League of Legends Build na K'Sante
Build K'Sante Top
- výher
- 44.9%
- her
- 35,902
- Vliv na výhry
- -4.8
- Pickrate
- 1.4%
Startovní předmětyDoranova přilba + Léčivý lektvar
Výhry navíc tady: +2.2 na 100 her. Žádná jiná volba nad touto nemá jasný náskok.
| Volba | Voleno | Výhra | Výhry navíc |
|---|---|---|---|
| 78% | 44.8% | +2.2 může být náhoda | |
| 22% | 42.7% | -2.2 jasný rozdíl | |
| <1% | 50.0% | +1.1 může být náhoda | |
| <1% | 40.7% | -3.6 jasný rozdíl |
BotyMerkurovy boty
Merkurovy boty vyhrává častěji než Ocelové chrániče, nejčastější volba: +0.8 proti -0.7 na 100 her. Rozdíl je jasný.
| Volba | Voleno | Výhra | Výhry navíc | Čas |
|---|---|---|---|---|
| 71% | 44.0% | -0.7 může být náhoda | 12:14 | |
| 28% | 46.0% | +0.8 jasný rozdíl | 14:48 | |
| 1% | 50.0% | -1.6 může být náhoda | 14:25 | |
| <1% | 63.6% | -0.7 může být náhoda často ve vedení | 13:53 | |
| <1% | 60.0% | -0.2 může být náhoda | 13:42 |
Proti týmu s převahou AD
| Volba | Voleno | Výhra | Výsledek |
|---|---|---|---|
| 84% | 46.2% | nejčastěji kupované | |
| 12% | 46.0% | vyrovnané | |
| <1% | 54.5% | málo her | |
| <1% | 42.1% | málo her |
Proti týmu s převahou AP
| Volba | Voleno | Výhra | Výsledek |
|---|---|---|---|
| 65% | 47.5% | nejčastěji kupované | |
| 30% | 41.3% | vyrovnané | |
| 2% | 51.1% | málo her | |
| <1% | 80.0% | málo her |
Kupované víc proti jednomu typu poškození
| Volba | AD tým | AP tým |
|---|---|---|
| 84% | 30% | |
| 12% | 65% | |
| 12% | 59% | |
| 44% | 19% | |
| 89% | 68% | |
| 33% | 16% | |
| 20% | 8% | |
| 37% | 47% | |
| 7% | 16% | |
| 1% | 10% |
Předmět 1Kaenic Rookern
Kaenic Rookern patří k sestavě, která vyhrává víc: +1.0 na 100 her, proti -0.6 u sestavy, kterou dokončí nejvíc hráčů.
| Volba | Voleno | Výhra | Výhry navíc | Čas |
|---|---|---|---|---|
| 69% | 44.6% | -0.5 může být náhoda | 13:13 | |
| 15% | 46.7% | +0.9 jasný rozdíl | 12:20 | |
| 6% | 37.8% | -0.7 může být náhoda | 12:31 | |
| 3% | 45.6% | 0.0 může být náhoda | 13:06 | |
| 2% | 50.3% | +2.3 jasný rozdíl | 10:28 | |
| 1% | 45.8% | -0.9 může být náhoda | ||
| 1% | 48.3% | -0.6 může být náhoda | ||
| 1% | 45.5% | +1.1 může být náhoda |
Dokončené spolu
| Volba | Voleno | her |
|---|---|---|
| 13% | 2,497 | |
| 11% | 2,038 | |
| 9% | 1,650 | |
| 7% | 1,366 |
Předmět 2Pěstnice Ledorozených
Pěstnice Ledorozených patří k sestavě, která vyhrává víc: +1.0 na 100 her, proti -0.6 u sestavy, kterou dokončí nejvíc hráčů.
| Volba | Voleno | Výhra | Výhry navíc | Čas |
|---|---|---|---|---|
| 24% | 47.3% | -0.1 může být náhoda | 21:48 | |
| 21% | 47.0% | 0.0 může být náhoda | 20:48 | |
| 18% | 44.0% | -0.1 může být náhoda | 20:11 | |
| 16% | 46.3% | -0.1 může být náhoda | 20:36 | |
| 6% | 40.8% | +0.3 může být náhoda | 21:28 | |
| 4% | 45.4% | +0.3 může být náhoda | ||
| 3% | 50.0% | +1.0 může být náhoda | ||
| <1% | 46.0% | +1.9 může být náhoda |
Dokončené spolu
| Volba | Voleno | her |
|---|---|---|
| 13% | 2,497 | |
| 11% | 2,038 | |
| 9% | 1,650 | |
| 7% | 1,366 |
Předmět 3Proměnlivý Jak'Sho
Výhry navíc tady: -0.6 na 100 her. Žádná jiná volba nad touto nemá jasný náskok.
| Volba | Voleno | Výhra | Výhry navíc | Čas |
|---|---|---|---|---|
| 32% | 50.2% | -0.6 může být náhoda | 27:20 | |
| 15% | 48.6% | +0.1 může být náhoda | 26:25 | |
| 12% | 49.2% | 0.0 může být náhoda | 26:49 | |
| 10% | 50.5% | -0.5 může být náhoda | 26:42 | |
| 9% | 48.8% | +0.5 může být náhoda | 27:12 | |
| 8% | 52.7% | +0.6 může být náhoda | ||
| 4% | 49.9% | +0.7 může být náhoda | ||
| 1% | 47.4% | +2.6 může být náhoda |
Dokončené spolu
| Volba | Voleno | her |
|---|---|---|
| 13% | 2,497 | |
| 11% | 2,038 | |
| 9% | 1,650 | |
| 7% | 1,366 |
Předmět 4Protoplazmový postroj
Protoplazmový postroj vyhrává častěji než Randuinovo znamení, nejčastější volba: +1.1 proti -0.7 na 100 her. Může to být náhoda.
| Volba | Voleno | Výhra | Výhry navíc | Čas |
|---|---|---|---|---|
| 31% | 46.7% | -0.7 může být náhoda | 32:13 | |
| 19% | 49.8% | 0.0 může být náhoda | 31:49 | |
| 11% | 45.7% | +0.8 může být náhoda | 31:44 | |
| 10% | 53.4% | +0.6 může být náhoda | ||
| 9% | 40.0% | 0.0 může být náhoda | 32:24 | |
| 4% | 51.1% | -0.3 může být náhoda | ||
| 4% | 51.1% | +0.1 může být náhoda | ||
| 4% | 60.0% | +1.1 může být náhoda |
Předmět 5Nekonečné zoufalství
Nekonečné zoufalství vyhrává častěji než Trnobrnění, nejčastější volba: +1.8 proti 0.0 na 100 her. Může to být náhoda.
| Volba | Voleno | Výhra | Výhry navíc | Čas |
|---|---|---|---|---|
| 16% | 50.3% | -1.1 může být náhoda | 36:58 | |
| 12% | 51.8% | 0.0 může být náhoda | 36:58 | |
| 10% | 56.5% | +0.8 může být náhoda | 36:18 | |
| 10% | 46.0% | -0.2 může být náhoda | ||
| 9% | 54.1% | +0.2 může být náhoda | 36:47 | |
| 8% | 45.1% | -1.9 může být náhoda | ||
| 7% | 59.7% | +1.8 může být náhoda | ||
| 7% | 51.5% | -0.5 může být náhoda | 37:06 |
Předmět 6Randuinovo znamení
| Volba | Voleno | Výhra | Čas |
|---|---|---|---|
| 19% | - | 39:59 | |
| 12% | - | 39:54 | |
| 10% | - | 40:11 | |
| 10% | - | 41:35 | |
| 8% | - | 39:43 |
Klíčová runaNásledný otřes
Následný otřes vyhrává častěji než Spáry nehynoucích, nejčastější volba: +2.0 proti -1.6 na 100 her. Rozdíl je jasný.
| Volba | Voleno | Výhra | Výhry navíc |
|---|---|---|---|
| 79% | 43.5% | -1.6 může být náhoda | |
| 21% | 47.3% | +2.0 jasný rozdíl | |
| <1% | 33.3% | -5.2 může být náhoda |
Hlavní řada 1Zničit
Zničit vyhrává častěji než Úder štítem, nejčastější volba: +0.7 proti +0.6 na 100 her. Může to být náhoda.
| Volba | Voleno | Výhra | Výhry navíc |
|---|---|---|---|
| 96% | 44.2% | +0.6 může být náhoda | |
| 3% | 47.0% | +0.7 může být náhoda | |
| <1% | 53.5% | -0.6 může být náhoda | |
| <1% | 30.2% | -5.8 jasný rozdíl | |
| <1% | 50.0% | -5.1 jasný rozdíl | |
| <1% | 41.7% | -5.0 jasný rozdíl |
Hlavní řada 2Udržování kondice
Udržování kondice vyhrává častěji než Druhý dech, nejčastější volba: +1.1 proti -0.1 na 100 her. Může to být náhoda.
| Volba | Voleno | Výhra | Výhry navíc |
|---|---|---|---|
| 88% | 44.2% | -0.1 může být náhoda | |
| 7% | 45.3% | +0.2 může být náhoda | |
| 4% | 44.8% | +1.1 může být náhoda | |
| <1% | 36.8% | příliš velké na důvěru | |
| <1% | 29.0% | -3.5 může být náhoda |
Hlavní řada 3Oživit
Oživit vyhrává častěji než Porost, nejčastější volba: +3.0 proti -1.8 na 100 her. Rozdíl je jasný.
| Volba | Voleno | Výhra | Výhry navíc |
|---|---|---|---|
| 90% | 43.9% | -1.8 může být náhoda | |
| 7% | 47.6% | +2.1 jasný rozdíl | |
| 3% | 47.2% | +3.0 jasný rozdíl | |
| <1% | 30.4% | -5.6 může být náhoda | |
| <1% | 41.2% | -4.2 může být náhoda | |
| <1% | 54.5% | -3.4 může být náhoda |
Vedlejší stromPřesnost
Výhry navíc tady: +0.2 na 100 her. Žádná jiná volba nad touto nemá jasný náskok.
| Volba | Voleno | Výhra | Výhry navíc |
|---|---|---|---|
| 58% | 44.3% | +0.2 může být náhoda | |
| 38% | 43.8% | -0.2 může být náhoda | |
| 3% | 50.5% | +1.2 může být náhoda | |
| 1% | 40.7% | -1.7 může být náhoda | |
| <1% | 42.0% | příliš velké na důvěru |
Vedlejší runyPoslední vzdor + Legenda: Zrychlení
Poslední vzdor + Legenda: Zrychlení vyhrává častěji než Poslední vzdor + Triumf, nejčastější volba: +3.4 proti -3.0 na 100 her. Rozdíl je jasný.
| Volba | Voleno | Výhra | Výhry navíc |
|---|---|---|---|
| 64% | 42.4% | -3.0 může být náhoda | |
| 29% | 48.3% | +3.4 jasný rozdíl | |
| 3% | 43.8% | +1.7 jasný rozdíl | |
| 1% | 39.8% | -1.7 může být náhoda | |
| 1% | 50.7% | +0.5 jasný rozdíl | |
| <1% | 57.8% | +0.7 jasný rozdíl | |
| <1% | 45.5% | +0.8 jasný rozdíl | |
| <1% | 42.3% | -0.7 může být náhoda |
Útočný úlomekZrychlení schopností
Zrychlení schopností vyhrává častěji než Rychlost útoků, nejčastější volba: +2.5 proti -0.9 na 100 her. Rozdíl je jasný.
| Volba | Voleno | Výhra | Výhry navíc |
|---|---|---|---|
| 95% | 44.2% | -0.9 může být náhoda | |
| 4% | 48.3% | +2.5 jasný rozdíl | |
| 1% | 39.1% | -3.1 může být náhoda |
Flexibilní úlomekRychlost pohybu
Rychlost pohybu vyhrává častěji než Zvyšování zdraví, nejčastější volba: +1.3 proti +1.0 na 100 her. Může to být náhoda.
| Volba | Voleno | Výhra | Výhry navíc |
|---|---|---|---|
| 95% | 44.2% | +1.0 může být náhoda | |
| 3% | 46.6% | +1.3 může být náhoda | |
| 3% | 42.2% | -3.4 jasný rozdíl |
Obranný úlomekHouževnatost a odolnost vůči zpomalení
Houževnatost a odolnost vůči zpomalení vyhrává častěji než Zvyšování zdraví, nejčastější volba: +2.5 proti -2.1 na 100 her. Rozdíl je jasný.
| Volba | Voleno | Výhra | Výhry navíc |
|---|---|---|---|
| 82% | 43.4% | -2.1 může být náhoda | |
| 15% | 48.2% | +1.7 jasný rozdíl | |
| 4% | 47.3% | +2.5 jasný rozdíl |
QEW
SchopnostiQ > E > W
Q > E > W vyhrává častěji než Q > W > E, nejčastější volba: +2.1 proti -2.0 na 100 her. Rozdíl je jasný.
| Volba | Voleno | Výhra | Výhry navíc |
|---|---|---|---|
| QWEQ + W + E | 74% | 43.9% | -2.0 může být náhoda |
| QEWQ + E + W | 25% | 45.5% | +2.1 jasný rozdíl |
| EQWE + Q + W | <1% | 46.7% | -2.4 může být náhoda |
| WQEW + Q + E | <1% | 40.0% | -2.1 může být náhoda |
Úrovně 1 až 18
- 1Q
- 2E
- 3W
- 4Q
- 5Q
- 6R
- 7Q
- 8W
- 9Q
- 10W
- 11R
- 12W
- 13W
- 14E
- 15E
- 16R
- 17E
- 18E
Nejdřív Q: 45.4% výher. Nejdřív E: 53.8% výher (málo her).
KouzlaSkok + Duch
Skok + Duch vyhrává častěji než Skok + Teleport, nejčastější volba: +1.8 proti -1.7 na 100 her. Rozdíl je jasný.
| Volba | Voleno | Výhra | Výhry navíc |
|---|---|---|---|
| 80% | 44.2% | -1.7 může být náhoda | |
| 15% | 44.3% | +1.6 jasný rozdíl | |
| 3% | 43.4% | +1.1 jasný rozdíl | |
| 1% | 45.9% | +1.8 jasný rozdíl | |
| 1% | 49.1% | +1.4 jasný rozdíl | |
| <1% | 43.2% | -0.2 může být náhoda | |
| <1% | 57.1% | +0.6 může být náhoda | |
| <1% | 57.1% | 0.0 může být náhoda |
Build K'Sante Mid
Patch 16.21- výher
- 45.4%
- her
- 6,919
- Vliv na výhry
- -3.6
- Pickrate
- 0.0%
Startovní předmětyDoranova přilba + Léčivý lektvar
Výhry navíc tady: +1.1 na 100 her. Žádná jiná volba nad touto nemá jasný náskok.
| Volba | Voleno | Výhra | Výhry navíc |
|---|---|---|---|
| 77% | 46.5% | +1.1 může být náhoda | |
| 22% | 43.8% | -1.8 může být náhoda |
BotyMerkurovy boty
Merkurovy boty vyhrává častěji než Ocelové chrániče, nejčastější volba: +0.7 proti -0.3 na 100 her. Může to být náhoda.
| Volba | Voleno | Výhra | Výhry navíc | Čas |
|---|---|---|---|---|
| 54% | 46.7% | -0.3 může být náhoda | 12:10 | |
| 42% | 46.1% | +0.7 může být náhoda | 12:06 |
Proti týmu s převahou AD
| Volba | Voleno | Výhra | Výsledek |
|---|---|---|---|
| 58% | 48.2% | nejčastěji kupované | |
| 15% | 46.7% | vyrovnané | |
| 1% | 42.3% | málo her | |
| 1% | 61.5% | málo her |
Proti týmu s převahou AP
| Volba | Voleno | Výhra | Výsledek |
|---|---|---|---|
| 55% | 41.1% | nejčastěji kupované | |
| 17% | 39.6% | vyrovnané | |
| 1% | 50.0% | málo her | |
| 1% | 0.0% | málo her |
Kupované víc proti jednomu typu poškození
| Volba | AD tým | AP tým |
|---|---|---|
| 58% | 17% | |
| 15% | 55% | |
| 21% | 55% | |
| 54% | 34% | |
| 31% | 15% | |
| 19% | 6% | |
| 15% | 5% | |
| 18% | 9% | |
| 4% | 12% | |
| 1% | 8% |
Předmět 1Kaenic Rookern
Výhry navíc tady: -0.6 na 100 her. Žádná jiná volba nad touto nemá jasný náskok.
| Volba | Voleno | Výhra | Výhry navíc | Čas |
|---|---|---|---|---|
| 40% | 43.8% | -0.6 může být náhoda | 12:11 | |
| 31% | 48.9% | +1.2 může být náhoda | 13:21 | |
| 6% | 43.2% | -0.6 může být náhoda | 12:19 | |
| 5% | 51.1% | +1.7 může být náhoda | 10:41 | |
| 4% | 41.7% | -2.9 může být náhoda | 11:42 | |
| 4% | 47.9% | +0.7 může být náhoda | ||
| 3% | 49.2% | -1.5 může být náhoda | ||
| 2% | 54.9% | +0.7 může být náhoda často ve vedení |
Dokončené spolu
| Volba | Voleno | her |
|---|---|---|
| 11% | 311 | |
| 8% | 218 | |
| 7% | 183 | |
| 4% | 119 |
Předmět 2Pěstnice Ledorozených
Výhry navíc tady: -0.3 na 100 her. Žádná jiná volba nad touto nemá jasný náskok.
| Volba | Voleno | Výhra | Výhry navíc | Čas |
|---|---|---|---|---|
| 31% | 47.1% | -0.3 může být náhoda | 20:51 | |
| 20% | 49.0% | -0.5 může být náhoda | 21:01 | |
| 14% | 48.9% | +0.4 může být náhoda | 19:52 | |
| 7% | 52.6% | +2.6 může být náhoda | 20:16 | |
| 6% | 45.3% | +0.5 může být náhoda | 20:56 | |
| 5% | 43.4% | -0.9 může být náhoda | ||
| 4% | 46.0% | -0.9 může být náhoda | ||
| 3% | 51.3% | +0.9 může být náhoda |
Dokončené spolu
| Volba | Voleno | her |
|---|---|---|
| 11% | 311 | |
| 8% | 218 | |
| 7% | 183 | |
| 4% | 119 |
Předmět 3Proměnlivý Jak'Sho
Výhry navíc tady: +0.5 na 100 her. Žádná jiná volba nad touto nemá jasný náskok.
| Volba | Voleno | Výhra | Výhry navíc | Čas |
|---|---|---|---|---|
| 27% | 53.1% | +0.5 může být náhoda | 27:07 | |
| 17% | 48.5% | +0.2 může být náhoda | 26:16 | |
| 14% | 51.9% | -0.3 může být náhoda | 26:29 | |
| 12% | 47.2% | -0.9 může být náhoda | 26:05 | |
| 6% | 48.5% | -1.8 může být náhoda | 26:38 | |
| 5% | 52.1% | +0.2 může být náhoda | ||
| 4% | 53.3% | +1.7 může být náhoda | ||
| 4% | 65.0% | +1.5 může být náhoda |
Dokončené spolu
| Volba | Voleno | her |
|---|---|---|
| 11% | 311 | |
| 8% | 218 | |
| 7% | 183 | |
| 4% | 119 |
Předmět 4Randuinovo znamení
| Volba | Voleno | Výhra | Čas |
|---|---|---|---|
| 25% | 58.3% | 32:29 |
Předmět 5Ledové srdce
| Volba | Voleno | Výhra | Čas |
|---|---|---|---|
| 15% | 67.5% | 37:11 |
Klíčová runaNásledný otřes
Následný otřes vyhrává častěji než Spáry nehynoucích, nejčastější volba: +1.5 proti -1.2 na 100 her. Může to být náhoda.
| Volba | Voleno | Výhra | Výhry navíc |
|---|---|---|---|
| 56% | 44.5% | -1.2 může být náhoda | |
| 43% | 47.5% | +1.5 může být náhoda |
Hlavní řada 1Úder štítem
Výhry navíc tady: +1.3 na 100 her. Žádná jiná volba nad touto nemá jasný náskok.
| Volba | Voleno | Výhra | Výhry navíc |
|---|---|---|---|
| 93% | 45.8% | +1.3 může být náhoda | |
| 5% | 46.2% | -0.6 může být náhoda |
Hlavní řada 2Kostěná zbroj
Kostěná zbroj vyhrává častěji než Druhý dech, nejčastější volba: +2.8 proti -0.9 na 100 her. Může to být náhoda.
| Volba | Voleno | Výhra | Výhry navíc |
|---|---|---|---|
| 86% | 45.5% | -0.9 může být náhoda | |
| 7% | 51.1% | +2.8 může být náhoda | |
| 6% | 44.2% | -0.4 může být náhoda |
Hlavní řada 3Neochvějnost
Neochvějnost vyhrává častěji než Porost, nejčastější volba: +3.3 proti -1.9 na 100 her. Rozdíl je jasný.
| Volba | Voleno | Výhra | Výhry navíc |
|---|---|---|---|
| 84% | 45.1% | -1.9 může být náhoda | |
| 10% | 50.5% | +3.3 jasný rozdíl | |
| 5% | 47.5% | -0.6 může být náhoda |
Vedlejší stromPřesnost
Výhry navíc tady: +0.9 na 100 her. Žádná jiná volba nad touto nemá jasný náskok.
| Volba | Voleno | Výhra | Výhry navíc |
|---|---|---|---|
| 48% | 46.2% | +0.9 může být náhoda | |
| 45% | 44.9% | -0.8 může být náhoda | |
| 5% | 51.6% | +1.7 může být náhoda |
Vedlejší runyPoslední vzdor + Legenda: Zrychlení
Poslední vzdor + Legenda: Zrychlení vyhrává častěji než Poslední vzdor + Triumf, nejčastější volba: +2.2 proti -1.7 na 100 her. Může to být náhoda.
| Volba | Voleno | Výhra | Výhry navíc |
|---|---|---|---|
| 61% | 45.8% | -1.7 může být náhoda | |
| 29% | 47.6% | +2.2 může být náhoda |
Útočný úlomekZrychlení schopností
Zrychlení schopností vyhrává častěji než Rychlost útoků, nejčastější volba: +1.3 proti -0.3 na 100 her. Může to být náhoda.
| Volba | Voleno | Výhra | Výhry navíc |
|---|---|---|---|
| 91% | 45.6% | -0.3 může být náhoda | |
| 7% | 48.6% | +1.3 může být náhoda | |
| 2% | 38.9% | -2.1 může být náhoda |
Flexibilní úlomekZvyšování zdraví
Výhry navíc tady: +1.1 na 100 her. Žádná jiná volba nad touto nemá jasný náskok.
| Volba | Voleno | Výhra | Výhry navíc |
|---|---|---|---|
| 91% | 45.8% | +1.1 může být náhoda | |
| 6% | 47.5% | +0.9 může být náhoda | |
| 3% | 39.7% | -3.4 může být náhoda |
Obranný úlomekZdraví
Zdraví vyhrává častěji než Zvyšování zdraví, nejčastější volba: +2.1 proti -2.6 na 100 her. Rozdíl je jasný.
| Volba | Voleno | Výhra | Výhry navíc |
|---|---|---|---|
| 78% | 45.0% | -2.6 může být náhoda | |
| 14% | 48.3% | +2.1 jasný rozdíl | |
| 8% | 47.9% | +1.7 jasný rozdíl |
QEW
SchopnostiQ > E > W
Q > E > W vyhrává častěji než Q > W > E, nejčastější volba: +2.1 proti -2.0 na 100 her. Rozdíl je jasný.
| Volba | Voleno | Výhra | Výhry navíc |
|---|---|---|---|
| QWEQ + W + E | 71% | 45.0% | -2.0 může být náhoda |
| QEWQ + E + W | 29% | 47.9% | +2.1 jasný rozdíl |
Úrovně 1 až 18
- 1Q
- 2E
- 3W
- 4Q
- 5Q
- 6R
- 7Q
- 8W
- 9Q
- 10W
- 11R
- 12W
- 13W
- 14E
- 15E
- 16R
- 17E
- 18E
Nejdřív Q: 46.9% výher. Nejdřív W: 0.0% výher (málo her).
KouzlaSkok + Vznítit
Skok + Vznítit vyhrává častěji než Skok + Teleport, nejčastější volba: +2.5 proti -2.2 na 100 her. Rozdíl je jasný.
| Volba | Voleno | Výhra | Výhry navíc |
|---|---|---|---|
| 67% | 44.9% | -2.2 může být náhoda | |
| 21% | 47.2% | +2.5 jasný rozdíl | |
| 6% | 46.5% | 0.0 může být náhoda | |
| 3% | 49.0% | -0.3 může být náhoda |
Build K'Sante Podpora
Patch 16.21- výher
- 41.4%
- her
- 5,355
- Vliv na výhry
- -6.2
- Pickrate
- 0.0%
Startovní předmětyLéčivý lektvar x2 + Atlas světa
Výhry navíc tady: +2.9 na 100 her. Žádná jiná volba nad touto nemá jasný náskok.
| Volba | Voleno | Výhra | Výhry navíc |
|---|---|---|---|
| 89% | 43.4% | +2.9 může být náhoda | |
| 4% | 40.4% | -3.8 jasný rozdíl | |
| 3% | 36.0% | -1.6 může být náhoda | |
| 2% | 44.2% | -0.9 může být náhoda |
BotySpěšné boty
Spěšné boty vyhrává častěji než Ocelové chrániče, nejčastější volba: +1.0 proti -0.2 na 100 her. Může to být náhoda.
| Volba | Voleno | Výhra | Výhry navíc | Čas |
|---|---|---|---|---|
| 68% | 43.5% | -0.2 může být náhoda | 13:48 | |
| 27% | 44.6% | +0.6 může být náhoda | 15:26 | |
| 2% | 43.2% | +1.0 může být náhoda | 12:52 |
Proti týmu s převahou AD
| Volba | Voleno | Výhra | Výsledek |
|---|---|---|---|
| 64% | 42.9% | nejčastěji kupované | |
| 11% | 49.2% | vyrovnané | |
| 2% | 40.0% | málo her | |
| <1% | 16.7% | málo her |
Proti týmu s převahou AP
| Volba | Voleno | Výhra | Výsledek |
|---|---|---|---|
| 42% | 41.6% | nejčastěji kupované | |
| 29% | 44.1% | vyrovnané | |
| 2% | 33.3% | málo her | |
| 1% | 66.7% | málo her |
Kupované víc proti jednomu typu poškození
| Volba | AD tým | AP tým |
|---|---|---|
| 64% | 29% | |
| 11% | 42% | |
| 29% | 11% | |
| 3% | 13% | |
| 12% | 3% | |
| 10% | 3% | |
| 27% | 20% | |
| 1% | 6% |
Předmět 1Zekeovo provázání
Výhry navíc tady: +1.8 na 100 her. Žádná jiná volba nad touto nemá jasný náskok.
| Volba | Voleno | Výhra | Výhry navíc | Čas |
|---|---|---|---|---|
| 49% | 45.0% | +1.8 může být náhoda | 11:49 | |
| 21% | 39.4% | -3.0 jasný rozdíl | 14:30 | |
| 5% | 47.9% | +1.7 může být náhoda | 12:10 | |
| 4% | 42.7% | -0.2 může být náhoda | 16:21 | |
| 3% | 42.0% | -2.4 může být náhoda | 13:38 | |
| 3% | 47.0% | +0.5 může být náhoda | ||
| 3% | 43.0% | +0.1 může být náhoda | ||
| 3% | 50.0% | +0.5 může být náhoda |
Dokončené spolu
| Volba | Voleno | her |
|---|---|---|
| 7% | 109 | |
| 5% | 78 | |
| 5% | 70 | |
| 5% | 66 |
Předmět 2Bandlovské dudy
Bandlovské dudy vyhrává častěji než Proměnlivý Jak'Sho, nejčastější volba: +0.9 proti -1.3 na 100 her. Může to být náhoda.
| Volba | Voleno | Výhra | Výhry navíc | Čas |
|---|---|---|---|---|
| 30% | 45.0% | -1.3 může být náhoda | 23:11 | |
| 16% | 45.9% | -0.3 může být náhoda | 20:51 | |
| 16% | 45.8% | -0.8 může být náhoda | 21:51 | |
| 10% | 47.2% | -0.2 může být náhoda | 22:05 | |
| 8% | 52.4% | +0.9 může být náhoda |
Dokončené spolu
| Volba | Voleno | her |
|---|---|---|
| 7% | 109 | |
| 5% | 78 | |
| 5% | 70 | |
| 5% | 66 |
Předmět 3Rytířský slib
Rytířský slib vyhrává častěji než Trnobrnění, nejčastější volba: +2.1 proti -1.3 na 100 her. Může to být náhoda.
| Volba | Voleno | Výhra | Výhry navíc | Čas |
|---|---|---|---|---|
| 22% | 52.3% | -0.7 může být náhoda | 29:04 | |
| 17% | 49.6% | -1.3 může být náhoda | 28:39 | |
| 11% | 51.9% | +1.4 může být náhoda | 29:03 | |
| 8% | 47.9% | +0.8 může být náhoda | 29:04 | |
| 7% | 55.1% | +1.0 může být náhoda | 29:08 | |
| 6% | 54.5% | +2.1 může být náhoda | ||
| 6% | 48.2% | -1.1 může být náhoda |
Dokončené spolu
| Volba | Voleno | her |
|---|---|---|
| 7% | 109 | |
| 5% | 78 | |
| 5% | 70 | |
| 5% | 66 |
Předmět 4Randuinovo znamení
| Volba | Voleno | Výhra | Čas |
|---|---|---|---|
| 18% | 50.7% | 34:45 |
Předmět 5Kaenic Rookern
| Volba | Voleno | Výhra | Čas |
|---|---|---|---|
| 16% | 50.0% | 38:15 |
Klíčová runaNásledný otřes
Výhry navíc tady: +6.4 na 100 her. Žádná jiná volba nad touto nemá jasný náskok.
| Volba | Voleno | Výhra | Výhry navíc |
|---|---|---|---|
| 75% | 44.4% | +6.4 může být náhoda | |
| 19% | 37.9% | -6.4 jasný rozdíl | |
| 3% | 43.4% | +0.1 jasný rozdíl |
Hlavní řada 1Pramen života
Pramen života vyhrává častěji než Úder štítem, nejčastější volba: +5.0 proti -0.7 na 100 her. Rozdíl je jasný.
| Volba | Voleno | Výhra | Výhry navíc |
|---|---|---|---|
| 87% | 42.5% | -0.7 může být náhoda | |
| 8% | 52.4% | +5.0 jasný rozdíl | |
| 3% | 37.1% | -3.7 může být náhoda |
Hlavní řada 2Udržování kondice
Udržování kondice vyhrává častěji než Druhý dech, nejčastější volba: +4.0 proti -1.2 na 100 her. Rozdíl je jasný.
| Volba | Voleno | Výhra | Výhry navíc |
|---|---|---|---|
| 70% | 42.0% | -1.2 může být náhoda | |
| 17% | 47.7% | +4.0 jasný rozdíl | |
| 11% | 43.2% | -0.4 může být náhoda |
Hlavní řada 3Neochvějnost
Neochvějnost vyhrává častěji než Porost, nejčastější volba: +3.3 proti -2.2 na 100 her. Rozdíl je jasný.
| Volba | Voleno | Výhra | Výhry navíc |
|---|---|---|---|
| 66% | 42.1% | -2.2 může být náhoda | |
| 24% | 45.9% | +3.3 jasný rozdíl | |
| 8% | 43.4% | +1.1 může být náhoda |
Vedlejší stromPovzbuzení
Výhry navíc tady: +1.3 na 100 her. Žádná jiná volba nad touto nemá jasný náskok.
| Volba | Voleno | Výhra | Výhry navíc |
|---|---|---|---|
| 60% | 43.3% | +1.3 může být náhoda | |
| 25% | 42.0% | -1.1 může být náhoda | |
| 12% | 44.2% | +0.2 může být náhoda |
Vedlejší runyMagické boty + Náběhová rychlost
Magické boty + Náběhová rychlost vyhrává častěji než Zásilka sušenek + Kosmické porozumění, nejčastější volba: +2.0 proti -2.0 na 100 her. Může to být náhoda.
| Volba | Voleno | Výhra | Výhry navíc |
|---|---|---|---|
| 70% | 42.3% | -2.0 může být náhoda | |
| 6% | 44.2% | +1.7 může být náhoda | |
| 5% | 41.4% | -0.4 může být náhoda | |
| 4% | 52.7% | +2.0 může být náhoda | |
| 4% | 45.2% | -0.7 může být náhoda |
Útočný úlomekZrychlení schopností
Zrychlení schopností vyhrává častěji než Rychlost útoků, nejčastější volba: +4.5 proti -3.3 na 100 her. Rozdíl je jasný.
| Volba | Voleno | Výhra | Výhry navíc |
|---|---|---|---|
| 84% | 42.2% | -3.3 může být náhoda | |
| 13% | 49.5% | +4.5 jasný rozdíl | |
| 3% | 37.6% | -1.6 může být náhoda |
Flexibilní úlomekRychlost pohybu
Rychlost pohybu vyhrává častěji než Zvyšování zdraví, nejčastější volba: +1.0 proti -0.1 na 100 her. Může to být náhoda.
| Volba | Voleno | Výhra | Výhry navíc |
|---|---|---|---|
| 89% | 42.9% | -0.1 může být náhoda | |
| 6% | 41.2% | +1.0 může být náhoda | |
| 5% | 45.7% | -1.2 může být náhoda |
Obranný úlomekHouževnatost a odolnost vůči zpomalení
Houževnatost a odolnost vůči zpomalení vyhrává častěji než Zvyšování zdraví, nejčastější volba: +2.8 proti -2.7 na 100 her. Rozdíl je jasný.
| Volba | Voleno | Výhra | Výhry navíc |
|---|---|---|---|
| 72% | 41.6% | -2.7 může být náhoda | |
| 18% | 44.3% | +1.5 jasný rozdíl | |
| 10% | 50.6% | +2.8 jasný rozdíl |
EWQ
SchopnostiE > W > Q
E > W > Q vyhrává častěji než Q > W > E, nejčastější volba: +5.9 proti -2.5 na 100 her. Rozdíl je jasný.
| Volba | Voleno | Výhra | Výhry navíc |
|---|---|---|---|
| QWEQ + W + E | 56% | 43.7% | -2.5 může být náhoda |
| QEWQ + E + W | 26% | 43.9% | +1.2 může být náhoda |
| WEQW + E + Q | 5% | 46.3% | +0.3 může být náhoda |
| EWQE + W + Q | 5% | 55.6% | +5.9 jasný rozdíl |
| WQEW + Q + E | 4% | 45.4% | -0.7 může být náhoda |
| EQWE + Q + W | 4% | 38.9% | -0.8 může být náhoda |
KouzlaSkok + Vznítit
Výhry navíc tady: +1.7 na 100 her. Žádná jiná volba nad touto nemá jasný náskok.
| Volba | Voleno | Výhra | Výhry navíc |
|---|---|---|---|
| 40% | 43.9% | +1.7 může být náhoda | |
| 36% | 44.7% | +1.2 může být náhoda | |
| 12% | 39.2% | -1.3 může být náhoda | |
| 7% | 35.3% | -5.1 jasný rozdíl | |
| 2% | 40.0% | -1.1 může být náhoda |
Build K'Sante Jungle
Patch 16.21- výher
- 38.1%
- her
- 793
- Vliv na výhry
- -3.4
- Pickrate
- 0.0%
Startovní předmětyMládě mechodupa
Mládě mechodupa vyhrává častěji než Mládě mechodupa + Léčivý lektvar, nejčastější volba: +1.7 proti -0.4 na 100 her. Může to být náhoda.
| Volba | Voleno | Výhra | Výhry navíc |
|---|---|---|---|
| 26% | 33.3% | -0.4 může být náhoda | |
| 20% | 30.6% | -1.5 může být náhoda | |
| 17% | 36.2% | +1.7 může být náhoda | |
| 16% | 33.0% | +0.9 může být náhoda | |
| 13% | 39.1% | 0.0 může být náhoda |
BotyMerkurovy boty
Merkurovy boty vyhrává častěji než Ocelové chrániče, nejčastější volba: +1.1 proti +1.0 na 100 her. Může to být náhoda.
| Volba | Voleno | Výhra | Výhry navíc | Čas |
|---|---|---|---|---|
| 61% | 34.0% | +1.0 může být náhoda | 13:46 | |
| 32% | 32.3% | +1.1 může být náhoda | 15:10 |
Předmět 1Zekeovo provázání
Zekeovo provázání vyhrává častěji než Pěstnice Ledorozených, nejčastější volba: -0.4 proti -3.2 na 100 her. Může to být náhoda.
| Volba | Voleno | Výhra | Výhry navíc | Čas |
|---|---|---|---|---|
| 59% | 29.1% | -3.2 může být náhoda | 12:05 | |
| 13% | 44.9% | -0.4 může být náhoda | 10:35 |
Dokončené spolu
| Volba | Voleno | her |
|---|---|---|
| 16% | 42 | |
| 10% | 26 | |
| 9% | 23 |
Předmět 2Proměnlivý Jak'Sho
Výhry navíc tady: -2.3 na 100 her. Žádná jiná volba nad touto nemá jasný náskok.
| Volba | Voleno | Výhra | Výhry navíc | Čas |
|---|---|---|---|---|
| 42% | 31.9% | -2.3 může být náhoda | 22:17 |
Dokončené spolu
| Volba | Voleno | her |
|---|---|---|
| 16% | 42 | |
| 10% | 26 | |
| 9% | 23 |
Předmět 3Trnobrnění
| Volba | Voleno | Výhra | Čas |
|---|---|---|---|
| 22% | 32.8% | 27:37 |
Dokončené spolu
| Volba | Voleno | her |
|---|---|---|
| 16% | 42 | |
| 10% | 26 | |
| 9% | 23 |
Předmět 5Randuinovo znamení
| Volba | Voleno | Výhra |
|---|---|---|
| 15% | 40.0% |
Klíčová runaNásledný otřes
Výhry navíc tady: +1.2 na 100 her. Žádná jiná volba nad touto nemá jasný náskok.
| Volba | Voleno | Výhra | Výhry navíc |
|---|---|---|---|
| 49% | 36.4% | +1.2 může být náhoda | |
| 36% | 33.6% | -2.0 může být náhoda |
Hlavní řada 1Úder štítem
Výhry navíc tady: +0.2 na 100 her. Žádná jiná volba nad touto nemá jasný náskok.
| Volba | Voleno | Výhra | Výhry navíc |
|---|---|---|---|
| 82% | 35.4% | +0.2 může být náhoda | |
| 9% | 41.9% | -0.1 může být náhoda |
Hlavní řada 2Udržování kondice
Udržování kondice vyhrává častěji než Druhý dech, nejčastější volba: +2.8 proti -2.9 na 100 her. Může to být náhoda.
| Volba | Voleno | Výhra | Výhry navíc |
|---|---|---|---|
| 59% | 33.7% | -2.9 může být náhoda | |
| 24% | 40.5% | +2.8 může být náhoda |
Hlavní řada 3Porost
Výhry navíc tady: -2.2 na 100 her. Žádná jiná volba nad touto nemá jasný náskok.
| Volba | Voleno | Výhra | Výhry navíc |
|---|---|---|---|
| 74% | 35.0% | -2.2 může být náhoda |
Vedlejší stromPovzbuzení
Výhry navíc tady: -0.3 na 100 her. Žádná jiná volba nad touto nemá jasný náskok.
| Volba | Voleno | Výhra | Výhry navíc |
|---|---|---|---|
| 43% | 34.8% | -0.3 může být náhoda | |
| 42% | 36.2% | +1.2 může být náhoda |
Vedlejší runyZásilka sušenek + Kosmické porozumění
Výhry navíc tady: -3.6 na 100 her. Žádná jiná volba nad touto nemá jasný náskok.
| Volba | Voleno | Výhra | Výhry navíc |
|---|---|---|---|
| 46% | 34.5% | -3.6 může být náhoda |
Útočný úlomekRychlost útoků
Výhry navíc tady: -0.3 na 100 her. Žádná jiná volba nad touto nemá jasný náskok.
| Volba | Voleno | Výhra | Výhry navíc |
|---|---|---|---|
| 85% | 35.0% | -0.3 může být náhoda |
Flexibilní úlomekZvyšování zdraví
Výhry navíc tady: -1.0 na 100 her. Žádná jiná volba nad touto nemá jasný náskok.
| Volba | Voleno | Výhra | Výhry navíc |
|---|---|---|---|
| 76% | 34.5% | -1.0 může být náhoda |
Obranný úlomekZvyšování zdraví
Výhry navíc tady: -0.7 na 100 her. Žádná jiná volba nad touto nemá jasný náskok.
| Volba | Voleno | Výhra | Výhry navíc |
|---|---|---|---|
| 85% | 35.1% | -0.7 může být náhoda |
QEW
SchopnostiQ > E > W
Q > E > W vyhrává častěji než Q > W > E, nejčastější volba: +3.0 proti -4.0 na 100 her. Může to být náhoda.
| Volba | Voleno | Výhra | Výhry navíc |
|---|---|---|---|
| QWEQ + W + E | 79% | 34.7% | -4.0 může být náhoda |
| QEWQ + E + W | 19% | 41.3% | +3.0 může být náhoda |
KouzlaSkok + Udeřit
Výhry navíc tady: +0.5 na 100 her. Žádná jiná volba nad touto nemá jasný náskok.
| Volba | Voleno | Výhra | Výhry navíc |
|---|---|---|---|
| 89% | 34.8% | +0.5 může být náhoda | |
| 7% | 43.4% | -0.8 může být náhoda |
Build K'Sante Bot
Patch 16.21- výher
- 46.6%
- her
- 732
- Vliv na výhry
- -0.9
- Pickrate
- 0.0%
Startovní předmětyDoranova přilba + Léčivý lektvar
Výhry navíc tady: +1.3 na 100 her. Žádná jiná volba nad touto nemá jasný náskok.
| Volba | Voleno | Výhra | Výhry navíc |
|---|---|---|---|
| 66% | 51.6% | +1.3 může být náhoda | |
| 31% | 45.9% | -1.9 může být náhoda |
BotyOcelové chrániče
Výhry navíc tady: +0.9 na 100 her. Žádná jiná volba nad touto nemá jasný náskok.
| Volba | Voleno | Výhra | Výhry navíc | Čas |
|---|---|---|---|---|
| 65% | 50.0% | +0.9 může být náhoda | 11:29 | |
| 30% | 47.6% | +0.5 může být náhoda | 13:39 |
Předmět 1Pěstnice Ledorozených
Výhry navíc tady: -0.1 na 100 her. Žádná jiná volba nad touto nemá jasný náskok.
| Volba | Voleno | Výhra | Výhry navíc | Čas |
|---|---|---|---|---|
| 67% | 49.3% | -0.1 může být náhoda | 12:48 |
Dokončené spolu
| Volba | Voleno | Výhra | her |
|---|---|---|---|
| 16% | 39.3% | 54 | |
| 10% | 53.8% | 34 | |
| 5% | 44.4% | 18 | |
| 5% | 66.7% | 16 |
Předmět 2Proměnlivý Jak'Sho
| Volba | Voleno | Výhra | Čas |
|---|---|---|---|
| 34% | 53.9% | 19:22 |
Dokončené spolu
| Volba | Voleno | Výhra | her |
|---|---|---|---|
| 16% | 39.3% | 54 | |
| 10% | 53.8% | 34 | |
| 5% | 44.4% | 18 | |
| 5% | 66.7% | 16 |
Předmět 5Protoplazmový postroj
Hráči Mistr+ volí tohle: 100% jejich her. Napříč všemi ranky se nejvíc volí Randuinovo znamení.
| Volba | Voleno | Výhra | Čas |
|---|---|---|---|
| 18% | 21.4% | 34:59 |
Klíčová runaNásledný otřes
Následný otřes vyhrává častěji než Spáry nehynoucích, nejčastější volba: +3.8 proti -5.3 na 100 her. Rozdíl je jasný.
| Volba | Voleno | Výhra | Výhry navíc |
|---|---|---|---|
| 53% | 50.3% | +3.8 jasný rozdíl | |
| 43% | 46.2% | -5.3 může být náhoda |
Hlavní řada 1Úder štítem
Výhry navíc tady: -0.9 na 100 her. Žádná jiná volba nad touto nemá jasný náskok.
| Volba | Voleno | Výhra | Výhry navíc |
|---|---|---|---|
| 92% | 48.6% | -0.9 může být náhoda |
Hlavní řada 2Druhý dech
Výhry navíc tady: -1.5 na 100 her. Žádná jiná volba nad touto nemá jasný náskok.
| Volba | Voleno | Výhra | Výhry navíc |
|---|---|---|---|
| 80% | 48.5% | -1.5 může být náhoda |
Hlavní řada 3Neochvějnost
Neochvějnost vyhrává častěji než Porost, nejčastější volba: -0.7 proti -3.7 na 100 her. Může to být náhoda.
| Volba | Voleno | Výhra | Výhry navíc |
|---|---|---|---|
| 72% | 46.8% | -3.7 může být náhoda | |
| 13% | 51.7% | -0.7 může být náhoda |
Vedlejší stromPřesnost
Výhry navíc tady: -0.6 na 100 her. Žádná jiná volba nad touto nemá jasný náskok.
| Volba | Voleno | Výhra | Výhry navíc |
|---|---|---|---|
| 48% | 48.9% | +1.2 může být náhoda | |
| 45% | 49.0% | -0.6 může být náhoda |
Vedlejší runyPoslední vzdor + Triumf
Výhry navíc tady: -1.2 na 100 her. Žádná jiná volba nad touto nemá jasný náskok.
| Volba | Voleno | Výhra | Výhry navíc |
|---|---|---|---|
| 67% | 45.6% | -1.2 může být náhoda |
Útočný úlomekRychlost útoků
Výhry navíc tady: -0.8 na 100 her. Žádná jiná volba nad touto nemá jasný náskok.
| Volba | Voleno | Výhra | Výhry navíc |
|---|---|---|---|
| 92% | 48.8% | -0.8 může být náhoda |
Flexibilní úlomekZvyšování zdraví
Výhry navíc tady: -1.6 na 100 her. Žádná jiná volba nad touto nemá jasný náskok.
| Volba | Voleno | Výhra | Výhry navíc |
|---|---|---|---|
| 90% | 48.5% | -1.6 může být náhoda |
Obranný úlomekZvyšování zdraví
Výhry navíc tady: -3.0 na 100 her. Žádná jiná volba nad touto nemá jasný náskok.
| Volba | Voleno | Výhra | Výhry navíc |
|---|---|---|---|
| 75% | 45.6% | -3.0 může být náhoda |
QEW
SchopnostiQ > E > W
Q > E > W vyhrává častěji než Q > W > E, nejčastější volba: +2.7 proti -3.9 na 100 her. Může to být náhoda.
| Volba | Voleno | Výhra | Výhry navíc |
|---|---|---|---|
| QWEQ + W + E | 69% | 48.3% | -3.9 může být náhoda |
| QEWQ + E + W | 28% | 52.4% | +2.7 může být náhoda |
Úrovně 1 až 18
- 1Q
- 2E
- 3W
- 4Q
- 5Q
- 6R
- 7Q
- 8W
- 9Q
- 10W
- 11R
- 12W
- 13W
- 14E
- 15E
- 16R
- 17E
- 18E
Nejdřív Q: 58.6% výher. Nejdřív W: 0.0% výher (málo her).
KouzlaVyčerpat + Skok
Vyčerpat + Skok vyhrává častěji než Skok + Teleport, nejčastější volba: +0.4 proti -0.9 na 100 her. Může to být náhoda.
| Volba | Voleno | Výhra | Výhry navíc |
|---|---|---|---|
| 38% | 50.2% | -0.9 může být náhoda | |
| 25% | 49.1% | +0.4 může být náhoda | |
| 15% | 47.1% | -0.8 může být náhoda |
Nejlepší hráči K'Sante
Zobrazit vše (3,537)Běžná hra na Top
35,351 herProti všem šampionům na Top
- Nejméně 11 % Smrti 5.8
- Top 29 % Ovládací totemy 0.7
- Spodních 13 % Poš. / min 708
- Killy
- 4.7 Spodních 14 %
- Asistence
- 6.0 Top 46 %
- Solo killy
- 2.3 Spodních 31 %
- Účast na killech
- 33% Spodních 16 %
- Poš. týmu
- 20% Spodních 15 %
- Farma / min
- 6.4 Spodních 48 %
- Zlato / min
- 372 Spodních 17 %
- Vize / min
- 0.74 Spodních 31 %
- První krev
- 8% Spodních 20 %
Proti soupeři na lajně
- Level 6 v 5:22
- Level 11 v 13:08
Prostřední hra v každé minutě
Udělené poškození
Magické 10% Fyzické 90%Zemřel na
Fyzické 55% Magické 35% Přímé 10%Běžná hra na Mid
6,933 her Patch 16.21Proti všem šampionům na Mid
- Nejméně 13 % Smrti 5.9
- Top 42 % Asistence 6.9
- Spodních 5 % Účast na killech 37%
- Killy
- 5.0 Spodních 13 %
- Solo killy
- 2.0 Spodních 30 %
- Poš. týmu
- 19% Spodních 14 %
- Poš. / min
- 681 Spodních 15 %
- Farma / min
- 6.3 Top 47 %
- Zlato / min
- 377 Spodních 19 %
- Vize / min
- 0.63 Spodních 21 %
- Ovládací totemy
- 0.7 Top 44 %
- První krev
- 8% Spodních 29 %
Proti soupeři na lajně
- Level 6 v 5:18
- Level 11 v 14:36
Prostřední hra v každé minutě
Udělené poškození
Magické 9% Fyzické 91%Zemřel na
Fyzické 58% Magické 32% Přímé 10%Běžná hra na Bot
697 her Patch 16.21Proti všem šampionům na Bot
- Nejméně 36 % Smrti 7.1
- Top 36 % Asistence 8.6
- Spodních 8 % Vize / min 0.58
- Killy
- 6.4 Spodních 21 %
- Solo killy
- 1.1 Spodních 35 %
- Účast na killech
- 44% Spodních 23 %
- Poš. týmu
- 17% Spodních 17 %
- Poš. / min
- 657 Spodních 16 %
- Farma / min
- 5.8 Spodních 38 %
- Zlato / min
- 409 Spodních 19 %
- Ovládací totemy
- 0.5 Spodních 28 %
- První krev
- 9% Spodních 31 %
Proti soupeři na lajně
- Level 6 v 7:33
- Level 11 v 18:28
Prostřední hra v každé minutě
Udělené poškození
Magické 9% Fyzické 91%Zemřel na
Fyzické 55% Magické 36% Přímé 9%Matchupy a spoluhráči jsou z her K'Sante na Top.
-
Maokai: -6.6 výhry na 100 her (rozpětí -12.1 až -1.0) · 108 her · Sloučeno · 65 % z toho je vypůjčeno z podobných šampionů -
Mordekaiser: -6.5 výhry na 100 her (rozpětí -9.0 až -4.1) · 1,383 her · Naměřeno · 13 % z toho je vypůjčeno z podobných šampionů -
Zed: -6.5 výhry na 100 her (rozpětí -12.2 až -0.8) · 87 her · Sloučeno · 70 % z toho je vypůjčeno z podobných šampionů -
Riven: -6.5 výhry na 100 her (rozpětí -10.6 až -2.3) · 337 her · Sloučeno · 37 % z toho je vypůjčeno z podobných šampionů -
Olaf: -6.0 výhry na 100 her (rozpětí -9.7 až -2.3) · 495 her · Sloučeno · 29 % z toho je vypůjčeno z podobných šampionů -
Camille: -6.0 výhry na 100 her (rozpětí -9.4 až -2.5) · 597 her · Sloučeno · 25 % z toho je vypůjčeno z podobných šampionů -
Sion: -6.0 výhry na 100 her (rozpětí -9.6 až -2.3) · 506 her · Sloučeno · 28 % z toho je vypůjčeno z podobných šampionů -
Vayne: -5.8 výhry na 100 her (rozpětí -9.6 až -2.1) · 474 her · Sloučeno · 30 % z toho je vypůjčeno z podobných šampionů -
Teemo: -5.7 výhry na 100 her (rozpětí -8.8 až -2.7) · 818 her · Sloučeno · 20 % z toho je vypůjčeno z podobných šampionů -
Swain: -5.6 výhry na 100 her (rozpětí -10.7 až -0.4) · 153 her · Sloučeno · 57 % z toho je vypůjčeno z podobných šampionů -
Shen: -5.5 výhry na 100 her (rozpětí -9.0 až -2.1) · 598 her · Sloučeno · 25 % z toho je vypůjčeno z podobných šampionů -
Nasus: -5.4 výhry na 100 her (rozpětí -8.7 až -2.1) · 685 her · Sloučeno · 23 % z toho je vypůjčeno z podobných šampionů -
Renekton: -5.3 výhry na 100 her (rozpětí -8.0 až -2.7) · 1,136 her · Naměřeno · 15 % z toho je vypůjčeno z podobných šampionů -
Warwick: -5.3 výhry na 100 her (rozpětí -9.9 až -0.6) · 238 her · Sloučeno · 46 % z toho je vypůjčeno z podobných šampionů -
Volibear: -5.2 výhry na 100 her (rozpětí -8.2 až -2.3) · 885 her · Sloučeno · 18 % z toho je vypůjčeno z podobných šampionů -
Tryndamere: -5.2 výhry na 100 her (rozpětí -8.7 až -1.7) · 576 her · Sloučeno · 26 % z toho je vypůjčeno z podobných šampionů -
Sett: -5.1 výhry na 100 her (rozpětí -7.5 až -2.7) · 1,471 her · Naměřeno · 12 % z toho je vypůjčeno z podobných šampionů -
Kennen: -5.0 výhry na 100 her (rozpětí -9.7 až -0.3) · 231 her · Sloučeno · 46 % z toho je vypůjčeno z podobných šampionů -
Akali: -4.8 výhry na 100 her (rozpětí -8.4 až -1.1) · 516 her · Sloučeno · 28 % z toho je vypůjčeno z podobných šampionů -
Pantheon: -4.7 výhry na 100 her (rozpětí -8.1 až -1.3) · 619 her · Sloučeno · 24 % z toho je vypůjčeno z podobných šampionů -
Yasuo: -4.7 výhry na 100 her (rozpětí -8.2 až -1.2) · 576 her · Sloučeno · 26 % z toho je vypůjčeno z podobných šampionů -
Gragas: -4.6 výhry na 100 her (rozpětí -9.0 až -0.1) · 286 her · Sloučeno · 41 % z toho je vypůjčeno z podobných šampionů -
Yone: -4.3 výhry na 100 her (rozpětí -6.7 až -2.0) · 1,473 her · Naměřeno · 12 % z toho je vypůjčeno z podobných šampionů -
Malphite: -4.0 výhry na 100 her (rozpětí -6.9 až -1.1) · 935 her · Sloučeno · 18 % z toho je vypůjčeno z podobných šampionů -
Irelia: -3.5 výhry na 100 her (rozpětí -6.9 až 0.0) · 610 her · Sloučeno · 25 % z toho je vypůjčeno z podobných šampionů -
Gnar: -3.2 výhry na 100 her (rozpětí -6.3 až -0.1) · 798 her · Sloučeno · 20 % z toho je vypůjčeno z podobných šampionů
Matchupy a spoluhráči jsou z her K'Sante na Top.
-
K'Sante s Bel'Veth: +3.8 výhry na 100 her (rozpětí 2.1-5.6) · 2,952 her · Naměřeno · 6 % z toho je vypůjčeno z podobných šampionů -
K'Sante s Lillia: +3.8 výhry na 100 her (rozpětí 2.6-4.9) · 7,433 her · Naměřeno · 3 % z toho je vypůjčeno z podobných šampionů -
K'Sante s Elise: +2.9 výhry na 100 her (rozpětí 1.3-4.5) · 3,771 her · Naměřeno · 5 % z toho je vypůjčeno z podobných šampionů
-
K'Sante s Qiyana: -4.51 výhry na 100 her (rozpětí -5.50 až -3.52) · 9,628 her · Naměřeno · 2 % z toho je vypůjčeno z podobných šampionů -
K'Sante s Lee Sin: -2.94 výhry na 100 her (rozpětí -3.74 až -2.15) · 15,584 her · Naměřeno · 1 % z toho je vypůjčeno z podobných šampionů -
K'Sante s Rengar: -2.7 výhry na 100 her (rozpětí -4.2 až -1.2) · 4,122 her · Naměřeno · 5 % z toho je vypůjčeno z podobných šampionů
-
K'Sante s Vladimir: +2.8 výhry na 100 her (rozpětí 1.4-4.3) · 4,696 her · Naměřeno · 4 % z toho je vypůjčeno z podobných šampionů -
K'Sante s Ahri: +1.37 výhry na 100 her (rozpětí 0.51-2.23) · 13,423 her · Naměřeno · 1 % z toho je vypůjčeno z podobných šampionů -
K'Sante s Veigar: +1.3 výhry na 100 her (rozpětí 0.3-2.4) · 8,757 her · Naměřeno · 2 % z toho je vypůjčeno z podobných šampionů
-
K'Sante s Mel: -4.6 výhry na 100 her (rozpětí -5.7 až -3.4) · 6,673 her · Naměřeno · 3 % z toho je vypůjčeno z podobných šampionů -
K'Sante s Ryze: -3.5 výhry na 100 her (rozpětí -5.3 až -1.8) · 2,865 her · Naměřeno · 7 % z toho je vypůjčeno z podobných šampionů -
K'Sante s Azir: -3.1 výhry na 100 her (rozpětí -5.0 až -1.3) · 2,527 her · Naměřeno · 7 % z toho je vypůjčeno z podobných šampionů
-
K'Sante s Nilah: +3.6 výhry na 100 her (rozpětí 1.0-6.3) · 1,172 her · Naměřeno · 15 % z toho je vypůjčeno z podobných šampionů -
K'Sante s Kog'Maw: +2.5 výhry na 100 her (rozpětí 0.9-4.1) · 3,614 her · Naměřeno · 5 % z toho je vypůjčeno z podobných šampionů -
K'Sante s Xayah: +2.4 výhry na 100 her (rozpětí 1.4-3.5) · 8,847 her · Naměřeno · 2 % z toho je vypůjčeno z podobných šampionů
-
K'Sante s Ezreal: -3.74 výhry na 100 her (rozpětí -4.49 až -2.99) · 17,516 her · Naměřeno · 1 % z toho je vypůjčeno z podobných šampionů -
K'Sante s Varus: -1.7 výhry na 100 her (rozpětí -3.0 až -0.5) · 5,967 her · Naměřeno · 3 % z toho je vypůjčeno z podobných šampionů -
K'Sante s Ashe: -1.68 výhry na 100 her (rozpětí -2.60 až -0.76) · 11,463 her · Naměřeno · 2 % z toho je vypůjčeno z podobných šampionů
-
K'Sante s Zyra: +3.0 výhry na 100 her (rozpětí 1.9-4.1) · 7,715 her · Naměřeno · 3 % z toho je vypůjčeno z podobných šampionů -
K'Sante s Janna: +2.8 výhry na 100 her (rozpětí 1.2-4.4) · 3,713 her · Naměřeno · 5 % z toho je vypůjčeno z podobných šampionů -
K'Sante s Alistar: +1.8 výhry na 100 her (rozpětí 0.6-3.1) · 6,144 her · Naměřeno · 3 % z toho je vypůjčeno z podobných šampionů
-
K'Sante s Shen: -3.2 výhry na 100 her (rozpětí -5.6 až -0.9) · 1,489 her · Naměřeno · 12 % z toho je vypůjčeno z podobných šampionů -
K'Sante s Yuumi: -1.4 výhry na 100 her (rozpětí -2.5 až -0.1) · 6,581 her · Naměřeno · 3 % z toho je vypůjčeno z podobných šampionů -
K'Sante s Pantheon: -1.1 výhry na 100 her (rozpětí -2.2 až 0.0) · 8,121 her · Naměřeno · 2 % z toho je vypůjčeno z podobných šampionů
Další picky na Top
Všech 173- ARAM D #173
-
24 K'Sante -
79 Singed -
74 Kayle -
73 Malphite -
73 Mordekaiser -
73 Teemo -
72 Sett