8% | +2.7 může být náhoda | 18:48 | |
| 5% | 46.2% | -0.6 může být náhoda | 17:47 | |
| 4% | 44.3% | -1.3 může být náhoda | 19:42 | |
| 4% | 43.3% | -2.5 může být náhoda | ||
| 3% | 48.3% | +0.2 může být náhoda | ||
| 2% | 51.5% | -0.7 může být náhoda |
Dokončené spolu
| Volba | Voleno | her |
|---|---|---|
| 27% | 47,088 | |
| 11% | 18,236 | |
| 6% | 10,473 | |
| 4% | 6,616 |
Předmět 3Pozdrav od lorda Dominika
Výhry navíc tady: +0.1 na 100 her. Žádná jiná volba nad touto nemá jasný náskok.
| Volba | Voleno | Výhra | Výhry navíc | Čas |
|---|---|---|---|---|
| 48% | 51.7% | +0.1 může být náhoda | 23:48 | |
| 15% | 52.8% | +1.9 může být náhoda | 23:06 | |
| 8% | 52.0% | -0.1 může být náhoda | 23:22 | |
| 7% | 54.2% | +0.6 může být náhoda | 22:38 | |
| 4% | 48.9% | -1.1 může být náhoda | 22:20 | |
| 4% | 49.4% | -1.8 může být náhoda | ||
| 4% | 47.8% | -1.1 může být náhoda | ||
| 3% | 51.7% | -2.7 může být náhoda |
Dokončené spolu
| Volba | Voleno | her |
|---|---|---|
| 27% | 47,088 | |
| 11% | 18,236 | |
| 6% | 10,473 | |
| 4% | 6,616 |
Předmět 4Rouhavá hydra
Rouhavá hydra vyhrává častěji než Ostří nekonečna, nejčastější volba: +0.5 proti -1.3 na 100 her. Rozdíl je jasný.
| Volba | Voleno | Výhra | Výhry navíc | Čas |
|---|---|---|---|---|
| 36% | 58.4% | -1.3 může být náhoda | 28:47 | |
| 31% | 57.2% | +1.7 jasný rozdíl | 28:34 | |
| 9% | 53.6% | -1.0 může být náhoda | 27:47 | |
| 7% | 60.1% | +0.5 jasný rozdíl | 27:47 | |
| 5% | 56.2% | 0.0 může být náhoda | ||
| 3% | 55.5% | -1.2 může být náhoda | ||
| 2% | 60.5% | +0.3 může být náhoda | ||
| 1% | 64.0% | +2.5 jasný rozdíl |
Předmět 5Anděl strážný
Anděl strážný vyhrává častěji než Přelom noci, nejčastější volba: +2.4 proti +0.8 na 100 her. Rozdíl je jasný.
| Volba | Voleno | Výhra | Výhry navíc | Čas |
|---|---|---|---|---|
| 28% | 59.7% | -2.1 může být náhoda | 32:36 | |
| 14% | 60.5% | +0.8 může být náhoda | 32:46 | |
| 13% | 65.7% | +0.6 může být náhoda | 32:18 | |
| 9% | 64.4% | -0.8 může být náhoda | 32:08 | |
| 8% | 68.3% | +2.4 jasný rozdíl | ||
| 6% | 59.3% | -1.2 může být náhoda | 32:54 |
Předmět 6Ostří nekonečna
| Volba | Voleno | Výhra | Čas |
|---|---|---|---|
| 13% | 57.0% | 36:00 | |
| 11% | 61.0% | 35:47 | |
| 10% | 55.7% | 37:06 | |
| 9% | 60.2% | 34:34 | |
| 7% | 63.7% | 34:09 |
Klíčová runaHbité nohy
Výhry navíc tady: +2.8 na 100 her. Žádná jiná volba nad touto nemá jasný náskok.
| Volba | Voleno | Výhra | Výhry navíc |
|---|---|---|---|
| 43% | 47.9% | +2.8 může být náhoda | |
| 26% | 45.7% | -0.2 jasný rozdíl | |
| 23% | 42.6% | -3.9 jasný rozdíl | |
| 4% | 49.6% | +3.0 může být náhoda | |
| 2% | 42.1% | -4.1 jasný rozdíl | |
| 1% | 47.4% | +2.1 může být náhoda | |
| <1% | 46.3% | -0.5 jasný rozdíl | |
| <1% | 41.2% | -4.5 jasný rozdíl |
Hlavní řada 1Triumf
Výhry navíc tady: +3.0 na 100 her. Žádná jiná volba nad touto nemá jasný náskok.
| Volba | Voleno | Výhra | Výhry navíc |
|---|---|---|---|
| 70% | 47.0% | +3.0 může být náhoda | |
| 25% | 42.7% | -3.8 jasný rozdíl | |
| 3% | 50.0% | +3.0 může být náhoda | |
| 1% | 48.5% | +2.8 může být náhoda | |
| <1% | 44.7% | -2.5 jasný rozdíl | |
| <1% | 39.6% | -3.5 jasný rozdíl | |
| <1% | 37.3% | -5.5 jasný rozdíl | |
| <1% | 42.2% | -1.4 jasný rozdíl |
Hlavní řada 2Legenda: Horlivost
Výhry navíc tady: +2.8 na 100 her. Žádná jiná volba nad touto nemá jasný náskok.
| Volba | Voleno | Výhra | Výhry navíc |
|---|---|---|---|
| 68% | 47.0% | +2.8 může být náhoda | |
| 23% | 42.2% | -4.4 jasný rozdíl | |
| 4% | 50.2% | +3.4 může být náhoda | |
| 2% | 46.6% | +0.4 jasný rozdíl | |
| 1% | 46.5% | +1.0 jasný rozdíl | |
| 1% | 47.4% | +1.7 může být náhoda | |
| <1% | 45.7% | +0.4 jasný rozdíl | |
| <1% | 42.4% | -1.8 jasný rozdíl |
Hlavní řada 3Podseknutí
Výhry navíc tady: +2.9 na 100 her. Žádná jiná volba nad touto nemá jasný náskok.
| Volba | Voleno | Výhra | Výhry navíc |
|---|---|---|---|
| 49% | 47.8% | +2.9 může být náhoda | |
| 21% | 45.3% | -0.5 jasný rozdíl | |
| 18% | 41.2% | -5.1 jasný rozdíl | |
| 6% | 46.9% | +0.6 jasný rozdíl | |
| 3% | 50.4% | +3.3 může být náhoda | |
| 1% | 46.6% | +0.3 jasný rozdíl | |
| 1% | 43.6% | -2.2 jasný rozdíl | |
| <1% | 45.3% | +1.1 může být náhoda |
Vedlejší stromDominance
Výhry navíc tady: +3.4 na 100 her. Žádná jiná volba nad touto nemá jasný náskok.
| Volba | Voleno | Výhra | Výhry navíc |
|---|---|---|---|
| 72% | 47.1% | +3.4 může být náhoda | |
| 24% | 42.7% | -3.9 jasný rozdíl | |
| 2% | 50.1% | +2.7 může být náhoda | |
| 1% | 41.6% | -2.9 jasný rozdíl | |
| <1% | 43.3% | -2.0 jasný rozdíl |
Vedlejší runyNeúnavný lovec + Náhlý dopad
Neúnavný lovec + Náhlý dopad vyhrává častěji než Ultimátní lovec + Náhlý dopad, nejčastější volba: +3.5 proti -3.1 na 100 her. Rozdíl je jasný.
| Volba | Voleno | Výhra | Výhry navíc |
|---|---|---|---|
| 86% | 46.6% | -3.1 může být náhoda | |
| 11% | 51.1% | +3.5 jasný rozdíl | |
| 2% | 49.4% | +2.5 jasný rozdíl | |
| <1% | 47.4% | +1.4 jasný rozdíl | |
| <1% | 50.2% | +0.4 může být náhoda | |
| <1% | 54.5% | +0.8 jasný rozdíl | |
| <1% | 45.7% | -2.0 může být náhoda | |
| <1% | 46.0% | -0.6 může být náhoda |
Útočný úlomekAdaptivní síla
Adaptivní síla vyhrává častěji než Rychlost útoků, nejčastější volba: +1.1 proti -0.8 na 100 her. Rozdíl je jasný.
| Volba | Voleno | Výhra | Výhry navíc |
|---|---|---|---|
| 94% | 46.0% | -0.8 může být náhoda | |
| 5% | 47.3% | +1.1 jasný rozdíl | |
| 1% | 41.9% | -2.2 může být náhoda |
Flexibilní úlomekAdaptivní síla
Výhry navíc tady: +1.8 na 100 her. Žádná jiná volba nad touto nemá jasný náskok.
| Volba | Voleno | Výhra | Výhry navíc |
|---|---|---|---|
| 99% | 46.0% | +1.8 může být náhoda | |
| 1% | 44.5% | -1.3 jasný rozdíl | |
| <1% | 42.1% | -2.8 jasný rozdíl |
Obranný úlomekZdraví
Zdraví vyhrává častěji než Zvyšování zdraví, nejčastější volba: +2.2 proti -1.8 na 100 her. Rozdíl je jasný.
| Volba | Voleno | Výhra | Výhry navíc |
|---|---|---|---|
| 90% | 45.7% | -1.8 může být náhoda | |
| 8% | 49.1% | +2.2 jasný rozdíl | |
| 2% | 46.0% | 0.0 jasný rozdíl |
QEW
SchopnostiQ > E > W
Výhry navíc tady: +5.6 na 100 her. Žádná jiná volba nad touto nemá jasný náskok.
| Volba | Voleno | Výhra | Výhry navíc |
|---|---|---|---|
| QEWQ + E + W | 89% | 47.0% | +5.6 může být náhoda |
| QWEQ + W + E | 11% | 40.2% | -5.5 jasný rozdíl |
| WQEW + Q + E | <1% | 38.5% | příliš velké na důvěru |
| EQWE + Q + W | <1% | 37.5% | -6.5 jasný rozdíl |
Úrovně 1 až 18
- 1Q
- 2W
- 3E
- 4Q
- 5Q
- 6R
- 7Q
- 8E
- 9Q
- 10E
- 11R
- 12E
- 13E
- 14W
- 15W
- 16R
- 17W
- 18W
Nejdřív Q: 46.6% výher. Nejdřív W: 45.5% výher (málo her).
- Q
- W
- E
- Q
- Q
- R
- Q
- E
- Q
- E
- R
- E
- E
- W
- W
- R
- W
- W
KouzlaSkok + Udeřit
Výhry navíc tady: +2.2 na 100 her. Žádná jiná volba nad touto nemá jasný náskok.
| Volba | Voleno | Výhra | Výhry navíc |
|---|---|---|---|
| 99% | 46.0% | +2.2 může být náhoda | |
| <1% | 43.6% | -1.6 jasný rozdíl | |
| <1% | 43.5% | -2.3 jasný rozdíl | |
| <1% | 33.8% | -2.6 jasný rozdíl |
- výher
- 52.6%
- her
- 10,701
- Vliv na výhry
- +5.8
- Pickrate
- 4.2%
Startovní předmětyMládě vichrotlapa + Léčivý lektvar
Běžná volba: hráči tohoto buildu se tu neshodnou.
| Volba | Voleno | Výhra | Výhry navíc |
|---|---|---|---|
| 41% | 46.1% | +0.2 může být náhoda | |
| 39% | 48.2% | +3.0 jasný rozdíl | |
| 12% | 41.1% | -4.8 jasný rozdíl | |
| 5% | 40.6% | -4.9 jasný rozdíl | |
| 1% | 46.6% | +0.5 může být náhoda | |
| 1% | 47.7% | +1.1 může být náhoda |
BotyIonské boty jasnosti
| Volba | Voleno | Výhra |
|---|---|---|
| 69% | 54.3% | |
| 15% | 57.3% | |
| 6% | 59.6% | |
| 5% | 47.8% | |
| 4% | 57.4% |
Předmět 1Polostínová gléva
| Volba | Voleno | Výhra |
|---|---|---|
| 81% | 52.2% | |
| 9% | 58.2% | |
| 5% | 50.3% | |
| 2% | 53.5% | |
| 1% | 56.9% |
Předmět 2Rouhavá hydra
| Volba | Voleno | Výhra |
|---|---|---|
| 62% | 53.9% | |
| 10% | 56.5% | |
| 7% | 50.9% | |
| 5% | 52.5% | |
| 4% | 46.3% |
Předmět 3Pozdrav od lorda Dominika
| Volba | Voleno | Výhra |
|---|---|---|
| 45% | 57.2% | |
| 19% | 59.1% | |
| 8% | 57.7% | |
| 6% | 55.1% | |
| 5% | 54.2% |
Předmět 4Ostří nekonečna
| Volba | Voleno | Výhra |
|---|---|---|
| 22% | 63.4% | |
| 17% | 58.4% | |
| 6% | 55.0% | |
| 5% | 59.8% | |
| 5% | 57.4% |
Předmět 5Přelom noci
| Volba | Voleno | Výhra |
|---|---|---|
| 12% | 61.3% | |
| 9% | 61.7% | |
| 8% | 63.2% | |
| 7% | 64.7% | |
| 3% | 70.5% |
Předmět 6Tančící přízrak
| Volba | Voleno | Výhra |
|---|---|---|
| 16% | 61.0% | |
| 12% | 64.5% | |
| 8% | 65.8% | |
| 8% | 60.0% | |
| 6% | 67.3% |
Klíčová runaHbité nohy
| Volba | Voleno | Výhra |
|---|---|---|
| 66% | 52.4% |
Hlavní řada 1Triumf
| Volba | Voleno | Výhra |
|---|---|---|
| 66% | 52.4% |
Hlavní řada 2Legenda: Horlivost
| Volba | Voleno | Výhra |
|---|---|---|
| 66% | 52.4% |
Hlavní řada 3Podseknutí
| Volba | Voleno | Výhra |
|---|---|---|
| 66% | 52.4% |
Vedlejší stromDominance
| Volba | Voleno | Výhra |
|---|---|---|
| 66% | 52.4% |
Útočný úlomekRychlost útoků
| Volba | Voleno | Výhra |
|---|---|---|
| 66% | 52.4% |
Flexibilní úlomekAdaptivní síla
| Volba | Voleno | Výhra |
|---|---|---|
| 66% | 52.4% |
Obranný úlomekZvyšování zdraví
| Volba | Voleno | Výhra |
|---|---|---|
| 66% | 52.4% |
QEW
SchopnostiQ > E > W
| Volba | Voleno | Výhra | Výhry navíc |
|---|---|---|---|
| QEWQ + E + W | 89% | 47.0% | +5.6 může být náhoda |
| QWEQ + W + E | 11% | 40.2% | -5.5 jasný rozdíl |
| WQEW + Q + E | <1% | 38.5% | příliš velké na důvěru |
| EQWE + Q + W | <1% | 37.5% | -6.5 jasný rozdíl |
- Q
- W
- E
- Q
- Q
- R
- Q
- E
- Q
- E
- R
- E
- E
- W
- W
- R
- W
- W
KouzlaSkok + Udeřit
| Volba | Voleno | Výhra | Výhry navíc |
|---|---|---|---|
| 99% | 46.0% | +2.2 může být náhoda | |
| <1% | 43.6% | -1.6 jasný rozdíl | |
| <1% | 43.5% | -2.3 jasný rozdíl | |
| <1% | 33.8% | -2.6 jasný rozdíl |
Build Rengar Top
Vzácný build, který vyhrává víc.
- výher
- 47.3%
- her
- 16,592
- Vliv na výhry
- -2.5
- Pickrate
- 0.1%
Startovní předmětyDoranův meč + Léčivý lektvar
Výhry navíc tady: +1.2 na 100 her. Žádná jiná volba nad touto nemá jasný náskok.
| Volba | Voleno | Výhra | Výhry navíc |
|---|---|---|---|
| 80% | 47.0% | +1.2 může být náhoda | |
| 11% | 46.1% | -0.4 může být náhoda | |
| 4% | 48.0% | -1.6 může být náhoda | |
| 1% | 51.5% | +1.1 může být náhoda | |
| 1% | 41.5% | -3.2 jasný rozdíl | |
| <1% | 44.8% | -2.4 může být náhoda |
BotyOcelové chrániče
Výhry navíc tady: +0.6 na 100 her. Žádná jiná volba nad touto nemá jasný náskok.
| Volba | Voleno | Výhra | Výhry navíc | Čas |
|---|---|---|---|---|
| 36% | 47.3% | +0.6 může být náhoda | 14:14 | |
| 32% | 47.5% | -1.1 může být náhoda | 14:29 | |
| 15% | 53.5% | +0.8 může být náhoda často ve vedení | 15:08 | |
| 11% | 47.1% | -0.3 může být náhoda | 15:32 | |
| 5% | 54.9% | +0.4 může být náhoda často ve vedení | 14:31 | |
| 1% | 48.4% | -0.8 může být náhoda |
Proti týmu s převahou AD
| Volba | Voleno | Výhra | Výsledek |
|---|---|---|---|
| 35% | 49.3% | nejčastěji kupované | |
| 23% | 43.9% | vyrovnané | |
| 11% | 53.4% | vyrovnané | |
| 4% | 51.4% | vyrovnané |
Proti týmu s převahou AP
| Volba | Voleno | Výhra | Výsledek |
|---|---|---|---|
| 28% | 48.5% | nejčastěji kupované | |
| 23% | 48.3% | vyrovnané | |
| 10% | 42.4% | vyrovnané | |
| 10% | 51.5% | vyrovnané |
Kupované víc proti jednomu typu poškození
| Volba | AD tým | AP tým |
|---|---|---|
| 35% | 10% | |
| 3% | 23% | |
| <1% | 6% | |
| 23% | 28% | |
| 41% | 44% | |
| 7% | 5% | |
| 5% | 7% |
Předmět 1Rouhavá hydra
Rouhavá hydra patří k sestavě, která vyhrává víc: +3.0 na 100 her, proti -0.1 u sestavy, kterou dokončí nejvíc hráčů.
| Volba | Voleno | Výhra | Výhry navíc | Čas |
|---|---|---|---|---|
| 40% | 48.4% | +0.4 může být náhoda | 12:44 | |
| 17% | 45.9% | -1.3 může být náhoda | 11:54 | |
| 14% | 48.8% | +1.7 může být náhoda | 11:38 | |
| 10% | 46.4% | -1.7 může být náhoda | 11:43 | |
| 3% | 49.1% | -0.6 může být náhoda | 10:58 | |
| 3% | 44.2% | +0.7 může být náhoda | ||
| 1% | 44.4% | -1.4 může být náhoda | ||
| 1% | 54.2% | +0.7 může být náhoda |
Dokončené spolu
| Volba | Voleno | her |
|---|---|---|
| 7% | 539 | |
| 5% | 365 | |
| 3% | 265 | |
| 3% | 216 |
Předmět 2Energetický cyklomeč
Výhry navíc tady: +0.8 na 100 her. Žádná jiná volba nad touto nemá jasný náskok.
| Volba | Voleno | Výhra | Výhry navíc | Čas |
|---|---|---|---|---|
| 24% | 50.1% | +0.8 může být náhoda | 20:08 | |
| 10% | 49.3% | +0.6 může být náhoda | 19:20 | |
| 8% | 48.9% | -0.9 může být náhoda | 20:37 | |
| 6% | 48.0% | -1.3 může být náhoda | 21:08 | |
| 6% | 54.4% | +0.7 může být náhoda | 19:54 | |
| 6% | 49.1% | -2.0 může být náhoda | ||
| 5% | 49.8% | -1.3 může být náhoda | ||
| 4% | 50.1% | +0.2 může být náhoda |
Dokončené spolu
| Volba | Voleno | her |
|---|---|---|
| 7% | 539 | |
| 5% | 365 | |
| 3% | 265 | |
| 3% | 216 |
Předmět 3Pozdrav od lorda Dominika
Výhry navíc tady: +0.8 na 100 her. Žádná jiná volba nad touto nemá jasný náskok.
| Volba | Voleno | Výhra | Výhry navíc | Čas |
|---|---|---|---|---|
| 29% | 57.1% | +0.8 může být náhoda | 25:51 | |
| 9% | 56.0% | -0.6 může být náhoda | 25:32 | |
| 7% | 52.0% | -1.3 může být náhoda | 25:54 | |
| 6% | 54.2% | -0.4 může být náhoda | 25:29 | |
| 6% | 56.4% | +1.3 může být náhoda | 24:40 | |
| 5% | 53.9% | -1.1 může být náhoda | ||
| 4% | 53.2% | -1.3 může být náhoda | ||
| 2% | 60.2% | +1.9 může být náhoda |
Dokončené spolu
| Volba | Voleno | her |
|---|---|---|
| 7% | 539 | |
| 5% | 365 | |
| 3% | 265 | |
| 3% | 216 |
Předmět 4Ostří nekonečna
Výhry navíc tady: -0.1 na 100 her. Žádná jiná volba nad touto nemá jasný náskok.
| Volba | Voleno | Výhra | Výhry navíc | Čas |
|---|---|---|---|---|
| 39% | 62.6% | -0.1 může být náhoda | 30:15 |
Předmět 5Přelom noci
| Volba | Voleno | Výhra | Čas |
|---|---|---|---|
| 17% | 75.0% | 33:51 |
Předmět 6Youmuuina přízračná čepel
| Volba | Voleno | Výhra | Čas |
|---|---|---|---|
| 14% | - | 35:37 | |
| 13% | - | 37:01 | |
| 10% | - | 39:23 | |
| 5% | - | 34:19 | |
| 5% | - | 37:03 |
Klíčová runaNepolevující útok
Nepolevující útok vyhrává častěji než Hbité nohy, nejčastější volba: +3.2 proti +2.6 na 100 her. Může to být náhoda.
| Volba | Voleno | Výhra | Výhry navíc |
|---|---|---|---|
| 41% | 48.9% | +2.6 může být náhoda | |
| 31% | 45.7% | -1.7 jasný rozdíl | |
| 15% | 43.2% | -3.6 jasný rozdíl | |
| 5% | 46.1% | -0.7 může být náhoda | |
| 2% | 52.5% | +5.3 může být náhoda | |
| 2% | 49.2% | +1.6 může být náhoda | |
| 2% | 53.0% | +3.2 může být náhoda | |
| 1% | 43.9% | -2.8 jasný rozdíl |
Hlavní řada 1Triumf
Výhry navíc tady: +1.4 na 100 her. Žádná jiná volba nad touto nemá jasný náskok.
| Volba | Voleno | Výhra | Výhry navíc |
|---|---|---|---|
| 72% | 47.7% | +1.4 může být náhoda | |
| 18% | 44.4% | -2.3 jasný rozdíl | |
| 4% | 47.7% | -0.2 může být náhoda | |
| 3% | 46.1% | +0.5 může být náhoda | |
| 2% | 53.0% | +2.2 může být náhoda | |
| 1% | 41.1% | -1.0 může být náhoda |
Hlavní řada 2Legenda: Zrychlení
Legenda: Zrychlení vyhrává častěji než Legenda: Horlivost, nejčastější volba: +3.3 proti +0.3 na 100 her. Může to být náhoda.
| Volba | Voleno | Výhra | Výhry navíc |
|---|---|---|---|
| 67% | 47.2% | +0.3 může být náhoda | |
| 13% | 42.0% | -4.2 jasný rozdíl | |
| 4% | 51.7% | +3.9 může být náhoda | |
| 4% | 53.1% | +3.3 může být náhoda | |
| 3% | 48.8% | +2.1 může být náhoda | |
| 3% | 47.0% | +0.4 může být náhoda | |
| 1% | 45.9% | -1.2 může být náhoda | |
| 1% | 58.7% | +1.7 může být náhoda |
Hlavní řada 3Poslední vzdor
Poslední vzdor vyhrává častěji než Podseknutí, nejčastější volba: +3.6 proti +1.3 na 100 her. Může to být náhoda.
| Volba | Voleno | Výhra | Výhry navíc |
|---|---|---|---|
| 42% | 48.0% | +1.3 může být náhoda | |
| 21% | 44.9% | -2.3 jasný rozdíl | |
| 12% | 51.0% | +3.6 může být náhoda | |
| 11% | 40.3% | -5.2 jasný rozdíl | |
| 6% | 49.1% | +1.7 může být náhoda | |
| 3% | 48.8% | +0.7 může být náhoda | |
| 2% | 53.0% | +2.8 může být náhoda | |
| 2% | 51.3% | -0.4 může být náhoda |
Vedlejší stromDominance
Volba z jiného stromu run tu má jasný náskok (+1.5 na 100 her), ale strom se mění jen s celou stránkou.
| Volba | Voleno | Výhra | Výhry navíc |
|---|---|---|---|
| 44% | 45.3% | -2.9 může být náhoda | |
| 35% | 50.0% | příliš velké na důvěru | |
| 16% | 43.9% | -2.7 může být náhoda | |
| 4% | 49.0% | +1.5 jasný rozdíl | |
| 2% | 51.9% | +1.0 může být náhoda |
Vedlejší runyNeúnavný lovec + Náhlý dopad
Neúnavný lovec + Náhlý dopad vyhrává častěji než Ultimátní lovec + Náhlý dopad, nejčastější volba: +1.6 proti -0.2 na 100 her. Může to být náhoda.
| Volba | Voleno | Výhra | Výhry navíc |
|---|---|---|---|
| 89% | 45.2% | -0.2 může být náhoda | |
| 5% | 48.5% | +1.6 může být náhoda | |
| 3% | 44.9% | -0.1 může být náhoda |
Útočný úlomekZrychlení schopností
Ze všeho, co jsme tu změřili, přidává nejvíc výher Zrychlení schopností: -0.2 na 100 her. Adaptivní síla, nejčastější volba, nemá číslo k porovnání.
| Volba | Voleno | Výhra | Výhry navíc |
|---|---|---|---|
| 63% | 45.0% | příliš velké na důvěru | |
| 35% | 50.4% | příliš velké na důvěru | |
| 2% | 44.6% | -0.2 může být náhoda |
Flexibilní úlomekRychlost pohybu
Rychlost pohybu vyhrává častěji než Adaptivní síla, nejčastější volba: +1.2 proti -0.6 na 100 her. Může to být náhoda.
| Volba | Voleno | Výhra | Výhry navíc |
|---|---|---|---|
| 98% | 46.9% | -0.6 může být náhoda | |
| 2% | 48.2% | +1.2 může být náhoda | |
| 1% | 46.9% | -0.6 může být náhoda |
Obranný úlomekHouževnatost a odolnost vůči zpomalení
Ze všeho, co jsme tu změřili, přidává nejvíc výher Houževnatost a odolnost vůči zpomalení: +2.8 na 100 her. Zdraví, nejčastější volba, nemá číslo k porovnání.
| Volba | Voleno | Výhra | Výhry navíc |
|---|---|---|---|
| 60% | 43.9% | příliš velké na důvěru | |
| 37% | 51.6% | příliš velké na důvěru | |
| 3% | 49.2% | +2.8 může být náhoda |
WQE
SchopnostiW > Q > E
W > Q > E vyhrává častěji než Q > E > W, nejčastější volba: +1.3 proti +0.2 na 100 her. Může to být náhoda.
| Volba | Voleno | Výhra | Výhry navíc |
|---|---|---|---|
| QEWQ + E + W | 69% | 47.4% | +0.2 může být náhoda |
| QWEQ + W + E | 27% | 47.0% | -0.4 může být náhoda |
| WQEW + Q + E | 4% | 47.7% | +1.3 může být náhoda |
Úrovně 1 až 18
- 1Q
- 2W
- 3E
- 4Q
- 5Q
- 6R
- 7Q
- 8E
- 9Q
- 10E
- 11R
- 12E
- 13E
- 14W
- 15W
- 16R
- 17W
- 18W
Nejdřív Q: 46.7% výher. Nejdřív W: 36.8% výher (málo her).
KouzlaSkok + Vznítit
Výhry navíc tady: +2.0 na 100 her. Žádná jiná volba nad touto nemá jasný náskok.
| Volba | Voleno | Výhra | Výhry navíc |
|---|---|---|---|
| 70% | 47.6% | +2.0 může být náhoda | |
| 23% | 45.4% | -2.4 jasný rozdíl | |
| 4% | 44.4% | -0.3 může být náhoda | |
| 1% | 48.9% | -0.1 může být náhoda | |
| 1% | 39.1% | -1.0 může být náhoda |
- výher
- 53.7%
- her
- 1,010
- Vliv na výhry
- +3.8
- Pickrate
- 6.5%
Startovní předmětyDoranův meč + Léčivý lektvar
Běžná volba: hráči tohoto buildu se tu neshodnou.
| Volba | Voleno | Výhra | Výhry navíc |
|---|---|---|---|
| 80% | 47.0% | +1.2 může být náhoda | |
| 11% | 46.1% | -0.4 může být náhoda | |
| 4% | 48.0% | -1.6 může být náhoda | |
| 1% | 51.5% | +1.1 může být náhoda | |
| 1% | 41.5% | -3.2 jasný rozdíl | |
| <1% | 44.8% | -2.4 může být náhoda |
BotyIonské boty jasnosti
| Volba | Voleno | Výhra |
|---|---|---|
| 34% | 55.9% | |
| 31% | 53.0% | |
| 16% | 60.3% | |
| 13% | 47.8% | |
| 6% | 51.9% |
Předmět 1Hladová hydra
| Volba | Voleno | Výhra |
|---|---|---|
| 48% | 51.9% | |
| 18% | 54.0% | |
| 10% | 57.7% | |
| 5% | 59.3% | |
| 2% | 45.5% |
Předmět 2Energetický cyklomeč
| Volba | Voleno | Výhra |
|---|---|---|
| 22% | 53.6% | |
| 9% | 58.8% | |
| 8% | 59.2% | |
| 7% | 62.3% | |
| 6% | 49.0% |
Předmět 3Pozdrav od lorda Dominika
| Volba | Voleno | Výhra |
|---|---|---|
| 27% | 59.0% | |
| 6% | 62.9% | |
| 5% | 62.5% | |
| 4% | 64.0% | |
| 4% | 56.0% |
Předmět 4Ostří nekonečna
| Volba | Voleno | Výhra |
|---|---|---|
| 17% | 62.5% | |
| 8% | 47.8% | |
| 7% | 60.0% | |
| 5% | 40.0% | |
| 5% | 71.4% |
Předmět 5Přelom noci
Běžná volba: hráči tohoto buildu se tu neshodnou.
| Volba | Voleno | Výhra | Čas |
|---|---|---|---|
| 17% | 75.0% | 33:51 |
Předmět 6Youmuuina přízračná čepel
Běžná volba: hráči tohoto buildu se tu neshodnou.
| Volba | Voleno | Výhra | Čas |
|---|---|---|---|
| 14% | - | 35:37 | |
| 13% | - | 37:01 | |
| 10% | - | 39:23 | |
| 5% | - | 34:19 | |
| 5% | - | 37:03 |
Klíčová runaHbité nohy
| Volba | Voleno | Výhra |
|---|---|---|
| 21% | 48.8% |
Hlavní řada 1Triumf
| Volba | Voleno | Výhra |
|---|---|---|
| 21% | 48.8% |
Hlavní řada 2Legenda: Horlivost
| Volba | Voleno | Výhra |
|---|---|---|
| 21% | 48.8% |
Hlavní řada 3Podseknutí
| Volba | Voleno | Výhra |
|---|---|---|
| 21% | 48.8% |
Vedlejší stromOdhodlání
| Volba | Voleno | Výhra |
|---|---|---|
| 21% | 48.8% |
Útočný úlomekAdaptivní síla
| Volba | Voleno | Výhra |
|---|---|---|
| 21% | 48.8% |
Flexibilní úlomekAdaptivní síla
| Volba | Voleno | Výhra |
|---|---|---|
| 21% | 48.8% |
Obranný úlomekZdraví
| Volba | Voleno | Výhra |
|---|---|---|
| 21% | 48.8% |
WQE
SchopnostiW > Q > E
| Volba | Voleno | Výhra | Výhry navíc |
|---|---|---|---|
| QEWQ + E + W | 69% | 47.4% | +0.2 může být náhoda |
| QWEQ + W + E | 27% | 47.0% | -0.4 může být náhoda |
| WQEW + Q + E | 4% | 47.7% | +1.3 může být náhoda |
KouzlaSkok + Vznítit
| Volba | Voleno | Výhra | Výhry navíc |
|---|---|---|---|
| 70% | 47.6% | +2.0 může být náhoda | |
| 23% | 45.4% | -2.4 jasný rozdíl | |
| 4% | 44.4% | -0.3 může být náhoda | |
| 1% | 48.9% | -0.1 může být náhoda | |
| 1% | 39.1% | -1.0 může být náhoda |
Build Rengar Podpora
- výher
- 45.2%
- her
- 7,298
- Vliv na výhry
- -3.8
- Pickrate
- 0.0%
Startovní předmětyLéčivý lektvar x2 + Atlas světa
Výhry navíc tady: +1.8 na 100 her. Žádná jiná volba nad touto nemá jasný náskok.
| Volba | Voleno | Výhra | Výhry navíc |
|---|---|---|---|
| 84% | 45.9% | +1.8 může být náhoda | |
| 6% | 40.6% | -3.1 jasný rozdíl | |
| 3% | 47.1% | +0.4 může být náhoda | |
| 3% | 46.7% | -0.9 může být náhoda | |
| 1% | 40.0% | +0.6 může být náhoda |
BotyOcelové chrániče
Ocelové chrániče vyhrává častěji než Ionské boty jasnosti, nejčastější volba: +1.5 proti -1.5 na 100 her. Může to být náhoda.
| Volba | Voleno | Výhra | Výhry navíc | Čas |
|---|---|---|---|---|
| 59% | 46.5% | -1.5 může být náhoda | 14:08 | |
| 17% | 50.2% | +1.0 může být náhoda | 15:58 | |
| 12% | 46.7% | +1.5 může být náhoda | 15:47 | |
| 7% | 51.4% | -0.3 může být náhoda | 16:27 |
Proti týmu s převahou AD
| Volba | Voleno | Výhra | Výsledek |
|---|---|---|---|
| 41% | 49.3% | nejčastěji kupované | |
| 12% | 50.9% | vyrovnané | |
| 11% | 48.4% | vyrovnané | |
| 2% | 54.8% | málo her |
Proti týmu s převahou AP
| Volba | Voleno | Výhra | Výsledek |
|---|---|---|---|
| 38% | 43.8% | nejčastěji kupované | |
| 13% | 52.2% | vyrovnané | |
| 12% | 51.8% | vyrovnané | |
| 3% | 15.0% | málo her |
Kupované víc proti jednomu typu poškození
| Volba | AD tým | AP tým |
|---|---|---|
| 2% | 13% | |
| 12% | 3% | |
| 8% | 12% |
Předmět 1Polostínová gléva
Výhry navíc tady: +0.8 na 100 her. Žádná jiná volba nad touto nemá jasný náskok.
| Volba | Voleno | Výhra | Výhry navíc | Čas |
|---|---|---|---|---|
| 51% | 45.4% | +0.8 může být náhoda | 12:18 | |
| 14% | 43.0% | -2.3 může být náhoda | 12:59 | |
| 9% | 48.0% | -0.5 může být náhoda | 11:25 | |
| 4% | 55.6% | +1.5 může být náhoda | 15:04 | |
| 3% | 42.5% | -3.7 jasný rozdíl | 13:15 | |
| 3% | 46.9% | -1.4 může být náhoda | ||
| 2% | 43.3% | -1.5 může být náhoda | ||
| 2% | 43.0% | -1.6 může být náhoda |
Dokončené spolu
| Volba | Voleno | Výhra | her |
|---|---|---|---|
| 13% | - | 375 | |
| 5% | - | 140 | |
| 4% | - | 127 | |
| 4% | 68.4% | 116 |
Předmět 2Energetický cyklomeč
Výhry navíc tady: +0.9 na 100 her. Žádná jiná volba nad touto nemá jasný náskok.
| Volba | Voleno | Výhra | Výhry navíc | Čas |
|---|---|---|---|---|
| 28% | 47.9% | +0.9 může být náhoda | 20:42 | |
| 12% | 42.9% | -2.7 může být náhoda | 21:02 | |
| 10% | 49.4% | -0.8 může být náhoda | 19:57 | |
| 8% | 44.6% | -2.8 může být náhoda | 22:10 | |
| 7% | 46.5% | -1.2 může být náhoda | 20:46 | |
| 5% | 50.2% | -1.1 může být náhoda | ||
| 5% | 55.9% | +1.4 může být náhoda | ||
| 4% | 51.9% | -0.6 může být náhoda |
Dokončené spolu
| Volba | Voleno | Výhra | her |
|---|---|---|---|
| 13% | - | 375 | |
| 5% | - | 140 | |
| 4% | - | 127 | |
| 4% | 68.4% | 116 |
Předmět 3Pozdrav od lorda Dominika
Výhry navíc tady: -0.5 na 100 her. Žádná jiná volba nad touto nemá jasný náskok.
| Volba | Voleno | Výhra | Výhry navíc | Čas |
|---|---|---|---|---|
| 32% | 52.3% | -0.5 může být náhoda | 27:05 | |
| 10% | 51.0% | -0.4 může být náhoda | 27:24 | |
| 8% | 50.8% | -0.3 může být náhoda | 26:42 | |
| 7% | 52.6% | +0.6 může být náhoda | 26:59 | |
| 6% | 48.5% | -1.2 může být náhoda | 26:54 | |
| 6% | 53.9% | -1.1 může být náhoda | ||
| 5% | 47.8% | -1.8 může být náhoda | ||
| 3% | 57.0% | -0.3 může být náhoda |
Dokončené spolu
| Volba | Voleno | Výhra | her |
|---|---|---|---|
| 13% | - | 375 | |
| 5% | - | 140 | |
| 4% | - | 127 | |
| 4% | 68.4% | 116 |
Předmět 4Ostří nekonečna
| Volba | Voleno | Výhra | Čas |
|---|---|---|---|
| 24% | 45.7% | 31:56 |
Předmět 6Youmuuina přízračná čepel
| Volba | Voleno | Výhra | Čas |
|---|---|---|---|
| 17% | - | 38:46 | |
| 16% | - | 38:33 | |
| 12% | - | 36:26 |
Klíčová runaTemné žně
Temné žně vyhrává častěji než Zásah proudem, nejčastější volba: +1.0 proti -1.5 na 100 her. Může to být náhoda.
| Volba | Voleno | Výhra | Výhry navíc |
|---|---|---|---|
| 50% | 44.5% | -1.5 může být náhoda | |
| 12% | 45.8% | +0.1 může být náhoda | |
| 11% | 44.6% | -2.0 může být náhoda | |
| 7% | 49.4% | +3.2 jasný rozdíl | |
| 5% | 46.4% | +1.9 může být náhoda | |
| 4% | 41.5% | +0.2 může být náhoda | |
| 3% | 48.0% | +1.0 může být náhoda | |
| 3% | 47.1% | +0.9 může být náhoda |
Hlavní řada 1Náhlý dopad
Výhry navíc tady: -0.8 na 100 her. Žádná jiná volba nad touto nemá jasný náskok.
| Volba | Voleno | Výhra | Výhry navíc |
|---|---|---|---|
| 56% | 44.7% | -0.8 může být náhoda | |
| 24% | 45.6% | -0.8 může být náhoda | |
| 9% | 48.8% | +3.3 může být náhoda | |
| 3% | 43.8% | +0.3 může být náhoda | |
| 3% | 48.0% | +1.6 může být náhoda | |
| 2% | 48.9% | +2.3 může být náhoda | |
| 1% | 41.3% | -1.5 může být náhoda |
Hlavní řada 2Šestý smysl
Šestý smysl vyhrává častěji než Strašlivá upomínka, nejčastější volba: +3.3 proti -2.1 na 100 her. Rozdíl je jasný.
| Volba | Voleno | Výhra | Výhry navíc |
|---|---|---|---|
| 43% | 44.3% | -2.1 může být náhoda | |
| 21% | 45.8% | -1.3 může být náhoda | |
| 9% | 46.4% | +3.3 jasný rozdíl | |
| 6% | 48.5% | +2.3 může být náhoda | |
| 5% | 42.9% | -1.3 může být náhoda | |
| 4% | 44.1% | +0.9 může být náhoda | |
| 3% | 48.3% | +2.0 může být náhoda | |
| 2% | 48.5% | +0.8 může být náhoda |
Hlavní řada 3Lovec pokladů
Lovec pokladů vyhrává častěji než Neúnavný lovec, nejčastější volba: +2.1 proti -2.5 na 100 her. Rozdíl je jasný.
| Volba | Voleno | Výhra | Výhry navíc |
|---|---|---|---|
| 34% | 43.8% | -2.5 může být náhoda | |
| 17% | 44.0% | +0.9 může být náhoda | |
| 12% | 46.4% | +0.2 může být náhoda | |
| 10% | 46.0% | -2.6 může být náhoda | |
| 8% | 48.6% | +3.1 jasný rozdíl | |
| 6% | 49.4% | +2.1 jasný rozdíl | |
| 3% | 45.5% | +0.8 může být náhoda | |
| 2% | 47.2% | +3.2 může být náhoda |
Vedlejší stromPřesnost
Výhry navíc tady: -1.8 na 100 her. Žádná jiná volba nad touto nemá jasný náskok.
| Volba | Voleno | Výhra | Výhry navíc |
|---|---|---|---|
| 47% | 43.8% | -1.8 může být náhoda | |
| 31% | 46.0% | +0.3 může být náhoda | |
| 13% | 47.4% | +1.7 může být náhoda | |
| 5% | 47.8% | +1.8 může být náhoda | |
| 4% | 47.6% | -0.2 může být náhoda |
Vedlejší runyRána z milosti + Triumf
Rána z milosti + Triumf vyhrává častěji než Podseknutí + Legenda: Horlivost, nejčastější volba: +1.8 proti -3.4 na 100 her. Rozdíl je jasný.
| Volba | Voleno | Výhra | Výhry navíc |
|---|---|---|---|
| 63% | 43.0% | -3.4 může být náhoda | |
| 13% | 44.0% | +1.8 jasný rozdíl | |
| 10% | 49.7% | příliš velké na důvěru | |
| 3% | 36.2% | -2.2 může být náhoda |
Útočný úlomekAdaptivní síla
Výhry navíc tady: +3.3 na 100 her. Žádná jiná volba nad touto nemá jasný náskok.
Hráči Mistr+ volí tohle: 54% jejich her. Napříč všemi ranky se nejvíc volí Rychlost útoků.
| Volba | Voleno | Výhra | Výhry navíc |
|---|---|---|---|
| 63% | 44.5% | -3.7 jasný rozdíl | |
| 34% | 46.5% | +3.3 může být náhoda | |
| 4% | 48.0% | +1.7 může být náhoda |
Flexibilní úlomekRychlost pohybu
Rychlost pohybu vyhrává častěji než Adaptivní síla, nejčastější volba: +3.6 proti -3.5 na 100 her. Rozdíl je jasný.
| Volba | Voleno | Výhra | Výhry navíc |
|---|---|---|---|
| 93% | 44.9% | -3.5 může být náhoda | |
| 6% | 51.5% | +3.6 jasný rozdíl |
Obranný úlomekHouževnatost a odolnost vůči zpomalení
Ze všeho, co jsme tu změřili, přidává nejvíc výher Houževnatost a odolnost vůči zpomalení: +2.2 na 100 her. Zdraví, nejčastější volba, nemá číslo k porovnání.
| Volba | Voleno | Výhra | Výhry navíc |
|---|---|---|---|
| 63% | 44.1% | příliš velké na důvěru | |
| 32% | 47.4% | příliš velké na důvěru | |
| 4% | 46.9% | +2.2 může být náhoda |
EWQ
SchopnostiE > W > Q
E > W > Q vyhrává častěji než Q > E > W, nejčastější volba: +5.4 proti -0.1 na 100 her. Rozdíl je jasný.
| Volba | Voleno | Výhra | Výhry navíc |
|---|---|---|---|
| QEWQ + E + W | 71% | 46.7% | -0.1 může být náhoda |
| QWEQ + W + E | 18% | 42.1% | -2.8 může být náhoda |
| EQWE + Q + W | 6% | 50.0% | +4.1 může být náhoda |
| EWQE + W + Q | 4% | 52.9% | +5.4 jasný rozdíl |
Úrovně 1 až 18
- 1Q
- 2W
- 3E
- 4Q
- 5Q
- 6R
- 7Q
- 8E
- 9Q
- 10E
- 11R
- 12E
- 13E
- 14W
- 15W
- 16R
- 17W
- 18W
Nejdřív Q: 50.0% výher. Nejdřív E: 54.2% výher (málo her).
KouzlaSkok + Vznítit
Výhry navíc tady: +2.4 na 100 her. Žádná jiná volba nad touto nemá jasný náskok.
| Volba | Voleno | Výhra | Výhry navíc |
|---|---|---|---|
| 73% | 46.3% | +2.4 může být náhoda | |
| 20% | 42.9% | -1.9 jasný rozdíl | |
| 2% | 42.9% | +0.5 může být náhoda | |
| 1% | 19.7% | -3.8 jasný rozdíl |
Build Rengar Bot
Patch 16.20- výher
- 42.3%
- her
- 4,089
- Vliv na výhry
- -5.2
- Pickrate
- 0.0%
Startovní předmětyDoranův meč + Léčivý lektvar
Výhry navíc tady: +0.8 na 100 her. Žádná jiná volba nad touto nemá jasný náskok.
| Volba | Voleno | Výhra | Výhry navíc |
|---|---|---|---|
| 76% | 43.7% | +0.8 může být náhoda | |
| 11% | 45.0% | -0.1 může být náhoda | |
| 6% | 40.7% | -1.0 může být náhoda | |
| 3% | 42.7% | -1.1 může být náhoda |
BotyOcelové chrániče
Ocelové chrániče vyhrává častěji než Ionské boty jasnosti, nejčastější volba: +1.9 proti -1.3 na 100 her. Může to být náhoda.
| Volba | Voleno | Výhra | Výhry navíc | Čas |
|---|---|---|---|---|
| 41% | 41.9% | -1.3 může být náhoda | 13:57 | |
| 23% | 46.9% | +1.9 může být náhoda | 14:23 | |
| 16% | 50.5% | +0.8 může být náhoda často ve vedení | 13:38 | |
| 10% | 48.6% | -0.2 může být náhoda | 15:05 | |
| 9% | 44.3% | +0.8 může být náhoda | 15:41 |
Proti týmu s převahou AD
| Volba | Voleno | Výhra | Výsledek |
|---|---|---|---|
| 29% | 35.4% | nejčastěji kupované | |
| 24% | 48.0% | vyhrávaly víc | |
| 11% | 50.0% | vyhrávaly víc | |
| 10% | 54.7% | vyhrávaly víc |
Proti týmu s převahou AP
| Volba | Voleno | Výhra | Výsledek |
|---|---|---|---|
| 34% | 40.8% | nejčastěji kupované | |
| 15% | 37.5% | málo her | |
| 14% | 51.0% | málo her | |
| 9% | 45.5% | málo her |
Kupované víc proti jednomu typu poškození
| Volba | AD tým | AP tým |
|---|---|---|
| 24% | 9% | |
| 4% | 15% | |
| 44% | 37% | |
| <1% | 6% | |
| 7% | 2% |
Předmět 1Namyšlenost
Výhry navíc tady: -1.7 na 100 her. Žádná jiná volba nad touto nemá jasný náskok.
| Volba | Voleno | Výhra | Výhry navíc | Čas |
|---|---|---|---|---|
| 37% | 43.5% | -1.7 může být náhoda | 10:21 | |
| 22% | 39.1% | 0.0 může být náhoda často v ztrátě | 10:58 | |
| 11% | 48.6% | +1.3 může být náhoda | 11:33 | |
| 10% | 45.4% | +0.8 může být náhoda | 10:43 | |
| 5% | 48.2% | +1.4 může být náhoda | 10:58 | |
| 5% | 46.5% | -1.1 může být náhoda |
Dokončené spolu
| Volba | Voleno | Výhra | her |
|---|---|---|---|
| 8% | 46.2% | 221 | |
| 7% | 47.6% | 196 | |
| 7% | 42.0% | 181 | |
| 4% | - | 116 |
Předmět 2Rouhavá hydra
Výhry navíc tady: +1.1 na 100 her. Žádná jiná volba nad touto nemá jasný náskok.
| Volba | Voleno | Výhra | Výhry navíc | Čas |
|---|---|---|---|---|
| 30% | 45.9% | +1.1 může být náhoda | 17:49 | |
| 21% | 45.4% | -0.3 může být náhoda | 17:58 | |
| 9% | 47.3% | -0.9 může být náhoda | 18:04 | |
| 6% | 43.9% | +0.3 může být náhoda | 19:07 | |
| 4% | 44.1% | -2.6 může být náhoda | 17:29 | |
| 4% | 46.7% | -1.2 může být náhoda | ||
| 3% | 48.7% | -0.2 může být náhoda | ||
| 3% | 36.6% | -3.6 může být náhoda |
Dokončené spolu
| Volba | Voleno | Výhra | her |
|---|---|---|---|
| 8% | 46.2% | 221 | |
| 7% | 47.6% | 196 | |
| 7% | 42.0% | 181 | |
| 4% | - | 116 |
Předmět 3Pozdrav od lorda Dominika
Výhry navíc tady: +1.4 na 100 her. Žádná jiná volba nad touto nemá jasný náskok.
| Volba | Voleno | Výhra | Výhry navíc | Čas |
|---|---|---|---|---|
| 36% | 50.2% | +1.4 může být náhoda | 24:01 | |
| 13% | 50.6% | -0.9 může být náhoda | 23:26 | |
| 7% | 47.5% | -1.7 může být náhoda | 23:06 | |
| 6% | 45.6% | -1.6 může být náhoda | 24:31 | |
| 6% | 48.5% | -1.9 může být náhoda | 23:28 | |
| 5% | 56.9% | +1.9 může být náhoda |
Dokončené spolu
| Volba | Voleno | Výhra | her |
|---|---|---|---|
| 8% | 46.2% | 221 | |
| 7% | 47.6% | 196 | |
| 7% | 42.0% | 181 | |
| 4% | - | 116 |
Předmět 4Ostří nekonečna
| Volba | Voleno | Výhra | Čas |
|---|---|---|---|
| 40% | 56.7% | 28:21 |
Předmět 5Výběrčí
| Volba | Voleno | Výhra | Čas |
|---|---|---|---|
| 15% | 54.2% | 32:48 |
Předmět 6Anděl strážný
| Volba | Voleno | Výhra | Čas |
|---|---|---|---|
| 13% | - | 35:57 | |
| 10% | - | 36:12 | |
| 10% | - | 34:18 | |
| 8% | - | 36:23 | |
| 6% | - | 36:46 |
Klíčová runaSmršť mečů
Smršť mečů vyhrává častěji než Zásah proudem, nejčastější volba: +1.4 proti -4.6 na 100 her. Může to být náhoda.
| Volba | Voleno | Výhra | Výhry navíc |
|---|---|---|---|
| 35% | 41.3% | -4.6 může být náhoda | |
| 30% | 42.9% | +0.5 jasný rozdíl | |
| 24% | 46.0% | +3.2 jasný rozdíl | |
| 3% | 47.1% | -0.9 může být náhoda | |
| 3% | 47.5% | +1.7 může být náhoda | |
| 2% | 50.8% | +1.4 může být náhoda |
Hlavní řada 1Triumf
Výhry navíc tady: +3.2 na 100 her. Žádná jiná volba nad touto nemá jasný náskok.
| Volba | Voleno | Výhra | Výhry navíc |
|---|---|---|---|
| 57% | 44.1% | +3.2 může být náhoda | |
| 38% | 42.0% | -3.6 jasný rozdíl |
Hlavní řada 2Legenda: Horlivost
Výhry navíc tady: +1.7 na 100 her. Žádná jiná volba nad touto nemá jasný náskok.
| Volba | Voleno | Výhra | Výhry navíc |
|---|---|---|---|
| 51% | 43.4% | +1.7 může být náhoda | |
| 32% | 40.7% | -4.6 jasný rozdíl | |
| 6% | 49.8% | +1.7 může být náhoda | |
| 3% | 53.6% | +3.0 může být náhoda | |
| 3% | 49.3% | +2.4 může být náhoda |
Hlavní řada 3Lovec pokladů
Ze všeho, co jsme tu změřili, přidává nejvíc výher Lovec pokladů: +2.6 na 100 her. Neúnavný lovec, nejčastější volba, nemá číslo k porovnání.
| Volba | Voleno | Výhra | Výhry navíc |
|---|---|---|---|
| 27% | 38.8% | příliš velké na důvěru | |
| 26% | 45.6% | +3.9 může být náhoda | |
| 21% | 41.6% | -2.0 může být náhoda | |
| 11% | 46.4% | +3.1 může být náhoda | |
| 8% | 48.5% | +1.9 může být náhoda | |
| 4% | 50.3% | +2.6 může být náhoda |
Vedlejší stromDominance
Výhry navíc tady: -1.6 na 100 her. Žádná jiná volba nad touto nemá jasný náskok.
| Volba | Voleno | Výhra | Výhry navíc |
|---|---|---|---|
| 38% | 42.2% | -1.6 může být náhoda | |
| 35% | 42.1% | -3.0 může být náhoda | |
| 21% | 48.8% | příliš velké na důvěru | |
| 3% | 39.4% | -0.7 může být náhoda |
Vedlejší runyNeúnavný lovec + Náhlý dopad
Neúnavný lovec + Náhlý dopad vyhrává častěji než Ultimátní lovec + Náhlý dopad, nejčastější volba: +1.3 proti -1.7 na 100 her. Může to být náhoda.
| Volba | Voleno | Výhra | Výhry navíc |
|---|---|---|---|
| 87% | 41.6% | -1.7 může být náhoda | |
| 6% | 47.5% | +1.3 může být náhoda |
Útočný úlomekAdaptivní síla
Adaptivní síla vyhrává častěji než Rychlost útoků, nejčastější volba: +4.2 proti -3.7 na 100 her. Rozdíl je jasný.
| Volba | Voleno | Výhra | Výhry navíc |
|---|---|---|---|
| 82% | 42.6% | -3.7 může být náhoda | |
| 17% | 47.9% | +4.2 jasný rozdíl |
Flexibilní úlomekAdaptivní síla
Výhry navíc tady: +1.3 na 100 her. Žádná jiná volba nad touto nemá jasný náskok.
| Volba | Voleno | Výhra | Výhry navíc |
|---|---|---|---|
| 98% | 43.6% | +1.3 může být náhoda |
Obranný úlomekHouževnatost a odolnost vůči zpomalení
Ze všeho, co jsme tu změřili, přidává nejvíc výher Houževnatost a odolnost vůči zpomalení: +0.9 na 100 her. Zvyšování zdraví, nejčastější volba, nemá číslo k porovnání.
| Volba | Voleno | Výhra | Výhry navíc |
|---|---|---|---|
| 73% | 41.2% | příliš velké na důvěru | |
| 23% | 49.6% | příliš velké na důvěru | |
| 4% | 50.0% | +0.9 může být náhoda |
QWE
SchopnostiQ > W > E
Q > W > E vyhrává častěji než Q > E > W, nejčastější volba: +1.1 proti -0.8 na 100 her. Může to být náhoda.
| Volba | Voleno | Výhra | Výhry navíc |
|---|---|---|---|
| QEWQ + E + W | 78% | 43.8% | -0.8 může být náhoda |
| QWEQ + W + E | 21% | 47.7% | +1.1 může být náhoda |
KouzlaVznítit + Bariéra
Vznítit + Bariéra vyhrává častěji než Skok + Vznítit, nejčastější volba: +3.7 proti -1.9 na 100 her. Rozdíl je jasný.
| Volba | Voleno | Výhra | Výhry navíc |
|---|---|---|---|
| 49% | 43.1% | -1.9 může být náhoda | |
| 13% | 44.5% | +2.0 může být náhoda | |
| 11% | 42.0% | -1.2 může být náhoda | |
| 11% | 47.1% | +3.7 jasný rozdíl | |
| 7% | 40.4% | -4.5 může být náhoda | |
| 2% | 35.9% | -1.6 může být náhoda | |
| 2% | 39.1% | -1.3 může být náhoda |
Nejlepší hráči Rengar
Zobrazit vše (9,636)Běžná hra na Jungle
272,131 herProti všem šampionům na Jungle
- Top 1 % Solo killy 2.8
- Top 6 % Killy 9.2
- Spodních 11 % Asistence 6.2
- Smrti
- 7.2 Nejvíce 23 %
- Účast na killech
- 45% Top 50 %
- Poš. týmu
- 20% Top 20 %
- Poš. / min
- 744 Top 20 %
- Farma / min
- 6.6 Top 26 %
- Zlato / min
- 451 Top 16 %
- Vize / min
- 0.90 Top 19 %
- Ovládací totemy
- 1.0 Spodních 38 %
- První krev
- 6% Top 31 %
Proti nepřátelskému jungleru
- Level 6 v 7:00
- Level 11 v 16:37
- red buff jako první v 57 % her
- První drak v 8:05
Prostřední hra v každé minutě
Udělené poškození
Magické 5% Fyzické 95%Zemřel na
Fyzické 57% Magické 36% Přímé 7%Běžná hra na Top
16,401 herProti všem šampionům na Top
- Top 2 % První krev 25%
- Top 15 % Solo killy 3.5
- Spodních 9 % Vize / min 0.68
- Killy
- 7.4 Top 19 %
- Smrti
- 7.7 Nejvíce 18 %
- Asistence
- 4.9 Spodních 19 %
- Účast na killech
- 36% Top 45 %
- Poš. týmu
- 21% Spodních 33 %
- Poš. / min
- 763 Spodních 31 %
- Farma / min
- 6.2 Spodních 38 %
- Zlato / min
- 411 Top 34 %
- Ovládací totemy
- 0.7 Top 28 %
Proti soupeři na lajně
- Level 6 v 5:36
- Level 11 v 14:08
Prostřední hra v každé minutě
Udělené poškození
Magické 10% Fyzické 90%Zemřel na
Fyzické 58% Magické 34% Přímé 8%Běžná hra na Podpora
7,280 herProti všem šampionům na Podpora
- Top 2 % Solo killy 2.0
- Top 8 % Killy 6.9
- Nejvíce 9 % Smrti 9.6
- Asistence
- 8.8 Spodních 21 %
- Účast na killech
- 45% Spodních 41 %
- Poš. týmu
- 17% Top 37 %
- Poš. / min
- 646 Top 37 %
- Farma / min
- 2.0 Spodních 39 %
- Zlato / min
- 366 Top 24 %
- Vize / min
- 2.18 Top 35 %
- Ovládací totemy
- 4.6 Top 47 %
- První krev
- 13% Top 10 %
Proti soupeři na lajně
- Level 6 v 8:42
- Level 11 v 21:46
Prostřední hra v každé minutě
Udělené poškození
Magické 7% Fyzické 93%Zemřel na
Fyzické 59% Magické 35% Přímé 6%Matchupy a spoluhráči jsou z her Rengar na Jungle.
-
Olaf: -6.7 výhry na 100 her (rozpětí -10.3 až -3.1) · 528 her · Sloučeno · 27 % z toho je vypůjčeno z podobných šampionů -
Mordekaiser: -6.7 výhry na 100 her (rozpětí -10.0 až -3.4) · 673 her · Sloučeno · 23 % z toho je vypůjčeno z podobných šampionů -
Volibear: -6.3 výhry na 100 her (rozpětí -8.3 až -4.3) · 2,240 her · Naměřeno · 8 % z toho je vypůjčeno z podobných šampionů -
Malphite: -5.7 výhry na 100 her (rozpětí -7.9 až -3.5) · 1,703 her · Naměřeno · 11 % z toho je vypůjčeno z podobných šampionů -
Trundle: -5.7 výhry na 100 her (rozpětí -8.2 až -3.2) · 1,339 her · Naměřeno · 13 % z toho je vypůjčeno z podobných šampionů -
Naafiri: -5.6 výhry na 100 her (rozpětí -7.3 až -3.9) · 3,219 her · Naměřeno · 6 % z toho je vypůjčeno z podobných šampionů -
Shen: -5.6 výhry na 100 her (rozpětí -9.3 až -1.8) · 471 her · Sloučeno · 30 % z toho je vypůjčeno z podobných šampionů -
Skarner: -5.4 výhry na 100 her (rozpětí -8.0 až -2.7) · 1,138 her · Naměřeno · 15 % z toho je vypůjčeno z podobných šampionů -
Udyr: -5.3 výhry na 100 her (rozpětí -7.2 až -3.4) · 2,367 her · Naměřeno · 8 % z toho je vypůjčeno z podobných šampionů -
Quinn: -5.1 výhry na 100 her (rozpětí -7.3 až -2.9) · 1,680 her · Naměřeno · 11 % z toho je vypůjčeno z podobných šampionů -
Viego: -4.99 výhry na 100 her (rozpětí -5.85 až -4.13) · 12,665 her · Naměřeno · 2 % z toho je vypůjčeno z podobných šampionů -
Xin Zhao: -4.9 výhry na 100 her (rozpětí -6.4 až -3.4) · 3,911 her · Naměřeno · 5 % z toho je vypůjčeno z podobných šampionů -
Rek'Sai: -4.9 výhry na 100 her (rozpětí -7.4 až -2.3) · 1,220 her · Naměřeno · 14 % z toho je vypůjčeno z podobných šampionů -
Diana: -4.8 výhry na 100 her (rozpětí -6.1 až -3.4) · 5,180 her · Naměřeno · 4 % z toho je vypůjčeno z podobných šampionů -
Nunu a Willump: -4.7 výhry na 100 her (rozpětí -6.4 až -3.0) · 3,043 her · Naměřeno · 6 % z toho je vypůjčeno z podobných šampionů -
Maokai: -4.6 výhry na 100 her (rozpětí -8.1 až -1.1) · 560 her · Sloučeno · 26 % z toho je vypůjčeno z podobných šampionů -
Hecarim: -4.5 výhry na 100 her (rozpětí -5.7 až -3.2) · 5,970 her · Naměřeno · 3 % z toho je vypůjčeno z podobných šampionů -
Kayn: -4.24 výhry na 100 her (rozpětí -5.04 až -3.43) · 14,467 her · Naměřeno · 1 % z toho je vypůjčeno z podobných šampionů -
Jarvan IV.: -4.2 výhry na 100 her (rozpětí -5.2 až -3.1) · 8,579 her · Naměřeno · 2 % z toho je vypůjčeno z podobných šampionů -
Zaahen: -4.1 výhry na 100 her (rozpětí -7.7 až -0.5) · 519 her · Sloučeno · 28 % z toho je vypůjčeno z podobných šampionů -
Nocturne: -3.9 výhry na 100 her (rozpětí -5.0 až -2.8) · 7,047 her · Naměřeno · 3 % z toho je vypůjčeno z podobných šampionů -
Vi: -3.9 výhry na 100 her (rozpětí -5.2 až -2.6) · 5,704 her · Naměřeno · 3 % z toho je vypůjčeno z podobných šampionů -
Pantheon: -3.9 výhry na 100 her (rozpětí -6.5 až -1.2) · 1,176 her · Naměřeno · 15 % z toho je vypůjčeno z podobných šampionů -
Gwen: -3.8 výhry na 100 her (rozpětí -6.6 až -0.8) · 933 her · Sloučeno · 18 % z toho je vypůjčeno z podobných šampionů -
Teemo: -3.5 výhry na 100 her (rozpětí -5.9 až -1.1) · 1,431 her · Naměřeno · 12 % z toho je vypůjčeno z podobných šampionů -
Gragas: -3.4 výhry na 100 her (rozpětí -6.4 až -0.5) · 908 her · Sloučeno · 18 % z toho je vypůjčeno z podobných šampionů -
Sylas: -3.2 výhry na 100 her (rozpětí -4.5 až -2.0) · 6,063 her · Naměřeno · 3 % z toho je vypůjčeno z podobných šampionů -
Aatrox: -3.2 výhry na 100 her (rozpětí -6.1 až -0.3) · 930 her · Sloučeno · 18 % z toho je vypůjčeno z podobných šampionů -
Kindred: -3.1 výhry na 100 her (rozpětí -4.8 až -1.5) · 3,324 her · Naměřeno · 6 % z toho je vypůjčeno z podobných šampionů -
Elise: -2.8 výhry na 100 her (rozpětí -4.6 až -1.1) · 2,885 her · Naměřeno · 6 % z toho je vypůjčeno z podobných šampionů -
Ivern: -2.7 výhry na 100 her (rozpětí -5.3 až -0.1) · 1,224 her · Naměřeno · 14 % z toho je vypůjčeno z podobných šampionů -
Zed: -2.0 výhry na 100 her (rozpětí -3.7 až -0.3) · 3,225 her · Naměřeno · 6 % z toho je vypůjčeno z podobných šampionů -
Lillia: -1.9 výhry na 100 her (rozpětí -3.1 až -0.7) · 6,482 her · Naměřeno · 3 % z toho je vypůjčeno z podobných šampionů -
Ekko: -1.7 výhry na 100 her (rozpětí -3.0 až -0.5) · 5,962 her · Naměřeno · 3 % z toho je vypůjčeno z podobných šampionů -
Graves: -1.7 výhry na 100 her (rozpětí -2.7 až -0.6) · 8,404 her · Naměřeno · 2 % z toho je vypůjčeno z podobných šampionů -
Lee Sin: -1.56 výhry na 100 her (rozpětí -2.44 až -0.68) · 12,182 her · Naměřeno · 2 % z toho je vypůjčeno z podobných šampionů
Matchupy a spoluhráči jsou z her Rengar na Jungle.
-
Rengar s Ornn: +3.3 výhry na 100 her (rozpětí 1.9-4.7) · 4,941 her · Naměřeno · 4 % z toho je vypůjčeno z podobných šampionů -
Rengar s Singed: +3.2 výhry na 100 her (rozpětí 1.5-4.9) · 3,227 her · Naměřeno · 6 % z toho je vypůjčeno z podobných šampionů -
Rengar s Sion: +2.6 výhry na 100 her (rozpětí 1.3-3.9) · 5,732 her · Naměřeno · 3 % z toho je vypůjčeno z podobných šampionů
-
Rengar s Kayn: -6.3 výhry na 100 her (rozpětí -9.5 až -3.1) · 705 her · Sloučeno · 22 % z toho je vypůjčeno z podobných šampionů -
Rengar s Mistr Yi: -3.9 výhry na 100 her (rozpětí -6.3 až -1.4) · 1,380 her · Naměřeno · 13 % z toho je vypůjčeno z podobných šampionů -
Rengar s K'Sante: -3.5 výhry na 100 her (rozpětí -5.1 až -1.9) · 3,538 her · Naměřeno · 5 % z toho je vypůjčeno z podobných šampionů
-
Rengar s Hwei: +3.5 výhry na 100 her (rozpětí 2.3-4.8) · 6,068 her · Naměřeno · 3 % z toho je vypůjčeno z podobných šampionů -
Rengar s Aurora: +3.3 výhry na 100 her (rozpětí 1.7-4.8) · 3,704 her · Naměřeno · 5 % z toho je vypůjčeno z podobných šampionů -
Rengar s Vladimir: +2.5 výhry na 100 her (rozpětí 1.4-3.5) · 7,982 her · Naměřeno · 2 % z toho je vypůjčeno z podobných šampionů
-
Rengar s Mel: -5.2 výhry na 100 her (rozpětí -6.3 až -4.2) · 8,332 her · Naměřeno · 2 % z toho je vypůjčeno z podobných šampionů -
Rengar s Qiyana: -4.1 výhry na 100 her (rozpětí -5.8 až -2.4) · 3,106 her · Naměřeno · 6 % z toho je vypůjčeno z podobných šampionů -
Rengar s Naafiri: -3.6 výhry na 100 her (rozpětí -5.8 až -1.4) · 1,696 her · Naměřeno · 11 % z toho je vypůjčeno z podobných šampionů
-
Rengar s Kog'Maw: +3.0 výhry na 100 her (rozpětí 1.5-4.5) · 3,987 her · Naměřeno · 5 % z toho je vypůjčeno z podobných šampionů -
Rengar s Nilah: +2.9 výhry na 100 her (rozpětí 0.6-5.2) · 1,614 her · Naměřeno · 11 % z toho je vypůjčeno z podobných šampionů -
Rengar s Zeri: +2.0 výhry na 100 her (rozpětí 0.6-3.5) · 4,511 her · Naměřeno · 4 % z toho je vypůjčeno z podobných šampionů
-
Rengar s Ezreal: -3.61 výhry na 100 her (rozpětí -4.39 až -2.83) · 16,233 her · Naměřeno · 1 % z toho je vypůjčeno z podobných šampionů -
Rengar s Kalista: -2.4 výhry na 100 her (rozpětí -3.8 až -1.1) · 5,315 her · Naměřeno · 4 % z toho je vypůjčeno z podobných šampionů -
Rengar s Vayne: -2.1 výhry na 100 her (rozpětí -3.1 až -1.0) · 8,284 her · Naměřeno · 2 % z toho je vypůjčeno z podobných šampionů
-
Rengar s Janna: +4.7 výhry na 100 her (rozpětí 3.3-6.0) · 5,173 her · Naměřeno · 4 % z toho je vypůjčeno z podobných šampionů -
Rengar s Milio: +3.2 výhry na 100 her (rozpětí 2.0-4.4) · 6,943 her · Naměřeno · 3 % z toho je vypůjčeno z podobných šampionů -
Rengar s Braum: +2.6 výhry na 100 her (rozpětí 1.4-3.9) · 5,779 her · Naměřeno · 3 % z toho je vypůjčeno z podobných šampionů
-
Rengar s Lee Sin: -6.5 výhry na 100 her (rozpětí -9.6 až -3.5) · 795 her · Sloučeno · 20 % z toho je vypůjčeno z podobných šampionů -
Rengar s Jarvan IV.: -4.1 výhry na 100 her (rozpětí -7.0 až -1.1) · 890 her · Sloučeno · 18 % z toho je vypůjčeno z podobných šampionů -
Rengar s Yuumi: -2.8 výhry na 100 her (rozpětí -4.0 až -1.7) · 6,712 her · Naměřeno · 3 % z toho je vypůjčeno z podobných šampionů