League of Legends Build na Kog'Maw
Tier S · 80 #7 Bot Patch 16.21
Všechny hodnosti
Jejich tým
- výher
- 52.6%
- her
- 203,783
- Vliv na výhry
- +2.6
- Pickrate
- 1.1%


Předmět 1Guinsoova zuřivá čepel
Výhry navíc tady: +2.1 na 100 her. Žádná jiná volba nad touto nemá jasný náskok.
Dokončené spolu
Dokončené spolu| Volba | Voleno | Výhra | her |
|---|
  Guinsoova zuřivá čepel, Terminus, Blikavá čepel Navori | 20% | - | 24,423 |
|---|
  Runaanin hurikán, Guinsoova zuřivá čepel, Čepel Padlého krále | 19% | 62.3% | 23,318 |
|---|
  Runaanin hurikán, Guinsoova zuřivá čepel, Blikavá čepel Navori | 10% | - | 12,174 |
|---|
  Guinsoova zuřivá čepel, Čepel Padlého krále, Terminus | 9% | 60.6% | 11,741 |
|---|

Předmět 2Runaanin hurikán
Runaanin hurikán patří k sestavě, která vyhrává víc: +2.0 na 100 her, proti +0.8 u sestavy, kterou dokončí nejvíc hráčů.
Dokončené spolu
Dokončené spolu| Volba | Voleno | Výhra | her |
|---|
  Guinsoova zuřivá čepel, Terminus, Blikavá čepel Navori | 20% | - | 24,423 |
|---|
  Runaanin hurikán, Guinsoova zuřivá čepel, Čepel Padlého krále | 19% | 62.3% | 23,318 |
|---|
  Runaanin hurikán, Guinsoova zuřivá čepel, Blikavá čepel Navori | 10% | - | 12,174 |
|---|
  Guinsoova zuřivá čepel, Čepel Padlého krále, Terminus | 9% | 60.6% | 11,741 |
|---|

Předmět 3Terminus
Výhry navíc tady: +0.4 na 100 her. Žádná jiná volba nad touto nemá jasný náskok.
Dokončené spolu
Dokončené spolu| Volba | Voleno | Výhra | her |
|---|
  Guinsoova zuřivá čepel, Terminus, Blikavá čepel Navori | 20% | - | 24,423 |
|---|
  Runaanin hurikán, Guinsoova zuřivá čepel, Čepel Padlého krále | 19% | 62.3% | 23,318 |
|---|
  Runaanin hurikán, Guinsoova zuřivá čepel, Blikavá čepel Navori | 10% | - | 12,174 |
|---|
  Guinsoova zuřivá čepel, Čepel Padlého krále, Terminus | 9% | 60.6% | 11,741 |
|---|

Předmět 4Blikavá čepel Navori
Blikavá čepel Navori vyhrává častěji než Proměnlivý Jak'Sho, nejčastější volba: +1.2 proti -2.0 na 100 her. Rozdíl je jasný.
WQE
SchopnostiW > Q > E
Výhry navíc tady: +2.4 na 100 her. Žádná jiná volba nad touto nemá jasný náskok.
Schopnosti: všechny možnosti| Volba | Voleno | Výhra | Výhry navíc |
|---|
| WQEW + Q + E | 83% | 53.3% | +2.4 může být náhoda |
|---|
| WEQW + E + Q | 9% | 50.9% | -2.4 jasný rozdíl |
|---|
| EQWE + Q + W | 3% | 52.2% | -0.4 jasný rozdíl |
|---|
| EWQE + W + Q | 3% | 50.4% | -3.0 jasný rozdíl |
|---|
| QWEQ + W + E | 2% | 50.6% | -2.6 jasný rozdíl |
|---|
| QEWQ + E + W | <1% | 46.8% | -4.1 jasný rozdíl |
|---|
Úrovně 1 až 18
- 1W
- 2Q
- 3E
- 4W
- 5W
- 6R
- 7W
- 8Q
- 9W
- 10Q
- 11R
- 12Q
- 13Q
- 14E
- 15E
- 16R
- 17E
- 18E
- W
- Q
- E
- W
- W
- R
- W
- Q
- W
- Q
- R
- Q
- Q
- E
- E
- R
- E
- E
- výher
- 55.9%
- her
- 6,532
- Vliv na výhry
- +2.6
- Pickrate
- 3.3%

BotyNenasytné chrániče
Boty: všechny možnosti| Volba | Voleno | Výhra |
|---|
Nenasytné chrániče | 100% | 55.9% |
|---|

Předmět 1Guinsoova zuřivá čepel

Předmět 2Runaanin hurikán

Předmět 4Proměnlivý Jak'Sho

Předmět 5Čepel Padlého krále

Předmět 6Blikavá čepel Navori
WQE
SchopnostiW > Q > E
Schopnosti: všechny možnosti| Volba | Voleno | Výhra | Výhry navíc |
|---|
| WQEW + Q + E | 83% | 53.3% | +2.4 může být náhoda |
|---|
| WEQW + E + Q | 9% | 50.9% | -2.4 jasný rozdíl |
|---|
| EQWE + Q + W | 3% | 52.2% | -0.4 jasný rozdíl |
|---|
| EWQE + W + Q | 3% | 50.4% | -3.0 jasný rozdíl |
|---|
| QWEQ + W + E | 2% | 50.6% | -2.6 jasný rozdíl |
|---|
| QEWQ + E + W | <1% | 46.8% | -4.1 jasný rozdíl |
|---|
- W
- Q
- E
- W
- W
- R
- W
- Q
- W
- Q
- R
- Q
- Q
- E
- E
- R
- E
- E
Build Kog'Maw Mid
- výher
- 50.7%
- her
- 42,546
- Vliv na výhry
- +0.7
- Pickrate
- 0.2%


Předmět 1Soumrak a úsvit
Výhry navíc tady: +2.6 na 100 her. Žádná jiná volba nad touto nemá jasný náskok.
Dokončené spolu
Dokončené spolu| Volba | Voleno | her |
|---|
  Soumrak a úsvit, Rabadonův smrtící klobouk, Stínový plamen | 47% | 10,018 |
|---|
  Soumrak a úsvit, Zhonyiny přesýpací hodiny, Stínový plamen | 5% | 1,147 |
|---|
  Rabadonův smrtící klobouk, Stínový plamen, Ludenova ozvěna | 5% | 1,052 |
|---|
  Soumrak a úsvit, Stínový plamen, Ludenova ozvěna | 3% | 709 |
|---|

Předmět 2Stínový plamen
Výhry navíc tady: +2.3 na 100 her. Žádná jiná volba nad touto nemá jasný náskok.
Dokončené spolu
Dokončené spolu| Volba | Voleno | her |
|---|
  Soumrak a úsvit, Rabadonův smrtící klobouk, Stínový plamen | 47% | 10,018 |
|---|
  Soumrak a úsvit, Zhonyiny přesýpací hodiny, Stínový plamen | 5% | 1,147 |
|---|
  Rabadonův smrtící klobouk, Stínový plamen, Ludenova ozvěna | 5% | 1,052 |
|---|
  Soumrak a úsvit, Stínový plamen, Ludenova ozvěna | 3% | 709 |
|---|

Předmět 3Rabadonův smrtící klobouk
Výhry navíc tady: +2.4 na 100 her. Žádná jiná volba nad touto nemá jasný náskok.
Dokončené spolu
Dokončené spolu| Volba | Voleno | her |
|---|
  Soumrak a úsvit, Rabadonův smrtící klobouk, Stínový plamen | 47% | 10,018 |
|---|
  Soumrak a úsvit, Zhonyiny přesýpací hodiny, Stínový plamen | 5% | 1,147 |
|---|
  Rabadonův smrtící klobouk, Stínový plamen, Ludenova ozvěna | 5% | 1,052 |
|---|
  Soumrak a úsvit, Stínový plamen, Ludenova ozvěna | 3% | 709 |
|---|

Předmět 5Hůl Prázdnoty
Předmět 5 po Závoj Paní smrti: všechny možnosti| Volba | Voleno | Výhra | Čas |
|---|
Hůl Prázdnoty | 37% | 50.0% | 35:34 |
|---|

Předmět 6Zhonyiny přesýpací hodiny
WQE
SchopnostiW > Q > E
Výhry navíc tady: +4.4 na 100 her. Žádná jiná volba nad touto nemá jasný náskok.
Hráči Mistr+ volí tohle: 49% jejich her. Napříč všemi ranky se nejvíc volí E + Q + W.
Schopnosti: všechny možnosti| Volba | Voleno | Výhra | Výhry navíc |
|---|
| EQWE + Q + W | 34% | 50.2% | -0.9 jasný rozdíl |
|---|
| WQEW + Q + E | 29% | 54.3% | +4.4 může být náhoda |
|---|
| WEQW + E + Q | 21% | 49.4% | -2.5 jasný rozdíl |
|---|
| EWQE + W + Q | 12% | 48.2% | -3.0 jasný rozdíl |
|---|
| QWEQ + W + E | 1% | 52.7% | +0.4 jasný rozdíl |
|---|
| QEWQ + E + W | 1% | 48.3% | -1.8 jasný rozdíl |
|---|
Úrovně 1 až 18
- 1E
- 2W
- 3Q
- 4E
- 5E
- 6R
- 7W
- 8Q
- 9W
- 10Q
- 11R
- 12Q
- 13Q
- 14W
- 15W
- 16R
- 17E
- 18E
- E
- W
- Q
- E
- E
- R
- W
- Q
- W
- Q
- R
- Q
- Q
- W
- W
- R
- E
- E
Běžná hra na Bot
200,380 her Proti všem šampionům na Bot
- Top 1 % Poš. týmu 27%
- Top 1 % Poš. / min 1,036
- Nejvíce 30 % Smrti 7.9
- Killy
- 9.2 Top 23 %
- Asistence
- 7.7 Top 49 %
- Solo killy
- 1.2 Top 50 %
- Účast na killech
- 48% Top 18 %
- Farma / min
- 6.7 Top 24 %
- Zlato / min
- 471 Top 20 %
- Vize / min
- 0.64 Spodních 31 %
- Ovládací totemy
- 0.5 Spodních 38 %
- První krev
- 13% Top 44 %
Proti soupeři na lajně
- Level 6 v 7:34
- Level 11 v 18:37
Prostřední hra v každé minutě
10 min15 min20 min Farma -2-2-3 Zlato -27-76-106
Udělené poškození
Magické 60% Fyzické 40%
Zemřel na
Fyzické 57% Magické 37% Přímé 6%
Běžná hra na Mid
42,342 her Proti všem šampionům na Mid
- Top 1 % Poš. týmu 28%
- Top 1 % Poš. / min 1,064
- Spodních 18 % Vize / min 0.63
- Killy
- 8.1 Top 32 %
- Smrti
- 7.1 Nejvíce 40 %
- Asistence
- 6.2 Spodních 40 %
- Solo killy
- 2.5 Top 50 %
- Účast na killech
- 42% Top 46 %
- Farma / min
- 7.0 Top 18 %
- Zlato / min
- 427 Top 31 %
- Ovládací totemy
- 0.7 Top 41 %
- První krev
- 7% Spodních 23 %
Proti soupeři na lajně
- Level 6 v 5:13
- Level 11 v 14:33
Prostřední hra v každé minutě
10 min15 min20 min Farma +5+6+6 Zlato +3-90-134
Udělené poškození
Magické 89% Fyzické 11%
Zemřel na
Fyzické 50% Magické 43% Přímé 7% Matchupy a spoluhráči jsou z her Kog'Maw na Bot.
Lehké -
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
+2.7 Yunara: +2.7 výhry na 100 her (rozpětí 1.6-3.8) · 8,410 her · Naměřeno · 2 % z toho je vypůjčeno z podobných šampionů -
+2.6 Tristana: +2.6 výhry na 100 her (rozpětí 1.6-3.6) · 9,135 her · Naměřeno · 2 % z toho je vypůjčeno z podobných šampionů -
+2.4 Jhin: +2.37 výhry na 100 her (rozpětí 1.64-3.11) · 17,454 her · Naměřeno · 1 % z toho je vypůjčeno z podobných šampionů -
+1.7 Zeri: +1.7 výhry na 100 her (rozpětí 0.1-3.4) · 3,428 her · Naměřeno · 6 % z toho je vypůjčeno z podobných šampionů -
+1.7 Sivir: +1.7 výhry na 100 her (rozpětí 0.1-3.3) · 3,456 her · Naměřeno · 5 % z toho je vypůjčeno z podobných šampionů -
+1.3 Jinx: +1.27 výhry na 100 her (rozpětí 0.48-2.05) · 15,393 her · Naměřeno · 1 % z toho je vypůjčeno z podobných šampionů -
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
vs
+6.8 Ve výhodě
vs
+6.2 Ve výhodě
vs
+6.1 Ve výhodě
vs
+5.7 Ve výhodě
vs
+5.5 Ve výhodě
vs
+4.1 Ve výhodě
vs
+4.0 Ve výhodě
vs
+3.7 Ve výhodě
vs
+3.6 Ve výhodě
vs
+3.6 Ve výhodě
vs
+3.5 Ve výhodě
vs
+3.5 Ve výhodě
vs
+3.4 Ve výhodě
vs
+2.9 Ve výhodě
vs
+2.8 Ve výhodě
vs
+2.8 Ve výhodě Matchupy a spoluhráči jsou z her Kog'Maw na Bot.
Top -
+3.2 Kog'Maw s Sion: +3.2 výhry na 100 her (rozpětí 1.8-4.5) · 4,926 her · Naměřeno · 4 % z toho je vypůjčeno z podobných šampionů -
+2.2 Kog'Maw s Tryndamere: +2.2 výhry na 100 her (rozpětí 0.9-3.6) · 5,100 her · Naměřeno · 4 % z toho je vypůjčeno z podobných šampionů -
+2.0 Kog'Maw s Kayle: +2.0 výhry na 100 her (rozpětí 0.2-3.7) · 2,913 her · Naměřeno · 6 % z toho je vypůjčeno z podobných šampionů
-
-5.5 Kog'Maw s Corki: -5.5 výhry na 100 her (rozpětí -9.2 až -1.7) · 488 her · Sloučeno · 29 % z toho je vypůjčeno z podobných šampionů -
-4.7 Kog'Maw s K'Sante: -4.7 výhry na 100 her (rozpětí -6.5 až -2.9) · 2,751 her · Naměřeno · 7 % z toho je vypůjčeno z podobných šampionů -
-4.6 Kog'Maw s Varus: -4.6 výhry na 100 her (rozpětí -7.4 až -1.8) · 1,003 her · Sloučeno · 17 % z toho je vypůjčeno z podobných šampionů
Jungle -
+3.3 Kog'Maw s Rammus: +3.3 výhry na 100 her (rozpětí 1.5-5.1) · 2,761 her · Naměřeno · 7 % z toho je vypůjčeno z podobných šampionů -
+3.3 Kog'Maw s Briar: +3.3 výhry na 100 her (rozpětí 2.1-4.5) · 6,540 her · Naměřeno · 3 % z toho je vypůjčeno z podobných šampionů -
+3.1 Kog'Maw s Amumu: +3.1 výhry na 100 her (rozpětí 1.7-4.6) · 4,400 her · Naměřeno · 4 % z toho je vypůjčeno z podobných šampionů
-
-5.1 Kog'Maw s Twitch: -5.1 výhry na 100 her (rozpětí -8.1 až -2.0) · 855 her · Sloučeno · 19 % z toho je vypůjčeno z podobných šampionů -
-4.9 Kog'Maw s Lee Sin: -4.9 výhry na 100 her (rozpětí -6.0 až -3.9) · 9,664 her · Naměřeno · 2 % z toho je vypůjčeno z podobných šampionů -
-4.0 Kog'Maw s Qiyana: -4.0 výhry na 100 her (rozpětí -5.1 až -2.8) · 7,524 her · Naměřeno · 3 % z toho je vypůjčeno z podobných šampionů
Mid -
+1.8 Kog'Maw s Lissandra: +1.8 výhry na 100 her (rozpětí 0.4-3.3) · 4,590 her · Naměřeno · 4 % z toho je vypůjčeno z podobných šampionů -
+1.7 Kog'Maw s Fizz: +1.7 výhry na 100 her (rozpětí 0.5-2.9) · 6,952 her · Naměřeno · 3 % z toho je vypůjčeno z podobných šampionů -
+1.3 Kog'Maw s Yasuo: +1.32 výhry na 100 her (rozpětí 0.55-2.10) · 16,841 her · Naměřeno · 1 % z toho je vypůjčeno z podobných šampionů
-
-8.0 Kog'Maw s Ezreal: -8.0 výhry na 100 her (rozpětí -10.9 až -5.1) · 935 her · Sloučeno · 18 % z toho je vypůjčeno z podobných šampionů -
-6.6 Kog'Maw s Kai'Sa: -6.6 výhry na 100 her (rozpětí -10.3 až -3.0) · 525 her · Sloučeno · 28 % z toho je vypůjčeno z podobných šampionů -
-5.7 Kog'Maw s Caitlyn: -5.7 výhry na 100 her (rozpětí -9.3 až -2.1) · 551 her · Sloučeno · 27 % z toho je vypůjčeno z podobných šampionů
Podpora -
+3.5 Kog'Maw s Taric: +3.5 výhry na 100 her (rozpětí 1.0-6.0) · 1,324 her · Naměřeno · 13 % z toho je vypůjčeno z podobných šampionů -
+2.6 Kog'Maw s Sona: +2.6 výhry na 100 her (rozpětí 0.8-4.4) · 2,750 her · Naměřeno · 7 % z toho je vypůjčeno z podobných šampionů -
+2.5 Kog'Maw s Zilean: +2.5 výhry na 100 her (rozpětí 0.6-4.3) · 2,661 her · Naměřeno · 7 % z toho je vypůjčeno z podobných šampionů
-
-6.2 Kog'Maw s Miss Fortune: -6.2 výhry na 100 her (rozpětí -9.1 až -3.3) · 932 her · Sloučeno · 18 % z toho je vypůjčeno z podobných šampionů -
-4.8 Kog'Maw s Yuumi: -4.8 výhry na 100 her (rozpětí -6.3 až -3.4) · 4,723 her · Naměřeno · 4 % z toho je vypůjčeno z podobných šampionů -
-3.6 Kog'Maw s Ashe: -3.6 výhry na 100 her (rozpětí -5.9 až -1.4) · 1,684 her · Naměřeno · 11 % z toho je vypůjčeno z podobných šampionů
ko.lol pro počítač Tvůj další předmět, živě ve tvé hře.
Čteno z předmětů, statů a šampionů nepřátelského týmu. A tvůj nejlepší pick ve výběru šampionů k tomu.
Ukázka